Lomber Omurga ve Sakroiliak Eklemin Osteopatik Manuel Teknikleri 2 31 Mart 1 Nisan 2012 Limak Ambassadore Boutique Hotel, Ankara

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Lomber Omurga ve Sakroiliak Eklemin Osteopatik Manuel Teknikleri 2 31 Mart 1 Nisan 2012 Limak Ambassadore Boutique Hotel, Ankara"

Transkript

1 Lomber Omurga ve Sakroiliak Eklemin Osteopatik Manuel Teknikleri 2 31 Mart 1 Nisan 2012 Limak Ambassadore Boutique Hotel, Ankara Değerli Meslektaşlarım, Günlük değerlendirme ve tedavi pratiğimizde kullandığımız yöntemlerden bir yenisini sunan Manuel Akademi Osteopati Eğitim Programı`nın ikinci basamağı olan Lomber Omurga ve Sakroiliak Eklemin Osteopatik Manuel Teknikleri-2 eğitimine sizleri davet etmekten mutluluk duyuyorum. Bu eğitimde daha ayrıntılı eğitim notları, önemli tekniklerin video çekimleri, ilk eğitimdeki temel bilgilerin ve önemli uygulamaların tekrarlanacağı "Lomber 1 Update" bölümü ile sizlere yoğun bir program sunuyoruz. Hastayı bir bütün olarak ele alan, kas iskelet sistemi hastalıkları ile ilgili genel endikasyonlarda farklı çözüm önerileri sunan bir tedavi deneyimi için ilgili meslektaşlarımızı bu eğitimlerde aramızda görmeyi arzular, saygılar sunarım. Dr. Sedat Yıldız Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Eğirdir/Isparta

2 GENEL BİLGİLER Eğitim Adı Lomber Omurga ve Sakroiliak Eklemin Osteopatik Manuel Teknikleri-2 İnternet adresi Eğitim Tarihi ve Yeri 31 Mart 1 Nisan 2012 Limak Ambassadore Boutique Hotel Boğaz Sokak. No:19. Kavaklıdere/Ankara Telefon: +90 (312) Organizasyon Sekreteryası Manuel Akademi Turizm, Eğitim, Organizasyon, Tanıtım Mustafa Yıldız Adres: Fatih Çarşısı, Kat 2, No:111 Isparta Fax: +90 (246) Web: e-posta:

3 GENEL BİLGİLER Katılımcılar: Bu kurs sadece Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Doktorlarına ve tıpta uzmanlık öğrencilerine açıktır. Kurs tarihi: 31 Mart - 01 Nisan 2012 Kurs yeri: Önemli Tarihler: Sertifikasyon: Web sitesi: Transferler: Davet mektubu: Limak Ambassadore Boutique Hotel Boğaz Sokak. No:19. Kavaklıdere/Ankara Telefon: +90 (312) Sınırlı sayıda kontejyan nedeniyle ön kayıt önerilir. Bu eğitim Diplom, Osteopathic Manual techniques - Lumbosacral Region" sertifikasıyla belgelendirilecektir Kurs ile ilgili bilgilere ulaşılabilecek internet sitesi adresindedir. Havaalanı ile eğitimin yapılacağı ve konaklamanın sağlanacağı otel arasında ücretli transfer hizmeti sağlanacaktır. Organizasyon sekreteryasıyla iletişime geçiniz. Çeşitli nedenlerle (çalıştıkları kurumdan izin alabilmek gibi) davet mektubu isteyen katılımcılara kurs sekreteryası tarafından davet mektupları gönderilecektir. İstek üzerine gönderilen davet mektubu katılımcının kayıt ve/veya konaklama ücretinin karşılandığı anlamına gelmez.

4 BİLİMSEL PROGRAM 31 Mart Cumartesi :30 1. Oturum Osteopati genel kavramlar Çay/kahve molası Oturum Yeni kas grupları üzerinde kavramlar Listening Fonksiyonel teknik Recoil tekniği Strain counter strain tedavi tekniği Strüktürel teknik Yemek arası Oturum Yeni kas grupları üzerinde kavramlar Listening Fonksiyonel teknik Recoil tekniği Strain counter strain tedavi tekniği Strüktürel teknik Çay/kahve molası Pratik 1 01 Nisan Pazar :00 4. Oturum Lomber stabilizasyon yöntem ve egzersizleri Çay/kahve molası Pratik Yemek arası Pratik 3 Kas germe ve myofasial serbestleştirme yöntemleri Çay/kahve molası Pratik 4 (Lomber 1 refresher) Uygulama sınavı Sertifika töreni *Not: Bu program ön taslaktır. Değişikliğe tabidir.

5 KAYIT Not: Kayıt kontejyanı 25 katılımcı ile sınırlıdır ve başvuru önceliğine göredir. Kayıt Ücretleri Uzman 520 Asistan 500 Yukarıda belirtilen ücrete; 31 Mart 01 Nisan 2012 tarihlerindeki eğitime kayıt, basılı materyaller, sertifika, 2 gün öğlen yemeği, kahve molaları, ikramlar dahil %18 KDV hariçtir. KONAKLAMA 25 Mart 2012`ye kadar 25 Mart 2012`den itibaren Limak Ambassadore Boutique Hotel Tek kişilik oda 180 Çift kişilik odada kişi başı 110 Tek kişilik oda 190 Çift kişilik odada kişi başı 115 Yukarıda belirtilen ücrete; Ankara Limak Ambassadore Boutique Hotel`de 2 gece oda/kahvaltı konaklama dahil %8 KDV hariçtir. Ödeme Bilgileri Banka Adı: Halkbank Şube Adı: Isparta Sanayi Sitesi Şubesi Hesap Bilgileri: Mustafa Yıldız TL: IBAN: TR EURO: IBAN: TR Eğitim ücretinin yukarıda belirtilen hesaba yatırılıp, dekontlarının organizasyon sekreteryası ve iletişim bölümüne e-posta, faks veya posta yoluyla iletilmesi gerekmektedir. Kayıt ve konaklama ödemeleri Euro veya TL ödeme günündeki Merkez Bankası döviz efektif satış kuru esas alınacaktır. Ödemelerde banka transfer masrafları katılımcıya aittir. Diğer bilgiler: Organizasyon tarihine 60 günden fazla kalan süre içerisinde yapılan her kayıt iptalinde, kayıt ücretinin %50`si ve varsa konaklama ödemelerinin %50`si kesilerek kalan kayıt ücreti iade edilecektir. Organizasyon tarihine 60 gün ve daha az kalan süre içerisinde yapılan her kayıt iptalinde, kayıt ücretinden hesaplanan KDV oranı, kayıt ücretinin %50`si ve konaklama ücreti kesilerek kalan tutar iade edilecektir. Tüm geri ödemeler 02 Nisan 2012 tarihinden sonra yapılacaktır. Mustafa Yıldız Turizm, Eğitim, Organizasyon, Tanıtım organizasyon tarihlerinde, eğitim yerinde, eğitmenlerde, bilimsel programda, maksimum katılımcı sayısında değişiklik yapma ve otel rezervasyonlarının dolması durumunda benzer koşullarda alternatif otel önerme hakkına sahiptir.