1. IRISCard tarayıcının kullanılması

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "1. IRISCard tarayıcının kullanılması"

Transkript

1 Bu Hızlı Kullanım Kılavuzu IRISCard Anywhere 5 ve IRISCard Corporate 5 tarayıcıları kurmanıza ve başlamanıza yardımcı olmak içindir. Bu tarayıcı ile verilen yazılım: - Cardiris Pro 5 ve Cardiris Corporate 5 for CRM (Windows için) - Cardiris Pro 4 (Mac OS için) Cardiris 'in tüm özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi için bu yazılım ile birlikte verilen yardım dosyasına veya adresindeki en son Kullanım Kılavuzlarına başvurun. Bu kılavuzdaki tanımlarda Windows 7 ve Mac OS Lion işletim sistemleri baz alınmıştır. Tüm bilgiler önceden haber verilmeden değiştirilebilir. İçindekiler 1. IRISCard tarayıcının kullanılması 2. Cardiris 'in bir Windows PC'de kullanılması a. Cardiris 'in Kurulumu b. Cardiris 'in Başlatılması c. Cardiris 'in Kaydedilmesi d. Cardiris 'in Kullanımı 3. Cardiris 'in bir MAC OS bilgisayarda kullanılması a. Cardiris 'in Kurulumu b. Cardiris 'in Başlatılması c. Cardiris 'in Kaydedilmesi d. Cardiris 'in Kullanımı 4. IRISCard Tarayıcı Referans Bilgisi 5. SSS ve Teknik Destek 1. IRISCard tarayıcının kullanılması Başlamadan önce: tarayıcınızı 4 saat şarj edin. 1. Bilgisayarınızı açın. 2. USB kablo kullanarak tarayıcıyı bilgisayara bağlayın. 3. Şarj olurken turuncu ışık yanacaktır. 4. Tarayıcı tam olarak şarj olduğunda turuncu ışık sönecektir. Daha sonra tarayıcınızı bilgisayardan ayırın. Ön not: IRISCard herhangi bir bilgisayara bağlı olmadan kendi başına çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Taradığınız belgeler tarayıcının dahili hafızasında (veya opsiyonel SD karta / USB flash sürücüye) saklanır. Buradan aşağıda 2.4 ve 3.4 başlıklarında açıklandığı gibi Cardiris yazılımına yüklenebilir. Yani Cardiris, belgeleri taramak için bir uygulamanın içinden kullanılabilecek bir Twain tabanlı tarayıcı olmadığını unutmayın. Onun yerine cihazı bağımsız olarak tarama yapabilen bir USB depolama aygıtı gibi düşünün.

2 Kartların taranması: Adım 1: Güç düğmesine basın Yeşil ışık birkaç saniye yanıp söndükten sonra yanık kalacaktır. Tarayıcı şimdi hazırdır. Yeşil ışık yanıp sönerken fotoğrafları taramayın! Adım 2: Kartvizitlerinizi tarayın Kartvizitlerinizi yazılı yüzü yukarı bakacak şekilde yerleştirin. Kartvizitleri tarayıcı ile hizalamak için kağıt kılavuzlarını kullanın. Tarama yapılırken yeşil ışık yanıp söner. Yeni bir kart yerleştirmeden önce yeşil ışığın yanıp sönmesinin durmasını bekleyin. Karvizitleriniz şimdi Cardiris 'e yüklenmeye hazırdır. 2. Cardiris 'in bir Windows PC'de kullanılması 2.1 Cardiris 'in Kurulması Başlamadan önce yazılımı yüklemek için gerekli yönetici yetkilerine sahip olduğunuzdan emin olun. Cardiris CD'sini bilgisayarınızın CD-ROM sürücünüze yerleştirin. AutoRun (Otomatik çalıştırma) penceresi açıldığında Kurulum Sihirbazını başlatmak için Cardiris 'i tıklayın. İleri'ye tıklayın ve ekrandaki talimatları takip edin. AutoRun (Otomatik çalıştır) penceresi açılmazsa: Bilgisayar > CD-ROM Sürücü'ye gidin. CD-ROM Sürücüye iki kere tıklayın ve daha sonra Cardiris klasörüne tıklayın. Klasörün içinden Setup.exe'yi iki kere tıklayarak Kurulum Sihirbazını başlatın. 2.2 Cardiris 'in Başlatılması Kurulum sırasında, bir Cardiris program kısayolu Masaüstünüzde oluşturulacaktır. Cardiris 'i ilk kez başlatmak için kısayolu sağ tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır'ı tıklayın.

3 2.3 Cardiris 'in Kaydedilmesi Cardiris 'i kaydettirmeniz önerilir. Kaydetme işlemi Teknik Destek almak için gereklidir. Kaydetme işlemi aynı zamanda ürün güncellemeleri ve gelecekte çıkacak ürünlerde indirimler gibi diğer faydalar da sağlar. Kaydolma menüsünde, Kaydolma Sihirbazı'na tıklayın. Daha sonra ekrandaki talimatları takip edin. Kaydolmak için internet bağlantısı gereklidir. 2.4 Cardiris 'in Kullanılması Bu bölümde Cardiris 'de temel işleme adımlarını göreceğiz. Yeni bir veritabanı oluşturmak, kartvizitlerinizi yüklemek ve tanımak ve bunları sık kullanılan uygulamalarınıza (örneğin Google Contacts, *Salesforce CRM, *Microsoft Dynamics CRM) aktarmak için bu adımları izleyin. *Sadece Corporate sürümü ADIMLAR 1 Yeni bir veritabanı oluşturun 2 Kartvizitlerinizin görüntülerini yükleyin 3 Kartvizitleri tanıyın ve bunları kişi irtibatlarına dönüştürün 4 Kişilerinizi dışa aktarın 5 Kişilerinizi Buluta aktarın Adım 1: Yeni bir veritabanı oluşturun Dosya menüsünde, yeni ve boş bir veritabanı oluşturmak için Yeni'ye tıklayın. Daha sonra yeni veritabanını kaydetmek için Dosya menüsündeki Farklı kaydet'i tıklayın. Şimdi veritabanında yapacağınız herhangi bir değişiklik otomatik olarak kaydedilecektir. Adım 2: IRISCard görüntülerinizi yükleyin 1. IRISCard tarayıcınızı bilgisayarınıza bağlayın ve tarayıcıyı açın. 2. Cardiris kart görüntülerinin tarayıcı hafızasına taranıp taranmadığını algılar. Bunları seçmek için Evet'i tıklayın. Cardiris doğru klasörü açar. İpucu: diğer görüntüleri sonra yüklemek için Tara'nın yanındaki aşağı ok tuşuna tıklayın ve Yükle'yi seçin. Görüntüleri yüklemek için şimdi Yükle'ye tıklayın. Adım 3: Kartvizitlerinizi tanıyın ve bunları kişilere dönüştürün 1. Seçilir listeden kartvizitlerinizin ülkesini seçin.

4 2. Tanınmasını istediğiniz kartları seçin. 3. Daha sonra Tanı'ya tıklayın 4. Karttaki bilgi ilgili veri alanlarına atanır. Sonuçları kontrol etmek için bir karta iki kere tıklayın. İpuçları: Sonuçlar, yazarak, bir alandan diğerine kopyala ve yapıştır ve sürükle ve bırak işlemleri ile taşımayla düzenlenebilir. Aynı zamanda kişi irtibatlarına kategoriler atayabilir ve özel alanlar oluşturabilirsiniz. Adım 4: Kişilerinizi dışa aktarın Your Cardiris kişi irtibatları çok sayıda uygulamaya aktarılabilir: Microsoft Outlook, Windows Contacts, Microsoft Excel vb. 1. Dışa aktarmak istediğiniz kartları seçin. 2. Daha sonra Dışa aktar'a tıklayın. 3. İstediğiniz Dışa aktarma uygulamasını seçin ve daha sonra Dışa aktar düğmesine tıklayın. Ek seçenekler için Yapılandır düğmesini kullanın. Örnek: Windows Kişiler Kişi irtibatlarınız şimdi Windows kişiler olarak saklanacaktır. Dışa aktarma seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bu yazılım ile birlikte verilen yardım dosyasına başvurun.

5 Adım 5: Kişilerinizi Buluta aktarın (Cardiris Corporate) Cardiris Corporate ile aynı zamanda kişi irtibatlarını Salesforce CRM ve Microsoft CRM gibi Bulut CRM uygulamalarına çevrimiçi aktarabilirsiniz. Örnek: Salesforce CRM 1 Dışa aktar listesinden Salesforce CRM'i seçin. 3 Kullanıcı adınızı ve parolanızı girin. 2 Daha sonra Yapılandır'ı tıklayın. Bir Enterprise, Unlimited veya Developer Salesforce hesabı gerekli olduğuna dikkat edin. 4 Salesforce'dan aldığınız Güvenlik simgesini girin ve Tamam'a tıklayın. Yapılandır düğmesi sadece bilgisayarınızda gerekli yönetici yetkilerine sahip olduğunuzda kullanılabilir olduğuna dikkat edin. 3. Cardiris 'in bir MAC OS bilgisayarda kullanılması 3.1 Cardiris 'in Kurulması Başlamadan önce yazılımı yüklemek için gerekli yönetici yetkilerine sahip olduğunuzdan emin olun. Cardiris CD'sini bilgisayarınızın CD-ROM sürücünüze yerleştirin. Masaüstündeki CD-ROM simgesine tıklayın ve daha sonra Cardiris kurulum paketini çalıştırın. İleri'ye tıklayın ve ekrandaki talimatları takip edin. 3.2 Cardiris 'in Başlatılması Kurulum sırasında Cardiris program kısayolu Dock'da oluşturulur. Cardiris 'i başlatmak için kısayolu tıklayın. 3.3 Cardiris 'in Kaydedilmesi Cardiris 'i kaydettirmeniz önerilir. Kaydetme işlemi Teknik Destek almak için gereklidir. Kaydetme işlemi aynı zamanda ürün güncellemeleri ve gelecekte çıkacak ürünlerde indirimler gibi diğer faydalar da sağlar. Yardım menüsündeki Cardiris 'i Kaydet'i tıklayın. Kayıt web sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha sonra ekrandaki talimatları takip edin. 3.4 Cardiris 'in Kullanılması Bu bölümde Cardiris 'de temel işleme adımlarını göreceğiz. Kartvizitlerinizi yüklemek ve tanımak ve bunları Adres Defterinize kaydetmek ve sık kullanılan uygulamalarınıza (örneğin Mail, iwork uygulamaları) aktarmak için bu adımları izleyin.

6 ADIMLAR 1 Kartvizitlerinizin ülkesini seçin 2 Kartvizitleri Yükleyin + Tanıyın ve bunları kişi irtibatlarına dönüştürün 3 Kişilerinizi Adres Defterine kaydedin 4 Kişilerinizi dışa aktarın Adım 1: Kartvizitlerinizin ülkesini seçin 1. Dünya simgesine tıklayın. 2. Daha sonra listeden istenen ülkeyi seçin Adım 2: Kartvizitleri Yükleyin + Tanıyın ve bunları kişilere dönüştürün 1. IRISCard tarayıcınızı bilgisayarınıza bağlayın ve tarayıcıyı açın. 2. Cardiris tarayıcı hafıza klasörünü açar. Yüklenecek kartviziti seçin ve daha sonra Aç'ı tıklayın. 3. Kartvizitler otomatik olarak tanınır. Karttaki bilgi ilgili veri alanlarına atanır. Şimdi sonuçları kontrol edin. İpucu: Sonuçlar, yazarak, bir alandan diğerine kopyala ve yapıştır ve sürükle ve bırak işlemleri ile taşımayla düzenlenebilir. İpucu: Diğer görüntüleri sonra yüklemek için Yükle ve Oluştur'u tıklayın ve açmak için göz atın. Adım 3 Kişilerinizi Adres Defterine kaydedin Kaydetmek istediğiniz kişileri seçin ve daha sonra Seçimi Kaydet'i tıklayın. Veya tüm kartları Adres Defterine kaydetmek için Tümünü Kaydet'i tıklayın.

7 Adım 4 Kişilerinizi dışa aktarın Biçimi ve (opsiyonel) çıktı uygulamasını seçmek için biçim simgesine tıklayın. Biçim listesinde istenen biçimi seçin. Daha sonra kişilerinizi doğrudan uygulamalarınıza göndermek istiyorsanız Gönder listesindeki Uygulamayı ekle'yi tıklayın. Daha sonra istenen uygulamaya göz atın. Ayarları kaydetmek için Tamam'a tıklayın. Daha sonra kişilerinizi dışa aktarmak içindışa aktar'a tıklayın. 4. IRISCard Tarayıcı Referans Bilgisi Ön görünüm Durum göstergesi Güç göstergesi Güç düğmesi Sayfa kılavuzu Besleme yuvası Arka görünüm Çıktı yuvası SD/xD/MMC/MS kart yuvası USB soket Mini USB soket (kablo bağlantısı)

8 Tarayıcı hafızası Tarayıcının yerleşik 512 MB hafızası vardır. Aynı zamanda bir SD kart veya standart USB flash sürücü depolama kapasitesini artırmak için kullanılabilir. Görüntüleri saklarken, tarayıcı aşağıdaki öncelik sırasına göre üç olası hafıza tipini kullanır: USB flash sürücü> Hafıza Kartı > Yerleşik hafıza Işıklı göstergeler Güç ve Durum göstergelerinin ışık durumlarını görmek için aşağıdaki tabloya bakın. : Yavaşça yanıp sönen yeşil ışık : Sürekli yanan yeşil ışık : Hızlıca yanıp sönen yeşil ışık : Yavaşça yanıp sönen sarı ışık : Sürekli yanan sarı ışık : Kapalı : Hızlıca yanıp sönen sarı ışık Güç Durum Tanım Mevcut orijinal belge taranıyor. Tarayıcı bir bilgisayara bağlandığında: pil tam olarak dolu ve tarayıcı kullanıma hazır. veya Tarayıcı bir bilgisayara bağlı olmadığında: tarayıcı açık ve kullanıma hazır. Tarayıcı kapalı. Pil tam dolu (tarayıcı kapalı ve bir bilgisayara bağlıyken). Sistem ve hafıza aygıtları başlatılıyor. Görüntü dosyasını kaydetmekle meşgul. Veriyi tarayıcı hafızasına veya depolama aygıtına yazıyor veya bunlardan okuyor. Kağıt sıkışması. Güç düğmesine basın. Kalibrasyon hatası. Lütfen tam Kullanıcı Kılavuzuna bakın. Hafıza kartı dolu (boş alan 1MB'ın altında), kart hatası, kart kilitli veya dosya sistemi desteklenmiyor. Lütfen bir başka kart kullanın, karttan bazı dosyaları silin, kartın kilidini açın veya kartı FAT16 veya FAT32 dosya sistemine tekrar biçimlendirin. Pil gücü düşük. Pil gücü çok düşük. Pili hemen şarj edin. Tarayıcı kapalı iken pil şarj ediliyor. Tarayıcı açık iken pil şarj ediliyor.

9 5. SSS ve Teknik Destek Cardiris veya the IRISCard tarayıcısını kullanırken sorun yaşıyorsanız web sitemizdeki Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakın, veya adresindeki Teknik Destek ile iletişime geçin.

Bu Hızlı Kullanım Kılavuzu IRIScan Book Executive 3 tarayıcıyı kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak içindir.

Bu Hızlı Kullanım Kılavuzu IRIScan Book Executive 3 tarayıcıyı kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak içindir. Bu Hızlı Kullanım Kılavuzu IRIScan Book Executive 3 tarayıcıyı kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak içindir. Bu tarayıcı yazılım uygulamaları olan Readiris Pro 14 ve IRIScan Direct (sadece Windows) ile

Detaylı

Version 1.1. Readiris 14 Windows. Kullanım Kılavuzu. 10/29/2012 I.R.I.S. Products & Technologies dgi

Version 1.1. Readiris 14 Windows. Kullanım Kılavuzu. 10/29/2012 I.R.I.S. Products & Technologies dgi Version 1.1 Readiris 14 Windows Kullanım Kılavuzu 10/29/2012 I.R.I.S. Products & Technologies dgi Readiris TM 14 - Kullanım Kılavuzu İçindekiler Readiris'e giriş... 9 Readiris 14'deki yenilikler... 10

Detaylı

2500 Series All-In-One

2500 Series All-In-One 2500 Series All-In-One Başlarken Aralık 2006 www.lexmark.com Lexmark ve elmas tasarımlı Lexmark, Lexmark International, Inc.'in ticari markalarıdır ve ABD ve/veya diğer ülkelerde kayıtlıdır. Diğer tüm

Detaylı

HP Scanjet N6310. Kullanıcı Kılavuzu

HP Scanjet N6310. Kullanıcı Kılavuzu HP Scanjet N6310 Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler 1 Tarayıcıyı kullanma HP tarama yazılımı genel bakış...3 Tarayıcıya genel bakış...4 Tarayıcı kontrol paneli...4 Otomatik belge besleyici (OBB)...5 Saydam

Detaylı

İÇİN KULLANIM KILAVUZU. Nokia PC Suite 6.86

İÇİN KULLANIM KILAVUZU. Nokia PC Suite 6.86 İÇİN KULLANIM KILAVUZU Nokia PC Suite 6.86 İçindekiler 1. Giriş...1 1.1 Nokia PC Suite uygulamaları...1 1.2 Olması gerekenler...2 1.3 Ek bilgiler...4 2. Nokia PC Suite i Yükleme...5 2.1 Yüklemeden önce...5

Detaylı

Temmuz 2014. Xerox Phaser 3020BI Kullanım Kılavuzu

Temmuz 2014. Xerox Phaser 3020BI Kullanım Kılavuzu Temmuz 2014 BI 2014 Xerox Corporation. Tüm Hakları Saklıdır. XEROX ve XEROX ve figüratif işareti Xerox Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Phaser,

Detaylı

CX510 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637

CX510 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637 CX510 Series Kullanıcı Kılavuzu Eylül 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7527 Model(ler): 636, 637 İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri...7 Yazıcıyı tanıma...9 Yazıcı hakkında bilgi bulma...9

Detaylı

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473

Kullanım kılavuzunuz SHARP AL-2021/2041 http://tr.yourpdfguides.com/dref/4725473 Bu kullanım kılavuzunda önerileri okuyabilir, teknik kılavuz veya için kurulum kılavuzu. Bu kılavuzdaki tüm sorularınızı (bilgi, özellikler, güvenlik danışma, boyut, aksesuarlar, vb) cevaplarını bulacaksınız.

Detaylı

4900 Series Kullanıcı Kılavuzu

4900 Series Kullanıcı Kılavuzu 4900 Series Kullanıcı Kılavuzu 2008 www.lexmark.com İçindekiler Güvenlik bilgileri...9 Giriş...10 Yazıcı hakkında bilgi bulma...10 Yazıcının kurulumu...13 Yükleme sırasında yazılıma erişim hakkı verme...13

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia C4 E5303/E5353/E5306

Kullanım kılavuzu. Xperia C4 E5303/E5353/E5306 Kullanım kılavuzu Xperia C4 E5303/E5353/E5306 İçindekiler Xperia C4 Kullanım kılavuzu...6 Başlarken...7 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...7 Genel bakış...7 Montaj...8 Cihazınızı ilk kez açma...9 Google hesabı

Detaylı

SmartSolutions Kullanıcı Kılavuzu

SmartSolutions Kullanıcı Kılavuzu SmartSolutions Kullanıcı Kılavuzu 2009 www.lexmark.com İçindekiler SmartSolutions Hakkında...4 SmartSolutions nedir?...4 Önerilen sistem gereksinimleri...5 Çözüm Merkezi'ni anlama...7 Çözüm Merkezi'ni

Detaylı

Lexmark Intuition S500 Series Hızlı Başvuru Kılavuzu

Lexmark Intuition S500 Series Hızlı Başvuru Kılavuzu Lexmark Intuition S500 Series Hızlı Başvuru Kılavuzu Nisan 2009 www.lexmark.com Kartuş Geri Dönüşümü İle İlgili Önemli Mesaj! Lütfen Mürekkep Kartuşu Kutunuzu Açmadan Önce Okuyun Lexmark olarak çevreye

Detaylı

Pro900 Series Kullanıcı Kılavuzu

Pro900 Series Kullanıcı Kılavuzu Pro900 Series Kullanıcı Kılavuzu Kasım 2009 www.lexmark.com Makine türleri: 4444 Model(ler): 301, 30E İçindekiler Güvenlik bilgileri...6 Yazıcınız hakkında...7 Bu yazıcıyı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!...7

Detaylı

TÜRKÇE. MiWand 2L Pro Tarayıcı. Kullanım Kılavuzu. Avision Inc.

TÜRKÇE. MiWand 2L Pro Tarayıcı. Kullanım Kılavuzu. Avision Inc. TÜRKÇE MiWand 2L Pro Tarayıcı Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Avision Inc. Ticari Markalar Microsoft, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri tescilli ticari markasıdır. Amerika Birleşik

Detaylı

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3+ E6553

Kullanım kılavuzu. Xperia Z3+ E6553 Kullanım kılavuzu Xperia Z3+ E6553 İçindekiler Başlarken...7 Bu Kullanım kılavuzu hakkında...7 Genel bakış...7 Ekranı koruma...8 Montaj...8 Cihazınızı ilk kez açma...10 Google hesabı neden gereklidir?...10

Detaylı

Yazılım Kurulum Kılavuzu

Yazılım Kurulum Kılavuzu DİJİTAL TAM RENKLİ ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM Yazılım Kurulum Kılavuzu YAZILIMI KURMADAN ÖNCE WINDOWS ORTAMINDA KURULUM İ ARIZA GİDERME Bu ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Bu kılavuzda makinenin

Detaylı

XM7100 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7463 Model(ler): 496, 696, 896

XM7100 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7463 Model(ler): 496, 696, 896 XM7100 Series Kullanıcı Kılavuzu Ağustos 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7463 Model(ler): 496, 696, 896 İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri...7 Yazıcıyı tanıma...9 Yazıcı hakkında bilgi bulma...9

Detaylı

Lexmark 1400 Series. Başlarken

Lexmark 1400 Series. Başlarken Lexmark 1400 Series Başlarken Şubat 2007 www.lexmark.com Lexmark ve elmas tasarımlı Lexmark, Lexmark International, Inc.'in ticari markalarıdır ve ABD ve/veya diğer ülkelerde kayıtlıdır. Diğer tüm ticari

Detaylı

Pro5500 Series Kullanıcı Kılavuzu

Pro5500 Series Kullanıcı Kılavuzu Pro5500 Series Kullanıcı Kılavuzu Nisan 2012 www.lexmark.com Makine türleri: 4447 Model(ler): Pro5500 Series: 200, 20E İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri...6 Yazıcınız hakkında...7 Bu yazıcıyı

Detaylı

Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu

Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu Sürüm 3.2 11.01.08 Hızlı Kullanım Kılavuzu Phaser 3635MFP Xerox Phaser 3635MFP Hızlı Kullanım Kılavuzu Phaser 3635MFP'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı

2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer ICONIA TAB Kullanım Kılavuzu Model: A510/A511 İlk baskı: 4/2012 Sürüm: 1.1

2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer ICONIA TAB Kullanım Kılavuzu Model: A510/A511 İlk baskı: 4/2012 Sürüm: 1.1 Kullanım Kılavuzu 2012. Tüm Hakları Saklıdır. Acer ICONIA TAB Kullanım Kılavuzu Model: A510/A511 İlk baskı: 4/2012 Sürüm: 1.1 Acer ICONIA TAB Model numarası: Seri numarası*: Satın alma tarihi: Satın alma

Detaylı

FCC Kuralları 15. Kısmı B Alt bölümündeki B Sınıfı limitlerine uygunluk için mahfazalı kablo kullanımına ihtiyaç vardır.

FCC Kuralları 15. Kısmı B Alt bölümündeki B Sınıfı limitlerine uygunluk için mahfazalı kablo kullanımına ihtiyaç vardır. FCC BEYANNAMESİ Bu cihaz, FCC kuralları 15. Kısmı ile uyumludur. Çalıştırma aşağıdaki iki duruma tabidir: (1). Bu cihaz zararlı parazite neden olamaz ve (2). Bu cihaz, istenmeyen işletime neden olabilecek

Detaylı

My Passport Ultra Metal Edition

My Passport Ultra Metal Edition My Passport Ultra Metal Edition Üstün Depolama Kullanım Kılavuzu Harici Taşınabilir My Passport Ultra Metal Edition Kullanım Kılavuzu WD Servis ve Desteği Bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bu ürünü iade

Detaylı

WD ShareSpace. Ağ Depolama Sistemi Kullanım Kılavuzu

WD ShareSpace. Ağ Depolama Sistemi Kullanım Kılavuzu WD ShareSpace Ağ Depolama Sistemi Kullanım Kılavuzu Önemli Güvenlik Yönergeleri 1. Ürünün üzerinde işaretli olan tüm uyarı ve yönergeleri uygulayın. 2. Temizlemeden önce bu ürünün fişini çekin. Sıvı veya

Detaylı

X790 Series. Kullanıcı Kılavuzu

X790 Series. Kullanıcı Kılavuzu X790 Series Kullanıcı Kılavuzu Ekim 2014 www.lexmark.com Makine türleri: 7562, 4917 Model(ler): 432, 436, 486, 496, dn1, dn2, gd1, gd2, dt1, dt2, gt1, gt2, df1, df2, gf1, gf2, d01, d02, g01, g02, t01,

Detaylı

X950 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7558 Model(ler): 032, 036, 232, 236, 432, 436, 496

X950 Series. Kullanıcı Kılavuzu. Makine türleri: 7558 Model(ler): 032, 036, 232, 236, 432, 436, 496 X950 Series Kullanıcı Kılavuzu Ağustos 2015 www.lexmark.com Makine türleri: 7558 Model(ler): 032, 036, 232, 236, 432, 436, 496 İçindekiler 2 İçindekiler Güvenlik Bilgileri... 7 Yazıcıyı tanıma...9 Yazıcı

Detaylı

My Book World Edition Kullanım Kılavuzu. Tekli ve Çiftli - sürücü Ağ Depolama Sistemleri

My Book World Edition Kullanım Kılavuzu. Tekli ve Çiftli - sürücü Ağ Depolama Sistemleri My Book World Edition Kullanım Kılavuzu Tekli ve Çiftli - sürücü Ağ Depolama Sistemleri Önemli Güvenlik Yönergeleri 1. Ürünün üzerinde işaretli olan tüm uyarı ve yönergeleri uygulayın. 2. Temizlemeden

Detaylı

İlk Kez GIGABYTE Notebook kullanma

İlk Kez GIGABYTE Notebook kullanma GIGABYTE Notebook satın aldığınız için sizi kutlarız! Bu kılavuz size notebook kurulumuna başlamanızda yardımcı olacaktır. Nihai ürün konfigürasyonu satın aldığınız andaki modeline bağlıdır. GIGABYTE,

Detaylı

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa

MODEL AL-2021 AL-2041 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU. Sayfa MODEL AL-0 AL-04 DİJİTAL ÇOK FONKSİYONLU SİSTEM KULLANIM KILAVUZU AL-0 Sayfa İÇİNDEKİLER... GİRİŞ... KAĞIT YÜKLEME...9 YAZILIMIN KURULMASI...4 KOPYALAMA FONKSİYONLARI...5 YAZICI İŞLEVLERİ...7 TARAYICI

Detaylı

WD My Cloud EX4. Kişisel Bulut Depolama. Kullanım Kılavuzu

WD My Cloud EX4. Kişisel Bulut Depolama. Kullanım Kılavuzu WD My Cloud EX4 Kişisel Bulut Depolama Kullanım Kılavuzu WD Servis ve Desteği Bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bu ürünü iade etmeden önce sorunu çözmemiz için bize bir fırsat verin. En çok sorulan teknik

Detaylı