HASBAY Alüminyum, Yarının projelerinde bir araya gelmek üzere

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "HASBAY Alüminyum, Yarının projelerinde bir araya gelmek üzere"

Transkript

1 KATALOG

2 HASBAY Alüminyum, 1996 yılından itibaren Alüminyum sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız, standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen, uzman ekip ruhuna ve profesyonel bir anlayışa sahiptir. Projelerin temel aşamalarında, Proje ihtiyaçları doğrultusunda; tasarım, kalite ve estetiği ortaya çıkaran detaylarıyla mimar ve mühendislerimiz ele almaktadır. İnşaat sektöründe birçok projeyi başarıyla tamamlayan HASBAY Alüminyum, birikimlerin verdiği güvenle yoluna devam etmektedir. imalat ve montaj organizasyonunu en verimli biçimde kullanmakta, projeleri teslim ederken zamanın değerini bilmekte, ürün ve servis garantisiyle sektörün tüm alanlarında çağdaş çözümler sunmaktadır.firmamızın perspektifi, projelere, mevcut yapılara ve hayata değer katmaktır. Yarının projelerinde bir araya gelmek üzere

3 GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ: Alüminyum giydirme cepheler; dış kabuğunu oluşturan ince cephe elemanları ile mekândan daha fazla faydalanmayı, iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlamayı, iklimlendirme cihazları ile homojen bir havalandırma sağlayarak mekânların kısa sürede ısıtılıp soğutulabilmesini sağlamaktadır. Temizlik ve bakımlarının kolaylığı kadar, hafifliği ve yapıya az yük binmesini sağlayan özellikleri ile çevresiyle uyumlu, estetik ve modern bir dış görünüme sahip alüminyum giydirme cepheler, kullanıcılar tarafından içinde yaşanmaktan memnuniyet duyulan binalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Alüminyum giydirme cephelerin mimaride farklı uygulama imkânları sunmasının sonucunda; otel, hastane, okul, alışveriş merkezi, çok katlı ofis binalarında, prestij amaçlı yapılarda fonksiyonellik ve estetik gerekçelerle yaygın bir kullanım alanı bulmuştur. KAPAKLI CEPHE SİSTEMİ Klasik kapaklı cephe sistemi olarak da anılan bu sistemin karakteristik özelliği cephe dışından alüminyum profillerin görünmesidir. 54 mm genişliğinde görünen bu kapaklar pek çok farklı geometrik kesite sahiptirler. Teknik Özellikler Görünen Profil genişliği 54 mm dir. Sistemde Düşey ve Yatay Profiller farklı olup Kondens kanallıdır. Yatay Profiller Kırlangıç geçme sistemi ile bağlanır. Su Tahliyesi, Kondens kanallarıyla sağlanmaktadır. Sistem Çelik profiller ile desteklenmektedir. Dikey Profillerin atalet momenti: 27cm4-533cm4 arasında, Yatay Profillerin atalet momenti: 26cm4-150cm4 arasında değişmektedir.

4 STRÜKTÜREL SİLİKON CEPHE SİSTEMİ Strüktürel silikon cephe sistemlerinin karakteristik özelliği, cephe dışından alüminyum profillerin görünmemesidir. Tamamen cam yüzey görülmesi istenilen projeler için uygulanmaktadır. Teknik Özellikler Görünen Profil genişliği 54 mm dir. Sistemde Düşey ve Yatay Profiller farklı olup Kondens kanallıdır. Yatay Profiller Kırlangıç geçme sistemi ile bağlanır. Su Tahliyesi, Kondens kanallarıyla sağlanmaktadır. Dıştan bakıldığında cephede camlar arasında yatayda ve düşeyde 16 mm genişlikte epdm fitilli cam cama derzler görünür. Camlar hazırlanan alüminyum kasetlere strüktürel silikon malzeme ile DIN ve ISO 8339 standartlarına uygun şekilde yapıştırılır. Sistem Çelik profiller ile desteklenmektedir. Dikey Profillerin atalet momenti: 27cm4-533cm4 arasında, Yatay Profillerin atalet momenti: 26cm4-150cm4 arasında değişmektedir. YARI KAPAKLI CEPHE SİSTEMİ Bu sistemde Düşey yada yatay profillerden biri kapaklıdır. İsteğe bağlı olarak yatay kullanıldığında kısmen Güneş kırıcı olarak işlev görür. Teknik Özellikler Görünen Profil genişliği 54 mm dir. Sistemde Düşey ve Yatay Profiller farklı olup Kondens kanallıdır. Yatay Profiller Kırlangıç geçme sistemi ile bağlanır. Su Tahliyesi, Kondens kanallarıyla sağlanmaktadır. Sistem Çelik profiller ile desteklenmektedir. Dikey Profillerin atalet momenti: 27cm4-533cm4 arasında, Yatay Profillerin atalet momenti: 26cm4-150cm4 arasında değişmektedir.

5 KOMPOZİT CEPHE SİSTEMLERİ Cold facade kompozit panel taşıyıcı sistemi, düşey taşıyıcı alüminyum profiller ve sistem dahilindeki askı elemanlarından oluşur. Kompozit panel kenarları 45 derce kesilerek tava şeklinde bükülerek aparatları takılır. Panel taşıyıcı sisteme monte edilir. Aradaki derzler sosis fitil ile kapatılır ve cephe silikonu ile hem yüz yapılır. Kompozit panel ile bina duvarı arasında belli bir ventilasyon ( havalandırma ) boşluğu oluşturulacaktır. Bina duvarı önceden buhar itici taşyünü izolasyon plakalarıyla kaplanacaktır. Bu sayede binanın duvarlarında nem ve ısı kayıpları önlenmiş olacaktır. Kompozit paneller arasındaki yatay ve düşey derzler, 10 ila 16 mm arasında olabilir. TRANSPARAN CEPHE SİSTEMİ Transparan cephe, yapıya mimari bir tasarım ve estetik bir görünüş kazandıran giydirme cephe sistemi. Bu sistemin en büyük özelliği cephe kaplama malzemesi olarak sadece şeffaf camın kullanılmasından ötürü iç ve dış ortam arasındaki görülebilirlik oranının maksimum düzeye çıkarılmış olması. Böylelikle yapının belli yerlerinde kullanım amacına uygun bir tasarım seçme olanağı ortaya çıkıyor. Cam, paslanmaz çelik veya epoksi boyalı demir taşıyıcı konstrüksiyon üzerine paslanmaz 4 lü, 3 lü, 2 li, 1 li çelik bağlantı elemanları (spider) ve paslanmaz rotiller ile monte ediliyor. Tutamaklar camın üzerine gelen stresi alıp çelik konstrüksiyona iletebilmek için hareket edebilen başlıklı olarak imal ediliyor. Camın büyüklüğüne göre, statik hesap sonucu belirlenen kalınlıkta lamine, rodajlı, temperli cam kullanılıyor. Camlar arasında kalan fuga boşlukları toz tutmayan silikon ile tekniğine uygun olarak dolduruluyor.transparan cephe, yapıya mimari bir tasarım ve estetik bir görünüş kazandıran giydirme cephe sistemi. Bu sistemin en büyük özelliği cephe kaplama malzemesi olarak sadece şeffaf camın kullanılmasından ötürü iç ve dış ortam arasındaki görülebilirlik oranının maksimum düzeye çıkarılmış olması. Böylelikle yapının belli yerlerinde kullanım amacına uygun bir tasarım seçme olanağı ortaya çıkıyor. Cam, paslanmaz çelik veya epoksi boyalı demir taşıyıcı konstrüksiyon üzerine paslanmaz 4 lü, 3 lü, 2 li, 1 li çelik bağlantı elemanları (spider) ve paslanmaz rotiller ile monte ediliyor. Tutamaklar camın üzerine gelen stresi alıp çelik konstrüksiyona iletebilmek için hareket edebilen başlıklı olarak imal ediliyor. Camın büyüklüğüne göre, statik hesap sonucu belirlenen kalınlıkta lamine, rodajlı, temperli cam kullanılıyor. Camlar arasında kalan fuga boşlukları toz tutmayan silikon ile tekniğine uygun olarak dolduruluyor.

6 SKYLINE SISTEMLER Ana taşıyıcı çelik konstrüksiyon üzerine alüminyum profiller kullanılarak ikinci bir karkas oluşturulur. Bu karkasın içerisine uygun ölçülerdeki cam veya opak malzemeler adapte edilir.geçilen açıklıklara bağlı olarak ana taşıyıcı çelik konstrüksiyon olmaksızın alüminyum profillerle de sistem çözümleri yapılabilmektedir.işıklıklarda kar, rüzgâr ve hareketli yükler ilgili normlara ve yerel yönetmeliklere bağlı olarak hesaplanarak profil kesitleri boyutlandırılır. Yağmur suyu tahliyesi ve temizlik sistemi çözülmüş olmalıdır. Işıklık sistemleri içerisine duman tahliye veya havalandırma pencereleri açılabilir.

7 ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ: ISI YALITIMLI ALÜMİNYUM PENCERE SİSTEMLERİ Endüstriyel bina, ticari yapılar, mağazalar ve AVM'lerde uygun çözümler sunar. Modern görünümlüdür. Köşe birleşimi epoksi ve presle yapılmaktadır. Çift açılım uygulanabilir. Pivot uygulaması yapılır. Ahşap desen ve ral renk seçenekleri mevcuttur. KASA : 55 mm. KANAT : 65 mm. ISI YALITIMI : 14.8 mm. bariyerle sağlanır Uf : 3,6 W/m2k ISI YALITIMSIZ ALÜMİNYUM KAPI VİTRİN SİSTEMLERİ Endüstriyel bina, ticari yapılar, mağazalar ve AVM'lerde uygun çözümler sunar. Modern görünümlüdür. Çift tırnaklı çıta kanallı özelliğine sahiptir. 5+5 ve 4+4 lamine cam kullanılır. İsteğe bağlı olarak ısı cam kullanılır. Camın dışarıdan takılma özelliği vardır. KASA : 60 mm. KANAT : 60 mm. ISI YALITIMSIZ ALÜMİNYUM PENCERE SİSTEMLERİ Avrupa normlarına uygun, alüminyum pencere ve kapılar için ısı yalıtımsız sistemdir. Endüstriyel bina ve ticari yapılarda uygun çözümler sunar. Modern görünümlüdür.köşe birleşimi epoksi ve presle yapılmaktadır. Çift açılım uygulanabilir. Pivot uygulaması yapılır. Ahşap desen ve ral renk seçenekleri mevcuttur. İç mekanlarda kullanım içindir. KASA : 55 mm.

8 KANAT : 65 mm. ISI YALITIMLI ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEM Büyük açıklıklarda kullanılabilen ısı yalıtımlı sürme serisidir. Büyük mesafeleri sürme sistemi ile kapatmak için uygundur. 150 KG kanat ağırlığına kadar rahat taşımaktadır. KASA : 116 mm. KANAT : 52 mm. ISI YALITIMI : 14.8 mm. bariyerle sağlanır ISI YALITIMSIZ ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEM Pencere ve kapılara uygun, ısı yalıtımsız sürme serisidir. Büyük mesafeleri sürme sistemi ile kapatmak için uygundur. 150 KG kanat ağırlığına kadar rahat taşımaktadır. Soft görünümlüdür. KASA : 70 mm. KANAT : 45 mm. Hebe-Schiebe Sürme Sistemi Son yılların en çok tercih edilen sürme mekanizması olan "Hebe-Schiebe" (kaldır-sür) en geniş açıklıklarda dahi yüksek performans ile çalışır. Özel mekanizması sayesinde kanatların hareket kabiliyeti artırılarak kolay açılıp kapatılmasına imkân sağlar. Mekanizmanın istenilen bir ara mesafesinde kanadı kilitleyebilmesi sayesinde, hem kapı aralık bırakılarak odanın doğal bir şekilde havalandırılması sağlanabilir, hem de çocukların kapıyı açarak dışarı çıkma imkânı ortadan kaldırılır. Özellikler - Birden fazla noktadan, yüksek güvenlikli kilit uygulaması, - Hebe-Schiebe (kaldır-sür) mekanizması kullanma olanağı, - Dar ve geniş alın genişlikleri, - 5 metreye kadar yüksekliklere özel tasarım, - Bilyeli paslanmaz rulman ile sessiz, düzenli çalışma, - Isı yalıtımlı kapı ve pencere sistemleri, - Geniş tasarım özgürlüğü, adaptör ve diğer bağlantı aksamları, - 4 mm ile 42,5 mm arası cam çıtası desteği, - Yanmaz ısı bariyeri alternatifleri. - Cam arası kumandalı mikro jaluzi kullanma imkanı vardır

9 OFİS BÖLME SİSTEMLERİ TIDYLine cam bölme sistem özellikleri Sistem kalınlığı 45mm olan alüminyum tavan ve zemin profilleri 10mm veya 5+5mm Lamine rodajlı cam Alüminyum kasa monoblok ünite İstek üzerine kanat ve kilit üzerine takılmış Paslanmaz mekanizmalı kayar kapı uygulaması yapılabilir. cam cama birleşimde pvc veya 1mm çift taraflı Bant ile modülünden oluşan bir sistemdir. Laminat kanat (kanat kenarları 45x2mm PVC) veya 10mm temperli cam kanat Barelli kilit - Alın paslanmaz çelik RAL katalogundaki bütün renkler opsiyonel olarak sunulmaktadır.

10 TIDYLine fugalı sistem özellikleri 3mm Derzli sistemdir. 86 mm kalınlığına sahiptir. Ofis bölmesi olarak kullanılır. Çift taraflı demonte olarak sökülüp takılır. Ses ve Isı izolasyonu sağlar. (yaklaşık %80) Estetik ve modern görüntüye sahiptir. Duvar rayı kullanılır. İstenilmesi durumunda alt profil kablo kanalı olarak kullanılabilir. Tüm profil aksamı alüminyum ve eloksal boyalıdır. Çift cam arası jaluzi modül özellikleri: Alüminyum çerçevenin her iki yüzünde 4mm şeffaf cam kullanılır. Cam kenarlarına plastik fitil takılır. Çift Cam arasına 16mm veya 25mm jaluzi kullanılır. Jaluzi butonlu mekanizma ile kumanda edilir. Dolu (Opak) modül özellikleri: Konstrüksiyon olarak alüminyum eloksal profiller kullanılır. Dikey profiller belirli aralıklarla sabitlenir. Dolu yüksekliğine göre yatay ana kaydı derz oluşturacak biçimde monte edilir. Taban ve tavan kısmında 40mm yüksekliğinde alüminyum kör kasa kullanılır.

11 TIDYLine klapa sistem özellikleri Kesit kalınlığı 86mm dir. Camlı modüller ile kapı kasaları fabrikamızda belirlenen ölçülere göre modülasyon halinde birleştirilir ve şantiyeye nakledilir. Dolu modülde kullanılan paneller plaka olarak şantiyeye nakledilir ve kurulan karkas üzerine cam yünü izolasyonu ile birlikte omega profilleri kullanılarak sabitlenir. Yaklaşık %65 oranında ses ve ısı yalıtımı sağlar. Kapı modülünün duvardan direkt başlangıcında kör bitiş detay profili kullanılarak dolu modüle olan gereksinim ortadan kaldırılır. İstenilmesi durumunda alt profil kablo kanalı olarak kullanılabilir. Çift cam arası Jaluzili modül özellikleri: Çerçeve profilin her iki yanındaki kanal içine kenarları plastik fitil ile izole edilmiştir. 4mm lik şeffaf cam kullanılır. Çift camın arasına 16 veya 25 mm slaytlı mikro jaluzi kullanılır. Cam modüllerle ilgili bütün işlemler fabrikamızda yapılmaktadır. Dolu (PANEL) Modül özellikleri: Taban ve tavan kısmında 40mm yüksekliğinde alüminyum kör kasa kullanılır Kros aralarına ses ve ısı izolasyonu sağlamak amacıyla 60x120 cm camyünü duvar levhası konulur. Laminat kaplı yonga plaka kullanılabilir. Paneller karkas üzerine omega profilleri ile tuturulur ve omega vida kanalına plastik omega fitili takılarak iş tamamlanır. Profil renkleri: Sistemin alüminyum profillerinde kullanılan elektrostatik toz boya için ral renk kartelasından özel imalat olan pulver renkleri ve fosforlu tonlar haricinde tüm renkler seçilebilir. Jaluzi renkleri: Jaluzi renk seçiminde VIP kartelasında bulunan düz ve metalik renkli 16 ve 25 mm genişliğindeki tüm slaytlar seçilebilir.

12 GARAJ KAPILARI SİSTEMLERİ Standart kiriş yüksekliklerinde (elle kullanımda kiriş min. 30cm motorlu uygulamalarda kiriş min. 36cm) uygulanan bir garaj kapısı çeşididir. Bu garaj kapıları Parmak Sıkıştırma Emniyetli panellerden oluşmaktadır. Bu seksiyonel garaj kapısı ısı, ses ve toz yalıtımlıdır. RAL katalogundaki bütün renkler opsiyonel olarak sunulmaktadır. Manuel veya motorlu otomatik olarak kullanılabilir. Her türlü giriş kontrol seçeneği ile kullanmak mümkündür (uzaktan kumanda, anahtarlı kumanda, şifreli kumanda, butonlu kumanda). Fotosel, flaşör, pnömatik emniyet sistemi gibi uyarı ve emniyet sistemleri uygulamak mümkündür. Ayrıca seksiyonel garaj kapısı sistemleri motorlu uygulamalarda elektrik kesilmelerinde serbest bırakma aksesuarı ile kolaylıkla çalıştırılabilinir. Opsiyonlar; Dıs güvenlik kilidi Şifreli buton Uzaktan kumandalı açma kapama

13 MOTORLU PANJUR SİSTEMLERİ Panjur redüktörlü motor seçeneği ile elektrik kesintilerinde manuel açılabilme özelliği, Panjur uzaktan kumanda sistemlerine entegre edilebilme, Bu kepenk sistemleri güçlü motor sistemlerine sahip olduklarından, çalışma esnasında deforme olabilecek bir yay dengeleme sistemine ihtiyaç duymazlar. Ayrıca otomatik panjur sistemleri 25 cm/sn açılma hızına sahiptirler. RAL katalogundaki bütün renkler ve ahşap desenler opsiyonel olarak sunulmaktadır. panjurlarda lamellerin PVC ve Poliüretan dolgulu alüminyum lamel alternatifleri vardır.

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor...

Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... Alüminyum Cephe Bisam la Yeniden Tanımlanıyor... NTC Tower İTO, 2009 5. Başarılı Kobi Yarışması Teknoloji ve İnovasyon Birincilik Ödülü İÇİNDEKİLER Hakkımızda 05 Prensiplerimiz 07 Tekliften Montaja Süreç

Detaylı

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U

Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U Sorun çatı ise... ÜRÜN KATALO U KALEL, çevreyolundaki yeni yerinde hizmetinizde... Çatı kaplama, mantolama, ısı ve su yalıtımı sorunlarınızda en kaliteli ürünleri, en ekonomik biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88

İÇİNDEKİLER. Referanslar S. 52-88 İÇİNDEKİLER Hakkımızda S. 4-5 Misyon-Vizyon-Değerler S. 6-7 İş Sağlığı, Güvenlik ve Çevre Politikası S. 8 Kalite Belgeleri S. 9-10 Fabrika - Üretim S. 11 Pencere Teknolojisi S. 12 Tasarım Seçenekleri Renk

Detaylı

Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Kayseri de yüksek teknoloji ile Türkiye nin panjur ve penceresini üretiyoruz. R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1987 yılında panjur, kepenk

Detaylı

PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için

PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için Kaldırmalı Sürme (Hebeschiebe) Donanımları PVC, ahşap, alüminyum kapı ve pencereler için Kaldırmalı Sürme Kaldırmalı Devirmeli Sürme HS-Master HS-SPEED Limiter G.U-thermostep Eşik Profili Kaldırmalı /

Detaylı

Seksiyonel garaj kapısı. YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı

Seksiyonel garaj kapısı. YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı YENİ: Opsiyonlu çoklu kilitleme ve personel kapıları için entegreli kapı kapatıcısı Seksiyonel garaj kapısı Her geçen gün daha fazla konfor ve güvenlik 2 Hörmann kalite özellikleri 4 Yapısal avantajlar

Detaylı

KABİN SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

KABİN SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? KABİN SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ? 1. KABİN ÇEŞİTLERİ VE ELEMANLARI Asansör kabini, yük ve insanların katlar arasında taşınmasında kullanılan çelik profil iskeleti ile askı halatlarına bağlı, kapılı

Detaylı

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın

Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın Özerpan ürünleri ile hayatınıza bir artı katın R Kayseri de Türkiye nin Panjur ve Kepenk Üreticisi İÇİNDEKİLER Sayfa 4-5 Sayfa 6-7 Sayfa 8-9 Sayfa 10-11 Sayfa 12-13 Monoblok Panjur Gizli Panjur Dıştan

Detaylı

her ne üretiyorsak, Albert Genau onun Adı Soyadı olmalı...

her ne üretiyorsak, Albert Genau onun Adı Soyadı olmalı... her ne üretiyorsak, Albert Genau onun Adı Soyadı olmalı... Albert Genau Olmak Albert Genau, biz ve sizi buluşturan bir ortak değer. Bu ortak değerin ana unsurları; Yenilikçi olmak, Dinamik olmak, Güvenilir

Detaylı

CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. R R CAM. PVC PEN. KAPI PANJUR SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Özerpan 1987 senesinde Kayseri de pencerelere stor panjur uygulamaları ile faaliyetine başlayıp, ileriki

Detaylı

Flexline. Klima Santrali

Flexline. Klima Santrali Flexline Klima Santrali İçindekiler HAKKIMIZDA... 1. ÜRÜN SERTİFİKALARI... 1.1. CE İşareti... 1.2. EUROVENT Sertifikası... 1.3. GOST Sertifikası... 1.4. TSEK Sertifikası... 1.5. ISO 9001 Sertifikası...

Detaylı

blue world whtihe dream PVC Pencere Güvenle yaşar insan...

blue world whtihe dream PVC Pencere Güvenle yaşar insan... blue world whtihe dream PVC Pencere Güvenle yaşar insan... pvc serisı S 80 Serisi PVC Pencere S 75 POWER Serisi PVC Pencere S 75 PVC Pencere S 70 Serisi S 60 Serisi blue world whtihe dream Yardımcı Profiller

Detaylı

EDİRNE KAN BAĞIŞ MERKEZİ TADİLAT VE ONARIM İŞİNE AİT İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

EDİRNE KAN BAĞIŞ MERKEZİ TADİLAT VE ONARIM İŞİNE AİT İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ EDİRNE KAN BAĞIŞ MERKEZİ TADİLAT VE ONARIM İŞİNE AİT İNŞAAT İŞLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ İNŞ-01: PASLANMAZ ÇELİK MERDİVEN KORKULUĞU VE KÜPEŞTESİ YAPILMASI Parlak paslanmaz çelikten (304 krom çelik) merdiven

Detaylı

Kablo Yönetim Sistemleri

Kablo Yönetim Sistemleri Kablo Yönetim Sistemleri 444 30 30 www.schneider-electric.com 1 Çevreye karşı duyarlı RoHS (Zararlı madde kullanımının sınırlandırılması) metni, elektrikli - elektronik ekipmanlarda kurşun gibi, zararlı

Detaylı

Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı

Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı SB Sarmal kapı / Sarmal kepenk sistemi WA 300 R S4 motor ile Maksimum konfor ve güvenlik Sanayi sarmal kapılar ve sarmal kepenk sistemleri Güvenilir ve ağır kullanım koşullarına dayanıklı 2 Hörmann marka

Detaylı

Yalıtımın En Dogal Hali

Yalıtımın En Dogal Hali Yalıtımın En Dogal Hali İçindekiler sayfa Yalıtım hakkında 3 Neden DragonBoard? 6 DragonBoard un özellikleri 7 DragonBoard Sistemleri 9 Yükseltilmiş Zemin Sistemi 20 Diğer ürünler 21 DragonBoard teknik

Detaylı

İNDEKS 04 10 18 32 3

İNDEKS 04 10 18 32 3 İNDEKS 04 10 18 32 3 HAKKIMIZDA Bedük Grup temellerini Pvc sektöründe Egesu Ltd. Şti ile 2000 yılında montaj bayii olarak attı. Genç,dinamik yöneticileri, çalışan personelin azim ve gayretiyle kısa sürede

Detaylı

IÇINDE TEKNOLOJI VAR. HARİCİ TİP KABİNETLER ve AKSESUARLARI

IÇINDE TEKNOLOJI VAR. HARİCİ TİP KABİNETLER ve AKSESUARLARI IÇINDE TEKNOLOJI VAR HARİCİ TİP KABİNETLER ve AKSESUARLARI Bizde de Sokaklarda o varsa... bu var! Sadece darbeler mi? Elektromanyetik radyasyona, aşırı sıcağa, soğuğa, yağmura kara, rüzgâra ve depreme

Detaylı

ÇATI ŞİLTESİ. Uygulama

ÇATI ŞİLTESİ. Uygulama ÇATI ŞİLTESİ Ses Yalıtımı Yangın Güvenliği Isı Yalıtımı 300, 350 ve 400 olmak üzere üç ayrı özellikte üretilen camyünü çatı şiltesi, kullanılmayan çatı aralarında döşeme üzerinde, kullanılan çatı aralarında

Detaylı

YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri

YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar. Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları. Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri YENİ Dekoratif uzaktan kumandalar Garaj ve bahçe giriş kapısı motorları Avrupa nın liderinden uyumlu motor çözümleri 2 Hörmann marka kalitesi 4 Hörmann BiSecur telsiz sistemi 6 Garaj kapısı motoru kalite

Detaylı

Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri

Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri Magnezyum Oksit Esaslı İç/Dış Cephe Yapı ve Yalıtım Panelleri NevPanel Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 m 2 toplam alan ve 9.250 m 2 kapalı alanda kurulmuş olan 2.250.000 m 2 /yıl üretim kapasitesine

Detaylı

TARİHÇE 1984 2002 alu-line 1991 1994 2011 1995 2012 Aksan Alüminyum 2013 46.500 1996 200.000 1997

TARİHÇE 1984 2002 alu-line 1991 1994 2011 1995 2012 Aksan Alüminyum 2013 46.500 1996 200.000 1997 1984 yılında İstanbul Bayrampaşa da alüminyum levha üretimine başladı. 1991 yılında ilk ekstrüzyon presini kurarak alüminyum profil üretimine start verdi. 1994 te Hadımköy Tesislerine taşındı. 1995 te

Detaylı

Ditec Yüksek hızlı pvc kapılar. www.ditecentrematic.com

Ditec Yüksek hızlı pvc kapılar. www.ditecentrematic.com Ditec Yüksek hızlı pvc kapılar TR www.ditecentrematic.com Ditec hızlı esnek kapılar: bütün ihtiyaçları karşılayan eksiksiz bir Kendi kendini tamir edebilen yekpare brandalı kapılar Hızlı sarmal kapılar

Detaylı

Paralel Sürme ve Katlanır Sürme Donanımları. Ahşap, PVC ve alüminyum pencere kapılar için

Paralel Sürme ve Katlanır Sürme Donanımları. Ahşap, PVC ve alüminyum pencere kapılar için Paralel Sürme ve Katlanır Sürme Donanımları Ahşap, PVC ve alüminyum pencere kapılar için G.U Paralel sürme ürün programı... G.U paralel sürme donanımları PVC, ahşap ve alüminyum pencere kapılar için gelişmiş

Detaylı

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri

Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri Genel Ürün Kataloğu Koruma, tasarım ve drenaj ACO Türkiye Drenaj ve Su Arıtma Sistemleri İş bu katalogdaki ürünler

Detaylı

NETbox Duvar Tipi KABİNETLER

NETbox Duvar Tipi KABİNETLER NETbox Duvar Tipi KABİNETLER 9 NETbox Duvar Tipi Kabinetler ÜRÜN AİLESİ W=mm NETbox Serisi Duvar Tipi Kabinetler NETbox serisi Network Kabinetleri, kalite ve katma değerin en optimum şekilde sunulmuş çözümlerini

Detaylı

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler

hakkımızda 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 12-13... vasistas pencereler içindekiler 02... hakkımızda 03... neden ahşap 04-05... neden verdura ahşap pencere 06-07... çift açılımlı standart pencereler 08-09... fransız pencereler 10-11... hbsb pencereler 12-13... vasistas pencereler

Detaylı

Duvar, Zemin, Prefabrik ve Çeşitli Kullanım Alanları İçin Teknik Bilgi, Detay Ve Montaj Kılavuzu

Duvar, Zemin, Prefabrik ve Çeşitli Kullanım Alanları İçin Teknik Bilgi, Detay Ve Montaj Kılavuzu Duvar, Zemin, Prefabrik ve Çeşitli Kullanım Alanları İçin Teknik Bilgi, Detay Ve Montaj Kılavuzu İçindekiler 1. Giriş 6 1.1 Dünyada ve Türkiye de Çimentolu Yonga Levhanın Tarihçesi ve Gelişimi 7 1.2 Malzeme

Detaylı

Tepe Betopan Giydirme Cephe Sistemleri Teknik Bilgi, Detay ve Montaj Kılavuzu

Tepe Betopan Giydirme Cephe Sistemleri Teknik Bilgi, Detay ve Montaj Kılavuzu Tepe Betopan Giydirme Cephe Sistemleri Teknik Bilgi, Detay ve Montaj Kılavuzu İçindekiler 1. Giriş 6 1.1 Dünyada ve Türkiye de Çimentolu Yonga Levhanın Tarihçesi ve Gelişimi 7 1.2 Malzeme Özellikleri

Detaylı

GENEL TEKNİK ŞARTNAME (DORADO GOLD SHIELD)

GENEL TEKNİK ŞARTNAME (DORADO GOLD SHIELD) GENEL TEKNİK ŞARTNAME (DORADO GOLD SHIELD) A : Sert PVC den üretilen pencere sistemleri teknik şartnamesi: 1. Profiller 1.1. Avrupa standartlarında, çevreye zarar vermeyen, geri dönüşümlü, Kalsiyum - Çinko

Detaylı