İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül İstanbul Marriott Hotel Asia

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia"

Transkript

1 İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül İstanbul Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar

2 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012, İstanbul Marriott Hotel Asia PROGRAM Hoşgeldiniz Alper Toper - HRdergi Genel Müdürü Evrim Kuran Dinamo Eğitim ve Danışmanlık Bir iç ve dış müşteri olarak yeni nesil: Markanızdan, şirketinizden ne bekliyor? Ufuk Tarhan - M- GEN Kurucu Ortağı, Fütüristler Derneği İstişare Kurulu Başkanı Çay kahve arası Konu başlığı duyurulacaktır Uzm. Psikolog Burcu Çanacık - DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Proje Yöneticisi, Eğitmen & Koç Yeni nesil, yeni çalışan deneyimi Başak Bilgin - Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Eğitim Birim Yöneticisi Öğle yemeği Konu başlığı duyurulacaktır Enocta Çay - kahve arası Panel / Y Kuşağı: Geleceğin liderlerini yetiştirmek Moderatör: Ülgen Özmen HRdergi Genel Müdür Yardımcısı Birsen Çevik British American Tobacco (BAT) Türkiye İK Direktörü Nurer Yüksel Siemens İK Direktörü Oya Buyan Eureko Sigorta İK Direktörü Çay - kahve arası Y ler Y leri yönetirse Güntulu Peker Pamuk Speak İK Genel Müdür Yardımcısı Tüm Y ler adına oooo yeahh Elif Hacıhaliloğlu Speak Eğitim ve İç İletişim Uzmanı Söz Y Kuşağında Bülent Bayram - Vodafone Yetenek Geliştirme Direktörü

3 Bir iç ve dış müşteri olarak yeni nesil: Markanızdan, şirketinizden ne bekliyor? Ufuk Tarhan M-GEN Kurucu Ortağı Fütüristler Derneği İstişare Kurulu Başkanı M-GEN in kurucu ortağı, Fütürist, İş Tasarımcısı ve Avatarı, Ekonomist, Fütüristler Derneği İstişare Kurulu Başkanı. Kartvizit ünvanı; En iyi Gelecek Tasarımcısı. Blogger, Platin Dergisi, Hürriyet Eğitim, Yenibiris.com Yazarı Ufuk Tarhan, ODTÜ Ekonomi Mezunu arasında çoğunlukla teknoloji olmak üzere çeşitli sektörlerde üst düzey yöneticilik yaptı yılında Dünya Gazetesi-Bilişim Sektörünün En Başarılı İş Kadını Ödülünü aldı da M-GEN Gelecek Planlama Merkezi ni kurup solo-girişimci (solopreneur) oldu arasında Fütüristler Derneği Başkanlığı yaptı. World Future Society ve Association of Professional Futurists Üyesidir. Keynote Speaker. Türkiye nin ilk ve tek Fütürist kadın konuşmacısı olarak tanındı. Dünya Fütüristler Zirvesi nde konuşma yapan ilk Türk kadını oldu. Tablet Seminerlerin mucididir. Sıkı bir blogger ve internet yazarı, içerik küratörüdür. TUSIAD Fütürizm Düşünce Grubu Moderatörüdür. Düşlediğin Gelecek, Kişisel Gelecek Planlaması Çalışma Kitaplarının ve To Do or Not to Do nun yazarıdır. World Future Society,Association of Professional Fütürists Üyesi, The Futurist Türkiye Dergisinin yayıncısıdır. Ufuk Tarhan ın Sosyal Medya adresleri; Blog1, Blog2, Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Friendfeed, Linkedin, Foursquare, YouTube, İki kere evlendi. İki genç insanın annesi. Gençlerin savunucusu. Eğitime değil, öğrenime inanıyor. Pek çok tuhaf ama faydalı düşüncesi var. Kısacası kendisi; öğrenmeyi, insana eziyet eden her alanda, insan yerine, insanların mutluluğu için teknoloji kullanmaya kafayı takmış, fikir üretmeyi, buluş yapmayı hobi edinmiş, arayış içinde bir fütürist.

4 Y Kuşağı: Geleceğin liderlerini yetiştirmek Birsen Çevik BAT Türkiye İK Direktörü Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü nden 1996 yılında mezun oldu. İnsan Kaynakları kariyerine PricewaterhouseCoopers ta başlayan Çevik, daha sonra Hewlett Packard ta çalıştı. Birsen Çevik, British American Tobacco (BAT) ye Ağustos 2001 de katıldı ve Eylül 2005 e kadar ücretlendirme, işe alım, eğitim ve gelişim gibi çeşitli alanlarda yöneticilik yaptı. Daha sonra 12 aylık bir gelişim rolü kapsamında BAT Macaristan a İnsan Kaynakları Hizmetleri ve Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak atandı. Macaristan daki görevi sonrasında, BAT Türkiye de Satış ve Pazarlama departmanlarından sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü görevine atanan Çevik, şirketin Direkt Dağıtım modeline geçiş projesinde Değişim Yönetimi Projesini yönetti. Şubat 2008 de BAT nin Tekel i satın alması sonrasında Commercial Business İnsan Kaynakları Müdürü rolüne atanan Birsen Çevik, bu önemli entegrasyon sürecinde anahtar bir rol oynadı ve Nisan 2009 da BAT Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü rolüne atandı. Y Kuşağı: Geleceğin liderlerini yetiştirmek Nurer Yüksel Siemens İK Direktörü Nurer Yüksel, 1986 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü nden mezun oldu. Yüksek lisansını ODTÜ İstatistik Bölümü nde tamamladıktan sonra, profesyonel iş hayatına 1992 yılında Siemens de Controlling bölümünde başladı yılları arasında Endüstri sektöründe önce projelerinin ticari sorumluluğunu daha sonra da sektörün ticari yöneticiliğini yürüttü yılından Ekim 2001 e kadar Endüstriyel Satınalma Hizmetlerinin yöneticiliğini gerçekleştirdi yılları arasında Sağlık Sektörü Ticari Direktörlüğü görevini yürüttü. Şimdiki görevi olan İnsan Kaynakları Direktörlüğü ne 2006 yılında atanmıştır Afyon doğumlu olan Yüksel, evli ve bir çocuk babasıdır.

5 Söz Y Kuşağında Bülent Bayram Vodafone Türkiye Yetenek Geliştirme Direktörü Vodafone TR olarak çalışanlarımızın büyük çoğunluğunu genç yetenekler arasından seçiyoruz. Dolayısıyla bize artı değer katan, sürekli gelişim içinde olan, sorgulayan ve teknoloji odaklı bu yetenekli kuşağın doğru anlaşılması ve doğru yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. VF Türkiye olarak gücümüzü onlardan alıyor, onlara yatırım yapıyoruz. Üç yıldır yürüttüğümüz Discover Programı ile Y kuşağının kariyer gelişimini birlikte şekillendiriyor ve gelişimine odaklanıyoruz. Bunu da onlara yakın durarak ve genç düşünerek, onlardan ilham alarak yapıyoruz. Bugüne kadar hep onları konuştuk, onları anlamaya çalıştık ve şirketlerimizi/ kendimizi onlara hazırladık. Şimdi sıra onlarda! Vodafone Türkiye Discover Genç Yetenekleri şimdi kendilerini ve onların gözünden bizi anlatıyor! Bülent Bayram, Boğaziçi Üniversitesi nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi lisans eğitimi alan Bülent Bayram, iş hayatına 1998 yılında Danone de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlamıştır yılları arasında kariyerine İngiltere de Jacob s Bakery Ltd. de devam eden Bayram, sırasıyla İnsan Kaynakları Yetkilisi, İnsan Kaynakları Proje Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Müdürü gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur. İngiltere de bulunduğu dönemde Liverpool Community College a bağlı The Chartered Institute of Personnel Development (CIPD) den Core Management sertifikası almıştır. Kariyerine yine Danone grup bünyesinde Fransa da devam etme kararı alan Bayram, yılları arasında Danone merkez ofisinde İK Sistemleri Süreç Tasarımı konusunda çalışmıştır yılları arasında ABD de bulunan Bayram, The Dannon Company de sırasıyla Ödüllendirme & İK Teknolojileri ve Servisler Direktörü, Yetenek Direktörü ve Proje Yönetimi Komite Üyesi olarak görev almıştır yılının Haziran ayında Türkiye ye dönen Bayram, Danone Baby Nutrition da İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmıştır yılının Şubat ayından bu yana Vodafone Türkiye de Yetenek Geliştirme Direktörü görevini sürdürmektedir.

6 Y Kuşağı: Geleceğin liderlerini yetiştirmek Oya Buyan Eureko Sigorta İK Direktörü Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Buyan, kariyer hayatına 1992 yılında Bilişm sektöründe faaliyet gösteren Entek A.Ş de başlamıştır yılları arasında Arçelik te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmış ve Koç 2000 projesi kapsamında İnsan Kaynakları dönüşüm projesinde görev almıştır. Finans sektöründeki deneyimine yılları arasında ücretlendirme yetkilisi olarak görev aldığı Demirbank ta başlamıştır. ABD de bulunduğu yılları arasında Duquesne Üniversitesi nde MBA eğitimine başlamış ve üniversitede çeşitli görevlerde çalışmıştır yılında Garanti Bankası nın e-bank projesine İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak katılmış, 2007 yılına kadar kariyerine Garanti Bankası İnsan Kaynakları Birimde sırasıyla işe alım, insan gücü ve kariyer planlama alanlarında devam etmiştir yılı itibariyle Eureko Sigorta da İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmakta olan Buyan evli ve 2 çocuk annesidir.

7 Yeni nesil, yeni çalışan deneyimi Başak Bilgin Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Eğitim Birim Yöneticisi 1979 yılında İstanbul da doğdu. Lise öğrenimini Ortadoğu Koleji, lisans öğrenimini Marmara Üniveresitesi Çalışma Ekonomisi ve Endustriyel İlişkiler bölümün de tamamladı. İş hayatına 2001 yılında Bilge Adam İnsan Kaynakları Bölümü nde başladı, yılları arasında Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanı sonrasında Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etti Şubat ayından beri Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Eğitim Birim Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Y Kuşağı ve çalışan deneyimi ile ilgili şirketinde proje yöneticiliği yapmaktadır. Evli ve Beliz adında minik bir kızı var.

8 Konu başlığı duyurulacaktır Burcu Çanacık, Uzm. Psikolog DBE Proje Yöneticisi,Kurumsal Eğitmen ve Koç 2003 yılında Koç Üniversitesi İşletme, Ekonomi ve Psikoloji (burslu) bölümlerinden mezun olmuş, 2006 da yine Koç Üniversitesi nde burslu olarak Endüstri ve Örgüt Psikolojisi tezli yüksek lisans bölümünü tamamlamıştır yılları arasında Koç Üniversitesi nde, Cebir, İstatistik, Ekonomi ve Psikoloji derslerinde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır dan itibaren Davranış Bilimleri Enstitüsü nde eğitmen ve proje yöneticisi olarak çalışmakta olup, bu süreçte Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi, Çalışan Memnuniyeti&Bağlılığı, Yetkinlik Bazlı İK Sistemi Kurma projelerini yönetmiştir. İnsan Kaynakları ve kişisel gelişim alanında kurumsal eğitimler vermekte ve koçluk yapmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde de eğitimler vermekte ve Yönetim&Organizasyon alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.

9 Y ler Y leri yönetirse Güntulu Peker Pamuk Speak İK Genel Müdür Yardımcısı Celal Bayar Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Güntulu Peker Pamuk, iş hayatına Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başlamıştır. Sırasıyla Organizasyonel Gelişim, İç İletişim ve Eğitim bölümlerinde yer aldıktan sonra 2005 yılında Lojstik sektörüne giriş yapan Pamuk, Setrans Grup ta İK ve Kalite Müdürü olarak görev yapmış, 2006 yılında Avea İletişim Hizmetleri A.Ş de Yetenek Yönetimi ve Eğitim bölümünde yer almıştır yılından beri Speak te İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren Pamuk aynı zamanda Erickson Coaching International koçluk programını tamamlamış ve koçluk yapmaktadır. Kendisi de Y kuşağından sayılabilen Pamuk, evli ve Okyanus Ege adında Z kuşağından bir çocuğun annesidir. Tüm Y ler adına oooo yeahh Elif Hacıhaliloğlu Speak Eğitim ve İç İletişim Uzmanı 1986 yılında dünyaya gelen Elif, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünü bitirmiş olup, toplam iki yıllık deneyim ile müdür olmak için sabırsızlanmakta ve şirketinden büyük beklenti içindedir. Bu iki yılda yaptıkları konusunda kendisinin sayfalarca yazacak şeyi olmasına rağmen, yöneticisinin sadece yarım sayfada bunları toparlamasına şaşırmaktadır. Speak te Eğitim ve İç İletişim Uzmanı olarak görev yapan Elif özellikle çalışan bağlılığı ve kişisel gelişim konularında özgün projeler geliştirmekten zevk almakta, rapor, form ve prosedürlerin tümünden itina ile kaçınmaktadır. Yaş ortalaması 24 olan Speak te Eğitim ve İç İletişim Uzmanı olarak çalışan Elif üniversiteden itibaren gelen kitle iletişimine olan merakını şu anda yaptığı iç iletişim görevi ile gidermekte ve yaptığı işin tam kendisine göre olduğunu düşündüğü için mutlu bir şekilde çalışmaktadır. Çalışan bağlılığı, işveren markası, algı ve itibar yönetimi konularında uzmanlaşmanın kariyer hedefleri ile paralel alanlar olduğunu bildiği için bu konuları içeren bilgilere özellikle eğilmektedir. Elif boş zamanlarda fikirlerin ya da objelerin tasarımı konusuna kafa yormaktadır.

İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia

İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012,

Detaylı

Kurumsal Eğitim Günleri

Kurumsal Eğitim Günleri Kurumsal Eğitim Günleri 23-24 Mayıs 2012 - Conrad Hotel, İstanbul Türkiye de kurumsal eğitim yöneticilerini bir araya getiren tek etkinlik olan Eğitimciler Zirvesi şimdi Kurumsal Eğitim Günleri ne dönüşüyor.

Detaylı

17. EĞITIMCILER ZIRVESI

17. EĞITIMCILER ZIRVESI 17. EĞITIMCILER ZIRVESI 28 29 Mayıs 2014, İstanbul Marriott Hotel Asia Ana Sponsor Resmi Sponsorlar 17. Eğitimciler Zirvesi Programı 1 gün / 28 Mayıs Çarşamba 2 gün / 29 Mayıs Perşembe 09.15 09.30 Hoşgeldiniz

Detaylı

7.Yetenek Yönetimi Zirvesi

7.Yetenek Yönetimi Zirvesi 7.Yetenek Yönetimi Zirvesi 17 Ekim 2012, Çarşamba İstanbul Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 7. Yetenek Yönetimi Zirvesi Programı 17 Ekim 2012, Çarşamba 09.15-09.30 Hoşgeldiniz Alper Toper HRdergi Genel

Detaylı

6. e-öğrenme. Zirvesi. 26 Mart 2014, Marriott Hotel Asia. Resmi Sponsorlar

6. e-öğrenme. Zirvesi. 26 Mart 2014, Marriott Hotel Asia. Resmi Sponsorlar 6. e-öğrenme Zirvesi 26 Mart 2014, Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 6. e-öğrenme Zirvesi Programı 26 Mart 2014, Çarşamba - Marriott Hotel Asia 09.15-09.30 Hoşgeldiniz Alper Toper - HRdergi Genel Müdürü

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşveren Markası ve İK Pazarlaması İlişkisi: İşveren Markası, İK Pazarlaması Nedir? Nasıl Kullanılır? İrem Önal - Saha Satış İK Müdürü - PepsiCo Türkiye 10:15-11:00 Tutarlı Bir İşveren Marka

Detaylı

14. Performans Yönetimi Zirvesi

14. Performans Yönetimi Zirvesi 14. Performans Yönetimi Zirvesi 28 Kasım 2012, İstanbul Marriott Hotel Asia Etkisi yüksek performans yönetimi Bu konferans, lider şirketlerin best practice uygulama çalışmalarıyla şirketinizde etkili ve

Detaylı

24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul. Ana Sponsor. Konaklama Sponsoru. Resmi Sponsor. e-pazarlama Sponsoru

24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul. Ana Sponsor. Konaklama Sponsoru. Resmi Sponsor. e-pazarlama Sponsoru 24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Konaklama Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul 09.30-09.45 09.45-10.45

Detaylı

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul 9.Performans Yönetimi Zirvesi 27 / 28 Kasım 2007 Polat Renaissance Hotel İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Performans Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 9. Performans Yönetimi Zirvesi Programı 27 Kasım 2007

Detaylı

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Fütürizm Okulu Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile sektör ve fikir önderi

Detaylı

12. Ücret Yönetimi Zirvesi

12. Ücret Yönetimi Zirvesi 12. Ücret Yönetimi Zirvesi 19 Ocak 2010, Salı Conrad Hotel, İstanbul Çalışan bağlılığını ve iş performansını artırmak için yan haklar ve ödül yönetimi... Bu zirveye katılmanız her zamankinden daha önemli!

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ

ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ Arda Türkmen ORGANİZASYON -İŞLETME-GASTRONOMİ 1975 İstanbul doğumlu Arda Türkmen, 1994 yılında Saint Benoit Fransız lisesinden mezun oldu. 1999 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden

Detaylı

Business Network Center Turkey

Business Network Center Turkey İş hayatındaki rekabet her geçen gün daha zorlu bir hal almakta. Şirketler için verimli ve kaliteli olmak gereklilik-zorunluluk şartına dönüşmüş durumda. Günümüzde şirketler, işe uygun eleman seçmek ve

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

8. Performans Yönetimi Zirvesi

8. Performans Yönetimi Zirvesi 8. Performans Yönetimi Zirvesi 22-23 Kasım 06 / İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel Ana Sponsor e-pazarlama Sponsoru Konaklama Sponsoru Ayrıntılı bilgi ve katılım için lütfen Kıymet ERDEM i arayınız

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 Sosyal Medya ve İnsan Kaynaklarının Geleceği İpek Aral KİŞİOĞLU - Kaynağım İnsan.com 10:15-11:15 Akışkan Düşünce Dinamiği: İK için Sosyal Ağlarda Değer Yaratmak Yrd. Doç. Dr.Aykut ARIKAN -

Detaylı

www.futuristsenaryoyarismasi.com

www.futuristsenaryoyarismasi.com www.futuristsenaryoyarismasi.com 1 Everything you can imagine is real. Pablo Picasso - 5 0 + 5 0 5. Fütürist Senaryo Yarışması Elli Yıl Önceden, Elli Yıl Sonraya 18-19 Nisan 2013 Bu yıl beşincisini düzenlediğimiz

Detaylı

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen

Alev (Barutçu) Öztürk Ayfer Yazgan Gül Aylin Kalem Ayşen Önen Alev (Barutçu) Öztürk 1979 Sainte Pulcherie,1982 Notre Dame de Sion mezunudur. Yüksek öğrenimine Boğaziçi İşletme Fakültesi'nde devam etmiş, 1987 yılında mezuniyet sonrası Yapı ve Kredi Bankası, Tekstilbank

Detaylı

Business Network Center Turkey

Business Network Center Turkey İşveren Markası, çalışanlar ile işveren arasındaki ilişkinin nasıl algılandığı ile ilgilidir. Çalışanlarınız, müşterileriniz, hissedarlarınız, rakipleriniz, tedarikçileriniz ve sizi işveren olarak görebilecek

Detaylı

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor!

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Her biri 7 haftalık, iki bölümden oluşan ve tamamı 14 hafta sürecek Fütürizm

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşe Alımda Yeni Uygulama: Sosyal İşe Alım...! Sosyal İşe Alım Nedir? Medyada Online Mülakat Nasıl Uygulanır? İpek Aral KİŞİOĞLU - Kaynağım İnsan Sosyal İşe Alım Nedir? Sosyal İşe Alımın Faydaları

Detaylı

ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT. bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow

ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT. bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow 2 0 1 5 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow 2 0 1 5 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT

Detaylı

2015 LİDERLİK AKADEMİSİ PROGRAMI Program kapsamımız yöne1cilerin gelişim ih1yacı olan yetkinlikler dikkate alınarak kuruluşunuza özel

2015 LİDERLİK AKADEMİSİ PROGRAMI Program kapsamımız yöne1cilerin gelişim ih1yacı olan yetkinlikler dikkate alınarak kuruluşunuza özel 2015 LİDERLİK AKADEMİSİ PROGRAMI Program kapsamımız yöne1cilerin gelişim ih1yacı olan yetkinlikler dikkate alınarak kuruluşunuza özel yapılandırılmaktadır. yürütmek Liderlik Akademisi Firma yöneticilerinin

Detaylı

10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ. 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul

10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ. 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul 10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul Robert Evangelista Yazar The Business of Winning İş Yaşamında Kazanmak için Ne Gerekiyor? Yazar ve danışman Robert Evangelista, The Business

Detaylı

KOÇLUK İŞ DÜNYASINDA. Performans. Liderlik Gelişim. İnsiyatif. Kurumsallık. Vizyon. İlişki Yönetimi Motivasyon SPONSORLUK DOSYASI

KOÇLUK İŞ DÜNYASINDA. Performans. Liderlik Gelişim. İnsiyatif. Kurumsallık. Vizyon. İlişki Yönetimi Motivasyon SPONSORLUK DOSYASI 9 NİSAN 2014 PARK BOSPHORUS HOTEL, İSTANBUL Performans Liderlik Gelişim İnsiyatif İŞ DÜNYASINDA KOÇLUK Kurumsallık Vizyon İlişki Yönetimi Motivasyon SPONSORLUK DOSYASI 9 NİSAN 2014 PARK BOSPHORUS HOTEL,

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:30-10:30 İK Yönetiminde Etkin Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing) StratejilerNasıl Oluşturulmalı? Kemal PEHLİVANOĞLU - İK Direktörü, Yönetim Kurulu Üyesi // ÖZEL DOĞA KOLEJLERİ 10:30-11:15 Dış Kaynak

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 Şirketlerde İnovasyona Liderlik Etmek: Kurumlar İçin İnovasyon Neden Önemli ve Gereklidir? CEO nun İK dan Beklentileri Erol BİLECİK CEO Index Group 10:15-11:15 Şirket İçinde Kurum Kültürü olarak

Detaylı

10. Lojistik Yönetimi Zirvesi

10. Lojistik Yönetimi Zirvesi 10. Lojistik Yönetimi Zirvesi 9-10 Nisan 2008 Ceylan Intercontinental Hotel, İstanbul Sürekli Başarı için Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Yönetimi Ana Sponsor Oturum Sponsoru Basın Sponsoru Dağıtım Sponsoru

Detaylı