Club Armonia Bodrum Evleri 2011 yaz sezonu 07 Mayıs tarihinde başlayacaktır.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Club Armonia Bodrum Evleri 2011 yaz sezonu 07 Mayıs tarihinde başlayacaktır."

Transkript

1 Tarih, 1 Aralık 21 Sayın Üyemiz, Yöneticiliğimiz 21 yılı gerçekleşen faaliyet raporu, 211 yılı için yapılması planlanan düzenleme ve yatırımlar, genel bilgilendirme, uyarı ve hatırlatmalar, genel kurul toplantısı davet mektubu, bilgilendirme tabloları ve gerekli formlar ekte siz sayın üyelerimizin bilgilerine sunulmuştur. Club Armonia Bodrum Evleri 211 yaz sezonu 7 Mayıs tarihinde başlayacaktır. Karşılıklı saygı ve anlayışınız için teşekkür eder, bu vesile ile geçmiş kurban bayramınızı ve yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Ekler: Saygılarımızla, Club Armonia Bodrum Evleri Yöneticiliği Yılı Faaliyet Raporu, Denetim Raporu ( Tarihi Ġtibarıyla) Yılı Ġçin Yapılması Planlanan Yatırım ve Düzenlemeler 3. Genel Bilgilendirme, Uyarı ve Hatırlatmalar 4. Ġşletme Projesi ve Ġştirak Payı Tabloları 5. Ġştirak Payı Kredi Kartı ile Ödeme Talimat Formu (Faks ile) Yılı Kullanım Tarihleri Tablosu Yılı Kiralama Bedelleri Tablosu Yılı Alternatif Tatil Tablosu ve Başvuru Formu 9. Kira Talep Formu 1. Kullanıcı Formu 11. Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı Davet Mektubu 12. Kat Malikleri Genel Kurul Toplantısı Vekâletname Örneği İleride bir karışıklığa meydan vermemek için bu mektup bizde mevcut olan yazışma adresinize gönderilmektedir. Tebliğ niteliğindedir. Kaybetmeniz halinde bir kopyasını adresli internet sitemizden edinebilirsiniz. CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ Kadıkalesi Mevkii, Turgutreis, Bodrum 4896 MUĞLA Telefon : (252) (Pbx) Faks : (252) Web Adresi : E-Posta Adresi :

2 1.) 21 YILI FAALİYET RAPORU Sayın üyelerimiz, 21 yılında gerçekleşen faaliyetler aşağıda özetlenmiştir. 15 evin eskiyen ahşap kapı ve pencereleri tamamen PVC olarak yenilenmiştir. Ayrıca 43 evin eskiyen ahşap pencereleri PVC olarak yenilenmiştir. 156 evin banyo seramik derzleri, 87 evin mutfak tezgâhı kenar derzleri yenilenmiştir. 4 evin banyo zemin seramikleri ve balkon seramikleri yenilenmiş, 7 evin arızalı seramikleri onarılmıştır. 1 evin çekmeyen barbekü bacaları tamir edilmiştir. 4 evin tehlike arz eden giriş merdivenleri yıkılıp yeniden yapılmıştır Alüminyum doğramalı 46 evin balkon kapılarının bakımları yapılmış, sineklikleri tamir edilmiştir. 2 evin eskiyen kanepe örtüleri yenilenmiştir. 15 evin giriş-banyo kapıları yenilenmiştir. 15 evin mutfak alt dolabı komple, 9 evin mutfak alt dolap kapakları, 6 evin oturma divanları, 9 evin banyo dolap kenarları, 27 evin banyo dolap kapakları, 2 evin mutfak ön tezgâhları, 8 evin gardıropları, 63 evin banyo üst rafları, 14 evin kapı üstü sundurmaları, 2 evin balkon pergolası, 7 evin balkon korkulukları yenilenmiştir. Tüm evlerin ahşap perdelikleri tamir edilmiş, eskiyen kapı pervazları yenilenmiştir. 13 evin çürüyen beton balkon çiçeklikleri kaldırılmış yerine ahşap korkuluk yapılmıştır. Arızalı güneş enerji depoları ve panellerinin tamir ve bakımları yapılmıştır. 51 evin balkon çatı kiremitleri tamir edilmiştir. 164 evin pergola altı sıvaları, 16 evin merdiven altı sıvaları yenilenmiş ve boyanmıştır. Tüm klimaların genel bakım ve temizliği yapılmıştır. Tüm evlerin sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, telefon ve televizyon hatları tamir ve bakımları yapılmıştır. Evlerde arızalı olan saç kurutma makinesi, elektrikli ocak, mikrodalga fırın, su ısıtıcısı, ekmek kızartma makineleri yenilenmiş, diğerlerinin bakımı yapılmıştır. Plaj bölgesi ve parseller arası arızalı taş patika yolların ve merdivenlerin onarımı yapılmıştır. 45 bloğun dış cephe boyaları, evlerin iç boyaları, personel lojmanlarının iç ve dış boyaları yapılmıştır. Tüm bunların yanında genel çevre düzenleme, bahçe bakım, genel bakım ve onarımlar yapılmıştır. 21 yılına ait tarihi itibari ile, yöneticiliğimizin mali durumu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. GİDER GELİR ,41 Personel ,81 Üye Aidatları ,54 Elektrik ,11 Boş Ev Aidatları ,36 Bakım, Onarım, Yenileme 5.438,7 Sair Gelirler ,31 Temizlik 1.75,95 Geçmiş Yıl Karı ,9 Diğer Giderler ,75 Yöneticilik Gideri ,27 TOPLAM ,57 TOPLAM Not: tarihi itibariyle oluşacak 21 yılı Gelir-Gider Tablosu Genel Kurulda siz sayın üyelerimize sunulacaktır.

3 CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ İlgililerine; Club Armonia Bodrum Evleri nin devre mülk yönetimini üstlenmiş olan Club Armonia Devre Mülk Yöneticiliği hesapları üzerinde tarihli neticelere bakıldığında ,11.-TL boş evlerden, ,81.-TL üye aidatlarından, 5.438,7.-TL sair gelirlerden olmak üzere ,62.-TL hâsılat elde edildiği, 1.75,95.-TL Geçmiş Yıl Karı ile birlikte toplam ,57.-TL gelir oluştuğu, buna karşılık; ,41.-TL personel, ,54.-TL elektrik, ,36.-TL bakım onarım ve yenileme ,31.-TL temizlik ve çamaşır yıkama, ,9.-TL diğer giderler olmak üzere ,52.-TL ödendiği, ,75.-TL yöneticilik gideri tahakkuk ettiği, neticede toplam ,27.-TL masraf oluştuğu kayıtlar üzerinde yapılan incelemelerde tespit edilmiştir. Yapılan incelemelerde defter kayıtlarının düzenli tutulduğu tahsilât ve harcama vesikalarının usulüne uygun şekilde olduğu görülmüştür. Bu ön raporu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, DENETLEME KURULU Necati ÖZAYDIN Arif ESER Atıf Yaşar ÇOLAKOĞLU Ġmza Ġmza Ġmza

4 2). 211 YILI ĠÇĠN YAPILMASI PLANLANAN YATIRIM VE DÜZENLEMELER Evlerde su alan ve rutubet problemi bulunan çatı ve zemin yalıtımlarının yapılması, Kötü durumdaki beton balkon çiçekliklerinin kaldırılması ve yerine ahşap korkuluk yapılması, Eskiyen balkon pergolaları, giriş kapısı üstü pergolalarının yenilenmesi, Eskiyen pencere, kapı, mutfak dolapları, gardırop, yatak başlığı, çekmece ve pervaz gibi ahşapların yenilenmesi, Plaj bölgesine ilave soyunma kabinleri yapılması. Tüm evlerde klimalarının genel bakımlarının yapılması. Havuzların genel bakımlarının yapılması. Artezyen kuyuları ve pompaları ile hidroforların bakımlarının yapılması. Personel lojmanları banyoları ve güneş enerji sistemlerinin yenilenmesi. Yıpranan iç ve dış cephe boyalarının yenilenmesi ile tenis kortlarının düzenlenmesi ve boyalarının yapılması, Tüm evlerde komple elektrik ve sıhhi tesisat ile güneş enerjisi sistemlerinin bakım ve onarımlarının yapılması, Tüm evlerde seramik ve derzlerin, duş tekneleri ve duş kabinlerinin bakım ve tamiratlarının yapılması, Tesis içi ve evler arası patika yol, merdiven ve yaya kaldırımlarının onarımının yapılması, 3). GENEL BĠLGĠLENDĠRME, UYARI VE HATIRLATMALAR 7. DÖNEM (1 15 NİSAN) ve HAFTA, 8. DÖNEM (15 3 NİSAN) ve HAFTA, 2. DÖNEM (15 3 EKİM) ve HAFTA, 21. DÖNEM (1 15 KASIM) ve HAFTA SAHİBİ ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE, Siz sayın üyelerimize tesis doluluk oranının daha yüksek olduğu, hareketli ve aktif bir tatil sunabilmek için 1999 yılında yapılan genel kurul toplantısında alınan tavsiye kararı ile 1999 yılından bu yana uyguladığımız ve olumlu sonuç veren tesis açılış ve kapanış tarihlerindeki değişikliğin 211 sezonunda da uygulanması kararlaştırılmıştır. Mektup ekinde ilgili devre sahibi üyelerimiz tarih değişikliklerini ve rezervasyon formunu bulabilirler. Tesise giriş anında konaklama süresince meydana gelebilecek olan hasar ve kayıpların tazmini için 1.-TL nakit depozito avansı alınmaktadır. Lütfen göndereceğiniz misafirleri de bu konuda bilgilendiriniz. Tatiliniz süresince değerli eşyalarınızın kasalarda muhafazası konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. Evlerde bulunan değerli eģya kasalarının anahtarları girişte oda anahtarı ile birlikte ücretsiz olarak verilecektir. Evlerimiz (dubleksler hariç) 4 kişilik olup talep edildiğinde; bedeli mukabil bir kişilik ilave yatak konulabilmektedir. Ancak sistemin gereği olarak evlerde beşinci kişiden fazlasının bedeli mukabil dahi olsa konaklaması söz konusu değildir. İlave yatak bedeli gecelik 17,5.-TL, bebek yatağı bedeli gecelik 7,5.-TL dir. Tüm üye ve misafirlerimizin su tasarrufu için şahsi su kullanımında ve havlu çarşaf vb. gibi malzemelerin gerekmedikçe değiştirilmemesi hususunda gerekli önemi göstermeleri rica olunur.

5 Kiralama ücretlerini düşürmekte olan ve sizlere kira geliri satış geliri kaybına neden olan, son yıllarda ikinci el devre mülk satışı yaptığını iddia eden bir takım firmalar türemiştir. Bu firmalar tarafından devrelerini satmak ve kiralamak amacıyla başvuran devre sahiplerinden satış gideri, reklâm ücreti, depozito karşılığı gibi ücretler tahsil edilmekte, vekâletler alınmakta ancak buna rağmen satış gerçekleşmemekte olup, tahsil edilen ücretlerde daha sonra iade edilmemektedir. Bu tarz firmalarla gerek yöneticilik gerekse yatırımcı firma olarak hiçbir ilişkimiz olmadığını duyurur ve üyelerimizi bu tarz firmalara karşı dikkatli davranmaları konusunda uyarırız. Devre mülk işletmeciliğinde saygın bir konuma sahip olan tesisimizin üyelerinin böyle bir ihtiyacı olmayacağı görüşündeyiz. Sahip olunan devrenin dışında sosyal alanların kullanımı öncelikle o devreyi kullanım hakkına sahip olan üyelere aittir. Bu konu ile ilgili olarak yöneticiliğimiz tarafından gerekli düzenlemeler yapılmış, bu nedenle tesis doluluğunun en yoğun olduğu 15 Haziran ve 15 Eylül tarihleri arasında tesisimizde konaklayan üyelerimiz haricindeki üyelerimiz ve misafirlerinin sosyal tesislerimizi KULLANMAMASI konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederiz. Ücretsiz aktiviteler; mini futbol, basketbol, voleybol, tenis, mini golf, masa tenisi. Ücretli aktiviteler; çamaşırhane, bilardo, langırt, lobi internet bilgisayarları. Sizden sonraki devrenin temizliğinin tam ve zamanında yapılabilmesi için, mutfak ve mutfak ekipmanlarını lütfen temiz bırakınız. Otopark problemi yaşanmaması ve tesis içinde bulunan üye araçlarının tespiti ile tesis ve plaja girişlerde kontrol açısından resepsiyon tarafından verilecek araç park kartınızı alarak aracınızın ön cam bölgesinde konaklama süresince bulundurunuz. Doğa ile iç içe olan evlerimizde açıkta yiyecek maddeleri bırakılması fare ve haşerelere çekici durum yaratmaktadır. Bu nedenle açıkta yiyecek maddeleri bırakılmamasına özen gösterilmesi, çöplerin kapı önünde bırakılmayıp naylon poşetler içerisinde çöp kovalarına atılmasına özen gösterilmesini rica ederiz. 18 yaşından küçükler tesiste ebeveyn nezaretinde konaklayabilirler. Ebeveynin yazılı onayı olmadan yalnız gelen küçük misafirler tesise kabul edilmeyecektir. Evlere ve tesis dâhiline evcil hayvan (köpek, kedi vs.) sokulmaması konusunda bu güne kadar göstermiģ olduğunuz hassasiyetin bundan sonrada devam ettirilmesini rica ederiz. LÜTFEN TESĠSE EVCĠL HAYVAN GETĠRMEYĠNĠZ, KABUL EDĠLMEYECEKTĠR.

6 ULUSLARARASI DEĞĠġĠM SĠSTEMĠ Sahip olduğunuz hafta veya haftaların yurtiçi ve uluslararası değişim işlemleri, üyelik yenileme ve tesis katalogu ile üyelik kartı ulaştırılması işlemleri üye olduğunuz uluslar arası değişim sistemi tarafından yapılmaktadır. Unutmayınız! Uluslararası değişim sistemi üyesisiniz ve başvuru sürenizi çok iyi kullanmalısınız. Haftanızı dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilmeniz için başvuru süresi haftanızın başlangıç tarihinden 1 yıl öncesinden başlar ve haftanız başlamadan 15 gün öncesinde son bulur. Bu süreyi öncelikli kullandığınız ölçüde değişim talebiniz olumlu sonuçlanacaktır. Kullanacağınız değişim yöntemini seçtikten sonra başvurunuzu yazılı olarak ve beraberinde iştirak payı ödendi belgesi / makbuzu ile Bodrum rezervasyon departmanımıza yapmalısınız. Her üye kendi tesisinde sahip olduğu haftaya ait iştirak payından sorumludur. İştirak payı ödemenizi yaptıktan sonra başvuru formunuz rezervasyon departmanımız tarafından onaylanarak üyesi olduğunuz Interval International veya RCI a ulaştırılacaktır. Bu aşamadan sonra işleminiz Interval International veya RCI yetkilileri ile devam eder ve sonuçlanır. Hatırlatıyoruz! Başvuru için en son tarih haftanız başlamadan 15 gün önce Cuma gün saat 13. olarak belirlenmiştir. Lütfen başvurunuz için son günü beklemeyin. Geç başvuruda değişim alternatifiniz çok kısıtlıdır. Ayrıntılı bilgi için Interval International ve RCI ile tesis rezervasyon departmanımız sizlere yardımcı olacaktır. Uluslararası DeğiĢim Firmaları (Interval International ve RCI) Telefon Numaraları: Her iki uluslararası değişim sisteminin de Türkiye hizmetleri yurtdışı ofislerinden sürdürülmektedir. Telefon numaraları yurtdışı ofislerine yönlendirilmiş olup, Interval International aramaları ücretsiz RCI için yurtdışı telefon ücreti farkı RCI tarafından karşılanmaktadır. Interval International Üye Hizmetleri ve Değişim İçin Tel. : (Ücretsiz) Faks : Web : RCI Üye Hizmetleri ve Değişim İçin Tel : (212) (Pbx) Faks : (212) Web :

7 4 ) CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ 211 YILI İŞLETME PROJESİ (EURO) GİDERLER PERSONEL GĠDERLERĠ KIRTASĠYE GĠDERLERĠ HABERLEġME GĠDERLERĠ ELEKTRĠK GĠDERLERĠ TEMĠZLĠK VE ÇAM.YIKAMA GĠD. BAKIM ONARIM GĠDERLERĠ BAHÇE BAKIM ĠLAÇLAMA GĠD. TEMSĠL VE AKTĠVĠTE GĠD. K.D.BAġ YENĠLEME GĠD. SĠGORTA GĠDERLERĠ GENEL GĠDERLER HUKUKĠ ĠġL. VE AVUKAT GĠD. ARA TOPLAM. YÖNETĠCĠ GĠDERĠ GĠDERLER TOPLAMI.. GELİRLER 37. ĠġTĠRAK PAYLARI BOġ EVLER ĠġTĠRAK PAYI SAĠR GELĠRLER GELĠRLER TOPLAMI Rakamlar Euro Cinsindedir. Not : ĠĢtirak payları hesaplanırken tüm üyelerden iģtirak payının tahsil edileceği varsayılmıģtır. 5 ) 211 YILI İŞTİRAK PAYLARI; ĠĢtirak paylarının ödenme süresi EN GEÇ 15.OCAK.211 tarihine kadardır. 211 yılı iģletme projemizde iģtirak payı rakamları aģağıdaki Ģekli ile belirlenmiģtir. SÜRESİNDE ÖDENEN İŞTİRAK PAYLARI (15 Ocak 211'e Kadar) TABLO 1 DÖNEMLER (Ġki Haftalık) NĠSAN - KASIM DÖNEMĠ MAYIS-EKĠM DÖNEMĠ HAZĠRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL DÖNEMĠ Ev Tipleri Normal Villa Ünitesi GeniĢ Villa Ünitesi 115 EURO 125 EURO 24 EURO 265 EURO 34 EURO 39 EURO Dublex Villa 165 EURO 355 EURO 51 EURO SÜRESİNDE ÖDENMEYEN İŞTİRAK PAYLARI (15 Ocak 211'den sonra ödenen iştirak paylarına % 1 gecikme zammı uygulanmıştır.) TABLO 2 Ev Tipleri DÖNEMLER (Ġki Haftalık) Normal Villa Ünitesi GeniĢ Villa Ünitesi Dublex Villa NĠSAN - KASIM DÖNEMĠ 125 EURO 14 EURO 18 EURO MAYIS-EKĠM DÖNEMĠ 265 EURO 29 EURO 39 EURO HAZĠRAN-TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL DÖNEMĠ 375 EURO 43 EURO 56 EURO Tablo 1 ve Tablo 2'deki iģtirak payı rakamlarına TL ile yapılacak ödemeler için uygulanacak Euro döviz kuru T.C. Merkez Bankası efektif satıģ kurudur. İŞTİRAK PAYI ÖDEME ŞEKİLLERİ 1. BANKA HAVALESĠ ĠLE ÖDEME: (Banka Hesap Adı : ARMONĠA BODRUM EVLERĠ YÖNETĠCĠLĠĞĠ) Banka Adı T. ĠĢ Bankası Yapı ve Kredi Bankası Garanti Bankası ġube Adı ve Kodu Turgutreis (3615) Turgutreis (73) Turgutreis (164) TL Hs. No TL Hs. IBAN No. TR TR TR Euro Hs. No Euro Hs. IBAN No. TR TR TR Banka ile ödeme sırasında devre sahibinin adı ve soyadı, sözleģme numarası ve devre numarası kesinlikle belirtilmelidir. Aksi halde yapılan ödemenin kime ait olduğu tespit edilememektedir. 2. ĠSTANBUL OFĠSE YAPILAN ÖDEME : Ġstanbul ofisimize elden makbuz karģılığı nakit ödeme yapılabilir. 3. KREDĠ KARTI TALĠMATI ĠLE YAPILAN ÖDEME (FAKS KANALI ĠLE): Ekte yer alan form doldurularak kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen üyelerin bu formu faks ile göndermeleri (faksın tarafımıza ulaģtığına dair teyidin alınması kaydı ile) halinde iģtirak payı ödemeleri kredi kartı hesabından otomatik olarak tahsil edilecektir.

8 Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen üyeler; bu formu doldurarak fakslamaları halinde iģtirak payı kredi kartından tahsil edilecektir. KREDĠ KARTI ĠLE ÖDEME TALĠMAT FORMU ADI SOYADI :... ADRES : SEMT :... ġehġr :... EV TEL. :... Ġġ TEL.:... ÖDEME TUTARI :...EURO BANKA ADI :... KREDĠ KARTI : VISA MASTER CARD KREDĠ KARTI NUMARASI : SON KULLANMA TARĠHĠ : / CVV* (GÜVENLĠK KODU) : * CVV (GÜVENLĠK KODU) kartınızın arkasında imzalı kısmın üzerinde yazılı kredi kartı numaranızın sonrasında gelen 3 haneli sayıdır. Eğer kartın üzerinde CVV numarası yoksa bu alanı boģ geçebilirsiniz. Yukarıda belirtilen... EURO borç ödememin Türk Lirasına çevirilerek kredi kartımdan alınmasını kabul ve beyan ederim. Tarih :.../.../... Ġmza : Not : Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgilerini eksiksiz doldurarak faks ile (teyidinin alınması kaydı ile) göndermenizi rica ederiz. Bodrum Tesis : Kadıkalesi Mevkii, Turgutreis Tel : (Pbx) Bodrum MUĞLA Faks : veya UYGULANACAK KUR ĠĢtirak payı rakamlarına TL ile yapılacak ödemeler için uygulanacak Euro döviz kuru T.C. Merkez Bankası efektif satıģ kurudur.

9 211 KULLANIM TAKVİMİ RESORT CALENDARS Giriş Saati : Çıkış Saati : 1.'dur. Check In Time : Check Out Time : 1. Cumartesi Giriş - Cumartesi Çıkış Saturday C/In - Saturday C/Out Pazar Giriş/Pazar Çıkış Sunday C/In - Sunday C/Out HAFTA NO/WEEK NR DÖNEM Giriş ( C / In ) 9/4 CTS 1/4 PZR 15. Hafta / Week NİSAN Çıkış ( C / Out ) 16/4 CTS 17/4 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 16/4 CTS 17/4 PZR 16. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 23/4 CTS 24/4 PZR 8. DÖNEM Giriş ( C / In ) 23/4 CTS 24/4 PZR 17. Hafta / Week NİSAN Çıkış ( C / Out ) 3/4 CTS 1/5 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 3/4 CTS 1/5 PZR 18. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 7/5 CTS 8/5 PZR 9. DÖNEM Giriş ( C / In ) 7/5 CTS 8/5 PZR 19. Hafta / Week MAYIS Çıkış ( C / Out ) 14/5 CTS 15/5 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 14/5 CTS 15/5 PZR 2. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 21/5 CTS 22/5 PZR 1. DÖNEM Giriş ( C / In ) 21/5 CTS 22/5 PZR 21. Hafta / Week MAYIS Çıkış ( C / Out ) 28/5 CTS 29/5 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 28/5 CTS 29/5 PZR 22. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 4/6 CTS 5/6 PZR 11. DÖNEM Giriş ( C / In ) 4/6 CTS 5/6 PZR 23. Hafta / Week HAZİRAN Çıkış ( C / Out ) 11/6 CTS 12/6 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 11/6 CTS 12/6 PZR 24. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 18/6 CTS 19/6 PZR 12. DÖNEM Giriş ( C / In ) 18/6 CTS 19/6 PZR 25. Hafta / Week HAZİRAN Çıkış ( C / Out ) 25/6 CTS 26/6 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 25/6 CTS 26/6 PZR 26. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 2/7 CTS 3/7 PZR 13. DÖNEM Giriş ( C / In ) 2/7 CTS 3/7 PZR 27. Hafta / Week TEMMUZ Çıkış ( C / Out ) 9/7 CTS 1/7 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 9/7 CTS 1/7 PZR 28. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 16/7 CTS 17/7 PZR 14. DÖNEM Giriş ( C / In ) 16/7 CTS 17/7 PZR 29. Hafta / Week TEMMUZ Çıkış ( C / Out ) 23/7 CTS 24/7 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 23/7 CTS 24/7 PZR 3. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 3/7 CTS 31/7 PZR 15. DÖNEM Giriş ( C / In ) 3/7 CTS 31/7 PZR 31. Hafta / Week AĞUSTOS Çıkış ( C / Out ) 6/8 CTS 7/8 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 6/8 CTS 7/8 PZR 32. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 13/8 CTS 14/8 PZR 16. DÖNEM Giriş ( C / In ) 13/8 CTS 14/8 PZR 33. Hafta / Week AĞUSTOS Çıkış ( C / Out ) 2/8 CTS 21/8 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 2/8 CTS 21/8 PZR 34. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 27/8 CTS 28/8 PZR 17. DÖNEM Giriş ( C / In ) 27/8 CTS 28/8 PZR 35. Hafta / Week EYLÜL Çıkış ( C / Out ) 3/9 CTS 4/9 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 3/9 CTS 4/9 PZR 36. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 1/9 CTS 11/9 PZR 18. DÖNEM Giriş ( C / In ) 1/9 CTS 11/9 PZR 37. Hafta / Week EYLÜL Çıkış ( C / Out ) 17/9 CTS 18/9 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 17/9 CTS 18/9 PZR 38. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 24/9 CTS 25/9 PZR 19. DÖNEM Giriş ( C / In ) 24/9 CTS 25/9 PZR 39. Hafta / Week EKİM Çıkış ( C / Out ) 1/1 CTS 2/1 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 1/1 CTS 2/1 PZR 4. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 8/1 CTS 9/1 PZR 2. DÖNEM Giriş ( C / In ) 8/1 CTS 9/1 PZR 41. Hafta / Week EKİM Çıkış ( C / Out ) 15/1 CTS 16/1 PZR SON İKİ Giriş ( C / In ) 15/1 CTS 16/1 PZR 42. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 22/1 CTS 23/1 PZR 21. DÖNEM Giriş ( C / In ) 22/1 CTS 23/1 PZR 43. Hafta / Week KASIM Çıkış ( C / Out ) 29/1 CTS 3/1 PZR İLK İKİ Giriş ( C / In ) 29/1 CTS 3/1 PZR 44. Hafta / Week HAFTA Çıkış ( C / Out ) 5/11 CTS 6/11 PZR * Cumartesi giriş, Cumartesi çıkışlar tüm evler ile 891 A,B,C,D,E,F,G,H,I,İ,J,K,L,M,N blokları kapsar * Pazar giriş, Pazar çıkışlar "sadece" 891 O,Ö,P blokları kapsar. * Taralı dönemler 211 sezonunda kapalıdır. Bu dönemlere sahip üyelerimiz rezervasyon için rezervasyon ofisimizi arayabilirler.

10 CLUB ARMONĠA BODRUM EVLERĠ 211 YILI KĠRALAMA BEDELLERĠ VE KURALLARI 4 Haziran - 24 Eylül 7 Mayıs - 4 Haziran KAPALI DÖNEMLER Döviz Cinsi Normal Villa 1 Hafta 21 yılı Kasım ayından 211 yılı Mayıs ayına kadar gecelik 9.-TL Tesisin kapalı olduğu dönemlerde yapılacak konaklamalar sadece konaklama ünitelerini Ünitesi 2 Hafta kapsamakta olup; Geniş Villa 1 Hafta sosyal tesisleri Ünitesi 2 Hafta kapsamamaktadır. Dubleks Villa 1 Hafta 2 Hafta İLGİLİ DÖNEMLER 1-15 Haziran 15-3 Haziran 1-15 Temmuz 15-3 Temmuz 1-15 Ağustos 15-3 Ağustos 1-15 Eylül 15-3 Eylül EURO İLGİLİ DÖNEMLER 1-15 Mayıs 15-3 Mayıs 24 Eylül - 8 Ekim İLGİLİ DÖNEMLER 1-15 Ekim EURO * Kiralama bedelleri bir hafta ve iki hafta üzerinden belirtilmiş olup; bir haftadan az kiralama talepleri dikkate alınmayacaktır. * Normal villa (45 m²) ve geniş villa (6 m²) üniteleri 4 kişilik, dubleks villa (9 m²) ise 6 kişilik olup; her üniteye bir ilave yatak konulabilir. * İlave yatak ücreti gecelik 17,5.-TL, bebek yatağı ücreti gecelik 7,5.-TL'dir. * Haftanızın kiraya verilmesini talep etmeniz halinde ekteki kira talep formunu doldurup imzalamanız ve iştirak payınızı ödediğinize dair makbuzun veya dekontun fotokopisi ile birlikte döneminiz baģlamadan en az 15 gün öncesinden veya numaralı fakslarımıza fakslamanız yeterlidir. * Üyelerimizin dönemleri başladıktan sonra yapacakları kiralama talepleri değerlendirilmeyecektir. * Lütfen kiralama talebi formu faksınızın rezervasyon departmanımıza ulaştığına dair tesisimizden teyid alınız. * Kira talep formunun doldurulup tarafımıza ulaģtırılması üye evinin kesin kiralanacağı anlamına gelmemektedir. * Üyelerimiz kira talebinde bulundukları haftalarının kiralanma durum ve sonucunu kendileri takip etmelidir. * Haftanızı bir yakınınıza kullandırmak istediğinizde ekte bulunan kullandırma formunu imzalayarak iştirak payınızı ödediğinize dair makbuz veya dekontun okunaklı bir fotokopisi ile birlikte tesise giriş anında resepsiyona ibraz edilmek üzere ünitenizi kullanacak kişiye vermeniz yeterlidir. * 18 yaşından küçükler tesiste ebeveyn nezaretinde konaklayabilirler. Ebeveynin yazılı onayı olmadan tesise yalnız gelen küçük misafirler tesise kabul edilmeyecektir. * Tesise evcil hayvan kabul edilmez. * Tarafımızdan yapılan kiralama işlemlerinde kira bedeli üzerinden % 2 hizmet komisyonu kesilecektir. * Devreleri kiralanan üyelerimizin komisyon kesildikten sonra kalan kira ücreti ödemeleri dönem çıkış tarihinden 15 gün sonrasında kira talep formunda belirtilen hesap numaralarına yapılacaktır. Eksik doldurulan kira talep formu veya yanlış banka hesap numarası verilmesinden kaynaklanan gecikmelerden sorumluluk kabul edilmeyecektir. * Tesisimizin kapalı olduğu dönemlerde siz sayın üyelerimiz ve misafirlerinin Bodrum'a yapacakları iş ve tatil amaçlı ziyaretlerde talep edildiği takdirde sadece konaklama olarak hizmet verilmektedir. Kapalı dönemlerdeki rezervasyon talepleriniz için tesis rezervasyon departmanımızı arayabilirsiniz. SĠZ SAYIN ÜYELERĠMĠZĠN DEVRESĠNĠ KULLANDIRACAĞI KĠġĠLERĠ SEÇERKEN, TĠTĠZLĠKLE DAVRANACAĞINA ĠNANIYORUZ.

11 Club Armonia Üye No TC Kimlik No Adı Soyadı Sahip Olunan Hafta No.1 Sahip Olunan Hafta No.2 İş Tel. No. Ev Tel. No. Cep Tel. No. Faks Tel. No. DeğiĢim Yapılacak Hafta No. 1 Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Hafta No. 2 Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Alternatif Tatil Başvuru Ücreti 5 Euro Değişim Ücreti 1. Hafta Değişim Ücreti 2. Hafta Toplam Kredi Kartı No. Euro Euro Euro karģılığı Türk Lirasını kredi kartımdan tahsil ediniz. Son Kullanma Tarihi Kart Türü : Visa Master ÜYE ĠMZASI Tarih : Hesap Adı Banka Adı TL Hesap No. EURO Hesap No. ALTERNATĠF TATĠL BAġVURU FORMU ALTERNATĠF TATĠL REZERVASYON BEDELĠNĠN YATIRILACAĞI BANKA HESAPLARI Gökçe Tur Turizm ve Org. A.ġ. T. ĠĢ Bankası Turgutreis ġubesi 2575 numaralı hesap numaralı hesap BAġVURU YERĠ CLUB ARMONĠA BODRUM EVLERĠ TEL. NO (PBX) FAKS NO E-POSTA ALTERNATĠF TATĠL REZERVASYON KURALLARI 1.) Alternatif tatil başvurusunda bulunmak için sahip olduğunuz haftaya ait kiralama talebinizin bulunmaması ve Uluslararası değişim sistemine başvurunuzun olmaması gerekir. 2.) Alternatif tatil başvurusu yapılabilmesi için iştirak payı borcu olmaması gerekir. Başvuru formu ile birlikte iştirak payının ödendiğine dair belge ek olarak gönderilmelidir. 3.) Alternatif tatil rezervasyonları için ayrılmış olan kontenjan sınırlı sayıda olup, Mayıs, Haziran (ilk hafta), Eylül (son iki hafta) ve Ekim aylarını kapsar. Temmuz-Ağustos ayları ile resmi bayram ve tatiller hariçtir. Temmuz-Ağustos hafta sahibi üyelerimiz diğer haftalardan seçim yapabilirler. 4.) Alternatif tatil rezervasyonunun kesinleşmesi halinde değiştirilen ünitenin ve haftaların kullanım hakkı Club Armonia'ya aittir. 5.) Alternatif tatil rezervasyonu yapılan ünite sahip olduğunuz ünite olmayacağı gibi büyüklük olarakta farklılık gösterebilir. 6.) Başvuru formu doldurulması alternatif tatil rezervasyonunun kesinleştiğini göstermez. Rezervasyon kesinleştiği takdirde tarafınıza tesise giriş belgesi (voucher) ulaştırılacaktır. 7.) Kur hesaplamalarında başvuru tarihindeki T.C.M.B. Efektif Satış Kuru baz alınacaktır. 8.) Yapılan rezervasyonlar iptal edilmez, ücret iadesi yapılmaz.

12 21. Dönem 1-15 Kasım 2. Dönem 15-3 Ekim 19. Dönem 1-15 Ekim 18. Dönem 17. Dönem 16. Dönem 15-3 Eylül Ü y e n i n S a h i p O l d u ğ u H a f t a l a r 1-15 Eylül 15-3 Ağustos 15. Dönem 1-15 Ağustos 14. Dönem 15-3 Temmuz 13. Dönem 1-15 Temmuz 12. Dönem 15-3 Haziran 11. Dönem 1-15 Haziran 1. Dönem 15-3 Mayıs 9. Dönem 1-15 Mayıs 8. Dönem 15-3 Nisan 7. Dönem 1-15 Nisan Dönem No. Dönem Adı A L T E R N A T İ F T A T İ L Ü C R E T T A B L O S U Dönem No. Dönem Adı Giriş/Çıkış 7.May 14.May 14.May 21.May 21.May 28.May 28.May 4.Haz 4.Haz 11.Haz 11.Haz 18.Haz 18.Haz 25.Haz 25.Haz 2.Tem 2.Tem 9.Tem 9.Tem 16.Tem 16.Tem 23.Tem 23.Tem 3.Tem 3.Tem 6.Ağu 6.Ağu 13.Ağu 13.Ağu 2.Ağu 2.Ağu 27.Ağu 27.Ağu 3.Eyl 3.Eyl 1.Eyl 1.Eyl 17.Eyl 17.Eyl 24.Eyl 24.Eyl 1.Eki 1.Eki 8.Eki 9.Dönem 1.Dönem 11. Dönem 18.Dönem 19.Dönem 1-15 Mayıs 15-3 Mayıs 1-15 Haziran 15-3 Eylül 1-15 Ekim 7.May 14.May 21.May 28.May 4.Haz 1.Eyl 17.Eyl 24.Eyl 1.Eki 14.May 21.May 28.May 4.Haz 11.Haz 17.Eyl 24.Eyl 1.Eki 8.Eki D e ğ i ş i m Y a p ı l a c a k H a f t a l a r Tablo EURO para birimi üzerinden düzenlenmiştir. Sahip olduğunuz haftanın yatay doğrultusu ile değişim yapılacak haftanın dikey doğrultusunun kesiştiği kutuda yer alan ücret ödenecek rezervasyon bedeli olup, ayrıca bu bedele 5 EURO başvuru ücreti ilave edilecektir. 11. Dönemin 2. haftası kontenjan olmaması nedeniyle alternatif tatil değişimine kapalıdır

13 ( Üyelerimiz devrelerini kiralamak istedikleri takdirde bu formu dolduracaklardır.) CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ DEVRE MÜLK ÜYELERİ İÇİN KİRA TALEP FORMU Üye Bilgileri Club Armonia Üye No Üye Adı ve Soyadı İş Telefon Numarası Ev Telefon Numarası Cep Telefon Numarası Devre Mülk Bilgileri ( Devre Mülkünüze Ait Bilgileri Doldurunuz) Parsel Blok Daire Ev No. Sahip Olunan Dönem No (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Kiralanması İstenen Hafta No. 1 (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Kiralanması İstenen Hafta No. 2 (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Banka Bilgileri (Devrenin Kiralanması Halinde Kira Bedelinin Size Ödenebilmesi İçin) Banka Adı Şube Adı Hesap Sahibi Adı IBAN Numarası ( Banka bilgileri belirtilmediği veya yanlış bildirildiği takdirde geciken ödemelerden dolayı sorumluluk kabul edilmez.) Fiyat Bilgileri ( Devrenizi Tespit Edilen Fiyatların Altında Bir Fiyat İle Kiralamak İstiyorsanız) Kiralanması İstenen Miktar EURO Kiralanması İstenen Miktar TL TL (Belirtilen fiyatlardan % 2 komisyon bedeli ve havale masrafı düşülecektir.) Yukarıda bilgileri bulunan hafta/haftalarımın tarafınızdan kiraya verilmesini talep ediyorum. Kiralama talebimin şirketiniz için herhangi bir kiralama taahhüdü getirmediğini ve; * Kiralama talebinde bulunduğum haftamı Interval veya RCI Değişim Sistemine bırakamayacağımı ve Alternatif Tatil başvurusunda bulunamayacağımı, * Tarafınıza yazılı olarak aksini bildirmediğim takdirde devretmeyeceğimi, kendim kullanmayacağımı, kiralamayacağımı, ve kullanıcı göndermeyeceğimi, * Ünitemin kiralanma durum ve sonucunu bizzat kendim takip edeceğimi, Club Armonia'nın durum bildirme sorumluluğunun olmadığını, * Kiralanması halinde devre bitiminden 15 gün sonra % 2 komisyon ve havale masrafları kesilerek kalan meblağın yukarıda belirttiğim banka hesabına gönderilmesini beyan ve kabul ediyorum. Başvuru Tarihi ( Kiralama talepleri döneminiz başlamadan en az 15 gün öncesinden yapılmalıdır.) İmza

14 Üye Bilgileri Club Armonia Üye No Üye Adı ve Soyadı İş Telefon Numarası Ev Telefon Numarası Cep Telefon Numarası Devre Mülk Bilgileri ( Devre Mülkünüze Ait Bilgileri Doldurunuz) Parsel Blok Daire Ev No. Sahip Olunan Dönem No Kullanıcıya Verilen Hafta No. 1 (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Kullanıcıya Verilen Hafta No. 2 (Kullanım Takviminden Kontrol Edip Yazınız) Giriş Tarihi Çıkış Tarihi Kullanıcı Bilgileri (Sizin Yerinize Devrenizi Kullanacak Kişiye Ait Bilgileri Doldurunuz) Adı ve Soyadı İş Telefon Numarası Ev Telefon Numarası Cep Telefon Numarası Yukarıda bilgileri bulunan hafta veya haftalarımı, yine yukarıda belirttiğim kişi kullanacaktır. Kullanıcıya devrettiğim hafta veya haftalarımı, * Interval veya RCI Değişim Sistemine bırakamayacağımı ve Alternatif Tatil başvurusunda bulunamayacağımı, * Göndereceğim kullanıcının "18 yaşından küçükler ebeveyn nezaretinde konaklayabilirler" şartına uyduğunu ve kullanıcılar tarafından oluşacak her türlü zarar ve ziyanın tarafımdan karşılanacağını, * Giriş ve çıkış günlerinde tesise giriş saatinin 16: (en erken), tesisten ayrılış saatinin 1: (en geç) olduğunu, * Tesise evcil hayvan getirilmeyeceğini, * Kullanıcımın tesise girişte resepsiyona çıkışta iade edilmek üzere 1 TL depozito ödemesi yapılacağını, * Odaların 4 kişilik olduğunu en fazla ekstra ücret ödenerek ilave yatak alınması kaydıyla 5 kişi konaklanacağını, * İlave yatak için gecelik 17,5.-TL, bebek yatağı için gecelik 7,5.-TL ödeme yapılacağını, * Aidat borcum olmadığını, olduğu takdirde bu formun aidat borcu ödenene kadar hükümsüz olduğunu ve tesisin giriş işlemlerini yapmayacağını biliyor, kabul ve beyan ediyorum. Tarih ( Üyelerimiz devre mülklerini başka birisine kullandırmak istedikleri takdirde bu formu dolduracaklardır.) CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ DEVRE MÜLK ÜYELERİ İÇİN KULLANICI FORMU İmza

15 CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ ( PARSEL) DEVREMÜLK (BAĞ. BÖLÜM) MALİKLERİ OLAĞAN GENEL KURULU DAVET MEKTUBU Sayın Üyemiz, Club Armonia Bodrum Evleri 211 yılı Olağan Kat Malikleri Genel Kurulu Toplantısı (Cumartesi) tarihinde saat 14. de Armonia Bodrum Evleri (Kadıkalesi-Bodrum) sosyal tesislerinde yapılacaktır. Genel Kurul için bu ilk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanmaması halinde, Genel Kurul Toplantısı çoğunluk aranmamaksızın (Cumartesi) tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır. Devre mülk sözleşmemizin, Kat Malikleri Genel Kurulu nu düzenleyen maddeleri gereğince her bağımsız bölümün ortak mülkiyet esaslarına göre birden fazla maliki bulunduğundan; her bağımsız bölüm, maliklerinin kendi aralarında seçecekleri bir kişi ile temsil olunur. Bağımsız bölüm malikleri mutabakat ile temsilci seçemedikleri takdirde bağımsız bölümün en yüksek pay sahibi Kat Malikleri Kurulu na temsilci olarak kabul edilecektir. CLUB ARMONİA BODRUM EVLERİ YÖNETİCİLİĞİ GÜNDEM 1. Açılış ve yoklama 2. Divan oluşumu 3. Saygı Duruşu. 4. Genel Kurul Tutanakları nın Divan Heyeti tarafından imzalanmasına yetki verilmesi Faaliyet Raporu ve Gelir-Gider Tabloları nın okunması yılı Denetçiler Raporu nun okunması 7. Raporlar üzerinde görüşme yılı Faaliyet Raporu ve Gelir-Gider Tabloları nın onayı ve yöneticinin ibrası yılı Denetçi Raporu nun onayı ve denetçilerin ibrası 1. Evlerde yapılacak komple yenileme çalışmalarının görüşülmesi yılı İşletme Projesi nin okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması 12. Yöneticiye gider kalemlerinde fasıllar arası aktarma yetkisi verilmesi 13. Denetçilerin seçimi 14. Dilek ve temenniler, kapanış. NOT: İLK TOPLANTIDA ÇOĞUNLUĞUN SAĞLANAMAYACAĞI DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDEN CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK TOPLANTIYA KATILMANIZI RİCA EDERİZ.

16 V E K A L E T N A M E Muğla ili Bodrum ilçesi Kadıkalesi Mevkii Peksimet Köyü... Parsel... Blok... Numaralı evin... dönem devre mülk sahibi olarak; Armonia Bodrum Evleri 211 yılı Kat Malikleri Genel Kurulu Toplantısına katılacak temsilcinin seçimi ve / veya temsilci olarak beni temsil etmek üzere... i vekil tayin ettim. Toplantıya benim adıma vekilim... in kabulünü rica ederim. Tarih :././ Adı Soyadı :... İmza :...

Karşılıklı saygı ve anlayışınız için teşekkür eder, bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.

Karşılıklı saygı ve anlayışınız için teşekkür eder, bu vesile ile yeni yılınızı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. Tarih, 1 Aralık 214 Sayın Üyemiz, 215 yılı için yapılması planlanan düzenleme ve yatırımlar, genel bilgilendirme, uyarı ve hatırlatmalar, bilgilendirme tabloları ve gerekli formlar ekte siz sayın üyelerimizin

Detaylı

2015 İŞLETME PROJESİ

2015 İŞLETME PROJESİ 2015 İŞLETME PROJESİ Değerli kat malikleri; 2015 yılı işletme projesini bilgilerinize sunuyoruz. Yeniliklerimizin ve iyileştirmelerimizin devam etmesi ve mükemmele ulaşması için 2015 yılında da çalışmalarımız

Detaylı

REPUBLIKA ACADEMIC APARTS EL KİTABI

REPUBLIKA ACADEMIC APARTS EL KİTABI İÇİNDEKİLER SEVGILI MISAFIRIMIZ,... 1 ADRES VE İLETİŞİM BİLGİLERİ... 2 REPUBLIKA ACADEMIC APARTS - ORTAKÖY... 2 REPUBLIKA ACADEMIC APARTS - BÜYÜKÇEKMECE... 3 MİSAFİR ODALARI... 3 ORTAK PAYLAŞIM ALANLARI...

Detaylı

HAYITLI MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SPA DEVRE TATİL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

HAYITLI MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SPA DEVRE TATİL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Sözleşme No: Sözleşme Tarihi HAYITLI MERADA TERMAL TATİL KÖYÜ & SPA DEVRE TATİL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ MD.1 TARAFLAR: Bir yanda MER-TUR MERSİN TURİZM İnş. Tar. San. Ve Tic. A.Ş. (SAĞLAYICI) ile diğer yanda

Detaylı

TANITIM VE KULLANIM EL KİTABI

TANITIM VE KULLANIM EL KİTABI 2. BÖLGE TANITIM VE KULLANIM EL KİTABI MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 795 CANLI DESTEK www.soyak.com.tr E-POSTA info@soyak.com.tr SOYAK SİESTA TANITIM VE KULLANIM EL KİTABI Hoş geldiniz, SOYAK

Detaylı

BUCA 1. ETAP 272 KONUTTAN ARTAN 22 KONUT PROJESİ

BUCA 1. ETAP 272 KONUTTAN ARTAN 22 KONUT PROJESİ BUCA 1. ETAP 272 KONUTTAN ARTAN 22 KONUT PROJESİ İÇİNDEKİLER 2 3 4 6 7 12 14 16 40 Tahsise Kimler Katılabilecek? Tahsise Kimler Katılamayacak? Mahal Listesi Başvuru ve Tahsis Takvimi Ödeme Koşulları Konutların

Detaylı

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ

ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ SÖZLEŞMESİ ÜYE İŞYERİ BAŞVURU FORMU Lütfen siyah ya da lacivert tükenmez kalemle ve büyük harflerle doldurun. İŞYERİ BİLGİLERİ Tabela Unvanı: Faaliyet Alanı: Kuruluş Yılı: Adres: E-mail: Faks:

Detaylı

TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ

TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ TAŞINMAZ MAL KİRAYA VERİLMESİ TÜRKİYE PETROLLERİ A.O. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NDEN 1- İdare ile ilgili bilgiler a) Adresi : TPAO Genel Müdürlüğü Söğütözü Mahallesi 2180 Cadde No:86 Çankaya/ANKARA b) Telefon ve

Detaylı

ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER İSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN. www.sehir.edu.tr iro@sehir.edu.

ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER İSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN. www.sehir.edu.tr iro@sehir.edu. LUSLARARASI İSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN ULUSLARARASI GEREKLİ BİLGİLER LİSANS ÖĞRENCİLERİ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER ULUSLARARASI İLİŞKİLER OFİSİ www.sehir.edu.tr iro@sehir.edu.tr facebook.com/sehir.iro twitter.com/irosehir

Detaylı

BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU

BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU V2 MÜŞTERİ NÜSHASI BANKACILIK HİZMETLERİ SÖZLEŞMESİ ÖN BİLGİ FORMU Önemli Açıklama: Ekte bir örneği yer alan Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesi ni ( Sözleşme ) imzalamak suretiyle, Bankamız nezdinde hesaplar

Detaylı

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK

Üyelik Koşulları. 01/2014 1 PEM1422_SelfEnrol_TK Üyelik Koşulları 1. GİRİŞ 1.1 Bu Üyelik Koşulları, RCI a bağlı olan bir tatil planı veya tesiste («Bağlı Tesis») konaklama ünitesine sahip olmaya, oturmaya veya kullanmaya yasal hakkı («Tatil Sahipliği»)

Detaylı

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan

Kullanım Şartları. web.akgunler.com.tr yi ifade eder. : AKGÜNLER TURİZM LTD. e ait Web Sitesi olan Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi/Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder.

Kullanım Şartları. : AKDENİZ PE-TUR TURİZM SEYAHAT ACENTASI VE TİC. A.Ş yi ifade eder. www.biletbank.com u ifade eder. Kullanım Şartları Web Sitesi Kullanım Şartları Web Sitesi kullanım şartları, "Web Sitesi / Site" kullanırken uyulması gereken kuralları ve şartları açıklamaktadır. Kullanım Şartları dikkatli bir şekilde

Detaylı

DEDAŞ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ

DEDAŞ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ DEDAŞ DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ ŞANLIURFA (VİRANŞEHİR-CEYLANPINAR İLÇELERİ HARİÇ) İLİNDE OSOS PROJESİ KAPSAMINDA MODEM, PANO, SAYAÇ MONTAJ İŞİ İHALE İLANI DEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. YAPIM

Detaylı

A. GENEL. 3. Ortak alanlarda (Lounge, Lobby, otopark, pet alanı, çevre, yol vb.) yerlere kabuklu yemiş çöplerinizi atmayınız.

A. GENEL. 3. Ortak alanlarda (Lounge, Lobby, otopark, pet alanı, çevre, yol vb.) yerlere kabuklu yemiş çöplerinizi atmayınız. A. GENEL 1. Rezidansta görevli tüm personelden (güvenlik, temizlik, belboy, teknik, bahçıvan) yönetimin belirlediği görevlerden başka ve yönetimin bilgisi dışında özel işlerinizi yapmalarını istemeyiniz.

Detaylı

ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ

ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ Tarih: 22 Ağustos 2009 Sayı: 27327 Sanayi ve Ticaret Bakanlığından: ORGANİZE SANAYİ BÖLGELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 (1) Bu Yönetmeliğin amacı,

Detaylı

Sayın Üyemiz, Saygılarımla, Mesut TOPCU Bursa SMMM Odası Başkanı. Meslek Mevzuatına İlişkin Hatırlatmalar

Sayın Üyemiz, Saygılarımla, Mesut TOPCU Bursa SMMM Odası Başkanı. Meslek Mevzuatına İlişkin Hatırlatmalar Sayın Üyemiz, Bilindiği gibi her yıl Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanmakta olan Asgari Ücret Tarifesi meslek örgütlerimizin talepleri yeterince dikkate alınmadan yayınlanmaktadır. Gerçek hayatla örtüşmeyen

Detaylı

BİREYSEL MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ

BİREYSEL MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ BİREYSEL MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ 3 S E R M A Y E P İ Y A S A S I İ Ş L E M L E R İ R İ S K B İ L D İ R İ M İ Önemli Açıklama: Sermaye piyasalarında yapacağınız işlemler sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi

Detaylı

YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU

YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ FAALİYET RAPORU Değerli üyelerimiz, YEŞİLŞEHİR SİTESİ KAT MALİKLERİ KURULU 01.07.2011-30.06.2012 DÖNEMİ YEŞİLŞEHİR SİTESİ FAALİYET RAPORU FAALİYET RAPORU Yeşilşehir sitesi yönetimi olarak 2011/2012 dönemi çalışmalarını

Detaylı

BUCA. 2. Etap 1. Faz 291 Konut Projesi

BUCA. 2. Etap 1. Faz 291 Konut Projesi 2. Etap 1. Faz 291 Konut Projesi BUCA İÇİNDEKİLER 2 3 4 6 7 14 19 20 22 49 Tahsise Kimler Katılabilecek? Tahsise Kimler Katılamayacak? Mahal Listesi Başvuru ve Tahsis Takvimi Ödeme Koşulları (2. Etap 1.

Detaylı

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ

AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ 1 / V: 1.4 AVEA MOBİL TELEFON HİZMETLERİ KURUMSAL TİP ABONELİK SÖZLEŞMESİ Lütfen formu büyük harfle ve tükenmez kalem kullanarak, kutucukların dışına taşmayacak şekilde doldurun. Avea No Tarife Seçenekleri

Detaylı

Sayın Üyemiz, Saygılarımla, Ahmet Hikmet SÖNMEZ Oda Başkanı

Sayın Üyemiz, Saygılarımla, Ahmet Hikmet SÖNMEZ Oda Başkanı Sayın Üyemiz, Meslek örgütü olarak; seçimlerle geçen bir yılı uğurlarken; yeni yıla, yepyeni umutlarla adım atıyoruz. Seçimler neticesinde, Oda yönetimini devralan kadrolarımız, meslek örgütümüzde öteden

Detaylı

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5)

OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ BANKA PROMOSYONU İHALE ŞARTNAMESİ (EK-5) MADDE 1- Kuruma İlişkin Bilgiler 1.1. Kurumun Adı : OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ Adresi : Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Detaylı

TÜRKĠYE HALK BANKASI A.ġ ÜYE ĠġYERĠ SÖZLEġMESĠ

TÜRKĠYE HALK BANKASI A.ġ ÜYE ĠġYERĠ SÖZLEġMESĠ TÜRKĠYE HALK BANKASI A.ġ ÜYE ĠġYERĠ SÖZLEġMESĠ BANKA Vergi Kimlik Numarası (4560004685) Vergi Dairesi Bilgisi (Maltepe Vergi Dairesi Müdürlüğü) Ticaret Sicil Numarası (1070) Ticaret Unvanı (Türkiye Halk

Detaylı

ZAMAN HİZMET ZAMANIDIR

ZAMAN HİZMET ZAMANIDIR S.S. İSTANBUL DERİ MAMÜLLERİ TOPLU İŞYERİ YAPI KOOPERATİFİ DERSANKOOP YILLIK ÇALIŞMA RAPORU Tel: 0212 549 91 67 Fax: 0212 549 91 69 ZAMAN HİZMET ZAMANIDIR YILLIK ÇALIŞMA RAPORU 01 DERSANKOOP YILLIK ÇALIŞMA

Detaylı

WWW.SEBILBILGISAYAR.COM.TR BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

WWW.SEBILBILGISAYAR.COM.TR BAYİ ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ WWW.SEBILBILGISAYAR.COM.TR ÜYELİK VE CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ MADDE 1-TARAFLAR Bir tarafta; Sebil Bilgisayar Mühendislik İnşaat ve Sanayi Ticaret A. Ş., Akay Cad. No:12/1-2-3 Bakanlıklar/ANKARA adresinde

Detaylı

EK-1 deki Talep Ve Bilgilendirme Formu nu inceleyip, imzalayarak; komisyon, ücret, kâr ve masraflara ilişkin ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

EK-1 deki Talep Ve Bilgilendirme Formu nu inceleyip, imzalayarak; komisyon, ücret, kâr ve masraflara ilişkin ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. 1. TARAFLAR Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. (Banka) ile sözleşmenin sonunda adı/unvanı yazılı (Müşteri) arasında, aşağıdaki maddelerde yazılı şartlar üzerinde mutabık kalınarak işbu Sözleşme imza edilmiştir.

Detaylı

Model 4 Versiyon No:7 Versiyon Tarihi: 28.05.2015 Baskı Tarihi: 01.06.2015

Model 4 Versiyon No:7 Versiyon Tarihi: 28.05.2015 Baskı Tarihi: 01.06.2015 Sözleşme'nin altında imzası bulunan gerçek veya tüzel kişi/kişileri, MÜŞTERİ NUMARASI: Banka tarafından üretilen ve Müşteri tarafından değiştirilemeyen ve Müşteri'nin Banka'daki hesaplarının taşıdığı numarayı,

Detaylı

TİCARİ BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ

TİCARİ BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ TİCARİ BANKACILIK HİZMET SÖZLEŞMESİ Banka nın hizmet ve ürünlerine ilişkin koşullar ile bu hizmet ve ürünlerin ticari ve mesleki amaçlı veya Ana Sözleşme/Tüzük/Kooperatif Senedi ne uygun olarak kullanımı

Detaylı

BUCA. 1. ve 2. Etap Konut Projelerinden Artan 138 Konut Projesi

BUCA. 1. ve 2. Etap Konut Projelerinden Artan 138 Konut Projesi BUCA 1. ve 2. Etap Konut Projelerinden Artan 138 Konut Projesi İÇİNDEKİLER 2 3 4 6 7 13 19 20 22 53 Tahsise Kimler Katılabilecek? Tahsise Kimler Katılamayacak? Mahal Listesi Başvuru ve Tahsis Takvimi Ödeme

Detaylı