TERAS SİSTEMİ. Hayat dışarda, dışarısı megawood.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TERAS SİSTEMİ. Hayat dışarda, dışarısı megawood."

Transkript

1 2013 TERAS SİSTEMİ Hayat dışarda, dışarısı megawood.

2 İÇİNDEKİLER AÇIK ALANDA BİR MEKAN DAHA Felsefemiz 5 Malzeme 7 Geri dönüşüm ve ekolojik sürdürülebilirlik 9 Renk çeşitliliği 11 megawood Döşeme PREMIUM çıplak ayakla basılan zemin 13 PREMIUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin 13 CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin 15 WAVE çıplak ayakla basılan zemin 17 Zemin döşemesi çeşitleri 19 Tasarım döşeme tahtası 21 megalite LED-yerden aydınlatma 23 megawood paravan programı 25 Teras planlayıcısı 27 PREmİUm Çıplak ayakla basılan zemin (Jumbo), bazalt gri, üstü açık döşeme Ürün özeti Döşeme 29 Paravan 31

3 04 05 FELSEFEMİZ DÖNÜM NOK- TALARIMIZ Uzun yıllara dayanan bir araştırma sonucunda benzersiz malzeme özelliklerini ve sürdürülebilir, geri dönüştürülebilir doğal bir hammaddeyi megawood çıplak ayakla basılan zemin ürünlerimiz için geliştirmeyi başardık. Her bir megawood parçası tecrübemizin bir sonucudur elbette «made in Germany» kalitesi ile. MALZEME YÜZEY SERTLİĞİ çiziklere ve baskı noktalarına karşı son derece dirençlidir GÜVENLİK KONFORU çapak oluşumundan kaynaklanan yaralanma tehlikesi yoktur BAKIMI KOLAYDIR boyama ve yağlama gerekmez KALITE ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR «Ahşap-polimer malzemeler için kalite ve kontrol gereklilikleri» belgesinin yüksek gerekliliklerini karşılamaktadır SÜREKLİ son derece düşük termik genleşme MASİF rakipsiz masif program Asil ahşap gibi - sadece daha iyi ÇEVRE EKOLOJİK ahşap % 100 oranda sürdürülebilir araştırma ürünüdür GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR eski megawood döşeme tahtaları megawood üretim sürecinde yeniden değerlendirilmektedir Ahşabın doğallığını seviyor musunuz? Biz bunu yapıyoruz! Bizim hammaddemizde doğal bir ürün olan ahşap yenilikçi polimer teknolojisi ile benzersiz, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir, doğal bir malzeme olan German- Compact-Composite (GCC)'e dönüşmektedir. GCC gerçek bir açık hava uygulamasına uygun olan tek ahşap malzemedir. Benzersiz yüzey sertliği malzememizi çiziklere karşı son derece dayanıklı, uzun ömürlü ve pratik şekilde çapaksız ve bakımı kolay bir hale getirmektedir. megawood çıplak ayakla basılan zemin malzemesi % 100 oranda GCC den oluşmaktadır ve böylece ahşabın olumlu özelliklerini polimer araştırmasının en iyi sonuçları ile bir araya getirmektedir. megawood size geniş kapsamlı ve rakipsiz bir döşeme malzemesi programı sunmaktadır. megawood ahşap gibi görünür, ahşap hissi yaratır, ahşap gibi işlenir ancak çok daha asildir, basittir ve saf ahşaptan çok daha uzun ömürlüdür. PREmİUm Çıplak ayakla basılan zemin, bazalt gri, üstü açık döşeme

4 06 07 MALZEME ÖNEMLİ OLAN KARIŞIMDIR megawood a benzersiz, dayanıklı ürün özelliklerini kazandıran doğal ahşap dokularından ve polimerden oluşan karışımdır. Bu özel karışım megawood, a doğal görünüşünü ve dokusunu da kazandırmaktadır. % 75 sürekli ve çevre dostu orman bilimi sonucunda elde edilen doğal ahşap dokular % 25 kalitesi yüksek polimerler ve katkı maddeleri Ahşap ve polimerlerin en iyi özellikleri megawood teras yapımında yeni ölçütler belirlemektedir: teknolojik gelişim sayesinde ekolojik olarak değerlidir, kalitesi yüksektir, asil bir yüzeye ve oldukça fazla tasarım olanaklarına sahiptir. megawood çıplak ayakla basılan zeminler modern üretim tesislerinde % 75 oranında ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu malzemeler sürdürülebilir bir orman işletmeciliğini garanti eden şeffaf ve bağımsız bir sistem olan PECF sertifikasına uygun olarak belgelenmiş olan bir ahşap üretiminden temin edilmektedir. PEFC sertifikası bütün dünyada bir «orman TÜV belgesi» olarak kabul edilmektedir. Hammaddeden kullanıma hazır nihai ürüne kadar uzanan ürün üretiminin tamamı sertifikalandırılmıştır ve bağımsız denetçiler tarafından kontrol edilmektedir. YÜKSEK SICAKLIKLARDA BİLE düşük termik genleşme BENZERSİZ YÜZEY SERTLİĞİ çiziklere ve baskı noktalarına karşı son derece dirençlidir DAYANIKLILIK saf ahşaba göre haşerelere ve mantarlara karşı daha dayanıklıdır megawood - QG/2010/Z14, PE Çevre dostu bağlayıcı maddeler, katkı maddeleri ve ahşap dokular patentli bir üretim prosesi ile uzun ömürlü megawood ahşap-polimer hammaddesine dönüştürülmektedir. Bu işlem sayesinde doğal ahşap dokular benzersiz dayanıklılıklarını elde etmektedirler. Ahşabın olumlu özellikleri desteklenmekte ve ona daha pek çok yeni avantaj kazandırılmaktadır. Bileşenlerden hiçbiri PVC içermez ve megawood geri dönüşüm döngüsüne yeniden kazandırılabilmektedir. megawood ürünleri Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e. V (ahşap hammaddeleri kalite derneği) nin yüksek gerekliliklerini yerine getirmektedir. Ürünlerimizin kalitesi bu neden sürekli olarak dahili ve periyodik olarak harici denetçiler tarafından kontrol edilmektedir. Bu sayede ürünlerimizin Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.v. tarafından verilen kalite belgesi ile belgelenmekte olan yüksek kalitesinin sürekliliğini garanti ediyoruz.

5 08 09 GERİ DÖNÜŞÜM VE EKOLOJİK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK GÖREVLER İLE BÜYÜMEK Çevremiz için sorumluluk üstlenmek bizim için önemlidir. Bütün megawood çıplak ayakla basılan zemin ürünleri üretim sürecimize yeniden sevk edilebilmektedir. % 100 Malzeme % 100 oranında sürdürülebilir ahşap yetiştiriciliğinden elde edilmiş doğal ahşap dokuları ve yüksek kaliteli polimerler ile katkı maddeleri içerir normal megawood üretim sürecine geri sevk edilebilmektedir. Geri dönüşümde öncü EKOLOJİK ahşap % 100 oranda sürdürülebilir araştırma ürünüdür GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR eskiden yeni yaratılıyor megawood çıplak ayakla basılan zemin ürünlerinizi ücretsiz olarak geri alıyoruz. Özel bir geri besleme prosesi ile eski megawood çıplak ayaklabasılan zeminler hazırlanmakta ve yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde hazırlanmış olan tüm megawood çıplak ayakla basılan zeminler yeniden normal üretim prosesine beslenebilmektedir. Bu şekilde eski megawood teraslarınızdan megawood tesislerinde işlenmiş olan yeni ve çevre dostu ürünler yaratılmaktadır. Bu proses ahşap-polimer hammaddeleri alanında bütün dünyada benzersizdir ve çevre dostu megawood ürünlerinin ekolojik olarak sürdürülebilir ve yenilikçi üretimi ile ilgili olarak kendimize yönelik yüksek beklentilerimizin altını çizmektedir. Geri dönüşüm prosesinin akışı ile ilgili ayrıntılı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

6 10 11 RENK ÇEŞİTLİLİĞİ BÜYÜLEYİCİ RENKLER megawood ile doğayı yaşayın ve ondan öğrenin. Böylece renklerinin ilhamını da doğadan alan özel bir hammadde meydana çıkmaktadır. YENİ LAV KAHVERENGİSİ Sıcak - çekici. Lav kahverengisi olarak adlandırdığımız renk tonumuz son derece rahat bir çıplak ayak hissi uyandırırken son derece şık görünür. PREMİUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz için özel bir renk tonudur. BARUT RENGİ YENİ Zarif - zamansız. Barut rengi olarak adlandırdığımız renk seçeneğimiz özellikle modern mimariye yönelik özel bir renk olarak göze çarpmaktadır. PREMİUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz için özel bir renk tonudur. CEVİZ RENGİ Klasik - tutkulu. Ceviz rengi olarak adlandırdığımız renk tonumuz terasınızın uyumlu tasarımını güçlendirirken bakışları önemli ayrıntılara çeker. Ürünler için renk tonu: PREMİUM, CLASSİC, WAVE ve TASARIM DÖŞEME TAHTASI. BAZALT GRİSİ Modern - çok yönlü. Bazalt grisi olarak adlandırdığımız renk tonumuz evinizin dış mekanında pek çok farklı stile uygun olarak kullanabileceğiniz zarif bir seçenektir. Ürünler için renk tonu: PREMİUM, CLASSİC, WAVE ve TASARIM DÖŞEME TAHTASI. DOĞAL KAHVERENGİ Sıcak - aydınlık. Doğal kahverengi olarak adlandırdığımız renk tonumuz bahçenizin güneş tarafından şımartılmış ortamına oldukça doğal ve ideal bir şekilde uyum sağlamaktadır. Ürünler için renk tonu: PREMIUM, CLASSIC ve TASARIM DÖŞEME TAHTASI. Doğal renkler KALICI RENKLER UV ışınları nedeniyle grileşme görülmez DERİNLEMESİNE BOYANMIŞ boya dökülmesi söz konusu değildir BAKIMI KOLAYDIR - boyama ve yağlama gerekmez İster sıcak bir kahverengi ister zamansız ve modern gri tonlarında olsun bütün renklerimiz ilhamını doğadan almaktadır. megawood un doğal ve heyecan verici renklerini tecrübe edin. Boyama ve yağlama gibi işlemler geçmişte kaldı. Saf ahşaptan farklı olarak megawood grileşmez, bizim ürünlerimizin renklerinde ilk aylar boyunca bir renk olgunlaşması söz konusudur. UV ışımlarının ve diğer çevre faktörlerinin etkisi ile megawood çıplak ayaklabasılan zemin ürünlerimiz daha da koyulaşır ve çok daha canlı bir renk görünümüne sahip olur.

7 12 13 PREMİUM PREMIUM PLUS ÇIPLAK AYAKLA BASILAN ZEMİN HİÇBİRİ BİR DİĞERİNE BENZEMİYOR megawood PREmıUm çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz rakipsiz bir zemin tasarımı ahşabın doğallığını benzersiz bir yüzey yapısı ile birleştirmektedir. LAV KAHVERENGISI BARUT RENGI YENİ YENİ PREMIUM PREMIUM PLUS Her zemin benzersizdir DOĞAL KAHVERENGI CEVIZ RENGI BAZALT GRISI Doğanın kendisi gibi benzersiz: megawood PREMIUM çıplak ayakla basılan zemin ürünlerimizin narin, özel olarak şekillendirilmiş yüzeyleri. Patentli bir işleme tekniği ile megawood PREMIUM çıplak ayakla basılan zemin ürünlerimize başka hiçbir üreticinin sunamayacağı benzersiz yüzey yapısı kazandırılmaktadır. Her bir zemin yeni teras zemininizdeki ışık oyunu ile keşfedebileceğiniz benzersiz bir eserdir. PREmİUm Çıplak ayakla basılan zemin (Jumbo), Ceviz rengi, üstü kapalı döşeme PREMİUM Çıplak ayakla basılan zemin Doğanın kendisi gibi benzersiz: Narin, özel bir yapıya sahip PREMIUM yüzey özel taleplerinizi DOĞAL KAHVERENGİ, CEVİZ RENGİ ve BARUT RENGİ seçenekleri ile karşılamaktadır. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz. PREMİUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin YENİ İhtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde karşılayan ekstra narin bir yüzey yapısına sahiptir. Bu PREMIUM PLUS yüzeyi özel renkler olan BARUT RENGİ ve LAV KAHVERENGİSİ seçenekleri ile temin edebilirsiniz. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz.

8 14 15 CLASSİC ÇIPLAK AYAKLA BASILAN ZEMİN GELENEKSEL VE MODERN BİR ARADA Tercih edilen profil yapısı ile megawood CLaSSıC çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz aynı anda hem klasik hem de moderndir güçlü bir his için güçlü ve zamandan bağımsız bir tasarım. CLASSIC DOĞAL KAHVERENGI CEVIZ RENGI Klasik, günlük olmaktan uzak BAZALT GRISI megawood CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin ürünleri zeminin çift tarafl ı olarak döşenmesini mümkün kılan özel megawood kombine zemin profiline sahiptir. Bu megawood zemin döşemeleri her ortama uyum sağlamaktadır ve klasik kareli veya modern oluklu yüzey seçenekleri ile temin edilebilmektedir. CLASSIC Çıplak ayakla basılan zemin (kareli) Teraslarda tercih edilen klasik bir tasarım. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz. CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin (oluklu) Stil sahibi, modern ve aynı zamanda klasik. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz. CLaSSİC Çıplak ayakla basılan zemin, doğal kahverengi, üstü açık döşeme

9 16 17 WAVE ÇIPLAK AYAKLA BASILAN ZEMİN CANINIZ DENİZ Mİ İSTEDİ? megawood WaVE denizcilik desenli çıplak ayakla basılan zemin profili. Rahatlatıcı ve serin bir havalandırma etkisi sayesinde çıplak ayakla basılan zemin yapısı. WAVE WAVE COMPACT CEVIZ RENGI Tek «klima döşemesi» BAZALT GRISI Dalgalarla çevrelenmiş kumlar içerisinde geçirilen rahatlatıcı bir tatiil gününden ilham alan megawood WAVE çıplak ayakla basılan zemin iki farklı yüzey seçeneği sunmaktadır: açık dalgalanmalar ile rahatlatıcı ve serinletici veya deniz kıyısı gibi narin dalga desenli. Seçim sizin! WAVE Çıplak ayakla basılan zemin (açık) Serinletici etki yaratan göz alıcı dalga desenli döşeme. 145 mm genişliğinde temin edilebilmektedir. WAVE Çıplak ayakla basılan zemin (standart) Narin dalga yapılı, ayağa benzersiz şekilde uyum sağlamaktadır. 145 mm genişliğinde temin edilebilmektedir. WaVE Çıplak ayakla basılan zemin, Ceviz rengi, üstü açık döşeme

10 18 19 DÖŞEME ÇEŞİTLERİ KEŞİF TURUNDA megawood teras sistemi ister üstü açık veya buradaki gibi üstü kapalı döşeme seçenekleri ile çok sayıda farklı olanak sağlamaktadır. Burada hiç bir şey kaybolmaz ve minik parmakların yaralanmasına izin verilmez. Tek kelimeyle güvenli megawood teras sistemi bütün uygulama amaçları için doğru döşeme yapısı versiyonunu sunmaktadır. Farklı döşeme versiyonları ile ilgili ayrıntılı bilgileri inşa talimatımızda bulabilirsiniz. GÜVENLİK KONTROLÜ üstü kapalı döşeme versiyonunda düşen cisimlerden veya büyüyen otlar nedeniyle endişe etmeyin KAYMAYI AZALTAN ETKİ pütürlü yüzey yapısı ÇAPAK OLUŞUMU SÖZ KONUSU DEĞİLDİR çapak oluşumundan dolayı yaralanma tehlikesi yoktur Üstü açık döşeme Üstü açık döşeme kullanım amacına bağlı olarak seçmeli olarak iki farklı versiyon ile; temel üzerine veya zemin üzerine döşenebilmektedir. Temel üzerine döşenmiş bir zemin ile örneğin bir kapı eşiğine kademesiz geçişler sağlayabilirsiniz. Bu döşeme versiyonunun yapısı optik olarak megawood düz kenarlı lateler ile tamamlanabilmektedir. Zemin üzerine yapılan bir döşeme uygulamasında çepeçevre kullanılançimen kenar taşları ile mevcut olan çimen alanlarınıza akıcı geçişler sağlanabilmektedir. Bu üstü açık döşeme versiyonları örneğin havuz projelerinin gerçekleştirilmesinde tavsiye edilmektedir, bu şekilde teraslarda ihtiyaç duyulan arkadan havalandırma da sağlanmış olmaktadır. Üstü kapalı döşeme Kapalı, oluksuz bir megawood döşeme megawood yiv çıtası ile size çok sayıda avantajlar sağlamaktadır. Zarif bir görünümün yanında döşemenin kapalı yapısı küçük parçaların kaybedilmesini önlemektedir. Tam olarak uyum sağlayan kauçuk yiv çıtaları bitkilerin döşeme üzerine büyümesini önler ve ayrıca döşeme altındaki kir birikimi de ciddi şekilde azalır. Bu megawood döşeme versiyonunun kurulumu için mm formatındaki daha yüksek alt tasarım çıtaları gerekmektedir, bunlar sayesinde döşemelerde yeterli bir havalandırma etkisi elde edilebilmektedir. Üstü kapalı döşemenin üstü açık döşemeden farkı kurulum ve uygulamalarda gizlidir. Bunun ön koşulu yükseltilmiş ve çepeçevre tesis edilmiş olan alttan havalandırılmış bir konstrüksiyondur. Bu döşeme şekline uygun, daha yüksek tasarım çıtaları bulunmaktadır. CLaSSİC Çıplak ayakla basılan zemin, doğal kahverengi, üstü kapalı döşeme

11 20 21 TASARIM DÖŞEME TAHTASI DÖNÜŞÜM SANATÇILARI Stabil, hava koşullarına karşı dayanıklı, son derece sağlam ve oldukça çok yönlü megawood tasarım döşeme tahtaları aşırı koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve verdikleri sözü tutarlar. Tasarım döşeme tahtası... olarak Son derece dayanıklıdır, çok yönlü olarak kullanılabilir mm ölçülerinde temin edilebilmektedir. Podyum Podyum inşası gibi yüksek gereklilikleri olan bir alanda bile megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARI 100 cm ye kadar bir eksen ölçüsü ve 20 cm ye kadar bir taşma ile podyum döşemesi olarak sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ara sıra su ile temas etmesi megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARI için sorun oluşturmamaktadır. Dikey destek olarak megawood TASARIM DÖŞEME TAHTASI toprak ile doğrudan temas eder bir şekilde kullanılabilmektedir. Merdiven megawood TASARIMDÖŞEME TAHTASI teras merdivenleriniz için ideal kaplama malzemesidir. megawood TASARIM DÖŞEME TAHTASININ son derece yüksek taşıma gücü sayesinde 80 cm ye kadar eksen ölçüsüne ve 20 cm ye kadar taşmalı merdiven konstrüksiyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. DOĞAL KAHVERENGI Bank Yeniden modellendi, yeniden doğdu. megawood bank boylu boyunca uzanan TASARIM DÖŞEME TAHTALARI İLE 130 cm ye kadar bir eksen ölçüsü ve 25 cm lik bir taşma ile kurulabilmektedir. Oturma alanı ve arkalık mümkün olan en yüksek oturma konforu vaat eden zarif bir bütünlük oluşturmaktadır. Bu bank komple yapı halinde her üç renk seçeneği ile temin edilebilmektedir. CEVIZ RENGI BAZALT GRISI Çok yönlü kullanım YENİ megawood tesislerinde üretilen TASARIM DÖŞEME TAHTALARI birden fazla beceriye sahiptir. Alt konstrüksiyon olarak kullanılabilmesinin yanı sıra merdiven veya bank olarak da kullanılabilmektedir. Köprü veya podyum kaplaması olarak bile megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARI son derece uygundur. megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARININ son derece yüksek taşıma kapasitesi onu son derece çok yönlü kılmaktadır ve sürekli olarak diğer malzemelerin mekanik sınırlarına ulaştığı yeni kullanım alanlarına sahip olmaktadır. megawood TASARIM DÖŞEME TAHTASI doğal kahverengi, ceviz rengi ve bazalt grisi renklerde temin edilebilmektedir.

12 22 23 MEGALİTE LED YERDEN AYDINLATMA KEYİFİLİ GECELER megawood megalite aydınlatma sistemi terasınızın şık ve stil sahibi bir şekilde efektler ile aydınlatılmasını sağlamaktadır. megawood megalite LEd yerden aydınlatma hoş bir ortam sağlamak üzere iki farklı renk seçeneği ile temin edilebilmektedir. Gece severler için En güzel bulduğunuz yerde ışık ile hoş bir ortam sağlayan detaylara yer verin. megalite LED yerden aydınlatmalar ile terasınızı efektlerle dolu bir ışık şölenine boğabilirsiniz. megalite LED YERDEN AYDINLATMALAR paslanmaz çelik ve emniyet camından üretilmiştir ve megawood çıplak ayakla basılan zemini ideal bir şekilde tamamlamaktadır. Bunlar «Mini» ve «Maxi» boylarında ve mat beyaz ile mavi renklerde temin edilebilmektedir. Modern LEDteknolojisi sayesinde megalite yerden aydınlatmalar son derece tasarrufl udur. Ayrıca bir karanlık sensörü ile donatılmışlardır. Düşen ışığın gücüne bağlı olarak megalite LEDaydınlatma sisteminiz otomatik olarak açılmakta veya kapanmaktadır. megawood un megalite aydınlatma sistemi çoğu zaman terasların optik sınırlandırmaları olarak kullanılmaktadır ve bu sayede örneğin yükseltilmiş teraslardaki yükseklik farklarını görünür hale getirmektedir. Bu sayede, örneğin bir korkuluk uygulaması istenmediğinde güvenlik derecesi yükseltilmektedir. megalite LED YERDEN AYDINLATMALAR İLE stil dolu ve son derece keyifl i bir ortam yaratabilirsiniz. Büyüleyici ışık ile oyunlar oynayın. megalite LED YERDEN AYDINLATMALAR Kolayca monte edilebilen aydınlatma sistemi «Mini» (Ø 34 mm; 0,4 Watt) ve «Maxi» (Ø 60 mm; 0,9 Watt) ölçüleri ve mat beyaz ile mavi renklerde temin edilebilmektedir. PREmİUm çıplak ayakla basılan zemin, ceviz rengi (Jumbo); megalite LEd yerden aydınlatma (maxi); Compact Fix paravan, doğal kahverengi, doğal kahverengi-ceviz mermer desenli

13 24 25 PARAVAN PROGRAMI BAŞBAŞA Can sıkıcı rüzgar ve meraklı bakışlar olmadan, başbaşa geçirilecek rahatlatıcı anlar için paravan. Dinlendirici bir özel alan megawood marka ailesinde yer alan paravan ürünleri ile megawood teras projesinizi mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sağlam megawood paravan sistemleri tek uygulama ile görüş ve rüzgar koruması sağlamaktadır ve basit bir zerafet ile öne çıkmaktadır. İstenmeyen bakışlar ait oldukları yerde, yani terasınızın dışında kalırken siz de terasınızda rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz. megawood paravan sistemleri oluşabilecek rüzgar kuvvetlerine dayanabilmek için zeminde sağlam bir desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bunun için size mevcut temeller üzerene vidalanabilen veya yeni beton temellere gömülebilen iki farklı sabitleme çözümü sunuyoruz. megawood size iki farklı paravan sistemi arasında seçim yapma imkanı sağlamaktadır: COMPACT FIX Paravan Bazalt grisi ve doğal kahverengi-ceviz rengi mermer desenli olarak sunulan tek tek ve kolay monte edilebilir bileşenler. COMPACT FİX paravan megawood COMPACT FİX için işlenmiş, her tarafında oluklar bulunan paravan profilli ve dekoratif direk kapakları bulunan direkler temin edilmektedir. Paravan profilleri ve direkler bazalt grisi veya doğal kahverengi-ceviz rengi mermer desenli olarak temin edilebilmektedir. megawood COMPACT FİX sistemi ile son derece kolay kullanılabilen bir inşa sistemi paketine sahip olacaksınız. Paravan çitinin parçaları kolayca ve vidalamaya gerek duymadan birbirlerine takılmaktadır. Biraz beceri ile paravan bileşenleri ve direklerin boyları üzerinde de değişiklik yapılabilmektedir. megawood COMPACT FİX sistemi size özel form ve renk bileşimleri gibi farklı kurulum versiyonları için esneklik sağlamaktadır. STANDART paravan narin, özel olarak fırçalanmış yüzeyler ile aşağıdaki renklerde: doğal kahverengi ve ceviz rengi. STANDART paravan megawood standart PARAVAN her tarafı oluklar ile işlenmiş sütunlardan ve paravan profillerinden oluşmaktadır; her ikisi de isteğe bağlı olarak doğal kahverengi veya ceviz rengi olarak ve direk başlıkları ile bir duvar kaplaması ile temin edilebilmektedir. Kolayca kurulabilen inşa sistemi paketi - parçalar kolayca birbirlerine takılabilmekte ve vidalanabilmektedir - istediğiniz genişlikte ve iki metreye kadar bir yüksekliğe sahip özel form ve renk bileşimlerini gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır. PREmİUm çıplak ayakla basılan zemin, bazalt grisi; COmPaCT FİX paravan, bazalt grisi

14 26 27 TERAS PLANLAYICISI ÇOCUK OYUNU KADAR KOLAY Biraz el marifeti ile terasınızı ileri görüşlü bir şekilde planlayabilir ve sistemin tamamı hakkında bir fikir edinebilirsiniz. İlk plan İdeal bir şekilde planlanmış bir terasın ön koşulu bir çok farklı bilgidir. Yeni megawood teras planlayıcısı ile teras projenizin ilk planlamasını gerçekleştirebilir ve bunu uzman ahşap malzeme satıcınızdaki ayrıntılı görüşme için bilgisayarınıza kayıt edebilir, yazdırabilir veya e-posta olarak gönderebilirsiniz. İYİ PLANLANMIŞ - Bir uzman danışman ile görüşme için teras fikirlerinizin ilk uygulaması İYİ BİLGİLENDİRİLMİŞ - Yakınınızdaki uzman satıcı ile doğrudan temas İYİ DÖŞENMİŞ - Terasınızın ideal bir şekilde adım adım kurulumu için döşeme işlemi videoda megawood TERAS PLANLAYICISI megawood TERAS PLANLAYICISI İLE birkaç basit işlem ile yeni megawood terasınızın ilk planını oluşturabilirsiniz. Evinizin alanının ve diğer geçerli inşa objelerinin gösterimi ile işe başlarsınız. İkinci adımda istediğiniz megawood terasınızı evinizin yanına yerleştirirsiniz ve kullanmak istediğiniz megawood döşeme türüne karar verir, rengini ve istediğiniz döşeme şeklini belirtirsiniz. Şimdi birkaç kolay işlem ile yeni megawood terasınızın komple malzeme listesinin çıktısını alabilir, e-posta ile gönderebilir veya sadece görüntüsünü alabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde uzman ahşap malzeme satıcınızdaki görüşme için komple bir teras projesi hazırlamış oldunuz, artık terasınızın inşası ile ilgili bütün ayrıntıları görüşmeye hazırsınız. Eğer uzman ahşap malzeme satıcınızı henüz tanımıyorsanız entegre edilmiş olan bayi arama hizmetimizden rahatça faydalanabilirsiniz - planlama aşamasında iyi eğlenceler dileriz. CLaSSİC çıplak ayakla basılan zemin, doğal kahverengi, üstü açık döşeme

15 28 29 DÖŞEME ÜRÜN ÖZETİ TERAS SİSTEMİ Döşeme versiyonları / tasarım döşeme tahtası PREMIUM PREMIUM PLUS çıplak ayakla PREMIUM PREMIUM PLUS çıplak ayakla CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin WAVE Çıplak ayakla basılan zemin TASARIM DÖŞEME TAHTASI basılan zemin mm basılan zemin mm (Jumbo) mm mm (Jumbo) mm mm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 cm L: 360 cm YENİ YENİ YENİ Montaj ve bakım için gereklidir Düz kenarlı late mm L: 360 cm YENİ Bağlantı profili 21 mm L: 400 cm Renkler: gümüş / bronz Tasarım çıtaları mm L: 360 cm Renk: siyah Cıvata UK 40/60 7,5 92 mm, Bit TX 30 ve SDS matkap (Ø 6,5 mm) dahil, mm tasarım çıtaları için Lastik kenar mm Kalınlık: 3 / 10 / 20 mm Mesafe parçası mm cıvatalar (4 50 mm) dahil Dengeleme / zemin plakası mm Kalınlık: 3 / 5 / 15 mm Kendinden yapışmalı güvenlik bandı L: 10 m (rulo üzerinde) Derz profili mm 300 cm Yiv çıtası 21 mm L: 25 / 100 m (rulo üzerinde) Tasarım çıtaları mm L: 360 cm Renk: siyah Cıvata UK 90/90 7,5 132 mm, Bit TX ve SDS matkap (Ø 6,5 mm) dahil, mm tasarım çıtaları için Sabitleme klemensi Renk: siyah cıvatalar (4 35 mm) ve Bit TX 20 dahil Yiv çıtası için paslanmaz çelik sabitleme klemensi kendinden kesmeli cıvatalar (4 20 mm) ve Bit TX 20 dahil Kenar klemensi Renk: siyah cıvatalar (4 35 mm) ve Bit TX 20 dahil Temizleme emülsiyonu megaclean 1 Litre aksesuar olarak temin edilebilmektedir megalite LED yerden aydınlatma «Mini», Ø 34 mm Işık renkleri: mat beyaz / mavi Renk: Paslanmaz çelik megalite LED yerden aydınlatma «Maxi», Ø 60 mm Işık renkleri: mat beyaz / mavi Renk: Paslanmaz çelik megalite adaptör 20 Watt megalite adaptör IP Watt, döşeme altı montajı için megalite bağlantı kablosu L: 1,5 / 5 / 10 m megalite dağıtıcı 3-lü / 5-li

16 30 31 PARAVAN ÜRÜN ÖZETİ STANDART COMPACT FIX Paravan direk başlığı Montaj ve bakım için gereklidir Paravan lataları Paravan latası STANDART mm L: 193 cm Duvar kaplaması STANDART mm L: 189 cm Vidalama ankrajı STANDART daldırma galvaniz direkler için Direk başlığı STANDART Bilyalı dekoratif başlık mm Renkler: Paslanmaz çelik / galvanize Sütun STANDART İzolasyon bandı STANDART mm L: 190 cm 20 mm L: 8 mm (rulo üzerinde) Beton ankrajı STANDART direkler için daldırma galvaniz Direk başlığı STANDART Bilyasız dekoratif başlık mm Renkler: Paslanmaz çelik / galvanize Tespit plakası STANDART Duvar kaplaması için, somunlar dahil Paslanmaz çelik Paravan latası COMPACT FİX mm L: 183,5 cm Sütun COMPACT FİX mm L: 191 cm Vidalama ankrajı COMPACT FİX mm L: 40 cm daldırma galvaniz Direk başlığı COMPACT FİX Ø 105 mm Renk: Paslanmaz çelik Tasarım latası Raute COMPACT FİX mm L: 183,5 cm Beton ankrajı COMPACT FİX mm L: 100 cm daldırma galvaniz Tasarım latası Schlitz COMPACT FİX mm L: 183,5 cm

17 Diğer bilgiler Tasarım örnekleri ve yaratıcı kurulum videoları internet sitemiz da bulunmaktadır. Değişiklik yapma hakkı saklıdır. Grafikler ve fotoğraflar üzerindeki renkler baskı teknolojisi nedeniyle sapma gösterebilir. Baskı türkisch Hakkımızda Yayıncı: NOVO-TECH GmbH & Co. KG Siemensstraße Aschersleben Germany Metin: megawood, Aschersleben; LIO Designagentur, Braunschweig Tasarım, taslak ve dizgi: LIO Designagentur, Braunschweig Fotoğraflar: Thomas Gasparini, Michael Simon Revizyon: 1. Baskı Ocak 2013 Uzman satıcınız

Kompakt panolar. Kompakt panolar AE. Kompakt sistem panoları CM. Plastik panolar KS. Kompakt panolar AE...46

Kompakt panolar. Kompakt panolar AE. Kompakt sistem panoları CM. Plastik panolar KS. Kompakt panolar AE...46 Kompakt panolar Kompakt panolar AE Kompakt panolar AE...46 Kompakt sistem panoları CM Genişlik 600 800 mm...50 Genişlik 1000 1200 mm...51 Plastik panolar KS Plastik panolar KS...52 Rittal Katalog 34/Endüstriyel

Detaylı

Seramik / Banyo. Küvet Kenar Profilleri 02. Küvet Kenar Profilleri Tezgah süpürgelikleri. Küvet - Lavabo Kenar Bantları 04. PVC Fayans Profilleri 05

Seramik / Banyo. Küvet Kenar Profilleri 02. Küvet Kenar Profilleri Tezgah süpürgelikleri. Küvet - Lavabo Kenar Bantları 04. PVC Fayans Profilleri 05 Küvet Kenar Profilleri 02 Küvet Kenar Profilleri Tezgah süpürgelikleri 03 Küvet - Lavabo Kenar Bantları 04 PVC Fayans Profilleri 05 Fayans Profilleri 06 Fayans Profilleri 07 Bitim Profilleri Tesisat Süzgeçleri

Detaylı

Panel tellerin 250x200 cm ebatlarında üretimi yapılmaktadır. Direkler 50/50/1,5 mm boyalı direktir.

Panel tellerin 250x200 cm ebatlarında üretimi yapılmaktadır. Direkler 50/50/1,5 mm boyalı direktir. Tel Çit Panel tellerin 250x200 cm ebatlarında üretimi yapılmaktadır. Direkler 50/50/1,5 mm boyalı direktir. Panel tel çit uygulamasında direklerin toprak zemin ve beton zemine montajı şekildeki gibidir.

Detaylı

Isıtma artık BİR marka olacak

Isıtma artık BİR marka olacak Isıtma artık BİR marka olacak HEPSİ BİR ARADA KIZILÖTESİ ISITMA PANELLERİ Biz birleştiriyoruz Kalite Avusturya'da üretilmiştir Üst düzey tasarım En son teknolojiler ve üretim teknikleri Ekonomik olarak

Detaylı

Plaj, havuz ve sağlıklı yaşam merkezi için daha fazla güvenlik

Plaj, havuz ve sağlıklı yaşam merkezi için daha fazla güvenlik www.smart-butler.de Plaj, havuz ve sağlıklı yaşam merkezi için daha fazla güvenlik SmartButler - birçok ekstra içeren kasa. Esnek. Konforlu. Güvenli. Misafirleriniz bunu takdir edecektir ve bir SmartButler

Detaylı

SOLARCOOL PANELİ İKLİMLENDİRME SİSTEMİ

SOLARCOOL PANELİ İKLİMLENDİRME SİSTEMİ SOLARCOOL PANELİ İKLİMLENDİRME SİSTEMİ Sedna Aire, sizlere SolarCool İklimlendirme Sistemini sunmaktan gurur duymaktadır. İki aşamalı bir split ya da paket iklimlendirme sistemine entegre edilmiş, tescilli

Detaylı

İçindekiler. Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32) www.endustriyelyapi.com.

İçindekiler. Baskı Beton (4-28) Baskı Sıva (29) İnce Yüzey Kaplama (30) Özel Yüzey Boyama (31) Parlak Yüzeyli Beton (32) www.endustriyelyapi.com. www.endustriyelyapi.com.tr İçindekiler Endüstriyel Yapı Ltd. Şti. Kurulduğu 2005 yılından itibaren uygulamış olduğu 500.000 m² yi aşkın baskı beton zemin ve sıva tecrübesiyle, bugün özellikle Samsun ve

Detaylı

Masif Mutfak Tezgahları - Masif Kapaklar - Masif Lavabolar

Masif Mutfak Tezgahları - Masif Kapaklar - Masif Lavabolar Masif Mutfak Tezgahları - Masif Kapaklar - Masif Lavabolar Decomass ın temelleri, 1974 yılından beri mağazacılık, mobilya ve mutfak konusunda faaliyet gösteren Yüce Dekorasyon ile atılmıştır. Doğanın

Detaylı

Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları. Çelik Izgara

Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları. Çelik Izgara Sistem Donanım Metal : Başlıca Faliyet / Üretim Konuları Çelik Izgara Sistem Donanım Ltd. Şti.,ızgara döşeme, geçit ızgara, kanal ızgara, hendek ızgara, platform ızgara ve çelik yapılar, inşaat metal kalas,

Detaylı

ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLER

ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLER ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLER YAPI MARKET SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Formlandırılmış alüminyum kompozit panel kaplamalarının alt taşıyıcı strüktürlerinin yardımı ile mimarinize farklı yenilikler katması, sadece formları

Detaylı

TİP GENİŞLİK (mm) Güç (W/m²) Uzunluk (m) Toplam Güç Toplam Aktif. (W) Eset 60-1,5/50

TİP GENİŞLİK (mm) Güç (W/m²) Uzunluk (m) Toplam Güç Toplam Aktif. (W) Eset 60-1,5/50 ECOFILM Isıtma Folyoları En yeni teknolojilerden yararlanılarak üretilen Ecofilm ısıtma folyoları, özellikle büyük yüzeylerin ısıtılmasında kullanılıyor. Bu ısıtma sistemleri; grafit kaplamalı polyester

Detaylı

İçindekiler. Baskı Beton (4-35) Baskı Sıva (36-37) İnce Yüzey Kaplama. Özel Yüzey Boyama (39) Parlak Yüzeyli Beton (40) Endüstriyel Yapı Ltd. Şti.

İçindekiler. Baskı Beton (4-35) Baskı Sıva (36-37) İnce Yüzey Kaplama. Özel Yüzey Boyama (39) Parlak Yüzeyli Beton (40) Endüstriyel Yapı Ltd. Şti. İçindekiler Endüstriyel Yapı Ltd. Şti. Kurulduğu 2005 yılından itibaren uygulamış olduğu 1.000.000 m 2 yi aşkın baskı beton zemin ve sıva tecrübesiyle, bugün özellikle Samsun ve Ankara merkezli olmak üzere

Detaylı

VP Vario Teppan Yaki ızgara; 400 serisi Paslanmaz çelik 38 cm

VP Vario Teppan Yaki ızgara; 400 serisi Paslanmaz çelik 38 cm Mevcut renk seçenekleri VP414110 beraberindeki aksesuarlar 2 x Spatula. VP414110 Tamamen sertleştirilmiş krom pişirme yüzeyi. Kızartma, pişirme, ızgara yada direkt yüzey üzerinde sıcak tutmak için. 240

Detaylı

lite SEPARATÖR SİSTEMLER Derzli Separatör Sistemi Cam Cama Separatör Sistemi

lite SEPARATÖR SİSTEMLER Derzli Separatör Sistemi Cam Cama Separatör Sistemi lite Derzli Separatör Sistemi Cam Cama Separatör Sistemi SEPARATÖR SİSTEMLER DİVERSA LİTE S NOVA 102 1989 dan beri Türk Yap Sektörü ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini

Detaylı

Elastik ve Hafif Doğal Taş Kaplaması çok amaçlı kullanım

Elastik ve Hafif Doğal Taş Kaplaması çok amaçlı kullanım Elastik ve Hafif Doğal Taş Kaplaması çok amaçlı kullanım www.litho-flex.com Binlerce yıldır doğal taş bir yapı malzemesi olarak birçok farklı alanlarda kullanılmıştır. Lithoflex Doğal Taş Kaplaması klasik

Detaylı

TÜRKIYE NIN SEÇKIN PROJELERININ TERCIHI

TÜRKIYE NIN SEÇKIN PROJELERININ TERCIHI Mükemmel Kiremit Mükemmel Çatı FİYAT LİSTESİ Liste No. 2017-02 Başlangıç Tarihi 1 Aralık 2017 TÜRKIYE NIN SEÇKIN PROJELERININ TERCIHI Kasaba Evleri / İstanbul Kiremitler Aksesuar Kiremitler Kılıçoğlu 1

Detaylı

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch

Başyapıtlar. Piacere & Piacere Touch Başyapıtlar Piacere & Piacere Touch Keyif & Ağır Başlılık Barista Kahve Kültürü. Mükemmel bir Latte macchiato mu istersiniz, yoksa mükemmel bir espresso mu? Milano da Baristo da olduğu gibi.- Ya da sadece

Detaylı

Baskı Betonun Avantajları

Baskı Betonun Avantajları ZEMİN KAPLAMALARI Baskı Betonun Avantajları UV Işınlarına karşı dayanıklı %100 doğal görüntü Ekonomik maliyet avantajı Üretim süresi avantajı Çökme ve tozlanmaya karşı mukavemet Kalıcı renk kalitesi Uzun

Detaylı

BERTOUR Destekleme sistemi Broşürü BERTOUR. Destekleme sistemi. v2014/01tr

BERTOUR Destekleme sistemi Broşürü BERTOUR. Destekleme sistemi. v2014/01tr BERTOUR Destekleme sistemi Broşürü BERTOUR Destekleme sistemi v2014/01tr Güçlü ve esnek 02 Güvenilir Sadeliği ve Uluslararası Kalite Standardı İle Sınıfının En İyisi Bertour destekleme sistemi, inşaat

Detaylı

Peyzaj Yapıları I ÇATI ELEMANLARI. Çatı elemanlarının tasarımında görsel karakteri etkileyen özellikler Sığınma ve Korunma

Peyzaj Yapıları I ÇATI ELEMANLARI. Çatı elemanlarının tasarımında görsel karakteri etkileyen özellikler Sığınma ve Korunma ÇATI ELEMANLARI Dersi Dış mekan içinde yapılan ve daha çok dinlenme ihtiyacını karşılayan yapay çatı elemanları Pergola Kameriye Çardaklar Sığınma ve Korunma Işık ve Gölge Yoğunluğu Yağış durumu Çatı elemanlarının

Detaylı

CS 155 / CP 155-LS Aluminyum

CS 155 / CP 155-LS Aluminyum 2 CS 155 / CP 155-LS Aluminyum Yalıtımlı sürme sistemleri içerisinde en ağır yükü taşımak ve en büyük ebatlarda kanatları hareket ettirmek prensibi ile tasarlanan CP155 serisi 400 kg ağırlığa kadar olan

Detaylı

IP55 DİKİLİ TİP KABİNET DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER YÜKSEK MUKAVEMET MAKSİMUM SIZDIRMAZLIK

IP55 DİKİLİ TİP KABİNET DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER YÜKSEK MUKAVEMET MAKSİMUM SIZDIRMAZLIK 55 DİKİLİ TİP KABİNET GENEL ÖZELLİKLER Dikili tip IP55 endüstriyel kabinetleri; içerisinde her tür 19 cihaz ve ekipmanın toz, su ve dış darbelere karşı tam koruma ile çalışmalarını ve muhafazalarını sağlayan

Detaylı

Yeşil Yurt. İnşaat ve Mühendislik

Yeşil Yurt. İnşaat ve Mühendislik Yeşil Yurt İnşaat ve Mühendislik 2013 Euro-Design 70 Ticari yapı uygulamaları için 70 mm sistemi Euro-Design 70, ticari yapılar için en iyi ön koşulları sunuyor. Kanıtlanmış REHAU kalite standartları sayesinde

Detaylı

Giydirme Cephe Sistemleri

Giydirme Cephe Sistemleri Giydirme Cephe Sistemleri Aduro Ahşap, 20 yılı aşkın süredir tasarım ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Yeni Güney İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. nin bir uzantısı olarak 1998 yılından beri faaliyet göstermekte

Detaylı

Duman Tahliye Sistemleri Gün Işığı Aydınlatma Duman Perdeleri Yangın Kapıları Havalandırma

Duman Tahliye Sistemleri Gün Işığı Aydınlatma Duman Perdeleri Yangın Kapıları Havalandırma Duman Tahliye Sistemleri Gün Işığı Aydınlatma Duman Perdeleri Yangın Kapıları Havalandırma Adexsi Grubu, 2013 yılı itibariyle 1.8 milyar Euro cirosu olan Fransa merkezli Soprema'ya aittir. Adexsi içinde

Detaylı

www.parabond.eu Parabond DL CHEMICALS

www.parabond.eu Parabond DL CHEMICALS Parquet ZINC transparent 600 700 Glazing Marine-Parquet Construction SPRAYABLE PANEL & DECORATION www.parabond.eu TR MS polimer bazlı, yüksek kaliteli, hızlı kürlenen yapıştırıcı mastik. Çok yüksek ilk

Detaylı

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma

Yavaş Kapanma / Kolay Açılma ÇEKMECE SİSTEMLERİ Stil ve Konfor Modern mobilya dünyasının dekorasyona katacağı farklılık, yaratıcı vizyonla tasarlanmış fonksiyonlardır. SAMET, sahip olduğu tecrübe ve yüksek teknoloji olanaklarını SAMET

Detaylı

Çok amaçlı dolap konstrüksiyonu için sürgü kapak sistemi. TopLine M

Çok amaçlı dolap konstrüksiyonu için sürgü kapak sistemi. TopLine M Çok amaçlı dolap konstrüksiyonu için sürgü kapak sistemi. TopLine M TopLine M Gövde kontrüksiyonunda tasarım özgürlüğü Yeni geliştirilen sürgü kapak sistemi TopLine M, özellikle montajı müşteriler tarafından

Detaylı

Epoksi dispersion: Bağlayıcı madde ve astar Bununla zeminler güzel olur!

Epoksi dispersion: Bağlayıcı madde ve astar Bununla zeminler güzel olur! Epoksi dispersion: Bağlayıcı madde ve astar Bununla zeminler güzel olur! HADALAN EBG 13E Hadalan TR HADALAN EBG 13E 6S.indd 3 HADALAN EBG 13E Bununla zeminler güzel olur! Değişik mekanik ve kimyasal aşınmalar

Detaylı

Schlüter -KERDI-BOARD

Schlüter -KERDI-BOARD 2009 Resimli Fiyat Listesi KB 9 Türkiye Geçerlilik tarihi 1 temmuz 2009 Schlüter -KERDI-BOARD P R O F İ L İ L E İ N O V A S Y O N Schlüter -KERDI-BOARD Evrensel fayans döșeme zemini Noktayı koymak! İster

Detaylı

REHAU DÖŞEMEDEN ISITMA/SERİNLETME DUVAR, TAVAN VE ZEMİN İÇİN DÜŞÜK YÜKSEKLİKLİ UYGULAMA SİSTEMLERİ. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri

REHAU DÖŞEMEDEN ISITMA/SERİNLETME DUVAR, TAVAN VE ZEMİN İÇİN DÜŞÜK YÜKSEKLİKLİ UYGULAMA SİSTEMLERİ. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri REHAU DÖŞEMEDEN ISITMA/SERİNLETME DUVAR, TAVAN VE ZEMİN İÇİN DÜŞÜK YÜKSEKLİKLİ UYGULAMA SİSTEMLERİ www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri YENİLEME SISTEMI 10 ISLAK YAPI TARZINDA - REHAU tutucu lama 10

Detaylı

Automatic Entrance & Acccess System GARAJ. Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları. Seksiyonel Kapılar

Automatic Entrance & Acccess System GARAJ. Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları. Seksiyonel Kapılar TM Automatic Entrance & Acccess System Endüstiyel - Seksiyonel Garaj Kapıları GARAJ Seksiyonel Kapılar TM Automatic Entrance & Acccess System TRONCO Endüstriyel Seksiyonel Kapılar TRONCO endüstriyel seksiyonel

Detaylı

YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON. Solar Enerji ve Otokorkuluk Montajı

YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON. Solar Enerji ve Otokorkuluk Montajı YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON Solar Enerji ve Otokorkuluk Montajı YARARLAR ÇELİK KONSTRÜKSİYON 2011 yılında; bariyer montajı, solar enerji montajı ve çelik konstrüksiyon üzerine faaliyet göstermek amacıyla

Detaylı

BRT Makine Destek Ayakları. Düz Naylon Taban

BRT Makine Destek Ayakları. Düz Naylon Taban BRT 1692 1 Haddeleme yöntemiyle yekpare altıgen çubuktan üretilmiş saplama hem kesinlik, hem de diş gücü sağlar Naylon taban yüksek yük kapasitesi, kimyasal direnç ve ısı değişikliklerinde denge sağlar

Detaylı

A SERİSİ 4 AL SERİSİ 6 ALC SERİSİ 8 ASB SERİSİ 10 AB SERİSİ 12 AD SERİSİ 14 AS SERİSİ 16 WALLWASHER 18 ÖZEL ÜRETİMLER

A SERİSİ 4 AL SERİSİ 6 ALC SERİSİ 8 ASB SERİSİ 10 AB SERİSİ 12 AD SERİSİ 14 AS SERİSİ 16 WALLWASHER 18 ÖZEL ÜRETİMLER İçindekiler A SERİSİ 4 AL SERİSİ 6 ALC SERİSİ 8 ASB SERİSİ 10 AB SERİSİ 12 AD SERİSİ 14 AS SERİSİ 16 WALLWASHER 18 ÖZEL ÜRETİMLER 20 A Serisi Zemin Aydınlatma Taşları Renk Seçenekleri Kırmızı Yeşil Mavi

Detaylı

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ Kollektorfolder_tuerkisch_2013.indd 1 13.09.2013 10:03:21 SOLAR ÇÖZÜMLER GASOKOL & SMS-ENERJİ KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLERDE UZMAN PRATİKDEN ÖRNEKLER: Solar Sıcak Su Hazırlama

Detaylı

RADYANT PANELLER GR - CAM RADYANT PANEL

RADYANT PANELLER GR - CAM RADYANT PANEL RADYANT PANELLER Doğal malzemelerin sadeliği ve güzelliği, cam ve mermerde ortaya çıkıyor. Bu malzemeleri radyant ısıtmada kullanarak GR - Cam radyant paneller ve MR - Mermer radyant paneller gibi estetik

Detaylı

Y TİPİ AYDINLATMA DİREĞİ TEKNİK ŞARTNAME

Y TİPİ AYDINLATMA DİREĞİ TEKNİK ŞARTNAME Y TİPİ AYDINLATMA DİREĞİ TEKNİK ŞARTNAME 10metre ÇİFTLİ DEKORATİF AYDINLATMA DİREĞİ Direk Ana Gövde : Direk gövdesi kullanılan Ø114*3mm Ø139*4mm, Ø168*4mm çelik (S 235 JR) kalite borulardan imal edilecektir.

Detaylı

Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri

Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri Tutamaklı kumanda panelleri yüksek ergonomileri, montaj kolaylığı ve cazip tasarımları ile öne çıkar ve stoklarımızda bulunur. Çeşitli boyutlar ve montaj

Detaylı

ALÇI İȘLERİ İÇİN DEKORASYON PROFİLLERİ

ALÇI İȘLERİ İÇİN DEKORASYON PROFİLLERİ ALÇI İȘLERİ İÇİN DEKORASYON PROFİLLERİ Köşe leri 9002 köşe bitiş profilidir. Hareketli tavan ve duvar bitişlerinde kullanılır. Tek taraflı uygulanır. 9077 Farklı kanat genişliklerinde üretilen alüminyum

Detaylı

Durusu Park Çatı Strüktürü. Yapısal Lamine Ahşap...

Durusu Park Çatı Strüktürü. Yapısal Lamine Ahşap... Durusu Park Çatı Strüktürü Yapısal Lamine Ahşap... Ahşap Kubbe - Türkmenistan Tarihi Eser - Sultantepe, Üsküdar Yapısal Lamine Ahşap Yüksek teknoloji ürünü Yapısal lamine ahşap, büyük budaklar, reçine

Detaylı

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ

KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ H KOLLEKTÖRLER ÇATI ÜSTÜ & ÇATI İÇİ SOLAR ÇÖZÜMLER GASOKOL&SMS-ENERJİ KİŞİYE ÖZEL ÇÖZÜMLERDE UZMAN Gelin sizlerde Gasokol&SMS-Enerjinin yıllara dayanan, Kendisini sürekli yenileyen tecrübesinden yararlanın...

Detaylı

EKOEDGE. Plastik Sınırlama Sistemleri. www.ekoplas.com.tr

EKOEDGE. Plastik Sınırlama Sistemleri. www.ekoplas.com.tr EKOEDGE Plastik Sınırlama Sistemleri www.ekoplas.com.tr 01 hakkımızda... // Bu gereksinimleri ve gelişmeleri yakından takip ederek 2012 yılında faaliyetlerine başlayan Ekoplas, ülkemizde mimari ve peyzaj

Detaylı

/ / /

/ /  / 1 +90 553 002 76 43 / +90 212 568 88 95 2 www.dogaltassiva.com / www.easystoneturkiye.com / www.sivadatasdevri.com www.dogaltassiva.com EASYSTONE Adana Süs Havuzu ve Peyzaj Uygulaması 3 EASYSTONE İstanbul

Detaylı

Comfort-Design Plus. Teknik değişiklik hakları saklıdır. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri

Comfort-Design Plus. Teknik değişiklik hakları saklıdır. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri Comfort-Design Plus TEKNİK BİLGİLER Teknik değişiklik hakları saklıdır. www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri 1. Tanım/Teknik Bilgiler Yapı Birbirine geçen profillerden (10mm kalınlığında içi boş profiller)

Detaylı

Schlüter -TRENDLINE. Dünya trendleri için profiller. Aktüel seramik trendleri için yüksek kaliteli profiller

Schlüter -TRENDLINE. Dünya trendleri için profiller. Aktüel seramik trendleri için yüksek kaliteli profiller Dünya trendleri için profiller Copyright 2013 by Ceramiche Atlas Concorde S.p.A. Aktüel seramik trendleri için yüksek kaliteli profiller Aktüel seramik trendleri için yüksek kaliteli profiller Yaşam alanlarınızı,

Detaylı

Işıklı Saksı Fiber Saksı Ahşap Saksı Piknik Masaları Çardak Kamelya Bank/ Ahşap Banklar Ahşap Zemin Yer Döşemesi

Işıklı Saksı Fiber Saksı Ahşap Saksı Piknik Masaları Çardak Kamelya Bank/ Ahşap Banklar Ahşap Zemin Yer Döşemesi Işıklı Saksı Fiber Saksı Ahşap Saksı Piknik Masaları Çardak Kamelya Bank/ Ahşap Banklar Ahşap Zemin Yer Döşemesi "Her Yerde Bir Saksı Vardır" Zengin Saksı olarak çeşitli sektörlerde yüzlerce müşterimiz

Detaylı

Bırakın doğa evinize gelsin!

Bırakın doğa evinize gelsin! Unica Class Bırakın doğa evinize gelsin! Gerçek malzemeler ile doğal tasarım 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Doğal bir özlem Modern hayat genellikle varlığımızın orijinal, gerçek ve saf yapıtaşlarını

Detaylı

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik.

FORMULA Reinigungstechnik. Orijinal Güvenlik. Orijinal! Almanya da üretilmiştir. ***** FORMULA 600 /STEP 100 Otomatik Yürüyen Merdiven Temizleme Makinesi (Islak) Teknik Veri Uzunluk x Genişlik x Yükseklik: 1094 x 540 x 1001 mm Çalışma Genişliği: 520

Detaylı

Enerji Verimli Çelik Evler

Enerji Verimli Çelik Evler Enerji Verimli Çelik Evler Enerji verimliliği nedir? Enerji verimliliği son yıllarda sıkça duyduğumuz bir kavram. Genel olarak; yaşam standardını düşürmeden, enerjinin verimli kullanılarak tüketimin azaltılmasına

Detaylı

OTOMATİK GAARAJ KAPISI SİSTEMLERİ

OTOMATİK GAARAJ KAPISI SİSTEMLERİ OTOMATİK GAARAJ KAPISI SİSTEMLERİ ENDÜSTRİYEL TİP VE POLİÜRETAN DOLGULU PANELLER İLE PRATİK VE GÜVENLİ ÇÖZÜMLER. Garaj kapısı sistemleri PANEL YAPISI PANEL ÇEŞİTLERİ Menteşe Montaj Destek Sacı Poliüretan

Detaylı

Kısa Dalga Teknolojisi

Kısa Dalga Teknolojisi Kısa Dalga Teknolojisi Infrared Isıtma: Infrared ısıtıcılar güneşin dünyamızı ısıttığı şekilde ısıtma yaparlar. Güneşin yüzeyinden yayılan ışınların uzayı kat ederek dünyamızın yüzeyine çarptığı gibi,

Detaylı

CAM KORKULUK SİSTEMLERİ

CAM KORKULUK SİSTEMLERİ 0 CAM KORKULUK SİSTEMLERİ Profiller - Zemine Monte Edilen (Zemin Üzeri) Cam Korkuluklar 5-57mm Alt Baza 80mm Alt Baza 00mm Takviyeli Alt Baza 00mm Takviyeli Uzun Alt Baza Zemine Gömülen (Zemin İçi) Cam

Detaylı

Şirketimiz haddelemeyle kaplama teknolojisi kullanarak plastize edilmiş PVC membran ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Şirketimiz haddelemeyle kaplama teknolojisi kullanarak plastize edilmiş PVC membran ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ruvitex İndustry AD şirketi, anonim ortaklık olarak 2011 yılında Ruse şehrinde kurulmuştur. Orta ve Doğu Avrupa nın en büyük plastize edilmiş polivinil klorür (PVC) fabrikalarından biri olan Ruvitex İndustry

Detaylı

Çelik Gaz Beton Evler le doğayla iç içe bir hayat!

Çelik Gaz Beton Evler le doğayla iç içe bir hayat! ÇELİK GAZ BETON EVLER Çelik Gaz Beton Evler le doğayla iç içe bir hayat! Tamamen gaz beton, yapı çeliği ve doğal malzemelerden üretilen Çelik Gaz Beton Evler, konforu ve güvenliği en uygun fiyatlarla size

Detaylı

Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE

Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE 3 4 1 6 3 4 8 7 5 2 Orjinal Dünya çapında onayları ile stoklarımızda derhal gönderime hazır. Sayısız pratik boyutları ve tüm ortak uygulamalar için fonksiyonel

Detaylı

Dikey yönde çalışma için OBO Dikey Kablo Merdiveni Sistemleri Çok kapsamlı sistem aksesuarları, üniversal olarak kombinasyon yapabilme imkanı

Dikey yönde çalışma için OBO Dikey Kablo Merdiveni Sistemleri Çok kapsamlı sistem aksesuarları, üniversal olarak kombinasyon yapabilme imkanı Dikey yönde çalışma için OO Dikey Kablo Merdiveni Sisemleri Çok kapsamlı sisem aksesuarları, üniversal olarak kombinasyon yapabilme imkanı sunmakadır Doğrudan duvara monaj ve ayrıca serbes olarak da mone

Detaylı

Poliüretan Reçine Bağlı Doğal Taş Zemin Kaplaması DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SU GEÇİRGEN - ESTETİK TAŞ YÜZEYLER

Poliüretan Reçine Bağlı Doğal Taş Zemin Kaplaması DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SU GEÇİRGEN - ESTETİK TAŞ YÜZEYLER DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SU GEÇİRGEN - ESTETİK TAŞ YÜZEYLER NEDEN İnno Stone Agrega? İnnoStoneAgrega İnnoStoneAgrega İnnocell İnnoStoneAgrega DAKİKADA 850 litre / m² SU TAHLİYESİ İnnoStoneAgrega İnnoStoneAgrega

Detaylı

YAĞMUR İNDİRME ÇÖZÜMLERİ. Modüler, uzun ömürlü yağmur indirme çözümleri.

YAĞMUR İNDİRME ÇÖZÜMLERİ. Modüler, uzun ömürlü yağmur indirme çözümleri. YAĞMUR İNDİRME ÇÖZÜMLERİ Modüler, uzun ömürlü yağmur indirme çözümleri. Çatıda yağmur indirme sistemi ayrı bir önem taşır. Çünkü; kırılan, çatlayan, yağmur suyunun düzenli akışını engelleyen, yapının estetiğini

Detaylı

Halfen ankraj kanalları

Halfen ankraj kanalları Halfen ankraj kanalları Halfen ankraj kanalları, kolay montaj ve ayarlanabilir bağlantı imkanı verir. Kanallar, polystiren dolgu ile doldurularak, beton çalışması esnasındaki olası problemlere karşı korumaya

Detaylı

KARAKTER sahibi AĞAÇLAR

KARAKTER sahibi AĞAÇLAR KARAKTER sahibi AĞAÇLAR www.seca.at Her kullanım için doğru profil ÖN CEPHE Ağaç ön cepheler şu an moda. Ön cephe bir binaya karakteristik bir görünüm verir. OTURMA Alani Ağaç güzel kokar, güzel bir ses

Detaylı

MODEL 1500 Tek Kanallı Askıda Katı Madde Ölçüm Sistemi

MODEL 1500 Tek Kanallı Askıda Katı Madde Ölçüm Sistemi MODEL 1500 Tek Kanallı Askıda Katı Madde Ölçüm Sistemi Optik ve Dijital Sıfıra Yakın Sensör Sapması Sarf Malzeme Yok Hareketli Parça Yok MLSS (Aktif Çamur), RAS (Geri Devir), WAS (Atık Aktif Çamur) Ölçümleri

Detaylı

TERRA COTTA KİL ESASLI PANELLER

TERRA COTTA KİL ESASLI PANELLER TERRA COTTA KİL ESASLI PANELLER YAPI MARKET SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İtalyanca da pişmiş toprak anlamına gelen Terra Cotta, M.Ö 5000 yıllarından günümüze dünyanın farklı yerlerindeki uygarlıklar tarafından çoğunlukla

Detaylı

YENİ. RollMatic sarmal kepenk sistemi. Dar cepheli dükkanlar için pratik kapı tipi

YENİ. RollMatic sarmal kepenk sistemi. Dar cepheli dükkanlar için pratik kapı tipi YENİ RollMatic sarmal kepenk sistemi Dar cepheli dükkanlar için pratik kapı tipi Cezbeden teknik Birbiriyle tam uyumlu detaylar İki panel varyasonu ile sunulan kompakt kapı tipi Montaj yüksekliği veya

Detaylı

Asma tavan uygulamalarında levhaları yerine sabitlemek için kilitli sistemlerin tercih edilmesi tavsiye olunur.

Asma tavan uygulamalarında levhaları yerine sabitlemek için kilitli sistemlerin tercih edilmesi tavsiye olunur. Decoser CTP Duvar ve Tavan Kaplama Levharı Montaj Detayları Decoser levhalar sadece sert duvar yüzeylerine kaplanmalıdır ( ahşap, alçı levhalar, ince sıva vs ). Duvar yüzeyleri temiz, düz, kuru ve düzgün

Detaylı

ORİJİNAL AKSESUARLAR

ORİJİNAL AKSESUARLAR ORİJİNAL AKSESUARLAR Dış Tasarım 4-5 İç Tasarım 6 Jantlar 7 Konfor 8-9 Taşıma ve Hobi 10-17 Güvenlik ve Koruma 18 Hızlı Referans Listesi 19 2 3 Yan Gövde Çıta Seti Krom. MZ330737 Yakıt Depo Kapağı Krom.

Detaylı

Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas

Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas Yüksek verimli gaz yakıtlı çelik kazan CompactGas Patentli alufer teknolojisi ile yüksek verim, düşük emisyon 1 CompactGas ın (1000-2800) avantajları Hoval CompactGas; konfor,ekonomi, güvenilirlik ve teknik

Detaylı

Tahrik tekerleri ve flanş bağlantılı tekerler

Tahrik tekerleri ve flanş bağlantılı tekerler Tahrik tekerleri ve flanş bağlantılı tekerler 458 we innovate mobility www.blickle.com İçindekiler GEVN/GEVA Serisi Taşıma kapasitesi Sayfa GEVN/GEVA 160-620 mm 250-3000 kg 460, 467 GSTN/GSTA Serisi Taşıma

Detaylı

ZORLU UYGULAMALAR İÇİN PROFESYONEL SİLİKON MASTİKLER

ZORLU UYGULAMALAR İÇİN PROFESYONEL SİLİKON MASTİKLER CREATING TOMORROW S SOLUTIONS ZORLU UYGULAMALAR İÇİN PROFESYONEL SİLİKON MASTİKLER En yüksek beklentileri karşılayan profesyonel silikon mastikler Hayat kalitesi yaratan mimarlık. Bu ilke profesyonel silikon

Detaylı

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI 1 Döşeme Yelpazesi Tasarım performansla buluşuyor Çünkü Görünüm Önemlidir Güzellik ve performans, Döşeme ailesinin temelini oluşturur. Zamana yenik düşmeyen, hoş bir görünüm

Detaylı

Universal-Abtönkonzentrat

Universal-Abtönkonzentrat Universal-Abtönkonzentrat Universal-Abtönkonzentrat 20 ml decomix ile aşağıdaki renk tonu seviyeleri elde edilir Vernik 1 Dispersiyon Renklendirilecek beyaz malzeme miktarı 375 ml 750 ml 2500 ml 2,5 l

Detaylı

OptiFlood kompakt ve eksiksiz çözüm

OptiFlood kompakt ve eksiksiz çözüm 200, Eylül 25 OptiFlood kompakt ve eksiksiz çözüm OptiFlood Philips in spor ve genel alan aydınlatmasının yanı sıra mimari uygulamalarda çevreci asimetrik projektörle aydınlatma sistemlerinde köklü bir

Detaylı

RELAZZO KOMPOZĠT ZEMĠN KAPLAMASI. www.rehau.com.tr Otomotiv Endüstri

RELAZZO KOMPOZĠT ZEMĠN KAPLAMASI. www.rehau.com.tr Otomotiv Endüstri RELAZZO KOMPOZĠT ZEMĠN KAPLAMASI www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri WPC REHAU DAN ĠNOVATĠF BĠR ÜRÜN Rehau için, çevrenin korunması ve hammaddelerin çevre bilinciyle ele alınması, en az REHAU ürünlerinin

Detaylı

Montaj Kılavuzu 27312 CEPHE. www.arline.com.tr

Montaj Kılavuzu 27312 CEPHE. www.arline.com.tr Montaj Kılavuzu 27312 CEPHE GİRİŞ Elinizdeki kılavuzda Arline Cephe Kaplama kurulumuna başlamak için ihtiyacınız olan bilgiler mevcuttur. Montaj ve kurulum tekniklerinin anlatıldığı bu kılavuz ürünlerimizin

Detaylı

PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için

PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için Kaldırmalı Sürme (Hebeschiebe) Donanımları PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için Kaldırmalı Sürme Kaldırmalı Devirmeli Sürme HS-Master HS-SPEED Limiter G.U-thermostep Eşik Profili Kaldırmalı /

Detaylı

KEIM Soldalit. Sol-silikat boyanın yeni jenerasyonu

KEIM Soldalit. Sol-silikat boyanın yeni jenerasyonu KEIM Soldalit Sol-silikat boyanın yeni jenerasyonu KEIM Soldalit Sol-silikat boyanın yeni jenerasyonu Üstün özellikleri ile silikat ürünler Silikat kaplamanın tartışmasız avantajları son derece uzun kullanım

Detaylı

www.absyapi.com.tr www.geoplast.com.tr

www.absyapi.com.tr www.geoplast.com.tr Tekrar kullanılabilir modüler plastik duvar kalıbı www.absyapi.com.tr www.geoplast.com.tr GEOPANEL AVANTAJLAR HIZ Her bir GEOPANEL sadece 11 kg ağırlığındadır ve sistem tek bir kişi tarafından inşa edilebilir.

Detaylı

1 MALZEME 2 CEPHE KAPLAMASI 5 KORUMA VE BAKIM ANKRAJ 3.1 / KESME 3.2 / DELME 4.4 / UYGUN YERDE DEPOLAMA

1 MALZEME 2 CEPHE KAPLAMASI 5 KORUMA VE BAKIM ANKRAJ 3.1 / KESME 3.2 / DELME 4.4 / UYGUN YERDE DEPOLAMA PANELLER 1 SI 1 / ANKRAJ / 3 / 31 / KESME 3 / DELME 41 / 4 / 44 / UYGUN YERDE DEPOLAMA 5 KORUMA VE BAKIM IVANKA paneller, zengin desen grafik ve ince beton ve sert kaba ve zengin dokulu kadar bir sahiptir

Detaylı

Schneider Electric kalitesiyle fark yaratan hareket dedektörleri

Schneider Electric kalitesiyle fark yaratan hareket dedektörleri Schneider Electric kalitesiyle fark yaratan hareket dedektörleri Güvenli, kullanışlı, enerji tasarruflu... 444 30 30 www.schneider-electric.com.tr Dış ortam hareket ve varlık dedektörü (PIR), Standart

Detaylı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı

Security Geçiş Sistemleri. Döner Kapılar. Kayar Kapılar. 90 Derece Kapılar METAXDOOR MS30/HRM. Hastane Kapıları. Hermetik Kayar Kapı Döner Kapılar Kayar Kapılar Hastane Kapıları 90 Derece Kapılar Security Geçiş Sistemleri METAXDOOR MS30/HRM Hermetik Kayar Kapı Hava ve su sızdırmazlık özelliği bulunan METAXDOOR MS30/HRM hermetik kayar

Detaylı

www.velle.com.tr Metal Pigment Kaplamalar Tel.: +90 (216) 701 24 01 Faks.: +90 (216) 701 24 02

www.velle.com.tr Metal Pigment Kaplamalar Tel.: +90 (216) 701 24 01 Faks.: +90 (216) 701 24 02 www.velle.com.tr Metal Pigment Kaplamalar hava Tel.: +90 (216) 701 24 01 Faks.: +90 (216) 701 24 02 Metal Pigment Kaplamalar Metal Pigment Kaplamalar metal yüzeylerde korozyon olarak r. Bunun ötesinde

Detaylı

Upper. Otomatik Bariyerler

Upper. Otomatik Bariyerler otomatik bariyerler: Yetki kontrolü için en iyi çözüm Özel alanlar, ticari veya sanayi kuruluşları, genellikle yetkisiz kişilerin araç park alanlarına girmelerini engellemek için yetki kontrolüne gerek

Detaylı

AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5

AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5 AKSESUAR BROŞÜRÜ CITROËN DS5 İÇİNDEKİLER STİL 06 GÜVENLİK 14 TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ 18 KORUMA 22 MULTİMEDYA 26 CITROËN İN BİRBİRİNDEN FARKLI AKSESUARLARIYLA FARK YARATIN Citroën i seçmek aynı zamanda kaliteyi,

Detaylı

Bu sunumda yer alan konular;

Bu sunumda yer alan konular; Bu sunumda yer alan konular; Trend Cephe hakkında. Kompakt laminat tanımı, nerelerde kullanılır. Uygulama teknikleri. Fundermax dış cephe kartela Teknik Özellikler Fundermax dış cephe referans görselleri.

Detaylı

VIESMANN VITOSOL 100-F. Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız VITOSOL 100-F. Düzlemsel kollektör

VIESMANN VITOSOL 100-F. Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız VITOSOL 100-F. Düzlemsel kollektör VIESMANN VITOSOL 100-F Düzlemsel kollektör Teknik Bilgi Föyü Sipariş No. ve fiyatlar: Fiyat listesine bakınız Arşiv referansı: Teknik Bilgiler Klasörü, Bölüm 13 VITOSOL 100-F Tip SV1 ve SH1 Dikey veya

Detaylı

PEYZAJ TASARIMI TEMEL ELEMANLARI

PEYZAJ TASARIMI TEMEL ELEMANLARI PEYZAJ TASARIMI TEMEL ELEMANLARI DERS 7 YAPISAL ELEMANLAR ALAN KULLANIM-TESVİYE-MERDİVENLER-RAMPALAR-DUVARLAR Yrd.Doç.Dr. Simay Kırca Merdiven Basamaklaryoladikolacakşekildedüzenlenmelidir. Mediven kenar

Detaylı

BENIM ÇİTİM: SONSUZA KADAR.

BENIM ÇİTİM: SONSUZA KADAR. ÇIT VE BALKON BENIM ÇİTİM: SONSUZA KADAR. ALUMINIUM IS OUR BUSINESS - INNOVATION OUR DESTINATION Aluminyum heyecanla buluşmadır Alüminyum eğer alanında motive, enerjik çalışkan azimli ve yetkin kişilerce

Detaylı

MaxiFoam. classicrange. Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır.

MaxiFoam. classicrange. Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır. MaxiFoam Dikişsiz Naylon Astar üzerinde Nitril Köpük Kaplama. Yağlı ve kirli koşullarda genel amaçlı işleme için tasarlanmıştır. MaxiFoam : bir gerilmiş 15 gauge naylon dikişsiz astar üzerinde nitril köpük

Detaylı

Çift Kanat Donanımları

Çift Kanat Donanımları 2 54 İÇİNDEKİLER Teknik Bilgiler 56 Kol Yeri Ortada İspanyolet 58 Kol Yeri Ortada Kapı İspanyoleti 59 Kol Yeri Sabit İspanyoleti 60 Sürgüler 61 Meneteșe Seti 64 Gizli Menteșe 65 Orta Baskı Menteșeleri

Detaylı

Kenar Koruma Broşürü EPS-115 EPS-115. Kenar Koruma Sistemi. v2013/12tr

Kenar Koruma Broşürü EPS-115 EPS-115. Kenar Koruma Sistemi. v2013/12tr Kenar Koruma Broşürü EPS-115 EPS-115 Kenar Koruma Sistemi v2013/12tr Akıllı güvenli Bu yeni sistem, çok uluslu lider inşaat, iskele ve kalıp firmalarının beklentisine cevap verecek nitelikte kapsamlı bir

Detaylı

RADYATÖR KATALOĞU. www.termoteknik.com

RADYATÖR KATALOĞU. www.termoteknik.com RADYATÖR KATALOĞU www.termoteknik.com Termo Teknik Çorlu Üretim Tesisleri Termo Teknik uluslararası ısı devi Ideal Stelrad Group un Türkiye iştirakidir. 1966 yılında kurulan Termo Teknik, yapılan düzenli

Detaylı

Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi

Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi Beklentilerin çok ötesinde bir banyo deneyimi... CeraWall. Hemzemin duşlar için duvardan drenaj sistemi Hemzemin duş ve inovasyon CeraWall ile tüm dilekleriniz gerçek olacak Olağanüstü tasarımın farkını

Detaylı

Doğru adres. Doğru zaman. Doğru işçilik

Doğru adres. Doğru zaman. Doğru işçilik Doğru adres Doğru zaman Doğru işçilik 2 3 S e d e f S e r i s i Sedef Serisinde kullanılan aksesuarlar birinci sınıf Eloksallı Alüminyum olup kullanılan tüm bağlantı vidaları 304 kalite paslanmaz çeliktir.

Detaylı

RELAYrack. Açık sistem çatı D=600 - D=800 - D=1000. RELAYrack tekli çatı, D= 600 mm. RELAYrack çiftli çatılar, D= 800 mm

RELAYrack. Açık sistem çatı D=600 - D=800 - D=1000. RELAYrack tekli çatı, D= 600 mm. RELAYrack çiftli çatılar, D= 800 mm RELAYrack / Açık sistemler, network teknolojisi ve elektronik alanında sayısız uygulama için, uygun maliyetli ve montaj dostu çözümler sunar 19 standart cihazların montajı için tasarlanmıştır. Ekipmanlara

Detaylı

Schlüter -Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri:

Schlüter -Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -Systems Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -kerdi-line Hat Drenajı & Çerçeve- Izgara Seti Schlüter -kerdi-shower Dengeleme

Detaylı

Fonksiyon koruması için kablo taşıma sistemleri DIN 4102, Bölüm 12'ye uygun olarak test edilmiştir Asma tavan içine montaj için test edilmiş kaçış

Fonksiyon koruması için kablo taşıma sistemleri DIN 4102, Bölüm 12'ye uygun olarak test edilmiştir Asma tavan içine montaj için test edilmiş kaçış Fonksiyon koruması için kablo taşıma sistemleri DIN 4102, Bölüm 12'ye uygun olarak test edilmiştir Asma tavan içine montaj için test edilmiş kaçış yolu tesisat sistemleri 364 KTS Fonksiyon Koruması Sistemleri

Detaylı

Gelecek için hazırız.

Gelecek için hazırız. Gelecek için hazırız. Genel Bakış Buderus uzmanlığının yepyeni ürünü: Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazan Logamax plus GB172i yeni nesil duvar tipi yoğuşmalı kombi ve kazan: Yenilikçi tasarım,

Detaylı

JUMO tecline Lf-4P Kondüktif 4 elektrodlu iletkenlik hücreleri

JUMO tecline Lf-4P Kondüktif 4 elektrodlu iletkenlik hücreleri Postal address: www.jumo.net 3603 Fulda, Germany E-mail: info.tr@jumo.net www.jumo.net Sayfa / JUMO tecine f-4p Kondüktif 4 elektrodlu iletkenlik hücreleri Kısa açıklama JUMO tecine f-4p iki elektrodlu

Detaylı

Akustik Halı Kauçuk PVC Tabanlı Akustik Halı.

Akustik Halı Kauçuk PVC Tabanlı Akustik Halı. Akustik halı alev alma ve yanmaya karşı dirençli akustik halı çeşitleri muhteşem bir ses yutumu ile gürültülü ortamlarda zemine döşenerek ses yalıtımını sağlayan alternatif seçenekler arasında yer almaktadır.

Detaylı

Automatic Entrance & Acccess System PANJUR

Automatic Entrance & Acccess System PANJUR Automatic Entrance & Acccess System Panjurların ve Kepenklerin Fonksiyonları Güvenlik ve koruma Evinizi, kapı ve pencerelerinizi korur. Güneşten koruma Sıcak yaz günlerinde evinizde rahat serin bir atmosfer

Detaylı