Eşsiz endüstriyel boya karıştırma sistemi

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Eşsiz endüstriyel boya karıştırma sistemi"

Transkript

1 Turkçe Rev 01/2011 Eşsiz endüstriyel boya karıştırma sistemi

2 Sistemli yenilikçi ürün çözümleri

3 FEIDAL Industry Mix çokdeğerlikli bir Can-in-Can karıştırma sistemi olup, bunun geniş ürün yelpazesi, çeşitli kaplama malzemelerinin imalâtına imkân sağlamaktadır. Ürünler, boya sistemleri, servis ve teknik-ticari destek, her açıdan komple sistem çözümünü garanti etmektedir. Tüm ürünler binlerce renk tonunda edinilebilir ve hemen hemen tüm sektörlerden taleplere cevap vermeye imkân sağlamaktadır. Aydınlatma teknolojisi Sanayi tesisleri yapımı Sanayi makineleri Çelik konstrüksiyon Pencere ve kapı sanayii Kilit ve metal parça sanayii Fabrika ekipmanı Tarım makineleri Makine yapımı Otomobil endüstrisi Truck Refinish Otomobil tedarikçi sanayii FEIDAL Industry Mix rasyonel bir karıştırma sistemi olup, 18 üstün kalite pigment macunu ve çeşitli kimyasal ve fiziki özelliklere sahip 18 baz boyadan meydana gelmektedir. FEIDAL Industry Mix bir ya da birden fazla kata imkân sağlamaktadır. Astar boya, dolgu malzemeleri ve son kat boyalar Çeşitli kimyasal ve fiziki özelliklere sahip 1K veya 2K teknolojisinde, ve farklı fiyat kategorilerinde üretim.

4 Komple ürün yelpazesi Bu, piyasada mevcut hemen hemen tüm uygulamalara erişime imkân sağlamaktadır. Üstün teknoloji standardı Teknik ürün seçiminde güvenlik Tüm ürünler Avrupa ve uluslararası normlara uygun olarak üstün kalite standardına sahiptir ve ISO 9001 sertifikalı proseslerde üretilmektedir. Ürünün hızlı ve rasyonel imalâtı FEIDAL Industry Mix, önceden dozajlanmış baz boya sistemi olarak tasarımlanmış olup, bunlara sadece pigment macunu katılması yeterli olmaktadır. Katkı işlemi tam otomatik FEIDAL COROB D ve FEIDAL COROB D model tesisler üzerinden gerçekleşmektedir. Bundan ise sayısız avantaj sağlanmaktadır: > Mamul imalâtında zamandan tasarruf > Daha az boş kutu > Daha az imha atığı > Daha düşük depo stoku > Üstün esneklik Renk tonuna ilişkin sorulara daha hızlı cevap Kapsamlı bir renk bilgi ekipmanı, sistemi tamamlamaktadır. Bu, renk metrik gereçlerle daha genişletilebilmektedir. Numune renk tonları, ufak ve orta miktarlar, bu sayede hızlı ve rasyonel şekilde üretilebilmektedir. Ürün yönetiminde ekonomi Akıllı bir baz boya, sertleştirici ve tiner sistemi, depo stoğunun aza indirilmesine ve daha rasyonel idaresine imkân sağlamaktadır. Bu sayede ise, fazla stoğa sermaye bağlamanın getireceği riskler asgariye indirilebilmektedir. Komple teknik dokümantasyon Tüm sistem ürünleri için ürün veri cetvelleri mevcut olup, bunlar ilgili montaj tavsiyelerini, dayanıklılık bilgilerini ve iş güvenliği açısından önem taşıyan bilgileri içermektedir. Bu sayede kullanıcı hemen en uygun boya sistemini müşterinin beklediği fiyat-hizmet orantısıyla sunma olanağına sahip olabilmektedir.

5 FEIDAL Industry Mix Bu sistem tüm üni renk tonlarının ve bazı metalik renk tonlarının yeniden elde edilmesine imkân sağlamaktadır. FEIDAL Industry Mix şunlardan meydana gelir: > 18 Baz boya > 18 Pigment macunu > 8 Sertleştirici > 4 Tiner 1K ve 2K endüstriyel boyalar Baz boyalar 3,35 kg, 6,70 kg ve 13,40 kg'lik kutulara doldurulmuş şekilde teslim edilir. Önceden dozajlanmış kutulardaki baz boyalarla kolayca ve hızlıca 5,0 kg, 10,0 kg ve/veya 20,0 kg'lık mamul karıştırılabilir/üretilebilir. 1K ve 2K taşıt boyaları Baz boyalar 2,0 ltr, 3,6 ltr ve 7,2 ltr'lik kutulara doldurulmuş şekilde teslim edilir. Önceden dozajlanmış kutulardaki baz boyalarla kolayca ve hızlıca 2,5 ltr, 5,0 ltr ve/veya 9,0 ltr'lik mamul karıştırılabilir/üretilebilir. Kullanıcı, 4.500'ten fazla üni renk tonu ve metalik renk tonu arasında seçim yapma olanağına sahiptir. Neredeyse piyasada yaygın tüm renk tonları, R A L Cetveli GL ve HR, İngiliz Standart, NCS ve ticari taşıt renk tonları v.b. gibi en önemli uluslararası standart standart renk cetvelleri de dâhil olmak üzere, yeniden elde edilebilmektedir. Renk tonu yelpazesi, FEIDAL Renk Dosyası ile tamamlanmaktadır. Bu pratik dosyada renklere göre sınıflandırılmış 4.500'ten fazla üni ve metalik renk numunesi yer almaktadır. Bu komple renk seçeneği, kullanıcıya piyasanın tüm taleplerine hızlı ve uzmanca cevap verebilme olanağını sağlamaktadır. Astar boyalar ve dolgu malzemeleri Alkid, PVB, epoksi, epoksi izosiyanat, poliüretan ve akril poliüretan bazlı çeşitli korozyondan koruma astar boya ve dolgu malzemeleri kullanıma sunulmaktadır. 1K-Son kat ve baz kat boyalar Artık iki farklı bir kompenanlı alkid reçine bazlı son kat boya arasında seçim yapılabilmektedir. FEIDOLUX KD25, üstün kalite parlak son kat boya, FEIDOLUX KD83 ise, mükemmel korozyon korumasına sahip üstün kalite yarı mat tek kat boyadır, her iki ürün de yüksek katılıktadır. Bir baz kat boya sunulmakta olup, bu 2 baz boya üzerinden hem üni hem de metalik edinilebilmektedir. Ürün, ZD24 MS ve ZD03 HS renksiz vernik ile bağlantılı teslim edilmektedir. 2K-Son kat boya Ürün portföyünde akril poliüretan, poliüretan ve epoksi bazlı son kat, tek kat ve kabartma desenli boya sunulmaktadır.

6 > 1K ve 2K astar boyalar FEIDOLUX Astar boya KG08 Yüksek katılıkta Alkid reçine mat FEIDOPLAST Astar boya PG23 Orta katılıkta PVB mat FEIDOPOX Astar boya ZG13 Orta katılıkta Epoksi mat FEIDOPOX Astar boya ZG80 Yüksek katılıkta Epoksi mat FEIDOPUR Üni Astar boya ZG59 Yüksek katılıkta Epoksi izosiyanat mat > 2K Dolgu malzemeleri FEIDOPUR Dolgu malzemesi ZG20-MOKN Orta katılıkta Akril-PUR yarı mat FEIDOPUR Dolgu malzemesi ZG20-K0KN Yüksek katılıkta Akril-PUR yarı parlak > 1K Son kat boya FEIDOLUX Son kat boya KD25 Yüksek katılıkta Alkid reçine yarı mat, parlak FEIDOLUX Son kat boya KD19 Orta katılıkta Alkid reçine Çok parlak FEIDOLUX Tek kat boya KD83 Yüksek katılıkta Alkid reçine yarı mat > 1K Baz kat boya > 2K Son kat boya FEIDOPUR Baz kat boya KM01 Orta katılıkta Akril-CAB yarı mat FEIDOPUR Son kat boya ZD23 Yüksek katılıkta Akril-PUR mat, yarı mat, parlak FEIDOPUR Son kat boya ZD24 Orta katılıkta Akril-PUR Çok parlak FEIDOPOX Son kat boya ZD03 Yüksek katılıkta Akril-PUR Çok parlak FEIDOPUR Son kat boya ZD04 Çok yüksek katılıkta Akril-PUR Çok parlak FEIDOPOX Son kat boya ZD73 Orta katılıkta Epoksi yarı mat FEIDOPUR Tek kat boya ZD30 Yüksek katılıkta PUR yarı parlak > 2K Renksiz vernik FEIDOPUR Renksiz vernik ZD24 Orta katılıkta Akril-PUR mat, çok parlak FEIDOPUR Renksiz vernik ZD03 Yüksek katılıkta Akril-PUR Çok parlak > 2K Kabartma desenli boya > Sertleştirici > Tinerler FEIDOPUR Kabartma desenli boya ZS04 Yüksek katılıkta Akril-PUR yarı mat FEIDOPUR Sertleştirici ZH62 Yüksek katılıkta FEIDOPUR ZG59, ZD23, ZD30 FEIDOPUR Sertleştirici ZH66 Orta katılıkta FEIDOPUR ZG20-K0KN, ZS04 FEIDOPUR Sertleştirici ZH52-1 Çok yüksek katılıkta FEIDOPUR ZD04 FEIDOPUR Sertleştirici ZH70 Orta katılıkta FEIDOPUR ZD24 FEIDOPUR Sertleştirici ZH78 Yüksek katılıkta FEIDOPUR ZD03 FEIDOPOX Sertleştirici ZH28 Orta katılıkta FEIDOPOX ZD73 FEIDOPOX Sertleştirici ZH30 Orta katılıkta FEIDOPOX ZG13 FEIDOPOX Sertleştirici ZH51 Yüksek katılıkta FEIDOPOX ZG80 FEIDAL Tiner VK14 FEIDAL Tiner VK64 FEIDAL Tiner VZ41 FEIDAL Tiner VK23 FEIDOPLAST, FEIDOPOX FEIDOLUX FEIDOPUR FEIDOPUR KM01

7 Komple teknik dokümantasyon Çeşitli ürünler için teknik ve emniyet veri cetvelleri ile kaplama şekli, dayanıklılık, kullanım alanı ve kalite standardı hakkında bilgiler kullanıcının kullanımına sunulmaktadır. Etraflıca anlatılan uygulama ve kullanma olanakları, müşterinin beklentileri ve fiyat-hizmet orantısı açısından en uygun boya sistemini bulma imkanını sunmaktadır. FEIDAL Sistem Yazılımı Tarif arama, fiyat hesaplama, sipariş giriş ve idaresi, depo idaresi, etiket basma ve dozaj işlemi yazılımları FEIDAL tarafından kullanıma sunulmaktadır. Yine aynı şekilde ürün ve emniyet bilgileri istenebilmektedir. Güncelleme DSL-veri hattı veya mail paketleri üzerinden gerçekleşmektedir. FEIDAL Color Map (Renk dosyası) FEIDAL Color Map (Renk dosyasında) büyük renk yelpazelerinde renklere göre sınıflandırılmış üni renk nüansını bulabilirsiniz. FEIDAL Servis FEIDAL, tüm FEIDAL Industry Mix müşterilerine bir dizi ilave hizmet sunmaktadır. Bu sayede ürün özellikleri, yapısı ve renklendirme hakkındaki bilgimiz profesyonel ve uzmanca aktarılabilmekte, böylelikle ortaya çıkacak iş imkanlarından yararlanılabilmektedir. Eğitim ve kurs FEIDAL, düzenli aralıklarla özel olarak satıcıların ve nihai müşterilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan hizmetiçi kurslar düzenlemektedir. Modern ve geleceğe hitap eden bir sistemle uzmanlar, tüm bilgilerini kullanıma sunmaktadır. Teknik asistanlık Üstün vasıflı uzmanlar tariflere ilişkin sorulara hızlı ve karmaşık olmayan biçimde cevap vermektedir. Üstün vasıflı teknisyenlerimiz müşterilerimize teknik sorunların çözümünde, doğru ürün seçiminde veya uygun sistemlerin bulunmasında yardımcı olmaktadır. Donanım ve yazılım desteği Yazılım kurulumunda ve karıştırma tesisinin kullanımında yerinde veya uzaktan masaüstü uzman destek ve danışmanlık.

8 İletişim FEIDAL Lackfabrik GmbH & Co.KG Dießemer Bruch Krefeld Almanya-Avrupa Telefon Fax E-posta (gnl.) E-posta (Ürünler) İnternette de diğer FEIDAL ürün çözümleri, yurtiçi ve dışındaki fabrikalarve geniş yelpazeli servisimiz hakkında bilgi alın. Tüm hakları saklıdır FEIDAL Industry Mix ve FEIDAL Coatings, isim ve logoları FEIDAL Grup tescilli markalarıdır 2011 by FEIDAL Lackfabrik GmbH & Co.KG Krefeld Almanya Tüm resimler semboliktir Telif hakkı Bay Aldin Turudic 2011 e-posta:

Kıymetli yükleriniz için: Sistemli güvenlik.

Kıymetli yükleriniz için: Sistemli güvenlik. 2014 Kataloğu Kıymetli yükleriniz için: Sistemli güvenlik. Tekstil yük emniyet sistemleri Mekanik yük emniyet sistemleri Güvenlik Kapı kilit sistemleri Tüm Avrupa genelinde yaygın uygulama Lütfen web sitemizden

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

vadede nasıl düşürülür? Endüstriyel bilgi metni Kasım 2013

vadede nasıl düşürülür? Endüstriyel bilgi metni Kasım 2013 Rulolu palet kayar raf sistemleri ile depolama ve operasyon maliyetleri uzun vadede nasıl düşürülür? Endüstriyel bilgi metni Kasım 2013 Rulolu palet kayar raf sistemleri sayesinde, firmaların rekabet gücü

Detaylı

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF

HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF HCS Yüksek Performans Otomatik Daire Testereleri HCS 70 HCS 90 E HCS 100 MF HCS 130 MF HCS 160 MF HCS 180 MF 2 Gelenekten gelen Mükemmellik Testere ile kesmek dünyamız, tutkumuz ve ustalığımız. Yaratıcı,

Detaylı

ANDRAS Steuerungssysteme GmbH. biz çözüm üretiriz. Firma profili. Çözümler. Geliştirmeler. Konseptler. Konseptler. Fikirler.

ANDRAS Steuerungssysteme GmbH. biz çözüm üretiriz. Firma profili. Çözümler. Geliştirmeler. Konseptler. Konseptler. Fikirler. ANDRAS Steuerungssysteme GmbH Firma profili biz çözüm üretiriz Çözümler Geliştirmeler Konseptler Konseptler Fikirler Fikirler Çözümler Geliştirmeler Konseptler Konseptler Fikirler Fikirler Open Automation

Detaylı

KTS Kablo Taşıma Sistemleri. Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları

KTS Kablo Taşıma Sistemleri. Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları KTS Kablo Taşıma Sistemleri Genişletilmiş planlama bölümü ve uygulama kurallarına uygun montaj için seçme yardımları KTS Kablo Taşıma Sistemleri 2008 OBO. Profesyonellerin tercihi. OBO, profesyonellerin

Detaylı

MULTIVAC Türkiye Satış Sonrası Hizmetlerimiz

MULTIVAC Türkiye Satış Sonrası Hizmetlerimiz MULTIVAC Türkiye Satış Sonrası Hizmetlerimiz Siz işinize odaklanın, biz MULTIVAC ınıza bakarız Satış sonrası müşteri memnuniyetine büyük önem veren MULTIVAC, yurt çapına dağılmış servis ağı ve deneyimli

Detaylı

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör

GETINGE wd46 Turbo çok daha hizli bir yikayici dezenfektör GETINGE wd46 turbo çok daha hızlı bir yıkayıcı dezenfektör 2 Getinge WD46 Turbo Getinge WD46 Turbo 3 daha aziyla daha fazlasini yapmaniz için Kaynaklar sınırlı ve sağlık tesislerindeki verimlilik talepleri

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

Sipariş üzerine yapılan çözümler için ortağınız. Islak Temizleme. Bir Sonraki nesil. Suda verimli ve ekolojik temizleme

Sipariş üzerine yapılan çözümler için ortağınız. Islak Temizleme. Bir Sonraki nesil. Suda verimli ve ekolojik temizleme Sipariş üzerine yapılan çözümler için ortağınız Islak Temizleme Bir Sonraki nesil 2.0 Yeni bir dönemin başlangıcı Suda verimli ve ekolojik temizleme TR 3/2013 Wir bieten komplettlösungen...temizliğe, HiJYene

Detaylı

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi

Clasimat. Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Otomatik Dikey (Asansörlü) Depolama Sistemi Clasimat; bir mekik ve ayırıcı / kaldırıcı bir mekanizma sayesinde ürünlerin giriş ve çıkışının otomatik

Detaylı

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR MAKİNEDEN FAZLASI: DEKANTÖR Santrifüj dekantör, yüksek hızda dönen tambur ve tamburla aynı eksende farklı hızda dönen helezon ile hız farkını ayarlayan, tahrik grubuyla

Detaylı

Mükemmel Mühendislik Çözümleri. Hizmette Mühendislik Çözümleri

Mükemmel Mühendislik Çözümleri. Hizmette Mühendislik Çözümleri Mükemmel Mühendislik Çözümleri Hizmette Mühendislik Çözümleri Weir Grubu ile ilgili genel bilgi Weir, maden, petrol ve doğal gaz ve enerji pazarlarına odaklanmış uluslararası bir FTSE100 mühendislik çözüm

Detaylı

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri

Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Products Solutions Services Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Basınçlı hava, gaz, buhar ve su için özel enerji yönetimi çözümleri Akış 2 Yardımcı işletmelerde akış ölçümü Proses takibi giderek yaygınlaşmakta

Detaylı

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ

BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ BİNA TEKNOLOJİLERİ AKILLI BİNA ÇÖZÜMLERİ Akıllı binalara ilgi artıyor... Amerika da 80 lı yıllarda başlamış olan akıllı binalara yöneliş tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yüksek binaların artışı ve

Detaylı

Dünyamı Yeniliyor Dyo Boya Faaliyet Raporu 2013

Dünyamı Yeniliyor Dyo Boya Faaliyet Raporu 2013 Dünyamı Yeniliyor Dyo Boya Faaliyet Raporu 2013 Hayata renk katabilmek için 1927 yılında küçük bir boya imalathanesi ile üretime başlayan Dyo Boya, bugün uluslararası bir marka olarak müşterilerine hizmet

Detaylı

UBC yi Keşfedin UBC Hassas Rulman İmalatı Ltd. Şti.

UBC yi Keşfedin UBC Hassas Rulman İmalatı Ltd. Şti. UBC yi Keşfedin UBC Hassas Rulman İmalatı Ltd. Şti. Yüksek rekabetin hâkim olduğu zorlu küresel piyasalarda avantaj sahibi olmanın tek yolu, makul fiyata yüksek kalitede ürün sunabilmektir. Bu anlamda,

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

PARÇA SEKTÖRÜ ( OTOMOTİV YAN SANAYİİ ) 2023 VİZYONU DRAFT RAPOR

PARÇA SEKTÖRÜ ( OTOMOTİV YAN SANAYİİ ) 2023 VİZYONU DRAFT RAPOR PARÇA SEKTÖRÜ ( OTOMOTİV YAN SANAYİİ ) 2023 VİZYONU DRAFT RAPOR YÖNETİCİ ÖZETİ Parça sektörü, genel olarak çalıştıkları ana sanayii müşterilerine bağımlı bir sanayi koludur. Parça sektöründe faaliyet gösteren

Detaylı

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR

www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR www.ha-us.net SANTRİFÜJ DEKANTÖR MAKİNEDEN FAZLASI: DEKANTÖR Santrifüj dekantör; yüksek hızda dönen tambur ve tamburla aynı eksende farklı hızda dönen helezon ile hız farkını ayarlayan tahrik grubuyla

Detaylı

VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL

VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL VERİ MERKEZLERİ POWERED BY EXCEL ETKİNLİĞİ MAKSİMUMA ÇIKARIN PERFORMANSI YÜKSELTİN YATIRIM GETİRİSİNİ ARTIRIN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEKSİZİN Excel, kaliteden ödün vermeksizin tasarlanan, üretilen, desteklenen

Detaylı

IntelliCENTER EtherNet/IP ile Teknoloji. CENTERLINE 2100 ve CENTERLINE 2500 Motor Kontrol Merkezleri

IntelliCENTER EtherNet/IP ile Teknoloji. CENTERLINE 2100 ve CENTERLINE 2500 Motor Kontrol Merkezleri IntelliCENTER EtherNet/IP ile Teknoloji CENTERLINE 2100 ve CENTERLINE 2500 Motor Kontrol Merkezleri IntelliCENTER Teknolojisi için EtherNet/IP CENTERLINE Motor Kontrol Merkezleri (MCC ler) için sunulan

Detaylı

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler.

Viega gömme rezervuar teknolojisi. Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. Viega gömme rezervuar teknolojisi Banyo dizaynı için yaratıcı sistemler. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve

Detaylı

Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin.

Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin. Motor dahil komple sistem Sarmal Garaj Kapısı RollMatic Yenilikçi Hörmann tekniği ile garajınızda yerden tasarruf edin. İyi bir isim edinebilmek için, çok çalışmak gerekir. August Hörmann, şirket kurucusu,

Detaylı

Kaplama Sektörü nün Avrasya daki En Büyük Buluşması... 12-14 Eylül 2013 İstanbul Fuar Merkezi nde

Kaplama Sektörü nün Avrasya daki En Büyük Buluşması... 12-14 Eylül 2013 İstanbul Fuar Merkezi nde 2. Endüstriyel Boya, Toz Boya ve Uygulama Teknolojileri Fuarı Temmuz 2013 www.turkcoat.com www.paintexpo.com.tr www.stteurasia.com Kaplama Sektörü nün Avrasya daki En Büyük Buluşması... 12-14 Eylül 2013

Detaylı

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun

Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Product Portfolio Verimli İç Lojistik Yaratıcı çözümlerle geleceğe hazır olun Kardex Remstar Sistemleri: Daha fazla üretim, depolama alanı ve verimlilik için dinamik, pratik, ekonomik 6 Kardex Remstar

Detaylı

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ KULA MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI LOJİSTİK YÖNETİMİ DERS NOTU

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ KULA MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI LOJİSTİK YÖNETİMİ DERS NOTU CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ KULA MESLEK YÜKSEKOKULU İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI LOJİSTİK YÖNETİMİ DERS NOTU HAZIRLAYAN : B. Türker PALAMUTÇUOĞLU 2012 Sayfa 1 / 48 1. Dağıtım Kanalı Ve Lojistiğin Temelleri Dağıtım

Detaylı

ELEKTRO-ELEKTRONIK PRANJIC - En üst düzeyde verimlilik. Sistemli otomasyon ve hidrolik çözümleri

ELEKTRO-ELEKTRONIK PRANJIC - En üst düzeyde verimlilik. Sistemli otomasyon ve hidrolik çözümleri ELEKTRO-ELEKTRONIK PRANJIC - En üst düzeyde verimlilik Sistemli otomasyon ve hidrolik çözümleri Otomasyon Hidrolik ve Madencilik Tekniği Veri transferi ve İletişim Yazılım ve Görüntüleme Özel Makine Yapımı

Detaylı

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar

Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Hänel Lean-Lift : Otomatik malzeme yönetimi ve depolamada standartlar Yenilikçi fikirler. Yüksek teknoloji. Esnek sistemler. 6 8 7 17 12 10 11 13 1 2 3 9 16 15 14 4 5 Hänel Lean-Lift Esneklik, verimlilik

Detaylı

HUB Dünyasına Hoşgel diniz

HUB Dünyasına Hoşgel diniz ParkingTechnology HUB Dünyasına Hoşgel diniz Park sistemleri için entegre, katma değerli çözümler HUB Parking Technology, ZEAG, DATAPARK ve FAAC markaları altında, Park Gelir Kontrol Sistemleri geliştiren,

Detaylı