Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum"

Transkript

1

2 Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum Modern, mimari çizgilerin doğal güzellik ile buluşması Myndos Antik Kenti; kralların tarihteki eşsiz evi

3 Mavi ve yeşilin gümüş yansımalar ile birleştiği panoramik bir manzara yıllık tarihsel ve kültürel miras Myndos u seyreden, doğa içinde gizli bir cennetle bütünlük içinde tasarlanmış, detay ve malzemeleriyle sıra dışı mimariye sahip Gümüş~Su Villaları, özel bir yaşam alanı sunarken Bodrum Yarımadası na yeni bir deneyim katıyor.

4 Gümüş~Su Villaları, Bodrum u yılın her mevsimi yaşamak; eşsiz bir doğa ile ruhunu arındırıp, dinlendirmek Gümüş~Su Villaları, doğal kayaları ile zen bahçesi oluşturan küçük bir dereye sahip. Arazinin kuzey sınırını oluşturan doğal sit alanındaki dağlardan kaynağını alan dere, bahar aylarında berrak suyu ile Gümüş~Su Villaları nın peyzajına eşsiz bir güzellik katıyor. isteyenler için tasarlandı.

5 Antik çağın mistik kenti Myndos tarih boyunca doğal bir liman ve Bodrum Yarımadası nın en güzel gün batımını izleyebileceğiniz Özgürlüklerini arayan Heredot, Kral Maussollos, Artemisia ve Turgut Reis in eşsiz limanı... Adını, eski gümüş maden ocaklarından aldığı söylenen belde, gün batımında gümüş rengine boyanan denizi ile adının özgün karakterini yansıtır. değerli bir yerleşim yeri oldu. Müzik ve sanat festivallerine ev sahipliği yapan bu koyda, Eklisia Kilisesi nde caz ve klasik müzik konserleri izlenebiliyor. Kral yolunun geçtiği Tavşan Adası na karşı, koyu süsleyen balık restoranları, leziz yemekler ve keyifli akşamlar sunuyor.

6 Gümüş~Su Villaları nda proje yöneticisi Demirden Design ın tecrübesinin yansımaları var... Demirden Design, 1994'ten bu yana, mekan tasarımı, grafik tasarım ve ürün tasarımı gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış tasarımcıların oluşturduğu ekibi ve multidisipliner yaklaşımları ile her projeye özel, bütüncül çözümler sunuyor. Bugüne kadar aralarında bir çok red dot, iki if Gold ve Design Management Europe ödülleri de bulunan 19 uluslararası ödüle layık görüldü. Demirden Design ın yaratıcısı ve sahibi olduğu masaüstü ürünler markası "ilio" ise uluslararası tasarım dünyasında büyük saygınlık kazandı. Gümüş~Su Villaları Demirden Design ortakları Mehtap, Demir ve Sema Obuz kardeşlerin, 20 yılı bulan tasarım deneyimlerini değerlendirdikleri bir proje olarak Gümüşlük ile buluştu.

7 Çırakoğlu Mimarlık yaratıcı ve yalın çizgisini Gümüş~Su Villaları ına Akdeniz mimarisinin sıra dışı yorumu ile yansıttı. Gümüş~Su Vilları nın mimarı Alişan Çırakoğlu ise felsefelerini kendi dilinden aktarıyor... Yenilikçi bir anlayışla daha iyi bir fiziksel çevre için tasarlıyoruz. Her projede o projeyi etkileyen tüm unsurları anlamaya odaklanıyoruz. Değiştirmek üzere olduğumuz çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yapı ve kent ölçeğinde tasarlarken yenilikçi bakıyor, ileri teknolojiyi sadece ürüne değil tasarım sürecinin kendisine de dahil ediyoruz. İşlevsel ve sürdürülebilir projeler geliştiriyoruz. Fiziksel çevreyi farklı ölçeklerden bir arada bakarak deneyimliyoruz. Farklı ölçeklerdeki tasarlama süreçlerinde bütüncül ve akıcı bir yaklaşım sergiliyoruz... Her projede ilerici bir duruşu zamansız bir ifadeye dönüştürmeye çabalıyoruz. Çırakoğlu Mimarlık Karaköy de yer alan ofisinde dinamik bir mimar grubu ile yaratıcı ve ödüllü projelere imza atıyor.

8 Gümüş~Su Villaları, Gümüşlük sırtlarında güneye bakan bir yamaç üzerinde yer alır. Yörenin etkileyici doğası ile sakin bir birliktelik oluşturma fikri mimari yaklaşımın temelini oluşturmaktadır. Ortaya çıkan kompozisyon yerel mimariye ait unsurların yeni bir tasarım dili ile harmanlandığı güncel bir yorumdur. Taş duvarlar ve aralarında uzanan geniş cam yüzeyler en yalın biçimde mekanları tanımlar. Her bir evi oluşturan salon, yatak odası ve ıslak hacim birimleri birbirinden bağımsız kütleler olarak kendilerini gösterir. Bu birimler arasında oluşan açık alanlar, rüzgar geçişine izin veren gölgeli dar ara sokakları andırır. Evin açık avlusu, yüzme havuzu ve güneşlenme terası da bu kurgunun bir parçası olarak düşünülmüştür. Bütün bu parçalı yapı bir araya geldiğinde net bir kareye tamamlanır ve üzerileri bambu hasırdan bir örtü ile gölgelenir. Evlerin oturduğu alanlar dışındaki tüm arazi mevcut bitki örtüsünün ve ağaçların yarattığı doğal zenginliği sürdürecek biçimde en az müdahale ile düzenlenmiştir. Her mevsimin bitki örtüsünde, havada ve manzarada hissedilen ayrı karakteri evlerdeki yaşantıya keyifle yansıyacaktır. Alişan Çırakoğlu Y. Mimar

9 Gümüş~Su Villaları üç ana bölümden oluşan modern mimarisi ve doğa içindeki eşsiz konumu ile sizi karşılıyor.

10 Villanın ön cephesini oluşturan teras ve havuz, gölgeliklerin altında huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

11 8 dönüm bahçe içerisinde yer alan Gümüş~Su Villaları, eski Bodrum evlerinin doğayı içine alan mimari yorumuyla, yaşam ve bahçe kavramlarını bütünleştirmekte.

12 Doğal ve havadar bir gölgelik oluşturan bambu örtü, tüm çatıyı kaplayarak mimariye yenilikçi ve estetik bir değer katıyor.

13 Bölgeye özgün tarzda taş duvarlar, villaların modern mimarisini, geçmişin dingin izi ile buluşturuyor ve yeniden canlandırıyor.

14 Proje 8000 m² arazi içinde planlanan müstakil beş villadan oluşuyor. Her villa m² bahçe içerisinde yer alıyor. GENEL BİLGİLER Brüt villa alanı m² Brüt kapalı alan m² Net kapalı alan m² Net teras m² Net havuz alanı - 25 m² Net iki araç kapasiteli otopark alanı - 74 m² TEKNİK BİLGİLER İklimlendirme Mitsubishi Heavy Industries yüksek performanslı VRF klima sistemi U tip cam asansör panelli şömine Schüco alüminyum pencere ve kapı doğrama sistemleri Mutfak Özel üretim mutfak mobilyaları İÇ MEKAN BİLGİLERİ 2 salon (1 zemin kat+1 bodrum kat) 4 yatak odası (2 zemin+2 bodrum kat+1 ops.) 4 banyo (2 zemin+2 bodrum kat) 1 spa banyo 2 mutfak (1 zemin+1 bodrum kat) 1 çamaşırhane / depo 1 makine odası / depo Falmac Lux White Serisi davlumbazlar Smeg ankastre bulaşık makinesi, ocak, fırın, buzdolabı, evye ve armatürler Banyo Özel üretim banyo dolapları ve mermer duş birimleri Vitra vitrifiye ve armatürler Zemin ve duvar döşeme malzemeleri Mermer Thermowood masif dişbudak deck Masif dişbudak parke Doğal taş Havuz Verde Guatemala doğal taş yüzey kaplaması Skimmer sistemi Gümüş-Su Villaları na Özel Ayrıcalık Sahilde bir işletme içinde Gümüş-Su Villaları na özel Beach Huts Güvenlik, Sistem Mekanları ve Personel Bekçi kulubesi Genel ve villa güvenlik kamera sistemleri Otomatik sulama sistemi ve su deposu Bekçi ve Bahçıvan personeli

15 Güneye bakan yer yer eğimli bir yamaç üzerinde bulunan arazi, her villa için kesintisiz doğal bir manzara sağlıyor.

16 Villaların mimari planları ve araziye yerleşimleri, bahçe içerisindeki her evi özelleştirerek birbirinden bağımsızlaştırıyor.

17 GİRİŞ KATI Yaşam alanı 300 m² Brüt kapalı alan 190 m² Net kapalı alan 156 m² Net m² bilgileri Salon - mutfak 63.4 m² Yatak odası + banyo 20.3 m² İkinci yatak odası 13.5 m² Banyo 3.5 m² Hol ve avlu 55.6 m² Teras 76.5 m² Giriş köprüsü 8 m² Havuz 25 m²

18 BODRUM KAT Yaşam alanı 210 m² Brüt kapalı alan 140 m² Net kapalı alan 114 m² Net m² bilgileri Salon - mutfak 48.5 m² Yatak odası + banyo 19 m² Koridor 5.5 m² Spa banyo 7 m² Hizmetli odası + banyo 15 m² Çamaşırhane / depo 5 m² Makine odası / depo 14 m² Otopark alanı 74 m²

19 Müstakil havuzları, bahçeleri, otoparkları ve sıcak-soğuk ısıtma sistemleri ile yıl boyunca Gümüş~Su Villaları bahçelerinde doğal peyzajın korunmasına gösterilen özenle ağaç ve makiler arasında yer alan kayalar doğaya duygusal yolculuklar yaşatıyor. yaşanabilir bir habitat öneriyor.

20 Villaların girişi üç yapıdan oluşan ana mimariye bir köprü ile bağlanıyor.

21 Girişte sizi karşılayan avlu, mekanları birbirine bağlayan, aynı zamanda gün içinde vakit geçirmek isteyeceğiniz bir köşe...

22 Salon, geniş cam cephelerinden teras ve iç bahçenin büyüklük ve ferahlık duygusunu içeriye taşıyor ve eşsiz manzarayı geniş bir açıdan izleme imkanı veriyor.

23 Salondan yemek bölümü ile özelleşerek ayrılan mutfak, özel tasarım mutfak mobilyaları ve ankastre cihazları ile modern, konforlu ve estetik bir kullanım sunuyor.

24 Teras, salonun bahçeye açılan sürgü cam pencereleri ile, villayı doğanın bir parçası yapıyor.

25 Teras ve havuzda ahşap ve mermer kullanılarak tasarlanan mimari yapı gölgelikler altında doğayla uyumlu bir manzara yaratıyor.

26 Kendinizi özel hissedeceğiniz, doğanın içinde bir oda...

27 Mobilyalar sadelik ve konforunuz için her odaya özel olarak tasarlandı...

28 Yatak odasında yer alan banyo, cam duvarı ve beyaz mermerin yalınlığı ile mekana estetik katıyor.

29 Ege güneşini içine alan odalar, yeni bir güne başladığınızı hissettiriyor.

30 Yatak odaları rahat bir yaşam alanı sunuyor.

31 Geniş ailelelere konfor sağlayan büyük mutfak, yemek bölümü ve ikinci salon alt katta yer alıyor.

32 Villanın bodrum katında yer alan yatak odası aydınlık, serin ve sakin bir köşe...

33 Beyaz mermer, masif ahşap ve doğal gün ışığını içeriye alan aydınlatma kurgusu banyoları sihirli bir atmosfere büründürüyor.

34 Gümüş~Su Villaları nın çevresinde yer alan koruma altındaki bölgeler her zaman var olacak doğal bir peyzaj olanağı saglıyor...

35 Ege bitki örtüsünün zeytin, mandalina, kekik gibi doğal güzellikleri profesyonel peyzaj mimarisi ile zenginleşiyor.

36 Gümüş~Su Villaları Gümüşlük köy merkezine 1 km, Gümüşlük sahiline 2 km, Bodrum merkezine 17 km, Milas-Bodrum Havalimanı na 60 km uzaklıkta...

37 Satış ve Bilgi İçin: Burak Gözüm +90 (532)

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BİR YAŞAM MOZAİĞİ TEPE MESA Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye de ve dünyada inşaat sektörünün öncü

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

Ancak yüksektekiler bilir

Ancak yüksektekiler bilir Ancak yüksektekiler bilir Ona, çıkabileceğiniz yüksekleri söyleyin, size kim olduğunuzu söylesin!.. Çünkü onun, aşağılarla da, aşağıdakilerle de işi yok!.. O sadece yüksekler için; yükseklere göre!.. 03

Detaylı

PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015. Kış güneşi...

PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015. Kış güneşi... PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015 Kış güneşi... 1 Kış dönemi ERKEN REZERVASYON indirimlerimizi kaçırmayın! Türkiye de kışın güzelliğini hafife almayın! Antalya da kış hem GÜNEŞLİ hem EĞLENCELİ. Gelin, bu kış

Detaylı

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

Kaliteli Yaşamın En Tepesi

Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli Yaşamın En Tepesi ì Kaliteli yaşamın, Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli YaamnEn Tepesiî en tepesi! Beytepe, Yalova daki en önemli mimari eserlerden biri. Prestijli

Detaylı

Mimarinin yükseldiği her yerde

Mimarinin yükseldiği her yerde Mimarinin yükseldiği her yerde İÇİNDEKİLER Giriş Konut banyoları Otel banyoları Toplu kullanım alanları Dar mekanlar Metropole'de inovasyon Lavabo seçenekleri Klozet seçenekleri Ürün gamı Blue Life Teknik

Detaylı

Dünyanın en uzun, en geniş ultra lüks mega yatlarının iç ve TERENCE DISDALE: DÜNYANIN EN ULTRA LÜKS MEGA YATLARI ONDAN SORULUYOR.

Dünyanın en uzun, en geniş ultra lüks mega yatlarının iç ve TERENCE DISDALE: DÜNYANIN EN ULTRA LÜKS MEGA YATLARI ONDAN SORULUYOR. yat tasarımı Ç TERENCE DISDALE: DÜNYANIN EN ULTRA LÜKS MEGA YATLARI ONDAN SORULUYOR RÖPORTAJ: ÜMMÜHAN KAZANÇ Dünyanın en uzun, en geniş ultra lüks mega yatlarının iç ve dış tasarımını gerçekleştiren ve

Detaylı

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!..

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest Menemen: Cumhuriyet Mah. 7508/1 Sok. No: 1 Koyundere Mevkii Menemen- İZMİR e-posta :info@nestyap.com 0 530 108 86 49 0 530 108 81 86 /nestyap www.nestyap.com İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest

Detaylı

T.C. KARABÜK VALİLİĞİ. safranbolu da. zamanın renkleri. gülcan acar

T.C. KARABÜK VALİLİĞİ. safranbolu da. zamanın renkleri. gülcan acar T.C. KARABÜK VALİLİĞİ safranbolu da zamanın renkleri gülcan acar T.C. KARABÜK VALİLİĞİ YAYINI Yayın no: 01 www.karabuk.gov.tr ISBN: 978-605-88309-4-3 PROJE BAŞKANI İzzettin KÜÇÜK Karabük Valisi YAYIN KURULU

Detaylı

DÜNYADAKİ İKİNCİ ARMANI HOTEL MILANO DA AÇILDI

DÜNYADAKİ İKİNCİ ARMANI HOTEL MILANO DA AÇILDI Basın Bülteni 14 Kasım 2011 DÜNYADAKİ İKİNCİ ARMANI HOTEL MILANO DA AÇILDI EMAAR Properties ve Armani Grubu nun dünyadaki otel ve tatil köyleri yatırımları çerçevesinde ikinci yatırımı olan The Armani

Detaylı

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu Novawood ÜRÜN KATALOğu Aqua Florya İstanbul, Türkiye İÇİndekİler Hakkımızda 06 Thermowood 10 Dış Mekan Deck 31 Novathermowood Dişbudak 37 Novathermowood İroko

Detaylı

En İyiler. Roma >>NEREDE KALMALI?

En İyiler. Roma >>NEREDE KALMALI? Bütün yollar Roma ya boşuna çıkmıyor. Burası dünyanın en eski büyük şehri. Şu an hayranlık duyduğumuz pek çok şehir dutluk, köy, kasaba ve benzeri bir haldeyken Roma, önemli bir ekonomi ve düşünce merkeziydi.

Detaylı

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu SOSYAL PAYLAŞIM ve İLETİŞİM GAZETESİ 0 (422) 238 54 54 SAYI: 2/2012 Ücretsizdir. Para ile satılmaz. Aile hekimi Necati Karaaslan ve öğretmen Ebru Hanım Kendi yiyeceklerini yetiştiriyorlar... Malatya Belediye

Detaylı

YÜKSEK LİSANS TEZİ KULLANIM FONKSİYONLARINA GÖRE ORMAN YOLLARININ PLANLANMASI VE TASARIMI ÜZERİNE İNCELEMELER KANLICA DEVLET ORMAN İŞLETMESİ ÖRNEĞİ

YÜKSEK LİSANS TEZİ KULLANIM FONKSİYONLARINA GÖRE ORMAN YOLLARININ PLANLANMASI VE TASARIMI ÜZERİNE İNCELEMELER KANLICA DEVLET ORMAN İŞLETMESİ ÖRNEĞİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ YÜKSEK LİSANS TEZİ KULLANIM FONKSİYONLARINA GÖRE ORMAN YOLLARININ PLANLANMASI VE TASARIMI ÜZERİNE İNCELEMELER KANLICA DEVLET ORMAN İŞLETMESİ ÖRNEĞİ Or. Müh.

Detaylı

ARAŞTIRMA PROJESİ. Kağıthane Peyzajı : Yeni Bir Peyzaj Modeli Arayışı "Mesire" Kavramına Güncel ve Özgün Bir Yaklaşım

ARAŞTIRMA PROJESİ. Kağıthane Peyzajı : Yeni Bir Peyzaj Modeli Arayışı Mesire Kavramına Güncel ve Özgün Bir Yaklaşım ARAŞTIRMA PROJESİ Kağıthane Peyzajı : Yeni Bir Peyzaj Modeli Arayışı "Mesire" Kavramına Güncel ve Özgün Bir Yaklaşım Proje Yüklenicisi: B. Deniz Çalış Kural, Yrd. Doç. Dr. Ağustos 2008 2007-İstanbul. Bu

Detaylı

Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, bağımsız şanlı yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da milleti esaret ve sefalete terk eder.

Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, bağımsız şanlı yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. Eğitimdir ki, bir milleti ya hür, bağımsız şanlı yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. DÜZCE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM Konuralp Yerleşkesi, 81620 DÜZCE Tel: (0 380)

Detaylı

Bellekleri Taze Tutalım. Onlar Cumhuriyet ve demokrasi adına şehit oldular

Bellekleri Taze Tutalım. Onlar Cumhuriyet ve demokrasi adına şehit oldular Sayı: İlkbahar 09 / 5 Onlar Cumhuriyet ve demokrasi adına şehit oldular Bellekleri Taze Tutalım İsmail Ünal: Sonuna Kadar Erkan Can: Sanat Ustasından Yaşam Sohbetleri Leyla Alaton: Kendimi Ait Hissettiğim

Detaylı

grohe magazine LÜKS BANYOLAR, MUTFAKLAR, BİNALAR VE SU HİKAYELERİ #01/2014

grohe magazine LÜKS BANYOLAR, MUTFAKLAR, BİNALAR VE SU HİKAYELERİ #01/2014 grohe magazine LÜKS BANYOLAR, MUTFAKLAR, BİNALAR VE SU HİKAYELERİ #01/2014 Olé, olá, Maracanã! Rio daki Maracanã Stadı FIFA Dünya Kupası nı yepyeni görünümüyle karşılıyor. SUYUN ÜZERİNDEKİ ŞEHİR Suyun

Detaylı

BALIKESİR DE TURİZMİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ:

BALIKESİR DE TURİZMİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ: BALIKESİR DE TURİZMİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ: BALIKESİR TURİZM ÇALIŞTAYI RAPORU 19 NİSAN 2011 (Son Güncelleme: Ağustos 2012) 1 SUNUŞ Günümüzde tüm dünyada iktisadi kalkınma anlayışı değişmekte ve yerel aktörlerin

Detaylı

BULDAN STRATEJİK YOL HARİTASI

BULDAN STRATEJİK YOL HARİTASI BULDAN STRATEJİK YOL HARİTASI Mayıs, 2010 Hazırlayan: Denizli ABİGEM AB Türkiye İş Merkezlerinin Yaygınlaştırılması Projesi AB tarafından finanse edilen ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından

Detaylı

Provence-Alpes-Côte d Azur BÖLGESININ EN IYILERI BASKISI

Provence-Alpes-Côte d Azur BÖLGESININ EN IYILERI BASKISI Provence-Alpes-Côte d Azur BÖLGESININ EN IYILERI 2015 BASKISI PROVENCE-ALPES-CÔTE D AZUR ÜN EN iyileri Provence-Alpes-Côte d Azur bölgesi tanrılar tarafından kutsanmış bir bölgedir! Çok sayıda doğal ve

Detaylı

Bazıları kata maran sever

Bazıları kata maran sever BOAT TEST Fotoğraflar: Richard Langdon and Alastair Hyde-Tetley/Ocean Images Bazıları kata maran sever Katamaranlar görünüş itibarıyla cezbedici olmayabilir, ancak mükemmel yaşam alanları ve uzun gezi

Detaylı

Bundan böyle düzenli yayınlanmasını planladığımız bültenimize isim önerilerinizi sunmak için lütfen bize yazın: bulten@dmyelektronik.

Bundan böyle düzenli yayınlanmasını planladığımız bültenimize isim önerilerinizi sunmak için lütfen bize yazın: bulten@dmyelektronik. Sayı: 1 Mart 2014 sosy@l DMY grup şirketleri çatısı altında iletişimi güçlendirmek, sağlıklı bilgi akışını sağlamak ve grup çalışanlarımızın etkileşimini arttırmak amacıyla bundan böyle DMY sosy@l platformu

Detaylı

YAZ FACT SHEET & KONSEPT

YAZ FACT SHEET & KONSEPT YAZ FACT SHEET & KONSEPT Konaklama Restaurant Bar Aktivite SPA Toplantı Genel Bilgiler Açılış Tarihi : Mayıs 2010 Adres : Alara Turizm Center Okurcalar-Alanya-Antalya Telefon : +90 242 510 07 07 Faks :

Detaylı

İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. İŞ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. ANKARA İLİ ÇANKAYA İLÇESİ'NDE YER ALAN 5708 ADA 63 PARSEL ÜZERİNDEKİ İŞ KULE BİNASI GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORU 1 ISGY-1410001 ANKARA ÇANKAYA İŞ KULE RAPOR BİLGİLERİ

Detaylı

Fotoğraf Sanatçısı: Doug Lemke

Fotoğraf Sanatçısı: Doug Lemke Armatür ve Aksesuar Fotoğraf Sanatçısı: Doug Lemke İçindekiler İkon rehberi 4 Ürün bilgileri 5-21 Armatür ve aksesuar 22-252 Freedom 24-27 AquaTouch 144-147 İstanbul 28-39 AquaMed 148-149 Diagon 40-47

Detaylı