06 Nisan Pazartesi: İSTANBUL / Saigon (Ho Chi Minh) Saat 22:30'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "06 Nisan Pazartesi: İSTANBUL / Saigon (Ho Chi Minh) Saat 22:30'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük"

Transkript

1

2 06 Nisan Pazartesi: İSTANBUL / Saigon (Ho Chi Minh) Saat 22:30'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından saat 00:40'da Saigon a hareket. Geceleme uçakta.

3 07 Nisan Salı: HO CHI MINH (SAIGON) Yerel saat ile 17:05'de Saigon a varış, dünyada komünizm ve kapitalizm i bir arada yaşayan tek ülke olarak değerlendirebileceğimiz, yıllarca Fransız sömürgesi olmuş ve ABD ile yaklaşık 15 sene süren bir savaştan galip çıkmış Vietnam ın en büyük kentine varış sonrası havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve yerleşme. Akşam yemeği grup olarak otelimizde alınacaktır.

4 08 Nisan Çarşamba: HO CHI MINH (SAIGON) Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Vietnam ın en büyük şehri olan, renkli, gece hayatı, alışveriş merkezleri ile ünlü Ho Chi Minh City de (Saigon) tam günlük bir tur yapacağız. Dünyanın en fazla motosikletinin bulunduğu bu şehirde (yaklaşık 3 milyon adet) sırasıyla Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Postane Binası, Notre Dame Katedrali (Paris te ki nin aynısıdır), Gösteri Merkezi (Reunification Hall), Binh Tay Market, Opera Binası, Halk Komitesi Binası (Parlamento) ünlü Continental ve Rex Otelleri, Cholon adlı Çin Mahallesi, Dong Ru Caddesi, Savaş Müzesi, eski Başkanlık Sarayı göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğle yemeği tur sırasında grup olarak alınacaktır. Otele dönüş ve kısa bir serbest zaman sonrası akşam yemeğini grup olarak Mekong nehrinde seyir halindeki bir teknede grup olarak ve Saigon un güzel gece görüntüleri eşliğinde alacağız. Geceleme otelimizde.

5 09 Nisan Perşembe: HO CHI MINH (SAIGON) Sabah alınacak kahvaltıdan sonra hemen hemen tam gün sürecek olan dolu dolu muhteşem bir tur yapacağız. Bu turumuzda güzel kent anlamına gelen My Tho ya özel otobüsümüz ile gidecek, oradan ünlü Mekong Deltasında Vietnam lılar tarafından 9 Başlı Ejder Nehri diye bilinen üzerinde yüzlerce minik adacığın bulunduğu, kolları birer labirent gibi etrafı saran Song Tien Giang nehri üzerindeki Thoi Son Adasını, Ninh Trang Pagodasını ve Dong Tam yılan çiftliğini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği tur sırasında grup olarak alınacak, akşam yemeği ise tur dönüşü grup olarak alınacaktır. Geceleme otelimizde.

6 10 Nisan Cuma: HO CHI MINH (SAIGON) / HANOI Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Vietnam ile ABD arasında yapılan savaş esnasında Kuzey lilerin yaklaşık 200 km uzunluğunda yer altına yaptıkları tünelleri, Amerikan askerlerine karşı iptidai yöntemlerle vermiş oldukları kurtuluş mücadelesinin yapıldığı kampları, siperleri göreceğiz. Öğle yemeği grup olarak bölgede alındıktan sonra Saigon havaalanına transfer olacak ve Vietnam ın başkenti Hanoi ye hareket. Varış sonrası havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve yerleşme. Kısa bir süre sonra akşam yemeğini alacağımız restaurant a transfer ve grup olarak alacağımız yemek sonrası kısa bir Hanoi panoramik gece turu ve otele dönüş ve geceleme.

7 11 Nisan Cumartesi: HANOI Sabah alınacak kahvaltıdan sonra efsanevi Hoan Kiem Gölü etrafında gelişen ve Vietnam kültürünün önemli bir parçası olan Hanoi şehir turu için hareket. İlk olarak halkın Ho Amca dediği Vietnam devriminin mimarı ve Sosyalist Vietnam Cumhuriyeti'nin kurucusu Ho Chi Minh in mumyasının sergilendiği Ho Chi Minh mozolesi (dışarıdan), 1958'den 1969'da ölümüne dek son ikametgahı olan kazıklar üzerine inşa edilmiş evi ve Lotus çiçekli bir havuzun ortasından yükselen zarif Tek Sütunlu Pagoda nın keşfi. Grup olarak alınacak öğle yemeği sonrası Hoan Kiem Gölü ve romantik bir kırmızı köprü ile ulaşılan Ngoc Son Tapınağı'nın gezilmesinin ardından Fransız sömürge mahalle ve loncaların bulunduğu, şehrin kalbindeki son derece renkli ve hareketli sokaklar arasında bisikletli çekçek arabalarıyla gezinti. Akşam yemeği Vietnam ın geleneksel tiyatrosu olan Su Kuklaları gösterisi ardından yerel bir restoranda grup olarak alınacaktır. Geceleme otelimizde.

8 12 Nisan Pazar: HANOI (HALONG BAY) Sabah alınacak kahvaltıdan sonra bavullarımız ile otelimizden ayrılıyor ve UNESCO tarafından koruma altına alınmış dünyada eşi benzeri olmayan, tam 3000 adet minik adacıktan oluşmuş Halong Bay turunu gerçekleştireceğiz. Yaklaşık 180 km uzaklıktaki bu kültür mirası olan yerde San Pan tipi hoş Vietnam teknelerine yerleşiyor ve denizden faydalanmak için denize açılıyoruz. Öğle ve akşam yemeklerimiz ve geceleme bu teknede olacaktır.

9 13 Nisan Pazartesi: HANOI (HALONG BAY) / SIEM REAP Sabah teknede yapılacak aktiviteler sonrası alınacak kahvaltıdan sonra tekneden ayrılıyor ve Hanoi havaalanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra uzun yıllar balta girmemiş yağmur ormanlarının içinde saklı kalmış, unutulmuş ve sadece 200 km. karelik alan üzerine kurulu, dünyanın en büyük tapınaklar zincirini bağrında barındıran Siem Reap a hareket. Varış sonrası havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer ve yerleşme. Akşam yemeği grup olarak otelimizde alınacaktır.

10 14 Nisan Salı: SIEM REAP Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra 1200 yıl önce inşa edilmiş olan ve gördüğünüzde büyülü bir mistisizm içine gireceğiniz Angkor Wat Tapınaklar zincirini ziyaret edeceğiz. Sırasıyla Kravan, Srah Srang, Ta Som, Neak pean ve Preak Khan Tapınaklarını göreceğiz. Grup olarak alınacak öğle yemeği sonrası turumuza devam ediyor ve Angkor Thom güney kapısı, Ta Phrom Tapınaklarını, Cüzzamlı Kral Leper ve Fil Teraslarını ardından etrafı çitlerle çevrilmiş Kraliyet bölgesini gezeceğiz. Akşam yemeği grup olarak Aspara dans gösteri eşliğinde alınacaktır. Geceleme otelimizde.

11 15 Nisan Çarşamba: SIEM REAP Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra yapılacak turumuzda X. yüzyılda pembe kumtaşından inşa edilerek dantel gibi oymalarla betimlenmiş, Khmer sanatının mücevheri muhteşem Banteay Srei ile küçük Angkor Wat denilen Banteay Samre Tapınakları gezileri. Grup olarak alınacak öğle yemeği sonrası turumuza devam ediyor ve Kamboçya'nın kalbini oluşturan ve bölgeye hayat veren Tonle Sap gölüne hareket. Göl üzerinde yüzer köylerde geleneksel yaşamını sürdüren bölge halkının günlük hayatı ve yaşam tarzına tanık olacağınız çok ilginç ve güzel bir tekne turu. Mechrey balıkçı köyünün yüzer ilk okulu ve bir adacıkta bulunan pagodasının ziyaretleri. Tur sonunda otelimize ve akşam yemeği grup olarak otelimizde.geceleme otelimizde.

12 16 Nisan Perşembe: SIEM REAP / BANGKOK Sabah alınacak açık büfe kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Uzakdoğu nun gizemli şehirlerinden ve eğlencenin merkezi Bangkok a hareket. Varış sonrası havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile yapılacak Bangkok turunda Altın Buda ve Yatan Buda tapınakları görülecektir. Gezimiz grup olarak akşam yemeği sonrası izleyeceğimiz ünlü Siam Niramite adlı gösteri ile devam edecektir. Gösteri sonrası Patbong gece pazarında serbest alışveriş ve eğlence zamanı. Daha sonra otelimize dönüş ve geceleme.

13 17 Nisan Cuma: BANGKOK Sabah alınacak kahvaltıdan sonra yapılacak turumuzda Kraliyet Sarayı gezilecek ve Chao Praya nehrine bağlanan kanallarda yapılacak tekne gezisinde yerel halkın bu kanallar çevresindeki evlerindeki yaşamlarını görme şansımız olacaktır. Grup olarak alınacak öğle yemeği sonrası ünlü bir Tayland Yakut merkezi gezilecek ve serbest zamanımız olacaktır. Grup olarak alınacak akşam yemeği sonrası Patbong gece pazarında serbest alışveriş zamanı.

14 18 Nisan Cumartesi: BANGKOK / İSTANBUL Otelde alınan erken kahvaltı sonrası Bangkok havaalanına transfer ve THY tarifeli seferi ile saat 10:55'de İstanbul a hareket. Yerel saat ile 17:05'de varış ve turumuzun sonu.

15 Konaklama Yapılacak oteller Ho Chi Minh (3 gece) Hanoi (2 gece) Halong Bay (1 gece) Siem Reap (3 gece) Bangkok (2 gece) Sheraton Saigon veya benzeri Sheraton Hanoi veya benzeri Aprodite Cruise veya benzeri Grand Soluxe Angkor Palace Resort veya benzeri Siam Sokusol veya benzeri

16 Fiyat (12 gece 13 gün) İki Kişilik Odada Kişi Başına Konaklama 3,300 USD + Vietnam ve Kamboçya vize ücretleri Ödeme Planı 750 US$ /kişi başına En geç 30 Ocak tarihine kadar Bakiye 03 Mart 2015 tarihinde Fiyata Dahil olan servisler ** Programda belirtilen otellerde/teknede 11 gece büfe kahvaltı, vergiler ve bagaj taşıma ücretleri dahil konaklama ** Programda belirtilen tüm ekonomi sınıf uçuşlar, bu uçuşlara ait havaalanı vergileri ** Programda belirtilen tüm havaalanı otel havaalanı transferleri özel otobüs yerel rehberler eşliğinde ** Programda belirtilen tüm geziler ve bu gezilerde görülecek yerlere ait giriş ücretleri ** Programda belirtilen tüm öğle ve akşam yemekleri, bazı yemekler sırasındaki gösteriler ** TURSAB Seyahat Güvence paketi sigortası ** AKTUEL Turizm rehberlik hizmeti, tüm gezi boyunca

17 Genel Koşullar Ve İptal Koşulları 1* Burada belirtilen koşullar, yukarıda detaylandırılan gezi için geçerli olup uçak biletleri tarafımızca temin edilecek, Vietnam, Kamboçya ve Tayland ı içeren tüm program, temsilcisi bulunduğumuz tur operatörleri tarafından hazırlanmış ve sağlanacaktır. Bu konu kayıt yaptıran her yolcu tarafından okunmuş ve kabul edilmiş sayılmaktadır. 2* Yolcu kayıt ile birlikte geçerli pasapotunu ve gerekli vize bilgilerini gerektiği anda şirketimize tevdi edecektir. Gecikmeden ve ilgili konsoloslukların vizeyi reddetmesinden acentamız sorumlu değildir. 3* Yolcunun Türkiye den çıkışta veya girilecek ülkede kısıtlılık halinin bulunması, pasaportunu zayi etmesi, vize müracaatının ilgili konsolosluk tarafından reddedilmesi, herhangi bir hastalık ve benzeri durumlarda geziye katılamaması durumunda doğacak zararlardan acentamız sorumlu olmayıp, yaptırılmış olan Türsab Seyahat Güvence Paketi sigortası koşulları geçerli olacaktır. 4* Gezi programında yapılacak herhangi bir değişiklik için yolcuya bilgi verilecek ve yazılı onayı alınacaktır, bunun haricinde acentamız elinde olmayan nedenlerle oluşacak program değişikliği durumlarında force majeure koşulları veya sigorta koşulları geçerli olacaktır. 5* Geçerli bir iptal sebebi olması durumunda aşağıdaki iptal ücretleri geçerli olacaktır. Hareketten 45 gün ve öncesi 600 US$ / kişi başına Hareketten gün önce Toplam tur bedelinin % 35 i Hareketten gün önce Toplam tur bedelinin % 65 i Son 15 gün içinde İade yok NOT: Yukarıdaki husular yolcu ile acentamız arasında sözleşme mahiyetinde olup turumuza kayıt yaptıran ve ön ödemeyi yapmış yolcular bu şartları kabul etmiş sayılır.

18

27 Ekim - 07 Kasım (11 gece - 12 gün)

27 Ekim - 07 Kasım (11 gece - 12 gün) 27 Ekim - 07 Kasım (11 gece - 12 gün) 27 Ekim: İSTANBUL / Saigon (Ho Chi Minh) Saat 16:00'da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından saat

Detaylı

VİETNAM / KAMBOÇYA / LAOS BAŞTANBAŞA HİNDİÇİNİ - 3 ÜLKE 14 GECE-15 GÜN

VİETNAM / KAMBOÇYA / LAOS BAŞTANBAŞA HİNDİÇİNİ - 3 ÜLKE 14 GECE-15 GÜN VİETNAM / KAMBOÇYA / LAOS BAŞTANBAŞA HİNDİÇİNİ - 3 ÜLKE 14 GECE-15 GÜN 1.GÜN:İSTANBUL / SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Singapur Havayolları kontuarı önünde sabah 10:00 da buluşma. Golden

Detaylı

Gerçek Uzak Doğu nun Gizemli Dünyası

Gerçek Uzak Doğu nun Gizemli Dünyası Gerçek Uzak Doğu nun Gizemli Dünyası 11 25 Ekim 2013 Mekong Nehir Turu 13 Gece 14 Gün Türk Hava Yolları 13 Gece 14 Gün Türk Hava Yolları Bangkok (1)(Thailand) Siem Reap 2 (Kamboçya) Chnok Tru Flotting

Detaylı

5*DLX NEHİR GEMİSİ AMALOTUS

5*DLX NEHİR GEMİSİ AMALOTUS YEMEKLERDEKİ İÇECEKLER DAHİL Tüm Turlar DAHİL!!! 5*DLX NEHİR GEMİSİ AMALOTUS ile HALONG BAY KÖRFEZİ & MEKONG NEHRİ VİETNAM & KAMBOÇYA Vietnam / Hanoi(2) - Halong Bay Körfezi(1) Kamboçya / Siem Reap(3)

Detaylı

5*DELUX NEHİR GEMİSİ AMALOTUS

5*DELUX NEHİR GEMİSİ AMALOTUS Tüm Turlar DAHİL!!! 5*DELUX NEHİR GEMİSİ AMALOTUS ile MEKONG NEHRİ & VİETNAM & KAMBOÇYA Vietnam / Ho Chi Minh City(Saigon)(1) Kamboçya / Siem Reap(3) Kampong Chhnang(1) Koh Chen - Oudong - Kampong Tralach

Detaylı

Laponya. Buzul, Kuzey Işıkları, Husky ve Ren GeyiğiTuru

Laponya. Buzul, Kuzey Işıkları, Husky ve Ren GeyiğiTuru Laponya Buzul, Kuzey Işıkları, Husky ve Ren GeyiğiTuru 21 Şubat Pazar: İstanbul Helsinki Rovaniemi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarında saat 06:30'da buluşma ve TK 1761 sefer sayılı

Detaylı

Asya nın Gizemi Vietnam - Kamboçya

Asya nın Gizemi Vietnam - Kamboçya Asya nın Gizemi Vietnam - Kamboçya Türk Hava Yolları ile 10 Mart, 18 Eylül, 18 Kasım Ho Chi Minh City (2) Hanoi (2) Halong Bay (1) Siem Reap (3) Bangkok (1) 10 Gece / 11 Gün Dev yapraklı yemyeşil bitki

Detaylı

VİETNAM KAMBOÇYA TURU

VİETNAM KAMBOÇYA TURU VİETNAM KAMBOÇYA TURU SİNGAPUR HAVAYOLLARI İLE 10 GECE 11 GÜN 1.GÜN: İSTANBUL - SİNGAPUR Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gezigen Turizm kontuarında saat 11:00'da buluşma. Pasaport, bilet ve bagaj

Detaylı

VİETNAM - KAMBOÇYA- LAOS

VİETNAM - KAMBOÇYA- LAOS TUR DETAYI VİETNAM - KAMBOÇYA- LAOS 26 OCAK - 6 ŞUBAT 2015 OCAK - ŞUBAT 2015 Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pz 5 12 19 26 2 6 13 20 27 3 7 14 21 28 4 8 15 22 29 5 9 16 23 30 6 10 17 24 31 7 11 18 25 1 8 1 1.

Detaylı

VİETNAM - KAMBOÇYA- TAYLAND

VİETNAM - KAMBOÇYA- TAYLAND TUR DETAYI VİETNAM - KAMBOÇYA- TAYLAND 26 OCAK - 5 ŞUBAT 2015 OCAK / ŞUBAT 2015 Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Pz 26 2 9 16 23 27 3 10 17 24 28 4 11 18 25 29 5 12 19 26 30 6 13 20 27 31 7 14 21 28 1 8 15 22 1

Detaylı

Vietnam, Kükreyen Ejderin Ülkesi

Vietnam, Kükreyen Ejderin Ülkesi VIETNAM - KAMBOÇYA 12-18 EKIM, 2013 Vietnam, Kükreyen Ejderin Ülkesi Son 10 yıldır büyük bir turizm patlaması yaşayan Vietnam da nüfusun yarısından fazlası 30 yaşın altında. Uzun süredir siyasi istikrara

Detaylı

8 Gece-10 Gün. K-Kahvaltı ÖY- Öğle Yemeği AY- Akşam Yemeği. 1. Gün SAIGON a Varış (AY)

8 Gece-10 Gün. K-Kahvaltı ÖY- Öğle Yemeği AY- Akşam Yemeği. 1. Gün SAIGON a Varış (AY) 1 Saigon Varış* 2 Saigon/Cu Chi Tünelleri/Şehir Turu 3 Saigon/My Tho/Saigon 4 Saigon/Danang/Hoian 5 Hoian/Hanoi 6 Hanoi Şehir Turu 7 Hanoi/Halong Körfezi 8 Halong/Hanoi 9 Hanoi/Saigon 8 Gece-10 Gün * Bu

Detaylı

İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi

İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Nepal & Hindistan İSTANBUL - KATHMANDU 16 Mart Pazartesi Saat 17:30'da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde buluşma, bilet ve pasaport işlemlerimiz sonrasında saat 20:25'de THY tarifeli seferi ile

Detaylı

Süha Derbent ile Kuzey Vietnam & Kamboçya da Fotograf Çekimi

Süha Derbent ile Kuzey Vietnam & Kamboçya da Fotograf Çekimi Süha Derbent ile Kuzey Vietnam & Kamboçya da Fotograf Çekimi Vietnam: Hanoi (1) / Lao Cai (2) / Sapa (2) / Halong Bay (1) Kamboçya: Siem Reap (2) 9 Gece 10 Gün Tur Özeti Tur Adı: Süha Derbent ile Kuzey

Detaylı

DİĞER HAREKET TARİHLERİ ULAŞIM BİLGİLERİ TUR PROGRAMI 1.GÜN İSTANBUL - SİNGAPUR 2.GÜN BANGKOK - SİNGAPUR 3.GÜN BANGKOK

DİĞER HAREKET TARİHLERİ ULAŞIM BİLGİLERİ TUR PROGRAMI 1.GÜN İSTANBUL - SİNGAPUR 2.GÜN BANGKOK - SİNGAPUR 3.GÜN BANGKOK Uzakdoğu Turları Son 4 Kişi Bangkok-Pattaya - Singapur Havayolları 819 2367 TL 5 Gece - 8 Gün 17/01/2014-24/01/2014 DİĞER HAREKET TARİHLERİ 17 OCAK 2014 ULAŞIM BİLGİLERİ SİNGAPUR HAVAYOLLARI SQ 391 ISTANBUL

Detaylı

Uzakdoğu nun Gizemi Bangkok & Pattaya

Uzakdoğu nun Gizemi Bangkok & Pattaya Uzakdoğu nun Gizemi Bangkok & Pattaya Emirates Hava Yolları ile 27 Aralık - 4 Ocak Bangkok (3) Pattaya (4) 7 gece 9 gün Görkemli tapınakları, eski ile yeninin çarpıcı çelişkisi ve Güneydoğu Asya'da sömürge

Detaylı

Önsöz. Amacımız, bizimle birlikte yollara ve keşiflere çıkacağınız seyahatlerinizi, hayat boyu unutamayacağınız deneyimlere dönüştürmek...

Önsöz. Amacımız, bizimle birlikte yollara ve keşiflere çıkacağınız seyahatlerinizi, hayat boyu unutamayacağınız deneyimlere dönüştürmek... 12011 Önsöz 1987 yılında Fethiye Letoonia Tatil Köyü ile başladığımız ve 1996 da Gazella Seyahat Acentesi ni kurarak bir adım ileriye taşıdığımız, 24 senedir aile geleneğimiz olan bu meslek zaman içerisinde

Detaylı

1.GÜN İSTANBUL - VİYANA

1.GÜN İSTANBUL - VİYANA Viyana - Prag - Budapeşte Türk Hava Yolları 7 Gece 3* Oteller Bu pakette 7 veya daha fazla kişi kontenjan mevcuttur. 22/02/2014-01/03/2014 1.GÜN İSTANBUL - VİYANA (Sabiha Gökçen) Sabiha Gökçen Havalimanı

Detaylı

Şangay (2) Hangzhou (2) Xian (1) Pekin (2)

Şangay (2) Hangzhou (2) Xian (1) Pekin (2) ÇİN İPEĞİ Şangay (2) Hangzhou (2) Xian (1) Pekin (2) Türk Havayolları Tarifeli Seferleri İle, 9 Gece TÜM TURLAR ve 5 ÖĞLE, 8 AKŞAM YEMEĞİ DAHİL!.. 1.Gün İstanbul Saat 22:00 İstanbul Atatürk Havalimanı

Detaylı

**** Tüm Öğle ve Akşam yemeği dahil*** 09 17 EYLÜL 2016 7 GECE / 10 GÜN

**** Tüm Öğle ve Akşam yemeği dahil*** 09 17 EYLÜL 2016 7 GECE / 10 GÜN KURBAN BAYRAMI ÇİN TURU Pekin(3), Xian (2), Shangai(2), Zhujiajiao Türk Hava Yolları ile 5* Otellerde Konaklama **** Tüm Öğle ve Akşam yemeği dahil*** 09 17 EYLÜL 2016 7 GECE / 10 GÜN Gidiş Dönüş Tarihler

Detaylı

FİYATLAR EURO DEĞİL TL İSTANBUL ÇIKIŞLI İNANILMAZ ama GERÇEK ÇOCUKveYETİŞKİN-3450 TL

FİYATLAR EURO DEĞİL TL İSTANBUL ÇIKIŞLI İNANILMAZ ama GERÇEK ÇOCUKveYETİŞKİN-3450 TL Fırsat 08-18-22 Mart, 18-25-29 Nisan, 16-20 Mayıs, 16-17-18 Temmuz, 29 Ağustos, 18-19-21 Eylül, 25 Ekim 2015 çıkışlı turlar için geçerlidir. FİYATLAR EURO DEĞİL TL İSTANBUL ÇIKIŞLI İNANILMAZ ama GERÇEK

Detaylı

Uzakdoğu nun Gizemi Bangkok & Phuket

Uzakdoğu nun Gizemi Bangkok & Phuket Uzakdoğu nun Gizemi Bangkok & Phuket Emirates Hava Yolları ile 13 20 Ekim Bangkok (2) Phuket (4) 7 gece 8 gün Görkemli tapınakları, eski ile yeninin çarpıcı çelişkisi ve Güneydoğu Asya'da sömürge haline

Detaylı

Uzakdoğu nun İncileri Japonya & Kore

Uzakdoğu nun İncileri Japonya & Kore Uzakdoğu nun İncileri Japonya & Kore Asiana Hava Yolları ile 28 Aralık 06 Ocak Tokyo (3) Osaka (2) - Seul (3) 9 gece 10 gün Japonlar, Nippon diyorlar Japonya ya. Nippon yazarken kullanılan kanji karakterler

Detaylı

D U B A İ. Tüm Sezon. 3 Gece 4 Gün Programı:

D U B A İ. Tüm Sezon. 3 Gece 4 Gün Programı: D U B A İ Tüm Sezon 3 Gece 4 Gün Programı: 1. Gün: İSTANBUL - DUBAİ Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 19:30 da (Çarşamba akşamı) buluşma Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin

Detaylı

U.R SEOUL KONVANSİYONU GEZİ PROGRAMI. 26 Mayıs Perşembe 01 Haziran Çarşamba 2016

U.R SEOUL KONVANSİYONU GEZİ PROGRAMI. 26 Mayıs Perşembe 01 Haziran Çarşamba 2016 U.R SEOUL KONVANSİYONU GEZİ PROGRAMI 26 Mayıs Perşembe 01 Haziran Çarşamba 2016 26-27 Mayıs 2016 Perşembe Cuma : İzmir Adnan Menderes Havaalanı Dışhatlar Terminalinde saat 14:30 da buluşma. Check-in işlemleri

Detaylı

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ORTA AVRUPA VİYANA(2) PRAG(3) BUDAPEŞTE(2)

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ORTA AVRUPA VİYANA(2) PRAG(3) BUDAPEŞTE(2) 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ORTA AVRUPA VİYANA(2) PRAG(3) BUDAPEŞTE(2) 7 Gece 8 Gün KESİN HAREKET!!! 25 Ekim- 1 Kasım 2014 1.Gün İstanbul Viyana Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali.. kontuarı

Detaylı

ÇYDD Ankara Şubesi İktisadi İşletmesi ÇAĞLA ile BUDAPEŞTE(2) VİYANA(2) PRAG(3) (15-22 Haziran 2012)

ÇYDD Ankara Şubesi İktisadi İşletmesi ÇAĞLA ile BUDAPEŞTE(2) VİYANA(2) PRAG(3) (15-22 Haziran 2012) ÇYDD Ankara Şubesi İktisadi İşletmesi ÇAĞLA ile BUDAPEŞTE(2) VİYANA(2) PRAG(3) (15-22 Haziran 2012) (Bu gezi Macaristan ın en büyük acentası olan GREEN TRAVEL tarafından ülkemizde faaliyet gösteren GÜVENCE

Detaylı

Benelüks & Paris. Türk Hava Yolları ile 13-20 Ekim Brüksel(1) Paris(3) Lüksemburg(1) Amsterdam(2) 7 gece 8 gün

Benelüks & Paris. Türk Hava Yolları ile 13-20 Ekim Brüksel(1) Paris(3) Lüksemburg(1) Amsterdam(2) 7 gece 8 gün Benelüks & Paris Türk Hava Yolları ile 13-20 Ekim Brüksel(1) Paris(3) Lüksemburg(1) Amsterdam(2) 7 gece 8 gün Avrupa nın tescilli romantiği Paris ışıl ışıl parıldar aşıkların gözlerinde. Eyfel Kulesi,

Detaylı

Mart 2014 PERU - BOLİVYA 2-13 MART 2014

Mart 2014 PERU - BOLİVYA 2-13 MART 2014 Mart 2014 Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cmt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 +90 212 233 15 98 16 17 18 19 20 21 22 23/30 24/31 25 26 27 28 29 PERU - BOLİVYA 2-13 MART 2014 Krallar Şehri Lima ile başlayıp

Detaylı

19 MAYIS ORTA AVRUPA VİYANA(2) PRAG(3) BUDAPEŞTE(2)

19 MAYIS ORTA AVRUPA VİYANA(2) PRAG(3) BUDAPEŞTE(2) 4 19 MAYIS ORTA AVRUPA VİYANA(2) PRAG(3) BUDAPEŞTE(2) 7 Gece 8 Gün KESİN HAREKET!!! 17-24 Mayıs 2014 Salzburg gidiş Viyana dönüş 1.Gün İstanbul Salzburg - Viyana Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali

Detaylı