Hayal edebildiğiniz herşey gerçektir. pablo picasso

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hayal edebildiğiniz herşey gerçektir. pablo picasso"

Transkript

1 Hayal edebildiğiniz herşey gerçektir. pablo picasso

2 Sıra dışı bir yüzey malzemesiyle tanışın. DuPont Corian 40 yılı aşkın süre önce geliştirilmiş orijinal masif yüzey malzemesidir. Corian doğal mineraller, renk pigmentleri ve salt akrilik polimerin üstün bir karışımıdır. Hayal edebiliyorsanız, Corian ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Başlangıçta konutlar ve ticari mekanlar için geliştirilen Corian, bugün her yerde... Mimariden sanata, aydınlatmadan mobilyaya, konuttan hastaneye... Her alanda farklı uygulama ve tasarımlarla karşımızda. DuPont Farkıyla 1802 yılında kurulan kimya devi, DuPont; gıda ve beslenme, sağlık, giysi, emniyet-güvenlik, yapı, elektronik, iletişim, ulaşım gibi pek çok alanda, yaratıcı ürün ve hizmetler sunmaktadır. 70 in üzerindeki ülkede faaliyetini sürdüren DuPont; insan yaşamında gerçek farklar yaratan, bilimsel çözümler üretir. Ev ve işyerlerinde etrafınıza dikkatlice baktığınızda, DuPont malzemelerinden üretilmiş olan düzinelerce ürün bulabilirsiniz. Değişikliğe uyum sağlama yeteneği, sürekli bilimsel sorgulamalara dayanan temeli, DuPont u dünyanın en yenilikçi şirketlerinden biri haline getirmiştir. Değişim, yenilik ve keşiflerin yanında, temel değerleri hiç değişmemiştir: Güvenlik, sağlık ve çevreye adanmışlık, yüksek etik standartlar ve insana saygı. Skala Dekorasyon Kimya devi DuPont tarafından üretilen Corian ın Türkiye deki en yüksek hacimli imalat ve montaj ağına sahip ithalatçı firmasıdır. Quality Network adıyla tanınan imalatçılar ağına dahil olan ender firmalardan biridir yılında Ankara Atölye ile hizmete başlamış olan Skala Dekorasyon; İstanbul ve İzmir deki imalathaneleri, sürekli büyüyen ve gelişen yapısı sayesinde 2008 yılında DuPont un ithalatçı firmaları arasına girmeye hak kazanmıştır. Skala Dekorasyon müşteri memnuniyeti odaklı bir ekip ve Corian ile her zaman en iyi çözümleri sunmaktadır. Türkiye nin her bölgesinden ve yurtdışından gelen taleplere yanıt verebilmektedir. Skala Dekorasyon da ISO-9001 kalite standartları uygulanmaktadır. Skala Dekorasyon da TS EN ISO 9001:2000 kalite standartları uygulanmaktadır.

3

4 neden * Dayanıklıdır. Corian ın ısıya, UV ışınlarına, asitlere ve kurşuna karşı dayanıklılığı; dünyaca ünlü bağımsız test kuruluşlarınca kanıtlanmıştır. * Hijyeniktir. Gözeneksiz yapısıyla ek yerinde bakteri oluşumuna izin vermez, leke tutmaz ve kolay temizlenebilir. * Zengin renk yelpazesine sahiptir. 100 ün üzerinde renk seçeneğiyle kendi tarzınızı sınırsızca yansıtabilirsiniz. * Isı ile şekillendirilebilir. Tasarım ile işlevsellik ve estetiğin birlikte düşünüldüğü her çeşit uygulamada yaygın olarak kullanılabilir.

5 3 * Tamir edilebilir, yenilenebilir. Corian uzun ömürlü ve etkilere karşı dayanıklıdır. Kaza eseri Corian uygulamasının hasara uğraması durumunda Quality Network üyesi imalatçılar tarafından kolayca onarılabilir. Derin çizikler, yanıklar, kimyasal lekeler ve darbe izleri yerinde kolayca giderilebilir. * Ahşap gibi işlenebilir. Corian ı kalıplayarak, yontarak, oyarak, kumlayarak her biçime sokmak mümkündür. * Yarı ışık geçirgenliğine sahiptir. Işık efektleriyle tasarımlarınıza derinlik kazandırabilirsiniz. * Ek yerini belli etmez. Her tasarıma ve her ebata uygun olacak şekilde kesip birleştirebilirsiniz.

6 mutfakta

7 Sıra dışı kimliğiyle Corian her tarzda mutfak tasarımı için uygundur. Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin ek yerlerini belirtmeksizin birleştirilmesine imkan sağlayarak uyumlu ve hijyenik çözümler sunar. 5

8 y Corian serbest formlu lavabolar, yekpare banyo tasarımları, çağdaş ıslak hacim uygulamaları ve şık raf çözümleriyle her türlü tasarım için benzersiz seçenek ve olanaklar sunar. Lekelere, çizilmeye, küf ve bakteri oluşumuna karşı dayanıklılığı ile hijyeniktir, bakımı kolaydır. banyoda

9 7

10 o eviyeler 8 Büyük tek eviyeler 804 L:448 X W:448 X D:222 mm 805 L:444 X W:494 X D:220 mm 859 L:484 X W:384 X D:215 mm 871 L:582 X W:448 X D:202 mm 881 L:733 X W:474 X D:229 mm 901 L:608 X W:489 X D:264 mm 965 L:451 X W:451 X D:191 mm 966 L:750 X W:451 X D:191 mm Küçük tek eviyeler 802 L:306 X W:452 X D:123 mm 809 L:318 X W:368 X D:181 mm 857 L:202 X W:348 X D:154 mm İkili eviyeler 850 L:785 X W:474 X D:241 mm 873 L:874 X W:450 X D:202 mm

11 lavabolar Lavabolar 810 L:469 X W:383 X D:158 mm 815 L:571 X W:418 X D:178 mm 820 L:424 X W:316 X D:159 mm 831 L:559 X W:388 X D:170 mm Eviye ve lavabo renkleri Bone Glacier White Cameo White Vanilla UYARI: Eviye ve lavabo en - boy ölçüleri dıştan dışa ölçülerdir. Net ölçüler, en - boydan 50 mm küçüktür.

12 10 genel mekanlarda SAĞLIK KURULUŞLARINDA Ameliyathaneler, resepsiyon alanları, hasta banyoları, laboratuvar uygulamaları. Temizlik ve bakımı benzersiz biçimde kolay olan Corian küf ve bakteri oluşumunu önleyerek çapraz enfeksiyon riskini düşürür. Tekerlekli sandalyelerin güvenle kullanımına izin verecek ergonomik tasarımlara hayat verir. Hastaları rahatlatan konforlu ortamlar yaratılmasına yardımcı olur.

13 OTELLERDE Resepsiyon bankosu, oturma üniteleri, masa tablaları, duvar kaplamaları, banyo uygulamaları. Corian her zevke uygun renk seçenekleri, sıcaklığı ve yarattığı estetik duygu ile otellerin vazgeçilmez, güvenilir bir parçasıdır. Masif, dayanıklı, ek yeri göstermeyen yapısı sayesinde bakımı kolay, sürekli temiz kalabilen yüzeylerin garantisidir.

14 RESTAURANTLARDA Cafe, bar, restaurant ve kantin uygulamaları. Hijyen, bu sektörde aranan en önemli özellik olduğu için Corian haklı bir üne sahiptir. Gözeneksiz yapısıyla temizlenmesi kolay, dayanıklı bir malzemedir. Kolay bir bakımla yıllarca yeni görüntüsünü korur. Getirdiği davetkar ve renkli estetik sayesinde yemek yemeyi, çok daha büyük bir zevke dönüştürür. a2

15 HALKA AÇIK ALANLARDA Müzeler, alışveriş merkezleri, hava alanı bekleme salonları... Genel mekanlar, bir metropolün karakterini ve ruhunu yansıtır. Corian bu tür alanlarda da önemli bir işlev üstlenmiştir. Sürekli kullanım ve aşırı zorlanmalara karşı dayanıklıdır. Tasarım esnekliği, zengin renk seçeneğiyle tasarımcıların projelerine kişilik katar.

16 14 MAĞAZALARDA Cephe, vitrin, duvar kaplaması, teşhir kutuları, bilgi panoları, banko ve tezgah uygulamaları. Çağdaş kentlerin alışveriş mekanları Corian ile daha renkli, daha keyifli. Corian ın malzeme olarak sunduğu kolaylık ve olanaklar, görsel tasarım uygulamalarına yepyeni boyutlar kazandırır.

17 o OFİSLERDE Çalışma ve toplantı masaları, duvar kaplaması, dekoratif uygulamalar. Çalışma ve toplantı masalarından kahve hazırlama alanlarına kadar her türlü yüzeye uygun olan Corian iş yaşamına uygun ve modern bir görünüş sunarken, ofis hayatının zorluklarına da rahatça karşı koyar. Mürekkep ve kahve lekelerine karşı sızdırmazlık özelliğinin yanı sıra temizlenmesi kolay ve bakımı zahmetsizdir.

18 16 tasarımlarda

19 MOBİLYA, AYDINLATMA, MİMARİ ve SANATSAL UYGULAMALARDA Corian mimari ve endüstriyel tasarımcılar için çok değerli, teknolojik ve akıllı bir malzemedir. Işık geçirgenliği tasarıma özel bir boyut katar. Farklı formlara olanak tanır. Ahşaptan metale ve cama kadar her türlü iç dekorasyon malzemesiyle uyum sağlar.

20 kullanım ve bakım 18 GÜNLÜK BAKIM Yağ, leke ve kalıntıların, ıslak bir bez kullanılarak sabunlu su, amonyak bazlı temizleyiciler ya da krem leke çıkarıcılarla silinmesi, durulanması ve kuru bir bezle kurulanması yeterlidir. RUTİN BAKIM Corian ın ipeksi görüntüsünü korumak için, ayda bir-iki kez olmak üzere, yumuşak krem ya da toz deterjanların tüm yüzeye dairesel hareketlerle uygulanması, daha sonra ıslak bir bezle silinmesi ve kuru yumuşak bir bezle parlatılması önerilir.

21 LEKELER Sıvılar ve leke unsurları Corian a sızamaz ancak yüzeyde kalır. Sigara yanığı, çiçek polenleri ve kozmetik lekeler bile; amonyak bazlı, krem ya da toz temizleyiciler yüzeye dökülüp 5 dakika bekletildikten sonra silinerek giderilebilir. ÇİZİKLER Corian serttir; ancak unutulmamalıdır ki, bir doğrama tahtası olarak da tasarlanmamıştır. Küçük çizikler, toz deterjanların ovma pedleriyle uygulanması yoluyla giderilebilir. Son parlaklık her zaman için Rutin Bakım yöntemi ile verilebilir. ISI Corian tezgahları sıcak tava, tencere, kızartma makinesi ve ütü gibi yüksek ısı yayan ev gereçlerinden korumak için bir nihale ya da altlık kullanılması tavsiye edilir. KİMYASALLAR Güçlü ev kimyasallarını ya da özel bio-kimyasal maddeleri, sabunlu suyla temizlemek ve kurulamak, herhangi bir olumsuz etkiyi önlemek için yeterlidir. Boya çözücüler, asit bazlı lavabo açıcılar ve aseton bazlı oje çıkarıcılardan kaçınılmalıdır. Yüksek konsatre asitlerin, ketonların ve klorine solventlerin 16 saati aşkın süre yüzeyde kalması hafif renk ve yüzey bozulmalara yol açabilir.

22 renkleri Acorn Adobe Aloa Vera Antarctica Anthracite Aqua Aruba Atlantis Aurora Aztec Gold Azure Beach Glass Beach Beige Fieldstone Bethany Bisque Black Quartz Blackberry Ice Blue Pebble Blue Ridge Blueberry Ice Bone Bronze Patina Burnt Amber Cameo White Canvas Canyon Cargo Caribbean Clam Shell Cobalt Cocoa Brown Concrete Delta Sand Desert Spring Doeskin Dove Dusk Eclipse Evergreen Everest Fawn Festival Flint Fossil Glacier Ice Glacier white Gobi Granola Graphic Blue Gravel Gray Fieldstone Green Tea Hot Kilimanjaro Lava Rock Lilac Lime Ice Linen Macadam Malachite Mandarin Mardi Gras TM Abalone Corian ile sorunsuz bir yaşam için renk seçiminde aşağıdaki bilgileri dikkate alın. Porselen, ipek kumaş ve siyah otomobillerde olduğu gibi Corian renklerinden bazılarının kullanımı da özel dikkat gerektirir. Koyu tonlu, yoğun pigmentli Corian renkleri; çizik, toz ve kullanımdan kaynaklanan yıpranmaları açık tonlu ve desenli renklere göre daha fazla belli eder. Bu sebeple yüzeyin çok yoğun kullanıma maruz kalacağı uygulamalarda koyu renklerin kullanılmamasını tavsiye ederiz. (Örnek: Mutfak tezgahları).

23 Matter Horn Maui Medea Mediterranean Midnight Mint Ice Mojave Mont Blanc Moss Night Sky Nocturne Oat Oceanic Oyster Pearl Gray Pepper Ivory Pewter Pine Platinum Pompeii Red Prairie Primrose Pyrenees Raffia Rain Forest Raw Silk Rice Paper Riviera Rosetta Ruby Rye Sahara Shale Sand Sandstone Savannah Seagrass Seashell Sequoia Serene Sage Silt Silver Birch Sonora Spruce Stone Harbour Stone Washed Storm Blue Strawberry Ice Suede Sun Terragon Tranquill Terra Tumbled Glass Vanilla Venaro White White jasmine Willow Whisper Whitecap Winter Wheat Corian ın temel içeriği tüm renkler için aynı olmakla beraber; koyu yoğun Corian renkleri daha fazla pigment içerir. Bu nedenle görünümlerini korumak için daha özenli bir bakım gerekir. Bu renkler ev içinde yüzey temasının daha az olduğu uygulamalar için uygundur. (Örnek: Banyo tezgahı, küvet ve duvar kaplamaları, raflar gibi...) Bu renkler ayrıca şerit ve çerçeve uygulamaları için de uygundur. Uygulanan alana ve tarzınıza uygun Corian, renginin seçiminde lütfen bizlere ya da satıcınıza danışın. Bu sayfalarda yer alan renkler yanlızca referans içindir. Burada basılı bulunan renkler ile gerçek malzeme arasında küçük farklılıklar bulunabilir.

24 MN - SKALA DEKORASYON SAN. TİC.LTD.ŞTİ ANKARA MERKEZ Karacakaya Cad. Atılgan Sok. 15/8 Siteler-Ankara Tel: (pbx) Faks: İSTANBUL M. Akif Mah. Marmara San. Sitesi L Blok No: İkitelli-İstanbul Tel: Faks: İZMİR 4306 Sok. No:31 Karabağlar-İzmir Tel:

Corian nedir? www.corian.com. Özgürlüğün göstergesi olarak belli olmayan ek yerleri

Corian nedir? www.corian.com. Özgürlüğün göstergesi olarak belli olmayan ek yerleri Özgürlüğün göstergesi olarak belli olmayan ek yerleri Corian nedir? TM DuPont Corian, güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır. Ancak

Detaylı

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi

G-Ext. Bayilerle Söyleşi. Yıldız ürün. Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar. Mobilya Sektöründe Oscar Gecesi Nisan-Haziran 2012 Yıl: 1 Sayı: 1 Yıldız ürün G-Ext Zorlu Center Gentaş ile kaplanıyor Sektör için Yeni Dizaynlar Gentaş Grup'tan Eğitime Tam Destek 35. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2-6 Mayıs 2012

Detaylı

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com Profesyonel Mekan Çözümlerİ Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan www.haustell.com SHOWROOM Haustell yaşam alanları için iç ve dış mekan yapı malzemeleri ve konsepte uygun

Detaylı

ÖZGÜN VE MODERN SIK VE SICAK SADE VE ZAMANSIZ

ÖZGÜN VE MODERN SIK VE SICAK SADE VE ZAMANSIZ ÖZGÜN VE MODERN SIK VE SICAK SADE VE ZAMANSIZ Mekan ruhu biçimlendirir. Yapılara ruhunu veren ise onu tasarlayandır. Bu döngü insan ile yapı arasında sürekli gidip gelen ve her ikisini de daha güzele,

Detaylı

Kontrat Halısı Seçim ve Bakım Kılavuzu

Kontrat Halısı Seçim ve Bakım Kılavuzu Kontrat Halısı Seçim ve Bakım Kılavuzu İÇİNDEKİLER 1. Giriş: Performans ve tasarım 2. Halı daha fazlasını sunar Yüksek katma değer, düşük maliyet Kolay döşeme Düşük bakım maliyeti Ses emicilik Güvenlik

Detaylı

Corian. küvetlerde, laboratuar tezgahlarında ve duvar kaplamalarında kullanılabilen bir çözümdür.

Corian. küvetlerde, laboratuar tezgahlarında ve duvar kaplamalarında kullanılabilen bir çözümdür. DuPont Mart 2008 Corian Solid Yüzey Bu Teknik veri dökümanı Yapı Spesifikasyonları Enstitütüsü yazım şekline uygun olarak hazırlanmıştır. Doğruluğundan üretici firma sorumludur. 1. ÜRÜN İSMİ DuPont TM

Detaylı

Kale Boya & Sıva Kataloğu. İçindekiler

Kale Boya & Sıva Kataloğu. İçindekiler Kale Boya & Sıva Kataloğu İçindekiler 09 / İç Cephe Boyaları 21 / Dekoratif Ürünler 31 / Dış Cephe Boya ve Kaplamaları 43 / Dekoratif Dış Cephe Sıvaları 59 / Yüzey Hazırlama Malzemeleri 71 / Renklendirme

Detaylı

AHŞABINIZI TEK B R KATLA KORUR VE RENKLEND R R AHŞABINIZI TEK B R KATLA KORUR VE

AHŞABINIZI TEK B R KATLA KORUR VE RENKLEND R R AHŞABINIZI TEK B R KATLA KORUR VE LER TEKNOLOJ www.rmcturkiye.com AHŞABINIZI TEK B R KATLA KORUR VE RENKLEND R R AHŞABINIZI TEK B R KATLA KORUR VE RENKLEND R R ŞEK LLER: UÇUCU ORGAN K B LEŞEN ÇERMEZ. (VOC %0) UYGULAMA ŞEKL TÜKET M KURUMA

Detaylı

DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama

DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama DUPONT TM CORIAN DIŞ CEPHE KAPLAMA MİMARLIKTA INOVASYON DuPont TM Corian Dış Cephe Kaplama Duyulara hitap eden cepheler DuPont, 200 yılı aşkın süredir yeni malzemeler

Detaylı

Hayatınızın her alanında konfor ve estetik sunan ürünlerimizi UNICERA 2011 de sizinle buluşturuyoruz.

Hayatınızın her alanında konfor ve estetik sunan ürünlerimizi UNICERA 2011 de sizinle buluşturuyoruz. UNICERA 2011 3. Salon 306-307 Hayatınızın her alanında konfor ve estetik sunan ürünlerimizi UNICERA 2011 de sizinle buluşturuyoruz. Biz, Kale Grubu olarak, size uygun seçenekleri tek bir marka altında

Detaylı

hayat verin! Yaratıcı dekorasyon fikirlerinize Dekorasyon çözümleri

hayat verin! Yaratıcı dekorasyon fikirlerinize Dekorasyon çözümleri Dekorasyon çözümleri Yaratıcı dekorasyon fikirlerinize hayat verin! 3M San ve Tic A.Ş. Nispetiye Cad. Akmerkez Blok 3 Kat: 4-5-6 Etiler 34340 İstanbul Türkiye Tel: (212) 350 77 77 Faks: (212) 350 77 99

Detaylı

Clean Mükemmel temizlik için her şey

Clean Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 05/2013 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

Atölye / Depo El Kitabı. İşleme - Uygulama, Stok - Sevkiyat Yöntemleri ve Ürün Bilgileri

Atölye / Depo El Kitabı. İşleme - Uygulama, Stok - Sevkiyat Yöntemleri ve Ürün Bilgileri Atölye / Depo El Kitabı İşleme - Uygulama, Stok - Sevkiyat Yöntemleri ve Ürün Bilgileri 1 Çimstone kuvars esaslı kompoze taştır. Kuvars, doğadaki en sert mineral taşlardan biridir. Yapısını oluşturan

Detaylı

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun

Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Projelerinizin tüm dünyada benzersiz bir profili olsun Dış uygulamalar için dekoratif yüzeyler 02 RENOLIT dış kullanım folyoları İÇİNDEKİLER: 02 RENOLIT dış kullanım folyoları 04 Kalite, Servis ve Destek

Detaylı

BANYO ÇÖZÜMLERİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

BANYO ÇÖZÜMLERİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER BANYO ÇÖZÜMLERİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER İÇİNDEKİLER GİRİŞ BANYOLARDA MEKAN KURGUSU GÜNÜMÜZÜN BANYOLARI EKONOMİK BANYO ÇÖZÜMLERİ İÇİN İPUÇLARI BANYO YENİLEMEDE ALIŞVERİŞ İÇİN İPUÇLARI EĞER KÜÇÜK BİR

Detaylı

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygundur Ürüne uygun kartuş tabancası ile uygulayınız Poliüretan köpük tabancası

Detaylı

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U KALEL, çevreyolundaki yeni yerinde hizmetinizde... Çatı kaplama, mantolama, ısı ve su yalıtımı sorunlarınızda en kaliteli ürünleri, en ekonomik biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr BALCIOĞLU Bugün Plywood ürün grubunun üretiminde dünyada söz sahibi olan Rusya, Finlandiya, Brezilya, Endonezya, Malezya, Çin ve daha birçok ülke ile Balko Plywood Ürün Standardı altında dünyanın hemen

Detaylı

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi!

Türkiye nin ilk ve tek uluslararası doğrudan satış şirketi! PETRA DÜNYASI 2015 % 100 Türk sermayesi ve yönetimi. 1984 yılında kurulan Petra, bugün binlerce temsilcisiyle kalabalık bir aile. Sadece Türkiye de değil, Kuzey Kıbrıs ta ve Almanya daki ofisleri ve temsilcileriyle

Detaylı

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI 1 Döşeme Yelpazesi Tasarım performansla buluşuyor Çünkü Görünüm Önemlidir Güzellik ve performans, Döşeme ailesinin temelini oluşturur. Zamana yenik düşmeyen, hoş bir görünüm

Detaylı

ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ www.stenkim.com.tr Sahip oldugu yenilikçi YAKLAŞIM, mükemmeliyetçi gelenek, yüksek üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliği sayesinde; STENKİM 24 ayrı ülkede büyük ve prestijli

Detaylı

Mantolama Sistemleri Kataloğu

Mantolama Sistemleri Kataloğu 2012 Mantolama Sistemleri Kataloğu Kale Mantolama Sistemleri Kataloğu 1 İçindekiler 2 3 4 5 6 7 8 10 11 15 18 23 28 30 36 Kale Grubu Kalekim Binalarda Isı Yalıtımı / Isı Yalıtmının Faydaları Isı Yalıtımı

Detaylı

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Deri rganize Sanayi Bölgesi Vakum Caddesi No:1 İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla/İSTANBUL Tel: +90 216 458 51 51 Faks: +90 216 458 51 95 info@tr.duravit.com

Detaylı

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Nisan - Haziran 2013 Yıl: 1 Sayı: 4 SÖYLEŞİ azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Bayilerle Söyleşi G-Ext in Doğayla Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome Yıldız Ürün

Detaylı

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir.

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmektedir. Sayfa 0/ 45 Bu çalışma, Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2011 Yılı Doğrudan

Detaylı

çözüm REHBERİ 2013 Seramik uygulamaları Dış cephe Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknik uygulamalar İç cephe

çözüm REHBERİ 2013 Seramik uygulamaları Dış cephe Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknik uygulamalar İç cephe çözüm REHBERİ 2013 Seramik uygulamaları Dış cephe uygulamaları Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknik uygulamalar Zemin sistemleri İç cephe uygulamaları Weber de yenilikler devam

Detaylı

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu AHŞABIN EN DOĞAL HALİ Novawood ÜRÜN KATALOğu Novawood ÜRÜN KATALOğu Aqua Florya İstanbul, Türkiye İÇİndekİler Hakkımızda 06 Thermowood 10 Dış Mekan Deck 31 Novathermowood Dişbudak 37 Novathermowood İroko

Detaylı

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri. Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri. İleriye yönelik fikirler.

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri. Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri. İleriye yönelik fikirler. Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri İleriye yönelik fikirler. Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Her Açıdan Avantajlı Yaşam kalitesinin tadına varın Yüksek

Detaylı

Bireysel çözümler için partneriniz. Clean. Mükemmel temizlik için her şey

Bireysel çözümler için partneriniz. Clean. Mükemmel temizlik için her şey Bireysel çözümler için partneriniz Clean Mükemmel temizlik için her şey TR 08/2011 Size komple profesyonel hizmet sağlayıcılar ve temizlik, hijyen ve dezenfeksiyon konusuna odaklanmış kuruluşlar için.

Detaylı

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06

İNDEKS. MARATEM Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen Ürünleri El Yıkama Ürünleri 05 El Hijyen Ürünleri 06 Şampuanlar 06 01 Eczac baş Girişim Pazarlama, Eczac baş Topluluğu Tüketim Ürünleri Grubu nda faaliyet göstermektedir. Kuruluş, topluluk taraf ndan üretilen ve ithal edilen tüketim ürünleri ile birlikte topluluk d ş

Detaylı