BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BMW i. Sheer Driving Pleasure. YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ. www.bmw.com.tr/i"

Transkript

1 BMW i Sheer Driving Pleasure YENİ BMW i. ELEKTRİKLİ VE HEYECAN VERİCİ.

2 YENİ BMW i YENİ BMW i. BMW i deneyimi... İNOVASYON VE TEKNOLOJİ. Otomobil konsepti... BMW Effi cientdynamics... ELEKTRİK... BMW i ConnectedDrive... BMW ConnectedDrive Sürücü Desteği..... Sürdürülebilirlik... BİREYSELLİK VE ÇOK YÖNLÜLÜK. BMW i Tasarımına Giriş... BMWi Atelier... BMW i Loft... BMW i Lodge... BMW i Suite... Jantlar ve gövde renkleri... Standart ve opsiyonel donanım Mobilite hizmetleri... Finans hizmetleri... Teknik Veriler... GÖSTERİLEN MODELE AİT DONANIM VE VERİLER. Anlık güç: Günlük kullanımda toplam menzil: Jantlar: Gövde rengi: Lodge iç tasarımı: bg ( kw) km Türbin tarzı kodlu BMW i hafi f alaşım jantlar, karma lastiklerle BMW i Mavisi vurguya sahip metalik Andesit Gümüş Gümüş vurgulu deri direksiyon, Solaric Cassia yün kumaş/doğal deri kombinasyonuna sahip koltuklar, gözenekli okaliptüs ağacından iç yüzeyler, deri kaplama gösterge paneli. Ayrıca BMW i Mavisi vurguya sahip metalik İyonik Gümüş BMW i ve BMW i in resimleri için numaralı sayfalara bakın. YENİ BMW i İLE DİJİTAL DÜNYAYA AÇILIN. QR kodu ile her sayfadan filmler, resim galerileri ve diğer heyecan verici dijital içeriğe ulaşın. İhtiyacınız olan tek şey App Store dan seçerek indirebileceğiniz bir QR kodu okuyucusudur. QR kodu okuyucusunu başlatın ve akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi koddan yaklaşık cm uzakta tutun. BMW Katalogları Aynı zamanda BMW i ü dijital formatta da keşfedebilirsiniz. Dijital broşürü App Store da bulabileceğiniz BMW broşür uygulamasını kullanarak doğrudan tabletinize indirmeniz yeterli. Cep telefonu sözleşmenize bağlı olarak internet kullanımı faturanıza yansıtılabilir.

3 Yeni BMW i ü bu kısa filmle keşfedin. BMW i. ŞEHİR İÇİ MOBİLİTENİN GELECEĞİ. Dünya hızlı bir hareket halinde. Bu durum bizlerin yaşamına da yansıyor. Hareket her zaman heyecan verici bir olgu, yani değişim anlamına gelir. Bunun en iyi örneği BMW tarafından, BMW i ile sunuluyor. Bu konsept daha kolay, daha akıllı ve daha sürdürülebilir bir şehir içi mobilite için yenilikçi otomobil konseptleri ve ağ bağlantılı hizmetler sağlıyor. Üstelik geleceğin bu teknolojilerini bugünden sunuyor. BMW i, gerçek anlamda global bir perspektifle yönlendirilen sürdürülebilirliğin ve saf sürüş keyfinin birbirini kusursuz şekilde tamamlayabileceğini kanıtlıyor. YENİ BMW i

4 ELEKTRİKLİ DEVRİM. TEK GÖREVE ODAKLANAN İKİ ÖNCÜ. Yeni BMW i, şehir içi ve çevresindeki kalabalık caddelerde saf elektrikli sürüş özelliğiyle konsept ve yapı olarak kesinlikle farklıdır. Etkileyici çevikliği ve rahatlatıcı, neredeyse sessiz bir sürüşün büyüleyiciliğinden duyulan keyfi bir araya getiren tamamen yeni bir deneyim sunar. Bir diğer ilham verici otomobil de yenilikçi plug-in hibrit sistemiyle yeni BMW i dir. Ön aks üzerinde yer alan bir elektrik motoru ile arka aks üzerinde BMW TwinPower Turbo ailesinin bir üyesi olan üç silindirli, yüksek performanslı içten yanmalı motoru bir araya getiren, çağın en gelişmiş spor otomobilidir.

5

6 YENİ BMW i BMW edrive - YENİ ÇAĞA YENİ GÜÇ AKTARIM SİSTEMİ. Tamamen elektrikli BMW edrive sistemi, yeni BMW i e hareketsiz durumdan itibaren güçlü bir tork ve etkileyici bir tepki sunarak geleceğin sürüş keyfini yaratır. Hem gaz hem de fren pedalı rolünü üstlenen tek bir pedalın oluşturduğu tek pedal hissi sayesinde sürüş deneyimi daha doğrudan ve daha yoğundur. Aynı zamanda, BMW EfficientDynamics in akıllı sürüş modları ECO PRO ve ECO PRO+, etkileyici bir menzil için verimli enerji yönetimini mümkün kılar.

7 YENİ BMW i MOBİLİTE VE ÇEVİKLİK YENİDEN KEŞFEDİLDİ. Yeni BMW i ün benzersiz özellikleri özellikle şehirlerde en iyi şekilde ortaya çıkar. Gücü doğrudan arka tekerleklere aktaran çevik bir elektrikli motor, yalnızca, m lik dönüş çapı ve doğrudan direksiyon tepkisi ile sürüş keyfini düşük hızlarda bile yepyeni bir şekilde hissedeceksiniz.

8 YENİ BMW i PRİZE TAKIN, ŞARJ EDİN VE KEYFİNİZE BAKIN. Yeni BMW i için özel olarak geliştirilen BMW i ConnectedDrive fonksiyonları elektrikli mobiliteyi özellikle basit ve uygun hale getirir. Örneğin navigasyon sistemi size en yakın şarj istasyonunu gösterir ve rota tarifi için adresi sisteme entegre edebilir. Ek olarak BMW i Remote Uygulaması batarya şarj durumu ve elektrikli olarak kat edilebilecek menzil gibi otomobil verilerine erişimi mümkün kılar. Böylece şarj işleminin durumu ile ilgili bilgileri uzaktan alabilirsiniz.

9 YENİ BMW i KARBON ÇAĞINA HOŞ GELDİNİZ. Dayanıklılığı yüksek karbondan üretilen yolcu bölmesi, alüminyumdan yüzde daha hafif olması sayesinde ağırlığı azaltmasının yanı sıra ferah, açık bir iç mekan sunar ve en yüksek güvenliği sağlar. Şaft tünelinin olmaması, bağımsız direksiyon kolonu ve yükseltilmiş koltuk pozisyonları iç mekana bağımsız ve ferah bir hava verir. Ek olarak tek parça arka koltuk ve iki bağımsız ön koltuk, birbirinin aksi yönlere açılan kapılarla daha da çekici hale gelen yepyeni bir mekan duygusu oluşturur.

10 YENİ BMW i BİLGİLERE AKILLI BAĞLANTI. Dinamik menzil haritalama, mevcut şarj durumu, en verimli rota gibi bilgilerle yeni BMW i bilmek istediğiniz her şeyi size sağlar. Elbette tüm bu bilgiler otomobilinizin içerisinde sunulur. Fakat aynı zamanda, akıllı BMW i ConnectedDrive Hizmetleri sayesinde bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla otomobilinizin dışından da bilgilere erişebilirsiniz.

11 YENİ BMW i SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İÇİN MEKAN. BMW i ün gözenekli okaliptüs ağacı, zeytin yaprağı ekstraktı ile tabaklanmış deri ve iklime uyum sağlayan yün gibi doğal şekilde işlenmiş, yenilenebilir malzemeler içeren opsiyonel iç tasarımları sürdürülebilirliği gözler önüne sererken, yeni premium kaliteyi de gerçeğe dönüştürür. 1 Forest Stewardship Council (Orman Yönetim Konseyi) (FSC ) onaylı sorumluluk sertifi kasına sahiptir.

12 YENİ BMW i KOLAY ŞARJ. Yeni BMW i, birlikte temin edilen standart kablo aracılığıyla normal ev tipi bir prize takılarak kolayca şarj edilebilir. Bununla birlikte, BMW i Wallbox ile çok daha hızlı ve kolay şarj edilir. BMW i Wallbox, BMW Kurulum Hizmeti aracılığıyla talebiniz üzerine evinize monte edilebilir.

13 BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. YENİLİK VE TEKNOLOJİ SİZE ÖZEL ELEKTRİKLİ MOBİLİTE. LIFE-DRIVE MİMARİSİ YENİ BMW i 'ÜN DAHA HAFİF OLMASINI SAĞLAR, FERAH BİR İÇ TASARIMI MÜMKÜN KILAR, SÜRÜŞÜ VE GÜVENLİĞİ EN İDEAL HALE GETİRİR. Life-Drive mimarisi birbirini mükemmel bir biçimde tamamlayan iki ayrı üniteden meydana gelir. Üstteki Life Modülü yaşam modülüdür. BMW EfficientDynamics akıllı hafif yapı ilkelerine uygun olarak, CFRP veya kısaca karbon olarak da bilinen karbon fiber ile güçlendirilmiş plastikten üretilir. Bu ideal malzeme karışımı en üst düzey dinamikleri ve aynı zamanda en iyi verimliliği bir araya getirir. Alttaki Drive Modülü, BMW edrive elektrik sistemini büyük lityum iyon yüksek gerilim bataryası ile bir araya getirir. Batarya hücreleri tamamen alt bölüme entegre edilmiştir ve Drive Modülünün tüm orta bölümünü doldurur. Bu durum en ideal aks yükü dağılımını, düşük bir ağırlık merkezini ve dolayısıyla mükemmel sürüş dinamiklerini mümkün kılar. Alüminyum profil yüksek gerilim bataryasını çevreler ve dışarıdan gelecek etkilere karşı korur. BMW edrive sistemi bütün olarak, karşılaştırılabilir nitelikte bir içten yanmalı motordan önemli ölçüde daha kompakttır. Arkadan itiş sağlayan aks üzerindeki küçük alanda elektrik motoru, şanzıman ünitesi ve motor elektronik devrelerinin barındırılması ve böylece yerden tasarruf sağlanması mümkündür. İki modül arasındaki benzersiz etkileşim: Dayanıklılığı yüksek ve son derece hafif karbondan üretilen yaşam modülü (Life Modülü), yenilikçi bir birleştirme işlemi sayesinde alüminyum şasiye (Drive Modülü) bağlanır. Devrim yaratan otomobil mimarisi, B sütununu ve şaft tünelini ihtiyaç olmaktan çıkarır. Böylece, yeni BMW i ün eşsiz, sınıfında öncü bir ferahlığı size sunabilmesini sağlar. Üst düzey sürüş dinamikleri sunan, alçak ağırlık merkezi: Alüminyum yürüyen aksam, elektrik motoru, lityum iyon yüksek gerilim bataryası ve akıllı güç aktarım elektroniği otomobil içerisine gömülü drive modülünde bir araya getirilir. Böylece daha alçak bir konumda yer alan ağırlık merkezi, yeni BMW i ün olağanüstü çevikliğine ve güvenliğine katkıda bulunur. Yer kazandıran akıllı tasarım: Drive Modülü tüm yürüyen aksam, ısıtma/ klima ve güç aktarımı bileşenlerini ve yüksek gerilim bataryasını barındırır. Böylece hacmin en optimum şekilde kullanılmasına katkı sağlar. 1 Lityum iyon yüksek gerilim bataryası uzun kullanım ömrüne sahiptir. İlk sekiz yılda veya ilk km de yüksek gerilimli bataryada herhangi bir arıza tespit edilmesi durumunda, BMW i Yetkili Servisiniz bataryaları ücretsiz olarak onarır. Daha fazla bilgi için BMW i batarya sertifikanızı inceleyebilirsiniz.

14 BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. YENİLİK VE TEKNOLOJİ TEK HEDEF: EMİSYONSUZ SÜRÜŞ. EMİSYONSIZ SÜRÜŞ KEYFİ. BMW edrive TEKNOLOJİSİNE GENEL BAKIŞ. Yeni BMW i ün tamamen emisyonsuz elektrikli motor sistemi, normal koşullarda km menzile olanak sağlar. Akıllı ECO PRO ve ECO PRO+ sürüş modları sayesinde, bu menzil hemen hemen km ye çıkarken, Range Extender özellikli BMW i ile yaklaşık km menzile kadar ulaşılabilir. Buna ek olarak opsiyonel ısı pompası, geleneksel ısıtmayla kıyaslandığında yüzde ye kadar daha iyi bir enerji verimliliğiyle sürekli bir ısıtma konforu sağlar. Bu sebeple, bu özellik sayesinde soğuk havalarda yüzde dan fazla menzil artışı elde etmek mümkündür. Klima sisteminin yazın ortamdaki havayı kullanması gibi, yenilikçi ısı pompalama sistemi de aynı sistemi kış aylarında gerçekleştirir. Seçilen iç sıcaklıklar, elektrikli ısıtma ve ısı pompası arasında tam otomatik geçişler sayesinde korunur. % BMW EfficientDynamics. Yeni BMW i ün yeni geliştirilmiş BMW edrive sistemi bg ( kw) anlık azami güç ve yine azami Nm tork üretir. Elektrik motorundan gelen güç, tek kademeli şanzıman aracılığıyla doğrudan arka tekerleklere aktarılır. BMW edrive, BMW EfficientDynamics teknolojisinin mükemmel bir örneğidir, enerjisini lityum iyon yüksek gerilim bataryasının üstün performansından alır ve hiç bir şekilde lokal CO emisyonu üretmez. Daha uzağa erişim için yeni BMW i talep üzerine Range Extender (Menzil Arttırıcı) ile birlikte sunulur. Range Extender (Menzil Arttırıcı), bir jeneratörü tahrik eden küçük, oldukça akıcı ve iki silindirli bir benzinli motordur. Lityum iyon bataryanın şarj seviyesi minimum düzeye ulaştığında otomatik olarak devreye girer. Bu yardımcı motorun tek görevi, bir jeneratör olarak çalışarak yüksek gerilim bataryasına enerji sağlamaktır. g Lokal CO emisyonu : BMW edrive sisteminin rakipsiz özelliği. Tork (Nm),,,, Devir (dev/dak) Tork aktarım grafiği. Güç (kw) 1 %100 yenilenebilir kaynaklardan elde edilen enerji kullanımına tabidir. Tork (Nm) 2 Lityum iyon yüksek gerilim bataryası uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bununla birlikte, ilk sekiz yılda veya ilk km de yüksek gerilim bataryasında herhangi bir arıza tespit edilmesi durumunda, BMW i Yetkili Servisiniz bataryaları ücretsiz olarak onarır. Daha fazla bilgi için BMW i batarya sertifikanızı inceleyebilirsiniz. 3 Şirket içinde gerçekleştirilen BMW yakıt tüketim çalışmasıyla belirlenmiştir; kişisel sürüş stiline göre değişebilir. 4 Yakıt tüketimi, CO 2 emisyonu ve Range Extender (Menzil Arttırıcı) özellikli BMW i3 verimlilik sınıfı ile ilgili kesin rakamlar için, bkz. sayfa DIN boş ağırlık değerine uygundur. 6 Range Extender (Menzil Arttırıcı) özellikli BMW i3 ile birlikte geçerli değildir. 7 BMW i3 (Range Extender (Menzil Arttırıcı) özellikli), 0 100km/sa hıza 7,9 saniyede ulaşır. Güç (kw) Kalkış anından itibaren Nm tork: Yüksek torklu elektrik motoru sayesinde, yeni BMW i ünüzün güvenle kalkış yapmasını sağlayarak, ilk birkaç metrede daha güçlü otomobilleri arkanızda bıraka bilirsiniz. Aynı zamanda şehir trafiğinde neredeyse sessiz bir biçimde süzülür ve etkileyici torku, arkadan itiş özelliği ve dar dönüş çapı sayesinde olağanüstü bir çeviklik sunar., kwsa/ km Enerji tüketimi. kw anlık maksimum performansı her zaman dinamik optimum seviyede sunulur, çünkü Yeni BMW i yalnızca. kg boş ağırlığa sahiptir., sn. içerisinde dan km/sa hıza ulaşır. Yeni BMW i kesintisiz bir güçle hızlanır ve tek pedalla, aynı şekilde etkili biçimde yavaşlar. Bu tipik BMW i tek pedal hissi, frenleme sırasında kinetik enerji kazanımı sağladığından öngörülü sürüşü ödüllendirir.

15 ELEKTRİKLİ hakkında daha fazla bilgiyi bu kısa fi lmde bulabilirsiniz. YENİLİK VE TEKNOLOJİ e-mobilite. HER ZAMAN. HER YERDE. HER DURUMDA KOLAY VE RAHAT ELEKTRO MOBİLİTE İÇİN ELEKTRİKLİ. ELEKTRİK hizmetleri sayesinde yüksek gerilim bataryası, yol üzerindeki şarj istasyonlarından veya evde kolay ve esnek bir şekilde şarj edilir. BMW i kurulum hizmetleri, talep üzerine BMW i Wallbox için keşif ve montaj işlemlerini gerçekleştirebilir. ChargeNow sayesinde yoldayken şarj edilmesi aynı şekilde kolaydır. Bu hizmet ev dışı şarj istasyonlarının belirlenmesini ve akıllı telefonunuzda veya otomobilinizin navigasyon sisteminde görüntülenmesini kolaylaştırır. Kişisel ChargeNow kartı sayesinde yeni BMW i ünüzü şarj ederken nakit ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Destek hizmetleri kapsamında, Service Inclusive paketi yeni BMW i ünüz için kapsamlı ve şeffaf maliyetli çözümler sunar. BMW i Servis Ağı aracılığıyla sunulan kapsamlı ve etkin onarım işlemlerinin yanı sıra, BMW Mobile Care paketi bir arıza durumunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın yolunuza devam edebilmenizi sağlar. Esnek Mobilite hizmetleriyle, tatil amaçlı yolculuklar gibi daha uzun mesafe kat edilmesi gereken durumlarda, BMW i müşterilerine belirli bir süre için klasik bir BMW otomobil kiralama fırsatı sunulur. Kısacası, yeni BMW i ünüzü güvenli ve sorunsuz kullanabilmeniz için her şey düşünülmüş durumdadır. EVDE ŞARJ DESTEK HİZMETLERİ 30dk. Özellikle hızlı bir şarj için opsiyonel AC/DC hızlı şarj fonksiyonu yeni BMW i e en uygun çözümdür. Bir ev dışı DC hızlı şarj istasyonu gibi uygun bir istasyonda şarj işlemi yaklaşık dakika sürer. Ardından yeni BMW i kullanıma hazırdır. BMW i 360 ELEKTRİKLİ ESNEK MOBİLİTE YOLDA ŞARJ EN KOLAY ŞARJ. Standart şarj kablosu ile yeni BMW i ünüzü klasik ev tipi bir priz aracılığıyla altı ila sekiz saat arasında tamamen şarj edebilirsiniz (standart şarj modu ). Wallbox kullanılması durumunda, lityum iyon yüksek gerilimli batarya yalnızca üç ila altı saat arasında şarj olur. 3 6sa. Evinizdeki BMW i Wallbox ile lityum iyon batarya yalnızca birkaç saat içinde yeniden şarj edilmiş olur. 1 Yerel elektrik altyapısına ve opsiyonel donanım tercihine bağlıdır. Şarj süresi, tamamen dolu şarj kapasitesinin yüzde 80 ine sıfırdan ulaşma süresini temel alır.

16 Bu kısa fi lmle yeni BMW ConnectedDrive ın büyüsünü keşfedin. BMW ConnectedDrive Özgürlüğe bağlanın. YENİLİK VE TEKNOLOJİ DAHA FAZLA ÖZGÜRLÜK İÇİN DAHA YAKIN BAĞLANTI. BMW i CONNECTED DRIVE. En verimli rotaya yönelik yenilikler: Özel olarak elektro mobiliteye yönelik tasarlanmış BMW i ConnectedDrive navigasyon hizmetleriyle, ulaşmak istediğiniz yere kolay ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Ana özellik, dinamik menzil haritalama işlevli Range Extender dır (Menzil Arttırıcı). Bu özellik, coğrafi faktörler, gerçek zamanlı trafik bilgisi, şarj durumu ve sürüş tarzı gibi özellikleri hesaba katarak mevcut menzili gösterir. Menzilin yeterli olmaması durumunda Range Extender (Menzil Arttırıcı), enerji verimliliğine sahip bir ECO PRO Rota tavsiyesinde bulunur veya en yakın şarj istasyonunu ziyaret etmeniz gibi bir öneri sunar. Bu bilgiler, isteğe bağlı olarak navigasyon sisteminde görüntülenebilir. Kontrol Ekranında aynı anda iki menzil bilgisi de gösterilebilir: Mevcut sürüş modu ve erişilebilecek maksimum menzili gösteren BMW EfficientDynamics e ait ECO PRO+. Yeni BMW i, sürücünün akıllı telefonunu kullanarak kolayca çalıştırabileceği bir dizi akıllı ConnectedDrive fonksiyonlarını da sunar. ios ve Android için BMW i Remote Uygulaması ile yolculuktan önce bir rota planlayabilir ve seçebilirsiniz. Ardından varış noktasına ait detayları otomobilinize kolaylıkla aktarabilirsiniz. Hatta olası menzili ve batarya şarj durumunu da kontrol edebilirsiniz. Böylece uygulama, otomobilinizle ilgili önemli bilgileri gittiğiniz her yerde almanızı mümkün kılar. Ek olarak, ilgi çekici noktalar (POI) ve menzil içerisindeki şarj istasyonları belirlenir ve bunlara ilişkin bilgiler otomobile gönderilir. Daha fazla konfor ve kat edilebilecek mesafenin artırılması için uygulama aynı zamanda otomobilin iç sıcaklığının hazırlanmasını ve lityum iyon yüksek gerilim bataryasının ısıtılmasını mümkün kılar. Ayrıca yeni BMW i bir şarj istasyonuna bağlandığında, işlem hakkındaki bilgileri de alabilirsiniz. Menzil anahtarı* BMW i BEV COMFORT modu km ye kadar ECO PRO+ modu: km ye kadar Range Extender (Menzil Arttırıcı) özellikli BMW i km ye kadar * Menzil kişisel sürüş tarzı, sıcaklık ve rota özelliklerine bağlıdır. VARIŞ NOKTANIZ GÖZ ÖNÜNDE VE MENZİL DAHİLİNDE. Uzun vade için elektro mobilite; tek bir şarj işleminin ardından, yeni BMW i her gün yalnızca elektrikle kullanılarak kilometreye kadar mesafeyi sessizce kat edebilir. Standart olarak sunulan ECO PRO+ modu kullanılırken, menzil yaklaşık km ye kadar yükselir. ECO PRO ve ECO PRO+ modunda, bir harita aracılığıyla her durumdaki olası menzil artışıyla ilgili görsel bir genel bilgi sunulur. Daha fazla menzil gerektiğinde, Range Extender özellikli yeni BMW i toplam km menzile kadar yükseltilebilir. 1 Uyumlu cihazlara ilişkin bilgiler için: 2 Lityum iyon bataryanın önceden hazırlanması yalnızca opsiyonel koltuk ısıtma ile birlikte mümkündür. 3 Navigasyon sistemi opsiyonel bir donanımdır.

17 BMW ConnectedDrive Özgürlüğe bağlanın. YENİLİK VE TEKNOLOJİ YARININ YENİLİĞİ BUGÜNÜN CADDELERİNDE. BMW CONNECTED DRIVE SÜRÜCÜYÜ, OTOMOBİLİ VE DIŞ DÜNYAYI BİRBİRİNE BAĞLIYOR. BMW ConnectedDrive. Akıllı hizmetler ve destek sistemleri ile BMW ConnectedDrive, yeni BMW i sürücüleri için tüm doğru yanıtları barındırır. BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları sürücü, otomobil ve dış dünyayı birbirine bağlama konusunda çok daha fazla özgürlük sunar. BMW ConnectedDrive Sürücü Destek sistemleri BMW ile yolculuk etmeyi daha güvenli ve daha konforlu hale getirir. Akıllı özellikler sürücü üzerindeki yükü hafifletir ve trafikteki tehlikeleri en aza indirir. Opsiyonel Sürüş Asistanı Plus ve Park Asistanı paketlerinin bir parçası olarak BMW i, diğer elektrikli otomobillerde bu ölçekte rastlanmayacak bir dizi yenilikçi kamera ve radar tabanlı sistemler sunar. Yaklaşma Kontrol Uyarısı ve Şehir İçi Frenleme özellikli Yaya Uyarısı. Bu özellik yayaların karıştığı kazaların sonuçlarını hafifleterek ya da bu kazaları önleyerek aktif destek sunar. Bir yayayı ya da bir engeli görmemeniz durumunda, sistem Şehir İçi Hafif Frenleme fonksiyonunu kullanarak otomobili otomatik olarak yavaşlatır. Böylece, en iyi durumda bu özellik, çarpışmaların tamamen önlenmesini sağlar. Sistem, gündüz km/sa e kadar hızlarda çalışır. Otomobil içerisinde yer alan çeşitli seziciler her zaman otomobilin önündeki yolu izler. Bir çarpışma riski varsa, sistem sizi önceden uyarır, en ideal tepkiyi sağlamak üzere frenleri hazırlar ve ardından otomobili yavaşlatır. Dur-Kalk İşlevli Aktif Cruise Control. Yaklaşma Kontrolü Uyarısını da içeren hafif frenleme özellikli Dur-Kalk İşlevli Aktif Cruise Control konforu ve güvenliği artırır. Sistem hareketsiz trafiğe tepki gösterir, bağımsız olarak öndeki otomobille arasında önceden belirlenen bir mesafeyi korur, hareketsiz hale gelene kadar hızı kontrol eder ve trafik akış hızı izin verir vermez yeniden arzu edilen hıza kadar hızlanır. Trafik sıkışıklığı asistanı. Trafik sıkışıklıkları sırasında, ileri doğru hareket etmeyi, fren yapmayı ve mevcut şeridi korumayı üstlenir. Yeterli şerit işaretleri, uygun genişlikte yol ve önde otomobil olan yerlerde, sistem maksimum km/sa hıza kadar, otoyollarda arzu edilen mesafeyi korur. Aynı zamanda ağır ilerleyen trafikte hareketsiz hale gelinceye kadar hızı bağımsız olarak kontrol eder ve sürücü ellerini direksiyon üzerinde tutarken, direksiyonu hafif hareketlerle kontrol ederek otomobilin şeridin ortasında ilerlemesini sağlar. Park Asistanı paketi. Bu özellik Park Asistanı, Geri Görüş Kamerası ve ön Park Mesafe Kontrolünü içerir. Park Asistanı, BMW i ü yola paralel bir boşluğa yerleştirmek için otomatik manevra yapmak üzere direksiyonun yanı sıra gaz, fren ve şanzıman seçimi kontrolünü üstlenir. Geri Görüş Kamerası otomobilin arka kısmındaki alanı Kontrol Ekranı aracılığıyla size göstererek, geri viteste park ederken ve manevra sırasında sizi destekler. Son olarak, Park Mesafe Kontrolünün sesli mesafe uyarı sistemiyle birlikte görüntülü mesafe ekranı, otomobilin ön kısmındaki engellerden koruma sağlar. Bu sinyaller, gerekli olmadığında manuel olarak kapatılabilir.

18 BMW i3 BİLGİ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK: EN BAŞINDAN EN SONUNA. YENİ BMW i, GELİŞTİRME VE ÜRETİM ÇALIŞMALARINDAN KULLANIM VE GERİ DÖNÜŞÜME KADAR HER AÇIDAN SÜRDÜRÜLEBİLİĞE YÖNELİK TASARLANMIŞTIR. Leipzig tesislerinde yıllık enerji üretimi (dört rüzgar türbininden) ortalama GWsa'tir. Bu da yeni BMW i 'ün üretimi için ihtiyaç duyulan elektrik miktarını aşar. Yeni BMW i BMW i tarafından benimsenen bütünsel sürdürülebilirlik yaklaşımını mükemmel bir biçimde somutlaştırır. Aynı segmentte yer alan, içten yanmalı motora sahip yüksek verimlilikte bir otomobille karşılaştırıldığında, yeni BMW i yenilenebilir enerji kaynakları kullanıldığında tüm yaşam döngüsü boyunca en az yüzde oranında daha az küresel ısınma potansiyeline (CO ) sahiptir. Sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla, gelişim sürecinin ilk aşamalarında tüm yaşam döngüsü için ölçülebilir hedefler belirlenmiştir. Bu hedefler, otomobilin geliştirilmesi sırasında izlenerek belgelenmiş ve sonuçlar ISO / standardına uyum açısından bağımsız olarak sertifikalandırılmıştır. Enerjinin yoğunlukla kullanıldığı bir işlem olan karbon fiber üretiminin sürdürülebilirliğinin sağlanması için, Moses Lake te (ABD) dünyanın en büyük hidroelektrik santralinden elde edilen temiz enerjinin kullanıldığı bir tesis kurulmuştur. Aynı amaçla, yeni BMW i ve BMW i modellerinin üretimi için yenilenebilir enerji sağlamak üzere yakın zamanda BMW Leipzig de dört büyük rüzgar türbini inşa edilmiştir. Ayrıca, otomobilinizin şarj edilmesi sırasında yenilenebilir enerji kullanılması, otomobilinizi sürdüğünüz her kilometre başına yüzde sıfır CO emisyonu anlamına gelir. Yeni BMW i azami hizmet ömrünün sonuna geldiğinde, geri dönüşümünü sağlayacak önlemler titizlikle uygulanmıştır. Bu nedenle, yeni BMW i ün üretiminde kullanılan malzemenin yüzde i geri dönüştürülebilir ve ömrünü dolduran yüksek gerilimli lityum iyon batarya, güneş ve rüzgar enerjisinin depolanması amacıyla geçici saklama çözümü olarak da kullanılabilir. Son olarak, elektrikli otomobillerin yüzde - dolayındaki verimliliği, normal otomobillere (yaklaşık yüzde -) göre önemli ölçüde yüksek olduğundan, yeni BMW i ün kullanım maliyeti fark edilebilir derecede düşüktür. Ayda Euro olan işletim maliyeti, düşük elektrik ve bakım maliyeti nedeniyle içten yanmalı motora sahip normal bir otomobille kıyaslandığında üçte bir daha azdır. % % % İçten yanmalı benzer bir modelle kıyaslandığında % daha düşük kullanım maliyeti. Yenilenebilir kaynaklardan elde edilen enerji kullanıldığında ürünün tüm kullanım ömrü boyunca % daha az CO. Leipzig deki BMW tesisinde % yenilenebilir rüzgar gücünden enerji üretimi. 1 Varsayımlar: Almanya için kullanım maliyeti; benzin 1,60 Euro/lt, elektrik 0,258 Euro/kWsa. Profil: Üç yıl ve yılda km kullanım.

19 BİREYSELLİK VE ÇOK YÖNLÜLÜK GELİŞMİŞ TASARIM, TANIDIK DURUŞ. Heyecan verici yeni ve sürdürülebilir tasarımına rağmen, BMW i ün safkan bir BMW olduğu hemen anlaşılır. Modern bir görünüme sahip kapalı böbrek ızgara, gövde rengine bağlı olarak mavi veya gümüş grisi vurgulu çerçevelere sahiptir. U şeklinde çarpıcı LED farlar BMW aydınlatma tasarımının yeni bir yorumudur ve ön bölüme farklı, etkileyici bir görünüm verir. Aynı zamanda Siyah Kuşak adı verilen, motor bölmesi kapağından başlayarak tavanı geçip arka bölüme ulaşan parlak bir siyah bant da mevcuttur. Bu bant yeni BMW i ü görsel anlamda bölerek hafif yapı konseptinin büyüleyici bir görsel yorumunu sunar. Aerodinamik özelliklerin geliştirilmesi ve böylece verimliliğin artırılması için ön tekerleklerin arkasında ve arka tekerleklerin ön kısmında hava kanatçıkları bulunur. C sütunlarının bir noktada birleşen akıcı tasarımı göze çarparken, aynı zamanda genel görünüme de katkıda bulunur. Arkaya doğru, siyah camlı bagaj kapağının ardında duran U şeklindeki LED stop lambaları bir diğer şık detayı oluşturur. Son olarak, standart inç hafif alaşım jantlar ( inç opsiyonel) yeni BMW i 'ün sportif karakterini vurgular.

20 Yeni BMW i e uygun donanım seçeneklerini keşfedin. BİREYSELLİK VE ÇOK YÖNLÜLÜK YENİLİKÇİ İÇ TASARIM VE CÖMERT BİR FERAHLIK DUYGUSU. Yeni BMW i ün iç tasarımı görünür kısımlarda okaliptüs ağacı gibi yenilenebilir ham maddelerin kullanımıyla fark yaratır. Yan kaplamaların ve gösterge panelinin doğal elyafı da BMW i nin sürdürülebilirliği premium kalite ile birleştiren Yeni Premium karakterini öne çıkarır. Kullanılan deri, zeytin yapraklarından üretilen doğal bir madde ile tabaklanmıştır. Elde edilen bu madde deriye koruma sağlarken, aynı zamanda benzersiz bir görünüm ve farklı bir karakter kazandırır. Deri güney Almanya daki büyükbaş hayvanlardan elde edildiğinden, üretimin her aşamasında kısa tedarik rotası ve sürdürülebilirlik sağlanmıştır. Ek olarak, doğal maddeler kullanılarak gerçekleştirilen işlemler malzemenin benzersiz rengini korurken, şık bir etki de yaratır. Yenilikçi malzemenin bir diğer örneği de koltuk döşemesinde kullanılan aktif iklimlendirme özellikli yün kumaştır. Bu kumaş vücut ve koltuk yüzeyi arasında sıcaklık dengesini korur. Örneğin, yüksek sıcaklıklarda daha az ısınırken, düşük sıcaklıklarda ısınarak, ısıtmalı koltuk tarafından harcanan enerjiden tasarruf sağlar. Doğal liflerin ve doğal olarak tabaklanmış derinin yaygın şekilde kullanılmasına ek olarak, ağırlık açısından da iç tasarımda kullanılan plastiğin yüzde i geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir hammaddelerden üretilir. Ayrıca koltuklarda, tavan kaplamasında ve zeminde kullanılan tekstil malzemeleri genellikle geri dönüştürülmüş liflerden oluşur. Bu yöntemle BMW i, CO emisyonunu daha da azaltma potansiyeline sahip olur. [ ] Düşük ve yüksek sıcaklıklarda aktif iklimlendirme: Opsiyonel Lodge iç tasarım paketinde yün kumaş/doğal deri kombinasyonu. [ ] Göz alıcı karbon: Kapıyı açtığınızda giriş bölümünde yer alan bu yenilikçi malzeme hemen dikkatinizi çeker. [ ] Doğal, gözenekli malzeme: Okaliptüs ince ahşap kaplama opsiyonel Lodge ve Suite iç tasarım seçeneklerine dahildir. [ ] Yeni BMW i ün yüksek dayanıklılığa sahip tavanı yalnızca, kg ağırlığındadır ve büyük bir oranda geri dönüştürülmüş karbondan üretilir. 1 Forest Stewardship Council (Orman Yönetim Konseyi) (FSC ) onaylı sorumluluk sertifi kasına sahiptir.

21 BİREYSELLİK VE ÇOK YÖNLÜLÜK YÜKSEK KALİTELİ VE ÖZGÜN: ATELIER İÇ TASARIM PAKETİ. Atelier iç tasarım paketi yeni BMW i ün giriş seviyesindeki tasarım paketidir ve yüksek kalitede malzemelerin kullanımı sayesinde beğeninizi kazanacaktır. Çekici kontrastlar canlı ve modern bir görünümü vurgular. Örneğin koltukların alt kısmında ve dikişlerde kontrast yaratan BMW i Mavisinin kullanımı, iç tasarımın çizgilerini öne çıkarır ve Atelier iç tasarımına özellikle ferah bir hava katar. Opak galvanizli vurgular ve mavi vurgu şeritli siyah deri direksiyon bu iç tasarım paketini kusursuz şekilde tamamlar. Opak boya Metalik boya [ ] BMW i Atelier iç tasarım paketi (standart): BMW i Mavisi vurgulu deri direksiyon, Neutronic Aragaz Grisi kumaş kombinasyonuna sahip ve BMW i Mavisi kontrast dikişli koltuklar, opak Andezit Gümüş iç yüzeyler. [ ] B sütununun bulunmaması ve arka kapıların ön kapıların aksi yönünde açılması sayesinde arka bölüme kusursuz erişim. [ ] Opak Andezit Gümüş iç kaplama. [ ] Arka koltuk sırtlığı : oranında katlanabilir. İç tasarıma mükemmel uyum için yeni BMW i için beş çarpıcı opak ve metalik gövde rengi. Daha fazla bilgi.. sayfalarda bulunabilir. 1 Resimde standart ve opsiyonel donanım ve aksesuarlar gösterilmektedir.

22 BİREYSELLİK VE ÇOK YÖNLÜLÜK DENGE VE STİL: LOFT İÇ TASARIM PAKETİ. Loft iç tasarım paketi, zarif biçimde dengelenmiş bir stil sunar. Konsept ağırlıklı olarak deri kullanımını bir kenara bırakarak, bunun yerine iklim düzenleyici tekstil malzemeleri ile modern, yumuşak kumaş/sensatec kombinasyonunu kullanır. Sakin bir atmosfer oluşturan açık, sıcak bir gri olan Carum Grisi ana iç tasarım rengidir. Açık rengi sayesinde, iç tasarım daha da geniş hisse sahiptir ve son derece modern bir görünüm kazanır. Koltuk yüzeylerindeki kabartmalar yeni BMW i ün tasarım çizgilerini taşıyan sadeleştirilmiş bir dokunuştur ve koltuklara özenle yerleştirilen BMW i Mavisi vurgular, bu iç tasarım paketinin saf havasını öne çıkarır. Son olarak tüm otomobili kapsayan açık renkli zemin halısı sürücü ve yolcu alanları arasında görsel bir bağlantı kurar ve ferah, havadar bir ortam sağlar. Opak boya Metalik boya [ ] BMW i Loft iç tasarım paketi (opsiyonel): BMW i Mavisi vurgulu deri direksiyon, Elektronik Carum Grisi kumaş/sensatec kombinasyonu koltuklar, koyu opak Andezit iç kaplama. [ ] Açık renkli, tek parça zemin kaplaması koltukların Carum Grisi rengini tamamlayarak ferah ortamı öne çıkarır. [ ] Baş dayamalarının altındaki BMW i Mavisi vurgular, koltuklarla cazip bir renk kontrastı oluşturur. [ ] Koyu opak Andezit iç kaplama. [ ] : oranında katlanabilen arka koltuk, neredeyse düz bir yükleme alanı elde edilmesini sağlar. Yeni BMW i için çekici altı adet opak ve metalik gövde rengi özel olarak geliştirilmiştir. Daha fazla bilgi.. sayfalarda bulunabilir. 1 Resimlerde standart ve opsiyonel donanım ve aksesuarlar gösterilmektedir.

23 BİREYSELLİK VE ÇOK YÖNLÜLÜK İŞLEVSEL VE DOĞAL: LODGE İÇ TASARIM. Bu tasarım, gelişmiş kalite duygusunu doğal estetikle bir araya getirir. Aynı zamanda BMW i nin Yeni Premium konseptini en saf biçiminde sunar. Topraksı, doğal bir ışığa sahip Cassia rengi deri sıcak bir atmosfer oluştururken, Carum Grisi vurgular iç mekanı aydınlatır. Ayrıca, deri kaplama gösterge paneli gibi kaliteli detaylar, özel aktif iklimlendirme özelliğine sahip yün kumaş ve koltuklarda ve baş dayamalarında kullanılan doğal olarak tabaklanmış deri gibi sürdürülebilir öğelerle bir araya getirilir. Gösterge panelinin kıvrımlı ahşap yüzeyi bir diğer özel detaydır. Forest Stewardship Council (Orman Yönetim Konseyi) (FSC ) tarafından onaylanan siyah, açık gözenekli okaliptüs ahşap otomobilin içinde kullanılan doğal malzemeyi keşfetmek için yeni bir yol sunar. Opak boya Metalik boya Size mükemmel şekilde uyan bir görünüm için, yeni BMW i 'ün çarpıcı altı adet opak ve metalik gövde rengi. Daha fazla bilgi.. sayfalarda bulunabilir. [ ] BMW i Lodge iç tasarım paketi (opsiyonel): Saten Gümüş vurgulu deri direksiyon, Solaric Cassia yün kumaş/doğal deri kombinasyonu, okaliptüs ince ahşap kaplama. [ ] Okaliptüs ince ahşap iç kaplama. [ ] Cassia rengi derinin topraksı ve doğal görünümü iç mekana Carum Grisi dokunuşlarla parlaklaştırılan sıcak bir atmosfer sunar. Aktif iklimlendirme özelliğine sahip yün kumaş cazip bir kontrast oluşturur. [ ] Çok yönlü kullanıma 1 Forest Stewardship Council (Orman Yönetim Konseyi) (FSC ) onaylı sorumluluk sertifi kasına sahiptir. 2 Resimde standart ve opsiyonel donanım ve aksesuarlar gösterilmektedir. sahip bagaj bölümü : oranında katlanabilen arka koltuklar sayesinde genişletilebilir ve bagajınızı saklamak ve sabitlemek amacıyla birçok çözüm sunar. [ ] Bu iç mekanda, özel yün kumaş, koltuklarda ve baş dayamalarında kullanılan doğal olarak tabaklanmış deri ile bir araya getirilir.

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA.

VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA. OPEL Astra OPC VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA. Yeni Opel Astra OPC gelmiş geçmiş en güçlü Astra unvanına sahip safkan bir yarış otomobilidir. Güç gösterisi için 2.0 turbo motora sahip Astra OPC

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10. www.biglift.gen.tr

İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10. www.biglift.gen.tr İSTİFLEME VE KALDIRMA EKİPMANLARI YENİ ÜRÜNLER RM-ECL1029 I RM-PS1550 I RM-EPT15 I RM-ESE20 I RM-TE10 I RM-T10 www.biglift.gen.tr 1 RM-ECL1029 EKONOMİK TAM AKÜLÜ İSTİF MAKİNASI Kompak ve hafif tasarımı

Detaylı

Havadan Suya Isı Pompası (Split Tip) [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] [ Buderus ] Kışın sıcaklığı ve yazın ferahlığı. Logatherm WPLS. Isıtma bizim işimiz

Havadan Suya Isı Pompası (Split Tip) [ Hava ] [ Su ] [ Toprak ] [ Buderus ] Kışın sıcaklığı ve yazın ferahlığı. Logatherm WPLS. Isıtma bizim işimiz [ Hava ] [ Su ] Havadan Suya Isı Pompası (Split Tip) [ Toprak ] [ Buderus ] Kışın sıcaklığı ve yazın ferahlığı Logatherm WPLS Isıtma bizim işimiz Tüm yıl boyunca konfor için yenilenebilir enerjiye yer

Detaylı

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın.

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. A, B, CLA-Serisi MB 5 Kollu Jant Jant: 17 inç (43,2 cm) / 7,5 J x 17 ET 52.5 Lastik: 225/45 R17 Pirelli (ROF) Renk:

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic İlan no: 234366 Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic Sahibinden SAHİBİNDEN 2011 BRAVO 1.6 MJET DYNAMIC PLUS DİZEL OTOMATİK 42.500 TL İlan tarihi: 10 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın.

Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setleri ile kışa % 25 daha avantajlı hazırlanın. C-Serisi MB 5-kollu jant Jant: 17 inç (43,2 cm) / 7,5 J x 17 ET 47 Lastik: 225/45 R17 Michelin Renk: Sterling gümüşü

Detaylı

DETAYLAR TEKNİK BİLGİLER. Motor sistemi Motor Hacmi Şanzuman Yakıt Tankı Maksimum Güç Fren Sistemi Ağırlık

DETAYLAR TEKNİK BİLGİLER. Motor sistemi Motor Hacmi Şanzuman Yakıt Tankı Maksimum Güç Fren Sistemi Ağırlık 5 8 HP SU SOĞUTMALI MOTOR ÖN VE ARKA PAPATYA DİSK FREN DİJİTAL GÖSTERGE SAATİ AYARLANABİLİR AMORTİSÖR GÜÇLÜ ŞASE : Su soğutmalı, zamanlı, tek silindirli : 9 cc : 5 vites : 7 LT : 8 HP : Hidrolik tek papatya

Detaylı

YUTAKI YUTAKI. Eviniz için konforlu ısıtma sistemi

YUTAKI YUTAKI. Eviniz için konforlu ısıtma sistemi YUTAKI Eviniz için konforlu ısıtma sistemi SICAKLIK Isı pompası TÜKETİM GAZLI ISITMA YAKITLI ISITMA ELEKTRİKLİ ISITMA YUTAKI Bilinmesi gerekenler Bir ısı pompası nasıl çalışır? Bir ısıtma pompası, enerjiyi

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Hastane Kapıları. 90 Derece. Kayar Kapılar. Kapılar METAXDOOR MS30. Otomatik Yana Açılır Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30 Otomatik Yana Açılır Kayar Kapılar METAXDOOR MS30 Otomatİk Kayar Kapılar MS30/SLD Otomatik Kayar

Detaylı

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı...

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı... PRESTİJ SD Rahatlığın Tanımı... Tasarruflu... Kısa ve orta mesafe taşımacılık alanında, personel taşımacılığı, transfer turları, VIP taşımacılığı ve özel turlara uygun olarak üretilen Prestij SD, konforu

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri:

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: Yeni motor nesli, ihtiyaca göre ayarlanan, elektrik destekli hidrolik direksiyon ve vites değiştirme göstergesi, ekonomik sürüşün temelleridir. BlueEFFICIENCY

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı...

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı... MARATON Uzun Yolların Yeni Starı... Maraton yeniden yollarda... Güç ve estetiği bir arada yansıtan çizgilerle donatılan Maraton, sürücü ve yolcularına eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

Detaylı

Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline

Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline İlan no: 242147 Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline Sahibinden Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline 2014 model 20900 km de. 87.950 TL İlan tarihi: 10 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Bağcılar,

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa İlan no: 235508 Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa Sahibinden Mercedes - Benz Vito 111 CDI 2015 model 25 km de. İSTOÇ 210.000 TL İlan tarihi: 25 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Volvo S D Dynamic Edition

Volvo S D Dynamic Edition İlan no: 188477 Volvo S40 1.6 D Dynamic Edition Sahibinden SAHİBİNDEN TERTEMİZ VOLVO S40 1.6 DYNAMIC PAKET FULL 45.500 TL İlan tarihi: 6 Mart 2014 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep, Şehitkamil

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

Yeni B-MAX Sürüş Deneyimi & Teknolojik Özellikler

Yeni B-MAX Sürüş Deneyimi & Teknolojik Özellikler Yeni B-MAX Sürüş Deneyimi & Teknolojik Özellikler Şehirde araç kullanmak artık çok daha keyifli... B-Max, benzersiz tasarımı yanında segmentinde ilk kez sunulan yüksek teknolojik özellikleri ile sürüş

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli

Detaylı

Opel Omega CD 15.250 TL. İlan detayları SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! Sahibinden. İlan tarihi: 7 Ağustos 2015.

Opel Omega CD 15.250 TL. İlan detayları SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! Sahibinden. İlan tarihi: 7 Ağustos 2015. Opel Omega CD Sahibinden SAHİBİNDEN SATILIK ÇOK TEMİZ OMEGA!! İlan no: 242657 15.250 TL İlan tarihi: 7 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı Ocak 1995 Km 213.000 km Kasa tipi Sedan

Detaylı

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Kocaeli, Darıca, Darıca, Osmangazi Mah. Model yılı Ocak 2010 66.500 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Kocaeli, Darıca, Darıca, Osmangazi Mah. Model yılı Ocak 2010 66.500 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf İlan no: 246525 Hyundai i20 1.2 Team Sahibinden ÖĞRETMEN SAHİBİNDEN LPG li HYUNDAI i20 KM'si DÜŞÜK KAZASIZ 30.500 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2015 İlan detayları İlan detayları İl Kocaeli, Darıca, Darıca,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri

5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profil i Bağ-Bahçe Traktörleri 5GL Serisi 57 kw (75 HP) 65 kw (85 HP) (97/68 EC) Alçak Profilli Bağ-Bahçe Traktörleri 2 5GL Serisi Traktörler Genel Bakış 5GL Alçak Profil, Alçak Bağ-Bahçe Uygulamaları için Yeni Çözüm Katlanabilir Aynalar

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW SERİSİ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW SERİSİ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW SERİSİ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. YENİ BMW SERİSİ. GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ. RAKİPSİZ. #BMWstories BMW, kusursuz

Detaylı

VSx. TEKNİK ÖZELLİKLER Maksimum Motor Gücü : 1000 W Nominal Motor Gücü Menzil : 70 Km * Maksimum Hız : 35 Km / h ** Tırmanma Kapasitesi : 16%

VSx. TEKNİK ÖZELLİKLER Maksimum Motor Gücü : 1000 W Nominal Motor Gücü Menzil : 70 Km * Maksimum Hız : 35 Km / h ** Tırmanma Kapasitesi : 16% VSx GENİŞ KOLTUK LED GÜNDÜZ FARI UZUN MENZİL KİLİTLİ ÇIKARILABİLİR BATARYA Maksimum Motor Gücü : 1000 W : 249 W Menzil : 70 Km * Maksimum Hız : 35 Km / h ** Tırmanma Kapasitesi : 16% : 76 Kg : 48 V 20

Detaylı

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda...

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda... SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP Yepyeni Yüzüyle Yollarda... Safir Plus ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

PANEL YAPI PANEL YAPI

PANEL YAPI PANEL YAPI PANEL YAPI İNŞAAT VE TAAHHÜT VE TİCARET PANEL YAPI İNŞAAT VE TAAHHÜT VE TİCARET Panel Yapı İnşaat ve Taahhüt ve Ticaret Genel Müdürlük / Head Office: Eski Edirne Asfaltı 71. Sok. No:24 K:1 D:2 Sultançiftliği,

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

22" FHD LED Monitör, VGA, DVI Girişleri ve Üstün Ergonomik Tasarım

22 FHD LED Monitör, VGA, DVI Girişleri ve Üstün Ergonomik Tasarım 22" FHD LED Monitör, VGA, DVI Girişleri ve Üstün Ergonomik Tasarım VG2233-LED ViewSonic VG2233-LED, yüksek talepleri olan iş profesyonelleri için ideal olan 21,5 inç'lik bir ekrandır. 1920x1080 Full HD

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE

RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE RENAULT MEGANE HATCHBACK DRIVE THE CHANGE RENAULT MEGANE HATCHBACK RENAULT MEGANE LEVEL TEKNOLO BEN GÜRLÜK Megane, çekicikadar fonksiyonel de... cebinizde bulunan Renault kart sistemi ile otomatik

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı...

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı... SAFİR ve SAFİR VIP Yolculuk Keyfinin Tanımı... Safir VIP ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını değiştiriyor

Detaylı

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw

SD130. Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw SD130 Volvo sıkıştırıcılar 12,8-13,3 t 119 kw Santrifüj gücü Yüksek santrifüj gücü ile yüksek silindir ağırlığının birleşimi, mükemmel sıkıştırmayı kolaylaştırır ve malzeme hedef derinliğine daha az geçişte

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Ankara, Çankaya, Kızılay, Kızılay Mah. Model yılı Ocak 2011 135.000 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf

İlan detayları. İlan sahibi yorumları. Ankara, Çankaya, Kızılay, Kızılay Mah. Model yılı Ocak 2011 135.000 km. Kapı sayısı 5 Koltuk sayısı 5 Sınıf İlan no: 269131 Nissan Note 1.6 110 HP Tekna A/T Sahibinden 2011 NİSSAN NOTE OTOMATİK VİTES FULL VE EKSTRALAR 38.000 TL İlan tarihi: 5 Şubat 2016 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Çankaya, Kızılay,

Detaylı

Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas

Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas Yer Tipi Kendinden Yoğuşmalı Kazan UltraGas 15-2000 kw Kapasite Aralığı 1 Neden UltraGas? Patentli Alufer ısı eşanjörü teknolojisi ile UltraGas yoğuşmalı kazanlar, yüksek verimlilik ve uygun maliyetli

Detaylı

CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM!

CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM! CITROËN C1 CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM! Şehir onun doğal ortamıdır. Şehir içinde sürüş için tasarlanmış yeni Citroën C1 alışılmadık bir çeviklik, üstün ses ekipmanı, düşük yakıt tüketimi ve eğlenceli bir

Detaylı

Honda Civic Smart. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Honda Civic Smart. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Chrysler Sebring 2.7 LX Aut.

Chrysler Sebring 2.7 LX Aut. İlan no: 193031 Chrysler Sebring 2.7 LX Aut. Sahibinden SAHİBİNDEN EMSALSİZ HATASIZ KAZASIZ BOYASIZ 2006 LİMİTED 2.7 33.750 TL İlan tarihi: 5 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl İzmir Model yılı

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım...

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım... MD9 LE Ayrıcalıklı Ulaşım... Ayrıcalıklı ulaşım... Alçak tabanlı girişi, modern tasarımı ve ferah iç hacmiyle yolculuğun standartları değişiyor. Fark yaratıyor... Bilinen tüm standartları yükselten, teknik

Detaylı

Onu kablodan sizi ayak bağından kurtardık.

Onu kablodan sizi ayak bağından kurtardık. Onu kablodan sizi ayak bağından kurtardık. Yeni Bosch Athlet kablosuz dikey süpürge, her yere ulaşma konforunu ve 2400 Watt* lık elektrikli süpürge ile aynı temizlik performansını bir arada sunar. www.bosch-home.com/tr

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı