Aktif oksijenle gençleşin

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Aktif oksijenle gençleşin"

Transkript

1 Aktif oksijenle gençleşin

2 PHARMAOZON

3 Ozon nedir? PHARMAOZON Aktif oksijen olarak adlandırılan ozon,bilinen en etkili antibakteriyel ajandır. Üç oksijen atomundan oluşan doğal bir gazdır. 2 atomlu normal atmosferik oksijenin çok yüksek enerji taşıyan bir şeklidir. Ozon oda sıcaklığında renksiz,karakteristik kokusu olan bir gazdır. Dünyanın etrafını koruyucu bir kalkan gibi saran OZON TABAKASI canlıları, güneşin radyasyon etkisine ve ultraviyole ışınlarına karşı korur.

4 PHARMAOZON Ozon nedir? Uzaydan,güneşten gelen UV ışınları, özellikle şimşek ve yıldırımların oluştuğu fırtınalardan sonra atmosferin üst tabakasındaki oksijen ile reaksiyona girerek ozon gazını oluşturur. Yüksek yerlerde, deniz kıyısında hissettiğimiz kokudur.yunanca ismi koklamak anlamına gelen ozein den gelir. Alman kimyacı Christian Friedrich Schönbein tarafından 1840 yılında keşfedilmiştir. Uzaydan ve özellikle güneşten gelen zararlı ışınları emerek,yer yüzüne inmelerine engel olan, atmosferin stratosfer tabakasındaki ozona DOĞANIN NEFESİ - TANRININ NEFESİ ismi verilmiştir.

5 PHARMAOZON Ozon serumu nedir? Ozon; saf oksijen molekülleri içeren ozonlanmış serum(jel),cilt bakımında bir devrimdir. Çok uzun bir süreçte natürel zeytinyağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak,doyurulmasıyla redoks işlemi sonucu elde edilir.bu şekilde ozon yağ içersine absorbe edilir ve jel formatına dönüşür. Jel form ozon konsantrasyon unun yoğunluğu anlamına gelir. Ozon yağın sadece kozmetik özelliği vardır. Ozon Serumunun ise kozmetik özelliği yanında tedavi edici medikal bir değeri vardır. Ozon yağın içerisindeki asit ve diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfuz eder.hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar.

6 PHARMAOZON Ozon serumu nedir? Hücre yenileyici özelliği,ozonun dezenfektan etkisi,yaşam kaynağımız olan saf oksijenle beraber hücrelerin nefes almasına yardımcı olan bir formüldür. Araştırmalara göre bugüne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır. %100 doğaldır. Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi içermez.

7 Özellikleri: OZON SERUM yoğun ozon ve jel formülü ile fully ozonated olive oil in diğer çok etkili doğal bileşikler ile karışımından elde edilmiştir. Ozon Serumu jel formunda olduğu için ozonlu yağlara göre etkisi 10 kat daha fazladır. Yüksek konsantre medikal ozon içerir. PHARMAOZON Zeytinyağı,Shea Butter, Borage Oil, Citrus medica limonum oil ile güçlü ve benzersiz hızlı bir etkiye sahiptir. Kimyasal,sentetik petrol türevi alkol ve allerjen hiçbir katkı maddesi içermez. Özel formülasyonu ile Türkiye de İlk ve Tektir.

8 PHARMAOZON İçindekiler: Olive oil (saf organik zeytinyağı) Lipex shea butyrospermum parkii (shea butter) AAK sertifikalı Borage officinalis seed oil (Borage oil) Citrus medica limonum oil Fragnance

9 PHARMAOZON Zeytinyağı (Olive Oil): Zeytinyağı ozon gazını en iyi tutan ve uzun süre içersinde barındırabilen yağdır. %75 oranında oleik asit gliseridleri taşır. Cildin iki dost yağı olan Omega 3,Alpha-linoleic asit,; ayrıca A,E vitaminleri ve az miktarda fiteserol bulunur. Güçlü antioksidan etkisi vardır. Antioksidan etkisiyle yaşlandırıcı serbest radikallerin etkisini azaltır. Cilt yaşlanmasını engeller. Anti-aging özelliktedir.

10 PHARMAOZON Lipex shea butyrospermum parkii (shea butter): OZON serum içerisine, oda sıcaklığında jel formunu koruması amacıyla shea yağıda formülümüze konulmuştur. Nemlendirici özelliktedir. Antiinflamatuar(iltihap giderici) özellikleri vardır. Doğal bir güneş koruyucusudur. Güneşin zararlı filtre ışınlarını filtre eder ve antiaging özelliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ciltte yağlı bir his bırakmadan kolaylıkla emilir. Yara izlerini, egzamaları, yanıkları, çeşitli döküntüleri, sivilceyi, kuru deriyi, cilt lekelerini, çatlakları, kırışıklıkları ve sedef hastalığında tahrişi azaltıcı özelliği vardır.

11 PHARMAOZON Borage officinalis seed oil (Hodan yağı) Doğanınen zengin GLA (gamma linoleik asit) kaynağıdır. İçeriğinde Alpha-Gamma linolenic ve linoleic asit(omega 3,omega 6,omega 9) bulundurur. Bu yağ asitlerinin eksiliğinde ciltte dermatit oluşur. Cilt lekeleri,sivilce(akne), cilt çatlakları,cilt kırışıkları,cilt sarkmaları,saç kepeği,ağır yanıklar,güneş lekeleri ve selülitin giderilmesinde etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

12 PHARMAOZON Citrus medica limonum oil: Antiseptiktir. İstenmeyen yağları vücuttan atarak zayıflamaya yardımcı olur. Cildi güçlendirir. Yağlı ciltlerde yağ salgısının dengelenmesini sağlar. Sivilceleri giderir. Selülit ve çatlaklar için en uygun bitkisel bakım ürünü limon yağıdır.

13 PHARMAOZON 1) ANTİ-AGİNG,KIRIŞIK GİDERİCİ,SIKILAŞTIRICI, TOPARLAYICI VE CİLT SARKMALARINA KARŞI: Yoğun oksijen ile yaşlanma nedeniyle, uzun süre oksijenlenmeyen hücreleri oksijene doyurur. Mikro dokuda bozulmuş olan oksijen dengesinin yeniden düzenlenmesine yardımcı olup yaşlanmayı geciktirir. Cilt hücrelerinin antioksidan etkisi ile korunmasına destek olur, hücre içi detoksa yardım eder. Cilde canlılık ve parlaklık verir. Cilt hücrelerinin büyüme, bölünme ve yenilenmesini sağlamağa destek olur, cildin peptit bağlarından oluşan elastin liflerini korumaya yardımcıdır. Doğal botoks etkisini destekler. Onarım ve yenilenme için yapı taşı oluşturulmasına yardımcıdır.

14 PHARMAOZON 2) LEKE: Yaşlılık ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için formüle edilmiş ve cildin tonlanmasını sağlayan güçlü bir hücre yenileyici serumdur. 3) AKNE TEDAVİLERİNDE İçeriğinde bulunan aktif oksijen sayesinde iltihaplı sivilceleri ve sivilce oluşumuna sebep olan bakterileri öldürmeye,yeni sivilce oluşmasını engellemeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkıştırır ve komedon-siyah noktalar-oluşumunu önler. 4) EKLEM SAĞLIĞI VE MASAJ: Kas ağrılarının giderilmesi ve eklem sağlığının desteklenmesini sağlar. Hareket sisteminin mikro dolaşımını arttırır.antrenman periyodunda ortaya çıkan yeni damar oluşumu,kas proteinleri ve enzimlerin artışını destekler,yorgunluğunu önler. Bu şekilde kaslarda üretilen ve yorgunluğa neden olan laktik asit miktarını düşürür.oluşan spor yaralarında daha kısa sürede tedaviye destek olur.

15 PHARMAOZON 5) SELÜLİT: Bacaklardaki dolaşım sisteminin düzene girmesine ve bölgedeki portakal kabuğunun azalmasına yardımcı olan hücre yenileyici özelliğe sahiptir. 6) ÇATLAKLAR: Görünümünün hafiflemesine destektir. 7) TER KOKULARI: İstenmeyen tüm kokuları ve ter kokularını engellemeye karşı bir kapatıcıdır. 8) YANIK TEDAVİLERİNDE : Radyasyon, güneş yanığı ve tüm yanıkların ağrısının azalmasında ve iyileşme sürecinde tibbi tedaviyi destekler. 9) LAZER EPİLASYON SONRASINDA: Yardımcıdır. 10) SKARLARDA: İzlerde yardımcıdır. 11) VARİS YARASI (Venöz ülser) : Bu bölgelerde ozon serumu kan akımını sağlayan kılcal damarları genişleterek kan ve oksijen dolaşımını arttırmasına destektir.

16 PHARMAOZON 12) PİŞİKLERDE VE YATAN HASTA YARALARININ İYİLEŞMESİNDE (Dekubitüs ülseri) 13) DİABET (Şeker) HASTALARININ iyileşmeyen ve enfekte olmuş inatçı yaralarında 14) NASIR-LİKEN PLANUS (El ve ayaklarda oluşmuş nasır ve benzeri ölü hücrelerin giderilmesine yardımcıdır) 15) AÇIK YARA ların iyileşmesinde antibakteriyel ve antiseptik özelliğinden dolayı destekleyicidir. Çeşitli deri enfeksiyonları ve deri hastalıklarının tedavisinde destekleyicidir. 16) DERİ ENFEKSİYONLARI: Herpes,piyoderma Atopik Dermatit(Kuru cilt nemlendiricisi özelliğindedir) 17) SEDEF HASTALIĞI: psörasis ve psöriatik artrit,lokalize skleroderma Akne,egzama,nörodermatıt,dermatitis herpetiformis,seboreik dermatit gibi alerjik deri reaksiyonları El,ayak,tırnak mantarları tedavisinde doğal yardımcıdır.

17 PHARMAOZON Ozon serumu nasıl kullanılır? KIRIŞIKLAR-ANTİAGİNG: Temiz ve kuru cildinize günde iki kez uygulayınız. AKNE: Temizlenmiş cilde,aknelerin üzerine günde iki kez uygulayınız. LEKE: Lekeli bölgeye önce peeling uyguluyarak ölü deriyi atınız.düzenli olarak sabah-akşam PHARMAOZON uygulayınız.gündüz güneş korumanızı ihmal etmeyiniz. SELÜLİT: Selülitli bölgeye, temiz vücuda sabah ve akşam düzenli olarak masaj ile uygulayınız BÖCEK SOKMALARINDA,RADYASYON GÜNEŞ YANIĞI VE TÜM YANIKLARDA,AÇIK YARALARDA: Günde 2 kez sürülür. EKLEM SAĞLIĞI: Masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. PİŞİKLERDE: Pişik olan bölge temizlendikten sonra cilde uygulayınız.. OZON SERUMU CİLDE HARİCEN UYGULANIR!!

18 PHARMAOZON PATCH 20cmx20cm ozon serumunu emdirilmiştir. İntertül şeklinde olup,tek kullanımlık poşetler halinde sunulmuştur. Kullanım şekli: - Cildinizi temizledikten sonra günde iki kez uygulayınız. - Tüm cilt tipleri için uygundur.

19 PHARMAOZON ŞAMPUAN Aktif oksijenle saçlarınız ışıldasın

20 PHARMAOZON ŞAMPUAN Vitaminler, bitkisel özler içeren doğal saç bakım ve onarım şampuanıdır. İçeriğinde ; - Hydrolyzed wheat protein, - Lipex shea butter - Ozonized olive oil, - Zinc pyrithone, - E vitamini ile güçlendirilmiş özel bir formüle sahiptir. Saçların azaldığı ve seyreldiği bölgelerde oksijenlenmeyi sağlar. Saç foliküllerinin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi destekler. Uzun süre oksijenlenmeyen saç hücrelerini oksijene doyurur. Saçları nemlendirir, hacim verir. Saç ve saçlı derinin beslenmesine, saç foliküllerinin güçlenmesine ve saç şaftının nemlenmesine yardımcı olur.

21 PHARMAOZON ŞAMPUAN Pharmaozon Profesyonel Şampuan sürekli kullanımda kepeği, saç diplerindeki kaşıntıyı ve dökülmeyi önler. Saçları güçlendirir, saçların sağlıklı uzamasını hızlandırır, saç tellerini düzleştirir, saçlara ışıltılı ve parlaklık verir. Saçı ve saç derisini güneş rüzgar, boya gibi dış etkenlere karşı korur. Düzenli kullanımda; saçlara canlılık ve hacim verir. Parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. 1) ph değeri; saç derisine uygundur. 2) Paraben ve renklendirici içermez. 3) Günlük kullanıma uygundur. 4) Tüm saç tipleri içindir. Kullanım şekli: Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın. Daha iyi etki göstermesi için şampuanı saçınızda iki üç dakika kadar bekletiniz. Ardından bol su ile iyice durulayın. Kullanım sürecinde başka bir şampuan ve sabun kullanmayınız.

22 PHARMAOZON CİLT BAKIM KREMİ Yıllara meydan okuyun.. Genç olun, genç kalın..

23 PHARMAOZON CİLT BAKIM KREMİ Cildi sıkılaştıran, yeniden yapılandıran ve kırışıkların görünümünü azaltan peptidler, adeta gençlik hormonuna benzer etkiyle yaşlanma belirtilerini azaltır, kollajen üretimini arttırarak her zaman genç görünümlü kalmanızı sağlar. Yoğun miktarda A,E gibi antioksidan vitaminleri içerdiğinden; cildinizi nemlendirip doğal bir canlılık, parlaklık verir. Ca,Mg,Betakaroten ile güçlendirilmiş formülasyonu ile besleyici ve hassas yapısıyla kırışıkların görünümünün hafiflemesine yardımcıdır. Palmitoyl Oligopeptide ve Palmitoyl tetra peptide-7 bir sinerji kombinasyonudur

24 PHARMAOZON CİLT BAKIM KREMİ Düzenli kullanımda; *Erken yaşlanmayı önler, *Elastikiyet ve dayanıklılığlı arttırır, *Nemlendirir,korur. ZENGİN FORMÜLÜ İLE CİLDİNİZİ YAŞLANMAYA KARŞİ KORUR. TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR. KULLANIM ŞEKLİ: Tüm yüz,boyun,kaz ayağı çevresine ve çene bölgesine çok az miktar,dairesel hareketlerle masaj yaparak günde iki defa uygulayınız. Uygulama öncesi temiz ve kuru bir cilde uygulanmalıdır.ilk uygulamalarda karıncalanma hissi yaratabilir. Daha iyi bir etki sağlamak için PHARMAOZON CİLT TEMİZLEYİCİ KÖPÜK ile beraber kullanmanızı öneririz. Pharmaozon krem üzerine güneş koruyucu kullanmanız önerilir

25 PHARMAOZON CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ Nar ve salatalık ekstreli..

26 PHARMAOZON CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İçeriğinde bulunan bitkisel gliserin cildin yumuşaklığı ve nem dengesini korur içerdiği SALATALIK ekstresi ( CUCUTMIS SATIVUS EXTRE )hücre yenilenmesi yardımcı olan arginine amino asidi içerir Cildin nem düzeyini korur. İçeriğindeki C vitamini, demir, bakır ve çinko ile elastik ve sıkı bir cilt sağlamaya yardımcı olur. Formülünde bulunan NAR EKSTRESİ ( PUNİCA GRANATUM EXTRE=POMAGRANTE EXTRE ) ve E VİTAMİNİ güçlü bir antioksidan olup,yaşlanma sürecini geciktirir ve yaşlanma etkilerinin erken ortaya çıkmasını engeller. Vitamin B5 cildin sağlıklı görünmesine yardımcı olur. içeriğindeki ALLANTOİN, cilt tahrişini önleyici nemlendirici cildi sakinleştirici etkisinden dolayı formüle eklenmiştir.

27 PHARMAOZON CİLT TEMİZLEME KÖPÜĞÜ Cildi derinlemesine temizlemeye, Cildin yenilenmesini hızlandırmaya, Cildin korunmasına, Cilt hücrelerinin uyarılmasına ve canlandırılmasına, Cildin nem düzeyini korumaya, Cildin yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcıdır. KULLANIM ŞEKLİ : Bir veya iki pompa köpük dairesel hareketlerle cilde uygulanır. Bol suyla yıkayarak ciltten arındırılır sabah ve akşam kullanımı tavsiye edilir.

28 OZONİCAL OZON YAĞI Ozanated olive oil, fragnance SAF OKSİJEN MOLEKÜLLERİ İÇERİR. *Uzun süreçte naturel zeytinyağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak doyurulması ile redoks işlemi sonucu elde edilir.* *Ozon,yağın içersindeki asit ve diğer bileşenlerle bağ zinciri ile hapsedilmiştir. *Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfuz eder. *Hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. *Hücre yenileyici özelliği,ozonun dezenfektan etkisi,yaşam kaynağımız olan saf oksijenle beraber hücrenin nefes almasına yardımcıdır. *HÜCRE YENİLEYİCİDİR. *NEMLENDİRİCİDİR. *KIRIŞIKLIK GİDERİCİDİR. *SELULİT VE ÇATLAKLARDA ETKİLİDİR. *İSTENMEYEN TER KOKULARINDA *LAZER EPİLASYON SONRASINDA, *NASIR VE TOPUK SERTLEŞMESİNDE, *EKLEM SAĞLIĞI VE MASAJLARDA *SAÇ DÖKÜLMESİ VE SAÇ HÜCRELERİNİ BESLEMEYE YARDIMCIDIR. *% 100 DOĞALDIR. *TÜM CİLT TİPLERİ İÇİNDİR. *EL,YÜZ,VÜCUT,SAÇLAR İÇİNDİR.

29 ACNE FREE 3 LÜ TEMİZLEME SİSTEMİ YAĞ İÇERMEYEN ARINDIRICI TEMİZLEYİCİ Gözenekleri tıkayan kiri ve fazla yağı ortadan kaldırmak için ince, pul pul dökülmeyi sağlayan mikro taneciklerle hassas ve derinlemesine temizlik sağlar. Ürün durulandıktan sonra bile gözeneklerde kalarak sivilce oluşumuyla mücadeleyi sürdürür. YENİLEYİCİ TONİK Vitamin, cadı fındığı, papatya ve aloe içeren canlandırıcı, gözenek arındırıcı tonik, yağların kontrol altına alınmasına ve cildin kendi pürüzlü formunun dengelenmesine yardımcı olur. Ciltte yumuşak ve taze bir his bırakır. ONARICI LOSYON 24 saatlik süreli temizleme için sabah-akşam kullanın. Mikroboyutlu ürün gözeneklerden kolayca geçerek, temas ettiği akne bakterilerini öldürmeye ve yeni sivilce oluşumunu başlamadan engellenmesine yardımcı olur. 3-5 gün içerisinde ürünün etkisini, günde 2 kez uygulayarak görebilirsiniz

30 ACNE FREE TERMİNATÖR Leke tedavisi, sivilce ve siyah noktaların boyutunu ve kızarıklığını azaltır. 7/24 temiz cilt: Sivilcelerin çıkışını engellemek ve cildi 7/24 temiz tutmak için sivilcelerin oluşmasını ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkılaştırır. Benzil peroksit (%5) içerir. KULLANIM ŞEKLİ : Doğrudan sivilcelerin üzerine uygulanır. Önce günde 1 kez, daha sonra gerek görüldüğü takdirde günde 2-3 kez kullanılır.

31 Teşekkürler

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU HairMD, ASG Kozmetik Tescilli Markasıdır. SAÇ ŞAMPUANI 300ml BİTKİSEL KÖK HÜCRE VE BİTKİSEL MULTİVİTAMİN - MİNERAL KOMPLEKS TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN. Hairmd Şampuan içeriğindeki

Detaylı

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR DERMATOLOJİK KOZMETİK LABORATUVARLARI DCL, 1980 den beri, en yüksek kalitede, reçetesiz cilt ve saç ürünlerini doktorların hizmetine sunmaktadır. DCL de çalışan

Detaylı

SAÇ YAPISI, SAÇIN DÖNGÜSÜ, SAÇIN DÖKÜLME NEDENLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

SAÇ YAPISI, SAÇIN DÖNGÜSÜ, SAÇIN DÖKÜLME NEDENLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME GİRİŞ HairMD şampuan ve saç serumu 2012 yılında eczacılarımızın ve hastalarımızın kullanımına sunulmuştur. İçeriği çok zengin olup 14 den fazla aktif madde içermektedir. Ve bu maddelerin (6 tanesi ile

Detaylı

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI Papatya Sabunu : İltihap gidericidir, selüloit tedavisinde kullanılır, cilt parlaklığı içinse sabunlandıktan bir iki dakika sonra durulanmak yeterlidir. Hazırlanacak sabunun

Detaylı

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN dünyanın en saf* kozmetiği * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası Mambino Organics ürünleri el yapımıdır ( toplu üretim yapılmamaktadır) ve doğal hammaddelerimizin

Detaylı

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Ağustos 015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Bu ay size çok güzel haberlerimiz var. Huncalife olarak Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve

Detaylı

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX SKINOVAGE PX İÇİNDEKİLER 1. Felsefesi... 2. Serideki aktif içerikler... 3. Alt seriler... 4. VITA BALANCE kuru cilt tipleri için... 5. CALMING SENSITIVE hassas cilt tipleri için... 6. PERFECT COMBINATION

Detaylı

ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK...

ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK... T H E R M A L N A T U R A L P R O D U C T S ORGANİK SERTİFİKALI TEA TREE OİL ve JEOTERMAL SUYUN GÜÇLERİNİ SİZİ ve CİLDİNİZİ DAHA İYİ KORUMAK İÇİN BİRLEŞTİRDİK... TEA TREE OİL Tea Tree Oil (Çay Ağacı Yağı),

Detaylı

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi ARCTIC SECRET Oksijen Serisi OKSİJEN SERİSİ KUZEY DENİZİNİN SIRLARI Deride hücresel solunumu arttırıcı etki gösterir, deriyi oksijenlendirir. Cilde elastikiyet kazandırır, ölü cilt hücrelerinin giderilmesine

Detaylı

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN dünyanın en saf* kozmetiği * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası Ürünlerimiz el yapımıdır ( toplu üretim yapılmamaktadır) ve doğal ham maddelerimizin besin içeriğini

Detaylı

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi 15yıl Yeni 2013 Katalogu İÇINDEKILER Prensiplerimiz 4 Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz 5 Tarihçemiz 5 Ağız Sağlığı 6 Dr. Silver Diş Macunu 6 WELLBEING

Detaylı

Cildinin Biliyor musun?

Cildinin Biliyor musun? CİLDİNİz. HİSSEDİYOr- MUSUN? Cildinin Durumunu Biliyor musun? 3 Genel olarak hepimiz sağlıklı, normal bir ciltle dünyaya geliriz. Durum... normal cilt kuru cilt Bu mükemmel bir cilt, hemen hemen kusursuz,

Detaylı

GÜNEŞ HAYATTIR! D VİTAMİNİ İYİLEŞTİRİR IŞIKLA HASTALIKLARA KARŞI

GÜNEŞ HAYATTIR! D VİTAMİNİ İYİLEŞTİRİR IŞIKLA HASTALIKLARA KARŞI TEN RENGİ MARKANIZ GÜNEŞ HAYATTIR! Her geçen gün daha çok insan cilt kanseri korkusuyla güneşten uzak kalıyor. Dr. Michael F. Hollick'e göre güneş ışığı zarar verdiğinden çok hayat kurtarıyor. Boston Üniversitesi'nde

Detaylı

GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ

GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ KARBOKSİTERAPİ-MEZOTERAPİ- LİPOLİZ VE LAZER İLE VÜCUT BAKIMI 815SBG033 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan

Detaylı

Çikolatanın baştan çıkarıcı etkisi,ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor.

Çikolatanın baştan çıkarıcı etkisi,ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor. 10000 MACHO VICTORY EDT 100ML (E) İçeriğindeki karanfil ve kişniş notalarının heyecan verici kokusu ve erkeksi dokunuşu ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI ile muhteşem aromaları KULLANIM ortaya / UYARI çıkaran / ÜRÜN

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi!

Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi! www.orenda.gen.tr Derideki kök hücrelerinin korunması için bitkisel kök hücre teknolojisi! Cansız, mat ve dökülen saçlar için hazırlanmış, saç bakım ailesinin yeni bir üyesi olan Orenda Magic Power Serum

Detaylı

FOREVER. pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU

FOREVER. pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU FOREVER pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU yeni ürünler Sağlıklı yaşam ve yenilikler en büyük tutkumuz. İşte bu nedenle, dünya üzerinde ki sağlık, güzellik ve besin tamamlayıcı özellikli en iyi aloe vera

Detaylı

içecekler Aloe Vera Gel Aloe Vera lı İçecek

içecekler Aloe Vera Gel Aloe Vera lı İçecek 205 Ürün Kataloğu içecekler Meyve suları ve özlerinden hazırladığımız özel karışımlardan oluşan içecek çeşitlerimiz, günlük besin gereksiniminizi karşılamaya ve iyi bir yaşam tarzına kavuşmanıza yardımcı

Detaylı

Önsöz. Serdar ATASOY. Fark Ayrıntılarında Gizli...

Önsöz. Serdar ATASOY. Fark Ayrıntılarında Gizli... Fark Ayrıntılarında Gizli... Uzun yılların birikimine dayanan sektörel tecrübesini müşterilerine daha iyi yansıtabilmek amacıyla, 2002 yılının Nisan ayında kurulan LOTUS KOZMETİK; Fark Ayrıntılarında Gizli

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU. eczanenizde! www.herbasvet.com

ÜRÜN KATALOĞU. eczanenizde! www.herbasvet.com ÜRÜN KATALOĞU eczanenizde! www.herbasvet.com Femisan A bitkisel damlalar: Tamamen doğal bir üründür Herhangi bir yan etkisi yok Vücut fonksiyonlarını dengeler Hormonlar ve koruyucu maddeler içermezler

Detaylı

«Temizleyiciler. Besleyiciler. Leke gidericiler. Yapısına göre kozmetikler; Çözeltiler. Süspansiyonlar. Emülsiyonlar. Kremler. Patlar. J eller.

«Temizleyiciler. Besleyiciler. Leke gidericiler. Yapısına göre kozmetikler; Çözeltiler. Süspansiyonlar. Emülsiyonlar. Kremler. Patlar. J eller. Kullanım amacına göre kozmetikler; Kozmetik ürünler; deri, dudak, saç, tırnak, sakal, ağız boşluğu, dış genital organlar ve dişlere sürülmek, fışkırtılmak ve benzeri yöntemleri uygulamak suretiyle temizlemek,

Detaylı

ARTISTRY Creme LuXury Göz Kremi Sıkça Sorulan Sorular

ARTISTRY Creme LuXury Göz Kremi Sıkça Sorulan Sorular ARTISTRY Creme LuXury Göz Kremi Sıkça Sorulan Sorular Ürün Hakkında ARTISTRY Creme LuXury Göz Kreminin başlıca faydaları nedir? cilde enerji veren ve hassas cilt bölgesine özgü spesifik ihtiyaçları hedef

Detaylı

TM 2013 ÜRÜN KATALOĞU

TM 2013 ÜRÜN KATALOĞU TM 2013 ÜRÜN KATALOĞU İÇECEKLER Meyve suları ve özlerinden hazırladığımız özel karışımlardan oluşan içecek çeşitlerimiz, günlük besin gereksiniminizi karşılamaya ve iyi bir yaşam tarzına kavuşmanıza yardımcı

Detaylı

True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi. Sıkça Sorulan Sorular

True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi. Sıkça Sorulan Sorular True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi Sıkça Sorulan Sorular S: Her bir ürünün özellikleri nelerdir? C: Her bir ürünün cilde belirli faydaları vardır: Velvet Temizleme Sütü Bir cilt temizleyicinin

Detaylı

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi 5 99 Yılından bu yana Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 9 Kategoride 00 ü aşkın ürün %00 Türk Sermayesi ISO 76 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ISO 900 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ULUSLARARASI AKREDİTE

Detaylı

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge M E N Ü 02 Spa Kuralları ve Politikası 04 Islak Alanlar 07 Nua ya Özel 09 Yüz Bakımları Sayın Misafirlerimiz, Türkiye nin ilk ve tek destinasyon Spa sına hoş geldiniz. Nua Wellness-Spa da sizi aramızda

Detaylı

KOZMETİK PREPARATLARDA KULLANILAN MADDELER

KOZMETİK PREPARATLARDA KULLANILAN MADDELER KOZMETİK PREPARATLARDA KULLANILAN MADDELER 1. Yağlar ve mumlar Bunlar katı veya sıvı karakterde olabilirler. Yağ asitlerinin gliserin esteri veya yağ alkolleri ile olan esterleri olabilirler. Bu grupta

Detaylı