TRUVA İNŞAAT.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TRUVA İNŞAAT. www.truvainsaat.com"

Transkript

1 TRUVA İNŞAAT

2 TRUVA İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ Hakkımızda 2010 yılından beri Yapı Sektöründe faaliyet gösteren Truva yapı modern mimarinin gerekliliği olan mekansal çözümleri ve uygulama yöntemlerini en kaliteli yapı malzemeleri ile harmanlayarak sizlerin hizmetine ve beğenisine sunmaktadır. Mekansal Çözümler için tavan, duvar ve zeminlerde, modüler ve estetik ürünlerle birlikte sektörün en modern çözümlerini en üst kalitedeki uygulama kalitesi ile birlikte kombine etmektedir. Projelerin ve şantiye ortamlarının ihtiyacı olan kısa zamanda doğru uygulama prensibini uzman ve kendi uygulama kadrosu ile hayata geçirmeyi ilke edinmiş olan Truva yapı sektörün lokomotif üreticileri ile çalışmaktadır. Faliyet Konularımız Alçıpan Asma Tavan/Bölme Duvar/Giydirme Duvar Taşyünü Asma Tavan/Karolam Asma Tavan/Akustik Alçı Asma Tavan/Vinil Kaplı Asma Tavan Metal-Alüminyum Asma Tavanlar Alçıpan Kontrol Kapakları Alüminyum banyo-wc Havalandırma Menfezleri Yükseltilmiş Döşeme Pvc Zemin Kaplamaları Laminant Parke Şap Uygulamaları Makinalı Alçı İşleri Su Yalıtımı Dış Cephe Mantolama Sistemleri Kartonpiyer Seramik Uygulamaları Kaynaklı İmalatlar Ses Yalıtımı Faliyet Alanlarımız Banka şube yenileme Avm- hastane-kamu binaları-ticaret merkezleri Konut projeleri Sanayi projeleri Eğitim kurumları Anahtar teslimi inşaat Çözüm Ortaklarımız AYGİPS-AYPAN (Alçı levha ürünleri-toz alçı grubu) SAİNT GOBAİN WEBER(Dış cephe yalıtım ve su yalıtım grubu) FİLLİ BOYA(Dış cephe yalıtım ve boya grubu) İNTEM METAL ASMA TAVAN (Lay-in,lay-on,clip-in asma tavan grubu) TEPE BETOPAN (Betopan-osb grubu) İZOCAM (Taşyünü levha-izocam levha grubu) ASPEN YAPI ( Metal asma tavan-taşyünü asma tavan-parke-pvc zemin grıubu) YOUTONG (Gaz beton grubu)

3 ALÜMİNYUM-METAL ASMA TAVAN Clip-In Standart Clip-In Tile Sistemler gizli, üçgen taşıyıcı profil ile çabuk monte-demonte özellikleriyle ön plana çıkarken mimimum derz özelliği ile tavanda kesintisiz bir görünüm sağlar. Lay-In Flat (Düz Oturan)- T24 taşıyıcı sisteme sarkmasız olarak uygulanarak tavanda tamamıyla düz bir görünüm sağlar. Daha önce uygulanmış olan metal tavan sistemlerinde T24 taşıyıcı sistemlerin sökülmeden, sadece plaka yenilenmesi için mükemmel alternatiftir. Lay-In Microlook (Kanallı Taşıyıcıya Oturan) Microlook sistemler farklı T15 veya Kanallı taşıyıcı sistemler ile uygulanarak tavanda çok etkili bir fuga yaratmakta ve en basit mekanlarda bile farklı tarzlar yaratmaktadır.

4 Lay-In Tegular (Sarkmalı) Standart T24 taşıyıcı profiller ile uygulanan sistem farklı alternatifler sunmaktadır. Paneller T24 taşıyıcı sistemden 8 veya 12 mm sarkabilmekte ve tavanda mükemmel bir perspektif ve 3 boyutlu bir görüntü sağlamaktadır. Sonsuz kere sökülüp takılabilme avantajı ile de tavan boşluğuna ve tesisata çok rahat müdahale edilmesini sağlar Hook-On Plank Hook-On Sistemler gizli taşıyıcısı ile tavanda sadece sizin tasarlayacağınız plakaların görünmesini sağlar. Plakalar taşıyıcılardan çok kolay bir şekilde sökülüp, takılabilirken, özel kenar bükümü ile taşıyıcı ile mükemmel birleşmekte ve çok güvenilir hale gelmektedir. Havaalanı ve bunun gibi kalabalık mekanların gerektirdiği yüksek güvenlik şartlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Lay-ON (Sarkmalı) T24 taşıyıcı sisteme sarkmalı olarak uygulanarak tavanda tamamıyla sarkık bir görünüm sağlar. Daha önce uygulanmış olan tüm metal tavan sistemlerinde T24 taşıyıcı sistemlerin sökülmeden, sadece plaka yenilenmesi için mükemmel alternatiftir.

5 TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN Taşyünü asma tavanlar geniş bir dekoratif seçenek sunar.her biri seri, eşsiz sitiller, desenler ve renkler sunmaktadır. tüm sistemlerde tavan arasına kolay ulaşım, montaj kolaylığı ve servis entegrasyonu sunmaktadır. Yüzeyi alev almaz, yüksek ses emici özellikleri vardır. tadilat yapılan binaların fonksiyonel gereksinimlerini karşılamak için montaj kolaylığı ve maliyet yanında, akustik ve yangına dayanıklılık özelliklerine de sahip olabilen asma tavan çeşididir. KULLANIM ALANLARI Egitim kurumları Ofisler Oteller Sağlık kurumları Süpermarketler Bankalar Konferans salonları PLAKALAR

6 ALÇIPAN TAVAN VE BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ Alçıpan (Alçıpanel) Tipleri İç yapılarda kullanılan alçıpanlar (alçı paneller) ihtiyaçlara göre farklı teknik özelliklerde üretilmektedir. -Standart Alçıpan Levha (Beyaz) -Su emme oranı azaltılmış Alçıpan Levha (Yeşil) -Yangın dayanımı arttırılmış Alçıpan Levha (Kırmızı) -A1 Sınıfı Yanmaz Alçıpan Levha (Liflerle güçlendirilmiş Alçıpan Levha) -Yangın dayanımı arttırılmış, su emme oranı azaltılmış Alçıpan Levha (Bordo) Alçıpan Asma Tavan Çok farklı uygulama şekilleri ile mevcut veya yeni yapılarda teknolojik alt yapının gerektirdiği tesisatları gizlenmesi ve montajı için boşluk yaratılması ve farklı tasarımların uygulanması için en basit çözümdür. Usta ellerde şekillenen alçı paneller ile mekanlarda farklı mimari uygulamaları yapmak oldukça kolaydır.truva Yapı uzman kadrosu ile alçı levhaları sizler için şekillendirmeye hazırdır. Alçıpan Ara Bölme Duvar Klasik harçlı imalatların istenmediği ve hızlı uygulamaların beklendiği şantiyeler için ideal olan Alçıpan Sistemler çok hızlı bir şekilde uygulanırken maliyetleri düşürmekte ve harçlı imalatlardan çok daha az binaya yük getirmektedir Alçıpan Giydirme Alçıpan Giydirme sistemleri ile de sıva maliyetlerini minimize etmekte ve ustalık hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Dolayısıyla mekanların kalitesini yükseltmektedir. Alçıpan giydirme yapılması için iki alternatif mevcuttur. Profilli ve Yapıştırma tekniği ile;

7 AKUSTİK ALÇI LEVHA ASMA TAVANLAR Karolam Asma Tavan mevcut döşemeye askı yardımıyla tutturulmuş kendine özel T24 profil sistemiyle oluşturulan karolaj içine alçı plakaların konulması ile oluşturulan asma tavan çeşididir.9,5 mm kalınlığında 60x60 cm ebadında alçıpan plaka olup ön yüzeyi vinil kaplı olarak üretilmektedir. Islak ve nemli ortamlarda ( yemekhane, banyo, WC v.b ) kullanılan bir asma tavan çeşididir. Akustik Alçı Tavan; Akustik mekanlar da ses yalıtımı sağlamak için kullanılan bir karolaj tavan ürünüdür. Flex Alçıpan dan değişik desenlerde dairesel delikli olarak üretilmektedir. Arka yüzey ses yalıtmaya ve tozumaya karşı tül kaplı, ön yüzey ise beyaz boyalıdır. Ölçüler; 600x600mm - 600x1200mm Kalınlık ; 9,50mm - 12,00mm - 15,00mm Perforasyon; 12-15mm yuvarlak delikli - 12x12 kare delikli Taşıyıcı Sistem; T15 Fugalı, T24 Düz, T15 Düz.

8 YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME Günümüzde artan bilgi teknolojileri kullanımı ve hızla değişen iş yaşamı, binaların esnek yapılanma ihtiyacını doğurmuştur. Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, uygulandığı mekanlar da, ısıtma ve soğutma sistemleri, güç, ses ve veri kabloları gibi tüm servis hizmetlerinin istenilen doğrultuda dolaşımı için yeni bir alan yaratır. TRUVA YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME SİSTEMLERİ kullanıcı zevk ve ihtiyaçlarına uygun pek çok seçeneği, üstün kalitesiyle müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. KULLANIM ALANLARI Ofisler, Plazalar, Oteller, Akıllı binalar, Alışveriş merkezleri, Bankalar,UPS odaları, Sistem odaları, Kontrol merkezleri (Barajlar, elektrik santralleri, trafo merkezleri vb.), Sinyalizasyon odaları (Demiryolları, metro sistemleri, vb.), Laboratuvarlar, Havaalanları, Eğitim kurumları, İnternet kafeler, Radyo vb stüdyolar, Sürekli modifikasyon gerektiren yerler (Fuar ve sergi alanları, vitrinler, mağazalar başlıca kullanım alanlarıdır.

9 MANTOLAMA SİSTEMLERİ Capatec Dalmacyalı/Weber/Marshall Paket Sistem Mantolama uygulamaları

10 PASLANMAZ ÜRÜNLERİ Balkon Küpeşte - Balkon Korkuluk Sistemleri, Proje ve müşterilerin taleplerine göre farklı malzeme kullanımları ile balkon korkulukları, camlı korkuluklar, dikey bariyerli korkuluklar,pleksi korkuluklar,dekorlu korkuluklar, emniyet şeritli korkuluklar projelendirilip uygulamaları yapılır. Hizmet Alanlarımız - Merdiven Küpeşte- Merdiven Korkuluk - Balkon Küpeşte- Balkon Korkuluk - Teras Küpeşte- Teras Korkuluk - Fransız Balkon Küpeşte- Fransız Balkon Korkuluk - Havuz Küpeşte - Özel Pabuçlu Komple Camlı Küpeşte - Panel Sistem Şeritli Küpeşte - Kare Küpeşte Profil Camlı Küpeşte - Armut Profil Camlı Küpeşte - Komple Yatak Profilli Camlı Küpeşte

11 MAKİNALI ALÇI Makinalı Alçı sıva; Tuğla, beton, brüt beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır sıvadır. Kullanım alanları ; Konutlar, Ofis ve yönetim binaları, İş ve alışveriş merkezleri, Oteller, Hastaneler ve Okullardır. Makinalı alçı sıvanın özellikleri Tek katta, üzerine uygulandığı yüzeyi boyaya hazır hale getirir. Saten perdah alçısı gerektirmez. Küçük alanlarda el karışımı ile sorunsuz olarak uygulanabilir.yüksek yüzey sertliğine ve parlak bir görünüme sahiptir. Nefes alan bir malzeme olduğundan, nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.yanmaz bir malzemedir. Bünyesindeki sudan dolayı yangın geciktirici özelliğe sahiptir.küf, bakteri ve mantar oluşturmaz.

12 ALÇI-BOYA Duvarlar, evinizin sizi karşılayan yüzüdür. Yaşam alanınızın atmosferini değiştirmenin, daha huzurlu, daha ferah ortamlar elde etmenin en ucuz ve kolay yolu duvarlarınızın rengini değiştirmekten geçiyor. İç ve Dış mekanlara uygulamakta olduğumuz boya sayesinde bulunduğunuz ortamın yapısı bir anda değişecektir. Evinizin ya da ofisinizin iç görünümü kadar dış görünümü de çok önemlidir. Binanın ömrünü uzatmak ve dış cephe görünümü açısından uygun bir dış cephe boyası seçilmelidir.

13 DUVAR KAGITLARI Hiçbir Yerde Göremeyeceğiniz 1. Sınıf Kalitede Yüzlerce Farklı Çeşit ve Desenlerde ki Silinen, Yıkanan, Boyanan Duvar kağıdı ve Üstün Hizmet Anlayışımızla Yanınızdayız... Truva yapı Müşterilerine Ücretsiz Duvar Ölçüsü Alımı, Teknik Servis Sağlamaktadır. Sorun Yaşamak İstemiyorsanız Bizi Arayın... Firmamız ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtları satış ve uygulamasını yapmaktadır. Konusunda uzman ekibimizle eviniz, işyeriniz çok şık bir görüntüye kavuşacak olup en az 10 yıl, boyayla tadilatla uğraşmaktan kurtulacaksınız.

14 HAVALANDIRMA MENFEZLERİ Banyo ve WC ler için doğal bir hava sirkülasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tasarımında Fare gibi kemiricilere karşı mukavemetli olması ve koku yapmaması için plastik, ahşap vb. malzeme kullanılmamıştır. Hava kanatları yandaki kol yardımıyla istenildiği kadar açılarak daimi temiz hava girişi sağlanır. Havalandırma boşluğundan haşerelerin girmesini engellemek maksadıyla menfezinizin arkasında Alüminyum Perfore Tel kullanılmıştır. Standart olarak beyaz elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyanan menfeziniz sararmaz, paslanmaz. Montajı mastik veya silikon ile yapıştırılarak yapılan menfezinizi istenildiği takdirde vida ve dübel ile de monte edebilirsiniz. MÜDAHELE KAPAKLARI Revizyon Kapakları Kullanım Alanları ; Revizyon kapağı, gerektiğinde müdahale edilebilecek noktalara konur. Örneğin, banyolarda bulunan vanalar ya da tavan içerisinde vana ya da elektrik ana kumandaları bulunan noktalar vb. tek kat Alçıpan kullanılan duvar ve tavan sistemlerinde rahatlıkla kullanılır.

15 KARTONPİYER UYGULAMALARI İthal veya yerli kalıp ve hazır çeşitlerimizle usta ekip yılların tecrübesi ile birleştirerek evlerinizi işyerlerinizi dekoratif kartonpiyer ile donatıyoruz.

16 https://twitter.com/truvainsaat Tel/Faks: Süvari Mah.1684 Sk.No:13/14-15 ETİMESGUT/ANKARA

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U KALEL, çevreyolundaki yeni yerinde hizmetinizde... Çatı kaplama, mantolama, ısı ve su yalıtımı sorunlarınızda en kaliteli ürünleri, en ekonomik biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı

T Taşıyıcılı Modüler Asma Tavan

T Taşıyıcılı Modüler Asma Tavan T Taşıyıcılı Modüler Asma Tavan Askı çubuk aralığı 1200 mm Panel 600 mm 600 mm Modüler Asma Tavan Sistemleri; tavandan geçen her türlü tesisatı gizlemek; aydınlatma armatürleri, yangın detektörleri gibi

Detaylı

SES YALITIMI VE SES İZOLASYONU MALZEMELERİ

SES YALITIMI VE SES İZOLASYONU MALZEMELERİ 2015 SES YALITIMI VE SES İZOLASYONU MALZEMELERİ Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Uygulama ve Satış Firması AKSA AKUSTİK 10.06.2015 AKSA AKUSTİK SES YALITIMI VE SES İZOLASYONU MALZEMELERİ AKUSTİK SÜNGERLER PİRAMİT

Detaylı

çağdaş ve teknolojik bir yapı malzemesi haline getiriyoruz

çağdaş ve teknolojik bir yapı malzemesi haline getiriyoruz çağdaş ve teknolojik bir yapı malzemesi haline getiriyoruz Doğanın asırlar öncesinden kalan hediyesini işleyerek Tüm ürünlerli ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek için, lütfen Lafarge Dalsan Ürün Föyleri

Detaylı

AKUSTİK DÜZEN SES IŞIK & SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ.

AKUSTİK DÜZEN SES IŞIK & SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ. AKUSTİK DÜZEN SES IŞIK & SAHNE MEKANİK SİSTEMLERİ. Gökçe Akustik ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini uygulayan Türkiye deki ilk ve tek akustik mühendisliği firmasıdır. Kurumsal organizasyon yapısı doğrultusunda

Detaylı

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com

Profesyonel Mekan Çözümlerİ. Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan. www.haustell.com Profesyonel Mekan Çözümlerİ Dekoratİf Taş Kaplamalar Duvar Kağıdı Zemİn Kaplamaları Dekoratİf Tavan www.haustell.com SHOWROOM Haustell yaşam alanları için iç ve dış mekan yapı malzemeleri ve konsepte uygun

Detaylı

ÜRÜN LİSTESİ. building systems for a better life

ÜRÜN LİSTESİ. building systems for a better life LİSTESİ A R A L I K 2 0 1 2 building systems for a better life İÇİNDEKİLER SÜRME ESASLI SU YALITIM MALZEMELERİ 2 KULLANIMA HAZIR HARÇLAR 4 SERAMİK YAPIŞTIRICILARI VE DERZ DOLGU MALZEMELERİ 5 THERMETICS

Detaylı

Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri

Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri NevPanel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m 2 toplam alan ve 9.250 m 2 kapalı alanda kurulmuş olan 2.250.000 m 2 /yıl üretim kapasitesine

Detaylı

HAKKIMIZDA. Misyonumuz : Yapı sektöründe kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı, güvenilir ve yenilikçi ürün, hizmet ve çözümleri sunmaktır.

HAKKIMIZDA. Misyonumuz : Yapı sektöründe kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı, güvenilir ve yenilikçi ürün, hizmet ve çözümleri sunmaktır. www.kargenyapi.com HAKKIMIZDA 20 yılı aşkın deneyime ve sektör tecrübesine sahip ortakların deneyim, bilgi ve birikimlerini birleştirmek amacı ile tek çatı altında toplanarak kurduğu Kargen Yapı ; gelişime

Detaylı

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri Isı Yalıtım Ürünleri www.stroton.com STROTON 2000 yılında kurulan STROTON; yüksek kalitede ısı yalıtımı sağlayan ürünlerin yanı sıra ülkemizin ilk ve tek ICF konut sistemi üreten modern tesisidir. Yüksek

Detaylı

ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ

ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ özel ve kamusal alanların bir arada ve birbirini destekler nitelikte olabilmesi,

Detaylı

yükseltilmiş döşeme sistemleri

yükseltilmiş döşeme sistemleri yükseltilmiş döşeme sistemleri 1980 yılından günümüze metal sektöründe, otomotiv sanayiine parça üreten FORMMETAL Makina Sanayi ve Ltd. Şti., 1999 yılında yükseltilmiş döşeme alt yapı sistemini de üretim

Detaylı

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor...

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... NTC Tower İTO, 2009 5. Başarılı Kobi Yarışması Teknoloji ve İnovasyon Birincilik Ödülü İÇİNDEKİLER Hakkımızda 05 Prensiplerimiz 07 Tekliften Montaja Süreç

Detaylı

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr

BALCIOĞLU. BALCIOĞLU HAKKIMIZDA Balcıoğlu şirketler grubu, 1985 yılında, bugün Balko Felsefesi BALCIOĞLU. www.balcioglu.com.tr BALCIOĞLU Bugün Plywood ürün grubunun üretiminde dünyada söz sahibi olan Rusya, Finlandiya, Brezilya, Endonezya, Malezya, Çin ve daha birçok ülke ile Balko Plywood Ürün Standardı altında dünyanın hemen

Detaylı

YAPI S STEMLER. aksayapisistemleri.com

YAPI S STEMLER. aksayapisistemleri.com aksayapisistemleri.com Aksa Yapı kurucuları sektöre 1989 da girmiş, 12 yıllık bilgi, birikim ve deneyimlerini değerlendirerek 2001 yılında Aksa Yapı sistemlerini kurmuşlardır. Aksa Yapı, kuruluşundan günümüze

Detaylı

çözüm REHBERİ 2013 Seramik uygulamaları Dış cephe Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknik uygulamalar İç cephe

çözüm REHBERİ 2013 Seramik uygulamaları Dış cephe Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknik uygulamalar İç cephe çözüm REHBERİ 2013 Seramik uygulamaları Dış cephe uygulamaları Dış cephe ısı yalıtım uygulamaları Su yalıtım uygulamaları Teknik uygulamalar Zemin sistemleri İç cephe uygulamaları Weber de yenilikler devam

Detaylı

OCAK 2015 FİYAT LİSTESİ

OCAK 2015 FİYAT LİSTESİ OCAK 2015 FİYAT LİSTESİ ŞİRKET PROFİLİ PROFİLİ Şirketimiz yapı sektörüne, nitelikli, ekonomik ve pratik özelliklere sahip yapı kimyasallarını üretmek maksadıyla, tamamı yerli sermaye ile 1999 yılında kurulmuştur.

Detaylı

Yalıtımın En Dogal Hali

Yalıtımın En Dogal Hali Yalıtımın En Dogal Hali İçindekiler sayfa Yalıtım hakkında 3 Neden DragonBoard? 6 DragonBoard un özellikleri 7 DragonBoard Sistemleri 9 Yükseltilmiş Zemin Sistemi 20 Diğer ürünler 21 DragonBoard teknik

Detaylı

REHAU YERDEN ISITMA / SERİNLETME HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ

REHAU YERDEN ISITMA / SERİNLETME HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ REHAU YERDEN ISITMA / SERİNLETME HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri PAZARDA HEDEFE ODAKLI SİSTEMLİ YENİLİKLER REHAU, yapı sektörüne yönelik enerji

Detaylı

Hilti Pasif Yangın Durdurucu Sistemler. Hayat kurtarır, varlıkları korur ve yapının performansını geliştirir.

Hilti Pasif Yangın Durdurucu Sistemler. Hayat kurtarır, varlıkları korur ve yapının performansını geliştirir. Hilti Pasif Yangın Durdurucu Sistemler Hayat kurtarır, varlıkları korur ve yapının performansını geliştirir. Pasif Yangın Durdurucu Ürünler Uygulama kolaylığı sağlar Hilti de, çalışanlarımız ve ürünlerimiz

Detaylı

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygundur Ürüne uygun kartuş tabancası ile uygulayınız Poliüretan köpük tabancası

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephe Sistem Kitabı

Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephe Sistem Kitabı Kuru Duvar Sistemleri Dış Cephe Sistem Kitabı www.boardex.com.tr, Dalsan Alçı A.Ş. nin tescilli markasıdır. Kuru Duvar Sistemleri CEKETLEME Tek İskeletli Çift İskeletli Omega Ceket Omega CeketMAX Performans

Detaylı

İÇİNDEKİLER. 1 Hakkımızda. 2 FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri. 3 Inert (Argon) Gazlı Söndürme Sistemleri. 4 CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri

İÇİNDEKİLER. 1 Hakkımızda. 2 FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri. 3 Inert (Argon) Gazlı Söndürme Sistemleri. 4 CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri İÇİNDEKİLER 1 Hakkımızda 2 FM200 Temiz Gazlı Söndürme Sistemleri 3 Inert (Argon) Gazlı Söndürme Sistemleri 4 CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri 5 Panel İçi (Fire Trace) Söndürme Sistemleri 6 NOVEC 1230 Söndürme

Detaylı

YANGIN YALITIMCISI (SEVİYE 3) YETERLİLİK KODU: 12UY0060-3

YANGIN YALITIMCISI (SEVİYE 3) YETERLİLİK KODU: 12UY0060-3 YANGIN YALITIMCISI (SEVİYE 3) YETERLİLİK KODU: 12UY0060-3 HAZIRLAYAN SABAHATİN ŞİMŞEK 1 2012 ANKARA İÇİNDEKİLER SAYFA 1.GİRİŞ 4 2. KİŞİSEL GÜVENLİK VE KAZA RİSKLERİ 4 2.1. İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin

Detaylı

Nicolas de Magnienville - Genel Müdür Yardımcısı

Nicolas de Magnienville - Genel Müdür Yardımcısı Başyazı Nicolas de Magnienville - Genel Müdür Yardımcısı Bilgiyi Yönetmek Köklü şirket olmak bir dizi sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Bir asrı aşan geçmişi ile Lafarge ve 80 inci yılını kutlamaya

Detaylı

Tepe Betopan Giydirme Cephe Sistemleri Teknik Bilgi, Detay ve Montaj Kılavuzu

Tepe Betopan Giydirme Cephe Sistemleri Teknik Bilgi, Detay ve Montaj Kılavuzu Tepe Betopan Giydirme Cephe Sistemleri Teknik Bilgi, Detay ve Montaj Kılavuzu İçindekiler 1. Giriş 6 1.1 Dünyada ve Türkiye de Çimentolu Yonga Levhanın Tarihçesi ve Gelişimi 7 1.2 Malzeme Özellikleri

Detaylı

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler içindekiler 02... hakkımızda 03... neden ahşap 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 10-11... hbsb pencereler 12-13... vasistas pencereler

Detaylı

TÜRKiYE NiN YENi NESiL HAFiF YAPI ELEMANI

TÜRKiYE NiN YENi NESiL HAFiF YAPI ELEMANI TÜRKiYE NiN YENi NESiL HAFiF YAPI ELEMANI PonceBloc Dünyası PonceBloc dünyası hızla büyüyor. Dünyanın birçok ülkesinde PonceBloc lar geleceğin şehirlerini imar etmeye devam ediyor. GELECEĞiN DUVAR ÇÖZÜMLERi,

Detaylı

Yapı Kimyasalları. www.stroton.com

Yapı Kimyasalları. www.stroton.com Yapı Kimyasalları www.stroton.com İÇİNDEKİLER 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 016 017 018 022 024 026 028 030 031 032 034 036-039 040-043 046 047 048 050 052 054 056 057 058 059 060

Detaylı