Türkiye ambalaj sektörü büyüyor...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Türkiye ambalaj sektörü büyüyor..."

Transkript

1

2 Barem Tire / İzmir Türkiye ambalaj sektörü büyüyor... Barem Gaziantep

3 Biz büyüyoruz. Ofset Baskılı Kutu Üretimi nde 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren Barem Ambalaj, Ege Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi nde bulunan 2 fabrikası, toplam 25,000 m2 lik tesisleri ve 345 kişilik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Barem Ambalaj 2 fabrikasında, toplamda aylık bazda 1500 ton karton, 800 ton kağıt işleme kapasitesine sahiptir. Tesisleşme ve teknoloji alanında değişimi sürekli takip eden kendini devamlı yenileyen, artan rekabet ortamında, müşterilerinin değişen istek ve ihtiyaçlarını, hizmet ve üretim kalitesinden taviz vermeden karşılamayı hedefleyen Barem Ambalaj, güvenilir, hızlı ve kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Barem Ambalaj, kaliteli hizmet anlayışını dünyanın ve Türkiye nin dört bir yanına yaymak ve müşterilerine rekabet avantajı sağlamak için İzmir ve Gaziantep tesislerinin yanı sıra İzmir, Konya, İstanbul, Bursa ve Malatya ofisleriyle müşterilerinin her türlü ihtiyacına anında cevap vermektedir. Yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesisleri ve tamamen otomasyona dayalı sistemiyle dışarıya bağlı kalmadan üretim yapabilen Barem Ambalaj, müşterilerinin pazarlama stratejileri doğrultusunda dün olduğu gibi bugün de var gücüyle çalışmaktadır.

4 üretim İleri teknolojiye sahip makine, tesis ve üretim hacmimiz, profesyonel ekibimiz ve markanıza artı değer katan baskı kalitemiz ile kesintisiz üretiyoruz.

5 ön hazırlık baskıya hazırlık Barem Ambalaj, her biri alanında uzman tasarım ekibi ile tasarımdan renk ayrımına kadar birçok hizmeti vermekte, ihtiyaca göre en uygun kutu ve ambalaj tasarım çözümlerini sunmaktadır. Baskıya hazırlık süreci nasıl işler? Macintosh Mac Pro (5 adet) Grafik tasarım çözümlerinde üstün performans sağlar. HP 5200 Dijital Baskı Prova (2 adet) 113 cm enindeki, tasarım sonrası ofset baskı renklerine %90 yakınlık sağlayan dijital prova cihazı müşterilerimizin baskı renklerini ve son kontrollerini kağıda döküp görebilmelerini sağlar. Seri imalat öncesi prototip hali alınmış olur. Luscher X-Pose 100*140 cm CTP (2 adet) Grafik departmanımızın hazırladığı tasarımları direkt olarak bilgisayardan kalıba çevirip matbaaya aktaran bir sistemdir. Bu sayede zamandan tasarruf sağlayıp kalıba geçiş süreci ve bu süreçte oluşabilecek hataların önüne geçilmektedir. Bu cihazla daha homojen ve yüksek bir baskı kalitesi sağlanmaktadır. Aristo Plotter Cihazı Kutunun ölçülerine göre farklı kutu tiplerini ve kalitelerini müşterinin isteği doğrultusunda seri imalattan önce görmeyi sağlar. Böylece ölçü yanlışlarından doğacak olumsuz unsurları minimum seviyede tutar.

6 ebatlama Bobin halinde stokladığımız kağıt ve karton hammaddelerimiz iş emrine uygun olarak üretim planına göre ofset baskı sürecine girmeden önce makinelerimizle istenen ebatlarda tabakalanır ve baskıya hazır hale getirilir. İmalatını yapacağımız ambalajın en az fire ile çalışılmasını ve kartonun istiflenmesini de sağlar eninde bobin tabakalama makinesi 1250 eninde bobin tabakalama makinesi

7 ofset baskı Ebatlanan kartonlar ileri teknoloji ürünü ofset baskı makinelerinde üretim planına göre baskıya girer. Bu bölümdeki makinelerimiz en son teknoloji ürünü olup tamamen bilgisayar renk kontrol yönetim sistemi olan CIP 3/4 programı sayesinde renk farklılıklarını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Dolayısıyla istenilen baskı kalitesini en üst düzeyde sağlar. Bu da müşteri memnuniyetini arttırarak Barem Ambalaj ın tercih edilmesini ilk sıralara taşır. KBA Rapida Disp. Lak 1020x1420 (2011 Model): En son baskı teknolojisine sahip makinemiz 6 renk ve dispersiyon lak baskı özelliğiyle saatte baskı yapabilmektedir. KBA Rapida Disp. Lak 1020x Model): En son baskı teknolojisine sahip makinemiz 5 renk ve dispersiyon lak baskı özelliğiyle saatte baskı yapabilmektedir. Roland Disp. Lak 1020x1420: Makinemiz 6 renk ve dispersiyon lak baskı özelliğiyle saatte baskı yapabilmektedir. Roland Disp. Lak 700x1000: Makinemiz 6 renk ve dispersiyon lak baskı özelliğiyle saatte baskı yapabilmektedir. Roland Disp. Lak 700x1000: Makinemiz 5 renk ve dispersiyon lak baskı özelliğiyle saatte baskı yapabilmektedir. Roland Ultra UV Lak 1000x1400 (3 adet): Makinemiz saatte baskı yapabilmektedir.

8 ondüla ve laminasyon Ambalajlarımızın omurgasını oluşturan ondüla kısmının üretildiği ve baskısı tamamlanan kartonlarımızın ondülayla birleştiği departmanımızdır. Ondüla ile sıvamalı kutu yapılmasındaki kasıt daha çok ambalaj içerisine konulacak (vitrinlenecek) ürünlerin ağırlığı ile doğru orantılıdır. Müşterilerimizin iş hedefleri doğrultusunda bu kararı tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ile müşterilerimiz karşılıklı alırlar. Ürettiğimiz ambalajların micro ve ondülaları müşteri satış sözleşmesine uygun spektlerde Dünya Ambalaj Standardı olan ECT, FCT, BST, PET, COBB, PAT test prosedürüne uygun olarak üretilir eninde E ve B Dalga Oluklu Hattı (2012 model) 1250 eninde E ve B Dalga Oluklu Hattı (2008 model) 1400 eninde Paktek tam otomatik Laminasyon (2 adet) 1350 eninde Paktek tam otomatik Laminasyon (2 adet)

9 kesim, pencere ve katlama Laminasyondan çıkan yarı mamullerin hazır hale gelmesi için son süreç olan kesim katlama ve yapıştırma departmanında dünya standardı olan FEFCO kutu standardı prosedürüne uygun olarak, tecrübeli personelimiz, ileri teknoloji makinelerimizle ürünleri son şekline getirir. Bu hatta siparişin ilk alındığında kararlaştırılan numunesi, onaylanan kutu tipi ve ölçüsüne göre hazırlanan 15 mm veya 18 mm lik tahta üzerine montajlanmış özel bıçaklar ile kesimi yapılır. Kesimi yapılan ürünlerin kenarları temizlendikten sonra kutu tipine göre katlama ve yapıştırma makinelerine alınarak yapıştırılmaları sağlanır. Müşteri sözleşme speklerine göre kolilenip veya paletlenip kutular sevke hazır hale getirilir. Sevkiyat ambarına teslim edilir. 1000x1400 Bobst Tam otomatik kesim ve gofre makinesi (2 adet) 700x1000 Bicheng Tam otomatik kesim ve gofre makinesi (2 adet) 1100x1600 WT Yarı otomatik kesim makinesi (2 adet) Tam otomatik pencere takma makinesi Omega 70 cm 4 Nokta yapıştırma makinesi Omega 110 cm 4 Nokta yapıştırma makinesi Omega 120 cm 4 Nokta yapıştırma makinesi Omega 130 cm 4 Nokta yapıştırma makinesi Krause 110 cm Dipkilit yapıştırma makinesi Paktek tam otomatik çift yüz dikebilen dikiş makinesi Kesimden çıkan mamullerin kenarlarını ayıklamak için tam otomasyon ayıklama makinesi kullanılır.

10 lojistik Aynı anda çok sayıda büyük, küçük aracın yükleme boşaltma yapabildiği lojistik sahamızdan dünyanın ve Türkiye nin her yerine standartlara uygun lojistik yüklemesi ve boşaltması kısa sürede güvenli olarak yapılabilmektedir.

11 ürünler Biz, iyi bir satış rakamına ulaşmanın, iyi bir ambalaj ile doğrudan ilişkili olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ürün kalitemiz ile size en iyi hizmeti veriyoruz.

12 ürünler Karton Kutular E-Dalgalı Sıvama E-Dalga Pencereli B-Dalgalı Sıvama Dopel Sıvamalı Stand 0,70 gr\m 2 den, 450gr\m 2 kartona kadar üretim yapabilme kapasitesine sahip olan tesisimiz makine ve ekipmanlarıyla beraber marketing ürünler için tasarlanmış otomatik, dip kilitli, 4 nokta yapıştırma, yan kulak yapıştırma ve özel tasarım yapıştırma aparatlarıyla beraber tamamıyla otomasyona dayalı ürünler sunmaktadır. Bu ürünler genelde küçük ölçülerde olup ağırlıkları azdır. Barem Ambalaj ürünlerinin ofset baskı ve işçilik kalitesi; market, raf ve vitrinlerde sergilenen ürünlerin vaadini ve mesajını tüketiciye çok kolay aktararak, tüketicinin satın alma kararını çok çabuk vermesini sağlar. E + B dalgalı sıvama ve dopel üretim kabiliyetine sahip olan Barem Ambalaj, otomatik ve manuel dolum kutular için talebe göre asetat (pencere) yapıştırma seçenekleriyle, lüks ambalajlarda talep doğrultusunda parlak, mat, selefon ve gofraj (kabartma) baskı seçenekleriyle ürünler oluşturabilmektedir. hizmet verdiğimiz sektörler İlaç Sektörü Gıda Sektörü Temizlik Sektörü Kozmetik Sektörü Tekstil Sektörü Ev Tekstili Sektörü Ayakkabı Sektörü Yedek Parça Sektörü Elektrik Sektörü Elektrikli Ev Aletleri Sektörü Zirai İlaç Kutuları Sektörü

13 Adımızla güven, kalitemizle fark yaratıyoruz. toplam kalite yönetimi Barem Ambalaj, küreselleşme ile artan rekabet ortamında, müşterilerini, beklentilerinin ötesinde memnun etmek için modern teknolojiyi ve profesyonelliği en etkin şekilde kullanmaktadır. Sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Barem Ambalaj, tecrübeli personelini sürekli gelişim ruhu içerisinde eğitim programlarıyla destekleyerek Güven ve Kalite farkı yaratmaya devam etmektedir. Müşterilerinin değişen istek ve ihtiyaçlarını, hizmet ve üretim kalitesinden taviz vermeden karşılamayı hedefleyen Barem Ambalaj, kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği yönetimi sistemlerini, bünyesinde bulundurduğu mühendisleri, çevre danışmanlarıyla beraber sürekli iyileştirme içerisindedir. Barem Ambalaj ın kalitesi, titiz ve yoğun çalışmalar neticesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda İle Temasta Bulunan Materyal Sicil Belgesi, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Sicil Belgesi ile onaylanmıştır.

14 teknoloji yatırımlar Teknolojideki değişimi anbean takip ediyoruz. Barem Ambalaj, ileri teknoloji makine, tesis ve üretim kapasitesi, teknoloji ve yeniliklerin takibi, sürekli iyileştirme faaliyetleri ile Türkiye nin lider ambalaj firmaları arasında yer almaktadır. Üretim hattının her aşamasında ileri teknoloji makineleri kullanan Barem Ambalaj, kalite çıtasını sadece Türkiye değil dünya standartlarına yükseltmeyi hedeflemektedir. Birlikte büyüyoruz. Bu doğrultuda; Tire fabrikamızın yanı sıra 2011 yılında Gaziantep Fabrikamız 2000 m 2 daha genişletilmiş, mevcut kapalı saha kapasitemiz %50 daha büyümüştür. Gaziantep Fabrikamıza büyük ebat 2012 KBA RAPIDA 142 Ofset Baskı Makinesi, 142 cm Tam Otomatik Atik Ayıklamalı Bobst Kesim Makinesi ve Otomatik Laminasyon Makinesi entegre edilerek mevcut üretim kapasitemiz %100 artmıştır.

15 Neden biz? Barem Ambalaj, başarıya giden yolda ihtiyacı olan desteği ve gücü hizmet verdiği markalardan aldığının bilinci ile müşterilerinin tüm istek ve ihtiyaçlarını anında yerine getirmek için gece gündüz çalışmaktadır. Türkiye nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren satış ve pazarlama ekipleri ile müşterilerine mevcut pazarları ile ilgili enformasyon ve proaktif çözümler sunan Barem Ambalaj, müşterilerinin daha hızlı, kaliteli ve doğru hizmet almalarına olanak sağlamaktadır. Barem Ambalaj, kaliteli hizmet anlayışını Türkiye nin dört bir yanına yaymak ve müşterilerine rekabet avantajı sağlamak için İzmir ve Gaziantep tesislerinin yanı sıra İzmir, Konya, İstanbul, Bursa ve Malatya ofisleriyle müşterilerinin her türlü ihtiyacına anında cevap vermektedir. Müşterilerinin pazarlama stratejileri doğrultusunda, müşterileriyle işbirliği içerisinde çalışmalarını yürüten Barem Ambalaj, Hijyen ve Kalite Yönetimi Standartlarını müşterileri ile birlikte yöneterek mükemmele ulaştırmıştır. müşteri memnuniyeti Şirketlerin büyüklüğü müşterilerinin büyüklüğü ile doğru orantılıdır.

16 hijyen ve kalite referanslar Sağlıklı ve hijyenik ortamda üretimin yapılması ve üretim aşamasından lojistik hizmetlerine kadar her noktada hijyen standartlarının en üst derece sağlanması Barem Ambalaj ın temel politikasıdır. Modern üretim tesislerimizin hijyen seviyesi, ölçümü ve kontrolleri çevre mühendislerimiz ve uzman ekibimiz tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Üretim tesislerimizde hijyen şartlarına büyük bir titizlik gösterilerek, en modern metotlarla üretim yapılmaktadır.

17 Tire Fabrika Organize Sanayi Bölgesi N.10 Tire / İzmir T (pbx) F Gaziantep Fabrika 2. Organize Sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı Güney 4. Cd. N.4 Başpınar / Gaziantep T (pbx) F İzmir Bölge Hırdavatçılar Çarşısı 1202 Sokak N.148 K.2 D.231 Yenişehir / İzmir T F İstanbul Bölge Cumhuriyet Mh. Karanfil Sk. N.31 Badıllı İş Merkezi Küçükçekmece / İstanbul T F Malatya Bölge Mobile

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr

hakkımızda hizmetler çözümler ürünler avantajlar yenilikler www.ssh.com.tr hakkımızda avantajlar hizmetler çözümler yenilikler ürünler www.ssh.com.tr İşletmelerin iyi ve güvenilir bir ürün sağlayabilmeleri ancak başarılı bir satış sonrası hizmetle mümkün olabilir. Bulunduğumuz

Detaylı

içten dışa sizi yansıtır!

içten dışa sizi yansıtır! içten dışa sizi yansıtır! Çanta Beldesi, Sancaktepe Mah. Gürpınar Cad. No:6 34580 Silivri / Istanbul TURKEY T. +90 212 746 60 60 pbx F. +90 212 746 60 35 www.polipa.com info@polipa.com IML Plastic Packaging

Detaylı

APR12 G2558455_TR - 2012 Esko. Bütün özellikler değişikliğe tabidir. Türkçe www.esko.com

APR12 G2558455_TR - 2012 Esko. Bütün özellikler değişikliğe tabidir. Türkçe www.esko.com Türkçe İçindekiler Sonuçlar sızı gülümsetsın 4 İnovasyon 4 Renk 5 Kâr 6 Hız 7 Uzmanlık 8 Güvenilirlik 9 Hatayı azaltma 10 Sürdürülebilirlik 11 Müşterilerimiz 13 Çözümlerimiz 17 Ambalaj yönetimi 17 Tasarım

Detaylı

Firma Tanıtım Sunumu

Firma Tanıtım Sunumu Firma Tanıtım Sunumu MARKA BASKI Merkez Adresi Meclis Mah. Atatürk Cad. No: 51-2 Sancaktepe / İSTANBUL Faaliyet Konusu Kendinden yapışkanlı baskılı ve baskısız rulo etiket üretimi, ofset tabaka baskı üretimi,

Detaylı

Türkiye ambalaj sektörü büyüyor...

Türkiye ambalaj sektörü büyüyor... Türkiye ambalaj sektörü büyüyor... - 1999 2 2011 KBA 142-6+1 280 Gaziantep Fabrika da temelleri 2008 ve üretime geçen 2. Tesisi olan Gaziantep 7,000 m 2 ile 2012 model alman teknolojisi büyük format KBA

Detaylı

www.bakambalaj.com.tr 2013 FAALİYET RAPORU

www.bakambalaj.com.tr 2013 FAALİYET RAPORU www.bakambalaj.com.tr 2013 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BÖLÜM I ORGANİZASYON Bak Ambalaj 02 Sermaye ve Ortaklık Yapısı 03 Vizyon, Misyon ve Değerler 04 Kilometre Taşları 06 BÖLÜM II YÖNETİM Yönetim Kurulu

Detaylı

TÜRKİYE KALKINMA BANKASI A.Ş. OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ ÜRÜNLERİ Hazırlayan M. Oğuzhan ÖNEN SA-02-2-5 ARAŞTIRMA MÜDÜRLÜĞÜ NİSAN 2002 ANKARA İÇİNDEKİLER TABLO LİSTESİ GİRİŞ 1 1. AMBALAJ 3 1.1 AMBALAJ NEDİR

Detaylı

GELECEĞE ŞEKİL VERİYORUZ

GELECEĞE ŞEKİL VERİYORUZ GELECEĞE ŞEKİL VERİYORUZ ERDEMİR TÜRKİYE NİN AYNI ANDA SICAK, LEVHA, SOĞUK, GALVANİZLİ, TENEKE MAMUL ÜRETİMİ YAPABİLEN TEK ENTEGRE ÇELİK ÜRETİCİSİ. İSDEMİR TÜRKİYE NİN AYNI ANDA YASSI VE UZUN ÜRETİMİ

Detaylı

Beypazarı Madensuyu meyveli çeşitlerini artıracak. Bolca dan yeni ürün: Kabuksuz kabak çekirdeği. Saruhan 'dan yeni yatırımlar

Beypazarı Madensuyu meyveli çeşitlerini artıracak. Bolca dan yeni ürün: Kabuksuz kabak çekirdeği. Saruhan 'dan yeni yatırımlar Beypazarı Madensuyu meyveli çeşitlerini artıracak Bolca dan yeni ürün: Kabuksuz kabak çekirdeği Saruhan 'dan yeni yatırımlar editör Merhaba Dergimizin dördüncü, CNR fuarındaki birlikteliğimizin 2. sinde

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA

ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA Kurumsal ELM ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA Termikel Grup bünyesinde 1994 yılından bu yana başarıyla hizmet veren ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu daha da pekiştiriyor. Sürekli gelişimi

Detaylı

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU TANITIM KİTİ UĞUR ȘİRKETLER GRUBU Uğur Șirketler Grubu nun temeli, amiral gemisi olan Uğur Soğutma nın 1954 te Nazilli de dondurma makineleri üretimine bașlaması ile atılmıștır. Geçen yıllar içinde soğutmadan,

Detaylı

ADO-CRP editörden veka PAKPEN KALE YILDIZPEN YEM EMRE KALIP PİMAŞ CAM ODA pencad VORNE BİLKAPEN BİLKAPEN 20 Vorne İhracat Sorumlusu Erkan Kesemen Pencerenin Kalitesini Kullanılan Ürünler Belirler Vorne

Detaylı

Ağır Tonaj. Dünya fuarlarında Ermaksan rüzgarı. Ermaksan da İSG kültürü. Yeni nesil ErCut Kontrolör. Kapak Konusu

Ağır Tonaj. Dünya fuarlarında Ermaksan rüzgarı. Ermaksan da İSG kültürü. Yeni nesil ErCut Kontrolör. Kapak Konusu ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. KASIM 2014 Yıl:1 Sayı: 2 Kapak Konusu Ağır Tonaj Dünya fuarlarında Ermaksan rüzgarı Ermaksan da İSG kültürü Yeni nesil ErCut Kontrolör ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır.

Detaylı

Fibermak ve EVO II ye dünyanın en prestijli tasarım ödülleri verildi. şirket arasında. Ermaksan en büyük. ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır.

Fibermak ve EVO II ye dünyanın en prestijli tasarım ödülleri verildi. şirket arasında. Ermaksan en büyük. ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. ERMAKSAN A.Ş. nin ücretsiz yayınıdır. Yıl : 1 Sayı : 1 500 Ermaksan en büyük şirket arasında Fibermak ve EVO II ye dünyanın en prestijli tasarım ödülleri verildi ERMAG MAYIS 2014 1 08 Ermaksan En Büyük

Detaylı

İZMİR KALKINMA AJANSI KOBİ VE SOSYAL KALKINMA MALİ DESTEK PROGRAMLARI

İZMİR KALKINMA AJANSI KOBİ VE SOSYAL KALKINMA MALİ DESTEK PROGRAMLARI İZMİR KALKINMA AJANSI KOBİ VE SOSYAL KALKINMA MALİ DESTEK PROGRAMLARI İzmir Kalkınma Ajansı, demokratik ve katılımcı bir anlayışla yerel paydaşlar ve merkezi yönetim arasındaki işbirliğini geliştirerek

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA

ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA ŞİRKET PROFİLİ / ANKARA Termikel Grup bünyesinde 1994 yılından bu yana başarıyla hizmet veren ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu daha da pekiştiriyor. Sürekli gelişimi kendine ilke

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

Yönetim Kurulu n. Sevgili Dostlar;

Yönetim Kurulu n. Sevgili Dostlar; Yönetim Kurulu n Sevgili Dostlar; Gelişen teknolojilerle birlikte ürünler arasındaki farklılıkların neredeyse kalmadığı bir dönemi yaşamaktayız. Bugünün başarılı kurumlarına baktığımız zaman, sahip olunan

Detaylı

ADO-CRP ROTO VEKA KALE r 12 ASC Plastik-Ascam Cam Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi Çevre Mühendisi Cenk Cenkcimenoğlu Nitelikli ve Kalitesi İle Öne Çıkan Ürünlerle Pazar Payını Geliştiren Bir Firmayız

Detaylı

KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU

KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU Adres Ülke Yetkili Kişi Yetkili Kişinin Pozisyonu İrtibat Numarası Tarih : 09.03.2010 Üyelik Tarihi : 01.12.2007 Personel Sayısı : 1038 Sektör : Lojistik : Merkez

Detaylı

Migros 2013 Faaliyet Raporu

Migros 2013 Faaliyet Raporu MİGROS TİCARET A.Ş. FAALİYET RAPORU 2013 1 Migros 2013 Faaliyet Raporu Konu: Perakende Matematiği Büyüme Verimlilik Penetrasyon Alışveriş Deneyimi İçindekiler Luctus tincidun exerionet ulluptur Etuta nosaperis.

Detaylı

ATIK SU RENK PARAMETRELERİ

ATIK SU RENK PARAMETRELERİ Sayı: 6 / Aralık 2014 Üç ayda bir yayımlanır ATIK SU RENK PARAMETRELERİ NELER GETİRİYOR? Rudolf Duraner A.Ş. Organize San. Böl. Sarı Cad. 4.Sk. No:2 Bursa/TÜRKİYE www.rudolf-duraner.com.tr Tel: +90 (0)

Detaylı

BAKBİ BİLGİSAYAR LAPTOP SERVİSİ FRANCHİSE SİSTEMİ

BAKBİ BİLGİSAYAR LAPTOP SERVİSİ FRANCHİSE SİSTEMİ 1 BAKBİ BİLGİSAYAR LAPTOP SERVİSİ FRANCHİSE SİSTEMİ 1. BAKBİ BİLGİSAYAR LTD.ŞTİ KİMDİR? 2. BAKBİ NEDİR? 3. BAKBİ KALİTE POLİTİKASI 4. BAKBİ MİSYONU 5. BAKBİ VİZYONU 6. FRANCHİSİNG NEDİR? 7. BAKBİ ÜRÜN

Detaylı

Sac Metal İşleme Sektörünün Lİderİ Ermaksan İle Bayİlİk Anlaşması İmzalaDI

Sac Metal İşleme Sektörünün Lİderİ Ermaksan İle Bayİlİk Anlaşması İmzalaDI Tezmaksan MakİnA, Sac Metal İşleme Sektörünün Lİderİ Ermaksan İle Bayİlİk Anlaşması İmzalaDI TEZMAKSAN, KALDER E ÜYE OLDU / GOODWAY DEN YEPYENİ YÜKSEK HIZDA KILAVUZ ÇEKME VE DELME TEZGAHLARI/ İNAN MAKİNA

Detaylı

diyalog Yeni Linde E80 HASEL Sıfır emisyon, maksimum güç; Depolamada farklı çözümler Hasel, forklift lastiği satışlarını artırıyor HASEL diyalog

diyalog Yeni Linde E80 HASEL Sıfır emisyon, maksimum güç; Depolamada farklı çözümler Hasel, forklift lastiği satışlarını artırıyor HASEL diyalog www.hasel.com HASEL diyalog Mart 2015 HASEL diyalog Hasel İstif Makinaları A.Ş. nin mevsimlik bültenidir. Sıfır emisyon, maksimum güç; Yeni Linde E80 Depolamada farklı çözümler Hasel, forklift lastiği

Detaylı

MİGROS SİZE İYİ GELECEK...

MİGROS SİZE İYİ GELECEK... MİGROS SİZE İYİ GELECEK... İÇİNDEKİLER 2 FORMATLARIMIZ 4 KURUMSAL PROFİL 4 VİZYON-MİSYON-STRATEJİLER- İLKELER 5 BİR BAKIŞTA 2014 YILI 8 BAŞLICA GÖSTERGELER 10 TARİHÇE 12 BAŞKAN MESAJI 14 EKONOMİK DEĞERLENDİRME

Detaylı

2.1.6. Sermaye:... 47 2.2 KURULUŞUN TEDARİKÇİLERİ VE İLİŞKİLER... 47 2.3 TESİS YER SEÇİMİ VE YERLEŞİM PLANI... 53 3. ÜRETİM VE PLANLAMA

2.1.6. Sermaye:... 47 2.2 KURULUŞUN TEDARİKÇİLERİ VE İLİŞKİLER... 47 2.3 TESİS YER SEÇİMİ VE YERLEŞİM PLANI... 53 3. ÜRETİM VE PLANLAMA İÇİNDEKİLER BÖLÜM1 KURULUŞ HAKKINDAKİ GENEL BİLGİLER... 3 1.1 KOÇ HOLDİNG A.Ş... 3 1.2 KURULUŞUN ADI VE ADRESİ... 4 1.3 FİRMANIN TANITIMI... 5 1.4 FİRMANIN TARİHÇESİ... 7 1.5 BULAŞIK MAKİNESİ İŞLETMESİNİN

Detaylı

BÜROSİT 2014 KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

BÜROSİT 2014 KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU BÜROSİT 2014 KURUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU İÇİNDEKİLER ÜST YÖNETİMİN MESAJI... 3 RAPOR HAKKINDA... 4 KURUMSAL PROFİL... 5 MARKALAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLER... 6 HİZMET VERİLEN PAZARLAR... 6 OPERASYONEL

Detaylı

Hedefimiz, 2014 Yılında 2 Kat Daha Büyümek

Hedefimiz, 2014 Yılında 2 Kat Daha Büyümek Hedefimiz, 2014 Yılında 2 Kat Daha Büyümek Eska Valve Kalite Müdürü Murat Çalapkulu ile Eska Valve yi, Türk endüstrisini ve gaz tesisat sektörünü konuştuk. 2013 yılında tam anlamı ile yeni fabrikalarına

Detaylı