Lojistik. Growing Together

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Lojistik. Growing Together"

Transkript

1 Lojistik Yetiştirme yerlerindeki hacım artışı nedeniyle, çağdaş seracılıkta dâhili nakliye sistemleri ve ürün bakım arabaları artık vazgeçilmez unsurlar olmuştur. Metazet / FormFlex bunun için geçen 25 yılda, bunların birlikte veya ayrı ayrı şekilde seracılığınızın başarısına büyük katkıda bulunabileceği çeşitli lojistik sistemler geliştirmiştir. Metazet, bahçecilikte dünyaca ünlü ve piyasanın önderi bir isim olarak, 30 yılı aşkın süredir, destek ve asma malzemeleri gibi sera bahçeciliği branşının geniş çaplı metal ürünler yelpazeleri geliştirip üretmektedir. Metazet bundan başka, kaldırma tesisleri, dâhili nakil sistemleri, yetiştirme ve harmanlama sistemleri gibi kaliteli ve güvenilir komple sistemler de geliştirmekte ve üretmektedir. FormFlex, yetiştirme kanal sistemlerinin gelişimi ve üretimi alanında bahçecilikte dünya çapında uzmandır. Tüm şartlar altında her türlü ürün için uygun kanal sistemi tedarik etmeye ve yerinde profil kurmaya hazırdır. Seyyar profil makinelerimiz dünyanın her yerine dağılmıştır. Kablo kanalları ve perde profilleri de FormFlex in komple ürün yelpazesine girmektedir. Yılların tecrübesi, kapsamlı piyasa bilgisi ve Metazet ile FormFlex in güçlerinin toplanması, kalite ve başarıyı garanti etmektedir!

2 Geniş çaplı lojistik çözümlerimiz için özel bir bölümümüz vardır, bu da: Metazet / FormFlex Logistiek dir. Bu bölüm, size istekleriniz doğrultusunda sağlam ve iyi tavsiyede bulunmak için gerekli tüm bilgi ve tecrübeye sahiptir. Metazet / FormFlex Logistiek, sebze yetiştiriciliği için size şu lojistik sistem ve uygulamaları sunmaktadır: M-Track Metazet/FormFlex in M-Track i, endüksiyon tahrikli çekici bazlı bir dâhili nakil sistemidir. İşletme içinden nakil için çekicinin arkasına ürün arabaları bağlanır. M-Track ın içindeki sensor önceden belirlenen güzergâhı endüksiyonlu tel vasıtasıyla takip eder. Bu güzergâh neredeyse sınırsız olarak belirlenebilir ve opsiyonlu olarak kullanım panosundaki dokunmatik ekran vasıtasıyla buna veri girişi yapılabilir. Simülasyon Modern çizim teknikleriyle sizin için seranızın veya işletmenizin krokisinde bir M-Track simülasyonu çizebiliriz. Tarafınızca istenilen veya mevcut işletme hattı buna işlenebilir. Böylece sizinle birlikte işletmenizin en ideal taksimini yapabiliriz. Teknik ve Güvenlik M-Track, dayanıklı masif tekerleklerle döşenmiş sağlam ve güçlü bir çekicidir. Hem otomatik hem de elle çalıştırılabilir. Güvenlik nedenleri açısından hızı sınırlıdır. Arabanın önünde bir engel bulunduğunda lazer tarayıcılarının kombinezonuyla, emniyet tamponu M-Track in hemen durmasını da sağlar. Olanaklar Rotalama neredeyse sınırsız olarak döşenebileceğinden M-Track sistemi başka lojistik sistemleri kombine etmek için çok elverişlidir. Örneğin; boşaltma ve itme ünitelerini düşündüğünüz gibi, tamponlar ve otomatik kapıların yönetilmesi de bu olanaklardan bazılarıdır. Metazet / FormFlex her ürün ve ayrıca her sistem için uygun bir ürün arabası sunar.

3 M-Truck M-Truck tek başına elektrikli bir çekicidir. Bu çekicinin arkasına, örneğin; ürün ve nakil arabaları gibi çeşitli araba türleri bağlanabilir. Arkadan çekişli olup sağlam masif lastikleri vardır. M-Truck kullanım dostu olmasından dolayı, bununla çalışılmasını çok basit kılar ve bir de çok emniyetlidir. M-Truck in hızı 10 km/s olarak sınırlandırılmıştır. M-Truck ta akü, akü şarjı ve akü ölçeri bulunmaktadır. Uzunluğu 1,60 m genişliği ise 0,83 m olan boyutlarıyla M-Truck çok ergonomik bir yapıya sahiptir ve kolay manevra yapabilir. Elinizdeki mevcut arabalar da M-Truck ile birlikte kullanılmak üzere tarafımızca mümkün olduğu kadarıyla, uyarlanabilir. M-Trike M-Trike, 2 adet Danimarka (CC-konteynır) veya tek bir hol arabasını çekmeye uygun elektrikli bir trikedir. Bundan başka M-Trike yolcu taşımasına da çok elverişlidir. M-Trike te, örneğin; bakım ustalarının araçgereçlerini taşımak için ideal olan Europool sandıklarına uygun bir tutucu bulunmaktadır. M-Trike, kompakt yapısından dolayı çok kolay dönebilir ve sorunsuz olarak her şeyin arasından seyredebilir. Arkadaki büyük hava lastiklerinden dolayı yumuşak bir zemin bile M-Trike için sorun yaratmaz. 6 Km/s veya 10 Km/s olmak üzere azami hız iki pozisyona ayrılabilir ve bu ayarlar kademesiz çalışır. M-Trike standart olarak akü, akü şarj aleti ve akü ölçeriyle birlikte tedarik edilir. Danimarka veya Wippon arabaları için bağlantısı, sönmeyen lastikleri ve acele şarj aleti opsiyoneldir. M-Trike XL Birden çok Danimarka arabası veya hol arabasını çekmek için M-Trike XL i seçebilirsiniz. M-Trike XL bakım arabası olarak da çok uygundur çünkü buna bir büyük veya iki Europool sandığı takılabilir. Daha ağır aküler ve daha geniş arka dingilinden dolayı bu model çok güçlü ve stabil olup yine de çok kıvraktır. Yolcu taşıması için M-Trike XL i kullandığınızda ve uzun mesafe kat etmeniz gerektiğinde, M-Trike XLS sizin için mükemmel çözümdür. Azami 25 km/s hızla her yere hemen varmış olursunuz.

4 M-Trans M-Trans, işletmenizde büyük veya ağır malzeme veya ürünleri taşımak için özel geliştirilmiş, elektrikli nakliye arabasıdır. 90 cm x 150 cm x 15 cm ebatlarındaki geniş ve açık yük kasası, uygulamalarının neredeyse sınırsız olmalarını sağlar. Böylece rahatlıkla içine bir palet konulabilir ve damperli kasa örneğin; kum veya toprağın boşaltılmasını basit ve etkili kılar. M-Trans siparişe göre tedarik edildiği için, tamamen istediğiniz uygulamaya göre üretilebilir. M-Truck de olduğu gibi M-Trans da en fazla saatte 10 km hız yapabilen 3000W, 48 V motorla döşenmiştir. Gaz pedalı ve ayak freninin yanında elektrikli park frenine de sahiptir. M-Trans ta standart olarak bir acil stop şalteri, pil indikatörü ve ankastre akü şarj aleti de mevcuttur. Opsiyonel olarak M-Trans a bir çeki demiri konulabilir ve şirketinizin renginde tedarik edilebilir ve logonuz ön kapağına lazerle işlenebilir. M-Trans XL Daha fazla yük hacmi için de M-Trans XL i de seçebilirsiniz. 280x115x15 santimlik ebatlarıyla standart yük kasası çok geniş olur ve böylece daha büyük malları nakletmek içinde kullanılabilir. M-Trans XL için de azami yük sınırı 400 kilodur. M-Trans XL de tamamen istek ve şartlarınıza uygun uyarlanabilir. Ürün Arabaları Her bahçecilik işletmesinin şartlarının farklı ve herkesin kendi tercihleri olması nedeniyle Metazet / FormFlex in Ürün arabaları da çok esnek ve çok amaçlıdır. Her ürün için güvenli, ergonomik ve tamamen kendi tasarım ve kullanımınıza uygun olarak tasarlanmış ürün arabaları tedarik ederiz. Ürün arabalarına, lojistik sisteminiz için de, çeşitli çeki demiri takılabilir. Ayrıca ürün arabalarımız zincir hattı veya M-Track sistemiyle birlikte kullanmak üzere de hazır edilebilir. Ürün arabalarımız bundan başka, alttan veya yandan boşaltma olarak bir de yer RAL renginde tedarik edilebilir.

5 Zincirli Hat Sistemi Zincirli hat sistemi, özellikle seracılığa uygun bir dâhili taşıma sistemidir. Zincirli hat sistemi boş ve dolu ürün arabalarınızı tamamen otomatik olarak istediğiniz yerlere götürür. Kullanması kolay ve bakımı az olan bu çoğunlukla mekanik sistem size hemen işçilikten tasarruf sağlar. Aynı zaman zincirli hat fiziki gayretinizin ve personelinkinin büyük bir bölümü üstlenmiş olur. Zincirli hat sistemi Metazet / FormFlex tarafından kendi idaresinde onaylanır, montaj edilir ve çalıştırılır. Hem yeni hem de mevcut işletmelerde bir zincirli hat döşenebilir. Simülasyon Modern çizim teknikleriyle sizin için seranızın veya işletme yerinizin krokisinde bir zincir hat simülasyonu çizebiliriz. Tarafınızca istenilen veya mevcut işletme hattı buna işlenebilir. Böylece sizinle birlikte işletme yerinizin en ideal taksimini yapabiliriz. Rotalama ve Olanaklar Zincirli hat sistemine bir makas da döşenebilir, böylece T ayrımı bulunan seralarda veya birden çok sera bulunan ve ortada işletme yeri olan yetiştirme yerlerinde bir zincirli hat sistemi tesis edilebilir. Doğal olarak zincirli hat şimdiki işletme ünitenizle de çok güzel kombine edilebilir. Arabalara bir araba tanıma cihazı da yerleştirebiliriz. Sizinle memnuniyetle görüşmek istediğimiz birçok uygulama bulunmaktadır. Ürün Arabaları Metazet / FormFlex zincirli hat sistemini, tamamen isteğinize uygun olarak üretilmiş olan ürün arabalarıyla tedarik eder. Böylece araba başına maliyet çok cazip olur. Gerektiğinde bu arabalar büyük tekerleklerle de tedarik edilebilir. Dolu ürün arabalarını boşaltmak için bunlar hem alttan hem de yandan boşaltma olarak mevcuttur. Doğal olarak özel istekleriniz için verdiğiniz ölçülere göre bir araba tasarlamak da mümkündür. Metazet / FormFlex ten, zincirli hat arabalarının yanı sıra normal ürün arabaları da alabilirsiniz.

6 M-Lift 2, M-Lift 3 ve M-Lift 4 Metazet/FormFlex tam bir hidrolik makaslı araba serisi geliştirmiştir. Bu makaslı arabaların yükseklikleri otomatik ve kademesiz olarak değiştirilebilir. Tarafınızca istenen azami yüksekliğe bağlı olarak iki makaslı M-Lift², 3 makaslı M-Lift³ ve 4 makaslı M-Lift 4 arasında bir seçim yapabilirsiniz. Tüm makaslı arabalarımız özel yataklarla ve münhasır olarak geliştirilmiş bir konstrüksiyonla döşenmiştir. Bu konstrüksiyonla, çok stabil ve emniyetli makas yapısı ortaya çıkmıştır. Avantajları M-Lift 2, M-Lift 3 ve M-Lift 4 ün hepsinde çok alçak biniş yeri ve ergonomik tasarım bulunmaktadır. Makaslı arabalar çok basit ve güvenilir elektronik cihazlarla döşenmiş olup, ayrıca tüm çeşitlerde seyir halinde iken beton döşemeye hasar verilmesini önleyen kauçuk tekerlekler bulunur. Bundan başka makaslı arabalarımız hem yüksek seyir hızına hem de yüksek kalkış ve iniş hızına sahiptir. Makaslı araba uzunca kullanılmadığında, ana şalterle devre dışı edilebilir. Kullanım panosunda 24V luk bir çıkış bulunmaktadır. Buna örneğin; bir vantilatör veya aydınlatma bağlatabilirsiniz. Tüm makaslı arabalarımız merkezden merkeze 415 mm den başlayarak boru ray ölçüme uygundur. Makaslı arabalarımız en fazla 6,7 metre azami uzunluğa ulaşabilir. Opsiyonel olarak M-Lift 3 ve M-Lift 4 e stabilizasyon çubukları döşenebilir. JBL-Arabası Metazet / FormFlex in JBL-Arabası pahalı hidrolik platformları gereksiz kılan, boru ray sistemlerinin basit bir bitki bakım arabasıdır. JBL arabasının akıllı konstrüksiyonu azami denge sağlar ve bir el hareketiyle yüksekliği basitçe ayarlanır. Böylece JBL arabasını bitkilerinizle aynı boya çıkartabilirsiniz. Alçak biniş zemin seviyesinden ancak 45 santim yukarıdadır. İş platformu 60 santimden 300 santime kadar ayarlanabilir. JBL arabası sipariş başına monte edilir ve boru rayının tüm normal boru çapları ve iz genişlikleri için uygun hale getirtilebilir. JBL arabasının hızı kademesiz olarak 3,2 km/s e kadar uyarlanır. İş platformunun yüksekliğini değiştirmek için ancak boş bir basamağı konstrüksiyona sokmanız yeterlidir. Kullanılmayan basamakları çerçevenin saklama yerlerine kaldırırsınız.

7 M-Basic XL Metazet/FormFlex, boru ray sistemi bulunmayan işletmeler için de yüksekte çalışabilmek amacıyla bir araba geliştirmiştir. Eninin az olmasından dolayı neredeyse her yola girer. M-Basic de bir döner tabla bulunması nedeniyle manevra kabiliyeti çok büyüktür. M-Basic in özel geniş lastikleri gerekli dengeyi sağlar, yol tutuşunu artırır. İş platformunun yüksekliğini değiştirmek için, ancak boş bir basamağı konstrüksiyona sokmanız yeterlidir. Kullanılmayan basamakları çerçevenin akıllı saklama yerlerine kaldırırsınız. M-Basic in basit kullanım panosu yükseklik açısından ayarlanabilir. M-Basic, elektrikli boru ray arabalarımızda olduğu gibi özel geliştirilmiş, su geçirmez ve ergonomik ayak pedalıyla döşenmiştir. Asılı Zincir Hattı Asılı Zincir Hattı aslında saksılı bitki yetiştiriciliğinde yetiştirme sistemi olarak geliştirilmiştir. Özellikle ABD ve Kanada da Metazet / FormFlex Asılı Zincir Hattı Sistemi çok uygulanır. Sistem ayrıca çok farklı çeşitli ürünlerin için de uygundur. Örneğin; çeşitli ambalaj malzemelerini düşününüz. Bundan dolayı bu çok amaçlı ve kullanımı kolay bir lojistik çözümü olur. Püskürtme Arabası Metazet/FormFlex, Micothon ile işbirliği ile çeşitli püskürtme arabaları tedarik etmektedir. Bu püskürtme arabaları, bir standart püskürtme makinesine nazaran %79 daha iyi bir püskürtme sonucu sunan, hava destekli püskürtme teknikleri kullanmaktadır. Bununla bitki koruma ilaçlarını uygulamak için size etkili, sürdürebilir ve ödenebilir bir sistem sunmaktayız. Yaprak Kaldırma Arabası Metazet/FormFlex, yollarınızı yapraktan arındırmak için, yaprak kaldırma arabası geliştirmiştir. Kısa bir zamanda ve personelinize ağır fiziksel yük vermeden yollarınız yine hızlı bir şekilde yapraktan arındırılmış ve toplanmış olur.

8 Taş Yünü Arabası Metazet/FormFlex, seranızdaki taş yünü tabanlarını basitçe ve hızlı bir şekilde değiştirmek için taş yünü arabası geliştirmiştir. Bu arabanın yük kapasitesinin büyük olmasından dolayı zamandan ve işçilikten oldukça tasarruf edersiniz. Servis Tüm lojistik sistem ve ürünlerimiz, Wateringen deki fabrikamızda en büyük ilgi ve titizlikle üretilmektedir. Ürünlerimizden her hangi birinde beklenmedik bir sorun veya arıza çıktığında, Servis bölümümüzle irtibata geçebilirsiniz. Kendi servis uzmanlarımız sorununuzu veya arızanızı en kısa zamanda gidermek üzere size gelirler. Yazılım arızası olduğunda bu durum genellikle uzaktan kontrol servisimiz vasıtasıyla uzaktan giderebiliriz. Dünyanın neresinde olursa olsun, geniş servis ağımız tüm müşterilerimizin hizmetindedir. Örnek Yetiştiricilik Ürünlerimiz ve sistemlerimiz Demokwekerij adlı örnek yetiştiricilik birimimizde incelenebilir. Bu Demokwekerij, Wateringen deki fabrikamıza yakın bulunur ve randevu üzerine ziyaret edilebilir. Burada size ürünlerimizin hangi uygulamalara en uygun olduğunu, nasıl çalıştıklarını ve çeşitli model ve tiplerin arasındaki farkların ne olduğunu size gösterebiliriz. Özel istek veya şartlarınıza hangi ürün veya sistemin uygun olduğu konusunda da size tavsiyede bulunabiliriz. Bir tanıtım gösterisi veya inceleme ister misiniz? Bu durumda satıcılarımızdan birisiyle irtibata geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi Ürün ve sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Web sitemize giriniz veya bizimle ön koşulsuz irtibata geçiniz. De Lierseweg PD Wateringen Nederland T +31(0) F +31(0)

İNŞAAT SCANIA AVANTAJLARI UYGULAMALAR KABİNLER SERVİS VE DESTEK 34 35 TEKNİK ÖZELLİKLER 36 39. İnşaat sektörünü ileriye taşıyoruz 4 5

İNŞAAT SCANIA AVANTAJLARI UYGULAMALAR KABİNLER SERVİS VE DESTEK 34 35 TEKNİK ÖZELLİKLER 36 39. İnşaat sektörünü ileriye taşıyoruz 4 5 İnşaat SCANIA İNŞAAT İnşaat sektörü. Bu kadar kapsamlı ve zorlu bir sektör düşünemiyorum. Scania olarak bu sektörün bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve işinizi ilerletmenizi sağlayacak kamyonlar ve hizmetler

Detaylı

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz

Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Lojistik 2015 Depo lojistiğinde tüm ihtiyaçlarınıza komple çözümler sunuyoruz Jungheinrich e hoş geldiniz Ankara Jungheinrich firması malzeme taşıma ekipmanları, depolama ve malzeme akış teknolojisi alanlarında

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr Zahmetsiz bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012 www.bosch-garden.gen.tr İçerik Çim bakımı Rotak elektrikli ve akülü çim biçme makineleri 8-9 Silindir bıçaklı çim biçme makineleri 10 Çim havalandırma

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

06 Easy WMS, Depo Yönetim Sistemi 08 Sırt Sırta Raf Sistemi 10 İçine Girilebilir (Drive in) Raf Sistemi 12 Paletli Ürünler için Kayar Raf Sistemi

06 Easy WMS, Depo Yönetim Sistemi 08 Sırt Sırta Raf Sistemi 10 İçine Girilebilir (Drive in) Raf Sistemi 12 Paletli Ürünler için Kayar Raf Sistemi İndeks 06 Easy WMS, Depo Yönetim Sistemi Depolama ve dağıtım sistemlerinin bütünleştirici öğesi. 08 Sırt Sırta Raf Sistemi Her palete doğrudan ve bağımsız erişim sağlayan konvansiyonel sistem. 10 İçine

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda Yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda Yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı

Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı CargoMaster A serisi Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı AAT olarak taşıma problemlerinde size destek sunan ve yükünüzü hafifleten akıllı teknolojiler geliştiriyoruz. Uzun yıllara dayanan

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat; bir mekik ve ayırıcı / kaldırıcı bir mekanizma sayesinde ürünlerin giriş ve çıkışının otomatik

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

Yeni 6M Serisi Traktörler 115 170 hp (85 125 kw) Nominal Güçte (97/68EC)

Yeni 6M Serisi Traktörler 115 170 hp (85 125 kw) Nominal Güçte (97/68EC) Yeni 6M Serisi Traktörler 115 170 hp (85 125 kw) Nominal Güçte (97/68EC) 2 6M Serisi Traktörler Giriş Her gün daha fazlasını kazanın! John Deere olarak tarımın, itina ve akıl ile beslenmesi ve geliştirilmesi

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ FORKLİFTLER TRANSPALETLER VE VİNÇLER 840UH0041

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ FORKLİFTLER TRANSPALETLER VE VİNÇLER 840UH0041 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ FORKLİFTLER TRANSPALETLER VE VİNÇLER 840UH0041 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında

Detaylı

Kardex Remstar Shuttle XP Dikey lift sistemi Çok daha küçük zemin alanında sıkı depolama.

Kardex Remstar Shuttle XP Dikey lift sistemi Çok daha küçük zemin alanında sıkı depolama. Material Handling Solutions Kardex Remstar Shuttle XP Dikey lift sistemi Çok daha küçük zemin alanında sıkı depolama. Kardex Remstar Shuttle XP Kardex Remstar Shuttle XP: Hemen hemen herşeyi sınırsız depolama

Detaylı

VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe

VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe w w w. v a r o l m a k i n a. c o m VAROL MAKİNA 1994 yılından bugüne ağaç işleme ve mobilya makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süreçte daima yüksek kalite ve hizmet anlayışını kendine görev

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ DEPO TASARIMI 840UH0034

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ DEPO TASARIMI 840UH0034 T.C. MİLLÎ ĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMTLRİ DPO TASARIMI 840UH0034 ANKARA, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan yeterlikleri kazandırmaya

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan.

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kendi işinin patronları da terfi eder. Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için yepyeni bir araç:

Detaylı

ZA-M ZA-M ZA-M ZA Z -M Profi A s -M Profi ZA Z -M Ultr A a -M Ultr

ZA-M ZA-M ZA-M ZA Z -M Profi A s -M Profi ZA Z -M Ultr A a -M Ultr ZA-M ZA-M ZA-M Profis ZA-M Ultra Tam güvenlik için doğru zaman. Gerçekler ve argümanlara genel bakış: Giriş Tam güvenlik için doğru zaman S. 2/3 Gübre serpme ailesi Tüm boyutlarda daha fazla güvenlik S.

Detaylı

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri

YENİ DUCATO KAMYONET. Basım tarihi: Ağustos 2014. Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri YENİ DUCATO KAMYONET Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi.

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi. Orijinal Araç Aksesuarları C-Serisi. TELEMATiK DIŞ DONANIM Mercedes-Benz sport iç donanım BAGAJ & TAŞIMA amg indeks TELEMATik 01 01 Garmin MAP PILOT 09 Yorulmanıza gerek yok. Mercedes ile hayatınızı

Detaylı

Volvo Trucks. Driving Progress. volvo fh serisi. volvo fh ve volvo fh16 ürün kılavuzu

Volvo Trucks. Driving Progress. volvo fh serisi. volvo fh ve volvo fh16 ürün kılavuzu Volvo Trucks. Driving Progress volvo fh serisi volvo fh ve volvo fh16 ürün kılavuzu Geleceğin kamyonu şimdi daha da fütüristik. Aslında, zaten başarılı olmuş bir konsepti değiştirmemek gerektiğini söylerler.

Detaylı