Filtrasyon Sisteminde Yeni Bir Teknoloji... TEKA dan

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Filtrasyon Sisteminde Yeni Bir Teknoloji... TEKA dan"

Transkript

1 Filtrasyon Sisteminde Yeni Bir Teknoloji... TEKA dan Overview We set air in motion

2 Hakkımızda TEKA sürekli büyüyen modern ve yeniliklere açık bir firmadır, Bu yüzden kurulduğu yıldan bu yana müşteri memnuniyeti sıralamasında 5. sıradadır. Müşterilerine her zaman modern bir iş alanında, anlayışlı, akıllı ve ihtiyaçlarına uygun doğrultuda çözümler üretmektedir. Artık bazı sektörlerde zorunlu hale gelen işçi sağlığı koruma yasası, emiş ve filtreleme sistemleri sektöründe yeni buluşlar ve üretimlere yol açmıştır. Elektronik sektöründen, kaynak ve metal sektörüne kadar bir çok sektör bu yasanın gerektirdiği şekilde çalışmakta, tesislerini filtreleme sistemleri ile donatmaktadır. 100 den fazla TEKA çalışanı tek bir hedef doğrultusunda çalışmaktadır. Amaç;Teknolojik cihazları uygun fiyatlarla en iyi müşteri memnuniyeti ile akıllı sistemler yaratarak ihtiyaca uygun çözümler üretmek. Ve Dünya da sektöründe 1 numara olmaktır. TEKA, 1995 yılında Jürgen Kemper, Erwin Telöken ve Ludger Hoffstädte tarafından kurulmuştur. Firma Westphalia da bulunan VELEN de bulunmaktadır. Ayrıca Borken-Weseke de bulunan yerinde seminerler, ürün eğitimleri ve showroomunda ürünlerini sergilemektedir.

3 Mobil Vakumlama ve Filtreleme Sistemleri TEKA nın mobil vakumlama ve filtreleme sistemleri ergonomik ve kullanıcı dostudur. Üniteler toz ve dumanların filtrasyonu haricinde, metal işlemler (kaynak, lazer), elektronik sanayi (lehimleme), diş ve medikal sanayisinde ve ayrıca dijital basım sektöründe de kullanılmaktadır. TEKA HANDYCART modeli ufak ve ergonomik tasarımı ile bir çok işin üstesinden gelir. Özel filtreli versiyonunda ise torch uçları ile yapılan kesimlerden çıkan zararlı dumanıda filtre edebilir. Öte yandan yüksek vakumlu STRONGMASTER ve CARTMASTER. Üniteler uzun süre çalışma kapasitesi ile kaynak işlemlerinde, zor kesilen metallerden çıkan yoğun dumanın vakumlama ve filtreleme işlemlerini rahatlıkla yapmaktadır. Ünitelerimiz yanlızca toz ve duman vakumlamasında kullanılmamaktadır, sağlık için büyük tehlike oluşturan yağlı tozlar için TEKA OILCUBE ünitesi görev almaktadır.

4 İstasyon ve Santral Vakumlama ve Filtreleme Sistemleri Profesyonel sektör için tasarlanan İstasyon ve Santral Vakumlama cihazları orta ve yüksek vakumlama kapasitesi ve full otomatik kontrol sistemi ile donatılmış olarak sunulmaktadır. Ayrıca duvara monte edilebilen sabit sistemlerimiz ile 2 ve daha üstü çalışma noktasına bağlantısı yapılabilmektedir. TEKA, ihtiyaçlarınız doğrultusunda karışık ve fix sistemler hazırlamaktadır. Santral üniteyi ve çalışma noktalarını galvaniz borular aracılığı ile bağlar, yüksek performanslı sistem oluşturmaktadır.teknik departmanımız her müşterimiz için farklı çözümler üretebilmektedir. Bütün santral vakumlama cihazlarımıza entegre AFC (Automatic Filter Control) sistemi ile ünitelerde maximum güvenlik sorunsuz çalışmak hedeflenmiştir. AIRTECH filtre ünitemiz ile yüksek vakumlama kapasitesi ve full donanımlı sistemiyle ürün grubumuzda kullanıcı dostu bir makinadır.

5 Gazlı Kesim Tablaları / Kaynak ve Taşlama Tablaları TEKA nın gazlı kesim tablaları standart olarak 2 ile 24 m² arasında üretilmektedir. Ancak istenilen uzunlukta ve genişlikte özel üretimler yapılmaktadır. Üniteler otomatik robotlarla yada diğer tarzdaki kesim esnasında hata oluşmaması için maximum güvenlikle donatılmıştır. Kaynaklı kesim tablalarımız genellikle kaynak işlemleri yapan fabrikalara yada uygulamalı kaynak okullarına kurulmaktadır. Taşlama tablalarımız, arkasındaki koruma paneli ve iki taraftan vakumlama sistemi ile en büyük işlerde bile kolay bir kullanım sağlar.

6 BGIA-Sertifikalı Vakumlama ve Filtreleme Sistemleri TEKA nın bazı mobil ve santral vakumlama cihazlarında, Alman Bakanlığı nın yasalaştırmış olduğu Çalışma Ortamında İnsan Sağlığını Koruma yasası dolayısı ile sertifika bulunmaktadır (W3). Kaynak sınıfı olan W3 maddesi düşük orta- ve yüksek-karışımlı çelikleri içermektedir. (Ör. krom / nikel konsantresi 30 %), BGIA sertifikalı ürünlerimiz bu maddelerden çıkan yoğun ve zararlı gazları % 99,9 oranında filtre eder ve tekrar çalışma ortamına geri gönderir. Sertifika uluslararası normda DIN EN ISO kuralını içermekte ve işçi sağlığını korumak, ortamdaki zararlı havayı filtrasyon etmek, iş ortamını zararsız hale getirmektedir. Şu anda ürün gamımızdan 3 cihazımız sertifikalı: CAREMASTER, CLEANMASTER ve STRONGMASTER. Öte yandan, İstasyon sistemlerimizden BGIA-sertifikalı olanlar: CARTMASTER Duvar Ünitesi, FILTERCUBE serisi 2N 4H ve santral kartuş filtre üniteli ZPF 9H.

7 Vakumlama ve Toplama Elemanları TEKA, yüksek kapasiteli vakumlama ve toplama elemanları üretmektedir. 50 mm den büyük parçacıklar için medikal, protez teknolojisi ve kozmetik sektörlerine yönelik cihazlar üretmektedir. TEKA nın vakumlama ve toplama elemanları ürün gamında üretilen cihazlar, kimyasal rezistanslı yada anti-statik, alüminyum parçalardan imal edilmektedir. Çalışma ortamınıza monte edilen bir vakumlama kolu ve fan ile kolay işlerinizi kısa sürede halleder, zahmet çekmezsiniz. Vakumlama ve Toplama elemanlarımız ister duvara, ister masaya monte edilebilir isterseniz duvara monte edilen ünitelerimize direk bağlantılı kullanabilirsiniz. Özel gereksinimleriniz için ideal ve akıllı çözümler üretmekten büyük bir zevk duyarız.

8 Vakumlama Fanları TEKA vakumlama fanları çalışma ortamınızda ister dönüşümlü ister dönüşümsüz olarak kullanılabilmektedir. Borular yardımı ile bağlanan vakumlama kolları yada dışarı sistemleri güçlendirmek amaçlı olarak kullanılmaktadır. Alternatif olarak çalışma ortamınıza başka bir yerden temiz hava taşıma amacı ile kullanılabilir. TEKA nın yüksek kaliteli fanları, sürekli ve kusursuz çalışması için paslanmak kağıt çelikten yada kırılmaz plastik maddeleri ile üretilmektedir. Vakumlama fanlarının iki türlü amaçları vardır. Birincisi, Ortamdaki zararlı gaz yada tozu eksozlama sistemi ile emer ve dışarı atar. İkincisi filtre ünitesine bağlanarak zararlı maddelerin filtre edilmesinden sonra temiz havanın ortama geri dönmesini sağlar. Teknikerlerimiz tarafından kolay kurulumu olan fanların, maliyet ve işçilik bakımından en düşük ürün grubumuzdur.

9 Koruma ve Yalıtım Sistemleri TEKA nın çalışma ortamları ve cihazları için ürettiği koruma ve yalıtım sistemleri, hijyen ve iş güvenliğini sağlamak amacı ile üretilmiştir. Genellikle taşlama ve kaynak yapılan yerlerde ara bölmeler için kullanılan koruma sistemleri kolay monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerin etrafa yaydığı sesi azaltmak ve dışarda olan üniteleri hava şartlarından korumak için üretilen yalıtım sistemleri 40 mm kalınlığında elyaf dolu saclardan üretilmiştir. Özel labaratuarlar için üretilen ve ekipmanlarımızın bağlanabildiği kabinler TEKA da mevcuttur. 50 mm kalınlığında plastik camdan üretilen kabinler 4 ila 60 m² arasında ki boyutlarda ihtiyaçlarınıza göre üretilir.

10 Servis TEKA, müşterilerine bir üründen daha fazlasını sunar. İhtiyaç, dizayn, üretim, ulaştırma ve kurulum Bütün bu adımlar işlerinin alanlarında uzman ve yetenekli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca maximum ürün garantisi ve uygun satış koşulları ile. Servis ve bakım ekibimiz hiç zaman kaybetmeden sizinle irtibata geçer. Elektronik ortamla yada direk olarak yerinizde. Hızlı ve kolay. Garanti süresi dahilindeki ve haricindeki bakım yada servislerimizi ilk günkü gibi önemser, büyük bir istekle işimizi yaparız. Online marketimiz üzerinden mobil ünite veya aksesuarlarını güvenle satın alabilirsiniz.

11 Faks Kuponu Lütfen Doldurduktan sonra geri gönderiniz: Faks: +49 (0) İşaretlenmiş olan gruplarla ilgili daha fazla bilgi istiyorum: Mobil vakumlama ve filtreleme sistemleri İstasyon ve Santral vakumlama ve filtreleme sistemleri Gazlı Kesim Tablaları / Kaynak ve Taşlama Tablaları BGIA-sertifikalı vakumlama ve filtreleme sistemleri Vakumlama ve Toplama Elemanları Vakumlama Fanları Koruma ve Yalıtım Sistemleri Servis Daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Lütfen bizi arayınız. Yerel Görüşme istiyoruz. Şirket İlgili Adres Posta Kodu Şehir Ülke Telefon Faks

12 Bireysel İhtiyaçlarınız İçin Akıllı Çözümler Yetkili Bayi / Acenta / Shop TEKA Absaug- und Entsorgungstechnologie GmbH Industriestraße Velen P. O. Box Velen Germany Tel (0) Faks +49 (0)

TRENG MÜHENDİSLİK. Treng Mühendislik bir İRDA YAPI markasıdır.

TRENG MÜHENDİSLİK. Treng Mühendislik bir İRDA YAPI markasıdır. KAYNAK DUMANI FİLTRE SİSTEMLERİ TRENG MÜHENDİSLİK TRENG Mühendislik (İRDA YAPI), Ahşap ve Metal sektöründe gereksinim duyulan havalandırma, toz toplama ve benzeri konularda yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz

Detaylı

TÜRKÇE. SPACE 7040 ve 8030 Serileri

TÜRKÇE. SPACE 7040 ve 8030 Serileri TÜRKÇE SPACE 7040 ve 8030 Serileri 1950 yılında Kemal Coşkunöz tarafından kurulan Coşkunöz Holding, bugün 10 şirketi, 2.500 çalışanı ve Sınırsız Şekillendirme vizyonu ile 6 farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Detaylı

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek.

Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Yeni BLS-NEO Son derece verimli ve esnek. Global powerhouse local solution provider. baykal.com.tr Yeni BLS-NEO Yüksek üretkenlik Hassas kabiliyet. Kurulduğu 1950 yılından bu yana metal sac işleme makineleri

Detaylı

GHP SERİSİ HİJYENİK PAKET KLİMA CİHAZLARI

GHP SERİSİ HİJYENİK PAKET KLİMA CİHAZLARI GHP SERİSİ HİJYENİK PAKET KLİMA CİHAZLARI GHP serisi hijyenik paket klima cihazları modern ameliyathanelerin ve temiz odaların özel gereksinimlerini karşılamak amacıyla dizayn edilmiş, en son teknoloji

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name.

Ürün Kataloğu. Sistem Çözümleri. Innovation has a name. Ürün Kataloğu Sistem Çözümleri Innovation has a name. ÜRÜN KATALOĞU İÇİNDEKİLER İçindekiler 2 A.O. SMITH SU TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA 4 EVSEL ÇÖZÜMLER 6 Lal WP / Lal NP Ters Osmoz Su Arıtma Sistemleri 8 Lal-267WP

Detaylı

Ürün Kataloğu 2011/2012

Ürün Kataloğu 2011/2012 Ürün Kataloğu 2011/2012 Doku Takip Cihazları Doku Gömme Cihazları Mikrotomlar Kriyostatlar Su Banyosu & Lam Isıtıcı Boyama Sistemleri Kapama Cihazı Sitosantrifüj biçimli tasarım. dinamik gelenek. SLEE

Detaylı

BOZTAR; Yangının olduğu her yerde. a I. Arte

BOZTAR; Yangının olduğu her yerde. a I. Arte BOZTAR; Yangının olduğu her yerde a I Arte Arte I b Yaşam için Teknoloji 1889 da Almanya Lübeck te kurulan Dräger, güvenlik teknolojisi alanında uluslararası bir lider olarak, tüm dünyada insanların güvenle

Detaylı

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler.

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. Viega gömme rezervuar teknolojisi Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

local Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE

local Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE 01 2013 local Türkiye 22 Hidrostatik Fan Tahriği 32 Frekans Dönüştürücü FE Sytronix - Değişken Hızlı Pompa Tahrik Sistemleri 16 drive Özel Çözümler Müşterilerimizin her biri kendi tesislerinde farklı sorunlarla

Detaylı

Lavabo Armatürleri. Schell'den.

Lavabo Armatürleri. Schell'den. Lavabo Armatürleri. Schell'den. Fabrika 1 İdari binayı ve eğitim merkezini içeren üretim tesisi Elektronik Lavabo Armatürü PURIS E Lavabo Armatürleri. Açık, özgün tasarım. Kamusal, yarı kamusal ve ticari

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar TERMO TEKNİK MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazanlar Evomax www.termoteknik.com İÇİNDEKİLER Termoteknik ve Ideal Sterad Group un Tanıtımı 4 Yoğuşma Teknolojisi 5 Evomax Kazanın Özellikleri

Detaylı

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01

Rexroth Servis. Bosch Rexroth A.Ş. 2015 Basım Yeri Türkiye TR 2015.01 A.Ş. TOSB 1. Cadde 14. Sk. 41420 Çayırova, Kocaeli Tel +90 262 676 00 00 Faks +90 262 676 01 01 info@boschrexroth.com.tr www.boschrexroth.com.tr Rexroth Servis Servis Departmanına Ulaşabileceğiniz Telefon

Detaylı

systemair Tünel Havalandırması İş Alanı Tünel Fanları

systemair Tünel Havalandırması İş Alanı Tünel Fanları Fanlar Klima Santralleri Hava Dağıtım Ürünleri Yangın Güvenliği Hava Perdeleri ve Isıtma Ürünleri Tünel Fanları Tünel Havalandırması İş Alanı Tünel Fanları systemair 2 Systemair Dünyada Systemair Skinnskatteberg,

Detaylı

Kolay, ucuz ve esnek yoldan otomasyona geçin

Kolay, ucuz ve esnek yoldan otomasyona geçin Kolay, ucuz ve esnek yoldan otomasyona geçin Geleceğin otomasyonunu yakalayın ORTALAMA GERİ ÖDEME SÜRESİ 195 Esnek ve kullanımı kolay robotlarımızın mevcut tesislerde kurulumu çok kolaydır. Bu yüzden toplam

Detaylı

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF 2 Gelenekten gelen Mükemmellik Testere ile kesmek dünyamız, tutkumuz ve ustalığımız. Yaratıcı,

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı

Hayatı Isıtan Teknolojiler.

Hayatı Isıtan Teknolojiler. Hayatı Isıtan Teknolojiler. www.mimsangrup.com.tr Fiyat Kataloğu 2015 İçerik HAKKIMIZDA Mimsan Grup... 04 Mimsan Isı Teknolojisi... 05 Merkezİ Isıtma Sİstemlerİ Gaz Yakıtlı Üç Geçişli MSG-MG... 08 Gaz

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM FIRE ALARM Integral IP MX. SCHRACK SECONET AG Türkiye TR-34722 Kadıköy-İstanbul, Eğitim Mahallesi Kasap İsmail Sokak Öğün İş Merkezi No.: 5/12 Tel.: +90-216-345 51 99 istanbul@schrack-seconet.tr Genel Müdürlük Avusturya:

Detaylı

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com

Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM. www.schrack-seconet.com Integral IP MX. Modüler yangın güvenliği. FIRE ALARM www.schrack-seconet.com İnsan hayatı ve diğer değerlerin korunması. Önleyici yangın güvenliği bir zorunluluktur! Yangın ve duman zamanın başlagıcından

Detaylı

Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul

Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul T +90 216 340 82 73 F +90 216 340 82 79 sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri

Detaylı

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler

Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler Bosch Güvenlik Sistemleri Gönül rahatlığınız için kaliteli ürünler 2 Birlikte kendinizi güvende hissedeceğiniz bir firma Bosch Güvenlik Sistemleri'nin üstlendiği sorumluluk, risk altında olan ister can

Detaylı

Kompakt ve Güçlü. Multivac ın küçük hazneli vakum makineleri.

Kompakt ve Güçlü. Multivac ın küçük hazneli vakum makineleri. Kompakt ve Güçlü. Multivac ın küçük hazneli vakum makineleri. C 70 / C 100 / C 200 / C 250 C 300 / C 300 TWIN / C 350 Profesyonel ambalajlar için tasarlanmış tezgah üstü ve stand modelleri. Kompakt, güçlü

Detaylı

Kontrol sistemleri. Hidrolik Kalkanlara Destek İçin. www.dat-bergbau.de

Kontrol sistemleri. Hidrolik Kalkanlara Destek İçin. www.dat-bergbau.de Türkiye Temsilciliği: International Business and Policy Development DAT Bergbautechnik GmbH Am Schornacker 61 D-46485 Wesel Tel. +49 281-20 67 17-0 Faks +49 281-20 67 17-60 info@dat-bergbau.de www.dat-bergbau.de

Detaylı

KTS Kablo Taşıma Sistemleri. Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları

KTS Kablo Taşıma Sistemleri. Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları KTS Kablo Taşıma Sistemleri Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları KTS Kablo Taşıma Sistemleri 2008 OBO. Profesyonellerin tercihi. OBO, profesyonellerin

Detaylı

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ

GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ GRUNDFOS ATIK SU ATIK SU PROFESYONELLERİ Atık su w a s t e w a t e r / / g r u n d f o s / / p a g e s 2 G R U N D F yönetimi profesyonellerinin geleceğine bakın Atık Su Profesyonelleri ile yeni bir bakış

Detaylı

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler

Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler Dökme Reçineli Kuru Tip Transformatörler DÖKME REÇİNELİ KURU TİP TRANSFORMATÖRLER 2011 2011 KATALOĞU Zucchini, 15 yılı aşkın süredir kuru tip trafolar tasarlamakta ve üretmektedir. Genel merkez - Brescia

Detaylı