İçindeki her şeyin içinde yaşayanlarca belirlendiği... İçeriye girenin bir daha çıkmak istemediği...

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İçindeki her şeyin içinde yaşayanlarca belirlendiği... İçeriye girenin bir daha çıkmak istemediği..."

Transkript

1

2 İçindeki her şeyin içinde yaşayanlarca belirlendiği... İçeriye girenin bir daha çıkmak istemediği... Popüler bir + bir hayata... Yani Stüdyo 24 e hoşgeldiniz.

3

4

5 YAŞAMA METRE- KARELER EKLEYEN BiR HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞÜ- YOR!

6 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

7 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

8 Stüdyo 24 farklı metrajlardaki stüdyolardan oluşan, farklı ve yaratıcı bir konut projesi. Ancak O sadece bir proje başlığı değil; aynı zamanda çizgi dışı bir yaşam markası... Günün her saatinin dolu dolu yaşandığı Stüdyo 24, yaşama en yakın 1+1 i keşfetme düşüncesinden doğdu. Burada hayat ilk kez 24 saat üzerinden ele alındı. Önce akılcı bir mimari forma; sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştü.

9

10

11 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

12 italyan VE TÜRK MiMAR- LARIN DAHiYANE ORTAK BULUŞU...

13 Stüdyo 24 projesi dizayn edilirken önce genç Türkiye nin sosyolojisi yakından incelendi; farklılaşan konut alıcısı profili tespit edildi; başkalaşan ihtiyaçlar ayrıntılı listelendi. Projeyi tasarlamak üzere aynı heyecanı paylaşan, İtalya merkezli bir mimarlık ofisi ile yola çıkıldı. Başlangıç fikirleri Türkiye ve İtalya arasında mekik dokudu. Süreç içinde Stüdyo 24 ün beyin takımı tasarımcılar, iç mimarlar, akademisyenler, mühendisler ve yaşam koçları ile genişledi. Yaşama metrekareler ekleyen, yeni nesil bir stüdyo anlayışı kurmak için yüzlerce saat birlikte çalışıldı.

14 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

15

16

17 STÜDYO 24 KENDiNE ÖZGÜ 5 ilke EKSENiNDE inşa OLUYOR!

18 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

19 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

20 Stüdyo 24 markası, 5 temel ilkeden ilham alarak geliştirilmiş yepyeni bir stüdyo türüdür. 1. Stüdyo ev barınmak için değil yaşamak için yeniden tasarlanmalıdır. 2. Lüks, ruhsal ve zihinsel açıdan eşsiz bir deneyim olarak ele alınmalı; pahalılıktan uzaklaştırılmalıdır. 3. Sadece mimari proje değil; projeye gerçek değerini veren hizmet ve deneyim de tasarlanmalıdır. 4. İnsanlara kendi stilini yaşayabileceği kişiselleştirilmiş stüdyolar sunulmalıdır. 5. Ev kavramı yeniden kurgulanmalı; Stüdyo ev kentli insanın arzularının ve yönelişlerinin yeni mekânı olmalıdır.

21

22

23 BAHÇEŞEHİR ISPARTAKULE CADDESİ BAHÇEŞEHİR YOLU ISPARTAKULE GİŞELER AVRUPA OTOYOLU - 03 E-5 AVCILAR - HARAMİDERE BAĞLANTISI

24 YAKIN GELECEĞiN DEĞERLi AVRUPA OTOYOLU - 03 KENT MERKEZi: ISPARTA- KULE

25 Stüdyo 24 te hayat hem alırken hem de yaşarken kazanmak üzerine kurulu. Projenin özel lokasyonu bu kazançlı geleceğin başlangıç noktası niteliğinde in evrimini temsil eden Stüdyo 24, Bahçeşehir in yanıbaşında, İstanbul un hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule nin merkezinde yer alıyor. Özel konumunu stüdyoyu yeniden tanımlayan manifestosu ile birleştiren Stüdyo 24, kentliler arasında popüler, değeri sürekli artış gösteren ve kira getirisi yüksek bir projeye dönüşüyor.

26 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

27

28

29 TAMAMI STÜDYO- LARDAN OLUŞAN DAiRELER ile YARATICI VE GENiŞ YAŞAMLAR...

30 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

31 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

32 Stüdyo 24, 38 m 2 den 207 m 2 ye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı stüdyolardan ve 2+1 lerden oluşuyor. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor. Stüdyo 24 ün sunduğu ekonomik ve pratik ev yaşamı, yaratıcı ve eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüşüyor. Canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, film gibi yaşamayı seven arkadaş grupları için home-sinema, işi eve keyifle taşıyabileceğiniz toplantı odaları ve dahası sizi yeni yaşamınızı keşfe davet ediyor.

33

34

35 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

36 HERKESiN STÜDYOSU KENDiNE BENZER!

37 Burası Stüdyo 24. Burası sıradan bir+bir in bittiği yer. Şaka gibi ama... Burası bir+sen tamlamasının 1+Sen e dönüşmesi sözde kalan bir vaat değil. Çünkü Stüdyo 24 te, dairelerin kapı kollarından elektrik düğmelerine; banyo mozaiklerinden duvar renklerine kadar her ayrıntı, ev sahiplerinin tercihleri ile oluşuyor. İtalyan tasarımcıların elinden çıkmış bu detaylar, 3 farklı stil başlığı ile sunuluyor.

38 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

39

40

41 ÜÇ FARKLI italyan STiLi ile SiZi YANSITAN STÜDYO- LAR!

42 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

43 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

44 Hayatta herkesin stili ve evinde aradığı şeyler farklı! Stüdyo 24 işte tam bu noktada birbirinden farklı mimari-dekorasyon ve daire detayı çözümleri sunuyor. Stüdyo 24 ün farklı stilleri stüdyoların her metrekaresini kişiye özel hale getirirken; kusursuz alan kullanımları ile geniş yaşama imkanı sunuyor. Yenilikçi, güncel ve minimalist: MODERN Sıcak, pratik ve rahatına düşkün: COZY Rengarenk, enerjik ve sıra dışı: POP

45

46

47 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

48 HAYATI PARLAK RENK- LERDE YAŞAYAN- LAR için...

49 Pop yıldızı olmayabilirsin; ama çizgi dışı stüdyonla herkesin hayran olduğu biri olabilirsin. Canlı renkler, görülmemiş tasarımlar ve enerji veren ayrıntılar... Andy Warhol u bile kıskandıracak Pop Stüdyo tam sana göre. Ölç, biç, turla, bak, oku, göster, paylaş ve anlat... Türk ve İtalyan tasarımcıların senin için yarattıkları stüdyonun tadını çıkar.

50 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

51 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

52

53

54

55 GELECEK SADE- LiK VE ASALET ister!

56 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

57 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

58 Kimileri geleneksel çözümlerden uzak durur. Onlar günü yaşar; geleceğe dört gözle bakar. Yaşam alanları da kendileri gibidir; minimal, rafine ve yenilikçi... Beni tarif ettin; şimdi de biraz detaylardan konuşalım dediğini duyar gibiyim... Seni bekletmeyelim ve Modern stüdyonu beraber dolaşalım!

59

60 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

61

62 COZY

63 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

64 EV DEDiĞiN EV GiBi OLUR!

65 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

66 Kahvenin farklı tonlarından ilham alan sıcak renkler, içinizi ısıtan ahşap dokular ve dingin bir atmosfer... İtalyan gustosunu, alışık olduğunuz yaşam detayları ile birleştiren Cozy, adı üzerinde ev ev gibi olur diyenler için biçilmiş kaftan...

67 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

68

69

70

71 CEP SiNEMA- LARINDA ARKADAŞ- LARINIZ ile FiLM KEYFi

72 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

73 KULLA- NIMA AÇIK TOPLAN- TI ODA- LARI

74 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

75 MODERN DEPOLAMA için STÜDYO- LARA REZERV EDiLMiŞ ORTAK ALAN

76 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

77 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

78 ARKADAŞ- LARINIZI DAVET EDEBiLE- CEĞiNiZ EĞLENCELi SALONLAR

79 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

80 ARACINIZ için AÇIK VE KAPALI OTOPARK

81 GÜN BOYU SPOR imkani VE SAĞLIKLI BiR YAŞAM

82 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

83 EĞLENCELİ VE KEYİFLİ HAVUZ ALANI

84 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

85 AKŞAMLARI PARTİ İÇİN REZERV EDEBİLE- CEĞİNİZ HAVUZLU PARTi TERASI

86 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

87

88

89 PROJE İstanbul Teknik Üniversitesi onaylı statik proje Türk İtalyan tasarımı mimari, konsept ve iç mimari Tamamı stüdyo konseptten oluşan 1+0; 1+1; 2+1 ve loft daireler 38 m m 2 arasında değişen stüdyo seçenekleri Üç ayrı stüdyo stili KONUM TEM Ispartakule gişelerinin yanıbaşında özel konum TEM otoyoluna 2, E-5 karayoluna 10 dakika mesafe Atatürk Havalimanı na 15 dakikada ulaşım Kapanmaz panoramik manzara Bölgenin değerini artıran markalı komşu projeler SERViSLER 24 saat profesyonel resepsiyon hizmeti Uyandırma servisi 24 saat güvenlik Ortak alan kat hizmetleri Teknik kadro hizmeti Yüzme havuzu Bankamatik için ayrılmış alan Fitness / gym salonu Cep sinemaları Davetleriniz için ücretsiz rezerv edilebilecek salonlar Toplantı salonları Havuzlu parti terası Ücretsiz depolama alanı 24 saat lobby cafe ve ücretsiz lobby - internet 24 saat açık lobby - shop'tan sandviç ve içecek servisi Lobby - shop tan süt - ekmek - gazete servisi Lobby'de bay ve bayan kuaförü Lobby'de kuru temizleme / yıkama / ütü servisi ve terzi Makul ücretli günlük / haftalık stüdyo temizliği Makul ücretli oto kuaförü

90 DAiRE ÖZELLiKLERi Merkezi sıcak su ve merkezi ısınma Bireysel elektrik ve su aboneliği İnterkom sistemi Tüm doğramalarda zemine kadar low-e sinerji ısıcamlar Klima tesisat alt yapısı Alçı duvar ve tavan sıvası Duvarlarda su bazlı silinebilir boya Özel tasarım daire kapısı ve iç kapılar Özel tasarım mutfak dolapları Daire girişlerinde aynalı portmanto dolabı ve ayakkabılık Mutfaklarda inox ocak ve eviye Mutfaklarda inox fırın veya mikrodalga fırını Mutfaklarda inox davlumbaz veya inox aspiratör Banyolarda asma tavan uygulaması Banyolarda kreatif seri bataryalar ve duş paneli Banyolarda asma klozet ve gömme rezervuar Banyolarda duş kabini ve duş paneli Banyolarda hilton lavabolu banyo dolabı Banyolarda lüks seramik ve ithal vinil uygulama Zeminlerde laminant parke BiNA ÖZELLiKLERi Merkezi sistem uydu anten Ortak alanlar jeneratörü Yedek su deposu ve hidrofor Otoparklarda otomatik bariyer Toplayıcı sistemli asansörler Isı yalıtım projesine uygun mantolama Özel fileksi dış cephe boyası Dış duvarlar ısı yalıtımlı izotuğla İstanbul Teknik Üniversitesi onaylı statik proje

91

92

93 24 saat hizmet veren lobi kafe Stüdyo 24 Gym de hayalinizdeki vücut Stüdyonuza günün her saati yiyecek ve içecek servisi Hemen altınızdaki kuru temizleme ile jilet gibi bir gardırop Artık ahbap olduğunuz Stüdyo 24 kuaförü Lobby de ücretsiz internet servisi Makul bir ücretle vale servisi sunan kapalı ve açık otopark seçenekleri Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için ücretsiz rezerv edebileceğiniz havuzlu parti terası Açık havuzunuzda yaz keyfi 3 Aidat bedellerinde 3 yıl sabit fiyat garantisi Uyandırma servisi ile her an emrinize amade olan resepsiyon Metrekare başına sadece 3 TL aidat Kayak takımlarınızı, eski plaklarınızı depolayabileceğiniz özel depo alanı

94 Konuklarınızı kabul etmek için rezerv edebileceğiniz özel salon Kapalı garajınızda oto kuaför hizmeti Makul ücretle her gün pirüpak stüdyo Kameralı güvenlik sistemleri Ücretsiz rezerv edebileceğiniz cep sinemasında film geceleri Eve iş getirmek isteyeceğiniz toplantı odası Bankamatik, gazete-dergi büfesi gibi detaylarla yaşamınızı kolaylaştıran lobi

95 SİTE GENELİ Onaylı projeye göre peyzaj yapılacaktır. Proje dahilinde açık, kapalı otoparklar ve yaya yolları yapılacaktır. Açık yüzme havuzu yapılacaktır. Havuza ait filtrasyon tesisatı, güneşlenme alanı, soyunma kabinleri, duşlar ve ayak dezenfeksiyon havuzu yapılacaktır. Araç giriş kapılarına otomatik bariyer sistemi kurulacaktır. Güvenlik amaçlı CCTV sistemi kurulacak 7 gün 24 saat izleme yapılacaktır. Projenin enerji ihtiyacını karşılayacak altyapı işleri yapılacaktır. Renkli, görüntülü interkom sistemi kurulacaktır. Resepsiyon ile görüntülü ve sesli iletişim kurulabilecektir. Bloklarda asansör, interkom, yangın tertibatı ve santrali, hidrofor, otopark ve bahçe aydınlatmaları, su depoları, ısı merkezi için enerji kesintilerine karşı jeneratör konulacaktır. Topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatı yapılacaktır. KABA YAPI DETAYLARI Binalar betonarme karkas olup, konvansiyonel kalıp sistemi kullanılacak, yapı temelleri radye temel olarak imal edilecektir. Temel ve betonarme perde imalatlarına ısı ve ses izolasyonu uygulanacaktır. Tüm camlarda ısı izolasyonu sağlayan ısı kontrol kaplamalı çift cam PVC profil kullanılacaktır. Dış duvarlar izotuğla, iç duvarlar ise tuğla yapılacaktır. Dış cephede ısı izolasyonu (mantolama) yapılacaktır. Çatı teras çatı olarak imal edilecektir; ısı ve su izolasyonu yapılacaktır. Bağımsız bölümler arasında ısı ve ses izolasyonu yapılacaktır. Konutların ısınma ve sıcak su sistemi merkezi sistem olup, 24 saat kesintisiz sıcak su temini sağlanacaktır. Bağımsız bölümlerin ısınma suyu kalorimetre, sıcak su kullanım miktarları M-Bus işletim sistemli sıcak su sayaçları ile konut bazında belirlenecektir. Kullanma sıcak ve ısınma suyu tüketim değerleri yönetim merkezinde toplanacak, kurulumu yapılacak olan bilgisayar sistemine aktarılacaktır. Konutların içme ve kullanma suyu şehir şebekesinden temin edilecek olup, su kesilmeleri ve basınç yetersizliğine karşı paslanmaz çelik veya betonarme su depoları ve hidrofor sistemi kurulacaktır. BLOK GENELİ Resepsiyon giriş doğramaları ısı yalıtımlı alüminyum doğramadan yapılacaktır. Asansör kapı söveleri granit ve/veya paslanmaz çelik yapılacaktır. Asansör kapı yanlarında dijital göstergeli asansör buton montajı yapılacaktır. Kat hollerinde kilitli şaft kapakları yapılacaktır. Tüm atık su tesisatında DIN 4102 ve DIN 4109 a uygun ve L ın değeri maksimum 20 db değerini aşmayan sessiz tip borular kullanılacaktır. Mimari uygulama projelerinde gösterilen yerlere yangın yönetmeliğine uygun yangın dolapları ve itfaiye su alma ağzı yapılacaktır. Tüm ana panolarda ve dağıtım panolarında kablo giriş ve çıkışlarında açıklayıcı etiketleme yapılacaktır. Yangın yönetmeliğine uygun adresli tip yangın algılama ve ihbar sistemi kurulacaktır. Merdivenler ve kat holleri aydınlatmalarında hareket sensörleri ile çalışan aydınlatma armatürleri kullanılacaktır. Kat hollerinin döşemesi koruyucu boya ile kaplanacaktır. Servis merdivenlerinin basamak ve sahanlıkları seramik ile kaplanacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı plastik boya olacaktır. Banyo ve WC lerde vinil duvar kağıdı uygulaması yapılacaktır. Banyo ve WC lerde alçıpan asma tavan uygulaması yapılacaktır. DAİRE GENELİ Daire iç kapıları MDF üzeri PVC kaplamalı olacaktır. Daire giriş kapıları çelik kapı olup ön ve arka yüzü kaplamalı olacaktır. PVC doğramalar kör kasa uygulamalı, ısı izolasyonu sağlayan ısı kontrol kaplamalı low-e sinerji çift cam kullanılacaktır. Yaşama alanında aynalı portmanto yapılacaktır. Konutlarda tüm prizler topraklı, çocuk korumalı tip olacaktır. Konutlarda klima alt yapı hattı (bakır boru ve drenaj borusu) çekilecektir. Daire içinde bulunan tv prizinden uydu alıcı olmadan 40 kanal izlenebilecektir. Dijital platform yayınları (Digiturk, D-Smart) kullanıcı tarafından temin edilen uydu alıcıları ile izlenebilecektir. Daire içlerine telefon data hattı altyapısı oluşturulacaktır. İNCE YAPI DETAYLARI KAT HOLLERİ İNŞAAT DUVAR: Alçı sıva ve plastik boya yapılacaktır. DÖŞEME: Koruyucu boya yapılacaktır. TAVAN: Alçıpan asma tavan yapılacaktır. MEKANİK: Mekanik tesisat için kilitli şaftlar yapılacaktır. Projesine uygun olarak daire giriş istasyonu (sub-station) montajı yapılacaktır. ELEKTRİK: Aydınlatmada hareket sensörleri ile çalışan aydınlatma armatürleri kullanılacaktır.

96 MUTFAK BÖLÜMÜ MUTFAK DOLABI: Mutfak alt ve üst dolabı ahşap kaplama ve/veya lake kaplama yapılıp yerine monte edilecektir. Menteşeler frenli menteşe olacaktır. Mutfak tezgahı laminant olacaktır. Tezgah ve üst dolap arası laminant yapılacaktır. MEKANİK: Projesine göre 1 veya 1,5 gözlü paslanmaz eviye montajı yapılacaktır. 1. Sınıf eviye bataryası montajı yapılacaktır. Projesine göre 1+0 dairelerde mikrodalga fırın, aspiratör, 2 gözlü elektrikli ocak, diğer dairelerde ise ankastre fırın, davlumbaz, 4 gözlü elektrikli ocak verilecektir. ELEKTRİK: Projesine uygun şekilde buzdolabı, elektrikli ocak, ankastre veya mikrodalga fırın, tezgah üstü vb. yerlerde çocuk korumalı topraklı prizler tesis edilecektir. WC BANYO İNŞAAT DUVAR: Vinil duvar kağıdı uygulaması yapılacaktır. DÖŞEME: 1.Sınıf seramik yapılacaktır. TAVAN: Alçıpan asma tavan yapılacaktır. BANYO DOLABI: Kapakları mdf üzeri laminant kaplama yapılacaktır. MEKANİK: 1.Sınıf lavabo bataryası, el duşu ile birlikte komple takım banyo bataryası veya duş paneli montajı yapılacaktır. Projesine göre 1.sınıf lavabo montajı yapılacaktır. Birer adet tuvalet kağıtlığı, havluluk, askı, ayna montajı yapılacaktır. Projesine göre akrilik duş teknesi montajı yapılacaktır. Projesine göre 6 mm temperli cam duşakabin montajı yapılacaktır. 1.Sınıf kendinden rezervuarlı klozet montajı yapılacaktır. Havlupan tipi radyatör montajı yapılacaktır. Tavana veya duvara monte edilebilir tipte havalandırma aspiratör montajı yapılacaktır. ELEKTRİK: Projesine uygun şekilde topraklı priz tesis edilecektir. YAŞAMA ODALARI İNŞAAT Projesine uygun yeterli sayıda çocuk korumalı topraklı priz yapılacaktır. Projesine uygun olarak tavanda avize aydınlatma sortisi tesis edilecektir. Armatür takılmayacak, yanmaz klemens ile sonlandırılacaktır. SIĞINAKLAR İNŞAAT DUVAR: Sıva (kaba+ince) üzeri plastik boya yapılacaktır. DÖŞEME: Seramik yapılacaktır. TAVAN: Plastik boya yapılacaktır. MEKANİK: Projesine uygun havalandırma tesisatı yapılacaktır. ELEKTRİK: Projesine uygun yeterli sayıda aydınlatma ve priz sortisi tesis edilecektir. Yangın yönetmeliğine uygun adresli tip yangın alarm sistemi yapılacaktır. DÜKKANLAR Projede A Blokta 2 adet (50 61 m 2 ), B blokta 2 adet (50 61 m 2 ), C Blokta 1 adet (136 m 2 ), D Blokta 5 adet ( m 2 ) bulunmaktadır. OFİSLER Projede C Blokta 2 adet (59 77 m 2 ) bulunmaktadır. MARKALAR SERAMİK: Vitra ve/veya Seranit ve/veya Kütahya ve/veya muadil markalı ürünler olacaktır. ANKASTRE ÜRÜNLER: Franke ve/veya Arçelik ve/veya Vestel ve/veya muadil markalı ürünler olacaktır. VİTRİFİYE ÜRÜNLER: Vitra ve/veya Serel ve/veya Kütahya ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. ARMATÜRLER: Artema ve/veya E.C.A ve/veya Adell ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. ANAHTAR-PRİZLER: Legrand ve/veya Viko ve/veya Günsan ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. ŞALT MALZEMELER: Siemens ve/veya Moeller ve/veya Schneider ve/veya ABB ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. DUVAR: Alçı sıva ve plastik boya yapılacaktır. DÖŞEME: Laminant parke yapılacaktır. TAVAN: Alçı sıva ve tavan plastik boya yapılacaktır. SÜPÜRGELİK: Laminant süpürgelik yapılacaktır. MEKANİK: Kompakt ventilli panel radyatör montajı yapılıp, termostatik vana takılacaktır. Şap altı ısı ve darbe sesine karşı yalıtım şiltesi yapılacaktır. Salonda split klima alt yapısı sağlanacaktır. (Bakır boru ve drenaj) ELEKTRİK: Telefon, Data ve TV-SAT PRİZİ konacaktır.

97 EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Sektörün en köklü kuruluşlarından Emlak Konut un temelleri 1953 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren daima Türkiye yi modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiştir. İstanbul da Ataköy, Ankara da Oran ve Elvankent projeleri bu anlayışın en somut örnekleri olmuştur. Ayrıca bu projeler modern kent anlayışının Türkiye deki ilk temsilcileri arasında yer almıştır. Emlak Konut, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde birçok büyük projede; mühendislik ve müşavirlik ve kontrolörlük desteği vermiştir yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı na dönüşen Emlak Konut, bugün Türkiye nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı haline gelmiştir. Emlak Konut, devlet kurumu disipliniyle özel sektör anlayışının bir araya geldiği nadir örneklerden biridir. Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye ye pek çok yenilik kazandırmıştır. Emlak Konut, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiş, 2003 yılından itibaren ürettiği ve ihalesini gerçekleştirdiği konut sayısı toplamda e ulaşmıştır. Emlak Konut geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla 2010 yılında halka arz edilmiştir. Beklenenin üzerinde bir ilgi gören Emlak Konut halka arzıyla; yurtiçi bireysel yatırımcı talebinde Türkiye rekoru kırıldığı gibi, Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzından biri gerçekleşmiştir. Emlak Konut, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

98 CATHAY İLERİ PROJELER A.Ş. Cathay İleri Projeler, değişimi fırsat olarak gören inovatif düşünce yapısı ile gayrimenkul geliştirme alanında fark ve farkındalık yaratan yeni bir oluşumdur. Dönemin, endüstrinin ve mevcut trendlerin ilerisinde projeler geliştirme esası ile etkinlik gösteren markanın temelinde "yeni insan odaklı üretim" yer alır. Cathay İleri Projeler kurguladığı konut, alışveriş alanı ve ofis projelerinde insan yaşamında radikal farklılıklar yaratan yenilikçi çözümler inşa eder. Cathay Grup bünyesinde yer alan Cathay İleri Projeler, sahip olduğu gayrimenkul bilgi birikimini, sektörde inovatif farklar yaratmak için kullanan bir fikir şirketi niteliğinde. Stüdyo 24, sektöre sıra dışı bir bakışın ilk ürünü olan gayrimenkul geliştirme projesi; ardından başka projeler gelecek. Stüdyo 24 konseptinin yaratıcısı olan Cathay İleri Projeler, projeyi yeni ve gelişmiş safhalara taşımak için ilerici adımlar atmayı sürdürüyor yılı içerisinde Stüdyo 24 merkezli konut projelerine odaklanan bu özel oluşum; insan merkezli ve çizgi dışı yeni yaşam markaları da geliştiriyor.

99 EMLAK PAZARLAMA İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ VE TİC. A.Ş. Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi Ve Ticaret A.Ş., 1980 yılında T. Emlak Bankası A.Ş. tarafından kurulmuş ve 2001 yılına kadar bankanın iştiraki olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu süreçte başta İstanbul'un ilk uydukent projesi olan Bahçeşehir Uydukent Projesi olmak üzere Emlak Bankası A.Ş. tarafından hayata geçirilen birçok projenin proje yönetimi, kontrollük, işletme, pazarlama, konut teslim ve satış sonrası bakım hizmetleri Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmüştür. Şirket 2001 yılında T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (T.O.K.İ.) nın iştiraki haline gelmiştir. Bahçeşehir projesi nin bitmesinin ardından şirket, T.O.K.İ nin birçok projesinde müşavirlik ve kontrollük hizmeti vermiş ve halen vermeye devam etmektedir. Bugün itibarı ile müşavirlik ve kontrollük hizmeti verdiği projelerin alanı m 2 ye ulaşmıştır. Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş., T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (T.O.K.İ.) nın bünyesine katıldıktan sonra, kurumun kaynak geliştirme programına paralel olarak faaliyet alanlarını genişletmiştir. Bu sürece kadar sadece proje yönetimi, müşavirlik, kontrollük, satış, pazarlama ve servis hizmetlerine odaklanmış olan şirket, 2004 yılından itibaren geliştirme projelerine ağırlık vererek yatırımcı kimliği ile ardarda yeni projelere imza atmıştır. Bu çerçevede gerek satın aldığı arsalar üzerinde gerekse arsa sahipleri ile hasılat paylaşımı modellerine dayanan projeler üretmiş, projelerin başından sonuna tüm adımlarını planlı ve programlı bir şekilde hem yönetmiş hem de yatırımcı olarak finansman ihtiyacını karşılamıştır. Şirketin geliştirmiş olduğu veya ortak olarak yer aldığı projeler arasında Doğaparkı Evleri Projesi, Ispartakule Projesi, Körfezkent Projesi, Akpınar Sanayi Bölgesi, Resneli Projesi, Avrupa Konakları Florya Projesi, Ataşehir Finanspark Projesi, Batışehir Projesi ve Trabzon Akyazı Spor ve Kültür Kompleksi projeleri sayılabilir.

100 Stüdyo 24 bir konut projesi mi? Stüdyo 24 ün şaşırtıcı özellikleri ile alışılmış projelerden çok daha farklı olduğu ortada. Proje konforu ile bir oteli, hizmet anlayışı ile butik bir rezidansı andırıyor. Ancak sonuçta burası yüzlerce stüdyodan oluşan bir konut projesi; bir yaşam markası. Proje sadece 1+1 lerden mi oluşuyor? Stüdyo 24 ün tamamı stüdyolardan oluşuyor. Fakat projede tek seçenek 1+1 stüdyo değil. Stüdyo 24 farklı ihtiyaçlara göre 1+0, 1+1, 2+1, dubleks, loft stüdyo alternatifleri sunuyor. Stüdyoların farklı stillerde olması ne demek? Stüdyo 24 te yer alan stüdyolar POP, MODERN ve COZY stil başlıkları altında sunulur. Stiller farklılıklarını kapı kollarından mutfak dolaplarına ve banyo seramiklere, yapısal alanlarda gösterir. Stilinizi seçtikten sonra stüdyonuzu sipariş edebilirsiniz. Bunca hizmet ve özellik karşılığında Stüdyo 24 te yaşam pahalı mı? Ne Stüdyo 24 stüdyoları ne de Stüdyo 24 te yaşam, asla pahalı değil. Burası lüksü yeniden tanımlayan ve ulaşılabilir deneyimlere dönüştüren bir yer. Stüdyo fiyatları oldukça ekonomik. Sosyal imkanların tamamı stüdyo sahipleri için ücretsiz. Aidatlar oldukça makul. Üç yıl için şimdiden sabitlendi ve m 2 = 3 TL Projeyi kim tasarladı? Stüdyo 24, Türk ve İtalyan tasarımcıların ortak eseri olan bir yaşam markası. Projenin dizayn ekibinde uzman mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar ve grafik sanatçıları yer alıyor. Stüdyo 24 te kimler oturacak? Profesyonel yöneticiler, mimarlar, tasarımcılar, reklamcılar, müzisyenler, TV prodüktörleri, pilotlar, yazılımcılar... Tek yaşayanlar veya evli çiftler... Stüdyo 24 ün kapıları yaratıcı, kentli ve modern bir yaşam arayan herkese açık. Bir yatırım aracı olarak Stüdyo 24'ün sunduğu avantajlar nelerdir? Stüdyo 24 hem artan değeri hem de yüksek kira getirisi potansiyeli ile kazançlı bir yatırım enstrümanıdır. Projenin popüler varoluş şekli Stüdyo 24'ün en çok yaşanmak istenen yerlerden biri haline gelmesini sağlayacak; böylece stüdyolarda yüksek kira ve satın alma talebi oluşturacaktır. Bu unsur aynı zamanda pek çok projenin karşılaştığı satış sonrası yaşamın başlamaması sorununu da ortadan kaldıracak; Stüdyo 24'ü bölgenin çekim noktasına dönüştürecektir.

101

102

AYSE YAPI VOGUE KURTKÖY TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ MAHAL LİSTESİ. Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları yapılacaktır. BLOK GENELİNDE YAPILACAK

AYSE YAPI VOGUE KURTKÖY TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ MAHAL LİSTESİ. Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları yapılacaktır. BLOK GENELİNDE YAPILACAK AYSE YAPI VOGUE KURTKÖY TEKNİK ŞARTNAME MAHAL ADI 1 Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları Projenin içerisinde dinlenme alanları, çocuk oyun grupları bulunacaktır. Projeye uygun Fitness Salonu Site içi

Detaylı

PARK VILLAGE MAHAL LİSTESİ

PARK VILLAGE MAHAL LİSTESİ PARK VILLAGE MAHAL LİSTESİ Proje 1- Proje yönetimi için ofis planlaması 2- Ortak alanların bitkisel ve yapısal peyzajları 3- Projenin içerisinde, dinlenme alanları, çocuk oyun grupları bulunacaktır. 4-

Detaylı

ŞEHRİ SEYİR KONAKLARI TEKNİK ŞARTNAME

ŞEHRİ SEYİR KONAKLARI TEKNİK ŞARTNAME ŞEHRİ SEYİR KONAKLARI TEKNİK ŞARTNAME 1.SİTE GENELİ Projenin bitkisel ve yapısal peyzajı onaylı projeye göre Site içi kapalı otopark yaya yolları Yerleşim planında gösterilen yerde yüzme havuzu (taşmalı

Detaylı

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2

TİP 2 TİP 1. Hol ve Koridor : 21.5 m 2. Hol ve Koridor : 31.5 m 2 Salon : 40 m 2 Oturma Odası : 15 m 2 Mutfak : 18 m 2 Oda : 12 m 2 VAZİYET PLANI KAT KAT PLANI Tip 1 Daire Planı Tip 2 Daire Planı Mutfak Salon Mutfak Salon Hol ve Koridor Hol ve Koridor Banyo Banyo Eby Yatak sı Eby Banyo Eby Banyo Eby Yatak sı Giy. sı Giy. sı TİP 1 Hol

Detaylı

Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip,

Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip, www.astasaries.com Bursa nın konut ihtiyaçlarını doğru belirleyip, beklenen konfor, güven ve rahatlığı sağlamayı ilke edinen ASTAŞARİES Yapı ortakları gerek yurtiçi gerek yurtdışı birçok önemli projede

Detaylı

www.biliminsaat.com MUTLULUK DOLU

www.biliminsaat.com MUTLULUK DOLU 3 MUTLULUK DOLU Bilim Kent Meşe Evleri aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve mutlu, hayattan soyutlanmadan huzur içerisinde sürdürebileceğiniz bir yaşamın kapılarını aralıyor. 5 HUZURLU Bilim

Detaylı

G L O B A L L O F T. www.globalinsaat.com.tr

G L O B A L L O F T. www.globalinsaat.com.tr G L O B A L L O F T GLOBAL LOFT Şehirde kendini gösteren yeni mimari arayışların en son temsilcisi olan projemiz şehir merkezinde 8000m2 inşaat alanına sahiptir. Tek katlı ve dubleks dairelerin bulunduğu

Detaylı

Em neller İnşaat modern ve güvenl mekanlar... Dört Dörtlük Bir Yaşam...

Em neller İnşaat modern ve güvenl mekanlar... Dört Dörtlük Bir Yaşam... Dört Dörtlük Bir Yaşam... www. verapark.com.tr Em neller İnşaat Doğayla, doğal olanla yaşamak için... Vera Park Konutları 4-1- www.verapark.com.tr Yeni bir daire alırken orada uzun bir hayat süreceğinizi

Detaylı

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR...

YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... YAŞAM BURADA BAŞLIYOR... GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR BURGÜVEN İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında Bursa da kurulmuştur. Büyük projelere imza atarak kurumsal kimliğine oluşturmuştur. MUTLU EDECEK

Detaylı

Kullanıcı işverenler ve şehiriçin önceliğimiz iddialı değil özgün ve tutarlı yapılar oluşturabilmektir.

Kullanıcı işverenler ve şehiriçin önceliğimiz iddialı değil özgün ve tutarlı yapılar oluşturabilmektir. Arte İnşaat, 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana vizyonlarından ödün vermeden, sektörde hızla gelişerek ilerleyen güvenilir ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Konut, turizm, eğitim ve sağlık sektörü

Detaylı

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ

ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ ÇINARLI BAHÇE TUZLA - MAHAL LİSTESİ Mahal Listesi, Tuzla Çınarlı Bahçe Konutları nda uygulanacak sistemlerin genel tasarım kriterlerini belirlemek ve kullanılacak malzemeleri tariflemek amacıyla hazırlanmıştır.

Detaylı

Manzara... Ada... Deniz...

Manzara... Ada... Deniz... ... k a b n a d a r e P a l Karta Ada... Deniz... Manzara... Dalga formunu anımsatan modern mimarisi, sahip olduğu ayrıcalıkları, yaşamınıza katacağı pek çok artısı ve seyrine doyum olmaz ada deniz manzarasıyla

Detaylı

Yeni bir yaşam için...

Yeni bir yaşam için... Yeni bir yaşam için... 1 2 ÖZTOP kimdir? Hilmi ÖZTOP tarafından kurulan ÖZTOP TİCARET, 1972 ylından beri, kaliteli, sağlam ve güvenilir yapıların inşasında tercih edilen inşaat malzemelerinin satışını

Detaylı

Dört Bir Yanınız Mutluluk

Dört Bir Yanınız Mutluluk Dört Bir Yanınız Mutluluk Arte İnşaat, 2001 yılındaki kuruluşundan bu yana vizyonlarından ödün vermeden, sektörde hızla gelişerek ilerleyen güvenilir ve başarılı bir isim haline gelmiştir. Konut, turizm,

Detaylı

Mutluluğa Açılan Kapı

Mutluluğa Açılan Kapı Mutluluğa Açılan Kapı Yunuseli nin Yeni Yaşam Alanı Bostancıkent 35.Etap 4500 m2 Üzerinde 5 Er Katlı Binalarda Toplamda 76 Daire 5 Adet Ticari Alanıyla Sizlerin Yaşamına Değer Katıyor. Yaşamınıza Değer

Detaylı

enisehir yenisehir konakları

enisehir yenisehir konakları enisehir yenisehir konakları YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ Temel Taşıyıcı Sistem Duvarlar Temel İzolasyonu ve Drenaj Çatı İç Mekan Duvar Kaplamaları Betonarme radye temel olacaktır. Deprem

Detaylı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı

Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı Güvenliğin ve Modernliğin Adresinden Ayrıcalıklı İki Yeni Yaşam Alanı TÜRK RİVİERASI ANTALYA Bergama Kralı II. Attalos akıncılara Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun der. Akıncılar kralın bu emriyle

Detaylı

YAPI GENEL: ISI, SU ve SES YALITIMI:

YAPI GENEL: ISI, SU ve SES YALITIMI: Bu doküman, Ege Yapı Ltd. Şti İz Park Projesi nin mahal listesini tanımlanmaktadır. Mahal listesi; A blok a ait genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını

Detaylı

1) GENEL 2) YAPI NİTELİKLERİ

1) GENEL 2) YAPI NİTELİKLERİ 1) GENEL Site her katta 4 er adet olmak üzere 16 adet daire ve zemin katta 1 adet işyerinden oluşmaktadır. Tek ana girişe sahip 2 adet merdiven holü ve 2 adet asansör ile dağılım yapılarak her dairenin

Detaylı

MODERN YAŞAMIN TÜM ÖZELLİKLERİ, KENT HAYATININ GEREKSİNİMLERİYLE BİR ARADA...

MODERN YAŞAMIN TÜM ÖZELLİKLERİ, KENT HAYATININ GEREKSİNİMLERİYLE BİR ARADA... MODERN YAŞAMIN TÜM ÖZELLİKLERİ, KENT HAYATININ GEREKSİNİMLERİYLE BİR ARADA... YAŞAM ALANINDAN ÇOK ÖTE, GERÇEK BİR KENT PROJESİ... 2 İZMİT İN MODERN YÜZÜNÜ OLUŞTURAN KÖRFEZKENT E; 1. VE 2. PROJELERİN ARDINDAN

Detaylı

www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1

www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1 www.arteinsaat.com www.pergekonutlari.com 1 Ankara nın en prestijli yerleşim bölgelerinden Çayyolu nda yer alan Perge Duru, modern mimari yapısı, geniş yeşil alanları, çevre düzeni ve az katlı bina yapısıyla

Detaylı

NORTHGATE ANKARA OFİS BLOKLARI MAHAL LİSTESİ EV-OFİSLER DÖŞEME: Birinci Sınıf Granit Seramik ve/veya Lamine Ahşap Kaplama DUVAR: Alçı Sıva +Saten Alçı + Su Bazlı Yarı Mat Plastik Boya ve/veya Ahşap İçerikli

Detaylı

BORDO Lıfe Park G Ü N E S L I

BORDO Lıfe Park G Ü N E S L I BORDO G Ü N E S L I Güneşli de yepye eni bir yaşam merkezi BORDO Sosyal tesisleriyle hayatınıza renk katacak yaşam alanları sizleri bekliyor Çağdaş mimarinin tüm olanaklarıyla Güneşli de özlem duyulan

Detaylı

Bu dokümanda; 3S Kale Firuze Konut Bloklarının Teknik Şartnamesi tanımlanmaktadır.

Bu dokümanda; 3S Kale Firuze Konut Bloklarının Teknik Şartnamesi tanımlanmaktadır. TEKNİK ŞARTNAME Bu dokümanda; 3S Kale Firuze Konut Bloklarının Teknik Şartnamesi tanımlanmaktadır. Bu teknik şartname; genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel

Detaylı

Bursa`nın en hızlı değer kazanan bölgesinde hayallerinizin sınırlarını zorlayan bir proje hızla yükseliyor.

Bursa`nın en hızlı değer kazanan bölgesinde hayallerinizin sınırlarını zorlayan bir proje hızla yükseliyor. Bursa`nın en hızlı değer kazanan bölgesinde hayallerinizin sınırlarını zorlayan bir proje hızla yükseliyor. Ana arterlere kolay ulaşım imkanı olan, ekonomik değeri yüksek bir yaşam kompleksi. ARKAT YAPI

Detaylı

MUTFAKLAR Projesine göre mutfak dolapları ve gereçleri: paslanmaz çelik çift gözlü ve damlalıklı eviye, davlumbaz ve çöp öğütücü.

MUTFAKLAR Projesine göre mutfak dolapları ve gereçleri: paslanmaz çelik çift gözlü ve damlalıklı eviye, davlumbaz ve çöp öğütücü. İkebana Evleri FARKLI KONUT SEÇENEKLERİ Farklı bloklarda, 63 m2 ile 197 m2 arasında, 1+1 den 4+1 e farklı konut seçenekleri Daha geniş konut tercih edenler için 245 m2 ile 313 m2 arasında değişen özel

Detaylı

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder

MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder MİLLETİN KALBİNDE! gelecek İnşaA eder YÜKSEKOBA YILDIRIM LA KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ İnşaat sektörünün yeni gözdesi olan, Yüksekoba imzalı pek çok kaliteli projenin de yer aldığı Millet Mahallesinde

Detaylı

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM

YAŞAMAYA BEKLERİZ! 6. KISIM YAŞAMAYA BEKLERİZ! Özenli tasarımıyla size özel bir yapı. Arterium 6. Kısım, butik ve modern bir proje. Az sayıda daireden oluşuyor ama büyük bir projenin tüm imkanlarını da sunuyor! Geniş iç mekanları

Detaylı

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat

Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat Sağlıklı, Güvenli ve Huzurlu Bir Hayat 02 03 GÜVENLİ YAŞAM BİZİMLE BAŞLIYOR GÜVENLİ YAŞAM BURADA Burgüven İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1994 yılında Bursa da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar birçok

Detaylı

Yapıda uzman imzası. Make. projesi

Yapıda uzman imzası. Make. projesi Yapıda uzman imzası Make 30 projesi Yapıda uzman imzası Şirketimiz, alt ve üst yapı inşaatlarının projelendirme, fizibilite ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Neden Make İnşaat? Projelerini

Detaylı

www.akinlargroup.com

www.akinlargroup.com www.akinlargroup.com Yaşamın ta kendisi... Gözlerinizi açtığınızda yemyeşil bir dünyaya uyandığınızı hayal edin... Muhteşem peyzajı ve bol oksijeniyle sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam Akın Park ta sizleri

Detaylı

Konforlu Geleceğin Mimarı...

Konforlu Geleceğin Mimarı... Konforlu Geleceğin Mimarı... Ankara nın farklı yerlerindeki birçok önemli projenin öncüsü İMC İnşaat Ltd. Şti. yapı sektöründe fark yaratarak gelişmeye devam ediyor. Hayatımızın en önemli kariyerlerinden

Detaylı

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com

Özgürlüğün Ev Hali. www.ntepeyapi.com Özgürlüğün Ev Hali www.ntepeyapi.com İki Adımda Tatil Keyfi NTEPE Panoramanın yaşama yer açan mimarisi içerisinde evinizden 5 yıldızlı bir tatile ulaşmak için yapmanız gereken tek şey evinizin kapısından

Detaylı

değişimin başlangıç noktası

değişimin başlangıç noktası değişimin başlangıç noktası sizin ve çocuklarınızın mutluluğu için... 4.231 m² arazi üzerine kurulu olan 19 katlı 2 blokta, 2+1 ve 3+1 olmak üzere, 105 m² den 146 m² ye kadar toplam 4 farklı tipte daire,

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME KALE Mühendislik Mimarlık İnş. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. yapma ve yaptırma yetkilerini elinde bulundurduğu, Bağlarbaşı mahallesi 269 ADA 373 PARSEL deki inşaatında aşağıda ve ekte belirtilen

Detaylı

5603 m² alan üzerinde toplam 5 blok, 54 daire ve 14 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 14 Adet 2+1 (89,83-101,37-101,90 m²), 20 Adet 3+1

5603 m² alan üzerinde toplam 5 blok, 54 daire ve 14 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 14 Adet 2+1 (89,83-101,37-101,90 m²), 20 Adet 3+1 Kocaeli nin gözde ilçesi Başiskele de yer alan doğanın içinde yer alan 0 m² alan üzerinde toplam blok, daire ve dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde Adet + (89,8-0, - 0,90 m²), 0 Adet + (,0 m²), Adet

Detaylı

Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın.

Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın. Huzur, güven ve konforla her gününüzü yaşayın. Modern mimari anlayışı, son teknolojiyle kurulmuş alt yapısı, sosyal donatıları, kaliteli hizmet anlayışıyla değer yaratarak manzarası güzel, nefes alan,

Detaylı

MALL OF ISTANBUL OFIS TEKNİK ŞARTNAME

MALL OF ISTANBUL OFIS TEKNİK ŞARTNAME Bu dokümanda Mall Of İstanbul projesinin ofis bloğunun teknik şartnamesi tanımlanmaktadır. Teknik Şartname genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN

GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN GREEN PARK AYDIN 0 532 608 64 08 0 532 317 12 49 AYDIN IN YEPYENİ YAŞAM PROJESİ: GREEN PARK AYDIN 1 2 ZEYKO İNŞAAT ZEYKO İNŞAAT GÜVENCESİYLE ZEYKO İNŞAAT TAN AYDIN A ARTI DEĞER KAZANDIRACAK

Detaylı

YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ

YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ YENİŞEHİR KONAKLARI MAHAL ÖZELLİKLERİ LİSTESİ Temel Taşıyıcı Sistem Duvarlar Temel İzolasyonu ve Drenaj Çatı İç Mekan Duvar Kaplamaları Betonarme radye temel. Deprem Yönetmeliğine uygun dizayn edilmiş

Detaylı

YAŞAM ALANLARIYLA HAYATINIZI RENKLENDİRİYOR... M İ M A R L I K İ N Ş A A T S A N. T İ C. L T D Ş T İ.

YAŞAM ALANLARIYLA HAYATINIZI RENKLENDİRİYOR... M İ M A R L I K İ N Ş A A T S A N. T İ C. L T D Ş T İ. YAŞAM ALANLARIYLA HAYATINIZI RENKLENDİRİYOR... Y A P I s u r M İ M A R L I K İ N Ş A A T S A N. T İ C. L T D Ş T İ. Altınsur Yapı 2011 yılında kurulmuştur. Kuruluş gayesi, müşterilerine sağlıklı, güvenli

Detaylı

YENİ YAŞAM GÖRÜKLE m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne

YENİ YAŞAM GÖRÜKLE m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne YENİ YAŞAM GÖRÜKLE 6.850 m 2 lik inşaat alanı üzerine kurulan Yeni Yaşam Görükle Evleri; Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan, Uludağ Üniversitesi ne yakınlığı ve öğrenci kenti imajıyla öne çıkan Görükle bölgesinde,

Detaylı

şehrin yanıbaşında DOĞAYLA İÇ İÇE yeni bir yaşam başlıyor.

şehrin yanıbaşında DOĞAYLA İÇ İÇE yeni bir yaşam başlıyor. www.ariinsaat.com.tr bilgi@ariinsaat.com.tr şehrin yanıbaşında DOĞAYLA İÇ İÇE yeni bir yaşam başlıyor. Her gün değerine değer katan Bartın Orduyeri mevkiinde; yarınlarınızı güvence altına almak için sağlam

Detaylı

1000 m² alan üzerinde toplam 1 blok, 10 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 2 Adet 2+1 (98,45 m²), 4 Adet 3+1 (110,66 m²), 4 Adet

1000 m² alan üzerinde toplam 1 blok, 10 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 2 Adet 2+1 (98,45 m²), 4 Adet 3+1 (110,66 m²), 4 Adet Kocaeli nin gözde ilçesi Başiskele de yer alan 3 doğanın içinde yer alan 1000 m² alan üzerinde toplam 1 blok, 10 daire ve 3 dükkandan oluşmaktadır. Papatya Evlerinde 2 Adet 2+1 (98,45 m²), 4 Adet 3+1 (110,66

Detaylı

ÜNİKENT 1. 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim

ÜNİKENT 1. 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim 5 ÜNİKENT 1 40 Daire, 1 Sosyal Yaşam Alanı, Yetişkin ve Çocuk Yüzme Havuzları 2014 Aralık Anahtar Teslim 3&6 5&8 4&7 ( 3-6-5-8 ) ( 4-7 ) B A D C E ÜNİKENT 1 İNŞAAT GENEL ÖZELLİKLERİ Çatılara

Detaylı

Hayat yeniden başlasın...

Hayat yeniden başlasın... Hayat yeniden başlasın... Hayat yeniden başlasın. Bursa nın yükselen değeri Özlüce, yepyeni bir projeye ev sahipliği yapıyor. Konumu, mimarisi ve iç dizaynıyla ailenizle birlikte mutlu ve kaliteli bir

Detaylı

KONUTLARI. www.arteinsaat.com

KONUTLARI. www.arteinsaat.com KONUTLARI www.arteinsaat.com Yeni Hayat... Arte Aren, Ankara nın ayrıcalıklı projelerin yer aldığı Alacaatlı bölgesinde, yüksek ve bölgeye hâkim bir arazi üzerinde planlanmıştır. Siz de Arte İnşaat güvencesiyle

Detaylı

ERVES Nish Serdivan, 4 daire ve 2 mağazadan oluşan butik bir proje.

ERVES Nish Serdivan, 4 daire ve 2 mağazadan oluşan butik bir proje. ERVES Nish Serdivan, 4 daire ve 2 mağazadan oluşan butik bir proje. Konum Yeni Yazlık Kavşağı na komşu olan ERVES Nish Serdivan, Serdivan AVM ve Agora AVM ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Burada yaşamak,

Detaylı

C5-A A2 C5-B C4-B 622 ADA 1 PARSEL C4-A C3-A C2-A C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B C1-B D1 D5 C8-A C9-A C8-B C7-B C6-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL

C5-A A2 C5-B C4-B 622 ADA 1 PARSEL C4-A C3-A C2-A C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B C1-B D1 D5 C8-A C9-A C8-B C7-B C6-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL A3 B C5-A C4-B 622 ADA 1 PARSEL A2 C5-B C4-A C3-A C2-A C1-B C3-B D6 C2-B A1 C1-A C9-B D1 D5 D3 C7-B C6-A C9-A C8-B D4 D2 C8-A C7-A C6-B 616 ADA 15 PARSEL Mahalle kültürü geleceğe taşınıyor! Mahalle geleneğini

Detaylı

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03

Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 MERKEZ Nish İstanbul, D Blok Kat: 9 No: 108 Yenibosna / Bahçelievler - İstanbul Tel: +90 (212) 603 69 00 Fax: +90 (212) 603 69 03 ŞANTİYE Şehit Şakir Elkovan Sokak No: 25 Erenköy / Kadıköy - İstanbul GSM:

Detaylı

Tamda istediğim SİZİN İÇİN, 1972 DEN GÜNÜMÜZE

Tamda istediğim SİZİN İÇİN, 1972 DEN GÜNÜMÜZE Tamda istediğim SİZİN İÇİN, gibi... SINIRLI SAYIDA 1972 DEN GÜNÜMÜZE un arka bahçesi GEMLİK Gemlik, marmara denizinde zeytini ve güzellikleri ile ünlü ilçemizdir. Tarih boyu İstanbul ile ticari, sosyal,

Detaylı

Yeni evinizde konforlu bir hayat sizi bekliyor.

Yeni evinizde konforlu bir hayat sizi bekliyor. Yeni evinizde konforlu bir hayat sizi bekliyor. HOŞGELDİNİZ Ordu da standartlar yükseliyor. Şahincili Mahallesi nde inşaatı başlayan FH İnşaat ın Ordu daki ilk konut projesi Beyaz Evler de konforlu bir

Detaylı

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm seçenekler bir arada!

Yaşamınızda isteyeceğiniz tüm seçenekler bir arada! Yenı nesil Yasam 4 Yürüyüş mesafesindeki, Alışveriş merkezi, Okulu, Spor tesisi, Hastanesi ve Ulaşım kolaylığı ile... Bağcılar Güneşli de Yeni nesil yaşam merkezi hayata geçiyor! Yaşamınızda isteyeceğiniz

Detaylı

Dubai Life. Huzur ve Konforun Buluşma Noktası

Dubai Life. Huzur ve Konforun Buluşma Noktası Dubai Life Huzur ve Konforun Buluşma Noktası B BLOK A BLOK Biz dubai inşaat olarak yolumuza, hem bugünü, hem de geleceği modern tasarlanmış yüksek kaliteli kente kimlik katan yaşam alanları inşa ederek

Detaylı

Cadde Yaşamı. Huzurla. Buluşuyor!

Cadde Yaşamı. Huzurla. Buluşuyor! Hayat de güzel! Cadde Yaşamı Huzurla Buluşuyor! Aile Boyu Mutluluk Yüksekoba Cadde sakini olmanın, belki de yaşamınıza katacağı en önemli güzelliklerden biri, birlikte yaşama kültürünü benimsemiş seçkin

Detaylı

www.alyaresidence.com

www.alyaresidence.com www.alyaresidence.com BAŞARILI GEÇMİŞ, GÜVENLİ GELECEK... 1993 yılında tekstil sektörüne adım atarak başladığımız uzun soluklu yürüyüşümüz, attığımız dev adımlarla gerçek bir başarı hikayesine dönüştü.

Detaylı

Yieni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Dikencik Meşeli Bahçe Evleri projemiz için sizden gelen

Yieni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Dikencik Meşeli Bahçe Evleri projemiz için sizden gelen www.astasaries.com Yieni nesil yaşam anlayışının temsilcisi Dikencik Meşeli Bahçe Evleri projemiz için sizden gelen yoğun istek üzerine 2. Etap çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Dikencik Meşeli Bahçe

Detaylı

keşfetmeye hazır mısın?

keşfetmeye hazır mısın? keşfetmeye hazır mısın? Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No6 Bornova - İZMİR Tel 0232 339 25 55-56 Faks 0232 339 25 57 www.mevaport.com info@mevaport.com w w w. m e v a p o r t. c o m Tarihçemiz Üç kardeşin

Detaylı

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE

MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE MÜGE APARTMANI FENERBAHÇE PROJE Tablo gibi ince ince işlendi. Müge Apartmanı'nın zarifliği ve yüksek tasarım kalitesi ilk adımda hissediliyor ve her adımda karşınıza çıkıyor. Müge Apartmanı'nda sizi ince

Detaylı

Vatanım Hazır Beton İnşaat

Vatanım Hazır Beton İnşaat 01 02 Vatanım Hazır Beton İnşaat Ardıç Evleri projesinde sizlere yeni ve huzurlu bir dünya vadeden Vatanım Hazır Beton İnşaat, kurulduğu 1992 yılından günümüze kadar, çok sayıda kamu ve özel sektör projelerine

Detaylı

Şehrin İçindeki. Huzur

Şehrin İçindeki. Huzur Şehrin İçindeki Şehrin İçindeki Huzur Sehirle iç içe... Bursa Beşevler, Eğitimciler Caddesi nde inşa edilen Safalı Evler, sizi şehrin merkezinde ama şehrin karmaşasından uzakta, sakin ve huzurlu bir yaşam

Detaylı

Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere

Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere CIFCI CELEBI YAPI Seçkin bir yaşam isteyenlerin asla vazgeçemeyeceği, konforun bir lüks değil, hayat felsefesi olduğu, kapanmaz adalar manzarası ile gelecek nesillere örnek iç ve dış mimarisi, geniş kullanım

Detaylı

www.insainsaat.com.tr Hayallerinizden hep bir adım öndeyiz... M O D E R N M İ M A R İ İ L E K O N F O R U YA Ş AY I N Eğlence ve sosyal yaşamı birlikte sunan İstanbul un keyfini doya doya yaşamanıza olanak

Detaylı

e k v a life istanbul

e k v a life istanbul istanbul life istanbul life Yükselen Değer Ailenizin mutluluğu, evinizin huzuru Ekva Yapı; teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır.

Detaylı

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var...

Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... Düşlerinizin ötesinde bir gerçek var... 357 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı, 52 ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile Vaditepe Gölevleri Bahçeşehir in standatlarını, sizin de yaşam kalitenizi

Detaylı

5. KISIM ARTERIUM: KALİTELİ YAŞAM DOĞRU BİR YATIRIMDIR. Başakşehir in merkezindeki Arterium, ana arterlere yakınlığıyla

5. KISIM ARTERIUM: KALİTELİ YAŞAM DOĞRU BİR YATIRIMDIR. Başakşehir in merkezindeki Arterium, ana arterlere yakınlığıyla ARTERIUM: KALİTELİ YAŞAM DOĞRU BİR YATIRIMDIR. Başakşehir in merkezindeki Arterium, ana arterlere yakınlığıyla sizi trafik çilesinden kurtarırken ailenizle geçireceğiniz vakitlerin kalitesini arttıran

Detaylı

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde Denize 3 Km.Mesafede Satılık 1+1,2+1 ve 3+1 Lüx Dublex Daireler Antalya / Muratpaşa

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde Denize 3 Km.Mesafede Satılık 1+1,2+1 ve 3+1 Lüx Dublex Daireler Antalya / Muratpaşa Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde Denize 3 Km.Mesafede Satılık 1+1,2+1 ve 3+1 Lüx Dublex Daireler Antalya / Muratpaşa Satılık - Apartman Dairesi 100,000 100 m2 Oda Sayısı : 2 Ertuğrul Artut Telefon

Detaylı

ERVES iadres, 2103 m 2 arsa içerisinde, 15 adet 3+1 daireden oluşmaktadır.

ERVES iadres, 2103 m 2 arsa içerisinde, 15 adet 3+1 daireden oluşmaktadır. ERVES iadres, 2103 m 2 arsa içerisinde, 15 adet 3+1 daireden oluşmaktadır. Üç cephesi açık ve aydınlık; konsept mutfak ve banyo tasarımları ile özel bir proje. Konum ERVES iadres, tamamen yeni ve merkeze

Detaylı

MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ

MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ MRCN YAPI LANEMA KONUTLARI TEKNİK ŞARTNAME / MAHAL LİSTESİ İNŞAAT MRCN YAPI Lanema Konutları projesinin tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk Standartları ve 2007 Türk Deprem Yönetmeliği

Detaylı

Doğa ile iç içe, hayallerinizin ötesinde...

Doğa ile iç içe, hayallerinizin ötesinde... Doğa ile iç içe, hayallerinizin ötesinde... Sizi hayalini kurduğunuz eve davet ediyoruz... Değerli dostlarımız. ZEYKO İNŞAAT A.Ş. güvencesiyle Köşk te ilk projemiz olan Zeytinkent Sitesine siz değerli

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler ilgili TSE standartlarına veya gerektiğinde CE vb uluslararası normlara uygun olacaktır. ORYAPARK KONUT TEKNİK ŞARTNAME Bu teknik şartname ORYATAŞ İNŞAAT ve TİCARET A.Ş. tarafından yaptırılan ORYAPARK projesi bütününde, yapının ana konstrüksiyonu, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel

Detaylı

Önce düşler vardı. Meteor Balart, Bursa nın yükselen değeri Balat'ta aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor

Önce düşler vardı. Meteor Balart, Bursa nın yükselen değeri Balat'ta aklınızdan geçenleri hayata geçiriyor Önce düşler vardı Hayatlara renk katacak farklı projeler inşa etmek için "Meteor İnşaat" olarak çıktığımız bu yolda bir yaşam alanının nasıl olması gerektiğini düşlerken, sizlerin isteklerini göz önüne

Detaylı

Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile

Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile Ödülü hayat olanlar için... Ayrıcalığı ile Beylikdüzü nde özlenen bir hayat... Huzur dolu mekanlar, yüksek konforlu yaşamlar Beylikdüzü Kavaklı da, bölgenin gelişmekte olan en önemli yerlerinden birinde

Detaylı

POLARİS EVLERİ. yaşamı değerli kılmak için...

POLARİS EVLERİ. yaşamı değerli kılmak için... yaşamı değerli kılmak için... ÖNSÖZ 1993 yılında inşaat sektörü alanında faaliyete geçen MES İNŞAAT, kuruluşundan bu yana imza attığı pek çok konut projesiyle insan hayatı ve güvenliği sorumluluğunun bilincinde

Detaylı

Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam..

Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam.. Ayt Elegance, konumunuzu ve zarafetinizi yükselten bir yasam.. HAKKIMIZDA 2004 YILINDA BAŞLANAN BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ AYT GROUP ileri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve güçlü mühendislik altyapısıyla 1O

Detaylı

KÖKLÜ APT. TEKNİK ŞARTNAMESİ

KÖKLÜ APT. TEKNİK ŞARTNAMESİ KÖKLÜ APT. TEKNİK ŞARTNAMESİ 1.İNŞAAT SİSTEMİ *Mevcut arsaya Kadıköy Belediyesi İmar durumuna göre çizilen, betonarme karkas sisteminde bir bina yapılacaktır. Binanın betonarme karkas taşıyıcı sistemi

Detaylı

BURSA DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR

BURSA DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR www.yuksekoba.com www.yuksekoba.com BURSA DA YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR Kendine özgü sıradışı tasarımı, projesi ve mekanı ile YÜKSEKOBA RESIDENCE, her anınıza yeni bir boyut kazandıran sosyal imkanları ile

Detaylı

Küçükçekmece deki. Cennet...

Küçükçekmece deki. Cennet... Küçükçekmece deki Cennet... Kat kat ayrıcalık Manzaraya açılan teraslı daireleri ile hem balkon, hem de terasa sahip çok özel konut seçeneklerinden oluşan Cennet Koru; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 den oluşan

Detaylı

KONUTLARI.

KONUTLARI. KONUTLARI www.arteinsaat.com Yeni Hayat... Arte Aren, Ankara nın ayrıcalıklı projelerin yer aldığı Çayyolu bölgesinde, yüksek ve bölgeye hâkim bir arazi üzerinde planlanmıştır. Siz de Arte İnşaat güvencesiyle

Detaylı

MUTLULUK BU ÇATININ ALTINDA

MUTLULUK BU ÇATININ ALTINDA H E P H A Y A T I N İ Ç İ N D E 2006 yılından bu yana mutluluk inşa eden Atış Yapı, Yunuseli de hayata ve yatırımınıza değer katmak için şimdi de Yunistar la karşınızda... MUTLULUK BU ÇATININ ALTINDA

Detaylı

AKSOYLAR APARTMANI. Erenköy Mah. Hacı Hakkı Bey Sokak No:9

AKSOYLAR APARTMANI. Erenköy Mah. Hacı Hakkı Bey Sokak No:9 AKSOYLAR APARTMANI Erenköy Mah. Hacı Hakkı Bey Sokak No:9 Bu RESİM de Hayatın Renkleri Bir Arada Günün herhangi bir saatinde Bağdat Caddesi'nin en hareketli ortamına Divan Pastanesinin hemen yanından girebilme

Detaylı

ŞİMDİ HAYATI BİZİMLE YAŞAYIN

ŞİMDİ HAYATI BİZİMLE YAŞAYIN ŞİMDİ HAYATI BİZİMLE YAŞAYIN HAYATI BİZİMLE YAŞAYIN... HUZUR, GÜVEN, ELİT YAŞAM Derince nin en gözde yerinde, Mersincik te, Mesire Alanı na 1km mesafede, şehir merkezine 7dk, üniversiteye 20 dk, Seka

Detaylı

Evviva Residence - Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz

Evviva Residence - Beylikduzu Residence - Beylikdüzü Emlak Rehberiniz Metropol insanının karmaşık beklentilerine uygun çözümler bulma bilinciyle yaşam mekanları üreten Bulut İnşaat, Evviva ile benzerine kolay rastlamayacağınız bir fırsat sunuyor. Konforu, güveni, ulaşım

Detaylı

www.turkozinsaat.com.tr

www.turkozinsaat.com.tr www.turkozinsaat.com.tr Yenikent in Yeni Gözdesi... Türköz İnşaat tarafından hayata geçirilen Yıldırım Sitesi; Toplamda. mž arsa üzerine kurulu,.00 mž yeşil alan ve.00 mž açık otoparkdan oluşmaktadır.

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler, TSE normlarında olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler, TSE normlarında olacaktır. Bu dokümanda FLORYA EKŞİNAR KONAKLARI projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

ETHEMEFENDİ 22 APARTMANI

ETHEMEFENDİ 22 APARTMANI ETHEMEFENDİ 22 APARTMANI ERENKÖY Erenköy ün en ünlü caddesinin simgesi olacak bir konut projesi. ETHEMEFENDİ 22 APARTMANI ERENKÖY KONUM VAZIYET PLANI ETHEMEFENDI 22 APARTMANI ETHEMEFENDI 22 APARTMANI ADRES

Detaylı

HAKKIMIZDA. Çalışmak bizden rahat ve huzur içinde yaşamak sizden ŞİRKETLER GRUBU İŞTİRAKİDİR

HAKKIMIZDA. Çalışmak bizden rahat ve huzur içinde yaşamak sizden ŞİRKETLER GRUBU İŞTİRAKİDİR HAKKIMIZDA Mimari özgünlüğün, teknoloji ve mühendislikle birlikte önem kazanacağına inanan Gama Grup un inşaat sektöründeki deneyimleri, bu kez de STUDİO GARDEN projesiyle hayat bulmaktadır. Rahat ve huzur

Detaylı

Başkent in en özel caddesinde,

Başkent in en özel caddesinde, Başkent in en özel caddesinde, size özel bir hayat... Şehrin merkezinde ama şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzakta yer alan, günlük yaşamınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her noktaya yakın mesafede konumlanan,

Detaylı

ÇİÇEK APARTMANI. Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan

ÇİÇEK APARTMANI. Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan ÇİÇEK APARTMANI Zümrüt Çıkmazı Sokak No:8 Caddebostan Bu RESİM de Hayatın Renkleri Bir Arada Sabah yürüyüşü yeşillikler içindeki Göztepe Parkında, Bir ertesi sabah 15 km lik bisiklet turu Caddebostan sahil

Detaylı

Demirtaş a CEMRE. Düşüyor...

Demirtaş a CEMRE. Düşüyor... Demirtaş a CEMRE Düşüyor... 2 3 Özgün Mimari, Mutlu Yaşam... Demirtaş ta modern, estetik, kaliteli, sağlam ve özgün mimarisi ile Cemre Evlerinde ailenizle ve sevdiklerinizle mutlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Detaylı

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU MIDLINE MIDLINE MINIMAL SALON YATAK ODALARI MUTFAK AÇIK MEŞE LAMİNE PARKE (PLANK) LAKE (h:12 cm) AÇIK MEŞE LAMİNAT PARKE KREM DOLAP TAKIMI ÜST DOLAP ALT DOLAP TEZGAH VE TEZGAH

Detaylı

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor

Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor www.yesilpark.com.tr YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ YEŞİLPARK HAYATINIZI GÜZELLEŞTİRECEK Sıra Dışı Tasarım, Konfor Ayrıcalık Yeşilpark Modern de Yaşam Standartlarınız Çok Yükseklere Taşınıyor Yepyeni Bir Heyecan

Detaylı

TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ

TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ TEKNİK ŞARTNAME MAHAL LİSTESİ BİNA TAMAMLANMA TARİHİ : Aralık 2017 TOPLAM ALAN : 17.000 m 2 KONUT SAYISI : 77 adet (20 adet 1+1, 21 adet 2+1, 32 adet 3+1, 4 adet penthouse) BLOK SAYISI : 1 KAT SAYISI :

Detaylı

Dora Park mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü prestiji yüksek bir yaşam projesidir.

Dora Park mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü prestiji yüksek bir yaşam projesidir. Öztürkler İnşaat olarak, 1987 yılından beri insana ve aileye saygılı, çevreye değer katan prestijli projeler üretmeyi ilke edindik. Modern mimariyle teknolojiyi birleştiren başarılı inşaat işleri gerçekleştirmek

Detaylı

Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Soyak teknik gereklilikler dahilinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Soyak teknik gereklilikler dahilinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup, Soyak teknik gereklilikler dahilinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir. İzmir e sunduğu benzersiz projelerle gönüllere taht kuran Soyak, 2200

Detaylı

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle

İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle İnşaat sektöründe 1975 den beri hizmet veren, firmamızın deneyimli kurucularının tüm tecrübesi, günümüz teknolojisiyle birleştirilerek çağdaş mimari anlayışıyla projelerimize aktarılmaktadır. MBN İNŞAAT,

Detaylı

Gebze EMLAK KONUTLARI

Gebze EMLAK KONUTLARI Gebze EMLAK KONUTLARI Huzurun adı Gebze Emlak Konutları Tüm görsel çalışmalar tanıtım ve bilgi amaçlıdır. Emlak Konut, projede gerekli gördüğü değişikliği yapabilir. Emlak Konut Hakkında Türkiye nin kentleşme

Detaylı

KÖRFEZ GYO A.Ş. BALIKESİR İLİ EDREMİT İLÇESİ GÜRE KÖYÜ KÖRFEZ TATİL BELDESİ, TEKNİK ŞARTNAME

KÖRFEZ GYO A.Ş. BALIKESİR İLİ EDREMİT İLÇESİ GÜRE KÖYÜ KÖRFEZ TATİL BELDESİ, TEKNİK ŞARTNAME KÖRFEZ GYO A.Ş. BALIKESİR İLİ EDREMİT İLÇESİ GÜRE KÖYÜ KÖRFEZ TATİL BELDESİ, TEKNİK ŞARTNAME Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Güre Köyü Ilıca alanı Mevkii, 151 Ada, 2 Parsel üzerine inşaa etmekte olduğumuz

Detaylı

637 Ada / 3 Parsel. Toplam İnşaat m² m² Toplam Bağımsız Bölüm Sayısı. Başlık Yüzde Değer

637 Ada / 3 Parsel. Toplam İnşaat m² m² Toplam Bağımsız Bölüm Sayısı. Başlık Yüzde Değer Tarih: 26.12.2016 637 Ada / 3 Parsel Toplam İnşaat m² 2.310 m² Toplam Bağımsız Bölüm Sayısı 14 adet Toplam İnşaat Maliyeti 2.305.167 TL Yüzde İlk Ödemeler 4,6 % 105.000 TL İş makinesi 0,5 % 10.934 TL Ödemeler

Detaylı

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU

HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HOMERA IÇ MEKAN KOLEKSIYONU HIGHLINE HIGHLINE MINIMAL SALON YATAK ODALARI MUTFAK AÇIK MEŞE LAMİNE PARKE (PLANK) AÇIK MEŞE LAMİNE PARKE (İKİ STRİP) KREM DOLAP TAKIMI ÜST DOLAP ALT DOLAP LAKE BOYALI LAKE

Detaylı