TERAS SİSTEMİ. Hayat dışarda, dışarısı megawood.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TERAS SİSTEMİ. Hayat dışarda, dışarısı megawood."

Transkript

1 2013 TERAS SİSTEMİ Hayat dışarda, dışarısı megawood.

2 İÇİNDEKİLER AÇIK ALANDA BİR MEKAN DAHA Felsefemiz 5 Malzeme 7 Geri dönüşüm ve ekolojik sürdürülebilirlik 9 Renk çeşitliliği 11 megawood Döşeme PREMIUM çıplak ayakla basılan zemin 13 PREMIUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin 13 CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin 15 WAVE çıplak ayakla basılan zemin 17 Zemin döşemesi çeşitleri 19 Tasarım döşeme tahtası 21 megalite LED-yerden aydınlatma 23 megawood paravan programı 25 Teras planlayıcısı 27 PREmİUm Çıplak ayakla basılan zemin (Jumbo), bazalt gri, üstü açık döşeme Ürün özeti Döşeme 29 Paravan 31

3 04 05 FELSEFEMİZ DÖNÜM NOK- TALARIMIZ Uzun yıllara dayanan bir araştırma sonucunda benzersiz malzeme özelliklerini ve sürdürülebilir, geri dönüştürülebilir doğal bir hammaddeyi megawood çıplak ayakla basılan zemin ürünlerimiz için geliştirmeyi başardık. Her bir megawood parçası tecrübemizin bir sonucudur elbette «made in Germany» kalitesi ile. MALZEME YÜZEY SERTLİĞİ çiziklere ve baskı noktalarına karşı son derece dirençlidir GÜVENLİK KONFORU çapak oluşumundan kaynaklanan yaralanma tehlikesi yoktur BAKIMI KOLAYDIR boyama ve yağlama gerekmez KALITE ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR «Ahşap-polimer malzemeler için kalite ve kontrol gereklilikleri» belgesinin yüksek gerekliliklerini karşılamaktadır SÜREKLİ son derece düşük termik genleşme MASİF rakipsiz masif program Asil ahşap gibi - sadece daha iyi ÇEVRE EKOLOJİK ahşap % 100 oranda sürdürülebilir araştırma ürünüdür GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR eski megawood döşeme tahtaları megawood üretim sürecinde yeniden değerlendirilmektedir Ahşabın doğallığını seviyor musunuz? Biz bunu yapıyoruz! Bizim hammaddemizde doğal bir ürün olan ahşap yenilikçi polimer teknolojisi ile benzersiz, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir, doğal bir malzeme olan German- Compact-Composite (GCC)'e dönüşmektedir. GCC gerçek bir açık hava uygulamasına uygun olan tek ahşap malzemedir. Benzersiz yüzey sertliği malzememizi çiziklere karşı son derece dayanıklı, uzun ömürlü ve pratik şekilde çapaksız ve bakımı kolay bir hale getirmektedir. megawood çıplak ayakla basılan zemin malzemesi % 100 oranda GCC den oluşmaktadır ve böylece ahşabın olumlu özelliklerini polimer araştırmasının en iyi sonuçları ile bir araya getirmektedir. megawood size geniş kapsamlı ve rakipsiz bir döşeme malzemesi programı sunmaktadır. megawood ahşap gibi görünür, ahşap hissi yaratır, ahşap gibi işlenir ancak çok daha asildir, basittir ve saf ahşaptan çok daha uzun ömürlüdür. PREmİUm Çıplak ayakla basılan zemin, bazalt gri, üstü açık döşeme

4 06 07 MALZEME ÖNEMLİ OLAN KARIŞIMDIR megawood a benzersiz, dayanıklı ürün özelliklerini kazandıran doğal ahşap dokularından ve polimerden oluşan karışımdır. Bu özel karışım megawood, a doğal görünüşünü ve dokusunu da kazandırmaktadır. % 75 sürekli ve çevre dostu orman bilimi sonucunda elde edilen doğal ahşap dokular % 25 kalitesi yüksek polimerler ve katkı maddeleri Ahşap ve polimerlerin en iyi özellikleri megawood teras yapımında yeni ölçütler belirlemektedir: teknolojik gelişim sayesinde ekolojik olarak değerlidir, kalitesi yüksektir, asil bir yüzeye ve oldukça fazla tasarım olanaklarına sahiptir. megawood çıplak ayakla basılan zeminler modern üretim tesislerinde % 75 oranında ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu malzemeler sürdürülebilir bir orman işletmeciliğini garanti eden şeffaf ve bağımsız bir sistem olan PECF sertifikasına uygun olarak belgelenmiş olan bir ahşap üretiminden temin edilmektedir. PEFC sertifikası bütün dünyada bir «orman TÜV belgesi» olarak kabul edilmektedir. Hammaddeden kullanıma hazır nihai ürüne kadar uzanan ürün üretiminin tamamı sertifikalandırılmıştır ve bağımsız denetçiler tarafından kontrol edilmektedir. YÜKSEK SICAKLIKLARDA BİLE düşük termik genleşme BENZERSİZ YÜZEY SERTLİĞİ çiziklere ve baskı noktalarına karşı son derece dirençlidir DAYANIKLILIK saf ahşaba göre haşerelere ve mantarlara karşı daha dayanıklıdır megawood - QG/2010/Z14, PE Çevre dostu bağlayıcı maddeler, katkı maddeleri ve ahşap dokular patentli bir üretim prosesi ile uzun ömürlü megawood ahşap-polimer hammaddesine dönüştürülmektedir. Bu işlem sayesinde doğal ahşap dokular benzersiz dayanıklılıklarını elde etmektedirler. Ahşabın olumlu özellikleri desteklenmekte ve ona daha pek çok yeni avantaj kazandırılmaktadır. Bileşenlerden hiçbiri PVC içermez ve megawood geri dönüşüm döngüsüne yeniden kazandırılabilmektedir. megawood ürünleri Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e. V (ahşap hammaddeleri kalite derneği) nin yüksek gerekliliklerini yerine getirmektedir. Ürünlerimizin kalitesi bu neden sürekli olarak dahili ve periyodik olarak harici denetçiler tarafından kontrol edilmektedir. Bu sayede ürünlerimizin Qualitätsgemeinschaft Holzwerkstoffe e.v. tarafından verilen kalite belgesi ile belgelenmekte olan yüksek kalitesinin sürekliliğini garanti ediyoruz.

5 08 09 GERİ DÖNÜŞÜM VE EKOLOJİK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK GÖREVLER İLE BÜYÜMEK Çevremiz için sorumluluk üstlenmek bizim için önemlidir. Bütün megawood çıplak ayakla basılan zemin ürünleri üretim sürecimize yeniden sevk edilebilmektedir. % 100 Malzeme % 100 oranında sürdürülebilir ahşap yetiştiriciliğinden elde edilmiş doğal ahşap dokuları ve yüksek kaliteli polimerler ile katkı maddeleri içerir normal megawood üretim sürecine geri sevk edilebilmektedir. Geri dönüşümde öncü EKOLOJİK ahşap % 100 oranda sürdürülebilir araştırma ürünüdür GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR eskiden yeni yaratılıyor megawood çıplak ayakla basılan zemin ürünlerinizi ücretsiz olarak geri alıyoruz. Özel bir geri besleme prosesi ile eski megawood çıplak ayaklabasılan zeminler hazırlanmakta ve yeniden kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu şekilde hazırlanmış olan tüm megawood çıplak ayakla basılan zeminler yeniden normal üretim prosesine beslenebilmektedir. Bu şekilde eski megawood teraslarınızdan megawood tesislerinde işlenmiş olan yeni ve çevre dostu ürünler yaratılmaktadır. Bu proses ahşap-polimer hammaddeleri alanında bütün dünyada benzersizdir ve çevre dostu megawood ürünlerinin ekolojik olarak sürdürülebilir ve yenilikçi üretimi ile ilgili olarak kendimize yönelik yüksek beklentilerimizin altını çizmektedir. Geri dönüşüm prosesinin akışı ile ilgili ayrıntılı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

6 10 11 RENK ÇEŞİTLİLİĞİ BÜYÜLEYİCİ RENKLER megawood ile doğayı yaşayın ve ondan öğrenin. Böylece renklerinin ilhamını da doğadan alan özel bir hammadde meydana çıkmaktadır. YENİ LAV KAHVERENGİSİ Sıcak - çekici. Lav kahverengisi olarak adlandırdığımız renk tonumuz son derece rahat bir çıplak ayak hissi uyandırırken son derece şık görünür. PREMİUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz için özel bir renk tonudur. BARUT RENGİ YENİ Zarif - zamansız. Barut rengi olarak adlandırdığımız renk seçeneğimiz özellikle modern mimariye yönelik özel bir renk olarak göze çarpmaktadır. PREMİUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz için özel bir renk tonudur. CEVİZ RENGİ Klasik - tutkulu. Ceviz rengi olarak adlandırdığımız renk tonumuz terasınızın uyumlu tasarımını güçlendirirken bakışları önemli ayrıntılara çeker. Ürünler için renk tonu: PREMİUM, CLASSİC, WAVE ve TASARIM DÖŞEME TAHTASI. BAZALT GRİSİ Modern - çok yönlü. Bazalt grisi olarak adlandırdığımız renk tonumuz evinizin dış mekanında pek çok farklı stile uygun olarak kullanabileceğiniz zarif bir seçenektir. Ürünler için renk tonu: PREMİUM, CLASSİC, WAVE ve TASARIM DÖŞEME TAHTASI. DOĞAL KAHVERENGİ Sıcak - aydınlık. Doğal kahverengi olarak adlandırdığımız renk tonumuz bahçenizin güneş tarafından şımartılmış ortamına oldukça doğal ve ideal bir şekilde uyum sağlamaktadır. Ürünler için renk tonu: PREMIUM, CLASSIC ve TASARIM DÖŞEME TAHTASI. Doğal renkler KALICI RENKLER UV ışınları nedeniyle grileşme görülmez DERİNLEMESİNE BOYANMIŞ boya dökülmesi söz konusu değildir BAKIMI KOLAYDIR - boyama ve yağlama gerekmez İster sıcak bir kahverengi ister zamansız ve modern gri tonlarında olsun bütün renklerimiz ilhamını doğadan almaktadır. megawood un doğal ve heyecan verici renklerini tecrübe edin. Boyama ve yağlama gibi işlemler geçmişte kaldı. Saf ahşaptan farklı olarak megawood grileşmez, bizim ürünlerimizin renklerinde ilk aylar boyunca bir renk olgunlaşması söz konusudur. UV ışımlarının ve diğer çevre faktörlerinin etkisi ile megawood çıplak ayaklabasılan zemin ürünlerimiz daha da koyulaşır ve çok daha canlı bir renk görünümüne sahip olur.

7 12 13 PREMİUM PREMIUM PLUS ÇIPLAK AYAKLA BASILAN ZEMİN HİÇBİRİ BİR DİĞERİNE BENZEMİYOR megawood PREmıUm çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz rakipsiz bir zemin tasarımı ahşabın doğallığını benzersiz bir yüzey yapısı ile birleştirmektedir. LAV KAHVERENGISI BARUT RENGI YENİ YENİ PREMIUM PREMIUM PLUS Her zemin benzersizdir DOĞAL KAHVERENGI CEVIZ RENGI BAZALT GRISI Doğanın kendisi gibi benzersiz: megawood PREMIUM çıplak ayakla basılan zemin ürünlerimizin narin, özel olarak şekillendirilmiş yüzeyleri. Patentli bir işleme tekniği ile megawood PREMIUM çıplak ayakla basılan zemin ürünlerimize başka hiçbir üreticinin sunamayacağı benzersiz yüzey yapısı kazandırılmaktadır. Her bir zemin yeni teras zemininizdeki ışık oyunu ile keşfedebileceğiniz benzersiz bir eserdir. PREmİUm Çıplak ayakla basılan zemin (Jumbo), Ceviz rengi, üstü kapalı döşeme PREMİUM Çıplak ayakla basılan zemin Doğanın kendisi gibi benzersiz: Narin, özel bir yapıya sahip PREMIUM yüzey özel taleplerinizi DOĞAL KAHVERENGİ, CEVİZ RENGİ ve BARUT RENGİ seçenekleri ile karşılamaktadır. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz. PREMİUM PLUS çıplak ayakla basılan zemin YENİ İhtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde karşılayan ekstra narin bir yüzey yapısına sahiptir. Bu PREMIUM PLUS yüzeyi özel renkler olan BARUT RENGİ ve LAV KAHVERENGİSİ seçenekleri ile temin edebilirsiniz. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz.

8 14 15 CLASSİC ÇIPLAK AYAKLA BASILAN ZEMİN GELENEKSEL VE MODERN BİR ARADA Tercih edilen profil yapısı ile megawood CLaSSıC çıplak ayakla basılan zemin ürünümüz aynı anda hem klasik hem de moderndir güçlü bir his için güçlü ve zamandan bağımsız bir tasarım. CLASSIC DOĞAL KAHVERENGI CEVIZ RENGI Klasik, günlük olmaktan uzak BAZALT GRISI megawood CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin ürünleri zeminin çift tarafl ı olarak döşenmesini mümkün kılan özel megawood kombine zemin profiline sahiptir. Bu megawood zemin döşemeleri her ortama uyum sağlamaktadır ve klasik kareli veya modern oluklu yüzey seçenekleri ile temin edilebilmektedir. CLASSIC Çıplak ayakla basılan zemin (kareli) Teraslarda tercih edilen klasik bir tasarım. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz. CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin (oluklu) Stil sahibi, modern ve aynı zamanda klasik. 145 mm ve 242 mm (Jumbo) genişlikleri ile temin edebilirsiniz. CLaSSİC Çıplak ayakla basılan zemin, doğal kahverengi, üstü açık döşeme

9 16 17 WAVE ÇIPLAK AYAKLA BASILAN ZEMİN CANINIZ DENİZ Mİ İSTEDİ? megawood WaVE denizcilik desenli çıplak ayakla basılan zemin profili. Rahatlatıcı ve serin bir havalandırma etkisi sayesinde çıplak ayakla basılan zemin yapısı. WAVE WAVE COMPACT CEVIZ RENGI Tek «klima döşemesi» BAZALT GRISI Dalgalarla çevrelenmiş kumlar içerisinde geçirilen rahatlatıcı bir tatiil gününden ilham alan megawood WAVE çıplak ayakla basılan zemin iki farklı yüzey seçeneği sunmaktadır: açık dalgalanmalar ile rahatlatıcı ve serinletici veya deniz kıyısı gibi narin dalga desenli. Seçim sizin! WAVE Çıplak ayakla basılan zemin (açık) Serinletici etki yaratan göz alıcı dalga desenli döşeme. 145 mm genişliğinde temin edilebilmektedir. WAVE Çıplak ayakla basılan zemin (standart) Narin dalga yapılı, ayağa benzersiz şekilde uyum sağlamaktadır. 145 mm genişliğinde temin edilebilmektedir. WaVE Çıplak ayakla basılan zemin, Ceviz rengi, üstü açık döşeme

10 18 19 DÖŞEME ÇEŞİTLERİ KEŞİF TURUNDA megawood teras sistemi ister üstü açık veya buradaki gibi üstü kapalı döşeme seçenekleri ile çok sayıda farklı olanak sağlamaktadır. Burada hiç bir şey kaybolmaz ve minik parmakların yaralanmasına izin verilmez. Tek kelimeyle güvenli megawood teras sistemi bütün uygulama amaçları için doğru döşeme yapısı versiyonunu sunmaktadır. Farklı döşeme versiyonları ile ilgili ayrıntılı bilgileri inşa talimatımızda bulabilirsiniz. GÜVENLİK KONTROLÜ üstü kapalı döşeme versiyonunda düşen cisimlerden veya büyüyen otlar nedeniyle endişe etmeyin KAYMAYI AZALTAN ETKİ pütürlü yüzey yapısı ÇAPAK OLUŞUMU SÖZ KONUSU DEĞİLDİR çapak oluşumundan dolayı yaralanma tehlikesi yoktur Üstü açık döşeme Üstü açık döşeme kullanım amacına bağlı olarak seçmeli olarak iki farklı versiyon ile; temel üzerine veya zemin üzerine döşenebilmektedir. Temel üzerine döşenmiş bir zemin ile örneğin bir kapı eşiğine kademesiz geçişler sağlayabilirsiniz. Bu döşeme versiyonunun yapısı optik olarak megawood düz kenarlı lateler ile tamamlanabilmektedir. Zemin üzerine yapılan bir döşeme uygulamasında çepeçevre kullanılançimen kenar taşları ile mevcut olan çimen alanlarınıza akıcı geçişler sağlanabilmektedir. Bu üstü açık döşeme versiyonları örneğin havuz projelerinin gerçekleştirilmesinde tavsiye edilmektedir, bu şekilde teraslarda ihtiyaç duyulan arkadan havalandırma da sağlanmış olmaktadır. Üstü kapalı döşeme Kapalı, oluksuz bir megawood döşeme megawood yiv çıtası ile size çok sayıda avantajlar sağlamaktadır. Zarif bir görünümün yanında döşemenin kapalı yapısı küçük parçaların kaybedilmesini önlemektedir. Tam olarak uyum sağlayan kauçuk yiv çıtaları bitkilerin döşeme üzerine büyümesini önler ve ayrıca döşeme altındaki kir birikimi de ciddi şekilde azalır. Bu megawood döşeme versiyonunun kurulumu için mm formatındaki daha yüksek alt tasarım çıtaları gerekmektedir, bunlar sayesinde döşemelerde yeterli bir havalandırma etkisi elde edilebilmektedir. Üstü kapalı döşemenin üstü açık döşemeden farkı kurulum ve uygulamalarda gizlidir. Bunun ön koşulu yükseltilmiş ve çepeçevre tesis edilmiş olan alttan havalandırılmış bir konstrüksiyondur. Bu döşeme şekline uygun, daha yüksek tasarım çıtaları bulunmaktadır. CLaSSİC Çıplak ayakla basılan zemin, doğal kahverengi, üstü kapalı döşeme

11 20 21 TASARIM DÖŞEME TAHTASI DÖNÜŞÜM SANATÇILARI Stabil, hava koşullarına karşı dayanıklı, son derece sağlam ve oldukça çok yönlü megawood tasarım döşeme tahtaları aşırı koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve verdikleri sözü tutarlar. Tasarım döşeme tahtası... olarak Son derece dayanıklıdır, çok yönlü olarak kullanılabilir mm ölçülerinde temin edilebilmektedir. Podyum Podyum inşası gibi yüksek gereklilikleri olan bir alanda bile megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARI 100 cm ye kadar bir eksen ölçüsü ve 20 cm ye kadar bir taşma ile podyum döşemesi olarak sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ara sıra su ile temas etmesi megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARI için sorun oluşturmamaktadır. Dikey destek olarak megawood TASARIM DÖŞEME TAHTASI toprak ile doğrudan temas eder bir şekilde kullanılabilmektedir. Merdiven megawood TASARIMDÖŞEME TAHTASI teras merdivenleriniz için ideal kaplama malzemesidir. megawood TASARIM DÖŞEME TAHTASININ son derece yüksek taşıma gücü sayesinde 80 cm ye kadar eksen ölçüsüne ve 20 cm ye kadar taşmalı merdiven konstrüksiyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. DOĞAL KAHVERENGI Bank Yeniden modellendi, yeniden doğdu. megawood bank boylu boyunca uzanan TASARIM DÖŞEME TAHTALARI İLE 130 cm ye kadar bir eksen ölçüsü ve 25 cm lik bir taşma ile kurulabilmektedir. Oturma alanı ve arkalık mümkün olan en yüksek oturma konforu vaat eden zarif bir bütünlük oluşturmaktadır. Bu bank komple yapı halinde her üç renk seçeneği ile temin edilebilmektedir. CEVIZ RENGI BAZALT GRISI Çok yönlü kullanım YENİ megawood tesislerinde üretilen TASARIM DÖŞEME TAHTALARI birden fazla beceriye sahiptir. Alt konstrüksiyon olarak kullanılabilmesinin yanı sıra merdiven veya bank olarak da kullanılabilmektedir. Köprü veya podyum kaplaması olarak bile megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARI son derece uygundur. megawood TASARIM DÖŞEME TAHTALARININ son derece yüksek taşıma kapasitesi onu son derece çok yönlü kılmaktadır ve sürekli olarak diğer malzemelerin mekanik sınırlarına ulaştığı yeni kullanım alanlarına sahip olmaktadır. megawood TASARIM DÖŞEME TAHTASI doğal kahverengi, ceviz rengi ve bazalt grisi renklerde temin edilebilmektedir.

12 22 23 MEGALİTE LED YERDEN AYDINLATMA KEYİFİLİ GECELER megawood megalite aydınlatma sistemi terasınızın şık ve stil sahibi bir şekilde efektler ile aydınlatılmasını sağlamaktadır. megawood megalite LEd yerden aydınlatma hoş bir ortam sağlamak üzere iki farklı renk seçeneği ile temin edilebilmektedir. Gece severler için En güzel bulduğunuz yerde ışık ile hoş bir ortam sağlayan detaylara yer verin. megalite LED yerden aydınlatmalar ile terasınızı efektlerle dolu bir ışık şölenine boğabilirsiniz. megalite LED YERDEN AYDINLATMALAR paslanmaz çelik ve emniyet camından üretilmiştir ve megawood çıplak ayakla basılan zemini ideal bir şekilde tamamlamaktadır. Bunlar «Mini» ve «Maxi» boylarında ve mat beyaz ile mavi renklerde temin edilebilmektedir. Modern LEDteknolojisi sayesinde megalite yerden aydınlatmalar son derece tasarrufl udur. Ayrıca bir karanlık sensörü ile donatılmışlardır. Düşen ışığın gücüne bağlı olarak megalite LEDaydınlatma sisteminiz otomatik olarak açılmakta veya kapanmaktadır. megawood un megalite aydınlatma sistemi çoğu zaman terasların optik sınırlandırmaları olarak kullanılmaktadır ve bu sayede örneğin yükseltilmiş teraslardaki yükseklik farklarını görünür hale getirmektedir. Bu sayede, örneğin bir korkuluk uygulaması istenmediğinde güvenlik derecesi yükseltilmektedir. megalite LED YERDEN AYDINLATMALAR İLE stil dolu ve son derece keyifl i bir ortam yaratabilirsiniz. Büyüleyici ışık ile oyunlar oynayın. megalite LED YERDEN AYDINLATMALAR Kolayca monte edilebilen aydınlatma sistemi «Mini» (Ø 34 mm; 0,4 Watt) ve «Maxi» (Ø 60 mm; 0,9 Watt) ölçüleri ve mat beyaz ile mavi renklerde temin edilebilmektedir. PREmİUm çıplak ayakla basılan zemin, ceviz rengi (Jumbo); megalite LEd yerden aydınlatma (maxi); Compact Fix paravan, doğal kahverengi, doğal kahverengi-ceviz mermer desenli

13 24 25 PARAVAN PROGRAMI BAŞBAŞA Can sıkıcı rüzgar ve meraklı bakışlar olmadan, başbaşa geçirilecek rahatlatıcı anlar için paravan. Dinlendirici bir özel alan megawood marka ailesinde yer alan paravan ürünleri ile megawood teras projesinizi mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sağlam megawood paravan sistemleri tek uygulama ile görüş ve rüzgar koruması sağlamaktadır ve basit bir zerafet ile öne çıkmaktadır. İstenmeyen bakışlar ait oldukları yerde, yani terasınızın dışında kalırken siz de terasınızda rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz. megawood paravan sistemleri oluşabilecek rüzgar kuvvetlerine dayanabilmek için zeminde sağlam bir desteğe ihtiyaç duymaktadır. Bunun için size mevcut temeller üzerene vidalanabilen veya yeni beton temellere gömülebilen iki farklı sabitleme çözümü sunuyoruz. megawood size iki farklı paravan sistemi arasında seçim yapma imkanı sağlamaktadır: COMPACT FIX Paravan Bazalt grisi ve doğal kahverengi-ceviz rengi mermer desenli olarak sunulan tek tek ve kolay monte edilebilir bileşenler. COMPACT FİX paravan megawood COMPACT FİX için işlenmiş, her tarafında oluklar bulunan paravan profilli ve dekoratif direk kapakları bulunan direkler temin edilmektedir. Paravan profilleri ve direkler bazalt grisi veya doğal kahverengi-ceviz rengi mermer desenli olarak temin edilebilmektedir. megawood COMPACT FİX sistemi ile son derece kolay kullanılabilen bir inşa sistemi paketine sahip olacaksınız. Paravan çitinin parçaları kolayca ve vidalamaya gerek duymadan birbirlerine takılmaktadır. Biraz beceri ile paravan bileşenleri ve direklerin boyları üzerinde de değişiklik yapılabilmektedir. megawood COMPACT FİX sistemi size özel form ve renk bileşimleri gibi farklı kurulum versiyonları için esneklik sağlamaktadır. STANDART paravan narin, özel olarak fırçalanmış yüzeyler ile aşağıdaki renklerde: doğal kahverengi ve ceviz rengi. STANDART paravan megawood standart PARAVAN her tarafı oluklar ile işlenmiş sütunlardan ve paravan profillerinden oluşmaktadır; her ikisi de isteğe bağlı olarak doğal kahverengi veya ceviz rengi olarak ve direk başlıkları ile bir duvar kaplaması ile temin edilebilmektedir. Kolayca kurulabilen inşa sistemi paketi - parçalar kolayca birbirlerine takılabilmekte ve vidalanabilmektedir - istediğiniz genişlikte ve iki metreye kadar bir yüksekliğe sahip özel form ve renk bileşimlerini gerçekleştirme imkanı sağlamaktadır. PREmİUm çıplak ayakla basılan zemin, bazalt grisi; COmPaCT FİX paravan, bazalt grisi

14 26 27 TERAS PLANLAYICISI ÇOCUK OYUNU KADAR KOLAY Biraz el marifeti ile terasınızı ileri görüşlü bir şekilde planlayabilir ve sistemin tamamı hakkında bir fikir edinebilirsiniz. İlk plan İdeal bir şekilde planlanmış bir terasın ön koşulu bir çok farklı bilgidir. Yeni megawood teras planlayıcısı ile teras projenizin ilk planlamasını gerçekleştirebilir ve bunu uzman ahşap malzeme satıcınızdaki ayrıntılı görüşme için bilgisayarınıza kayıt edebilir, yazdırabilir veya e-posta olarak gönderebilirsiniz. İYİ PLANLANMIŞ - Bir uzman danışman ile görüşme için teras fikirlerinizin ilk uygulaması İYİ BİLGİLENDİRİLMİŞ - Yakınınızdaki uzman satıcı ile doğrudan temas İYİ DÖŞENMİŞ - Terasınızın ideal bir şekilde adım adım kurulumu için döşeme işlemi videoda megawood TERAS PLANLAYICISI megawood TERAS PLANLAYICISI İLE birkaç basit işlem ile yeni megawood terasınızın ilk planını oluşturabilirsiniz. Evinizin alanının ve diğer geçerli inşa objelerinin gösterimi ile işe başlarsınız. İkinci adımda istediğiniz megawood terasınızı evinizin yanına yerleştirirsiniz ve kullanmak istediğiniz megawood döşeme türüne karar verir, rengini ve istediğiniz döşeme şeklini belirtirsiniz. Şimdi birkaç kolay işlem ile yeni megawood terasınızın komple malzeme listesinin çıktısını alabilir, e-posta ile gönderebilir veya sadece görüntüsünü alabilirsiniz. Sadece birkaç dakika içerisinde uzman ahşap malzeme satıcınızdaki görüşme için komple bir teras projesi hazırlamış oldunuz, artık terasınızın inşası ile ilgili bütün ayrıntıları görüşmeye hazırsınız. Eğer uzman ahşap malzeme satıcınızı henüz tanımıyorsanız entegre edilmiş olan bayi arama hizmetimizden rahatça faydalanabilirsiniz - planlama aşamasında iyi eğlenceler dileriz. CLaSSİC çıplak ayakla basılan zemin, doğal kahverengi, üstü açık döşeme

15 28 29 DÖŞEME ÜRÜN ÖZETİ TERAS SİSTEMİ Döşeme versiyonları / tasarım döşeme tahtası PREMIUM PREMIUM PLUS çıplak ayakla PREMIUM PREMIUM PLUS çıplak ayakla CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin CLASSIC çıplak ayakla basılan zemin WAVE Çıplak ayakla basılan zemin TASARIM DÖŞEME TAHTASI basılan zemin mm basılan zemin mm (Jumbo) mm mm (Jumbo) mm mm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 / 540 / 600 cm L: 300 / 360 / 420 / 480 cm L: 360 cm YENİ YENİ YENİ Montaj ve bakım için gereklidir Düz kenarlı late mm L: 360 cm YENİ Bağlantı profili 21 mm L: 400 cm Renkler: gümüş / bronz Tasarım çıtaları mm L: 360 cm Renk: siyah Cıvata UK 40/60 7,5 92 mm, Bit TX 30 ve SDS matkap (Ø 6,5 mm) dahil, mm tasarım çıtaları için Lastik kenar mm Kalınlık: 3 / 10 / 20 mm Mesafe parçası mm cıvatalar (4 50 mm) dahil Dengeleme / zemin plakası mm Kalınlık: 3 / 5 / 15 mm Kendinden yapışmalı güvenlik bandı L: 10 m (rulo üzerinde) Derz profili mm 300 cm Yiv çıtası 21 mm L: 25 / 100 m (rulo üzerinde) Tasarım çıtaları mm L: 360 cm Renk: siyah Cıvata UK 90/90 7,5 132 mm, Bit TX ve SDS matkap (Ø 6,5 mm) dahil, mm tasarım çıtaları için Sabitleme klemensi Renk: siyah cıvatalar (4 35 mm) ve Bit TX 20 dahil Yiv çıtası için paslanmaz çelik sabitleme klemensi kendinden kesmeli cıvatalar (4 20 mm) ve Bit TX 20 dahil Kenar klemensi Renk: siyah cıvatalar (4 35 mm) ve Bit TX 20 dahil Temizleme emülsiyonu megaclean 1 Litre aksesuar olarak temin edilebilmektedir megalite LED yerden aydınlatma «Mini», Ø 34 mm Işık renkleri: mat beyaz / mavi Renk: Paslanmaz çelik megalite LED yerden aydınlatma «Maxi», Ø 60 mm Işık renkleri: mat beyaz / mavi Renk: Paslanmaz çelik megalite adaptör 20 Watt megalite adaptör IP Watt, döşeme altı montajı için megalite bağlantı kablosu L: 1,5 / 5 / 10 m megalite dağıtıcı 3-lü / 5-li

16 30 31 PARAVAN ÜRÜN ÖZETİ STANDART COMPACT FIX Paravan direk başlığı Montaj ve bakım için gereklidir Paravan lataları Paravan latası STANDART mm L: 193 cm Duvar kaplaması STANDART mm L: 189 cm Vidalama ankrajı STANDART daldırma galvaniz direkler için Direk başlığı STANDART Bilyalı dekoratif başlık mm Renkler: Paslanmaz çelik / galvanize Sütun STANDART İzolasyon bandı STANDART mm L: 190 cm 20 mm L: 8 mm (rulo üzerinde) Beton ankrajı STANDART direkler için daldırma galvaniz Direk başlığı STANDART Bilyasız dekoratif başlık mm Renkler: Paslanmaz çelik / galvanize Tespit plakası STANDART Duvar kaplaması için, somunlar dahil Paslanmaz çelik Paravan latası COMPACT FİX mm L: 183,5 cm Sütun COMPACT FİX mm L: 191 cm Vidalama ankrajı COMPACT FİX mm L: 40 cm daldırma galvaniz Direk başlığı COMPACT FİX Ø 105 mm Renk: Paslanmaz çelik Tasarım latası Raute COMPACT FİX mm L: 183,5 cm Beton ankrajı COMPACT FİX mm L: 100 cm daldırma galvaniz Tasarım latası Schlitz COMPACT FİX mm L: 183,5 cm

17 Diğer bilgiler Tasarım örnekleri ve yaratıcı kurulum videoları internet sitemiz da bulunmaktadır. Değişiklik yapma hakkı saklıdır. Grafikler ve fotoğraflar üzerindeki renkler baskı teknolojisi nedeniyle sapma gösterebilir. Baskı türkisch Hakkımızda Yayıncı: NOVO-TECH GmbH & Co. KG Siemensstraße Aschersleben Germany Metin: megawood, Aschersleben; LIO Designagentur, Braunschweig Tasarım, taslak ve dizgi: LIO Designagentur, Braunschweig Fotoğraflar: Thomas Gasparini, Michael Simon Revizyon: 1. Baskı Ocak 2013 Uzman satıcınız

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI

UPM ProFi AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI AÇIK HAVADA YAŞAM İÇİN TASARLANDI 1 Döşeme Yelpazesi Tasarım performansla buluşuyor Çünkü Görünüm Önemlidir Güzellik ve performans, Döşeme ailesinin temelini oluşturur. Zamana yenik düşmeyen, hoş bir görünüm

Detaylı

Seksiyonel garaj kapısı. YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı

Seksiyonel garaj kapısı. YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı Seksiyonel garaj kapısı Her geçen gün daha fazla konfor ve güvenlik 2 Hörmann kalite özellikleri 4 Yapısal avantajlar

Detaylı

Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı

Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı SB Sarmal kapı / Sarmal kepenk sistemi WA 300 R S4 motor ile Maksimum konfor ve güvenlik Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı 2 Hörmann marka

Detaylı

2014/2015 TÜRKİYE KOLEKSİYONU 1913 yılından bu yana İsviçreli lider

2014/2015 TÜRKİYE KOLEKSİYONU 1913 yılından bu yana İsviçreli lider 2014/2015 TÜRKİYE KOLEKSİYONU 1913 yılından bu yana İsviçreli lider V-ZUG ev cihazları İsviçre nin mucizesini siz de mutfak ve gururudur. V-ZUG ile İsviçre çamaşır odanızda yaşayın. İçin V-ZUG İçindekiler

Detaylı

KTS Kablo Taşıma Sistemleri. Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları

KTS Kablo Taşıma Sistemleri. Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları KTS Kablo Taşıma Sistemleri Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları KTS Kablo Taşıma Sistemleri 2008 OBO. Profesyonellerin tercihi. OBO, profesyonellerin

Detaylı

d i g i t a l - e f u s i o n - e d g e F u s i o n - E D g E : Döllken, kenarbandı ile levhayı lazerle birleştiriyor

d i g i t a l - e f u s i o n - e d g e F u s i o n - E D g E : Döllken, kenarbandı ile levhayı lazerle birleştiriyor KANTENnews B a s k ı 1 8 Fusion-edge: Döllken, kenarbandı ile levhayı lazerle birleştiriyor Digital-edge: Sizin kenarbandınızı hayal ettiğiniz şekilde baskı yaparak üretiyoruz Anında kenarbandı Programı

Detaylı

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler.

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. Viega gömme rezervuar teknolojisi Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve

Detaylı

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U KALEL, çevreyolundaki yeni yerinde hizmetinizde... Çatı kaplama, mantolama, ısı ve su yalıtımı sorunlarınızda en kaliteli ürünleri, en ekonomik biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS

BANYOYU YARATIN P. 74 P. 122 HAYALİNİZDEKİ P. 150 SENSOWASH ELEKTRONİK KLOZET KAPAĞI YENİ VE TAZELEYİCİ BİR HİS Duravit Yapı Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul Deri rganize Sanayi Bölgesi Vakum Caddesi No:1 İ-4 Özel Parsel 34956 Tuzla/İSTANBUL Tel: +90 216 458 51 51 Faks: +90 216 458 51 95 info@tr.duravit.com

Detaylı

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 A6 Avant. Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 A6 Avant Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 Teknik 34 Alüminyum-Hybrid-Yapı tarzı 46 quattro /Spor difransiyelli quattro 36 MMI Multi Medya Arayüzü 48 Gece görüş

Detaylı

YENİ. Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. TADİLAT. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için.

YENİ. Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. TADİLAT. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için. TADİLAT Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için. YENİ % 35'e kadar daha fazla güç! % 50'ye kadar daha düşük çalışma gürültüsü! % 70'e kadar

Detaylı

ViegaVisign. Teknolojinin dizaynla buluştuğu nokta. Yeni perspektifler yeni özgürlükler: Viega-Visign gömme rezervuar kapakları.

ViegaVisign. Teknolojinin dizaynla buluştuğu nokta. Yeni perspektifler yeni özgürlükler: Viega-Visign gömme rezervuar kapakları. ViegaVisign Teknolojinin dizaynla buluştuğu nokta Yeni perspektifler yeni özgürlükler: Viega-Visign gömme rezervuar kapakları. Viega küvet aksesuarları: Fonksiyon ve ihtirasın yansıması. Çekici ve konforlu:

Detaylı

LFS Katalog 2010/2011. Kablo Döşeme Sistemleri

LFS Katalog 2010/2011. Kablo Döşeme Sistemleri Katalog 2010/2011 Kablo Döşeme Sistemleri Müşteri Hizmetlerine Hoş Geldiniz Servis telefonu: 0 23 73 / 89-1500 Başvurular için faks numarası: 0 23 73 / 89-77 77 Siparişler için faks numarası: 0 23 73 /

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin.

Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin. Motor dahil komple sistem Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin. İyi bir isim edinebilmek için, çok çalışmak gerekir. August Hörmann, şirket kurucusu,

Detaylı

YER ISISI - EN SICAK ŞEKİLDE ÖNERİLİR YER ISISI ENERJİ KULLANIMI İÇİN REHAU SİSTEM TEKNİĞİ. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri

YER ISISI - EN SICAK ŞEKİLDE ÖNERİLİR YER ISISI ENERJİ KULLANIMI İÇİN REHAU SİSTEM TEKNİĞİ. www.rehau.com.tr. Yapı Otomotiv Endüstri YER ISISI - EN SICAK ŞEKİLDE ÖNERİLİR YER ISISI ENERJİ KULLANIMI İÇİN REHAU SİSTEM TEKNİĞİ www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri YER ISISI GEZEGENİMİZ ENERJİDİR Siz de jeotermal enerji kullanıcısı olun

Detaylı

Kablo Yönetim Sistemleri

Kablo Yönetim Sistemleri Kablo Yönetim Sistemleri 444 30 30 www.schneider-electric.com 1 Çevreye karşı duyarlı RoHS (Zararlı madde kullanımının sınırlandırılması) metni, elektrikli - elektronik ekipmanlarda kurşun gibi, zararlı

Detaylı

YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri

YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri 2 Hörmann marka kalitesi 4 Hörmann BiSecur telsiz sistemi 6 Garaj kapısı motoru kalite

Detaylı

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın R Kayseri de Türkiye nin Panjur ve Kepenk Üreticisi İÇİNDEKİLER Sayfa 4-5 Sayfa 6-7 Sayfa 8-9 Sayfa 10-11 Sayfa 12-13 Monoblok Panjur Gizli Panjur Dıştan

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

RAUPIANO PLUS TEKNİK KATALOĞU ÜNİVERSAL SESSİZ ATIK SU SİSTEMİ 312600 TR

RAUPIANO PLUS TEKNİK KATALOĞU ÜNİVERSAL SESSİZ ATIK SU SİSTEMİ 312600 TR RAUPIANO PLUS TEKNİK KATALOĞU ÜNİVERSAL SESSİZ ATIK SU SİSTEMİ 312600 TR Teknik değişiklik yapma hakkı saklıdır. Şubat 2011'den itibaren geçerlidir www.rehau.com.tr TEKNİK BİLGİLER Bu teknik döküman Şubat

Detaylı

Yeni: LineaMatic H ve STA 400 sürme kapı motorları. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa'nın 1 numarasından uyumlu motor çözümleri

Yeni: LineaMatic H ve STA 400 sürme kapı motorları. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa'nın 1 numarasından uyumlu motor çözümleri Yeni: LineaMatic H ve STA 400 sürme kapı motorları Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları Avrupa'nın 1 numarasından uyumlu motor çözümleri 2 Uyumlu Hörmann kalitesi 4 Garaj kapısı motorlar Kalite özellikleri

Detaylı

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri Isı Yalıtım Ürünleri www.stroton.com STROTON 2000 yılında kurulan STROTON; yüksek kalitede ısı yalıtımı sağlayan ürünlerin yanı sıra ülkemizin ilk ve tek ICF konut sistemi üreten modern tesisidir. Yüksek

Detaylı

1 %100 geri kazanılmış kâğıda basılmıştır. Travel PLC. Otellerde Çevresel Sürdürülebilirlik Kılavuzu. Mart 2011

1 %100 geri kazanılmış kâğıda basılmıştır. Travel PLC. Otellerde Çevresel Sürdürülebilirlik Kılavuzu. Mart 2011 %0 geri kazanılmış kâğıda basılmıştır Travel PLC Otellerde Çevresel Sürdürülebilirlik Kılavuzu Mart 0 ÖNSÖZ Sorumlu Liderlik TUI Travel PLC nin dört anahtar değerinden biridir. Eğer bir süredir bizimle

Detaylı

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye

Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye Setaltı bulaşık makineleri UC Serisi Üç adımda sahip olmak istediğiniz makineye UC-XL UC-L UC-M UC-S Önsöz Değerli gastronomlar, Son yıllarda gastronomi dünya çapında hızla değişim ve gelişim gösterdi.

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri. Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri. İleriye yönelik fikirler.

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri. Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri. İleriye yönelik fikirler. Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Güvenilir ve Mükemmel Isı Yalıtım Çözümleri İleriye yönelik fikirler. Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Her Açıdan Avantajlı Yaşam kalitesinin tadına varın Yüksek

Detaylı

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi.

Orijinal Araç Aksesuarları. C-Serisi. Orijinal Araç Aksesuarları C-Serisi. TELEMATiK DIŞ DONANIM Mercedes-Benz sport iç donanım BAGAJ & TAŞIMA amg indeks TELEMATik 01 01 Garmin MAP PILOT 09 Yorulmanıza gerek yok. Mercedes ile hayatınızı

Detaylı

FİYAT KATALOĞU 2015. Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar. adell.com

FİYAT KATALOĞU 2015. Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar. adell.com FİYAT KATALOĞU 2015 Armatürler, Duş Sistemleri, Musluklar adell.com Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş. YIL adell.com SEKTÖRDE 35. YIL Değerli iş ortağımız, 1981 yılından bugüne sektörümüze hizmet vermekten,

Detaylı

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback

Audi A7 Sportback Audi S7 Sportback Donanımlar Audi A7 Sportback/S7 Sportback HomeLink 86 İç aydınlatma 85 İç ve dış aydınlatma paketi 85 İlkyardım malzemesi 98 Isı yalıtımlı cam 87 Isıtmalı koltuklar 88 ISOFIX çocuk koltuğu bağlantısı 88

Detaylı