HSV PROJE ARGE YAZILIM DANIŞMANLIK İZMİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ A8 NO:2 İYTE KAMPÜSÜ GÜLBAHÇE URLA / İZMİR

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HSV PROJE ARGE YAZILIM DANIŞMANLIK İZMİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ A8 NO:2 İYTE KAMPÜSÜ GÜLBAHÇE URLA / İZMİR"

Transkript

1 PROJE ARGE YAZILIM DANIŞMANLIK İZMİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ A8 NO:2 İYTE KAMPÜSÜ GÜLBAHÇE URLA / İZMİR Tel: Fax:

2 PROJE ARGE YAZILIM - DANIŞMANLIK Mobil iletişimin hayatın vazgeçilmez unsuru olduğu günümüzde, HSV ARGE olarak biz,siz müşterilerimize mobil hizmetin sadece bilgilendirme yönünü değil,üretim tesisinizdeki makinelere/tezgahlara müdahale ;dağıtım ağınızdaki ürünlerinizin takibi ve yönlendirilmesi vb gibi anlık takip ve müdahelenin gerekli olduğu her konuda hizmet vermek amacıyla ürünlerimizi geliştiriyoruz. Patentleri firmamıza ait sensör, RFID ve M2M sistemlerimizle,turkcell alt yapısını kullanarak, işinizle ilgili sizin belirlediğiniz sayı ve değerdeki veriyi sizlere ulaştırıyor ve gerek gördüğünüz durumlarda tek bir tuşla duruma müdahale etme imkanı sunuyoruz.

3 PROJE ARGE YAZILIM - DANIŞMANLIK Geliştirdiğimiz sistemler ile işletmenizdeki tüm dağıtım kanalları (inbound-outbound), imalat hatları, üretim noktaları, sevkiyat, lojistik, kalite, güvenlik ve bunlar gibi birçok konu ve alanda sadece cep telefonunuzu kullanarak, herhangi bir çalışana bağlı kalmaksızın online bilgi alabilirsiniz.yine cep telefonunuzla istediğiniz noktalarda,o anki işleyişe tek bir tuşla müdahale edebilirsiniz. Dilerseniz roaming servisleriyle aynı hizmetleri uluslararası olarak da sağlayabilmekteyiz.

4 SENSÖRLERİ İŞLETMENİZ SENSÖRLERDEN ALINAN VERİLER, TURKCELL SERVİSLERİ ÜZERİNDEN ANINDA SİZLERE AKTARILIR.GEREKLİ DURUMLARDA SENSÖRLER,OTOMATİK SİSTEMLERİ DEVREYE SOKAR VE SİZE BİLGİ VERİR. HSV SERVER ALDIĞINIZ VERİLER IŞIĞINDA MÜDAHALE ETMENİZ GEREKEN DURUMLAR VARSA ; AKILLI TELEFONUNUZ VEYA BİLGİSAYARINIZ ÜZERİNDEN TUŞLARLA MÜDAHALE EDEBİLİRSİNİZ. FİRMA SERVERLARI, BİLGİSAYAR VE CEP TELEFONLARI YURTİÇİ VEYA YURTDIŞINDAKİ ERİŞİM NOKTASI

5 TAKİP -ARAÇ TAKİP -PERSONEL TAKİP -KARGO TAKİP -KONTEYNER TAKİP VARLIK YÖNETİMİ -SİSTEM ODALARI -SICAK-SOĞUK ODALAR -AKILLI EV HSV M2M ÇÖZÜMLERİ UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE - HAYVANCILIK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİ - GIDA SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİ - SERA VE TARIM ÇÖZÜMLERİ - SULAMA POMPALARI VE BARAJLAR - İMALAT SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİ ENTEGRE SİSTEMLER -WiFi -RF - Zigbee SAĞLIK -TANSİYON -KAN ŞEKERİ -KİLO KONTROL

6 TAKİP ARAÇ TAKİP Araç takip sistemlerimizle gere yurt içinde gerek yurt dışında araçlarınızın anlık konumunu, anlık yakıt miktarını, hızını ve istikametini görebilirsiniz. Araçlarınızla ilgili raporlar, ortalamalar ve haftanın belli günlerine özel raporlar alarak, filonuzu daha etkin kullanabilir, saha maliyetlerinizi aşağı çekebilirsiniz. HSV M2M

7 TAKİP KARGO TAKİP Kargolarınızı gerek yurt içinde, gerek yurt dışında, KARA-HAVA-DENİZ tüm taşıma şekillerinde, online olarak takip edebilme imkanı sunuyoruz. Bunun yanında taşınan malzeme ilgili sıcaklık, yoğunluk, miktar, kapı durumu gibi verilerin de takibini aynı şekilde online yapmanıza olanak sağlıyoruz. -Taşıyan araca bağlı kalmadan kargonuzun takibini yapabilirsiniz. -Aktarma noktaları, gümrükler, depo ve antrepolar dahil kesintisiz takip imkanı.

8 TAKİP PERSONEL TAKİP Personelinizin hareketli haldeki süresi, kontrol edilen noktalar, hareket paternleri hakkında online bilgi alabilmenizi, uzun süre hareketsiz kalan personel ile ilgili uyarılar alabilmenizi sağlıyoruz.

9 TAKİP KONTEYNER TAKİP Konteynerlerin havalandırma ünitelerine takılan cihazımızla konteynerlerinizi gemide,limanda,karayolunda,demiryolunda, kısaca dünyanın her yerinde takip edebileceksiniz. -10 ayın üstüne kadar pil ömrü -SMS / GPRS iletişim -Kullandığınız sistemlere göre ayarlanabilir. -Uluslar arası roamingde düşük data kullanım maliyeti. -Su geçirmez, patentli tasarım. -Kolay montaj.

10 TAKİP REEFER KONTEYNER TAKİP Reefer konteynerlerin konum, kapı durumu, iç sıcaklık değerleri gibi verilerin uzaktan online izleyebilirsiniz. -Reefer ID Seri Numara -Sıcaklık Değeri -Lokasyon -Enerji Durumu -Sensör Alarmları -Log Kayıtları -G sensör verileri -Supply ve Geri Dönüş Değerleri

11 VARLIK YÖNETİMİ SOĞUK/DONUK ODA ÇÖZÜMLERİ Yurtiçindeki ve yurtdışındaki soğuk ve donuk odalarınızda takibi önem taşıyan ; Sıcaklık, nem, kapı durumu, enerji sarfiyatı, duman, su baskını gibi verileri anlık takip edebilir, raporlar alabilirsiniz. Standardınız olan değerlerin dışında bir ölçüm tespit edilirse sistemimiz yetkilendirdiğiniz personellerinize SMS ile uyarı gönderebilir ve uzaktan erişimle anında müdahale etme imkanı sunar.

12 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE SU ÜRÜNLERİ VE BALIK ÇİFTLİKLERİ HER BİR HAVUZUNUZ VEYA KAFESİNİZ İÇİN OTOMATİK VE KABLOSUZ UZAKTAN ERİŞİMLE ÇALIŞABİLEN OKSİJEN JENERATÖR SİSTEMİ OTOMATİK VE KABLOSUZ UZAKTAN ERİŞİMLE ÇALIŞABİLEN YEMLEME SİSTEMİ İŞLETMENİZ İÇİN ÖNEMLİ TÜM VERİLERİ TOPLAYAN VE ANINDA RAPORLAYAN HSV SENSÖRLERİ.(PH,OKSİJEN,DEBİ,A MONYAK, VB.) SU ÜSTÜNÜ GÖSTEREN KAMERA SU ALTINI GÖSTEREN KAMERA OTOMATİK VE KABLOSUZ UZAKTAN ERİŞİMLE KADEMELİ AÇILABİLEN TAZE SU GİRİŞİ SİSTEMİ OTOMATİK VE KABLOSUZ UZAKTAN ERİŞİMLE ÇALIŞABİLEN MÜDAHALE SİSTEMLERİ

13 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE SU ÜRÜNLERİ VE BALIK ÇİFTLİKLERİ HAVUZ-I HAVUZ-I HAVUZ-I HAVUZ-I HAVUZ-I Su Sıcaklığı PH Oksijen Amonyak Turbidite Su Debisi : Değer : Değer : Değer : Değer : Değer : Değer YEMLEME ÇALIŞTIRILSIN EVET HAYIR OTOMATİK SİSTEM ÇALIŞTIRILSIN EVET HAYIR Oksijen: Değer Havuz-I de oksijen düzeyi düştüğünden otomatik sistem devreye girmiştir. Amonyak :Değer TAZE SU ÇALIŞTIRILSIN EVET HAYIR OTOMATİK SİSTEM ÇALIŞTIRILSIN EVET HAYIR Belirlediğiniz verileri işletmenizdeymiş gibi online görebilir ve istediğiniz durumlarda müdahale edebilirsiniz.

14 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE KÜMES VE BÜYÜKBAŞ HAYVAN YETİŞTİRİCİLİĞİ Kümesler için hayati önemi olan sıcaklık, nem ve elektrik bilgilerine, güvenli ve kesintisiz şekilde ulaşabilirsiniz. Sistem tarafından tespit edilen değerlerde bir olağan dışılık varsa sistem tanımlanan cep telefonlarına ve e-posta adreslerine uyarı mesajı gönderir. Böyle durumlarda otomatik sistemler devreye sokulabileceği gibi uzaktan erişimle duruma müdahale etmeniz de mümkündür.

15 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE GIDA SEKTÖRÜ SÜT ENDÜSTRİSİ Tedarikçilerden toplanan sütlerin analizi sütlerin üreticiden toplanması aşamasında yapılmakta, sütün esnasındaki durumu an ben an takip edilebilmektedir. Tüm bu veriler yetkilendirilen personelce anında görülebilmektedir. SU ENDÜSTRİSİ Ambalajlı içme sularının kaynaktan çıkarılmasından,şişelenip sevkiyata hazır hale getirilmesine kadar her aşamada online ölçüm yapıldığı gibi ; Polikarbon veya cam malzemeden imal edilmiş tekrar kullanılabilen damacanaların temizlenmesi esnasında kullanılan suyun da analizi yine aynı şekilde yapılıp yetkilendirilmiş personeller tarafından an be an izlenebilmektedir. YAĞ Henüz sevkiyat aşamasındayken bile yağla ilgili öğrenilmek istenen parametreler, kesin miktar ve nakliye esnasında maruz kaldığı ortamla ilgili veriler yetkilendirilmiş personeller tarafından takip edilebilmektedir.

16 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE GIDA SEKTÖRÜ HSV SÜT TAKİP SİSTEMİ Firmalarca süt alımı yapılan çiftliklerdeki tankerler, tanker araçlar, süt kooperatifleri ve fabrikalarınızdaki tanklara monte edeceğimiz sensörlerimizle ; sütün ph ve sıcaklık bilgilerini akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızla anında görebilir, araç ve üretim planlarınızla ilgili kararları daha erken alabilirsiniz.

17 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE SERA VE TARIM ÇÖZÜMLERİ Mahsülü olumsuz etkileyebilecek ortam koşullarına karşı sensörlerimizle gerek hava ile ilgili gerek toprakla ilgili analizleri yaparak online bilgiler verebildiğimiz gibi, otomatik sistemlerle ve/veya uzaktan erişimle müdahale imkanı sağlıyoruz.

18 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE SULAMA POMPALARI ve BARAJLAR Kuyulara, sulama kanallarına ve barajlara kurulabilen sistem yardımıyla sulama işlemleri, kayıp kaçakların kontrol altına alınabilmesi sağlanmıştır. Uzaktan erişimle baraj kapakları ve pompalar kontrol edilebilmekte; kameralarla takibi yapılabilmektedir.

19 UZAKTAN KONTROL VE MÜDAHALE İMALAT SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİ Standart malzemelerin imalatlarında imal edilen mamullerin adet, kilo bilgilerini online alabilirsiniz. İşlenen ürün miktarı, tezgah ısısı vb çalışma durumundaki bilgiler ile olası tezgah duruşunda,arızaya neden olabilecek konu ile ilgili sizin tarafınızdan belirlenen verileri alabilir ve yine sizin belirlediğiniz aksiyonları online alabilirsiniz.

20 SAĞLIK DOKTOR VE HASTAHANE ÇÖZÜMLERİ Hastaların hastane ortamı dışında yaptıkları kan şekeri, tansiyon, nabız ve kilo kontrolü gibi ölçümleri m2m cihazlarımız ile GSM şebekesi üzerinden size veya hastanenizin sistemine güvenli bir şekilde aktarılmasını sağlayan sistemimizdir. Bu şekilde hastaların hastane dışında da kontrollerini düzenli yapabilir, normal değerleri belirleyebilir ve istenilmeyen değerler oluştuğunda SMS ile uyarı alabilirsiniz.

21 PROJE ARGE YAZILIM DANIŞMANLIK İZMİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ A8 NO:2 İYTE KAMPÜSÜ GÜLBAHÇE URLA / İZMİR Tel: Fax:

SEKTÖRLERE YÖNELİK ÇÖZÜMLERİMİZ

SEKTÖRLERE YÖNELİK ÇÖZÜMLERİMİZ SEKTÖRLERE YÖNELİK ÇÖZÜMLERİMİZ Mağaza Yönetimi Stok Yönetimi Atık Yönetimi Sıcaklık Kontrollü Sistemler Giriş / Çıkış Kontrol Sistemleri Endüstriyel Üretim ve Lojistik İş / İşçi Güvenliği Tarım ve Hayvancılık

Detaylı

DCS Endüstriyel Otomasyon Sistemleri olarak ; Endüstriyel Otomasyon alanında,bağımsız sistem evi olarak faaliyet göstermektedir.

DCS Endüstriyel Otomasyon Sistemleri olarak ; Endüstriyel Otomasyon alanında,bağımsız sistem evi olarak faaliyet göstermektedir. DCS Endüstriyel Otomasyon Sistemleri olarak ; Endüstriyel Otomasyon alanında,bağımsız sistem evi olarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, en uygun fiyat ve nitelikteki

Detaylı

MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT

MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT MODERN, LÜX, YENİLKÇİ PROJELER İÇİN SETCOMBT REZİDANS PROJELERİ - İŞ YERLERİ - OFİSLER - MAĞAZALAR - HASTANELER İÇİN OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ - ENERJİ TASARRUF PROJE VE OTOMASYONLARI - AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ

Detaylı

www.m2msistemler.com

www.m2msistemler.com www.m2msistemler.com İKLİMLENDİRME SERA OTOMASYONU İklimo, istridye ve kültür mantar üreticileri için tasarlanmış bir M2M sistemidir. Web aracılığıyla üreticilerin, üretim merkezlerini takip etmelerini

Detaylı

Araç Takip Sistemi. Araç Takip Sistemi kullandığınızda;

Araç Takip Sistemi. Araç Takip Sistemi kullandığınızda; 1 Araç Takip Sistemi kullandığınızda; Araç ve sürücü analizi yaparak yakıt tüketimini kontrol altına alabilir ve ideal tüketim seviyesine çekebilirsiniz. Araç Takip Sistemi Araçlarınızın konumunu harita

Detaylı

Yakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu: Şantiye içinde tüm araçların kilometre veya çalışma saati bazlı yakıt tüketimleri takip edilir.

Yakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu: Şantiye içinde tüm araçların kilometre veya çalışma saati bazlı yakıt tüketimleri takip edilir. SİSTEM Pompa Yakıt Otomasyonu: Sabit pompalarla yapılan yakıt ikmalleri araç kilometre, saat ve veren alan kişilerin kimlikleriyle birlikte takip edilir. Yakıt Tüketim İzleme ve Uyarı Otomasyonu: Şantiye

Detaylı

www.senkronguvenlik.com.tr

www.senkronguvenlik.com.tr www.senkronguvenlik.com.tr Kusursuz hizmet eşsiz çözümler! Sizlere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmak için uluslararası çözüm ortaklarımızla gücümüze güç katıyoruz. Daha fazla seçenek ve yeni teknoloji

Detaylı

YÖNTEM FİLO YÖNETİMİ ARAÇ İZLEME SİSTEMLERİ

YÖNTEM FİLO YÖNETİMİ ARAÇ İZLEME SİSTEMLERİ YÖNTEM FİLO YÖNETİMİ ARAÇ İZLEME SİSTEMLERİ YÖNTEM M2M ÇÖZÜMLERİ Makineler arası iletişim olarak değerlendirebileceğimiz Yöntem M2M çözümleri sayesinde, sahada bulunan her tür makineden dilediğiniz veriler

Detaylı

AR-GE ÜRETİM YAZILIM HİZMET TEKNİK SERVİS. Mobiltrust, Mobil takip ve uzaktan veri iletim sistemleri

AR-GE ÜRETİM YAZILIM HİZMET TEKNİK SERVİS. Mobiltrust, Mobil takip ve uzaktan veri iletim sistemleri Mobiltrust, Mobil takip ve uzaktan veri iletim sistemleri konularında son derece güçlü elektronik tasarım, yazılım ve AR-GE üretim geliştirme yeteneklerine sahip, sektöründe güvenilir ve öncü bir firmadır.

Detaylı

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır;

Biz Kimiz? Türkiye çapındaki yaygınlığımızı 4 temel nedene dayanır; SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU Tüm Saglık Bilgi Yönetim Platformları için VENTURA.. VENTURA İL/HALK SAĞLIĞI BİLGİ YÖNETİM PLATFORMU REFERANSLARIMIZ (Kasım 2013) ALIS

Detaylı

Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş.

Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. Validatörler Sürücü Kontrol Paneli Dolum Cihazları Araç İçi Kamera Araç İçi Medya NFC Akıllı Durak Güzergah Takip Sistemi www.akillibiletim.com Referanslar w w w.

Detaylı

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.akillibisey.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı

www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ...

www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... www.zipatotr.com AKILLI EV SİSTEMLERİ KONFORUN, GÜVENLİĞİN ve ENERJİ VERİMLİLİĞİNİN YENİ ADRESİ... GÜVENLİK ve DAHA FAZLASI BÜTÜNLEŞİK EV OTOMASYONU Zipato, bulut teknolojisi temelli interaktif güvenlik

Detaylı

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi

Sistem Nasıl Çalışıyor: Araç İzleme ve Filo Yönetim Sistemi arvento Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri ile araçlarınızı 7 gün 24 saat on-line ve geçmişe yönelik olarak izleyebilir, hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri uzaktan

Detaylı

Ölçüm Verileri İzleme Sistemi testo Saveris

Ölçüm Verileri İzleme Sistemi testo Saveris We measure it. Ölçüm Verileri İzleme Sistemi testo Saveris Otomatik ve kesintisiz bir şekilde ölçüm verilerini kaydetme C Tek sistem içerisinde sabit ve mobil veri izleme Birçok prob seçeneği ile kablosuz

Detaylı

entbus Yeni Nesil Enerji Yönetim Yazılımı Dünyanın enerjisini izliyoruz www.enerjiizle.com pro Entbus ile Uzaktan İzleme, Veri Analizi, Talep Tahmini

entbus Yeni Nesil Enerji Yönetim Yazılımı Dünyanın enerjisini izliyoruz www.enerjiizle.com pro Entbus ile Uzaktan İzleme, Veri Analizi, Talep Tahmini THE INTERNATIONAL CERTIFICATION NETWORK Dünyanın enerjisini izliyoruz www.enerjiizle.com Teknik Destek Entes, ENTBUS yazılımı kullanıcılarına, teknik destek merkezi üzerinden veya sahada teknik destek

Detaylı

Güvenlik anlayışı ile. değişiyor. duymazlar. görür, bilir, duyar. www.dogankoc.com.tr

Güvenlik anlayışı ile. değişiyor. duymazlar. görür, bilir, duyar. www.dogankoc.com.tr Hepimiz için vazgeçilmez olan dört değeri logomuzda topladık; Dünya Hayatın Merkezi Güneş Bütün Canlıların Enerji Kaynağı Koç Kötülüklerin Kovucusu ve Gücün Simgesi Doğan Dürüstlük ve Zekanın Simgesi GRUP

Detaylı

TEMATİK Elektronik ve Otomatik Tanıma Sistemleri yenilikçi çözümler kaliteli hizmet

TEMATİK Elektronik ve Otomatik Tanıma Sistemleri yenilikçi çözümler kaliteli hizmet ŞİRKET PROFİLİ Hakkımızda 6 Misyon, Vizyon, Değerler 7 YAZILIM ÇÖZÜMLERİ Depo ve Malzeme Yönetimi 9,10 Satış ve Dağıtım Yönetimi 11 Malzeme ve Üretim Yönetimi 12,13 Geçiş Güvenlik Yönetimi 14,15 Nakliye

Detaylı

Bin Kaplan Gücünde ERP TIGER PLUS

Bin Kaplan Gücünde ERP TIGER PLUS Bin Kaplan Gücünde ERP TIGER PLUS 1000 Kaplan Gücünde LOGO TIGER PLUS ile Rekabet Ortamında Güvenle Yol Alın İşletmenizin ihtiyaçlarına göre planlanmış, tam entegre modülleri ile LOGO TIGER PLUS, size,

Detaylı

INDAS HAKKINDA Industrial Automation Systems

INDAS HAKKINDA Industrial Automation Systems INDAS HAKKINDA Industrial Automation Systems INDAS ENDÜSTRİYEL OTOMASYON 25 yıllık birikim sonucu 2004 yılında şirketleşerek PLC ve SCADA tabanlı endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda hizmet vermeye

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

arvento hakkında www.arvento.com

arvento hakkında www.arvento.com arvento hakkında 2005 yılında mobil takip sistemleri üretmek amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Arvento Mobil Sistemler A.Ş., 19.000 in üzerinde müşteri ve 250.000 in üzerinde araç referansı

Detaylı

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr

KG PALAIMON. Kurumsal Kaynak Planlama Çözümü. www.korgun.com.tr ÜRÜN AĞACI STANDART ÜRÜN AĞACI GELİŞMİŞ MODEL TANIM BÜTÜNLEŞİK MODEL TANIM KG Palaimon, içerisinde yer alan reçete tanımlamaları ile üretime yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Yenilikçi yaklaşımı ile

Detaylı

suges SYS Saha Yönetim Sistemi GERÇEK ÇÖZÜMÜ SAHA YÖNETİMİNDE MOBİLİZASYON www.suges.com.tr b i l g i teknolojileri

suges SYS Saha Yönetim Sistemi GERÇEK ÇÖZÜMÜ SAHA YÖNETİMİNDE MOBİLİZASYON www.suges.com.tr b i l g i teknolojileri SYS Saha Yönetim Sistemi SAHA YÖNETİMİNDE MOBİLİZASYON GERÇEK ÇÖZÜMÜ www.suges.com.tr b i l g i teknolojileri suges SYS ne yapar? suges SYS ile ihtiyaçlar doğrultusunda aşağıdaki operasyonların entegre

Detaylı

Votec ve iştirakleri; KOSGEB, TIGEM ve Tübitak tarafından desteklenmektedir. Çeşitli şehirlerdeki Teknokent lerde Ar-Ge ofislerine sahiptir.

Votec ve iştirakleri; KOSGEB, TIGEM ve Tübitak tarafından desteklenmektedir. Çeşitli şehirlerdeki Teknokent lerde Ar-Ge ofislerine sahiptir. Akıllı ev nedir nasıl uygulanır? Akıllı ev son yıllarda daha modern, konforlu ve belirli durumlara tepki veren evler için kullanılan bir terimdir. Zaman ve enerji yönetimi yaparak, %30 a varan oranda tasarruf

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ TEKNOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ Her Türlü Veri İletişimindeki Çözüm Ortağınız TDM, müşteri odaklı yönetimi ile müşterilerinin memnuniyetini hedeflemektedir. Müşterilerin teknik ihtiyaçları doğrultusunda

Detaylı

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor.

İŞNET GROUP. Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İŞNET GROUP Teknolojiye Sahiplenip MİMARİ VE SOSYAL Çözünürlüğün Yarattığı HUZURU VE GÜVENİ Vaat Ediyor. İçindekiler Hakkımızda 1 Hakkımızda 2 Çözüm Ortaklarımız 3 Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Detaylı

DAĞITIM LİSANS BÖLGESİNDEKİ SERBEST TÜKETİCİLERİN SEVKİYAT KONTROL MERKEZİ İLE HABERLEŞME USUL VE ESASLARI

DAĞITIM LİSANS BÖLGESİNDEKİ SERBEST TÜKETİCİLERİN SEVKİYAT KONTROL MERKEZİ İLE HABERLEŞME USUL VE ESASLARI GAZDAŞ Sayfa: 1 / 9 SEVKİYAT KONTROL MERKEZİ İLE HABERLEŞME USUL VE ESASLARI Rev:00 / 04.06.2013 DAĞITIM LİSANS BÖLGESİNDEKİ SERBEST TÜKETİCİLERİN SEVKİYAT KONTROL MERKEZİ İLE HABERLEŞME USUL VE ESASLARI

Detaylı

takip ve yönetim sistemleri

takip ve yönetim sistemleri takip ve yönetim sistemleri www.a-smart.com.tr 2 Teknolojinin yeni tanımı sloganıyla yola çıkan A-TEL, sektöründe teknoloji, mal ve hizmet üretimini rakiplerinden daha üstün biçimde sağlamak ve müşterilerine

Detaylı