Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı. doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen. DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC"

Transkript

1 ITALY doğanın bilimsel gücü... Enjekte Gerektirmeyen Dolgu Mucizesi... Saf Argan Yağı DNA üzerinde etkisi kanıtlanmış anti-aging seriler ORGANIC COSMETIC PARABEN İÇERMEZ SLS İÇERMEZ NİKEL TESTİ YAPILMIŞTIR PEG İÇERMEZ ÇEVREYE SAYGILIDIR MADENİ YAĞ İÇERMEZ GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ MADDE İÇERMEZ Organik Tarımdan Elde Edilmiştir... HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR İTALYA'DA ÜRETİLMİŞTİR

2 Akneli ve Yağlı Ciltler PURIFYING CLEANSING GEL Temizleyici ve Nemlendirici Jel Tek bir adımda temizleyen ve dengeleyen taze köpük jel. Nar ve akçaağaç özleri sebum üretimini düzenlemeye yardımcı olurken, Bergamut tek hücreli su, cilde ton verir ve canlandırır. Formül aynı zamanda, cildin fiziksel dengesini yenileyen soyma ve sıkılaştırma işlemi ile birlikte özel kir karşıtı bir bileşim içerir. Kullanım şekli: Yüz ve boyun bölgesini ıslattıktan sonra 1-2 dakika masaj yaparak uygulayın ve durulayın. 1 PURIFYING FACE MASK Arındırıcı Maske Cildi kurutmadan kirleri ve sebum fazlasını emen değerli beyaz-kil bazlı maske. Formülü aynı zamanda, arındırıcı ve tonlayıcı Bergamut tek hücreli su ve hücre yenilenmesini destekleyen ve cildi yumuşatanacı bademden alınan mandelik asit içerir. Kullanım şekli: Göz temasından kaçınarak, temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine katman halinde uygulayın. 10/15 dakika bekletin. Haftada bir ya da iki kez kullanın. REBALANCING FACE CREM Sebum Dengeleyici Krem Sebum fazlalığını normal hale getirmeye, yağlı bölgelerle mücadele etmeye ve cilt bozukluklarını en aza indirgemeye yardımcı olan, matlaştırıcı, yağsız, kolayca emilen jel. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlarken ciltteki yağı düzenler. Cilde homojen, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Tazeleyici ve sıkılaştırıcı yeşil Mandalina tek hücreli suyu ve arıtıcı ve yatıştırıcı Alga Laminaria özü içerir. organik tarımdan elde edilmiştir. Kullanım şekli: Sabah ve akşamları tamamen temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. ANTI-IMPURITIES SERUM Sivilce Kurutucu Serum Ciltdeki sivilce lekelerine karşı erken müdahale etkisi. Hafif ve taze olan dokusu, cilt yenilemeyi desteklemek ve kirleri temizlemek için yeşil Mandalina tek hücreli su ve Acıbademden alınan Mandelik asitini içerir. Sebum kontrollü etkisi Norveç ladini özü, dengeleyici ve arındırıcı etkili inulin temelli prebiyotik ile oluşturulmuştur. Kullanım şekli: Makyajdan önce direkt olarak sivilce lekenin üzerine uygulayın ve kurumasına izin verin. 15 ml.

3 Hassas ve Çabuk Kızaran Ciltler ORGANIC COSMETIC Bio - Cleansing Milk & Toner 2 in 1 Organik Temizleme Sütü ve Toniği Organik Temizleyici ve tonik özelliği taşıyan bir arındırıcıdır. ölmez çiçeği (Helichrysum) özü içerir. Bu sayede anti-aging özelliği ile yaşlanma ile mücadele eder. Cilde serinlik ve canlılık verir. Makyajı ve ciltte oluşan kirleri temizler. Papatya ve ayçiçeğinin özleri sayesinde ciltteki pürüzlerin giderilmesine yardımcı olur. Kullanım şekli: Yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayın. Su ile durulamaya gerek kalmadan pamuk ile temizleyebilirsiniz. 1 Protective Cream Reddened Skin SPF20 Kızarık ve Düşük Töleranslı Ciltler İçin Koruyucu Bakım Kremi Spf 20 Tek hücreli elementine suyu ve meyankökü içerir. Kadifemsi dokuya sahip bu krem tek hücreli clementine suyu sayesinde epidermisi besler ve cildi aydınlatır. Meyan kökü sayesinde cildi soğuk, rüzgar, güneş ışığı gibi dış etkenlerden koruyarak cildin hassaslaşmasına ve kızarıklaşmasına karşı korur. Kullanım şekli: Temiz cilde sabah ve akşamları uygulayınız. Organik tarımdan elde edilmektedir. Bio Anti-Aging Face Cream OrganikAnti-Aging Onarıcı Krem Hassas ciltlerde meydana gelen tahrişin ve yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. Cildi canlandırır. Kırışıklıkların oluşumu ile savaşır. Gençlik iksiri diye anılan Ölmez çiçeği (Helichrysum) özü içerir. Bu sayede cildin hızla toparlanmasını ve elastikiyetinin artmasına yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Etkinliği, cilde elastikiyet ve nem sağlayan, değerli Ölmez Çiçeği suyu ile birleştirilmiş hyluronic asit ve bitki özleri grubu (Bioage-Complex) ile sağlanmıştır. : Temizlenmiş cilde sabah akşam kullanılır. Bio - Body Milk Bio - Hand Cream Organik Nemlendirici Vücut Organik El Kremi Sütü Hafif dokulu bu organik el bakım kremi ; elde oluşan elastikiyet Ölmez çiçeği (Helichrysum) özü kaybı ve lekeler ile mücadele içerir. Bu sayede anti-aging eder. Elinize serinlik ve canlılık özelliği ile yaşlanma ile verir. Yumuşak ve hızlı emilimi mücadele eder. Cilde serinlik ve canlılık verir. ellerinize dış etkenlerden Banyo ve duştan sonra korumaya yardımcı olur. kullanılırsa mükemmel ipeksi bir Ellerinizde oluşan kuruma, his oluşturur. Cildi yumuşatır ve çatlama ve kızarıklıklar ile besler. mücadele eder. Ölmez çiçeği (Helichrysum), Ölmez çiçeği zeytin yağı mumu ve shea yağı (Helichrysum), pirinç protein özü içerir. Hassas ciltler için özü içerir. : Az miktar uygudur. : Tüm vücuda elinize surun ve yavaşça masaj 200 ml. uygulayın. masaj yaparak uygulayın.

4 Atopik ve Kuru Ciltler 1 MOISTURIZING CLEANSING MILK FACEAND EYES Temizleme Sütü Günlük yüz temizliği için ideal olan bu yumuşak yapılı temizleyici, cildi yumuşak ve bir sonraki bakım için hazır bir hale getirerek, kir ve makyajı nazikçe temizler. Yenileyici ve tazeleyici Bergamut tek hücreli su, besleyici ve yumuşatıcı tatlı badem yağı ve tonlayıcı, onarıcı bitki özleri içerir. Kullanım şekli: Yüz ve boyun bölgesini ıslattıktan sonra uygulayın 1-2 dakika masaj yaparak uygulayın ve durulayın. EXFOLIANTFACE SCRUB Arındırıcı Pelling Ölü hücrelerden arındırmaya ve gözeneklerdeki kirleri temizlemeye yardımcı olan çok ince soyucu taneciklerden oluşan hafif bir kremdir. Cildi pürüzsüzleştiren ve parlatan Bergamut tek hücreli su ve özel Jojoba mikro-taneler ve Kayısı taneleri içerir. Kullanım şekli: Göz temasından kaçınarak, nemli yüzünüze uygulayın. Haftada bir ya da iki kez kullanın. Cildinize masaj yaparak birkaç dakika uygulayın ve durulayın. MOISTURIZING FACE CREAM Yoğun Nemlendirici Krem Tek hücreli kivi suyu ve vitamin E içerir. Güçlü bir nemlendirici etkiye sahip aktif maddeler içeren bu formül sayesinde cilt daha genç, parlak ve canlı bir hal alır. Cildin nem dengesini yeniden düzenlemek ve gün boyunca bu dengeyi korumak için üç farklı molekül olan hyaluronik, E vitamini ve tek hücreli kivi suyu içerir. Kullanım şekli : Sabah ve akşamları tüm cilde ve dekolteye uygulayın. ANTIAGING FACE CREAM SPF15 Anti-Aging Onarıcı Krem SPF15 Çabuk emilen bu mükemmel bakım ürünü cildinizi sıkılaştırır ve yaşlanma belirtileri ile savaşır. Formülünde kırışıklıkları açmak ve cildin su ihtiyacını karşılamak için üç farklı moleküler ağırlık ile birlikte yüksek hyaluronik asit içerir. Aynı zamanda, cilt dokusunun elastikiyetini geliştiren bitki kaynaklı seramit karışımı, çevresel faktörlerin zararlarına karşı korumak için güneş koruyucu ve Kırmızı portakal tek hücreli suyu içerir. Kullanım şekli: Sabah ve akşamları temizledikten sonra yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

5 Göz Çevresi Bakımı EYE CONTOUR PUFFINESSAND DARK CIRCLES Göz altı torbalanmaları, mor halkaların önlenmesi için tek hücreli kivi suyu ve kafein içeren bakım ürünü. Özel etkileşimli etken maddeler sayesinde göz çevresindeki belirli yorgunluk belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki Escin ve kafein sayesinde cildi nemlendirir, dolaşımı düzenler, şişkinlikler ve koyu halkalar ile mücadele eder. İçeriğindeki tek hücreli kivi suyu ve hyaluronik asit kırışıklıklar ile mücadele eder. Kullanım şekli : Temiz cilde problemli göz çevresine ve göz altlarına direk uygulayın. 15 ml. ANTI-WRINKLE EYEAND LIPAREA Göz ve Dudak Çevresi Kırışıklık Karşıtı Özel Bir Krem İçeriğindeki Polisakkaritler ve Peptid Kompleks kolajen üretimini uyarır ve doku elastikiyetini artırır. Ürünün kadifemsi dokusu içeriğinde yer alan üç farklı molekülün yanı sıra tek hücreli kırmızı portakal suyu ve hyaluronik asit, yoğun bir nemlendirici ve yapılandırıcı etki sağlar. Kullanım şekli : Temizlenmiş göz çevresine ve dudak bölgesine uygulayın. 15 ml. 200 ml. Onarıcı ve Tamamlayıcı Ürünler TONING UNICELLULAR WATER Tonlayıcı Tek Hücreli Su Yüzü temizledikten sonra ya da gün içinde herhangi bir zamanda kullanılır, bu bakım suyu gerçek bir enerji artışı ve canlılık sağlar. Portakal çiçekleri ve Bargamut tek hücreli su sayesinde formülü, vitamin ve iz elementleri bakımından zengin ve eşsizdir. Günden güne, üst derinin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur ve bakım etkinliğini arttırır. Kullanım şekli: İyice temizledikten sonra sabah ve akşamları yüz, boyun ve dekolte bölgenize bir pamuk yardımı ile uygulayın. MAKE-UP REMOVER EYESAND LIPS Makyaj Temizleyici Hassas ciltlerin bakımı için mükemmel ultra yumuşak makyaj temizleyicisidir. Çift fazlı formülü hiçbir kalıntı bırakmadan su geçirmez makyaj ürünleri de dahil tüm makyaj çeşitlerini temizler. Son derece yumuşak formülü ile birlikte etkili temizliği garanti etmek için Bergamut tek hücreli su, Fındık özü ve Zeytinyağı içerir. Kullanım şekli: Homojen bir renk elde edene kadar kullanım öncesi iyice çalkalayınız. Tüm cilde, göz ve dudaklara bir pamuk yardımı ile uygulayınız. 125 ml.

6 Nature s Renkli Nemlendirici Kremler Ürünlerin Etkin İşlevleri: Nemlendirir, Hafif ve kadifemsi dokuya sahiptir, Her tür cilt için idealdir, Küçük kusur ve lekeleri gizler, Etkisi uzun sürer, Çevresel etkilerden ve kirlilikten kaynaklanan etkenlerin (kirli hava, duman, güneş ışıkları ) neden olduğu olumsuz etkiler ile mücadele eder. İçeriğindeki Argan yağı sayesinde cildi nemlendirir ve besler. Güneşin zararlı ışınlarına karşı SPF 15 içeriği sayesinde cildi korur, Nikel testleri yapılmıştır. Paraben içermez. Parfüm içermez. Ürünlerin Cildinizi Nature s temizleyici ile temizledikten sonra üzerine renkli nemlendirici kreminizi sürün. Bu ürün ile tek seferde cildinizi nemlendirin, besleyin, güneşten koruyun ve kusurlarınızı kapatın. 30 ml. Coloured Cream Fondötene ya da diğer kimyasal içeren kapatıcılara karşı alerjisi olan yada bazı fondötenlerin içerisindeki kimyasal içeriklerini ciltlerine uygulamak istemeyenler için nemlendirici, besleyici ağaç kavunu ve kakao özleri ile zenginleştirilmiş doğal renkli kremlerdir. Aşırı hassas ve çok problemli ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir alerji veya tahriş yapmaz, akışkan özellikte olduğu için kırışıklıkların arasında kötü bir görüntü oluşturmaz. Kusurları tamamen kapatır. Doğal bir görünüm sağlar. Kullanım şekli: Tüm yıl boyunca, günlük bir bakım ya da makyaj bazı olarak tek başına kullanınız.organik içeriğe sahiptir Argà Minerale CC Cream Özel mineral pigmentlerinin ton düzenleyici ve aydınlatıcı etkileri ile birlikte nemlendirici ve yaşlılık karşıtı özellikleri birleştiren hepsi bir arada yenilikçi bir bakım ürünüdür. Tek bir adım cildin görünüşünü değiştirir, cildi yumuşak, pürüzsüz ve doğal renginde bırakır. Hafifliği, ipeksi dokusu cilde uyum sağlar, kusurları düzeltir ve anında parlak bir etki verir. Argan yağı ve SPF 15 güneş koruyucu içerir. Kullanım şekli: Tüm yıl boyunca, günlük bir bakım ya da makyaj bazı olarak tek başına kullanınız.organik içeriğe sahiptir Argà Minerale CC Bronzer Argan yağı sayesinde cilde özen gösteren, cilde ışıl ışıl bir görünüm ve doğal rengini veren hepsi bir arada bir bronzlaştırıcıdır. Kusurları düzenleyen ve minimize eden özel mineral tozları içerir. Tek başına ya da ton düzenleyici etkisini yoğunlaştırmak için Arga CC Kreminden sonra kullanılabilir. Argan yağı ve SPF 15 güneş koruyucu içerir.

7 Beauty Nectar Hücresel Detox Serisi 30 Günde Yenilenme Yorgun, canlılığını, renk tonunu yitirmiş ciltlere enerji katmak için tasarlanmıştır. Yenileyici doku hissi, yaydığı taze meyve kokusu ile her bakımı bir sağlık ritüeline dönüştürür. Günden güne cildiniz daha taze, pürüzsüz ve ışıltılı görünür: 30 günde gözle görülür biçimde daha genç gözle görülür biçimde daha güzel Cleansing Cream : Chianti üzüm ekstresi ve tatlı üzüm asitleri ile detoks etkisi Kadifemsi ve kolay sürülebilen özelliğiyle cildi nazikçe temizler, Chianti üzüm ekstresi ve kırmızı asmada bulunan antioksidan etken maddeler sayesinde serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olur. Ölü hücreleri ve kirleri yok eden formulü, tatlı üzüm asitleriyle zenginleştirilmiştir ve aynı zamanda üzüm suyunun nemlendirici ve canlandırıcı etkilerini içerir. Mükemmel bir anti-aging cilt temizleyicisidir. Özel bir üründür. : Derinlemesine temizlik için yüz ve boyun bölgesine birkaç dakika masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. 1 : Chianti üzüm ekstresi ve üzüm polifenollerinin yenileyici özelliği Cilde hayati fonksiyonlarını yeniden kazandırmaya yardımcı olan ve yaşlanma etkileriyle savaşan gerçek bir canlandırıcı bakımdır. Hücre devrini destekleyen, besleyen ve cilt dokusunu yoğunlaştıran gücü, Chianti, üzüm çekirdeği ve kırmızı asmanın özel bitkisel içeriğine dayanır. Daha ilk uygulamada cilt belirgin bir şekilde yenilenmiş, sıkılaşmış ve ışıltılı görünür. : Kremi sabah ve akşamları temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine dairesel hareketlerle tamamı emilene kadar masaj yaparak uygulayınız. Renewal Serum Renewal Face Cream : Sabah akşam yoğun bir bakım... Chianti, üzüm çekirdeği ve kırmızı asmada bulunan başlıca maddelerin bir araya gelmesiyle cilt yenilenmesini uyarmak amacıyla geliştirilmiştir. En az 30 gün boyunca hergün kullanıldıktan sonra kırışıklıkları, mimikler sonucu oluşan çizgilerin görünümünü fark edilir ölçüde azaltır, hücresel fonksiyonları aktive eder ve yüz hatlarını yeniden şekillendirir. Hassas ciltler için uygundur. : Sabah akşam yüz ve boyun bölgesine hafif masajla iyice uygulayınız. Tek başına veya daha iyi bir sonuç alabilmek için Nature's Yüz Kremi nden önce kullanılabilir. 30 ml. Detoxifying Scrub : İtalyanın ünlü Güzellik merkezlerinde uygulanan Vino theraphy den esinlenilmiş devrim niteliğinde bir peeling bakımı. Chianti üzüm ekstresi özü, üzüm şırası ve uçucu yağların kokusuyla özel bitkisel tuz ve şeker karışımı. Haftada bir veya iki kez uygulandıktan sonra cildi hızla pürüzsüzleştirir, ölü hücreleri, toksinleri, kiri arındırır, cildi diğer bakımlara hazır hâle getirir. Selülit, doğum çatlakları ve diğer vücut çatlaklarının giderilmesinde büyük rol oynar. Vücutta yoğun nem sağlar. : Hafif bir peeling etkisi için nemli cilde veya yoğun bir peeling etkisi için kurumuş cilde bol miktarda ürünü uygulayın. Birkaç dakika dairesel hareketlerle masaj yapın ve duş sırasında durulayın. Ciltteki ölü deri tabakasını tahriş etmeden uzaklaştırır. Cildi nemlendirir. Duş sonrası kuruma, kaşıntı ve tahrişi önler. 420 gr. Bitkisel Etkin İçerik Antioksidan içerikler ve prosiyanidin, A, C, B1, B2, PP vitaminleri, resveratrol, üzüm polifenolü potasyum - demir, bakır mangan, kırmızı üzün extresi, kırmızı üzüm çekirdeği

8 NeoStem Kök Hücre Serisi Eyes & Face Cleansig Cream : Göz çevresindeki ve yüzdeki ölü deri tabakasını ve makyajı mükemmel bir şekilde temizlemek için bitkisel anti-aging maddelerle zenginleştirilmiş yumuşak, hassas formullü temizleyici kremdir. Zorlu ve ileri yaş ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildi yumuşatır, nemlendirir ve diğer bakımlara hazır hâle getirerek derinlemesine temizler. Hergün kullanıldığında yüze daha taze, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir görünüm verir. : Sabah ve akşamları bir miktar ürünü cildinize eşit bir şekilde uygulayın, Zengin içeriğinin cildinize nüfuz etmesi için 1 dakika masaj yaparak uygulayın. Ardından bolsu ile durulayın. 1 Biostimulating Face Cream : Cildin yaşlanmasını etkili bir şekilde önlemek, doğal savunma bariyerini güçlendirmek ve yenilemek için vazgeçilmez bir günlük bakım ürünüdür Aktif bitkisel madde içeriğiyle birlikte Stella Alpina kök hücreleri, yüze elastikiyet ve nemlilik veren ve kırışıklıkların oluşumuyla savaşan enerji verici maddelerin cilde nüfus etmesini Cildin sağlıklı bir şekilde toparlanmasını ve nemlenmesini sağlar. : Aynı ürün grubundan temizleyici ile cildinizi temizledikten sonra sabah ve akşamları cildinize masaj yaparak uygulayın. Intensive Biostimulating Face Cream : Yüksek oranda kök hücre bileşimiyle bu yenilikçi bakım kremi, özellikle gergin ve tonunu kaybetmiş ciltler için uygundur. Yüze taze, pürüzsüz ve sıkı bir görünüm kazandırır. Bitki özleri ve aktif maddeler bakımından zengin formulü cilde rengini,ışıltısını ve hatlarını geri kazandırırken, günden güne gözle görülür ölçüde kırışıklıkları azaltır. Boyun ve dekolte bölgesi için kullanılabilir. : Sabah ve akşamları cildinize masaj yaparak uygulayın. Ultra Nourishing Biostimulating Face Cream : Cilde fazla miktarda besleyici madde sağlamak ve gözle görülen yaşlanma etkileriyle savaşmak için formule edilmiş canlandırıcı ve yenileyici bakım. Güneş koruma filtresi gün içerisinde maruz kalınan güneş ışınlarından korurken, yüksek oranda Stella Alpina kök hücreleri bileşimi sayesinde cilt dokusunu pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. Kısa sürede gözle görülür gençleşme sağlar. Sabah ve akşamları cildinize masaj yaparak uygulayın.

9 Biostimulating Drops : Cildi canlandıran ve yaşlanma etkileriyle savaşan yüz, boyun ve dekolte bölgesi için yoğun bakım ürünüdür. Yaşlanma ve yorgunluk belirtileriyle mücadele için Stella Alpina dan yararlanılarak oluşturulan anti-aging etki sağlar. Yüze anında bir gerginlik, pürüzsüzlük ve ışıltı verir. İleri düzey anti-aging etkisi vardır. Cilde kadifemsi bir his verir. Sabah ve akşamları aynı ürün grubundan temizleyici ile cildi temizledikten sonra bir miktar ürünü cildinize eşit miktarda uygulayın. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilecektir. Ardından bakım kreminizi uygulayabilirsiniz. 30 ml. Biostimulating Eyes and Lips Contour Göz ve dudak çevresindeki kırışıklıkların oluşumuyla savaşmak ve azlatmak için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Formülünde kollajen üretimini sağlayan ve elastin üretimini harekete geçirmek için Stella Alpina kök hücrelerinin etkilerinden yararlanılmıştır. Buğday Tohumundan elde edilmiş Fitobroside ise cildin nemini ve elastikiyetini arttırır. Dolaşımı aktif hale getiren,yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisi sayesinde göz altı torbalarının, koyu renkli halkaların ve yorgunluk belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. Sigara yada ileri yaş problemlerinden kaynaklı dudak ve dudak çevresi kırışıklıklarını hızlı bir şekilde açılmasına yardımcı olur. Göz çevresindeki derin ifade çizgilerinin yok olmasına yarımcı etkin içeriğe sahiptir. Sabah ve akşamları temiz ciltteki problemli bölgelere masaj yaparak uygulayın. 15 ml. Biostimulating Filler (Dolgu) : İkili etki gösteren devrim niteliğinde bir bakım: kırışıklıklarda gözle görülür ve hızlı bir şekilde azalma; yaşlanma karşıtı ve yenileyici bir etki. Özel maddelerle birlikte, yüze anında genç ve gergin bir görünüm vererek, kırışıklıkların içini dolduran ve cilt yüzeyini pürüzsüz hâle getiren Stella Alpina kök hücreleri içerir. Botox ve dolgu ömrünü uzatır. Cilde sürekli uygulandığında kalıcı anti-aging ve dolgu etkisi sağlar. Gözle görülür bir gerginlik verir. Sabah ve akşamları temiz ciltteki problemli bölgelere masaj yaparak uygulayın. 15 ml.

10 Saf Argan Yağı Anti-Aging Serisi Argan yağı içerikli ürün grubudur. Argan yağı UNESCO Tarafından Dünya Mirası olarak kabul edilmiş ve Fas ta bulunan yüzlerce yaşındaki Arganya Spinoza çekirdeklerinin özünden çok zor şartlarda elde edilen çok değerli ve çok etkili bir içeriktir. Akışkanlığı sebebiyle yağ denilmesine rağmen yağlılık özelliği göstermez. Küçük molekül yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilir. Antiseptik ve arındırıcıdır. Cildi besler, cilt ve vücut çatlaklarında, kırışıklıklarda, sivilce problemlerinde, anti-aging tedavilerinde, cilt kuruluğu problemlerinde ve yaşlanma problemlerinde aranılan ve çok etkili muhteşem bir içeriktir. Temel omega 6 yağ asitleri, bitki sterolleri ve E vitamini bakımından zengin olan Argan yağının besleyici, esnekleştirici ve yaşlanma önleyici önemli etkileri bulunmaktadır. Cilt kuruması ve yabancı maddelerden kaynaklanan yaşlanma ile mücadele eder. Cilt problemlerinin yanı sıra, saç ve vücut problemlerinde oldukça etkilidir. DİKKAT: SAF OLMAYAN VE PİYASADA SAF OLARAK BULUNDUĞUNU İDDA EDEN ARGAN YAĞLARINDAN LÜTFEN KAÇININIZ. ARGAN YAĞI ADI ALTINDA SAF OLMAYAN VE İÇERİĞİNİN NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİR ÇOK ÜRÜN PİYASADA BULUNMAKTADIR. LÜTFEN ALDIĞINIZ ÜRÜNÜN KLİNİK ÇALIŞMASINI İSTEYİNİZ... UNUTMAYIN!!! CİLDİNİZ DENEME YANILMA YERİ DEĞİLDİR.

11 Saf Argan Yağı 10 ml. 100 ml. %98.85 saflıkta Argan yağıdır. Uçucu yağ asitleri, özellikle linoelik asit (omega-6), vitamin ve antioksidanlar yönünden çok zengindir. Yüz, vücut ve saçta kullanmak için idealdir. Uçucu yağ asitleri cildin kuruluğu ve esneklik kaybı üzerinde etkili olarak, kırışıkların oluşmasını önler. Antioksidan ve serbest radikalleri önleyici etkileri olan E vitamini ile yaşlanma karşıtı etkisi güçlendirilmiştir. Linoelik asit (omega-6) hidrolipidik cilt tabakasının nem ve lipid dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur. Çocuklarda kullanılabilir Cilt üzerindeki kızarıklıkları azaltır. Egzema ve iltihap vakaların tedavisinde besleyici ve nemlendirici katkı yapar. Esnekleştirici etkisi kırışıklıkların önlenmesinde yardımcı olur, yara ve tahriş olmuş bölgelerde cildi hızla yumuşatır, besler ve iyileşme sürecinin hızlanmasına yardımcı olur. Sivilceleri ve sivilce izlerini antiseptik özelliği sayesinde hızla giderilmesine yardımcı olur. Saçlardaki donukluk, kıvrıklık ve aşırı kuruluk ile mücadele eder. Özgün narenciye kokusu anında kendini iyi hissetme hissi verir. Bitkisel Etkin İçerik Arganya spinoza yağı: Antioksidan, Anti-aging, besleyici, koruyucu ve onarıcı etki. Litsea cubeba yağı: Antiseptik ve arındırıcı etki. Kullanım şekli Cilt: Her zaman kullandığınız bakım kreminizin yerine haftada en az 2 gün akşamları cildi temizledikten sonra Argan yağını cildinize uygulayın. Bu uygulama sonrasında başka herhangi bir bakım ürünü kullanmanıza gerek yoktur. Özellikle gece kreminin yerine akşamları kullanılması tavsiye edilir. Nemini kaybetmiş cildi besler ve esnekleştirir. Mükemmel bir bakım ve Anti-Aging etkisi vardır. Gözünüze temas ettirmeyiniz. Vücut: Kuruma, kaşıntı, pul pul dökülme, vücut çatlağı gibi problemlerde banyo veya duştan sonra tamamen emilinceye kadar ovularak tüm vücuda uygulanır. Saç: Saçların dökülme, incelme, kepeklenme, elektriklenme gibi problemleriyle mücadele etmesi için ya da saçların ayrılan uçlarını onarmak için ve parlaklıklarını kazanması için tüm saça uygulanır.

12 Argà Cleansing Milk Ürün içeriği Argan yağı içerir. Doymamış yağ asitleri ve antioksidan maddeler yönünden zengindir. Cildi besler ve erken yaşlanmasına, sıkılığını ve esnekliğini kaybetmesine karşı mücadele eder. Cildi yumuşatarak ve nemlendirerek temizler ve ciltte yaşlanma izlerinin olmasını engeller. Şam Gülü özünün zehirli maddelerden temizleme ve arındırıcı özelliği sayesinde etkisi arttırılır. İçerdiği argan yağı sayesinde yumuşatıcı etkisi de vardır. Bitkisel Etkin İçerik Arganya Spinoza Yağı: Besleyici, koruyucu, onarıcı ve anti-aging etki. Şam Gülü: Canlandırıcı, yatıştırıcı, zehirli maddelerden arındırıcı etki. Hindistan Cevizinden Elde Edilen Doğal Trigliseritler: Besleyici, destekleyici etki. Ekstra-Nemlendirici Bileşik: Uzun süreli yoğun nemlendirici etki. Bitkisel Kökenli Antioksidanlardan Oluşan Karışım: Koruyucu ve destekleyici etki. Bitkisel Gliserin: Nemlendirici etki. Sabah ve akşamları bir miktar ürünü cildinize eşit bir şekilde uygulayın, Zengin içeriğinin cildinize nüfuz etmesi için 1 dakika masaj yaparak uygulayın. Ardından bolsu ile durulayın. 200 ml. Yüz, boyun ve dekolte bölgeleri için yaşlanma karşıtı kremdir. Argan yağı içerir. Doymamış yağ asitleri ve antioksidan maddeler yönünden zengindir. besler ve erken yaşlanmasına, sıkılığını ve esnekliğini kaybetmesine karşı mücadele eder. Argan yağı uçucu yağ asitleri, özellikle de linoelik asit (omega 6), vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengindir. Uçucu yağ asitleri cildin kuruluğu ve esneklik kaybı üzerinde etkili olarak, kırışıkların oluşmasını önler. Antioksidan ve serbest radikalleri önleyici etkileri olan E vitamini ile yaşlanma karşıtı etkisi güçlendirilmiştir. Karite yağı cildin renk ve esnekliğinin daha iyi olması için yüksek miktarda anti-aging bakımı sağlar Şam Gülü özütünün renklendirici ve yatıştırıcı etkisi vardır. Bitkisel Etkin İçerik Arganya Spinoza Yağı: Besleyici, koruyucu, onarıcı ve antiaging etki. Karite Yağı: C i l d i Yumuşatıcı, yatıştırıcı, nemlendirici, yeniden toparlayıcı etki. Zeytinyağı: Yumuşatıcı ve antioksidan etki. Tatlı Badem Yağı: Yumuşatıcı ve esnekleştirici etki. Şam Gülü: Canlandırıcı ve yatıştırıcı etki. Bitkisel Kökenli Antioksidanlardan Oluşan Karışım: Koruyucu ve destekleyici etki. Hyaluronic Acid: Yoğun nemlendirici etki. E Vitamini: Yoğun nemlendirici ve Yüksek antioksidan etki. Bitkisel Gliserin: Nemlendirici etki. Karite Yağı: Koruyucu ve yatıştırıcı etki. Yaşlandırma karşıtı bir krem olup, sabah ve akşam temiz cilde, yüze, boyna ve dekolte bölgelerine uygulanır. Argà Anti-Aging Cream Argà S.O.S Gell El, yüz, dirsek ve dizlerde oluşan kızarıklık,tahriş yara,iz ve çatlaklar için cildi çok hızlı birleştiren, iz kalmasını önleyerek onaran, Cildi besleyen ve nemlendiren hoş kokulu, zengin ve yumuşak bir üründür. Doymamış yağ asitleri ve antioksidanları yönünden zengin, besleyici ve ipek etkisi yaratan argan yağı içerir. Litsea cubeba içeriğinin kokusu ile tazelik ve hoşluk hissi verir. Yara, uçuk yada tahriş olmuş bölgelerde cildi hızlıca onarılmasına yardımcı olur. Bitkisel Etkin İçerik Litsea Cubeba Yağı : Cildi rahatlatıcı ve tazeleyici etki. Arganya Spinoza Yağı: Besleyici, koruyucu, onarıcı ve anti-aging etki. Karite Yağı: Koruyucu ve yatıştırıcı etki. Hyaluronic Acid: Yoğun nemlendirici etki. E Vit: Anti-oksidan ve nemlendirici etki. Bitkisel Kökenli Antioksidanlardan Oluşan Karışım Koruyucu ve onarıcı etki. Pirinç Özleri: Yoğun nemlendirici ve besleyici etki. Üründen az bir miktar yüz, dudak, el, dirsek, diz yada cildin özellikle kuruyan ve tahriş olmuş bölgelerine masaj yaparak uygulayınız. 40 ml.

13 : Zayıf ve cansız saçların hücresel olarak sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Saçları besler, ihtiyacı olan nemi sağlar. Daha parlak, daha güçlü, daha canlı ve daha sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Konsantre içeriğe sahiptir. Bitkisel Etkin İçerik Arganya Spinoza Yağı: Besleyici, koruyucu ve onarıcı etki. Moringa Oleifera: Onarıcı ve anti-stres etki. Şam Gülü: Canlandırıcı ve yatıştırıcı etki. Litsea Cubeba Yağı: Antiseptik ve arındırıcı etki. Hidrolize Edilmiş Buğday Proteini: Koruyucu ve güçlendirici etki. Pirinç Proteini: Nemlendirici ve besleyici etki. Bitkisel Gliserin: Nemlendirici etki. Yumuşak Yüzey Aktif Maddeler Temizleyici ve arındırıcı etki. Üründen az bir miktarı nemli saça ovalayarak sürün. Friksiyon yaparak saçınızda 5 dakika kalmasını sağlayın. Sonra iyice durulayın. 200 ml. Argà Shampoo Argà Repairing Serum Yüz, boyun ve dekolte bölgelerinde çok etkili bir serumdur. Uçucu yağ asitleri, özellikle de linoelik asit (omega-6), vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan Argan yağı içerir. Uçucu yağ asitleri cildin kuruluğu ve esneklik kaybı üzerinde etkili olarak, kırışıkların oluşmasını önler. Mevcut kırışıklıkların hızla giderilmesine yardımcı olur. Antioksidan ve serbest radikalleri önleyici etkileri olan E vitamini ile yaşlanma karşıtı etkisi güçlendirilmiştir. Linoelik asit (omega-6) hidrolipidik cilt tabakasının nem ve lipid dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur. Acmella çiçeği özü güçlü bir onarma ve sıkılaştırma etkisine sahiptir. Yaşlanmayı geciktirmek ve kırışıklıkları önlemek amacıyla yüz çehresinin yeniden yapılanmasını sağlar. Özellikle ifade çizgileri üzerinde çok etkildir. Karite yağını cildin canlılığının ve esnekliğinin daha iyi olması için çok yüksek miktarlarda içerir. Şam Gülü özütünün canlandırıcı, yatıştırıcı ve zehirli maddelerden arındırıcı etkisi vardır. Bitkisel Etkin İçerik Arganya Spinoza Yağı: Besleyici, koruyucu, onarıcı ve anti-aging etki. Şam Gülü: Canlandırıcı ve yatıştırıcı etki. Acmella Bitkisi Özü: Onarıcı ve sıkılaştırıcı etki. Bitkisel Gliserin: Yoğun nemlendirici etki. Karite Yağı: Koruyucu ve yatıştırıcı etki. : Cildinizi temizledikten sonra Anti-Aging yüz kreminden önce veya bu kremin yerine kullanın. Yüz, boyun ve dekolte bölgelerini iyice temizledikten sonra hafifçe ovalayarak uygulayın. Kolaylıkla emilir, cilt üzerinde artık bırakmaz. Tek başına kullanılabilir veya kremden önce kullanılabilir. 30 ml. Argà Lipstick Soğuk hava koşullarında ve tahriş olmuş cilt üzerinde yoğun nemlendirici ve koruyucu etkisi vardır. Yağlılık hissi vermez ve yağlandırmaz. Mükemmel bir şekilde nemlendirir ve besler. Bitkisel Etkin İçerik Arganya Spinoza yağı: Besleyici, koruyucu ve onarıcı etki. Karite Yağı: Koruyucu ve yatıştırıcı etki. E Vitamini: Antioksidan ve serbest radikaller ile savaşan etki. Argan Yağı ile Karite Yağı içeren bileşikler sayesinde dudakları soğuğa ve soğuğun neden olduğu tahrişe karşı korur, yumuşatır, besler ve nemlendirir. 5,8 ml.

14 LEKELİ CİLT SERİSİ WHITE BEAUTY SKIN WHITENING CREAM Leke Oluşumunu Önleyici ve Cilt Beyazlatıcı İçerikler Arbutin: Leke Üretiminden Sorumlu Tirozinaz Enzimini Baskılayarak Leke Oluşumunu Önler Kojik Acid: Güçlü Bir Anti-Oksidandır. Cilt Beyazlatmasında Kullanılır Glycolic Acid: Ciltteki Ölü Deri Tabakasını Nazikçe Soyar Hücre Koruyucu Ve Yapılandırıcı İçerikler Lactic Acid: Hücre Yenileyici ve Yapılandırıcıdır Mandelic Acid: Işığa Bağlı Hücre Yıpranmasını Önler Phytic Acid: Yüksek Bir Anti-Oksidandır. Hücre Deformasyonunu Önler Tartaric Acid (üzümden): Hücre Koruyucu ve Ph Düzenleyicidir

15 GÜNEŞ KORUYUCU SERİSİ Sun Cream Spf 30 Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin günlük bakımını ve korumasını sağlar. Güneşe karşı cildin reaksiyon gösterdiği bölgelerde yatıştırıcı etkisi vardır. Yüz ve vücuda eşit şekilde uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Gün içerisinde birkaç kez uygulamayı tekrarlayın. Sun Cream Spf 50 Çok üstün bir koruma sağlar. Güneş ışınlarından kaynaklanan lekelerin oluşmaması için güneşe çıkmadan önce tatbik edilmelidir. Güneş lekelerine ve cildin vaktinden önce yaşlanmasına neden olan ve ciltte güneş yanığı oluşturan UVA/UVB ışınlarına karşı etkilidir. Bu ürün, aynı zamanda cildi yumuşatır ve besler. Yüz ve vücuda eşit şekilde uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Gün içerisinde birkaç kez uygulamayı tekrarlayın. Sun Spray Spf 50 Yüksek koruma seviyesi güneş radyasyonunun yoğunluğunu genel olarak düşürür, çocukların ve aşırı hassas ciltlerin güneşe aşamalı bir şekilde uyumunu sağlar. Güneşe karşı cildin reaksiyon gösterdiği bölgelerde yatıştırıcı etkisi vardır. Sprey formudur. Yüz ve vücuda eşit şekilde uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Gün içerisinde birkaç kez uygulamayı tekrarlayın. Sun Cream Spf 50 Cildi güneşin zararlı etkilerinden maximum seviyede koruyarak, yaşlanma etkileri ve leke oluşumları ile mücadele eder. Cildi foto yaşlanmaya karşı korur. Ciltteki hücrelerin ve ciltteki elastikiyetin korunmasını sağlar, güneş sebebiyle oluşan kırışıkların onarılmasına yardımcı olur. Cildi yumuşak, esnek ve nemli tutar, pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Yüz ve vücuda eşit şekilde uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Gün içerisinde birkaç kez uygulamayı tekrarlayın.

16 Saf ARGAN Yağı %98.85 saflıkta Argan Yağıdır. Özellikle linoelik asit (omega-6), vitamin ve antioksidanlar yönünden zengindir. Uçucu yağ asitleri cildin kuruluğu ve esneklik kaybı giderir, kırışıkların oluşmasını önler. Egzema ve iltihap vakaların tedavisinde besleyici ve nemlendirici etki sağlar. Esnekleştirici etkisi gerginlik izlerinin önlenmesini sağlar, cildi onarır. E vitaminli antioksidanlar sayesinde, serbest radikalleri önler, yaşlanmaya karşı etkilidir. Linoellik asit (omega-6) hidrolipidik cilt tabakasının nem ve lipid dengesinin sağlanmasına katkıda bulunur. Cilt üzerindeki kızarıklıkları azaltır. Saçlardaki donukluk, kıvrıklık ve aşırı kuruluk ile mücadele eder. PARABEN İÇERMEZ SLS İÇERMEZ NİKEL TESTİ YAPILMIŞTIR PEG İÇERMEZ ÇEVREYE SAYGILIDIR MADENİ YAĞ İÇERMEZ GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ MADDE İÇERMEZ HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST EDİLMEMİŞTİR İTALYA'DA ÜRETİLMİŞTİR İthalatçı Firma: LEYKA Kozmetik San. Tic. Anonim Şirketi Tel: Fax :

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi

SILVERLINE Genç Normal Karma Cilt Serisi Yoğun olarak, ilk kez bitkisel ve denizsel içerikleri bir arada Corona de Oro üretmiştir. Yüksek kalitede sinerjik etkilerle cildin sağlığına, güzelliğine kavuşmasını gözle görülür şekilde ispatlamıştır.

Detaylı

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45

Ağustos 2015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Ağustos 015 Sayı: 8 huncalife.com.tr Fiyat 1.45 Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Bu ay size çok güzel haberlerimiz var. Huncalife olarak Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve

Detaylı

Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35. Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri!

Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35. Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri! Haziran 2014 Sayı: 5 huncalife.com.tr Fiyat 1.35 Babalar Günü İçin Mükemmel Hediye Seçenekleri! Merhaba Değerli Huncalife Temsilcileri, Başta kendi babam Adnan Hunca olmak üzere bize yol gösteren ve hayatımızın

Detaylı

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR

CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR CİLT KOZMETİĞİNİZDEKİ YENİLİKÇİ ADIMLAR DERMATOLOJİK KOZMETİK LABORATUVARLARI DCL, 1980 den beri, en yüksek kalitede, reçetesiz cilt ve saç ürünlerini doktorların hizmetine sunmaktadır. DCL de çalışan

Detaylı

MASKE Normal Ciltler için

MASKE Normal Ciltler için MASKE Normal Ciltler için Normal, kuru, yağlı ve akneli cilt tipleri için 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeriğinde zengin bileşimlerin (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor) yanı sıra, Susam Yağı,

Detaylı

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX SKINOVAGE PX İÇİNDEKİLER 1. Felsefesi... 2. Serideki aktif içerikler... 3. Alt seriler... 4. VITA BALANCE kuru cilt tipleri için... 5. CALMING SENSITIVE hassas cilt tipleri için... 6. PERFECT COMBINATION

Detaylı

Cildinin Biliyor musun?

Cildinin Biliyor musun? CİLDİNİz. HİSSEDİYOr- MUSUN? Cildinin Durumunu Biliyor musun? 3 Genel olarak hepimiz sağlıklı, normal bir ciltle dünyaya geliriz. Durum... normal cilt kuru cilt Bu mükemmel bir cilt, hemen hemen kusursuz,

Detaylı

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU

www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU www.asgkozmetik.com 2013 KATALOĞU HairMD, ASG Kozmetik Tescilli Markasıdır. SAÇ ŞAMPUANI 300ml BİTKİSEL KÖK HÜCRE VE BİTKİSEL MULTİVİTAMİN - MİNERAL KOMPLEKS TÜM SAÇ TİPLERİ İÇİN. Hairmd Şampuan içeriğindeki

Detaylı

FOREVER. pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU

FOREVER. pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU FOREVER pure and simple 2010 ÜRÜN KATALOĞU yeni ürünler Sağlıklı yaşam ve yenilikler en büyük tutkumuz. İşte bu nedenle, dünya üzerinde ki sağlık, güzellik ve besin tamamlayıcı özellikli en iyi aloe vera

Detaylı

Ürün Tanıtım Kataloğu

Ürün Tanıtım Kataloğu SHILIBA O DOĞAL KİŞİSEL BA KIM ÜRÜNLE Rİ Ürün Tanıtım Kataloğu Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun S H I L I B A O D OĞ A L Kİ Ş İ S E L B A KI M Ü R Ü N L E R İ Kendi Güzelliğinizin Uzmanı Olun Altıntepe

Detaylı

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası

ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN. dünyanın. en saf* kozmetiği. * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası ÇOCUĞUNUZ VE SİZİN İÇİN dünyanın en saf* kozmetiği * USDA Organik Sertifikası * FDA Yiyecek Sertifikası Mambino Organics ürünleri el yapımıdır ( toplu üretim yapılmamaktadır) ve doğal hammaddelerimizin

Detaylı

Aktif oksijenle gençleşin

Aktif oksijenle gençleşin Aktif oksijenle gençleşin PHARMAOZON Ozon nedir? PHARMAOZON Aktif oksijen olarak adlandırılan ozon,bilinen en etkili antibakteriyel ajandır. Üç oksijen atomundan oluşan doğal bir gazdır. 2 atomlu normal

Detaylı

içecekler Aloe Vera Gel Aloe Vera lı İçecek

içecekler Aloe Vera Gel Aloe Vera lı İçecek 205 Ürün Kataloğu içecekler Meyve suları ve özlerinden hazırladığımız özel karışımlardan oluşan içecek çeşitlerimiz, günlük besin gereksiniminizi karşılamaya ve iyi bir yaşam tarzına kavuşmanıza yardımcı

Detaylı

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi

ARCTIC SECRET Oksijen Serisi ARCTIC SECRET Oksijen Serisi OKSİJEN SERİSİ KUZEY DENİZİNİN SIRLARI Deride hücresel solunumu arttırıcı etki gösterir, deriyi oksijenlendirir. Cilde elastikiyet kazandırır, ölü cilt hücrelerinin giderilmesine

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU 2012/13

ÜRÜN KATALOĞU 2012/13 ÜRÜN KATALOĞU 2012/13 EV GÜZELLİK ZİNDE YAŞAM CROP BOTTOM SİZİN İŞİNİZ EV GÜZELLİK ZİNDE YAŞAM 1959 Başlangıç Çeşitli küçük serbest girişimlerde birlikte çalıştıktan sonra çocukluk arkadaşı olan Rich DeVos

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2015 - VERSİYON 2 ÜRÜN KATALOĞU 2015 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 ÜRÜN KATALOĞU 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX DIŞTAN İÇE VE İÇTEN DIŞA, NU SKİN EN İYİ ŞEKİLDE GÖRÜNMENİZİN VE HİSSETMENİZİN PÜF NOKTASI Geleceğe doğru bir bakın;

Detaylı

TM 2013 ÜRÜN KATALOĞU

TM 2013 ÜRÜN KATALOĞU TM 2013 ÜRÜN KATALOĞU İÇECEKLER Meyve suları ve özlerinden hazırladığımız özel karışımlardan oluşan içecek çeşitlerimiz, günlük besin gereksiniminizi karşılamaya ve iyi bir yaşam tarzına kavuşmanıza yardımcı

Detaylı

FOREVER ÜRÜN KATALOĞU 2011

FOREVER ÜRÜN KATALOĞU 2011 FOREVER ÜRÜN KATALOĞU 2011 YENİ ÜRÜNLER #321 FAB Forever Active Boost (Doğal Enerji İçeceği) Doğal Enerji İçeceği olan yeni harika ürünümüz FAB Forever Active Boost, sürekli aktif olabilmeniz için gereken

Detaylı

Çikolatanın baştan çıkarıcı etkisi,ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor.

Çikolatanın baştan çıkarıcı etkisi,ananas ve çiçeksi notalar ile birleşerek çekiciliği arttırıyor. 10000 MACHO VICTORY EDT 100ML (E) İçeriğindeki karanfil ve kişniş notalarının heyecan verici kokusu ve erkeksi dokunuşu ÜRÜN KODU ÜRÜN ADI ile muhteşem aromaları KULLANIM ortaya / UYARI çıkaran / ÜRÜN

Detaylı

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu

Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi. 15yıl. Yeni 2013 Katalogu Sağlınız, Güzelliğiniz ve Mutluluğunuz için Sadece en İyisi 15yıl Yeni 2013 Katalogu İÇINDEKILER Prensiplerimiz 4 Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz 5 Tarihçemiz 5 Ağız Sağlığı 6 Dr. Silver Diş Macunu 6 WELLBEING

Detaylı

Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar

Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar www.thaliasoap.com Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bitkisel Şampuanlar NEDEN ISIRGAN ÖZLÜ ŞAMPUAN? Etken maddeleri laboratuvar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. Thalia laboratuarı

Detaylı

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI

BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI BİTKİSEL SABUNLAR VE FAYDALARI Papatya Sabunu : İltihap gidericidir, selüloit tedavisinde kullanılır, cilt parlaklığı içinse sabunlandıktan bir iki dakika sonra durulanmak yeterlidir. Hazırlanacak sabunun

Detaylı

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor*

Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* X Sonbahar/Kış 2010 Dünya sınıfı iki marka güçlerini birleştiriyor* Daha iyi bir yaşam için beslenme. *Bkz. sayfa 30 Sağlıklı, aktif bir yaşam tarzını destekleyecek kılavuzunuz 2 Sağlıklı Aktif Yaşam Programı

Detaylı

Aromaterapi Anne ve Bebek

Aromaterapi Anne ve Bebek Aromaterapi Anne ve Bebek aisha, ülkemizin ilk aromaterapi markasıdır. aisha nın bu konuda özellikle uzmanlaşmasının nedeni, tüm duyuları etkileme gücüne sahip aromaterapinin, kadim şifa ve inanç sistemlerinin

Detaylı

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi

1993 Yılından bu yana 22 Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 19 Kategoride 1200 ü aşkın ürün %100 Türk Sermayesi 5 99 Yılından bu yana Yıllık Köklü bir geçmiş 50 yi aşkın marka 9 Kategoride 00 ü aşkın ürün %00 Türk Sermayesi ISO 76 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ISO 900 KALİTE GÜVENCE SERTİFİKASI ULUSLARARASI AKREDİTE

Detaylı

PAPİLA KOZMETİK 2014 ÜRÜN KATALOĞU ve BİLGİ KİTAPÇIĞI

PAPİLA KOZMETİK 2014 ÜRÜN KATALOĞU ve BİLGİ KİTAPÇIĞI modern çağın güzelliği PAPİLA KOZMETİK 2014 ÜRÜN KATALOĞU ve BİLGİ KİTAPÇIĞI 1 modern çağın güzelliği 2013 bizim için çok başarılı bir sene oldu. Yeni ürünlerimizin katkısı ve sizlerin de desteği ile oldukça

Detaylı

Deriye derin destek KULLANIM REHBERİ

Deriye derin destek KULLANIM REHBERİ Deriye derin destek KULLANIM REHBERİ İÇERİK 3 Sanovis 4 Agera Rx hakkında 5-7 Deri fizyolojisi 8-11 Agera Rx Serisinin ardındaki bilimsel destek 12 Fitzpatrick e göre Deri Tipleri 13-16 Ürün Kısa Bilgileri

Detaylı

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge M E N Ü 02 Spa Kuralları ve Politikası 04 Islak Alanlar 07 Nua ya Özel 09 Yüz Bakımları Sayın Misafirlerimiz, Türkiye nin ilk ve tek destinasyon Spa sına hoş geldiniz. Nua Wellness-Spa da sizi aramızda

Detaylı

True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi. Sıkça Sorulan Sorular

True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi. Sıkça Sorulan Sorular True Elements Marine Organik Cilt Bakım Serisi Sıkça Sorulan Sorular S: Her bir ürünün özellikleri nelerdir? C: Her bir ürünün cilde belirli faydaları vardır: Velvet Temizleme Sütü Bir cilt temizleyicinin

Detaylı