Chemitag.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Chemitag. www.paktemkimya.com"

Transkript

1 Chemitag

2

3

4

5

6 Genel Hijyen Grubu Lotis Handclean Konsantre Teknik Sıvı El Sabunu Karbon, mürekkep ve yağların oluşturduğu kirleri cildi tahriş etmeden kolayca çözer. Yapısında koruyucu yağ lanolin ve provitamin B5 bulunmaktadır. Su ile seyreltme sonrası kıvamlaşır. Doğal kimyasallardan oluşmuş olup doğada biyolojik olarak parçalanır. Lotis Direk Kullanım Sıvı El Sabunu İçerdiği koruyucu ve nemlendirici özelliği sayesinde cildi daima canlı tutar. Cildin doğal nem dengesini korur. Lotis Foam Kuru Köpük El Sabunu Ellerin yıkanması esnasında dokunun yumuşamasını sağlar, aynı zamanda cilt bakımını yapar. Lotis Handclean Cream Granüllü El Temizleme Kremi Yapısındaki granül sayesinde yağların oluşturduğu yoğun kirleri, cildi tahriş etmeden kolayca çözer. İçeriğindeki bileşenler cildi besler, yumuşatır ve nem dengesini korur. Active Clean Yoğun Kıvamlı Konsantre Yüzey Temizleyici Güçlü formülü sayesinde en zorlu kirleri derinlemesine temizler. Kirlerle hemen reaksiyona girerek hızlı bir temizlik imkanı sağlar. Uygulandığı yüzeyler üzerinde olumsuz herhangi bir etki göstermez. Dezenfektan içeriği sayesinde mikropların yok edilmesinde etkili olur. Hemera Leather Shine Deri Temizleme Deri yüzeylerin temizliği için kullanılır. Besleyici formülü sayesinde derinin rengini koruyup yıpranmamasını sağlar.

7 Genel Hijyen Grubu Sencitive Konsantre Yüzey Temizleyici Her türlü yüzeyde güvenle uygulayabileceğiniz dezenfektan içerikli genel temizlik ürünüdür. Uygulandığı yüzeyde leke ve iz bırakmadan kolaylıkla temizlik sağlar. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün, kurulama, durulama gerektirmeden kalıcı, etkili ve hoş koku bırakarak kokuyu uzun süre muhafaza eder. Tabnak Non Stick Zemin Temizlik ve Bakım Özel formülü sayesinde kirlerin zemine yapışmasını önler. Tozlar yüzeyde tutunamadığı için uzun süreli hijyen sağlar. C & C Elde Bulaşık Yıkama Ürünü İçerdiği meyve esansı sayesinde yemek kokularını giderir. Durulaması kolaydır. Yüzeylerde iz ve leke bırakmaz. Cildin nem dengesinin bozulmaması için koruyucu yağlar kullanılmıştır. Kreon Lime Makineler İçin Kireç Çözücü Makinelerin içinde oluşan kireçlenmeleri etkili şekilde, zarar vermeden temizler. Kreon Graset Ağır Gıda Yağ Sökücü Otellerde hastanelerde, restaurant ve hazır yemek üretim tesislerinde oluşan yanık yağların temizliğinde kullanılır. Özellikle yanmış yağların ve katran tabakalarının çıkarılmasında,fırın ekipmanlarının, tava, tencere, davlumbaz ve paslanmaz yüzeylerin temizliğinde, zarar vermeden etkili sonuçlar sağlar.

8 Genel Hijyen Grubu Sanalkali Saniter Alkali Temizleme Kostik içermez. Uygulanan yüzeye zarar vermez. Yağ, sabun birikintilerini ve kötü kokuları yok eder. Sanacid Saniter Asidik Temizleme Su ve kireç lekelerini ortadan kaldırır. Asidik karakterli yapısından dolayı güvenle kullanım sağlanır. Armatürlerdeki lekeleri gidererek metal yüzeyi parlatır. Dione WC Klozet ve Pisuvar Temizleme Ev ve iş yerlerinde saniteralan temizliğinde ve dezenfeksiyonunda kullanılan etkin bir temizlik ürünüdür. Klozetlerin iç yüzey ve kıvrımlarındaki kir, pas ve lekeleri gidererek mikroplardan arındırır. Feronia Parfume Oda Parfümü Kötü kokuları giderir. Kalıcı formülü sayesinde kullanım sonrasında, havada uzun süreli hoş bir koku bırakır. Kreon Plug AC Asidik Gider Açıcı Giderdeki plastik boru ve düzeneklerde delinme vb. herhangi bir tahribata neden olmaz. C & C Çamaşır Suyu Dezenfektan özelliği ile istenen sağlıklı ve temiz ortamı oluşturur. İnatçı lekeleri kolaylıkla yok eder. Uygulaması kolaydır. Dione Rustlime Pas, Kireç, Yosun Temizleyici Ev ve iş yerlerinde saniter alanlarda oluşan pas, kireç ve yosunlanma gibi kirlerin temizliğinde etkin asidik bir üründür. Silinebilir yüzeylere zarar vermez.

9 Genel Hijyen Grubu C & C Kireç Çözücü Metal koruyucu inhibitör komponentler sayesinde oksitlenmeyi engeller. Sert zeminlerde ve her türlü metal yüzeylerde güvenle kullanılır. Dione Glass Cam Sil Cam yüzeyleri hızlı bir şekilde leke bırakmadan temizler. Yüzeylere zarar vermeden parlaklık sağlar. Hemera Otomat AL Yer Otomat Makinası Temizlik Maddesi Ağır kirli ve yağlı zeminlerin temizliği için kullanılan yer otomat makinesi kimyasalıdır. Özel formülü sayesinde köpüğü kontrolllü, yüksek alkali içeren yoğunlaştırılmış endüstriyel temizleme maddesidir. Hemera Otomat AC Yer Otomat Makinası Temizlik Maddesi İç ve dış zemin temizlik robotlarında, her türlü yıkanabilir zeminde uygulanabilen, yoğun kirlerin çıkarılması için yüksek konsantrasyonlu, köpüğü kontrollü temizlik ürünüdür. Hemera Rubber Off Lastik İzi Temizleyicisi Forklift ve yer otomatların bıraktığı lastik izlerini etkili bir şekilde temizlenmesinde kolaylık sağlar. Rubber Off Epoksi Zemin Temizleyici Epoksi zeminlerde bulunan yağ, kir vb. kalıntıları etkili şekilde temizler. Re Glass Cam Yenileme Ürünü Renk bozulması, çiçeklenme ve mavileşme oluşan camlarda, nemli ortamlarda uzun süre depolanan camlarda kullanılır. Cama yeni bir görüntü verir. Metal kaplı camlarda kullanıma uygun değildir.

10 Tekstil Leke Çözücüler ve Yardımcı Yıkama Ürünleri Feronia Rust Pas Sökücü Demir, bakır gibi materyallerin oluşturduğu, yıkama ile giderilemeyen pas lekelerini kolaylıkla temizler. Kumaş üzerinde herhangi bir tahribata yol açmaz. Feronia Ink Mürekkep Sökücü Tükenmez ve keçeli kalemlerin oluşturduğu lekeleri temizler. Kumaş üzerinde iz bırakmadan lekeyi çıkarır. Feronia Paint Boya Sökücü Kumaş üzerinde oluşan boyaları ve hatalı serigrafik boyaları etkili şekilde temizler. Kumaşa zarar vermez. Feronia Grase Yağ Leke Sökücü Doğal, madeni yağ gibi bileşikler içeren lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Kumaş üzerinde iz ve leke bırakmaz.

11 Dezenfektan Grubu Disinfect Alco Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı Bakteri, virüs ve mikroorganizmalar üzerinde öldürücü etkisi vardır. Aynı zamanda, uygulandığı yüzeyde mikroorganizmaların tekrar üremesini önler. Durulama gerektirmeden her türlü yüzeyde güvenle kullanılabilir. Lotis Alco Alkol Bazlı El Dezenfektanı Eldeki bakteri oluşumunu önler. Elde üreme riski yüksek olan gram pozitif ve gram negatif bakterilere karşı etkilidir. Lotis Antiseptic Alkol Bazlı Jel Dezenfektan Eldeki bakteri oluşumunu önler. Elde üreme riski yüksek olan gram pozitif ve gram negatif bakterilere karşı etkilidir. Jel yapısından dolayı kullanımı kolaydır. Uçuculuğu sayesinde durulama gerektirmez.

12 Konsantre Su Bazlı Yağ - Kir Çözücü ve Sökücü Grubu Carbograset Karbon ve Yağ Çözücü Karbonlaşmış yağ ve kir kalıntılarını yüzeyden kolayca temizler. Geliştirilmiş güçlü formülü sayesinde her türlü yağ kalıntısının yapısını bozarak kısa sürede bünyesine alır. Korozif etkisi bulunmamaktadır. Hassas yüzeylerin kullanımı için uygundur. Activegraset Kir ve Yağ Çözücü Konsantre su bazlı yağ sökücüdür. Benzin, mazot, tiner, gaz yağı ve benzeri kimyasalların yaptığı işi tek başına yapar. Boyalı yüzeylere zarar vermeden güvenle kullanılabilir. Multigraset Katranlaşmış Yağ ve Kir Çözücü Alüminyum ve boyalı yüzeylerde etkili olup motor parçalarının üzerinde bulunan ağır yağ ve kirlerin temizlenmesinde etkili sonuç verir. Kullanılan bu ürün yağların birikmesini engeller. Targraset Yağ ve Kir Çözücü Su ile seyreltildiğinde oluşturduğu emülsiyon sayesinde dik yüzeylere tutunur, katranlaşmış yağı ve kiri bünyesine alana kadar yüzeyde kalır. Tank yüzeylerinde güvenle kullanılır. Mekanik etkiye gerek kalmadan etkili sonuç sağlar. Washmaschines Konsantre, Parça Yıkama Makineleri İçin Yağ Çözücü Parça yıkama makinelerinde kullanılır. Yağlı ve kirli her türlü parçanın yıkanması için uygundur. Basınçlı yıkama makineleri ile ağır kirli zeminler, tanklar yıkanabilir. Aynı zamanda boru hatları ve donanımlarının yıkanmasında kullanılır.

13 AC Graset Konsantre Asidik Kir ve Yağ Çözücü Konsantre Su Bazlı Yağ - Kir Çözücü ve Sökücü Grubu Asidik karakterli yağ sökücüdür. Yüzeyde bulunan yağ, kir ve pası söker. Geçici fosfatı açığa çıkarır. Rustguard Pas Dönüştürücü Metal üzerinde bulunan pas ve tufalın alınmasını sağlayarak sonraki işleme metali hazır hale getirir. İçeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinde aynı zamanda metalin yağını da alır. Yüzeyin kısa sürede paslanmasını engeller. Metalprepare Boya Öncesi Metal Yüzey Hazırlayıcı Güçlü formülü sayesinde yüzeydeki yağlarların yapısını bozar. İnaktiflerine ayırdığı yağı yüzeyden kolayca uzaklaştırır. Mikron boyutta aşındırma yaparak boyanın tutunmasını sağlar. Metal üzerini demir fosfat kaplayarak boyanın ömrünü artırır. Pasivation Pasivasyon Sıvısı Metal yüzeyde karıncalanma ve pas oluşumunu önlemek için kullanılır. Ul Cleaner Ultrason Parça Yıkama Sıvısı Ultrasonik yıkama yapan makinelerde kullanılmak üzere formüle edilmiş konsantre kimyasal temizleyicidir. Climashine Klima Petek Temizleyici Asit içermeyen formülü sayesinde tüm alüminyum yüzeylerin temizliği ve parlatılmasında kullanılır. Klima petekleri, havalandırma bobinleri gibi ürünlerde güvenle kullanılır. Kullanım sonrası durulama yapılmalıdır.

14 Konsantre Su Bazlı Yağ - Kir Çözücü ve Sökücü Grubu Rinsefree Durulamasız Klima Petek Temizleyici Alüminyum yüzeyleri güvenle temizler ve yüzeylerin parlatılmasında etkili olur. Klima petekleri, havalandırma bobinleri vb. türünde ürünlerde durulama gerektirmeden güvenle kullanılır. Milkstone Süt Taşı Temizleme Süt endüstrisinde boru hatlarının, tanklarının süt taşından ve su sertliğinden oluşan birikintilerinin temizliğinde güvenle kullanılır. Limecemex Beton Kalıntıları Temizleyici Zorluk gösteren kirlilikler için geliştirilmiştir. Kireç, harç ve donmuş beton kalıntılarını herhangi bir tahribata yol açmadan temizler. Weldingshine Kaynak Leke Giderici Kaynak işlemi sırasında oluşan lekelerinin, ısıl oksitlenmelerinin ve korozyon tabakalarının temizlenmesinde etkili sonuç sağlar. Anti Crust Kaynak Çapak Önleyici Kaynak işlemi sırasında sıçrayan parçaların ve çapakların metal yüzeye yapışmasını önler.

15 Özel Solventler Metalguard Metal Yüzey Koruyucu Tüm demir çelik aksamın paslanmaya karşı korunması amacıyla kullanılır. Film yüzeyi sayesinde pasa karşı koruma sağlar. MachinePartClean Parça Yıkama Bütün metal aksamların parça yıkama temizliğinde güvenle kullanılır. Con Cleaner Z Zincir Temizleyici ve Koruyucu Forklift, makine vb. zincirlerin kolayca temizlenmesine yardımcı olur. Yağlayıcı özelliği sayesinde uzun ömürlü koruma sağlar. RustLooser Gevşetici Sıkışmış cıvata, somun gibi bağlantı elemanlarının pasını sökerek gevşetir. Koruyucu ve yağlayıcı özelliği sayesinde pasın tekrar oluşmasını engeller. Break 1 Paslanmaz Çelik Temizleyici Paslanmaz çelik yüzeylerde oluşan kir ve lekelerin temizlenmesini sağlayarak yüzeyi parlatır. Break 2 Fren, Balata Temizleyici Kampanalı ve diskli frenleri, şanzıman parçalarını, debriyaj parçalarını, sızdırmazlık alanlarındaki balata kalıntılarını, yağları ve kirleri etkili şekilde temizler.

16 Özel Solventler Metalshine Metal Yüzey Parlatıcı Her türlü metal yüzeylerin üzerinde oluşan lekelerin giderilmesinde ve parlatılmasında kullanılır. Yüzeye zarar vermez. Brasshine Bakır, Prinç Parlatıcı Bakır, prinç ve her türlü sarı malzemelerin yüzeylerinde oluşan lekeri temizler, aynı zamanda parlatmasını sağlar. Yüzeye zarar vermez. Stick Off Etiket Sökücü Metal, cam ve bilimum yüzeylere yapıştırılan ya da sökülen etiketlerin bıraktığı lekeleri ve izleri, zarar vermeden etkili şekilde sökülmesini sağlar. DK Kokusuz Solvent Metal yüzeylerdeki her türlü sanayi yağının temizlenmesinde kullanılır. Yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Düşük oranda uçuculuğa sahiptir. DA Kokusuz Yağsız Solvent Benzin, tiner, mazot gibi kimyasalların yaptığı işi yapar; ancak yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Her türlü metal yüzeylerdeki sanayi yağının temizlenmesinde kullanılır. DS Yağsız Solvent Metal yüzeylerdeki her türlü sanayi yağının temizlenmesinde kullanılır.

17 Elektriksel Yağ ve Kir Çözücü Solventler ElectriClean Elektrik Aksam Temizleyici Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzeydeki yağ ve kirleri hemen söker, nem ve rutubeti bünyesine alır. Herhangi bir tortu bırakmaksızın buharlaşır. Temizlik sonrası metaller üzerinde korozyon oluşumuna sebebiyet vermez. ElectroClean Elektronik Kart Temizleyici Elektronik kart yüzeyindeki yağ, kir ve rutubet tabakalarının temizliğinde kullanılır. Kart üzerinde bulunan koruyucu wax tabakası, elektronik aksamlar üzerinde olumsuz etki göstermez. Herhangi bir tahribata yol açmaz. ElektricGuard Elektrik Devre Koruyucu Film yüzeyi sayesinde çalışan aksamların üzerine su, yağ ve tozların yapışmasını engeller. Kontaktörler, elektrik motorları, jeneratörler, kontrol panelleri, bataryalar ve neme maruz kalan tüm metal aksamların korunmasında kullanılır.

18 Kalıp Ayırıcı, Koruyucu ve Temizleyiciler Mold Cleaner Kalıp Temizleyici Kalıp üzerindeki tüm birikimi kısa sürede alır ve yüzeyden uzaklaştırır. Enjeksiyon kalıplarında oluşan yüzeysel pas tabakaları ve karıncalanmaları etkili şekilde temizler. Mouldlet Özel Kalıp Ayırıcı Farmasotik kalitede renksiz, kokusuz ve viskoz sıvıdır. Korozyona karşı koruyucudur. Kozmetik sanayi ve besin imalatında kalıp ayırıcı olarak güvenle kullanılır. Mouldlet-S Slikonlu Kalıp Ayırıcı ve Koruyucu Kalıpları stokta korumak için kullanılır. Korozyon inhibitörü içerir. Direk kullanımlı metal, plastik kalıp ayırıcı ve koruyucudur. Mouldlet WS Su Bazlı Slikonlu Kalıp Ayırıcı ve Koruyucu Silikonlu kalıp ayırıcı su ile seyreltilerek kullanılır. Kozmetik, kauçuk ve plastik sanayide kalıpları ayırarak koruma sağlar.

19 Konveyör Temizleme ve Bant Kaydırıcılar Band Slide Sabun Bazlı Bant Kaydırıcı Gıda sanayisinde daldırma ve damlalıklı sistemlerde kullanılan sabun bazlı sıvı bant kaydırıcıdır. Daldırma yöntemiyle veya damlalıklı aparatlarla beraber kullanılabilir. Chaner Bant Kaydırıcı Her tip bant kaydırıcı sistemlerde temizleme yaparak kaydırıcılığı kolaylaştırır. Con Cleaner-S Konveyör - Bant Kaydırıcı ve Temizleyici Konveyör bant ve zincirlerin kolayca temizlenmesi için formüle edilerek üretilmiştir. Polyurethanclean Poliüretan Temizleyici Kürleşmiş poliüretan köpüğü yumuşatmada ve kürleşmiş poliüretan atıklarını temizleme işleminde kullanılır.

20 Boya ve Mürekkep Sökücüler Paint M Stipper Alkali Boya Sökücü Kullanılan yüzeylere zarar vermeden boyayı eriterek söker. Temizleme sonrası herhangi bir durulama veya fırçalama işlemine gerek kalmaz. Acidic Dyes Asidik Karakterli Boya Sökücüler Çok katlı boyalar üzerinde etkilidir. Askı, kanca ve aparatların üzerinde bulunan katmanlaşmış boyaları kısa sürede söker. Metal yüzeye zarar vermez. Paint Stripper Çift Komponentli Boya Sökücü Bünyesinde ihtiva eden inhibitörler sayesinde boya altındaki metale zarar vermez. Boyayı eriterek bünyesine alır. Paint Gel Stipper Jel Boya Sökücü Fırça ile uygulanabilen jel formunda endüstriyel tip boya sökücüdür. Hatalı boyanmış, eskimiş, yanmış boyaların temizlenmesinde kullanılır.

21 Boya ve Mürekkep Sökücüler Ink Remover Mürekkep ve Boya Sökücü Matbaa makinelerinde blanketlerin, su haznelerinin, mürekkep tahliye ünitelerinin, merdanelerin ayrıca yürüme platformları ve makine kaportaları üzerindeki kurumuş mürekkeplerin, baskı merdanelerindeki renk değişikliği sırasında temizlenmesi gereken aksamların temizliğinde kullanılır. Paint Remover Mürekkep Sökücü Geliştirilmiş formülü sayesinde özellikle serigrafik, kurumuş, kemikleşmiş mürekkep ve boyaların temizlenmesinde kullanılan etkili bir üründür. Aynı zamanda serigrafik baskı hatalarının temizlenmesinde ve tekstil sektöründe kumaş üzerine yapılan baskı boyalarının kumaştan arındırılmasında güvenle kullanılır. Dilition İnceltici Solvent İnkjet kodlama sistemlerinde, yıkama ve boya inceltmesinde kullanılır. Roll Cleaner Merdane Temizleme Sıvısı Tüm matbaalarda kullanılabilen temizlik amaçlı geliştirilmiş bir formüldür. Merdane üzerindeki boyaların temizlenmesini kolaylıkla sağlayan güçlü bir üründür. Kauçuk malzemeye zarar vermeden metal üzerinde karıncalanma oluşumunu engeller.

22 Otomotiv Grubu Non Foam Cleaner Köpüksüz Oto Yıkama Makineli kullanım için geliştirilmiş özel köpüksüz bir formüle sahiptir. Yüzey aktif maddeler ve dengeli formülü sayesinde her türlü kirleri çözer. Kaportadaki boyaya zarar vermez. Yüzeyde, yıkama sonrası leke bırakmadan parlaklık sağlar. SL Polish Göğüs Parlatıcı Göğüste ve plastik yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Tozların yapışmaması için özel formüle edilmiştir. Waksoot Kaplama Sökücü Bal Mumu Temizleyici Araçlar üzerinde bulunan koruyucu parafin mum tabakasını kalıntı bırakmadan araç üzerinden kolayca söker. Tire Shine Lastik Parlatıcı Aracınızın lastiklerini parlatarak aracınıza güzel bir görünüm kazandırır. Oluşturduğu film sayesinde lastiğin dış etkenlerden korunmasını sağlar. Whell Trim Polish Jant Parlatıcı Jant yüzeyinde biriken çamur, yağ ve fren balata artıklarının neden olduğu kirleri temizler ve janta parlaklık sağlar. Ceilinger Tavan Temizleme Araç tavanlarına yapışan sigara dumanının bıraktığı, kir ve kötü kokuların giderilmesini sağlar. Spreyleme veya silme yöntemiyle kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir üründür.

23

24

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü

YAĞ SÖKÜCÜLER. Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. RESOLVER -EX Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü. Alkali Toz Yağ Alma Ürünü YAĞ SÖKÜCÜLER RESOLVER Yüksek Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü Su ile karıştırılarak kullanılan güçlü yağ sökücüdür. Tüm sanayi yağları üzerinde etkili ve hızlı sonuç verir. Katı yağlar, gıda yağları, gres

Detaylı

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. - KİMYASAL ÜRÜNLER SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. GKD-OİL CLEANER GKD-KLAW GKD-MAX GKD-SİM PLUS GKD-PAS GKD-MİKS CLEAN GKD-FINISH GKD-PAINT STRIPPER GKD-JEL GKD-SPICK ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜCÜLER YAĞ ÇÖZÜCÜLER PAS SÖKÜCÜLER

Detaylı

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Professional Cleaning Products PROFESYONEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ CULİNA GRUP BİOFER CULİNA 100 BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI Donmuş yağ ve yemek artıklarını nişasta ve protein lekelerini etkili biçimde temizler.

Detaylı

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47

o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 21 w o 37 z 41 u 47 o=::: 02 w > DEZENFEKTASYON SANİTASYON ~ 2 w o 37 z 4 u 47 ENDÜSTRİYEL YAG ÇÖZÜCÜLER GÜÇLÜ SU BAZLI YAG ÇÖZÜCÜ Endüstriyel alanlarda kullanılan güçlü bir yağ çözücüdür. Metallerde korozyona yol açmaz boyalı

Detaylı

Kimyasal Ürün Kataloğu

Kimyasal Ürün Kataloğu En yüksek beklenti, En üst kalite. Kimyasal Ürün Kataloğu Cilt Temizleme Ürünleri Furkan CITRUSSOL OVMAX Portakal Kokulu Yağ Sökücülü Granullü El Temizleme Kremi Ağır sanayide karşınıza çıkabilecek ağır

Detaylı

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ

KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ ARC - OIL and SOOT CLEANER KONSANTRE YAĞ, İS ve KURUM TEMİZLEYİCİ OIL and SOOT HANGİ AMAÇLA GELİŞTİRİLDİ? OIL and SOOT özellikle gıda sektörü için üretilmiş bir ürün olup, fırın, fırın tavaları, yanmış

Detaylı

Genel Temizlik ve Bakım Ürünleri. Janitorial Cleaning and Maintenance Products

Genel Temizlik ve Bakım Ürünleri. Janitorial Cleaning and Maintenance Products Genel Temizlik ve Bakım Ürünleri Janitorial Cleaning and Maintenance Products MALZEME UYUMLULUĞU PVC Linolyum Granit Kotto Kauçuk Marley Parke Laminant Ahşap Mermer Traverten Taş Cam Porselen Seramik

Detaylı

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06 01 Eczac baş Girişim Pazarlama, Eczac baş Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu nda faaliyet göstermektedir. Kuruluş, topluluk taraf ndan üretilen ve ithal edilen tüketim ürünleri ile birlikte topluluk d ş

Detaylı

Green - Pro YAR-K M ENDÜSTR YEL TEM ZL K ÜRÜNLER SAN. ve T C. LTD. fit. GENEL PAZARLAMA - SATIfi - ÜRET M VE SEVK YAT MÜDÜRLÜ Ü Tel: (0216) 593 13 58-59 - 88-89 Faks: (0216) 593 13 85 www.yarkim.com.tr

Detaylı

Mutfak Hijyeni Ürünleri. İşin mutfağında. hijyen var!

Mutfak Hijyeni Ürünleri. İşin mutfağında. hijyen var! Mutfak Hijyeni Ürünleri İşin mutfağında hijyen var! Yüksek performans sunan Maratem Profesyonel mutfak hijyeni ürünleri markası Culina, enerji tasarrufuna ve mutfak maliyetinin kontrol altına alınmasına

Detaylı

Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015

Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015 Copyright By ETS Ekolojik Teknolojik Temizlik Çözümleri LTD.ŞTİ 2011-2015 ETS International Germany ve ETS InternationalTürkiye 1994 yılından beri Çevre Teknolojileri Çözümleri ile ilgilenen Şirket Kurucusu

Detaylı

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE

WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE PROTEC Servis Bakım Ürünleri Tic.Ltd.Şti. Atatürk mh. Ekincioğlu sk. No: 39 Ataşehir / İstanbul WORLDWIDE PARTNER OF THE AUTOMOTIVE TRADE Tel : 0216 577 75 96 Fax : 0216 456 01 05 posta@protec-tr.com www.protec-tr.com

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Temizleme Kimyasalları Asit bazlı temizleme kimyasalları Nötr temizleme kimyasalları Alkali bazlı temizleme kimyasalları XYLOQUAT Temizleme Sistemi Çözücü (Uçucu) Temizleyiciler

Detaylı

MUTFAK HİJYEN ÜRÜNLERİ

MUTFAK HİJYEN ÜRÜNLERİ MUTFAK HİJYEN ÜRÜNLERİ Sıvı Bulaşık Deterjanı Her türlü elle bulaşık temizliği için kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak doğada parçalanır. Cildi korur. Bol köpüklü, ekonomik ve hoş

Detaylı

Mutfak Hijyeni Ürünleri Culinary Hygiene Products

Mutfak Hijyeni Ürünleri Culinary Hygiene Products Mutfak Hijyeni Ürünleri Culinary Hygiene Products BULAŞIK DETERJANLARI / Dishwashing Detergents M30 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Yüksek Performanslı M305 Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Manual Dishwashing

Detaylı

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın!

Dostunuzu düşmanınızı tanıyın! Dostunuzu düşmanınızı tanıyın! Sentetik temizlik ürünleri neden düşman? Hepimiz yıllarca kullandık. Mutfakta, banyoda, çamaşırlarımızda Yaşadığımız mekânların her köşesinde. Temizlemek, dezenfekte etmek

Detaylı

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma

Teknik Spreyler. Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Yüzey ve pas koruması Temizleme ve yağdan arındırma Yağlama Çözme ve ayırma Bakım ve koruma Teknik Spreyler Aşağıdakiler için problem çözümleri Üretim Onarım Koruma Bakım WEICON Bu isim

Detaylı

Teknik-Kimyasal Ürünler

Teknik-Kimyasal Ürünler Teknik-Kimyasal Ürünler Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları Teknik Araç Kimyasalları Araç Temizleme ve Bakım Cam Yapışıtırıcıları ve Aksesuarları Araç Kimyasalları Kaporta Kimyasalları...............................

Detaylı

AyDo Water Oil Safe formülü, Petrol/yağ temizleme sistemleri için geliştirilmiştir. Petrol ve türevlerinin bulaştığı tüm yüzeylere Püskürtülebilir.

AyDo Water Oil Safe formülü, Petrol/yağ temizleme sistemleri için geliştirilmiştir. Petrol ve türevlerinin bulaştığı tüm yüzeylere Püskürtülebilir. 1 AyDo Water Oil Safe formülü, Petrol/yağ temizleme sistemleri için geliştirilmiştir. Petrol ve türevlerinin bulaştığı tüm yüzeylere Püskürtülebilir. Temizleme işlemini çok kolaylaştırır. AyDo Water Oil

Detaylı

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi!

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi! PETRA DÜNYASI 2015 % 100 Türk sermayesi ve yönetimi. 1984 yılında kurulan Petra, bugün binlerce temsilcisiyle kalabalık bir aile. Sadece Türkiye de değil, Kuzey Kıbrıs ta ve Almanya daki ofisleri ve temsilcileriyle

Detaylı

Clean Mükemmel temizlik için her şey

Clean Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 05/2013 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI

TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI TUNAP MOBİLİTE ATÖLYE SERVİS KİMYASALLARI TÜM ÜRÜN PROGRAMI GELİŞTİRİLMİŞ MOBİLİTE İÇİN SATIŞ SONRASI ÇÖZÜMLER TUNAP Harekete Geçiren Kimya. TUNAP.COM TUNAP MOBİLİTE KALİTE. GÜVEN. TEKNİK UZMANLIK. TUTKU

Detaylı

Bireysel çözümler için partneriniz. Clean. Mükemmel temizlik için her şey

Bireysel çözümler için partneriniz. Clean. Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 08/2011 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

KÝÞÝSEL TEMÝZLÝK GRUBU

KÝÞÝSEL TEMÝZLÝK GRUBU 1 KÝÞÝSEL TEMÝZLÝK GRUBU ASYA EL TEMÝZLEME KREMÝ Aðýr yað, zift, katran, silikon, matbaa boyalarý gibi mekanik ve aðýr endüstriyel kirliliklerde etkin kullanýlan bir üründür. Ýlk kullanýmdan itibaren cildi

Detaylı

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog

Üretim, Bakım Onarım. için. özel ürünler. Katalog w orld wide Üretim, Bakım Onarım için özel ürünler Katalog dünya çapında En zorlu şartlarda da! 1 2 3 4 5 6 7 8 İçindekiler: Sayfa Firma 3 WEICON Plastik-Metal 4-8 WEICON Repair Stick (Tamir Çubukları)

Detaylı

2014 / 2015. EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ KATALOĞU Professional Products Catalogue

2014 / 2015. EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ KATALOĞU Professional Products Catalogue 2014 / 2015 EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ KATALOĞU Professional Products Catalogue Mutfak Hijyeni Kitchen Hygiene Çamaşır Hijyeni Laundry Hygiene Genel Temizlik ve Kişisel Bakım Hijyeni General Hygiene and

Detaylı

Poliüretan Köpükler. Kalıcı Çözümler Üretir

Poliüretan Köpükler. Kalıcı Çözümler Üretir Poliüretan Köpükler Kalıcı Çözümler Üretir KKIŞ KULLANIMINA UYGUNDUR IŞ KULLANIMINA UYGUNDUR KKIŞ KULLANIMINA UYGUNDUR IŞ KULLANIMINA UYGUNDUR 805 ÇOK AMAÇLI PU KÖPÜK 805P PROFESYONEL PU KÖPÜK 9 metre

Detaylı

İÇİNDEKİLER İZOLASYON MALZEMELERİ SENTETİK SON KAT BOYA VE ASTAR ANTİPAS BOYALAR TİNERLER AHŞAP KORUYUCULAR

İÇİNDEKİLER İZOLASYON MALZEMELERİ SENTETİK SON KAT BOYA VE ASTAR ANTİPAS BOYALAR TİNERLER AHŞAP KORUYUCULAR . 05/ İÇİNDEKİLER SU BAZLI İÇ CEPHE BOYALARI Permolit Nanomax İpek Mat İç Cephe Boyası...4 Permolit Permomax Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası...4 Permolit İpek Mat Silikonlu İç Cephe Boyası...4 Permolit

Detaylı

Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL

Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL Ref No Açıklma ve Kutu İçerikleri Koli İçeriği Paket İçeriği Adet Fiyatı / TL C0801 FAR ONARICI VE YENİLEYİCİ 6 236,5 ML 10,00 $ C1INTL GENEL KARBÜRATÖR VE OKSİJEN SENSÖR TEMİZLEYİCİ 12 354 G/441 ML 4,84

Detaylı

Temizligin Aydınlatan Gücü KİMYA

Temizligin Aydınlatan Gücü KİMYA Temizligin Aydınlatan Gücü ( KİMYA Firma Profili HAKKIMIZDA 1998 yılında, çamaşır suyu ve tuzruhu üretimiyle Eskişehir Baksan Sanayi Sitesinde imalat hayatına başlayan SİRAÇ ailesi üretim ve çalışma ağını

Detaylı