Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde"

Transkript

1 A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

2

3 Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş asistanı/head-up Ekranı 37 Audi connect 50 LED farlar 38 FSI /TFSI 52 Audi pre sense 40 TDI 54 Asistan sistemler 42 S tronic 56 Audi ve Verimlilk 44 Audi drive select Donanımlar 60 Audi exclusive 80 Jantlar/Lastikler 62 S line 82 Farlar ve aynalar 66 Stil rehberi 83 Dış donanımlar 70 Renkler 85 İç donanımlar 72 Koltuklar/Koltuk döşemeleri 89 Bilgi-Eğlence sistemi 77 Tavan döşemesi 94 Asistan sistemler 78 Dekoratif aksesuarlar 96 Teknik Diğer hususlar 98 Audi orijinal aksesuarları 106 Audi nin büyüleyiciliği 102 Teknik veriler 108 Dizin 105 Ebatlar Şekilde gösterilmiş olan aracın donanımını sayfa 112 de bulabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

4 4 Audi A6 deneyimi İlericilik, özellikle hafifleyen bir yapım şeklinde kendini gösterir. Bir otomobilin mükemmelliği tüm güçlü yanlarının ve her gün yeniden keşfedilen çok yönlü olanaklarının birlikte yaptığı etkidir. Yeni Audi A6 Sedan ve yeni Audi A6 Avant, çığır açan teknolojilerle belirgin şekilde sportif-şık bir şekilde birleştirir. Verimlilik, konfor ve güvenlik konularında olağandışı fikirler yeni ölçütler oluşturur. Örneğin şimdiye kadar spor otomobil segmentinde kullanılan yenilikçi alüminyum-hybrid yapı tarzı gibi. Daha fazla ataklık, daha fazla sürüş keyfi ve daha fazla verimlilik için bu yapı tarzı, alışılagelmiş çelik karoseriye göre yaklaşık %15 ağırlık tasarruf sağlar. Ön camdaki Head-up gösterge, gece görüş asistanı veya dokunmatik MMI (touch) gibi akıllı opsiyonel sistemler yolculuk sırasında yükünüzü azaltarak sizin yolda olup bitenlere konsantre olmanızı sağlar. Alüminyum hybrid gövdeli yeni Audi A6. Üstün şekilde hafif. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

5

6

7 Audi A6 7 Güçlü tasarım her çizgide kendini gösterir. Yeni Audi A6 daki tüm çizgiler birbirini tamamlar ve aracı, her bakış açısından hemen büyüleyen bir sedan haline getirir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

8 8 Audi A6 Sportiflik ile şıklık, işlevsellik ile konfor bir arada. A6 Avant, mükemmel şekilde dengeli çok yönlülüğü göstermektedir. Hafif, şık akıcı orantılar ve hassas çizgiler, kendine özgü bir siluet yaratır. Yüksek omuz, dar pencere bandı ve coupe yi andıran tavan çizgisi bir bakışta, bu otomobilin diğerleriyle karıştırılmasının olanaksız olduğunu gösterir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

9

10 10 Audi A6

11

12

13 Audi A6 13

14 14 Audi A6

15

16 16 Audi A6

17 Yeni A6 sedanın geliştirilmesi sırasında her ayrıntıya dikkat edilmiştir: Tek çerçeveli Audi deki parlak siyah yatay kanatlara sahip yeni geometri, aracın verdiği ataklık duygusunu vurgular. Opsiyonel olarak alınabilen LED farlar tasarımı ön plana çıkarır ve uzaktan bile aracın karakterini belli eder. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz. 10 kollu V tasarımlı dökme alüminyum jantlar ilave bir etki sağlar. Dururken bile güçlü bir ifadesi vardır.

18 18 Audi A6

19 Üstünlük, sürücü odaklı olmakla kendini gösterir.

20

21 Audi A6 21 Yeni Audi A6 ile daha yolculuk başlamadan gideceğiniz yere varmış olursunuz: Etkileyici bir mekan duygusu ve iç mekan konsepti sürücü ve yolcuyu karşılar. Opsiyonel olarak alınabilen çok sayıda ayar olanağı, koltuk havalandırması ve masaj fonksiyonu ile donatılmış konfor koltuk ve doğal kahverengi renkli damarlı dişbudak dekoratif aksesuarlar gibi olağanüstü detaylar, üst düzey seçkinliğin simgeleridir. Daha da fazla konfor ve güvenlik için teknoloji olağanüstü şekilde sürücüye göre uyarlanmıştır. Bu şekilde örneğin opsiyonel olarak sunulan dokunmatik MMI touch ile navigasyon kumandalarını ve telefon görüşmelerini, gözlerinizi yoldan ayırmadan dokunarak yapabilirsiniz. Opsiyonel olarak sunulan ön camdaki head-up ekranı kelimenin tam anlamıyla ilerici bir kullanım sağlar. Çok sayıda önemli bilgi tamamen renkli sanal bir resim halinde doğrudan sürücünün görüş alanı içinde ön camın gerisine yansıtılır. Böylece daima dikkatiniz fazla dağılmadan trafikte olup bitenleri izleyebilirsiniz. Belirlenen yayaların işaretlendiği opsiyonel gece görüş asistanı ile karanlıkta 300 metre mesafedeki insanlar fark edilebilir. Bu özellik gece yolculuklarında üzerinizdeki yükü daha da azaltır.

22

23 Audi A6 23 Cömertlik, hissedilebilir konfor ile kendisini ifade eder. Örnek oluşturacak şekilde cömert ölçülendirilmiş ve aynı zamanda konforlu iç mekan, kısa ve uzun seyahatlerde yolculuğu stressiz bir keyif haline getirir. Çok sayıdaki eşya koyma yeri ve pratik eşya yerleştirme olanakları da buna önemli bir katkı sağlar. Opsiyonel olarak, yüksek çözünürlüklü bir renkli ekran sayesinde aracın arka bölümünü kendinize ait özel bir sinema ve müzik locasına dönüştüren zengin kapsamlı bir eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ambiyans aydınlatması, etkili bir şekilde dikkatleri tüm iç mekanın üzerinde toplar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

24 24 Audi A6 Çok yönlülük, sunulan hacim ile kendisini gösterir. Nereye yolculuk yaparsanız yapın hiç fark etmez, Audi A6 Avant her şeye hazırdır: 40 : 60 oranında asimetrik katlanabilen arka koltuk sırt dayaması, şimdi sırt dayanağı kilidini uzaktan açma düzeneğiyle bagaj bölmesinden rahatça yatırılabilmektedir. Bagaj bölmesi hacmi 565 litredir ve koltuk sırası tamamen yatırıldığında 1680 litreye çıkar. Değişken tespit halkaları ile donatılmış entegre ray sistemi gibi iyi düşünülmüş çözümler ve opsiyonel teleskobik çubuk ile sol tarafa yerleştirilmiş tespit kayışları her kolinin tek bir el hareketi ile olabilecek en iyi şekilde sabitlenmesini sağlar. tamponun altına uzatmanız yeter; bir sensör hareketinizi algılar ve bagaj bölmesinin kapağını açar. Opsiyonel olarak sunulan elektrikli bagaj bölmesi örtüsü, arka kapak kapatılırken bagaj bölmesini otomatik olarak örter. Böylece yükünüz meraklı bakışlardan korunmuş olur. Bagaj kapağı açılırken örtü kendi kendine yukarı kalkarak bagaj bölmesine kolayca erişebilmenizi sağlar. Opsiyonel olarak bagaj bölmesi kapağı konforlu anahtar vasıtasıyla elektrikle kumanda edilebilir. Kapağın ne kadar açılacağını bireysel olarak programlayabilirsiniz. Elleriniz dolu olduğunda bagajı açmak son derece pratiktir: Ayağınızı

25

26 26 Audi A6 Serbestlik, sınırsız bir boyutta kendini gösterir. Opsiyonel olarak sunulan panoramik cam tavan iç mekanın geniş ortamını daha da genişletir. Öndeki büyük cam parça ve güneş koruması elektrikle hareket ettirilir. Böylece Audi A6 Avant ın içinde daima yeni perspektiflerin keyfini çıkarabilirsiniz.

27

28

29 Audi A6 29 Verimli güç, kendini yeni bir açıdan gösteriyor. Yeni Audi A6 sedanın ilerici kuvveti sadece görünmekle kalmaz. Her kilometrede ve her yolculukta hissedilir. Ağırlığı azaltan alüminyum hybrid yapı tarzının yanı sıra güçlü ve aynı zamanda son derece verimli FSI, TFSI ve TDI motorlar da buna katkı sağlar. Bu motorlar üstün bir hızlanma ve çekiş davranımı ile diğerlerinden ayrılır. Bu şekilde örneğin 3.0 litrelik TFSI motor daha az tüketim ile birlikte 440 Nm lik bir torka sahiptir. Opsiyonel olarak sunulan spor diferansiyelli quattro çekiş sistemi gücü yola aktarır. Daha iyi bir çekiş ve daha fazla ataklık için tahrik kuvveti dört tekerleğin tümüne dağıtılır. Önden çekişli modellerde elektronik enlemesine kilit ile birlikte ESP, sürüş durumuna bağlı olarak istemli fren müdahaleleri ile herhangi bir dinamizm kaybı olmaksızın daha fazla sürüş güvenliği sağlar. Opsiyonel olarak alınabilen tamamen LED farlar Audi A6 sedanın verimliliğini daha da arttırır, zira bu farlar alışılagelmiş lambalardan daha az enerji tüketir. Görmek ve görülmek: LED teknolojisi sadece çok çeşitli ışık oyunları sunmakla kalmaz günün her saatinde ve her türlü hava koşullarında benzersiz bir görüntü de sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

30 30 Audi A6 7 kademeli S tronic çift kavramalı şanzıman üstün bir sürüş keyfine katkı sağlar. Azaltılmış sürtünme kayıpları ile viteslerin daha düşük devirlerde ve daha erken değiştirilmesi daha yüksek bir verime yol açar. Yakıt tüketimini azaltmak için sürücü bilgi sistemi bir verimlilik programı ile donatılmıştır. Start-stop sistemi araç durduğu zaman motoru durdurur; yenilikçi ısı yönetimi motorun ısınma evresini kısaltır. Çevre açısından yararlı önlemler. Sonuçta yeni Audi A6 sedan, hafif yapı şeklinin yeni bir biçiminden daha fazlasını temsil eder. Otomobil kullanmanın yeni şeklini temsil eder. Sürüş deneyimi konusu Hareket halinde Audi A6 Avant deneyimini yaşamak istiyorsanız mobil telefonunuzu bu QR koduna doğrultun ve fotoğrafını çekin. Veya aşağıdaki linkten yararlanın: a6avantfilm

31

32

33 Audi A6 33

34 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı Şekilde A6 sedan görülmektedir Alüminyum bagaj kapağı Alüminyum itme alanı Alüminyum profilden tampon sistemi Sıcak şekillendirilmiş ve kısmen ıslah edilmiş B direği Alüminyum kapılar Önde alüminyum yan paneller Pres döküm alüminyumdan süspansiyon ünitesi altlığı Alüminyum profilden ön araç kirişi Alüminyum profilden tampon sistemi Alüminyum ön kapak Alüminyum sac Alüminyum döküm parçalar Alüminyum profiller Sıcak şekillendirilmiş çelik Soğuk şekillendirilmiş çelik

35 Audi A6 Otomobilde hafif yapının geleceği. Yeni Audi nin diğer otomobillerden ilerde olduğu daha uzaktan bile fark edilir. Otomobil, ayrı ayrı parçalar şeklinde incelendiğinde kendini teyit eden bir izlenim. Audi ultranın yenilikçi hafif yapı teknolojisi bu otomobilin ne kadar hafif ve geleceğe dönük şekilde yapılmış olduğunu göstermektedir. Ancak Audi nin Neckarsulm daki hafif yapı merkezinde biriktirdiği yirmi yıllık deneyim sayesinde mümkün olan bir özellik. Böylece A6 sedan ve A6 Avant, sınıflarındaki bir çok başka araçtan farklı olarak sadece çelikten üretilmeyip bir alüminyum-hibrit yapı tarzında üretilir. Şimdiye kadar daha çok spor otomobillerde kullanılan ve daha düşük bir tüketim, daha fazla ataklık ve dolayısıyla daha fazla verim sağlayan yenilikçi bir hafif yapı teknolojisi. Audi ultra sayesinde alüminyum-hibrit yapı tarzına sahip A6 da ağırlık bir çok noktada azaltılmıştır. Bu, yürüyen aksamda başlar: sevk kolları,döner yataklar ve tekerlek taşıyıcıları gibi yürüyen aksam komponentlerinde kullanılan alüminyum parçalar, ağırlığın önemli ölçüde azaltılmasına katkı yapar. Alüminyum uygulamalarının diğer bir odak noktası karoseridir: Burada alüminyum karoserin yapısında ve araç üzerine monte edilen tüm parçalar kullanılmaktadır. Kapılar,motor kaputu,bagaj kapağı ve çamurluklar, bu rijit ve hafif metalden yapılmıştır. Bundan başka karoserde, tek bir parçada farklı cidar kalınlıkları ve malzeme özellikleri olabilmesini sağlayan teknolojiler kullanılmıştır.audi ultra ile malzeme -başka bölgelerin ağırlığını artırmaksızın- sadece ve tam olarak gerekli olduğu yerde kullanılır. Sonuç, azaltılmış olan ağırlığının, sportif ataklık ve nispeten düşük yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonu dolayısıyla kesin şekilde fark edildiği bir araçtır. Yakıt tüketimi ve CO 2 emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

36 36 MMI Multi Medya Arayüzü Telefon: Opsiyonel olarak alınan cep telefonu hazırlığı (Bluetooth) veya Bluetooth araç telefonu online de çağrı listeleri, adres rehberi ve başlatma ayarı olarak seçme masaüstü olan bir seçim ekranı mevcuttur. MMI touch: MMI touch da bir parmağınızla yazabilirsiniz. Sistem harfleri ve sayıları algılar. Navigasyon ve telefon için kullanılabilir. Ayrıca müzik kutusunda parmağınızla çizerek müzik koleksiyonunuzun albümlerini tarayabilirsiniz. Navigasyon Sistemi: Sabit diskli navigasyon sistemi MMI touch olan MMI navigasyon plus üç boyutlu bir harita görünümü ve tanınmış binalar ile görülmeye değer yerlerin üç boyutlu bir resmini sunar. Medya: Müzik kutusu, takılan SDHC hafıza kartları, Audi müzik arayüzü veya CD ve DVD çalar gibi mevcut medya sistemelerinin göstergesidir;aynı zamanda opsiyonel TV alıcısının da göstergesidir. Önsezilerinizi takip edin doğru yere geleceksiniz. Multimedya arayüzünde (MMI ) Teknoloji ile bir adım önde olma iddiamıza uygun şekilde davranmaya çalışıyoruz. MMI ile otomobildeki medya sismteleri, navigasyonu ve diğer konfor fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Şimdiye kadar MMI kullanımı kolaydı, yeni MMI navigasyon plus ile kullanımı şimdi daha da kolay, zira azaltılmış düğme sayısı daha iyi anlaşılmasını sağlamaktadır. Radyo ve medya kullanım tuşları amaca uygun olarak ses ayarı düğmesinin yanına yerleştirilmiştir. Örneğin telefon veya navigasyon için olmak üzere diğer altı tuş içgüdüsel kullanım için ortadaki çevrilip basmalı düğmenin yanına yerleştirilmiştir. MMI ekranındaki atlı karınca görünümü de yenidir. Böylece daha toplu bir görüşe sahip olacak ve istediğinize daha kolay ulaşacaksınız. Opsiyonel MMI navigasyon plus da özel olan benzersiz MMI touch bulunmasıdır. Ortadaki kullanım alanının sol tarafında bulunmaktadır ve özellikle yeni otomatik vites kolu ile birlikte ulaşılması çok rahattır. MMI touch ile ayrıca harfleri veya sayıları parmağınızla dokunmatik kullanım alanı üzerine yazarak yeni ve akıllı bir şekilde navigasyonu yönlendirebilirsiniz. Sistem her karakterden sonra girileni akustik olarak bildirir. İlaveten müzik kutusunda müzik koleksiyonunuzun albümlerini tarayabilirsiniz, parmağınızla kısa bir çizgi yeterlidir.

37 37 Audi connect: Trafik bilgileri online. Doğru olanın yanı sıra ayrıca hedefe giden en hızlı rotayı da alırsınız. Trafik bilgileri online değişken rota yönlendirmesi için trafik bilgilerinin yanı sıra trafik tıkanıklığı oluşması ve çözülmesi hakkında daha çabuk bilgiler ile daha yüksek düzeyde bir yol şebekesi kapsamı da sunar. Audi connect: Yolculuk bilgisi/hava. Hava tahminlerini ve güncel bilgileri, örneğin hedef yer ile ilgili bilgi grafikleri ve hava durumu haritaları verir. Audi connect: Haberler online güncel dünya olayları ile ilgili geniş kapsamlı haberler sunar. Audi connect Audi connect ile daima online. Audi connect: Google Earth resimleri ve yol görünümü (Street View)* olan navigasyon yüksek çözünürlüklü havadan görünüş ve uydu resimleri, fotoğraflar, arazi şekilleri, yollar ve adları ve iş kayıtları ile navigasyon sağlar. Yol görünümünde (Street View)* yolculuk esnasında önceden hedef yerin gerçeğine uygun bir resmini oluşturabilirsiniz. Sözde komut ile Google Point of Intereset (Google da ilgi duyulan yerleri) arama (POI) arama sayesinde yolculuk hedefleri, açık olma saatleri veya ziyaretçi değerlendirmeleri ile ilgili olarak ayrıntılı faydalı bilgiler alırsınız ve herhangi bir yere bağlı olmadan tüm Google internet veri bankası bant genişliğine erişebilirsiniz. myaudi veya Google haritaları üzerinden hedef girilmesi istek üzerine ev bilgisayarınızda kişisel navigasyon hedefleriniz ile rahat bir rota planlama ve araca gönderme sağlar. Yolculuğa başlandığında rota planlaması MMI navigasyon plus a yüklenir. Mobil bilgi hizmetleri: Olabilecek en iyi bağlantı. Doğrudan internetten: Audi connect ile MMI sisteminde Google vasıtasıyla istenilen herhangi bir özel hedefi arayabilir, en yeni haberleri ve planlanan navigasyon hedefi için aktüel hava tahminini öğrenebilirsiniz. Veri aktarımı, MMI navigasyon plus için opsiyonel olarak sipariş edilebilen Bluetooth online araç telefonunun UMTS modülü vasıtasıyla olur. Bir özelliği WLAN-Hotspot tur. Laptop, ipad veya netbook ile önemli bilgileri, verileri ve leri bulunduğunuz yerdeki bürodaki gibi yine konforlu çağırabilirsiniz. Bazı smartphone lar için bir internet radyosu* uygulaması mevcuttur. Kullanıma sunulması, kullanım hakları ve ücretleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri sayfa 89 dan veya Audi Yetkili Satıcınızdan alabilirsiniz. Audi connect Audi connect çeşitliliğini yaşamak istediğinizde cep telefonunuzun kamerasını bu qr koduna tutun ve onu bir qr okuyucusu yardımı ile tarayın. Ya da şu linki kullanın: * Kesin piyasaya sunuş tarihi hakkında Audi Yetkili Satıcınızdan bilgi alabilirsiniz

38 38 FSI /TFSI Uzun süren geliştirme süreci. Binlerce test kilometresi. Peki bunlar niçin? 3.0 TFSI-Agrega (298 Hp)

39 Eksantrik zinciri Yüksek basınç pompası Entegre turboşarj modülü Kompresör, merkezi bir turboşarj basıncı oluşturma elemanıdır. Düşük devir sayısı aralığında dahi mükemmel bir tork sağlar. Kompresör her iki silindir sırası arasına yerleştirilmiş ve yukarıya entegre edilmiş mekanik bir turboşarj modülüdür. Tek parça bir döküm gövdeye göbek ünitesi, by-pass elemanındaki elektrikle kumanda edilen ayar kelebeği ve dolaylı turboşarj havası soğutma sisteminin motor tarafındaki ısı değiştiricisi entegre edilmiştir. Çok kanatlı, rulmanlı göbeklerin 160 lik bir burulma açısı vardır ve konstrüktif aralık ölçülerinde asgariye düşürme sağlayan bir kaplama ile kaplanmıştır. Kumanda edilebilir su pompası Bir kaç saniye sonra bunu anlayacaksınız. Yeni Audi A6 Sedan da TFSI teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknolojide özel olan FSI avantajlarını daha da iyi bir güç artışı sağlayan bir turboşarj ile bir araya getirmesidir. 3.0 TFSI quattro 300 hp güç üretir. Bu arada 6 silindirli motoru ölçülü bir yakıt tüketiminin yanı sıra kompakt bir güç ünitesine dönüştüren turboşarj havası soğutmalı ilerici bir mekanik turboşarj kullanılmaktadır. Sadece 440 Nm lik azami tork değil, torkun değişimi de etkileyicidir: 2900 ila 4500 d/d aralığında azami torkun %90 nından fazlası sunulmaktadır. Bütün devir aralıklarında çok ani tepki davranımı ve olağandışı güç üretimi ile bu 6 silindirli araç özellikle dinamik bir sürüş tarzına olanak sağlar. Audi A6 sedan 5,5 saniyede 100 km/h hıza ulaşmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

40 40 TDI TDI: Bir devrim başlıyor. Ve devamlı tekrarlanıyor. Dizel motor ile birincilik kürsüsüne çıkmıştır: R18 TDI

41 Optimum şekilde ayarlanabilir türbin geometrili egzoz turboşarj 1800 bar yüksek basınçlı püskürtme sistemi Sürtünmesi azaltılmış ünite Piezo enjektörler milisaniyeden daha az zaman içinde açarlar ve kapatırlar ve 1800 bar a kadar varan basınç ile birçok kez yanma odasına püskürtürler. Bir püskürtme işleminde kısmen binde bir gramdan daha az olan ufacık miktarlarda püskürtülür. Basınç ayarlı yağ pompası Silindir kapağı gövdesi/silindir kapağı için ayrı soğutması olan ilerici ısı yönetimi Ön püskürtme yumuşak bir yanma ve dolayısıyla mükemmel bir yanma sesi ile kulağa hoş gelen bir motor çalışması sağlar. 3.0 TDI-Agrega (245 hp) Günümüzde satılan her iki Audi den biri dizeldir. Bugün kulağa çok normal gelen bu söz 20 yıl önce çok büyük heyecan yaşanmasını sağlamıştı. Audi, ilk 2,5 litrelik TDI motoru ile pazarda devrim yaratmıştı. Bu arada Common Rail teknolojisi gibi geliştirmeler sayesinde TDI daha da verimli olmuştur. Piezo enjektörler hassas ve kesin bir yakıt dağılımı sağlamaktadırlar. Dolayısıyla motorlar ilk TDI motordan beri motora özgü gücün artmasının yanı sıra ortalama olarak %30 civarında daha ekonomik olmuşlardır. Artık doğru olan sadece dizel motoru otomobil yarışlarına göndermekti yılında Audi R10 TDI ilk dizel motorlu yarış otomobili olarak Le Mans 24 h yarışını kazanarak başarılı oldu ve bu başarıyı bir çok kez tekrar etti. En son Audi A6 sedanda doğal olarak akıllı common rail teknolojisi ile çalışan, çekişi kuvvetli iki TDI motor seçiminize sunulmuştur. 245 hp gücündeki 3.0 TDI quattro, 500 Nm lik müthiş torku sayesinde Audi A6 sedan otomobilinizi 6,1 saniyede sıfırdan 100 km/h ye hızlandırır. 5,2 litrelik çok düşük bir tüketim ve 137 gram CO₂ emisyonu değerine sahip olan 204 hp gücündeki 3.0 TDI da sürüş keyfi ile verimliliğin bir arada olabileceğini kanıtlamaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

42 42 S tronic S tronic: iki lamelli kavraması ile sportif bir dinamizm ve yüksek bir verim sağlar.

43 Çift kavrama neler sağlar? Zaman ve enerji tasarrufu sağlar. 7 ileri vitesli çift kavramalı şanzıman çekiş kesilmesinin hemen hemen hiç hissedilmediği hızlı bir vites değiştirme sağlar ve bundan dolayı çok verimlidir. Daha 1985 yılında Walter Röhrl bu teknolojiyi spor quattro S1 de test etmişti ve çok istekliydi. Heyecanını Audi sürücüleri bugün dahi paylaşmaktadırlar. Zira modern S tronic vitesleri şimşek hızında değiştirmektedir. Bunun için farklı vitesleri kumanda eden iki lamelli kavrama entegre edilmiştir. Büyük bir kavrama bir masif bir mil aracılığıyla torku tek sayılı viteslerin dişlilerine aktarmaktadır. Kompakt bir ikinci kavrama içi boş bir mil üzerinden çift sayılı vitesleri sağlar. Her iki kısmi şanzıman sürekli aktiftir, ancak bunlardan sadece birisi kavramanın kavramasıyla motora bağlanır. Sürücü örneğin üçüncü viteste hızlanırsa, ikinci kısmi şanzımanda önceden dördüncü vitese takılır. Vites değiştirme işlemi kavramaların değişmesiyle gerçekleşir, ikinci kavrama çok hızlı şekilde kavrarken birinci kavrama ayrılır. Vites değişimi sadece birkaç yüzde bir saniye sürer ve hemen hemen çekiş kesilmesi olmadan tamamlanır. Sürücünün nerdeyse hiç algılayamayacağı tarzda akıcı ve konforlu şekilde gerçekleşir. Sürücünün D (sürüş) ve S (sportif) programları ile tam otomatik modu seçmesi ya da vitesleri manuel olarak opsiyonel tiptronic kumandaları ile değiştirmesi fark etmeden vites değiştirme duygusu hassas ve olağanüstü sportiftir. Ancak yüksek dinamizmin yanı sıra S tronic aynı zamanda çok da verimlidir. Zira yüksek verimi sayesinde yakıt tüketimi düşer ve emisyon değerleri azalır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

44 44 Audi drive select Audi A6 Sedan neden size bu kadar uygundur? Çünkü kendini size göre ayarlar. Audi drive select. Kişisel Konfor Dinamik Otomatik Verimlilik

45 Motor Uyarlanabilir havalı süspansiyon Şanzıman Direksiyon Spor diferansiyelle quattro Geri gelen kemer gerdiricisi MMI Multi Medya Arayüzü Viraj aydınlatması Sürüş dinamiğini herkes başka türlü tanımlar. Biz şöyle tanımlıyoruz: Kendinizi nasıl hissediyorsanız öyle sürün. Standart Audi drive select ile ayrı ayrı araç komponentlerini düğmeye basarak etkileyebilir ve bu şekilde Audi nizin karakterini değiştirebilirsiniz. Kullanımınıza konfor, dinamik, otomatik ve bireysel mod olmak üzere bağlı araç komponentlerinin nasıl davranacağını kendinizin belirleyebileceği dört mod sunulmaktadır. Konfor modu özellikle uzun yolları mümkün olduğunca rahat arkanızda bırakmak istediğinizde uygundur. Otomatik modu genel olarak konforlu, ancak bununla beraber sportif bir sürüş duygusu yaşatır. Örneğin bol virajlı yollarda atak bir sportif sürüş için dinamik modu sunulmaktadır. TFSI ve TDI motorlar için sunulan verimlilik (efficiency) modu da tüketim açısından iyileştirilmiş bir kullanıma olanak sağlar. Audi drive select sisteminin entegre bir bileşeni olan bu mod, değiştirilmiş bir vites programı ve enerji açısından iyileştirilmiş çalışma ile kendini göstermektedir. Aracın her moda uyarlanması donanıma bağlıdır. Audi drive select standart olarak motoru, şanzımanı ve direksiyonu etkiler. Ayrıca mevcut olduğunda amortisör ayarı olan uyarlanabilir havalı süspansiyonu, uyarlanabilir spor havalı süspansiyonu, geri gelen kemer gerdiricisini (Audi pre sense basic parçasıdır) ve viraj aydınlatmasını etkileyebilirsiniz. Motor ve şanzıman gaz pedalı hareketlerine moda göre çok hızlı veya uyumlu tepki verir. Bunun dışında dinamik modunda yüksek devir sayılarında, konfor modunda düşük devir sayılarında olacak şekilde vites değişiminin gerçekleştiği devir sayılarında azalma ve artma olur. Ayrıca direksiyon sert sportiflikten konforluya varana kadar sürüş durumuna uyarlanabilir. Opsiyonel geri gelebilen kemer gerdiricisini (Audi pre sense basic parçasıdır) harekete geçirme eşikleri dinamik moduna uyarlanır. Uyarlanabilir havalı süspansiyon üzerinden araç seviyesi ile amortisör ayarının sönümleme kuvvetleri değiştirilebilir. Opsiyonel spor diferansiyel virajları alırken yüksek bir ataklık ve hızlanma kapasitesi sağlamak için çekiş kuvvetlerini değişken olarak arka aksa dağıtır. Ayrıca viraj aydınlatması uyarlanmış dönme ayarı ile seçilen moda göre hareket eder. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

46 46 quattro /Spor diferansiyelli quattro quattro ile dünyanın en iyi dört tekerlekten çekiş sistemlerinden birini bulduk. Tabi ki bu bizim için yeterli değildi.

47 quattro sürekli bir dört tekerden çekiş sistemidir. Bir araç aksının tekerlekleri yer tutuşunu kaybeder ve patinaj yapma tehlikesi oluşunca orta diferansiyel ile otomatik olarak ve sürekli dağıtılarak çekiş kuvveti diğer aksa yöneltilir. Bu arada çekiş kuvvetinin %40 ı ön akstan ve %60 ı arka akstan gelecek şekilde standart dağılım tır. Avantajı hızlanma esnasında daha iyi çekiş ve olağanüstü yer tutuşu ile daha fazla güvenlik sağlamasıdır. Teknoloji ile ilgili olarak bu kadarı yeterli. Ancak quattro yu eşsiz yapanın herhalde bazı müşterilerin söylediği sanki aracın yola yapıştığı duygusudur. Opsiyonel spor diferansiyelli quattro bu benzersiz quattro duygusunu daha da arttırır. Dönerken ve virajlarda araçlar önden savrulma eğilimi gösterir. Bu alışılagelmiş bir fizik sürecidir. Hareketli bir gövde bir yön değişikliğine karşı koyar. Esnek lastikler ve yürüyen aksam yatakları, araç yeni yöne girerken kasılır. Virajda hızlanma esnasında ön aks yükü azalır ve lastiğe daha az yer tutuş kuvveti aktarılabilir, dolayısıyla araç önden savrulur. Arka akstaki spor diferansiyelli quattro ile otomobil Carving kar kayakları üzerinde olduğu gibi hemen hemen virajların her türünü alır. Zira quattro arka aks diferansiyeli sol ve sağ tarafların her birinde iki diş kademesi olan bir ek ünite ile genişletilmiştir. Bunlar arka aks tekerleklerinin her birinin farklı bir çekiş torku almasını sağlar. elektro hidrolik bir uygulama elemanının kavramalarını kumanda eder. Örneğin direksiyon açısı, enine savrulma, savrulma açısı ve sürüş hızına bağlı olarak kontrol ünitesi sürüş durumuna uygun tekerlek torkları dağılımını hesaplar. Böylece dönme veya bir virajda hızlanma esnasında kuvveti virajın dış tarafındaki arka tekerleğe yöneltir. Etkisi otomobilin sanki çekiş kuvveti tarafından virajın içine itilmesi ve ön tekerleklerin açısını takip etmesidir. Sol ve sağ taraflardaki farklı çekiş kuvvetleri birlikte dönerler, şimdiye kadarki alışılagelmiş direksiyondan yapılan düzeltmeler artık hemen hemen hiç gerekli değildir. Spor diferansiyelli quattro Çekiş kuvvetlerini kademesiz ve değişken olarak arka tekerlekler arasında dağıtır, virajlarda yüksek ataklık ve hayran bırakan bir sürüş dinamiği sağlar.

48 48 Gece görüş asistanı/head-up Ekran Algılanan yolcuların işaretlendiği gece görüş asistanı Gündüz ve gece. Fark var mı? İnsan gözü en hassas duyu organlarından biridir. Ancak bazen gözden bile bir şey kaçabilir. Örneğin karanlık olduğunda veya gözleriniz kamaştığında böyle bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Algılanan yayaların işaretlendiği opsiyonel gece görüş asistanı bir termal kamera yardımıyla aracın önündeki bölgenin resmini çekmekte ve yaklaşık 15 metreden 90 metreye kadar olmak üzere algılanan yayaları resimde sarı renkli bir işaret ile işaretleyerek öne çıkarmaktadır. Sistem araç ile algılanan yaya arasında bir çarpışma tehlikesi belirlerse, işaretin rengi kırmızıya dönüşür ve bir uyarı sesi çalar. Gece görüş asistanını, far şalterindeki bir düğme ile açabilir ve kapatabilirsiniz. CAR(otomobil) menüsünde kişi işareti, uyarı sesi ve resim kontrastını kendinize göre oluşturabilirsiniz. Opsiyonel Head-up ekran ile gece görüş asistanı amaca uygun şekilde tamamlanabilir. Gösterilen içerikler sürücünün dolaysız görüş alanının içindedir. Bakışların yoldan daha az ayrılması dolayısıyla trafikte olup bitenler ile ilgili olarak dikkatin dağılması önemli ölçüde azalmıştır. Böylece sanal (head-up) ekrandaki görüntü, karayolu trafiğinde daha fazla güvenlik konusunda yardımcı olur. İçerikleri Car (otomobil) menüsünde kendiniz konfigüre edebilirsiniz. O anki seyir hızının ve navigasyon verilerinin yanı sıra örneğin sürücü yardım sistemlerinin bilgileri ve izin verilen hız sınırı görüntülenebilir. Belirlenen yayaların işaretlendiği gece görüş yardımcısı aktif durumdayken sistem, olası bir tehlike belirlediğinde sanal ekranda bir uyarı sembolü görünür. Olabilecek en iyi okunabilirlik için sanal ekranı rahatça bireysel oturma konumunuza göre ayarlayabilirsiniz.

49 Saptama aralığında algılanan yayalar resimde sarı renkte işaretlenir. Sistem bir çarpışma tehlikesi belirlerse, işaretin rengi sarıdan kırmızıya geçer ve bir uyarı sesi olur. Şematik gösterim

50 50 LED-Farlar <300 C Aydınlatma konusu Alışılagelmiş ampuller 300 C ye kadar ısınırlar. LED lambalar yüksek teknolojik düzeyleri nedeniyle biraz hassastırlar ve bu nedenle 150 C den fazla ısınmamalıdırlar. Motor nedeniyle farların çevresi yanmadan önce yaklaşık 120 C sıcaklıktadır. Yani teorik olarak LED farların yanabilmeleri için ilave bir soğutucu gerekir. Ancak Audi mühendisleri LED farların iyi enerji kapasitelerini göz ardı etmek istemediler ve bundan dolayı fazla düşünmeye gerek görmeden tamamen yeni bir şey olan ısıyı LED çiplerinden uzaklaştıran bir fan keşfettiler. Bu fanda özel olan ilave yararıdır. Alışılagelmiş ampuller yüksek çalışma sıcaklıklarından dolayı farlardaki buzlanmayı çözebilirler, ancak LED ler bunu yapamazlar. Buna karşılık yeni geliştirilmiş fan LED çiplerinden gelen sıcak havayı doğrudan far camına gönderir ve dolayısıyla buzlanmanın çözülmesini sağlar veya buğulanmayı önler. Gündüz farı Kısa far Sinyal lambası Daha az enerji,daha fazla aydınlatma: Tamamı ile LED farları olan Audi A6 Sedan yılında beri Audi R8 tam LED farları olan ilk spor araç olarak sunulmuştur. Bu özel aydınlatma şimdi talep üzerine Audi A6 Sedan için de temin edilebilmektedir. Bir tam LED far alışılagelmiş aydınlatmalardan daha az enerji tüketmekle kalmamakta, aynı zamanda daha aydınlık ışık rengiyle kesinlikle göze daha hoş gelmektedir. Kısa far markaya özgü bir çizgiye yerleştirilmiş üç ayrı aydınlatma modülünden oluşmaktadır. Dolayısıyla Audi A6 Sedan geceleri dahi diğer araçlardan ayrılacaktır. Uzun far, gündüz farı ve sinyal lambası da LED teknolojisinde üretilmiştir. Tüm fonksiyonlar için aynı malzemenin kullanılması sayesinde aydınlatma düzenlemede çok yeni olanaklar oluşmaktadır. Dolayısıyla yeni Audi A6 Sedan her durum için doğru aydınlatmaya sahiptir. 110 km/h nin üzerinde aydınlatma mesafesini hemen hemen iki katına (kısa far ile yaklaşık 70 m den otoyol aydınlatması ile 120 m ye) çıkaran bir otoyol aydınlatması mevcuttur. A6 Sedan da ilaveten bir gündüz farı-sinyal lambası kombinasyonu ve alışılagelmiş sis farlarını gereksiz kılan bir tüm hava koşulları aydınlatması bulunmaktadır. Bunun için LED modüllerinin ayrı ayrı akıllıca kumanda edilmeleri sayesinde yağmur veya sis nedeniyle kendi gözlerinizin kamaşması önlenecek şekilde yeni ışık dağılımları oluşturulmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 102 den itibaren bulabilirsiniz.

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

A5 S5 Coupé Cabrio Audi A5 Coupé Cabrio Audi S5 Coupé Cabrio

A5 S5 Coupé Cabrio Audi A5 Coupé Cabrio Audi S5 Coupé Cabrio Donanımlar Audi A5 Coupé/A5 Cabrio/S5 Coupé/S5 Cabrio Hava yastıkları 114 Hırsızlık alarm sistemi 105 Hız ayar sistemi 113 HomeLink 106 İç aydınlatma 104 İç dikiz aynası 105 İçecek tutucusu 108 İkaz üçgeni

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut.

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. İlan no: 239810 Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. Sahibinden 370.000 EUR YALVAÇ GRUP FARKIYLA MERCEDES S500 COUPE 4MATIC AMG İlan tarihi: 3 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

A3-S3. Audi S3 S3 Sportback. Teknoloji ile bir adım önde AUDI AG

A3-S3. Audi S3 S3 Sportback. Teknoloji ile bir adım önde AUDI AG Donanımlar Audi A3/A3 Sportback/A3 Cabriolet/S3/S3 Sportback İç aydınlatma 104 İlkyardım malzemesi 115 İpek Nappa deri donanımı 96 97 Immobilizer 106 Isı yalıtımlı cam 106 Işık paketi 104 Isınma koruması

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s YENİ PEUGEOT RCZ R 270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s 145 g/km CO 2 Yeni Peugeot RCZ R, şimdi tasarımı ve performansını yükselten yeni özellikleri ile tam bir sportmen; ekonomik yakıt tüketimi ile tam bir çevreci.

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi Q5 32 Audi Q5 hybrid quattro Teknik 36 Audi ve Verimlilik 50 Yürüyen aksam, Offroad, ESC 38 Audi ultra 52 Audi

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1 İlan no: 219754 Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Trend Activity Uzun 2013 240.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT İlan no: 192364 Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT Sahibinden SİYAH İNCİ İLE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK.ÇOK TEMİZ FULL BAKIM 39.000 TL İlan tarihi: 28 Nisan 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline İlan no: 225952 Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline Sahibinden İLK SAHİBİNDEN Golf Highline 1.4 TSI Metalik Siyah - 30.800 53.000 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Yeni Vito 9+1 Minibüs

Yeni Vito 9+1 Minibüs Yeni Vito 9+1 Minibüs 1 2 Yeni Vito 9+1 Minibüs Turizm sektörünün vazgeçilmezi. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Yeni Vito 9+1 Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak,

Detaylı

Audi Q7/Q7 V12 TDI quattro

Audi Q7/Q7 V12 TDI quattro Standart donanımlar 12 voltluk priz 94 2. koltuk sırasında konforlu koltuklar 88 4 bölgeli konfor otomatik klima 91 4 kollu deri direksiyon 90 Ahşap bölümlü direksiyon 90 Ahşap vites kolu 91 Alt koruma

Detaylı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Sahibinden GERÇEK TİTANYUM X. İlan no: 246903 İlan detayları 43.499 TL 03 Oca 2016 43.499 TL 09 Eki 2015 43.000 TL 04 Eki 2015 43.750 TL HATASIZ.BOYASIZ.DEĞİŞ

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 İlan no: 273584 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 Sahibinden Volkswagen Caravelle 2.0 TDI Comfortline 2015 model 0 km 240.000 TL İlan tarihi: 2 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus

Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus İlan no: 222069 Fiat Linea 1.3 Multijet Active Plus Sahibinden SONAX, 501 NOKTA EKSPERTİZ, FIAT SERVİS BAKIMLI,SIFIR LASTİK 27.500 TL İlan tarihi: 23 Ocak 2015 İlan detayları İlan detayları İl Zonguldak

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 Sedan A6 Avant A6 allroad quattro Audi S6 Sedan S6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Sedan ve A6 Avant 18 Audi A6 allroad quattro 26 Audi S6 Sedan ve S6 Avant

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige

Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige İlan no: 212263 Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige Sahibinden KIA SORENTO XFORCE 2008 MODEL FULL FULL KAÇIRMAYIN 52.000 TL İlan tarihi: 9 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Sayfa: 1 / 9 İkinci El Araç Ekspertizi 34-U8422 Eksper / imza Sayfa: 2 / 9 WAUZZZ4F66N168685 Araç ilgileri Araç Sahibi Plaka Üretici Model Şase Numarası İlk Tescil Tarihi Güç (KW) Kapı Sayısı Renk EYAZ

Detaylı

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ TAARIM VE TİL POP LOUNGE Gövde rengi tamponlar Krom dış kapı kolları Deri direksiyon simidi BMP Elektrik ayarlı buğu çözücülü gövde rengi dış dikiz aynaları ve dış sıcaklık

Detaylı

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır.

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır. Toyota kodu 2cPnmFA C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Model İç mekan renklendirme Döşemeler Paketler C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Metalik Gri / Siyah Tavan Mavi Siyah iç döşeme Tekno Paketi Ön LED ışık çizgisi

Detaylı

Sayısız özellik, kusursuz güzellik.

Sayısız özellik, kusursuz güzellik. Caddy Maxi Van Sayısız özellik, kusursuz güzellik. Caddy Maxi Van işiniz ne olursa olsun keyfe dönüştürüyor. Geniş iç hacmi ve keskin dış hatlarıyla size yakışan iş ortağınız oluyor. TDI teknolojisine

Detaylı

Opel Omega CD 15.250 TL. İlan detayları SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! Sahibinden. İlan tarihi: 7 Ağustos 2015.

Opel Omega CD 15.250 TL. İlan detayları SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! Sahibinden. İlan tarihi: 7 Ağustos 2015. Opel Omega CD Sahibinden SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! İlan no: 242657 15.250 TL İlan tarihi: 7 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı Ocak 1995 Km 213.000 km Kasa tipi Sedan

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

SEAT MY12 OPSİYONEL EKİPMAN TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ. Metalik Renkler O 715. 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615

SEAT MY12 OPSİYONEL EKİPMAN TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ. Metalik Renkler O 715. 17 Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615 YENİ IBIZA SC FR Metalik Renkler O 715 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615 Bluetooth + 2 Hoparlör O 1.125 Arka orta koltuk kafalığı O 155 Navigasyon Ön Hazırlığı O 155 Kış Paketi: Isıtmalı

Detaylı

Aracın tüm kilitlerinin açılması. Aracın tüm kilitlerinin kapatılması. 2b. : başlık simgesi. : sayfa simgesi

Aracın tüm kilitlerinin açılması. Aracın tüm kilitlerinin kapatılması. 2b. : başlık simgesi. : sayfa simgesi Dış Anahtar - Uzaktan kumanda 2a 6 Aracın tüm kilitlerinin açılması. Aracın tüm kilitlerinin kapatılması. 2b 6b İşaretler : başlık simgesi 6a : sayfa simgesi Sürgülü yan kapı 2a 17 Kulpu önce kendinize

Detaylı

FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSIYE EDILEN FİYAT LISTESI

FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSIYE EDILEN FİYAT LISTESI FORD OTOSAN OTOMOBİL TAVSIYE EDILEN FİYAT LISTESI 7 Kasım itibariyle geçerli 2015 MY Fiyat Listesi MODELLER T. EDĐLEN T. EDĐLEN DESTEKLĐ KREDĐLĐ ANAHTAR TESLĐM T. EDĐLEN PEŞĐN ĐNDĐRĐMLĐ ICA X X 5K 1.25i

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Sayfa: 1 / 9 İkinci El Araç Ekspertizi 34-REC73 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Sayfa: 2 / 9 WBA5C9100ED057148 Araç Bilgileri Araç Sahibi Plaka Üretici Model Şase Numarası İlk Tescil

Detaylı

Chevrolet Cruze 1.6 LS

Chevrolet Cruze 1.6 LS İlan no: 303438 Chevrolet Cruze 1.6 LS Sahibinden Temiz cruze otomatil lpg'li sanroof ve deri koltuklu 37.900 TL İlan tarihi: 18 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Ataşehir Model

Detaylı

Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16

Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16 Opsiyon Fiyat Listesi Nisan 16 Nisan 16 Ford Fiesta Opsiyon Fiyat Listesi Seçilebilir Donanım Seviyesi Tüm Donanım Seviyeleri Titanium Donanım Seviyesi Metalik Boya Şeker Mavi, Şeker Kırmızı, Hardal Sarı

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Tüm hatlarıyla tam bir coupé.

Tüm hatlarıyla tam bir coupé. C-Serisi Coupé Tüm hatlarıyla tam bir coupé. Ok biçiminde uzanan ön kısmıyla alçak bir silüet oluşturuyor. Dik ve ortasında yıldız olan 2 lameli radyatör panjuru, kaslı hatlar, kısa çıkıntılar, güçlü bir

Detaylı

İkinci El Araç Ekspertizi

İkinci El Araç Ekspertizi Sayfa: 1 / 13 İkinci El Araç Ekspertizi 34-HP6619 Eksper / imza TÜV SÜD Bağımsız Araç Ekspertizleri Sayfa: 2 / 13 JN1TCNT31U0311822 Araç Bilgileri Araç Sahibi Plaka Üretici Model Şase Numarası İlk Tescil

Detaylı