SPA&POOL SPA&POOL. sevaengineering.com.tr. Ferhatpaşa Mh. 10. Sokak No: Ataşehir İstanbul / Türkiye T F

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SPA&POOL SPA&POOL. sevaengineering.com.tr. Ferhatpaşa Mh. 10. Sokak No:64 34888 Ataşehir İstanbul / Türkiye T + 90 216 561 17 67 F + 90 216 311 96 19"

Transkript

1 SPA&POOL SPA&POOL Ferhatpaşa Mh. 10. Sokak No: Ataşehir İstanbul / Türkiye T F sevaengineering.com.tr

2 Doğru mühendislik, doğru projelendirme, doğru malzeme ve kusursuz olana ulaşabilmek için çaba göstermek. SPA ünitelerinden anahtar teslimi projelere, Sevapond biyolojik gölet ve havuzlarına kadar çok geniş bir yelpazede ancak aynı motivasyon ile tasarım ve üretim hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Beklentilerin, standartların, sektörel alışkanlıkların ötesinde yüksek standartlar hedefi ile... Making an endeavor for reaching the impeccable by correct engineering, true project designing and the right material. We are designing and manufacturing a wide range of services from Spa units to turnkey projects, to Sevapond biological ponds and pools with the same motivation. With the goal of high standards above the expectations, standards and the sectorial habits

3 Danışmanlık / Consulting Seva, Spa&Wellness projelerinin ihtiyaç duyduğu mekanların tasarlanması ve üretilmesinde yapılacak seçimlerin en uygun mühendislik çözümleri ile nihai ürüne dönüştürülmesi aşamasında karar almanızı kolaylaştıracak danışmanlık çözümleri sunmaktadır. Doğru tasarım, doğru malzeme seçimi ve doğru uygulama için Seva projenizde güvenilir partneriniz olmak için hazır. For Spa & Wellness projects Seva provides solution for consulting to simplify by making decision for requirements to design and manufacture the areas for best engineering solutions with decisive products. Seva is ready to be your reliable partner with correct design, for the five choice of materials and the right application in your projects. Tasarım / Design Seva, doğru hedefler için kurgulanmış doğru altyapı ve ince yapı projelerini titizlikle tasarlar ve uygular. Projeniz için hedeflerinize en uygun tasarım çözümlerini, malzeme seçimi ve mühendislik çözümlerini nihai hedef odağında sizin için düşünür ve tasarlar. Seva designs and performs the correct infrastructure and trim works projects which are constructed for right aims. For your projects Seva intellectualizes and designs the most suitable design solutions, choice of materials and engineering solutions by focusing your goal. Mühendislik / Engineering Mühendislik prensip ve gereksinimlerini en üst düzeyde uygulayan Seva, proje bileşenlerinin göründüğü kadar iyi işlemesi ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışması için gereken tüm mühendislik çözümlerini sunar. Seva presents all the engineering solutions for processing the project components as good as its appearance and working for many years without problems. Mimari / Architectural Mimar ve mühendis kadromuzun ortak çalışması ile proje çizimi, detaylandırılması, üç boyutlu ön gösterimi de dahil olmak üzere proje için gerek duyulan tüm mimari süreçleri en üst düzeyde sağlanır. Seva, mimari gereksinimlerinizi projenin önceliklerini gözönüne alarak ve mühendislik çözümleri ile harmanlayarak karşılar. By the cooperation of architects and engineers all the architectural processes are provided which are required as project design, detailing and 3D representation at the highest level. Seva fulfill the requirements by taking into accounts of the priorities in projects by blending the engineering solutions.

4 Spa Projeleri I Spa Projects Yüzme Havuzları I Swimming Pools Türk Hamamları I Turkish Baths Saunalar I Saunas Buhar Odaları I Steam Rooms Dekoratif Havuzlar I Decorative Pools Hidromasaj Havuzları I Hydromassage Pools Biyolojik Havuzlar ve Göletler I Biological Pools and Ponds Duş Sistemleri I Shower Systems Buz Çeşmeleri I Ice Fountains Su Perdeleri I Water Curtain

5 Spa Projeleri I Spa Projects Seva da Spa&Wellness mekan konseptinin oluşturulması ile başlar. İşletmenin gereksinimleri, hedef kitlesi gözönüne alınarak yapılan tasarım incelikli bir mühendislik altyapısının üzerine inşaa edilir. Bu altyapı, projenin üretiminde ortaya çıkabilecek sorunların minimize edilmesi ve sorunsuzluk hedefi ile uyumludur. In Seva Spa & Wellness starts by establishing the concept of the place. Requirements of the business are constructed by the engineering infrastructure with graceful design by taking the target group into account. This infrastructure is compatible with minimize of potential problems which will be occur in the production and the aim of being free of problems in the project.

6 PROJE RIXOS SOCHI Sochi Rixos Otel projesi 2014 kış olimpiyatlarına da ev sahipliği yapan Krasnaya Polyana da bulunan bir Rixos projesidir. Her detayında lüks ve konforun ön planda tutulduğu proje, Sochi Havalimanı na 40 dakika mesafede, 114 oda ve süitten oluşan seçkin bir tesis. Projenin SPA alanı m 2 lik bir alana yayılmış halde. Sochi Rixos Otel project is a Rixos Project, located in Krasnaya Polyana which host 2014 Winter Olympics. The project which is held by prioritizing luxury and comfort in every detail, is 40 minutes from the Sochi International Airport and formed with 114 rooms and suites in elite facility. SPA area of the project covers an area of 10,000 m2

7

8 Proje büyüklüğünün yanı sıra teslim tarihinin çok kısa olması ile de zorlu bir çalışma gerekiyordu. Rixos un Seva yı tercih etmesindeki en önemli etken projelerimizdeki teslim sürelerimizle ilgili hassasiyetimizdi. Proje nin SPA alanı için çok kısa bir süresinin olması, buna karşın özellikle altyapı çalışmaları ile ilgili gerek duyulan yüksek nitelikli mühendislik çözümlerinin vakit alacak olması gibi çözümlenmesi gereken bir sorunlar söz konusuydu. Bu noktada devreye girerek Eylül ayında teslim aldığımız SPA alanını Aralık ayı başı gibi rekor bir sürede teslim ettik. Bu süre içinde altyapı çalışmaları, rus saunaları, saunalar, buhar odaları, şok havuzları, kar çeşmelerinin yanı sıra 250 m 2 lik kapalı yüzme havuzu, jakuziler, şadırvan ve şelaleler proje içerisinde yer aldı. Otelin lojistik olarak zorlayıcı bir bölgede yer alması, çetin kış koşulları etkili ve programlı bir çalışma sürecini zorunlu kıldı. Özellikle günün belirli saatlerinde çalışan ve tek ulaşım olan teleferik sistemi, üretimde kullandığımız bileşenlerin yerleşim sıralamasına göre belirli bir ulaşım planına sadık kalarak yukarıya taşınmasını gerektirdi. Bu sorunu eğitimli ve yetenekli ekibimizle iş akışlarını her aşamada paylaşarak ve projede bulunduğumuz noktayı sürekli geri bildirim sağlayarak aştık. Bu çalışma disiplini daha uygun iklim ve ulaşım imkanları bulunan projelerde işimize yaradığı gibi, şartların çetin olduğu Sochi Rixos projesinde de değerini ispatladı. Besides the large size of the project short delivery date supposed a challenging work. The factor of choice of Rixos to choose Seva is our sensitivity about the delivery time. Having short time for the Spa area in project, however engineering solutions taking time especially about the infrastructure works should be solved. We have cut-in point and delivered the area first days of the December which we received at September as a record-breaking time. Meanwhile the infrastructure workings, Russian saunas, saunas, steam rooms, shock pools, snow fountains, 250 m 2 swimming pool, jacuzzis, fountains and waterfalls are taken part in project. Being a challenging zone of Hotel s location, hard winter conditions necessitated us to work us effective and programmatic. The cable car system which is especially at a certain times in a day required us to take the equipment upwards in a specific transportation plan. We have solved this problem with our educated and skilled team by sharing our workflows in each stage of the project by continuously feedback. This working discipline measured up us in Sochi Rixos projects as well as the other projects with proper climate and transportation facilities. IXOS KRASNAYA POLYANA I SOCHI

9 PROJE HILTON BOMONTİ, İSTANBUL Hilton un Avrupa daki en büyük SPA bölümüne sahip otelidir. Bu seçkin projede yeralan açık ve kapalı havuzlar, hidromasaj havuzları, sauna ve buhar odalarının yanısıra özel nitelikli su perdeleri de Seva imzası taşımaktadır. Mimari proje ile tam bir uyum içerisinde gerçekleşen çalışmamız bizi başka seçkin projelere taşımıştır. Bomonti Hilton has the largest Spa area in Europe among other Hilton s. In this exclusive project the indoor and outdoor pools, hydromassage pools, sauna, steam room as well as the water curtains bear the signature of Seva. Our perfect match with the architectural project has taken us to another outstanding projects.

10 PROJE FOUR SEASONS BAKÜ Seçkin bir mimariye sahip Four Season da özel bir çalışma gerçekleştirdik. Projeye özel paslanmaz masaj ekipmanları ile donatılmış Vitality pool ve yüzme havuzları başka hiçbiryerde denenmemiş üniteler. Bu ünitelerde kullanılan özel nitelikli fiberoptik aydınlatma ise projeye değer katıyor. We have performed a special endeavor for Four Seasons project which has an exclusive architecture. Vitality pool which is rigged with special stainless steel massage equipment, swimming pools and the untested units that are used anywhere before. In this units the special quality fiber optic lighting enriches the project.

11 PROJE SHERATON BATUM Batum un ilk seçkin otellerinden biri olan Batum Sheraton da olimpik havuz, kapalı havuzlar, hidromasaj havuzları, kral dairesi teraslarında yer alan hidromasaj havuzları, saunalar, buhar odaları, su perdeleri ve şok havuzları gibi birçok ünite Seva imzası taşımaktadır. Batumi Sheraton hotel which is the first one of the elite hotels, bears signature of Seva in Olympic pool, indoor pools, hydromassage pools, hydromassage pools of the king s suites, saunas, steam rooms, the water curtains and the shock pools.

12 PROJE SHERATON BATUM

13 PROJE RADISSON BLU BATUM Radisson oteli Batumda kazandığımız başarı ve aldığımız övgülerin sonucu olarak Seva tarafından gerçekleştirilen 5 yıldızlı bir şehir otelidir.. Sınırlı bir alan içerisinde ürettiğimiz çözümler otel SPA sının kullanışlı ve çekici bir tasarıma sahip olmasını mümkün kıldı. By the success and being praised of Batumi Sheraton project s result, another 5 star city hotel. Our solution within a limited area made the Spa being useful and resulted in an attractive design.

14 Yüzme Havuzları I Swimming Pools Her büyüklük ve nitelikte yüzme havuzlarını en üst kalitede üretiyoruz. Tasarım aşamasında kurguladığımız mühendislik çözümleri ile havuz suyunun filtrelenmesi için gerekli olan altyapıyı kuruyor, bu sayede olabilecek aksaklıkların önüne geçiyoruz. We produce the highest quality swimming pools in every size and qualification. By the engineering solutions that fictionalized in the design stage, we are establishing the right infrastructure for the filtration of the pool and prevent the disruptions which can be occur.

15 Türk Hamamı I Turkish Bath (Hammam) Seva da Türk Hamamı projenin niteliklerine uygun bir görsellikle tasarlanır. Geleneksel Türk Hamamı niteliklerinin karşılandığı tasarımlarda modern malzeme ve tasarım seçimleri de kullanıyoruz. Altyapı tasarımını ise bakım ve onarım istemeyecek, uzun yıllar aynı performansla çalışacak ve kusursuz yalıtım özellikleri taşıyacak şekilde uyguluyoruz. At Seva Turkish Bath is designed with convenient visualization by the qualification of the project. We use the modern materials and design choices in traditional Turkish bath qualifications. We also implement the infrastructure design which will not require maintenance and repair, for many years to work with the same performance and with excellent insulation properties.

16 Sauna I Sauna Seva Sauna projelerini uzun yılların getirdiği tecrübe ile tasarlıyor ve üretiyor. Mekanın ideal bir terapi fırsatı sunabilmesi için özenle yapılan hesaplar, hava ve ısının hareketleri, ısıtıcı özelliklerinin hesaplanması ve ideal nem dengesine ulaşılabilmesi için gerekli altyapıyı sunuyor. Seva, Spa&Wellness ın konseptine uygun nitelikte görselliğe sahip saunalar üretiyor. Seva is producing and designing sauna projects with the experience of many years. Carefully calculations provides the necessary infrastructure for the air and heat flows, calculation of the heating properties, to reach the ideal humidity for the areas ideal therapy occasion. Seva produces the saunas for suitable requirements and appearance in Spa & Wellness concept.

17 Buhar Odaları I Steam Rooms Seva da üretilen buhar odaları farklı malzeme, ısı ve tasarım opsiyonları ile sunulmaktadır. Mekan ile uyumlu, etkin ve uzun ömürlü ünitelerimizde modern malzemelerinin yanısıra opsiyonel olarak mermer de kullanılabilmektedir. Steam rooms that are produced at Seva are presented in variable materials, heating and designing options. Not only the modern materials that are compatible with the area, effective and long-lasting units but also marble can be use as optional.

18 Dekoratif Havuzlar I Decorative Pools İç ve dış mekanlara uygulabilen dekoratif havuzlarla mekanlara değer katıyoruz. Seva da üretilen tüm dekoratif havuzlar uzun yıllar ilk günkü gibi çalışacak ve sorun çıkarmayacak mühendislik detayları ile donatılmıştır. We enrich the places with decorative pools which can be apply on indoor and outdoor. At Seva, all the decorative pools are equipped with engineering details to work for many years as the first day and free of problems.

19 Hidromasaj Havuzları I Hydromassage Pools Seva nın tasarladığı ve uyguladığı hidromasaj havuzları, misafirlerinin konforunu üst düzeyde tutan nitelikli ünitelerdir. Bulundukları mekanla uyum içerisinde olmak üzere tasarlanan hidromasaj havuzlarında günümüz teknolojisinin tüm imkanları Spa misafirlerinin konforu için kullanılmaktadır. Hydromassage pools that are designed and implemented by Seva are the qualified units to comfort the guests at high level. The hydromassage pools are designed to be in harmony with the places with all the facilities for the comfort of Spa guests.

20 Biyolojik Havuzlar I Biologic Pools Biyolojik havuzlar filtrasyon ve döngü sistemlerinin kendi kendine yeterlilik esasına göre düzenlendiği doğal yüzme ve süs havuzlarıdır. Seva her büyüklük ve nitelikle biyolojik havuzları tasarlayarak üretebilmekte ve kendi kendine yeterliliğini sağlayabilmektedir. Biological pools are the natural swimming and decorative pools which are arranged for the principles of self-sufficiency of filtration and circulation systems. Seva is capable of designing and manufacturing biological pools in all the size and qualifications and can provide the self-sufficiency.

21 Duş Sistemleri I Shower Systems Macera duşlar, şok kovaları, salyangoz duşlar... Spa&Wellness iç mekanında ihtiyaç duyulan bölümlerde kullanmak üzere tüm duş sistemlerini tasarlıyor ve uyguluyoruz. Experience showers, bucket showers, snail showers We are designing and implementing all the shower systems that can be used in necessary sections in Spa & Wellness indoor.

22 Buz Çeşmeleri I Ice Fountains Buz çeşmelerinde Spa&Wellness konseptine uygun ve ısı terapilerinin devamı niteliğinde konumlandırılan sistemler tasarlıyor ve uyguluyoruz. We are implementing and designing the systems convenient for the Spa & Wellness concept that are positioned in a continuation of heat therapy.

23 Su Perdeleri I Water Curtain İç dekorasyona hareket katan, sudan gelen sağlık kavramının en güzel örneklerinden birini oluşturan su perdeleri Seva uzmanlığında iç ve dış mekanlara uygulanabiliyor. Özellikle Çağlayan Florence Nightingale hastanesi girişi için kurgulanan su perdesi üst katta resepsiyon arkasında, alt katta ise tam tersi istikamette akarak su perdelerinde mühendisliğin geldiği en son noktanın güzel bir örneğini oluşturuyor. Water curtains can be apply in interior and exterior areas which are the most beautiful examples of the Sanitas Per Aquam meaning health through water that enriches the interior decoration. Particularly the water curtain which is in the entrance of the Caglayan Florence Nightingale Hospital in upper level behind the reception and the lower level into the opposite direction is the beautiful example of the last point of the engineering.

24

25 SPA&POOL SPA&POOL

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman

Hanifi Tekin Yönetim Kurulu Başkanı / Board of Directors Chairman 2 Kuruluşumuzun 34. yılını kutladığımız 2014 yılında şirketimiz; genç ve dinamik bir firma olarak sektörümüzde gelişmiş ve modern yeniliklerin altına imza atarak, ülkemizin ekonomisine yeni katkılar sağlama

Detaylı

Sizi bu ayrıcalıklı yaşamı bizimle paylaşmaya davet ediyoruz...

Sizi bu ayrıcalıklı yaşamı bizimle paylaşmaya davet ediyoruz... R E S I D E N C E / O R D U Önsöz Portföyünde İstanbul, Antalya, Marmaris gibi Türkiye nin önde gelen şehirlerinde yaratmış olduğumuz bir çok ayrıcalıklı yaşam alanları bulunan bir grup olarak, onlarca

Detaylı

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU İSTANBUL MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR ISTANBUL STYLING, FOCUSED ON YOU SANA DÜN BİR TEPEDEN BAKTIM AZİZ İSTANBUL! GÖRMEDİM GEZMEDİĞİM, SEVMEDİĞİM HİÇBİR YER. ÖMRÜM OLDUKÇA GÖNÜL TAHTIMA KEYFİNCE

Detaylı

BİR İŞ TEKLİFİ A BUSINESS OFFER

BİR İŞ TEKLİFİ A BUSINESS OFFER BİR İŞ TEKLİFİ A BUSINESS OFFER Multi Corporation ın daha önceki ofis projelerinden bazıları: Previous office projects by Multi Corporation include: Arquiparque Lisbon, Portugal 1993 Utrechtsebaan Den

Detaylı

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life

İş hayatında zirve. Pinnacle of business life İş hayatında zirve Pinnacle of business life İÇİNDEKİLER INDEX Anadolu Grubu Anadolu Group Anadolu Gayrimenkul Anadolu Real Estate Konum Location Mimari Architecture Bina Özellikleri Building Properties

Detaylı

MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ ARCHITECTURAL WAYFINDING SYSTEMS

MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ ARCHITECTURAL WAYFINDING SYSTEMS MİMARİ YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ ARCHITECTURAL WAYFINDING SYSTEMS İÇİNDEKİLER CONTENTS İNOVASYON TARİHÇEMİZ Hakkımızda Çalışma Alanları Hizmetler İş Akışı 04 06 08 10 12 OUR HISTORY OF INNOVATION About Us

Detaylı

Hayat Renklendikçe Güzelleşir...

Hayat Renklendikçe Güzelleşir... Wood Coating Systems Mobilya ve Sanayi Grubu Ürün Detayları Product Details for Furniture and Industrial Group www.polchem.com.tr Hayat Renklendikçe Güzelleşir... Ahşap Boyama Sistemleri Hayatınıza renk

Detaylı

Perla Palas. Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com. www.elitperlapalas.com

Perla Palas. Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com. www.elitperlapalas.com Sat fl Ofisi: Kurtköy / Pendik - STANBUL Tel: (0216) 482 70 70 (Pbx) info@elitperlapalas.com www.elitperlapalas.com Yap m zda mutluluk var... Our buildings are filled with happiness... 1 Yar nlar yeniden

Detaylı

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city

Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city İSTANBUL Delta DELUXE, kentin kalbinde yükselen bir başyapıt... Delta DELUXE, a master piece rising up at the very heart of the city Konut sahibi edindirdiğimiz yüzbinlerce kişiyi müşteri olarak değil,

Detaylı

GELECEĞE YATIRIM BİR KAYA HOLDİNG GELENEĞİDİR. INVESTMENT IN FUTURE IS A KAYA HOLDING TRADITION.

GELECEĞE YATIRIM BİR KAYA HOLDİNG GELENEĞİDİR. INVESTMENT IN FUTURE IS A KAYA HOLDING TRADITION. GELECEĞE YATIRIM BİR KAYA HOLDİNG GELENEĞİDİR. INVESTMENT IN FUTURE IS A KAYA HOLDING TRADITION. SİNERJİ, KAYA HOLDİNG İ YARATTI. KAYA HOLDİNG SİNERJİ YARATMAYA DEVAM EDİYOR... SYNERGY CREATED KAYA HOLDING.

Detaylı

Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı MESSAGE OF THE CHAIRMAN Yorum İnşaat olarak şirketimizin temelini oluşturan kültür, ulusal ve uluslararası alanda çalışmaya dayalı stratejik ortaklıklar kurmak ve bu

Detaylı

FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT

FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT 2012 FAALİYET RAPORU ANNUAL REPORT SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER, SÜRDÜRÜLEBİLİR KENTLER, SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI! SUSTAINABLE PROJECTS, SUSTAINABLE CITIES, SUSTAINABLE SUCCESS! İÇİNDEKİLER TABLE OF CONTENT BAŞKANIN

Detaylı

Verimli Aydınlatma Uzmanı Expertise in Efficient Lighting

Verimli Aydınlatma Uzmanı Expertise in Efficient Lighting ENDÜSTRİYEL ve DIŞ MEKAN AYDINLATMA KATALOĞU INDUSTRIAL and OUTDOOR LIGHTING CATALOG Verimli Aydınlatma Uzmanı Expertise in Efficient Lighting /LightmasterTR /Light_MasterTR info@lightmaster.com.tr www.lightmaster.com.tr

Detaylı

Türkiye ve Dünya ticaretinde yer. We are taking firm steps in our

Türkiye ve Dünya ticaretinde yer. We are taking firm steps in our Türkiye ve Dünya ticaretinde yer edinmek ve milletimize faydalı işler yapabilmek adına çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu konudaki tecrübe ve birikimlerimizi gelecek nesillere aktararak

Detaylı

MİMARLIK VE PROJELER CAMİİ MOSQUE LONDRA GALERİ LONDON GALLERY GÖRSEL KAYIT VISUAL LOG

MİMARLIK VE PROJELER CAMİİ MOSQUE LONDRA GALERİ LONDON GALLERY GÖRSEL KAYIT VISUAL LOG Mimarlık, Sanat ve Tasarım Dergisi. Architecture, Art and Design Magazine Aralık 2011-Şubat 2012 / December 2011-February 2012 Architecture / Mimari : 38 ISSN 1304-6578 Ücretsizdir / Free of Charge Türkiye

Detaylı

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı, bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

LYALARI SANA. www.omsiad.org.tr

LYALARI SANA. www.omsiad.org.tr LYALARI SANA www.omsiad.org.tr www.hafelegateway.com www.hafele.com.tr www.hafeleevim.com Bu katalog, mobilya ve kapı donanımlarında ilk lerin yaratıcısı Häfele nin katkılarıyla hazırlanmıştır. HÄFELE

Detaylı

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1

ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 ISO 9001:2008 ISO 14001:2004 OHSAS 18001 EN 15085-2/CL1 INDEX Şirket Profili Company Profile 5 İstanbul Tramvayı Montajı Istanbul Tram Assembly 7 Pozotosu Kabinleri Pozotosu Cabinets 9 Kablo Kanalları

Detaylı

Hakkımızda / About Us

Hakkımızda / About Us Hakkımızda / About Us Bilişim Sektöründe faaliyet gösteren ilk ve amiral şirketimiz olan Kontrol Bilgi Sistemleri 2002 yılında, Eğitim ve Danışmanlık sektöründe çalışmalarını sürdüren ikinci şirketimiz

Detaylı

Avrupa nın 3. büyük fuarı UNICERA, gövde gösterisine hazırlanıyor...

Avrupa nın 3. büyük fuarı UNICERA, gövde gösterisine hazırlanıyor... Haberler / News Ocak-Mart / January-March 2008/No.24 Avrupa nın 3. büyük fuarı UNICERA, gövde gösterisine hazırlanıyor... Europe s 3rd largest trade fair, UNICERA, ready to make a statement 9 13 Nisan

Detaylı

Yükselen değer Kartal da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi...

Yükselen değer Kartal da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi... Yükselen değer Kartal da mutlu hayatların yeşerdiği bir cennet bahçesi... A Garden of Eden, where lives woven with happiness take root and blossom, in rising star Kartal... Göz kamaştıran bir mimari harikası;

Detaylı

SAYI 26 Nisan - Mayıs - Haziran 2013 ISSUE 26 April - May - June 2013

SAYI 26 Nisan - Mayıs - Haziran 2013 ISSUE 26 April - May - June 2013 SAYI 26 Nisan - Mayıs - Haziran 2013 ISSUE 26 April - May - June 2013 Dünyanın önde gelen POS üreticisi Ingenico iwl serisi ile ödemenin ötesinde bir deneyim sunuyor. Ödeme sistemlerinde dünya lideri Ingenico,

Detaylı

LEDECA, Apron Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti. ne ait tescilli bir markadır. LEDECA is a trademark of the Apron Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti.

LEDECA, Apron Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti. ne ait tescilli bir markadır. LEDECA is a trademark of the Apron Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti. WHOWEARE BİZKİMİZ WE ANALYSE We understand your business demands ANALİZ EDERİZ Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlarız WE DESIGN We focus on solution with knowledge and experiences TASARLARIZ En uygun projeyi

Detaylı

Begümhan Doğan Faralyalı: WE ARE LOOKING FOR THE CHANCES IN EVERY FIELD THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY. Her alanda fırsatlara bakıyoruz

Begümhan Doğan Faralyalı: WE ARE LOOKING FOR THE CHANCES IN EVERY FIELD THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY. Her alanda fırsatlara bakıyoruz CARIBBEANS FAVOURITE ISLAND: BARBADOS Karayipler in en gözde adası: Barbados Türkiye de gösterilen ilk filmler THE FIRST MOVIES REPRESENTED IN TURKEY THE MOST DANGEROUS 10 AIRPORTS En tehlikeli 10 havaalanı

Detaylı

Core İdeas Hd-10 Frame Massive Nab So Wave Fluido Domino Duo Koltuklar / Chairs Bekleme Üniteleri / Waiting Units Haworth Çalışma Koltukları / Office

Core İdeas Hd-10 Frame Massive Nab So Wave Fluido Domino Duo Koltuklar / Chairs Bekleme Üniteleri / Waiting Units Haworth Çalışma Koltukları / Office 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 30 32 34 36 38 40 42 44 46 Core İdeas Hd-10 Frame Massive Nab So Wave Fluido Domino Duo Koltuklar / Chairs Bekleme Üniteleri / Waiting Units Haworth Çalışma Koltukları

Detaylı

Siska İnşaat Taahhüt Mimarlık ve Mühendislik AŞ Siska Construction Contracting Architecture Engineering Inc.

Siska İnşaat Taahhüt Mimarlık ve Mühendislik AŞ Siska Construction Contracting Architecture Engineering Inc. 1 Siska İnşaat Taahhüt Mimarlık ve Mühendislik AŞ Siska Construction Contracting Architecture Engineering Inc. İ s t a n b u l 2 0 1 3 2 3 4 5 Mimarlık mirasının değerini bilmek Appreciating the architectural

Detaylı

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ

YAŞAMIN MERKEZİ İSTANBUL UN MERKEZİ İnsanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve paydaşlarına değer yaratma vizyonuyla hareket eden Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı, bugüne kadar başarılı projelere imza atmış,

Detaylı

NNToplu Yemek. NTemizlik N. N N Catering. NNCleaning. www.desni.com.tr

NNToplu Yemek. NTemizlik N. N N Catering. NNCleaning. www.desni.com.tr NNToplu Yemek N N Catering NTemizlik N NNCleaning www.desni.com.tr NNHakkımızda Desni ulusal ve uluslararası pek çok platformda hizmet vermektedir. Ana faaliyet alanlarımızı toplu yemek, boutique catering,

Detaylı

INSPIRED MATERIALS & DETAILS. General Catalogue

INSPIRED MATERIALS & DETAILS. General Catalogue INSPIRED MATERIALS & DETAILS General Catalogue 4 6 10 12 14 22 30 38 44 SHOWROOM / SHOWROOM ÜRETİM / PRODUCTION GREEN LINE YÖNETİCİ ODALARI / EXECUTIVE OFFICES Hd-10 Frame Massive Static Nab 48 50 60

Detaylı

Solutions For Healthcare Environments. Sağlık Alanları İçin Çözümler

Solutions For Healthcare Environments. Sağlık Alanları İçin Çözümler Solutions For Healthcare Environments Sağlık Alanları İçin Çözümler 2 Contents İçindekiler 01 02 03 04 Ideal solution suggestions for special needs Innovative solutions for improving life Product details

Detaylı