OUR MOTTO IS TO SATISFY AND EXCEED OUR CUSTOMERS EXPECTATION ALWAYS

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "OUR MOTTO IS TO SATISFY AND EXCEED OUR CUSTOMERS EXPECTATION ALWAYS"

Transkript

1

2 CAD HOUSE HAKKINDA 1998 yılında kurulan CAD HOUSE 12 yıldan beri uzman kadrosuyla özellikle Plastik ve Alüminyum enjeksiyon kalıp imalatı konusunda çalışmaktadır. CAD HOUSE kalıp imalatı ve plastik enjeksiyon yan sanayi alanlarında bütünleşmiş kaliteyi yakalamış, bu sebeple ürünlerin tasarımı ve kalıp imalatı olarak sektörümüzde kullanılan en son teknolojik alt yapı ile oluşturulmuş makina parkuru, disiplinli ve titiz çalışanları ile müşterilerimize istediklerinden her zaman fazlasını veren bir mantıkla kalıp üreten CAD HOUSE da her daim BEKLEDİĞİNİZ KALİTENİN ÜSTÜNDE HİZMET ALACAKSINIZ. ABOUT US CAD HOUSE Established in 1998 and since 12 years manufactures Plastic & Aluminum injection molds professionally. CAD HOUSE became well known and concrete supplier in the industry for manufacturing and supplying Plastic injection Molds with its high quality. Regarding the Product designs and mold manufacturing, CAD HOUSE has always exceeded its customer s quality expectations by utilizing up - to - date machine infrastructure with disciplined and careful employees. OUR MOTTO IS TO SATISFY AND EXCEED OUR CUSTOMERS EXPECTATION ALWAYS CAD HOUSE KALIP KALİTE POLİTİKASI Bilgisayar destekli endüstriyel tasarım, alüminyum ve plastik enjeksiyon kalıpları imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamızın kalite politikası; Çağdaş işletmecilik anlayışı ile yüksek teknolojiyi birleştirerek ve tüm çalışanlarının katılımını sağlayarak, şirketimizin mevcut potansiyelini geliştirmek, şirket çalışanlarının güven ve saygı ilişkisi içerisinde yaşam standartını yükseltmek, sıfır hata hedefiyle kaliteyi sağlamak ve bunu bir yaşam biçimi görerek bu sayede müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak hizmetler sunmaktır. CAD HOUSE MOLD QUALİTY STRATEGY Serving in industrial design, product design, plastic and metal injection and production with computer support, quality strategy of CAD HOUSE is; Combining modern management with high technology, to develop our company and to increase life expectancies of our staffs with respect and confidence, to provide quality with a target of no mistake and to offer service which cover requirements of our customers.

3 TEKLİF HAZIRLIĞI Düzgün hazırlanmış bir teklifle sonuca gidilen yolda ilk başlangıç yapılmış olur... Kalıp tekliflerini hazırlamadan önce müşterilerimizden alınabilecek bütün bilgiler alınıp, CAD HOUSE teklif formlarında alınan bilgiler değerlendirildikten sonra eksik olan bilgiler var ise müşterilerimizle yapılan değerlendirmeler sonucunda detaylı olarak kalıp teklifi hazırlanır. PROPOSAL The first step to a successful business starts with a properly prepared proposal. In all mould proposals, above all else, the necessary information is gathered from the customer, the inadequate information in accordance with the CAD HOUSE Proposal Form is received by further contacts with the customer and a detailed mould proposal is prepared with the help of a software tool. PLANLAMA Kalıbın zamanında teslim edilmesi düzgün hazırlanmış bir plan ile başlar... CAD HOUSE olarak bu ayrıntı bizim için son derece önemlidir. Kulanmış olduğumuz planlama proğramları sayesinde kalıptaki son durum ve hangi birimin geç kaldığı önceden tespit edilip çözülür ve aksaklık ortadan kaldırılır. PLANNING Planning starts with the analysis of the data regarding the product. In order to achieve the goals set, a program with regards to utilization of the sources is prepared and submitted. The production plan puts forth the goals set for each phase of production in terms of the time periods. It supports the main goal for realization of the targets established.

4 TASARIM Esas Olan Tasarımın Gücüdür... Cadhouse bir kalıp imalatına başlamadan önce müşterilerimizin isteğine göre ön kalıp taslak çalışması yapılır bu taslak çalışma ile kalıp ebadı mekanik veya hidrolik maça çalışması vs gibi bir çok değerlendirme önceden yapılıp müşterilerimiz bu şekilde kalıbın tasarımını çok hızlı bir şekilde görebilmektedir. Parça kontrol edildikten sonra kalıp hızlı bir şekilde modellenip çelik siparişleri verilir, kalıptaki bütün parçalar 3B ve 2B olarak çizilir. Bünyemizde lisanlı olarak kalıp tasarımına en uygun CAD/CAM programları kullanılmaktadır. Bu programlar ile IGS, PARASOLID(XT), SAT, VDA, STEP, DWG, DXF, STL PRT, MOD, EXP, CATPart, CATProductvs dosya tiplerini okuyabilmekteyiz. DESIGN Design is the source of real power. As soon as we receive an order, we start designing a preliminary mould as per the explanation and approval provided by our customer. The preliminary mould design shows the dimension, injection, cooling, the core and the moving parts on the sides of the mould; in other words, all of the main characteristics of the product. As a result, our customers can swiftly see the engineering concept. After the technical qualities of the product are checked, the designing phase starts with ordering the steel material without losing time. During the design, all parts of the mould are shown in a 3D solid model and a 2D Technical Drawing. In our firm, we use the CAD/CAM programs, which are the best in their own fields, and Catia Translator, Cadmold and Moldworks software. The file types we can read thanks to these programs are IGS,PARASOLID (XT), SAT, VDA; STEP, DWG, DXF, STL PRT, MOD, EXP, CAT- Part, CATProduct ÜRÜN ANALİZİ Kaliteli işler doğru kararla başlar... Müşterilerimizde gelen 2b veya 3b datalar dikkatle incelenir ve müşterilerimizin istekleri dikkate alındıktan sonra alınan onay ile kalıbın tasarımında önce parçanın tüm analizleri yapılır. (Dolum şekli, dolumsüresi, soğuma süresi, parçanın genleşmesi vs) Artık parça kalıp dizaynına hazır hale gelmiştir. ANALYSIS Correct solutions are created by correct approaches. Information received from the customer and the 3D data are examined, shape of the mould in harmony with the demands of the customer and modifications deemed necessary by the data are determined and submitted for the approval of the customer.all of the analyses of the part that should be completed before the design process (such as filling analysis,cooling analysis, deformation analysis, etc.) are carried out. If no problem is detected, design phase starts.

5 KALIP İMALATINDA HIZLI ÇÖZÜMLER (MÜHENDİSLİK) Kalıp imalatında hızlı ve doğru çözümler için düzgün yapılanma ve teknolojik alt yapı ile birbirine bağlamış haberleşme sistemi ile kaliteli, hızlı ve zamanında teslim edilen kalıp imalat sistemleri. RAPİD SOLUTİONS İN MOLD PRODUCTİON (ENGINEERING) Rapid and on time delivering of mould production systems for fast and right solutions with right construction, communication system based technologically, good quality. İMALAT VE MONTAJ Kalıp tasarımları düzgün imalat ile gerçeğe dönüşür... CAD HOUSE kalıp imalatında gerekli olan bütün tezgah parkuruna sahip olup gerektiğinde kapasitenin üzerinde iş yapabilme kabiliyetine sahiptir. Tasarımdan gelen gücü sayesinde yan sanayi tezgah ve makine parkurlarından istifade ederek yüksek hızlı ve kaliteli iş yapabilme yeteneğine sahiptir. İmalattaki başarı ileri teknoloji kullanımı ve nitelikli elemanlar ile birleştiğinde sonuç elde edilir CAD HOUSE bu anlamdan kendisini bir çok kez ispatlamıştır. PRODUCTION & ASSEMBLY CAD HOUSE MOLD embodies all machinery necessary for the production of Die casting and plastic moulds. Furthermore, in case the level of demand exceeds our capacity, we have the necessary means for and believe in applying to supporting industry solutions. Total quality in production heavily depends on the technological equipment and employment of experienced staff. CAD HOUSE has proven its quality in this respect with its technological machinery park and qualified staff.

6 KALIP DENEMESİ Doğru atılan adımlar sonucunda ürünü görme vakti.. CAD HOUSE bünyesinde bulunan plastik enjeksiyon makinaları sayesinde kalıp denemeleri uygun malzeme ve uyun şartlarda denenir ve varsa aksaklıklar giderilir elde edilen bu sonuç ile kalıp teslimi yapılır. MOULD TRIAL Time to see the result. The final decision on whether or not the procedure has been successfully completed is taken during the trail with the raw material after the production phase is finished and the mould is prepared. KALİTE KONTROL Önceden yapılan parça kontrolleri kalıp imalatına hız verir... CAD HOUSE kalıp ta üretilen bütün parçalar 3B ve 2B datalara göre imalatı yapılır parçanın durumuna göre konvansiyonel veya CMM yöntemi ile parçaların ölçüm raporları hazırlanır ve müşterilerimizin isteğine göre bu raporlar hazırlanır. QUALITY CONTROL Parts controls made before speeds up mould production. All parts produced in CAD HOUSE are manufactured with 2D and 3D data. Measurement reports of parts are prepared with methods of conventional or CMM. Then in direction of customer requirements these reports are prepared.

7 ENJEKSİYON BASKI Firmamızda bulunan enjeksiyonlar ile kalıp denemeleri haricinde ürün bazında enjeksiyon hizmetleri vermekteyiz enjeksiyonlarımız 24 saat kesintisiz çalışmaktadır. INJECTION PRESS We also serve injection services with our injections as well as mould tests done in injection machines. Our injections work 24 hours. MACHINERY - EQUIPMENT LIST NO MACHINERY-EQUIPMENT MACHINERY-EQUIPMENT YEAR MANUFACTURED MARK MODEL CODE NO DESCRIPTION 1 C X600X600 CNC FREZE 2003 LER WM 100 N 2 C X400X400 CNC FREZE 2004 LER VQ60 3 FRZ X300X FULLMARK FM169 4 FRZ X300X SUNLIKE 3KH 5 MAT - 01 DRILLING MACHINE 2007 TİRYAKİ TOR - 01 TURNING MACHINE 1990 COLCESTER TRİUMPH 7 ELZ - 01 ELEKTROEROZYON 2003 ELAR CONCORT 8 ELZ - 02 ELEKTROEROZYON 2004 AJAN ENJ - 01 PLASTIC INJECTION 2007 TEDERİC TRX150X 10 ENJ - 02 PLASTIC INJECTION 2005 HAİTAN HTF150X 11 KOM 1 COMPRESSOR 2007 DALGAKIRAN TİDY10 12 SU 1 WATER COOLING 2007 TEDERİC 13 TAŞ 1 HORIZONTAL GRINDER 2002 SUN LIKE 300X CRANE 1 CRANE 2006 ÖZ YİĞİT 5 TON 15 CRANE 2 CRANE 2004 ÖZ YİĞİT 3 TON 16 SAW 1 SAW MACHINE 1997 KARSEL Ø 200 SECTORAL DISTRIBUTION

8

İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ----------------------------------

İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ---------------------------------- İÇİNDEKİLER INDEX TÜRKÇE TURKISH ENGLISH İNGİLİZCE ---------------------------------- Birimler üzerine tıklayınız 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 METÜ TASARIM 04.01.2011 tarihinde metal sektöründe üretime başlamıştır.

Detaylı

HİDROLİK POMPALAR DİREKSİYON SİSTEMLERİ HİDROLİK SİLİNDİRLER VALF KRANK MİLLERİ ROT & ROTİL BAĞ&BAHÇE TRAKTÖRÜ HYDRAULIC PUMPS STEERING SYSTEMS

HİDROLİK POMPALAR DİREKSİYON SİSTEMLERİ HİDROLİK SİLİNDİRLER VALF KRANK MİLLERİ ROT & ROTİL BAĞ&BAHÇE TRAKTÖRÜ HYDRAULIC PUMPS STEERING SYSTEMS HİDROLİK POMPALAR DİREKSİYON SİSTEMLERİ HİDROLİK SİLİNDİRLER VALF KRANK MİLLERİ ROT & ROTİL BAĞ&BAHÇE TRAKTÖRÜ HYDRAULIC PUMPS STEERING SYSTEMS HYDRAULIC CYLINDER VALVE CRANKSHAFTS STEERING & SUSPENSION

Detaylı

Plastik ve Metal Kalıpçılık

Plastik ve Metal Kalıpçılık Plastik ve Metal Kalıpçılık Plastik ve Metal Enjeksiyon Kalıp Üretimi Plastic And Metal Injection Mold Manufacturing Plastik Enjeksiyon Parça Üretimi Plastic Injection Part Manufacturing info@pilkasan.com

Detaylı

AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ

AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Organize Sanayi Bölgesi 8.Cad. No:25 Eskişehir/TÜRKİYE AYDINGÖR MAKİNA SAN. TİC.LTD.ŞTİ Tel : +90 222 236 11 11 pbx www.aydingormakina.com.tr Fax: +90 222 236 10 17 info@aydingörmakina.com.tr Basım Tarihi

Detaylı

6-7 8-9 10-13 14-18 19-22 23 24 25 26

6-7 8-9 10-13 14-18 19-22 23 24 25 26 1 Biz Kimiz? Who we are? Tarihçe Our History Misyonumuz Our Mission & Vizyonumuz Our Vision Yönetim Felsefemiz ve Değerlerimiz Our Management Philosophy and Values Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı A Message

Detaylı

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS

DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS DÖNER TABLA DİŞLİLERİ SLEWING RINGS İÇİNDEKİLER / CONTENTS Biz kimiz? / Who We Are?...2-3 Vizyon & Misyon / Vision & Mission...4-5 AR-GE / Research & Development...6-7 Kalite / Quality...8-9 Sertifikalar

Detaylı

İçindekiler Contents

İçindekiler Contents İçindekiler Contents OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Derneği Adına Küme Yönetim Kurulu Başkanı Murat ATAMAN on behalf of OSTİM Medical Industry Cluster Association Chairman of the Board Gülnaz KARAOSMANOĞLU

Detaylı

HZESAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ.

HZESAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. 2005 yılında Ankara da kurulan HZESAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ. 5 mühendis, 20 çalışanı, Ankara Ostim deki 800 m2, lik üretim tesisleri ile Türk sanayisine hizmet

Detaylı

IE 477-478 PROJECT DESCRIPTIONS 2012-2013

IE 477-478 PROJECT DESCRIPTIONS 2012-2013 IE 477-478 PROJECT DESCRIPTIONS 2012-2013 A 101 Retail Discount Store - Ankara Coordinator: Selim Aktürk Assistant: Hüseyin Gürkan 101 Yeni Mağazacılık A.Ş 2008 yılında kurulmuş hard discount konseptini

Detaylı

TARİHÇE History. Hakkımızda About Us

TARİHÇE History. Hakkımızda About Us 1 Hakkımızda About Us TARİHÇE History Firmamızın temeli 1978 yılının Haziran ayında ÖZER ERZURUM ve kardeşleri tarafından küçük bir atölyede atılmıştır. Ata Sanayi Sitesinde o yıllarda 25m² lik bir dükkanda

Detaylı

YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI 2 YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI MİM MÜhendislik son teknolojiye sahip CNC tezgahları ile tünel kemer kalıp ve çelik yapı elemanları üretim kapasitesini aylık 2.000 tona çıkarmıştır. Maliyetlerimizde

Detaylı

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim

OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim OSTİM e hoşgeldiniz Welcome to Ostim Eğer, Kaliteli ve ucuz üretim yaptırmak, Üretim mühendisliği bilgisi ve tecrübesi gelişmiş çözüm ortaklarıyla çalışmak, Ürün almak, Ürünlerinizi satmak, Yerinde üretim

Detaylı

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 INDEX Şirket Profili Company Profile 5 İstanbul Tramvayı Montajı Istanbul Tram Assembly 7 Pozotosu Kabinleri Pozotosu Cabinets 9 Kablo Kanalları

Detaylı

Türk Otomotiv Sanayi nin Bugünü ve Geleceği Today and Future of the Turkish Automotive

Türk Otomotiv Sanayi nin Bugünü ve Geleceği Today and Future of the Turkish Automotive YILYEAR: 14 SAYIISSUE: 66 TEMMUZJULY- AĞUSTOSAUGUST 2012 Otomotivdeki değişim Türk otomotiv sanayine büyük fırsatlar yaratacak Change in automotive will create great opportunities for Turkish automotive

Detaylı

Unique Solutions For Industries

Unique Solutions For Industries Unique Solutions For Industries SECTech Endüstriyel A.Ş. Su Soğutma Sistemleri, Pompa İstasyonları, Yardımcı Üniteler, Kondenserler, Eşanjörler, Kapalı Çevrim Su Soğutma Sistemleri, Buhar ve Gaz Turbin

Detaylı

MILLUTENSIL: a BUSINESS with a BIG heart MILLUTENSIL: YÜrEKLİ Bİr ŞİrKET

MILLUTENSIL: a BUSINESS with a BIG heart MILLUTENSIL: YÜrEKLİ Bİr ŞİrKET BLUE LINE JANUARY 2014 OCAK 2014 NEWS FROM MILLUTENSIL S WORLD MILLUTENSIL DÜNYASINDAN HABERLER News MILLUTENSIL: a BUSINESS with a BIG heart MILLUTENSIL: YÜrEKLİ Bİr ŞİrKET Millutensil is a dynamic family

Detaylı

AKIŞ MACHINERY MOTOR CASTING INDUSTRY AND TRADING CO. LTD AKIŞ MAKİNA MOTOR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKIŞ MACHINERY MOTOR CASTING INDUSTRY AND TRADING CO. LTD AKIŞ MAKİNA MOTOR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AKIŞ MAKİNA MOTOR DÖKÜM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Teknolojisinin temeli 1978 yılına dayanan Akış, elde ettiği deneyim ve bilgiyi, zaman içerisinde yeni yatırımları ile buluşturarak, entegre bir

Detaylı

IE 477-478 PROJECT DESCRIPTIONS 2012-2013

IE 477-478 PROJECT DESCRIPTIONS 2012-2013 IE 477-478 PROJECT DESCRIPTIONS 2012-2013 A 101 Retail Discount Store - Ankara Coordinator: Selim Aktürk Assistant: Hüseyin Gürkan 101 Yeni Mağazacılık A.Ş 2008 yılında kurulmuş hard discount konseptini

Detaylı

1973 ten Günümüze Since 1973

1973 ten Günümüze Since 1973 1973 ten Günümüze Since 1973 CNC PLAZMA KESME MAKİNELERİ CNCPLASMA CUTTING MACHINES Mikrojoint özelliği. (Parçaları yere düşürmeden punta bırakma özelliği) Optohole teknolojisiyle iyileştirilmiş delik

Detaylı

Qualitäts- und Umweltrichtlinie für Lieferanten der ElringKlinger-Gruppe Version: April 2012

Qualitäts- und Umweltrichtlinie für Lieferanten der ElringKlinger-Gruppe Version: April 2012 Qualitäts- und Umweltrichtlinie für Lieferanten der ElringKlinger-Gruppe Version: April 2012 Kalite- ve Çevre Kuralları ElringKlinger grup tedarikçileri Versiyon: Nisan 2012 İ ÇE Rİ K CONTEN TS 0. Önsöz,

Detaylı

NNToplu Yemek. NTemizlik N. N N Catering. NNCleaning. www.desni.com.tr

NNToplu Yemek. NTemizlik N. N N Catering. NNCleaning. www.desni.com.tr NNToplu Yemek N N Catering NTemizlik N NNCleaning www.desni.com.tr NNHakkımızda Desni ulusal ve uluslararası pek çok platformda hizmet vermektedir. Ana faaliyet alanlarımızı toplu yemek, boutique catering,

Detaylı

Verimli Aydınlatma Uzmanı Expertise in Efficient Lighting

Verimli Aydınlatma Uzmanı Expertise in Efficient Lighting ENDÜSTRİYEL ve DIŞ MEKAN AYDINLATMA KATALOĞU INDUSTRIAL and OUTDOOR LIGHTING CATALOG Verimli Aydınlatma Uzmanı Expertise in Efficient Lighting /LightmasterTR /Light_MasterTR info@lightmaster.com.tr www.lightmaster.com.tr

Detaylı

paketlemenin ötesinde

paketlemenin ötesinde paketlemenin ötesinde beyond packaging www.etkinplastik.com Etkin Plastik Etkin Plastik ve Kalıp Ltd. Şirketi dünyadaki en son teknolojiyi takip eden, kullanan ve gereken yeni teknolojileri geliştiren

Detaylı

TARİHÇE, MİSYON ve VİZYONUMUZ. www.can-insaat.com

TARİHÇE, MİSYON ve VİZYONUMUZ. www.can-insaat.com TARİHÇE: Can İnşaat Ticaret ve İhracat Anonim Şirketi, 1982 yılında 5 ortaklı olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden beri Türkiye nin çeşitli bölgelerinde çok çeşitli projeler gerçekleştirmiştir. Halen de

Detaylı

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide Türkiye Kompozit Sanayi 2013 Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2013 Türkiye Kompozit Sanayi Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2012-2013 KOMPOZİT SANAYİCİLERİ

Detaylı

Hayata şekil veren makineler vardır Machines that change life...

Hayata şekil veren makineler vardır Machines that change life... Hayata şekil veren makineler vardır Machines that change life... Türkiye den dünyaya yüksek teknoloji Metal bükme, kesme ve delme makineleri ile 5 kıtada 82 ülkeye ihracat yapan Bursa nın en köklü üreticilerinden

Detaylı

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

www.ozdemirgumruk.com.tr

www.ozdemirgumruk.com.tr Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISO/IEC 17021 Kalite Yönetim Sistemi AB-0018-YS TS EN ISO/IEC 17021 AB-0018-YS İÇİNDEKİLER INDEX 3 HAKKIMIZDA / ABOUT US 4 VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ / OUR VISION, MISION 5 KALİTE

Detaylı

Şirket Profili Company Profile

Şirket Profili Company Profile Şirket Profili Company Profile Ülkemizdeki otomotiv yedek parçalarının dışa bağımlılığını azaltmak ve yeni iş sahaları yaratmak amaçlı yola çıkan firma, 1970 yılında kardan milleri ve parçaları, hidrolik

Detaylı

Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi 22 / 2009. Enver AYDOĞAN * Ömer ASAL **

Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi 22 / 2009. Enver AYDOĞAN * Ömer ASAL ** Malzeme İhtiyaç Planlaması ve Üretim Kaynakları Planlamasının KOBİ ler Üzerindeki Etkilerinin Araştırılması Investigation of Impacts of Material Requirement Planning and Manufacturing Resource Planning

Detaylı