Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde"

Transkript

1 A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde

2

3 Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi ve Verimlilik 28 quattro /Spor diferansiyelli quattro Donanımlar 34 Audi exclusive 46 Far ve aynalar 36 Renkler 47 Dış donanımlar 39 Koltuklar/Koltuk döşemeleri 47 İç donanımlar 43 Tavan döşemesi 49 Bilgi-Eğlence sistemi 44 Dekoratif aksesuarlar 51 Asistan sistemleri 45 Lastikler/Jantlar 52 Teknik Diğer hususlar 53 Audi ilave garantisi 58 Dizin 54 Teknik veriler 62 Audi nin büyüleyiciliği 56 Ebatlar Şekilde gösterilmiş olan aracın donanımını sayfa 61 de bulabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

4 4 Audi A6 allroad quattro Kendi yolundan gitmenin en çekici şekli. Neden başkalarının geçtiği yolları kullanasınız? Audi A6 allroad quattro ile yepyeni yollara girebileceğiniz bir araç keşfetmiş bulunuyorsunuz. TFSI ve TDI motorlarından kendinize en uygun olanını seçin. Sıra dışı çekicilikte çarpıcı bir tasarım için kararınızı verin. Hem iç mekan, hem de bagaj alanı olarak kullanabilen boş alanların keyfini çıkartın. Ve son olarak: A6 allroad quattro yu kendi kişisel tarzınızda yaşayın. Hem caddelerde hem de dışında. Fikirleriniz sizi nereye götürürse götürsün A6 allroad quattro sizi hedefinize ulaştırır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

5

6 6 Audi A6 allroad quattro Kendi yolundan gitmenin en güçlü şekli. A6 allroad quattro da hangi motora karar verirseniz verin: Tüm motorlarda altı silindir bulunmaktadır. Opsiyonel olarak TFSI ya da TDI teknolojisini kullanabilen yüksek çekiş gücüne sahip motorlar dayanılmaz bir hızlanma sağlar ve aynı zamanda verimlidirler. Enerjinin geri kazanımı sayesinde gücü gerekli yerlerde akıllıca kullanırlar. Ve: 2.5 tonluk yükü zorlanmadan hareket ettirirler. Bu kuvvet size daha fazla bağımsızlık ve esneklik kazandırır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

7

8 A6 allroad quattro nun üretildiği alüminyum hibrid yapı tarzı yine geleceği göstermektedir. Audi ultra nın bu parçası yakıttan tasarruf ettirir ve aracı daha da atak yapar. Sportif sürüş duygusu araca adını veren sürekli dört tekerden çekiş sistemi quattro ile belirtilir. İstek üzerine kuvveti arka tekerlekler arasında değişken olarak dağıtan ve dolayısıyla kötü havada da dahil olmak üzere hemen hemen her yolda virajlarda etkileyici bir hızlanma kapasitesi sağlayan spor diferansiyelli quattro alınır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

9

10

11 Audi A6 allroad quattro 9 A6 allroad quattro yu farklı zeminlerde deneyin. Standart donanım içindeki eğim açısı göstergesi aracın iniş ya da rampalardaki durumunu grafiksel olarak gösterir. Rampa iniş asistanı, istendiğinde yokuşun sonuna kadar seçilen hızı sabitler, ESP ise düz yollarda ya da rampa çıkışlarında aracın yol tutuş kabiliyetini artırır. Arazinin çekiciliğine karşı koyabilir misiniz? Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

12

13 Audi A6 allroad quattro 11 A6 Avant benzersiz ise A6 allroad quattro daha da benzersizdir. Araç kesin hatları, geniş tekerlek yuvaları, dikey destekli tek çerçeveli ızgara ve tamponun genişliği boyunca uzanan alt muhafazası ile maskulen görünümünün altını çizmektedir. Marşpiyelerdeki opsiyonel çelik dekorasyon aracın yan görünümünü vurgulamaktadır Bir tavan spoyleri ve kolları yükseltilmiş tavan kızakları göze çarpan siluetin altını çizmektedir. Bir şeyler yapmak isteyen herkes, bu planı gerçekleştirmek için gereken alana ihtiyaç duyar. A6 allroad quattro bunun için hazırdır. Bagaj alanı hacmi 565 litredir ve arka koltuklar tamamen yatırıldığında bu hacim 1680 litreye çıkar; ister manuel olarak, ister kumanda ile arka koltuklar 40 : 60 oranında bölünebilmektedirler. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

14 12 Audi A6 allroad quattro Kendi yolundan gitmenin en bireysel şekli. Her renk seçeneğinde güçlü bir görünüm. Özellikle çekici olan renkler arasında sadece A6 allroad quattro ile birlikte sunulan Java kahverengi bulunmaktadır. Karakteristik allroad quattro tekli çerçeve alüminyumdan üretilmiştir. Tekerlek yuvaları da dikkat çekmektedirler. Genişletilmiş çamurluklar kontrast ya da opsiyonel olarak aracın rengindeki çamurluk kenarları araca daha kararlı bir görünüm kazandırmaktadır. Opsiyonel LED farlar özel tasarımları ile benzersiz bir izlenim bırakır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

15

16

17 Audi A6 allroad quattro 15 Yol her zaman gözünüzün önünde: Standart donanım içindeki eğim açısı göstergesi, engebeli yollarda ilerlerken Audi A6 allroad quattro nuzun o anda ne durumda olduğunu size anında bildirir. Böylece sürüş anında yapılacak düzeltmeler kolaylaşır. Ve her yol gittikçe daha az zorlayıcı hale gelir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

18

19 Audi A6 allroad quattro 17 Audi A6 allroad quattro da son derece özel bir atmosfer ile karşılaşırsınız. Sunduğu zenginlik sizi sakinleştirir, kaliteli alüminyumdan dekoratif aksesuarlar özellikle de Santos kahverengi ya da Sierra/ mono.pur 350 kumaş gibi sadece A6 allroad quattro ile sunulan Alüminyum Solar* malzemeleri ile etkileyicidir. Opsiyonel olarak, A6 allroad quattro nuz kullanışlı biçimde hazırlanan Jacquard paspas ile donatılabilir. Opsiyonel olarak daha yüksek kişisellik ve yüksek kalite için kadifeden de üretilebilir. Opsiyonel Head-up ekran önemli bilgileri ön cama yansıtır ve size dikkatli ve aynı zamanda rahatlatıcı bir sürüş konforu sağlar. MMI Multimedya arayüzü birçok yeteneğe sahiptir. Renkli ekranda araç fonksiyonları hakkında bilgilendirilirsiniz; opsiyonel çevre görüş kameralı park asistanı burada aracınızın arkasındaki bölgeyi gösterir. İsterseniz, park asistanı çevre görünümü ve geri sürüş kamerası ile yol boyunca size uygun olan park yerlerini gösterir ve A6 allroad quattro yu siz sadece gaza ve frene basarken kendi kendine yönlendirir. MMI istediğinizde daha fazlasını da yapabilir: MMI touch donanımlı MMI Navigasyon plus, üzerine parmağınızla harf ve rakamları yazabileceğiniz bir dokunmatik bir ekrana sahiptir. Bluetooth online araç telefonu ile örneğin Google-Earth resimleri ve StreetView gibi Audi connect servislerine de bağlanmak mümkündür. * Kesin kullanım tarihi için Audi Yetkili Satıcınıza danışınız. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

20

21 Audi A6 allroad quattro 19 Özgür bir ruh özgür bir yola ve otomobilinin bu yola uyabilme olanağına ihtiyaç duyar. Standart donanım içindeki uyarlanabilir havalı süspansiyon aracın yüksekliğini ve amortisörlerini otomatik olarak ayarlar. Opsiyonel olarak sunulan Audi drive select ile A6 allroad quattro yu yer seviyesinden 18.5 cm yukarı kaldırabilen bu değer A6 Avant takinden 6 cm daha fazladır, beş ön tanımdan birini seçebilirsiniz. Opsiyonel olarak direksiyon hareketlerini ve kuvvetini seçili olan moda göre ayarlayan dinamik direksiyon özelliğini de kullanabilirsiniz. Böylece özgür sürüşünüz artık yollara bağlı kalmaz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

22 20 Audi A6 allroad quattro Nefes kesen arazi, zorlu yollar, A6 allroad quattro gibi güçlü bir araç için tam da gereken şey. Ancak şehir içindeyken de güçlü yanlarını ortaya koyar ve ilerlediği her metrede kişiselliğini gösterir. Kullanabileceğiniz tüm yoları kullanın ve yenilerini keşfedin. Doğru araç sizin için hazır. Yeni Audi A6 allroad quattro. Sürücü deneyimi konusu Audi A6 allroad quattro yu hareket halinde görmek istiyorsanız, bu QR kodunu cep telefonunuz ile tarayınız. Ya da aşağıdaki bağlantıyı tarayıcınıza yazın: Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

23

24 22 Audi ultra Resimde A6 Avant görünmektedir Alüminiyum arka kapak Alüminyum profilli tampon sistemi sıcak şekillendirilmiş ve kısmen kuvvetlendirilmiş B sütunu Alüminiyum kapılar Ön yan duvarlar alüminyumdan Alüminyum basınç deposu yaylı kol amortisörü Alüminyum profil araç ön destekleri Alüminyum profil tampon sistemi Alüminyum ön kapak Alüminyum saç Alüminyum döküm Alüminyum profil Sıcak şekillendirilmiş çelik Soğuk şekillendirilmiş çelik

25 Audi ultra. Hafif otomobil üretiminin geleceği. Yeni Audi A6 allroad quattro daki atılımlar uzaktan bakıldığında bile algılanabilir. Parçalarına ayırdığında kendini onaylatan bir izlenim. Yenilikçi hafif imalat teknolojisi Audi ultra ile aracın ne kadar hafif ve ileriye dönük tasarlandığı açıklığa kavuşur. Sadece Audi nin Neckarsulm daki hafif yapı merkezinde 20 yıllık deneyimle gerçekleştirebildiği bir özellik. Bu sayede A6 allroad quattro, sınıfındaki bir çok aracın aksine sadece çeliğin değil, Alüminyumun da kullanıldığı hibrit bir yapıda üretilmiştir. Şimdiye kadar genellikle spor otomobillerde kullanılan bir hafif yapı teknolojisi ve daha düşük tüketim, yüksek çeviklik ve böylece daha yüksek verim. Audi ultra sayesinde A6 allroad quattro nun bir çok noktasındaki ağırlık Alüminyum hibrit yapı ile azaltılmıştır. Bu yürür aksam ile başlar: Direksiyon, rotlar ve tekerlek taşıyıcıları gibi yürür aksam parçalarındaki alüminyum yapılarla ağırlıkta ciddi oranda bir azalma sağlanmıştır. Alüminyum kullanımının önemli olduğu bir diğer alan ise kaportadır: Alüminyum kaporta yapısında ve tüm ilave parçalarda ana malzeme olarak kullanılmıştır. Ayrıca kapılar, motor kaputu, arka kapak ve hatta çamurluklar yumuşak ve hafif metalden üretilmiştir. Buna ek olarak kaportada farklı kalınlıkların ve malzeme özelliklerinin tek bir parçada kullanılmasına izin veren teknolojilerden faydalanılmıştır. Audi ultra ile her malzeme diğer bölgelerdeki ağırlığı artırmadan sadece gerekli olduğu yerde kullanılır. Sonuç olarak ağırlığının düşürüldüğü kesinlikle fark edilen bir araç elde edilmiştir: bir yandan sportif çeviklik, diğer yandan azaltılmış yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonları. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerilerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

26 24 FSI /TFSI Yıllar süren geliştirme çalışması. Binlerce test kilometresi. Peki bunlar niçin? 3.0 motor ünitesi (228 kw)

27 Eksantrik zinciri Yüksek basınç pompası Entegre turboşarj modülü Kompresör, merkezi bir turboşarj basıncı oluşturma elemanıdır. Düşük devir sayısı aralığında dahi mükemmel bir tork sağlar. Kompresör her iki silindir sırası arasına yerleştirilmiş ve yukarıya entegre edilmiş mekanik bir turboşarj modülüdür. Tek parça bir döküm gövdeye göbek ünitesi, bypass elemanındaki elektrikle kumanda edilen ayar kelebeği ve dolaylı turboşarj havası soğutma sisteminin motor tarafındaki ısı değiştiricisi entegre edilmiştir. Çok kanatlı, rulmanlı göbeklerin 160 link bir burulma açısı vardır ve konstrüktif aralık ölçülerinde asgariye düşürme sağlayan bir kaplama ile kaplanmıştır. Kumanda edilebilir su pompası Birkaç saniye sonra bunu anlayacaksınız. Yeni Audi A6 allroad quattro da TFSI teknolojisi kullanılmaktadır. Özelliği: FSI in avantajlarını bir kompresör ile birleştirerek daha fazla çıkış gücü elde eder. 3.0 TFSI motor 228 kw güç üretir. Bu motorda yenilikçi bir soğutmalı mekanik kompresör kullanılarak 6 silindirli motorun düşük tüketim ile yüksek çıkış gücü elde etmesini sağlar. 440 Nm lik azami torkun yanında tork aralığı da etkileyicidir: Tork aralığının %90 ı 2,900 ile 4,500 dv/dak aralığı içinde bulunmaktadır. Kendini ifade biçimi ve tüm devir aralığı üzerindeki sıra dışı motor gücü ile 6 silindirli motor özellikle dinamik bir sürüş sağlamaktadır. A6 allroad quattro 5.9 saniyede 100 km/s e hızlanır ve bununla birlikte EU5 egzost normlarına uygundur. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

28 26 TDI Piezo enjektörler milisaniyeden daha az zaman içinde açılır ve kapanırlar ve 1800 bar a kadar varan basınç ile birçok kez yanma odasına püskürtürler. Bir püskürtme işleminde kısmen binde bir gramdan daha az olan ufacık miktarlar da püskürtülür. Ön püskürtme yumuşak bir yanma ve dolayısıyla mükemmel bir yanma verimi ile kulağa hoş gelen bir motor sesi sağlar. TDI. Diğer bir deyişle: Depo nerede? Günümüzde satılan her iki Audi den biri dizeldir. Bugün kulağa çok normal gelen bu söz 20 yıl önce çok büyük heyecan yaşanmasını sağlamıştı. Audi, ilk 2,5 litrelik TDI motoru ile pazarda devrim yaratmıştı. Bu arada Common Rail teknolojisi gibi geliştirmeler sayesinde TDI daha da verimli olmuştur. Piezo enjektörler hassas ve kesin bir yakıt dağılımı sağlamaktadırlar. Dolayısıyla motorlar ilk TDI motordan beri dizel motorlara özgü gücün artmasının yanı sıra daha ekonomik olmuşlardır. Artık sadece gereken dizel motoru otomobil yarışlarına göndermekti yılında ilk kez bir dizel ile çalıştırılan yarış otomobiliolan Audi R10 TDI, 24 saat Le Mans yarışını kazanabilmiş ve bu şampiyonluğu birçok kez tekrar etme başarısını göstermiştir, en son Audi A6 allroad quattro da Common Rail teknolojisi ile çalışan dört yüksek çıkış güçlü TDI motoru sunulmaktadır. 230 kw lık 3.0 TDI tiptronic A6 allroad quattro yu 650 Nm lik çarpıcı torku ile 5.6 saniyede 0 dan 100 km/s hıza çıkartmaktadır. 150 kw lık motor ise aracı 100 km/s e 7.5 saniyede ulaştırmaktadır. Ve 180 kw ve 580 Nm lik 3.0 TDI kanıtlıyor: Sürüş zevki verimlilikten fedakarlık gerektirmez. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

29 Optimum şekilde ayarlanabilir türbin geometrili egzoz turboşarj 1800 bar yüksek basınçlı püskürtme sistemi Sürtünmesi azaltılmış ünite Basınç ayarlı yağ pompası Silindir kapağı gövdesi/silindir kapağı için ayrı soğutması olan ilerici ısı yönetimi 3.0 TDI Motor ünitesi (180 kw)

30 28 quattro /Spor diferansiyelli quattro quattro ile dünyanın en iyi dört tekerden çekiş sistemlerinden birini bulduk. Tabiki bu bizim için yeterli değildi.

31 quattro sürekli bir dört tekerden çekiş sistemidir. Bir araç aksının tekerlekleri yer tutuşunu kaybeder ve patinaj yapma tehlikesi oluşunca orta diferansiyel ile otomatik olarak ve sürekli dağıtılarak çekiş kuvveti diğer aksa yöneltilir. Bu arada çekiş kuvvetinin %40 ı ön akstan ve %60 ı arka akstan gelecek şekilde standart dağılım 40 : 60 tır. Avantajı hızlanma esnasında daha iyi çekiş ve olağanüstü yer tutuşu ile daha fazla güvenlik sağlamasıdır. Teknoloji ile ilgili olarak bu kadarı yeterli. Ancak quattro yu eşsiz yapanın herhalde bazı müşterilerin söylediği sanki aracın yola yapıştığı duygusudur. Opsiyonel spor diferansiyelli quattro bu benzersiz quattro duygusunu daha da arttırır. Dönerken ve virajlarda araçlar önden savrulma eğilimi gösterir. Bu alışılagelmiş bir fizik sürecidir. Hareketli bir gövde bir yön değişikliğine karşı koyar. Esnek lastikler ve yürüyen aksam yatakları, araç yeni yöne girerken kasılır. Virajda hızlanma esnasında ön aks yükü azalır ve lastiğe daha az yer tutuş kuvveti aktarılabilir, dolayısıyla araç önden savrulur. Arka akstaki spor diferansiyelli quattro ile otomobil Carving kar kayakları üzerinde olduğu gibi hemen hemen virajların her türünü alır. Zira quattro arka aks diferansiyeli sol ve sağ tarafların her birinde iki diş kademesi olan bir ek ünite ile genişletilmiştir. Bunlar arka aks tekerleklerinin her birinin farklı bir çekiş torku almasını sağlar. Elektro hidrolik bir uygulama elemanının kavramalarını kumanda eder. Örneğin direksiyon açısı, enine savrulma, savrulma açısı ve sürüş hızına bağlı olarak kontrol ünitesi sürüş durumuna uygun tekerlek torkları dağılımını hesaplar. Böylece dönme veya bir virajda hızlanma esnasında kuvveti virajın dış tarafındaki arka tekerleğe yöneltir. Etkisi otomobilin sanki çekiş kuvveti tarafından virajın içine itilmesi ve ön tekerleklerin açısını takip etmesidir. Sol ve sağ taraflardaki farklı çekiş kuvvetleri birlikte dönerler, şimdiye kadarki alışılagelmiş direksiyondan yapılan düzeltmeler artık hemen hemen hiç gerekli değildir. Spor diferansiyelli quattro Çekiş kuvvetlerini kademesiz ve değişken olarak arka tekerlekler arasında dağıtır, virajlarda yüksek ataklık ve hayran bırakan bir sürüş dinamiği sağlar Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 54 den itibaren bulabilirsiniz.

32 30 MMI Multimedya arayüzü Telefon: Opsiyonel olarak temin edilebilen cep telefonu hazırlığı (Bluetooth) veya Bluetooth araç telefonunda arama listeleri ve adres rehberi olan bir seçim ekranı mevcuttur. MMI touch : MMI touch üzerine parmakla yazabilirsiniz. Sistem harfleri ve sayıları algılar. Ayrıca parmakla çekerek menüleri hareket ettirebilirsiniz. Navigasyon ve telefon için kullanılabilir; ilaveten müzik kutusunda müzik koleksiyonunuzun albüm sayfalarını parmakla çevirebilirsiniz. Navigasyon sistemi: Opsiyonel sabit diskli navigasyon sistemi MMI touch olan MMI navigasyon plus üç boyutlu harita görünümü verir, bilinen binaların üç boyutlu resmini ve görmeye değer yerleri gösterir. Medya: Müzik kutusu, takılan SDHC hafıza kartları, Audi müzik ara yüzü veya CD ler ve DVD ler gibi mevcut medya kaynaklarının göstergesidir; aynı zamanda opsiyonel TV tunerinin de göstergesidir. Önsezilerinizi takip edin; doğru yere geleceksiniz. Teknoloji ile bir adım önde sloganımızı örneğin daha da geliştirilmiş katlanır ekranlı MMI multimedya arayüzü ile bir Audi nin her alanında yerine getirmekteyiz. MMI ile otomobildeki medya sistemleri, navigasyonu ve diğer konfor fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. MMI kullanımı şimdiye kadar kolaydı, şimdi daha da kolay. Düğme sayısının azaltılması daha iyi anlaşılmasını sağlamaktadır. Radyo ve medya kullanım düğmeleri amaca uygun olarak ses ayar düğmesinin olduğu yere yerleştirilmiştir. Örneğin telefon veya navigasyon kontrol düğmeleri ve diğer altı düğme kolay kullanım için merkezi MMI kontrol butonunun olduğu yerdedir. MMI ekranındaki daire şeklindeki gösterim de yenidir. Böylece daha iyi göreceksiniz ve istediğinize daha kolay ulaşacaksınız. Opsiyonel MMI navigasyon plus ta ise özel olan benzersiz MMI touch tır. Merkezi kullanım panosunun sol tarafında bulunmaktadır ve özellikle yeni vites kolu ile birlikte rahatça ulaşılabilir. MMI touch ile harfleri ve sayıları dokunmatik bölüme parmakla yazarak navigasyonu yeni ve akıllı bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Sistem her karakter sonrası girilen karakteri akustik bir geri bildirim ile onaylar. Ayrıca Jukebox içindeki albümleriniz arasında parmağınızın bir hareketi ile gezinebilirsiniz çizgi şeklindeki kısa bir parmak hareketi yeterlidir.

33 Audi connect 31 Audi connect: Trafik bilgileri online. Doğru olanın yanı sıra ayrıca gideceğiniz yere olan en hızlı rotayı da alırsınız. Trafik bilgileri online değişken rota yönlendirmesi için trafik bilgilerinin yanı sıra trafik tıkanıklığı oluşması ve çözülmesi hakkında daha çabuk bilgiler ile daha yüksek düzeyde bir yol şebekesi kapsamı da sunar. Audi connect: Yolculuk bilgisi/hava. Hava tahminlerini ve güncel bilgileri, örneğin gidilecek yer ile ilgili bilgi grafikleri ve hava durumu haritaları verir. Audi connect: Haberler online güncel dünya olayları ile ilgili geniş kapsamlı haberler sunar. Audi connect. Yolda da daima online. Audi connect: Navigation mit Google-Earth-Audi Connect: Google Earth resimleri ve yol görünümü (Street View) olan navigasyon yüksek çözünürlüklü havadan görünüş ve uydu resimleri, fotoğraflar, arazi şekilleri, yollar ve adları ve iş kayıtları ile navigasyon sağlar. Yol görünümünde (Street View) yolculuk esnasında önceden gidilecek yerin gerçeğine uygun bir resmini oluşturabilirsiniz. Sesli komut ile Google Point of Intereset (Google da ilgi duyulan yerleri) arama (POI) arama sayesinde yolculuk hedefleri, açık olma saatleri veya ziyaretçi değerlendirmeleri ile ilgili olarak ayrıntılı faydalı bilgiler alırsınız ve herhangi bir yere bağlı olmadan tüm Google internet veri bankası bant genişliğine erişebilirsiniz. myaudi veya Google haritaları üzerinden hedef girilmesi istek üzerine ev bilgisayarınızda kişisel navigasyon hedefleriniz ile rahat bir rota planlama ve araca gönderme sağlar. Yolculuğa başlandığında rota planlaması MMI navigasyon plus a yüklenir. Mobil bilgi servisleri en kapsamlı bağlantıyı sağlarlar. Audi connect ile MMI yi kullanarak internet üzerinden rahatça özel noktaları bulabilir, planladığınız navigasyon hedefine ait en güncel haberlere ve hava durumu tahminlerine ulaşabilirsiniz. Veri aktarımı, isteğe bağlı olarak MMI touch donanımlı MMI Navigation plus ile sipariş edilebilen Bluetooth online araç telefonunun UMTS modülü üzerinden gerçekleşir. Özelliklerden biri de WLAN erişim noktasıdır. Laptop, ipad ya da Netbook lar ile önemli bilgilere, verilere, e-postalara ofisinizdeymiş gibi rahatça ulaşabilirsiniz. Bazı akıllı telefonlar için Internet radyosu* için bir uygulama da bulunmaktadır. İmkan, kullanım hakları ve ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için Audi Yetkili Satıcınıza danışabilirsiniz. Audi connect konusu Audi connect çeşitliliğini yaşamak istediğinizde cep telefonunuzun kamerasını bu QR koduna tutun ve onu bir QR okuyucusu yardımı ile tarayın. Ya da şu linki kullanın: * Kesin piyasaya sunuş tarihi hakkında Audi Yetkili Satıcınızdan bilgi alabilirsiniz.

34 32 Audi ve Verimlilik Verimlilik: Her Audi de standarttır. Daha fazla verimliliğe giden en kısa yol, yeniliklerden geçer. Audi onlarca yıllardan beri sürekli olarak otomotiv endüstrisinin bütünü için belirleyici atılımlar yapmış ve böylece etkin verimliliğin sürdürülebilir bir stratejinin sonucu olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle tüketimi ve emisyonları azaltıcı önlemler her Audi de standart donanıma dahildir. Zengin kapsamlı teknolojiler, modele özgü şekilde kombine edilir ve tutarlı şekilde tüm araç filosuna uygulanır. Çok sayıda Audi modelinde kullanılan Audi Uzay Kafesi (ASF) Audi nin hafif yapı konusunda uzun yıllar boyunca edindiği deneyimlerde bir kilometre taşıdır. Bu devrimci yapım şeklinde ham karoserinin ağırlığı, alışılagelmiş çelik konstrüksiyonlara kıyasla yaklaşık üçte bir oranında daha azdır. Hafif yapım konusundaki en son yenilik: Audi A6 da kullanılan ağırlık azaltıcı alüminyum-hibrid yapım şeklidir. Bunun dışında Audi TDI ile dünya çapında en başarılı dizel teknolojilerinden birisini geliştirmiştir. Direkt enjeksiyon ile turboşarjın kombinasyonu üstün bir çekiş ile birlikte yüksek bir verimlilik sağlamaktadır. Şu andaki doruk noktası: Audi A4 sedan otomobilde¹ kullanılan 3.0 TDI Clean Diesel dir. Bu motor 2014 yılında tüm Avrupa da yürürlüğe girecek olan EU6 egzoz normunu daha bugünden sağlamaktadır. TFSI benzinli motorlarda kullanılan Downsizing (küçültme) teknolojisi de fevkalade etkilidir. 2.0 TFSI motor beş yıl arka arkaya Yılın Motoru ² seçilmiştir. Q5 hibrid quattro ile de Audi verimlilik konusunda yeni bir evrim kademesine ulaşmıştır: Elektrikli ulaşım için hazırlık olarak bu araç uzun vadede az emisyonlu bir geleceğe geçişi sağlayacaktır. Çift kavramalı S tronic şanzıman ile tutumlu TDI ve TFSI motorların potansiyeli, düşük devir sayıları ve daha kısa vites değiştirme süreleri sayesinde özellikle verimli şekilde yola aktarılmaktadır. Ve Audi karoserilerinin düşük bir hava direnci ile birlikte düşük bir kaldırma kuvveti sağlayan aerodinamik tasarımı ilave bir yakıt tasarrufu sağlayabilmektedir. Tüm bu önlemler her Audi otomobilde verimlilik ve sportifliğin birbirini mükemmel şekilde tamamlamasına yardımcı olmaktadır. Bugün ve gelecekte de. En başından beri kendimize koyduğumuz hedef olan teknoloji ile bir adım önde olmayı her an hissetmeniz için. ¹ Litre/100 km cinsinden yakıt tüketimi: Şehir içinde 8,7; Şehir dışında 5,5; Karma 6,7; g/km cinsinden CO₂ emisyonları: Karma 175. ² D İnternational Engine of the Year Awards (Uluslar arası Yılın Motoru Ödülleri) 30 ülkenin üzerindesaygın motor muhabirleri tarafından verilmektedir: UKIP Media & Events Ltd.;

35

36 34 Audi exclusive Çünkü zevkinizi hiç kimse sizin kadar iyi bilemez: Audi Exclusive. Audi, her yıl yüz binlerce araç satmaktadır. Ancak sizinkini tabi ki sadece bir kez. Peki sizin aracınızı diğer yüz binlerce araçtan ayırmak nasıl mümkün olabilir? Audi nizi diğerlerinden ayıran quattro GmbH tarafından sunulan Audi Exclusive dir. Beklentilerinize göre renkler, kaliteli deri döşemeler, yüksek kaliteli Alcantara ve özenle seçilmiş ahşaplar ve dekorlar... Kısaca Audi nize tamamen kendine özgü bir kişilik veren bu malzemeler ve hassas işçiliktir. Audi Exclusive aksesuarları hakkında Audi Yetkili Satıcınızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

37 Valcona deri (Havana kahve/alabaster beyazı) spor koltukları, doğal koyu kahve tamo ahşabı dekoratif aksesuarları ve kumanda elemanlarında kontrast dikişleri olan Audi exclusive iç mekanı. quattro GmbH sunumudur

38 36 Renkler Sedefli derin yeşil Modele özgü standart ve opsiyonel donanımları lütfen sayfa 58 den itibaren dizinden alın.

39 İbis beyazı Metalik glacier beyazı Metalik Oolong grisi Metalik Java kahverengisi Parlak siyah Metalik buz gümüşü grisi Metalik ayışığı mavisi Metalik Dakota grisi Metalik Havana siyahı

40 38 Renkler, Koltuklar/Koltuk döşemeleri Sedefli granat kırmızısı Audi exclusive özel renkleri quattro GmbH sunumudur Kontrast renk Mat antrasit veya mat siyah kontrast renkli ön ve arka tampon alt parçası ve marşpiye Full renk Alüminyum aksesuarlı araç dışı dahil gövde renginde ön ve arka tampon alt parçası ve marşpiye. (İbis beyazı ve parlak siyah ile birlikte alınmaz Sedefli fantom siyahı Sedefli derin yeşil Modele özgü standart ve opsiyonel donanımları lütfen sayfa 58 den itibaren dizinden alın.

41 Manuel kafalık yükseklik ve mesafe ayarı Manuel emniyet kemeri yükseklik ayarı Manuel sırtlık konumu ayarı Sierra kumaş/mono.pur 350 Kadife bej Milano deri Manuel koltuk yükseklik ayarı Siyah Milano deri* Siyah Valcona deri Manuel koltuk ileri/geri konumu ayarı Standart ön koltuklar Koltuk yüksekliği, koltuk ileri geri konumu, sırtlık eğimi, kafalık yüksekliği ve mesafesi ile kemer yüksekliği manuel olan ön koltuklardır. İsteğe göre deri için önde koltuk havalandırmalı alınabilir Titan grisi Milano deri Audi exclusive deri donanım quattro GmbH sunumudur * Opsiyonel olarak koltuk havalandırması ile birlikte temin edilebilir. (Koltukların derisi perfordur.)

42 40 Koltuklar/Koltuk döşemeleri Manuel kafalık yükseklik ve mesafe ayarı Manuel emniyet kemeri yükseklik ayarı Manuel sırtlık konumu ayarı Kontrast dikişli siyah Milano deri Kontrast dikişli Santos kahvesi Valcona deri Dört yönlü bel desteğinin elektrikle ayarlanması Manuel koltuk yükseklik ayarı Manuel koltuk oturma bölümü ayarı Kontrast dikişli siyah Valcona deri Kontrast dikişli kadife bej Valcona deri Manuel koltuk ileri/geri konumu ayarı Spor ön koltuklar Koltuk yüksekliği, koltuk eğimi, koltuk ileri geri konumu, koltuk derinliği, sırtlık eğimi, kemer yüksekliği, kafalık yüksekliği ve mesafesi manuel ayarı, dört yollu bel desteği elektrikli ayarı ile birliktedir Kontrast dikişli titan grisi Valcona deri Alcantara/Siyah deri Modele özgü standart ve opsiyonel donanımları lütfen sayfa 58 den itibaren dizinden alın.

43 Alcantara/Titan grisi deri Audi exclusive deri donanımları quattro GmbH sunumudur

44 42 Koltuklar/Koltuk döşemeleri, Tavan döşemesi Manuel kafalık yükseklik ve mesafe ayarı Manuel emniyet kemeri yükseklik ayarı Elektrikli sırtlık konumu ayarı Siyah Milano deri Siyah Valcona deri Pnömatik dolgulu koltuk yan destekleri Koltuk sırt bölümü pnömatik destekleri Koltuk oturma bölümü pnömatik ayarı Elektrikli koltuk yükseklik ayarı Elektrikli koltuk oturma bölümü ayarı Titan grisi Milano deri Titan grisi Valcona deri Elektrikli koltuk ileri/geri konumu ayarı Elektrikli ayarlanabilir koltuk oturma ön bölümü Hafıza fonksiyonlu konfor koltuklar Koltuk yüksekliği, koltuk ileri geri konumu, bacak altlığı, koltuk ve sırtlık eğimi elektrikli ayarı; kafalık yüksekliği ve mesafesi ile kemer yüksekliği manuel ayarı; pnömatik sırtlık ve koltuk yükseltileri, pnömatik bel desteği olan ön koltuklar; sürücü koltuğu, ön yolcu koltuğu ve dış ayna hafıza fonksiyonu dahildir Kadife bej Milano deri Santos kahvesi Valcona deri Modele özgü standart ve opsiyonel donanımları lütfen sayfa 58 den itibaren dizinden alın.

45 Kadife bej Valcona deri Audi exclusive deri donanımları quattro GmbH sunumudur Koltuk döşemeleri, Tavan döşemesi Sierra/mono.pur 350 kumaşı Ön koltuklar içindir; Sierra kumaşı koltuk orta şeridi, mono.pur 350 koltuk yan yükseltileri ve kafalıklar Alcantara/deri kombinasyonu Alcantara/deri kombinasyonu spor koltuğa ayrıcalıklı ve sportif bir görsellik verir. Alcantara koltuk orta şeridi çok iyi bir tutma sağlar ve dolayısıyla dinamik sürüşler için çok uygundur; en kaliteli deriden koltuk yan yükseltileri koltuğu tamamlarlar. Çabuk sıcaklık dengelemesi ile bu kombinasyon yüksek bir koltuk konforu ve iyi bir koltuk kliması sağlar. Hemen hemen hiç etkilenmez, bakımı kolay ve aşınmaya karşı dayanıklıdır; spor ön koltuklar için siyah ve titan grisi renginde alınabilir Milano deri donanımı Milano deri koltuk döşemeleri, kafalıklar ve ön orta kol dayamadan oluşur. Milano deri, boyasından dolayı mükemmel bir yüzey koruması sağlayan içi dahil tamamı renkli bir deridir. Deri çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kromsuz tabaklanmıştır ve baskılı ve silk yüzeyi ile farklı kalitede olduğunu göstermektedir Valcona deri donanımı Valcona deri koltuk döşemeleri, kafalıklar, kapı kaplamaları, ön kol dayaması (opsiyonel olarak alınabilir) ve deri orta konsol alt tarafı; Valcona deri, iç mekanın şık görünmesine katkıda bulunan farklı kalitede bir deridir. Üzerindeki az miktardaki boya hava almasına yardımcı olmaktadır ve baskısız yüzey farklı kalitedeki özelliğini vurgulamaktadır. Valcona deri kromsuz tabaklanmıştır, içi dahil tamamı renklidir ve solmayan renk pigmentleri ile donatılmıştır Kapı kaplamalarında deri kol dayamaları Deri paketi Deri orta konsol alt tarafı ve kapılardaki kol dayama Hava yastığı kapağı dahil deri paketi Deri orta konsol alt tarafı, kapılardaki kol dayaması, kapı kapatma kolu ve direksiyonda siyah deri hava yastığı kapağı. quattro GmbH sunumudur Audi exclusive hava yastığı kapağı dahil deri paketi Kapsamı hava yastığı kapağı dahil deri paketi ile aynıdır; deri ve süs dikişlerinin renkleri Audi exclusive renk sunumundan isteğe göre seçilebilir. quattro GmbH sunumudur Audi exclusive deri donanımı (Paket 1) Valcona deri veya deri/alcantara olarak temin edilebilir. Kapsamı: Koltuklar, orta kol dayama, kapı kaplaması dekoratif aksesuarı ve alt orta konsol. Opsiyonel olarak Alcantara koltuk orta şeridi ve kapı kaplaması dekoratif aksesuarı. Deri, Alcantara ve süs dikişleri renkleri audi exclusive renk sunumundan isteğe göre seçilebilir. quattro GmbH sunumudur Audi exclusive deri donanımı (Paket 2) Valcona deri olarak temin edilebilir. Paket 1 e ilaveten kapsamı: Kapı kol dayama, kapı kapatma kolu ve sırtlık muhafazası. Koltuk ek parçaları renk olarak uyarlanmıştır. Deri, Alcantara ve süs dikişleri renkleri Audi exclusive renk sunumundan isteğe göre seçilebilir. quattro GmbH sunumudur Kumaş tavan kaplaması Seçilen araç içi rengine uygun Siyah kumaş tavan kaplaması optional auch für alle Innenausstattungen bestellbar

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı Trend Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli ön camlar 2 adet 2 litrelik şişe

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı Trend Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli ön camlar 2 adet 2 litrelik şişe

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı Trend Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli ön camlar 2 adet 2 litrelik şişe

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı

Trend donanım seviyesine ek olarak. 15 çelik jantlar Karartılmış arka camlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı Yukarı doğru açılan arka kapı Trend Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli ön camlar 2 adet 2 litrelik şişe

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 MİNİBÜS Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut.

Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. İlan no: 320356 Citroen C8 2.0 HDi SX Aut. Sahibinden İdeal aile aracı. 7 koltuklu otomobil ruhsatli. Konforlu. 42.500 TL İlan tarihi: 27 Ağustos 2016 İlan detayları İlan detayları İl İzmir, Selçuk Model

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER MOTOR 1.2 Puretech 110hp S&S 1.6 BlueHDi 100 HP EAT6 Tam Otomatik BVM5

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde

Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde İlan no: 386944 Mercedes C Serisi C 180 BlueEFFICIENCY Avantgarde Sahibinden Mercedes - Benz C C 180 2014 model 46000 km de. İSTOÇ OTO 144.500 TL İlan tarihi: 1 Şubat 2017 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Yeni Passat Büyük Fikir

Yeni Passat Büyük Fikir Yeni Passat Büyük Fikir Gövde Passat Sedan'daki değişiklikler Gövde Passat variant'deki değişiklikler Dış boyutlar Uzunluk Genişlik Yükseklik Dingil mesafesi Lastik iz genişliği - ön Lastik iz genişliği

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Transit Custom VAN Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

SÜRÜCÜ MAHALLİ

SÜRÜCÜ MAHALLİ 4 - ELE ALIŞ SÜRÜCÜ MAHALLİ 1. Hız sabitleyici / sınırlayıcı kumandası. 2. Direksiyon ayarlama kumandası. 3. Aydınlatma ve sinyal lambaları kumandası. 4. Gösterge tablosu. 5. Sürücü Airbag'i. Korna. 6.

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Transit Custom VAN Entegre dönüş sinyalli yan aynalar Paçalıklar 15 çelik jantlar Yolcu tarafında sürgülü yan kapı 90 ve 180 derece açılabilen arka kapılar Yol bilgisayarı Elektrikli

Detaylı

Hyundai i CVVT Style

Hyundai i CVVT Style Hyundai i20 1.4 CVVT Style Sahibinden 23500 km 2017 i20 mpı otomatik İlan no: 409786 66.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2017 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2017 Km Kasa tipi Vites tipi

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır.

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır. Toyota kodu 2cPnmFA C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Model İç mekan renklendirme Döşemeler Paketler C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Metalik Gri / Siyah Tavan Mavi Siyah iç döşeme Tekno Paketi Ön LED ışık çizgisi

Detaylı

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio

BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio İlan no: 209687 BMW 6 Serisi 6.40i Cabrio Sahibinden Kiralık BMW 6.40 - SİYAH - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL BEYAZ - UYGUN FİYAT GARANTİSİ İlan tarihi: 17 Ekim 2014 İlan detayları İlan

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik

Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik İlan no: 329563 Mercedes M Serisi ML 320 CDI Lüks Otomatik Sahibinden AMG PAKET HATASIZ FULL ML 320 135.000 TL İlan tarihi: 14 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Başakşehir, İkitelli,

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1

Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 İlan no: 132217 Mercedes Sprinter Küçük Otobüs Ekstra Uzun 16+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL - ESEN TUR - 'DAN 17 KİŞİYİ VE BAGAJINI ALABİLİCEK SPRİNTER İlan tarihi: 17

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance

Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance İlan no: 331285 Skoda Octavia 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tiptronik Elegance Sahibinden İlk Sahibinden Temiz 2011 DSG Full Elegance Paket Octavia 53.500 TL İlan tarihi: 29 Kasım 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

600MG Model Mercedes-Benz OM 926 LA (FAZ III A) Tip 4 zamanlı, turbo şarjlı, direk enjeksiyonlu, intercooler su soğutmalı dizel motor Silindir sayısı 6 Sıra Piston Çapı ve Stroku 106 mm x 136 mm Motor

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit

LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit İlan no: 209682 LandRover Range Rover Sport 3.0 TDV6 245 HP Autobiography + Bodykit Sahibinden Kiralık Range Rover Sport - Günlük : 249 TL Haftalık : 248 TL Aylık : 247 TL Vouge - SİYAH - BEYAZ - KIRMIZI

Detaylı

Hyundai ix GDI 135 HP 6MT 4x2 Style Plus

Hyundai ix GDI 135 HP 6MT 4x2 Style Plus Hyundai ix35 1.6 GDI 135 HP 6MT 4x2 Style Plus İlan no: 413052 İlan detayları Sahibinden 66.500 TL 10 Eyl 2017 66.500 TL 30 Ağu 2017 65.500 TL Böylesi yok Full-Full-extralı sıfırdan farksız İlan tarihi:

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

Tek Arka / Çift Arka Teker

Tek Arka / Çift Arka Teker Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

Honda Civic 1.6 Premium

Honda Civic 1.6 Premium İlan no: 244217 Honda Civic 1.6 Premium Sahibinden Direkt Sahibinden, Honda Civic Premium 1.6 i-vtec, Manuel 42.900 TL İlan tarihi: 26 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Tekirdağ, Çerkezköy,

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y

; YRP`L.LULS +PZ[YPI [ Y ;6-(Ǹ ; YR 6[VTVIPS -HIYPRHZÛ ( Ǹ ^^^ QLLW JVT [Y Mart 2017 RENEGADE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance

Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance İlan no: 290138 Skoda Octavia 1.6 FSI Elegance Sahibinden ILK SAHIBINDEN 0 AYARINDA KAZASIZ ANKARA ARABASI 42.500 TL İlan tarihi: 20 Mayıs 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2009 Km

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Rapor No.: TR34000002-124168 Sayfa: 1 / 8 İkinci El Araç Ekspertizi 34-LL0777 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Rapor No.: TR34000002-124168 Sayfa: 2 / 8 WAUZZZ4G4GN094626 Araç Bilgileri

Detaylı

Kia Sportage 1.6 CVVT 135 HP Düz Vites

Kia Sportage 1.6 CVVT 135 HP Düz Vites İlan no: 244028 Kia Sportage 1.6 CVVT 135 HP Düz Vites Sahibinden Acil!!! Sahibinden, Hatasız, Kazasız, Boyasız, Değişensiz 65.550 TL İlan tarihi: 24 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF

Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF İlan no: 332873 Skoda Octavia 1.6 CR TDI Elegance DPF Sahibinden TÜRKİYEDE BİR BENZERİ KESİNLİKLE YOK 92.000 TL İlan tarihi: 13 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Antalya Model yılı Ocak 2015

Detaylı