Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Akıllı Faks&İşin Cebinde Çalsın Şartnamesi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Akıllı Faks&İşin Cebinde Çalsın Şartnamesi"

Transkript

1 Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Akıllı Faks&İşin Cebinde Çalsın Şartnamesi Ana Sözleşme Seri No:.. bundan sonra kısaca ABONE olarak anılacaktır.), Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. nin (bundan sonra kısaca Turkcell Superonline olarak anılacaktır) verdiği Akıllı Faks ve İşin Cebinde Çalsın hizmetlerinden aşağıdaki şartlar dahilinde yararlanabilecektir. Akıllı Faks Şartları 1. Hizmetten sabit telefon numarasının Turkcell Superonline a taşıma ya da Turkcell Superonline tarafından sabit numara tahsis edilmesi halinde yararlanabilinir 2. Hizmetten aktif Turkcell Superonline numaraları ile yararlanılır. 3. Akıllı Faks hizmetini alarak 23.maddede seçmiş olduğumuz numaralar için bu hizmetten yararlanılacaktır. 4. Hizmetten yararlanırken kullanmakta olduğumuz numara/numaralara gelen ses çağrıları alınamayacaktır. 5. ABONE, Turkcell Superonline a trafik teslim ederken bu trafiği üreten kendi sistemlerinin güvenliğinden sorumlu olup TURKCELL SUPERONLINE tarafından tutulan CDR kayıtları (alınan ve gönderilen numaralar, zaman bilgileri vb) taraflar arasındaki ihtilaflarda esas teşkil edecektir. 6. Gönderilen veya alınan tüm faksların içeriği konusunda sorumluluk ABONE ye aittir. Turkcell Superonline ın herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 7. Gelen ve gönderilen fakslar için sayfa başına ( faks adedi başına değil) ücretlendirilme yapılır. 8. Hizmet aktivasyon bedelinin 20 TL (%18 KDV, %15 ÖİV dahil) olup sözleşmenin sona ermesi halinde ücret iadesi yapılmayacaktır. 9. Hizmet paket aşım ücretinin sayfa başına 0.25 TL (%18 KDV, %15 ÖİV dahil) dir. 10. İşbu şartname konusu hizmetten yararlanırken aynı zamanda Turkcell Superonline ADSL / Fiber İnternet hizmeti ve/veya diğer hizmetlerinden de yararlanılmak istenmesi halinde, dahil olunmak istenen, kampanya için ayrıca sözleşme imzalanacaktır. 11. Aşağıda belirtilen personel (Firma yetkilisi) tarafından Online İşlem Merkezi kullanıcı adı ve şifre ile Akıllı Faks portaline (www.turkcellakillifaks.com) giriş yapıp firma yetkilisinin, kendisine e- mail ile iletilen hizmet ayarlarını Akıllı Faks Portali üzerinden yapmasını takiben hizmeti kullanmaya ( faks alıp göndermeye) başlanabilecektir. Firma yetkilisi: 12. Firma içerisinde hizmete ilişkin alt kullanıcı tanımlama ve yetkilendirmeleri ABONE sorumluluğundadır. 13. Hizmet kapsamında yapılan tüm işlemler ABONE sorumluluğunda gerçekleşmekte olup, Turkcell Superonline ınherhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. 14. Hizmete erişimine ilişkin güvenlik sorumluluğu ABONE ya ait olup, bu hususta gerekli tedbirleri almaması nedeniyle gerçekleşecek bir manipülasyona ilişkin tutarı ödemekle yükümlüdür.

2 15. ABONE nin, hizmetten sabit ses hizmeti aboneliği alarak ve internet hizmeti almadan yararlanmayı seçmesi durumunda; Hizmetten yararlanılan sürece, hizmete konu olan sabit telefon numarasından, çağrı başlatma ve çağrı sonlandırma işlemi gerçekleştiremeyecek, Acil yardım aramaları da dahil olmak üzere; telefon araması yapmak için sabit telefon numarasıkullanamayacaktır. 16. ABONE nin, hizmetten Turkcell Superonline ADSL / Fiber İnternet ve sabit ses hizmeti de alarak yararlanmayı seçmesi durumunda; İşbu şartname konusu hizmet kapsamında sabit telefon numarasına gelen çağrılar akıllı faks sisteminde sonlanacak, İnternet hizmeti almak için kullanılan modem cihazı üzerinde bulunan sabit ses portu sayısı kadar sabit telefon numarası için işbu taahhütname konusu hizmetten yararlanabilecek, İnternet veya sabit ses hizmetini iptal edilmesi durumunda, Akıllı Faks hizmeti otomatik olarak iptal olacak, Hizmetten faydalanırken faks numarası üzerinden arama yapılması veya faks gönderilmesi durumunda tabi olunacak Turkcell Superonline tarifesiwww.superonline.net adresinde yer alan Konuştukça Öde tarifesi olacak ve bu fakslar portal üzerinde saklanmayacaktır. 17. ABONE, işbu şartname konusu hizmet ile, kademe 4 ve üstünde yer alan ülkelere faks gönderemeyecek olup ancak her kademeden gelen faksları alabilecektir. 18. İşbu şartname konusu hizmeti sadece faks gönderim amaçlı kullanmayacak olup, sadece faks gönderim ihtiyacının olması durumunda toplu faks gönderim tarifesinden ücretlendirilmek üzere toplu faks gönderime ilişkin hizmeti alınması gerekmektedir., Toplam aylık faks sayfasının >%50 inin faks gönderim amaçlı kullanlması durumunda bulunulan ay sonunda TURKCELL SUPERONLINE ın ABONE ye ek ücret yansıtma ( gönderilen her sayfanın 0.25 TL den ücretlendirilmesi) hakkına sahiptir.abone belirtilen tutarı ödemekle yükümlüdür. 19. İşbu şartname konusu hizmete ilişkin sabit telefon numarasının başka bir İşletmeciye taşınması durumunda, işbu şartname konusu hizmetin otomatik olarak iptal olacaktır. 20. Numara taşımak suretiyle yararlanmakta olunan Turkcell Superonline ses hizmetinin iptal olması durumunda, Turkcell Superonline a taşınmış olan sabit telefon numaramızın verici operatöre iade edilecektir. 21. İşbu şartname konusu hizmet Turkcell Superonline tarafından tahsis edien sabit telefon numarası üzerinden alınması ve ses hizmetinin iptal olması durumunda numara da iptal olacaktır. 22. Turkcell Superonline dan alınan diğer hizmetlere ilişkin faturaları son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda, Turkcell Superonline tarafından Akıllı Faks hizmetinin faks alma ve sonlandırmaya kapatılacaktır. 23. ABONE Akıllı Faks hizmetinden aşağıda belirtilen tercihler ile faydalanmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

3 24. Akıllı Faks Tercihleri 1 Hizmet alnacak Faks Numarası ve adedi a. Numara Tahsis ise: Coğrafi Numara ( XX XX gibi) Non Coğrafi b. Numara Taşıma: taşınacak numarayı yazınız. c. Mevcut Superonline Numarası: 2 İsim Soyisim Tc Kimlik No Yetkili Personel Bilgileri GSM İşin Cebinde Çalsın Şartları 25. İşin Cebinde Çalsın hizmetini alarak ABONE aşağıda seçmiş olduğu numaralar için bu hizmetten yararlanabilecektir, 26. ABONE, hizmetten aktif Turkcell Superonline numaraları ile yararlanabilecek ve hizmet kapsamında Turkcell Kurumsal hat (Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından usulüne uygun olarak imzalanmış kurumsal abonelik sözleşmesi kapsamında tahsis edilen) ekteki numaralara yönlendirme ile yararlanabilir. 27. Hizmet bedeli 15 TL (%18 KDV, %15 ÖİV dahil) dir. 28. Hizmetten sabit telefon numarasınınturkcell Superonline a taşınması ya da Turkcell Superonline tarafından sabit numara tahsis edilmesi halinde yararlanabilir. 29. ABONE ye,turkcell Superonline şebekesindeki sabit telefon numarasının 40. maddede yer alan tabloda belirtilen Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Turkcell) numarasına yönlendirilmesi suretiyle ses hizmetinin verildiğini, 40. maddede yer alan tabloda belirtilen sabit telefon numaralarının söz konusu bu numaraya yönlendirilmesi hizmeti için sadece servisin aylık hizmet bedelini ödenir. 30. ABONE nin hizmetten faydalanırken tabi olacağı Turkcell Superonline tarifesi www. superonline.net adresinde yer alan Konuştukça Öde tarifesidir

4 31. Hizmeti kullanırken 40. maddede yer alan tabloda belirtilen sabit telefon numarasının yalnızca Turkcell yönüne doğru olan yönlendirmeleri için hizmetten yararlanılacak olup, diğer sabit veya mobil operatörlere doğru yönlendirme yapılması durumunda işbu şartname konusu hizmet geçerli olmayacak; diğer operatörlere doğru sabit telefon numarası yönlendirilmesidurumunda Konuştukça Öde tarifesindeki ilgili yönün ücreti ile ücretlendirilecektir. 32. ABONE, hizmetten sabit ses hizmeti aboneliği alarak ve internet hizmeti almadan yararlanmayı tercih ederse; Hizmete konu olan sabit telefon numarasına gelen tüm çağrılar belirtilen Turkcell numarasında sonlanacak,. Hizmetten yararlanılan sürece, hizmete konu olan sabit telefon numaradan, çağrı başlatma ve çağrı sonlandırma işlemi gerçekleştirilemeyecek, Acil yardım aramaları da dahil olmak üzere; telefon araması yapmak için sabit telefon numarası kullanılamayacak, İşbu şartname konusu hizmetten en çok 20 adet sabit telefon numarası için yararlanabilecek ve her bir numara ayrı bir hizmet olarak tanımlanacak ve ayrı ayrı ücretlendirilecektir. 33. ABONE, hizmetten Turkcell Superonline ADSL / Fiber İnternet ve sabit ses hizmeti de alarak yararlanmayı tercih ederse; İşbu şartname konusu hizmet kapsamında sabit telefon numarasınaa gelen çağrıların 24. maddede yer alan tabloda belirtilen Turkcell tarafından ABONE ye tahsis edilen numarada belirtilen şekilde sonlanacak, İnternet hizmeti almak için kullanılacak modem cihazı üzerinde bulunan sabit ses portu sayısı kadar sabit telefon numarası için işbu Protokol konusu hizmetten yararlanılabilecek,. İnternet veya sabit ses hizmetinin iptal edilmesidurumunda, İşin Cebinde Çalsın hizmeti otomatik olarak iptal olacak,. Hizmetten yararlanırken Turkcell Superonline dan alınan modem cihazından sabit ses port larına bağlı olarak hizmet alabilecek olup aksi durumda hizmet alınamayacaktır. 34. Hizmetin tanımlanması sürecinde, 40.maddede yer alan tabloda belirtilen Turkcell hattının iptali/ya da başka bir operatöre taşınması söz konusu olursa, hizmetin tanımlama işlemleri tamamlanamaz. 35. ABONE nin, hizmetten yararlandığıturkcell numarasının iptali /ya da başka bir operatöre taşınması durumunda İşin Cebinde Çalsın hizmetini sonlandırmak istendiğini Turkcell Superonline a bildirilmediği takdirde Turkcell Superonline tarafından İşin Cebinde Çalsın hizmetine ilişkin hizmet bedeli ABONE ye faturalandırılmaya devam eder.

5 36. Hizmete konu olan sabit telefon numarasınınbaşka bir İşletmeciye taşınması durumunda, işbu şartname konusu hizmet otomatik olarak iptal olur. 37. ABONE nin İşin Cebinde Çalsın hizmetinden numara taşımak suretiyle yararlanmakta olduğu Turkcell Superonline ses hizmetinin iptal olması durumunda, Turkcell Superonline a taşınmış olan sabit telefon numarası verici operatöre iade edilir 38. İşin Cebinde Çalsın hizmetini Turkcell Superonline tarafından ABONE ye tahsis edilmiş sabit telefon numarası üzerinden alınmas ve ses hizmetinin iptal olması durumunda numarasıda iptal olur 39. Turkcell Superonline dan alınan diğer hizmetlere ilişkin faturaların son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda, Turkcell Superonline tarafından İşin Cebinde Çalsın hizmeti çağrı başlatma ve sonlandırmaya kapatılır. 40. ABONE, İşin Cebinde Çalsın hizmetinden aşağıda belirttiği tercihler ile faydalanmayı kabul, beyan ve taahhüt eder. İşin Cebinde Çalsın Tercihleri Turkcell Superonline Numarası Turkcell Numarası Genel Hükümler 41. İşbu şartnamenin imzasından doğan binde 9,48 lik damga vergisiilk faturaya yansıtılır Nakil talep edilmesi durumunda web sitesinde yer alan yeniden kurulum (nakil) ücreti Turkcell Superonline tarafından ABONE ye faturalandırılır.r., 43. ABONE, hizmeti sonlandırma talebini Turkcell Superonline a veya ilgili hizmetin aboneliğini başlatmaya yetkili bayisine yazılı olarak bildirmek kaydıyla şartnameyi her zaman sona erdirebilecektir.iptal talebininturkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ne bildirilmesi halinde, 10 (on) gün içerisinde Turkcell Superonline ın iletişim adresine veya sitesinde yazılı olan aboneliği başlatmaya yetkili bayisine yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir. Bu süre içinde yazılı bildirimde bulunulmadığı takdirde şartnameturkcell Superonline tarafından feshedilmeyecek ve hizmet haberleşmeye açılarak abonelik devam ettirilir.

6 44. ABONE, Turkcell Superonline ile paylaşmış olduğu ve / veya Turkcell Superonline nezdinde bulunan satış ve pazarlamaya esas olacak her turlu bilgisiniin Turkcell Superonline tarafından kaydedilmesine, saklanmasına ve bu doğrultuda bu bilgilerin, Turkcell, Turkcell grup şirketleri ve Turkcell tarafından yetkilendirilmiş Turkcell Kurumsal Cozum Merkezleri ile paylaşılmasına izin vermektedir. Evet Hayır 45. Turkcell Superonline, resmi ve adli makamların müdahalesinden ötürü veya kendi isteğiyle işbu kampanya şartlarında değişiklik yapabilir. Söz konusu değişiklikler, Turkcell Superonline ın internet sitesi üzerinden ve / veya benzeri yollarla abonelerine duyurulabilir. 46. Bu durumda Turkcell Superonline tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgim olmadığı yönünde bir itirazda bulunamayacaktır. 47. İşbu taahhütname nin uygulanmasından doğacak ihtilaflar bakımından Abonelik Sözleşmes nde yer alan usule ilişkin maddelerin uygulama alanı bulacaktır. 48. İşbu şartname 1 (bir) orijinal nüsha olarak imzalanmış olup orijinal nüshanın Turkcell Superonline da kalacaktır. İşbu şartnamenin bir kopyasını ABONE saklayabilir. 49. İşbu şartname Turkcell Superonline Abonelik Sözleşmesi nin ayrılmaz bir parçası olup işbu şartnamede düzenlenmeyen hususlar bakımından niteliğine ve uygun düştüğü ölçüde ilgili sözleşme uygulanacaktır. 50. ABONE, işbu (.) sayfa (..) maddeden ibaret Şartname de yer alan şartları okuduğunu, anladığını, müzakere edildiğini ve hizmet şartlarının uygunluğu nedeniyle işbu şartnameyi imza altına aldığını kabul beyan ve taahhüt eder. ABONE: Firma Adı:.. Müşteri Hizmet Numarası: Vergi Numarası:.... E-Posta Adresi:.. İletişim Numarası:... Tarih:. İmza:

7 Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Network Set-Başlangıç Paketi Taahhütnamesi Ana Sözleşme Seri No: Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. nin (bundan sonra kısaca Turkcell Superonline olarak anılacaktır) düzenlemiş olduğu Network Set-Başlangıç Paketi nden (bundan sonra Paket olarak anılacaktır) yararlanmak istememiz sebebiyle; 1. Turkcell Superonline ın aşağıda bilgileri verilen 25 Mbps Limitsiz 100GB Hız Alanlı Fiber Internet paketini, Ofisten Her Yöne 200 Dakika Paketi ni, İşin Cebinde Çalsın Hizmeti ve aylık 10 sayfalık Akıllı Faks hizmetini, 24 ay taahhüt ile aldığımızı, taahhüt süresi boyunca aşağıdaki tabloda belirtilen tutardan, 24 aylık taahhüt süresinden sonra ise aksini bildirmediğimiz müddetçe her ay yararlanmakta olduğumuz paketin taahhütsüz olarak tanımlanacağını ve paket kapsamında yararlanmakta olduğumuz her bir hizmete ilişkin olarak sitesinde yer alan yürürlükteki standart tarifesinden ücretlendirileceğimizi, iptal etmediğimiz sürece anılan paketin her ay yenileneceğini, 2. 2 adet VOIP hat girişi olan bir cihazın (Bundan böyle Modem olarak anılacaktır) işbu taahhütname kapsamında TURKCELL SUPERONLINE mülkiyetinde olmak üzere aboneliğimiz süresince ücretsiz olarak kullanabilmemiz için tarafımıza teslim edileceğini; 3. İşbu taahhütname süresi boyunca gerçekleşen dakika paketi aşımı, Akıllı Faks sayfa aşımı ve varsa kullanacağımız katma değerli servisler ve Turkcell Superonline tarafından sunulan erişim hizmetine ilişkin kullanım ücretlerinin sitesinde yer alan fiyatlar doğrultusunda tarafımıza ayrıca faturalandırılacağını, 4. İşbu taahhütnamenin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48 inin Damga Vergisi olarak bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturamıza yansıtılacağını bildiğimizi, 5. Turkcell Superonline internet sitesinde (www.superonline.net) duyurulan Hız Alanına tabi tarifelerden birini kullandığımızdan, yararlanmakta olduğumuz internet hızının, veri indirme (download) ve/veya veri yükleme (upload) Hız Alanı sınırlarını aşmamızı takiben içinde bulunulan ay sonuna kadar indirme (download) hızının 3 Mbps, yükleme (upload) hızının ise 1 Mbps olacağını bildiğimizi, 6. Kampanya kapsamında, tüm vergiler dahil(%18 KDV, %5 ÖİV) 29 (yirmi dokuz) TL aktivasyon bedelinin ve tüm vergiler dahil (KDV %18) 150TL kurulum bedelinin Turkcell Superonline tarafından tarafımıza ücretsiz sağlandığını bildiğimizi,

8 Ofisten Her Yöne VoIP Dakika Paketi Hizmetten sabit telefon numaramızı Turkcell Superonline a taşımamız ya da Turkcell Superonline tarafından sabit numara tahsis edilmesi halinde yararlanabileceğimizi, 7. Ofisten Her Yöne Dakika Paketi kapsamında 2(iki) ses hattı tahsis edilebileceğini veya 2 (iki) ses hattı taşınabileceğini ve sadece Tablo 1 de belirtilen hat için Ofisten Her Yöne Dakika Paketi alınabildiğini, 8. Ofisten Her Yöne Dakika Paketi nde belirtilen fiyatların şehir içi, şehirlerarası, uluslararası 1. kademe PSTN, Yerel Alternatif Telekom Operatörleri, Yurtiçi GSM, 444 ve 1XY formatındaki özel servis numaraları yönlerine doğru aramalar için geçerli olduğunu, diğer yönlere doğru aramaların ve paket aşımı durumundaki aramaların adresinde yer alan Konuştukça Öde tarifesine göre tarafıma faturalandırılacağını, 9. Ofisten Her Yöne Dakika Paketi nin bir ay için geçerli olduğunu, kullanılmayan dakikaların bir sonraki aya devredilemeyeceğini, 10. Ofisten Her Yöne Dakika Paketi nde ücretlendirme periyodunun 20 saniye olduğunu, İşin Cebinde Çalsın Hizmeti 11. İşbu pakette yer alan İşin Cebinde Çalsın Hizmeti nden imzalamış olduğum İşin Cebinde Çalsın Protokolü nde yer alan şartlar kapsamında yararlanacağımızı bildiğimizi, 12. İşbu Hizmetten sabit telefon numaramızı Turkcell Superonline a taşımamız ya da Turkcell Superonline tarafından sabit numara tahsis edilmesi halinde yararlanabileceğimizi, 13. İşin Cebinde Çalsın hizmetini alarak aşağıda seçmiş olduğumuz numaralar için bu hizmetten yararlanmak istediğimizi, 14. Hizmetten aktif Turkcell Superonline numaraları ile yararlanabileceğimi ve hizmet kapsamında Turkcell Kurumsal hat (Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından usulüne uygun olarak imzalanmış kurumsal abonelik sözleşmesi kapsamında tahsis edilen) ekteki numaralara yönlendirme ile yararlanabileceğimizi, 15. Hizmetten faydalanırken tabi olacağımız Turkcell Superonline tarifesinin adresinde yer alan Konuştukça Öde tarifesi olacağını, 16. İşbu taahhütname kapsamında İnternet hizmeti almak için kullanacağımız modem cihazı üzerinde bulunan sabit ses hizmeti aldığımız 2 adet sabit telefon numarasından biri için işbu taahhütname konusu hizmetten yararlanabileceğimizi bildiğimizi, 17. Hizmetten yararlanırken Turkcell Superonline dan aldığım modem cihazından sabit ses portuna bağlı olarak hizmet alabileceğimizi aksi durumda hizmet alamayacağımızı,

9 Akıllı Faks Hizmeti Akıllı Faks Şartname sinde yer alan şartlar kapsamında bu hizmetten yararlanacağımızı bildiğimizi, 18. İşbu Hizmetten sabit telefon numaramızı Turkcell Superonline a taşımamız ya da Turkcell Superonline tarafından sabit numara tahsis edilmesi halinde yararlanabileceğimizi, 19. AKILLI FAKS hizmetine erişim ile ilgili güvenlik sorumluluğunun kendimize ait olduğunu, bu hususta gerekli tedbirlerin alınmaması nedeniyle gerçekleşecek bir manipülasyona ilişkin tutarı ödemekle yükümlü olduğumuzu kabul, beyan ve taahhüt ettiğimizi, 20. AKILLI FAKS aktivasyon ücreti olan tüm vergiler dahil(%18 KDV+%15 ÖİV) 20TL nin Network Set kapsamında alınmayacağını bildiğimizi; Faks cihazı ile göndermiş olduğumuz fakslar için ücretlendirmenin, bu hizmet kapsamında değerlendirilmemekte olup, faks cihazı üzerinden gönderilen fakslar için mevcut ses tarifemizin geçerli olacağını bildiğimizi, 21. Hem tarafımıza gelen hem de göndermiş olduğumuz fakslar için sayfa başına (faks adedi başına değil) aşağıdaki ÜCRETLENDİRME TABLOSU nda yer alan tutarlara göre ücretlendirileceğimizi bildiğimizi, 22. ÜCRETLENDİRME TABLOSU kapsamında belirtilen sayfa sayısını doldurmamız durumunda yine ÜCRETLENDİRME TABLOSU n göre gönderdiğimiz ve aldığımız faks sayfası başına ücretlendirileceğimizi bildiğimizi, 23. AKILLI FAKS PORTALI na erişimine ilişkin güvenlik sorumluluğunun tarafımıza ait olduğunu bildiğimizi, Genel Hükümler 24. Gerek TURKCELL SUPERONLINE a daha önce vermiş olduğumuz bilgilerin gerekse taahhütnamede belirtilen bilgilerin doğruluğunu kabul, taahhüt ve beyan ettiğimizi, aksi takdirde doğacak tüm hukuki ve cezai sorumluluğun tarafımıza ait olacağını bildiğimizi, 25. Aboneliğimizin devri, Adres değişikliği, ulaşılabilecek telefon numarası e-posta adresi değişikliği, nakil talebi ve unvan değişikliğine ilişkin bildirimleri Turkcell Superonline a yazılı olarak iletmemiz gerektiğini, bu bildirimi yapmamamız nedeniyle doğacak her türlü sorumluluğun tarafımıza ait olduğunu, nakil talebinde bulunmamız halinde aboneliğin nakledileceği yerdeki altyapının yetersiz olması veya altyapının bulunmaması nedeniyle hizmet alamamamızdan Turkcell Superonline ı sorumlu tutmayacağımızı,

10 26. Fiber internet hizmeti aldığımız adresin değişmesi halinde TURKCELL SUPERONLINE dan aboneliğimizin naklini talep etmemiz ve nakil talebinin TURKCELL SUPERONLINE tarafından uygun bulunması halinde, yeniden kurulum nedeniyle TURKCELL SUPERONLINE a adresinde miktarı bildirilen nakil ücretini ödeyeceğimizi ve bu bedelin TURKCELL SUPERONLINE tarafından nakil işleminin gerçekleşmesini takiben düzenlenecek ilk faturasına yansıtılacağını kabul ettiğimizi, 27. Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi ve Akıllı Faks&İşin Cebinde Çalsın Şartnamesi ile tesis edilen aboneliğimizin tarafımızdan tek taraflı olarak ve/veya işbu Taahhütname deki ve/veya ve eki niteliğinde olan İşin Cebinde Çalsın Protokolü ve/veya Akıllı Faks Şartnamesi ndeki yükümlülüklerimizi yerine getirmememiz nedeniyle Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından feshedilmesi ve/veya hizmetimizin iptal edilmesi halinde, işbu abonelik taahhüdü süresince kullandığımız ücretsiz ve/veya indirimli servislerin; tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150TL Fiber İnternet kurulum ücreti, tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 29 TL Fiber İnternet aktivasyon ücreti ve tüm vergiler dahil(%18kdv, %15 ÖİV) 20TL Akıllı Faks aktivasyon ücretine ek olarak; işbu kampanya kapsamında yararlandığımız aşağıdaki tabloda belirtilen Fiber İnternet paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks hizmetine istinaden alacağımız indirim miktarının yararlandığımız ay sayısı kadar bedeli ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aşağıdaki tabloda belirtilen Fiber İnternet paketi, Ofisten Her Yöne 200 VoIP Dakika paketi, İşin Cebinde Çalsın hizmeti ile 10 sayfalık Akıllı Faks paketinin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafımıza kampanya iptal bedeli olarak faturalanacağını bildiğimizi; 28. Turkcell Superonline tarafından işbu taahhütname kapsamında işbu taahhütname konusu Başlangıç paketi için özel belirlenmiş, farklı/hız ve kotadaki internet paketleri, farklı dakika paketleri, farklı Akıllı Faks paketleri ve katma değerli servisler sunabileceğini; bu servislerin Ekstra olarak adlandırılacağını bildiğimizi; taahhüt süremiz boyunca Network Set-Başlangıç Paketi için verilen Ekstra hizmetlerin yer aldığı paketlerdeki ürünlere geçiş yapılabileceğimizi; bu Ekstra hizmetler içinde yer almayan hız/kotadaki internet paketler, farklı Dakika ve/veya Akıllı faks paketlerine geçmek istersek işbu kampanya kapsamında yararlandığımız aşağıdaki tabloda belirtilen Network Set Başlangıç Paketi ne istinaden alacağımız indirim miktarının yararlandığımız ay sayısı kadar bedeli ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aşağıdaki tablodaki Network Set Başlangıç Paketi nin kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar ile karşılaştırılıp düşük olan bedelin tarafımıza kampanya iptal bedeli olarak yansıtılacağını bildiğimizi;

11 29. Aldığımız paket içindeki ürünlerden birini iptal etmek istersek, sadece o ürünün iptal olacağını ve iptal edilmeyen diğer ürünlerin aşağıda yer alan standart tarifeden iptal edilmediği sürece faturalanacağını, İnternet hizmeti iptal edilirse internet üzerinden verilen Akıllı Faks harici diğer hizmetlerin de iptal edileceğini bildiğimizi; Sadece sabit telefon hizmetini iptal etmemiz ya da sabit telefon numaramızı başka bir İşletmeciye taşımamız durumunda İşin Cebinde Çalsın hizmetinin de otomatik olarak iptal olacağını bildiğimizi, Madde hükmü saklı kalmak kaydıyla hizmeti sonlandırma talebimizi Turkcell Superonline a veya ilgili hizmetin aboneliğini başlatmaya yetkili bayisine yazılı olarak bildirmek kaydıyla sözleşmeyi her zaman sona erdirebileceğimizi bildiğimizi, 31. Aboneliğimizin sonlandırılması halinde işbu taahhütname konusu hizmet kapsamında Turkcell Superonline tarafından tedarik edilen Cihazı adresinde belirtilen Turkcell Superonline bayisine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak aboneliğimizin sona erdiği tarih itibariyle 10 (on) gün içerisinde teslim edeceğimizi, teslim etmememiz veya geç teslim etmemiz ya da eksik / arızalı teslim etmemiz durumunda tüm vergiler dahil (%18 KDV) 150 TL Turkcell Superonline Cihaz ücretinin tarafımıza faturalandırılacağını, 32. TURKCELL SUPERONLINE ile paylaşmış olduğumuz ve/veya TURKCELL SUPERONLINE nezdinde bulunan trafik ve lokasyon verileri de dahil olmak üzere her türlü verinin işbu Sözleşme süresince TURKCELL SUPERONLINE tarafından daha verimli bir hizmet ve avantajlı tekliflerin sunabilmesi için, Aboneliğimiz süresince işlenmesine ve üçüncü kişilerle paylaşılmasına izin verdiğimizi; bu iznin işlem yetkilisi olarak tayin etmiş olduğumuz kişilerce ilgili kanallar üzerinden ücretsiz olarak geri alınabilme imkanı olduğunu; iznin geri alınması halinde bu durumun işbu taahhütnameye aykırılık teşkil etmeyeceğini bildiğimizi kabul ve beyan ederiz. Yukarıda yer alan (32. maddede düzenlenen) veri işleme iznine MÜŞTERİ tarafından muvafakat verilmemesi halinde yandaki kutu işaretlenmelidir. 33. TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. (TURKCELL) ve/veya TURKCELL iştiraki olan SUPERONLINE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. (TURKCELL SUPERONLINE) ile paylaşmış olduğumuz ve/veya bu firmalar nezdinde bulunan satış, faturalama ve pazarlamaya esas olacak bilgilerimizin, tarafımıza daha verimli ve bütünsel bir hizmet sunulabilmesi için, 34. TURKCELL ve TURKCELL SUPERONLINE'ın süresiz olarak birbirleriyle paylaşmasına izin verdiğimizi kabul ve beyan ederiz. EVET HAYIR

12 35. Aboneliğimiz süresince Online İşlem Merkezi üzerinde gerçekleştirilecek işlemler de dahil olmak üzere TURKCELL SUPERONLINE nezdinde gerçekleştirilecek olan işbu taahhütnameden kaynaklanan her türlü işlemi gerçekleştirmek için... yi yetkilendirdiğimiz kabul ve beyan ederiz. Tarafımızdan yetkilendirilen kişinin değiştirilmesi halinde, bu değişikliği derhal ve yazılı olarak TURKCELL SUPERONLINE a bildirmekle yükümlü olduğumuzu,, tarafımızdan hiç ve/veya gereği gibi bilgi verilmemesi halinde TURKCELL SUPERONLINE ın hiçbir sorumluluğu olmadığnı bildiğimizi, 36. İşbu taahhütname süresi bittikten sonra tarafımızca işbu taahhütnamenin aksi bildirilmedikçe, işbu taahhütnamedeki paket hizmet bedelleri üzerinden otomatik olarak 24 ay daha yenileneceğini bildiğimizi. Taahhütname süresi bitiminden önce yapmış olduğumuz bildirim üzerine TURKCELL SUPERONLINE ın taahhütname süresi bitiminde hizmeti sonlandıracağını bildiğimizi, taahhütname yenilendikten sonra hizmeti sonlandırma talebimizi iletmemiz halinde ise kampanya 27. Maddeki hususlar saklı kalmak suretiyle hizmetimizi sonlandırabileceğimizi, 37. İşbu taahhütname nin uygulanmasından doğacak ihtilaflar bakımından Abonelik Sözleşmesi ve Akıllı Faks&İşin Cebinde Çalsın Şartnamesi nde yer alan usule ilişkin maddelerin uygulama alanı bulacağını bildiğimizi kabul ve beyan ederiz. 38. İşbu taahhütname Turkcell Superonline Abonelik Sözleşmesi ve eki niteliğinde olan Akıllı Faks&İşin Cebinde Çalsın Şartnamesi nin ayrılmaz bir parçası olup işbu taahhütnamede düzenlenmeyen hususlar bakımından niteliğine ve uygun düştüğü ölçüde ilgili sözleşme/şartnamenin uygulanacağını bildiğimizi; 39. İşbu taahhütnameyi 1 (bir) orijinal nüsha olarak imzaladığımızı, orijinal nüshanın Turkcell Superonline da kalacağını ve işbu taahhütnamenin bir kopyasını saklayabileceğimizi bildiğimi kabul ederiz.

13 40. Aşağıda belirtilen Network Set-Başlangıç Paketi nden 24 ay süresince faydalanmayı kabul, beyan ve taahhüt ederiz. Network Set Başlangıç Paketi Ücretlendirme Ürün Özellikler AKK TARİFE KAMPANYA SAĞLANAN İNDİRİM Fiber İnternet 25 Mbps Limitsiz 100 GB 79 TL 43,5 TL 35,5 TL Dakika Paketi 200 Dakika VoIP 19,9 TL 17,5 TL 2,4 TL İşin Cebinde Çalsın 15 TL 6 TL 9 TL Akıllı Faks 10 sayfa 2,5 TL 2 TL 0,5 TL TOPLAM 69 TL Kampanya fiyatına aylık faturaya yansıtılacak bedeller tüm vergiler dahildir Fiber için vergi oranları %18 KDV, %5 ÖİV; Dakika Paketi, İşin Cebinde Çalsın, Akıllı Faks için vergi oranları % 18 KDV, %15 ÖİV dir. Akıllı Faks Paket Aşım Ücreti: 0.25 TL / sayfa (%18 KDV, %15 ÖİV dahil) Network setinin eksiksiz tanımlanabilmesi için aşağıdaki alanların doldurulması zorunludur. Kullanılacak hat numaraları belirtilmelidir. Tablo 1: Sabit Numara Taşıma veya Tahsis ve Ofisten Her Yöne Dakika Paketleri Kullanılabilecek Numaralar 0 ( ).. 0 ( ).. Tablo 2: İşin Cebinde Çalsın Kullanılan Ürün Hat Numarası İşin Cebinde Çalsın için yönlendirilecek Turkcell Kurumsal Numarası işin Cebinde Çalsın 0 ( ).. 0( )..

14 Tablo 3 : Akıllı Faks 1 a. Numara Tahsis ise: Coğrafi Numara ( XX XX gibi) Non Coğrafi Hizmet alnacak Faks Numarası ve adedi b. Numara Taşıma: taşınacak numarayı yazınız. c. Mevcut Superonline Numarası: 2 İsim Soyisim Tc Kimlik No Yetkili Personel Bilgileri GSM Müşteri Adı Soyadı: Firma Adı: Müşteri Hizmet Numarası: Vergi Numarası/T.C. Kimlik Numarası: E-Posta Adresi: İletişim Numarası: GSM Numarası: İmza ve Tarih:

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Network Set-Küçük Ofis Paketi Taahhütnamesi

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Network Set-Küçük Ofis Paketi Taahhütnamesi Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Network Set-Küçük Ofis Paketi Taahhütnamesi Ana Sözleşme Seri No: Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. nin (bundan sonra kısaca Turkcell Superonline

Detaylı

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası TAAHHÜTNAMESİ

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası TAAHHÜTNAMESİ Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Konuşturan Fiber İnternet Kampanyası TAAHHÜTNAMESİ İşbu taahhütname Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (bundan sonra TURKCELL SUPERONLINE

Detaylı

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Konuşturan Yalın ADSL Kampanyası TAAHHÜTNAMESİ

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Konuşturan Yalın ADSL Kampanyası TAAHHÜTNAMESİ Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Konuşturan Yalın ADSL Kampanyası TAAHHÜTNAMESİ İşbu taahhütname Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (bundan sonra TURKCELL SUPERONLINE olarak

Detaylı

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Işık Hızını Dene TAAHHÜTNAMESİ

Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Işık Hızını Dene TAAHHÜTNAMESİ Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. Abonelik Sözleşmesi Eki Işık Hızını Dene TAAHHÜTNAMESİ İşbu taahhütname Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. (bundan sonra TURKCELL SUPERONLINE olarak anılacaktır)

Detaylı

KONTRATLI İNTERNET PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

KONTRATLI İNTERNET PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ KONTRATLI İNTERNET PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. nin (bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) 12.10.2010 tarihinden itibaren

Detaylı

KONTRATLI İNTERNET PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

KONTRATLI İNTERNET PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ KONTRATLI İNTERNET PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. nin (bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) 12.10.2010 tarihinden itibaren

Detaylı

KURUMSAL İNTERNET PAKETLİ iphone KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

KURUMSAL İNTERNET PAKETLİ iphone KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ KURUMSAL İNTERNET PAKETLİ iphone KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) tarafından 07.12.2011 tarihinden

Detaylı

CİHAZ TAKSİTLİ ARAÇ TAKİP KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

CİHAZ TAKSİTLİ ARAÇ TAKİP KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ CİHAZ TAKSİTLİ ARAÇ TAKİP KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) tarafından 07.10.2013 tarihinden itibaren düzenlemekte olan Cihaz Taksitli

Detaylı

CİHAZ TAKSİTLİ M2M KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

CİHAZ TAKSİTLİ M2M KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ CİHAZ TAKSİTLİ M2M KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) tarafından 09.10.2012 tarihinden itibaren düzenlemekte olan Cihaz Taksitli M2M Kampanyası

Detaylı

ADSL Lİ ESNAF DÜKKAN PAKETİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

ADSL Lİ ESNAF DÜKKAN PAKETİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ ADSL Lİ ESNAF DÜKKAN PAKETİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. (bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır.) tarafından 04.10.2012 tarihinden itibaren sunulmakta olan ADSL Lİ ESNAF

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname 1- Taahhüt Süresi 2-

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname 1- Taahhüt Süresi 2- TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) Korkusuz 21 Mbps Jet Tarife sinden ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna göre;

Detaylı

KONTRATLI SMS PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

KONTRATLI SMS PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ KONTRATLI SMS PAKETLERİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. nin (bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) 18.01.2013 tarihinden itibaren düzenlemekte

Detaylı

EK HAT İNDİRİM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

EK HAT İNDİRİM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ EK HAT İNDİRİM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) EK Hat İndirim Kampanyası ndan ( Kampanya ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı

Detaylı

INTERNET PAKETLİ TELEFON KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

INTERNET PAKETLİ TELEFON KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ INTERNET PAKETLİ TELEFON KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) tarafından 14.05.2011 tarihinden itibaren

Detaylı

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen 2015-2016

Detaylı

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 AY) TAAHHÜTNAMESİ

2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 AY) TAAHHÜTNAMESİ 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 Ay) 2015-2016 VODAFONE İŞ ORTAĞIM ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (24 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen 2015-2016

Detaylı

KOMSHU İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ABONELİK SÖZLEŞMESİ

KOMSHU İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ABONELİK SÖZLEŞMESİ KOMSHU İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ABONELİK SÖZLEŞMESİ Sözleşme No : Tarih : / /20. Kurumsal Abone Bayi/Acente : Satış Temsilcisi: Bireysel Abone ABONE BİLGİLERİ Kurumsal Aboneler Kurum adı/şirket Unvanı:

Detaylı

YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin 30.09.2015 tarihine kadar geçerli olacak ( AVEA ) YENİ NESİL ARAÇ TAKİP SERVİSİ KAMPANYASI ndan ( Kampanya ) adre

Detaylı

VODAFONE 12 AY TAAHHUTLU FATURALI CEPTE Wİ-Fİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE 12 AY TAAHHUTLU FATURALI CEPTE Wİ-Fİ KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ ye, (kısaca Vodafone ) tarafından yürütülen Vodafone Cepte Wi- Fi Cihaz Kampanyaları ndan ( Kampanya ) yararlanmak istemem sebebiyle.../.../... tarihli, [...] numaralı GSM hattı için imzaladığım Vodafone

Detaylı

VODAFONE ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE ARAÇ TAKİP SİSTEMİ KAMPANYASI (12 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...şirketi ( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen Vodafone Araç TakipSistemi Kampanyası (12 Ay) dan ( Kampanya ) yararlanmak istememiz sebebiyle Ek 2 de yer alan listede belirtilen hatlarımız

Detaylı

INTERNET PAKETLİ TELEFON KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

INTERNET PAKETLİ TELEFON KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ INTERNET PAKETLİ TELEFON KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (Bundan böyle TURKCELL olarak anılacaktır) tarafından 14.05.2011 tarihinden itibaren

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) 24 Aylık 6GB Kademeli Jet Tarifesi ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna göre;

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) 24 Aylık 6GB Kademeli Wifi Jet Tarifesi ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna

Detaylı

TURKCELL AKILLI YARDIMCIM KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ

TURKCELL AKILLI YARDIMCIM KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL AKILLI YARDIMCIM KAMPANYA TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. ye; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ( TURKCELL ) tarafından 20.02.2014 tarihinden itibaren düzenlenen Turkcell Akıllı

Detaylı

MOBİL İŞYERİM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

MOBİL İŞYERİM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ MOBİL İŞYERİM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ 1- Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ile yeni hat alma, numara taşıma, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yaparak yada mevcutta kurumsal Avea abonesi olan ve Mobil

Detaylı

4GB LİMİTİNİ BİLEN VODEM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ

4GB LİMİTİNİ BİLEN VODEM KAMPANYASI TAAHHÜTNAMESİ ye, (kısaca Vodafone) tarafından yürütülen 4GB Limitini Bilen Vodem Kampanyası ndan ( Kampanya ) yararlanmak istememiz ve söz konusu Kampanya koşullarını karşılamamız sebebiyle.../.../... tarihli, Ek 2

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) 12 Aylık Sınırsız Wifi Jet Tarifesi ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna göre;

Detaylı

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname

TAAHHÜTNAME Tarife Taahhütname TAAHHÜTNAME AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. nin ( AVEA ) 24 Aylık Sınırsız Wifi Jet Tarifesi ( Tarife ) işbu taahhütnamede ( Taahhütname ) belirtilen şartlar kapsamında yararlanacağımı bildiğimi, buna göre;

Detaylı

TurkNet ABONE FORMU. 8 Mbps'ye kadar (aylık 4GB Kotalı)** 1024/256 Kbps (aylık 4 GB Limitli) Modemsiz Evet

TurkNet ABONE FORMU. 8 Mbps'ye kadar (aylık 4GB Kotalı)** 1024/256 Kbps (aylık 4 GB Limitli) Modemsiz Evet TurkNet ABONE FORMU 7/24 Müşteri Hizmetleri Hattı : : 0 850 288 80 80 Tarih:.../.../20... Abone Bilgileri Ad / Soyad :... TC. Kimlik No. :... Tüzel kişilik ise ünvan :... Vergi Dairesi ve No. :... *Çalışan

Detaylı

ORIS TELEKOM ABONELİK SÖZLEŞMESİ

ORIS TELEKOM ABONELİK SÖZLEŞMESİ Abone Bilgileri *Adı : *Soyadı : *Adres : Bireysel Aboneler Kurumsal Aboneler *Semt : Posta Kodu : *İlçe : *İl : *T.C. Kimlik No : *GSM : 0 E-posta : Anne Kızlık Soyadı : Doğum Yeri : Tarihi : / / Kurum

Detaylı