USB TELEFON (KABLOLU)

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "USB TELEFON (KABLOLU)"

Transkript

1 Ttec Plus USB TELEFON (KABLOLU) TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU ve GARANTİ BELGESİ MODEL: Ttec Plus TTC205

2 KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Cihazınızın üzerine herhangi bir sıvı dökülmemesi ve sıvı teması olmaması konusunda dikkatli olunuz. Cihazınızı kullanım kılavuzunda tarif edildiği şekilde kullanınız. Cihazınızı toza maruz bırakmayınız. TAŞIMA SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR: Cihazınızı taşıma sırasında herhangi bir darbeye maruz bırakmayınız. İNSAN ve ÇEVRE SAĞLIĞINA İLİŞKİN UYARILAR: Cihazınızı radyatör, fırın vb. ısı kaynaklarından uzak tutunuz. TÜKETİCİNİN KENDİ YAPABİLECEĞİ BAKIM ONARIM ve ÜRÜN TEMİZLİĞİNE İLİŞKİN BİLGİLER: Cihazınızın içerisinde bakım yapılabilecek bir kısım yoktur, arıza durumunda yetkili servis istasyonları( Yetkili Servis istasyonlarını gösterir liste ektedir) veya cihazınızı temin etmiş olduğunuz yetkili satıcıya müracaat ediniz. PERİYODİK BAKIM: Garanti sonrası teknik bakımın sadece yetkili servis istasyonlarında yapılması gerekmektedir. BAĞLANTI ve MONTAJ: Bağlantı ve montaj tüketici tarafından kullanma kılavuzunda gösterildiği şekilde yapılır. Bağlantı ve montajda yaşanabilecek sorunlara karşı yetkili servis istasyonu ile irtibata geçiniz.(bakınız servis istasyonlarını gösterir liste) KULLANIM ÖMRÜ ve TSE NO : Cihazınızın işlevlerini yerine getirebilmesi için gereken, yedek parça temini açısından KULLANIM ÖMRÜ 7 yıldır. KRITER 106- YETKİLİ SERVİSLER İNTERNET ÜZERİNDEN SESLİ VERİ İLETİŞİM (TELEFON GÖRÜŞMESİ) CİHAZLARINA HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLMESİNE ESAS KRİTERLERE UYGUN İTHALATÇI FİRMA: ÜRETİCİ FİRMA: TESAN İLETİŞİM A.Ş. XINGTEL XIAMEN ELECTRONICS CO.,LTD ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ XINGTEL BUILDING, CHUANGXIN ROAD BİLGE SOK. TORCH HI-TECH INDUSTRIAL DISTRICT NO:17 YENİBOSNA İSTANBUL XIAMEN , PR CHINA Tel: Tel: Fax Fax:

3 Tebrikler Yeni USB telefonunuzu aldığınız için. İnternet üzerinden tanıdıklarınızla sohbet ederek keyifli saatler geçirmenizi dileriz. Genel TTC205 size Skype den tam olarak yararlanabilme imkânı sağlayan yüksek kaliteli bir USB telefondur. Basitçe PC yada dizüstü bilgisayarınıza USB PHONE u takarsanız, normal telefonunuzdan ararmış gibi internet aramaları yapabilir, cevaplayabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ve şık tasarımıyla ev ve ofis kullanımızda mükemmel bir Skype aksesuarıdır. Sistem Gereksinimleri Skype yi bilgisayarınızla ve VOIP USB ile kullanmanız için, bilgisayarınızın aşağıdaki sistem gereksinimlerini taşıması gerekir. Windows 98 SE veya Windows ME veya Windows 2000 veya XP 400 MHZ işlemci 128 MB RAM 10 MB Boş Hard Disk Alanı 1 adet boş USB Girişi ( USB 1.1 veya USB 2.0) İnternet bağlantısı ( Çevirmeli: En az 33kbps veya geniş band: Kablolu, ADSL vs.)

4 İçerik Tablosu Ünite Düzeni...1 Özellikler Listesi...2 Paket İçeriği...3 Donanım Yükleme...3 Yazılım Yükleme...4 Fonksiyon Tuşları...10 LCD Ekran...12 Kulaklık Kullanımı...14 Çevirme Hızı...15 Diğerleri...18

5 Ünite Düzeni

6 Özellikler Listesi 1. Arama yapmak ve aramaları cevaplamak cep telefonu kullanmak kadar kolay. 2. Ücretsiz olarak Worlwide Via Skype yi arama. 3. Skype aramalarda arayan kişyi görme 4. Skype irtibatlarınızı ve Skype dışı numaralarını telefondan tuşlama 5. Yankı kesici, gürültü azaltma, çift yönlü iletişim 6. Skype, kişi listenizi ve arama geçmişinizi görüntüleme (gelen/giden aramalar) 7. Herhangi bir ayrı bir güç kaynağına duymadan direk USB bağlantı 8. Skype online/offline göstergesi 9. Bütün gelen aramalara zil sesi fonksiyonu 10. Zil tonu seçimi 11. Ses ayarı 12. Mikrofon on/off fonksiyonu 13. Tam veya küçültülmüş Skype ekranı

7 Paket İçeriği Telefonunuzun paketini açtığınız zaman aşağıda sayılan tüm parçaların tam olduğunu kontrol ediniz. Eğer herhangi bir parça eksik veya kırılmış ise, lütfen acilen satıcınızı arayın. 1. USB Telefon 2. Installation Cd si 3. Kullanım Kılavuzu Donanım Yükleme Donanım yüklemesi çok basittir. Tek yapmanız gereken telefon kablosunu bilgisayarınızdaki USB girişine bağlamaktır. USB telefon bilgisayara bağlandığı zaman, ekranda BAĞLANIYOR yazısı görünür.

8 Yazılımın Yüklemesi Donanım bağlantısı kurulduktan sonra, yazılımı yüklemeye başlayabilirsiniz. CD yi bilgisayarınızın CD-ROM sürücüsüne takın. Kurulum otomatik olarak başlayacaktır. Ekranda CD menüsü görünür: Yardım dosyalarını okumak için Adobe Acrobat yazılımını kullanmalısınız. Eğer yüklü değilse, lütfen yüklemek için Download Adobe Acrobat ı tıklayınız. Not: Eğer kurulum başlamazsa; Start ve Run a basın. Daha sonra D sürücüsünün olduğu diyalog kutusuna D:/setup.exe yazın. Sonra OK e basın. USB Telefon Sürücüsü yazılımını yüklemeden önce, Skype yazılımını yüklemelisiniz. Eğer yüklemediyseniz, yüklemek için Download Skype Software a basın.

9 USB Telefon Sürücüsünün Yüklenmesi 1. Install USB Phone Driver ı tıklayın. Lütfen bekleyin.

10 2. Yüklemeyi başlatmak için Next tıklayın. 3. Complete seçin. Next tıklayın.

11 4. Install tıklayın. 5. Kurulum istenilenleri yerine getirmeye başlayacaktır. Bu süreç birkaç dakikanızı alacaktır.

12 6. OK tıklayın. 7. Skype diğer bir program bulduğunda onu kontrol eder. Bir sonraki diyalog kutusunu engelleyecektir. Allow this program to use Skype. seçeneğini seçmelisiniz. Böylece programın kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Sonra OK a basın.

13 8. Şimdi Skype ekranını kontrol için VOIP USB telefonunu kullanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için, FUNCTION BUTTONS a gidin.

14 Fonksiyon Tuşları Ses seçeneklerini ayarlamak- veya tuşlarına basarak ses ayarlaması yapabilirsiniz. Tuşu- Bekleme modunda, Skype penceresini açmak için bu tuşa basınız. Veya aramak istediğiniz numarayı girdikten sonra, aramak için bu tuşa basın. Tuşu- Görüşme esnasında konuşmayı bitirmek için bu tuşa basın. Bekleme modunda Skype penceresini kapatmak için bu tuşa basın. Tuşu- Bekleme modunda Skype ekranını açmak için bu tuşa basın.. Kişiler, Arama, Arama Listesi menülerini seçmek için tekrar tekrar basın. Tuşu- Arama Listesi menüsüne girmek için bu tuşa basın. Cevapsız Aramalar, Gelen Aramalar, Giden Aramalar a erişmek için tekrar tekrar basın. Tuşu- Kişiler Listeniz ve Arama Listeniz içinden seçmek istediğinizi bu tuşlarla seçin. Ayrıca bekleme modunda, Skype ekranını açmak için herhangi birine basın. Tuşu- Telefon numaralarını çevirirken, yanlış rakamı silmek için bu tuşu kullanabilirsiniz. Veya bekleme modunda iken, Skype ekranını açabilirsiniz. Tuşu- Bekleme modundayken, istediğiniz zil sesini bu tuşa tekrar tekrar basarak seçebilirsiniz. 9 çeşit zil melodisi bulunmaktadır. Çağrı geldiğinde bu melodiyi duyarsınız.

15 Sayısal Tuş- Eğer tuşuna basar ve beklerseniz tuşuna basmış sayılırsınız. Sayısal tuşlardan herhangi birine basarsanız Skype ekranı açılır. Fonksiyonu- Konuşma esnasında, eğer odada başka biriyle karşı taraf duymadan özel olarak konuşmak isterseniz, bu tuşa basın. Normal konuşmaya geri dönmek için tekrar bu tuşa basın. Mikrofon on/off tuşu. Tuşu- Bekleme modunda ahizenin ses ayarını bu tuşla yapın.

16 LCD EKRAN Skype telefonunuz Skype bilgisayar yazılımına bağlandıktan sonra, LCD Skype ile ilgili yeni haberleri görüntüleyecektir. Örneğin; 4 Cevapsız Arama nız varsa, LCD ekranda aşağıdaki gibi 4 Cevapsız Arama! görünecektir. Bekleme modunda LCD ekranda gün ve tarih görünür. Skype ekranını açmak için veya sayısal tuşlara basın. Ve Skype ekranını kapatmak için tuşuna basın. Bekleme modu LCD ekranda tuşladığınız numara veya aradığınız kişinin ismi görünür. Konuşma modunda, arayanın ismi ve arama süresi aşağıdaki gibi LCD ekranda görünür. LCD ekran dil olarak sadece İngilizce yi destekler. Öncelikle Skype ekranını açmak için bir tuşa basın. Daha sonra istediğiniz menüyü seçmek için tuşuna basın. Bekleme modunda Arama Listesine erişmek için tuşuna basın. Kişiler, Cevapsız Aramalar, Gelen Aramalar, veya Giden Aramalar listesine erişmek için tekrar tekrar basın. Kişiler Listesi ne gözatmak için bir kez tuşuna basın. Kişiler Listesi nde seçim yapmak için veya tuşuna basın. Skype Kişileriniz çevrimiçi olduğunda ikonu, çevrimdışı olduğunda ikonu görünür. Çıkmak için tuşuna basın.

17 Cevapsız Aramalara göz atmak için 2 kez tuşuna basın. Cevapsız Aramalar Listesi nde seçim yapmak için veya tuşuna basın. Arayanın adı, tarihi ve saati görünür. LCD ekran aşağıdaki gibidir. Çıkmak için tuşuna basın. Cevapsız Arama Listesi: Gelen Aramalar a göz atmak için 3 kez tuşuna basın. Gelen Aramalar Listesi nde seçim yapmak için veya tuşuna basın. Arayanın adı, tarihi ve saati görünür. LCD ekran aşağıdaki gibidir. Çıkmak için tuşuna basın. Gelen Aramalar Listesi: Giden Aramalar a göz atmak için 4 kez tuşuna basın. Giden Aramalar Listesi nde seçim yapmak için veya tuşuna basın. Arayanın adı, tarihi ve saati görünür. LCD ekran aşağıdaki gibidir. Çıkmak için tuşuna basın. Giden Aramalar Listesi:

18 Kulaklık Kullanımı Kulaklık Kullanım ( Opsiyonel) Kulaklık cihazı el cihazının sağ orta tarafında bulunmakta ve standart olarak 2.5 mm.dir. Kulaklığı basitçe yuvasına yerleştirin ve kulaklık aktif hale gelecektir. Not: Kulaklığı basitçe yuvasına yerleştirdiğiniz zaman, el cihazındaki mikrofon etkinliğini kaybedecektir.

19 Hızlı Arama Hızlı Arama Ayarlama 1. Skype yi açın. 2. Sonra kişiler menüsü için tuşuna basın. 3. Hızlı arama ayarlamasını yapmak istediğiniz kişinin ismini seçmek için veya tuşuna basın.

20 4. Hızlı arama ayarlamasını yapmak istediğiniz kişinin isminde mouse un sağ tuşuna basın. Menü ekrana gelecektir. 5. Sol tuş ile Atanan Hızlı Arama menüsünü tuşlayın. Ekranda aşağıdaki menü görünecektir. Kişi için hızlı arama numarası ( 2 haneye kadar) girin.

21 Hızlı Arama Yapma Eğer hızlı arama kaydettiyseniz, kişinin adının sağ tarafında bu numara görünür. Örneğin: xmsefa adlı kişiyi aramak için aşağıdakileri uygulayın: 1. Hızlı arama numarasını ( 0 ) tuşlayın. 2. tuşuna basın ve aranan numarayla eşleştirin.

22 Diğerleri Bu cihaz sisteminizdeki, ses kartı gibi, USB Ses Cihazı gibi yüklenmiştir. MSN, QQ, MP3 gibi programları destekler. Örneğin MSN i ele alalım, aşağıdakileri izleyin. Kurulumdan sonra, bu aygıt ile MSN kişilerinizle konuşabilirsiniz. 1. MSN Messenger i açın, Araçlar->Ses Ayarlama Sihirbazı na basın.

23 2. Dialog kutusu akranda görünecektir. Next a basın. 3. Next a basın.

24 4. Mikrofon ve hoparlör seçeneklerinden USB Ses Cihazı nı seçin. Next a basın. 5. Sesi denemek için Hoparlör Test Tuşu na basıabilirsiniz ve hoparlör sesini ayarlayabilirsiniz. Sonra Next a basın.

25 6. Mikrofon sesini ayarlayabilirsiniz. Sonra Next a basın. 7. Ayarları tamamlamak için Finish a basın.

26 SERVİS İSTASYONLARINI GÖSTERİR LİSTE İTHALATÇI / İMALATÇI-ÜRETİCİ FİRMANIN UNVANI : TESAN İLETİŞİM A.Ş. MERKEZ ADRESİ : ÇOBANÇEŞME MAH. BİLGE SOKAK NO: YENİBOSNA/İSTANBUL TEL / TELEFAKS : / VERGİ NUMARASI : BOĞAZİÇİ KURUMLAR / E-MAİL ADRESİ HİZMET KAPSAMI :KRITER 106- YETKİLİ SERVİSLER İNTERNET ÜZERİNDEN SESLİ VERİ İLETİŞİM (TELEFON GÖRÜŞMESİ) CİHAZLARINA HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ VERİLMESİNE ESAS KRİTERLERE UYGUN YETKİLİ SERVİS İSTASYONUNUN SIRA NO ÜNVANI HİZMET YERİ ADRESİ YETKİLİNİN ADI SOYADI TEL/FAKS VERGİ NO 1 TESAN İLETİŞİM A.Ş. ÇOBANÇEŞME MAH. BİLGE SOK. NO:19 YENİBOSNA- İSTANBUL MUSTAFA KORKMAZ BOĞAZİÇİ KURUMLAR

27

USB WEB KAMERA TTC W108. Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

USB WEB KAMERA TTC W108. Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi USB WEB KAMERA TTC W108 Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı kaynaklarından

Detaylı

Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi TTC W318 USB WEB KAMERA Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı ısı kaynaklarından

Detaylı

TTEC PLUS TTC-TD100 Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTEC PLUS TTC-TD100 Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTEC PLUS TTC-TD100 Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi 1 Güvenlik Önlemleri KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC M102 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

TTC M101 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ

TTC M101 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ TTC M101 USB ŞARJ EDİLEBİLİR KABLOSUZ MOUSE KULLANIM KILAVUZU Ve GARANTİ BELGESİ KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice okuyunuz. Cihazınızı

Detaylı

TK-4050 Kablolu Telefon Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TK-4050 Kablolu Telefon Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TK-4050 Kablolu Telefon Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi ĐÇĐNDEKĐLER 1. Ttec Plus TK-4050 Hakkında.3 2. Paket Đçeriği.3 3. Kullanım Kılavuzu 3 4. Paketten Çıkarma 3 5. Telefonun Kurulması.3 6. Telefonun

Detaylı

DVR SERİSİ DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI KULLANIM KILAVUZU

DVR SERİSİ DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI KULLANIM KILAVUZU DVR SERİSİ DİJİTAL KAYIT CİHAZLARI KULLANIM KILAVUZU Ürün resmi gerçek üründen farklı olabilir. Lütfen ürünü kullanmaya başlamadan önce talimatları baştan sona okuyunuz. KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR

Detaylı

Sürücüsüz USB PC Web Kamera Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi

Sürücüsüz USB PC Web Kamera Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi TTC W109N TTC W131N Sürücüsüz USB PC Web Kamera Kullanım Kılavuzu Ve Garanti Belgesi 1. Ttec Plus Sürücüsüz USB PC Web Kamera Hakkında Ttec Plus sürücüsüz USB PC Web Kamera ürünümüzü satın aldığınız için

Detaylı

TTC DF001 7 Ekran Dijital Çerçeve Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTC DF001 7 Ekran Dijital Çerçeve Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC DF001 7 Ekran Dijital Çerçeve Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi İÇİNDEKİLER İçindekiler.. Önemli Güvenlik Talimatları. 1. TTEC Plus TTC DF001 7 Ekran Dijital Çerçeve Hakkında 2. Paket İçeriği...

Detaylı

TTC F002 FM Transmitter. 1GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTC F002 FM Transmitter. 1GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC F002 FM Transmitter 1GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice

Detaylı

TTC F003 FM Transmitter. 2GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

TTC F003 FM Transmitter. 2GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli. Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TTC F003 FM Transmitter 2GB Dahili Hafıza + SD/MMC Kart Girişli Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi KULLANIMDA UYULMASI GEREKEN KURALLAR: Cihazınızı kullanmadan önce TANITMA ve KULLANMA KILAVUZUNU dikkatlice

Detaylı

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi TK-3800 Kablolu Telefon Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi 1 GİRİŞ Ttec kablolu telefon ürünümüzü satın aldığınız için siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Ürünümüzün ergonomik tasarımı ve kolay

Detaylı

Kullanım Kılavuzu DCP-1510 DCP-1511 MFC-1810 MFC-1811 MFC-1815. Sürüm 0 TUR

Kullanım Kılavuzu DCP-1510 DCP-1511 MFC-1810 MFC-1811 MFC-1815. Sürüm 0 TUR Kullanım Kılavuzu DCP-1510 DCP-1511 MFC-1810 MFC-1811 MFC-1815 Sürüm 0 TUR Brother numaraları ÖNEMLİ Teknik ve operasyonel yardım için, makineyi satın aldığınız ülkeyi aramanız gerekir. Aramalar o ülke

Detaylı

Bilgisayar PC 2110 A1 GC

Bilgisayar PC 2110 A1 GC Bilgisayar PC 2110 A1 GC TR UYARILAR Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi verimi

Detaylı

GOLDMASTER M9 WIFI Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu

GOLDMASTER M9 WIFI Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu GOLDMASTER M9 WIFI Türkçe Tanıtma ve Kullanma Kılavuzu www.goldmaster.com.tr 1 İÇİNDEKİLER 1. Güvenlik Bilgisi...5 2. Görünüm. 8 3.Kullanmadan Önce.10 SIM Kartın Takılması... 10 Hafıza Kartının TakılmasıHata!

Detaylı

LİSANS VE GARANTİ DAHİL

LİSANS VE GARANTİ DAHİL Cisco Tümleşik Kablosuz IP Telefonu 7921G Kılavuzu LİSANS VE GARANTİ DAHİL Amerika Şirket Merkezi Cisco Systems, Inc. 170 West Tasman Drive San Jose, CA 95134-1706 ABD http://www.cisco.com Tel: 408 526-4000

Detaylı

IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1

IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1 IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU 1 2 IP TELEFON KULLANIM KILAVUZU KAREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İSTANBUL Tel : 0.212.288.31.00 Faks : 0.212.275.40.01 istanbul@karel.com.tr ANKARA Tel : 0.312.293.01.00

Detaylı

Basit Kullanım Kılavuzu

Basit Kullanım Kılavuzu Basit Kullanım Kılavuzu MFC-L740DW İnternet Üzerinden Kullanım Kılavuzu Bu Basit Kullanım Kılavuzu cihazla ilgili tüm bilgileri içermez. Detaylı bilgi almak için İnternet Üzerinden Kullanım Kılavuzunu

Detaylı

5.6 Rehber Düzenleme...32 5.7 Kişilerinizle İletişime Geçin...32 5.8 Kişi Silme...33 5.9 Grupları Yönetme...33 5.10 Kişi Bilgilerini Birleştirme ve

5.6 Rehber Düzenleme...32 5.7 Kişilerinizle İletişime Geçin...32 5.8 Kişi Silme...33 5.9 Grupları Yönetme...33 5.10 Kişi Bilgilerini Birleştirme ve İçindekiler 1 Kullanmadan Önce Okuyunuz...4 1.1 Güvenlik Önlemleri...4 1.2 Yasal Uyarı...5 1.3 Kişisel Bilgiler ve Veri Güvenliği...10 1.4 Kutunuzda Neler Var?...11 2. Özellikler...11 3. Telefonunuzu Keşfedin...13

Detaylı

Kablosuz yaşam. 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Air 5450

Kablosuz yaşam. 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem. Kullanım kılavuzu. 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239. Air 5450 Kablosuz yaşam 300 Mbps Kablosuz ADSL2+ Modem Kullanım kılavuzu Air 5450 7/24 destek hattı 0 212 444 0 239 İçindekiler Kılavuza Genel Bakış 3 Güvenlik Ve Bakım 3 1 GİRİŞ 4 1.1 Minimum Sistem Gereksinimleri

Detaylı

Smartphone SGH-i600 Kullanım Kılavuzu

Smartphone SGH-i600 Kullanım Kılavuzu Smartphone SGH-i600 Kullanım Kılavuzu İçindekiler BÖLÜM 1 Başlarken Kutunun içinde neler var?................................. 7 Aygıtınızı tanıyın........................................ 8 SIM kartı takma........................................

Detaylı

Kullanma Kılavuzu Konftel 300

Kullanma Kılavuzu Konftel 300 Kullanma Kılavuzu Konftel 300 TÜRKÇE OmniSound HD Optimum ses Patentli ses teknolojisi OmniSound full dublex sesin eklenmesiyle birlikte sesli konferanslarda çift yönlü olarak etkileyici ve kristal berraklığında

Detaylı

PCI Modem Kullanım Kılavuzu

PCI Modem Kullanım Kılavuzu PCI Modem Kullanım Kılavuzu İçindekiler GIRIŞ...1 FAKSMODEMINIZI KULLANMANIZ IÇIN GEREKENLER...1 PCI FAKSMODEMIN YÜKLENMESI...2 WINDOWS 95/98/ME/2000/XP...2 WINDOWS NT 4.0...2 SÜRÜCÜLERIN YÜKLENMESI...2

Detaylı

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANMA KILAVUZU. GNB 1455 A1 i3

DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANMA KILAVUZU. GNB 1455 A1 i3 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR KULLANMA KILAVUZU GNB 1455 A1 i3 UYARILAR Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün

Detaylı

El cihazına kısa genel bakış

El cihazına kısa genel bakış Gigaset A580 / tr / A31008-M2006-B401-1-5A19 / overview.fm / 09.09.2008 El cihazına kısa genel bakış El cihazına kısa genel bakış 16 15 14 13 12 11 10 9 8 Ð V 01.10.08 07:15 Þ Menü Baz istasyonuna kısa

Detaylı

Dizüstü Bilgisayar. GNB 1586 B1 i5

Dizüstü Bilgisayar. GNB 1586 B1 i5 Dizüstü Bilgisayar GNB 1586 B1 i5 TR UYARILAR Lütfen önce bu kılavuzu okuyun! Değerli Müşterimiz, Modern tesislerde üretilmiş ve titiz kalite kontrol işlemlerinden geçirilmiş olan ürününüzün size en iyi

Detaylı

Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar

Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar patriot Bu kullanma kılavuzu Piranha Patriot için geçerlidir. Bu kullanma kılavuzu sadece web sitesi için hazırlanmış olup, ürün içerisindeki kılavuz ile farklılıklar gösterebilir. 2010 Piranha. Tüm hakları

Detaylı

SGH-E730 Kullanım kılavuzu

SGH-E730 Kullanım kılavuzu * Yüklü yazılıma veya servis sağlayıcınıza bağlı olarak, bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuzdan farklı olabilir. * Ülkenize bağlı olarak, telefonunuz ve aksesuarları bu kılavuzdaki resimlerden

Detaylı

PRO FULL HD MiNi UYDU ALICISI KULLANMA KILAVUZU

PRO FULL HD MiNi UYDU ALICISI KULLANMA KILAVUZU GARANTİ ŞARTLARI 1. Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı Firmamızın garanti kapsamındadır. 3. Malın garanti süresi içerisinde

Detaylı

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com

Printed in Korea Code No.:GH68-10783A Turkish. 11/2006. Rev. 1.0. World Wide Web http://www.samsungmobile.com * Yüklenen yazılıma veya servis sağlayıcısına veya ülkenize bağlı olarak bu kılavuzdaki bazı açıklamalar telefonunuza uymayabilir. * Ülkenize bağlı olarak telefonunuz ve aksesuarlarınız bu kılavuzdaki

Detaylı