DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI"

Transkript

1

2

3 DÜŞÜNCE ve FİKİRLERİNİZİN TEKNOLOJİK YANSIMASI Turizm sektöründe faaliyet gösteren konaklama tesislerinin ihtiyaçları doğrultusunda, dijital işletme anlayışının alt yapısını oluşturacak yazılımlar üretmek, satış-pazarlamasını yapmak ve eğitim-destek hizmetini vermek amacıyla kurulan Kod Yazılım, sektörel proje ve yazılım üretimi alanlarında 2003 yılından bu güne değin hizmet vererek, bilgi birikimini, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini ve uzman ekibini Sedna Ürünleri ile turizm işletmelerinin hizmetine sunmaktadır. Turizm konaklama sektörüne hizmet veren otel ve acentelerin ihtiyaç duydukları tüm yazılım ürünlerinin tek çatı altında toplanması Ar-Ge faaliyetlerine sürekli devam ederek ürünlerinde en güncel teknolojilere yer vermesi Ürünlerinin içeriğinin müşteri ihtiyaçlarını karşılaması Tekil işletmelerden, grup ve zincir otellere aynı standartlar üzerinden çözümler üretebilmesi Talepler doğrultusunda profesyonel danışmanlık hizmeti sunması Uzman kadrosu ile kaliteli eğitim, servis hizmetleri sunması Profesyonel 7/24 müşteri destek hizmeti Kod Yazılım ın öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

4 YÖNETİM Tecrübe, hayatın her kademesinde yaşanan olaylarla kazanılmaktadır. Her oluşum, tecrübelerini oluşturan bu bilgi birikimlerini kullanarak gelişimlerine devam eder. Alınacak kararlar, hedef belirlemeler, planlamalar yaparak uygulamalara geçmek, personeli doğru yönlendirmek ve tüm bu adımları kazanca dönüştürmek Bunların yanı sıra yönetim kademesindeki kişiler için ciddi problem oluşturan nedenlerin sağlam adımlar atılarak sonuca eriştirilebilmesi, doğru verilerle değerlendirilip ölçülmesi sayesinde aşılabilmektedir. Sedna; yönetim kadrosunda yer alan sizler için kararlarınızı vermeden önce analiz etmenizi sağlayacak birçok veri, rapor, sonuç üretmektedir. Talepleriniz neticesinde elde edebileceğiniz geniş raporlama özelliklerini mobil teknolojiler, web uygulamaları ya da mail yolu ile sizlerin kullanımına sunarak karar mekanizmasında önemli rol oynamaktadır. Kontrat dönemlerinde, ürün satın alımlarında, finansal ve mali yapınızın kontrol dönemlerinde Sedna nın analitik özelliğini her an hissedeceksiniz. İşletmelerin organik yapısının besin kaynağı olan veri akışı, Sedna sayesinde kesintiye uğramadan ve artarak devam edecektir. İşletmenizin gelişimini geçmiş yıllara ait karşılaştırma raporları ile takip edeceksiniz.

5 SATIŞ ve PAZARLAMA Doğru ve stratejik kararlar işletmenize verimlilik ve kazanç sağlar. Siz kararlarınızı verirken, Sedna, hedeflerinizi belirlemede ihtiyaç duyduğunuz analizler ve tüm detayları ile yanınızda yer alacaktır. Sürekli olarak bütçe karşılaştırma raporlarını takip edebilmek açısından Bütçe Modülü, tahmini gelirlerinizi saklarken, raporlarınıza ulaşmanızı kolaylaştıran Reporting Service, Mobil Uygulamalar ya da Web Raporları modülleri işletmenizi uzaktan da yönetebilme imkanı sunar. SnapShot ile gelişim sürecinizin nasıl ilerlediğini takip edebilirsiniz. Satış kanallarına yönelik yapılan çalışmalardan sonra oluşan kontratlarınızı sisteme en ince ayrıntısına kadar girdiğinizde B2B, B2C, Web Rezervasyon, GDS Operatörleri ile entegrasyon uygulamaları Sedna içinde kullanımınıza hazır bir şekilde sizi bekliyor. Ortak CRM yapısı ile profillerinize Sedna Sender uygulamasını kullanarak satışa yönelik tanıtımlar, bültenler yayınlayabilirsiniz. Özellikle grup ve zincir otellerin merkezi yönetimleri açısından çok yönlü alt yapıya sahip olan Sedna; sistemin içindeki standart raporlamalar ile gelir, forecast, bütçe kontrollerini içeren işlemleri kolaylaştırarak kontrolün sürekli sizin elinizde olmasını sağlar.

6 ÖN BÜRO Sedna mimarisindeki ayrıntıların kullanılmasıyla misafirlerinizle ilgilenmek için daha çok zamanınız olacak. Ön büro işlemlerinin program içinden yapılması sırasında tasarımının hızlı, detayların kolay işlenebileceği, kullanıcı dostu ara yüzü olacak şekilde planlanan Sedna, sizlerin misafirlerinize daha fazla zaman ayıracağı bir ortam oluşturmuştur. İşletmelerin zaman içerisinde istihdam ettikleri personelin eğitim, adaptasyon süreleri çok kısa zamanda tamamlanabilmektedir. Yetkilendirmelerin, LOG detaylarının yüksek seviyede belirlenebilmesi yöneticilerin kullanıcılar bazında her işlemi takip edebilmelerine imkan vermektedir. Sedna, içinde gelir içerikli verilerin silinemez olması, silme işleminin fiziksel değil mantıksal işaretlemeler ile yapılması, taşıma işlemlerinin sürekli izlenebilir olması veri güvenliğinin en üst seviyede hissedilmesi anlamını taşımaktadır. Sedna; tam anlamıyla multi tasking bir mimaride yazılmıştır. Ara yüz içinde yer alan tüm menüler sırasıyla üst üste açılarak kullanıcıların menüler içinde rahatlıkla geçiş yapmasına imkan tanımaktadır. Folio işlemlerinden, oda blokaj işlemine, rezervasyon oluşturmadan, Sedna Trace modülüne veri girişine; istenilen işlemlere kesintiye uğramadan devam edebilmek kullanıcılara zaman yönünden avantajlı bir platform oluşturmaktadır. Misafirlerinizin CRM uygulamaları için gerekli olan detaylarını sadece ön büro kanalından veri girişi ile yapılmaması, Sedna Questionnaire, Sedna Kiosk uygulamalarından da veri sağlanması güçlü profil yapılandırmasına ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Bu veriler zaman içinde Sedna Mobile Applications, Sedna Sender uygulamalarının tabanını oluşturacak, sizlerin misafir sadakat yönetiminize katkı sağlayacaktır. Club Card ayrı bir avantaj olarak misafirlerinize sunulabilir bir fonksiyon olarak program içinde yer almaktadır. Her türlü dış ortam yazılım ya da donanımları ile sorunsuz entegrasyon uygulamalarının yapılabilir olması sayesinde Sedna, farklı yazılımlar kullanılması ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Sedna POS, Sedna Mobile POS, Sedna Interface, Sedna PayTV folio işlemlerine sorunsuz işlem girişlerini yerine getirerek işletme içi otomasyonu kontrol altında tutmaktadır. Dijital arşiv oluşturma imkanı, sistemin içinde Voucher, Registration Card gibi matbu evraklarla birlikte, misafirleriniz hakkındaki bir çok veriyi de veri tabanında saklayabilir.

7 CRM Misafirlerinizin kişisel talep ve özelliklerini bilerek onlara hizmet etmek, iletişimlerinizi aktif tutmak ve memnuniyetlerini arttırmak için daha fazlasını yapmak başarınızın anahtarı olacak. Hizmet sektöründe çalışan her işletmenin elde etmek için çok çaba sarf ettiği misafir bilgileri, talepleri, tercihleri içeren bilgiler Sedna, içinde farklı kanallardan beslenerek toplanmakta ve kolay erişilebilir bir şekilde kullanıcıya sunulmaktadır. Sedna nın veri tabanı yapısının grup ve zincir otellerin ortak kullanımına açık olarak tasarlanması; konaklama hizmeti alacak misafirlerinizin her işletmenizde aynı standartta memnuniyetine olanak verir. Misafirlerinizin işletmenizde geçirdiği zamanın kalitesi sizlere sadık misafir profilleri oluşturacaktır. Otomasyon sistemlerinin değerleri bu zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Sedna nın sunduğu bilgiler neticesinde verdiğiniz hizmetler işletmenize değer katacaktır. Misafirlerinizin önerileri, negatif ya da pozitif değerlendirmeleri Sedna Questionnaire içinden sadece rakamsal değerler üzerinden değerlendirmelere tabii tutulmamaktadır. Misafirleriniz yorumlarını da sınıflandırarak mantıklı analizlere erişmenize imkan sağlayacaktır. Profil yönetimi sadece misafir bilgileri ile sınırlı kalmayıp, satış pazarlama ekibinizin de yararlanabileceği ölçüde geniş tabanlı düşünülmüştür. Loyalty ya da club card özelliklerinin kullanılması ile misafirleriniz kendilerine sunulan imkanlardan, indirimlerden yararlanabilecekleri gibi konaklama sürelerince kazandıkları puanlardan geri dönüşüm yapabileceklerdir. Mobil teknolojiler, SMS, mail yöntemlerinin aktif olarak Sedna içinden yönetilmesinin kolaylıkları; özel günlerinde misafirlerinizin kutlanması, check-in bilgilendirilmeleri, kampanya detaylarının aktarılması türündeki işlemlerin yapılmasını sağlar. Sedna OCR teknoloji entegrasyonları sayesinde misafirlerinizin kimlik bilgileri hatasız veriler olarak sisteme kayıt edilir. Misafir anketlerinin okunması, veri tabanına kısa ve kesin olarak kayıt edilmesi Sedna OCR entegrasyonu ile mümkün olmaktadır.

8 HOUSEKEEPING Gün içinde birçok işlem sonuca erişirken departmanlar ve misafirler ile iletişiminizi kesintisiz sürdürerek başarı ve hizmet grafiğinizi yükselteceksiniz. İşletmelerin hizmet verimliliğini ölçülebilir duruma getiren uygulamaların yansımalarını hissedeceksiniz. Sedna ile housekeeping işlemlerini artık teknolojik imkanlar kullanarak yürütme, ofis ortamından ayrılarak zamanın büyük bir kısmını daha çok koordinasyon ve misafir taleplerini karşılamaya yönelik çalışmalarla değerlendirme zamanı başladı. Sedna Mobile SedEx; iphone, Andorid, ipad, Smart Phone cihazları üzerinde çalışarak oda durum değişiklikleri, arızaya alma, kişi sayıları, DND, No luggage vb. işlemleri yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda iş bitimlerini, yeni iş girişlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Housekeeping departmanı olarak ortak CRM tabanında yer alan misafir taleplerini misafiriniz gelmeden ya da konaklarken görerek yerine getirebileceksiniz. Odalarda kullanılan buklet, tekstil, sarf malzemelerin sayımlarını ister mobil cihazlar üzerinden, isterseniz de housekeeping modülü içinden takip edebileceksiniz. Ay sonu cost raporu ya da maliyet analizi çıkarabilmek açısından aylık tekstil değişimlerini içeren raporlar işlemlerinizi kolaylaştıracak.

9 MUHASEBE Rakamlar, hesaplamalar, entegrasyonlar, faturalar derken geçen zaman içinde sizler de kendinize vakit ayıracaksınız. Günlük gelir raporlamaları, faturaların toplu olarak hazırlanması ve karmaşık işlemlerden uzak, tahakkuk, fatura, ürün satış, cari hesap entegrasyonları kontrollerinizi kolaylaştırarak rahatlamanızı sağlayacak. Türk ticaret kanununun ön gördüğü şekilde gelir ve fatura aktarımlarını gerçekleştirebilmek açısından departmanlarda oluşan her gelir grubuna ayrı KDV oranı ve muhasebe kodlarının tanımlanması sağlanmaktadır. Hesapların tutarlılığı açısından işlemlerde değişiklik yapabilme hakkının kullanıcı yetkileri içinden düzenlenmesi ve geriye yönelik hiçbir işlemin yapılamaması işlemlerinizi güven içinde sonuçlandıracaktır. Acente kontrat yapısının detayları neticesinde oda rakamlarının %100 doğrulukta hesaplanarak faturaya dönüştürülmesi, elektronik fatura ya da Web fatura entegrasyonlarına gönderilmesi, krediye kaldırma işlemlerinin oda çıkış işlemi sırasında otomatik yapılması kredi kontrol departmanına rahat bir nefes aldıracaktır. Detaylı LOG kayıtları, oda fiyat-konaklama tipi uyuşmazlık raporları, main courante, inhouse balance, fatura kontrol, detaylı folio hareketleri, taşıma işlem Log kayıtları ve daha birçok kontrol raporu işletmenizde oluşan her hareketi gözlemlemenizi sağlar.

10 RAPORLAMALAR Teknoloji çağında veriler ancak ölçülebildiği, raporlanabildiği ve analiz edilebildiği noktada değerlidir. Veri tabanı programcılığında kullanıcıların ve programların hizmet ettikleri sektörlere en büyük katkıları raporlama zamanlarında ortaya çıkmaktadır. Sedna, her kanaldan gelen verileri detayları ile raporlama özelliği sayesinde güçlüdür. Kullanıcıların analiz etmek istedikleri her veri raporlanabilmekte ve ölçülebilir değerler olarak ortaya çıkarılabilmektedir. Report Wizard, General Report, OLAP Report, OLE Report takip ve kontrol etmeniz gereken raporları içinde barındıran bölümlerdir. Kullanıcılar raporlamak istedikleri veriler üzerinde, raporların içerikleri ya da şekilleri üzerinde özgürce dizayn yapma hakkına sahiptir.

11 RAPORLAMA UYGULAMALARI Rapor sihirbazı Rapor sihirbazı ile sınırsız rapor oluşturabilme imkanı sunar. Reporting service Oluşturulmuş olan raporları gruplandırarak belirlenen saat ve tarihlerde yine belirtilen mail adreslerine gönderebilirsiniz. Pivot raporları Sürükle bırak yöntemi ile istediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz parametrik raporlar yapabilirsiniz. Web raporları Web browserlar üzerinden internet erişimini sağladığınız her yerden size özel tasarlanan raporlara ulaşabilirsiniz. Mobile raporlama iphone, Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlar ile raporlarınıza istediğiniz her an, istediğiniz her yerde ulaşabilirsiniz. Konsolide grup raporları Farklı lokasyonlarda olan işletmelerinizin, veri tabanlarından eş zamanlı alınan verilerin raporlanması ve yorumlanmasını sağlayabilirsiniz. Excel ole ve macro raporları Microsoft Excel, ole bağlantı teknolojisi ya da makro kullanarak faaliyet raporlarından cost raporlarına kadar bir çok veriyi excel ortamından raporlayabilirsiniz.

12 SNAPSHOT Geçmiş ve geleceği oluşturan dijital veriler; işletmeler ve kişiler için gelişim sürecine katkı sağlayan, tecrübe kazandıran, yol gösteren kaynaklardır. SNAPSHOT Nedir? Otellerin her gün gerçekleştirdiği satış ve konaklama operasyonun günlük olarak arşivlenmesidir. Tüm işletmeler, günlük ve yıllık operasyonlarını geçmiş verileri ile kıyaslayarak pozisyonlarını netleştirmek, kazanç ve giderler konularında verilecek kararları analiz etmek ihtiyacı hissetmektedirler. SnapShot bu aşamada devreye girerek analiz etmek istediğiniz bir dönemin, geçmişe yönelik bir otel tarihindeki durumunu acenta, oda tipi, fiyat, milliyet, market, indirim tutarları, bütçe döviz tipi üzerinden çevirebilen rakamsal değerlerle raporlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. SEDNA GEZGİN RAPORLAMA Gezgin fonksiyonu ile Excel programına eklenen özel komutları kullanarak raporlarınızın Sedna programlarının veri tabanına bağlı olarak çalışmasını ve On-Line güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Raporunuzu açtığınızda tanımladığınız formüllere göre tablolarınız anında yeniden hesaplanacaktır. Size de arkanıza yaslanıp, en karmaşık tablolarınızın bile kendiliğinden hesaplanışını izlemek düşüyor. Gezgin fonksiyonu ile tüm Otel, Muhasebe ve Stok verilerinizi bir arada raporlayan tablolar hazırlayabilirsiniz.

13 INTERFACE UYGULAMALARI Sedna Santral Telefon görüşmelerinin oda hesaplarına ya da istenen hesaplara istenen döviz cinsinden otomatik olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz. Otelinizde kullanılan santral ile yapılan telefon entegrasyonuyla, telefon görüşmelerinin oda hesaplarına ya da istenen hesaplara, istenen döviz cinsinden otomatik olarak işlenmesini sağlayan Sedna Com, bu standart işlevin haricinde destekleyen santraller olmak kaydı ile; Housekeeping tarafından oda statülerinin odalardaki telefonlarda kirli, temiz vb. değişikliğinin yapılabilmesi, Mini bar ücretlerinin oda telefonlarına işlenebilmesi, Oda dış hatlarının giriş ve çıkışlarda açılıp kapanmasının sağlanabilmesi, Sedna Hotel programı iş yönetimi menüsünden otomatik uyandırma girişinin gerçekleştirilebilmesi, gibi özellikleri ile çeşitli ihtiyaçlara çözümler sunar. Pay TV Ücretli yayın hizmetlerinin misafir hesaplarına yansıtılmasını sağlayabilir, konaklayan misafirlere IP TV üzerinden mesaj gönderimi ve hesap hareketleri dökümü gönderebilirsiniz. Internet Ücretlendirme Entegrasyonu İnternet kullanan otel misafirlerinin hesaplarına kullanım bedellerini şarj edebilirsiniz. Web Rezervasyon GDS kanalları üzerinden satış yapan programlar ile bire bir rezervasyon entegrasyonu yapabilirsiniz. Kapı Kilit Entegrasyonu Pos ve Kiosk sistemi ile entegre çalışabilme özelliğine sahip kapı kilit entegrasyonundan yararlanabilirsiniz.

14 MOBİL UYGULAMALAR Sedna Trace Sedna, üretmiş olduğu Android, Windows Phone ve ios işletim sistemleriyle çalışan mobil cihazlar üzerinde rahatlıkla kullanılabilen bir uygulamadır. Kullanıcılar ve yöneticiler mobil uygulama vasıtası ile departmanlar arası görev atamalarını, görevlerin yapım aşamalarını, görevlerin sonuçlandırma süre ve durumlarını takip edebilir. Görevlerin yerine getirilmeleri sırasında oluşan veriler, sonuç raporları şeklinde sunulabilir. Misafirlerinizin taleplerini hangi konular üzerinde yoğunlaştırdıklarını, sizlerin çözümler üretirken kat ettiğiniz aşamaları, ilerleyen zamanda işletmenizin ne türlü yatırımlara ihtiyaç duyacağını elde ettiğiniz veriler sayesinde analiz edebilir ve yol haritanızı doğru bir şekilde çıkartabilirsiniz. Sedna Purchase Satınalma onay aşamaları mobil cihazlar üzerinden yapılabilir. Sedna Questionnaire Misafirlerinize diledikleri ortamda anket doldurma özgürlüğünü vererek; düşünce, öneri ve istekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşletmenize özgü olarak ayarlanabilen ekran dizaynları, dil seçimi, oda kartı ya da oda numarası kullanımı, misafir seçimi, yorum girişi gibi üstün özellikleri ile anket işlemleriniz hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sedna Housekeeping Kat şeflerinin oda durum onaylarını verebilmeleri, kişi sayılarını sisteme kayıt edebilmeleri mobil cihazlar üzerinden yapılabilir.

15 MOBİL UYGULAMALAR Sedna Report Yönetim kademesi ya da satış departmanlarının anlık olarak raporlara ulaşımı sağlanabilir. Ulaşım mobil cihazlardaki web browser veya rapor uygulama programları ile sağlanabilir. Sedna Security Sedna Security uygulaması, otel giriş güvenliği ile ilgili çözüm sunan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile güvenlik prosedürlerinizi teknoloji ortamına taşıyarak hem müşterilerinize hem görevlilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizden isim veya oda numarası alınmak suretiyle doğrulama işlemini çok kısa bir sürede yapabilir, ayrıca araç ile gelen müşterilerinizin plaka numarasını sorgulatarak da müşterilerinizin otele giriş yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Sedna Pos Hızlı ve kolay menü erişimi ile ürün seçilebilmesi, adisyon/masa takibi, adisyonları tahsil etme, birleştirme, ayrıştırma gibi işlemleri rahatlıkla yapabilir, bunların müşteri hesaplarına otomatik olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz. Servis personelinizin sipariş alımına hız kazandıracak yapısı ile misafir memnuniyetini arttırabilir, ekstre gelirlerinizin yükselmesine katkıda bulunabilirsiniz.

16 SEDNA POS Sedna POS, ürün satışlarını takip etmek, maliyetleri kontrol altında tutmak ve depo miktarlarının kontrollerini yapmak için; otel restoranlarında, A la kartlarda ve ekstra satış yapılabilecek olan tüm alanlarda; hızlı, kolay en önemlisi güvenilir ve doğru cost sonuçlarına ulaşmanızı sağlayacak bir yapıya sahiptir. Mobil el terminalleri üzerinden de kolaylıkla kullanılabilen Sedna POS işlem hızını arttıran özelliğe sahiptir. Barkod, Manyetik, RfId kart sistemleri ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Garson bazlı satış, ürün bazlı satış, detaylı ürün grubu bazlı satışların raporlanabilmesi, Masalara açılan adisyonun farklı foliolar arasında bölünmesi, Farklı masaları tek adisyonda birleştirme, İşlemlerin peşin ödeme alınarak kap atılması, Tüm bilgi fişlerinin ayrı printerlara yönlendirilebilmesi, Kredili satışlar, Limit kontrolleri, genel özellikleri içinde yer almaktadır.

17 SEDNA KIOSK Sedna Kiosk uygulaması ile otelinizdeki A la kart restoranlarınızın rezervasyon takibini rahatlıkla yapabilirsiniz. Özelleştirebildiğiniz ekran resimleri ile kendinize özgü bir kullanım ekranı oluşturabilir ve istediğiniz dillere ait çevirileri gösterebilirsiniz. Gelişmiş parametrik yapısı ile ihtiyacınıza göre sistem tanımları rahatlıkla yapabilir, mesajlar ile misafirlerinizi uyarabilir veya onaylarını alabiliriz. Misafirlerinizin bilgileri otel veri tabanından doğrulanabilmektedir bu sayede ücretsiz hak kontrolü gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Restoran kapasite veya masa kapasite takibi, restoranlarınızın açık ya da kapalı olduğu günlerin takibi, istenildiğinde menü seçimi yaptırılabilmesi, kişi başı veya mönü bazında ücretlendirme yapılabilmesi gibi sektörün ihtiyacına uygun birçok özellik içermektedir. A la kart veya Pavillon rezervasyonları Misafir anket girişi Misafir talep, öneri ve şikayet girişi Otel bilgilendirme, tanıtımı ve misafir hesap hareket dökümü Rehber bilgilendirme, raporlama Acenta katalog, tur tanıtımları

18 SEDNA QUESTIONNAIRE Misafir memnuniyeti her sektörde geçerli olmakla beraber özellikle turizm sektörü adına kazancın arttırılması ve sürekliliği için en önemli dayanaklardan biridir. Müşteri memnuniyeti yönetimlerinde ise en önemli destek hiç şüphesiz memnuniyet ölçümlerinden alınır. Doldurulan formların bilgisayar ortamında hazırlanarak sonuçlarının daha hızlı ve doğru elde edilebilmesine olanak sağlayan Sedna Questionnaire, istenilen formata göre analiz raporlarınızın basit ve anlaşılabilir bir şekilde Excel dosyalarına aktarılabilmesini mümkün kılarak, size, gereken verilere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Web üzerinden de bağlantı olanağı sağlayan anket programı sayesinde bilgilerinize her yerden ulaşabilmeniz mümkündür.

19 SEDNA SPA SPA, sağlık güzellik ve spor merkezi (wellness), hamam ve masaj salonlarını planlayabilir, bu merkezlerde kullanılan ürünleri ve istenilen hizmetleri yönetebilirsiniz. SPA, sağlık güzellik ve spor merkezi (wellness), hamam ve masaj salonlarını planlayabilir, bu merkezlerde kullanılan ürünleri ve istenilen hizmetleri yönetebilirsiniz. Sedna SPA ile; Tablo üzerinde kayıtların kolay işlenmesini ve veri olarak yönetim ve raporlama sunulabilmesini, Salon ve ünitelerin planlamasını, Misafirlerin istedikleri masajlar ile ilgili periyodların veya masaj saatlerinin planlanmasını, İstenilen tarihlerde çalışacak personelin planlamasını, Personelin yapabildikleri masajlar ve/veya verebildikleri hizmetlerin tanımlanabilmesini, Personel performans değerlendirmesini, prim hesaplamalarını, Hizmet alınacak ürünlerin veya ekipmanların paket halinde tanımlanmasını ve/veya ayrı olarak satılabilmesini, Bağımsız olarak ürün (krem, şampuan vb.) satışını kolaylıkla yapabilirsiniz.

20 SEDNA REPORTING SERVICE Sedna Reporting Service, raporlama yapılacak grupların oluşturulması ve bu gruplara gönderilmesi gereken raporların parametre tanımlarının yapılması ile istenilen zamanda tanımlanan mail adreslerine raporların otomatik olarak gönderilmesini sağlar. Grup oteller üzerinde yer alan Replication Server lar üzerinden raporların yine konsülde Sedna Reporting Service ile hazırlanarak zaman ve iş kaybına neden olmadan istenilen zamanlarda mail olarak iletilmesini sağlar. Sedna Reporting Service; Kağıt ve toner masraflarından yapılan tasarruf Bilindiği üzere otelinizde night yapılınca veya bazı zamanlarda bir çok departman müdürlerine veya şeflerine aynından onlarca rapor basılarak bilgi aktarımı yapılmaktadır. Otelde yer alan departman sayısı ile bu raporlar oranlandığında, Sedna Reporting Service kullanmak yüzlerce sayfa kağıt ve bunlara basılan toner israfından kurtulmak demektir. Zaman ve iş yükünden yapılan tasarruf Bilgi aktarımlarını yapabilmek amacıyla gerek night aşamasında, gerek normal mesai saatlerinde raporlamalar için çok fazla zaman ve iş kaybı yaşanmaktadır. Sedna Reporting Service ile verilen tarihlerde raporların mail yoluyla otomatik olarak gönderilmesi bu yüklerden kurtulmak demektir. Raporların ulaşılabilirliği, Sedna Reporting Service sayesinde istenilen yer ve zamanda sadece gelen mail kutusuna bakarak alınan raporlara erişimin rahatlıkla sağlanması demektir. Çeşitli gönderim formatları ile kolay raporlama, Sedna Reporting Service, tüm raporların Adobe Acrobat (*.pdf), Microsoft Excel (*.xls), Microsoft Word (*.doc) formatında otomatik olarak gönderilebilmesi, farklı tablolarla birleştirilebilmesi ile raporlamada büyük kolaylık sağlaması demektir.

21 SEDNA SENDER Sedna Sender, doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, bayram günleri ve özel günlerde mail adresini bildiğiniz tüm misafirlerinize, onları hatırladığınızı hissettiren tebrik maillerinin gönderilmesini sağlar. Ayrıca oteliniz ile ilgili tanıtımları, gelişmeleri ve kampanyaları misafirleriniz ile paylaşarak güçlü bir reklam kanalı oluşturur, bilgilendirme ve satışta önemli katkı elde edersiniz. Turizm sektöründe önemli pazarlar elde edebilmek ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetinde artış sağlamak adına önemlidir.

22 SEDNA MUHASEBE & FİNANS Turizm konaklama sektörünün mali ve finansal ihtiyaçlarına, tecrübe ve birikimleriyle geliştirdiği çözümlerle cevap veren Cari-Muhasebe uyumsuzluğunu ortadan kaldıran muhasebe temelli kayıt özelliğine sahiptir. Cari ve Muhasebe birleşik hesap planı yapısına sahiptir. Cari bilgilerine ihtiyaç duyulan hesapların kart tipi Cari seçilerek açılan ekrandan cari bilgiler yazılabilir. Mizan seçeneklerinde istenirse cari detayların çıkmaması sağlanabilir. Hesap kartlarına sınırsız banka bilgisi girilebilir. Sistem talimatın çıktığı banka ile müşterinin aynı bankasının otomatik seçilmesini sağlar. İstenilen Ana Hesap ya da Alt Hesabın aylık rakamları görülebilir. Aylık ve genel bakiyesi takip edilir. Özellikle her ay kapanan hesaplar için kısa yoldan kontrol yapılmasını sağlar. Grup işletmelere ait tesislerinin verileri işyeri mantığında tek veri tabanında gelişmiş yetkilendirme özellikleri ile tutulabilmektedir. İşyeri, menü seçeneği ve işlem detayında yetkilendirme yapılabilir. Kullanıcı sadece yetkisinde olan işyerlerini görebilir. Yetki verilen menü seçeneklerini ekranında görür. Gördüğü menü seçeneklerinde verilen yetkide izleme, yeni kayıt, düzeltme, silme işlemlerini yapabilir. Yetki grupları oluşturularak kullanıcılar gruba bağlanabilir. Yeni bir kullanıcı açıldığında ait olduğu grup seçilerek hızlıca yetkilendirilmiş olur. Kullanıcılar yetkileri dahilindeki işyerlerinin bilgilerini içeren konsolide raporlar alınabilir Raporlama yapılırken ekrandaki sabit filtrelere ek olarak Kart, Hareket ve Fiş Detay filtreleri de kullanılabilir. Sisteme girilmiş bütün alanlara göre filtreleme yapılabilmektedir. Gelişmiş çoklu döviz işlemi takip edilmesine olanak sağlanır. Sistem döviz cinslerine göre ayrı ayrı kur farkı fişleri oluşturabilmektedir. Tek tuş ile kartların döviz cinslerine göre icmal rakamları görülebilir. Gerçek döviz cinsine göre raporlama yapabildiği gibi, farklı bir döviz cinsine göre de çevrim yaparak raporlama yapılabilir.

23 SEDNA MUHASEBE & FİNANS Tek kart kullanılmasının mutabakat ve Ba/Bs raporlarında işlemsel faydaları mevcuttur. Tek mutabakat formu ile hem dönemsel Ba/Bs bilgileri hem de cari bakiye mutabakatı yapılabilir. Mutabakatlar istenirse carilerin mail adreslerine gönderenin mail hesabına iz bırakarak otomatik gönderilebilir. Kart ve işlemlere sınırsız doküman eklenebilir. Hesap hareketleri üzerinden kaynak evrak, muhasebe fişi ve hesap kartındaki dokümanlara kolayca erişilebilir. Manuel ya da entegre ile gelmiş fişler tek ekranda takip edilir. Ekrana gelen fişler fiş tarihine ya da kayıt tarihine göre filtrelenebilir. Bu Gün, Bu Ay, Son iki Ay, Bu Yıl ve Kullanıcı Tanımlı seçenekleri ile filtrelenmiştir. Ms Excel ortamında hazırlanmış şablonların transferi ile hızlı veri girişi sağlanabilir. Ön bürodan günlük gelirler, faturalar ve kasa işlemleri entegre edilir. Aylık hesaplanmış bordroların sisteme istenirse kişi detayına kadar entegre tahakkuk fişleri oluşturulabilir. Bütçe fişleri girilerek aylık ya da günlük bütçe, gerçekleşen karşılaştırma raporları alınabilir. Ortaya çıkan duruma göre önceden pozisyon alınmasına yardımcı olur. Standart raporların dışında işletmelere özel raporlar Rapor Sihirbazı özelliği ile sisteme eklenebilir. Finansal olarak sisteme girilmiş vade ve kriterlerde ödeme raporu hazırlanabilir. Bu rapor gün gün tahsilatları ve ödemeleri gösterir. Nakit akışının doğru takip edilmesini sağlar. Finans departmanı sıkıntılı olan günlere önceden gerekli çalışmalarını yapar. Reporting Servis ile belirlenen raporlar, istenilen zamanda, istenilen kişilere otomatik olarak sürekli gönderilebilir. Konsolide işyeri detaylı yaşlandırma alınabilir. İstenilen dövizler işaretlenerek bir seferde cari kartın çalışmış olduğu döviz cinslerine göre ayrıştırılarak yaşlandırma alınabilir. Rapor parametrik günler aralığında rakamları ayrıştırır. İstenirse bakiyeyi oluşturan evrakları gösteren detay yaşlandırma alınabilir. Oluşturulan yaşlandırma Excele atılarak ödeme tablosu hazırlanır. Banka talimatı seçeneğinden hazırlanan ödeme raporu sisteme aktarılır.

24 SEDNA MUHASEBE & FİNANS Fatura bölümünden Hizmet Faturaları sisteme işlenebilir. Yerel para ve döviz bilgilerini içeren faturalar sisteme kayıt edilebilir ve istenilen görselde yazdırılabilir. Cari işlemler Borç veya Alacak Kapatma metodu ile evrak bazında kapatılabilir. Gerçek kapatılmamış işlemlerin ortaya çıkması sağlanır. Sistem içerisinden ya da Ms Excel de hazırlanılmış olan ödeme raporundan sistemin içerisine aktarılarak banka talimatları oluşturulur. Carilerin banka bilgilerinde değişiklik yapılabilir. Ödemenin carinin istediğimiz bankasına gitmesi sağlanabilir. Kayıt edilmiş talimatlardan bankaların istediği Text, Excel ya da PDF raporlar oluşturulur. Gerçekleşen talimatlar tek tuş ile muhasebeleştirilir. Çek ve senetler kart ve işlemler bazında takip edilir. Ticari hayatta kullanılan bütün işlem pozisyonları takip edilebilmektedir. Kart üzerinden çekin gördüğü bütün işlemler izlenebilir. Pozisyonlarda yapılan değişiklikler entegrasyon tanımlamasına ihtiyaç duyulmaksızın otomatik olarak muhasebeleştirilir ve dekontları düzenlenebilir. Parametreye bağlı olarak kayıtların sistemden fiziksel olarak silinmesi engellenebilir. Silinecek olan kayıtlara silindi işareti konulur. Bu silinen evrakın geri alınması ya da günlük silinen kayıtların incelenebilmesini sağlayacaktır. Kayıt fiziksel olarak durduğu için her hangi bir bilgi kaybı söz konusu olamaz. Çok detaylı bir LOG takibi yapılmaktadır. Bütün alanlardaki değişiklikler takip edilir. Hangi kullanıcı, hangi bilgisayardan işlem yapmış, değişim öncesindeki değeri ve değişim sonrasındaki değeri kayıt edilir. Masraf merkezi kartları açılarak gelir ve gider hesaplarının departman bazında dağılımlarının takip edilmesi sağlanabilir. Bu her departmanın için açılan hesap kartlarının tek kart üzerinden takip edilmesine olanak sağlar. İstenirse gelir/gider hesabının masraf merkezlerine dağılmış rakamlarını da takip etmek mümkün olur. Bunu tersi de mümkündür. Bir masraf merkezinin hangi hesaplarla işlem gördüğü ve toplanmış hesap rakamlarını görmek mümkündür.

25 SEDNA F&B DEPO STOK YÖNETİMİ Gruplandırılmış Stok Kartları çalışma ekranı çok sayıda stok, ürün ve demirbaş kartını kolaylıkla yönetmeyi sağlar. Kartlar üzerindeki birim tanımlarını kullanarak tüm stok işlemlerinizi 3 farklı birimden girebilir, raporlarınızı herhangi bir birime çevrilmiş olarak alabilirsiniz. Kartlarda tüm satıcılara ait barkod bilgisi takip edilebilmektedir. Kartlara istenildiği kadar resim eklenebilmektedir. Yeni kartlar açılması sırasında stok numarası program tarafından otomatik tespit edilir. Çok şubeli işletmelerde merkezden açılan tek stok kartının tüm şubelerde kullanılması ile işlem yükü azaltılmıştır. Grup veya stok kodu seviyesinde muhasebeleşme tanımları yapılabilmektedir. Başlıklarla gruplara ayrılmış günlük işlem girişi pek çok özelliğiyle kolay bir kullanım sunmaktadır. Tüm işlemler hatasızca muhasebeleşmekte, muhasebeleşmiş işlemin değiştirilmesi engellenmektedir. İşlem tarihine göre yapılan miktar kontrolü ile stok işlemleri sonucunda depo miktarlarının eksiye düşmesi engellenmektedir. İşlemler mal kodu üzerinden veya barkod kodu üzerinden barkod okuyucu ile girilebilmektedir. Tüm giriş çıkış işlemleri sırasında depo miktarları anında izlenebilmektedir. Kritik ve azami depo stok girişleri yapılabilmekte ve durum raporları alınabilmektedir. Departmanlardan günlük talepler girilebilmekte, depo transfer işlemleri bu talepler üzerinden yapılabilmektedir. Kapatılmış dönemler korumaya alınarak geçmişe yönelik hata ihtimali ortadan kaldırılmıştır Sözleşme harici fiyatlardan alış faturası girilmesi ya da satın alma onay mekanizması haricinde manuel alış faturası girilmesi engellenebilmektedir. Tüm işlemler, alımlar, sayımlar, talepler, transferler programın SednaFBMobil sürümü ile el terminali üzerinden de yapılabilmekte ve programa kolaylıkla aktarılabilmektedir.

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi

Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi Asyasoft Otel Otomasyon Sistemi ANT-BİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ. Altındağ Mah. 100 Yıl Bulvarı Tel : +90 242 247 95 60 Pbx. No:26-A/11 Antalya Faks : +90 242 247 95 63 E-posta : info@asyasoft.com.tr

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları

Netsis Yazılım. Giriş. Finans Uygulamaları 1 1 2 Giriş Neden ERP? Netsis Enterprise ve Standard 16 Finans Uygulamaları Muhasebe - Enflasyon ya da Döviz Muhasebesi ve TTK - Maliyet Muhasebesi - Demirbaş Yönetimi - Leasing, Yatırım, Teşvik, Zimmet

Detaylı

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur.

Netsim, büyümesini, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmesine borçludur. www.netsim.com.tr 1 Netsim in başarısı nın ardında 1987 den beri gelen deneyimi, destek sunma kapasitesi, bilişim konusunda tüm bileşenleri bünyesinde bulundurması ve binlerce müşterisinden yıllar boyu

Detaylı

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı. Finans ve Muhasebe. Tedarik ve Üretim Yönetimi. Stok ve Sipariş Yönetimi. Depo Yönetimi

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı. Finans ve Muhasebe. Tedarik ve Üretim Yönetimi. Stok ve Sipariş Yönetimi. Depo Yönetimi Nebim Winner Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı Finans ve Muhasebe Tedarik ve Üretim Yönetimi Stok ve Sipariş Yönetimi Depo Yönetimi Mağazacılık Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) İş Zekası ve Kurumsal

Detaylı

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak!

Bilenlerin Tercihi. Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! TIGER ENTERPRISE FİYAT LİSTESİ Bilenlerin Tercihi Çeyrek yüzyıldır işimiz, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunmak! İşimiz, çeyrek yüzyıldır, hayatınızı kolaylaştıran yazılımlar sunmak! Yazılımlarımızla

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD Hotel Software,Turizm sektörünün lider konumundaki otellerle çalışmaktadır.uzun yıllar birlikte çalışan uzman ekibi ve kalifiye üst düzey kadrosu ile 7/24 profesyonel

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır.

-Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. -Industrial Application Software- ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firmasıdır. IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı

Detaylı

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma

TIGER ENTERPRISE. 25 yılı aşan bilgi birikimi. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan liderlere özel! Dünyanın 30 dan fazla ülkesine yazılım ihracatı gerçekleştiren, Türkiye de 170 bin

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Perakendeci,

Detaylı

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı. Finans ve Muhasebe. Tedarik ve Üretim Yönetimi. Stok ve Sipariş Yönetimi. Depo Yönetimi

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı. Finans ve Muhasebe. Tedarik ve Üretim Yönetimi. Stok ve Sipariş Yönetimi. Depo Yönetimi Nebim Winner Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Yazılımı Finans ve Muhasebe Tedarik ve Üretim Yönetimi Stok ve Sipariş Yönetimi Depo Yönetimi Mağazacılık Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) İş Zekası ve Kurumsal

Detaylı

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma

30 yılı aşan bilgi birikimi. Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM. Etkinliği artırma BİLENLERİN TERCİHİ 30 yılı aşan bilgi birikimi Etkinliği artırma Senkronize çalışan BİLGİYE HIZLI ULAŞIM TIGER ENTERPRISE Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan liderlere özel! Türkiye Uygulama

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1

İNDEX. www.e-yaz.com.tr 1 İNDEX E-Yaz Kimdir... 2 Orgnizasyon Yapısı... 4 Hizmet Anlayışımız... 6 Amaç / Hedef... 7 Kurumsal Politikamız... 8 Bayi Seçme Kriterleri... 9 İş Yapma Metodolojisi... 10 Satış Öncesi Çalışmalar... 10

Detaylı

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ

IFS UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ UYGULAMALARI AKILLI ŞİRKET ÇÖZÜMLERİ SCM ROI TCO PLM OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI OBA ALM CRM OEE CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA SCM ROI TCO PLM OBA ALM CALM RCM EAM VIM VMI SLA SOA

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü. Orta Ölçekli Firmalar için Nebim V3 İleri Sürüm

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü. Orta Ölçekli Firmalar için Nebim V3 İleri Sürüm Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Orta Ölçekli Firmalar için Nebim V3 İleri Sürüm Nebim V3 Advanced Sürüm Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için

Detaylı

ENERJİ. 2010Mikro Yazılımevi A.Ş.

ENERJİ. 2010Mikro Yazılımevi A.Ş. ENERJİ 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. 1 STANDARDIMIZ MÜKEMMELLİK Günümüzde rekabet koşulları daha çetin. Kaliteli ürün, en uygun fiyatla ve en seri şekilde pazara ulaşmak zorunda. Eğer işletmeniz uluslararası

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

MİKRONOM. Ticari ve Entegre Muhasebe Otomasyon Paketi. 2007 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRONOM. Ticari ve Entegre Muhasebe Otomasyon Paketi. 2007 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRONOM Ticari ve Entegre Muhasebe Otomasyon Paketi 1 MİKRONOM Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir.

Detaylı

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü Çok Uluslu Operasyonlar Hedefleyen, Çok Kanallı, Büyük Ölçekli Firmalar için Nebim V3 Enterprise Edition Nebim V3 Enterprise

Detaylı

Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım

Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım Nebim V3 Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım Nebim V3, üretimden sevkiyata, toptan ve perakende satış kanallarında

Detaylı

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKROTOP. Ticari Otomasyon Paketi. 2008 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKROTOP Ticari Otomasyon Paketi 1 MİKROTOP Bilişim sektörü en hızlı gelişen ve teknolojik olarak sürekli yenilenen sektörlerden biridir. Hedefimiz isteklerinizi dinleyen program üretebilmektir. Gerek

Detaylı

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE ÖZEL BÜTÜNLEŞİK CRM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ GAYRİMENKUL YÖNETİMİ SATIŞ SÜREÇ YÖNETİMİ EVRAK YÖNETİMİ FİNANS YÖNETİMİ SATIŞ SONRASI İŞLEMLER TESLİM SONRASI İŞLEMLER PRISM CRM i

Detaylı

Kurumsal. Dönüşüm. M. Göker SARP Koordinatör ERP Committee Turkey & Enterprise Transformation Platform

Kurumsal. Dönüşüm. M. Göker SARP Koordinatör ERP Committee Turkey & Enterprise Transformation Platform Hedefiṁiż Kurumsal Dönüşüm Rekabetçiliğin ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin en önemli sağlayıcılarından olan verimlilik artışının yaratılmasında anahtar rol oynayan, bilgi ve iletişim teknolojileridir.

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı