3 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN DİLATASYON PROFİLLERİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "3 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN DİLATASYON PROFİLLERİ"

Transkript

1 3 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN ZKA cm. KAPLAMA ALTI ZEMİN PROFİLİ: 3 cm dilatasyon boşluğu olan zeminlerde, kaplama kalınlığı maksimum 15 mm olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Hareket kabiliye ± 5 mm dir. ( granit, seramik, pvc vs için uygundur. ) ZKA ZKA 30-14K ( KÖŞE DETAYI ) ZKA cm dilatasyon boşluğu olan zeminlerde, kaplama kalınlığı maksimum 35 mm olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Hareket kabiliye ± 5 mm dir. ( Karo, mermer vs için uygundur. ) 35 mm 35 mm ZKA ZKA 30-35K (KÖŞE DETAYI )

2 ZKU CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN ZKU cm dilatasyon boşluğu olan zeminlerde, yaya yükünü taşımaya uygundur. Bitmiş zeminlere uygulanabilir. Derinliği. dir. Hareket kabiliye ± 5 mm dir. ( granit, seramik, pvc vs için uygundur. ) ZKU CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN KAPAK DK 100 ZK 100 ZKU 30-14K ( KÖŞE DETAYI ) DK-100 ZK-100

3 3 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN DUVAR TAVAN DKU DKU cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği dir. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi ller ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 5 mm dir. DKU DKU 30-14K ( KÖŞE DETAYI ) DKA mm 19 mm DKA DKA 30-19K ( KÖŞE DETAYI )

4 3 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN SIVA ÜZERİ DUVAR TAVAN DKU DKU cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği dir. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi ller ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 5 mm dir. DKU DKU 30-14K ( KÖŞE DETAYI ) ZKA ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum 15 mm olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 8 mm dir. ( granit, seramik, pvc vs için uygundur. ) 15 mm 15 mm ZKA ZKA ( KÖŞE DETAYI )

5 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ALTI ZKA mm 26 mm ZKA ZKA 50-26K ( KÖŞE DETAYI ) 5 cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum 26 mm olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 8 mm dir. ( mermer, karo vs için uygundur. ) ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 8 mm dir. ( mermer, karo vs için uygundur. )

6 ZKA CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ALTI ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum 43 mm olan zeminler için araç ve fortli yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece ortadaki alüminyum parçalar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 7 mm dir. 43 mm ZKA mm ZKA ZKA ( KÖŞE DETAYI ) ZKA ZKA ZKA 50-50K (KÖŞE DETAYI )

7 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ALTI ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum olan zeminler için araç yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 8 mm dir. 35 mm 35 mm ZKA ZKA 50-35K (KÖŞE DETAYI ) ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum 23 mm olan zeminler için araç yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 8 mm dir. 23 mm 23 mm 60 mm 60 mm ZKA ZKA 60-23K (KÖŞE DETAYI )

8 ZKU ZKU CM DİLATASYON BOŞLUKLARI KAPLAMA ÜZERİ ZEMİN 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ÜZERİ 15 mm ZKU ZKU 50-15K ( KÖŞE DETAYI ) 5 cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, her türlü kaplama olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde EPDM fitil ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Derinliği 15 mm dir. Hareket kabiliyeti ± 8 mm dir. 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ÜZERİ ZKU mm 5 cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, her türlü kaplama olan zeminler için araç yükünü taşımaya uygundur. Derinliği 25 mm dir mm ZKU ZKU 50-25K ( KÖŞE DETAYI )

9 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN DUVAR TAVAN 5 CM DİLATASYONLAR İÇİN DUVAR TAVAN İÇİN SIVA ÜZERİ DKU DKU DKU DKU 50-14K ( KÖŞE DETAYI ) 1 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN DUVAR TAVAN SIVA ALTI DKA DKA cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği dir. Sıva, Alçı, boya yapılacak yüzeyler için uygundur. Uygulanmış yüzeye bakıldığında sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 15 mm dir. DKA 50-14K ( KÖŞE DETAYI )

10 DKA CM DİLATASYONLAR İÇİN DUVAR TAVAN SIVA ALTI 5 cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği 19 mm dir. Bitmiş yüzeyler için uygundur. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi l ve alüminyum çubuklar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 15 mm dir. 19mm 19mm DKA DKA K ( KÖŞE DETAYI ) 5 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ÜZERİ ZKU cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, her türlü kaplama olan zeminler için tır yükünü taşımaya uygundur. Derinliği 19 mm dir. 195 mm ZKU ZKU 50-19K ( KÖŞE DETAYI )

11 8 CM DİLATASYONLAR İÇİN ZEMİN KAPLAMA ALTI ZKA ZKA 80-15K ( KÖŞEDETAYI ) 15 mm 80 mm ZKA mm 15 mm 8 cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum 15 mm olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 10 mm dir. ( granit, seramik, pvc vs için uygundur. ) ZKA ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 10 mm dir. ( Karo, mermer vs için uygundur. ) 80 mm 80 mm ZKA ZKA 80-30K ( KÖŞE DETAYI )

12 ZKU CM DİLATASYON BOŞLUKARI İÇİN ZEMİN KAPLAMA ÜZERİ ZKU cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, her türlü kaplama olan zeminler için araç yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Derinliği dir. Hareket kabiliye ± 10 mm dir. 80 mm ZKU mm ZKU 80-30K( KÖŞE DETAYI ) 8 CM DİLATASYON BOŞLUKARI İÇİN DUVAR TAVAN SIVA ALTI DKA DKA cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği dir. Uygulanmış yüzeye bakıldığında sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 10 mm dir. 80 mm DKA mm DKA 80-14K ( KÖŞE DETAYI )

13 8 CM DİLATASYONLAR İÇİN DUVAR TAVAN SIVA ÜZERİ DKU DKU cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği dir. Bitmiş yüzeyler için uygundur. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 10 mm dir. 80 mm DKU mm DKU 80-14K ( KÖŞE DETAYI) 8 cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği 19 mm dir. Hareket kabiliye ± 10 mm dir. 180 mm 19 mm 19 mm 80 mm 80 mm DKU DKU 80-19K ( KÖŞE DETAYI )

14 10 CM DİLATASYONLAR İÇİN ZEMİN KAPLAMA ALTI ZKA ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, her türlü kaplama olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Yüksekliği dir. Hareket kabiliye 15 mm dir. ( Karo, mermer vs için uygundur. ) ZKA ZKA ZKA K ( KÖŞE DETAYI ) ZKA cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, kaplama kalınlığı maksimum 15 mm olan zeminler için yaya yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde sadece EPDM fi l görünmektedir. Hareket kabiliye ± 15 mm dir. ( granit, seramik, pvc vs için uygundur. ) 15 mm ZKA ZKA K ( KÖŞE DETAYI )

15 10 CM DİLATASYONLAR İÇİN ZEMİN KAPLAMA ÜZERİ ZKU cm dilatasyon boşluğu olan döşemelerde, her türlü kaplama olan zeminler için araç yükünü taşımaya uygundur. Uygulanmış yüzeyde EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Derinliği dir. Hareket kabiliye ± 15 mm dir. ZKU ZKU K ( KÖŞE DETAYI ) ZKU mm ZKU ZKU K

16 DKU CM DİLATASYONLAR İÇİN DUVAR TAVAN SIVA ÜZERİ 10 CM DİLATASYONLAR İÇİN Ç DUVAR TAVAN İÇİN Ç SIVA ÜZERİ 10 cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Yüksekliği dir. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 40 mm dir. DKU DKU K ( KÖŞE DETAYI ) 10 CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN DUVAR TAVAN SIVA ALTI DKA cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Derinliği dir. Bitmiş yüzeyler için uygundur. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 40 mm dir. DKA DKA K ( KÖŞE DETAYI )

17 DKU CM DİLATASYON BOŞLUKLARI İÇİN KAPAK 10 CM DİLATASYONLAR İÇİN DUVAR TAVAN İÇİN SIVA ÜZERİ DKU cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Yüksekliği 19 mm dir. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. Hareket kabiliye ± 40 mm dir. 19 mm 19 mm DKA DKU DKU K ( KÖŞE DETAYI ) 10 CM DİLATASYONLAR İÇİN DUVAR TAVAN İÇİN SIVA ALTI 10 cm dilatasyon boşluğu olan duvar tavan ve dış cepheler için uygundur. Yüksekliği 19 mm dir. Uygulanmış yüzeye bakıldığında EPDM fi l ve alüminyum kanatlar görünmektedir. 19 mm 19 mm DKA DKA K ( KÖŞE DETAYI )

18 DK 5080 DK-5080 DUVAR TAVAN KÖŞE DETAYLARI İÇİN KÖŞE KAPAK 30 ve dilatasyon boşlukları için uygundur. Gümüş eloksalli olmasından dolayı ultraviyole ve dış hava şartlarına daha fazla dayanıklıdır. Kısa kana an havşa baş vida delikli şekilde sevk edilmektedir. Diğer tara an montaj yapılmaz ve hareket bu sayede sağlanır. 80 mm DK ve dilatasyon boşlukları için uygundur. Gümüş eloksalli olmasından dolayı ultraviyole ve dış hava şartlarına daha fazla dayanıklıdır. Kısa kana an havşa baş vida delikli şekilde sevk edilmektedir. Diğer tara an montaj yapılmaz ve hareket bu sayede sağlanır.

19 KAPAK ZEMİN KAPAK PROFİLLERİ DUVAR TAVAN KAPAK PROFİLLERİ ZK 100 ZK 100 DK-100 ZK 120 DK mm 120 mm

20 ZEMİN KAPAK PROFİLLERİ DUVAR TAVAN KAPAK PROFİLLERİ ZK 150 DK DK-100

ProfilEx ısı yalıtımı (mantolama) ve sıva uygulamalarında yapıların; pencere, kenar, köşe, yatay veya düşey düzgün boşluklar (fuga) gerektiğinde

ProfilEx ısı yalıtımı (mantolama) ve sıva uygulamalarında yapıların; pencere, kenar, köşe, yatay veya düşey düzgün boşluklar (fuga) gerektiğinde ProfilEx ısı yalıtımı (mantolama) ve sıva uygulamalarında yapıların; pencere, kenar, köşe, yatay veya düşey düzgün boşluklar (fuga) gerektiğinde kullanılan ve sistemi tamamlayan profil çeşitleri markasıdır.

Detaylı

İnşaat Y.15.140/10 63mm'ye kadar kırmataş temin edilerek, makine ile serme, sulama ve sıkıştırma m³ yapılması

İnşaat Y.15.140/10 63mm'ye kadar kırmataş temin edilerek, makine ile serme, sulama ve sıkıştırma m³ yapılması İnşaat İnşaat Y.15.140/01 Kum temin edilerek, el ile serme, sulama ve sıkıştırma yapılması m³ İnşaat Y.15.140/02 Çakıl temin edilerek, el ile serme, sulama ve sıkıştırma yapılması m³ İnşaat Y.15.140/03

Detaylı

MEDAġ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TADĠLAT ĠġLERĠ ĠġĠNE AĠT BĠRĠM FĠYAT TARĠFLERĠ

MEDAġ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TADĠLAT ĠġLERĠ ĠġĠNE AĠT BĠRĠM FĠYAT TARĠFLERĠ MEDAġ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TADĠLAT ĠġLERĠ ĠġĠNE AĠT BĠRĠM FĠYAT TARĠFLERĠ ÖBF-MĠ-1: Alüminyum merdiven korkuluğu yapılması 3 Ģeritli Üst Küpeşteler 50x3 mm kalınlığında, dikme boruları 35x3 mm kanallı ve kapaklı,

Detaylı

%98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır

%98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır isonaturelle Nedir? isonaturelle, çok amaçlı bir yalıtım malzemesidir. %98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır Soğuğa karşı Sıcağa

Detaylı

%98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır

%98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır isonaturelle nedir? isonaturelle, çok amaçlı bir yalıtım malzemesidir. %98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır Soğuğa karşı Sıcağa

Detaylı

İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. Halkapınar mahallesi 8510 ada 3 nolu parselde yapılacak olan 18 katlı 40.000 m2lik inşaatın sınırları içerisinde mevcutta izne tabi kesimi olan ağaçların sökülmesi, hali

Detaylı

Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephe Sistem Kitabı

Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephe Sistem Kitabı Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephe Sistem Kitabı www.boardex.com.tr, Dalsan Alçı A.Ş. nin tescilli markasıdır. Kuru Duvar Sistemleri CEKETLEME Tek İskeletli Çift İskeletli Omega Ceket Omega CeketMAX Performans

Detaylı

%98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır

%98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır isonaturelle Nedir? isonaturelle, çok amaçlı bir yalıtım malzemesidir. %98 i doğal bileşenlerden oluşur Isı, yangın, ses yalıtımı sağlar Nem ve küf oluşumunu engeller Kolay uygulanır Soğuğa karşı Sıcağa

Detaylı

Yapı Kimyasalları. www.stroton.com

Yapı Kimyasalları. www.stroton.com Yapı Kimyasalları www.stroton.com İÇİNDEKİLER 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 016 017 018 022 024 026 028 030 031 032 034 036-039 040-043 046 047 048 050 052 054 056 057 058 059 060

Detaylı

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ. Döşemeye Oturan Sistemler. Tek Profilli Sistem

DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ. Döşemeye Oturan Sistemler. Tek Profilli Sistem DIŞ CEPHE SİSTEMLERİ Döşemeye Oturan Sistemler Tek Profilli Sistem TEK PROFİLLİ SİSTEM Ses Yalıtım Bandı DU DC Yalıtım Malzemesi PVC Başlangıç Profili DU Ses Yalıtım Bandı Tek İskeletli Sistem; teknik

Detaylı

EDİRNE KAN BAĞIŞ MERKEZİ TADİLAT VE ONARIM İŞİNE AİT İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

EDİRNE KAN BAĞIŞ MERKEZİ TADİLAT VE ONARIM İŞİNE AİT İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ EDİRNE KAN BAĞIŞ MERKEZİ TADİLAT VE ONARIM İŞİNE AİT İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ İNŞ-01: PASLANMAZ ÇELİK MERDİVEN KORKULUĞU VE KÜPEŞTESİ YAPILMASI Parlak paslanmaz çelikten (304 krom çelik) merdiven

Detaylı

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygundur Ürüne uygun kartuş tabancası ile uygulayınız Poliüretan köpük tabancası

Detaylı

EĞİTİM YAPILARI GÜÇLENDİRME VE ONARIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ (WB3-GÜÇL-ONAR-58)

EĞİTİM YAPILARI GÜÇLENDİRME VE ONARIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ (WB3-GÜÇL-ONAR-58) Türkiye Cumhuriyeti İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) Kredi No: 4784-TU EĞİTİM YAPILARI GÜÇLENDİRME

Detaylı

T.C. KATLI OTOPARK YAPIM İŞİ

T.C. KATLI OTOPARK YAPIM İŞİ T.C. ÇORLU BELEDİYESİ KATLI OTOPARK YAPIM İŞİ İNŞAAT ÖZEL TEKNİK ŞARTNAMESİ İNŞAAT TEKNİK ŞARTNAMESİ Sıra No 1 2 Poz No İmalatın Cinsi Birim Satın alınan ve beton pompasıyla basılan, basınç dayanım sınıfı

Detaylı

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI 1 Döşeme Yelpazesi Tasarım performansla buluşuyor Çünkü Görünüm Önemlidir Güzellik ve performans, Döşeme ailesinin temelini oluşturur. Zamana yenik düşmeyen, hoş bir görünüm

Detaylı

teknik uygulama detayları

teknik uygulama detayları teknik uygulama detayları içindekiler Panel Detayları Betonarme Hatıl-Gazbeton Döşeme Paneli Orta Nokta Bağlantı Detayı...03 Çelik Konstrüksiyon -Gazbeton Döşeme Paneli Orta Nokta Bağlantı Detayı...04

Detaylı

MONTAJ TEKN K DÖKÜMANI

MONTAJ TEKN K DÖKÜMANI MONTAJ TEKN K DÖKÜMANI OCAK 2004 İÇİNDEKİLER 1- PVC PENCERE MONTAJINDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR : 1-1- PİMAPEN doğramada kasa profili ile duvar arasındaki fuga (derz) etkileri : 1-2- Isı etkisiyle uzama

Detaylı

EĞİTİM YAPILARI GÜÇLENDİRME VE ONARIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ (WB3-GÜÇL-ONAR-60)

EĞİTİM YAPILARI GÜÇLENDİRME VE ONARIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ (WB3-GÜÇL-ONAR-60) Türkiye Cumhuriyeti İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) İstanbul Sismik Riskin Azaltılması ve Acil Durum Hazırlık Projesi (İSMEP) Kredi No: 4784-TU EĞİTİM YAPILARI GÜÇLENDİRME

Detaylı

T Taşıyıcılı Modüler Asma Tavan

T Taşıyıcılı Modüler Asma Tavan T Taşıyıcılı Modüler Asma Tavan Askı çubuk aralığı 1200 mm Panel 600 mm 600 mm Modüler Asma Tavan Sistemleri; tavandan geçen her türlü tesisatı gizlemek; aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi

Detaylı

Kalite yapının kimyasındadır. ÜRÜN KATALOĞU YAPI KİMYASALLARI ISI YALITIM SİSTEMLERİ İNŞAAT BOYALARI. www.grofen.com

Kalite yapının kimyasındadır. ÜRÜN KATALOĞU YAPI KİMYASALLARI ISI YALITIM SİSTEMLERİ İNŞAAT BOYALARI. www.grofen.com Kalite yapının kimyasındadır. ÜRÜN KATALOĞU YAPI KİMYASALLARI ISI YALITIM SİSTEMLERİ İNŞAAT BOYALARI Hazırlayan: Pelin ÜNAL (Kimya Mühendisi) BASIM TARİHİ 2013 ÖNSÖZ 30 yıllık inşaat sektörü tecrübesiyle

Detaylı

KARO SERAMİK UYGULAMASI

KARO SERAMİK UYGULAMASI Mekanik tespit ve bağlanma. Çimento gibi mineral bağlayıcı içeren su ile karıştırılan harçlar, kaplama malzemesinin (düşük veya yüksek su emme yüzdesine sahip karolar) ve uygulandıkları zeminin porözitelerine

Detaylı

www.devpareklam.com 1

www.devpareklam.com 1 www.devpareklam.com 1 İçindekiler Folyolar Plotter Kesim Folyoları Dijital Baskı Folyoları Araç Kaplama Folyosu (Cast Folyo) Laminasyon Filmi / One Way Vision / Karbon Folyo / Kaput Koruma Filmi Transparan

Detaylı

alçı levha Uygulama Kitapçığı LAFARGE DALSAN

alçı levha Uygulama Kitapçığı LAFARGE DALSAN alçı levha Uygulama Kitapçığı LAFARGE DALSAN GİRİŞ Bu kitapçık, mimar, mühendis ve diğer teknik kişiler ile yüklenici, iş sahipleri ve son kulanıcılara alçı levha Bölme Duvar, Giydirme Duvar ve Asma Tavan

Detaylı

1. 2 yıl uygulama sigortası ve 10 yıl ürün garantisi ürün uygulanmasının bittiği tarihten itibaren başlar.

1. 2 yıl uygulama sigortası ve 10 yıl ürün garantisi ürün uygulanmasının bittiği tarihten itibaren başlar. GARANTİ BELGESİ GARANTİ TANIMI Kalekim Kimyevi Maddeler San. ve Tic. A.Ş. ( Kalekim A.Ş. ) aşağıda belirtilmiş olan koşullara tabi olmak üzere bu belgede listelenen Kalekim ürünleriyle Garantili Usta tarafından

Detaylı

KONTEYNER ÖLÇÜLERİ 20 DC / 40 DC

KONTEYNER ÖLÇÜLERİ 20 DC / 40 DC KONTEYNER ÖLÇÜLERİ 20 DC / 40 DC Bazı ticari yazışmalarda bu tip konteynerlere "dry van" yada " standart" denilmesine rağmen, çoğunlukla " genel amaçlı " terimi daha uygundur. Uluslararası kullanıma uygun

Detaylı

ASMA TAVAN VE ALÇI LEVHA SİSTEM PROFİLLERİ

ASMA TAVAN VE ALÇI LEVHA SİSTEM PROFİLLERİ ASMA TAVAN VE ALÇI LEVHA SİSTEM PROFİLLERİ BÖLME DUVAR PROFİLLERİ ASMA TAVAN PROFİLLERİ TAŞIYICI KONSTRÜKSİYON PROFİLLERİ ALÇI LEVHA DEKORASYON PROFİLLERİ PROFİL SİSTEMLERİ PROTEKTOR A GENEL BAKIŞ Yaratıcılığın

Detaylı

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMLERİ

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMLERİ YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMLERİ YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMLERİ www.unifloora.com İÇİNDEKİLER SUNTA ÖZLÜ PANELLER UGV30-UGV40 UAV30-UAV40 UGL30-UGL40 UAL30-UAL40 UEN30-UCaEN30 UAA30-UAA40 KALSİYUM SÜLFAT

Detaylı

KAMU İDARİ BİNALARI GÜÇLENDİRME VE ONARIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ AF-WB5-GUCL-ONAR-02 ZEYİLNAME NO.2

KAMU İDARİ BİNALARI GÜÇLENDİRME VE ONARIM İNŞAATI SÖZLEŞME PAKETİ AF-WB5-GUCL-ONAR-02 ZEYİLNAME NO.2 TÜRKİYE CUMHURİYETİ İSTANBUL VALİLİĞİ İSTANBUL PROJE KOORDİNASYON BİRİMİ (İPKB) İSTANBUL SİSMİK RİSKİN AZALTILMASI VE ACİL DURUM HAZIRLIK PROJESİ (ISMEP) Kredi No: 4383 KAMU İDARİ BİNALARI GÜÇLENDİRME

Detaylı

YAPI TEKNOLOJİLERİ-II YAPI KAPLAMALARI. Öğr. Gör. Cahit GÜRER. Öğr.Gör.Cahit GÜRER. Afyonkarahisar 16 Mayıs 2008

YAPI TEKNOLOJİLERİ-II YAPI KAPLAMALARI. Öğr. Gör. Cahit GÜRER. Öğr.Gör.Cahit GÜRER. Afyonkarahisar 16 Mayıs 2008 YAPI TEKNOLOJİLERİ-II Konu-11: YAPI KAPLAMALARI Öğr. Gör. Cahit GÜRER Afyonkarahisar 16 Mayıs 2008 Yapılarda yapı elemanının dış etkilere dayanıklılığını arttırmak, güzel görünümünü sağlamak için duvar,

Detaylı

Mantolama Sistemleri Kataloğu

Mantolama Sistemleri Kataloğu 2012 Mantolama Sistemleri Kataloğu Kale Mantolama Sistemleri Kataloğu 1 İçindekiler 2 3 4 5 6 7 8 10 11 15 18 23 28 30 36 Kale Grubu Kalekim Binalarda Isı Yalıtımı / Isı Yalıtmının Faydaları Isı Yalıtımı

Detaylı