BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Gran Turismo

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Gran Turismo"

Transkript

1 BMW Serisi Gran Turismo Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ GRAN TURİSMO. HACİM KAVRAMINA YENİ BİR BOYUT. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

2 OLAĞANÜSTÜ DIŞ TASARIMA YÖNELİK İÇSEL DÜRTÜ. BMW Serisi Gran Turismo da biçim ve alan arasındaki etkileşim, sınırları çok özel bir estetikle belirlenen, benzersiz bir görünüm ve duygu yaratır. Coupé tarzı şıklığı, güçlü ve dinamik bir görüntü sağlar ve bu görüntü daha da kusursuz bir görünüm için opsiyonel M Sport paket ile geliştirilebilir.

3 Başyazı ZIT KUTUPLAR BİRBİRİNİ ÇEKER. BİZ ONLARI BİRLEŞTİRİRİZ. BMW Serisi Gran Turismo yu bu denli büyüleyici yapan yalnızca çarpıcı görünümü ya da geniş iç tasarımı değil. Gerçek anlamda hayallerinizi süsleyecek olan şey, coupé bir otomobilin hem sportif hem de şık karakterini etkileyici ferahlıkla bir araya getirmesidir. BMW Serisi Gran Turismo beklentileri karşılamakla kalmayıp, beklentilerin ötesine geçer. Hem içte hem dışta sayısız yenilik ve ince düşünülmüş detaylarla sizi şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Görünürde birbirine aykırı olanları bir araya getirme sanatı. BMW Serisi Gran Turismo Teknoloji Donanım Genel Bakış Takip eden sayfalarda BMW Serisi ni daha önce hiç görmediğiniz şekilde keşfedeceksiniz. Gran Turismo nun yepyeni anlamını keşfetmeye ve eşi benzeri bulunmayan geniş mekanının keyfini çıkarmaya hazır olun. ALAN VE İŞLEVİN YENİ TANIMI. SİZİ HAREKETE GEÇİRECEK YENİLİKLER. SİZİN KADAR ÖZGÜN. TEK BİR BAKIŞTA TÜM ÖZELLİKLER. serisi Otomobil konsepti Şıklık, ferahlık ve işlevselliğin benzersiz bileşimi. İç/Dış Tasarım Geniş iç mekan, dinamik açıdan şık görünüm. BMW ConnectedDrive Daha rahat bir sürüş deneyimi ile gideceğiniz yere daha rahat ulaşın. BMW EfficientDynamics Küçük adımlarla uzun yol kat etmek. Bagaj bölmesi Geniş ve esnek. BMW ConnectedDrive Özgürlüğe bağlanın. BMW EfficientDynamics Düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon için teknoloji paketi. BMW TwinPower Turbo motorlar Minimum yakıt tüketimi ile maksimum performans. Şasi ve güvenlik Daha fazla keyif almaya yönelik yenilikler. BMW Serisi Gran Turismo BMW Modern Line BMW Sport Line BMW Luxury Line M Sport paket Renkler, döşemeler ve iç kaplamalar Standart / Opsiyonel donanım Orijinal BMW Aksesuarları Yakıt tüketimi ve CO emisyonu hakkında teknik veriler ve bilgiler BMW Servis ve BMW marka deneyimi BMW müşterileri için özel teklifler. BMW Line ları Çok daha orijinal. M Sport paketi ile BMW i Gran Turismo. Sergilenen modelin teknik özellikleri: Modern Line donanımlı BMW i Gran Turismo. Motor: Motor gücü: Jantlar: Gövde rengi: Döşemeler: İç kaplama: BMW TwinPower Turbo sıralı altı silindirli benzinli motor bg ( kw) inç Çift kollu M kodlu hafi f alaşım jantlar Metalik Buz Gümüşü Estoril Mavisi kontrast dikişli, M detayı ile Hexagon Kumaş/Alcantara döşeme Opak Estoril Mavisi vurgularla Alüminyum Hexagon Motor: BMW TwinPower Turbo sıralı dört silindirli benzinli motor Motor gücü: bg ( kw) Jantlar: inç kodlu Türbin tipi hafi f alaşım jantlar Gövde rengi: Metalik Kalahari Beji Döşemeler: Koyu İstiridye vurgulara sahip İstiridye Dakota deri İç kaplama: İnci Parlak Krom vurgu çizgileriyle İnce Çizgili Antrasit ahşap kaplama İçerik

4 ZARİF STİL. ÖZGÜN KİŞİLİK. Stil, sahip olduğu farklı nitelikleri açıkça ve kendine güvenerek ifade eden bir kişilik gerektirir. Yenilikçi tasarımından kaynaklanan eşsiz şıklıkta bir görünüme sahip BMW Serisi Gran Turismo da bunun bir kanıtıdır. İki farklı dünyanın en iyi yönlerini bir araya getiren görünümüyle, saf dinamizm ve ferahlık hissinin somutlaşmış halini sunar. İç ve dış tasarım, kusursuz bir biçimde bir araya gelerek hem heyecan verici ve benzersiz, hem de uyumlu bir bütünü, yani BMW Serisi Gran Turismo yu meydana getirir.

5 DOĞRU GÖRÜNÜM. Birçok farklı yüz, tek bir benzersiz görünüm. Tek belirgin profi l, birçok girift çizgi. Heyecanla ileri atılmak, aynı zamanda her şeyi sakin karşılamak. Burada M Sport paketiyle gösterilen BMW Serisi Gran Turismo nun çok yönlü ve heyecan verici olduğu ilk bakışta anlaşılıyor. Sayısız tasarım öğesinden güven, şıklık ve dinamizm yayılıyor. FERAHLIK HİSSİ. BMW Serisi Gran Turismo nun olağanüstü özelliklerinden biri de, onu yükseltilmiş koltuk konumuyla birlikte uzun yolculuklar için mükemmel bir seçenek haline getiren etkileyici iç mekanıdır. İç tasarımdaki her bir öğe cömertçe oranlanarak, birinci sınıf konforu mümkün kılar. Her detay, kusursuz biçimde, zarif bir genel tasarımla harmanlanır. Estetik ve işlevselliğin bu etkileyici bileşimi, sürücüye ve öndeki yolcuya şık bir biçimde yer vererek onları da tasarımın önemli bir parçası haline getirir.

6 RAHATLATICI BİR ATMOSFER YARATIR. Her şeyin alışkın olduğunuz yerlerinde bulunduğu, hiçbir şeyi aramak zorunda kalmadan her şeyi otomatik olarak bulduğunuz, kendinizi anında evinizde hissettiğiniz ve tüm bunların bir arada bulunduğu yer, BMW nin tasarladığı sürücü odaklı kokpittir. Tüm ilgili işlevlerin kontrolleri, kullanışlı bir şekilde konumlandırılır ve ergonomik olarak düzenlenir. Her şeyde tek bir üstün hedefe, sürüş keyfi ni en üst düzeye çıkarmaya ve dikkat dağıtan unsurları en aza indirmeye odaklanılmıştır. BÜYÜLEYİCİ GÖRÜNÜM. BMW Serisi Gran Turismo nun ön tasarımı son derece heyecan verici bir güç ve denge hissi yansıtır. Otomobilin hafi fçe eğimli vurgu hatlarına sahip çarpıcı çift yuvarlak farları, kararlılık ve özgünlük hissi uyandıran orijinal görünümünü daha da öne çıkarır.

7 İKİ FARKLI DÜNYANIN EN İYİ ÖZELLİKLERİ. Akıcı coupé tarzı tavan çizgisi, şaşırtıcı genişlikte bir bagaj bölmesiyle uyumlu bir biçimde sonlanır. Çerçevesiz kapıların camları ardında benzersiz genişliğe sahip bir iç tasarım sizi beklediğinde, dinamik bir siluetin altında gizlenen son derece işlevsel bir otomobil olduğunda, biçim ve alanın rakipsiz ortaklığı sayesinde sonuç beklentileri de gölgede bırakır. BİRİNCİ SINIF KONFORUN ASLA İKİNCİ PLANDA KALMADIĞI YER. Burada Modern Line donanımı ile birlikte gösterilen BMW Serisi Gran Turismo, alanın gerçek lüksün önemli bir parçasını oluşturduğuna dair inancımızı gerçek anlamda kanıtlar. Sonuç olarak, yüksek kalite ve olağanüstü işçiliğin yanı sıra, geniş bir baş ve bacak boşluğu ile üç yetişkinin rahatça sığabileceği tek parça bir arka koltuk sunar. Çerçevesiz kapı camlarıyla yaratılan salon atmosferi sayesinde, sürücü ve ön yolcu her yolculukta rahatlığın keyfi ni çıkarır.

8 YORUCU DEĞİL, KEYİFLİ BİR YOLCULUK İÇİN. BMW Serisi Gran Turismo yu sürmekten ne kadar keyif alsanız da, yine de varacağınız yere mümkün olduğunca hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmayı istersiniz. BMW ConnectedDrive* ile her sürüşü rahatlatıcı bir yolculuğa dönüştüren bir dizi yenilikçi işlevden yararlanabilirsiniz. Mesela, yüksek çözünürlüklü D harita ekranlı, opsiyonel son nesil Professional Navigasyon Sistemi. Opsiyonel olarak sunulan Gerçek Zamanlı Tr a fi k B i l g i s i ( RT T I ) * hizmetiyle hedefi nize her zaman mümkün olan en uygun rotayı kullanarak erişebilirsiniz * Tüm ülkelerde sunulmayabilir. Lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcınız ile bağlantıya geçiniz. YALNIZCA SERVİS İÇİN DEĞİL, BİREYSEL YARDIM İÇİN. İster uçuş programınızı kontrol ediyor olun, ister bir otel odası ya da restoran için rezervasyon yaptırıyor olun, bu ve çok daha fazlası Danışmanlık Hizmetleri * tarafından gerçekleştirilir. Bunun için gün boyu istediğiniz saatte BMW çağrı merkezini arayabilirsiniz, ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Tam Renkli BMW Head-Up Display de opsiyonel olarak sunulmaktadır ve tamamen farklı şekilde destek sağlar. Hız, hız sınırlamaları ve navigasyon yön işaretleri gibi sürüş ile ilgili bilgileri doğrudan görüş alanınıza yansıtır. Önünüzdeki yola tam anlamıyla konsantre olurken, rezervasyon yaptırdığınız oteli de arayabilirsiniz. * Tüm pazarlarda sunulmaz. Lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcınız ile bağlantıya geçin.

9 VERİMLİLİĞİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN. Çok ödüllü teknoloji paketi BMW Effi cientdynamics, sürüş dinamiklerinin ne kadar verimli olabileceğini gösterir. BMW yi daha dinamik hale getirirken yakıt verimliliğini de artırır. Bunun bir örneği de, Sürüş Deneyimi Kontrolü tuşuyla etkinleştirilen ECO PRO Modudur. Verimliliği artırmak ve yakıt tüketimini yüzde oranında azaltmak için çeşitli otomobil ayarlarını değiştirir. Ancak sürücü koltuğundan bakıldığında her şey kusursuz sürüş keyfi içindir. 1 Bireysel sürüş tarzına bağlıdır. Bulgular dahili bir BMW yakıt tüketimi çalışmasından elde edilmiştir. DİRENCİ EN AZA İNDİRİN. BMW Serisi Gran Turismo, söz konusu aerodinamizm olduğunda her şeyi akışına bırakır. Ön tekerlek bombelerinde bulunan yeni geliştirilmiş Havalandırma ve ön rüzgarlıktaki Hava Perdesi, hava direncini kelimenin tam anlamıyla en aza indirmeyi garantiler. Aktif arka spoyler de yükselmeyi en aza indirmek amacıyla hava akışını kullanarak verimliliği ve sürüş dinamiklerini artırır.

10 EMİSYONU AZALTIN. BMW Effi cientdynamics, çeviklikten ödün vermeden her zaman azami verimlilik sunar. Güçlü BMW TwinPower Turbo motorlar, etkileyici ölçüde yüksek tork gücü, çok düşük CO emisyonu ve inanılmaz yakıt verimliliği sağlar. BMW Serisi Gran Turismo da bir araya getirilmiş Optimum Vites Göstergesi ve Fren Enerjisi Geri Kazanımı ile, sınıfının en verimli otomobillerinden birinin direksiyonunun arkasında olacaksınız. Yakıt tüketimi ve CO emisyonu değerleri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Daha fazla bilgi /. sayfalarda bulunabilir. UFKUNUZU GENİŞLETİN. İç mekan ve dış dünya arasındaki boşluğu dolduran Opsiyonel Panorama cam tavan, en cömert iç mekanların bile çok daha ferah görünebileceğinin kanıtıdır. Uyumlu biçimde entegre edilmiş elektrikli tavan astarı yüksek kalitedeki iç tasarımı öne çıkarır. İster yatırılmış, ister tamamen açılmış olsun, Panorama cam tavan her zaman mükemmel havalandırma sağlar ve eşi olmayan bir özgürlük hissi uyandırır.

11 GENİŞ YÜK ALANI. Aklınızdaki plan ister deniz kenarında bir hafta sonu, arkadaşlarınızla gideceğiniz en sevdiğiniz İtalyan restoranı ya da bir iş toplantısı olsun, BMW Serisi Gran Turismo günün getireceklerine her zaman hazırdır ve sizin gereksinimlerinize göre uyarlanabilir. Mesela, : : oranında katlanabilen arka koltuk sırtlığı, bagaj bölmesinin genişletilmesi için ayarlanabilen sırtlık açısı veya opsiyonel sırtlık katlama işlevi. Tüm bunlar gününüzü kolaylaştırmak ve yolculuğunuzu daha kolay hale getirmek için tasarlanmış birçok özellikten yalnızca birkaçıdır. ARDINA KADAR AÇIK. Sıklıkla çok bagajla yolculuk ettiğinizde, yükleme ve boşaltma sırasında en küçük bir yardımın değerini kısa sürede öğrenirsiniz. Opsiyonel Konfor Erişim Sistemi ile bagaj kapağını açmak için arka tamponun altında ayağınızı hafi fçe hareket ettirmek yeterlidir. Böylece vakit kaybetmeden standart deri direksiyonun arkasına geçebilir ve bir sonraki varış noktanıza olan yolculuğunuza rahat bir şekilde devam edebilirsiniz.

12 KUŞKUSUZ BİR BMW. HER BİRİ KENDİNE ÖZGÜ. BMW Serisi Gran Turismo nun birçok farklı yüzü ve bunları öne çıkartmak için birçok farklı yöntemi vardır. Örneğin, dışta parlatılmış Alüminyumdan dekoratif elemanlar ve içte parlak renkler ve ince ahşap kaplamalarıyla nefesinizi kesecek Modern Line. Havalandırmanın renk tasarımı bile ilgili donanım paketine uyarlanmıştır. Seçiminiz ister Modern, ister Sport ya da Luxury Line olsun, kesin olan tek bir şey vardır: Her donanım kombinasyonu BMW Serisi Gran Turismo ya son derece kişisel bir görünüm ve his verir.

13 ÇOK DAHA DİNAMİK BİR HİS İÇİN. Sport Line, Mercan Kırmızısı vurgu çizgilerine sahip parlak iç kaplamaların yanı sıra, kırmızı kontrast dikişli spor koltukları da içeren çarpıcı dış ve iç tasarım elemanlarını kapsar. Buna uygun bir sürüş deneyimi olarak da bu donanım paketi ve M Sport paketin bir parçasını oluşturan Sport+ modu da mevcuttur. ÇOK DAHA ATLETİK BİR YAPI. Daha güçlü bir görünüm için Sport Line a dahil parlak renkte çarpıcı böbrek ızgara çubuklarını ve Havalandırmayı ya da opsiyonel i n ç ko d l u ç i f t ko l l u h a fi f a l a ş ı m j a nt l a r ile karma lastikleri de tercih edebilirsiniz. Tüm bunlar bu olağanüstü otomobili, yine olağanüstü bir kişiselleştirilmiş otomobile nasıl dönüştürebileceğinize dair birkaç örnektir.

14 LÜKS İÇ TASARIM. Luxury Line ın İnci Parlak Krom vurgu çizgilerine sahip ince ahşap iç kaplamaları ve sayısız krom süslemeleri, hayattaki zarif şeylerden aldığınız kişisel zevki yansıtan şık ve ayrıcalıklı bir atmosfer oluşturur. ŞIK BİR SUNUM. Luxury Line ın ayrıcalıklı havası hem içeride ve hem de dışarıda kendisini gösterir. BMW böbrek ızgara çubukları, özel yan cam çerçeveleri, Havalandırma ve egzoz çıkışı kaplaması gibi parlak Kromdan dekoratif elemanlar, opsiyonel inç W kollu kodlu hafi f alaşım jantlar ile bu kişisel görünümü öne çıkarır.

15 BMW ConnectedDrive Özgürlüğe bağlanın. BMW CONNECTED DRIVE HİZMETLERİ VE UYGULAMALARI AKILLI BAĞLANTI. BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları* şimdi eskisinden çok daha hızlı ve çok daha kolay şekilde kişisel gereksinimlerinize göre yapılandırılabilir. Her yolculukta en sevdiğiniz müzikleri mi dinlemek istiyorsunuz? AUPEO! kişisel İnternet radyosu ile artık bu çok kolay. Dünyamız her geçen gün daha da bağlantılı bir hale geliyor. BMW sürücüleri, bilgi edinmek, telefon veya e-postayla iletişim kurmak ve yolculuk sırasında her şey hakkında güncel bilgilere sahip olmak amacıyla otomobilleri ile dış dünyanın iletişim halinde olmasına alışıktır. BMW ConnectedDrive konsepti, BMW otomobillerini ve yolcularını dış dünyaya ve çevredeki trafi ğe bağlayan tüm hizmetleri ve yenilikçi teknolojileri içerir. AUPEO! KİŞİSEL İNTERNET RADYOSU KENDİ RADYO PROGRAMINIZI YARATIN. Bir akıllı telefon ve ücretsiz AUPEO! kişisel İnternet radyosu uygulaması ile yalnızca sevdiğiniz parçaları dinleyeceğinizden şüpheniz olmasın. Özelleştirilebilir İnternet radyosu müzik zevkinize ayak uydurur. nin üzerinde müzik türü içerisinden seçiminizi yapın ve şu anda bir milyondan fazla parça içeren bir müzik kitaplığına erişin. Müzik tercihlerinizi belirlemek için Kontrol Ekranındaki Beğen ve Engelle düğmelerini kullanabilirsiniz. Akıllı telefon ek bileşen adaptörü veya BMW tarafından tavsiye edilen bir kablo aracılığıyla otomobilinize bağlanır. Bu fonksiyon için Professional Navigasyon Sistemi gereklidir. İNTERNET BİLGİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA. Banka hesabınızın bakiyesini kontrol etmeniz, ebay de bir teklif vermeniz veya Wikipedia da bir şeye bakmanız gerektiğinde, BMW ConnectedDrive Internet seçeneği istediğiniz online işlemi yapmanıza olanak tanır. İstediğiniz her bilgi için internette arama yapabilmenizi sağlamak amacıyla, merkez konsoldaki idrive Butonu bilgisayar faresi olarak işlev görür. BLUETOOTH OFİS HER ZAMAN YANINIZDA. Bluetooth Ofi s e-postalar, randevular, görevler, kişiler ve metin mesajları gibi BMW ofi s fonksiyonlarının Kontrol Ekranında görüntülenmesini veya sesli okuma fonksiyonu sayesinde hoparlörlerden okunmasını mümkün kılar. Tüm uyumlu mobil cihazlar adresinde listelenmiştir. BMW ConnectedDrive geniş bir yelpazede yer alan akıllı hizmetler ve destek sistemleri ile herkesin istediğini seçebilmesini mümkün kılar. BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları sürücü, otomobil ve dış dünya arasında çok yönlü bağlantı sağlayarak daha fazla özgürlük sunar. BMW ConnectedDrive sürücü destek sistemleri BMW ile yaptığınız her yolculuğu daha güvenli ve daha konforlu kılar. Akıllı sistemler sürücünün işini kolaylaştırır ve kaza riskini en aza indirir. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: * Tüm ülkelerde sunulmayabilir. Lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcınız ile bağlantıya geçiniz. Burada gösterilen resimler donanım örnekleridir. Özellikler her bir BMW için ayrıdır. Modele bağlı olarak, Kontrol Ekranı ve içeriğin sunumu farklılık gösterebilir BMW ConnectedDrive

16 BMW CONNECTED DRIVE SÜRÜCÜ DESTEK SİSTEMİ ÖNGÖRÜ SAHİBİ BİR YARDIMCI PİLOT. BMW ConnectedDrive Sürücü Destek Sistemi, güvenliği ve konforu artırmanın yanı sıra sürüş keyfi nizi de en üst düzeye çıkaracak yenilikçi fonksiyonlar içerir. Bir sonraki virajın ne kadar keskin olduğunu önceden bilmek istediğinizde tam renkli BMW Head-Up Display size bunu söyler. Karanlıkta daha fazla ışığa ihtiyacınız olduğunda Uzun Far Fonksiyonu size yardımcı olur. BMW HEAD-UP DISPLAY GÖZÜNÜZ DAİMA YOLDA. Tam Renkli BMW Head-Up Display, ilgili bilgileri sürücünün görüş alanına yansıtır (polarize güneş gözlükleri ile tam olarak görülemez). Böylece sürücünün hiçbir zaman gözlerini yoldan ayırmasına gerek kalmaz. Head-Up Display; mevcut hız bilgisi, navigasyon talimatları, Hız Limit Bilgisi ve Sollama Yapılamaz İşareti, Kontrol mesajları ve bilgi-eğlence gibi bilgileri görüntüler. HIZ LİMİT BİLGİSİ HIZ LİMİTİ TAM DA İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ YERDE, YANİ GÖRÜŞ ALANINIZDA. Hız Limit Bilgisi ve sollama yapılamaz işareti, geçerli hız limitlerini ve sollama yasağı tabelalarını algılar ve gösterge panelindeki Bilgi Ekranında ya da BMW Head-Up Display'de sürücüye görüntüler. Özelliklerin kullanılabilmesi için Professional ya da Business Navigasyon Sistemi gereklidir. SÜRÜŞ ASİSTANI ARKANIZA YASLANIN VE YOLU BMW'NİZE BIRAKIN. Sürüş Asistanı, Şerit Terk Uyarısı ve Yaklaşma Kontrolü Uyarısı gibi kamera tabanlı sistemleri bir araya getirir. Sistem yaklaşık km/sa hızdan itibaren, istek dışı olarak gerçekleştirilen şerit değiştirmeler konusunda sürücünün dikkatini çekmek üzere direksiyona hafi f titreşimler gönderir. Yaklaşma Kontrolü Uyarısı önde seyreden otomobilleri algılar ve kaçınılmaz bir çarpışma riski durumunda uyarır. Yayalar da algılanır ve böylelikle sürücü potansiyel çarpışma riskleri konusunda uyarılır ve gerekirse frene basılır. AKTİF KORUMA VE DİKKAT ASİSTANI YOLDA KARŞINIZA ÇIKACAK HERŞEYE HAZIR. Aktif Koruma, otomobil için güvenlik bileşenlerinden oluşur. Örneğin, kritik durumlarda emniyet kemerleri gerilir, koltuklar dik konuma gelir ve camlar kapanır. Bir kaza durumunda sistem otomatik olarak fren yaparak otomobili durdurabilir. Ayrıca, Dikkat Asistanı sürüş tarzını izleyerek, yorgunluk belirtisi durumunda sürücüyü Kontrol Ekranı aracılığıyla uyarır. ÇEVRE GÖRÜŞ KAMERA SİSTEMİ VE PARK ASİSTANI HER ŞEYE HAKİM OLUN. Çevre Görüş sistemi derece panoramik görüntü sağlayan Geri Görüş Kamerası ve Yan Görüş Kamerasından oluşur: Üst Görüş, daha rahat manevra için otomobilin her iki tarafında arka kısmın görüntüsünü sunar. Yan Görüş, otoban veya yan yoldan çıkışlarda daha iyi görüş alanı sağlar. Görüntüler aynı zamanda Kontrol Ekranında da gösterilir. GÖZ KAMAŞTIRMAYAN UZUN FAR FONKSİYONU İLE AKILLI BİR VİZYON. Uzun Far Fonksiyonu, karşıdan gelen trafi ği veya öndeki otomobili algıladığında, otomatik olarak uzun far ve kısa far arasında geçiş yaparak sürücüyü destekler. Ortam yeterince aydınlık olduğunda, Uzun Far Fonksiyonu otomatik olarak uzun farları kapatır. Burada gösterilen resimler donanım örnekleridir. Özellikler her bir BMW için ayrıdır. Modele bağlı olarak, Kontrol Ekranı ve içeriğin sunumu farklılık gösterebilir BMW ConnectedDrive

17 BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW EFFICIENT DYNAMICS ÇOK DAHA AZI İLE ÇOK DAHA FAZLASI. BMW, çok ödüllü sürdürülebilirlik stratejisinin bir parçası olarak, verimli sürüş teknolojileri hedefi ni benimseyen ilk üreticilerden biridir. Standart olarak sunulan BMW Effi cientdynamics, yakıt tüketimini ve emisyonu azaltırken dinamik performansı da artırmak için tasarlanmış kapsamlı bir teknoloji paketidir. Bu strateji BMW Group'un Avrupa yeni otomobil fi losunun CO emisyonunu 'ten bu yana % 'dan fazla düşürmesini mümkün kılmıştır. Halihazırda BMW modelinin km başına maksimum CO emisyonu sadece gr düzeyindedir. Aynı hedefe giden farklı yollar: tipik BMW sürüş keyfi. BMW, BMW EfficientDynamics projesinin çatısı altında, sürekli olarak kendisini uzun vadede emisyonsuz mobilite hedefine daha da yakınlaştıracak yenilikçi sistemler geliştiriyor. BMW nin daha fazla sürüş keyfi sunmak için attığı bu adım birkaç dayanağa sahip: Teknoloji paketi. Geleneksel dizel ve benzinli motorlar barındıran otomobillerin optimizasyonu gelişerek devam ediyor. BMW TwinPower Turbo teknolojisi, ECO PRO modu veya Otomatik Start/Stop işlevi gibi yenilikleri içeren kapsamlı teknoloji paketi, yakıt tüketimini ve CO emisyonunu azaltırken performansı ve sürüş keyfi ni de artırabilmemizi mümkün kılıyor. Tüm bunlar her BMW de standart olarak yer alıyor. BMW ActiveHybrid. BMW ürün yelpazesi; BMW ActiveHybrid, BMW ActiveHybrid ve BMW ActiveHybrid gibi etkileyici hibrid modelleri içerir. Tüm modeller, sıra dışı verimlilik ve olağanüstü dinamikler açısından akıllı enerji yönetimi özelliğine sahiptir. BMW edrive. Elektrikli sürüşün akıllı ve dinamik yolu. Yenilikçi motor teknolojimiz sürüş keyfi ni geleceğe taşıyor. BMW edrive teknolojisinin kalbinde üç bileşen yer alır; bir elektrikli senkronize motor, yüksek performanslı bir lityum-iyon batarya ve akıllı enerji yönetimi. BMW'nin motor teknolojisi sadece elektrikli sürüşe olanak sağlayarak geleceğin emisyonsuz sürüşünün yolunu açmıştır. BMW i. Effi cientdynamics felsefesinden ilham alan BMW i, BMW i ve BMW i gibi elektromobilite temelinde yeni bir otomobil konsepti geliştirmektedir. Mevcut BMW Effi cientdynamics teknolojilerini de içeren bu otomobiller, karbon kullanımı gibi akıllı hafi f yapı malzemeleri alanındaki yeniliklerden de faydalanırlar. Tüm ürün yelpazesinde sürdürülebilirliğe ve ilave mobilite hizmetlerine odaklanan BMW i bireysel mobilite anlayışımızı yeniden tanımlamaktadır. BMW SERİSİ GRAN TURISMO DAKİ BMW EFFICIENT DYNAMICS ÖZELLİKLERİNE GENEL BAKIŞ. Otomobil geçici bir süre için durduğunda (örneğin trafi k ışıklarında), Otomatik Start/Stop işlevi toplam yakıt tüketimini daha da düşürmek için motoru kapatır. Sürücü debriyaja bastığında (altı ileri düz şanzıman) ya da ayağını frenden çektiğinde (sekiz ileri Steptronic şanzıman) motor saniyenin kısa bir dilimi içerisinde otomatik olarak yeniden çalışır. BMW TwinPower Turbo teknolojisi benzinli motorlarda TwinScroll turboşarj teknolojisini Valvetronic, Çift VANOS ve Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile bir araya getirir. Dizel motorlarda ise Commonrail Direkt Enjeksiyon, türbin geometrisine sahip turboşarj/iki aşamalı turboşarj ile bir araya getirilir. Bu, BMW TwinPower Turbo benzinli ve dizel motorların yakıt tüketimini belirgin bir şekilde düşürürken, performansı da tüm motor devirlerinde fark edilir bir şekilde yükseltir. Fren Enerjisi Geri Kazanımı sayesinde, sürücü frene bastığında ya da ayağını gaz pedalından çektiğinde alternatör elektrik üretir. Daha önce kullanılmayan kinetik enerji, elektrik enerjisine dönüştürülür ve aküye beslenir. Aerodinamik alanında, BMW uygun şekilde birbiri ile koordine edilen bir dizi yenilik sayesinde mükemmel hava direnci rakamları elde etmiştir. Bunun toplam verimlilik ve yakıt tüketimi üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Bu özellikler arasında, alt takımın düz yüzeyi, ön rüzgarlıkta yer alan Hava Perdesi ve ön tekerlek bombelerindeki Havalandırma yer alır. Bireysel sürüş stilinize bağlı olarak, ECO PRO Modu, şirket içi BMW yakıt tüketimi çalışmasına göre, yakıt tüketiminizi yüzde ('ye varan oranda azaltmanıza yardımcı olur. Vites karakteristikleri, vites değiştirme noktaları ve gaz pedalı hassasiyeti optimize edilir ve akıllı bir ısıtma/klima konsepti uygulamaya konur. Aynı zamanda ECO PRO Modunda sürücüye verimliliği nasıl artırabileceği hakkında ipuçları sunulur. Kazanılan ek menzil de bonus kilometreler olarak gösterilir. ECO PRO Route özelliği de yakıtın verimli şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Professional Navigasyon Sistemi ile bir araya gelerek, bireysel sürüş stiliniz ve yerel koşulların yanı sıra trafi k hacmini de göz önünde bulundurarak, verimlilik açısından optimize edilmiş bir rota önerir. Ayrıca, sürücü ayağını gaz pedalından çektiğinde ve frene basmadığında otomobil seyir moduna geçer ve ( (km/sa arası hızlarda süzülerek ilerler. Optimum Vites Değiştirme Göstergesi, bir başka vitese geçmenin daha verimli olduğu zamanı görüntüler. Sistem vitesi ne zaman yükselteceğiniz ya da düşüreceğiniz konusunda öneride bulunur ve bunu kişisel sürüş stilinize uyarlar. Sekiz ileri Steptronic şanzıman, yumuşak vites geçişleri ve daha kısa vites aralıkları sayesinde vites değiştirmeyi ve otomobil kullanmayı son derece rahat bir hale getirir. Olağanüstü konforu elle tutulur dinamikler ve artırılmış yakıt verimliliği ile bir araya getirir. ( / ( itibariyle durum BMW EfficientDynamics

18 HIZLANMADA VE YAKIT TÜKETİMİNDE. ÜSTÜN MOTORLAR. Benzinli motorlar. Yenilikçi BMW TwinPower Turbo benzinli motorlar BMW Effi cientdynamics stratejisinin temel öğelerini oluştururlar ve çeşitli ödüllerle onurlandırılmışlardır. En son yakıt enjeksiyon sistemlerini, tam değişken güç dağıtımı ve yenilikçi turboşarj teknolojisi ile bir araya getirirler. Dizel motorlar. Dizel motorlarda kullanılan BMW TwinPower Turbo teknolojisi, artırılmış verimlilik ve daha dinamik bir performans için gelişmiş enjeksiyon teknolojileri ile tam değişken çıkış kontrolünü yenilikçi turboşarj teknolojisi ile bir araya getirir. Tüm dizel modeller hafif alüminyum yapıya sahiptir ve sıfır bakım gerektiren partikül filtresi ile donatılmıştır Tork (Nm) 500 Güç (kw) Tork (Nm) Güç (kw) Tork (Nm) Güç (kw) Tork (Nm) 0 0 Güç (kw),,,, Devir hızı (rpm) Mükemmel verimlilik: BMW i Gran Turismo nun BMW TwinPower Turbo altı silindirli benzinli motoru son derece verimlidir. 0 1,000 2,000 3,000 4,000 5,000 Devir hızı (rpm) Güçlü tork: BMW TwinPower Turbo dört silindirli dizel motor ile BMW d Gran Turismo. BMW i/ i xdrive. Bu BMW TwinPower Turbo sıralı altı silindirli benzinli motor, litre kapasiteye sahiptir ve bir TwinScroll turboşarjı, Valvetronic, Çift VANOS ve Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile birleştirir. Bu akıllı inovatif paket ortalama yakıt tüketimini km de yalnızca, litreye düşürürken (Steptronic şanzımanlı i xdrive:,, litre), km deki CO emisyonu gr/km dir (Steptronic şanzımanlı xdrive: gr/km). Performans rakamları da aynı ölçüde etkileyicidir: bg ( kw) Nm maksimum tork ve yalnızca, saniyede dan km/sa hıza erişim (Steptronic şanzımanlı i xdrive:, saniye). Azami hız km/sa dir (elektronik olarak sınırlandırılmıştır). BMW i/ i xdrive. Bu BMW TwinPower Turbo dört silindirli benzinli motor,. dev/dak kadar son derece düşük devirlerde bile maksimum Nm tork sunar. TwinScroll turbo şarj ile Valvetronic, Çift Vanos ve Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyonu bir araya getiren BMW TwinPower Turbo teknolojisi sayesinde, bu dört silindirli motor bg ( kw) güçle, dan km/sa hıza, saniyede erişir (Steptronic şanzımanlı i xdrive:, saniye). Azami hızı km/sa (elektronik olarak sınırlandırılmıştır) ve ortalama yakıt tüketimi km de,, litre (Steptronic şanzımanlı i xdrive:,, litre), CO emisyonu ise gr/km dir (Steptronic şanzımanlı i xdrive: gr/km). BMW i/ i xdrive. Bu BMW TwinPower Turbo dört silindirli benzinli motor, litre kapasiteye sahiptir ve bir TwinScroll turboşarjı, Valvetronic, Çift VANOS ve Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile birleştirir. Sonuç verimlilik ve gücün etkileyici birleşimidir. bg ( kw) güç ve azami Nm tork 'dan km/sa hıza, saniyede ( ' i xdrive:, saniye) ulaşmayı ve ' km/sa azami hızı mümkün kılar ( ' i xdrive: '' km/sa). Ortalama yakıt tüketimi: km de,, litre ( ' i xdrive:,,' litre), CO ' emisyonu gr/km ( ' i xdrive: gr/km). BMW d xdrive. BMW Twinpower Turbo Teknolojisine sahip bu üstün dizel model, dev/dak ve dev/dak gibi düşük devir hızlarında bile Nm maksimum tork sağlar. Son derece akıcı ve spontan tepkili sıralı silindirli motor bg ( kw) güç sunar. dan km/sa hıza sadece, saniyede ulaşırken, km de ortalama,, litre yakıt tüketir. Dört çeker sistemi çekişi ve yön dengesini daha da artırır. BMW d/ d xdrive. Maksimum performans ve son derece verimli yakıt tüketimi oranı bu modelin başlıca özellikleridir. BMW TwinPower Turbo teknolojisiyle bg ( kw) güce sahip altı silindirli sıralı dizel motor, dev/dak gibi düşük devir hızlarında bile Nm düzeyinde etkileyici bir tork sunar. Böylece dan km/sa hıza yalnızca, saniyede hızlanabilirsiniz. ( d xdrive:, saniye). Üstelik, km deki yakıt tüketimi sadece,, litre ( d xdrive:, l) ve ortalama CO emisyonu gr/km ( d xdrive: gr/km) aralığındadır. BMW d., litre kapasiteli ve bg ( kw) güce sahip BMW TwinPower Turbo dört silindirli dizel motor, CommonRail direkt enjeksiyon ve değişken türbin geometrisine sahip iki aşamalı turboşarjı bir araya getirir. Yalnızca, dev/dk da maksimum Nm tork sağlar. BMW d, km den km/sa hıza, saniyede çıkar ve km/sa azami hıza ulaşır. Ortalama yakıt tüketimi: km de,, litre. CO emisyonu: gr/km. BMW d/ d xdrive. BMW TwinPower Turbo dört silindirli dizel motor,, litrelik kapasitesiyle bg ( kw) lik olağanüstü bir performans üretir. CommonRail direkt enjeksiyon ve değişken türbin geometrisine sahip turboşarjın bileşimi km/sa lik bir azami hız sağlar ve BMW yi, ile, dev/dk arasında Nm torkla km den km/sa hıza, saniyede ulaştırır. Ayrıca, km başına,, litre ( d xdrive:, litre) yakıt tüketimi ve g/km ( d xdrive: g/km) CO emisyonuyla olağanüstü ölçüde yakıt verimliliği sağlar. BMW d., litre kapasiteli BMW TwinPower Turbo dört silindirli dizel motor, bg ( kw) güç ve maksimum Nm torkla güçlü ve esnek şekilde hızlanır. Başarısını CommonRail direkt enjeksiyon ve değişken türbin geometrili bir turboşarja borçludur. Hareketsiz durumdan km/sa hıza, saniyede ulaşır ve azami hızı km/sa tir. Dahası, bu son derece verimli motor ortalama olarak km de yalnızca,, litre yakıt tüketirken CO emisyonu da g/km olur. Yakıt tüketimi ve CO ' emisyonu değerleri seçilen jant ve lastik boyutuna bağlıdır. Daha fazla bilgi için sayfa / a bakabilir veya Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcınıza başvurabilirsiniz BMW TwinPower Turbo motorlar

19 ÜSTÜN SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ İÇİN İDEAL BİR TEMEL. MÜKEMMEL BİR ŞASİ. BMW Serisi Gran Turismo her sürüşten keyif alabilmeniz için çok çeşitli yenilikçi teknolojiler içerir. Bu sistemlerin bir çoğu akıllı biçimde birbiriyle bağlantılıdır ve bu entegrasyon seviyesi sayesinde, her türlü yolda, her virajda ve her saniye maksimum sürüş keyfi yle birlikte mümkün olan en iyi güvenliği sunar. Opsiyonel adaptif süspansiyon çok daha dinamik yol tutuşu sunar. Adaptif M süspansiyondaki elektronik kontrollü amortisörler mevcut sürüş stilinize ve yol koşullarına uyum sağlar. Sürüş Deneyimi Kontrolü düğmesi ile amortisör özelliklerini değiştirebilirsiniz. Sürüş Deneyimi Kontrolü düğmesini kullanarak Sport veya Sport+ modu seçildiğinde, fark edilir derecede daha sert bir amortisör ayarı etkinleştirilir. Arkadan itişli modeller için Adaptif M süspansiyon, sürüş konforunu etkilemeyecek şekilde milimetre kadar alçaltılan bir şasiyi de içerir. Değişken spor direksiyon direksiyon oranını direksiyon açısına uygun şekilde değiştirerek mevcut yol hızınızdan bağımsız çalışır. Servotronic işlevi de içerir ve dar alanda manevra gerektiren durumlarda direksiyon hareketini azaltır. Bu özellikle keskin virajlarda ve dönüşlerde dinamik bir şekilde otomobil kullanırken çevikliği büyük ölçüde artırır, park etmeyi ve manevra yapmayı kolaylaştırır. Direksiyon açısı küçük olduğunda, direksiyon düz yolda sabit bir yönlendirme dengesi ile hassasiyet sunar. Arkadan itiş, BMW nin bilinen olağanüstü çeviklik ve manevra kabiliyetini sağlayan son derece önemli bir yapı taşıdır. Aynı zamanda, bu sürüş konfi gürasyonu, tüm şasi üzerinde ideal güç dağılımına olanak sağlıyor. Böylece, güç ve çekişin yola mükemmel şekilde aktarılması sağlanıyor. Akıllı BMW xdrive dört çeker sistemi, en zorlu yol koşullarına bile mükemmel biçimde uyarlanır ve her zaman olağanüstü bir çekiş sunar. xdrive ve Dinamik Denge Kontrolü (DSC) ile otomobilinizin yönü sabit ve kontrol edilebilir şekilde kalır, xdrive tahrik kuvvetini ön ve arka akslara esnek şekilde dağıtır, her zaman zeminle en uygun teması sağlamak üzere şimşek hızında ayarlamalar gerçekleştirir. Bu durum xdrive ın dört çeker sisteminin, çekiş, yön dengesi ve güvenlik gibi avantajlarını tipik BMW çevikliği ile bir araya getirmesine olanak verir. ECO PRO özelliği içeren Sürüş Deneyimi Kontrolü, direksiyon gibi hareketli aksam ve süspansiyon bileşenlerinin Comfort, Sport ve Sport+ modları (Steptronic spor şanzıman, değişken spor direksiyon, adaptif süspansiyon, Sport Line ve M Sport paketi ile birlikte sunulur) aracılığıyla bağımsız olarak uyarlanmasını sağlar. ECO PRO Modunun etkinleştirilmesi, yakıt tüketimini optimize eder ve potansiyel tasarrufun gösterge panelinde görüntülenmesini sağlar. Aktif arka spoyler mükemmel bir yol tutuşu ve klasik BMW dinamiklerini sağlamak üzere, hızınız arttıkça otomobilin arka kısmındaki hava akışını optimize eder. Arka spoyler km/sa in üzerindeki hızlarda otomatik olarak açılır ve km/sa hıza düştüğünüzde geri çekilir. Aktif arka spoyleri sürücü tarafındaki kapı üzerinde yer alan bir düğme aracılığıyla da (elektrikli cam kontrollerinin altında) elle kontrol edebilirsiniz. Opsiyonel sekiz ileri Steptronic spor şanzıman kişisel sürüş stilinize uyum sağlar. Konforlu gezintilerden dinamik sürüşlere kadar her şey için mükemmeldir. Spor otomatik şanzıman, aynı zamanda kısaltılmış vites kolu ya da Spor deri direksiyon üzerinde yer alan vites kanatçıklarını kullanarak vitesleri elle değiştirmenize olanak tanır. Sport modunda, vites değiştirme maksimum dinamiklere göre yapılandırılır. Özellikle sekiz vitesin hassas şekilde kademelendirilmesi, hızlanma sürecini en iyi hale getirir ve motor devri mümkün olan en ideal verimliliği ve performansı garanti etmek üzere sürekli olarak optimize edilir Şasi ve güvenlik

20 DAHA FAZLA GÜVENLİK, DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. Yeni BMW Serisi Gran Turismo modeli, her olasılığa hazır en son teknolojilerle donatılmıştır. Mükemmel kullanım özellikleri ve yenilikçi donanım standart olarak sunulur. Sürücüler her durumda en uygun desteği sunan en son teknolojilerin keyfi ni sürebilir. Nereye giderseniz gidin, güvende ve koruma altında hissedersiniz. serisi Değişken Aydınlatmalı Adaptif Farlar, içerdikleri viraj ışıkları ve Elektrokrom Uzun Far Fonksiyonu ile sürücü direksiyonu çevirdiği anda döner farları en uygun biçimde ayarlayarak virajları daha uzun mesafelerden aydınlatır. Değişken ışık dağıtımı, far mesafesini, örneğin, şehir içi ve otoyol koşullarına göre otomatik olarak uyarlar. Kısa mesafede görüşü artırmak için, otomobil hareketsizken bile direksiyon döndürüldüğünde ya da sinyal lambası yakıldığında, sis farları içerisine entegre edilmiş olan viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Elektrokrom Uzun Far Fonksiyonu (opsiyonel Adaptif Far donanımına dahildir), trafik koşullarına ve ortam ışığına bağlı olarak gece yolun en uygun biçimde aydınlatılması amacıyla uzun ve kısa far arasında otomatik geçiş yapar. Sistem öndeki veya karşıdan gelen otomobilleri algılar ve yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını engellemek için uzun far ayarını sürekli olarak değiştirir. Aktif koruma, BMW deki tüm güvenlik bileşenlerinin birbirini mükemmel şekilde tamamlamak üzere tasarlandıkları anlamına gelir. Potansiyel olarak tehlikeli durumlarda, Aktif Koruma işlevi ön koltuk emniyet kemerlerinin gerginliğini otomatik olarak artırır ve açık olan tüm camlarla birlikte opsiyonel Panoramik cam tavanı da kapatır. Bir kaza meydana geldiğinde otomatik frenleme işlevi otomobili tamamen durdurarak ardından meydana gelebilecek diğer çarpışmaları önlemeye önemli ölçüde yardımcı olur. Ek olarak, Dikkat Asistanı, Kontrol Ekranında yorgunluk ve herhangi bir düzensiz sürüş belirtisine yönelik olarak sürücünün direksiyon tepkilerini izler. Akıllı ecall*, hava yastıklarının açılmasını ve kemer gergilerinin etkinleşmesini gerektiren ciddi bir kaza meydana geldiğinde otomatik olarak alarm verir. Yerleşik SIM kart aracılığıyla otomobilin tam konumu, kazanın şiddeti hakkında bilgiler ve yolcuların olası yaralanma riskleri gibi kurtarma detayları BMW çağrı merkezine aktarılır. BMW çağrı merkezi, en yakındaki kurtarma koordinasyon merkezini bilgilendirir ve yardım ulaşıncaya kadar kazazedeleri telefonla yönlendirir. Yolda başka kişilerin kaza geçirmesi durumunda acil durum çağrısı elle de tetiklenebilir. İşlevselliği artırılmış Dinamik Denge Kontrolü (DSC), Viraj Fren Kontrolü (CBC), yokuş kalkış asistanı, fren asistanı, kuru frenleme işlevi ve fren hazırlığını içerir. DSC en küçük bir kaymayı bile hisseder ve otomobilinizi anında dengeler. Çekiş Modu (DTC) DSC nin bir alt işlevidir. Belirli sürüş koşullarında, hızlanmayı optimize etmek için tekerlek kaymasının artışına izin verir ve daha dinamik bir şekilde otomobil kullanmanızı sağlar. Hava yastıkları, BMW nizin mükemmel koordinasyona sahip güvenlik sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, ön ve arka kısımdaki yolcular için baş hava yastıklarından oluşan bir perde sisteminin yanı sıra ön koltukların arka kısmına entegre yan hava yastıklarının dahil olduğu altı özel hava yastığı, güvenliği artırır. R u n fl a tl a s t i k l e r,hava basıncı düştüğünde lastiklerin tamamen çökmesini ya da gevşemesini önlemek için güçlendirilmiş yan duvarlara sahiptir. Böylece, lastik patladığında, bir sonraki onarım atölyesine güvenle ulaşabilirsiniz. Lastik basıncı izleme sistemi standart olarak sunulur ve lastiklerden birinde tavsiye edilen basınçtan % ya da daha fazla bir düşüş olduğunda sürücüyü bilgilendirir. Lastik değiştirildikten sonra, sistem tüm lastiklerde doğru hava basıncıyla yeniden başlatılmalıdır. Yolcu kabini. Özel destek yolları, düğüm bağlantıları ve çok güçlü malzemelerin uygun şekilde kullanılması sayesinde, işlevsel gövde tasarımı önden, yandan veya arkadan çarpışma durumunda maksimum düzeyde pasif güvenlik sağlar. * Tüm ülkelerde sunulmayabilir. Lütfen Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcınız ile bağlantıya geçiniz Şasi ve güvenlik Standart donanım Opsiyonel donanım

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW SERİSİ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW SERİSİ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW SERİSİ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. YENİ BMW SERİSİ. GERÇEK SÜRÜŞ KEYFİ. RAKİPSİZ. #BMWstories BMW, kusursuz

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

BMW SERİSİ. CABRIO VE COUPÉ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Cabrio Coupé. Sheer Driving Pleasure

BMW SERİSİ. CABRIO VE COUPÉ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Cabrio Coupé. Sheer Driving Pleasure BMW Serisi Cabrio Coupé www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ. CABRIO VE COUPÉ. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. CENNET İLE DÜNYA ARASINDA. BMW SERİSİ. BMW Serisi

Detaylı

BMW SERİSİ SEDAN. OLAĞANÜSTÜ STİL. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure

BMW SERİSİ SEDAN. OLAĞANÜSTÜ STİL. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ SEDAN. OLAĞANÜSTÜ STİL. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BAZEN BİR RESİM BİN SÖZCÜĞE BEDELDİR. Editoryal

Detaylı

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BAZEN BİR RESİM BİN SÖZCÜĞE BEDELDİR. Editoryal HER AN DAHA DA MÜKEMMEL.

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. İLERLEMENİN ÜRÜNÜ. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. İLERLEMENİN ÜRÜNÜ. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. İLERLEMENİN ÜRÜNÜ. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. Editoryal BİR KEZ DAHA TEK RAKİBİ KENDİSİ. BMW X pazara sunulduğundan

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s

270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s YENİ PEUGEOT RCZ R 270 hp 0-100 Km/h: 5.9 s 145 g/km CO 2 Yeni Peugeot RCZ R, şimdi tasarımı ve performansını yükselten yeni özellikleri ile tam bir sportmen; ekonomik yakıt tüketimi ile tam bir çevreci.

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

*Icon paketi ile * 1. Renault R-Link. 7 ekrana dokunarak ya da sesli komutlar ile onunla konușarak yenilikçi ve pratik ișlevlere erișin: multimedya, Tomtom navigasyon, telefon ve Bluetooth bağlantısı.

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri:

BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: BlueEFFICIENCY teknolojisinin özellikleri: Yeni motor nesli, ihtiyaca göre ayarlanan, elektrik destekli hidrolik direksiyon ve vites değiştirme göstergesi, ekonomik sürüşün temelleridir. BlueEFFICIENCY

Detaylı

YENİ BMW SERİSİ SEDAN. TUTKU KAZANIR. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure

YENİ BMW SERİSİ SEDAN. TUTKU KAZANIR. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW SERİSİ SEDAN. TUTKU KAZANIR. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. TARZ İLE STANDART KARŞI KARŞIYA. Yeni BMW Serisi

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM!

CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM! CITROËN C1 CITROËNC1TARZINI SEVİYORUM! Şehir onun doğal ortamıdır. Şehir içinde sürüş için tasarlanmış yeni Citroën C1 alışılmadık bir çeviklik, üstün ses ekipmanı, düşük yakıt tüketimi ve eğlenceli bir

Detaylı

#.8 4FSJTJ 4IFFS %SJWJOH1MFBTVSF XXXCNXDPNUS. :&/æ#.8 4&3æ4æ. )&3Ć&:æ/ ;,"3",5&3. #.8&G DJFOU%ZOBNJDT %BIBB[U¼LFUJN%BIBGB[MBT¼S¼ćLFZGJ

#.8 4FSJTJ 4IFFS %SJWJOH1MFBTVSF XXXCNXDPNUS. :&/æ#.8 4&3æ4æ. )&3Ć&:æ/ ;,3,5&3. #.8&G DJFOU%ZOBNJDT %BIBB[U¼LFUJN%BIBGB[MBT¼S¼ćLFZGJ #.8 4FSJTJ XXXCNXDPNUS 4IFFS %SJWJOH1MFBTVSF :&/æ#.8 4&3æ4æ )&3Ć&:æ/ ;,"3",5&3 #.8&G DJFOU%ZOBNJDT %BIBB[U¼LFUJN%BIBGB[MBT¼S¼ćLFZGJ Ć&)3æ3&/,-&/%æ3æ3 :&/æ#.8 4&3æ4æѭ63#"/-*/&7& 41035-*/& #.8&GGJDJFOU%ZOBNJDT

Detaylı

SPORTİF GÜÇ GÖSTERİSİ. BMW M PERFORMANCE AKSESUARLARI.

SPORTİF GÜÇ GÖSTERİSİ. BMW M PERFORMANCE AKSESUARLARI. BMW M Performance BMW Serisi BMW Serisi BMW Serisi BMW Serisi www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure SPORTİF GÜÇ GÖSTERİSİ. BMW M PERFORMANCE AKSESUARLARI. BMW SERİSİ. BMW SERİSİ. BMW SERİSİ. BMW SERİSİ.

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

Yeni B-MAX Sürüş Deneyimi & Teknolojik Özellikler

Yeni B-MAX Sürüş Deneyimi & Teknolojik Özellikler Yeni B-MAX Sürüş Deneyimi & Teknolojik Özellikler Şehirde araç kullanmak artık çok daha keyifli... B-Max, benzersiz tasarımı yanında segmentinde ilk kez sunulan yüksek teknolojik özellikleri ile sürüş

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

#.89 4IFFS %SJWJOH1MFBTVSF XXXCNXDPNUS. '*34"5-"3-"%0-6#æ3:"Ć".æ æ/ #.8&GGJDJFOU%ZOBNJDT %BIBB[U¼LFUJN%BIBGB[MBT¼S¼ćLFZGJ

#.89 4IFFS %SJWJOH1MFBTVSF XXXCNXDPNUS. '*345-3-%0-6#æ3:Ć.æ æ/ #.8&GGJDJFOU%ZOBNJDT %BIBB[U¼LFUJN%BIBGB[MBT¼S¼ćLFZGJ #.89 XXXCNXDPNUS 4IFFS %SJWJOH1MFBTVSF #.89 '*34"5-"3-"%0-6#æ3:"Ć".æ æ/ #.8&GGJDJFOU%ZOBNJDT %BIBB[U¼LFUJN%BIBGB[MBT¼S¼ćLFZGJ &/";4æ;æ/,"%"3 ;( 3- Ú /&% Ć, / &OJZJ ZL¼MFSHFS FLIBZBUUBZBćBOBOMBSEçS [FMMJLMFEFIBZBMH¼D¼O¼[¼TFSCFTUCçSBLUçÛçOç[EB#.89

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

BMW 3 Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW 3 SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW 3 Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW 3 SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW 3 Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW 3 SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BENZERSİZ VE SEÇKİN. BMW 3 Serisi Sedan her açıdan önde. Nefes

Detaylı

YENİ CARGO. Basım tarihi: Kasım 2015

YENİ CARGO. Basım tarihi: Kasım 2015 YENİ DOBLÒ CARGO Fiat ın en yeni modellerini, aracınızla ilgili en son bilgileri ve güncel haberleri web sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz tüm sorularınızı, istek ve önerilerinizi bize ulaştırabilir,

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği GS Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. nin, önceden belirtmeden satışa sürülen araçlarda model, teknik özellikler, donanım ve aksesuar değişikliği yapma hakkı saklıdır. Sipariş ya da sipariş edilen

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı

Dünyaları taşısın diye tasarlandı Dünyaları taşısın diye tasarlandı Uzun Şasi (5 Euro palet) Kısa Şasi (4 Euro palet) 5 Euro paleti rahatllıkla taşıyabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm hacim ve kapasite uzunluk (uzun şasi versiyonu

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır.

Teknik özellikler. Toyota kodu 2cPnmFA. Belgenin sonundaki yasal başvuru bilgilerine bakınız. Bu Belge tarihinde basılmıştır. Toyota kodu 2cPnmFA C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Model İç mekan renklendirme Döşemeler Paketler C-HR 1.2L Turbo 4X2 Dynamic Metalik Gri / Siyah Tavan Mavi Siyah iç döşeme Tekno Paketi Ön LED ışık çizgisi

Detaylı

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. GLE. Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak. Dinamizm. Atılganlık. Her şeyi oluruna bırakma sanatı. Bu yetenekleri birleştirebilenler etraflarına huzur yayar, elde edilenlerin değerini bilir ve her

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı...

PRESTİJ SD. Rahatlığın Tanımı... PRESTİJ SD Rahatlığın Tanımı... Tasarruflu... Kısa ve orta mesafe taşımacılık alanında, personel taşımacılığı, transfer turları, VIP taşımacılığı ve özel turlara uygun olarak üretilen Prestij SD, konforu

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. :&/æ#.89 (Ö45&3æ-&/.0%&- #BMWstories BMW markası saf sürüş keyfi ile özdeşleşmiştir

Detaylı

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı...

SAFİR ve SAFİR VIP. Yolculuk Keyfinin Tanımı... SAFİR ve SAFİR VIP Yolculuk Keyfinin Tanımı... Safir VIP ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını değiştiriyor

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Sayısız özellik, kusursuz güzellik.

Sayısız özellik, kusursuz güzellik. Caddy Maxi Van Sayısız özellik, kusursuz güzellik. Caddy Maxi Van işiniz ne olursa olsun keyfe dönüştürüyor. Geniş iç hacmi ve keskin dış hatlarıyla size yakışan iş ortağınız oluyor. TDI teknolojisine

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım...

MD9 LE. Ayrıcalıklı Ulaşım... MD9 LE Ayrıcalıklı Ulaşım... Ayrıcalıklı ulaşım... Alçak tabanlı girişi, modern tasarımı ve ferah iç hacmiyle yolculuğun standartları değişiyor. Fark yaratıyor... Bilinen tüm standartları yükselten, teknik

Detaylı

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı...

MARATON. Uzun Yolların Yeni Starı... MARATON Uzun Yolların Yeni Starı... Maraton yeniden yollarda... Güç ve estetiği bir arada yansıtan çizgilerle donatılan Maraton, sürücü ve yolcularına eşsiz bir seyahat deneyimi yaşatmak için tasarlandı.

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2014 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 1.2 i Twinport 14" kapak jantlı Essentia 43.566 37.666 1.2 i Twinport Easytronic Şanzıman 14" kapak jantlı Essentia 46.318 40.418

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA.

VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA. OPEL Astra OPC VİRAJLAR DAHA YAKIN, DÜZLÜKLER DAHA KISA. Yeni Opel Astra OPC gelmiş geçmiş en güçlü Astra unvanına sahip safkan bir yarış otomobilidir. Güç gösterisi için 2.0 turbo motora sahip Astra OPC

Detaylı

2016 MART AYI FİYATLARI

2016 MART AYI FİYATLARI 2016 MART AYI FİYATLARI 208 Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 49.950 TL 47.950 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 54.450 TL 50.700 TL 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 57.450 TL 53.700

Detaylı

Bir premium kompakt otomobilde benzersiz sürüş keyfi: Yeni BMW 1 Serisi.

Bir premium kompakt otomobilde benzersiz sürüş keyfi: Yeni BMW 1 Serisi. Sayfa 1 Bir premium kompakt otomobilde benzersiz sürüş keyfi: Yeni BMW 1 Serisi. Premium kompakt BMW 1 Serisi, şimdiden sürüş keyfiyle eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Şimdi, serinin ikinci nesli son

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

BMW SERİSİ SEDAN. GÜZELLİĞİN KEŞFİ. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure

BMW SERİSİ SEDAN. GÜZELLİĞİN KEŞFİ. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ SEDAN. GÜZELLİĞİN KEŞFİ. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. İLHAM VERİCİ TASARIMLAR HER ZAMAN KAĞIT ÜZERİNDE

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ TAARIM VE TİL POP LOUNGE Gövde rengi tamponlar Krom dış kapı kolları Deri direksiyon simidi BMP Elektrik ayarlı buğu çözücülü gövde rengi dış dikiz aynaları ve dış sıcaklık

Detaylı

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı...

OPALİN CITY. Ulaşımın Yeni Starı... OPALİN CITY Ulaşımın Yeni Starı... Beklentilerin çok ötesinde... Toplu taşımacılık sektöründe sürekli artan beklentilere en iyisini üreterek cevap veren Temsa, bu kez de Opalin City ile yolculuk keyfini

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

AKSESUAR broşürü CITROËN C4 PICASSO - GRAND C4 PICASSO ARALIK 2009

AKSESUAR broşürü CITROËN C4 PICASSO - GRAND C4 PICASSO ARALIK 2009 AKSESUAR broşürü CITROËN C4 PICASSO - GRAND C4 PICASSO ARALIK 2009 STİL 04 KONFOR 06 GÜVENLİK 08 TAŞIMA 10 KORUMA 12 İLETİŞİM 14 Fark yaratan dokunuşlar C4 Picasso ile birlikte kaliteyi, güvenliği ve estetiği

Detaylı

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA. Fabia

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA. Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Fabia Yeni Škoda Fabia kendisine benzersiz görünüm katan pek çok dış görünüm değişikliğiyle geliyor. Ön kısım, ciddi bir değişime uğradı ve bu değişiklik araca kendine güvenen

Detaylı

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi

2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi 2015 Model Yılı Araçlarla İlgili Tavsiye Edilen Perakende Fiyat Listesi Astra HB Astra HB 1.6 115 HP MT Edition 61.313 50.421 Astra HB 1.4 140 HP MT Enjoy Active 64.124 57.871 Astra HB 1.4 140 HP Active

Detaylı

ALFA ROMEO GIULIETTA TEKNİK BİLGİ

ALFA ROMEO GIULIETTA TEKNİK BİLGİ La meccanica delle emozioni Nisan 2016 Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir.

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ Yrd. Doç. Dr. Abdullah DEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ DİGER EMNİYET SİSTEMLERİ Şerit Takip sistemi Kör Nokta Bilgi Sistemi BLIS Park Asistanı -Ekler- Kaynak: Toyota Kaynak: Toyota http://www.inautonews.com/new-safety-features-from-ford-collision-warning-adaptive-cruise-control-and-blis

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

NOUVEAU_3008_MASTER_CAT_OCTOBRE2013_Part1 TR_Layout 1 18.03.2014 10:53 Page 2 DUYGU LAR

NOUVEAU_3008_MASTER_CAT_OCTOBRE2013_Part1 TR_Layout 1 18.03.2014 10:53 Page 2 DUYGU LAR YENİ PEUGEOT 3008 DUY GU LAR SÜRÜŞ KEYFİNİZİ YÜKSELTİN Yeni Peugeot 3008, güçlü yönlerini koruyarak tasarımını yeniledi. Şimdi, güçlü ön ızgara ve LED gündüz farlarıyla çok daha dinamik. Segmentin en üst

Detaylı

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata.

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Modernliği seviyor musunuz? Araç içinde geniş alan ve ferahlık mı arıyorsunuz? Güvenliğe öncelik mi veriyorsunuz?

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda...

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP. Yepyeni Yüzüyle Yollarda... SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP Yepyeni Yüzüyle Yollarda... Safir Plus ile yolculuğunuz daha konforlu... Beklenti ve taleplerin her gün arttığı yolcu taşımacılığı sektöründe Temsa, yolculuk keyfinin tanımını

Detaylı

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ

RENAULT 2 EYLÜL - 3 EKİM 2016 FİYAT LİSTESİ SYMBOL CLIO Stepne 185/65/R15 Konfor Paketi: Deri Direksiyon, Hız Ayar ve Sınırlayıcı, Elektronik Klima, Arka Park Sensörü R-NAV Navigasyon ve Multimedya sistemi Sis Farı ve Kademeli Silecek 16'' Siyah

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

CHEROKEE. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

CHEROKEE. Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. Mart 2014 CHEROKEE Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıştır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAŞ Türk Otomobil

Detaylı

The new Kia /kiaturkiye www.kia-more.com

The new Kia /kiaturkiye www.kia-more.com The new Kia /kiaturkiye www.kia-more.com Hayatının rolüne hazır Cesur, ödüllü bir tasarımı aldık ve bunu geleceğe taşıdık. İç ve dış tasarımı yenilenen KIA Soul, köşeli stili, üstün teknolojileri ve bir

Detaylı

Çevreci motorlar için 10 adım

Çevreci motorlar için 10 adım Otomobilleri Yeşil Yapın kampanyasının amacı, araçların çevreye verdiği zararları azaltmak ve sürücülerin çevreye daha duyarlı bir biçimde araç kullanmalarını teşvik etmektir. Çevreci motorlar için 10

Detaylı