Alparslan Atalar Đnşaat Mühendisi ( YTÜ )

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Alparslan Atalar Đnşaat Mühendisi ( YTÜ )"

Transkript

1 Alparslan Atalar Đnşaat Mühendisi ( YTÜ ) Eğitim Yıldız Teknik Üniversitesi Đnşaat Fak. Đnşaat Müh. Böl Karadeniz Teknik Üniversitesi Elk. Elektronik Müh. Böl. Trabzon Beşikdüzü Atatürk Lisesi Trabzon Beşikdüzü Atatürk Ortaokulu Trabzon Vakfıkebir Kemaliye Đlkokulu Trabzon Yabancı Dil - Bilgisayar Bilgisi Kasım 2006 Mart 2007 British English - Đyi seviyede Windows, Microsoft Office ( Excel, Word, Power Point vb. ) ve Microsoft Project ( çok iyi seviyede), DOS, QBasic, Primevera, AutoCAD, SAP2000 ( iyi seviyede) kullanmaktayım. Kurslar ve Stajlar Kasım 2009 Aralık 2009 Kurumsal Gelişim - PMI Proje Yönetimi Sertifika Programı eğitimi (72 saat). Temmuz 2002 Ağustos 2002 Kişisel Gelişim Külübü - SAP2000 Statik hesap programı eğitimi. Mart 1993 Eylül 1993 Sönmez Müh. Müş. A.Ş. Endüstriyel tesislerin ve toplu konutların betonarme projelerinin çizilmesi. Temmuz 1992 Ağustos 1992 STFA A.Ş. - Yol Đnşaatı Stajı : Ümraniye Altunizade otoyolu inşaatında. Ağustos 1992 Ekim 1992 Đnşaat Mühendisleri Odası - Bilgisayar ile betonarme statik hesap için program hazırlama. Temmuz 1991 Ağustos 1991 Karadeniz Đnşaat Ltd. Şti. Trabzon Yapı Stajı :Beşikdüzü Belediyesi çarşı ve işhanı inşaatında. Đş Tecrübesi Projelerle ile ilgili olarak, günlük, haftalık, aylık raporlamalar yapılması, taşeron sözleşme ve şartnamelerin hazırlanması, iş kalemlerinin ihale edilerek yüklenicilerin belirlenmesi ve işverene sunulması prosedürlerinin yapılması, Projenin mali, idari ve teknik faaliyetlerini yönetmek ve kontrol etmek, Projenin belirlenen hedefler doğrultusunda planlamasını yapmak, Projenin tüm birimleri arasında koordinasyonu sağlamak, Tüm saha imalatlarının ilerleme raporlarını kontrol etmek ve düzenini sağlamak, Üretim birimlerinin malzeme, işçi, teknik, finansal vb. gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak, Đşgücü ihtiyacı ve makine ekipman kullanımı programlamasını yaparak, lokasyona uygun üretim teknolojisi ile verimli işgücünün seçimi ve koordinasyonunu sağlamak, Yasal gerekliliklere uyum konusundaki çalışma ve raporları takip etmek, proje ile ilgili gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlamak ve raporlamak, Đşveren, yüklenici firmalar, yapı denetim ve danışman firmalar ile ilişkileri planlamak ve yönetmek, Projenin uygulanması, şantiyenin sevk ve idaresi, iş programının kalite standartlarına uygun olarak tamamlanmasını sağlamak; şantiyenin organizasyon ve mobilizasyonunu şirket politikaları doğrultusunda uygulatmak konusunda teknik ve idari çalışmalar yapılmaktadır.

2 Ekim 2011 Mostaryapı Đnşaat San. ve Tic. Ltd.Şti. Ekim 2011 Mostaryapı Đnşaat San. ve Tic. Ltd.Şti. Proje Müdürü olarak. Pendik Konut Projesi inşaatı kaba, ince inşaat işleriyle, elektrik ve mekanik işlerinin proje yönetiminin yapılması ( m2 kapalı alan). Proje Yönetimi olarak, ihale hazırlık ve teklif işlerinin yürütülmesi, taşeron sözleşme ve şartnamelerin hazırlanması, iş kalemlerinin ihale edilerek yüklenicilerin belirlenmesi ve yüklenici ekiplerin koordinasyonu, iş programı, planlama ve iş organizasyonu ve maliyet kontrolü işleri yapılması. Projenin uygulanması, şantiyenin sevk ve idaresi, iş programının kalite standartlarına uygun olarak tamamlanmasını sağlamak; şantiyenin organizasyon ve mobilizasyonunu şirket politikaları doğrultusunda uygulatmak konusunda teknik ve idari çalışmalar yapılması. Ticari blok, sosyal tesis ve yardımcı tesislerle birlikte, toplam inşaat alanı m2 dir. Yapı sistemi, betonarme ve çelik konstrüksiyon sistem olarak tasarlanmıştır. Mimari tasarımı Mostaryapı Đnşaat firmasına,, Statik projesi Statech Mühendislik firmasına ait projede, hafriyat, kaba yapı işleri imalatları ile birlikte ince işler, elektrik ve mekanik işler ihale süreçleri yapılmıştır. 2 bodrum katı ile birlikte, 22 katlı iki blokta, toplamda 210 konut olarak tasarlanmıştır. Haziran 2010 Ekim 2011 Kale Metal San. Tic. A.Ş. Temmuz 2011 Ekim 2011 Kale Makina Ltd. Şti. Proje Müdürü olarak, Tuzla Mermerciler OSB de Depo binası inşaatı. Toplamda m2 depo binası kaba ve ince inşaat işleri, anahtar teslimi yaapılması. Haziran 2010 Haziran 2011 Kale Metal San. Tic. A.Ş. Proje Müdürü olarak. Tuzla Mermerciler OSB Đdari Bina inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi (2.000 m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD ). Đhale hazırlık ve teklif işlerinin yürütülmesi, taşeron sözleşme ve şartnamelerin hazırlanması, iş kalemlerinin ihale edilerek yüklenicilerin belirlenmesi ve yüklenici ekiplerin koordinasyonu, iş programı, planlama ve iş organizasyonu ve maliyet kontrolü işleri yapılmıştır. Servis binası 500 m2 kapalı alanlı olup, idari bina ofis alanları 1200 m2, yardımcı tesislerle birlikte, toplam inşaat alanı m2 dir. Yapı sistemi, betonarme ve çelik konstrüksiyon sistem olarak tasarlanmıştır. Mimari tasarımı 1707 Mimarlık a, Statik projesi Simge Mimarlık Mühendislik proje grubuna ait projede, hafriyat, kaba yapı işleri imalatları ile birlikte diğer ihale süreçleri yapılmıştır. Projede yapılan bazı imalat miktarları, hafriyat m3, dolgu m3, betonarme kalıp, m2, beton m3, nervürlü demir 110 ton, granit cephe kaplaması 500 m2, granit zemin kaplaması 450 m2, granit seramik zemin ve duvar kaplaması 850 m2, metal asma tavan kaplaması 800 m2, demontabl bölme duvar 250 m2 dir. Proje kaba yapı,elektrik ve mekanik işleri, ince işler, mobilya ve dekorasyon işleri dahil eksiksiz tamamlanmakta olup, proje yönetimi ve koordinasyonu yapılarak Đşveren e teslim edilmektedir.

3 Ağustos 2008 Haziran Dea Yapı Đnşaat Taahhüt A.Ş. / Dimaş Đnşaat Taahhüt A.Ş. Şubat 2010 Haziran Dea Yapı Đnşaat Taahhüt A.Ş. Proje Müdürü olarak; Oyak Renault Otomobil Fabrikaları Bursa tesisleri Pres Binası Đlavesi ve V4 Akü Stok Binası Đlavesi inşaatı ( keşif bedeli USD ). Đhale hazırlık ve teklif işlerinin yürütülmesi, taşeron sözleşme ve şartnamelerin hazırlanması, iş kalemlerinin ihale edilerek yüklenicilerin belirlenmesi ve yüklenici ekiplerin koordinasyonu, iş programı, planlama ve iş organizasyonu ve maliyet kontrolü işleri yapılmıştır. Đki proje de aynı süreçte başlayarak anahtar teslimi tamamlanmıştır. Pres binası ilavesi 500 m2 ve V4 akü Stok Binası m2 dir. Binalar betonarme temeller, prefabrik ve çelik konstrüksiyon kolon ve çelik konstrüksiyon çatı ve cephe sistemlerinden oluşmaktadır. Yapılan bazı imalat miktarları, hafriyat m3, stabilize dolgu m3, betonarme kalıp m2, beton m3, nervürlü demir 85 ton, çelik konstrüksiyon işleri 200 ton, bina içi yüzey sertleştiricili endüstriyel zemin uygulaması 500 m2, multilayer epoksi zemin kaplaması m2, dış saha betonu m2, cephe paneli m2, çatı paneli m2, prefabrik kolon ve kirişler, endüstriyel kapılar ve yükleme rampaları. Proje ile ilgili elektrik işleri ve mekanik sistem işleri dahil tüm ince işleri ile birlikte tamamlanmıştır.. Temmuz 2009 Ocak Dea Yapı Đnşaat Taahhüt A.Ş. Proje Müdürü olarak; Bilmo Mobilyacılar Sanayi Sitesi nin Muhtelif Đnşaat işlerinin yürütülmesi ve tamamlanması ( keşif bedeli USD ). Đhale hazırlık ve teklif işlerinin yürütülmesi, taşeron sözleşme ve şartnamelerin hazırlanması, iş kalemlerinin ihale edilerek yüklenicilerin belirlenmesi ve yüklenici ekiplerin koordinasyonu, iş programı, planlama ve iş organizasyonu ve maliyet kontrolü işleri yapılmıştır. 6 bloktan oluşan ve toplam kapalı alanı m2 olan projede, yapılan işlerden bazı imalatların miktarları; kazı işleri m3, stabilize dolgu işleri ton, sert zemin kaplama işleri-kilitli parke m2, trafik bordürü m, yağmur oluğu m, istinat perdeleri ve yardımcı tesisler kaba yapı ve ince yapı işleri, dış cephe boya işleri m2, çatı teras şap işleri m olarak, alt yapı mekanik sistem işleri tamamlanmıştır. Ocak 2009 Haziran Dimaş Đnşaat / Dea Yapı Đnşaat Taahhüt A.Ş. Proje Müdürü olarak; ihale hazırlık ve teklif işlerinin yürütülmesi. Taşeron sözleşme ve şartnamelerin hazırlanması, iş kalemlerinin ihale edilerek yüklenicilerin belirlenmesi ve yüklenici ekiplerin koordinasyonu, iş programı, planlama ve iş organizasyonu ve maliyet kontrolü işleri yapılmıştır.

4 Ağustos 2008 Aralık Dimaş Đnşaat Taahhüt A.Ş Proje Müdürü olarak. Oyak Renault Otomobil Fabrikaları Bursa tesisleri K7 Yeni Mekanik Bina inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ve anahtar teslimi tamamlanması ( m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD ). Ana depo binası m2, sundurma 550 m2, ara katlar 350 m2 dahil toplamda m2 kapalı alanlıdır. Yapı sistemi, betonarme ve çelik konstrüksiyon sistem olarak tasarlanmıştır. Mimari tasarımı ve, Statik projesi Göksa Proje grubuna ait projede, yapılan bazı imalat miktarları, hafriyat m3, stabilize dolgu m3, betonarme kalıp m2, beton m3, nervürlü demir 110 ton, çelik konstrüksiyon işleri 750 ton, bina içi yüzey sertleştiricili endüstriyel zemin uygulaması m2, dış saha betonu m2, cephe paneli m2, çatı paneli m2, alüminyum doğrama işleri 900 m2 dir. Proje ince işler, polikarbonat çatı ışıklığı, duman damperleri, geberit sifonik çatı drenaj sistemi, bina çevre altyapı sistemi ve elektrik-mekanik sistem dahil anahtar teslimi tamamlanmıştır. Mart 2008 Temmuz 2008 PMI Mimarlık Müh. Müş. Ltd. Şti. Mart 2008 Temmuz 2008 PMI Mimarlık Müh. Müş. Ltd. Şti. Proje Müdürü olarak. Sertrans Hadımköy Lojistik tesisleri inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ( m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD ). Ana depo binası m2 kapalı alanlı olup, yardımcı tesisler ve idari bina ofis alanları ile birlikte, toplam inşaat alanı m2 dir. Yapı sistemi, betonarme ve perfabrik sistem olarak tasarlanmıştır. Mimari tasarımı PMI Mimarlık a, Statik projesi Doruk Mühendislik proje grubuna ait projede, hafriyat, kazıklı iksa, prefabrik ve kaba yapı işleri imalatları ile birlikte diğer ihale süreçleri yapılmıştır. Projede yapılan bazı imalat miktarları, hafriyat m3, dolgu m3, fore kazıklı iksa sistemi mtül, betonarme kalıp, m2, beton m3, nervürlü demir ton, prefabrik yapı elemanları betonu m3, saha betonu m2, cephe paneli m2, çatı paneli m2 dir. Eylül 2007 Şubat 2008 Fox TV A.Ş. Eylül 2007 Şubat 2008 Fox TV A.Ş. Proje Müdürü olarak. FOX TV Zeytinburnu Stüdyoları inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ve anahtar teslimi tamamlanması (7.000 m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD ). Ana bina m2 kapalı alanlı, yardımcı tesisler m2 kapalı alanlı olup, toplam inşaat alanı m2 dir. Yapı sistemi, betonarme ve çelik konstrüksiyon olarak tasarlanmıştır. Mimari tasarımı Brain Hassig e, Statik projesi OTS proje grubuna ait projede, 3 adet stüdyo, ofis bölümleri, mekanik hacimler mevcuttur. Projede mimari konuda cam bölme duvarlar, akustik duvar ve zemin uygulamaları, özel asma tavan, yükseltilmiş döşeme uygulamaları yapılmıştır. Proje ince işler, ofis içi işleri, elektrik-mekanik sistem ve otomasyon sistemi dahil tamamlanmıştır.

5 Ekim 2005 Ağustos 2007 Oyakkonut Đnşaat ve Tic. A.Ş. Ekim 2005 Ağustos 2007 Oyakkonut Đnşaat ve Tic. A.Ş. Proje Müdürü olarak. Omsan Tuzla Lojistik Merkezi Depo ve Yardımcı Tesisleri inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ve anahtar teslimi tamamlanması ( m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD ). Depo kısmı m2 oturum alanlı, bodrum kat m2, ana bina toplam kapalı alanı m2 ve diğer yardımcı tesislerle toplam inşaat alanı m2 dir. Yapı sistemi, betonarme ve çelik konstrüksiyon olarak tasarlanmıştır. Mimari tasarımı Can ELMAS a, Statik projesi Erdemli proje grubuna ait projede, ana iş kalemleri; Hafriyat m3, kalıp m2, demir ton, beton m3, çelik konstrüksiyon ton, çatı paneli m2, cephe paneli m2, endüstriyel zemin m2, dış saha betonu m2, sıva boya işleri m2 vb. dir. Proje ince işler, ofis içi işleri, elektrik-mekanik sistem ve otomasyon sistemi dahil tamamlanmıştır. Ekim 2002 Eylül 2005 AGE Đnşaat ve Tic. A.Ş. Ankara Kasım 2003 Eylül 2005, AGE Đnşaat ve Tic. A.Ş. Proje Müdürü olarak, Teknik Üniversitesi Arıteknokent Ofis Binaları inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ve anahtar teslimi tamamlanması ( m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD). Proje, Dünya Bankası Kredisi ile finanse edilmiş, FIDIC esaslarına gore yapılmıştır. Proje, 11 katlı 2 ana blok ve yapı sistemi, betonarme ve çelik konstrüksiyon olarak tasarlanmıştır. Çelik konstrüksiyon konsollar, alüminyum giydirme cepheler, kompozit panel ve planer cephe sistemleri projede uygulanmıştır. Mimari tasarımı Doç Dr. H. Kahvecioğlu na, Statik projesi BALKAR proje grubuna ait projede, ana iş kalemleri ; m3 hafriyat işleri, m3 beton, m2 kalıp, ton nervürlü demir, m2 kaset kalıp, m2 alüminyum kompozit panel, m2 terracotta, mtül alüminyum güneş kırıcı, m2 ısıcamlı alüminyum doğrama işleri sayılabilir. Proje elektrikmekanik sistem ve otomasyon sistemi dahil tamamlanmıştır. Ekim 2002 Ekim 2003, AGE Đnşaat ve Tic. A.Ş. Proje Müdürü olarak, Gebze TÜBĐTAK MAM Teknoloji Serbest Bölgesi Teknopark Ofis Binaları inşaatı kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ve anahtar teslimi tamamlanması ( m2 kapalı alan ve keşif bedeli USD). Proje, Dünya Bankası Kredisi ile finanse edilmiş, FIDIC esaslarına gore yapılmıştır. Proje,6 ana blok ve yapı sistemi betonarme ve çelik konstrüksiyon olarak tasarlanmıştır. Yapı bloklarında, betonarme sistem, konvansiyonel kalıp sistemi ile yapılmış olup, çelik konstrüksiyon ara katlar, uzay kafes sistem çatı, silikon cephe, planer cephe ve sac kaplama cephe kombinasyonu şeklinde birçok malzeme çeşitliliği ile proje oluşturulmuştur. Mimari tasarımı UMO Mimarlık proje grubuna, Statik projesi A. Andropulos a ait projede, ana iş kalemleri ; iç mekanlarda yükseltilmiş döşemeler, taşyünü asma tavanlar ve diğer ince işler anahtar teslimi tamamlanmıştır. Ana iş kalemleri; m3 hafriyat işleri, m2 kalıp, ton nervürlü demir, m3 beton, 250 ton yapısal çelik, m2 dış cephe kaplaması, m2 yükseltilmiş döşeme, m2 taşyünü asma tavan, 28 ton alüminyum doğrama işleri sıralanabilir. Kompleks, elektrik - mekanik sistem ve otomasyon sistemi dahil tamamlanmıştır.

6 Ekim 1999 Ekim 2002 Gözaydın Mühendislik Ltd. Şti. Adapazarı 2002-Şantiye şefi olarak, United Parcel Service - Zeytinburnu Kapalı Spor Salonu inşaatı, kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi, 2001-Şantiye şefi olarak, Tepe Đnşaat- Kadıköy Alışveriş Merkezi sinema salonları, 400 ton çelik konstrüksiyon imalat ve montajı, 2001-Şantiye şefi olarak, Kiler Hipermarket Mahmutbey de çelik kons. çatı yapılması, m2 alan ve 150 ton çelik kons. imalat ve montajı, 2001-Şantiye şefi olarak, Ege Kimya San. A.Ş. Adapazarı fabrika tesisleri ilave tesis inşaatları, m2 alan ve 80 ton çelik konst. imalat ve montajı, Şantiye şefi olarak, Adapazarı Hendek te Aytaç Gıda Tesisleri Çelik kons. ve B.A. binalar, idari-sosyal tesisler ve arıtma tesisleri olarak toplamda m2 B.A. kapalı alan ve m2 çelik kons. kapalı alan, ton yapısal Çelik imalat ve montajı, m2 antiasit seramik, m2 sandiviç çatı paneli, m2 cephe kaplama paneli uygulaması yapılmıştır Şantiye şefi olarak, Kurtköy de Besler Gıda AŞ. de Kojenerasyon binası, Likit binası, Đstinat perdeleri, Deodorizasyon binası vb. B.A. ve çelik kons. yapıların yapılması, hakedişlerinin hazırlanması, birim fiyat analiz ve fiyat tekliflerinin oluşturulması. Toplamda m2 kapalı alan Şantiye şefi olarak, Kurtköy de Besler Gıda AŞ. de depo binası ve idari bina inşaatı m2 B.A. kapalı alan. Ocak 1999 Ekim 1999 Başyazıcıoğlu Đnşaat Ltd. Şti. Ankara Şantiye şefi olarak, Pendik - Kurtköy de Tünel Kalıp Sistemi ile yapılan KĐPTAŞ Hilal Konutları projesinde, 144 konutun kaba ve ince inşaat işlerinin yürütülmesi ve anahtar teslimi tamamlanması ( m2). Ağustos 1997 Ocak 1999 Üstay Đnşaat A.Ş. Şantiye şefi olarak, Terkos gölü çevresi Deliyunus mevkiinde 450 villalık Durusupark Projesi nde villa inşaatlarının kalite kontrolünün yürütülmesi ve tüm ana altyapı sisteminin ( su, kanalizasyon, elektrik ), içmesuyu arıtma tesisi, 20 km asfalt yolun tüm altyapılarıyla yapılması, dönüm arazinin çevre düzenleme ve ağaçlandırma çalışmalarının yürütülmesi, atçılık tesislerinin manej, padok, ahır, restaurant vb. ünitelerinin kaba ve ince işler dahil tamamlanması, firmanın ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi çalışmalarının yürütülmesi, taşeron hakediş ve kesin hesapları, iş programları ve birim fiyat analizlerinin yapılması sağlanmıştır. Ocak 1997 Ağustos 1997 Zenon Yapı Elemanları A.Ş. Fabrika üretim şefi olarak, asmolen prefabrik döşeme kirişi ve Zenon duvar paneli üretimi ve iş organizasyonunun yapılması. Ağustos 1995 Aralık 1996 KTKA Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa da, askerlik görevi süresince askeri tesis inşaatlarının yapılması. Nisan 1994 Ağustos 1995 Üstay Đnşaat A.Ş. Şantiye şefi olarak, Terkos gölü çevresi Deliyunus mevkiinde 450 villalık Durusupark Projesi nde, 67 Rustik odalı Durusupark Resort Hotel binası, sosyal tesisleri, yüzme havuzu ve ilave binaların yapılması, inşaatların kaba, ince işleri ve dekorasyon işleri dahil tamamlanması. Sosyal aktiviteler Fotoğrafçılık, doğa gezileri, satranç, tenis.

7 Referanslar Alparslan ATALAR Đnşaat Mühendisi (YTÜ)

İNDEKS 1. ŞİRKET PROFİLİ 2. MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ 3. REFERANSLAR 4. TAAHHÜT OLARAK TAMAMLANAN İŞLER 5. ORGANİZASYON ŞEMALARI 6. DEVAM EDEN İŞLER 7. ÖZGEÇMİŞLER KARAKOÇ İNŞAAT NAKLİYE VE GIDA SANAYİ

Detaylı

GFC GRUP İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

GFC GRUP İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ Tanıtım Dosyası Hakkımızda GFC GRUP İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ GFC Grup, 2001 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren, eğitim kurumları, havalimanları, spor tesisleri, yol inşaatları,

Detaylı

B088 Viyadüğü (Yükseklik: 80 metre, Uzunluk: 320 metre) Rreshen - Kalimash Otoyolu, Arnavutluk

B088 Viyadüğü (Yükseklik: 80 metre, Uzunluk: 320 metre) Rreshen - Kalimash Otoyolu, Arnavutluk B088 Viyadüğü (Yükseklik: 80 metre, Uzunluk: 320 metre) Rreshen - Kalimash Otoyolu, Arnavutluk Şirketler Olağan Genel Kurul MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve

Detaylı

FAALİYET ALANLARI YAPIM HİZMETLERİ

FAALİYET ALANLARI YAPIM HİZMETLERİ FİRMA PROFİLİ Firmamız 2006 yılı mart ayında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren sürekli artan deneyimi ile birlikte her türlü mühendislik hizmetinin yapımına yönelik çalışmalar yapılmıştır.

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 0 9 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 0 9 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj

Detaylı

2012 Yılı. Faaliyet Raporları. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi

2012 Yılı. Faaliyet Raporları. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi 2012 Yılı Faaliyet Raporları GİRİŞ 4562 Sayılı OSB Kanunu, OSB Uygulama Yönetmeliği, Bölge İç Yönetmeliğinin tanıdığı yetkiler çerçevesinde, Müteşebbis Heyet Kararları ile tespit edilen yatırım ve hizmetleri,

Detaylı

Özgür SÜMER KÖYLÜOĞLU (Özgeçmiş)

Özgür SÜMER KÖYLÜOĞLU (Özgeçmiş) Özgür SÜMER KÖYLÜOĞLU (Özgeçmiş) Tabiyeti : Türkiye Cumhuriyeti Doğum Yılı : 1966 Doğum Yeri : Trabzon, Türkiye Medeni Hali : Evli EğitimDurumu : 2005-2006 : Yöneticiler için ĠĢletme Yüksek Lisansı (Executive

Detaylı

Prof. Dr. Zafer İLKEN Rektör

Prof. Dr. Zafer İLKEN Rektör 5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununun 30 ncu maddesi gereğince hazırlanan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünün 2009 yılı Ocak-Haziran Dönemi bütçe uygulama sonuçları ile Temmuz-Aralık 2009

Detaylı

KALYON YAPI İNŞ.TAH.TİC.LTD.ŞTİ.

KALYON YAPI İNŞ.TAH.TİC.LTD.ŞTİ. KALYON YAPI İNŞ.TAH.TİC.LTD.ŞTİ. KALYON YAPI TANITIM DOSYASI 1985 yılında Serdar İnşaat olarak sektörde faaliyetlerine başlayan firmamız 1995 yılında isim ve statü değiştirerek Kalyon Yapı İnşaat Taahhüt

Detaylı

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ İÇİNDEKİLER ŞİRKETLER 4 OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ 5 YÖNETİM KURULU 6 İCRA KURULU 7 BAŞKAN'DAN MESAJ 8 MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT 10 ENERJİ 32 GAYRİMENKUL 36 SANAYİ VE TİCARET 42 SOSYAL FAALİYETLER 48 KURUMSAL

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

T.C İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. 2013 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Mart 2014 İZMİR

T.C İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. 2013 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Mart 2014 İZMİR T.C İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ 2013 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Mart 2014 İZMİR 1 1 YÖNETİCİ ÖZETİ... 3 2 GENEL DEĞERENDİRME... 4 2.1.

Detaylı

2009 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU NİĞDE ÜNİVERSİTESİ

2009 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU NİĞDE ÜNİVERSİTESİ 2009 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU NİĞDE ÜNİVERSİTESİ Mart,2010 İÇİNDEKİLER 1 1-YÖNETİCİ ÖZETİ 2 2-GENEL DEĞERLENDİRME 3 A- VİZYON 3 B- MİSYON 3 C- TEMEL AMAÇ VE HEDEFLER 3 D-YATIRIMLARIN

Detaylı

T.C. MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU

T.C. MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU T.C. MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ 2013 YILI YATIRIM PROGRAMI ÜST YÖNETİCİ ÖZETİ 1882 yılında Sanayi-i Nefise Mektebi adıyla kurulup Mart 1883 te eğitim-öğretime başlayan kurumumuz, 1928 e kadar

Detaylı

GG MÜHENDİSLİK MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. Konu :Kuruluşumuzun tanıtımı hakkında. İlgi :

GG MÜHENDİSLİK MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. Konu :Kuruluşumuzun tanıtımı hakkında. İlgi : MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. 1203/11 Sokak No:3 Kat:4 / 406 Yenişehir 35 110 - İZMİR/TÜRKİYE E-mail : info@ggmuhendislik.com.tr Tel : 90-232-433 16 50 Fax : 90-232-433 16 62 Tarih :23.06.2010

Detaylı

BAŞLARKEN. Saygılarımızla, M. Serhat İNADA

BAŞLARKEN. Saygılarımızla, M. Serhat İNADA BAŞLARKEN KSC 1994 yılında faaliyetlerine İNADA İNŞAAT olarak başlamış ve kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede birçok altyapı ve üst yapı işlerini başarı ile tamamlamış bir inşaat taahhüt şirketidir.

Detaylı

İnşaat Teknolojileri

İnşaat Teknolojileri İnşaat Teknolojileri Biz Kimiz Rema İnşaat sektöründe mühendislik hizmetleri ve uygulamalarında faaliyet göstermek üzere 2007 Temmuz ayında kurulmuştur. Kuruluşumuzun hemen ardından; geniş açıklıklı endüstriyel

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi

2013 Yılı. Çalışma Programı. ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi 2013 Yılı Çalışma Programı 1.1. Elektrik Yatırımı YATIRIMLAR Elektrik dağıtım şebekesinde, oluşabilecek ihtiyaçların karşılanması için yedek malzemelerin hazırda bulundurulmasına ihtiyaç vardır. Bu malzemelerden;

Detaylı

DEĞERLEME RAPORU SİNPAŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1157 Ada 3 Parsel

DEĞERLEME RAPORU SİNPAŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1157 Ada 3 Parsel DEĞERLEME RAPORU SİNPAŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 1157 Ada 3 Parsel I-Tower Bomonti Projesi Şişli, İSTANBUL 31 Aralık 2012 Rapor No: 2012/SGYO/01 1 DEĞERLEME RAPORU ÖZETİ - Değerlemeyi Talep Eden

Detaylı

PROJE GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

PROJE GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Kazandıran Çözümler M A Y A L A R PROJE GAYRİMENKUL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ w w w. m a y a l a r. c o m. t r Şirket Tanıtım Kataloğu 03 / 2013 İçindekiler 1. ŞİRKET BİLGİLERİ Sayfa 1.1.

Detaylı

Biz Ege'yiz. Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü danışmanlık ve yönetim hizmetleri ; bu kapsamada

Biz Ege'yiz. Yurtiçi ve Uluslarası projelerde; her türlü danışmanlık ve yönetim hizmetleri ; bu kapsamada Firma Profili inşaat sektöründeki 10 yılı aşkın deneyim ve tecrübelerini biraraya getirmek isteyen proje yöneticileri ve mühendisler tarafından 2007 yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Kurucu ortakların gerek

Detaylı

MİLLİ TAKIMLAR RİVA TESİSLERİ PROJESİ DANIŞMANLIK VE YAPIM KONTROLÖRLÜK HİZMETLERİ ÖZEL TEKNİK ŞARTNAMESİ

MİLLİ TAKIMLAR RİVA TESİSLERİ PROJESİ DANIŞMANLIK VE YAPIM KONTROLÖRLÜK HİZMETLERİ ÖZEL TEKNİK ŞARTNAMESİ MİLLİ TAKIMLAR RİVA TESİSLERİ PROJESİ DANIŞMANLIK VE YAPIM KONTROLÖRLÜK HİZMETLERİ ÖZEL TEKNİK ŞARTNAMESİ 1. GENEL BİLGİ: İşbu Özel Teknik Şartname, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Bundan böyle TFF olarak

Detaylı

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Aralık 2014)

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN EYLEM PLANI (Ağustos 2012 Aralık 2014) Kod Faaliyetler Kaynak Süre/Takvim Gerçekleşme Açıklama Fiziksel Mekanlar / Tadilatlar F1 F2 F3 Ç.Ü.R1 ve R2 Derslik Binaları İle Rektörlük Binası Tadilat Ve Onarım Ç.Ü. Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri

Detaylı

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ. 2012 Yılı Kamu Yatırımları İzleme ve Değerlendirme Raporu

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ. 2012 Yılı Kamu Yatırımları İzleme ve Değerlendirme Raporu DÜZCE ÜNİVERSİTESİ 2012 Yılı Kamu Yatırımları İzleme ve Değerlendirme Raporu MART 2013 İÇİNDEKİLER YÖNETİCİ ÖZETİ 2 1-GENEL DEĞERLENDİRME 3 VİZYON 3 MİSYON 3 TEMEL AMAÇ VE HEDEFLER 4-10 1.1. Yatırımların

Detaylı

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 1-GİRİŞ:

Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü 1-GİRİŞ: Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü İNŞ2007 YAPI ELEMANLARI 1-GİRİŞ: DERSİN AMACI YAPI İLE TANIŞMA İNŞAAT PROJELERİNİN SÜREÇLERİ YAPI TÜRLERİ YAPI ELEMANLARI YAPIM TEKNİKLERİ TASARIM İLKELERİ

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 1 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI YAPI İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREV TANIMI Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan her türlü üst yapı tesis ve düzenlemenin şartnameler ve yönetmelikler kapsamında yürütülmesi,

Detaylı

2012 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU

2012 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU 2012 YILI YATIRIM PROGRAMI İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU Mart-2013 Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı 2012 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu 1 İÇİNDEKİLER YÖNETİCİ ÖZETİ... 2 1- GENEL

Detaylı

T.C İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. 2014 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Mart 2015 İZMİR

T.C İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ. 2014 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu. Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Mart 2015 İZMİR T.C İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ 2014 Yılı Yatırım Programı İzleme ve Değerlendirme Raporu Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Mart 2015 İZMİR 1 1-YÖNETİCİ ÖZETİ... 3 2-GENEL DEĞERLENDİRME... 4 2.1.

Detaylı