3'ü 1 Arada Güç Paketleri!

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "3'ü 1 Arada Güç Paketleri!"

Transkript

1 3'ü 1 Arada Güç Paketleri! Amatör kullanıcıların tüm çalışmaları için her şeyi yapabilen alet: Kırma, delme ve vidalama için Uneo Maxx ve Uneo Bosch Uneo Maxx ve Uneo. Pnömatik darbe mekanizması ile dünyanın bu en küçük kırıcı-delici aletleri tüm yüzeylerde kırma, delme ve vidalama işlemlerini gerçekleştirir. Daha fazla bilgi için: Şaşıracaksınız.

2 Kırma, delme, vidalama: Bu alet hepsini kolayca yapabilir. Uneo Maxx ve Uneo: Ahşap, alçıpan, tuğla ve beton gibi her türlü zeminde kırma, delme ve vidalama. 3 ü 1 arada güç paketleri ile bu işlerin hepsi artık sizin için çok kolay: Tüm mutfağınızı monte edin, lambalarınızı asın veya bahçe kulübenizi inşa edin. Bu alet ile rahatsızlık verici kablolardan kurtulurken güçlü lityum iyon teknolojisi sayesinde sürekli şarj etmek zorunda kalmazsınız. Becerikli. Hafif, küçük ve kompakt yapısı ile Uneo kırma, delme ve vidalama işleri için konforlu bir alettir. Garantili.

3 Betonda 10 mm çapa kadar delme. Çelikte 8 mm çapa kadar delme. Ahşapta 10 mm çapa kadar delme ve 6 mm çapa kadar vidalama.

4 Kompakt boyutuna rağmen süper güçlü evinizde ve bahçenizde hiç düşünmeden kullanabilirsiniz. Entegre 14,4 Volt lityum iyon aküsü ile kompakt Uneo mobilya montajından beton kırmaya kadar tüm işlerinizi keyifle yapmanızı sağlar. Bu hafif alet sayesinde tek akü şarjı ile 80 civata vidalayabilir ve en dar köşelerde bile delikler açabilirsiniz. 18 Volt değiştirilebilir aküye sahip süper güçlü Uneo Maxx, beton üzerinde yağda kayar gibi hareket eder ve tek bir şarj ile 130 civatayı vidalar. İstediğiniz yerde kullanın: Uneo evde ve bahçede hiç düşünmeden kullanılabilir. Darbe fonksiyonuna kolay geçiş, konforlu takım değişikliği: Uneo, bu özellikleri sayesinde bir delme veya vidalama makinesinden bir kırıcı delici alete kolayca dönüştürülebilir. Kolay fonksiyon değiştirme Anında uç değişimi Sağdan ve soldan kullanım

5 YENİ Pratik ayrıntılar: Fonksiyon değiştirici Kolay fonksiyon değiştirme özelliği ile Uneo bir matkap veya vidalama makinesinden hızlıca bir kırıcı delici alete dönüştürülebilir. Şarj doluluk göstergesi Yeşil LED yanıyorsa alet hazırdır. Kırmızı LED yanıyorsa akü kısa bir süre içinde şarj edilmelidir. Dönme yönü göstergesi Ok şeklindeki LED, matkap ucunun sola veya sağa döndüğünü anlık olarak gösterir. Yumuşak kavrama Uneo elinize iyice oturur, yumuşak kavrama güvenle çalışmanızı sağlar. Power- Light özelliği en karanlık yerleri bile aydınlatır.

6 Maksimum güç, maksimum konfor: Bosch tan Uneo Maxx. Yapacak çok işiniz varsa ve elinizdeki aletin çok güçlü ve dayanıklı olmasını, kısa sürede şarj edilebilmesini ve yüksek esnekliğe sahip olmasını istiyorsanız Uneo Maxx sizin için ideal alettir. 0,6 jul* tek darbe kuvveti ile en sert betonu bile kırar, son derece uzun çalışma süresi ile öne çıkar ve bir saat içinde tekrar şarj edilebilir. 18 Volt değiştirilebilir aküsü ile Bosch un 18 Volt ailesinin esnek bir üyesi olarak tüm çalışmalarınızı mükemmelleştirir. «Power4All» Aileye hoş geldiniz! Bosch 18 volt ailesinde tüm aletler için tek bir akü mevcuttur. Yani tüm aletler için tek bir akü ile 1 saatlik şarj istasyonu! Sağlam takma-çıkartma mekanizması sayesinde her değişiklik sırasında akü kolayca çıkartılır. Ve dış tarafındaki şarj fonksiyonu ile şarj sırasında aküyü aletten çıkarmak zorunda kalmazsınız. * yeni EPTA yönetmeliğine göre

7 «Uzun çalışmalar için de uygun olan süper güçlü performansı ve güçlü aküsü ile Uneo Maxx benim için kusursuz bir alet.» Uneo Maxx bir bakışta tüm avantajlar: Kırma, delme ve vidalama, hepsi tek bir alet ile 18 Volt değiştirilebilir akü, lityum iyon teknolojisi ile 1 saatlik lityum iyon şarj istasyonu ile kısa sürede kullanıma hazır Bosch «Power4All» 18 Volt ailesi ile uyumlu En karanlık köşeler bile artık aydınlık PowerLight ile Paketinden çıkartın ve hemen kullanmaya başlayın: Eksiksiz aksesuar seti ile birlikte 18 Volt sistem akülü Uneo Maxx sistem ile kombinasyon. Tüm akülü aletler için uygun olan eşsiz güçteki yeni 18 Volt akü ile yüksek performans: Delme/vidalama makinesi, darbeli delme/vidalama makinesi, dekupaj testeresi, zımpara ve hatta kenar kesme makinesi ile çim biçme makinesi.

8 Son derece kompakt, inanılamayacak kadar çok yönlü: Bosch Uneo. Duvarda hızlıca bir delik açın, raf monte edin, korniş asın veya bahçenizdeki yeni güllerinizi çevreleyin: 3 ü 1 arada güç paketi ile bu işlerin hepsini kolayca yapabilirsiniz. Uneo, evinizdeki ve bahçenizdeki tüm delme ve vidalama işlerini kablosuz olarak mükemmel şekilde tamamlamanızı sağlar. Bu özellikleriyle en popüler elektrikli el aletleri arasında olmasına şaşırmamak gerekir. Dünyanın en küçük pnömatik darbe mekanizması. Bosch Uneo aleti ile en sert beton yüzeyleri bile sorunsuz delebilirsiniz. Bunun nedeni: Şimdiye kadar hiç olmadığı kadar küçük boyutu ile çığır açan pnömatik darbe mekanizması. Güçlü bir motor ile birleştiğinde en dar alanlarda bile yüksek güç kullanımına olanak sağlar. Başka söze gerek yok: Dakikada darbe için 0,5 Jul* tek darbe kuvveti. * yeni EPTA yönetmeliğine göre

9 «Uneo yu seviyorum! Hafif, güçlü ve çok yönlü bir alet. Bu alet ile hem mobilyalarımı monte edebiliyor hem de beton yüzeylerde delik açabiliyorum.» Uneo bir bakışta tüm avantajlar: Kırma, delme ve vidalama hepsi tek bir alet ile 14,4 Volt akü, lityum iyon teknolojisi ile Hafif ve kompakt yapısı ile en pratik kullanım En küçük köşelerdeki delme ve vidalama çalışmaları için Paketinden çıkartın ve hemen kullanmaya başlayın: Eksiksiz aksesuar seti ile birlikte Bosch Uneo. Sadece 1,1 kilogram ağırlığı ile Uneo çok pratiktir ve konforlu çalışmalar için tasarlanmıştır.

10 Betonu kırmak mı? Çocuk oyuncağı! Küçük, hassas ve değerli bir kırıcı-delici: Uneo Range ile en sert betonları bile sorunsuz şekilde delebilirsiniz. Bunun nedeni: Çığır açan süper küçük pnömatik çekiç darbe mekanizması. Basit bir şekilde darbe konumuna alınmasıyla alet, kullanışlı bir deliciden son derece yüksek delme gücüne sahip bir güç paketine dönüşür. Böylece beton duvarlara dübel deliklerinin delinmesi artık çocuk oyuncağıdır dar köşelerde ve açılı bölgelerde çok kolay bir kullanım sağlar. Betonarme döşemelerde normal bir darbesiz matkap ile çalışılmamalıdır. Uneo ile artık her iş çok kolay. Uneo kompakt ve hafiftir kırma ve sabitleme çalışmalarında gerçek bir uzmandır.

11 Kırma Ağır bir kum torbası betonarme döşemelere nasıl monte edilir? Çok basit: Hafif Uneo Maxx aletinin maksimum gücü ile!

12 En küçük köşeleri bile kendiniz delebilirsiniz! Küçük, hafif, güçlü bu özellikler Uneo ve Uneo Maxx ile delme için de geçerlidir. Her ikisi de hafiftir ve uzun süren çalışmalarda sizi yormaz. Kompakt ölçüleri, dar bölgelerdeki delme işlemlerini de keyifli hale getirir. Ahşap, metal, duvar, fayans veya çok katmanlı malzemelerden hangisini delmek istediğiniz farketmez. SDS-Quick çok amaçlı matkap ucu veya altıgen matkap ucunun geniş yelpazesi her türlü kullanım için daima hazırdır. Eğer bir tente yapmak istiyorsanız bir sürü delme ve vidalama işi yapmanız gerekir. Uneo bu işleri sizin için kolaylaştırır. Uneo ile teras girişlerinin montajı sırasında civataları birbiri ardına kolayca gevşetebilirsiniz.

13 Uneo Maxx, delik açıcı ağaç matkap ucu ile büyük projeleriniz sırasında daha hızlı çalışmanızı sağlar büyük çaplı deliklerin delinmesi de buna dahildir. Delme

14 Tek akü şarjı ile 80 den fazla vidalama! Uneo ile vidalama sırasında da priz aramak zorunda kalmaz ve kablo karmaşasından kurtulursunuz. Uneo nun güçlü 14,4-Volt aküsünün bir şarjı ile örneğin 80 vidalama (5 x 60 mm) işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 18 Volt gücündeki Uneo Maxx ile 130 vidalamaya kadar çıkabilirsiniz. Yenilikçi lityum iyon teknolojisi sayesinde şarj kaybı yok denecek kadar azdır. Pratik şarj aletiyle Uneo, aynı cep telefonunuz gibi çok basit bir şekilde şarj edilebilir. Değiştirilebilir lityum iyon aküsü Uneo Maxx ın kullanımını oldukça kolaylaştıracaktır. Kompakt, hafif, pratik Uneo Maxx ile tüm vidalama işlerinizi keyifle yapın. Çok fazla vidalama işlemi yapmanız gerekiyor olsa bile Uneo nun gücünü tüketemezsiniz.

15 0 - maks arasında «gaz veren» devir sayısı kumandası ve hafifliği sayesinde Uneo ile her bir cıvatayı tam istediğiniz gibi döndürebilirsiniz. Vidalama

16 Basitçe yerleştirin ve yerine oturtun hazır. Hangi işin yapıldığı fark etmez - SDS-Quick beton matkap ucu ve SDS-Quick çok amaçlı matkap ucu ile hemen hemen tüm amatör kullanıcı işleri çok basit bir şekilde yapılabilir. Hemen işe başlayabilmeniz için yeni Uneo, iki SDS-Quick beton matkap ucu (6 mm ve 8 mm), metal için iki altıgen matkap ucu (5 mm ve 6 mm) ve farklı tiplerdeki dört uzun vidalama ucu ile birlikte komple bir set olarak mevcuttur. SDS-Quick sisteminin avantajları: ``SDS-Quick kanat yapısı ile optimum tork momenti aktarımı ``SDS-Quick matkap ucu standart mandrenlerde de kullanılabilir ``SDS-Quick kanat yapısının güvenli tutuşu ile uzun mandren kullanım ömrü

17 3 ü 1 arada güç paketleri için pratik aksesuar. Betonda 10 mm ye kadar kırma SDS-Quick beton matkap ucu özellikle betonarme zeminde, beton plakalarda, taşta ve tuğlada kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Uneo ve SDS-Quick beton matkap ucu ile 10 mm delme çapına kadar olan delikleri hızlıca delebilirsiniz. Ahşapta 10 mm ye kadar çelikte 8 mm ye kadar delme Uneo, altıgen şaftlı ahşap ve metal matkap ucu ile birlikte kullanılabilir. Yani çok yönlü matkap ucu için bir sınırlama yoktur. Uneo setinde delici uçların da birlikte teslim edilmesinin nedeni budur. 6 mm ye kadar vidalama çapı Uneo mandrenine uzun vidalama uçları da sorunsuz şekilde uyar. Pratik Uneo setinde hepsi var hemen vidaları sökmeye başlayabilirsiniz!

18 Bosch Uneo. Teknik veriler Betonda maksimum delme çapı 10 mm Çelikte maksimum delme çapı 8 mm Ahşapta maksimum delme çapı 10 mm Boştaki devir sayısı rpm Darbe sayısı dev/dak Tek darbe kuvveti 0,5 J* (0,9 J) Darbe stopu Evet Sağ/sol dönüş Evet Pnömatik kırıcı ünitesi Evet Akü gerilimi 14,4 V Akü kapasitesi 1,3 Ah Şarj süresi 3 sa. Akünün şarj durumu göstergesi Evet Ağırlık 1,1 kg Takım çantası Evet * yeni EPTA yönetmeliğine göre Teslimat kapsamının içeriği: Her 1x vidalama ucu seti PZ1/PZ2/PH2/Power ucu, 49 mm 2 SDS-Quick matkap ucu (6/8 mm) 2 altıgen metal matkap ucu (5/6 mm)

19 Bosch Uneo Maxx. Teknik veriler Betonda maksimum delme çapı 10 mm Çelikte maksimum delme çapı 8 mm Ahşapta maksimum delme çapı 10 mm Boştaki devir sayısı rpm Darbe sayısı dev/dak Tek darbe kuvveti 0,6 J* (1,1 J) Darbe stopu Evet Sağ/sol dönüş Evet Pnömatik kırıcı ünitesi Evet Akü gerilimi 18 V Akü kapasitesi 1,5 Ah Şarj süresi 1 sa. Akünün şarj durumu göstergesi Evet Ağırlık 1,4 kg Takım çantası Evet * yeni EPTA yönetmeliğine göre YENİ Teslimat kapsamının içeriği: Her 1x vidalama ucu seti PZ1/PZ2/PH2/Power ucu, 49 mm 2 SDS-Quick matkap ucu (6/8 mm) 2 altıgen metal matkap ucu (5/6 mm)

20 Başka cazip fikirleriniz var mı? İnternet üzerinde adresinde ev süslemesi ve dekorasyon hakkında bilgi edinebilirsiniz. Burada sadece evinizde karşınıza çıkan olağan işler hakkında öneriler ve ipuçları değil, aynı zamanda olağan dışı tasarım objeleri ile ilgili yapı talimatları ve tabii ki tüm Bosch amatör el aletleri hakkında güncel ve kapsamlı bilgiler bulabilirsiniz. 1619GX3539 TR Almanya da basılmıştır Teknik değişiklik hakkı saklıdır. Baskı hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmez. Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Elektrikli El Aletleri Bölümü Posta kodu Polaris Plaza, Ahi Evran Cad. No: 21 Maslak / İstanbul

Doğru. Ona. sonucu alın! bırakın.

Doğru. Ona. sonucu alın! bırakın. Ona bırakın. Doğru sonucu alın! YENİ! Bosch PowerControl özelliğine sahip Bosch akülü delme/ vidalama makinesi PSR 14,4 LI-2 ve PSR 18 LI-2. Delme ve vidalama daha önce hiç olmadığı kadar rahat ve kolay.

Detaylı

bir boyut Daima doğru seçim Bosch Kompakt Serisi Güçte yeni Yeni Universal Bosch kırıcı delici PBH 2100 RE/SRE

bir boyut Daima doğru seçim Bosch Kompakt Serisi Güçte yeni Yeni Universal Bosch kırıcı delici PBH 2100 RE/SRE Daima doğru seçim Bosch Kompakt Serisi Güçte yeni bir boyut Yeni Universal Bosch kırıcı delici PBH 2100 RE/SRE YENİ! Bosch kırıcı delici PBH 2100 RE/SRE Kompakt tasarım ve düşük ağırlık sayesinde optimum

Detaylı

İşinizi. kolaylaştırır! Bosch'tan akıllı taşınma yardımcınız!

İşinizi. kolaylaştırır! Bosch'tan akıllı taşınma yardımcınız! İşinizi kolaylaştırır! Bosch'tan akıllı taşınma yardımcınız! Haydi işe başlayalım! Eğer yanınızda sürekli, güçlü bir yardımcınız varsa taşınmak çok daha kolay olacaktır. Taşınma hakkındaki pratik önerileri

Detaylı

Hassas kesimler. için mükemmel.

Hassas kesimler. için mükemmel. Hassas kesimler için mükemmel. Sabit cihazlar PTS 10, PCM 7, PCM 10, PCM 8S ve dekupaj testereleri için kesme tezgahı PLS 300 ve Bosch un fayans kesicisi PTC 1 ile hiç olmadığı kadar hassas kesmek. Daha

Detaylı

her şeyin üstesinden gelebilen aletler.

her şeyin üstesinden gelebilen aletler. Her detay için. Her durum için. Birçok yeteneğe sahip her şeyin üstesinden gelebilen aletler. New Compact Generation Easy Universal Expert Make it your home. Salınım yapan çok fonksiyonlu aletler PMF 250

Detaylı

Güçlü Bosch! Güçlü Profesyonel Elektrikli El Aletleri. 2013 / 2014 Programı. www.bosch-professional.com/tr/tr/

Güçlü Bosch! Güçlü Profesyonel Elektrikli El Aletleri. 2013 / 2014 Programı. www.bosch-professional.com/tr/tr/ Güçlü Bosch! Güçlü Profesyonel Elektrikli El Aletleri 2013 / 2014 Programı www.bosch-professional.com/tr/tr/ 2 Profesyonel elektrikli el aletleri Profesyonel elektrikli el aletleri 3 Profesyonel ve endüstriyel

Detaylı

Artık özgürsünüz! Festool unplugged % 100 Festool. % 100 kablosuz.

Artık özgürsünüz! Festool unplugged % 100 Festool. % 100 kablosuz. Artık özgürsünüz! Festool unplugged % 100 Festool. % 100 kablosuz. Her yerde ve her türlü çalışmalarınızda yüksek performans ve rahat çalışma. İster atölye ortamında ister mobil çalışmalarda olsun Festool

Detaylı

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr

Zahmetsiz. bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012. www.bosch-garden.gen.tr Zahmetsiz bahçe işleri. Bosch bahçe aletleri 2012 www.bosch-garden.gen.tr İçerik Çim bakımı Rotak elektrikli ve akülü çim biçme makineleri 8-9 Silindir bıçaklı çim biçme makineleri 10 Çim havalandırma

Detaylı

4 2AH LS AKU ILE DAHA FAZLA PERFORMANS

4 2AH LS AKU ILE DAHA FAZLA PERFORMANS KATALOG 2015 Profesyoneller için El Aletleri 4 2AH LS AKU ILE DAHA FAZLA PERFORMANS.... 1 3 YILLIK GARANTİ İÇİN KAYDOLUN. 3 yıllık Panasonic Garantisi için ürününüzü kaydetmek adına QR kodunu taratın veya

Detaylı

YENİ. Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. TADİLAT. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için.

YENİ. Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. TADİLAT. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için. TADİLAT Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için. YENİ % 35'e kadar daha fazla güç! % 50'ye kadar daha düşük çalışma gürültüsü! % 70'e kadar

Detaylı

Çimi tümüyle kendi biçer, siz de bu arada kendi işlerinizle ilgilenirsiniz.

Çimi tümüyle kendi biçer, siz de bu arada kendi işlerinizle ilgilenirsiniz. Zaman kazanın. Çimi tümüyle kendi biçer, siz de bu arada kendi işlerinizle ilgilenirsiniz. Akıllı navigasyon sistemi «Logicut'a» sahip robotik çim biçme makinesi Indego paralel çizgiler halinde hızlı ve

Detaylı

1992 yılından bu yana, dünyanın en büyük elektrikli el aletleri üreticilerinden Makita

1992 yılından bu yana, dünyanın en büyük elektrikli el aletleri üreticilerinden Makita 2013 YENİ ÜRÜNLER 1 Amacımız; Sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla müşterilerimize sunmaktır.

Detaylı

GBH Professional 2-26 E 2-26 RE 2-26 DE 2-26 DRE 2-26 DFR. Robert Bosch GmbH Power Tools Division 70745 Leinfelden-Echterdingen Germany

GBH Professional 2-26 E 2-26 RE 2-26 DE 2-26 DRE 2-26 DFR. Robert Bosch GmbH Power Tools Division 70745 Leinfelden-Echterdingen Germany OBJ_BUCH-279-006.book Page 1 Monday, December 2, 20 :42 PM WEU WEU Robert Bosch GmbH Power Tools Division 70745 Leinfelden-Echterdingen Germany www.bosch-pt.com 1 609 92A 0Z (20.12) PS / 1 WEU GBH Professional

Detaylı

Viega Megapress. Kalın cidarlı çeliği sıkıştırır: soğuk, güvenli ve saniyeler içinde.

Viega Megapress. Kalın cidarlı çeliği sıkıştırır: soğuk, güvenli ve saniyeler içinde. Viega Megapress Kalın cidarlı çeliği sıkıştırır: soğuk, güvenli ve saniyeler içinde. Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon

Detaylı

Tam çizgimin üzerinde.

Tam çizgimin üzerinde. Tam çizgimin üzerinde. Bosch'tan Quigo. YENİ! Quigo Bosch'tan kusursuz küçük çizgi lazeri. Hiç karmaşık değil. % 100 hizalı. Şaşıracaksınız. Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Elektrikli El Aletleri Bölümü Posta

Detaylı

Uygun delici uç için yol göstericiniz

Uygun delici uç için yol göstericiniz Delme Back 60 Delme Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Uygun delici uç için yol göstericiniz Bu servis sayfaları kullanıcı için yardımcı niteliğindedir. Konu, uygun elektrikli el aleti ile kullanım ve

Detaylı

Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı

Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı CargoMaster A serisi Uzmanların tercih ettiği merdiven tırmanma aracı AAT olarak taşıma problemlerinde size destek sunan ve yükünüzü hafifleten akıllı teknolojiler geliştiriyoruz. Uzun yıllara dayanan

Detaylı

ÜRÜN BROŞÜRÜ SAYI 01 OCAK 2012 S ARJLILAR ALETLERİ

ÜRÜN BROŞÜRÜ SAYI 01 OCAK 2012 S ARJLILAR ALETLERİ SAYI 01 OCAK 2012 YENİ 10.8V XR SĪSTEMĪYLE GÜÇLENĪYOR A C D 18V XR LI-ION DARBELİ MATKAP/TORNAVİDA DCD985L2 Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam 3 vitesli tamamı metal şanzıman Verimli

Detaylı

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası

BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası BiG X 600 / 700 / 850 / 1100 Kendi Yürür Silaj Makinası www.krone.de BiG X 1100 Dünyanın en güçlü silaj makinası Geniş görüş açılı konforlu kabin Mükemmel operatör konforu için joystick 1,078 hp ye kadar

Detaylı

Bosch Elektrikli El Aletleri Lokasyonlar

Bosch Elektrikli El Aletleri Lokasyonlar Bosch Elektrikli El Aletleri Lokasyonlar Amerika (3500) ABD Meksika Brezilya Avrupa (8500) Almanya sviçre ngiltere talya Macaristan Rusya Asya/Pasifik (5500) Çin Hindistan Malezya Semboller ve Anlamları

Detaylı

KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW

KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW KE KX KG TL KW Her zaman doğru tercih! Toprak mikserleri ve ağır tip toprak mikserleri eskiden olduğu gibi tohum yatağı hazırlanması konusunda her yönden çok beceriklidir. Başka hiçbir zemin

Detaylı

KAMPANYA. Kredi kartına vade farksız 8 aya varan taksit imkanı! www.rothenberger.com.tr. EURO PROMO I / 2012 XXXXX Subline 01 / 2015

KAMPANYA. Kredi kartına vade farksız 8 aya varan taksit imkanı! www.rothenberger.com.tr. EURO PROMO I / 2012 XXXXX Subline 01 / 2015 EURO PROMO I / 2012 XXXXX Subline KAMPANYA 01 / 2015 Kredi kartına vade farksız 8 aya varan taksit imkanı! Bu kampanya 30.06.2015 tarihine kadar geçerlidir. www.rothenberger.com.tr ROTHENBERGER Alet ve

Detaylı

ZA-M ZA-M ZA-M ZA Z -M Profi A s -M Profi ZA Z -M Ultr A a -M Ultr

ZA-M ZA-M ZA-M ZA Z -M Profi A s -M Profi ZA Z -M Ultr A a -M Ultr ZA-M ZA-M ZA-M Profis ZA-M Ultra Tam güvenlik için doğru zaman. Gerçekler ve argümanlara genel bakış: Giriş Tam güvenlik için doğru zaman S. 2/3 Gübre serpme ailesi Tüm boyutlarda daha fazla güvenlik S.

Detaylı

Volvo Trucks. Driving Progress. volvo fh serisi. volvo fh ve volvo fh16 ürün kılavuzu

Volvo Trucks. Driving Progress. volvo fh serisi. volvo fh ve volvo fh16 ürün kılavuzu Volvo Trucks. Driving Progress volvo fh serisi volvo fh ve volvo fh16 ürün kılavuzu Geleceğin kamyonu şimdi daha da fütüristik. Aslında, zaten başarılı olmuş bir konsepti değiştirmemek gerektiğini söylerler.

Detaylı

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin

Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin D-26615-2009 D-27753-2009 D-26530-2009 Çalışma Alanı Bileşenleri Besleme Üniteleri İçin 02 ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ ÇALIŞMA ALANI BİLEŞENLERİ 03 Çalışma Alanı Bileşenleri* Göz alıcı şekilde tasarlanan

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

PROXXON lokma takımları Dünya nın en büyük lokma ve anahtar üretim. tesislerinde, en modern üretim teknolojileriyle üretilmektedir.

PROXXON lokma takımları Dünya nın en büyük lokma ve anahtar üretim. tesislerinde, en modern üretim teknolojileriyle üretilmektedir. İşinin Uzmanı! 2014 PROXXON lokma takımları Dünya nın en büyük lokma ve anahtar üretim tesislerinde, en modern üretim teknolojileriyle üretilmektedir. Lokma takımının kalbi : Cırcır kolu Tek parça halinde

Detaylı

Her zaman iyi bir çözüm.

Her zaman iyi bir çözüm. Her zaman iyi bir çözüm. Geberit Montaj Sistemleri Bilgi bir ilham kaynağıdır. Günümüzde banyolar bu şekilde yapılıyor. Oda tasarımı, inşaat alanında hızlı montaj konusunda sınırlama yoktur, yalnızca diğer

Detaylı

Conergy şebekeden bağımsız sistemler. Her yerde güvenilir enerji.

Conergy şebekeden bağımsız sistemler. Her yerde güvenilir enerji. Conergy şebekeden bağımsız sistemler Her yerde güvenilir enerji. 1 Conergy şebekeden bağımsız çözümler Conergy Off-grid (Şebekeden Bağımsız) çözümleri Her yerde güvenilir enerji. Elektrik şebekesi olmayan

Detaylı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı

Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000. MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı / Perfect Welding / Solar Energy / Perfect Charging Trans Synergic 4000/5000/7200/9000 Trans Puls Synergic 3200/4000/5000/7200/9000 MIG/MAG-, TIG DC & Örtülü Elektrot Kaynağı 2 Artık yepyeni standartlar

Detaylı