TAŞIMACILIK ENDÜSTRİSİ İÇİN YAPIŞTIRICI ÇÖZÜMLERİ. Tüm yol koşullarında dayanıklı yapıştırma

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TAŞIMACILIK ENDÜSTRİSİ İÇİN YAPIŞTIRICI ÇÖZÜMLERİ. Tüm yol koşullarında dayanıklı yapıştırma"

Transkript

1 TAŞIMACILIK ENDÜSTRİSİ İÇİN YAPIŞTIRICI ÇÖZÜMLERİ Tüm yol koşullarında dayanıklı yapıştırma

2 Simson: taşımacılık endüstrisi için yapıştırıcı sistemi Bostik yenilikleri ile gelecekle bağlantınızı kaybetmeyin SIMSON: BIR DÜNYA MARKASI OLAN BOSTIK ÜRÜNÜDÜR Simson markası, Bostik yapıştırıcı şirketinin, üst sınıf ürünleri arasında yer almaktadır. Simson, geniş ürün yelpazesi ile taşımacılık sektöründeki en yüksek standartları karşılamaktadır. Soğutmalı kasayla yapılan taşımada, birçok yapıştırıcı bağı içeren uygulamalar bulunabilir. En önemli uygulamalardan bir tanesi de sandviç panellerin kullanımıdır. Hafiflik / yüksek dayanıklılık, iyi korozyon direnci ve iyi ısı yalıtım özellikleri kombinasyonu bu ürünün kullanımını açıklar. Bu panellerin üretiminde çevre ve yerel yönetmeliklere uyarak ıslak üstü ıslak polyester paneller yerine, cam elyaf takviyeli polyester (CTP), yalıtkan köpük ve alüminyum veya çelik kontrplak ekstrüzyon yapıştırmada giderek daha fazla miktarlarda Bu panellerin sabitlemesi, CTP, alüminyum veya çelikten yapılmış köşe profilleri yardımı ile yapılır. Bu profillerin kutulara yapıştırmasında mekanik sabitlemenin yerini elastik yapıştırıcı sistemleri almıştır. Avantajları düzgün gerilim dağılımı ve sızıntı önleme olarak ortaya çıkar. Römorklar için zemin kaplama malzemeleri normalde CTP, alüminyum, çelik ve poliüretan kaplamadan oluşur. Bostik bu konularda Simson İnşaat Yapıştırıcıları, Marocol PU sandviç panel yapıştırıcıları ve Marothaan zemin kaplamaları ile size komple bir paket sunabilir. poliüretan yapıştırıcılar kullanılmaktadır.

3 TAŞIMACILIK ENDÜSTRİSİ İÇİN SİMSON ÜRÜN YELPAZESİ SEÇENEKLERİYLE YAPIŞTIRMALI MONTAJIN AVANTAJLARINI KEŞFEDİN - 1 ve 2 bileşenli sistemlerin her ikisi de mevcut - Farklı viskoziteleri ve açık kalma zamanları ile geniş ürün yelpazesi - Kolay uygulama - Uygulama sonrasında daha kısa pres süresi - Kolay ön-işlem aşaması - Yüksek sıcaklıklara dayanıklılık - UV direnci - Yüksek dayanıklılık - Çeşitli paketler ve renkleri mevcuttur

4 PIEK yılları arasında düşük gürültü tekniklerin geliştirilmesi, uzun vadeli bir program olan PIEK içinde yerini almıştır. Bu nedenle taşımacılık sektörü, izin verilen gürültü emisyonu sınırlarını aşmadan yükleme ve boşaltma yerlerinde faaliyetlerde bulunabilmek açısından düşük gürültü seviyeli geniş bir ürün yelpazesi kullanım fırsatına sahiptir. Bu şekilde dükkanlara yakın ortamda yaşayan insanlar 24 saatlik ekonomik çarkın içinde neredeyse herhangi bir gürültü sıkıntısı çekmeden yaşayabilirler. Bostik in yenilikçi zemin yapıştırıcısı Marothaan düşük gürültü ürünleri arasında yer almaktadır ve PIEK onay sertifikasını almıştır. Bostik, bu konuda gelecekte daha fazla kanuni kısıtlamalar öngörmekte ve bu muhtemel yeni gereksinimleri karşılamak için yeni ürünler ve teknikler geliştirmek üzerine odaklanmaktadır.

5 Yenilikçi SMP yapıştırma teknolojisi Üretimin her aşaması için çözümler Simson Taşımacılık Endüstrisi ürünlerin merkezinde Simson un SMP teknolojisi yer alır. Daha fazla sayıda endüstriyel kullanıcılar artan bir ölçekte bu güvenilir birleştirme teknolojisine yöneliyor - ve de gittikçe artan bir düzeyde. SMP açılımı Sylil Modifiye Polimer olup, bir bağ teknolojisi ile iki farklı dünyayı en iyi şekilde birleştirir: poliüretanın istikrarlı gücü ve silikonların hava koşullarına karşı benzersiz direnci. Bu özelliği pratik uygulamalarda ve hatta en olağanüstü çevre koşullarında bile tekrar tekrar kanıtlanmıştır. 1. SIMSON ISR SERİSİ YAPIŞTIRICILAR Toplu taşıma sektöründe, kullanılan malzemelerin birleştirmesi için uygulanan en uygun metod yapıştırma tekniği olduğundan, geniş bir yelpazede yüksek mukavemetli strüktürel yapıştırıcılar kullanılır. Endüstriyel Özel Ürün Yelpazesi (ISR) römork sanayi için çok çeşitli malzemeleri yapıştırma ve sızdırmazlık için uygundur. 2. MAROCOL PU SANDVİÇ PANEL YAPIŞTIRICILARI Simson, panel yapıştırmada tek ve entegre bir çözüm sunuyor: MAROCOL, ulaştırma sektöründe popüler bir ürün. Paneller (polyester, alüminyum, çelik ve kompozit) yüksek mukavemetli PU yapıştırıcı ile yapıştırılabilir. Yapıştırıcı manuel veya otomatik makinalarla olarak uygulanabilir. 3. MAROTHAAN ZEMİN KAPLAMALARI Simson un Marothaan zemin kaplamaları serisi, yenilikçi yüksek kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Marothaan zemin kaplamaları aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. Sorunsuzca römork ve diğer araçlarda uygulanabilir. Kimyasallara son derece dayanıklı olup, gıda taşıması için gerekli kriterleri karşılamaktadır. Marothaan, aynı zamanda da düşük gürültülü zeminler talebini karşılamak için geliştirilmiştir ve en son PIEK kurallarına uygunluğu teyit edilmiştir. YALITIM MALZEMELERİ Su yalıtım ürünleri sadece aracın dayanıklılığını artırmakla kalmayıp; aynı zamanda nemin nüfuz etmesini önler, sarsıntıları absorbe eder ve göze hitap eden kesintisiz bir görünüm yaratır. DUAL SMP Dual SMP, SMP ürünler için Simson un yenilikçi 2 bileşenli yapıştırıcı teknolojisidir. Dual SMP yapıştırma kalitesini muhafaza ederek üretim süresini kısaltır. Önemli bir faydası da, ön işlemeye minimum seviyede ihtiyaç duymasıdır.

6 Teknik, ticari ve çevre sorunlarında öngörülü Bostik uzmanları şey için hazırdır Bostik için, her proje bir meydan okumadır ve özveriyle tam katılımı gerektirir. Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamanın yanı sıra artan kalite talepleri, malzeme ve teknik, ticari ve çevre sorunları için de çalışıyoruz. Onlarca yıl boyu tutarlı bir yenilikçi olarak Bostik, yeni ürün ve uygulamaları geniş bir yelpazede üretmektedir. Servislerimiz, tüketicilerin ihtiyaçları için en uygun Bostik ürünlerinin seçiminde yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için gerekli detayları, ipuçlarını ve teknik çözümleri sunarlar.

7 Örnek: Eckstreme Çift Katlı Dorseler Eckstreme Çift Katlı Jumbo Dorseleri, Van Eck ve Bostik arasında uzun yıllar süren yoğun bir işbirliği ile ortaya çıkan yenilikçi ulaşım yöntemine mükemmel bir örnektir. Van Eck 95 yıldır müşteriye özel taşımacılık çözümlerinde başarılı olan bir aile işletmesidir. Bostik in Marothaan, Marocol ve Simson ISR ürünlerin kullanımı ile, Van Eck kaynak veya kör perçin kullanmanın dışında yeni bağlama teknikleri keşfetmeyi başardı. DAHA DÜŞÜK TAŞIMA MALİYETLERİ, ÖNEMLİ ÖLÇÜDE AĞIRLIK AZALTILMASI VE DAHA AZ GÜRÜLTÜ RAHATSIZLIĞI Eckstreme çift katlı Jumbo dorseleri, hem gönderen hem de taşıyıcıya daha düşük taşıma maliyetleri sağlar m yüksekliğinde olan iki yükleme tabanı ile akıllı bir çözümdür, ve Eckstreme çift katlı Jumbo dorseleri, normal bir karavandan % 60 daha büyük bir yükleme hacmi oluşturur. Aynı miktarda kargo için, daha az miktarda sürüş demektir ki, bu da şoför maliyetleri, yakıt maliyeti ve gümrükleme masraflarında önemli ölçüde tasarrufla sonuçlanır. Bunun yanı sıra, büyük yükleme kapasitesine rağmen % 40 daha düşük CO2 emisyonu vardır. Bu yenilikçi dorse, yüksek dayanıklılığı ile birlikte, çevreye duyarlı olan her organizasyonda önemli rol alacak şekilde uyum sağlar. Eckstreme çift katlı Jumbo dorseleri Marothaan zemin kaplama ile donatılmış olup, yoğun nüfuslu bölgelerde yükleme ve boşaltma sırasında daha az gürültüye sebebiyet vermektedir. Bu düşük gürültü seviyesi ile Bostik ürünleri, Van Eck in düşük gürültü ile ilgili sıkı kuralları karşılamasını sağlar. BOSTIK YAPIŞTIRICILAR Çift katlı jumbo dorsenin geliştirme ve üretimi esnasında, tüm konstrüksiyonun ağırlığı önemli bir rol oynamıştır. Van Eck ile birlikte Bostik değişik yapıştırıcı sistemleri deneyerek, sonuçta tüm Van Eck çift katlı Jumbo dorselerinin Bostik toplam yapıştırıcı paketi kullanılarak üretilmesi sağlanmıştır. Bunun yanı sıra, uygulama makineleri ve çift SMP tabancası yatırımı ile montaj süresi önemli ölçüde azalır. ÇEVRE DOSTU İçeriğinde çözücü ve izosiyanatların kesin bulunmayışı nedeniyle, tüm SMP yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünleri hem kullanıcı hem de çevre dostudur. Olumsuz hava koşullarından kaliteleri çok ciddi şekilde etkilenebilen birçok diğer yapıştırıcının aksine, Simson SMP ürünleri her türlü hava şartlarına karşı koyabilir. Bu ürünler, UV dayanıklı olup büyük farklılıklar içeren her türlü çevre koşullarına karşı mukavemetlidir. Rakibin kaybetme eğiliminde olduğu noktada, Simson un verimli ve etkili olan, bir dünya liderinden beklendiği gibi dayanıklı ve güvenilir bir çözümü vardır. Fotoğraflar için Kees Mulder Carrosseriefabriek B.V., Van Eck Beesd B.V. ve Michel ter Wolbeek Fotografie ye teşekkürlerimizle.

8 ZORLU PAZARLAR VE YENİLİKÇİ MARKALARI BİRLEŞTİRİCİ ÖZELLİĞİYLE, Bostik, yapıştırıcı şirketi olarak, tüm dünyada profesyoneller için yüksek kaliteli yapıştırıcılar ve sızdırmazlık ürünleri geliştirir, üretir ve geniş bir yelpazede satar. Bostik in en ayırt edici özelliği, yenilikçi yeteneği ile birlikte ürünlerinin kanıtlanabilir dayanıklılığıdır. Bostik, sanayide geniş bir yelpaze genelinde müşteri odaklı, uygulamalı problem çözücü olarak ünlüdür. Bostik Total Petrol & Gaz şirketi bayrağı altında bağımsız olarak çalışır. BOSTIK B.V. NETHERLANDS +31 (0) BOSTIK LTD. GREAT-BRITAIN +44 (0) BOSTIK S.A. FRANCE +33 (0) BOSTIK GMBH GERMANY +49 (0) BOSTIK INC. USA BOSTIK BELUX SA-NV BELGIUM +32 (0) MYDRIN S.R.L. ITALY BOSTIK S.A. SPAIN +34 (0) BOSTIK AB SCANDINAVIA +46 (0) BOSTIK AUSTRALASIA PTY LTD AUSTRALIA +61 (0) Yapıştırma çözümünde dünya markası Akçaburgaz Mh. ALKOP Sit Sk. C2 Blok No Esenyurt İstanbul Tel: ( ) Fax: ( )

sabatack Taşımacılık sektörü için yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri MS polimer esaslı solvent içermez endüstriyel kullanıma uygundur

sabatack Taşımacılık sektörü için yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri MS polimer esaslı solvent içermez endüstriyel kullanıma uygundur sabatack Taşımacılık sektörü için yapıştırıcı ve yalıtım ürünleri MS polimer esaslı solvent içermez endüstriyel kullanıma uygundur 1 SABA, a strong bond SABA 75 yılı aşkın bir süredir SABA markası, yüksek

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR MAKARALI RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Daha iyisi olun veya iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı

Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir çözüm ortağı Hakkımızda IPS PETROL ÜRÜNLERİ ENERJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile birçok yerli ve yabancı firma için danışmanlık ve temsilcilik

Detaylı

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV

HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV HAREKET, HASSASİYET GEREKTİRİR RULMANLAR, LİNEER PARÇALAR, OTOMOTİV Ya daha iyisi olun ya da iyi olmayı bırakın Dünyanın önde gelen rulman, lineer teknoloji parçaları ve direksiyon sistemleri üreticilerinden

Detaylı

Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul

Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Caddesi No:33 34718 Kadıköy İstanbul T +90 216 340 82 73 F +90 216 340 82 79 sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Kolay montaj. Geberit Temin Sistemleri

Detaylı

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e

Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri. D e N m ARk. ReLIAb L e Yeşil Alanlarda Çalışma İçin TP Ağaç Yonga Makineleri D esigne D m ANufACtuR e D D e N m ARk ReLIAb L e ChI pping Get the Job LINDDANA Basiteç söylemek gerekirse, Linddana ağaç yonga makinelerinde uzmandır.

Detaylı

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji

Daha temiz motorlar için ileri teknoloji Daha temiz motorlar için ileri teknoloji aha az yakıt ve yağ ağ tüketimi CO2 emisyonlarını azaltma Daha az yakıt ve yağ tüketimi C Daha az yakıt ve yağ tüketimi CO2 emisyon Daha temiz ve daha dayanıklı

Detaylı

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON

GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON GETINGE HS66 TURBO ÜSTÜN STERİLİZASYON 2 Getinge HS66 Turbo yeni nesil sterilizatörlerle ilgili genel bilgi Getinge HS66 Turbo, enfeksiyon kontrolünde dünyanın lider markasının ürettiği, yeni nesil, son

Detaylı

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri

Mobil Hidrolik. Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri Mobil Hidrolik Yenilikçi Ürünler ve Sistem Çözümleri İçindekiler Giriş Parker Hannifin Corporation...3 Global Mobil Sistemler...4 Ürün Çözümleri...6 Katma Değerli Programlar...8 Teknoloji Merkezleri...9

Detaylı

Viega Megapress. Kalın cidarlı çeliği sıkıştırır: soğuk, güvenli ve saniyeler içinde.

Viega Megapress. Kalın cidarlı çeliği sıkıştırır: soğuk, güvenli ve saniyeler içinde. Viega Megapress Kalın cidarlı çeliği sıkıştırır: soğuk, güvenli ve saniyeler içinde. Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı.

Viega bağlantı sistemleri. Daima doğru bağlantı. Viega bağlantı sistemleri Daima doğru bağlantı. 2 Viega. Çok daha iyi bir fikir! Bazı şeyler vardır ki, hiç geçmişte kalmazlar. Aradan 110 yıl geçse bile. Viega da inovasyon ve girişimcilik ruhu gecmiştekinden

Detaylı

REHAU YERDEN ISITMA / SERİNLETME HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ

REHAU YERDEN ISITMA / SERİNLETME HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ REHAU YERDEN ISITMA / SERİNLETME HIZLI. KOLAY. GÜVENLİ KONFOR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ www.rehau.com.tr Yapı Otomotiv Endüstri PAZARDA HEDEFE ODAKLI SİSTEMLİ YENİLİKLER REHAU, yapı sektörüne yönelik enerji

Detaylı

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri

MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri. Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS Criterion Üniversal Test Sistemleri Araştırma, geliştirme ve üretim için yüksek performanslı monotonik test çözümleri MTS CRITERION ÜNIVERSAL TEST SISTEMLERI AILESI YÜKSEK PERFORMANSLI ELEKTROMEKANIK

Detaylı

Işık Yılı İleride Olun. Aydınlatma Endüstrisi için Yapıştırıcılar, İzolasyon Ürünleri ve Yüzey Uygulaması Çözümleri

Işık Yılı İleride Olun. Aydınlatma Endüstrisi için Yapıştırıcılar, İzolasyon Ürünleri ve Yüzey Uygulaması Çözümleri Işık Yılı İleride Olun Aydınlatma Endüstrisi için Yapıştırıcılar, İzolasyon Ürünleri ve Yüzey Uygulaması Çözümleri Işık Yılı İleride Olun Işık Yılı İleride Olun Aydınlatma Endüstrisi için Yapıştırıcılar,

Detaylı

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum

MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum Vakum Makineleri MULTIVAC vakum makineleri üreticileri arasında lider konumundadır. Ürün portföyümüz tezgah üstü ve tezgahlı vakum makinelerini, hazneli vakum makinelerini ve konveyörlü bant makinelerini

Detaylı

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği

Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği Answers for infrastructure. HVAC bina teknolojisi güçlü ortaklardan gelen kalite ve enerji verimliliği HVAC bina teknolojisi deneyimli ortaklardan gelen enerji tasarrufu ve garantili konfor Siemens in

Detaylı

YENİ. Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. TADİLAT. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için.

YENİ. Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. TADİLAT. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için. TADİLAT Gelecek nesil: Yeni FEIN MultiMaster. Daha güçlü, daha sessiz ve neredeyse titreşimsiz çalışmak için. YENİ % 35'e kadar daha fazla güç! % 50'ye kadar daha düşük çalışma gürültüsü! % 70'e kadar

Detaylı

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg.

Hizmet yelpazesi. Hizmet yelpazesi. Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri. www.arburg. Hizmet yelpazesi Hizmet yelpazesi Daha yüksek üretim verimliliği için ileri teknoloji ürünü enjeksiyon kalıplama çözümleri www.arburg.com Etkili enjeksiyon kalıplama için ARBURG Ürün tasarımı Üretim planlaması

Detaylı

Yağmur için efektif çözüm.

Yağmur için efektif çözüm. Geberit Tesisat Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Koşuyolu Cad. No:33 34718 Kadıköy İstanbul sales.tr@geberit.com www.geberit.com.tr Yağmur için efektif çözüm. Geberit Çatı Drenaj Sistemi int.tr 21036-12/118 Geberit

Detaylı

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü

Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler. Uygulama Broşürü Endüstriyel sistemler için akıllı çözümler Uygulama Broşürü Uygulama alanları sayfa 10 Referanslar sayfa 14 Satış sonrası hizmetler sayfa 38 2 Uygulama Alanları Tüm uygulama alanları için doğru çözümler

Detaylı

FER TEKNİK KATALOG 1

FER TEKNİK KATALOG 1 1 FER TEKNİK KATALOG HAKKIMIZDA: FER TEKNİK; 15 yıllık sektörel deneyimle ve tecrübeyle, zamanında istenilen miktarda,en iyi kalitede, doğru fiyatlı ürün ve montaj uygulama idealini kurumsal kültür olarak

Detaylı

İNŞAAT SCANIA AVANTAJLARI UYGULAMALAR KABİNLER SERVİS VE DESTEK 34 35 TEKNİK ÖZELLİKLER 36 39. İnşaat sektörünü ileriye taşıyoruz 4 5

İNŞAAT SCANIA AVANTAJLARI UYGULAMALAR KABİNLER SERVİS VE DESTEK 34 35 TEKNİK ÖZELLİKLER 36 39. İnşaat sektörünü ileriye taşıyoruz 4 5 İnşaat SCANIA İNŞAAT İnşaat sektörü. Bu kadar kapsamlı ve zorlu bir sektör düşünemiyorum. Scania olarak bu sektörün bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve işinizi ilerletmenizi sağlayacak kamyonlar ve hizmetler

Detaylı

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE

1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE 1927 2011 1927 DEN GÜNÜMÜZE... YAPTIĞIMIZ HER ŞEYİN MERKEZİNDE Volvo, mükemmel bir mühendislik mirasına sahiptir. Volvo İş Makinaları, bu makinaları kullanan insanların etrafında tasarlanmaktadır. Daha

Detaylı

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER

Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Yapıştırıcı & Sızdırmazlıklar için Çözüm Rehberi PROFESYONELLERE HİTAP EDEN ÜRÜNLER Hem iç hem dış mekanlarda kullanıma uygundur Ürüne uygun kartuş tabancası ile uygulayınız Poliüretan köpük tabancası

Detaylı

Isı Yalıtım Ürünleri

Isı Yalıtım Ürünleri Isı Yalıtım Ürünleri www.stroton.com STROTON 2000 yılında kurulan STROTON; yüksek kalitede ısı yalıtımı sağlayan ürünlerin yanı sıra ülkemizin ilk ve tek ICF konut sistemi üreten modern tesisidir. Yüksek

Detaylı

Zımparalama ve Polisaj Aletleri

Zımparalama ve Polisaj Aletleri Zımparalama ve Polisaj Aletleri Mirka Hakkında KWH MIRKA LTD. yenilikçi zımpara teknolojisinde dünya lideri olan, Finlandiyalı bir aile şirketidir. Size teknik açıdan üstün, yüksek kaliteli komple zımpara

Detaylı

2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi.

2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi. 2 MW sınıfının standardı. Senvion MM serisi. Performans sadece megavatla ölçülemez. 25 yılı aşkın deneyimimiz ve 5,000'i aşkın rüzgar türbini kurulumumuz, şirketimizin rüzgar enerjisi sektöründeki en tanınmış

Detaylı

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10

Akıllı Çelik Yapılar. APEC ÜRETİM TESİSLERİ - 1 Amiral Cad. No:453 / A Karamürsel Kocaeli TÜRKİYE Tel: +90 262 452 90 00, Fax: +90 262 454 30 10 APEC MERKEZ OFİS - SATIŞ & PAZARLAMA Mahir iz Cad. No:13 A blok Kat:3 34662 Altunizade - Üsküdar İstanbul TÜRKİYE Tel: +90 216 474 68 00, Fax: +90 216 474 62 12 Akıllı Çelik Yapılar APEC ÜRETİM TESİSLERİ

Detaylı

Su Yönetiminde Endüstriyel Çözümler Kılavuzu

Su Yönetiminde Endüstriyel Çözümler Kılavuzu Su Yönetiminde Endüstriyel Çözümler Kılavuzu MBS_Broschuere_Water_Management_Industry_Solution_Guide_EN_RZ_TR_01.indd 1 13/05/15 10:27 İçindekiler 03_BASF den Master Builders Solutions 04_Su döngüsünün

Detaylı