NOT: KODAK Photo Printer 6800/6850 ve KODAK Photo Printer 605 modellerinde aletli kalibrasyon desteklenmemektedir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "NOT: KODAK Photo Printer 6800/6850 ve KODAK Photo Printer 605 modellerinde aletli kalibrasyon desteklenmemektedir."

Transkript

1 BeniOku Dosyası - KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması Kasım 2011 Giriş Görsel veya aletli kalibrasyon teknikleri ile KODAK termal yazıcıları kalibre etmek için kullanılan bir araç olan WINDOWS için KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması'na hoģ geldiniz. Kalibrasyon uygulaması aģağıdaki KODAK Photo Printer modellerini desteklemektedir: KODAK D4000 Duplex Photo Printer KODAK 8810 Photo Printer KODAK Photo Printer 8800/9810 KODAK 7000/7010/7015 Photo Printer KODAK Photo Printer 6800/6850 KODAK Photo Printer 605 NOT: KODAK Photo Printer 6800/6850 ve KODAK Photo Printer 605 modellerinde aletli kalibrasyon desteklenmemektedir. Uygulamanın aletli kalibrasyon özelliğini kullanmak için bir X-RITE i1pro spektrofotometreye ve X-RITE'tan temin edilmiģ en son i1pro aygıt sürücüsü yazılımına sahip olmanız gerekmektedir. Bir X-RITE i1pro aygıtınız varsa aģağıdaki X-RITE i1pro Kullanıcıları için Özel Bilgiler baģlıklı bölüme bakın. Gereksinimler 32 bit KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması için sistem gereksinimleri aģağıdaki gibidir: İşletim Sistemleri: ĠĢletim Sistemi WINDOWS XP Home WINDOWS XP Professional WINDOWS XP Professional (x64 Sürümü) WINDOWS 7 WINDOWS 7 (x64) Minimum Service Pack SP3 SP3 SP2 Yok Yok Bilgisayar Sistemi: Minimum gereksinim, MICROSOFT'un WINDOWS XP veya WINDOWS 7 ile birlikte kullanım için gerektirdiği sistem yapılandırmasıdır. NOT: 64 bit Intel Itanium tabanlı sistemler desteklenmez. Kalibrasyon Uygulaması, yazıcıyla iletiģim kurmak için iģlevsel bir USB 2.0 bağlantı noktası gerektirir. NOT: Ekipmanınız yalnızca USB 1.1 protokolünü destekliyorsa, yazıcıyla veri iletiģimi daha yavaģ yapılır ve bu durum kalibrasyon uygulamasının performansını etkileyebilir. Kalibrasyon Uygulamasını yüklemeden önce, bilgisayarınızda MICROSOFT.NET FRAMEWORK 4 yüklü olmalıdır.

2 NOT:.NET FRAMEWORK 4 sisteminizde yüklü değilse, Kalibrasyon Uygulaması yükleyicisi Kalibrasyon Uygulaması yükleme iģlemine devam etmeden önce bu aracı indirip yüklemenize fırsat tanır..net FRAMEWORK 4'ü indirmek için Internet'e bağlı olmanız gerekir. Sorulduğunda.NET FRAMEWORK 4'ü yüklemezseniz kalibrasyon yükleme iģlemi baģarıyla tamamlanmaz. Yükleme ÖNEMLİ: Yazılımı yüklemeden önce aģağıdakilere sahip olmalısınız: Yönetici ayrıcalıkları. Internet bağlantısı (.NET FRAMEWORK 4'ün indirilmesi ve yüklenmesi gerekiyorsa). Kalibrasyon Uygulamasını Ġndirme ve Yükleme: 1. ġu adrese gidin: yazıcı model numaranızı girin Örneğin, NOT: Geçerli yazıcı modelleri Ģunlardır: D4000, 8810, 8800, 7000, 7010, 7015, 6800, 6850 ve Bağımsız Yazıcı sekmesini seçin. 3. Yazıcı modelinize yönelik Teknik Kaynaklar bağlantısını seçin ve WINDOWS için KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması'nı indirin. 4. Sabit diskinize indirdiğiniz dosyayı bulup çift tıklatın. 5. WinZip Self-Extractor ekranı görüntülendiğinde, yükleyici dosyalarını kaydedeceğiniz bir klasör konumuna ( masaüstünüz gibi) gidin. Çıkart seçeneğini tıklatın. Yükleme için gereken dosyaların tümünü içeren bir Kalibrasyon Yükleyici klasörü oluģturulur. 6. Yükleyici klasörünü çift tıklatın. 7. setup.exe dosyasını çift tıklatın. NOT: Yükleyici.NET FRAMEWORK 4'ün sisteminizde yüklü olup olmadığını kontrol eder. Yüklü değilse, MICROSOFT'un web sitesinden indirmeniz ve yüklemeniz istenir..net FRAMEWORK 4 yükleme iģlemi tamamlandığında Kalibrasyon Uygulaması yükleyicisine geri dönersiniz. 8. Kalibrasyon Uygulaması'nı yüklemek için ekranda görüntülenen yönergeleri izleyin. NOT: Bazı WINDOWS ĠĢletim Sistemi sürümlerinde.net yüklendikten sonra sistemin yeniden baģlatılması gerekir. Yeniden baģlatma gerekiyorsa, kalibrasyon uygulaması yükleyicisi.net ve Kalibrasyon Uygulaması'nın yüklenmesi tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden baģlatmanızı ister. Kaldırma Kalibrasyon uygulamasını bilgisayarınızdan kaldırmak için Yönetici ayrıcalıklarına sahip olmalısınız. WINDOWS XP 1. Denetim Masası'ndan "Program Ekle veya Kaldır"ı açın. 2. "Kodak Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması seçeneğini belirleyin ve "Kaldır" seçeneğini tıklatın. 3. Devam etmek isteyip istemediğiniz sorulduğunda "Evet"i tıklatın.

3 WINDOWS 7 1. Denetim Masası'ndan "Programlar ve Özellikler" seçeneğini tıklatın. 2. "Kodak Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması seçeneğini belirleyin ve "Kaldır" seçeneğini tıklatın. 3. Devam etmek isteyip istemediğiniz sorulduğunda "Evet"i tıklatın. Yararlı İpuçları 1. Yazıcıyı kalibre etmeden önce aģağıdaki koģulların bulunduğunu doğrulayın: Yazıcı açık ve hazır durumda Yazıcının bilgisayarla USB 2.0 bağlantısı var Yazıcıya kağıt ve Ģerit yüklenmiģ BaĢka bir uygulama yazıcıya yazdırma iģi göndermeyi denemiyor ÖNEMLİ: Kalibrasyon oturumu sırasında hiçbir zaman baģka bir uygulamadan yazıcıya yazdırma iģi göndermeyi denemeyin. Bu durum yazıcı kalibrasyonunu bilinmeyen bir durumda bırakabilir. 2. Uygulama aģağıdaki üç yöntemden biri kullanılarak baģlatılabilir: BaĢlat Menüsünden Programlar > KODAK Photo Printer > Kalibrasyon Uygulaması seçeneğine gidin. KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması masaüstü kısayol simgesini çift tıklatın. KODAK Printer Sürücünüzün özellikler sayfasından Kalibrasyon sekmesini seçin ve Kalibrasyonu BaĢlat düğmesini tıklatın. Kalibrasyon Uygulaması'nın nasıl kullanılacağına iliģkin bilgiler için lütfen Kodak.com adresinde sunulan KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması Kullanıcı Kılavuzu'na bakın. Kodak Görsel Yazıcı Kalibrasyon Yardımcı Programı Sisteminizde kalibrasyon yazılımının önceki bir sürümü (Kodak Görsel Yazıcı Kalibrasyon Yardımcı Programı adıyla bilinir) yüklüyse, yükleyici Görsel Kalibrasyon Yardımcı Programı'nı yeni Kalibrasyon Uygulaması'nı baģlatacak Ģekilde yapılandırır. X-RITE i1pro Kullanıcıları için Özel Bilgiler X-RITE i1pro, X-RITE Corporation'a ait yazılım bileģenleri kullanmaktadır. Destek için X-RITE Corporation ile irtibat kurarak i1pro aygıtınıza ait en güncel yazılıma sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. X-RITE i1pro aygıtında bir ses üreteci bulunmamaktadır. i1pro, sistem kartı veya bilgisayarınızın ses kartı tarafından üretilen sesi kullanır. KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması piyasaya sunulduğu sırada X-RITE i1pro aygıt sürücüleri 64 bit WINDOWS ĠĢletim Sistemlerinde sesi desteklemiyordu. Bilgisayarınızda ses kartı ve/veya hoparlörler yoksa veya bir 64 bit iģletim sistemi kullanıyorsanız, Kalibrasyon Uygulaması i1pro aygıtındaki düğmeyi basılı tutmanızı ve bip sesini beklemenizi istediğinde Ģunları yapmalısınız: 1. i1pro aygıtındaki okuma probunun altında bulunan ıģığın yanmasını bekleyin. 2. Düğmeyi 3 saniye daha basılı tutun ve kalibrasyon hedefi üzerindeki Ģeridi taramaya

4 baģlayın. ÖNEMLİ: Lamba sabit bir Ģekilde yanmaya baģlamadan önce Ģeridi taramaya baģlarsanız hatalı sayıda yamanın okunduğunu gösteren bir hata görüntülenir. Bu hata oluģursa taramayı baģlatmadan önce düğmeyi 3 saniye basılı tutarak Ģeridi yeniden tarayın. Sorun Giderme Kalibrasyon uygulamasının WINDOWS XP'de başlatılamaması Kalibrasyon uygulamasını WINDOWS XP'de baģlatırken uygulamanın doğru bir Ģekilde baģlatılamadığını belirten bir "Photo Printer Calibration Application.exe Uygulama Hatası" mesajı görüntülenirse (0xc ), MICROSOFT.NET FRAMEWORK 4'ü yüklemeniz veya yeniden yüklemeniz gerekir..net yüklendikten sonra kalibrasyon uygulamasını yeniden baģlatın. Kalibrasyon Uygulaması ile ilgili sorunların nasıl giderileceğine iliģkin daha fazla bilgi için lütfen Kodak.com adresinde sunulan KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması Kullanıcı Kılavuzu'na bakın. Genel Destek Kalibrasyon Uygulaması ile ilgili destek 'www.kodak.com' adresine sunulmaktadır. Açık kaynaklı yazılım bileşenleri: KODAK Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması, kısmen Frank Vanden Berghen tarafından oluģturulan xml AyrıĢtırıcıya dayanan bazı iģlevsellikler içermektedir. / XML.c - taģınabilirlik için ANSI C++ dilinde yazılmıģ temel XML ayrıģtırıcı için uygulama dosyası. Bir XML belgesinin elemanlarını ayırmak için özyineleme ve bir düğüm ağacı kullanarak Frank Vanden Berghen BSD lisansı: Telif Hakkı (c) 2002, Frank Vanden Berghen Tüm hakları saklıdır. DeğiĢiklik yapılarak veya yapılmadan kaynak ve ikili biçimde yeniden dağıtılmasına veya kullanılmasına, aģağıdaki koģulların karģılanması Ģartıyla izin verilir: Kaynak kodun yeniden dağıtımları yukarıdaki telif hakkı bildirimini, bu koģullar listesini ve aģağıdaki yasal uyarıyı içermelidir. Ġkili Ģekilde yeniden dağıtımlar, dağıtım belgelerinde ve/veya, dağıtımla birlikte verilen diğer materyallerde yukarıdaki telif hakkı bildirimini bu koģullar listesini ve aģağıdaki sorumluluk reddini içermelidir. Frank Vanden Berghen'in adı veya katkı sağlayanların adları, önceden özel olarak yazılı izin alınmaksızın, bu yazılımdan türetilmiģ ürünleri teģvik etmek veya tanıtmak amacıyla kullanılamaz.

5 BU YAZILIM TELĠF HAKKI SAHĠBĠ VE KATKIDA BULUNANLAR TARAFINDAN ``OLDUĞU GĠBĠ'' SAĞLANMIġ OLUP, ZIMNĠ PAZARLANABĠLĠRLĠK VE BELĠRLĠ BĠR AMACA UYGUNLUK GARANTĠLERĠ DAHĠL OLMAK, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE TÜM AÇIK VEYA ZIMNĠ GARANTĠLER REDDEDĠLMEKTEDĠR. TELĠF HAKKI SAHĠBĠ VEYA KATKIDA BULUNANLAR, SÖZ KONUSU HASARLARIN OLUġMA OLASILIĞINDAN HABERDAR EDĠLMĠġ OLSALAR DAHĠ, BU YAZILIMIN HERHANGĠ BĠR ġekġlde KULLANIMINA BAĞLI OLARAK OLUġAN, HERHANGĠ BĠR SEBEPLE VE SÖZLEġMEYE, KESĠN SORUMLULUĞA VEYA HAKSIZ FĠĠLE (ĠHMAL VEYA DĠĞER DURUMLAR DAHĠL) DAYANARAK MEYDANA GELEN DOĞRUDAN, DOLAYLI, TESADÜFĠ, ÖZEL, ÖRNEK TEġKĠL EDEN VEYA SONUCA BAĞLI HĠÇBĠR HASARDAN (YEDEK MAL VEYA HĠZMETLERĠN TEDARĠK EDĠLMESĠ, KULLANIM, VERĠ VEYA KAR KAYBI VEYA ĠġĠN KESĠNTĠYE UĞRAMASI DAHĠL OLMAK, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) HĠÇBĠR ġekġlde SORUMLU OLMAYACAKTIR. / Telif Hakkı (C) 2011 Eastman Kodak Company. Tüm hakları saklıdır. KODAK, Eastman Kodak Company Ģirketinin ticari markasıdır. MICROSOFT ve WINDOWS, MICROSOFT CORPORATION Ģirketinin tescilli ticari markalarıdır. X-RITE ve i1pro, X-RITE CORPORATION Ģirketinin ticari markalarıdır. Diğer tüm marka ve ürün adları, ilgili sahiplerin mülkiyetinde bulunan ticari markalar veya tescilli ticari markalardır.

KODAK D4000 Duplex Photo Printer. Photo Printer. D4000 Duplex Photo Printer. Kalibrasyon Uygulaması Kullanım Kılavuzu

KODAK D4000 Duplex Photo Printer. Photo Printer. D4000 Duplex Photo Printer. Kalibrasyon Uygulaması Kullanım Kılavuzu Rewind/Unload Advance/Load KODAK D4000 Duplex Photo Printer Photo Printer D4000 Duplex Photo Printer Kalibrasyon Uygulaması Kullanım Kılavuzu Kasım 2011 Eastman Kodak Company Rochester, New York 14650

Detaylı

HP LaserJet P2015 Series Baskı Sistemi Yükleme Notları

HP LaserJet P2015 Series Baskı Sistemi Yükleme Notları HP LaserJet P2015 Series Baskı Sistemi Yükleme Notları Telif Hakkı ve Lisans 2006 Telif Hakkı Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının izin verdiği durumlar dışında, önceden yazılı

Detaylı

Nokia Connectivity Cable Drivers ı Yüklemek İçin HIZLI KULLANIM KILAVUZU

Nokia Connectivity Cable Drivers ı Yüklemek İçin HIZLI KULLANIM KILAVUZU Nokia Connectivity Cable Drivers ı Yüklemek İçin HIZLI KULLANIM KILAVUZU İçindekiler 1. Giriş...1 2. Olması gerekenler...1 3. Nokia Connectivity Cable Drivers ı Yükleme...2 3.1 Yüklemeden önce...2 3.2

Detaylı

Kaspersky Mobile Security 9.0 KULLANIM KILAVUZU P R O G R A M SÜRÜMÜ : 9. 0

Kaspersky Mobile Security 9.0 KULLANIM KILAVUZU P R O G R A M SÜRÜMÜ : 9. 0 Kaspersky Mobile Security 9.0 KULLANIM KILAVUZU P R O G R A M SÜRÜMÜ : 9. 0 Sayın Kullanıcı! Ürünümüzü seçtiğiniz için teģekkür ederiz. Bu belgelerin size çalıģmanızda yardımcı olacağını ve bu yazılım

Detaylı

Microsoft Windows Server Update Services 3.0 SP2 Adım Adım Kılavuzu

Microsoft Windows Server Update Services 3.0 SP2 Adım Adım Kılavuzu Microsoft Windows Server Update Services 3.0 SP2 Adım Adım Kılavuzu Özet Microsoft Corporation Yazan: Anita Taylor Düzenleyen: Theresa Haynie Bu kılavuz, Windows Sunucu Yöneticisi veya WUSSetup.exe dosyası

Detaylı

HIZLI KULLANIM KILAVUZU NOKIA PC SUITE 5.17 1/19. Telif Hakkı 2002, 2003 Nokia. Tüm hakları mahfuzdur.

HIZLI KULLANIM KILAVUZU NOKIA PC SUITE 5.17 1/19. Telif Hakkı 2002, 2003 Nokia. Tüm hakları mahfuzdur. HIZLI KULLANIM KILAVUZU NOKIA PC SUITE 5.17 1/19 Telif Hakkı 2002, 2003 Nokia. Tüm hakları mahfuzdur. İçindekiler 1. GİRİŞ...4 2. SİSTEM GEREKSİNİMLERİ...5 3. UYUMLU BİR TELEFONU UYUMLU BİR PC YE BAĞLAMA...6

Detaylı

HP Photosmart C6100 All-in-One series Temel Çalışma Kılavuzu

HP Photosmart C6100 All-in-One series Temel Çalışma Kılavuzu HP Photosmart C6100 All-in-One series Temel Çalışma Kılavuzu HP Photosmart C6100 All-in-One series 2006 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Adobe ve Acrobat logo, Adobe Systems Incorporated şirketine

Detaylı

HP Photosmart C7100 All-in-One series. Temel Çalışma Kılavuzu

HP Photosmart C7100 All-in-One series. Temel Çalışma Kılavuzu HP Photosmart C7100 All-in-One series Temel Çalışma Kılavuzu HP Photosmart C7100 All-in-One series 2006 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Adobe ve Acrobat logo, Adobe Systems Incorporated şirketine

Detaylı

HIZLI KULLANIM KILAVUZU NOKIA PC SUITE 5.17 1/19. Telif Hakkı 2002, 2003 Nokia. Tüm hakları mahfuzdur.

HIZLI KULLANIM KILAVUZU NOKIA PC SUITE 5.17 1/19. Telif Hakkı 2002, 2003 Nokia. Tüm hakları mahfuzdur. HIZLI KULLANIM KILAVUZU NOKIA PC SUITE 5.17 1/19 Telif Hakkı 2002, 2003 Nokia. Tüm hakları mahfuzdur. İçindekiler 1. GİRİŞ...4 2. SİSTEM GEREKSİNİMLERİ...5 3. UYUMLU BİR TELEFONU UYUMLU BİR PC YE BAĞLAMA...6

Detaylı

Yazılım Kurulum Kılavuzu

Yazılım Kurulum Kılavuzu DİJİTAL TAM RENKLİ ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM Yazılım Kurulum Kılavuzu YAZILIMI KURMADAN ÖNCE WINDOWS ORTAMINDA KURULUM İ ARIZA GİDERME Bu ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu kılavuzda makinenin

Detaylı

Kablosuz ve Kablolu Ağ Bağlantısı

Kablosuz ve Kablolu Ağ Bağlantısı Kablosuz ve Kablolu Ağ Bağlantısı HP all-in-one Ağ Kılavuzu 2004 Telif Hakkı Hewlett-Packard Development Company, LP Buradaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Önceden yazılı izin

Detaylı

Creo Tarafından Güçlendirilmi Xerox CX Yazdırma Sunucusu

Creo Tarafından Güçlendirilmi Xerox CX Yazdırma Sunucusu Hızlı Bağlantı Kılavuzu Türkçe Creo Tarafından Güçlendirilmi Xerox CX Yazdırma Sunucusu Xerox 700 Digital Color Press için Sürüm 1.0 653-01522A-TR 731-01334A-TR Dahili Copyright Ticari Markalar FCC Uyumu

Detaylı

Yazılım Kurulum Kılavuzu

Yazılım Kurulum Kılavuzu Yazılım Kurulum Kılavuzu YAZILIMI KURMADAN ÖNCE WINDOWS ORTAMINDA KURULUM İ ARIZA GİDERME Bu ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu kılavuzda makinenin bir bilgisayar için bir yazıcı veya tarayıcı

Detaylı

LASERJET PRO CM1410 COLOR MFP SERİSİ. Kullanım Kılavuzu

LASERJET PRO CM1410 COLOR MFP SERİSİ. Kullanım Kılavuzu LASERJET PRO CM1410 COLOR MFP SERİSİ Kullanım Kılavuzu HP LaserJet Pro CM1410 Color MFP Serisi Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2010 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı

Detaylı

[The BSD License] Telif hakkı (c) 2004-2011 Jaroslaw Kowalski jaak@jkowalski.net

[The BSD License] Telif hakkı (c) 2004-2011 Jaroslaw Kowalski jaak@jkowalski.net A-61768_tr Bu uygulamanın kısımları tarafından kullanılan yazılım aşağıdaki lisans beyanını gerektirir: [The BSD License] Telif hakkı (c) 2004-2011 Jaroslaw Kowalski jaak@jkowalski.net Tüm hakları saklıdır.

Detaylı

LASERJET PRO CP1520. RENKLI YAZıCı SERISI. Kullanım Kılavuzu

LASERJET PRO CP1520. RENKLI YAZıCı SERISI. Kullanım Kılavuzu LASERJET PRO CP1520 RENKLI YAZıCı SERISI Kullanım Kılavuzu HP LaserJet Pro CP1520 renkli yazıcı serisi Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2010 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P.

Detaylı

için de (bu öğelere baģka koģullar eģlik etmediği sürece) geçerlidir. BaĢka koģulların eģlik etmesi halinde diğer koģullar geçerli olacaktır.

için de (bu öğelere baģka koģullar eģlik etmediği sürece) geçerlidir. BaĢka koģulların eģlik etmesi halinde diğer koģullar geçerli olacaktır. MICROSOFT YAZILIM LĠSANSI KOġULLARI WINDOWS 7 PROFESSIONAL Bu lisans koģulları sizinle; Yazılımı bilgisayarla birlikte dağıtan bilgisayar üreticisi veya Yazılımı bilgisayarla birlikte dağıtan yazılım yükleyicisi

Detaylı

HP Scanjet G4000 series. Kurulum ve Destek Kılavuzu

HP Scanjet G4000 series. Kurulum ve Destek Kılavuzu HP Scanjet G4000 series Kurulum ve Destek Kılavuzu Telif hakkı ve lisans 2006 Telif Hakkı Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarında izin verilen durumlar dışında önceden yazılı

Detaylı

HP LaserJet M1120 MFP Series. Kullanım Kılavuzu

HP LaserJet M1120 MFP Series. Kullanım Kılavuzu HP LaserJet M1120 MFP Series Kullanım Kılavuzu HP LaserJet M1120 MFP Series Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2008 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının izin

Detaylı

HP LaserJet M1120 MFP Series. Kullanım Kılavuzu

HP LaserJet M1120 MFP Series. Kullanım Kılavuzu HP LaserJet M1120 MFP Series Kullanım Kılavuzu HP LaserJet M1120 MFP Series Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2008 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının izin

Detaylı

Xerox EX C60/C70 Print Server Powered by Fiery / Xerox EX-i C60/C70 Print Server Powered by Fiery. Yazdırma

Xerox EX C60/C70 Print Server Powered by Fiery / Xerox EX-i C60/C70 Print Server Powered by Fiery. Yazdırma Xerox EX C60/C70 Print Server Powered by Fiery / Xerox EX-i C60/C70 Print Server Powered by Fiery Yazdırma 2014 Electronics For Imaging. Bu yayın içerisinde yer alan tüm bilgiler, bu ürüne ilişkin Yasal

Detaylı

HIZLI BAşVURU KILAVUZU

HIZLI BAşVURU KILAVUZU HIZLI BAşVURU KILAVUZU Windows Vista için İçindekiler Bölüm 1: Sistem Gereksinimleri...1 Bölüm 2:...2 Yerel Yazdırma Yazılımını Yükleme... 2 Ağdan Yazdırma Yazılımını Yükleme... 5 Bölüm 3: WIA Sürücüsünü

Detaylı

Hyperion Analyzer. Windows içinyükleme Kılavuzu. Sürüm 7.0. Hyperion Solutions Corporation P/N: D750575000

Hyperion Analyzer. Windows içinyükleme Kılavuzu. Sürüm 7.0. Hyperion Solutions Corporation P/N: D750575000 Hyperion Analyzer Sürüm 7.0 Windows içinyükleme Kılavuzu Hyperion Solutions Corporation P/N: D750575000 Telif Hakkı 1995 2004 Hyperion Solutions Corporation. Tüm hakları saklıdır. ABD Patent Numarası:

Detaylı

AVG Internet Security Business Edition

AVG Internet Security Business Edition AVG Internet Security Business Edition Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu AVG.02 (30.09.2015) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine

Detaylı

HP Deskjet 9800 Serisi

HP Deskjet 9800 Serisi HP Deskjet 9800 HP Deskjet 9800 Serisi Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı Bilgileri 2005 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının izin verdiği durumlar dışında, önceden

Detaylı

Scanner Central Admin 4.6 Kullanıcı Kılavuzu

Scanner Central Admin 4.6 Kullanıcı Kılavuzu P2WW-2816-01TRZ0 Admin 4.6 Kullanıcı Kılavuzu Bu bölümde özellikleri, ana işlevleri ve sistem yapılandırması anlatılır. Bu bölümde yüklenmesi anlatılır. Bu bölümde Admin Server'ı kullanarak gerçekleştirilebilecek

Detaylı

Ağ Kılavuzu. Renkli Lazer Yazıcı

Ağ Kılavuzu. Renkli Lazer Yazıcı Renkli Lazer Yazıcı Tüm hakları saklıdır. Bu yayının hiçbir bölümü SEIKO EPSON CORPORATION'ın önceden yazılı izni olmadan çoğaltılamaz; herhangi bir geri erişim sisteminde saklanamaz; mekanik, fotokopi,

Detaylı

HP Color LaserJet CM1312 MFP Serisi Kullanım Kılavuzu

HP Color LaserJet CM1312 MFP Serisi Kullanım Kılavuzu HP Color LaserJet CM1312 MFP Serisi Kullanım Kılavuzu Telif Hakkı ve Lisans 2008 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının izin verdiği durumlar dışında, önceden yazılı

Detaylı

HP Photosmart Pro B8300 series

HP Photosmart Pro B8300 series HP Photosmart Pro B8300 series HP Photosmart Pro B8300 series Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı Bilgileri 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Telif hakkı yasalarının izin verdiği durumlar

Detaylı