Keşfedin. Opel Antara. Sürüş Dinamikleri. Güvenlik. Motorlar. Sürüş Konforu. Konfor Donanımı. Çok Yönlülük. Müzik ve Bilgi Sistemi.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Keşfedin. Opel Antara. Sürüş Dinamikleri. Güvenlik. Motorlar. Sürüş Konforu. Konfor Donanımı. Çok Yönlülük. Müzik ve Bilgi Sistemi."

Transkript

1 Opel Antara

2

3 Opel Antara 3 Sürüş Dinamikleri 12 Opel i Keşfedin. Güvenlik Motorlar Sürüş Konforu Konfor Donanımı Şehrin sınırlarını zorlayın. Opel Antara konforlu ve esnek iç dizaynı ile bakışları üzerinize odaklıyor. Sizi her yerde tam bir güven ve şıklık içinde taşır. Çarpıcı, dinamik tasarımı ve dahice tasarlanmış çok yönlülüğü Opel Antara ile keşfedin. Opel i keşfedin. Çok Yönlülük Müzik ve Bilgi Sistemi Modeller 26 Aksesuarlar 28 Renkler ve Döşemeler 30

4

5 Yaratıcılık heyecanınızı KEŞFEDİN. Çekici hatları, akıcı kıvrımları ve mükemmel oranları, yeni Opel Antara ile şehre ilham veren bir stile sahip. Birbirini tamamlayan stillerin mükemmel bir kombinasyonu olan güçlü ve sağlam bir omurga, sıkı ve dinamik bir gövde. Nereye gitmek isterseniz isteyin, yeni Opel Antara nızdan ilham alın.

6 Bağımsızlık iştahınızı KEŞFEDİN. Nereye giderseniz gidin, bunu her zaman kendi tarzınızda yapın. Farklı, ama aynı zamanda benzersiz içgüdülerinizi ortaya koyun.

7

8 Yaşamda daha güzel şeylere tutkunuzu KEŞFEDİN. Kendinize Opel Antara nın mükemmel konforunu sunun. Nefes kesici bir iç mekanda bir araya getirilmiş yüksek kaliteli malzemeler ile kaliteli işçilik. Yeni Opel Antara nın içinde evinizin konforunu hissedeceksiniz.

9

10 Lider olma yeteneğinizi KEŞFEDİN. Asi olmayı seviyorsunuz, ama her zaman bir stiliniz var. Opel Antara nın güçlü motorları ve 4x4 sürüşü gerçek özgürlüğü keşfetmenizi sağlıyor.

11

12 Devam etmek istediğiniz yola çıkın. İki farklı dünyanın da iyi yönlerinin keyfini çıkarın. Hem binek otomobilin sürüş konforunun keyfini yaşayın hem de zorlu sürüş koşullarında kontrolü elinizde tutmanın zevkine varın. Standart ESP özelliğine sahip Opel Antara nın dört çeker sistemi tüm koşullarda mükemmel bir sürüş.

13 Akıllı Dört tekerlekten çekiş sistemi (AWD). Opel Antara, elektronik kontrollü bir AWD şanzıman ile donatılmıştır. Normal sürüş koşulları altında, güç ön tekerleklere iletilmektedir. Ancak, zor ve kaygan yol koşulları altında optimum çekiş için ön ile arka arasında 50 : 50 oranında gücü aktaran dört tekerlekten çekişli sürüş sistemi (AWD) sistemi oto matik olarak devreye girer. Elektronik sürüş sistemleri. Opel Antara aktif güvenliği arttırmak için, son derece gelişmiş elektronik kontrollü sürücü destek sistemleri kullanmaktadır. ABS, normal fonksiyonuna ek olarak, aşağıdakileri de sunmaktadır: Virajlarda frenleme sırasında içte kalan tekerlekler üzerindeki fren basıncını azaltarak dengeyi geliştiren Virajda Fren Kontrolü (CBC) özelliği. Sürücü sert bir biçimde fren uyguladığında otomatik olarak frenleme basıncını artıran, kademeli biçimde basıncı en üst düzeye kadar uygulayarak frenleme mesafesini çok önemli bir oranda azaltan Hidrolik Fren Destek Sistemi (HBA) özelliği. Yeni Opel Antara da sunulan ESP Elektronik Stabilite Kontrol Programı, standart Çekiş Kontrol (TC) Sistemi ile Yokuşta İniş Kontrol Sistemini (DCS) içermektedir. 13 Bu sistemlerin mükemmel uyumu ve akıllı 4x4 (AWD) özelliğinine sahip Opel Antara üst düzey bir sürüş tatmini ile konforunun yanı sıra, yine üst düzeyde aktif güvenlik önlemleri sunmaktadır. Sürüş Dinamikleri Yokuşta İniş Kontrolü (DCS). Opel Antara standart donanım olarak bir eğim iniş sistemi ile donatılmıştır. DCS nin harekete geçirilmesi ile gaz pedalı ile önceden seçilen sabit bir iniş hızı korunmaktadır.

14 Opel Antara daki SAFETEC sisteminin temel unsuru, son derece sağlam yolcu güvenlik hücresidir. Bu, mekanik deformasyonu en aza indirmekte ve tüm kaza koşulları altında mümkün olan maksimum yaşam alanını korumaktadır. Bir önden çarpışma durumunda, enerji üç belirgin yük yoluna dağıtılmaktadır. Düşük hızla çarpışmalarda, öndeki deforme olabilen özel hücreler ile gövdenin arkasındaki bir monoblok sistem çarpışma enerjisini emerek onarım maliyetlerini azaltmaktadır. Ön farlar. Standart sis lambaları tamponun alt kısmına yerleştirilmiştir. Dinamik yükseklik ayarına ve yüksek basınçlı yıkama sistemine sahip Xenon farlar opsiyoneldir. 14 Güvenlik Işığa duyarlı otomatik yanan ön farlar (ALC). Özel sensörler otomobilin önündeki yolun ışık düzeyine uyarlanmasını ve gerektiğinde kısa hüzmeli farlara geçişini sağlamaktadır. Opel DUO ISOFIX hazırlığı. Ağırlıkları 9 18 arasında olan çocuklar için tavsiye edilen çocuk koltukları, standart 3-noktalı emniyet kemeri veya ISOFIX bağlantısı ile kolaylıkla monte edilebilmektedir. DUO ISOFIX çocuk koltukları 5 noktadan bağlantı seti ile sunulmaktadır. Hava yastığı sistemi. Opel Antara da standart olarak sürücü ve ön yolcuya özgü ön ve yan hava yastıkları bulunmaktadır. Bunlar, benzersiz ön koltuk güvenliğini sağlamak amacıyla, aktif gergili ve yükseklik ayarlı emniyet kemerleri ile birlikte çalışmaktadır. Geniş hacimli perde hava yastıkları da ön ve arka dış koltuk yolcuları için ek koruma sağlamaktadır. Lastik Basınç Göstergesi (TPMS). Basınç kaybı gösterge panelinde ve ilgili lastik Grafik Bilgi Ekranında (GID) gösterilmektedir(renkli ekran sunulmamaktadır).

15 Sizi çevreleyen güvenlik. Yeni Opel Antara sizi ve yolcularınızı büyük bir güvenle taşımaktadır. Hava yastıklarından sis lambalarına ve lastik basıncını izleme özelliğine kadar, en son güvenlik önlemleriyle güvenli ellerde olacaksınız.

16 Keyfinize göre değiştirin. Opel Antara, akıllı 4x4 sistemin etkileyici yetenekleriyle mükemmel uyum sağlayan motor ve vites kutusu kombinasyonu sunmaktadır. Sportif manuel veya dinlendirici otomatik vites; mükemmel bir sürüş için doğru vites tipinizi seçebilirsiniz.

17 Verimlilik ve eforsuz güç için yüksek tork değerleri ile geliştirilmiş yakıt ekonomisi ve düşük emisyon düzeylerini birleştiren Opel ECOTEC motorları, anında tepki veren ve sorumlu motorlardır. Opel Antara motorları düzgün ve rafine güç sağlamakta ve EURO 4 emisyon standartlarını karşılamaktadır. 2.0 CDTI dizel motor 110 kw (150 hp) güç sunmaktadır. Zararlı emisyonları %90 ın üzerinde bir oranda azaltan ve bakım gerektirmeyen partikül filtresi 2.0 CDTI dizel motorunda standart olarak mevcuttur. 17 Otomatik şanzıman. 2.0 CDTI ECOTEC (150 HP) motorda 5-ileri ActiveSelect otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır. Motorlar Teknik Özellikler Motorlar 2.0 CDTI ECOTEC (110 kw/150 hp) Emisyon Standardı/Yakıt Tipi EURO 4/Dizel Şanzıman AT-5 Şehiriçi 1 10,9 Şehirdışı 1 7,3 Ortalama 1 8,6 CO 2 emisyonu, g/km ECE-R101 direktifine göre litre olarak AT-5= 5-ileri otomatik şanzıman Belirtilen tüm rakamlar, standart donanıma sahip AB modeliyle ilgilidir. ECE-R101 direktifine göre gerçekleştirilen yakıt tüketimi hesaplaması, tüzükte belirtildiği gibi, aracın boş olduğu zamanki ağırlığını göz önüne almaktadır. Ek donanım, belirtilenden biraz daha fazla yakıt ve CO 2 tüketim rakamlarına yol açabilir. Ek olarak bu durum, aracın boş halindeki ağırlığı ile bazı durumlarda izin verilebilir dingil ağırlıklarını ve aracın izin verilebilir toplam ağırlığını artırabilir ve izin verilebilir çeki ağırlıklarını azaltabilir. Bu durum, aracın maksimum hızında bir azalmaya ve hızlanma zamanında bir artışa neden olabilir. Belirtilen sürüş performansı rakamlarına araç boş olduğunda (sürücüsüz) ve buna ilaveten 200 kilogramlık bir ağırlıkla ulaşabilir.

18 Elektrikli sunroof. Elektrikli ve sürgülü açılır sunroof Opel Antara da sunulmaktadır. Ön okuma lambaları arasındaki kontrol ünitesine kolaylıkla ulaşılabilir ve güneş gözlükleri için saklama bölmesi bulunmaktadır. Kumanda ve kontrol sizde. Opel Antara nın direksiyonuna geçtiğinizde kontrolün sizde olduğunu bileceksiniz. Destekleyici ve ayarlanabilir sürücü koltuğu ile yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon kolonu, ideal pozisyonunuzu bulmanızı kolaylaştırmaktadır. Ancak bu sadece bir başlangıç. Opel Antara nın size sunduğu özellikleri inceleyin. Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon kolonu. Direksiyon kolonu daha iyi bir sürüş konforu için yükseklik ve derinlik ayarına sahiptir ve hıza duyarlı hidrolik direksiyon standarttır.

19 Hız sabitleyici. Hız sabitleme özelliği, uzun mesafelerde sabit bir hızı korumanın en uygun ve yakıt verimliliği en yüksek yöntemidir. Mevcut trafik koşullarına tam uyum için hız artırma ve eksiltme kontrollüdür. Park Pilotu. Ön ve arkaya monte edilen sensörler, potansiyel park risklerinde sesli uyarı sistemini çalıştırmaktadır. Sistem, orta konsoldaki bir düğmeye basılarak kapatılabilmektedir. 19 Yağmur sensörü. İç dikiz aynasının gövdesine monte edilen yağmur sensörü, ön cam üzerindeki nemi algılamakta ve sileceği harekete geçirmektedir. Silecek otomatik olarak ayarlanmaktadır. Elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu: 8 yönlü elektrikli olarak ayarlanabilen sürücü koltuğu, optimum sürüş pozisyonunun kolayca ayarlanmasını sağlar. Sürüş Konforu Elektrikli camlar ve aynalar. Tek-tuş kumandalı, sıkıştırma emniyetli ön ve arka camlar ve otomatik katlanır elektrikli/ısıtmalı yan aynalar Opel Antara da standart olarak sunulmaktadır. Kapıdan kapıya aydınlatma. Opel Antara nızı karanlıkta park ettikten sonra yürüyüş yolunuzu aydınlatın. Kapıları kilitlemeden önce harekete geçirin; farlar ve arka lambalar 30 saniye süreyle aydınlatmayı sürdürsün.

20 Kol dayama desteği. Pratik saklama alanına sahip bir kol dayama desteği sunmaktadır. Elektronik Kontrollü Klima (ECC). Sadece istediğiniz sıcaklığı seçin ve keyfini çıkarın. Elektronik kontrol sıcaklığı sabit tutmaktadır. 20 Konfor Donanımı Arka bardaklıklar. Arka yolcular için uygun biçimde monte edilmiş bardaklıklar, arka koltuk konforuna gösterilen özenin tipik örnekleridir. Isıtmalı ön koltuklar. Koltuk arkalıklarındaki ve minderlerdeki büyük boyutlu ısıtma elemanları, çok kısa bir sürede ön koltukların rahat bir sıcaklığa ulaşmasını sağlamaktadır. Üç ayrı ısı ayarı vardır. Orta konsoldaki çöp kabı. Orta konsola monte edilmiş çıkarılabilir çöp kabı iyi bir fikirdir ve otomobilin düzenli tutulmasını bir sorun olmaktan çıkarmaktadır. Quick Heat (Hızlı ısıtma). Elektronik olarak kontrol edilen bir hızlı buz çözme ve ısıtma sistemi. Otomobil çalıştırıldıktan sonra kısa bir sürede ön camdaki görünürlüğü ve sıcak bir iç mekan sağlamaktadır. Dizel motoru ile standarttır.

21 Şıklık ve konfor içinde rahatınıza bakın. Opel Antara nın içerisinde, çağdaş şıklıkla bezenmiş üst düzey konforu ve rahatlığı bulacaksınız. Kapsamlı bir özellikler serisi size ve yolcularınıza evin rahatlığını hissettirecektir. Arkanıza yaslanın ve sürüşün tadını çıkarın.

22 Tavan rayları. Pratik tavan taşıyıcıları ve aksesuarlarını alabilen şık, gümüş rengi, entegre tavan rayları Opel Antara da standarttır. Dilediğiniz kadar çok yönlü. İçeride maksimum esneklik ve dışarıda sayısız olanaklar. Ve çok yönlü iç mekana yerleştiremediğiniz herhangi bir şey için tavanda veya bir treyler üzerinde kesin bir yer mevcut.

23 Alüminyum tavan taşıyıcısı. Patentli bir montaj sistemidir. 75 kg a kadar yükler için uygundur ve kilitlenebilme özelliğine sahiptir. 23 Flex-Fix sistemi. Her zaman kullanıma hazır bu yenilikçi özellik arka tampona gizlenmiştir. Taşıyıcının düşük yüksekliği sayesinde, açıldığında iki bisiklet süratle ve kolaylıkla yüklenebilmektedir. FlexOrganizer hazırlığı. Opel Antara, FlexOrganizer sistemi için hazır montaj noktaları ile birlikte sunulmaktadır. Bu dahiyane yük düzenleme sistemi, çeşitli bölümlendirme üniteleri, fileler ve diğer saklama olanaklarının bağlanabildiği raylara sahiptir. Çok yönlülük. Katlanabilir ön yolcu koltuğu. Standart olarak sunulan Katlanabilir Ön Yolcu Koltuğu özelliği sayesinde, uzun eşyalarınızı taşıma esnekliğine sahip olacaksınız. Çok Yönlülük Yolcu koltuğu altında çekmece. Yolculuktaki gereksinimleriniz için, ön yolcu koltuğunun tam altında bulunan çekmeceyi dışarı çekin.

24 Eğlenin, bilgi alın ve iletişim kurun CD çalar, radyo, MP3 çalar, ekranlar yeni Opel Antara, en son teknoloji ürünü eğlence ve iletişim sistemlerini parmaklarınızın altında kullanıma hazır bir biçimde sunmaktadır. Direksiyon simidine monte kontrolleri sayesinde (Renkli ekran sunulmamaktadır).

25 Mobil Telefon Portalı. Ses kontrolü özelliği ve Bluetooth arabirimi ile. Telefon yerleştirildiğinde tamamen infotainment ağına, direksiyon simidi kontrollerine ve Grafik Bilgi Ekranına bağlanmaktadır. 25 Aux-in: Jak girişi sayesinde kendinize ait müzik cihazınızı müzik sistemine bağlayabilmenizi mümkün kılıyor. Ör: Mp3 çalar ve ipod. CD 30 Radyo/CD/MP3 çalar. Tüm Opel Antara otomobillerde standarttır. MP3 playback ve direksiyon simidi kontrolü özelliklerine sahiptir. 4 x 20 W. Mobil telefon portalı veya ECC devreye girdiğinde, Üçlü Bilgi Ekranı veya Grafik Bilgi Ekranı aracılığıyla görüntü. Bluetooth standardı onayına sahiptir (Serbest-el Profili 1.5) ve birçok Bluetooth özellikli cep telefonu ile uyumludur. Bununla birlikte, piyasadaki cep telefonlarının çok çeşitli olması nedeniyle, tüm modellere uygunluk garanti edilememektedir. Uyumlu cep telefonlarının güncel bir listesini sitesinde ve Opel Yetkili Servislerinde inceleyebilirsiniz. Renkli Bilgi Ekranı. DVD 100 Navi ile birlikte standart olarak sunulmaktadır. Yakınlaştırma fonksiyonu harita üzerinde varış yerinizi daha net olarak görmenizi sağlar. Grafik Bilgi Ekranı. Lastik Basınç Tespit Sistemi (TPMS) ve yol bilgisayarı verileri ekranda görülebilir. Müzik ve Bilgi Sistemi Direksiyondan kumanda özelliği. Direksiyon simidine monte olağanüstü güvenli ve rahat kontroller, infotainment sistemi ile varsa mobil telefon portalının kontrolünü parmaklarınızın ucuna getirmektedir. Yol Bilgisayarı. Araç bilgisayarı; kat edilen yolculuk mesafesi ve zamanı ile mevcut, ortalama ve genel yakıt tüketimi gibi yararlı bilgileri sunmaktadır.

26 26 Cosmo

27 Opel Antara Cosmo Yüksek standartların ötesine geçmek istediğinizde: Akıllı AWD ESP, ABS, TC, DSC, CBC, HBA 8 Hava yastığı Direksiyondan kumandalı CD 30 MP3 radyo ve aux-in girişi Ön sis farları Gümüş rengi tavan rayları Elektronik kontrollü klima Işığa duyarlı otomatik yanan ön farlar 18 hafif alaşımlı jantlar 8 yönlü elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu Deri döşeme ve ısıtmalı ön koltuklar Park pilotu, ön ve arka Yağmur sensörü Hız sabitleyici Yol bilgisayarı Krom görünümlü kapı kolları Elektrikli sunroof Lastik basınç göstergesi Otomatik katlanır yan aynalar Xenon Farlar Işığa duyarlı iç dikiz aynası ve sürücü tarafında dış ayna 27 Cosmo Resimler opsiyonel donanımı gösterebilir.

28 Sizin stiliniz. Opel Antara nızı stilinize ve kişiliğinize en uygun şekilde tamamlayın. Bölümlendirme filesi. İki sağlam yanal çubuk arasına monte edilmekte ve yük bölmesini iki farklı alana ayırmaktadır.

29 Bagaj düzenleyicisi. Taşıdığınız her şeyi dilediğiniz yerde rahatlıkla muhafaza edebilmeniz için tasarlanmış katlanabilir sağlam yük alanı düzenleyicisi. Bagaj taban kaplaması. Yük alanının yüzeylerini hasar ve kirden korumaktadır. Ters çevrilebilir, kaymaz yüzey. 29 Güneşlik kitleri. Kullanımı kolay, opsiyonel güneşlikler arka yan ve bagaj camlarına monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Direkt güneş ışığına karşı etkin bir koruma sağlamaktadır. Çok-fonksiyonlu kutu. Soğutma veya ısıtma amaçlı, 15-litrelik ve 12-V güçle çalışan bu kutu herhangi bir 3-noktalı emniyet kemeri ile sabitlenebilir. 2 bardaklık (1 i soğutulmuş ve 1 i ısıtılmış) ve omuz taşıma bandı ile birlikte sunulmak tadır. Büyük fiberglas tavan kutusu. Seçmeniz için 4 ü standart 2 si üst model olmak üzere toplam 6 çeşit seçenekle sunulmaktadır. Boyutlar: x 860 x 370 mm ve x 780 x 440 mm. Kurulum için temel tavan rayları gerekmektedir. Sert Bagaj Halısı. Bagajınızı darbelere, kire ve ıslanmaya karşı korur. Kaymayı önleyici kaplama özelliği ile. Aksesuarlar Opel, Antara için, yaşamınızı ve yaşam tarzınızı daha da kolaylaştırmak için bir dizi aksesuar geliştirmiştir. Bunların tümü Opel in sıkı kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Katlanabilen bisiklet taşıyıcısı. Akıllı servo yardımcı kaldırma yapısıyla bisikletler fazla güç kullanmadan yukarı kaldırılabilir ve geri indirilebilir. (en fazla iki bislklet taşır)

30 Gerçek renklerinizi gösterin. Alaşım jant, 7 J x 18, 5-kollu tasarım, 235/55 R 18 lastikler Yeni Opel Antara, dikkatle seçilmiş bir dizi renk ve iç mekan malzeme renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Sizin ve Opel Antara nın dinamik kişiliklerinizi mükemmel bir biçimde tamamlayan üstün kaliteli deri döşemeler dahil çeşitli renkler ve kumaşlar. Deri Mondial Saddle Kahverengi. Dekor çıtası: Aquagraphic Ahşap Efekti Deri Mondial Siyah. Dekor çıtası: Aquagraphic Ahşap Efekti Elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu. Opel Antara nın standart 8-yönlü elektrikli sürücü koltuğu, sürüş sırasında kolay ayarlama olanağı sağlamaktadır.

31 Olympic Beyaz Cream Beyaz Linen Bej Sovereign Açık Gri 31 Placid Gri Thunder Koyu Gri Carbon Siyah Renkler ve Döşemeler Model Cosmo Döşeme Adı Deri Mondial 1 Deri Mondial 1 Döşeme Rengi Saddle Kahverengi Siyah Dekor çıtası Aquagraphic Ahşap Efekt Aquagraphic Ahşap Efekt Opak gövde rengi Olympic Beyaz Metalik gövde renkleri 1 Cream Beyaz Lienen Bej Sovereign Açık Gri Placid Gri Thunder Koyu Gri Carbon Siyah = mevcut = mevcut değil 1 Opsiyonel. Renkler ve Döşemeler

32 Opel Servisi Opel de kalite üstün mühendislik eseri otomobillerin çok ötesinde bir anlam ifade etmektedir. Kapsamlı servis programımızla müşterilerimize, otomobillerini satın aldıktan sonra da yüksek kalite standartlarımızı sürdürmeyi garanti etmekteyiz. Yeni araç garantisi 2-yıllık yeni araç garantisi. Bu garanti, ilk tescil tarihinden veya bayi tarafından müş teriye teslim edildiği tarihten (hangi tarih önce geliyorsa) itibaren ve herhangi bir kilometre sınırlaması olmaksızın 24 ay süreyle tüm yeni Opel otomobillerine uygulanmaktadır. Yedek parça ve aksesuar servisi Opel yedek parçalarını ve aksesuarlarını, aracınızı daha konforlu hale getirecek ya da bireysel gereksinimlerinizi karşılayarak uzman önerilerini sağlayacak olan yetkili Opel Bayilerinde bulabilirsiniz. Paslanmaya karşı 12-yıllık garanti! Opel size, aracınızın servis gereksinimlerini yerine getirmeniz ve servis kitapçığında belirtilen tüm bakımları yaptırmanız koşuluyla, paslanmaya karşı uzun vadeli güvenilir bir garanti sunmaktadır. İnternet te Opel Opel Acil bilgi mi gerekli? Tüm Opel otomobilleri, servisleri ve aksesuarları konusunda kapsamlı bilgileri adresinde bulabilirsiniz. Bağlanın ve Opel haberleri ile ürün güncellemelerini izleyin. Bilgiler yayımlandıkları tarihler için geçerlidir. Muhtemel model değişiklikleri için Opel bayiinize başvurun. Tüm veriler sadece sizi bilgilendirmeye yöneliktir ve bilgilerin doğruluğu konusunda sorumlu tutulamayız. Basılı renkler gerçek renklerden farklılık gösterebilir. Gösterilen opsiyonel donanım ayrıca fiyatlandırmaya tabidir. Sipariş sırasında, istediğiniz modelin stok durumu için Opel bayiinizi arayınız. General Motors Güneydoğu Avrupa Ltd. Çevre dostu klorsuz kağıda basılmıştır. Eylül 2010 McCann momentum TK/MY10

C mon! Ne için bekliyorsunuz?

C mon! Ne için bekliyorsunuz? Opel Corsa Motorlar ve Şanzımanlar 15 Sürüş Dinamiği 17 C mon! Ne için bekliyorsunuz? Güvenlik Konfor Akıllı Çözümler 18 20 23 Eğlenceyi sürüş keyfine çevirin. Opel Corsa nın mükemmel görünüşü heyecan

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO COURIER

YENİ FORD TOURNEO COURIER YENİ FORD TOURNEO COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Her maceranızda, yanınızda. Yeni Ford Tourneo Courier İyi zaman geçirmek kavramını tam anlamıyla

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM

YENİ FORD TRANSIT CUSTOM YENİ FORD TRANSIT CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-21 Gövde tipleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur ve dinamik

Detaylı

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid

Toyota Yaris ve Yaris Hybrid Toyota Yaris ve Yaris Hybrid TOYOTA TOUCH & GO Yeni Toyota Yaris ve Yaris Hybrid. Akıllı ve kışkırtıcı, üstelik şehre çok yakışıyor. Toyota Touch & Go Navigasyon, geri görüş kamerası ve multimedya uygulamalarının

Detaylı

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek

Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2. Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi. Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek Giriş Sportif ve geliştirilmiş Freelander 2 SAYFALAR 2-5 Güç Motor ve vites seçenekleri, performans ve ekonomi SAYFALAR 6-9 Üstün özellikler Asfalt ve arazide üstün yetenek SAYFALAR 10-13 Akıllı teknoloji

Detaylı

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM

YENİ FORD TOURNEO CUSTOM YENİ FORD TOURNEO CUSTOM 1 2-5 Ford kinetik tasarım 6-9 Kalite 10-11 Çevre dostu 12-13 Güvenlik 14-17 Akıllı teknolojiler 18-23 Donanım seviyeleri Araçlarımızın heyecan verici tasarımının sırrı. Cesur

Detaylı

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO

Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO Toyota Yaris Yeni Toyota Yaris. Akıllı ve kışkırtıcı. Üstelik şehre çok yakışıyor. TOYOTA TOUCH & GO 4.7 Toyota Touch & Go Navigasyon, geri dönüş kamerası ve multimedya uygulamalarının tadını çıkarın.

Detaylı

Verso kendinize bir aile macerası yaratın.

Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Verso Verso kendinize bir aile macerası yaratın. Tasarım Yeni dinamik tasarımımız aile dostu fonksiyonellikle buluştu. İç mekân Dışarıdan kompakt, içi ise oldukça geniş olan Verso ayrıca çok sayıda eşya

Detaylı

Her yolculuk güvenle başlar.

Her yolculuk güvenle başlar. Toyota Corolla Her yolculuk güvenle başlar. Dikkat çekici tasarım, üstün kalite ve Toyota Optimal Drive gibi yenilikçi bir teknoloji. Toyota Corolla nın sunduğu tatmin edici sürüş deneyimi için anahtar

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET

YENİ FORD TRANSIT KAMYONET YENİ FORD TRANSIT KAMYONET 2 Omuzlarınızdaki Yükü Hafifletin Yeni Ford Transit Kamyonet, yüksek taşıma kapasitesini güvenilir performans ve düşük yakıt tüketimi ile birleştirerek, tüm ağır işlerin altından

Detaylı

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

CR-V. Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

Macera hayatınızın her anında. Hem iş hem de özel hayatınızda. Yeni Ford Ranger ile dünyayı dize getireceksiniz.

Macera hayatınızın her anında. Hem iş hem de özel hayatınızda. Yeni Ford Ranger ile dünyayı dize getireceksiniz. YENİ FORD RANGER 2 3 Macera hayatınızın her anında. Hem iş hem de özel hayatınızda. Yeni Ford Ranger ile dünyayı dize getireceksiniz. Yeni Ford Ranger ile arazide maceradan maceraya koşacaksınız. Ve kazanan,

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak...

Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Varlığı toplum tarafından istenen bir marka olmak... Geliştirdiği teknolojiler ve geleceğe yaptığı yatırımlarla Honda, faaliyet gösterdiği her alanda bugün olduğu gibi gelecekte de toplum tarafından varlığını

Detaylı

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Serisi Sedan. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BMW Serisi Sedan www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure BMW SERİSİ SEDAN. BMW EFFICIENTDYNAMICS. DAHA AZ TÜKETİM. DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ. BAZEN BİR RESİM BİN SÖZCÜĞE BEDELDİR. Editoryal HER AN DAHA DA MÜKEMMEL.

Detaylı

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor.

İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. YENİ FORD FIESTA İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. Dijital içeriğe ulaşmak için akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz Fiesta Viewr uygulamasını yüklemeniz

Detaylı

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr

YENİ FORD FOCUS. Temmuz 2012 / 20.000. Bayi Kaşesi. Bilgi İçin Ford Direkt Hattı. www.ford.com.tr Temmuz 2012 / 20.000 YENİ FORD FOCUS Bilgi İçin Ford Direkt Hattı Bayi Kaşesi 444 3 6 7 3 444 F O R D www.ford.com.tr Bu broşür Ford orijinal aksesuarları ve Ford araçları için onaylanmış aksesuar üreticilerinin

Detaylı

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan.

Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kombi, Mixto ve Panelvan. Yeni Vito. Kendi işinin patronları da terfi eder. Hafif ticari araçların uzmanı Mercedes-Benz den gerçek ticaret erbapları ve işinin uzmanları için yepyeni bir araç:

Detaylı

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde

Audi A6 allroad quattro. Audi Teknoloji ile bir adım önde A6 Audi A6 allroad quattro Audi Teknoloji ile bir adım önde Sayfa Büyüleyicilik 4 Audi A6 allroad quattro Teknik 22 Audi ultra 30 MMI MMI Multimedya arayüzü 24 FSI /TFSI 31 Audi connect 26 TDI 32 Audi

Detaylı

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor.

Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Yeni Vito Select. Yeni Vito Select, çok özel hissetmeniz için ünlü olmanız gerekmiyor. Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan yeni Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir

Detaylı

YENİ DISCOVERY SPORT

YENİ DISCOVERY SPORT YENİ DISCOVERY SPORT ÖNEMLİ UYARI: Jaguar Land Rover Limited araçlarının, teknik özelliklerini, tasarımını ve üretimini geliştirmenin yollarını sürekli olarak aramakta olup devamlı şekilde değişiklikler

Detaylı

Akıllıca bir fikir. Yeni Ford B-MAX sıra dışı gövde ve kapı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor...

Akıllıca bir fikir. Yeni Ford B-MAX sıra dışı gövde ve kapı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor... YENİ FORD B-MAX 2 Akıllıca bir fikir Yeni Ford B-MAX sıra dışı gövde ve kapı tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor... 3 Not: Gösterilen araç balköpüğü kahverengi gövde renginde, panoramik cam tavanlı

Detaylı

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi.

BMW X. Sheer Driving Pleasure. www.bmw.com.tr YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BMW X www.bmw.com.tr Sheer Driving Pleasure YENİ BMW X. BMW EfficientDynamics Daha az tüketim. Daha fazla sürüş keyfi. BROŞÜRÜ- NÜZDEN DAHA FAZLA YARARLA- NIN. YENİ BMW X3. SINIRSIZ ÇOK YÖNLÜLÜK. GÖSTERİLEN

Detaylı

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM.

YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. YENİ NISSAN QASHQAI YENİ NISSAN QASHQAI. ŞEHİR BENİM. Beklediğiniz an geldi. Crossover ın öncüsü Yeni Nissan Qashqai; öngörüye sahip gelişmiş teknolojisi, dinamik sürüş keyfi ve kusursuz tasarımıyla sizin

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda Yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

YENİ FORD TRANSIT COURIER

YENİ FORD TRANSIT COURIER YENİ FORD TRANSIT COURIER İleri görüşlü. İlham verici. Dikkat çekici. Her otomobil onun imzasını taşıyor. 2 3 Günlük İş Hayatında Daha Fazla Verimlilik Tanıştıralım: Karşınızda Yeni Ford Transit Courier!

Detaylı

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik.

MÜKEMMELİYETÇİ OLANLAR İÇİN TASARLANDI Her zaman bir klasik. IBIZA SEAT Ibiza nın genç ruhu, performansıyla birleşti. Tasarımı, eğlenceye ortak oldu. Hep kendi çizgisinde ilerledi. Ve klasik bir model olduğunu kanıtladı. MÜKEMMEL UYUM Ibiza her zamankinden daha

Detaylı

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin yolun. Bugüne

Detaylı

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI.

HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. Yeni Tiguan HAYATI TÜM RENKLERİYLE YAŞAYIN DİYE TÜM VOLKSWAGENLERİN YETENEKLERİ ONDA TOPLANDI. İÇİNDEKİLER. 04 DONANIM & TEKNOLOJİLER. 10 Trend & Fun 11 Sport & Style 12 White Night 14 Dış donanım 16 İç

Detaylı