Kullanma Kılavuzu W455H

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Kullanma Kılavuzu W455H"

Transkript

1 Kullanma Kılavuzu W455H

2

3 İçindekiler İçindekiler Genel... 5 Kontrol Paneli... 5 Kontrol düğmesi... 5 Ekran... 6 Ayar butonları... 6 Yıkama Programı... 7 Başlat Menüsü... 9 Başlat... 9 Seçenekler... 9 Gecikmeli başlatma Bilgi Çıkış Yıkama Fonksiyonları Başlatma Hızlı gelişim Beklemeye alma Başlatma sonrasında yıkama programının değiştirilmesi Deterjan koyma Geri kalan süre Kullanma Kontrol düğmesi ile başlama Ayar butonu ile başlama Hata mesajları Bakım Üretici tasarım ve materyal spesifikasyonlarda değişiklik yama hakkına sahiptir GÜVENLİK Bu makine sadece su ile kullanılabilir. Asla kuru temizleme maddeleri kullanmayın. Çocukların makineyi çalıştırmasına izin vermeyin. Makineye hortumla su tutmayın veya su püskürtmeyin. Tüm mekanik ve elektrik kurulumlar yetkili personel tarafından yapılmalıdır. Kapı kilitleme cihazını açık bırakmayın. Makinenin arızalanması durumunda lütfen makineden sorumlu teknisyene durumu bildirin.

4

5 Genel 5 Kontrol Paneli Şekil 1: Kontrol paneli seçeneklerle yıkama programını seçmek ve makineyi çalıştırıp durdurmak için kullanılır. Panelde bir kontrol düğmesi ve ekran bulunur. Bazı makinelerde aynı zamanda iki ayar butonu vardır. Kontrol düğmesi Kontrol düğmesi yıkama programını, seçenekleri ve diğer mevcut fonksiyonları seçmek için kullanılır. Şekil 2: Ekranda istediğiniz seçenek görülene kadar düğmeyi çevirin. Şekil 3: Düğmeyi iterek seçeneğinizi onaylayın. İstediğiniz tüm seçenekler seçilene kadar bu prosedürü tekrarlayın.

6 Genel 6 Ekran Şekil 4: Ekranda yıkama programları, seçenekler ve ek fonksiyonlar görülür. Ekranın sağ tarafındaki aşağı ve yukarı okları mevcut menüde daha fazla seçenek olduğunu gösterir. Bir sonraki program için düğmeyi çevirin. Çalışırken ekranda kullanıcı için girilen diğer bilgiler de görülür. Not! Ekranda bütün metni göstermek için yeterli yer yoksa, birinci bölüm kısaca görülecek, daha sonra ikinci bölümü göstermek üzere metni yan tarafa kayacaktır. Bu işlem söz konusu metin etkinleştirildiği sürece tekrarlanacaktır. Ayar butonları Şekil 5: Makinede, önceden belirlenen iki yıkama programını seçmek için iki buton girilebilir. Bu butonlardan birine basıldığında direkt ilgili yıkama programı etkinleştirilecek ve makine otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

7 Genel 7 Yıkama Programı Makinede, makinenin amacına uygun olarak bir seri kullanım için birkaç program programlanmıştır. Aşağıdaki yıkama programları mevcuttur: Şekil 1: Yıkama programı Normal. Pamuklular. Tam yüklü. Farklı sıcaklıklar seçilebilir. Şekil 2: Yıkama programı Sentetikler. Karışık tekstil ürünleri. Yarım yük. Farklı sıcaklıklar seçilebilir. Şekil 3: Yıkama programı Hassas, 30 C. Yarım yük. Şekil 4: Yıkama programı Elle yıkama, 30 C. Yarım yük. Şekil 5: Yıkama programı Elle yıkama/yünlüler, 40 C. Şekil 6: Sıkma programı. Makine üç boyunca sıkma işlemi yapar. Örneğin elle yıkanan tekstil ürünleri için.

8

9 Genel 9 Başlat Menüsü Şekil 1: Yıkama programı seçildikten sonra ekranda başlat menüsü görülecektir. Buradan iki seçeneğe kadar (belirli makinelerde) seçilen yıkama programını tamamlayabilir, makinenin nasıl başlatılacağını seçebilir ve seçilen yıkama programı hakkında bilgi alabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için ilgili başlıklara bakınız. Başlat Yıkama programı kontrol düğmesine bastıktan hemen sonra başlar. Seçenekler Şekil 2: Başlamadan önce seçilen yıkama programı iki seçenek ile tamamlanabilir. Etkinleştirilen seçenek ekranda "Seçenek 1", "Seçenek 2" vs. başlığı altında gösterilebilir. Aşağıdakiler mevcuttur: "ÖN DURULAMA Şekil 3: Seçilen yıkama programı her biri 2 dakika süren ön durulama programı ile seçilebilir. ÖN YIKAMA Şekil 4: Seçilen yıkama programı ön yıkama ile tamamlanabilir. AĞIR TOPRAKLI Şekil 5: Seçilen yıkama programı ön yıkama ile tamamlanır, ana yıkama süresi uzatılır ve sıcaklık 5 C arttırılarak 41 C'nin üzerine çıkartılır.

10 Genel 10 "ÖN YIKAMASIZ Şekil 6: Ön yıkama seçilen programdan çıkarılacaktır. HAFİF TOPRAKLI Şekil 7: Yıkama sıcaklığı 41 C'nin üzerinde ise sıcaklık azaltılır ve ana yıkama işlemi 4 dakika kısaltılır. HIZLI YIKAMA Şekil 8: Makine seçilen yıkama programının ön yıkama süresini kısaltır ve hızlı kurutma işlemini 2 dakika kısaltır. YÜKSEK SEVİYE Şekil 9: Seçilen yıkama programı için tüm seviyeler 5 birim arttırılır. DURULAMA İŞLEMİNİ DURDURMA Şekil 10: Seçilen yıkama programı son durulama öncesinde durur. Su doldurmak ve yıkama programına devam etmek için kontrol düğmesine basmak gerekir. EKSTRA DURULAMA Şekil 11: Seçilen yıkama programında ekstra durulama yapar.

11 Genel 11 NAZİK SIKMA Şekil 12: Seçilen yıkama programında durulama ve nihai sıkma işlemi arasındaki sıkma işlemi daha kısadır. KISA SIKMA Şekil 13: Seçilen yıkama programında son sıkma işlemi 4 dakika kısaltılmıştır. EKSTRA SIKMA Şekil 14: Seçilen yıkama programında son sıkma işlemi 2 dakika uzatılmıştır. SIKMA (SÜRESİ). Şekil 15: Seçilen yıkama programında son sıkma işleminin süresi seçilebilir.

12 Genel 12 Gecikmeli başlangıç Bu menüde makine seçilen yıkama programına başlamadan önce 99 saat ve 59 dakikaya kadar işlemi geciktirebilirsiniz. Şekil 16: Menüdeki ok ayarlanan sütunu gösterir. Düğmeyi saat yönünde çevirerek istediğiniz numaraya getirin. Düğmeyi saat yönüne ters yönde çevirerek bir sonraki sütuna geçin. Ayarları girdikten sonra onaylamak için düğmeye basın. Ayarlar onaylandıktan sonra başlatma süresi başlar. Şekil 17: Seçilen yıkama programında böyle bir fonksiyon yoksa bu ekranda belirtilecektir. Bilgi Şekil 18: Bu menüde seçilen yıkama programına ilişkin bilgi verilir. Çıkış Seçim menüsünü programlamak için geri dönün.

13 Genel 13 Yıkama Fonksiyonları BAŞLAT Şekil 1: Kontrol düğmesini BAŞLAT satırına getirin. Seçilen programı başlatmak için düğmeye basın. Şekil 2: Ayar butonları olan makinelerde önceden ayarlanan yıkama programları ilgili butonlardan başlatılabilir. HIZLI İŞLEM Şekil 3: Yıkama programı devam ederken kontrol düğmesini çevirin. Şekil 4: Yıkama programının farklı adımları ekranda gösterilecektir. Düğmeyi istediğiniz program adımına getirin ve düğmeye basın. Makine seçilen adıma geçecek ve buradan programa devam edecektir. BEKLEMEYE ALMA Şekil 5: Beklemeye alma fonksiyonuna gelmek için kontrol düğmesine basın. Kontrol düğmesine tekrar basarak yıkama programını yeniden başlatın. Not! Kapı kilitlenecek ve beklemeye alma işlemi sırasında drenaj valfı kapatılacaktır. Başlattıktan sonra yıkama programının değiştirilmesi Şekil 6: Beklemeye alma fonksiyonunu başlatmak için kontrol düğmesine basın. Kontrol düğmesini yeni programa çevirin ve düğmeye basın. Su makineden boşaltılacaktır ve daha sonra yeni yıkama programının başından başlayacaktır. Herhangi bir program seçilmediyse makine 10 saniye sonra beklemeye alma moduna geçecektir.

14 Genel 14 Deterjan koyma Şekil 7: "Ön yıkama" seçeneği seçilmiş ise toz veya sıvı deterjan ile ön yıkama işlemi yapar. Ana yıkama. Bir bölme toz deterjan ve diğer bölmede sıvı deterjan için ayrılmıştır. Yumuşatıcı, sıvı

15 Genel 15 Geri kalan süre Şekil 8: Yıkama sırasında seçilen yıkama programının geri kalan süresi ekranın alt bölümünde gösterilecektir. Zaman dakika olarak verilmiştir. Geri kalan süreyi hesaplamak için makine ortalama süreye dayanan model hesaplamayı kullanır.

16

17 Kullanım 17 Kontrol düğmesi ile başlatma Şekil 1: İstediğiniz programı kontrol düğmesi ile seçin ve düğmeye basarak teyit edin. Şekil 2: Seçilen yıkama programına istediğiniz seçenekleri ekleyin. Kontrol düğmesi ile listeden seçiminizi yapın ve düğmeye basarak onaylayın. Not! Her yıkama programı için maksimum iki seçenek seçilebilir Makinede para girişi varsa doğru miktarda bozuk parayı buradan atın Şekil 3: Doğru miktarda deterjan ve yumuşatıcı ekleyin. Not! Deterjan paketinin üzerindeki doza bakın. Fazla doz koymayın. Şekil 4: Kontrol düğmesi ile BAŞLAT seçeneğini seçin ve düğmeye basın.

18

19 Kullanım 19 Ayar butonu ile başlama Giysinin ceplerini boşaltın. Şekil 1: Doğru miktarda deterjan ve yumuşatıcıyı ekleyin. Not! Deterjan paketinin üzerindeki doza bakın. Aşırı doz kullanmayın. Şekil 2: İstediğiniz program için ayar butonuna basın. Makinede bozuk para atmak için yer varsa doğru miktarda bozuk parayı buradan atın. Not! Bu butonlardan birine bastığınızda ilgili yıkama programı doğrudan başlatılacak ve makine otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

20 Hata Mesajları 21 Hata Mesajları Şekil 1: Programda veya makinede bir hata bir hata kodu ve açıklayıcı bilgi içeren hata uyarısı ile belirtilir. Yıkama programı ve hata kodu başlatmadan önce düğmeye 10 saniye basılı tutarak veya makineyi kapatarak sıfırlanabilir. Kod Metin Nedeni/Yapılacaklar 001 SU YOK Su seviyesi bilgisi zamanında alınmamış. Su musluğunun açık olduğundan emin olun. 002 KAPI AÇIK Kapı konumu bilgisi program sırasında alınmamış. Kapıyı açıp kapatın. 003 KAPI KİLİDİ HATALI Kapı kilidi bilgisi zamanında alınmamış. Kapıyı açıp kapatın. 007 AŞIRI DOLU Program sırasında su seviyesi belirlenen güvenlik sınırının üzerinde. Makineyi sıfırlamaya çalışın. 010 SU KALMIŞ Drenaj sonrasında belirtilen seviyenin üzerinde su kalmış. Drenajın kumaş veya köpük ile tıkalı olmadığından emin olun. Makineyi sıfırlamaya çalışın. Diğer hata mesajları veya tekrarlanan hata mesajları için servis personeline danışın.

21

22 Bakım 23 Bakım Günlük Aylık Kapı contasını deterjan artıklarından temizleyin. Kapının sızdırmadığından emin olun. Deterjan koyma kutusunu temizleyin ve makineyi nemli bir bezle silin. Drenaj valfının sızdırmadığından emin olun. Makineyi başlatın ve kapının program esnasında kilitli olduğundan emin olun. Programı hızlı işleme getirerek durdurun ve kapının program tamamlandıktan sonra açılmayacağından emin olun. Valf, hortum ve bağlantıların sızdırmadığını kontrol edin. Drenaj bağlantısından, drenaj borusundaki ek yerlerinden vs. herhangi bir pamuk artığından temizleyin. Her üç ayda bir Panel kenarlarına kimyasallar biriktiğinde: Makineyi kapatın. Su tedarikini kapatın ve giriş hortumundan basıncı boşaltın. Su giriş borularını makinenin arkasından çıkartın ve giriş filtresini temizleyin veya değiştirin. Deterjan kutusuna iyice temizleyin. Üst ve ön makine panellerini çıkartın. Paslanmayı durdurmak için panelleri deterjan ve diğer kimyasallardan temizleyin (yıkayın). Makinenin içerisinde sızıntı olmadığından emin olun. Gerekirse onarın. Kapı çevresindeki contayı temizleyin. Üst ve ön panellerin yerine yerleştirin.

Kullanma talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ. İçindekiler FDG 9620. ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır.

Kullanma talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ. İçindekiler FDG 9620. ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır. Kullanma talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır. Türkçe,1 FDG 9620 İçindekiler Montaj, 2-3 Ambalajın çıkartılması ve aynı seviyeye getirilmesi Su ve elektrik

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu AL 161 B AL 181 B AL 181 BS AL 182 B AL 191 B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen

Detaylı

İNDEKS Giriş Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kurulum Havalandırma Tahliye Hortumu Seti: Montaj Talimatları Yükün Hazırlanması

İNDEKS Giriş Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kurulum Havalandırma Tahliye Hortumu Seti: Montaj Talimatları Yükün Hazırlanması 8600 İNDEKS Genel Görünüm Teknik Özellikler Giriş Teslimat Bilgisi Ürünün Paketinden Çıkarılması Güvenlik Hatırlatmaları Kullanım Kurulum Çamaşır Çevresel Konular VESTEL Yetkili Servisi Kurulum Elektrik

Detaylı

Çamasır Makinesi PWE 7108 S (EU) Kurulum, Ambalajın çıkarılması ve seviye ayarlama. Elektrik ve su bağlantıları. Đlk yıkama Teknik Özellikler

Çamasır Makinesi PWE 7108 S (EU) Kurulum, Ambalajın çıkarılması ve seviye ayarlama. Elektrik ve su bağlantıları. Đlk yıkama Teknik Özellikler Çamasır Makinesi IT Kurulum, Ambalajın çıkarılması ve seviye ayarlama Elektrik ve su bağlantıları Đlk yıkama Teknik Özellikler PWE 7108 S (EU) Çamaşır makinesinin tanımı, Kontrol paneli Ekran TR FZ FZ

Detaylı

VESTEL KULLANIM KILAVUZU KURUTMA ÖZELLİKLİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ CKA-XXL 9614 TE

VESTEL KULLANIM KILAVUZU KURUTMA ÖZELLİKLİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ CKA-XXL 9614 TE VESTEL KURUTMA ÖZELLİKLİ ÇAMAŞIR MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU CKA-XXL 9614 TE TR TR Değerli Müşterimiz, Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerde özenle üretilen, titiz

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 6082 E D3 6101 E D3 6102 E D3 6101 ES D3 6081 E

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 6082 E D3 6101 E D3 6102 E D3 6101 ES D3 6081 E Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 6082 E D3 6101 E D3 6102 E D3 6101 ES D3 6081 E Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D4 9121 E Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Döküman Numarası 2820523049/ 02-08-12.(11:52) www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı

Çamașır Makinesi Kullanma Kılavuzu D6 7101 E D6 7081 E D6 7102 ES D6 7102 E

Çamașır Makinesi Kullanma Kılavuzu D6 7101 E D6 7081 E D6 7102 ES D6 7102 E Çamașır Makinesi Kullanma Kılavuzu D6 7101 E D6 7081 E D6 7102 ES D6 7102 E Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite ve teknoloji

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu GWM 4922 SY GWM 4901 Y GWM 4922 SX GWM 4901 X

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu GWM 4922 SY GWM 4901 Y GWM 4922 SX GWM 4901 X Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu GWM 4922 SY GWM 4901 Y GWM 4922 SX GWM 4901 X tr Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu BK 7101 E Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Döküman Numarası 2820523996/ 25-04-14.(10:48) www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı

Kullanım Kılavuzu Çamaşır Makinesi

Kullanım Kılavuzu Çamaşır Makinesi Kullanım Kılavuzu Çamaşır Makinesi Makineyi kurmadan ve çalıştırmadan önce Kullanım Kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Böylece kendinizi ve cihazınızı gelecek zararlardan korumuş olursunuz. tr-tr M.-Nr. 09 900

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D2 5062 B D2 5061 B

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D2 5062 B D2 5061 B Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D2 5062 B D2 5061 B Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilen ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilen üründen en iyi verimi

Detaylı

Kullanma Kılavuzu. İçindekiler WMD 942 ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Kullanma Kılavuzu. İçindekiler WMD 942 ÇAMAŞIR MAKİNESİ Kullanma Kılavuzu ÇAMAŞIR MAKİNESİ Türkçe,1 WMD 942 İçindekiler Montaj, 2-3 Ambalajın çıkartılması ve seviye ayarı getirilmesi Su ve elektrik bağlantıları İlk yıkama Teknik veriler Çamaşır makinesinin

Detaylı

Kullanma talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ. İçindekiler PWE 81472 S

Kullanma talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ. İçindekiler PWE 81472 S Kullanma talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ Türkçe, 1 PWE 81472 S İçindekiler Montaj, 2-3 Ambalajdan çıkarma ve yerin tesviye Elektrik ve su baglantılarının yapılması İlk yıkama Teknik veriler Çamaşır makinesinin

Detaylı

Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Bu kullanma kılavuzu. Semboller ve açıklamaları

Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Bu kullanma kılavuzu. Semboller ve açıklamaları 5063 F 5063 FY Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi sunmasını istiyoruz. Bunun

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu 12143 MK Doküman Numarası 2820524280/ 11-10-14.(9:01) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Arçelik ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Çamaşır makinesi Kullanma Kılavuzu 2012 CX 2112 CX

Çamaşır makinesi Kullanma Kılavuzu 2012 CX 2112 CX Çamaşır makinesi Kullanma Kılavuzu 2012 CX 2112 CX Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size

Detaylı

Kullanma Kılavuzu. Çamaşır makinesi FWM 1200-6EI

Kullanma Kılavuzu. Çamaşır makinesi FWM 1200-6EI Kullanma Kılavuzu Çamaşır makinesi FWM 1200-6EI 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri 2 Ürün Tanımı 4 Kontrol Paneli 5 İlk Kullanım 7 Kişiselleştirme 7 Günlük Kullanım 8 Yararlı İpuçları Ve Bilgiler 10 Bakım

Detaylı

Kullanma Kılavuzu FWD 1400-6EI

Kullanma Kılavuzu FWD 1400-6EI Kullanma Kılavuzu Kurutmalı Çamaşır Makinesi FWD 1400-6EI 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri 2 Ürün Tanımı 4 Kontrol Paneli 6 İlk Kullanım 8 Kişiselleştirme 8 Günlük Kullanım 8 Kullanım - Kurutma 11 Yararlı

Detaylı

Kullanım Kılavuzu WDYN9646PG-17

Kullanım Kılavuzu WDYN9646PG-17 Kullanım Kılavuzu WDYN9646PG-17 KURUTMALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖVGÜLERİMİZ Bu Hoover ev aletini alarak, hiç taviz vermeyeceğinizi gösterdiniz: Siz sadece en iyisini istiyorsunuz. Hoover, yıllar süren araştırmalarının

Detaylı

Kullanma Kılavuzu Çamaşır Makinesi

Kullanma Kılavuzu Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Çamaşır Makinesi Makineyi kurmadan ve çalıştırmadan önce Kullanım Kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Böylece kendinizi ve cihazınızı gelecek zararlardan korumuş olursunuz. tr-tr M.-Nr. 10 163

Detaylı

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu WD 964 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Döküman Numarası 2820523416/ 18-03-13.(9:58) www.beko.com Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Beko ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz HOTPOINT WMG 823 C TK.C http://tr.yourpdfguides.com/dref/5437591

Kullanım kılavuzunuz HOTPOINT WMG 823 C TK.C http://tr.yourpdfguides.com/dref/5437591 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28)

Çamaşır Makinesi ALM 781. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) ALM 781 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523648 / 05-09-13.(16:28) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 581 A. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45)

Çamaşır Makinesi ALM 581 A. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45) ALM 581 A Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523218 / 14-12-12.(13:45) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 8121 E

Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 8121 E Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu D3 8121 E Ürünü ilk kez çalıştırırken, mutlaka önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş

Detaylı

Montaj ve kullanım talimatları

Montaj ve kullanım talimatları Montaj ve kullanım talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ İçindekiler Türkçe,1 Montaj, 2-3 Ambalajdan çıkarma ve tesviye Elektrik ve su bağlantılarının yapılması Teknik bilgiler Makinenin tanıtımı, 4-5 Kumanda paneli

Detaylı

Montaj ve kullanım talimatları

Montaj ve kullanım talimatları Montaj ve kullanım talimatları ÇAMAŞIR MAKİNESİ! Bu sembol size bu talimatlar kılavuzunu okumayı hatırlatır. Türkçe,1 AQUALTIS AQD1071F 49 İçindekiler Montaj, 2-3 Ambalajdan çıkarma ve tesviye Elektrik

Detaylı

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49)

Çamaşır Makinesi ALM 601. Kullanma Kılavuzu. Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) ALM 601 Çamaşır Makinesi Kullanma Kılavuzu Document Number 2820523754 / 17-02-14.(19:49) Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Altus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yüksek

Detaylı

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ

VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ VESTEL BULAŞIK MAKİNESİ KULLANIM KILAVUZU BMH - L401 W / BMH - L401 X BULAŞIK MAKİNESİ Değerli Müşterilerimiz, Beklentilerinizin üzerinde ürün sunmayı amaç edinen VESTEL, modern tesislerinde özenle üretilen,

Detaylı