ILFULTD.STI " KUSURSUZ HİZMET"

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ILFULTD.STI " KUSURSUZ HİZMET" www.ilfunakliyat.com.tr"

Transkript

1 ILFULTD.STI " KUSURSUZ HİZMET"

2 İÇİNDEKİLER İÇİNDEKİLER Firma Tarihi Misyon ve Vizyon Catring / Yemek Hizmeti Temizlik Hizmeti Nakliyat Hizmeti Personel Taşımacılığı İlaçlama Hizmeti Teknik Personel Ağı Hafriyat Hizmetleri Personel Tanımı - Mesai ve İzin Sistemi Vardiya Planlaması Su Analizi Çamaşır Hizmetleri

3 FİRMA TARİHİ İLFU Limited Şirketi Mayıs 2011 Tarihinde Ankara Merkezli Olarak Ticari Faaliyetine Başlamıştır. Kasım 2011 Tarihinde Şirket Erzurum İline Taşınmıştır. Başlangıçta Alış Veriş Merkezlerinde Stand Faaliyeti İle Başlamış 2012 Yılında Nakliyat Bölümünü Faaliyete Geçirmiş Ve Kaliteli Hizmet Anlayışı Sayesinde 8 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Profesyonel Çalışan Firmalar Kategorisine Yükselmiş Ve Kurumsal Kimliğe Bürünerek Karşılıklıtaşın. Com un Üyeliğini Almıştır. Erzurum İlinde Kaliteli Hizmet Anlayışının Öncülüğünü Yapmaktadır Yılında Yemek Faaliyetlerine Başlanmıştır.

4 MİSYON & VİZYON İLFU Limited Şirketi Tüm Faaliyet Alanlarında Teknolojiden Faydalanan, Yenilikçi, Kaliteli, Profesyonel Yaklaşımlarla Müşteri Memnuniyetini Temel Prensip Olarak Benimseyen, Güvenilir, Kaliteli, Sağlıklı, Hijyenik Hizmetler Sunabilmektir. Şirketimizin Hedefi Gelişmekte Olan Teknolojiyle Doğru Orantılı Olarak Ulusal Ve Uluslararası Hizmet Sektöründe Lider Konuma Ulaşmaktır. İLFU Limited bu güne kadar sorumluluk bilinci içerisinde, üstlendiği tüm hizmetlerden en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayarak, bundan sonrada alınacak görevleri, sorumluluğunun bilincinde olarak yerine getirmeye taahhüt eder.

5 CATERİNG / YEMEK HİZMETİ Hijyen Kuralları Dahilinde İş Güvenliği Eğitimi Almış Uzman Personel İle Gıda Mühendisi ve Diyetisyen Eşliğinde Günlük Kalori Hesaplanarak Görsel Ve Damak Tadına Hitap Edecek Şekilde Hazırlanarak Sunulan Kaliteli Bir Hizmet Anlayışı İçinde Faaliyet Göstermektedir.

6 ÖRNEK YEMEK MENÜSÜ SABAH KAHVALTISI CAL T.CAL ÖĞLE YEMEĞİ CAL T. CAL AKŞAM YEMEĞİ CAL T.CAL GÜNLÜK TOP.CAL PAZARTESİ EKMEK PİLAVI KOMPOSTOSU 1560 ETLİ NOHUT SALI ÇAY + SÜT BEYAZ PEYNİR KARIŞIK ZEYTİN SUCUKLU OMLET SARELLE EKMEK ARPA ŞEH. ÇORBASI ŞİNİTZEL+PATATES K. FIRIN MAKARNA KEMALPAŞA TATLISI EKMEK ÇARŞAMBA 1776 ISPANAK ÇORBASI PATATES MUSAKKA BEZELYELİ PİRİNÇ PİLAVI CACIK EKMEK ÇAY + MEYVE SUYU KREM PEYNİR KARIŞIK ZEYTİN SALAM TEREYAĞI + REÇEL EKMEK YOĞURT ÇORBASI İSLİM KÖFTE BULGUR PİLAVI FIRIN SÜTLAÇ MEVSİM MEYVE EKMEK PERŞEMBE 1667 ŞAFAK ÇORBASI SEBZELİ TAVUK SOTE YOĞURTLU MAKARNA SÜTLAÇ EKMEK ÇAY + SÜT ÜÇGEN PEYNİR KARIŞIK ZEYTİN TEREYAĞI + BAL PEY. GÜL BÖREĞİ EKMEK DÜĞÜN ÇORBASI TAVUK DÖNER PİRİNÇ PİLAVI CVZ.TEL KADAYIFI EKMEK CUMA DOMT. PİRİNÇ ÇORB. MANTI (SOS-YOĞ) Z.YAĞLI ŞAKŞUKA K. KOLA/FANTA (200ML) EKMEK ÇAY + MEYVE SUYU BEYAZ PEYNİR KARIŞIK ZEYTİN PATATES KIZARTMASI SOSİS KIZARTMA EKMEK K. MANTAR ÇORBASI FIRINDA PİLİÇ BUT ERİŞTE PİLAVI PROFİTEROL EKMEK YÖRÜK ÇORBASI ETLİ MEVSİM TÜRLÜ ŞEH.PİRİNÇ PİLAVI MEVSİM MEYVE EKMEK Talep Edilmesi Durumunda Menü Değişikliği Yapılır. Öğle Ve Akşam Yemeklerine Beş (5) Çeşit Salatbar Verilecektir. Ramazan Ve Özel Günlerde Yemek Menüsü Ve Saatleri Düzenlenmektedir. Talep Edilmesi Durumunda Diyet Menüsü Hazırlanmaktadır. Ayda Bir Gün Et Döner Ve Mangalda Sucuk Organizasyonu Açık Büfe Olarak Yapılır. Aylık Periyotlarla Yemek Hizmeti Anketi Düzenlenmektedir.

7 TEMİZLİK HİZMETİ Hijyen Ve Sanitasyon Kurallarına Azami Şekilde Riayet Edilerek, İş Güvenlik Kurallarına Uygun, Kaliteden Ödün Vermeyecek Şekilde Personel Ve Malzeme Sıkıntısı Olmadan Süreklilik Esasına Dayalı Hizmet Vererek Memnuniyeti Maksimum Seviyeye Çıkarmak.

8

9 NAKLİYAT HİZMETİ EV & BÜRO TAŞIMACILIĞI A Sınıfı Taşımacılık Eviniz Yada Ofisiniz Temizlenip Eşyalarınız Paketlenecek, Hassas Eşya- larınız Garantili Bir Şekilde Ambalajlanacak Ve Tüm Süreçler Sigorta Kapsa- mında Olacaktır. Yeni Eviniz Yada Ofisiniz Şirketimizce Temizlenip Eşyalarınız Yerleştirilecek Size Teslim Edilecektir. Temizlik Taşıma Paketleme Montaj Demontaj Sigorta Asansör Rezervasyon

10 B Sınıfı Taşımacılık Eviniz Yada Ofisinizden Eşyalarınız Alanında Uzman Ekibimizce Güveli Bir Şekilde Paketlenip, Kapalı Araçlarımız Ve Asansör Sistemi İle Taşına- caktır. Yeni Mekanınıza Tercih Etmiş Olduğunuz Şekilde Dizayn Edilecektir. Taşıma Paketleme Montaj Demontaj Sigorta (Opsiyonel) Asansör C Sınıfı Taşımacılık Eviniz Yada Ofisinizden Eşyalarınızı Ekibimizce Paketli Bir Şekilde Alına- cak Ve Yeni Mekanınıza Teslim Edilecektir Taşıma Asansör ILFULTD.STI " KUSURSUZ HİZMET"

11 TAŞIMACILIK HİZMETİ PERSONEL TAŞIMACILIĞI Turizm Ve Personel Servisimiz Tecrübeli Ekibiyle Her Zaman Hızlı, Dakik Ve Sorumluluk Sahibidir. Turizm Ve Taşımacılık Hizmetimiz Zamanınızın Değerini İyi Bilir; Bu Nedenle Her Gün Binlerce Kişiyi Zamanında İşine Ve Evine Taşımaya Adayız. Güvenlik Standartları İLFU Turizm Ve Taşımacılık Servisimiz Tüm Araç Sürücülerinde En Az 5 Yıllık Sürücü Ve Psikoteknik Belgesi Olması Şartını Aramakta ve Uygulamaktadır. Bu Standardımızla Siz Değerli Müşterilerimizin Rahatlık Ve Güvenliği Amaçlanmaktadır. Araçlarımızın Periyodik Bakımlarının Düzenli Olarak Yetkili Servislerine Yaptırılması, Taşıdığımız Personelinize Sorunsuz Yolculuk Sağlamaktadır. Filomuzdaki Araçların Tamamı Kasko Sigortalı Olup, Yolcularımızın Tamamı Her Türlü Kazaya Karşı Özel Koltuk Sigortası İle Sigortalanmaktadır.

12 ARAÇ FİLOMUZ Tır ( kapalı / açık kasa ) Kamyon ( kapalı / açık kasa ) Midibüs Minibüs VIP araçlar ( mercedes vito, renault fluence,jeep ) Pick-up ( 4x2 4x4 ) Yukarıda Belirtilen Araçlar Müşteriye Kiralanabilmektedir. Binek Otomobil Ve Jeep Tipi Araçlarla Vip Hizmetler Sunulmaktadır.

13 İLAÇLAMA HİZMETİ Haşere Kontrol Hizmetleri (Pest Control) Konusunda Uluslararası Zararlı Yönetim Birliği İle Uyum İçerisinde Gelişen Son Teknoloji Ve Haberleri Yakından Takip Ederek Müşterilerine En Etkin Mücadele Yöntemlerini Ekonomik Çözümler İle Eğitimli Kadrosuyla Size Hizmet Vermek İçin Kurulmuş Bir İşletmedir. Firmamız, Kurulduğu Yılından Buyana Ülkemizde Gelişmekte Olan Çevre Sağlığı Bilincine Eğitim Çalışmaları, Bilimsel Projeler Ve Kaliteli Ürünlerle Katkıda Bulu-nan Ve Çevre Sağlığı Haşere Kontrol Alanında Proje Geliştirme, Ürün Tedariki, Teorik Ve Saha Eğitimleri Üzerine Erzurum Ve Türkiye de Profesyonel hizmet Sunmakta Olan İLFU İlaçlama Çalışmalarını Sürdürmektedir.

14

15 TEKNİK PERSONEL AĞI Kurum Ve Kuruluşlar İçin Teknik Personel Ağı İle İLFU Limited Şirketi Deneyimli Ve İşinde Uzman Ekibiyle Hizmet Sunmaktadır. Personelimizin Tümü İş Konularında Eğitimli Ve Gerekli Olan Tüm Evraklara Sahiptir.

16 HAFRİYAT HİZMETLERİ İLFU Ltd.Şti. Olarak Dinamik Ve Profesyönel Kadrosuyla Hafriyat Ve İnşaat Sektörünün Her Alanındaki Tüm Yenilik Ve Gelişmeleri Takip Ederek, Yapılacak Olan İşlere Akılcı Ve Pratik Çözümler Bulup Hizmet Vermektedir. Talep Edildiğinde İş Makinelerimizi Kiraya Vermekteyiz.

17 PERSONEL TANIMI, MESAİ VE İZİN SİSTEMİ Firma Bünyesinde Çalıştırılan Tüm Personel Deneyimli Ve Uzmandır. İş Kanunu Gereği ; Haftalık Çalıştırılıp, Bir Gün İzin Verilmektedir. 6 Gün (45 Saat)

18 VARDİYA PLANLAMASI Hizmet Verilen Kurum Veya Kuruluşun İhtiyacına Uygun Olarak, İş Kanunu Çerçevesinde Vardiya Sistemi Uygulanmaktadır.

19 SU ANALİZİ Hizmet verilen kurum ve kuruluşlarda Su Numunelerinin aylık olarak Mikrobiyolojik Ve Bakteriyolojik Analizleri İl Hıfzıssıhha Müdürlüğünde Yaptırılmaktadır.

20

21 ÇAMAŞIR HİZMETLERİ Sanayi tipi çamaşır yıkama, kurutma makineleri ve ev tipi makinelerle kalite ve hijyen kuralları çerçevesinde itina ile hizmet sağlanmaktadır.

22

23 FOTO GALERİ

24

25

26

27

28

29 İLFU Limited Şirketi ; Bu Güne Kadar Sorumluluk Bilinci İçerisinde, Üstlendiği Tüm Hizmetlerden En Üst Düzeyde Müşteri Memnuniyetini Sağlayarak, Bundan Sonrada Alınacak Görevleri Sorumluluğunun Bilincinde Olarak Yerine Getirmeye Taahhüt Eder.

30 ILFULTD.STI " KUSURSUZ HİZMET" Şirket Merkezi Muratpaşa Mahallesi, Haşılefendi Caddesi Göktürk İş Merkezi Kat:4 / 13 Yakutiye / ERZURUM

profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr

profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr profesyonellerin tercihi www.bagisturizm.com.tr profesyonellerin tercihi HAKKIMIZDA Firmamız 1998 yılında Personel Taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye başlamış olup Türkiye nin gözde, özel ve kamu kuruluşlarının

Detaylı

ŞİRKET PROFİLİ KALİTE POLİTİKAMIZ & VİZYONUMUZ

ŞİRKET PROFİLİ KALİTE POLİTİKAMIZ & VİZYONUMUZ ŞİRKET PROFİLİ 1992 yılında Uluslararası Nakliye sektöründe hizmet vermeye başlayan Grupaj Servis, Dünya ticaretinin globalleşmesi ve ülkelerin sanayici ve dış ticarete yönelik girişimci bir yapıya kavuşması

Detaylı

T.C YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI YEMEK İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

T.C YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI YEMEK İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ T.C YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI YEMEK İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ İŞİN TANIMI Yüklenici yiyeceklerin siparişi, satın alınması, depolanması, hazırlanması,

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KARTAL HASTANESİ MALZEME DAHİL YEMEK HİZMETLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -2015-

TÜRK KIZILAYI KARTAL HASTANESİ MALZEME DAHİL YEMEK HİZMETLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -2015- TÜRK KIZILAYI KARTAL HASTANESİ MALZEME DAHİL YEMEK HİZMETLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ -2015-1 1. TANIMLAR 1.1. İDARE: Türk Kızılayı Kartal Hastanesi İdaresi. 1.2. YÜKLENİCİ: İhale sonucu işi alan ve sözleşme

Detaylı

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YEMEK HİZMETLERİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME TANIMLAR

T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YEMEK HİZMETLERİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME TANIMLAR T.C. ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YEMEK HİZMETLERİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME TANIMLAR İDARE : Bu teknik şartnamede Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık,

Detaylı

MADDE 3: İŞİN YAPILACAĞI YERİN GÖRÜLMESİ:

MADDE 3: İŞİN YAPILACAĞI YERİN GÖRÜLMESİ: KARTAL BELEDİYESİ KREŞ MÜDÜRLÜĞÜ VE ŞUBELERİNE; SABAH KAHVALTISI, ÖĞLE YEMEĞİ VE İKİNDİ KAHVALTISI HAZIRLAMA, DAĞITIMI VE SERVİS HİZMETLERİ İŞİ TEKNİK ŞARTNAMESİ İŞİN KONUSU: Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğüne

Detaylı

BÖLÜM 5 BMKİS KAPSAMINDA 2011 YILI İLERLEME HEDEFLERİ VE SONUÇLARI

BÖLÜM 5 BMKİS KAPSAMINDA 2011 YILI İLERLEME HEDEFLERİ VE SONUÇLARI 2011 KARINCA LOJİSTİK A.Ş. İLERLEME BİLDİRİM RAPORU İÇİNDEKİLER Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Raporun Kapsamı Yönetim Mesajı BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL 1.1. Tarihçe 1.2. Yönetim Stratejisi ve

Detaylı

Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Raporun Kapsamı

Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Raporun Kapsamı İçindekiler Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) Raporun Kapsamı Bölüm 1: Kurumsal Profil 1.1.Tarihçe 1.2.Yönetim Stratejisi ve Politikalar 1.2.1.Vizyon ve Misyon 1.2.2.Kurumsal Değerler 1.2.3.Kurumsal

Detaylı

Bereket Döner Hakkımızda 1989 yılında Beyoğlu İstiklal Caddesi nde kurulan ilk şubemizle başlayan yolculuğumuz, 24 yılda Türkiye nin en büyük AVM ve en işlek noktalarında 70 şubeye ulaştı. Geleneksel

Detaylı

YEMEK HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ

YEMEK HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ YEMEK HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ Amaç ve Kapsam MADDE 1- (1) Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığınca ihalesi yapılacak olan Çevre ilçelerde mevcut okullarda öğrenci ve

Detaylı

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi?

2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? AYLIK EKONOMİ DERGİSİ Ocak 2015-6 2015 de Tüm Sektörler kontrollü büyüyecek İnşaatta güven endeksi neden geriledi? Türkiye İMSAD Başkanı Dündar Yetişener, Amacımız, geçtiğimiz yıl ulaştığı 73,6 milyar

Detaylı

KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU

KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU Adres Ülke Yetkili Kişi Yetkili Kişinin Pozisyonu İrtibat Numarası Tarih : 09.03.2010 Üyelik Tarihi : 01.12.2007 Personel Sayısı : 1038 Sektör : Lojistik : Merkez

Detaylı

bülten 2010 Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik Orta Avrupa dan bakınca

bülten 2010 Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik Orta Avrupa dan bakınca bülten 2010 >nisan>mayıs>haziran Sektör liderliğimize bir başarı daha ekledik; ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemimizi belgelendirdik sardunya dan eğitim sosyal sorumluluk müşteri röportajı Orta

Detaylı

Genel Tesis Yönetimi Güvenlik Hizmetleri Temizlik Hizmetleri Tesis İşletme Teknik İşletim Teknik Destek ( ORTECH ) Sözleşme Yönetimi

Genel Tesis Yönetimi Güvenlik Hizmetleri Temizlik Hizmetleri Tesis İşletme Teknik İşletim Teknik Destek ( ORTECH ) Sözleşme Yönetimi ORKUN G Ü VENLİK Şaban Kadı tarafından 2004 yılında kurulan Orkun Şirketler Grubu; hizmet sektöründe uzman ve tecrübeli kadrosuyla, kurulduğu günden bu yana fark yaratan görev bilinci ve müşteri memnuniyetini

Detaylı

T.C. TUNCELİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ ÇEMİŞGEZEK, PERTEK, MAZGİRT VE OVACIK ENTEGRE İLÇE HASTANELERİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE BULAŞIK YIKAMA HİZMETLERİ

T.C. TUNCELİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ ÇEMİŞGEZEK, PERTEK, MAZGİRT VE OVACIK ENTEGRE İLÇE HASTANELERİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE BULAŞIK YIKAMA HİZMETLERİ T.C. TUNCELİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ ÇEMİŞGEZEK, PERTEK, MAZGİRT VE OVACIK ENTEGRE İLÇE HASTANELERİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE BULAŞIK YIKAMA HİZMETLERİ Madde 1. İşin Tanımı TEKNİK ŞARTNAMESİ Tunceli Halk

Detaylı

Tüm paydaşlarımız için...

Tüm paydaşlarımız için... Tüm paydaşlarımız için... %27,7 Süt kategorisinde toplam marka ciro pazar payı 2012 Yılında Pınar Süt 2012, Pınar Süt için istikrarın ve büyümenin sürdürüldüğü bir yıl olmuştur. Pınar Süt, 2012 yılı içerisinde

Detaylı

KURUMSAL. Hizmet verdiğimiz kurumunun ilkeleri ve kimliğini benimseriz. Çözüm ortaklarımıza ve misafirlerine değer veririz.

KURUMSAL. Hizmet verdiğimiz kurumunun ilkeleri ve kimliğini benimseriz. Çözüm ortaklarımıza ve misafirlerine değer veririz. KURUMSAL HAKKIMIZDA Oluşturduğumuz yenilikçi altyapımızla temizlik sektörüne müşteri memnuniyetini çalışma felsefesi olarak benimseyip, bilgi birikimimizle beklenen çözümleri ortaya koymak için yola çıktık.

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012

McDonalD s TÜRKİYE sürdürülebilirlik RapoRu 2011 2012 McDonald s TÜRKİYE sürdürülebilirlik Raporu 2011 2012 İçindekiler Raporumuz Hakkında İletİşİm Bİlgİlerİmİz 2 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Anadolu PROFİLİMiZ Restoran 3 İşletmeleri Ltd. Şti. Paydaşlarımıza Mesajımız

Detaylı

Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011

Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011 Opet Sürdürülebilirlik Raporu 2010-2011 1 2 4 6 10 16 30 38 50 58 İÇİNDEKİLER RAPOR HAKKINDA YÖNETİM KURULU BAŞKANI NIN MESAJI GENEL MÜDÜR ÜN MESAJI OPET HAKKINDA OPET TE YÖNETİŞİM SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR

Detaylı

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız :

Şirket Politikamız : Kalite Politikamız : HAKKIMIZDA Ankara merkezli Barkur Enerji-Petrol, her tür ve büyüklükte yapım sözleşmelerini yürütme yeteneğine sahip dinamik ve güçlü bir kadroyla hizmet vermektedir. Gerek yurt içi ofisleri ve gerekse

Detaylı

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler...

Profesyonel, verimli, yenilikçi sistemler... ARKE Otomasyon Bil. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Atilla KARAÇAY Ramazan EKİN Proje & Yazılım 0.533 430 19 45 Üretim & Satış 0.533 223 13 46 atilla.karacay@arkeotomasyon.com ramazan.ekin@arkeotomasyon.com

Detaylı

{ } Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Hızlı ve Güvenilir Hizmet

{ } Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Hızlı ve Güvenilir Hizmet { } Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti, Hızlı ve Güvenilir Hizmet { Şirket Profilimiz} 1990 yılında kurulmuş olan Pozitif Gümrük Müşavirliği, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımı ile sektörün tercih

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

BurgerBreak bir Yücelen Grup markasıdır.

BurgerBreak bir Yücelen Grup markasıdır. BurgerBreak bir Yücelen Grup markasıdır. CHEF 2000 yılında kurulan Yücelen Şirketler Grubu, yaşanan global krizlere rağmen 200 ün üzerinde çalışanı, 150 milyon TL yi aşan cirosuyla, sektörlerinde lider

Detaylı

1. GENEL BİLGİLER A. YETKİ, GÖREV VE SORUMLULUKLAR İzmir Tramvay ve Elektrik Türk Anonim Şirketi 27.07.1943 tarih ve 4483 sayılı Yasa ile katma bütçeli bir idare şeklinde yönetilmek üzere bağlı bir işletme

Detaylı

Save your property. Sayın Yönetici, Mülkünüzü koruyun

Save your property. Sayın Yönetici, Mülkünüzü koruyun Sayın Yönetici, Artan nüfus, şehir yaşamı kültürünün değişmesi, yaşam standartlarının yükselmesi, yükselen güvenlik risk seviyesi ve yapılaşma alanlarının yetersiz olması insanları toplu konutlarda ya

Detaylı

KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU. Abalıoğlu Holding. Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2011-2012

KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU. Abalıoğlu Holding. Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2011-2012 Abalıoğlu Holding Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2011-2012 İÇİNDEKİLER Küresel İlkeler Sözleşmesi... 5 İnsan Hakları... 6 Çalışma Koşulları:... 6 Çevre:... 6 Yolsuzlukla Mücadele:... 6 Raporun

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

NİZİP TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU

NİZİP TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU NİZİP TİCARET ODASI 2013 FAALİYET RAPORU 1 YÖNETİM KURULU BAŞKANI SUNUŞU Mehmet ÖZYURT YÖNETİM KURULU BAŞKANI Yaşadığımız çağda küreselleşmeye bağlı olarak ortaya çıkan gelişmeler, teknolojik ilerlemeler

Detaylı