Frezeler için yeni potansiyel

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Frezeler için yeni potansiyel"

Transkript

1 Frezeleme Back

2 738 Frezeleme Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Frezeler için yeni potansiyel Bosch, çok çeşitli kullanım imkanı sağlayan kompakt ve anlaşılır bir freze programı sunar Ve bu etkili bir fiyat/performans oranı ile sağlanmaktadır. Güç ve hassasiyet Bosch GOF-CE frezeleri tanımlayan sözcüklerdir. Yeni standart frezeler ve standart kullanımlar birlikte kusursuz sistem uzmanlığı sağlıyorlar. Bosch freze uçları Atölye ve şantiyede standart kullanımlar için. Her biri sert metal malzemeden yapılma ve 8 ve 12 şaftlı. Şeffaf program yapısı. Profilleme ve birleştirme için freze uçları. Biçimlendirme uçları: Profilleme için Bosch freze uçları programı en önemli profilleri kapsar. Toplam 38 ölçü. Yuvarlama frezeleri Sayfa 742 Boşluk frezeleri Sayfa 743 A B C D E F Kenar biçimlendirme freze uçları Sayfa 745 G H Pah açma/laminat biçimlendirme uçları Sayfa V kanal frez uçları Sayfa 750

3 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Genel bakış 739 Yüzey profil freze uçları Sayfa 751 Yarım ve yassı çubuk freze uçları Sayfa 752 Oluk freze uçları Sayfa 753 Hassas uçlar: Birleştirme için En yaygın birleşimler için kanal, yay, lamba açma ve diş açma freze uçları. Buna ilave olarak menteşe açma ve düz freze uçları. Toplam 40 ölçü. Düz freze uçları Sayfa 754 Diskli kanal freze uçları Sayfa 756 Dilli birleşim freze uçları Sayfa 757 Menteşe açma freze uçları Sayfa 757 Lamba açma freze uçları Sayfa 758 Laminat biçimlendirme freze uçları Sayfa 759 Kırlangıç kuyruğu freze uçları Sayfa 761

4 740 Frezeleme Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Kendini ıspatlayan kalite Çekici olan, ekonomi ve kalitenin bir araya gelmiş olmasıdır. Bütün Bosch freze uçları yüksek kaliteli sert metal kesicilere, en uygun konuma getirilmiş bıçak geometrisine ve uzun süreli deneyimlerle oluşturulmuş mükeel ve hassas bir kesime sahiptir. Kusursuz uyum ve yüksek dayanma süresi başlıca avantajlarındandır. Sert metal plakalar ISO K10 doğrultusunda malzeme. Elmas perdahlı bıçak geometrisi ile. Gümüş lehim Sert metal plakaların freze gövdesi üzerinde gümüş lehim ile kaynaklanması. Bunun anlamı yüksek kaliteli, emniyetli birleşimdir. EN Normu 847 Bosch un standart freze uçları, ekonomik ve markaya özgü kullanıcı avantajları ile bağlantılı olarak en yeni Avrupa normuna uygundur. Tek veya çift oluk? Talaşların en iyi şekilde atılabilmesi için çok küçük çaplı frezeler tek olukludur. Çift oluklu frezeler orta ve büyük çaplar için uygundur. Emniyetli bağlama uzunluğu Şaft üzerindeki işaretleme, uygun bağlama uzunluğunu belirtir. Piyasaya uygun çalışma uzunluğu Freze uçlarının çalışma uzunluğu, piyasada bulunan masif ahşapların ve ahşap malzemelerin nominal kalınlığına uygun hale getirilmiştir, maks ye kadar ekstra uzun freze uçları ile. Kontrollü emniyet Düzgün ve geri tepmesiz çalışma için amacına uygun yapısal özellikler: a) Talaş boşluk sınırlaması b) Talaş kalınlığının sınırlanması: maks. 1,1 a b

5 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Genel bakış 741 Yön doğru sonuç iyi Kalite, makinenin becerisi ve freze ucunun hassasiyeti ile yakından ilgilidir. Kullanıcılar ile sürekli iletişim sayesinde elde edilen veriler de bu aşamada kullanılır. İş parçalarının dört taraftan frezelenmesi 1 + 2: Önce alın tarafının frezelenmesi 3 + 4: Sonra uzun kenarların damar yönüne paralel frezelenmesi Avantajı: Alın taraflarının frezelenmesi sırasında çıkıntılı köşeler düzeltilebilir. 2 4 Kavisli kenarların frezelenmesi Düzgün frezeleme için uygun yardımcı gereçler: kılavuz, bilye yataklı kılavuz veya kılavuzlu şablon. 3 1 Mesnetsiz çalışmada karşılaşılan riskler Freze kullanıcıya doğru yönelirse, sağa doğru hareket eder. Freze kullanıcıdan ayrı yöne giderse, sola doğru hareket eder. Mesnetli frezeleme ve kanal frezelenmesi Doğru itme yönü kalite açısından çok önemlidir. Mesnet ile frezeleme: Frezenin itilmesi. Kanal frezeleme: Aksi yönde frezeleme Emniyetli aksi yön frezeleri Ters yönde hareket eden frezelerde mesnet, düzgün biçimde iş parçasına karşı çekilir: Emniyetli ve düzgün çalışma. Ters yönde frezeleme Aynı yönde hareket eden emniyetsiz frezeler Aynı yönde hareket eden frezelerde makina, iş parçasından dışa doğru bastırılır: Düzgün olmayan kenarlar, makinanın kayması ile oluşan risk. Aynı yönde hareket eden frezeler

6 742 Frezeleme Profil frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Profilleme için biçimlendirme Yuvarlama frezeleri Örn. camlarda, dolaplarda, masa tablalarında, raflarda, şömine çerçevelerinde köşeleri yuvarlamak için Doğrudan iş parçasında kolay yönlendirme için bilya yataklı kılavuz ile, şablonsuz Temiz yuvarlak kenarlar için Bosch yuvarlama frezeleri Bilya yataklı yuvarlama frezeleri, çift oluklu, sert metal Çam, kayın, meşe, gürgen ağacı gibi masif ahşaplar ve aşındırıcı malzemeler için uygun Şaft Yarıçap (R1) , P2a , P2a , P1a , P1a , P1a , P1a , P1a , P2a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

7 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Profil frezeler 743 Boşluk frezeleri Kenar profillerinin, boşluk profilli menteşe bağlantılarının, dekoratif kanalların, su oluklarının oluşturulması, yüzeylerin biçimlendirilmesi ve kopya freze makinelerinde kullanım için Doğrudan iş parçasında kolay yönlendirme için bilya yataklı kılavuz ile, şablonsuz Yüzey yapıları için Bosch boşluk frezesi Boşluk frezeleri, çift oluklu, sert metal Şaft Şaft inç Çap (D) Yarıçap (R1) 8-8,0 40 9,5 4, P2a ,0 40 9,5 6, P2a , ,7 8, P2a , ,7 10, P2a , ,7 8, P2a , ,7 12, P2a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

8 744 Frezeleme Profil frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Bilya yataklı boşluk frezeleri, çift kesicili, sert metal Şaft Şaft inç Çap (D) Yarıçap (R1) 8-20,7 53 9,0 4, P2a , ,0 6, P1a , ,0 8, P1a , ,0 10, P1a , ,0 12, P1a , ,0 12, P2a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

9 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Profil frezeler 745 Kenar biçimlendirme frezeleri Gövdelerde, raf tabanlarında, çerçevelerde iş parçası kenarlarının oluşturulması için ve ayrıca pervaz ve çerçeve profillerinin şekillendirilmesi için İş parçasında kolay yönlendirme için bilya yataklı Mükeel mobilya birleşimleri için Bosch kenar biçimlendirme frezeleri Kenar biçimlendirme frezeleri A, bilya yataklı, çift oluklu, sert metal Şaft Genişlik (B) Yarıçap (R1) ,3 4, P1a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

10 746 Frezeleme Profil frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Kenar biçimlendirme frezeleri B, bilya yataklı, çift oluklu, sert metal Şaft Şaft inç Genişlik (B) Çap (D) Yarıçap (R1) 8-8,0-12,7 4, P1a ,7-17,4 6, P1a Kenar biçimlendirme frezeleri C, bilya yataklı, çift oluklu, sert metal Şaft Genişlik (B) Yarıçap (R1) 8 9,5 14,3 4, P1a Kenar biçimlendirme frezeleri D, bilya yataklı, çift oluklu, sert metal , P1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

11 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Profil frezeler 747 Kenar biçimlendirme frezeleri E, çift oluklu, sert metal Şaft Çap (D) Yarıçap (R1) 8 25,4 14,3 6, P1a Kenar biçimlendirme frezeleri F, bilya yataklı, çift oluklu, sert metal 8 28,5 13,5 6, P1a ,0 16,5 9, P1a Kenar biçimlendirme frezeleri G, bilya yataklı, çift oluklu, sert metal 8 31,8 12,7 4, P1a ,0 16,0 6, P1a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

12 748 Frezeleme Profil frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Kenar biçimlendirme frezeleri H, çift oluklu, sert metal Şaft Şaft inç Çap (D) Yarıçap (R1) 8-12,7 12,7 2, P2a Yassı çubuk frezeler, çift oluklu, sert metal Şaft Çap (D) Yarıçap (R1) 8 20, ,3 63, P1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

13 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Profil frezeler 749 Pah açma frezeleri Düzenli veya kavisli iş parçalarında kenarları pahlamak için Hassas yazı oluklarının ve dekoratif süs oluklarının oluşturulması için Doğrudan iş parçasında kolay yönlendirme için bilya yatağı ile, şablonsuz Mobilyalarda ince süs köşeleri için köşe frezesi Bilya yataklı pah açma frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap ve plaka malzemeleri için uygun Şaft Genişlik (B) Açı derece P1a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

14 750 Frezeleme Profil frezeler Bosch aksesuarları 11/12 V kanal frezeler Çentik oymacılığı imitasyonu ve yazıların kazılması için Dekoratif süs oluklarının frezelenmesi için Paralellik mesnedi veya kopyalama şablonu kullanıldığında kenarları pahlamak için V kanal freze, çift oluklu, sert metal 60 /90 uç açısı Masif ahşap için uygun Şaft Şaft inç Çap (D) Açı derece 8-11,0 14, P2a ,0 16, P2a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

15 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Profil frezeler 751 Yüzey profil frezeler Mobilya imalatı veya iç mekan düzenlenmesinde kullanılan yüzeylerin dekoratif amaçlı profillendirilmesi için Freze ucu çalışma uzunluğunu tam kullanmadan masif ahşap yüzeylerde kanal-dil birleşimlerinin imitasyonu için Freze ucu çalışma uzunluğu tam kullanıldığında dolgulu çerçeve konstrüksiyonların imitasyonu için Çeyrek parmak frezeler, tek oluklu, sert metal Masif ahşap ve aşındırıcı malzemeler için uygun Şaft Çap (D) Yarıçap (R1) 8 9,5 10,5 3, P2a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

16 752 Frezeleme Profil frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Yarım çubuk frezeler Mobilya imalatı, çerçeve yapımı, iç mekan düzenlenmesinde kullanılan masif ahşap kenarları dekoratif amaçlı profilleme için Özellikle «yarım çubuk» profilinin frezelenmesi için Freze ucunu kolay yönlendirmek için doğrudan iş parçasında bilya yataklı kılavuz ile, şablonsuz Bilya yataklı yarım çubuk frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap için uygun Şaft Yarıçap (R1) P1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

17 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Profil frezeler 753 Oluk frezeler Panjur imalinde, fuar inşasında, karavan imalatında deliklerin delinmesi veya freze ile kesip çıkarılması için ve ayrıca prefabrik ev imalatı için örn. aydınlatma elemanı boşlukları, prizler, panel duvarlarındaki şalterler için Oluk frezeler, sert metal Sert metalle bezenmiş kesici kenarlı freze ucu («aydınlatma elemanı boşluğu ucu») Ana bıçak ve kesici kenar arasındaki freze ucu şaftı, iş parçası üzerinde yönlendirme vazifesi görür Masif ahşap veya ahşap malzemelerle kaplanmış yapı elemanları için uygun Şaft Çap (D) P2a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

18 754 Frezeleme Bağlantı frezeleri Bosch aksesuarları 11/12 Birleştirme için hassas uçlar Düz frezeler Üniversal frezeleme, kanal açma veya freze ile lambalama için Düz veya kavisli iş parçalarının biçimlendirilmesi için Tek ve çift oluklu freze ucu Düz frezeler, tek oluklu, sert metal Masif ahşap ve plaka malzemeleri için uygun Dil biçiminde sunta birleşimleri için küçük kanalların, yüzeylerdeki süs oluklarının veya lastik conta profillerindeki kanalların frezelenmesi için Şaft Şaft inç Çap (D) 8-3,0 8, P2a ,0 8, P2a ,0 12, P2a Düz frezeler, çift oluklu, sert metal Masif ahşap, sunta veya MDF gibi plaka malzemeleri, plastikler veya Corian gibi aşındırıcı malzemeler için uygun 8-6,00 16, P2a ,00 20, P2a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

19 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Bağlantı frezeleri 755 Düz frezeler, çift oluklu, sert metal Şaft Şaft inç Çap (D) 8-8,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 20, P2a ,00 25, P2a ,00 25, P2a ,00 25, P2a ,00 20, P1a Ekstra uzunluğa sahip düz frezeler, çift oluklu, sert metal Masif ahşap, sunta veya MDF plakası gibi plaka malzemeleri, plastikler veya Corian gibi aşındırıcı malzemeler için uygun Uygulamada yüksek esneklik için daha büyük çalışma uzunluğu Şaft Çap (D) , P2a , P2a , P2a , P2a , P2a , P2a , P2a , P2a , P2a , P2a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

20 756 Frezeleme Bağlantı frezeleri Bosch aksesuarları 11/12 Diskli kanal frezeler Dar köşelerde kanallar açmak için, örn. conta yuvası olarak veya kanal-dil birleşimleri için Dar köşelerde yiv açmak için diskli kanal frezesi Bilya yataklı diskli kanal frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap ve plaka malzemeleri için uygun Uyarı: İş parçasının sağladığı koruma cihazın devrilmesini önler Şaft Çap (D) P1a P1a P1a P1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

21 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Bağlantı frezeleri 757 Dilli birleşim frezeleri 5 çalışma uzunluğu olan diskli kanal frezesi ile kombine edilerek masif ahşap köşelerde klasik kanal-dil profillerinin frezelenmesi için Dilli birleşim frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap için uygun Şaft Çap (D) P1a Menteşeli kanal frezesi Mobilya imalatında menteşelerin veya başka kaplamaların yerleştirilmesinde çok düz kanalların freze ile kesip çıkarılması için Menteşeli açma frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap veya plaka malzemeleri için uygun Freze ucunun özel şekli iyi talaş atma, düzgün çalışma ve çok iyi kesme kalitesi sağlamaktadır 8 12,7 12,7 50, P2a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

22 758 Frezeleme Bağlantı frezeleri Bosch aksesuarları 11/12 Lamba açma frezeleri Mobilya ve çerçeve imalatı (pencere, kapı, resimler) için Doğrudan iş parçasında kolay yönlendirme için bilya yataklı kılavuz ile, şablonsuz Bilya yataklı lamba açma frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap ve plaka malzemeleri için uygun Şaft Şaft inç Genişlik (B) Çap (D) 8 9,5 12, P2a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

23 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Bağlantı frezeleri 759 Laminat biçimlendirme frezeleri Mobilya ve panjur imalatında kaplamalı plaka malzemelerini, ahşap kirişleri, kenar çıtalarını pahlama ve düz frezeleme için Doğrudan iş parçasında kolay yönlendirme için bilya yataklı kılavuz ile, şablonsuz Bilya yataklı laminat biçimlendirme frezeleri, çift oluklu, sert metal Masif ahşap ve aşındırıcı plaka malzemeleri için uygun Şaft Şaft inç Çap (D) 8-9,5 25, P2a ,7 13, P2a ,7 25, P2a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

24 760 Frezeleme Bağlantı frezeleri Bosch aksesuarları 11/12 Bilya yataklı pah açma/laminat biçimlendirme frezeleri, çift oluklu, sert metal Şaft Şaft inç Genişlik (B) Çap (D) Açı derece 8-5,5 23,7 12, P1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

25 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Bağlantı frezeleri 761 Kırlangıç kuyruğu açma frezeleri Gövde ve çekmecelerde kırlangıç kuyruğu açmak için Açık veya gizli kırlangıç kuyruğu açmak için Kırlangıç kuyruğu frezesi ile bağlantılı olarak yarı gizli kırlangıç kuyruğu açmak için Örn. masif ahşap masada eğilmeleri önlemek üzere hassas kanal frezelenmesi Kırlangıç kuyruğu freze uçları, çift oluklu, sert metal Masif ahşap için uygun Şaft Çap (D) Açı derece P1a ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

26 762 Frezeleme Üst frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Bosch frezeler için aksesuarlar Bosch frezeleri için paralellik mesnetleri Komple hassas ayar ile İş parçası kenarına paralel tüm freze çalışmaları için uygun Çapı Paralellik mesnedi GMF 1400 CE; GOF 900 CE; GOF 1200 A; GOF 1300 CE; GOF 1300 ACE; GOF 1600 A; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE Professional; POF 1100; POF 1300 için uygun C0a Freze pergeli ve kılavuz ray adaptörü seti, Bosch frezeler için Kullanım için merkezleme pimini kılavuz ray adaptörüne vidalayınız FSN 70 ( ) ve FSN 140 ( ) kılavuz rayları adaptör sayesinde freze için kullanılabilir Frezenin kademesiz şekilde ayarlanması ile aşağıdaki daire yarıçaplarında frezelenmesi olanaklıdır: GOF 900 ile: 95 ile 655 arasında GOF 1200 ile: 100 ile 660 arasında GOF 1300 ile: 100 ile 660 arasında GOF 2000 ile: 100 ile 660 arasında POF 800 ile: 95 ile 655 arasında Uzunluğu Kavisli kesim kılavuzu GMF 1400 CE; GOF 900 CE; GOF 1200 A; GOF 1300 CE; GOF 1300 ACE; GOF 1600 A; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE Professional; POF 800; POF 1100; POF 1100 AE; POF 1200 AE; POF 1300; POF 1300 ACE; POF 1400 ACE için uygun C1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

27 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Üst frezeler 763 Freze pergeli ve kılavuz ray adaptörü seti, Bosch frezeler için Uzunluğu Kılavuz ray FSN 70 Vidalı mengene çifti dahil değil GKS 18 V; GKS 24 V; GKS 55; GKS 55 CE; GKS 65; GKS 65 CE; GKS 66 CE; GKS 68 B; GKS 68 BC; GKS 85; GMF 1400 CE; GOF 900 CE; GOF 1300 CE; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE; GUF 4-22 A Professional; PKS 40; PKS 54; PKS 54 CE; PKS 66; PKS 66 CE; POF 1200 AE; POF 1400 ACE için uygun C0a Kılavuz ray FSN 140 Vidalı mengene çifti dahil değil (lastik kenar yedek parça olarak) GKS 18 V; GKS 24 V; GKS 55; GKS 55 CE; GKS 65; GKS 65 CE; GKS 66 CE; GKS 68 B; GKS 68 BC; GKS 85; GMF 1400 CE; GOF 900 CE; GOF 1300 CE; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE; GUF 4-22 A Professional; PKS 40; PKS 54; PKS 54 CE; PKS 66; PKS 66 CE; POF 1200 AE; POF 1400 ACE için uygun C0a Ekstra uzun kılavuz çubukları, Bosch frezeleri için Standart kılavuz çubuklarının yeterince uzun olmadığı freze çalışmaları için Çap Uzunluğu Kılavuz çubuk GOF 900 A; GOF 900 ACE Professional; POF 800 ACE; POF 1100 AE; POF 1200 AE; POF 1300 ACE; POF 1400 ACE için uygun P0b Kılavuz çubuk GMF 1400 CE; GOF 900 CE; GOF 1200; GOF 1200 A; GOF 1300 ACE; GOF 1300 CE; GOF 1600 A; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE Professional için uygun Kılavuz çubuk çapı 10, delik aralığı 100 olan tüm frezeler için uygun P0b ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

28 764 Frezeleme Üst frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Tutamak, Bosch frezeler için Tutamak Freze pergeli ve alt tabla için P0f Kenar freze takımı, Bosch frezeler için Düz alın kenarlarının veya kavisli boylamasına kenarların işlenmesi için Hem düz alın kenarlarının hem de kavisli boylamasına kenarların işlenmesi için Kenar freze takımı GGS 27; GGS 27 C Professional; POF 600 ACE için uygun C0a Alt takım POF S2, Bosch frezeleri için Alt takım POF S2 ile GGS 27 güçlü bir frezeye dönüşmektedir Alt takım GGS 27; GGS 27 C Professional için uygun C0a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

29 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Üst frezeler 'ten itibaren alet modelleri için pensetler, Bosch frezeleri için Aletin bağlanması için pensetler Çap inç Çap Germe somunu olmadan penset GGS 27; GGS 27 C Professional; POF 500 A; POF 600 ACE için uygun 1/ P1c P1c P1c Penset/başlık somunu seti, Bosch frezeleri için Uyarı: Freze şaftının çapına uygun olan pensetin kullanılması ve şaft kovanlarıyla çalışılmaması önerilir Çap inç Çap Anahtar ağzı Penset GOF 900; GOF 900 A; GOF 900 ACE; GOF 900 CE Professional; POF 800 ACE; POF 1100 AE; POF 1200 AE; POF 1300 ACE; POF 1400 ACE için uygun 1/ P0b P0b Penset GMF 1400 CE; GMF 1600 CE; GOF 1200; GOF 1200 A; GOF 1300 ACE; GOF 1300 CE; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE Professional için uygun 1/ P0b / P0b / P0b P0b P0b P0b P0b Penset GOF 1600 A; GOF 1700 ACE Professional için uygun 1/ P0b / P0b / P0b P0b P0b P0b P0b ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

30 766 Frezeleme Üst frezeler Bosch aksesuarları 11/12 Hızlı kilide sahip kopyalama şablonları, Bosch frezeleri için alet olmadan Şablonlarla çalışırken vazgeçilmez (kopyalama kovanı şablon boyunca hareket eder ve biçimi iş parçasına aktarır) Hızlı, alet kullanmaksızın değişim için süngü kilidi Uyarı: Kopyalama şablonu ile çalışma yapmak için şablon oluşturma sırasında bunun freze ile arasındaki mesafesi dikkate alınmalıdır. Bu mesafe aşağıdaki formül ile hesaplanır: (Kopyalama halkası çapı (K) Freze çapı (F))/2 ØF ØK Çap Kopyalama şablonu hızlı kilide sahip, anahtar kullanmadan GKF 600; GMF 1400 CE; GMF 1600 CE; GOF 900; GOF 900 ACE; GOF 900 CE; GOF 1600 CE; GOF 2000 CE Professional; POF 800; POF 1100 AE; POF 1200 AE; POF 1300 ACE; POF 1400 ACE için uygun P0b P0b P0b P0b P0b P0b Ee adaptörleri, Bosch frezeleri için Freze adaptörü GOF 2000 CE Professional için uygun P0b Frezeler için adaptör GMF 1400 CE; GOF 900; GOF 900 CE; GOF 1200; GOF 1300 CE; GOF 2000 CE Professional için uygun P0b Frezeler için adaptör GOF 900; GOF 900 CE; GOF 1200; GOF 1300 CE; GOF 2000 CE; GMF 1400 CE Professional için uygun P0b Frezeler için adaptör POF 400 A; POF 500 A; POF 600 ACE için uygun C1a ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

31 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Üst frezeler 767 Ee adaptörleri, Bosch frezeleri için Freze ee adaptörü POF 1200 AE; POF 1400 ACE için uygun P0b Bosch çok fonksiyonlu freze GMF 1400 CE için aksesuarlaı Ee adaptörü GMF 1400 CE Professional için uygun P1b Ayar vidası GMF 1400 CE Professional, GMF 1600 CE Professional için uygun P1b Altı köşeli anahtar GMF 1400 CE Professional, GMF 1600 CE Professional için uygun P1b ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

32 768 Frezeleme Kenar frezesi Bosch aksesuarları 11/12 Bosch kenar frezesi GKF 600 Professional için aksesuarlar Bosch kenar frezesi GKF 600 Professional için aksesuar Çap inç Çap Paralellik mesnedi C0a Kılavuz C0a Yuvarlak taban levhası P1d Açılı freze ayağı C0a Tutamaklı ve ee ağızlı taban levhası C0a Penset P0b P0b / P0b ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

33 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Üniversal, yassı dübel frezesi 769 Bosch üniversal ve yassı dübel frezeleri için aksesuarlar Kesici bıçaklar, Ø 105, Bosch üniversal freze için Ahşapta menteşe yuvalarının, uzunlamasına olukların ve yassı dübel bağlantılarının frezelenmesi için Çok yönlü Bosch üniversal freze ve uygun Bosch kanal freze ucu ile rustikal görünümün kolayca oluşturulması Çap Diş sayısı Genişlik Bağlama flanşı Yassı dübel frezesi GFF 22 A Professional için uygun P1c Kesici bıçak Üniversal freze GUF 4-22 A Professional, menteşe yuvası frezesi PSF 22 A için uygun , C1c , C1c Kesici bıçak Üniversal freze GUF 4-22 A, menteşe yuvası frezesi PSF 22 A için, sadece bağlama flanşı ile aynı zamanda yassı dübel frezesi GFF 22 A ile de kullanılabilir GOF 900 A; GOF 900 ACE; GOF 1200 A; GOF 1300 ACE Professional; POF 800 ACE; POF 1100; POF 1300 için uygun , C1c Kesici bıçak Yassı dübel frezesi GFF 22 A Professional için uygun , C1c ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

34 770 Frezeleme Üniversal, yassı dübel frezesi Bosch aksesuarları 11/12 Yassı dübeller, Bosch yassı dübel frezesi için Mükeel bağlantılar için Uzunluğu Genişlik Yükseklik Yassı dübel GR P1d C0a Yassı dübel GR P1d C0a Yassı dübel GR P1d C0a Tutamak, Bosch avuç taşlama makineleri ve Vario bant zımparalar için Makinenin konforlu ve güvenli yönlendirmesi için Tutamak GUF 4-22 A Professional; PSF 22-A ve tüm Bosch avuç taşlama makineleri ve PWS 6-13; M 10'lu Vario bant zımparalar için uygun P0f ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

35 Bosch aksesuarları 11/12 Frezeleme Rotocut 771 Rotocut için aksesuarlar Rotocut için freze uçları Çap (D) Rotocut kesici ucu B 32 G Corian, eternit (elyaf çimento levhaları), yumuşak duvar fayansı, gazbeton, cam elyafı, dalgalı polyester plaka, poroton tuğlası, arduvaz için uygun 3, P1c B 64 G / B 32 G Rotocut kesici ucu B 32 C Akrilik cam, corian, fermasel plaka, alçıpan, alçı plaka, karton, PE boru, pleksiglas için uygun 3, P1c B 64 C / B 32 C Rotocut kesici uç B 32 CU Çeşitli ahşap türleri <19, plastikler, aşındırıcı malzemeler, yumuşak duvar fayansları, alçıpan, alçı plaka, sert elyaf plaka için uygun 3, P1c B 32 CU Rotocut kesici ucu B 64 G Corian, eternit (elyaf çimento levhaları), fermasel plaka, gazbeton, cam elyafı, dalgalı polyester plaka, poroton tuğlası, arduvaz için uygun 6, P1c B 64 G / B 32 C Rotocut kesici ucu B 64 CU Fermasel plaka, alçıpan, alçı plaka için uygun 6, P1c B 64 C / B 32 C ¹ Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

36 772 Frezeleme Rotocut Bosch aksesuarları 11/12 Rotocut aksesuarları Çap Penset 3, P1c , P1c Dairesel kesici P1d Ee adaptörü P0b Ahşap (masif, yumuşak) <19 Akrilik cam Alçıpan, plaka Alucobond Arduaz Bitum plaka Cam elyaf Corian Çimento katkılı elyaflı plakalar Dalgalı polyester plaka Duri panel Fermasel plaka Gözenekli beton Karton Kontrplak Laminat Makrolon Marangoz plakası PE boru Pertinax Pleksiglas Polikarbonat (Lexan) Ponzataşı Poroton tuğla Seramik duvar fayansları Sert elyaf plaka Styrodur Sunta optimum uygunlukta çok uygun uygun Malzeme B32 G B64 G B32 C B64 C B32 CU ¹Sevk birimi. Her sevk birimi belli bir ambalaj sayısından oluşur.

Delik açma testereleri. Back

Delik açma testereleri. Back Delik açma testereleri Back 208 Delik açma testereleri Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Delik açma testereleri: her zaman doğru uzman Progressor, ü ile Sayfa 212 Sheet Metal, ü ile Sayfa 217 Multi

Detaylı

İyi yapılandırılmış: Bosch panter testere bıçakları programı

İyi yapılandırılmış: Bosch panter testere bıçakları programı Bosch aksesuarları 11/12 Dekupaj testereleri ve panter testereler Genel bakış 611 İyi yapılandırılmış: Bosch panter testere bıçakları programı Panter testere bıçağının doğru seçimi kesme işleminin sonucunu

Detaylı

Ankastre tepsili sehpa

Ankastre tepsili sehpa Ankastre tepsili sehpa Lütfen masaya buyurun Ankastre tepsili sehpa Bu kokteyl masasında farklı bir şeyler var: Konuklara leziz ikramlar sunmak için bir servis tepsisi. 1 Giriş Misafirlerinize bu ankastre

Detaylı

MOBİLYA ÜRETİMİNDE KULLANILAN AKSESUARLAR VE GEREÇLER HAZIRLAYAN : ALİ İHSAN KORKMAZ

MOBİLYA ÜRETİMİNDE KULLANILAN AKSESUARLAR VE GEREÇLER HAZIRLAYAN : ALİ İHSAN KORKMAZ MOBİLYA ÜRETİMİNDE KULLANILAN AKSESUARLAR VE GEREÇLER Yardımcı Gereçler A-Vida ve çiviler B-Dübeller ve takozlar C-Çektirmeler ve modül bağlantılar D-Raylar ve makaralar, E-Kilitler F-Düşer kapak makasları,

Detaylı

Uygun delici uç için yol göstericiniz

Uygun delici uç için yol göstericiniz Delme Back 60 Delme Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Uygun delici uç için yol göstericiniz Bu servis sayfaları kullanıcı için yardımcı niteliğindedir. Konu, uygun elektrikli el aleti ile kullanım ve

Detaylı

Sadece tek bir çalışma adımında belirgin kenarlar

Sadece tek bir çalışma adımında belirgin kenarlar Tarih: 16.08.2015 Yazar: Florian Pottrick Sadece tek bir çalışma adımında belirgin kenarlar PFERD'in sunduğu yeni kenar bitirme (EDGE FINISH) sistemi sayesinde, son derece konforlu ve kolay bir şekilde

Detaylı

122 Profesyonel elektrikli el aletleri. Testereler

122 Profesyonel elektrikli el aletleri. Testereler 122 Profesyonel elektrikli el aletleri Profesyonel elektrikli el aletleri 123 Bosch'un profesyonel testereleri: Performans ve hassasiyette en yüksek standart Bosch'un testereleri performans, hassasiyet

Detaylı

İyi yapıda: Bosch'tan kılıç testere bıçağı programı.

İyi yapıda: Bosch'tan kılıç testere bıçağı programı. Dekupaj ve panter testereleri Genel bakış 487 İyi yapıda: Bosch'tan kılıç testere bıçağı programı. Tilki kuyruğu bıçağının doğru seçimi kesme işleminin sonucunu büyük ölçüde etkiler. nin türü ve in özel

Detaylı

Hassas kesimler. için mükemmel.

Hassas kesimler. için mükemmel. Hassas kesimler için mükemmel. Sabit cihazlar PTS 10, PCM 7, PCM 10, PCM 8S ve dekupaj testereleri için kesme tezgahı PLS 300 ve Bosch un fayans kesicisi PTC 1 ile hiç olmadığı kadar hassas kesmek. Daha

Detaylı

Kavramlar ve açılar. temel bilgiler. Yan kesme ağzı. ana kesme ağzı. = helis açısı. merkez boşluk açısı Yan kesme kenarı

Kavramlar ve açılar. temel bilgiler. Yan kesme ağzı. ana kesme ağzı. = helis açısı. merkez boşluk açısı Yan kesme kenarı temel bilgiler Kavramlar ve açılar Yan kesme ağzı ana kesme ağzı α P = ana kesme kenarı boşluk açısı β H = ana kesme kenarı kama açısı γ P = ana kesme kenarı talaş açısı α O = yan kesme kenarı boşluk açısı

Detaylı

Robert Bosch GmbH. Konsol. Bu kadar tasarım gerekli. Konsol Hem göz alıcı bir obje, hem de pratik bir depolama alanı: Farklı malzemelerden konsol.

Robert Bosch GmbH. Konsol. Bu kadar tasarım gerekli. Konsol Hem göz alıcı bir obje, hem de pratik bir depolama alanı: Farklı malzemelerden konsol. Konsol Bu kadar tasarım gerekli. Konsol Hem göz alıcı bir obje, hem de pratik bir depolama alanı: Farklı malzemelerden konsol. 1 Giriş Bu malzemelerden eşsiz bir obje yaratılıyor! Bu konsol ile evinize

Detaylı

VİDA VE DÜBELLER ALLEV ALLEV ALLEV. borazan. vida 25. borazan. vida 38. borazan. vida 45

VİDA VE DÜBELLER ALLEV ALLEV ALLEV. borazan. vida 25. borazan. vida 38. borazan. vida 45 VİDA VE DÜBELLER borazan vida 25 Alçı levhaları, 0,50-0,70 mm arasındaki kalınlıklardaki galvanizli profillere sabitlemede kullanılır. 25 mm uzunluğunda sivri uçlu vidadır. Vida Boyu Adet / Kutu Adet /

Detaylı

MELKUÇLAR MAKİNE LTD. ŞTİ.

MELKUÇLAR MAKİNE LTD. ŞTİ. MELKUÇLAR MAKİNE LTD. ŞTİ. ZIMPARA ÜRÜN GURUBU Çamlıtepe caddesi 158/b siteler ANKARA Tel: 0 312-351 73 73 faks: 0 312 351 73 33 GENİŞ BANT ZIMPARALAR KALİBRE ZIMPARALAR Zımpara yüzeyinin dolmasını geciktiren

Detaylı

MAK-204. Üretim Yöntemleri. Frezeleme Đşlemleri. (11.Hafta) Kubilay ASLANTAŞ Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğt.

MAK-204. Üretim Yöntemleri. Frezeleme Đşlemleri. (11.Hafta) Kubilay ASLANTAŞ Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğt. MAK-204 Üretim Yöntemleri Freze Tezgahı Frezeleme Đşlemleri (11.Hafta) Kubilay ASLANTAŞ Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğt. Bölümü Freze tezgahının Tanımı: Frezeleme işleminde

Detaylı

W361 Vidipan Bölme Duvar

W361 Vidipan Bölme Duvar W361 Vidipan Bölme Duvar DC Profili Duvar C Profili, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Vidipan Kaplama Derz ve Dolgu Knauf Uniflott ve Knauf Fugagips kullanılarak eksiz yüzeyler elde edilir. Taban

Detaylı

ALÇI İȘLERİ İÇİN DEKORASYON PROFİLLERİ

ALÇI İȘLERİ İÇİN DEKORASYON PROFİLLERİ ALÇI İȘLERİ İÇİN DEKORASYON PROFİLLERİ Köşe leri 9002 köşe bitiş profilidir. Hareketli tavan ve duvar bitişlerinde kullanılır. Tek taraflı uygulanır. 9077 Farklı kanat genişliklerinde üretilen alüminyum

Detaylı

Zımparalama ve polisaj 165. Aksesuarlar 2013 Fiyat Listesi. Dekupaj testeresi. bıçakları. Dekupaj testeresi bıçakları

Zımparalama ve polisaj 165. Aksesuarlar 2013 Fiyat Listesi. Dekupaj testeresi. bıçakları. Dekupaj testeresi bıçakları Zımparalama ve polisaj 165 Aksesuarlar 2013 Fiyat Listesi 166 Dekupaj testereleri Aksesuarlar 2016 Fiyat Listesi Her çeşit uygulama için, ideal dekupaj testeresi bıçağı Ahşap İşlenecek malzeme Ölçü maks.

Detaylı

ALÇI DUVAR. Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü. Öğretim Görevlisi Tekin TEZCAN İnşaat Yüksek Mühendisi

ALÇI DUVAR. Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü. Öğretim Görevlisi Tekin TEZCAN İnşaat Yüksek Mühendisi ALÇI DUVAR Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü Öğretim Görevlisi Tekin TEZCAN İnşaat Yüksek Mühendisi ALÇI BLOK DUVAR Alçı panel, alçının belirli oranda suyla karıştırılıp

Detaylı

MONTENERO UTENSILI WOODWORKING - TOOLS. hightech. Kaliteyi Ucuza Alın 2012/1

MONTENERO UTENSILI WOODWORKING - TOOLS. hightech. Kaliteyi Ucuza Alın 2012/1 MONTENERO UTENSILI WOODWORKING - TOOLS hightech Kaliteyi Ucuza Alın 2012/1 Firmamız uzun yıllardır yüksek kalite ve yüksek teknoloji ürünleri sektöre sunmayı hedef edinmiştir. Temsilciliğini üstlenmiş

Detaylı

W345 Vidipan Ses Duvarı

W345 Vidipan Ses Duvarı W345 Vidipan Ses Duvarı Çift dikmeli 75/100 mm duvar M Profili ve her iki tarafta 12,5mm kalınlığında üç kat Vidipan kullanılarak oluşturulan, içinde Profil genişliğine göre 40mm kalınlığında üç kat yalıtım

Detaylı

Hoş tasarımlı bahçe şezlongu

Hoş tasarımlı bahçe şezlongu Hoş tasarımlı bahçe şezlongu Yap-tasarruf et projesi Hoş tasarımlı bahçe şezlongu Tik ağacından bir sedir için büyük miktarda para yatırmanız gerekir. Burada aynı rahatlığa sahip daha uygun maliyetli bir

Detaylı

Elmas kesme taşlama ve delme

Elmas kesme taşlama ve delme Elmas kesme taşlama ve delme Back 274 Elmas kesme, taşlama ve delme Genel bakış Bosch aksesuarları /2 Kullanıma odaklanma: Yeni yapılandırılmış komple program Bosch aksesuarları /2 Elmas kesme, taşlama

Detaylı

W112 Bölme Duvar. DC Profili Duvar C Profili, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Alçıpan Kaplama

W112 Bölme Duvar. DC Profili Duvar C Profili, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Alçıpan Kaplama W112 Bölme Duvar DC Profili Duvar C Profili, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Alçıpan Kaplama Derz ve Dolgu Knauf Uniflott ve Knauf Fugagips kullanılarak eksiz yüzeyler elde edilir. Taban DU

Detaylı

Dekupaj ve panter testereleri

Dekupaj ve panter testereleri Dekupaj ve panter testereleri Back 562 Dekupaj testereleri ve panter testereler Genel bakış Bosch aksesuarları /2 Gri ahşap için Ürün ismi özellikleri tanımlar Özellikleri Bıçak kalitesi İyi ve düşük maliyetli

Detaylı

KARBÜR. ahşap kesici takım imalatı. SM Spiral Kesim Freze. SM Negatif Düz Kesim Bıçağı. SM Düz Kesim Bıçağı. SM Negatif Düz Kesim Bıçağı

KARBÜR. ahşap kesici takım imalatı. SM Spiral Kesim Freze. SM Negatif Düz Kesim Bıçağı. SM Düz Kesim Bıçağı. SM Negatif Düz Kesim Bıçağı KARBÜR SM Spiral Kesim Freze SM Negatif üz Kesim Bıçağı SM üz Kesim Bıçağı SM Negatif üz Kesim Bıçağı SM kaba Kesim Bıçağı SM Kaba Talaş Kapı Kilit Yeri Açma SM Kapı Gözetleme eliği ve Kesim SM Kapı Gözetleme

Detaylı

www.volkancivata.com.tr

www.volkancivata.com.tr www.volkancivata.com.tr www.volkanmetal.com.tr 2 2 2 3 3 3 4 4 4 4 5 5 6 6 7 7 8 9 10 10 11 12 12 13 13 13 14 14 14 15 15 16 16 16 17 17 18 18 18 19 19 19 19 20 20 20 20 20 21 21 22 22 22 23 24 24 24 24

Detaylı

W362 Vidipan Bölme Duvar

W362 Vidipan Bölme Duvar W362 Bölme Duvar DC Profili Knauf Artfix Duvar C Profili, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Kaplama Derz ve Dolgu Knauf Uniflott ve Knauf Fugagips kullanılarak eksiz yüzeyler elde edilir. Taban

Detaylı

CNC FREZE UYGULAMASI DENEY FÖYÜ

CNC FREZE UYGULAMASI DENEY FÖYÜ T.C. BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MIM331 MÜHENDİSLİKTE DENEYSEL METODLAR DERSİ CNC FREZE UYGULAMASI DENEY FÖYÜ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD.DOÇ.DR.BİROL

Detaylı

Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri

Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri Teknik sistem kataloğu Tutamaklı kumanda panelleri Tutamaklı kumanda panelleri yüksek ergonomileri, montaj kolaylığı ve cazip tasarımları ile öne çıkar ve stoklarımızda bulunur. Çeşitli boyutlar ve montaj

Detaylı

ÜRÜN BİLGİ FORMU (EK-4) Sıra No:

ÜRÜN BİLGİ FORMU (EK-4) Sıra No: 0 1 Tarihi: KATAGORİ KIRILIMI 8 1 1 1 7 332421105 AHŞAP LEVHA KAPLAMALI YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMLARI PELLE AHŞAP MASA İÇİN Üründe kullanılan malzemeler Alüminyum profil veya kapak profilleri 220X100 X75h

Detaylı

İmalat Teknolojileri. Dr.-Ing. Rahmi Ünal. Talaşlı İmalat Yöntemleri

İmalat Teknolojileri. Dr.-Ing. Rahmi Ünal. Talaşlı İmalat Yöntemleri İmalat Teknolojileri Dr.-Ing. Rahmi Ünal Talaşlı İmalat Yöntemleri 1 Kapsam Talaşlı imalatın tanımı Talaş kaldırmanın esasları Takımlar Tornalama Frezeleme Planyalama, vargelleme Taşlama Broşlama Kaynak

Detaylı

W116 Bölme Duvar. Islak hacimlerde sıhhı tesisatların kolaylıkla yerleştirilmesi için kullanılan tesisat duvarıdır.

W116 Bölme Duvar. Islak hacimlerde sıhhı tesisatların kolaylıkla yerleştirilmesi için kullanılan tesisat duvarıdır. W116 Bölme Duvar W116 Knauf Tesisat Duvarı Sistemleri, taşıyıcı olmayan bölme duvarlarda güvenirliği, hızlı ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilir, içinden su borusu, gider tesisatı geçen bölme duvar

Detaylı

Çok işlevsel el aletleri için aksesuarlar. Back

Çok işlevsel el aletleri için aksesuarlar. Back Çok işlevsel el aletleri için aksesuarlar Back 650 Çok fonksiyonlu kesici için aksesuarlar Giriş Bosch aksesuarları 11/12 Sadece 3Ma harç çıkarmakla ilgili piyasada alışılagelmiş tüm uygulamaları tek bir

Detaylı

Bükme ve Düzeltme. Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tesisat 7 5. Enstrüman 8 3 Üçlü Bükme 1 1

Bükme ve Düzeltme. Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tesisat 7 5. Enstrüman 8 3 Üçlü Bükme 1 1 Bükme ve Düzeltme Özel bükme ve şekillendirme ihtiyaçları için geniş geçim. Güvenebileceğiniz kalitede. Tip No inç. Sayfa Boru Bükmeler Tesisat 7 5 8-4 10-18 8.2 Enstrüman 8 16-1 2 6-12 8.2 Üçlü Bükme

Detaylı

Çocuk odası için yüksek yatak

Çocuk odası için yüksek yatak Çocuk odası için yüksek yatak Çocukların klasik rüyası Çocuk odası için yüksek yatak Şövalye şatosu veya peri masalı kalesi yaratıcı biçimde tasarlanmış ranza ile çocukların rüyaları gerçek oluyor. 1 Giriş

Detaylı

DUVAR VE ZEMİN KAPLAMALARI DERSİ ÇALIŞMA SORULARI

DUVAR VE ZEMİN KAPLAMALARI DERSİ ÇALIŞMA SORULARI DUVAR VE ZEMİN KAPLAMALARI DERSİ ÇALIŞMA SORULARI 1. Seramik kesme ve delme aletleri hangi özelliklerde olmalıdır? a. Kesme ve delme aletlerin kesici kısımları keskin olmalıdır. b. Kızaklar temiz ve kolay

Detaylı

AHŞAP DOĞRAMALAR. Aşağıdaki cümlelerin başında boş bırakılan parantezlere, cümlelerde verilen bilgiler doğru ise D, yanlış ise Y yazınız.

AHŞAP DOĞRAMALAR. Aşağıdaki cümlelerin başında boş bırakılan parantezlere, cümlelerde verilen bilgiler doğru ise D, yanlış ise Y yazınız. AHŞAP DOĞRAMALAR 1. Menteşeler markalanırken üstten ortalama olarak kaç cm mesafe bırakılır? A) 15 cm B) 20 cm C) 25 cm D) 23 cm 2. Lambalı menteşelerde binme boşluğu olarak ne kadar tolerans bırakılır?

Detaylı

Sınır tanımayan pürüzsüz çalışma

Sınır tanımayan pürüzsüz çalışma Her zaman en doğrusu Bosch Compact Serisi. Sınır tanımayan pürüzsüz çalışma inanılmaz güç. Yeni, kompakt Bosch eksantrik zımpara. New Compact Generation YENİ! Yeni Compact eksantrik zımpara serisi. veya

Detaylı

K131 Safeboard Bölme Duvar

K131 Safeboard Bölme Duvar K131 Bölme Duvar DC Profili Duvar C Profiller, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Taban DU Profili Duvar U Profili arka yüzüne yapıştırılarak tabana monte edilir. Alçıpan Kaplama Derz ve Dolgu

Detaylı

Ağır Tip Boru Kesiciler Tek / Üç / Dört Bıçaklı Boru Kesiciler. Ekstra Geniş Bıçaklı Boru Kesici. Giyotin Tipi Boru Kesme Makasları.

Ağır Tip Boru Kesiciler Tek / Üç / Dört Bıçaklı Boru Kesiciler. Ekstra Geniş Bıçaklı Boru Kesici. Giyotin Tipi Boru Kesme Makasları. Ağır Tip Boru Kesiciler Tek / Üç / Dört Bıçaklı Boru Kesiciler 2-A 42-A 3-S, 4-S, 6-S 44-S Std. Bıçak Nominal Boru si Büyüklüğü Bıçak Sayısı Inch Dış Çap 3220 2-A 33100 1 1/ - 2 10-60 3,2 145 3230 3-S

Detaylı

W152 Diamant Bölme Duvar

W152 Diamant Bölme Duvar W152 Diamant Bölme Duvar DC Profili Duvar C Profiller, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Diamant Kaplama Derz ve Dolgu Knauf Uniflott ve Knauf Fugagips kullanılarak eksiz yüzeyler elde edilir.

Detaylı

Robert Bosch GmbH. Mobil servis arabası

Robert Bosch GmbH. Mobil servis arabası Mobil servis arabası Mobil yardımcı Mobil servis arabası Son derece pratik: Bu tekerlekli araba ihtiyaç anında daima oradadır ve her şey için fazlasıyla yer sunar. 1 Giriş Mutfağınızda harikalar yaratmak

Detaylı

W362 Vidipan Bölme Duvar

W362 Vidipan Bölme Duvar W362 Vidipan Bölme Duvar DC Profili Knauf Artfix Duvar C Profili, Tavan ve Taban DU Profili ne monte edilir. Vidipan Kaplama Derz ve Dolgu Knauf Uniflott ve Knauf Fugagips kullanılarak eksiz yüzeyler elde

Detaylı

Dekoratif aydınlatma aksesuarı

Dekoratif aydınlatma aksesuarı Dekoratif aydınlatma aksesuarı Parlak bir örnek Dekoratif aydınlatma aksesuarı Işık kutusu her odada nasıl keyifli bir ortam yaratılabileceğini ve zarif bir hale getirebileceğini gösteriyor. 1 Giriş Aydınlatma

Detaylı

GÜNLÜK PLAN DİŞLİ KÖŞE BİRLEŞTİRMELERİ

GÜNLÜK PLAN DİŞLİ KÖŞE BİRLEŞTİRMELERİ GÜNLÜK PLAN Tarih: 21.11.2007 Ders: Ahşap Birleştirmeler Konu: Masif tabla dişli köşe birleştirme Süre: 3+3 Ders saati Dersin amaçları: Ağaç hastalıkları hakkında bilgi sahibi olur. Yöntem ve teknikler:

Detaylı

Agraflı Duvar Giydirme Sistemi

Agraflı Duvar Giydirme Sistemi Agraflı Duvar Giydirme Sistemi TU Profili TU Profiller tavana dübel+vida ile monte edilir. TC Profili TC Profiller agraflara sabitlenerek tavan ve taban U Profillere geçirilir. Alçıpan Kaplama Alçıpan

Detaylı

NEXT YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI FLUTE YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI BACKER YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI OYSTER YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI DMO ÜRÜNLERİ 2009

NEXT YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI FLUTE YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI BACKER YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI OYSTER YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI DMO ÜRÜNLERİ 2009 14500 FLUTE YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI 21500 NEXT YÖNETİCİ AHŞAP MASA TAKIMI MASA; TOPLANTILI; 322,5x105xh75cm. boyutlarındadr. (dikdörtgen modülü 210x105cm.) Üst tablalar 48mm. (30+18) MDF üzeri doğal

Detaylı

Boru kesme makinası. REMS Cento REMS Cento RF. for Professionals

Boru kesme makinası. REMS Cento REMS Cento RF. for Professionals Boru kesme makinası REMS Cento REMS Cento RF for Professionals 5 Patent EP 1 782 904 Süper hızlı. 90. Talaşsız. Dış çapaksız. Kuru. Alman Kalite Ürünü 1 12 3 6 4 9 13 2 14 1 11 10 5 11 10 REMS Cento RF

Detaylı

Ç a p a k a l m a ç ö z ü m l e r i n d e l i d e r. Son. Dokunuş. S H A V I V S p o t l i g h t

Ç a p a k a l m a ç ö z ü m l e r i n d e l i d e r. Son. Dokunuş. S H A V I V S p o t l i g h t Ç a p a k a l m a ç ö z ü m l e r i n d e l i d e r Son Dokunuş S H A V I V S p o t l i g h t En Yeni Ürünler Havşa kitleri Her bir kit 3 farklı boyutta solid HSS havşa raspası içerir ve çok geniş aralıklardaki

Detaylı

BARTAPLAN MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ

BARTAPLAN MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ BARTAPLAN MODÜLER BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ 1 BARTAPLAN Modüler Bölme Duvar Sistemi BARTAPLAN Modüler Bölme Duvar Sistemi ithal çelik taşıyıcı dikme profillerine, özel alüminyum klips profilleri ile giydirilen

Detaylı

Hassasiyetin peşinde.

Hassasiyetin peşinde. Daima doğru seçim Bosch Kompakt Serisi. Hassasiyetin peşinde. Bosch'un dekupaj testereleri. Universal Compact Generation Universal Bosch'tan nesil Compact dekupaj testereleri., Universal veya size uygun

Detaylı

TAKMA JİLETLİ KESİM VE PROFİL BIÇAKLARI

TAKMA JİLETLİ KESİM VE PROFİL BIÇAKLARI TAKMA JİETİ KEİM VE PROFİ BIÇAKARI Takma Jiletli Temizleme Takma Jiletli Kesim, Temizleme Freze (Rulmanlı) 50 mm Takma Jiletli Temizleme Freze 30 mm Takma Jiletli Temizleme Freze 50 mm Takma Jiletli Kesim,

Detaylı

Kesme, taşlama, fırçalama

Kesme, taşlama, fırçalama Kesme, taşlama, fırçalama Back 506 Kesme, taşlayarak kesme ve fırçalama Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Taşlama ve kesme diskleri, taşlama makineleri için Bosch taşlama ve kesme diskleri uzun süre

Detaylı

Bir malzemeye talaş kaldırma yoluyla dairesel delik oluşturma işlemi, mekanik ayırma işlemleri grubuna girer. Bu deliği

Bir malzemeye talaş kaldırma yoluyla dairesel delik oluşturma işlemi, mekanik ayırma işlemleri grubuna girer. Bu deliği delme delme Bir malzemeye talaş kaldırma yoluyla dairesel delik oluşturma işlemi, mekanik ayırma işlemleri grubuna girer. Bu deliği oluşturma işlemine de delme denir. Ayırt edici özellik olarak, kör delik

Detaylı

» VİDA-Dİş tamir takimlari

» VİDA-Dİş tamir takimlari » VİDA-Dİş tamir takimlari Vida Dişi Yenileme Bıçağı RUKO dış ve iç vida dişi yenileme bıçağı ile, hasara uğramış vida, somun dişleri kolayca ve düşük maliyetle tamir edilebilir. Örneğin; Bakım onarım,

Detaylı

Bosch aksesuarları 11/12 Çalışma güvenliği Genel bakış 789. Unutmayın bir profesyonel kendi güvenliğini de düşünmelidir!

Bosch aksesuarları 11/12 Çalışma güvenliği Genel bakış 789. Unutmayın bir profesyonel kendi güvenliğini de düşünmelidir! Bosch aksesuarları 11/12 Çalışma güvenliği Genel bakış 789 İş güvenliği Unutmayın bir profesyonel kendi güvenliğini de düşünmelidir! Bosch kalitesi çalışma güvenliği ile de ilgili komple bir aksesuar programı

Detaylı

W118 Bölme Duvar. W118 WK2 _ Her iki yüzünde çift kat Diamant ve tek kat 0,5mm sac levha

W118 Bölme Duvar. W118 WK2 _ Her iki yüzünde çift kat Diamant ve tek kat 0,5mm sac levha W118 Bölme Duvar W118 WK2 _ Her iki yüzünde çift kat Diamant ve tek kat 0,5 sac levha W118 WK3 _ Her iki yüzünde üç kat Diamant ve çift kat 0,5 sac levha Tek dikmeli 5075/100 duvar Duvar C veya M Profili

Detaylı

Biz Martı Ailesi olarak 1964 yılından beri sadece okul mobilya satmıyoruz, kalite satıyoruz.

Biz Martı Ailesi olarak 1964 yılından beri sadece okul mobilya satmıyoruz, kalite satıyoruz. 2 3 Biz Martı Ailesi olarak 1964 yılından beri sadece okul mobilya satmıyoruz, kalite satıyoruz. Bizim geniş bir ürün yelpazemiz içinde okul mobilyalarımızın esasları evrensel boyutta bilgi üretimini arttıracak

Detaylı

TEKNİK İMALAT DOSYASI

TEKNİK İMALAT DOSYASI TEKNİK İMALAT DOSYASI TEMMUZ 015 İÇİNDEKİLER 0. 1 sayfa no Sistem Tanıtımı 1.1-1.5 Kesim Ölçüleri.1 -.3 Profillerin Hazırlanması 3.1-3.8 4.1-4.11 Kaynak ve Köşe Temizleme 5.1-5.10 Ortakayıt Hazırlama 6.1-6.3

Detaylı

MAK-204. Üretim Yöntemleri

MAK-204. Üretim Yöntemleri MAK-204 Üretim Yöntemleri Taşlama ve Taşlama Tezgahı (12.Hafta) Kubilay ASLANTAŞ Afyon Kocatepe Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğt. Bölümü Taşlama Đşleminin Tanımı: Belirli bir formda imal

Detaylı

Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE

Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE Teknik sistem kataloğu Kompakt panolar AE 3 4 1 6 3 4 8 7 5 2 Orjinal Dünya çapında onayları ile stoklarımızda derhal gönderime hazır. Sayısız pratik boyutları ve tüm ortak uygulamalar için fonksiyonel

Detaylı

AKSESUARLAR BAZA AKSESUARLARI. Materyal. Gerekli : Montajında M12 x 30 vida ve pul gereklidir. Sf **

AKSESUARLAR BAZA AKSESUARLARI. Materyal. Gerekli : Montajında M12 x 30 vida ve pul gereklidir. Sf ** BAZA AKSESUARLARI SABİT BAZA : 3,00 mm Galvaniz sac + RAL 7012 boya : Baza genişlik : 2 adet baza ve bağlantı parçaları. Baza derinlik : 2 adet baza ve bağlantı parçaları. Gerekli : Montajında M12 x 30

Detaylı

W623 Agraflı Duvar Giydirme Sistemi

W623 Agraflı Duvar Giydirme Sistemi W623 Agraflı Duvar Giydirme Sistemi Knauf TU Profili Knauf TU Profiller tavana dübel+vida ile monte edilir. i ler agraflara sabitlenerek tavan ve taban U Profillere geçirilir. Alçıpan Kaplama Alçıpan knauf

Detaylı

02.01.2012. Freze tezgahında kullanılan kesicilere Çakı denir. Çakılar, profillerine, yaptıkları işe göre gibi çeşitli şekillerde sınıflandırılır.

02.01.2012. Freze tezgahında kullanılan kesicilere Çakı denir. Çakılar, profillerine, yaptıkları işe göre gibi çeşitli şekillerde sınıflandırılır. Freze ile ilgili tanımlar Kendi ekseni etrafında dönen bir kesici ile sabit bir iş parçası üzerinden yapılan talaş kaldırma işlemine Frezeleme, yapılan tezgaha Freze ve yapan kişiye de Frezeci denilir.

Detaylı

TAŞIYICI SİSTEM TASARIMI 1 Prof. Dr. Görün Arun

TAŞIYICI SİSTEM TASARIMI 1 Prof. Dr. Görün Arun Dolu Gövdeli Kirişler TAŞIYICI SİSTEM TASARIMI 1 Prof Dr Görün Arun 072 ÇELİK YAPILAR Kirişler, Çerçeve Dolu gövdeli kirişler: Hadde mamulü profiller Levhalı yapma en-kesitler Profil ve levhalarla oluşturulmuş

Detaylı

TALAŞLI İMALAT SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KALIPÇILIK TEKNİĞİ DERS NOTU. Doç.Dr. Akın Oğuz KAPTI. Talaşlı İmalat Yöntemleri

TALAŞLI İMALAT SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KALIPÇILIK TEKNİĞİ DERS NOTU. Doç.Dr. Akın Oğuz KAPTI. Talaşlı İmalat Yöntemleri TALAŞLI İMALAT MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ KALIPÇILIK TEKNİĞİ DERS NOTU Doç.Dr. Akın Oğuz KAPTI Talaşlı İmalat Yöntemleri 2 Talaşlı İmalat; iş parçası üzerinden, sertliği daha yüksek bir kesici takım yardımıyla,

Detaylı

Max Grip vidalama uçları Ekstra sağlam oturuş ve son derece uzun kullanım ömrü

Max Grip vidalama uçları Ekstra sağlam oturuş ve son derece uzun kullanım ömrü Vidalama Back 236 Vidalama Genel bakış Bosch aksesuarları 11/12 Küresel bir program Bosch nasıl yapıldığını gösterir. Her uygulama ve her vida için doğru ucu hazır bulunduran üniversal ve kapsamlı vidalama

Detaylı

FASON KESİM HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

FASON KESİM HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER FASON KESİM Profesyonellik ile teknolojinin birleştiği nokta, kesim bizim işimiz... Değerli müşterilerimiz, sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile kurulmuş olan firmamız bünyesinde son teknolojiye uygun

Detaylı

Gömme kapılar ve alüminyum profiller için menteşeler (Bölüm 4B)

Gömme kapılar ve alüminyum profiller için menteşeler (Bölüm 4B) 2 Mekanizmalar Çıkıntılı kapılar için menteşeler (Bölüm 4A) 4A-120 4A-121 4A-130 4A-135 4A-136 4A-137 4A-138 4a-140 4A-150 4A-160 4A-170 4A-190 4A-210 4A-215 4A-220 120 135 /180 120 120 /135 125 115 180

Detaylı

Plastik Boru Makası ROWELD Plastik Boru Kaynak Tekni i

Plastik Boru Makası ROWELD Plastik Boru Kaynak Tekni i Plastik Boru Makası ROCUT TC 42 Ø 42 mm ye kadar plastik boru makası PP-, PE-, PE-X-, PB- ve PVDF-boruların Ø 42 mm ye kadar kesilmesi için. Plastikboruların kolay kesilmesi için sa lam, hassas bıçak.

Detaylı

Knauf W625 - W626 Duvar C profilli Duvar Giydirme Sistemi Uygulama Detayları:

Knauf W625 - W626 Duvar C profilli Duvar Giydirme Sistemi Uygulama Detayları: Knauf W625 - W626 Duvar C profilli Duvar Giydirme Sistemi Uygulama Detayları: Knauf W625 - W626 Duvar Giydirme Sisteminde Metal Konstrüksiyon, Duvar U (DU) ve sadece 75mm ve 100mm Duvar U ve Duvar C profiller

Detaylı

Ofis ve Eğitim Mobilyaları. www.akaju.com.tr

Ofis ve Eğitim Mobilyaları. www.akaju.com.tr Ofis ve Eğitim Mobilyaları KUrUmsal Umsal AKAJU Ofis ve Eğitim Mobilyaları Ofis ve eğitim mobilyaları Kurulduğu günden bugüne ofis ve eğitim mobilyaları sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız sahip

Detaylı

: 12,5 mm. alçıpan üzeri vinil(paperback/textileback) kaplama

: 12,5 mm. alçıpan üzeri vinil(paperback/textileback) kaplama MBD 70 OMEGALI BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ Aspen mamulü MBD 70 Demonte Bölme Duvar Sistemi ; alüminyum bitiş profilleri, galvaniz çelik taşıyıcı konstrüksiyon profiller ile dolu modül, sisteme uygun monoblok

Detaylı

Güçlü Atık Parçalama ve Briketleme Presleri

Güçlü Atık Parçalama ve Briketleme Presleri Entsorgungstechnik Güçlü Atık Parçalama ve Briketleme Presleri ekonomik - sağlam - güçlü RB 20-60 SV Briketleme Presleri RB 100-200 S Briketleme Presleri RB 400 RS Briketleme Presleri Teknik Özellikler

Detaylı

Çok amaçlı duvar askısı

Çok amaçlı duvar askısı Çok amaçlı duvar askısı Organizasyon yeteneği Çok amaçlı duvar askısı Karmaşaya son! Etrafta dağınık duran her şey için çok amaçlı duvar askısı ideal bir saklama yeridir. 1 Giriş Dolaplar, çekmeceler,

Detaylı

W625-W626 Duvar Giydirme Sistemi (Duvar C Profilli)

W625-W626 Duvar Giydirme Sistemi (Duvar C Profilli) W625-W626 Duvar Giydirme Sistemi (Duvar C Profilli) Knauf DU Profili Knauf DU Profiller tavana dübel+vida ile monte edilir. Knauf DC Profili Knauf TC Profiller tavan ve taban DU Profillere geçirilir. Alçıpan

Detaylı

Kuru Yapı Sistemleri 10/2015. Kuru Yapı ve Toz Alçı Ürünleri & Sistem Tamamlayıcıları Sistem Aksesuarları

Kuru Yapı Sistemleri 10/2015. Kuru Yapı ve Toz Alçı Ürünleri & Sistem Tamamlayıcıları Sistem Aksesuarları Kuru Yapı Sistemleri 10/2015 Kuru Yapı ve Toz Alçı Ürünleri & Sistem Tamamlayıcıları Sistem Aksesuarları Agraf Tavan C Profillerini tavana ve duvara bağlayan askı elemanıdır. Duvar giydirme sistemleri

Detaylı

Bisiklet garajı Bikeport

Bisiklet garajı Bikeport Bisiklet garajı Bikeport Rüzgar ve kötü hava şartlarına karşı koruma. Bisiklet garajı Bikeport Bisikletinizi her defasında bodruma veya kilere taşımaktan bıktınız mı? Kendi kendinize monte edebileceğiniz

Detaylı

Aksesuarlar 2013 Fiyat Listesi. Sistem aksesuarları 359. Sistem aksesuarları. Aksesuarları. Sistem

Aksesuarlar 2013 Fiyat Listesi. Sistem aksesuarları 359. Sistem aksesuarları. Aksesuarları. Sistem Aksesuarlar 2013 Fiyat Listesi aksesuarları 359 aksesuarları 360 aksesuarları Aksesuarlar 2016 Fiyat Listesi Kırıcı-deliciler için Adaptörler Ürün özellikleri Giriş şaftı delici uç şaftı için Sipariş bilgileri

Detaylı

Ara bölme olarak büfe

Ara bölme olarak büfe Ara bölme olarak büfe Sadece en iyi tarafları Ara bölme olarak büfe Gerçi her şeyin iki farklı yüzü vardır. Ancak bu ara bölmede bir yüz diğerinden daha güzel. O halde İşe koyulalım! 1 Giriş Masif ahşaptan

Detaylı

DIA. ahşap kesici takım imalatı. Ayarlı Kanal Freze Açma. Temizleme 3-3 (Sağ-Sol) Panel Kesim ve Kapak Kenar Bıçağı. Kapak, Kapı Ebatlama

DIA. ahşap kesici takım imalatı. Ayarlı Kanal Freze Açma. Temizleme 3-3 (Sağ-Sol) Panel Kesim ve Kapak Kenar Bıçağı. Kapak, Kapı Ebatlama IA Ayarlı Kanal Freze Açma Temizleme 3-3 (Sağ-Sol) Panel Kesim ve Kapak Kenar Bıçağı Kapak, Kapı Ebatlama Kapak Kesim, Kilit ve Gözetleme eliği Açma Kapak Kesim ve Kenar Bıçağı Kapak Yüzey Profilleri Raf

Detaylı

CoroMill 390 07 ölçüsünde kesici uçlara sahip parmak frezeler Çelik kalitesi GC1130

CoroMill 390 07 ölçüsünde kesici uçlara sahip parmak frezeler Çelik kalitesi GC1130 CoroMill 390 07 ölçüsünde kesici uçlara sahip parmak frezeler Çelik kalitesi GC1130 Küçük çaplarda 07 ölçüsünde kesici uçlara sahip yeni parmak frezelerle CoroMill 390'ın kanıtlanmış performansı şimdi

Detaylı

T.C. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü

T.C. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümü 1 Allen anahtar seti 1 Metrik, 10'lu 09.07.09 Döner Sermaye 2 Allen anahtar seti 1 İnç-SAE, 10'lu 09.07.09 Döner Sermaye 3 Ayarlı pense 1 Üniversal 09.07.09 Döner Sermaye 4 Bazik elektrod 6 2,5x350 mm

Detaylı

ÜRÜN BİLGİ FORMU (EK-4) Sıra No: 6 Tarihi: KATAGORİ KIRILIMI DMO KATALOG KOD NO ÜRÜN ADI ORJİNAL ÜRÜN KODU (P/N) ÜRÜNÜN MARKASI / MODELİ

ÜRÜN BİLGİ FORMU (EK-4) Sıra No: 6 Tarihi: KATAGORİ KIRILIMI DMO KATALOG KOD NO ÜRÜN ADI ORJİNAL ÜRÜN KODU (P/N) ÜRÜNÜN MARKASI / MODELİ ÜRÜN BİLGİ FORMU (EK4) Sıra No: 6 ÜRÜNE AİT RESİM ÜRÜNE AİT TEKNİK ÇİZİM MASA İÇİN TEKNİK ÖZELLİKLER Genel Boyutlar ( Not1) MELAMİN KAPLI E1 KALİTESİNDE YONGA, PVC KENAR BANDI,SUNİ DERİ,MİNİFİX BAĞLANTI,

Detaylı

Boru kesme makinası. REMS Cento REMS Cento RF. for Professionals

Boru kesme makinası. REMS Cento REMS Cento RF. for Professionals Boru kesme makinası REMS Cento REMS Cento RF for Professionals 5 Patent EP 1 782 904 Süper hızlı. 90. Talaşsız. Dış çapaksız. Kuru. Alman Kalite Ürünü 1 12 3 6 4 9 13 2 14 1 11 10 5 11 REMS Cento Ø 115

Detaylı

YENİ. Tooldyne Uzmanından takım balans sistemi. RM1059 tr

YENİ. Tooldyne Uzmanından takım balans sistemi. RM1059 tr YENİ Tooldyne Uzmanından takım balans sistemi RM1059 tr Tooldyne Daha az balanssızlık sayesinde daha iyi işleme kalitesi Yüksek hızda işleme günümüzde metal ve plastiklerin ekonomik şekilde işlenmesi için

Detaylı

KOD ØD t Ød a V3.0-25 3,0 x 1,00 x 1,30-125 V3.0-35 3,0 x 1,00 x 1,30-135 V3.0-45 3,0 x 1,00 x 1,30-145 V3.0-55 3,0 x 1,00 x 1,30-155

KOD ØD t Ød a V3.0-25 3,0 x 1,00 x 1,30-125 V3.0-35 3,0 x 1,00 x 1,30-135 V3.0-45 3,0 x 1,00 x 1,30-145 V3.0-55 3,0 x 1,00 x 1,30-155 VISCOR - SM (Sert Maden) Tungsten Karbid Cam kesme diski. -Özel, yüksek kaliteli, ekstra sert Karbid alaşımı. -Ekstra dayanıklılık ve uzun kesme ömrü. -İnce ve hassas taşlanmış kesici kenar ve delik. -Kullanım

Detaylı

Delik Testereleri 1.11

Delik Testereleri 1.11 » DELİK TESTERELERİ Delik Testereleri. -G delik testereleri RUKO -G uçlu delik testereleri el ve sütunlu matkaplarda kullanılabilir. Sütunlu matkapları çalıştırırken sadece el ile ilerlemeyi kullanınız.

Detaylı

Bosch: Hızlı Kesme için. Elmas Aksesuarları Programı.

Bosch: Hızlı Kesme için. Elmas Aksesuarları Programı. Bosch: Hızlı Kesme için. Elmas Aksesuarları Programı. YENİ! Güncellenmiş versiyon 2014 Kesme diskleri, elmas karot uçları, elmas delik açma uçları 2 Genel Bakış Bosch Aksesuar Aksesuar Programı Genel bakış

Detaylı

TAKIM TuTuCuLAR TAKIM TuTuCuLAR

TAKIM TuTuCuLAR TAKIM TuTuCuLAR takım t u t u c u lar Ayarlanabilir kılavuz kolları ve, üst başlığı altında toplanmıştır. Kılavuz kolları ile el kılavuzları kullanılabilmektedir. Kılavuzun dörtgen şaftı kılavuz kolunun ayarlanabilir

Detaylı

güvenli biçimde elinizin altında.

güvenli biçimde elinizin altında. Güç güvenli biçimde elinizin altında. Make it your home. PWS 700-115, PWS 750-115 ve PWS 850-125 taşlama makineleriyle kendi evinizi yaratın. Güçlü ve sağlam olmalarının yanı sıra yeni ve kompakt tasarımları

Detaylı

OPTİMA PLUS KASA PERVAZ ÜRÜN VE ÜRETİM STANDARTLARI

OPTİMA PLUS KASA PERVAZ ÜRÜN VE ÜRETİM STANDARTLARI OPTİMA ÜRÜN VE ÜRETİM STANDARTLARI KANAT Ağaç parçalarının liflerine ayrılarak özel kimyasal ve tutkal kullanımı ile çeşitli proseslerden geçirilmesi suretiyle imal edilen, ahşabın doğallık ve sıcaklık

Detaylı

Alçıpan ve Duvar İçin Ayarlı Alüminyum Kapılar 10. Brüt (Bitmiş) Duvar İçin Alüminyum Kapılar 20

Alçıpan ve Duvar İçin Ayarlı Alüminyum Kapılar 10. Brüt (Bitmiş) Duvar İçin Alüminyum Kapılar 20 Proiller lçıpan ve Duvar İçin yarlı lüminyum Kapılar 0 Brüt (Bitmiş) Duvar İçin lüminyum Kapılar 0 Hastaneler ve Özel Odalar İçin yarlı lüminyum Kapılar Hastaneler için darbeye karşı dayanıklı ayarlı alüminyum

Detaylı

Robert Bosch GmbH. Gol!-Duvarı. Tam isabet! Gol!-Duvarı Kale duvarına gol atma artık sadece spor stüdyolarında değil, evinizin bahçesinde de mümkün.

Robert Bosch GmbH. Gol!-Duvarı. Tam isabet! Gol!-Duvarı Kale duvarına gol atma artık sadece spor stüdyolarında değil, evinizin bahçesinde de mümkün. Gol!-Duvarı Tam isabet! Gol!-Duvarı Kale duvarına gol atma artık sadece spor stüdyolarında değil, evinizin bahçesinde de mümkün. 1 Giriş Kale duvarı futbol meraklıları için bir klasiktir. Size; kayın ağacı

Detaylı

BETONARME KALIPLARININ SINIFLANDIRILMASI. 3. Bölüm. Öğr. Gör. Mustafa KAVAL Afyon Meslek Yüksekokulu İnşaat Programı

BETONARME KALIPLARININ SINIFLANDIRILMASI. 3. Bölüm. Öğr. Gör. Mustafa KAVAL Afyon Meslek Yüksekokulu İnşaat Programı BETONARME KALIPLARININ SINIFLANDIRILMASI 3. Bölüm 1 BETONARME KALIPLARININ SINIFLANDIRILMASI Kalıp Malzemeleri Bir kalıp sistemini meydana getiren kısımlar kaplama ve kalıp iskelesi olmak üzere ikiye ayrılır.

Detaylı

duo D:80 cm Dikdörtgen Masalar/Tavalı D:80 cm Dikdörtgen Masalar/Tek Ayaklı ve Tavalı D:90 cm Dikdörtgen Masalar/Tavalı

duo D:80 cm Dikdörtgen Masalar/Tavalı D:80 cm Dikdörtgen Masalar/Tek Ayaklı ve Tavalı D:90 cm Dikdörtgen Masalar/Tavalı D:80 cm Dikdörtgen Masalar/Tavalı 30.110.101.001 DUO MASA MELAMİN/ 2 T AYAKLI 80 80 73 30.110.101.002 DUO MASA LAMİNAT/ 2 T AYAKLI 80 80 73 30.110.101.001 DUO MASA MELAMİN/ 2 T AYAKLI 100 80 73 30.110.101.002

Detaylı

İÇ MEKAN KURU DUVAR MALZEMELERİ

İÇ MEKAN KURU DUVAR MALZEMELERİ İÇ MEKAN KURU DUVAR MALZEMELERİ Herkese Kazandırır BEYAZ COREX, iç mekanlarda bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan yapımında kullanılan standart alçı levhadır. Ürün Kodu Uzunluk Ağırlık Ambalaj Ankara

Detaylı

Schlüter -Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri:

Schlüter -Systems. Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon. İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -Systems Sınırları Olmayan Duş Kurulumlarında İnovasyon İdeal Şekilde Birbirleriyle Uyumlu Sistem Ürünleri: Schlüter -kerdi-line Hat Drenajı & Çerçeve- Izgara Seti Schlüter -kerdi-shower Dengeleme

Detaylı

10. MAKİNA VE METAL TEKNİĞİNDE KULLANILAN EL ALETLERİ

10. MAKİNA VE METAL TEKNİĞİNDE KULLANILAN EL ALETLERİ 10. MAKİNA VE METAL TEKNİĞİNDE KULLANILAN EL ALETLERİ 10.1. Anahtarlar, Anahtarlar, cıvata, somun, rakor gibi vidalı birleştirme elemanlarının sıkılmasında ve sökülmesinde kullanılan el aletleridir. Anahtarların

Detaylı

DIŞ CEPHE LEVHALARI. BoardeX. PermaBase. BoardeX 12,5 mm. BoardeX 15 mm. PermaBase 12,5 mm

DIŞ CEPHE LEVHALARI. BoardeX. PermaBase. BoardeX 12,5 mm. BoardeX 15 mm. PermaBase 12,5 mm DIŞ CEPHE LEVHALARI BoardeX BoardeX, dış cephe kuru duvar sistemlerinin yapımında, dış cephe kaplama malzemelerinin altında, saçak altı imalatlarından her türlü ıslak hacimlerde kullanılan, üzeri cam elyaf

Detaylı