Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde"

Transkript

1 Q5 Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde

2

3 Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi Q5 32 Audi Q5 hybrid quattro Teknik 36 Audi ve Verimlilik 50 Yürüyen aksam, Offroad, ESC 38 Audi ultra 52 Audi drive select 40 TFSI 54 Audi connect 42 TDI 56 MMI Multimedya arayüzü 44 hybrid 58 Asistan sistemleri 48 quattro Donanımlar Diyalogta: Audi QR kodları Audi nizi daha yakından yaşayın: Akıllı telefonunuza (smartphone) bir QR uygulaması yukleyin ve ardından QR kodunu tarayın veya internet tarayıcınızda belirtilen linkten yararlanın. Diğer hususlar 62 Audi exclusive 83 Donanım ve tasarım paketleri, Tavan döşemesi 64 Audi exclusive Offroad görünüm paketi 84 Dekoratif aksesuarlar 66 Audi exclusive line 86 Farlar ve aynalar 68 S line 88 Dış donanımlar 72 Stil rehberi 90 İç donanımlar 74 Renkler 94 Bilgi-Eğlence sistemleri 76 Jantlar/Lastikler 97 Asistan sistemleri 78 Koltuklar/Koltuk doşemeleri 98 Teknik 101 Audi ilave garantisi 109 Ebatlar 102 Audi orijinal aksesuarları 110 Dizin 106 Teknik veriler 118 Audi nin büyüleyiciliği Büyüleyicilik bölümünde gösterilmiş olan araçların donanımlarını sayfa 116 da bulabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

4

5 Audi Q5 5 Araştırmak. Değişiklik. Yeni keşifler. Her nesil kendisi için yeni idealler oluşturur. İster çalışma koşulları, isterse boş zamanların değerlendirilmesi olsun her şey değişir. Böyle olması da iyi! Ancak bu değişiklikler dolayısıyla yeni bir tür düşünme şekli ortaya çıkmalıdır. Bu prensibi Audi hep izlemiş ve ölçütler oluşturan otomobiller üretmiştir. Bu otomobillerden birisi, yeni neslin SUV u olan Audi Q5 dir. Onun hedefi insanların aklını çelmek değil insanları ikna etmektir; sürüş keyfinden vazgeçmeksizin verimlidir; mantıksız olmaksızın sportiftir. Onda akıllılık, konfor ve güç gibi geleneksel niteliklerle mantıklı teknolojiler birleşmiştir. Audi Q5 ile ilerici tarzın keyfini yaşayın. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz. Q5

6 6 Audi Q5 Tamamen sade. Zengin ifade. Çarpıcı görünüm. Audi Q5 in ilerici tasarımı hemen göze çarpar: Geniş arka lambalar otomobile belirgin bir vurgu vermektedir. Opsiyonel Xenon plus farlarla donatılmış araçlardaki arka farlar LED teknolojisiyle yapılmıştır. Belirgin şekilde öne çıkarılmış arka difüzör ve alt tarafı düzleştirilmiş profilli egzoz çıkışları arka tarafı daha erkeksi yapmaktadır. Arka köşelerin etrafını çevreleyen pratik ve çekici bagaj kapağı, sadece aracın arkasına karıştırılması mümkün olmayan bir görünüm vermekle kalmaz; büyük bagaj bölmesinin yüklenmesini ve boşaltılmasını da konforlu hale getirir. Kademeleri ve birleşim yerleri olmayan düz tavan rayları ve çıkarılabilen enlemesine taşıyıcı standart donanıma dahildir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

7

8

9 Net çizgiler, düzgün yüzeyler Audi Q5 sportif ve şık: 4629 mm lik uzunluğu ve 1898 mm lik genişliği ile bakışları üzerinde toplar. Buna rağmen, başka coupé benzeri tavan çizgisi sayesinde, sınıfındaki en iyi cw değerlerinden birisine sahiptir. Ve gücü de hemen hissedilir: Opsiyonel olarak alınabilen 5 kol tasarımlı 20 inçlik alüminyum döküm jantlar göz alıcıdır. 17 inç ila 20 inç arası ebatlarda çok sayıda jant size birçok tasarlama olanağı sunmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

10 10 Audi Q5 Tek çerçeveli radyatör panjuru ile tipik Audi yüzü karakterini ortaya koyar ve çok sayıda akıllı detay bu izlenimi destekler. Elektrikle ayarlanabilen dış aynalara LED teknolojili dönüş sinyal lambaları entegre edilmiştir. Opsiyonel olarak alınabilen Xenon plus farlar, dimerli LED, parlak gündüz farlarına sahiptir. Işık şiddeti kısılabilen bu LEDler ekonomik ve daha uzun ömürlüdür. Opsiyonel olarak Xenon plus farlar, virajları daha geniş şekilde aydınlatan uyarlanabilir olarak ta alınabilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

11

12

13

14

15 Audi Q5 15 Gücünü göster. Hareketli ol. Kendine yeni hedefler seç. Audi Q5 teki motorlar güçlü çekişli ve verimlidir. FSI ve TFSI motorlar, sportif, konforlu bir şekilde ve cazip tüketim değerleriyle hareket etmenizi sağlar. Audi Q5 de kullanılan tüm benzinli motorlar, yakıt tüketiminin azaltılmasına yardımcı olan Audi valvelift subap kumanda sistemi ile donatılmıştır. TDI motorlar commonrail enjeksiyon sistemi ile donatılmıştır ve sessiz çalışması, mükemmel motor sesi ve atak sürüş davranımı ile kendilerini gösterirler. Tüm motorlarda standart olarak Start-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı bulunmaktadır. Yani yollarda sürüş keyfinden vazgeçmek zorunda kalmadan daha verimli olacaksınız. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

16 16 Audi Q5 Heyecan verici bir yolculuk iyi bir donanımla başlar. Dinamik yürüyen aksam fevkalade bir sürüş stabilitesi ile birlikte yolu iyi bir şekilde hissetmenizi sağlar. Bunun dışında yakıta sadece aktif olarak direksiyon desteği beklediğinizde gerek duyar. Opsiyonel dinamik direksiyon üstün bir sürüş duygusu yaşamanızın yanı sıra size daha fazla ataklık sağlar. Buna karşılık dikkat çekici bir sürüş dengesi olmasından dinamik yürüyen aksam sorumludur. Mükemmelleştirilmiş bir yay-amortisör uyarlaması sayesinde yürüyen aksam uzun yolda ataklık kayıplarını kabullenmek zorunda kalmadan yüksek bir sürüş konforu ve çok büyük rahatlık sağlar. Sürekli dört tekerden çekiş sistemi quattro virajları alırken, karda veya yağmurdan ıslanmış yolda ve hemen hemen her arazide şeritte daha iyi kalmanıza yardımcı olur. Düz mekanik şanzımanın yanı sıra iki şanzıman seçeneği daha mevcuttur. İstek üzerine S tronic ve 8 vites kademeli tiptronic opsiyonel vites kumandaları olan çok fonksiyonlu direksiyon üzerinden kullanılabilir. Çift kavramalı şanzıman sayesinde siz onu daha seçmeden önce bir sonraki vitese takılır. Dolayısıyla hissedilebilir bir çekiş kuvveti kaybı olmadan vites değiştirirsiniz. Ayrıca S tronic ile konforlu ve aynı zamanda sportif tarzda vites değiştirirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

17

18

19 Audi Q5 19 Haydi araziye! Audi Q5 ile meydan okuyan araziyi de fethedersiniz. Anti blokaj sistemi (ABS) de arazide harekete geçtiğinizde fren kuvvetini iyileştiren bir fonksiyon mevcuttur. Evden çok uzakta asfalt yollarda sizi elektronik denge kontrolü (ESC) de destekler. Düğmeye bastığınızda örneğin anti patinaj sistemi (ASR) yer tutuşunu arttırır ve dolayısıyla size daha fazla sürüş dengesi sağlar. Opsiyonel hız ayar sistemi düzlükte ve dağlık yollarda önceden ayarlanmış hızda tutar; standart yokuş aşağı iniş desteği asistanı aşırı dik inişte bu fonksiyonu üstlenir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

20 20 Audi Q5 Sıradan yaşamı bırakarak Kontrolü elde tutarak Yeni öncelikler belirleyin. Her güzergah farklıdır, çoğu meydan okuyucudur. İnsanın beklenmedik durumlara hazırlıklı olması iyi bir şey. Sizi güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmak için Audi Q5 te bulunan bir çok teknik yenilik size destek sağlar. Opsiyonel olarak alınabilen uyarlanabilir hız sabitleme (cruise control) sistemi önde giden araçla mesafe bırakmanıza yardımcı olur. Entegre fren koruyucusu (braking guard) çevreyi izler ve algılanan bir engele çarpma tehlikesi olduğunda, görsel ve akustik sinyallerle ve gerekirse kısa süreli bir fren basıncıyla sürücüyü uyarır. Hatta 30 km/h nin altındaki hızlarda bir çarpışma tehlikesi olduğunda aracı durdurabilir. Audi Q5 i donatabileceğiniz diğer opsiyonel destek sistemleri: Audi side assist şerit değiştirme asistanı ve Audi lane asisst şerit takip asistanı. Ve park asistanı plus size ekranda görsel ve akustik sesler yardımıyla, gidiş yönüne göre öne ve arkaya olan mesafeyi gösterir. İsterseniz, geri sürüş kamerası ile donatılmış park asistanı plus sistemi ile aracınızı zenginleştirebilirsiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

21

22

23

24 24 Audi Q5 Daha fazla iç hacim Daha fazla konfor Yeni olanaklar. Üstün kalite, detaycılık ve Audi Q5 kullanmayı keyif haline getiren çok sayıda akıllı özellik ile çevrelenmiş olarak aracınıza binin ve kendinizi evinizde hissedin. Göstergeler araca uygun ve ergonomik olarak yerleştirilmiştir; sürücü çok sayıda önemli bilgiyi rahatça görebilir. Opsiyonel sürücü bilgilendirme sistemi yakıt tüketimi verileri genel bakışları, ilave tüketiciler göstergesi ve çok ekonomik sürüş ile ilgili tasarruf tavsiyeleri ile yakıttan tasarruf etmeniz için aktif olarak yardımcı olur. Mekanik şanzımanlı araçlarda ayrıca vites önerisi olan bir vites göstergesi mevcuttur. Sürücü bilgilendirme sistemindeki sürüş davranışını analiz eden, molalar öneren ve dolayısıyla sürücüye uzun yolculukta yardımcı olan mola önerisi de yenidir. Kumanda panosunun üst tarafında radyo veya opsiyonel MMI navigasyon sisteminin içeriklerinin açık ve belirgin şekilde gösterildiği büyük bir ekran vardır. Üç boyutlu harita gösterimi olan MMI navigasyon plus'ta farklı Audio kaynaklarına erişim olanağınız bulunmaktadır. Hatta opsiyonel Bluetooth araç telefonu online ile birlikte kullanımınıza kendinize ait bir WLAN-Hotspot sunulmaktadır. Dolayısıyla birlikte yolculuk yapanlar sürüş esnasında mobil son cihazları ile internette sörf yapabilirler. Bunun dışında çok sayıda Audi connect hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgiyi sayfa 54 te Audi connect altında bulabilirsiniz. Sadece iç mekandaki işlevsellik etkileyici değil, ses sistemleri de etkileyicidir. Mutlak müzik düşkünleri için opsiyonel olarak Bang & Olufsen ses sistemi mevcuttur. AUX-IN bağlantısı (concert radyo sisteminden itibaren) veya opsiyonel Audi müzik arayüzü aracılığıyla ipod cihazınızdan veya USB den müzik dinleyebilirsiniz. Tam bir müzik keyfi için istek üzerine Bang & Olufsen ses sistemi mevcuttur. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

25

26

27 Konforlu koltuklar ile, rahat bir şekilde yolu seyretmenin keyfini çıkarın. Audi Q5 in iç mekanının sizi etkilemesine izin verin: Yumuşak kumaşlar veya opsiyonel olarak kaliteli deri, rahatlık duygusu verir. Audi Q5 in sunduğu mekan ve değişkenlik de aynı şekilde etkileyicidir. Arka koltuk sırt dayamalarının eğimi ayarlanabilir ve kilitleri bagaj bölmesinden açılarak katlanabilir. Ve hatta yukarıya doğru çıkabilirsiniz: Opsiyonel olarak alınabilen panoramik cam tavan gökyüzünü serbestçe görebilmenizi ve istendiğinde neredeyse hiç hava cereyanı olmaksızın temiz hava almanızı sağlar. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

28 28 Audi Q5 Geniş hacimli bagaj, rahat bir tatil, uzun bir alışveriş turu veya ani karar verilen bir hafta sonu gezisi için gerekli olan hemen her şey sığar. Alçak yükleme yüksekliği aracın yüklenmesini çok kolaylaştırmaktadır mm lik boydan boya yükleme genişliği de aynı şekilde rahatlık sağlar. Yük bölmesi tabanının altında istendiğinde bir koruyucu kutu* ile donatılabilen ilave bir eşya koyma yeri* vardır. Boydan boya yükleme tertibatı ile ileri-geri yönde 100 mm kaydırılabilen arka koltuklara sahip opsiyonel arka koltuk sırası plus, yük bölmesi hacmini daha da arttırır. Arka koltuk sırt dayanağı tamamen yatırılabilir veya 40 : 60 oranında katlanabilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz. * Q5 hybrid quattro için geçerli değildir.

29

30

31 Yeni Audi Q5 konforlu, sportif, dinamizm dolu bir yolculuk sunar. Audi Q5, akıllı teknolojisi ve çok sayıda bireyselleştirme olanağı ile ikna edicidir. Ve sizin için neyin önemli olduğuna siz karar vermelisiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

32 32 Audi Q5 hybrid quattro Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

33 Akımın önünden gitmek. Audi Q5 hybrid quattro ile verimlilik teknolojilerimizin tarihçesinde yeni, yön gösterici bir sayfa açıyoruz. Zira Audi Q5 hybrid quattro ile otomobili bütün bir sistem olarak kalıcı şekilde daha verimli hale getirmek ve aynı zamanda Audi nin sportifliğini koruyup geliştirmek iddiamız yeni bir gelişme kademesine ulaşıyor: Sıfır emisyonlu elektrikli ulaşıma giden yolda bir sonraki büyük adımımız. Sportifliği ve performansı ölçüt oluşturan, güçlü, karıştırılması olanaksız bir tasarımla somutlaşmış bir SUV. Bu avantajları size Audi Q5 hybrid quattro da sunacaktır. Ve bunlara yenilikçi bir şey daha ilave etmektedir: Birçok ödül almış 2.0 TFSI motor* ile üstün quattro tahrik teknolojisini ve ilerici hybrid teknolojisini birleştirmektedir. Etkileyici şekilde dinamik ve bununla birlikte örnek oluşturacak şekilde verimli bir Audi. O küçük belirleyici ekstra ile donatmış olduğumuz bir hybrid: Teknoloji ile bir adım önde. Q5 * İnternational Engine of the Year Awards (Uluslar arası Yılın Motoru Ödülleri) 30 ülkenin üzerinde saygın motor muhabirleri tarafından verilmektedir: UKIP Media & Events Ltd. Audi Q5 hybrid quattro

34 Zarif uyarılar. Kalıcı etki. Bir Audi Q5 hybrid quattro kullanan kişi ilerici tutumunu yollarda gösterir. Zarif şekilde yerleştirilmiş Hybrid logosu, üzerinde Hybrid yazısı olan ayrıcalıklı bir biniş yeri çıtası ve on kollu türbin tasarımlı (Hybrid tasarımlı) döküm alüminyum jantlar, bu aracın yenilikçi teknolojilerle donatılmış ve sizin bu teknolojilerin öncüsü olduğunuzu gösteren işaretlerdir.

35 Audi Q5 hybrid quattro 35 Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

36 Sizin Audi niz de çok verimli olduğumuzu göstermektedir: Araçlarımız sadece sportiflik, sürekli gelişme ve teknik yenilikler değil aynı zamanda öncelikle kaynaklar ile akıllı bir çalışma anlamına gelmektedir. Buna bir örnek Common Rail teknolojisi olan TDI motorlardır. Direkt püskürtme ve turboşarj kombinasyonu ile dizel yakıtın çok verimli yanmasını sağlamaktadırlar. TFSI motorlar aynı prensibe göre çalışmakta ve yine daha az tüketimde daha fazla güç ve tork ile etkilemektedirler. Audi motorları yıllardan beri tutarlı bir şekilde daha da geliştirilmektedir. Bunun anlamı günümüzde ağırlığının düşürülmesi ve dolayısıyla yakıt tüketiminin azaltılmasının yanı sıra şimdiye kadar olandan daha güçlü olduklarıdır. Daha az motor hacminden daha fazla güç çıkarmak stratejimizin etkileyici bir kanıtıdır. Start-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı da daha fazla verimlilik sağlamaktadır. Çift kavramalı şanzıman S tronic çekişi güçlü Audi motorlarının avantajlarını ideal şekilde kullanır. En büyük ile en küçük vites arasındaki yüksek aktarma oranı düşük devir sayılarında bile çok atak bir şekilde ilerlenmesini sağlar; bu durum yakıt tüketimini azaltır. Isıyı amaca uygun olarak motor, şanzıman ile iç mekan arasında dağıtan ısı yönetimi ısınma çalışması safhasını kısaltır ve motor veya şanzıman sürtünmesi azaltılır. Audi drive select verimlilik (efficiency) modu daha fazla tasarruf potansiyeli kullanmanızda size yardımcı olur. Audi Q5 hibrid quattro, etkileyici gelişimini hibrid teknolojisiyle kanıtlar. Audi Q5 ve Q5 quattro da yolculuğunuzun sadece daha konforlu ve daha dinamik olmasını değil, aynı zamanda verimli de olmasını düzenleyen bir dolu teknoloji bulunmaktadır. Bu konuda daha fazlasını takip eden sayfalarda göreceksiniz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

37 Audi ve Verimlilik 37

38 38 Audi ultra Audi ultra ile kürsüde: Audi R18 TDI Audi ultra: Her daha az gram daha fazla öne geçme sağlar. Geleceği gösteren Audi hafif yapı teknolojisi Audi Ultra ayrı ayrı komponentlerin toplamından daha fazlasıdır. Tamamen yeni malzemeleri, akıllı tasarım prensiplerini ve kaynakları koruyan üretim süreçlerini bir genel konsept olarak bir araya getirir. Birçok Audi Ultra hafif yapı önlemleri daha günümüzde Audi Q5 ve Q5 hybrid quattro da kullanılmaktadır. Bu önlemler kaportada başlamaktadır. Q5 ve Q5 hybrid quattro nun çelik sac yapı tarzı düşük ağırlığı yüksek sağlamlık ile birleştirmektedir. Burada her defasında doğru yerde tam olarak gerektiği kadar malzeme kullanılmaktadır. Bu prensip başkalarını da ikna eder. Q5 karoserisi 2008 yılında pazara girme sırasında karoseri üretiminde tüm dünyada en yüksek ödül olan Euro- CarBody Award* ile ödüllendirilmiştir. Yüksek dayanım sınıflarının sıcak ve soğuk form verilmiş çeliklerinin büyük yüzeyli olarak uygulanması karoseride ince sacların kullanılmasına izin vermektedir. Ön aks ve arka akstaki alüminyum komponentler ile hafif alüminyum alaşımlı döküm jantlar sadece yüklü ağırlığı değil, aynı zamanda sürüş konforunda bir artış sağlayacak şekilde yaylanmayan kütleleri de azaltırlar. Yakıt doğrudan püskürtme ve turboşarj gibi ahrik teknolojileri Audi motorlarını her zaman güçlü yapmıştır. Audi Q5 teki modern TDI ve TFSI motorlar az olan motor hacminden daha fazla kuvvet çıkarmaktadırlar ve bu sayede bu güç sınıfının ilgili motorlarından hafiftirler.hafif yapılı bir fren ağırlığı bir kez daha azaltır. 4 silindir motorun bir elektromotor ile kombinasyonu çok etkileyicidir. Audi Q5 hibrid quattro bir lityum iyonları aküsü olan ilk tam hibrid araçlardan biridir. Her hafif yapı komponentinin boyutları azaltılabilen diğer yapı elemanlarına da etkileri vardır. Sonuç olarak devamlı daha az ağırlık ve gittikçe daha fazla verimlilik ile ilgili olarak devamlı bir geliştirme süreci yaşanmaktadır. Sayılarla ifade edildiğinde 100 kg kadar daha hafif bir araç 100 km de 0,3 litreye kadar yakıttan tasarruf edebilir. * Uluslararası karoseri karşılaştırma konferansı EuroCarBody 2008, basın bildirimini karşılaştır Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

39 Ağırlık azaltma konusu Modern araçlardaki talepler çelişkilidir: Bir taraftan daha fazla güç ve konfor sunmaları, diğer taraftan daha tasarruflu ve verimli olmaları gerekmektedir. Audi Ultra bu çelişkiyi bir araya getirmektedir. Her yapı elemanını test standına koymaktayız. Talepler mümkün olan en az ağırlık olmasının yanı sıra yüksek fonksiyonelliktir. Sonuç olarak daha küçük motorların bile mümkün olduğu akıllı bir malzeme karışımı olması gerekmektedir. Daha hafif bir aracı önceden daha büyük motorların sağladığı bir ataklıkta tahrik edebilirsiniz. Yine çok sayıda şampiyonluğu olan önceki araç R15 TDI, 2010 yılında hala bir V10 motor ile yollardayken 2011 yılında bu şekilde örneğin bir R18 TDI bir V6 motor ile Le Mans yarışını kazanmıştır. Alüminyum sac Alüminyum profil Sıcak form verilmiş çelik Soğuk form verilmiş çelik

40 40 TFSI Entegre edilmiş egzoz sistemi olan silindir kapağı Audi valvelift sistemi ve çiftli eksantrik mili ayar tertibatı Çiftli FSI/MPI püskürtme sistemi Sürtünmesi azaltılmış motor Tam elektronik soğutma suyu termostatı Yıllar süren geliştirme süresi. Binlerce test kilometresi. Peki bunlar niçin? 2.0 TFSI motor ünitesi (225 HP)

41 Birkaç saniye sonra bunu anlayacaksınız. FSI teknolojisinde yakıt, çok ince zerrecikler halinde doğrudan yanma odasının içine püskürtülür. Böylece motorun ihtiyacına göre benzin milisaniye sürelerle neredeyse damlacık bazında ikmal edilebilir. Bu, yakıttan daha iyi yararlanılması anlamına gelir ve sonuçta daha az bir tüketim sağlar. Audi Q5 DE TFSI teknolojisi kullanılmaktadır. Bunda özel olan, direkt benzin enjektörü ve egzoz turbosarjının avantajları birleştirmesidir. Direkt benzin enjeksiyonu ile egzoz turboşarjını birleştiren bu teknoloji sayesinde olağanüstü verimin yanı sıra mükemmel bir dinamizm ve daha iyi bir çekiş sağlanmıştır. 211 HP gücündeki 2.0 TFSI motora gaz verdiğinizde bunu hissedebilirsiniz. 8 kademeli tiptronic şanzımanla birlikte bu motor sizi 7,2 saniyede sıfırdan 100 km/h ye ulaştıracaktır. Tüm TFSI modellerde standart olarak verimli Start-Stop sistemi ve enerji geri kazanımı bulunmaktadır. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

42 42 TDI Piezo enjektörler milisaniyeden daha az zaman içinde açarlar ve kapatırlar ve 1800 bar a kadar varan basınç ile birçok kez yanma odasına püskürtürler. Bir püskürtme işleminde kısmen binde bir gramdan daha az olan ufacık miktarlarda püskürtülür. Ön püskürtme yumuşak bir yanma ve dolayısıyla mükemmel bir yanma sesi ile kulağa hoş gelen bir motor ça lışması sağlar. TDI. Başka bir deyişle: Depo nerede? Günümüzde satılan her iki Audi den biri dizeldir. Bugün kulağa çok normal gelen bu söz 20 yıl önce çok büyük heyecan yaşanmasını sağlamıştı. Audi, ilk 2,5 litrelik TDI motoru ile pazarda devrim yaratmıştı. Bu arada COMMON Rail teknolojisi gibi geliştirmeler sayesinde TDI daha da verimli olmuştur. Piezo enjektörler hassas ve kesin bir yakıt dağılımı sağlamaktadırlar. Piezo enjektörler yakıtın çok küçük zerrecikler halinde ve hassas bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Böylece TDI motorların ilk olarak kullanılmasından bu yana motorların özgül gücü artarken motorlar daha tutumlu hale gelmiştir. Burada sadece dizel motoru otomobil yarışına göndermek tutarlı bir hareketti yılında Audi, dizel ile çalışan yarış otomobili, Audi R10 TDI ile birinci olarak Le Mans 24 saat yarışını kazanabilme ve bu şampiyonluğu en son 2011 yılında olmak üzere birçok kez tekrar etme başarısını gösterdi. İster 143 HP isterse 170 HP gücünde olsun Audi Q5 de kullanılan 2.0 TDI motorlar birkaç metre yol aldıktan sonra kendini gösterir. Bu şekilde 170 HP gücündeki 2.0 TDI motor 350 Nm lik azami torkuna daha 1750 d/d de ulaşarak düzenli ve coşku verecek şekilde güç üretir. Sadece 9,9 saniyede 100 km/h ye ulaşmış olursunuz. Standart donanımdaki katalizatöre ve dizel partikül filtresine ilaveten Audi Q5 2.0 TDI quattro S-tronic, bir AdBlue * deposu ve azot oksit katalizatörü (DeNOx katalizatörü) ile donatılmıştır. Başka yenilikler ve son derece verimli bir egzoz gazı geri iletim sistemi ile kombine edilen bu sistemle azot oksit emisyonlarının daha da azaltılması sağlanmıştır. Audi Q5 de kullanılan en güçlü dizel motor, aracı sadece 6,5 saniyede sıfırdan 100 km/h ye hızlandıran 240 HP gücündeki 3.0 TDI motordur. Sollama yapmadığınız zamanlarda da kendinizi, sportif ve insandan bir şeyler isteyen ama aynı zamanda rahatlatıcı ve konforlu, üstün bir sürüş duygusuna bırakabilirsiniz. * Otomobil endüstrisi birliği kayıtlı derneğinin kayıtlı markası (VDA). Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz..

43 Optimum şekilde ayarlanabilir türbin geometrili egzoz turboşarj 1800 bar yüksek basınçlı püskürtme sistem Sürtünmesi azaltılmış ünite Basınç ayarlı yağ pompası Silindir kapağı gövdesi/ silindir kapağı için ayrı soğutması olan tamamen yeni ısı yönetimi 3.0 TDI motor ünitesi (245 HP)

44 44 hybrid Hybrid güç elektroniği: Yüksek voltajlı akü ile elektrik motoru arasındaki enerji akışını kendi kendine idare eder ve araç şebekesinin beslenmesini sağlar. En yeni teknolojilerin kullanılması, kompakt ölçülerle birlikte üstün bir işlevsellik sağlar. Elektrik motoru: Dinamizm ile verimliliği birleştirir ve sürüş durumuna ve talebe göre tahrik motoru, alternatör veya marş motoru olarak görev yapar. 54 HP gücündedir ve 210 Nm azami torka sahiptir. Kompakt ve özellikle hafif elektrik motoru, bir ayrılabilir kavrama vasıtasıyla krank miline bağlıdır. Bu paralel hybrid konsepti tahrik gücünün dolaysız şekilde aktarılmasını sağlar. Sonuç, hemen hemen tüm sürüş koşullarında etkileyici bir kalkış ve hızlanma performansıdır. İlerici hybrid teknolojilerinin toplamı. Tam bir hybrid araç olarak Audi Q5 hybrid quattro zaman zaman sadece elektrikle ve sıfır emisyonla yol alma olanağına sahiptir. Bunu, bir hybrid SUV da ilk kez kullanılan özellikle güçlü lityumiyon aküleri mümkün kılmaktadır. Bütün hybrid komponentlerinin ağırlıkları azaltılacak şekilde geliştirilmiş olması verimli şekilde yol almanızı daha da kolaylaştırmaktadır. Audi Q5 hybrid quattro daki hibrid teknolojisinin büyüleyici yelpazesini, aralarında seçim yapabileceğiniz üç sürüş programı yardımıyla yaşayacaksınız. Bu şekilde örneğin EV modunda aracınızı tamamen elektrikle kullanabilirsiniz. Azami 100 km/h hızla ve neredeyse hiç ses çıkarmadan kesinlikle yeni bir sürüş duygusu! İçten yanmalı motorun ve elektrik motorunun birlikte çalışması da size saf keyif sunacaktır. Zira bu suretle sadece tüketim ve emisyon konusunda belirgin bir azalma değil, daha iyi bir sürüş performansı da sağlarsınız. Böylece Audi Q5 hybrid quattro da performans, verimli bir güç olarak kendini göstermektedir. 2.0 TFSI motor¹: 5 kez Yılın motoru seçilen bu motorun torku, Audi valvelift değişken supap kumandası ile arttırılmış ve verimi belirgin şekilde iyileştirilmiştir. Kendisi de büyük bir torka sahip elektrik motoru ile birlikte böylece özellikle dinamik hızlanmalar sağlanabilmektedir. ¹ Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 da bulabilirsiniz. ² İnternational Engine of the Year Awards (Uluslar arası Yılın Motoru Ödülleri) 30 ülkenin üzerinde saygın motor muhabirleri tarafından verilmektedir: UKIP Media & Events Ltd.

45 Lityum-iyon aküsü: Hybrid tahrik sisteminin gücünü ve menzilini belirler. Alışılagelmiş nikel-metal hybrid akülere göre iki önemli avantaja sahiptir: Birincisi yüksek enerji yoğunluğu dolayısıyla belirgin şekilde daha fazla güç sağlar. İkincisi kompakt yapı tarzı sayesinde önemli ölçüde daha hafiftir. Bu sonuncu faktör, bagaj bölmesi hacmini de olumlu etkiler: Yükleme tabanının üst tarafında 480 litre ile bagaj bölmesi hacmi Q5 in baz modelininki ile aynıdır. Akünün aktif olarak soğutulması hibrid sisteminin kullanılabilirliğini arttırır ve akünün ömrünü uzatır. Audi Q5 hybrid quattro bir lityumiyon aküsü ile donatılan ilk tam hybrid SUV araçtır. quattro: Daha iyi bir çekiş için tahrik kuvvetini sürekli ve düzenli olarak dört tekerleğin tümüne dağıtır. Bu suretle elektrik motorunun, daha kalkış anından itibaren azami torku sunma potansiyeli mükemmel şekilde değerlendirilebilir. 8 kademeli tiptronic: Montaj için aynı miktarda yer ihtiyacı ile elektrik motorunu sisteme entegre eder ve ayrılabilir kavrama vasıtasıyla içten yanmalı motorla bağlantıya kumanda eder. Vites konforu, sportiflik ve verimliliği birleştirmiştir. DSP Dinamik Vites Programı uygun vites değiştirme noktasını kendisi belirler ve kendisini sizin kişisel sürüş tarzınıza uyarlar. Elektromekanik direksiyon sistemi: Direksiyon kuvveti, içten yanmalı motor tarafından sağlanmayıp gerektiğinde elektriksel olarak oluşturulduğu için verimliliği arttırır. eotomatik klima: İçten yanmalı motordan bağımsız, elektrikli bir klima kompresörü ile çalışmaktadır. Bu suretle klima araç sadece elektrikle yol alırken ve duruş sırasında içten yanmalı motor çalışmazken de sürekli kullanılabilir.

46 QR-Code 46 hybrid 2 sütun grafiği 5 dakikalık aralıklarla içten yanmalı motorun (turuncu) ortalama tüketimini ve elektrik motorunun geri kazanım miktarını (yeşil) göstermektedir. Elektrik motoru içten yanmalı motora destek sağlıyor %100 içten yanmalı motor EV modunda içten yanmalı motorun devreye sokulması için sınır Elektrikle yol almanın olası aralığı Audi nizi daha yakından yaşayın: Akıllı telefonunuzla (smartphone) QR kodunu tarayın veya şu linkten yararlanın: Araç kullanıma hazır Gaz vermeden sürüş ve frenleme sırasında enerjinin geri kazanılması suretiyle akünün şarj edilmesi Lityum-iyon aküsünün şarj durumu Kuvvetli frenleme Kontak kapalı

47 Enerji geri kazanımı Elektrikli sürüş Takviyeli sürüş Hibrid modunda birleştirilmiş sürüş Her araç ayrı bir karaktere sahiptir. Audi Q5 üç karaktere sahiptir. Kombi göstergedeki güç göstergesi (Powermeter) ile örneğin tamamen elektrikle yol alma, takviye, enerjinin geri kazanılması gibi aktüel hybrid sürüş durumları ile hybrid sisteminin kullanılabilirliğini sürekli olarak takip edebilirsiniz. Özellikle verimli veya dinamik otomobil kullanmak tamamen zevkinize kalmıştır: Audi Q5 hybrid quattro daki hybrid sistemini tamamen kendi kişisel ihtiyacınıza göre yaşamak için üç sürüş programı arasında seçim yapabilirsiniz. Tuşa basarak aktif duruma geçirilebilen EV modu, genişletilmiş elektrikli sürüş için tasarlanmıştır. Verimli kullanım odaklı D modu, tüketim ile performansın dengelenmesini gözetir. S modunda elektrik motorunun belirgin takviye fonksiyonu tarafından destek sağlanan motor ve şanzımanın sportif şekilde ayarlanması suretiyle güç potansiyelinin tümü harekete geçirilir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 108 den itibaren bulabilirsiniz.

48 48 quattro Bir otomobilin dört tekerleği varken neden sadece iki tekerlek kullanılsın? Sürekli dört tekerden çekişli quattro quattro, sürekli dört tekerden çekiş sistemidir. Aracın akslarından birindeki tekerlekler yol tutuşunu kaybedip patinaj yapma tehlikesi olduğunda tahrik kuvveti, çekişi daha iyi olan diğer aksa iletilir, otomatik ve sürekli olarak orta diferansiyel tarafından dağıtılır. Standart dağıtım 40 : 60 oranındadır, bu esnada çekiş kuvvetinin % 40 ı ön akstan, % 60 ı arka akstan gelir. Avantajları: Hızlanma esnasında daha iyi çekiş ve olağanüstü yer tutuşu sayesinde daha fazla güvenlik. Ancak quattro yu eşsiz yapan herhalde yaşanan duygudur. Bazı müşteriler sanki yola yapışıldığını söylemektedirler. Biz bunu yolu daha fazla hissetme ve bu sayede daha fazla güvenlik şeklinde dile getiriyoruz. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

49 Olağanüstü bir çekiş ve sürüş güvenliği için Audi Q5 quattro daki quattro tahrik aksamı.

50 50 Yürüyen aksam, Offroad, ESC Hükümran bir duruş öğrenilebilir. Örneğin yürüyen aksamdan. Bir SUV ile yolculuk sportif ve atak bir duygu vermelidir. Audi Q5 de beş sevk kollu ön aks ve trapez sevk kollu arka aksa sahip dinamik yürüyen aksam mevcuttur. Her ikisi de hızlı bir şekilde kuvvet oluşturulmasını mümkün kılar ve böylece olağanüstü bir sürüş stabilitesi, üstün bir sürüş konforu ve çok iyi iz sadakati sağlar. ESC akıllıca bir teknik destektir: Aracın stabilizasyonunu sağlayan bu sistem, tabii ki standart donanımdır. Yeni bir sensör sistemi, standart donanımdaki tavan çapraz taşıyıcısını tespit edip etmediğinizi algılar. O zaman sistem kendisini, yük dolayısıyla yükselmiş olan ağırlık merkezine uyarlar. kabiliyeti ve 200 mm zemin mesafesi sayesinde birçok engel, Q5 i durduramaz.* Çekiş iyileştirme sistemli ABS, arazide yol aldığınızı algılar ve fonksiyonlarını buna göre uyarlar. Bir düğmeye basarak ESP desteğini de arazi durumuna ayarlayabilirsiniz; o zaman örneğin ASR mıcır veya toprak dökülmüş zeminde de daha iyi bir tutuş sağlar. Bunun dışında uyarlanabilir amortisör ayarı olan süspansiyon seçeneği mevcuttur. Kademesiz sönümleme sistemi otomatik olarak ve saniyeden çok daha kısa zamanda her türlü sürüş durumuna uyarlanır. Amortisör ayarı sportif ile konforlu süspansiyon uyarlaması arasındaki klasik çelişkiyi çözer ve özellikle yüksek ağırlık merkezi ile uzun yay hareket mesafeleri olan bir SUV da etkilidir. Servo direksiyon sistemi de aynı şekilde akıllıdır: Bu sistem hıza bağlı olarak çalışır; yani yavaş yol alırken, örneğin manevra yaparken, size daha fazla destek sağlar. Böylece aracı daha hassas ve hedefe odaklı şekilde kullanabilirsiniz. Aracınızı arazide kullanmak istediğinizde: 25 yaklaşım açısı, 17,6 rampa açısı, 31 tırmanma Standart donanımdaki rampa iniş asistanı, sürücü tarafından belirlenmiş olan hızın sistemin sınırları dahilinde dik inişlerde bile muhafaza edilmesini sağlar. Ve katar stabilizasyonu, örneğin yandan rüzgar geldiğinde veya yolda boylamasına izler olması durumunda römorkun sağa-sola savrulmasını önlemeye yardımcı olur. * Bilgiler, Q5 hybrid quattro ve önden çekişli Q5 için geçerli değildir. Yakıt tüketimi ve CO₂ emisyonu değerlerini sayfa 106 dan itibaren bulabilirsiniz.

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde A4 Audi A4 A4 Avant A4 allroad quattro Audi S4 S4 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A4 Sedan ve A4 Avant 26 Audi A4 allroad quattro 36 Audi S4 Sedan ve S4 Avant Teknik

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

A5 S5 Coupé Cabrio Audi A5 Coupé Cabrio Audi S5 Coupé Cabrio

A5 S5 Coupé Cabrio Audi A5 Coupé Cabrio Audi S5 Coupé Cabrio Donanımlar Audi A5 Coupé/A5 Cabrio/S5 Coupé/S5 Cabrio Hava yastıkları 114 Hırsızlık alarm sistemi 105 Hız ayar sistemi 113 HomeLink 106 İç aydınlatma 104 İç dikiz aynası 105 İçecek tutucusu 108 İkaz üçgeni

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri:

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: Yeni motor nesli, ihtiyaca göre ayarlanan, elektrik destekli hidrolik direksiyon ve vites değiştirme göstergesi, ekonomik sürüşün temelleridir. BlueEFFICIENCY

Detaylı

Gücü de büyük, yükü de...

Gücü de büyük, yükü de... 7.5 TON 175 HP EURO 3 COMMON RAIL TURBO DIZEL INTERCOOLER ABS HBB LSPV Gücü de büyük, yükü de... Yeni Isuzu, 175 HP, Euro 3, common rail, turbo dizel intercooler motoru ve yenilenen dış görünüşüyle şimdi

Detaylı

Retarder kullanımı ve sürüş tarzı ile Güvenli ulaşın.

Retarder kullanımı ve sürüş tarzı ile Güvenli ulaşın. G 1853 tr ak / WA 1 000 2013-07 Ölçü ve Resimler bağlayıcı değil,değişkenlik hakkımız mahfuzdur. Retarder kullanımı ve sürüş tarzı ile Güvenli ulaşın. Voith Turbo Güç Aktarma Teknigi Ltd. Sti. Altıntepe

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi SQ5 TDI Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi Q5 Q5 hybrid quattro Audi SQ5 TDI Audi Teknoloji ile bir adım önde Audi Q5/Q5 hybrid quattro/sq5 TDI Donanımları Q5_SQ5TDI_US_77_2015_03.indd 1 89 118 91 59, 78, 79 95 84 91 85 92 91 112 92 97 116 112 84 112 112 93 93 59, 89 116 59 116 91 59 59, 85 81 59, 85 59, 80, 81

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige

Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige İlan no: 212263 Kia Sorento 2.5 X-Force CRDi AT Prestige Sahibinden KIA SORENTO XFORCE 2008 MODEL FULL FULL KAÇIRMAYIN 52.000 TL İlan tarihi: 9 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut.

Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. İlan no: 239810 Mercedes S Serisi S 500 4Matic Aut. Sahibinden 370.000 EUR YALVAÇ GRUP FARKIYLA MERCEDES S500 COUPE 4MATIC AMG İlan tarihi: 3 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul Model

Detaylı

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa

Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa İlan no: 235508 Mercedes Vito 111 CDI Camlivan Kisa Sahibinden Mercedes - Benz Vito 111 CDI 2015 model 25 km de. İSTOÇ 210.000 TL İlan tarihi: 25 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda...

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda... SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP Yepyeni Yüzüyle Yollarda... Safir Plus ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını

Detaylı

Audi Q7/Q7 V12 TDI quattro

Audi Q7/Q7 V12 TDI quattro Standart donanımlar 12 voltluk priz 94 2. koltuk sırasında konforlu koltuklar 88 4 bölgeli konfor otomatik klima 91 4 kollu deri direksiyon 90 Ahşap bölümlü direksiyon 90 Ahşap vites kolu 91 Alt koruma

Detaylı

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT İlan no: 192364 Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT Sahibinden SİYAH İNCİ İLE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK.ÇOK TEMİZ FULL BAKIM 39.000 TL İlan tarihi: 28 Nisan 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır.

Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. GLA-Serisi. Yeni GLA. Özgürlük bulaşıcıdır. Yeni GLA, daha ilk bakışta sonsuz imkanlar sunar. Hangisiyle başlamalı? En iyisi, kaslı olduğu kadar aerodinamik olan tasarımın ileriye atılma arzusu ile başlamalı.

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

Volkswagen Amarok ve yeni Amarok Canyon 2014 incelemesi

Volkswagen Amarok ve yeni Amarok Canyon 2014 incelemesi Volkswagen Amarok ve yeni Amarok Canyon 2014 incelemesi Volkswagen ticarinin ilk pick up ı olarak sahaya sunulan Amarok alıcılarına hem zorlu arazi şartlarında hem de sportif ve göz alıcı çizgileriyle

Detaylı

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı...

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı... SAFİR ve SAFİR VIP Yolculuk Keyfinin Tanımı... Safir VIP ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını değiştiriyor

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Audi A3 Sedan A3 Cabriolet Audi S3 Sedan S3 Cabriolet. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A3 Sedan A3 Cabriolet Audi S3 Sedan S3 Cabriolet. Teknoloji ile bir adım önde A3 Audi A3 Sedan A3 Cabriolet Audi S3 Sedan S3 Cabriolet Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A3 Sedan 36 Audi S3 Sedan 20 Audi A3 Cabriolet 48 Audi S3 Cabriolet Teknik 60 Yenilikler

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1 İlan no: 219754 Mercedes Viano 2.2 CDI V533 Trend Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Trend Activity Uzun 2013 240.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline İlan no: 225952 Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline Sahibinden İLK SAHİBİNDEN Golf Highline 1.4 TSI Metalik Siyah - 30.800 53.000 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

A3-S3. Audi S3 S3 Sportback. Teknoloji ile bir adım önde AUDI AG

A3-S3. Audi S3 S3 Sportback. Teknoloji ile bir adım önde AUDI AG Donanımlar Audi A3/A3 Sportback/A3 Cabriolet/S3/S3 Sportback İç aydınlatma 104 İlkyardım malzemesi 115 İpek Nappa deri donanımı 96 97 Immobilizer 106 Isı yalıtımlı cam 106 Işık paketi 104 Isınma koruması

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı...

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı... MARATON Uzun Yolların Yeni Starı... Maraton yeniden yollarda... Güç ve estetiği bir arada yansıtan çizgilerle donatılan Maraton, sürücü ve yolcularına eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic

Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic İlan no: 234366 Fiat Bravo 1.6 Multijet Dynamic Plus Dualogic Sahibinden SAHİBİNDEN 2011 BRAVO 1.6 MJET DYNAMIC PLUS DİZEL OTOMATİK 42.500 TL İlan tarihi: 10 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline

Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline İlan no: 242147 Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline Sahibinden Volkswagen Golf 1.6 TDi Highline 2014 model 20900 km de. 87.950 TL İlan tarihi: 10 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Bağcılar,

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 06 KASIM - 31 ARALIK 2015 FİYAT LİSTESİ SYMBOL 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg 1.2 16v 75 bg 1.5 dci 90 bg Stepne Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi

Detaylı

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm

ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm ARKADAN MOTORLU OTOBÜS İşiniz için en ekonomik ve konforlu çözüm TR En Konforlu Seyahatler STAR, 3 kişiye kadar olan yolcu kapasitesi, geniş ve rahat diz mesafesi ve zemindeki raylı sistem sayesinde yerleşimde

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s YENİ PEUGEOT RCZ R 270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s 145 g/km CO 2 Yeni Peugeot RCZ R, şimdi tasarımı ve performansını yükselten yeni özellikleri ile tam bir sportmen; ekonomik yakıt tüketimi ile tam bir çevreci.

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Tüm hatlarıyla tam bir coupé.

Tüm hatlarıyla tam bir coupé. C-Serisi Coupé Tüm hatlarıyla tam bir coupé. Ok biçiminde uzanan ön kısmıyla alçak bir silüet oluşturuyor. Dik ve ortasında yıldız olan 2 lameli radyatör panjuru, kaslı hatlar, kısa çıkıntılar, güçlü bir

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 İlan no: 245730 Mercedes Viano 2.2 CDI V534 Ambiente Activity Uzun 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Uzun 2008 99.900 TL İlan tarihi: 2 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Volkswagen Jetta 1.6 TDI 105 HP DSG Highline

Volkswagen Jetta 1.6 TDI 105 HP DSG Highline İlan no: 248341 Volkswagen Jetta 1.6 TDI 105 HP DSG Highline Sahibinden ARAÇ SIFIR AYARINDA TERTEMİZ HATASIZ BOYASIZ 25.000 KM DSG 76.750 TL İlan tarihi: 22 Ekim 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı

Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Ford Focus 1.6i 100 HP Titanium A/T 4 Kapı Sahibinden GERÇEK TİTANYUM X. İlan no: 246903 İlan detayları 43.499 TL 03 Oca 2016 43.499 TL 09 Eki 2015 43.000 TL 04 Eki 2015 43.750 TL HATASIZ.BOYASIZ.DEĞİŞ

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Yeni Vito 9+1 Minibüs

Yeni Vito 9+1 Minibüs Yeni Vito 9+1 Minibüs 1 2 Yeni Vito 9+1 Minibüs Turizm sektörünün vazgeçilmezi. İlk izlenimdeki etki kalıcıdır. Yeni Vito 9+1 Minibüs sizi ilk andan itibaren büyüler. Profesyonel taşımacılık uzmanı olarak,

Detaylı