İçindeki her şeyin içinde yaşayanlarca belirlendiği... İçeriye girenin bir daha çıkmak istemediği...

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "İçindeki her şeyin içinde yaşayanlarca belirlendiği... İçeriye girenin bir daha çıkmak istemediği..."

Transkript

1

2 İçindeki her şeyin içinde yaşayanlarca belirlendiği... İçeriye girenin bir daha çıkmak istemediği... Popüler bir + bir hayata... Yani Stüdyo 24 e hoşgeldiniz.

3

4

5 YAŞAMA METRE- KARELER EKLEYEN BiR HAYAL GERÇEĞE DÖNÜŞÜ- YOR!

6 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

7 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

8 Stüdyo 24 farklı metrajlardaki stüdyolardan oluşan, farklı ve yaratıcı bir konut projesi. Ancak O sadece bir proje başlığı değil; aynı zamanda çizgi dışı bir yaşam markası... Günün her saatinin dolu dolu yaşandığı Stüdyo 24, yaşama en yakın 1+1 i keşfetme düşüncesinden doğdu. Burada hayat ilk kez 24 saat üzerinden ele alındı. Önce akılcı bir mimari forma; sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştü.

9

10

11 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

12 italyan VE TÜRK MiMAR- LARIN DAHiYANE ORTAK BULUŞU...

13 Stüdyo 24 projesi dizayn edilirken önce genç Türkiye nin sosyolojisi yakından incelendi; farklılaşan konut alıcısı profili tespit edildi; başkalaşan ihtiyaçlar ayrıntılı listelendi. Projeyi tasarlamak üzere aynı heyecanı paylaşan, İtalya merkezli bir mimarlık ofisi ile yola çıkıldı. Başlangıç fikirleri Türkiye ve İtalya arasında mekik dokudu. Süreç içinde Stüdyo 24 ün beyin takımı tasarımcılar, iç mimarlar, akademisyenler, mühendisler ve yaşam koçları ile genişledi. Yaşama metrekareler ekleyen, yeni nesil bir stüdyo anlayışı kurmak için yüzlerce saat birlikte çalışıldı.

14 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

15

16

17 STÜDYO 24 KENDiNE ÖZGÜ 5 ilke EKSENiNDE inşa OLUYOR!

18 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

19 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

20 Stüdyo 24 markası, 5 temel ilkeden ilham alarak geliştirilmiş yepyeni bir stüdyo türüdür. 1. Stüdyo ev barınmak için değil yaşamak için yeniden tasarlanmalıdır. 2. Lüks, ruhsal ve zihinsel açıdan eşsiz bir deneyim olarak ele alınmalı; pahalılıktan uzaklaştırılmalıdır. 3. Sadece mimari proje değil; projeye gerçek değerini veren hizmet ve deneyim de tasarlanmalıdır. 4. İnsanlara kendi stilini yaşayabileceği kişiselleştirilmiş stüdyolar sunulmalıdır. 5. Ev kavramı yeniden kurgulanmalı; Stüdyo ev kentli insanın arzularının ve yönelişlerinin yeni mekânı olmalıdır.

21

22

23 BAHÇEŞEHİR ISPARTAKULE CADDESİ BAHÇEŞEHİR YOLU ISPARTAKULE GİŞELER AVRUPA OTOYOLU - 03 E-5 AVCILAR - HARAMİDERE BAĞLANTISI

24 YAKIN GELECEĞiN DEĞERLi AVRUPA OTOYOLU - 03 KENT MERKEZi: ISPARTA- KULE

25 Stüdyo 24 te hayat hem alırken hem de yaşarken kazanmak üzerine kurulu. Projenin özel lokasyonu bu kazançlı geleceğin başlangıç noktası niteliğinde in evrimini temsil eden Stüdyo 24, Bahçeşehir in yanıbaşında, İstanbul un hızlı gelişen bölgelerinden biri olan Ispartakule nin merkezinde yer alıyor. Özel konumunu stüdyoyu yeniden tanımlayan manifestosu ile birleştiren Stüdyo 24, kentliler arasında popüler, değeri sürekli artış gösteren ve kira getirisi yüksek bir projeye dönüşüyor.

26 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

27

28

29 TAMAMI STÜDYO- LARDAN OLUŞAN DAiRELER ile YARATICI VE GENiŞ YAŞAMLAR...

30 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

31 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

32 Stüdyo 24, 38 m 2 den 207 m 2 ye kadar uzanan, tamamı geniş yaşam felsefesi ile projelendirilmiş farklı stüdyolardan ve 2+1 lerden oluşuyor. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor. Stüdyo 24 ün sunduğu ekonomik ve pratik ev yaşamı, yaratıcı ve eğlenceli ortak alanlarla farklı bir deneyime dönüşüyor. Canlı bir otel lobisini andıran resepsiyon, fitness alanı, unutulmaz teras partilerine ev sahipliği yapacak açık havuz, film gibi yaşamayı seven arkadaş grupları için home-sinema, işi eve keyifle taşıyabileceğiniz toplantı odaları ve dahası sizi yeni yaşamınızı keşfe davet ediyor.

33

34

35 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

36 HERKESiN STÜDYOSU KENDiNE BENZER!

37 Burası Stüdyo 24. Burası sıradan bir+bir in bittiği yer. Şaka gibi ama... Burası bir+sen tamlamasının 1+Sen e dönüşmesi sözde kalan bir vaat değil. Çünkü Stüdyo 24 te, dairelerin kapı kollarından elektrik düğmelerine; banyo mozaiklerinden duvar renklerine kadar her ayrıntı, ev sahiplerinin tercihleri ile oluşuyor. İtalyan tasarımcıların elinden çıkmış bu detaylar, 3 farklı stil başlığı ile sunuluyor.

38 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

39

40

41 ÜÇ FARKLI italyan STiLi ile SiZi YANSITAN STÜDYO- LAR!

42 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

43 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

44 Hayatta herkesin stili ve evinde aradığı şeyler farklı! Stüdyo 24 işte tam bu noktada birbirinden farklı mimari-dekorasyon ve daire detayı çözümleri sunuyor. Stüdyo 24 ün farklı stilleri stüdyoların her metrekaresini kişiye özel hale getirirken; kusursuz alan kullanımları ile geniş yaşama imkanı sunuyor. Yenilikçi, güncel ve minimalist: MODERN Sıcak, pratik ve rahatına düşkün: COZY Rengarenk, enerjik ve sıra dışı: POP

45

46

47 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

48 HAYATI PARLAK RENK- LERDE YAŞAYAN- LAR için...

49 Pop yıldızı olmayabilirsin; ama çizgi dışı stüdyonla herkesin hayran olduğu biri olabilirsin. Canlı renkler, görülmemiş tasarımlar ve enerji veren ayrıntılar... Andy Warhol u bile kıskandıracak Pop Stüdyo tam sana göre. Ölç, biç, turla, bak, oku, göster, paylaş ve anlat... Türk ve İtalyan tasarımcıların senin için yarattıkları stüdyonun tadını çıkar.

50 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

51 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

52

53

54

55 GELECEK SADE- LiK VE ASALET ister!

56 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

57 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

58 Kimileri geleneksel çözümlerden uzak durur. Onlar günü yaşar; geleceğe dört gözle bakar. Yaşam alanları da kendileri gibidir; minimal, rafine ve yenilikçi... Beni tarif ettin; şimdi de biraz detaylardan konuşalım dediğini duyar gibiyim... Seni bekletmeyelim ve Modern stüdyonu beraber dolaşalım!

59

60 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

61

62 COZY

63 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

64 EV DEDiĞiN EV GiBi OLUR!

65 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

66 Kahvenin farklı tonlarından ilham alan sıcak renkler, içinizi ısıtan ahşap dokular ve dingin bir atmosfer... İtalyan gustosunu, alışık olduğunuz yaşam detayları ile birleştiren Cozy, adı üzerinde ev ev gibi olur diyenler için biçilmiş kaftan...

67 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

68

69

70

71 CEP SiNEMA- LARINDA ARKADAŞ- LARINIZ ile FiLM KEYFi

72 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

73 KULLA- NIMA AÇIK TOPLAN- TI ODA- LARI

74 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

75 MODERN DEPOLAMA için STÜDYO- LARA REZERV EDiLMiŞ ORTAK ALAN

76 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

77 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

78 ARKADAŞ- LARINIZI DAVET EDEBiLE- CEĞiNiZ EĞLENCELi SALONLAR

79 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

80 ARACINIZ için AÇIK VE KAPALI OTOPARK

81 GÜN BOYU SPOR imkani VE SAĞLIKLI BiR YAŞAM

82 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

83 EĞLENCELİ VE KEYİFLİ HAVUZ ALANI

84 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

85 AKŞAMLARI PARTİ İÇİN REZERV EDEBİLE- CEĞİNİZ HAVUZLU PARTi TERASI

86 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı hazırlanmış olup Cathay - EPP ortak girişimi teknik gereklilikler olması halinde EMLAK KONUT GYO A.Ş. onayıyla projede her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

87

88

89 PROJE İstanbul Teknik Üniversitesi onaylı statik proje Türk İtalyan tasarımı mimari, konsept ve iç mimari Tamamı stüdyo konseptten oluşan 1+0; 1+1; 2+1 ve loft daireler 38 m m 2 arasında değişen stüdyo seçenekleri Üç ayrı stüdyo stili KONUM TEM Ispartakule gişelerinin yanıbaşında özel konum TEM otoyoluna 2, E-5 karayoluna 10 dakika mesafe Atatürk Havalimanı na 15 dakikada ulaşım Kapanmaz panoramik manzara Bölgenin değerini artıran markalı komşu projeler SERViSLER 24 saat profesyonel resepsiyon hizmeti Uyandırma servisi 24 saat güvenlik Ortak alan kat hizmetleri Teknik kadro hizmeti Yüzme havuzu Bankamatik için ayrılmış alan Fitness / gym salonu Cep sinemaları Davetleriniz için ücretsiz rezerv edilebilecek salonlar Toplantı salonları Havuzlu parti terası Ücretsiz depolama alanı 24 saat lobby cafe ve ücretsiz lobby - internet 24 saat açık lobby - shop'tan sandviç ve içecek servisi Lobby - shop tan süt - ekmek - gazete servisi Lobby'de bay ve bayan kuaförü Lobby'de kuru temizleme / yıkama / ütü servisi ve terzi Makul ücretli günlük / haftalık stüdyo temizliği Makul ücretli oto kuaförü

90 DAiRE ÖZELLiKLERi Merkezi sıcak su ve merkezi ısınma Bireysel elektrik ve su aboneliği İnterkom sistemi Tüm doğramalarda zemine kadar low-e sinerji ısıcamlar Klima tesisat alt yapısı Alçı duvar ve tavan sıvası Duvarlarda su bazlı silinebilir boya Özel tasarım daire kapısı ve iç kapılar Özel tasarım mutfak dolapları Daire girişlerinde aynalı portmanto dolabı ve ayakkabılık Mutfaklarda inox ocak ve eviye Mutfaklarda inox fırın veya mikrodalga fırını Mutfaklarda inox davlumbaz veya inox aspiratör Banyolarda asma tavan uygulaması Banyolarda kreatif seri bataryalar ve duş paneli Banyolarda asma klozet ve gömme rezervuar Banyolarda duş kabini ve duş paneli Banyolarda hilton lavabolu banyo dolabı Banyolarda lüks seramik ve ithal vinil uygulama Zeminlerde laminant parke BiNA ÖZELLiKLERi Merkezi sistem uydu anten Ortak alanlar jeneratörü Yedek su deposu ve hidrofor Otoparklarda otomatik bariyer Toplayıcı sistemli asansörler Isı yalıtım projesine uygun mantolama Özel fileksi dış cephe boyası Dış duvarlar ısı yalıtımlı izotuğla İstanbul Teknik Üniversitesi onaylı statik proje

91

92

93 24 saat hizmet veren lobi kafe Stüdyo 24 Gym de hayalinizdeki vücut Stüdyonuza günün her saati yiyecek ve içecek servisi Hemen altınızdaki kuru temizleme ile jilet gibi bir gardırop Artık ahbap olduğunuz Stüdyo 24 kuaförü Lobby de ücretsiz internet servisi Makul bir ücretle vale servisi sunan kapalı ve açık otopark seçenekleri Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için ücretsiz rezerv edebileceğiniz havuzlu parti terası Açık havuzunuzda yaz keyfi 3 Aidat bedellerinde 3 yıl sabit fiyat garantisi Uyandırma servisi ile her an emrinize amade olan resepsiyon Metrekare başına sadece 3 TL aidat Kayak takımlarınızı, eski plaklarınızı depolayabileceğiniz özel depo alanı

94 Konuklarınızı kabul etmek için rezerv edebileceğiniz özel salon Kapalı garajınızda oto kuaför hizmeti Makul ücretle her gün pirüpak stüdyo Kameralı güvenlik sistemleri Ücretsiz rezerv edebileceğiniz cep sinemasında film geceleri Eve iş getirmek isteyeceğiniz toplantı odası Bankamatik, gazete-dergi büfesi gibi detaylarla yaşamınızı kolaylaştıran lobi

95 SİTE GENELİ Onaylı projeye göre peyzaj yapılacaktır. Proje dahilinde açık, kapalı otoparklar ve yaya yolları yapılacaktır. Açık yüzme havuzu yapılacaktır. Havuza ait filtrasyon tesisatı, güneşlenme alanı, soyunma kabinleri, duşlar ve ayak dezenfeksiyon havuzu yapılacaktır. Araç giriş kapılarına otomatik bariyer sistemi kurulacaktır. Güvenlik amaçlı CCTV sistemi kurulacak 7 gün 24 saat izleme yapılacaktır. Projenin enerji ihtiyacını karşılayacak altyapı işleri yapılacaktır. Renkli, görüntülü interkom sistemi kurulacaktır. Resepsiyon ile görüntülü ve sesli iletişim kurulabilecektir. Bloklarda asansör, interkom, yangın tertibatı ve santrali, hidrofor, otopark ve bahçe aydınlatmaları, su depoları, ısı merkezi için enerji kesintilerine karşı jeneratör konulacaktır. Topraklama ve yıldırımdan korunma tesisatı yapılacaktır. KABA YAPI DETAYLARI Binalar betonarme karkas olup, konvansiyonel kalıp sistemi kullanılacak, yapı temelleri radye temel olarak imal edilecektir. Temel ve betonarme perde imalatlarına ısı ve ses izolasyonu uygulanacaktır. Tüm camlarda ısı izolasyonu sağlayan ısı kontrol kaplamalı çift cam PVC profil kullanılacaktır. Dış duvarlar izotuğla, iç duvarlar ise tuğla yapılacaktır. Dış cephede ısı izolasyonu (mantolama) yapılacaktır. Çatı teras çatı olarak imal edilecektir; ısı ve su izolasyonu yapılacaktır. Bağımsız bölümler arasında ısı ve ses izolasyonu yapılacaktır. Konutların ısınma ve sıcak su sistemi merkezi sistem olup, 24 saat kesintisiz sıcak su temini sağlanacaktır. Bağımsız bölümlerin ısınma suyu kalorimetre, sıcak su kullanım miktarları M-Bus işletim sistemli sıcak su sayaçları ile konut bazında belirlenecektir. Kullanma sıcak ve ısınma suyu tüketim değerleri yönetim merkezinde toplanacak, kurulumu yapılacak olan bilgisayar sistemine aktarılacaktır. Konutların içme ve kullanma suyu şehir şebekesinden temin edilecek olup, su kesilmeleri ve basınç yetersizliğine karşı paslanmaz çelik veya betonarme su depoları ve hidrofor sistemi kurulacaktır. BLOK GENELİ Resepsiyon giriş doğramaları ısı yalıtımlı alüminyum doğramadan yapılacaktır. Asansör kapı söveleri granit ve/veya paslanmaz çelik yapılacaktır. Asansör kapı yanlarında dijital göstergeli asansör buton montajı yapılacaktır. Kat hollerinde kilitli şaft kapakları yapılacaktır. Tüm atık su tesisatında DIN 4102 ve DIN 4109 a uygun ve L ın değeri maksimum 20 db değerini aşmayan sessiz tip borular kullanılacaktır. Mimari uygulama projelerinde gösterilen yerlere yangın yönetmeliğine uygun yangın dolapları ve itfaiye su alma ağzı yapılacaktır. Tüm ana panolarda ve dağıtım panolarında kablo giriş ve çıkışlarında açıklayıcı etiketleme yapılacaktır. Yangın yönetmeliğine uygun adresli tip yangın algılama ve ihbar sistemi kurulacaktır. Merdivenler ve kat holleri aydınlatmalarında hareket sensörleri ile çalışan aydınlatma armatürleri kullanılacaktır. Kat hollerinin döşemesi koruyucu boya ile kaplanacaktır. Servis merdivenlerinin basamak ve sahanlıkları seramik ile kaplanacaktır. Duvarlar alçı sıva üzeri su bazlı plastik boya olacaktır. Banyo ve WC lerde vinil duvar kağıdı uygulaması yapılacaktır. Banyo ve WC lerde alçıpan asma tavan uygulaması yapılacaktır. DAİRE GENELİ Daire iç kapıları MDF üzeri PVC kaplamalı olacaktır. Daire giriş kapıları çelik kapı olup ön ve arka yüzü kaplamalı olacaktır. PVC doğramalar kör kasa uygulamalı, ısı izolasyonu sağlayan ısı kontrol kaplamalı low-e sinerji çift cam kullanılacaktır. Yaşama alanında aynalı portmanto yapılacaktır. Konutlarda tüm prizler topraklı, çocuk korumalı tip olacaktır. Konutlarda klima alt yapı hattı (bakır boru ve drenaj borusu) çekilecektir. Daire içinde bulunan tv prizinden uydu alıcı olmadan 40 kanal izlenebilecektir. Dijital platform yayınları (Digiturk, D-Smart) kullanıcı tarafından temin edilen uydu alıcıları ile izlenebilecektir. Daire içlerine telefon data hattı altyapısı oluşturulacaktır. İNCE YAPI DETAYLARI KAT HOLLERİ İNŞAAT DUVAR: Alçı sıva ve plastik boya yapılacaktır. DÖŞEME: Koruyucu boya yapılacaktır. TAVAN: Alçıpan asma tavan yapılacaktır. MEKANİK: Mekanik tesisat için kilitli şaftlar yapılacaktır. Projesine uygun olarak daire giriş istasyonu (sub-station) montajı yapılacaktır. ELEKTRİK: Aydınlatmada hareket sensörleri ile çalışan aydınlatma armatürleri kullanılacaktır.

96 MUTFAK BÖLÜMÜ MUTFAK DOLABI: Mutfak alt ve üst dolabı ahşap kaplama ve/veya lake kaplama yapılıp yerine monte edilecektir. Menteşeler frenli menteşe olacaktır. Mutfak tezgahı laminant olacaktır. Tezgah ve üst dolap arası laminant yapılacaktır. MEKANİK: Projesine göre 1 veya 1,5 gözlü paslanmaz eviye montajı yapılacaktır. 1. Sınıf eviye bataryası montajı yapılacaktır. Projesine göre 1+0 dairelerde mikrodalga fırın, aspiratör, 2 gözlü elektrikli ocak, diğer dairelerde ise ankastre fırın, davlumbaz, 4 gözlü elektrikli ocak verilecektir. ELEKTRİK: Projesine uygun şekilde buzdolabı, elektrikli ocak, ankastre veya mikrodalga fırın, tezgah üstü vb. yerlerde çocuk korumalı topraklı prizler tesis edilecektir. WC BANYO İNŞAAT DUVAR: Vinil duvar kağıdı uygulaması yapılacaktır. DÖŞEME: 1.Sınıf seramik yapılacaktır. TAVAN: Alçıpan asma tavan yapılacaktır. BANYO DOLABI: Kapakları mdf üzeri laminant kaplama yapılacaktır. MEKANİK: 1.Sınıf lavabo bataryası, el duşu ile birlikte komple takım banyo bataryası veya duş paneli montajı yapılacaktır. Projesine göre 1.sınıf lavabo montajı yapılacaktır. Birer adet tuvalet kağıtlığı, havluluk, askı, ayna montajı yapılacaktır. Projesine göre akrilik duş teknesi montajı yapılacaktır. Projesine göre 6 mm temperli cam duşakabin montajı yapılacaktır. 1.Sınıf kendinden rezervuarlı klozet montajı yapılacaktır. Havlupan tipi radyatör montajı yapılacaktır. Tavana veya duvara monte edilebilir tipte havalandırma aspiratör montajı yapılacaktır. ELEKTRİK: Projesine uygun şekilde topraklı priz tesis edilecektir. YAŞAMA ODALARI İNŞAAT Projesine uygun yeterli sayıda çocuk korumalı topraklı priz yapılacaktır. Projesine uygun olarak tavanda avize aydınlatma sortisi tesis edilecektir. Armatür takılmayacak, yanmaz klemens ile sonlandırılacaktır. SIĞINAKLAR İNŞAAT DUVAR: Sıva (kaba+ince) üzeri plastik boya yapılacaktır. DÖŞEME: Seramik yapılacaktır. TAVAN: Plastik boya yapılacaktır. MEKANİK: Projesine uygun havalandırma tesisatı yapılacaktır. ELEKTRİK: Projesine uygun yeterli sayıda aydınlatma ve priz sortisi tesis edilecektir. Yangın yönetmeliğine uygun adresli tip yangın alarm sistemi yapılacaktır. DÜKKANLAR Projede A Blokta 2 adet (50 61 m 2 ), B blokta 2 adet (50 61 m 2 ), C Blokta 1 adet (136 m 2 ), D Blokta 5 adet ( m 2 ) bulunmaktadır. OFİSLER Projede C Blokta 2 adet (59 77 m 2 ) bulunmaktadır. MARKALAR SERAMİK: Vitra ve/veya Seranit ve/veya Kütahya ve/veya muadil markalı ürünler olacaktır. ANKASTRE ÜRÜNLER: Franke ve/veya Arçelik ve/veya Vestel ve/veya muadil markalı ürünler olacaktır. VİTRİFİYE ÜRÜNLER: Vitra ve/veya Serel ve/veya Kütahya ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. ARMATÜRLER: Artema ve/veya E.C.A ve/veya Adell ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. ANAHTAR-PRİZLER: Legrand ve/veya Viko ve/veya Günsan ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. ŞALT MALZEMELER: Siemens ve/veya Moeller ve/veya Schneider ve/veya ABB ve/veya muadil marka ürünler olacaktır. DUVAR: Alçı sıva ve plastik boya yapılacaktır. DÖŞEME: Laminant parke yapılacaktır. TAVAN: Alçı sıva ve tavan plastik boya yapılacaktır. SÜPÜRGELİK: Laminant süpürgelik yapılacaktır. MEKANİK: Kompakt ventilli panel radyatör montajı yapılıp, termostatik vana takılacaktır. Şap altı ısı ve darbe sesine karşı yalıtım şiltesi yapılacaktır. Salonda split klima alt yapısı sağlanacaktır. (Bakır boru ve drenaj) ELEKTRİK: Telefon, Data ve TV-SAT PRİZİ konacaktır.

97 EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş. Sektörün en köklü kuruluşlarından Emlak Konut un temelleri 1953 yılında atılmıştır. Kurulduğu günden itibaren daima Türkiye yi modern yaşam alanlarıyla buluşturmayı ilke edinmiştir. İstanbul da Ataköy, Ankara da Oran ve Elvankent projeleri bu anlayışın en somut örnekleri olmuştur. Ayrıca bu projeler modern kent anlayışının Türkiye deki ilk temsilcileri arasında yer almıştır. Emlak Konut, yıllar içinde kazandığı birikimi ve teknik altyapısı sayesinde birçok büyük projede; mühendislik ve müşavirlik ve kontrolörlük desteği vermiştir yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı na dönüşen Emlak Konut, bugün Türkiye nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı haline gelmiştir. Emlak Konut, devlet kurumu disipliniyle özel sektör anlayışının bir araya geldiği nadir örneklerden biridir. Bu yaklaşımla dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip ederek, Türkiye ye pek çok yenilik kazandırmıştır. Emlak Konut, her yeni projesinde çıtayı bir adım daha yukarılara taşıma gayretinden ödün vermemiş, 2003 yılından itibaren ürettiği ve ihalesini gerçekleştirdiği konut sayısı toplamda e ulaşmıştır. Emlak Konut geldiği noktada hızlı büyümesini sürdürmek amacıyla 2010 yılında halka arz edilmiştir. Beklenenin üzerinde bir ilgi gören Emlak Konut halka arzıyla; yurtiçi bireysel yatırımcı talebinde Türkiye rekoru kırıldığı gibi, Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzından biri gerçekleşmiştir. Emlak Konut, hızlı yükselişiyle vizyonunu ve amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe sadece Türkiye nin değil, dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

98 CATHAY İLERİ PROJELER A.Ş. Cathay İleri Projeler, değişimi fırsat olarak gören inovatif düşünce yapısı ile gayrimenkul geliştirme alanında fark ve farkındalık yaratan yeni bir oluşumdur. Dönemin, endüstrinin ve mevcut trendlerin ilerisinde projeler geliştirme esası ile etkinlik gösteren markanın temelinde "yeni insan odaklı üretim" yer alır. Cathay İleri Projeler kurguladığı konut, alışveriş alanı ve ofis projelerinde insan yaşamında radikal farklılıklar yaratan yenilikçi çözümler inşa eder. Cathay Grup bünyesinde yer alan Cathay İleri Projeler, sahip olduğu gayrimenkul bilgi birikimini, sektörde inovatif farklar yaratmak için kullanan bir fikir şirketi niteliğinde. Stüdyo 24, sektöre sıra dışı bir bakışın ilk ürünü olan gayrimenkul geliştirme projesi; ardından başka projeler gelecek. Stüdyo 24 konseptinin yaratıcısı olan Cathay İleri Projeler, projeyi yeni ve gelişmiş safhalara taşımak için ilerici adımlar atmayı sürdürüyor yılı içerisinde Stüdyo 24 merkezli konut projelerine odaklanan bu özel oluşum; insan merkezli ve çizgi dışı yeni yaşam markaları da geliştiriyor.

99 EMLAK PAZARLAMA İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ VE TİC. A.Ş. Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi Ve Ticaret A.Ş., 1980 yılında T. Emlak Bankası A.Ş. tarafından kurulmuş ve 2001 yılına kadar bankanın iştiraki olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Bu süreçte başta İstanbul'un ilk uydukent projesi olan Bahçeşehir Uydukent Projesi olmak üzere Emlak Bankası A.Ş. tarafından hayata geçirilen birçok projenin proje yönetimi, kontrollük, işletme, pazarlama, konut teslim ve satış sonrası bakım hizmetleri Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmüştür. Şirket 2001 yılında T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (T.O.K.İ.) nın iştiraki haline gelmiştir. Bahçeşehir projesi nin bitmesinin ardından şirket, T.O.K.İ nin birçok projesinde müşavirlik ve kontrollük hizmeti vermiş ve halen vermeye devam etmektedir. Bugün itibarı ile müşavirlik ve kontrollük hizmeti verdiği projelerin alanı m 2 ye ulaşmıştır. Emlak Pazarlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş., T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (T.O.K.İ.) nın bünyesine katıldıktan sonra, kurumun kaynak geliştirme programına paralel olarak faaliyet alanlarını genişletmiştir. Bu sürece kadar sadece proje yönetimi, müşavirlik, kontrollük, satış, pazarlama ve servis hizmetlerine odaklanmış olan şirket, 2004 yılından itibaren geliştirme projelerine ağırlık vererek yatırımcı kimliği ile ardarda yeni projelere imza atmıştır. Bu çerçevede gerek satın aldığı arsalar üzerinde gerekse arsa sahipleri ile hasılat paylaşımı modellerine dayanan projeler üretmiş, projelerin başından sonuna tüm adımlarını planlı ve programlı bir şekilde hem yönetmiş hem de yatırımcı olarak finansman ihtiyacını karşılamıştır. Şirketin geliştirmiş olduğu veya ortak olarak yer aldığı projeler arasında Doğaparkı Evleri Projesi, Ispartakule Projesi, Körfezkent Projesi, Akpınar Sanayi Bölgesi, Resneli Projesi, Avrupa Konakları Florya Projesi, Ataşehir Finanspark Projesi, Batışehir Projesi ve Trabzon Akyazı Spor ve Kültür Kompleksi projeleri sayılabilir.

100 Stüdyo 24 bir konut projesi mi? Stüdyo 24 ün şaşırtıcı özellikleri ile alışılmış projelerden çok daha farklı olduğu ortada. Proje konforu ile bir oteli, hizmet anlayışı ile butik bir rezidansı andırıyor. Ancak sonuçta burası yüzlerce stüdyodan oluşan bir konut projesi; bir yaşam markası. Proje sadece 1+1 lerden mi oluşuyor? Stüdyo 24 ün tamamı stüdyolardan oluşuyor. Fakat projede tek seçenek 1+1 stüdyo değil. Stüdyo 24 farklı ihtiyaçlara göre 1+0, 1+1, 2+1, dubleks, loft stüdyo alternatifleri sunuyor. Stüdyoların farklı stillerde olması ne demek? Stüdyo 24 te yer alan stüdyolar POP, MODERN ve COZY stil başlıkları altında sunulur. Stiller farklılıklarını kapı kollarından mutfak dolaplarına ve banyo seramiklere, yapısal alanlarda gösterir. Stilinizi seçtikten sonra stüdyonuzu sipariş edebilirsiniz. Bunca hizmet ve özellik karşılığında Stüdyo 24 te yaşam pahalı mı? Ne Stüdyo 24 stüdyoları ne de Stüdyo 24 te yaşam, asla pahalı değil. Burası lüksü yeniden tanımlayan ve ulaşılabilir deneyimlere dönüştüren bir yer. Stüdyo fiyatları oldukça ekonomik. Sosyal imkanların tamamı stüdyo sahipleri için ücretsiz. Aidatlar oldukça makul. Üç yıl için şimdiden sabitlendi ve m 2 = 3 TL Projeyi kim tasarladı? Stüdyo 24, Türk ve İtalyan tasarımcıların ortak eseri olan bir yaşam markası. Projenin dizayn ekibinde uzman mimarlar, iç mimarlar, endüstriyel tasarımcılar ve grafik sanatçıları yer alıyor. Stüdyo 24 te kimler oturacak? Profesyonel yöneticiler, mimarlar, tasarımcılar, reklamcılar, müzisyenler, TV prodüktörleri, pilotlar, yazılımcılar... Tek yaşayanlar veya evli çiftler... Stüdyo 24 ün kapıları yaratıcı, kentli ve modern bir yaşam arayan herkese açık. Bir yatırım aracı olarak Stüdyo 24'ün sunduğu avantajlar nelerdir? Stüdyo 24 hem artan değeri hem de yüksek kira getirisi potansiyeli ile kazançlı bir yatırım enstrümanıdır. Projenin popüler varoluş şekli Stüdyo 24'ün en çok yaşanmak istenen yerlerden biri haline gelmesini sağlayacak; böylece stüdyolarda yüksek kira ve satın alma talebi oluşturacaktır. Bu unsur aynı zamanda pek çok projenin karşılaştığı satış sonrası yaşamın başlamaması sorununu da ortadan kaldıracak; Stüdyo 24'ü bölgenin çekim noktasına dönüştürecektir.

101

102

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

Manzara... Ada... Deniz...

Manzara... Ada... Deniz... ... k a b n a d a r e P a l Karta Ada... Deniz... Manzara... Dalga formunu anımsatan modern mimarisi, sahip olduğu ayrıcalıkları, yaşamınıza katacağı pek çok artısı ve seyrine doyum olmaz ada deniz manzarasıyla

Detaylı

Boğazına kadar. manzara

Boğazına kadar. manzara Boğazına kadar manzara Şirketimiz Türkiye de İstanbul, Çorlu, Kocaeli, Bursa, Sivas başta olmak üzere konut, AVM, Çarşı ve Otel yatırımları yapmaktadır. Bu çerçevede bugüne kadar toplam 4600 Konut, 1 AVM,

Detaylı

www.alyaresidence.com

www.alyaresidence.com www.alyaresidence.com BAŞARILI GEÇMİŞ, GÜVENLİ GELECEK... 1993 yılında tekstil sektörüne adım atarak başladığımız uzun soluklu yürüyüşümüz, attığımız dev adımlarla gerçek bir başarı hikayesine dönüştü.

Detaylı

www.evvelistanbul.com

www.evvelistanbul.com 1 2 3 Evvelin değerleri, geleceğin evleri Evvel zamanlardan özendiğiniz mahalle sıcaklığı... Balkonlu, bahçeli, teraslı evler, geleceğin konforuyla EVvel İstanbul da. Konsept Proje Konsept Proje Evvelden

Detaylı

İLK DEFA BİR PROJEDE BİNANIN YANINDA STANDARTLARIN YÜKSEKLİĞİ KONUŞULUYOR.

İLK DEFA BİR PROJEDE BİNANIN YANINDA STANDARTLARIN YÜKSEKLİĞİ KONUŞULUYOR. İLK DEFA BİR PROJEDE BİNANIN YANINDA STANDARTLARIN YÜKSEKLİĞİ KONUŞULUYOR. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi nin içinde olmak, bugün ve yarın İstanbul un en değerli arazilerinden birine sahip olmak

Detaylı

MAHAL LİSTESİ YAPI GENEL:

MAHAL LİSTESİ YAPI GENEL: Bu dökümanda sadece; Harmony Towers projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi, genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

Dünyada tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu! Napoleon Bonaparte

Dünyada tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu! Napoleon Bonaparte Dünyada tek bir devlet olsa, başkenti İstanbul olurdu! Napoleon Bonaparte İstanbul Tarih boyunca büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmış, adına şiirler, romanlar yazılmış, Doğu ile Batı yı buluşturan

Detaylı

REZĐDANS MAHAL LĐSTESĐ

REZĐDANS MAHAL LĐSTESĐ Bu dökümanda sadece; Platform Merter projesinin Rezidans (B Blok ve Teras Evler) mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin

Detaylı

MAHAL LĐSTESĐ YAPI GENEL:

MAHAL LĐSTESĐ YAPI GENEL: Bu döküman sadece İstanbul Lounge-2 projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

Özel detaylar, pratik çözümler.

Özel detaylar, pratik çözümler. Özel detaylar, pratik çözümler. Modern mimarisi, sosyal tesisleri, güvenliği, otoparkı, doğayla içiçe çevresiyle Ekşinar Konakları; siz ve aileniz için yaşamaya değer bir yer. İhtiyacınızın olan her durumda

Detaylı

MSK Grup; teknik ve idari gereklilik olması halinde mahal listesinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

MSK Grup; teknik ve idari gereklilik olması halinde mahal listesinde her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu dökümanda Batı Life Evleri projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir. Numune

Detaylı

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM

HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM HER ÖZELLİĞİYLE ELİT BİR YAŞAM Ofton İnşaat, 2003 yılında İsmail Hakkı Altun ve Yusuf Şimşek in bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden

Detaylı

Kullanılacak tüm malzemeler, TSE normlarında olacaktır.

Kullanılacak tüm malzemeler, TSE normlarında olacaktır. Bu dokümanda FLORYA EKŞİNAR KONAKLARI projesinin mahal listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin genel hatlarını tariflemektedir.

Detaylı

SKYLAND ĐSTANBUL PROJESĐ MAHAL LĐSTESĐ

SKYLAND ĐSTANBUL PROJESĐ MAHAL LĐSTESĐ Bu dökümanda sadece; Skyland İstanbul Projesinin Rezidans Kule Blok (1.-38.Kat) Mahal Listesi tanımlanmaktadır. Mahal Listesi genel tasarım ve uygulama prensiplerini, kullanılacak sistem ve malzemelerin

Detaylı

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA.

İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İSTANBUL DA A+ OFİS DÖNEMİ İKİYE AYRILIR: NİDAKULE ATAŞEHİR DEN ÖNCE VE SONRA. İstanbul finans merkezinin kalbi Ataşehir in merkezinde olmak, bugün ve yarın İstanbul un en değerli arazilerinden birine

Detaylı

YAŞAMIN TAM ORTASINDA. Hayallerin gerçeğe, Düşlerin tasarıma, Huzurun konfora kavuştuğu yer.

YAŞAMIN TAM ORTASINDA. Hayallerin gerçeğe, Düşlerin tasarıma, Huzurun konfora kavuştuğu yer. YAŞAMIN TAM ORTASINDA Hayallerin gerçeğe, Düşlerin tasarıma, Huzurun konfora kavuştuğu yer. ARKADAŞLIK, HUZUR, GÜVEN Çocukların dışarıda güvenle ve özgürce oynadığı, 7/24 güvenliği olan, samimi duygularla

Detaylı

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin.

İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Hayal edin... İstanbul un yükselen yıldızı ve yeni kalbi Kartal da; eşsiz adalar manzaralı, konforlu ve huzurlu bir eviniz olduğunu hayal edin. Büyükada, Heybeliada, Burgaz, Sedef, Kınalıada yı ve Marmara

Detaylı

Güllübağlar Mah. Ankara Cad. No: 264 Pendik / İSTANBUL F: 0216 583 03 93 E: info@duruparkkonutlari.com www.duruparkkonutlari.com

Güllübağlar Mah. Ankara Cad. No: 264 Pendik / İSTANBUL F: 0216 583 03 93 E: info@duruparkkonutlari.com www.duruparkkonutlari.com Güllübağlar Mah. Ankara Cad. No: 264 Pendik / İSTANBUL F: 0216 583 03 93 E: info@duruparkkonutlari.com www.duruparkkonutlari.com 444 1 620 hayatı sevmek zamanı... www.duruparkkonutlari.com Sevmek zamanı!

Detaylı

Herkes ona hayranlıkla bakacak Alpiş İnşaat güvencesiyle Bursa da konut sektörünü taçlandıracak, simgeleşecek bir proje Foresta Balat. Yanı başınızda Balat Ormanı, önünüzde panaromik Bursa manzarası, kentin

Detaylı

Adaların Seyr-i nde, Keyfim Yerinde

Adaların Seyr-i nde, Keyfim Yerinde Adaların Seyr-i nde, Keyfim Yerinde da yaşamanın En Doğal hali İnsanın şehir yaşamından sıkıldığı fakat alışkanlıklarından da vazgeçemediği günümüzde, Seyr-i Adalar ın konumu ve sunduğu avantajlar, yeni

Detaylı

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi

The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi The İstanbul Veliefendi Sadece İstanbul... The İstanbul Veliefendi de yaşarken gözünüz İstanbul dan başkasını görmeyecek. Burada sadece İstanbul ve siz varsınız. Dışarı çıktığınızda Bakırköy Sahili ni göreceksiniz. Topkapı Surlarını

Detaylı

Bir yanımız deniz, bir yanımız bahçe. Hayat bu işte...

Bir yanımız deniz, bir yanımız bahçe. Hayat bu işte... Bir yanımız deniz, bir yanımız bahçe. Hayat bu işte... Gözlerinizi açtığınızda, denizin sonsuz maviliğiyle karşılasın sizi her yeni gün. Adımınızı attığınızda yemyeşil bir bahçenin büyüsü sizi sarsın.

Detaylı

Küçükçekmece deki. Cennet...

Küçükçekmece deki. Cennet... Küçükçekmece deki Cennet... Kat kat ayrıcalık Manzaraya açılan teraslı daireleri ile hem balkon, hem de terasa sahip çok özel konut seçeneklerinden oluşan Cennet Koru; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 den oluşan

Detaylı

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE...

01. MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... 02 03 01. D MAVİSİNİ DENİZDEN, GÜZELLİĞİNİ İSTANBUL DAN ALAN BİR PROJE... Deniz kokan bir semt Marmara rüzgârlarının dolaştığı sokaklar Sessizliğin gölgesinde denizyıldızı gibi parlayan bir hayat Tuzla

Detaylı

Yeni hayatınızın yeni merkezi.

Yeni hayatınızın yeni merkezi. Yeni hayatınızın yeni merkezi. Hayatın merkezi sizsiniz. Durduğumuz her nokta dünyanın merkezidir aslında. İnsan, mutlu olduğu yerde varolduğunu hisseder. Çevresinde sevdikleri ve ona hayat veren doğa

Detaylı

KONUTLARI. www.arteinsaat.com

KONUTLARI. www.arteinsaat.com KONUTLARI www.arteinsaat.com Yeni Hayat... Arte Aren, Ankara nın ayrıcalıklı projelerin yer aldığı Alacaatlı bölgesinde, yüksek ve bölgeye hâkim bir arazi üzerinde planlanmıştır. Siz de Arte İnşaat güvencesiyle

Detaylı

Beklentilerinizi yükseltin. Çünkü biz Fuaye Turkuaz da yaşam merkezi standartlarını çok yükseltiyoruz. Hem deniz, hem orman manzaralı bir yaşam

Beklentilerinizi yükseltin. Çünkü biz Fuaye Turkuaz da yaşam merkezi standartlarını çok yükseltiyoruz. Hem deniz, hem orman manzaralı bir yaşam Beklentilerinizi yükseltin. Çünkü biz Fuaye Turkuaz da yaşam merkezi standartlarını çok yükseltiyoruz. Hem deniz, hem orman manzaralı bir yaşam merkezine imza atıyoruz. Her dairede yer alan kat bahçeleriyle,

Detaylı

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE...

KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... KONUTTA YENİ BİR SEVİYE; PARK LIFE... Sabiha Gökçen Havaalanı nın ve Viaport Alışveriş Merkezi nin yanı başında 233 apartman dairesi ve 12 villa dairesiyle Park Life Kurtköy de, konfora dair ne varsa

Detaylı

ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ

ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ ULUSLARARASI EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ AVRUPA NIN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE NİN EN İYİ OFİS GELİŞTİRME PROJESİ özel ve kamusal alanların bir arada ve birbirini destekler nitelikte olabilmesi,

Detaylı