Oda Başkanımız Ecz. Ersun ÖZKAN, Ankara da Türk Eczacıları Birliğinde düzenlenen 38 Dönem 1.Başkanlar Danışma Kurulu toplantısına katıldı.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Oda Başkanımız Ecz. Ersun ÖZKAN, Ankara da Türk Eczacıları Birliğinde düzenlenen 38 Dönem 1.Başkanlar Danışma Kurulu toplantısına katıldı."

Transkript

1 01 ARALIK 2011 Oda Başkanımız Ecz. Ersun ÖZKAN, Ankara da Türk Eczacıları Birliğinde düzenlenen 38 Dönem 1.Başkanlar Danışma Kurulu toplantısına katıldı. 06 ARALIK tarihli sayılı Resmi gazetede yayımlanan ve 17 Kasım 2011 tarihinde yürürlüğe giren, Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Uygulama Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ in 28. Maddesi nin (Kamu kurum iskonto oranlarının arttırılması ile ilgili madde) hukuka aykırı olması gereğince iptali ve yürütmesinin durdurulması talebi ile Adana Eczacı Odası olarak Danıştay a dava açıldı. Saat da Odamız Sosyal Faaliyet Komisyonu tarafından M1 Tepe AVM de bulunan Cinebonus da DEDEMİN İNSANLARI filmi ile sinema günü etkinliği düzenlendi. Etkinliğe 180 meslektaşımız katıldı.

2 08 ARALIK Ocak 2012 tarihinde düzenlenecek 2.Güneyde Eczacılık Buluşması etkinliği için 10 Bölge Eczacı Odası (Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş, Mersin, Hatay, Aksaray, Osmaniye, Adıyaman, Nevşehir, Niğde Eczacı Odaları) Adana da toplantı yapıldı. Toplantıda 2011 yılında yapılan etkinlik gözden geçirildi ve 2012 deki etkinlik için planlamalar yapıldı. 08 ARALIK 2011 Oda Başkanımız Ecz. Ersun ÖZKAN Kanal B Televizyonu na 5 Kasım 2011 tarihinde yayımlanan tebliğ ile ilgili röportaj verdi. 13 ARALIK 2011 Oda Başkanımız Ecz. Ersun ÖZKAN 13 Aralık 2011 tarihinde yaptığı basın açıklamasında; 5 Kasım 2011 tarihlerinde yayınlanan tebliğ ile ilgili Danıştay a yürütmeyi durdurma ve iptal davası açıldığını, ayrıca İlaç stoklarının eridiğini, yerine yenisinin konulamadığından yaşanacak krizin halk sağlığını tehdit eder boyuta geldiğini, Eczanelerin yok olma noktasına geldiğini ve bu basın bildirisinin bir alarm niteliği taşıdığı bildirerek tarafları sağduyu ile göreve çağırılmıştır. Saat da Genel Sekreterimiz Ecz. Mürsel YALBUZDAĞ; sorumluluğunda bulunan ERTÜRK Eczanesi ve TÜZÜN Eczanesi temsilcilik bölgelerine bağlı eczanelerimiz ile toplantı yaptı. Toplantıda Tebliğ değişikliği ve fiyat düşüşü ile yaşananlar ve son gelişmeler hakkında bilgi verildi.

3 Saat da Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz. Tuba DEVECİ; sorumluluğunda bulunan YOSUN Eczanesi, İYİLİK Eczanesi ve SAYGIN Eczanesi temsilcilik bölgelerine bağlı eczanelerimiz ile toplantı yaptı. Toplantıda Tebliğ değişikliği ve fiyat düşüşü ile yaşananlar ve son gelişmeler hakkında bilgi verildi. Saat de Hedef Ecza Deposu Yöneticileri, Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti. 14 ARALIK 2011 Odamız Ecz. Ali Aysan Konferans Salonunda saat da Ürünleri sadece eczanelerde satılan Mamsel İlaç Firması ile ortaklaşa düzenlenen ECZACININ MAMA SATIŞINDAKİ ROLÜ VE ECZANE MAMASI KONSEPTİNİN OLUŞTURULMASI konulu toplantı düzenlendi. Toplantıya konuşmacı olarak Zelenka Humana Tıbbi ve Bilimsel İlişkiler Başkanı Dr. Richard, İş geliştirme uzmanı Tahir Tekin YAKUT, Mamsel İlaç Satış Müdürü Salih ALTUNIŞIK katıldı.

4 Saat da Saymanımız Ecz. Sühendan TOKSÖZ; sorumluluğunda bulunan BUĞRA Eczanesi, ALPER Eczanesi ve ZAİMOĞLU Eczanesi temsilcilik bölgelerine bağlı eczanelerimiz ile toplantı yaptı. Toplantıda Tebliğ değişikliği ve fiyat düşüşü ile yaşananlar ve son gelişmeler hakkında bilgi verildi. Saat da Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz. Fatih BERKTAŞ; sorumluluğunda bulunan GÜLTEKİN Eczanesi, BURCU TOKLU Eczanesi ve EMREGÜN Eczanesi temsilcilik bölgelerine bağlı eczanelerimiz ile toplantı yaptı. Toplantıda Tebliğ değişikliği ve fiyat düşüşü ile yaşananlar ve son gelişmeler hakkında bilgi verildi. Saat da Güney Ecza Koop Yöneticileri Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti. 15 ARALIK 2011 Saat da Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz. Kezban TANGERLİ ATICI; sorumluluğunda bulunan Yüreğir İlçesindeki CUMHURİYET Eczanesi, NAR Eczanesi ve YİĞİT Eczanesi temsilcilik bölgelerine bağlı eczanelerimiz ile toplantı yaptı. Toplantıda Tebliğ değişikliği ve fiyat düşüşü ile yaşananlar ve son gelişmeler hakkında bilgi verildi.

5 15 ARALIK 2011 Saat da Yönetim Kurulu Üyemiz Ecz. Erdem KIZILTEPE; sorumluluğunda bulunan ULULAR Eczanesi ve ARI Eczanesi temsilcilik bölgelerine bağlı eczanelerimiz ile toplantı yaptı. Toplantıda Tebliğ değişikliği ve fiyat düşüşü ile yaşananlar ve son gelişmeler hakkında bilgi verildi. 16 ARALIK 2011 Oda Başkanımız Ecz Ersun ÖZKAN, Adana Osmaniye Tabip Odası Dr. Resmiye KAYA ve Diş Hekimleri Odası Dt. Hasan YAMAN ile birlikte Adana Eczacı Odası, Adana Osmaniye Tabip Odası ve Adana Diş Hekimleri Odası olarak Sağlıkta Dönüşümün Olumsuzlukları Karşısında birlikte hareket etme adına ortak Basın Açıklaması yapıldı.

6 17 ARALIK 2011 Saat arasında Odamız ADEO Akademi Eğitim Salonunda Eğitim Komisyonumuz ve TEB Eczacılık Akademisi tarafından "Ağrı Tedavisinde Eczacının Rolü" konulu Meslek İçi Eğitim program düzenlendi. Eğitimin sunumunu; Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi nden Dr. Ecz. Aygin BAYRAKTAR yaptı. 18 ARALIK 2011 Odamız Sosyal Faaliyet Komisyonu tarafından 18 Aralık 2011 Pazar günü saat ve saatleri arasında eczacılarımıza eğlenceli bir ortam yaratan KARAİSALI KAPIKAYA KANYONU DOĞA YÜRÜYÜŞÜ etkinliği düzenlendi.

7 20 ARALIK 2011 Yönetim Kurulumuz tarafından, Kozan İlçemizi ziyaret ederek meslektaşlarımıza son aylarda yaşanan güncel olaylarla ilgili bilgi verildi. Yemekli Toplantı Kozan Dağılcak Tesislerinde yapıldı. Oda Başkanımız Ecz. Ersun ÖZKAN, 2 Kasım da yayımlanan 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5 Kasım da yayımlanan SUT Değişikliği ve 10 Kasım da yayımlanan İlaç Fiyat Kararnamesi ile ilgili ayrıntılı açıklamalar yaptı.

8 21 ARALIK Kasım 2011 tarihinde yayımlanan 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile ilgili olarak Sağlık Meslek Örgütleri ve Sendikalar tarafından alınan GREV kararına destek vermek amacıyla Adana Sağlıkçılar Meclisi (Adana-Osmaniye Tabip odası, Adana Eczacılar Odası, SES Adana Şubesi, Türk Sağlık-Sen Adana Şubesi, Devrimci Sağlık-İş Adana Şubesi, Pratisyen Hekimlik Derneği Adana Şubesi, Hasta Hakları Derneği Adana Şubesi) olarak alanlardaydık.. 22 ARALIK 2011 Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ecz. Fatih BERKTAŞ ve Ecz. Tuba DEVECİ Güney Ecza Koperatifi nin Danışma Meclisi toplantısına katıldılar. Toplantıda; Kooperatiflerin Vergilendirilmesi, İTS Süreci, Sektörde Yaşanan Son Gelişmeler ve 2012 Yılının Kooperatif Açısından Değerlendirilmesi konusunda bilgilendirme yapıldı.

9 22 ARALIK 2011 Adana Eczacı Odası nda yeni kurulan Gençlik Komisyonu nun ilk toplantısı yapıldı. 23 ARALIK 2011 Adana Eczacı Odası AB Proje Ofisi nden meslektaşımız Ecz. Oktay VURANKAYA Valilik İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü bünyesinde kurulun AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi Yönergesi gereği Alt Çalışma Gruplarının oluşturulması konulu 4.Olağan toplantısına katıldı. 23 ARALIK 2011 Genel Sekreterimiz Ecz. Ö. Mürsel YALBUZDAĞ Sağlıkta Kalite Günleri kapsamında Acıbadem Adana Hastanesinde düzenlenen HASTANELERDE İLAÇ YÖNETİMİ VE GÜVENLİĞİ UYGULAMALARI İÇİN BİR FIRSAT İLAÇ TAKİP SİSTEMİ konulu panelde açılış konuşması yaptı.

10 27 ARALIK 2011 Odamız Ecz. Ali Aysan Konferans Salonunda 1.Genişletilmiş Kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda; 2 Kasım 2011 tarih 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararname, 5 Kasım Sağlık Uygulama Tebliği Değişikliği, 10 Kasım İlaç Fiyat Kararnamesi Değişikliği ve sonrası yaşanan süreç değerlendirildi. 30 ARALIK 2011 Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ecz. Kezban Tangerli ATICI ve Tüba DEVECİ; Adana Sağlıkçılar Meclisi halkın sağlık hakkı mücadelesi için Dr. Aşkım Tüfekçi Hastanesi önünde bir araya geldi. Hastalara muayenede yeterli süre, insanca yaşanacak yeterli maaş, çalışma koşullarının düzenlenmesi ve yeni yılda iyi dilek temennisinin bulunduğu reçeteleri vatandaşa dağıtıldı.

11 NAKİL OLAN ECZANELER ARALIK 2011 ECZ.EDA GÖKÇELİ NOYANER ECZANESİ Adana İli Yüreğir İlçesi Cumhuriyet Mahallesi 17 Sokak Karataş Caddesi No: 2 adresinde bulunan NOYANER Eczanesini aynı isim altında Adana İli Yüreğir İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Karataş Bulvarı No: 55/A adresine, ECZ.AHMET GERGİN GERGİN ECZANESİ Adana İli Seyhan İlçesi Sümer Mahallesi Barajyolu 3.Cadde Sokak Evliya Apt. No:10/D adresinde bulunan GERGİN Eczanesini aynı isim altında Adana İli Çukurova İlçesi Belediyeevleri Mahallesi Sokak Yamen 3 Sitesi A Blok No: 7/1-A adresine ECZ.YÜKSEL COŞKUN COŞKUN ECZANESİ Adana İli Seyhan İlçesi Dağlıoğlu Mahallesi Bahçelievler Caddesi No:210 adresinde bulunan COŞKUN Eczanesini aynı isim altında Adana İli Çukurova İlçesi Toros Mahallesi Barış Manço Bulvarı Öztürk Apt. No:16/C adresine, ECZ.SEVİL MÜLAZIMOĞLU DEDEOĞLU ECZANESİ Adana İli Ceyhan İlçesi Ulus Mahallesi Hastane Caddesi No:18 adresinde bulunan DEDEOĞLU Eczanesini aynı isim altında Adana İli Çukurova İlçesi Toros Mahallesi Sokak No:11/D adresine YENİ AÇILAN ECZANELER ARALIK 2011 ECZ. SEÇİL KARAÇALIOĞLU NEVA ECZANESİ Adana İli Sarıçam İlçesi Esentepe Mahallesi 3002 Sokak No: 13 adresinde, ECZ.İLKNUR ÖNAL TOPRAK ECZANESİ Adana İli Seyhan İlçesi Dumlupınar Mahallesi Kıbrıs Caddesi No:81/B adresinde, ECZ.MÜNİR NURETTİN ÇERÇİ ÇERÇİ YUSUF ECZANESİ Adana İli Çukurova İlçesi Toros Mahallesi Barış Manço Bulvarı No:45/A adresinde,

12 KAPANAN ECZANELER ARALIK 2011 KAYDI SİLİNEN ECZACILAR ARALIK 2011 ECZ.REFİK GÜN ( tarihinde vefat etmiştir.) NAKİL GİDEN ARALIK 2011 ECZ.FEVZİ DEMİRTAŞ Erzurum Eczacı Odasına Kaydı Gönderildi. NAKİL GELEN ARALIK 2011 YENİ ÜYELERİMİZ ARALIK 2011 MESUL MÜDÜRLÜK ARALIK 2011 KULLANILAN KREDİ ÇEŞİTLERİ ARALIK 2011 İŞLETME KREDİSİ 8 NAKİL KREDİSİ 3 VEFAT ECZ. REFİK GÜN ( POZANTI ECZANESİ) ECZ. TUFAN ARTÜRK ( TUFAN ECZANESİ) BAŞSAĞLIĞI Ecz. Kamil KAVUZLU nun Annesi (KAVUZLU Eczanesi) Ecz. İdris ULUTAŞ ın Annesi ( İLKE Eczanesi) Ecz. Hakan DENİZ in Dedesi ( ÇELEMLİ Eczanesi)

T.E.B. 9. BÖLGE ESKİŞEHİR (BİLECİK) ECZACI ODASI 2013-2014 ÇALIŞMA RAPORU

T.E.B. 9. BÖLGE ESKİŞEHİR (BİLECİK) ECZACI ODASI 2013-2014 ÇALIŞMA RAPORU T.E.B. 9. BÖLGE ESKİŞEHİR (BİLECİK) ECZACI ODASI 2013-2014 ÇALIŞMA RAPORU ECZACI ODASI MERKEZ BÜRO ADRES: Ertuğrulgazi Mah. Damar Sok. No:34 ESKİŞEHİR TELEFON:0.222.2313564-2212686-2311312 FAX:0.222.2340656

Detaylı

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ GAZİANTEP ECZACI ODASI

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ GAZİANTEP ECZACI ODASI . BÖLGE GAZİANTEP ECZACI ODAS 8 I TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 8. BÖLGE GAZİANTEP ECZACI ODASI OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU 01 EYLÜL 2010-31 AĞUSTOS 2011 Zafer Zafer Benimdir Diyebilenin, Muvaffakiyet,

Detaylı

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 8. BÖLGE GAZİANTEP ECZACI ODASI

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 8. BÖLGE GAZİANTEP ECZACI ODASI TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 8. BÖLGE GAZİANTEP ECZACI ODASI OLAĞAN SEÇİMSİZ GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU 01 EYLÜL 2011-31 AĞUSTOS 2012 ECZACILIK ANDI Eczacılık mesleği üyeleri arasına katıldığım bu andan itibaren,

Detaylı

ÇALIŞMA RAPORU VE MALİ RAPOR 2011

ÇALIŞMA RAPORU VE MALİ RAPOR 2011 ECZACILIK YEMİNİ Eczacılık mesleği üyeleri arasına katıldığım bu andan itibaren, hayatımı insanlık hizmetine vakfedeceğime, sanatımı hakkaniyetle ve bilgilerimi insanlık aleyhinde kullanmayacağıma, mesleğim

Detaylı

GENÇLİĞE SESLENİŞ. Ey Türk gençliği,

GENÇLİĞE SESLENİŞ. Ey Türk gençliği, GENÇLİĞE SESLENİŞ Ey Türk gençliği, Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en

Detaylı

ANTALYA. Eşgüdüm Kurulu tarafından ülkemizde meydana gelen terör olaylarını protesto etmek amacıyla 24 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklamasına

ANTALYA. Eşgüdüm Kurulu tarafından ülkemizde meydana gelen terör olaylarını protesto etmek amacıyla 24 Ekim 2007 tarihinde yapılan basın açıklamasına ADANA Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından hazırlanıp 11.10.2007 gün ve 26670 sayılı Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren Bitki Koruma Ürünlerinin Toptan ve Perakende Satılması ile Depolanması

Detaylı

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 39. DÖNEM MERKEZ HEYETİ YOL HARİTASI. Başkanlar Danışma Kurulu Toplantısı 08 Ocak 2014, Ankara

TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 39. DÖNEM MERKEZ HEYETİ YOL HARİTASI. Başkanlar Danışma Kurulu Toplantısı 08 Ocak 2014, Ankara TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ 39. DÖNEM MERKEZ HEYETİ YOL HARİTASI Başkanlar Danışma Kurulu Toplantısı 08 Ocak 2014, Ankara TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ Meslek Örgütü olarak Konumu ve Etkinliği ÖRGÜTSEL KONUM İlişki

Detaylı

ADANA ŞUBE DE GÜNDEM. 16 Gıda Mühendisliği Dergisi 2013 38. Sayı. Şube ve Temsilciliklerimizde Gündem. Cuma Söyleşleri.

ADANA ŞUBE DE GÜNDEM. 16 Gıda Mühendisliği Dergisi 2013 38. Sayı. Şube ve Temsilciliklerimizde Gündem. Cuma Söyleşleri. Bu dönemde Şube ve Temsilciliklerimizin gerçekleştirdiği etkinlikler alfabetik sıraya göre sıralanmaktadır; ADANA ŞUBE DE GÜNDEM Cuma Söyleşleri Ş Şube Yönetim Kurulumuzun geleneksel hale geleceğini umarak

Detaylı

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2012-2013

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2012-2013 İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2012-2013 İstanbul Tabip Odası 2012-2013 Çalışma Raporu Merkez Büro: Türkocağı Cad. No: 17 Cağaloğlu / İstanbul, Tel: 0212 514 02 92 Faks: 0212 513 37 36 Web: www.istabip.org.tr

Detaylı

ESKİŞEHİR TABİP ODASI 2006 2008 YILI GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ Prof. Dr. Demet ÖZBABALIK (Başkan) Dr. Akif ALADAĞ (Genel Sekreter) Dr. Engin KURTULUŞ (Muhasip) Dr. Nazan BAŞIBÜYÜK

Detaylı

Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve

Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve ODADA GÜNDEM Geride bıraktığımız dönem, gerçekten çok yoğun ve verimli bir dönemdi. Merkeze ve birimlerimize ait gündemi aşağıda ayrıntılarıyla bulacaksınız. Genel Merkez Odamız için en önemli gelişmelerden

Detaylı

TRABZON ECZACI ODASI. OLAĞAN GENEL KURULU ÇALIŞMA RAPORU 03-04 Eylül 2010

TRABZON ECZACI ODASI. OLAĞAN GENEL KURULU ÇALIŞMA RAPORU 03-04 Eylül 2010 TRABZON ECZACI ODASI OLAĞAN GENEL KURULU ÇALIŞMA RAPORU 03-04 Eylül 2010 Türk Eczacıları Birliği 18. Bölge Trabzon Eczacı Odası ( Trabzon Rize Artvin Gümüşhane ) Kemerkaya Mah. Balıkpazarı Sok. No: 12

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (21.10.2014-17.11.2014)

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (21.10.2014-17.11.2014) YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (21.10.2014-17.11.2014) Sayın Meclis Üyeleri, Oda Meclisimizin 27 Kasım 2014 ve 19 sayılı toplantısının gündeminde yer alan, Yönetim Kurulumuzun 21 Ekim 2014 17 Kasım 2014

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ( 19.11.2013-16.12.2013 )

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ( 19.11.2013-16.12.2013 ) YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU ( 19.11.2013-16.12.2013 ) Sayın Meclis Üyeleri, Oda Meclisimizin 26 Aralık 2013 tarih ve 8 sayılı toplantısının gündeminde yer alan, Yönetim Kurulumuzun 19 Kasım 2013-16

Detaylı

2014-2015 Ara Genel Kurul Çalışma Raporu

2014-2015 Ara Genel Kurul Çalışma Raporu 2014-2015 Ara Genel Kurul Çalışma Raporu 1 İZMİR TABİP ODASI 2014-2015 Ara GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU İzmir -Nisan 2015 Tasarım özgür sabırlar İzmir Tabip Odası Prof.Dr.Nusret Fişek Cad. No: 5 Alsancak

Detaylı

KAPSAM. Tablo 1: Stratejik Amaç ve Hedefler AMAÇLAR NO HEDEFLER

KAPSAM. Tablo 1: Stratejik Amaç ve Hedefler AMAÇLAR NO HEDEFLER 0 AMAÇ İl Sağlık Stratejik Planı; İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği olmak üzere üç kurumun ortak çalışmaları ile kalkınma planları, programlar, ilgili

Detaylı

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik

şube etkinlikleri 20 Temmuz- EMO Ankara Şubesi Mühendislik ADANA 12 Eylül- 12 Eylül ün 25 inci yıldönümü dolayısıyla yapılan mitinge katılındı. 16 Eylül- İl Koordinasyon Kurulu (İKK) toplantısına katılındı. 28 Eylül- İKK toplantısına katılım sağlandı. 3 Ekim-

Detaylı

2012-2014. Çalışma Raporu

2012-2014. Çalışma Raporu 2012-2014 Çalışma Raporu 1 İZMİR TABİP ODASI 2012-2014 OLAĞAN GENEL KURUL ÇALIŞMA RAPORU İzmir -Mayıs 2014 Tasarım özgür sabırlar İzmir Tabip Odası Prof.Dr.Nusret Fişek Cad. No: 5 Alsancak Tel : (232)

Detaylı

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU

BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU BMO 1. DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU Eylül 2012-Mart 2014 GENEL KURUL İLANI TMMOB BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ ODASI 2. OLAĞAN GENEL KURULU Bilgisayar Mühendisleri Odası 2. Olağan Genel Kurulu 1 Mart 2014 Cumartesi

Detaylı

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2013-2014

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2013-2014 İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2013-2014 İstanbul Tabip Odası 2013-2014 Çalışma Raporu Merkez Büro: Türkocağı Cad. No: 17 Cağaloğlu / İstanbul, Tel: 0212 514 02 92 Faks: 0212 513 37 36 Web: www.istabip.org.tr

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (18.06.2013-19.08.2013)

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (18.06.2013-19.08.2013) YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (18.06.2013-19.08.2013) Sayın Meclis Üyeleri, Oda Meclisimizin 29 Ağustos 2013 tarih ve 4 sayılı toplantısının gündeminde yer alan, Yönetim Kurulumuzun 18 Haziran 2013 19

Detaylı

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2011-2012

İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2011-2012 İSTANBUL TABİP ODASI ÇALIŞMA RAPORU 2011-2012 İstanbul Tabip Odası 2011-2012 Çalışma Raporu Merkez Büro: Türkocağı Cad. No: 17 Cağaloğlu / İstanbul, Tel: 0212 514 02 92 Faks: 0212 513 37 36 Web: www.istabip.org.tr

Detaylı

dergi mart/nisan 2015

dergi mart/nisan 2015 2 dergi mart/nisan 2015 dergi mart/nisan 2015 3 Başkan... 07 Editör... 09 Oda Haberleri... 10 TDB 21. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi Bilimsel Komite Çalışmaları Devam Ediyor... 22 TDB Olağanüstü Başkanlar

Detaylı

TC kamu ihale kurumu. faaliyet raporu. Haziran 2014 - Ankara

TC kamu ihale kurumu. faaliyet raporu. Haziran 2014 - Ankara TC kamu ihale kurumu faaliyet raporu Haziran 2014 - Ankara Ekonomik kalkınma, Türkiye nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemigidir. faaliyet raporu 6 13 21

Detaylı

ŞUBELERİMİZ MERKEZE BAĞLI TEMSİLCİLİKLERİMİZ BÜLTENE YAZI GÖNDERENLERİN DİKKATİNE

ŞUBELERİMİZ MERKEZE BAĞLI TEMSİLCİLİKLERİMİZ BÜLTENE YAZI GÖNDERENLERİN DİKKATİNE HAZİRAN 2011 YIL: 21 SAYI: 81 ISSN 1300/3535 2 AYDA BİR YAYINLANIR. YAYGIN SÜRELİ YAYINDIR. ÜCRETSİZDİR. www.hkmo.org.tr HKMO Adına Sahibi: A. Fahri Özten Genel Yayın Yönetmeni: Özkan Talay Yazı İşleri

Detaylı

E-BÜLTEN. Yıl: 1 Sayı: 2

E-BÜLTEN. Yıl: 1 Sayı: 2 Aralık 2010 Yıl: 1 Sayı: 2 İ Z M İ R B A R O S U E-BÜLTEN Aidat Borcu Nedeniyle Adli Yardım Listesinden Silinen Meslektaşlarımız Yönetim Kurulumuzun Kararıyla Tekrar Listeye Dahil Edilmişlerdir 2011 Yılı

Detaylı

21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ

21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ 21. ŞUBE ÇALIŞMA RAPOR ÖZETLERİ Şubelerimiizin çalışma raporları, iletildiği şekliyle aşağıda özet olarak sunulmaktadır. ADANA ŞUBE Adana Şube nin 9. Dönemini kapsayan 2012 2014 tarihleri arasında Jeoloji

Detaylı

1989 yılından bugüne, bulunduğu ilaç sektöründe;

1989 yılından bugüne, bulunduğu ilaç sektöründe; AYLIK BÜLTEN EYLÜL/EKİM 2009 SAYI 60-61 Merhaba İstanbul Ecza Koop 20 yılını kutluyor. 18 Kasım 1989 tarihinde kurulan Kooperatifimiz, bugün 20 YAŞINDA. 1989 yılında 30 eczacı ortağımız ve 4 çalışanımız

Detaylı

3. 25 Eylül 2010 tarihinde 18.Dönem Seçimsiz Olağan Mali Kongresi odamız Hedef Allianz Salonunda Gündemli olarak gerçekleģtirilmiģtir.

3. 25 Eylül 2010 tarihinde 18.Dönem Seçimsiz Olağan Mali Kongresi odamız Hedef Allianz Salonunda Gündemli olarak gerçekleģtirilmiģtir. 1. 02 Eylül 2010 tarihinde Ramazan ayı dolayısıyla odamız üyeleriyle bölgemizde faaliyet gösteren Selçuk Ecza Deposu ve Hedef Ecza Deposu müdürlerinin ve çalıģanlarının katılım ve katkılarıyla Allesta

Detaylı

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (23.01.2014-19.02.2014)

YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (23.01.2014-19.02.2014) YÖNETİM KURULU FAALİYET RAPORU (23.01.2014-19.02.2014) Sayın Meclis Üyeleri, Oda Meclisimizin 27 Şubat 2014 ve 10 sayılı toplantısının gündeminde yer alan, Yönetim Kurulumuzun 23 Ocak 2014 19 Şubat 2014

Detaylı