PACKAGING MACHINERY ASSOCIATION

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.amd.org.tr PACKAGING MACHINERY ASSOCIATION"

Transkript

1

2 PACKAGING MACHINERY ASSOCIATION Ambalajlama makineleri ile bunlarla birlikte çalışan tamamlayıcı makineleri üreten firmaların kurmuş olduğu Ambalaj Makinecileri Derneği nin amacı, Türk ambalaj makinelerinin ulusal ve uluslararası piyasalardaki kimliğinin olumlu yönde arttırılması ve bu makinelerin üretiminin uluslararası normlarda, tercih edilen ürünler seviyesine çıkarılmasıdır R AMD - Ambalaj Makinecileri Derneği Koşuyolu Katip Salih Sokak No. 13 Kadıköy - İSTANBUL Telefon: ( ) / Faks: ( ) / E-posta:

3 Cem BÜYÜKCINGIL AMD Yönetim Kurulu Başkanı Chairman of AMD AMD AMBALAJ MAKİNECİLERİ DERNEĞİ AMD, Ambalaj Makinecileri Derneği 2006 yılında ambalajlama makineleri ve bunlara bağlı çalışan tamamlayıcı makineleri üreten konusunda uzman, saygın ve güçlü firmalar tarafından kurulmuş olan bir mesleki sivil toplum kuruluşudur. Ambalaj Makinecileri Derneği nin amacı ambalaj makinesi üreten yerli firmaların ve makinelerinin yurt içi ve yurt dışında gelişmesi, üretiminin uluslararası standartlarda gerçekleşmesini sağlamak ve daha rekabetçi olabilmesi için her alanda tanıtımını yapmak ve sektörün sorunlarını çözebilmek için her platformda girişimde bulunmaktır. Ambalaj Makinecileri Derneğinin bu broşürde tanıttığımız üyeleri, konularında uzman ve tecrübeli firmalardan oluşmaktadır. Bu broşürdeki Türk üretici firmaların, ihtiyacınız olan Ambalaj makineleri ve tamamlayıcı makineler tedarikinizde size önemli bir kaynak olması amacı ile hazırlanmıştır. Türk ambalaj makineleri ihracatının %47 si Almanya ve İtalya ya yapılmaktadır. Kalite ve teknoloji seviyesi ile özellikle Avrupa menşeili makineler ile rekabet eden Türk ambalaj makineleri, dünyada bir çok ülke ve sektörde başarı ile kullanılmaktadır. Ambalaj Makinecileri Derneği olarak, Ambalaj makineleri ve tamamlayıcı makineleri ile ilgili sizlere ambalaj makineleri talepleriniz ile ilgili en doğru çözüm için üyelerimiz ile beraber işbirliğine hazır olduğumuzu ve bundan büyük memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim. Sevgi ve Saygılarımla... AMD, The Packaging Machinery Producers Association of Turkey has been founded in 2006 by important Turkish Packaging Machineries producer companies as a nongovernmental professional organization. The aim of AMD is to promote the growth of The Turkish Machinery Producer Companies and their machines in the domestic & international markets, motivate its members to increase the production standards & levels, to promote the industry to be more competitive in the global markets. The member companies of AMD which we introduced to you in this booklet are among the most experienced, specialized and respectful packaging machinery producer companies in Turkey. We have prepared this booklet to be a important and useful reference guide for your Packaging machineries and Packaging machineries auxiliary equipment inquiries and needs. More than% 47 percent of the Turkish made packaging machineries are exporting to Germany and Italy. The Turkish Packaging Machines with their high quality and technology levels are competing mostly with European origin machines in the global market. I would like to express that we as AMD, are ready to assist and guide you regarding your inquiries of Packaging machines and auxiliary equipment and we are at your complete disposal. 01

4 MAKİNA SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. www. ardolet.com.tr İMALAT PROGRAMI Sıvı Dolum Hatları Çalkalama Makineleri Dolum Makineleri Kapama Makineleri Etiketleme Makineleri Palet Bozma Makineleri Paletleme Makineleri Tünel Soğutucu Tünel Pastörize Havalı Konveyörler Konveyörler Filling Line (carbonated non carbonated) Rinsing Machines Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Depalitezing Machines Paletezing Machines Cooling Tunnels Pasterizing Tunnels Conveying Systems Air Conveyors ARDOLET MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ Mehmet Sıddık DİKER Genel Müdür Ankara Asfaltı 377/13 Naldöken Mevkii Bornova/ İZMİR / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Su Tesisleri, Meyve Suyu, Meşrubat, Sıvı Yağ, Deterjan, Konserve, Ketçap ve Mayonez Vasser, Fruit, Juice, Oil, Detergent, Preserves, Ketchup, Mayonnaise 02 (+90232) (+90232) (+90533)

5 Ambalaj Besleme Makineleri Ambalaj Temizleme Makineleri Dolum Makineleri Kapama Makineleri Etiketleme Makineleri Proses Makineleri Homojenizatör Blender Inline Mikser Bottle Feeding Machines Bottle Cleaning-Rinsing Machines Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Process Machines Colloidmils Blenders Inline Mixers AYMAKSAN AYLA MAKİNA SANAYİ A.Ş CEMAL AYLA Genel Müdür İstanbul Dudullu Org. San. Böl. 3. Cad. AND Sanayi Sit. No:16/ Yukarı Dudullu Ümraniye/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER İlaç, Gıda, Kozmetik, Kimya, Kağıt, Temizlik Ürünleri, Kırtasiye, Boya, Yapı Kimyasalları, Petrokimya Ve Madeni Yağ, Tekstil Ve Deri Kimyasalları Pharmaceutical, Food And Beverages, Cosmetics,Chemicals,Paper Cleaning Product, Sattioneries, Paints, Construction Chemicals, Petrochemicals and Engine Oil, Textile and Leather Chemicals, 03 ( ) ( ) ( )

6 Teneke Kutu Makinaları ve Kalıpları Alüminyum Folyo Kesme Kalıpları Yarı Otomatik Teneke Kutu Üretim Hatları Tam Otomatik Teneke Kutu Gövde Üretim Hatları Tam Otomatik Teneke Kutu Dip ve Çok Fonksiyonlu Kapak Üretim Hatları Can Making Machines & Dies Aluminium Foil Cutting Dies Semi Automatic Can Making Lines Full Automatic Can Body Production Lines Full Automatic Multi Function Top And Bottom Lines BATI MAKINA KALIP ve AMBALAJ SANAYİ TİC. A.Ş Mehmet YILMAZ Yönetim Kurulu Başkanı İmes Sanayi Sitesi C Blok 302 Sok. No: Y. Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Teneke Kutu Ambalaj Üretimi Can Manufacturing 04 (+90216) (+90216)

7 Koli Hazırlama Makinaları Koli Dolum Robotları Palet Dizme Makinaları Palet Sarma Makinaları Carton Erectors Bag In Box Robots Palletizers Pallet Stretch Wrapping Machines CD MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ CELAL AYLA Orhanlı Beldesi Merkez Mah. Çeşme Cad. No:41 Posta Kodu: TUZLA/ istanbul/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Ambalaj, Gıda, İçecek, Elektrik, Kimya, Plastik, Tekstil, Boya, Mobilya, Matbaa, Kozmetik, Makine, Cam, Otomotiv Packaging, Food, Baverage, Electric, Chemicals, Plastic, Textile, Paint, Furnature, Printing, Cosmetic, Machine, Glass, Automotive, 05 (+90216) (+90216) (+90533)

8 Çimento, Kireç, Alçı, Barit, Kalsit, Yapı Kimyasalı vb. Dökme Malzeme İçin Taşıma, Yönlendirme, Eleme, Tasnif Etme, Numune Alma ve Paketleme Makinaları. Conveying, Directing, Sieving, Sorting, Sampling And Packing Machines For Bulk Materials Such As Cement, Lime, Plaster, Barite, Calcite And Other Construction Chemicals. CEYLAN MAKİNA MONTAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ALİ CEYLAN Makina Yüksek Mühendisi İSMET ASLAN Makina Teknisyeni Birlik Sanayi Sitesi 2. Cadde No: Beylikdüzü/ Büyükçekmece/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Çimento, Beyaz Çimento, Fayans Çimentosu, Kireç, Alçı, Barit, Kalsit ve Toz Boya Fabrikaları İçin Döner ve Sait Tip Paketleme Makinaları İmalat ve Montajı, Muhtelif Konveyör Bantlar, Taşıma Makara ve Şaseleri, 150 mm ile 1000 mm Arası Havalı Bantlar, Helezonlar, Pnömatik- Motorlu-Manuel Muhtelif Klapeler, Yırtık Torba Balyalama Makinaları, Sevk Dirsekleri, Big-Bag Makinaları, Açık Dolum Makinaları, Şiber Sürgüler, Elektronik Torba Tartım Kantarları, Hücre Tekerleri, Dozir Valsler, Siloya Mal Basma ve Silodan Mal Alma Pnömatik Sistemleri. Rotary And İnline Packing Machines For Bulk Materials Such As Cement, White Cement, Lime, Plaster, Barite; Various Types Of Belt Conveyors, Airslides Between 150Mm Mm, Screw Conveyors Between 100Mm Mm, Pneumatic-Electrical-Motor Driven Valves, Samplers, Slide Gates, Big-Bag Machines, Various Types Of Bulk Loading Equipments, Vibrating Screens, Check Weighers, Rotary Feeders, Dosier Valves, Feeding Silos, Discharging Silos, Pneumatic Handling Systems. (+90212) (+90212)

9 Dolum Makinaları Kapama Makinaları Etiketleme Makinaları Filling Machine Capping Machine Labelling Machine DİZAYN MAKİNA GIDA İNŞ. KUYUM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ NECMETTİN ÖZTÜRK Genel Müdür Demirkapı Cad. Sayaç Han İş Merkezi B-Blok No: 5/8 Topçular / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda Sektörü, Süt ve Süt Ürünleri, Gazsız ve Alkolsüz İçecek, Baharat Sektörü Food Sector, Milk And Milk Product, Non- Carbonated And Non-Alcoholic Drinks, Spices Sector (+90212) (+90212) (+90532)

10 İMALAT PROGRAMI Endüstriyel Mikserler Endüstriyel Seyyar Mikserler Pnömatik Likid Dolum Makineleri Toz ve Hamur Mikserleri Depolar ve Stok Tankları Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemleri Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemleri Bant Konveyörler Kapak Kapatma Makineleri Presfiltre Süzme Makineleri Likid Transfer Pompaları Homojenizatörler Industrial Mixers Industrial Portable Mixers Pneumatic Liquid Filling Machines Powder And Dough Mixers Depot And Storage Tanks Industrial Reverse Osmosis Systems Industrial Water Softener Systems Band Conveyors Cap Closing Machines Pressfilter Straınıng Machines Liquid Transfer Pumps Homogenizers (Colloid Mills) DOL-MAK DOLUM MAKİNELERİ PASLANMAZ ÇELİK MAM. SAN. VE TİC. A.Ş NACİ VARDAL Mehmet Akif Ersoy Mah. 117 Sok. Hüseyin Toplu İş Merkezi B2 Taşoluk - Arnavutköy İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Kozmetik Kimya İlaç Gıda Deterjan Sanayi Cosmetic Chemical Pharmaceutical Food Detergent Ind. 08 ( ) (+90212) (+90533)

11 Doypak Dikey Paketleme Makinası, Doyzip Zipper Aplikatör, Hazır Torba Makineleri, Rotary Ambalajlama Makineleri, Paslanmaz Çelik Konveyörler ve Platformlar, Paketleme Tesisleri için Komple Çözümler Doypak Vertical Form-Fill-Seal Bagmaker, Doyzip Zipper Applicator, Rotary Filler & Sealler For Premade Pouches Stainless Steel Conveyors And Platforms, Complete Solutions For Packaging Plants DOYPAK PAKETLEME GIDA MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ E.TAYFUN YESÜGEY İmes Sanayi Sitesi A-Blok 106 Sokak No Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Gıda, Kozmetik, Kimya. Food, Pharma, Chemical Industries. 09 ( ) (+90216) (+90543)

12 DURAN MACHINERY İMALAT PROGRAMI Omega Katlama Ve Yapıştırma Makinaları: Omega Folder Gluers: Omega Allpro ( ) Omega Allpro (55, 70, 90, 110, 130, 145, 165 Cm) Omega Performa ( ) Omega Performa (80, 110, 130, 145, 165 Cm) Omega Performa Plus (80-110) Omega Performa Plus (80, 110 Cm) Omega Hi-Line ( ) Omega Hi-Line (90, 110, 130,145 Cm) Omega Magnus ( ) Omega Magnus (170, 210, 230 Cm) Omega 35 Pharma Omega 35 Pharma Phoenix Flame Sealer Phoenix Flame Sealer Omega Karton Çanta Katlama & Yapıştırma Makinası (145) Omega Carton Bag Machine (145) Omega Pre-Feeder Omega Pre-Feeder Omega Pack Station Omega Pack Station Omega Braille Sistem Omega Braille System Omega Turnpro Omega Tumpro Omega Nick Breaker Omega Nick Breaker DURAN MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ABDURRAHMAN KÜÇÜKARAS Managing Director Akçaburgaz Mah. 127.Sok. No: Esenyurt / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Matbaacılık,Karton ve Oluklu Ambalaj Üretimi, Pe Kaplı Aseptik Karton Ambalaj Üretimi. Folding Carton Industry; Production Of Cardboard And Corrugated Packaging Pe Coated Aseptic Packaging For Liquids (Phoenix Flame Sealers For The Production Of Packaging For Food And Beverage) 10 (+90212) (+90212) (+90532)

13 Tam Otomatik ve Yarı Otomatik Dolum Makineleri Kapama Makineleri Etiketleme Makineleri Yıkama ve Çalkalama Makineleri Besleme-Toplama Tablaları Full Automatic And Semi Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Rinsing Machines Inline-Outlet Tables ENMAK ENDÜSTRİYEL MAKİNE SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ BURÇİN ZİYA ŞENGÜN Fabrika Müdürü Cihangir Mah. Ambarlı Dol.Tes.Yolu Onbaşı Uğur Hancı Sk. NO:6 AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER İlaç, Deterjan, Kozmetik, Boya, Gıda, Petrol Ürünleri Medicals Detergents Cosmetics Paints Foods Oil Products 11 (+90212) (+90212) (+90532)

14 ENPAŞ MAKİNA SANAYİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İMALAT PROGRAMI Şişirme Makinası, Pet Şişe Dolum Hatları, Konveyör, Damacana ve Cam Şişe Yıkama Makinası, Damacana ve Cam Şişe Dolum Hatları, Damacana Yükleme Makinası Blow Moulding Machine, Pet Bottle Filling Line, Conveyors, Policarbonated And Glass Bottle Washing Machine, Policarbonated And Glass Bottle Filling Line, Rack Loader ENPAŞ MAK. SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ GAMZE TUNA BEYSAN SAN SİT DEREBOYU CAD NO :3/1 Haramidere/ Beylikdüzü/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Su ve İçecek Water and Beverages 12 ( ) (+90212)

15 Ambalaj Besleme Makinaları Ambalaj Temizleme Makinaları Dolum Makinaları Kapama Makinaları Etiketleme Makinaları Proses Makinaları Homojenizatör Blender Inline Mikser Bottle Feeding Machines Bottle Cleaning-Rinsing Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Process Machines Colloidmils Blenders Inline Mixers ERPAKSAM ERPAKSAM MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ HAYATİ ERTUĞRUL Genel Müdür - General Manager Ömerli Mevkii, Adnan Kahveci Cad. Kos. Koop. San. Sitesi, 3.Cadde No : 15 Hadımköy/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Bakliyat Kuruyemiş Kahve Baharat Beans Driedfoods Coffie Spices 13 ( ) (+90212)

16 İMALAT PROGRAMI Şişirme Makineleri Polikarbonat Yıkama Dolum Kapatma Hattı Monoblog Çalkalama Dolum Kapatma Hattı Gazlı Çalkalama Dolum Kapatma Hattı O.P.P. Sıcak Tutkal Etiketleme Paletizer Rotatif Ön Yıkama Emniyet Bandı Teleskobik Konveyör Şişe Dizme Unscreambler Kapak Sökme Decapper Kulp Takma Makinası Blow Molding Machine Polycarbonate Wasing Filling Closing Line Monobloc Rinse Filling Closing Line Gas Rinsing Filling Closing Line O.P.P. Hot Glue Labeling Machine Palletizer Pre Washing Machine Slevee Machine Telescopic Conveyor Bottle Lining Unscrambler Decapper Handle Mounting Machine ERSEY MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ HÜDAVER YANOVA Genel Müdür Ömerli Mahallesi Ilgaz Sok. No: Hadımköy / Arnavutköy / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda Ambalaj Food Packaging Industry. 14 ( ) (+90212)

17 Taşıt Kantarları, Torbalama Kantarları, Dolum Kantarları, Akış Kantarları, Bantlı Kontrol Kantarları, Endüstriyel Basküller, Yük Hücreleri, Ağırlık ve Kontrol Indikatörleri, İlgili Aksesuarlar Truck Scales, Bagging Scales, Filling Scales, Flow Scales, Checkweighers, Industrial Scales, Load Cells, Weighing Indicators And Controllers, Related Accessories ESİT ELEKTRONİK SİSTEMLERİ İMALAT VE TİC. LTD. ŞTİ ÇAĞRI HEKİMOĞLU Satış ve Pazarlama Müdürü Nişantepe Mahallesi Handegül Sokak No: Çekmeköy/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: İmalat, Tarım, Madencilik, Demir-Çelik İmalatı, Tahıl İşleme, Kimya Manufacturing, Aggriculture, Mining, Steel Production, Grain Process, Chemistry 15 ( ) (+90216)

18 İMALAT PROGRAMI Robotik Sistemler, Kartezyen Sistemler, Paletleme ve Depaletleme, Koli Dolum Otomasyonu Koli Açma ve Koli Kapama Makineleri, Ürün Etiketleme, Ürün Transferi, Robotlu Kamera Uygulamaları, Parça İşleme, Tesis Projelendirme Robotic Systems, Cartesian Systems, Palletizing And Depalletizing, Case Filling Automation Case Forming And Case Closing Machines, Product Labelling, Product Handling, Camera Applicatios With Robot, Part Processing, Facility Projecting FLOKONTROL ENDÜSTRİYEL OTOMASYON LTD. ŞTİ GÜVEN BAŞARAN Genel Müdür Çerkezköy Yolu Üzeri Otoyol Kavşağı Kuştepe Mevkii Velimeşe/ Çorlu / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Yiyecek-İçecek, Cam, Kozmetik, Kağıt, İlaç, Boya, Tekstil, Metal, Yapı Kimyasalları, Maden ve Çimento, Yalıtım, Bitkisel ve Madeni Yağ, Plastik Food And Beverages, Glass, Cosmetics, Paper, Pharmaceuticals, Dye, Mining And Cement, Insulation, Textile, Metal, Construction Chemicals, Vegetative And Mineral Oil, Plastic 16 ( ) (+90282)

19 Düz / Şekilli Gofret Üretim Hatları Besleme Otomasyonları Yatay Ambalaj Makinaları Flat / Wafer Lines Feeding Automations Horizontal Flowpack Machines FORMA MAKİNA LTD. ŞTİ. FORMA MAKİNA OTOMATİK AMB.SAN. TİC.LTD.ŞTİ EMİN AKBAŞ Genel Müdür Akçaburgaz Mah. 2. Cadde No:8 ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Gıda Sektörü, Kozmetik Sektörü, Medikal Sektörü, Ambalaj Sektörü Food Sector, Cosmetic Sector, Medical Sector, Packaging Sector 17 ( ) (+90212)

20 Ambalaj Makinaları Konveyör Sistemleri Konveyör Yedek Parçaları Packaging Machine Conveyor Systems Conveyor Replacement Parts www. haselmakina.com.tr HASEL AMBALAJ MAK. VE KONV. SİST. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ERTÜRK ATILGAN Genel Müdür Başakşehir San. Sit. B Blok No: 2 İKİTELLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Tüm Ambalaj Sektörü, Konveyör İhtiyacı Duyulan Tüm Sektörler Shrink Packaging Sector, Conveyor Need Sector 18 (+90212) (+90212) (+90532)

21 Sıvı Ürün Dolum Hatları Aerosol Ürün Dolum Hatları Kapaklama Makineleri Etiketleme Makineleri Filling Systems For Any Liquid Type Products Filling Systems For Any Aerosol Type Products Capping Machines For Various Closures Labelling Machines For Various Containers HİTİT MAKİNA İMAL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ HALİL KIRIŞ General Manager SENCER DESTAN Export Manager Ambarlı Dolum Tesisleri Cad. Şehit Zafer Kızıltaş Sok. No: 5 (Araba Girişli Zemin Kat ) Avcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Kimyasal Ürünler : Sıvı Temizlik Ürünleri, Zırai İlaç, Sıvı Gübre, Mineral Yağ, Sıvı Sabun Kozmetik : Parfüm, Deodorant, Saç Jölesi Krem, Şampuan Sıvı Ilaç Ürünleri Homecare Cleaning : Liquid Soap, Surface Cleaner, Window Cleaning Products Etc. Cosmetics : Perfumery, Deodorant, Macara, Nail Polishing, Hair Gels, Cream, Wax, Cologne, Shampoo, Shoe Polishing Etc. Pharmaceutical : Any Kind Of Liquid Pharmaceutical Products Chemical : Organic Fertilizers, Insecticides, Herbicides, Mineral Oils 19 ( ) (+90212)

22 Termoform Makinesi Termoform Bardak Makinesi Thermoform Machine Plastic Cup Machine R HTFORM TERMOFORM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ TAMER GÜVEN İkitelli O.S.B Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A1 Blok No11-12 İkitelli/ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Plastik Plastik Ambalaj Termoform Kaplar Plastik Bardak Plastic Plastic Packaging Thermoform Cups Plastic Cups 20 (+90212) (+90212) (+90555)

23 Shrink Makinası Strech Makinası PVC Shrink Film Pof Shrink Film PVC Strech Film Shrink Wrapping Machines Strech Wrapping Machines Pvc Shrink Film Pof Shrink Film Pvc Strech Film İMES AMB. MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ Kazım ITIL Genel Müdür OSB 1. Cad. No: 34 Y. Dudullu Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Plastikçiler, Oyuncakçılar, Kozmetikçiler, Yumurta Ambalajları, Hediyelik Eşya, Kırtasiye Ürünleri v.s. Plastic Molderers, Toy Makers, Cosmetic Producers, Egg Packaging, Souvenirs,Stationery Producis etc. 21 (+90216) (+90216) (+90532)

24 İNKA İMALAT PROGRAMI Paletleme Sistemleri, Konveyör Sistemleri, Shuttle Sistemleri, Hat Sonu Ekipmanları Palletizing Systems Conveyor Systems Shuttle Systems End Of Line Equipments İNKA MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş ERCAN İĞDEBELİ Genel Müdür İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesi Atatürk Bulvarı 113 Ada 7 Parsel Tuzla / İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda ve İçecek, Otomotiv Yan Sanayi, Kimya, Boya,Yapı Kimyasalları, Kırtasiye, Kağıt, İlaç Food And Beverages,Automotive Supply İndustry, Chemicals, Paints, Construction Chemicals, Paper, Pharmaceutical 22 ( ) ( )

25 Anahtar Teslimi Paketleme Tesisleri Yüksek kapasiteli palet istifleme hatları Robotlu Paletleme Depaletleme Stretch hood makinaları Shrink Makinaları Tam otomatik çemberleme makinaları Robotik çözümler Turnkey Packaging Plants High Level Palletizer Robotic Palletizing And Depalletizing Stretch Hood Machines Shrink Machines Fully Automatic Strapping Machines Robotic Solutions KERAMİK AMBALAJLAMA MAKİNALARI LİMİTED ŞİRKETİ CEM BÜYÜKCINGIL Managing Director Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:15 P.K: Çayırova / KOCAELİ / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: İnşaat ve Yapı Malzemeleri Endüstrisi, Cam Endüstrisi, Yapı Kimyasalları Endüstrisi, İçecek ve Gıda Endüstrisi, Kağıt Ve Karton Endüstrisi İlaç Endüstrisi, Ağaç ve Orman Ürünleri Endüstrisi, Otomotiv Endüstrisi Construction Materials Industry, Glass And Glassware Industry, Building Chemicals Industry (Cement, Gypsum, Etc.), Beverage And Food Industry, Paper And Corregated Cardboard Industry, Pharmaceuticals Industry, Wood Industry, Automotive Industry 23 ( ) (+90262) (+90533)

26 Kapaklı Shrink Makinesi L Kaynak Makinesi Sürekli Yapıştırma Makinesi Shrink Tüneli Otomatik Shrink Paketleme Hatları. Analogue Shrınk Machine L Welding Machine. Continuous Sealing Machine Shrink Tunnel Full Automatic Shrink Packaging Machine. KOTA MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ Uğur KORKMAZ Genel Müdür İ.O.S.B. İPKAS Sanayi Sitesi 2.Etap 6A Blok No:12/14/16 İkitelli / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Kuru Gıda, Meyve, Sebze, Yumurta, Ekmek, Kozmetik, Sabun, Şampuan, Promosyon, CD ve DVD Kutuları, Çikolata ve Şeker Kutuları, Plastik, Cam, İletişim, Yazılım, Oyuncak, Resim Çerçevesi, Kâğıt Havlu, Parke, Kilit Kutuları, Matbaa, Tekstil. Dry Food, Fruit, Vegetable, Egg,Bread, Cosmetics, Soap, Shampoo, Promotion Products, Cd And Dvd, Chocolate And Candy Box, Plastics, Glass, Communication, Software, Toy, Picture Frame, Detergent, Paper Towel, Parquet, Lock Box, Printery, Textile. 24 ( ) ( )

27 Yarı Otomatik Volumetrik Dolum Makineleri Otomatik Volumetrik Dolum Makineleri Otomatik Kapak Dizme Sistemleri Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makineleri Otomatik Kapak Kapatma Makineleri Yarı Otomatik Etiketleme Makineleri Otomatik Etiketleme Makineleri Homojenizatör Yarı Otomatik Kaymaklı Yoğurt Dolum Makineleri Otomatik Homojenize Yoğurt Dolum Makineleri Maya Atma Makineleri Sütlü Tatlı Dolum Makineleri Volumetrik Pistonlu Transfer Pompaları Besleme Tepsileri Toplama Tepsileri Semi Automatic Volumetric Depositors Automatic Volumetric Filling Machines Cap Sorting Systems Capping Machines Labellers For Pressure Sensitive Labels. Homogenizers Depositors For Bakery Products. Automatic Yogurt Filling Machines Semi Automatic Yogurt Filling Machines Yeast Filling Machines Volumetric Transfer Pumps. Feeding Tables Collecting Tables KULP MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ TOLGA ERGÜN Satış Yöneticisi Çavuşbaşı Cad. No : 56-A Çekmeköy İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda Sanayi, Süt Sanayi, Kozmetik Sanayi, Kimya Sanayi, Boya Sanayi, İlaç Sanayi, Pastane Sektörü Food Industry, Dairy Industry, Cosmetics Industry, Chemical Industry, Paint Industry, Pharmaceutical Industry, Bakery Industry 25 (+90216) (+90216) (+90532)

28 Shrink Ambalaj Makineleri İnce Filmler : Poliolefin, PVC Kalin Filmler : Polietilen Ambalaj Makinesi ve Otomasyon Hatları Thin Shrink Film Packaging Machines and Thick Polietilen Shrink Film Packaging Machines and Automation Lines. MARİPAK AMBALAJ VE END. MAM. SAN. TİC. LTD MUSTAFA KASAPOĞLU Şerif Ali Mevkii Bostancı Cad. Divan Sok. No: Y. Dudullu / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Matbaa, Kozmetik, Tekstil, Gıda, Elektronik, Plastik ve Cam Eşya, Ahşap ve Alüminyum Graphic Industry, Cosmatic, Textile, Food Electronic, Plastic And Glassware, Wooden And Aluminium 26 ( ) (+90216) (+90533)

29 Stick Paketleme Makinaları Sachet Paketleme Makinaları Dikey Paketleme Makinaları Germark Etiketleme Sistemleri-İspanya Anser-U2 Kodlama Makinaları-Tayvan Stickpack Machines Sachet Machines Vfss Machines Germark Labeling Machines Anser Thermal Transfer Ink -Jets MENT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ve AMBALAJ MAKİNALARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ MEHMET KUNDURACI Genel Müdür İkitelli O.S.B. Metal-İş San. Sitesi 12. Blok No:8-10 Başakşehir/ İSTANBUL/ TÜRKIYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda, Kozmetik, İlaç, İkramlık Ürünler Sektörü Diary Foods, Cosmetic, Pharmaceutical, Contract Packaging İndustries 27 ( ) (+90212)

30 İMALAT PROGRAMI Konveyör Sistemleri İmalatı, Elavatörler, Liftler, Havai Konveyörler, Sistem Dizaynı ve Manipülatör, Continous Lifts, Teleskopik Konveyor, Sorting Sistemleri ve As/Rs Conveyor Systems, Elevator, Havai Conveyor, Continous Lifts,Telescopic Conveyor,Sorting Systems Ve As/Rs Konveyör Sistemleri ve Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi MİMSAN KONVEYÖR SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD GÜLŞEN ÇETİN KILTAÇ Ömerli Mahallesi Uzunçayır Sokak No: 15 Hadımköy/ Arnavutköy/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Beyaz Ve Kahverengi Eşya Sektörü, Cam Sektörü, Lojistik, Gıda,Otomotiv, Klima Sektörü vs. White And Brown Furniture,Glass Production İndustry, Logistic İndustry, Food İndustry And Air Condition 28 ( ) ( )

31 1,5 lt ye Kadar Tam Otomatik Cam ve Pet Şişe Shrink Ambalaj Makineleri 5-10 lt Tam Otomatik Cam ve Pet Şişe Shrink Ambalaj Makineleri Yandan ve Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makineleri Karton Almalı Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makineleri Manuel Shrink Ambalaj Makineleri Tam ve Yarı Otomatik I Kesim Shrink Ambalaj Makineleri Kapaklı I Kesim Shrink Makineleri Overlap Tipi Yüksek Kapasiteli Shrink Ambalaj Makinası Shrink Packaging Machines For Full Automatic Glass And Pet Bottles Up To 1,5 Lt Shrink Packaging Machines For Full Automatic Glass And Pet Bottles Between 5-10 Lt Full Automatic Shrink Packaging Machines With Side And Front Feed Full Automatic Shrink Packaging Machines With Carton Feed Manual Shrink Packaging Machines Full And Semi-Automatic Shrink Machines With I Cut Shrink Machines With I Cut With Lid High Speed Overlap Type Shrink Wrapping Machine ÖNERSAN AMBALAJ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ AHMET ÇETİN Pazarlama Müdürü İkitelli O.S.B. Metal-İş Sanayi Sitesi 7. Blok No:13 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Gıda, İçecek, Kimya, İlaç, Kozmetik, Kırtasiye, Mobilya, Otomotiv, Üretim Food And Beverage, Chemistry, Pharmaceuticals, Cosmetics, Stationery Equipment, Furniture, Automotive, Production 29 ( ) (+90212) (+90533)

32 İMALAT PROGRAMI Likit ve Yarı Likit Dolum Makinaları Toz, Granül ve Likit Paketleme Makinaları Thermoform Dolum Sistemleri: Bal, Reçel, Çokokrem, Tereyağı, Şokella, Krema, Cips Zarf Tipi Paketleme Makinaları: Meybuz Dondurma Makinası Stick Makina: Stick Şeker, Kahve, Krema, Tuz, Stick Şokella Makinaları Torba Dolum ve Kapama Makinaları Liquid And Semi-Liquid Filling Machines Powder, Granul And Liquid Packing Machines Thermoform System Filling: Jam, Marmalade, Honey, Butter Cheese, Chips Envelope Type Labeling Machinery Ice Stick Machine (Meybuz), Stick Type Machine Filling Sugar, Caffee, Salt, Caffe Cremar Bag Filling And Clossing Machines ÖZARTAŞ AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ İHRACAT VE TİCARET LTD. ŞTİ ALPAY ÖZGEN Yönetim Kurulu Başkanı Piyalepaşa Mahallesi Akçay Sokak No:9 Dörtyol BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Ambalaj Sanayi Gıda Sanayi Kimya Sanayi Packaging Industry Food Industry Chemical Industry 30 (+90212) (+90212)

33 Big-Bag Dolum Makinesi, Big-Bag Boşaltma Makinesi, Açık Ağızlı ve Ventilli Torba Dolum Makinesi, Varil Dolum Makinesi, Ibc Dolum Makinesi, Teneke Dolum Makinesi Big-Bag Filling Machine, Big-Bag Discharge Machine, Open And Valve Bag Filling Machine, Drum Filling Machine, Ibc Filling Machine, Tin Filling Machine SAFMAK SAF MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş H. TAHSİN KARABİBER G.E.P.O.S.B Atatürk Bulvarı 9. Cad. 92. Sok. No:1 Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Kimya Sektörü Gıda Sektörü Plastik Sektörü Lastik Sektörü Maden Sektörü Deterjan Sektörü Chemical Ind. Food Ind. Plastic Ind. Rubber Ind. Mine Ind. Mining Detergant Ind. 31 (+90262) (+90262) (+90533)

STICK 8 LINES STICK MULTI LINES SCF100

STICK 8 LINES STICK MULTI LINES SCF100 S110 SIMPLEX S110 DUPLEX 6 8 D200 D300 24 26 D150KM D280 42 44 S110KM SIMPLEX S110KM DUPLEX S140 S140STD S260STD SDC200 12 14 16 18 20 22 SD80 STICK 8 LINES STICK MULTI LINES STICK 3 LINES STICK80 STICK80W

Detaylı

www.dengepaslanmaz.com

www.dengepaslanmaz.com www.dengepaslanmaz.com Toz Ürün Dozajlama Ünitesi Powdered Product Dosing Unit 01 Zaman Tasarrufu Time Saving 7/24 Servis Desteği 7/24 Service Suppo Müşteri Hizmetleri Customer Service Kolay Kullanım Easy

Detaylı

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic.

Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Sasmazer Endüstriyel Ürünler ve Ambalaj Paz. San. Tic. Şaşmazer Design müşterilerinin beklentilerine ve pazar dinamiklerine göre gereksinimleri belirleyen, üretim ve teknoloji çatısı altında çalışmalarını

Detaylı

PACKAGE STITCHING SYSTEMS KOLİ DİKİŞ SİSTEMLERİ. MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH

PACKAGE STITCHING SYSTEMS KOLİ DİKİŞ SİSTEMLERİ. MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ KOLİ DİKİŞ MAKİNALARI ve DİKİŞ TELİ İMALATI GÜVENİLİR ÜRETİMDE DOĞRU TERCİH RIGHT CHOICE IN SAFE PRODUCTION PACKAGE STITCHING SYSTEMS Esas Olan Bize Olan Güveniniz What is Essential

Detaylı

İŞYERİ SAYISI NUMBER OF COMPANIES İSTİHDAM EMPLOYMENT SİTENİN ADI NAME OF ESTATE

İŞYERİ SAYISI NUMBER OF COMPANIES İSTİHDAM EMPLOYMENT SİTENİN ADI NAME OF ESTATE İŞYERİ SAYISI NUMBER OF COMPANIES İSTİHDAM EMPLOYMENT SİTENİN ADI NAME OF ESTATE AKDENİZ 2005 2006 2007 2005 15 2006 9.000 2007 7.323 ANTALYA 1.070 1.070 0 3.450 33 0 ÇALKAYA 160 0 97 320 0 291 ELMALI

Detaylı

Vizyon: Ambalaj makineleri & sarf malzemeleri ve yedek parça satışı ile makine teknik servis ve bakımında dünya çapında Sorunsuz Güvence

Vizyon: Ambalaj makineleri & sarf malzemeleri ve yedek parça satışı ile makine teknik servis ve bakımında dünya çapında Sorunsuz Güvence İbrahim Armağan tarafından organize edilerek 1999 yılında İzmir'de kurulmuştur. Ambalaj sektörünün, Dünya ve özellikle Türkiye'de öneminin hızla arttığı yıllarda, değişik bütçelere hitap eden kaliteli

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE ABOUT US Nars Plastik Ambalaj çağımızın sektördeki gereklerini en iyi şekilde müşterilerine sunmak için yola çıkmış genç ama tecrübeli ve yatırım sürecini bu bilinçle yapmış

Detaylı

Features n Optimum hardness n Adapted ductility n 1-50 µm thickness. Özellikler n Optimum sertlik ve süneklik n 1-50 µm kalınlık.

Features n Optimum hardness n Adapted ductility n 1-50 µm thickness. Özellikler n Optimum sertlik ve süneklik n 1-50 µm kalınlık. Related Industry Automotive, Home Appliances, Glass, Plastic / Packing, Machinery, Chemical, Defence. İlgili Endüstri Otomotiv, Beyaz Eşya, Cam, Plastik / Ambalaj, Makina İmalat, Kimya, Savunma Sanayii.

Detaylı

w w w. e r s e y m a k i n a. c o m

w w w. e r s e y m a k i n a. c o m w w w. e r s e y m a k i n a. c o m w w w. e r s e y m a k i n a. c o m İçerik Table of Contents Tarihçemiz / Our History Misyonumuz & Vizyonumuz / Mission & Vision NedenErsey / Competitive Advantages

Detaylı

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE

Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE www.guvenckalip.com Ürünün Kalitesi Kalıp ile Başlar Starts with Product Quality Mold ÜRÜN KATA LOĞU PRODUCT CATALOGUE 2018 Hakkımızda Güvenç Kalıp Sanayi 2003 yılında kurulmuş olup, plastik kalıp sektöründe

Detaylı

Ambalaj Makinecileri Derneği Packaging Machinery Association

Ambalaj Makinecileri Derneği Packaging Machinery Association Türk Ambalaj Makinecilerinin Buluşma Adresi Meeting Point of Turkish Packaging Machinery Ambalaj Makinecileri Derneği Packaging Machinery Association YOUR RELIABLE SOURCE FOR TURKISH PACKAGING MACHINERY

Detaylı

m a k i n e s a n a y i

m a k i n e s a n a y i GIDA MAKİNELERİ Taneli Dolum Makinesi Granular Filling Machine Z Elevatör Z Elevator Tamburlu Yıkama Makinesi Tumbler Washing Machine GIDA MAKİNELERİ Kasa Yıkama Makinesi Box Washing Machine Kavanoz Yıkama

Detaylı

Ürün Kataloğu Product catalogue

Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr Ürün Kataloğu Product catalogue www.elcalu.com.tr HAKKIMIZDA ABOUT US ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. A.Ş. 40 yıllık metal üretim ve işleme tecrübesini alüminyum mamul üretimine aktarmak üzere,

Detaylı

YATAY BAĞLAMA KENETLER

YATAY BAĞLAMA KENETLER YATAY AĞLAMA KNTLR Kullanıldığı anayiler: Özellikle; Otomotiv, eyaz eşya, Makina, eramik, Ahşap Plastik sanayilerle birlikte, her türlü sanayide kullanılabilir. Kullanım Alanları: MODL:105-U,105-UT,210-U,210-UT,223-U,223,UT,

Detaylı

Firmamız her türlü endüstriyel tesisin proje, imalat ve montaj safhalarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını vermektedir.

Firmamız her türlü endüstriyel tesisin proje, imalat ve montaj safhalarında ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını vermektedir. Kurumsal Türkiye nin önde gelen firmalarının yurtiçi ve yurtdışı projelerinde edinilen deneyimler ile 17. 04. 2006 tarihinde Mas Endüstriyel Proje Danışmanlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ticaret Limited

Detaylı

Endüstriyel Toz Kartușları

Endüstriyel Toz Kartușları TOZ GRUU ndüstriyel Toz Kartușları Industrial ust artridges 1 KKIMIZ M Filtre plastik kalıp makine sanayii 2008 yılında girișimci iki kardeș tarafından otomotiv sanayii ve endüstriyel amaçlı filtre üretimi

Detaylı

MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING. Termoform teknolojisinde dünya kalitesi. Thermoforming technology, the quality of the world

MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING.  Termoform teknolojisinde dünya kalitesi. Thermoforming technology, the quality of the world MÜKEMMEL FORMLAMA EXCELLENT FORMING Termoform teknolojisinde dünya kalitesi Thermoforming technology, the quality of the world Ambalaj ve Paketleme Dünyasında Aranan Marka A Brand to be Sougntin a World

Detaylı

Batman İlinde Desteklenecek Proje Konuları

Batman İlinde Desteklenecek Proje Konuları ÖNEMLİ HATIRLATMA: Kalkınma Ajansların Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden yapılacak başvuruda Proje Genel Bilgileri bölümü Ana Faaliyet Alanı kısmında sektör belirlenirken, Başvuru Sahibi proje konusunun

Detaylı

Yömser Ambalaj San. Tic. ve Pazarlama Ltd. Şti.

Yömser Ambalaj San. Tic. ve Pazarlama Ltd. Şti. Yömser Ambalaj San. Tic. ve Pazarlama Ltd. Şti. Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No:12 Gebze - Kocaeli Tel: +90 (262) 751 16 16 Fax: +90 (262) 751 50 08 yomser@yomser.com Kalite Geleceğimizin

Detaylı

paketlemenin ötesinde

paketlemenin ötesinde paketlemenin ötesinde beyond packaging www.etkinplastik.com Etkin Plastik Etkin Plastik ve Kalıp Ltd. Şirketi dünyadaki en son teknolojiyi takip eden, kullanan ve gereken yeni teknolojileri geliştiren

Detaylı

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION

MİSYONUMUZ OUR MISSION VİZYONUMUZ OUR VISION www.adaset.com www.adaset.com MİSYONUMUZ Şirketimizin sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde daha kaliteli ürün ve hizmet vermesini sağlamak ve modern yönetim anlayışıyla yeniliklere imza atan, global

Detaylı

TARİHÇE HISTORY

TARİHÇE HISTORY Hayata Bağlar... TARİHÇE Şirketimizde dönüm noktası oluşturan tarihler kronolojik sırayla aşağıdaki gibidir. 1967 Kurucumuz Şadi KABASAKAL tarafından İzmir de ilk çelik cıvata somun üretimine başlanması.

Detaylı

İstanbul a Hoşgeldiniz

İstanbul a Hoşgeldiniz Welcome To Istanbul İstanbul a Hoşgeldiniz CHIC Accessories Administration Office CHIC Tekstil ve Metal would like to welcome you to Turkey! Our company s aim is to offer our clients complete branding

Detaylı

KIRMA ELEME YIKAMA TESİSLERİ BETON SANTRALLERİ

KIRMA ELEME YIKAMA TESİSLERİ BETON SANTRALLERİ KIRMA ELEME YIKAMA TESİSLERİ BETON SANTRALLERİ GENEL ÜRÜN KATALOĞU GENERAL CATALOGUE Üretim Tesislerimiz Views from Factory CNC PLAZMA ATÖLYESİ BORWERK ATÖLYESİ BÜKÜM ATÖLYESİ BÜKÜM ATÖLYESİ CNC DİK İŞLEME

Detaylı

Aluminyum,plastik tüpler

Aluminyum,plastik tüpler 2015 yılı FIRSATLARIMIZ... Tüp Dolum Makineleri... Sıvı Dolum Makineleri... Tablet üretimi Makineleri. Aerosol Dolum Makineleri Palet hijyen tranfer Makineleri.. Büyük hacım serum dolumwilhelmff1 Likit

Detaylı

İÇECEK VE ŞİŞELEME İÇECEK - ŞİŞELEME ENDÜSTRİSİNDE ORAPI ÜRÜNLERİ

İÇECEK VE ŞİŞELEME İÇECEK - ŞİŞELEME ENDÜSTRİSİNDE ORAPI ÜRÜNLERİ İÇECEK - ŞİŞELEME ENDÜSTRİSİNDE ORAPI ÜRÜNLERİ İçecek endüstrisinde, çok çeşitli dolum prosedürleri mevcuttur. Gazlı içecekler- süt-meyva suları-şarap ve alkollü içecekler (Bira) Böyle bir durumda yağlama

Detaylı

( ) GİMDES CERT NO : 1495-453

( ) GİMDES CERT NO : 1495-453 . HANAFI ( ) SHAFI ( ) GİMDES CERT NO : 1495-453 Company Profile Firmamız 2002 yılında Zeyko Tarım Gıda Sanayi İthalat ve İhracat Ltd. Şti. olarak kuruldu. Yaklaşık 19-20 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Detaylı

ADAKON TREYLER SERVİS VE PROJE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

ADAKON TREYLER SERVİS VE PROJE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ADAKON TREYLER SERVİS VE PROJE HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ Türkiye de kurulu bir römork, damperli treyler, semi treyler, flatbed, lowbed ve özel amaçlı treyler üreticisidir. Biz kendimizi zirai, inşaat,

Detaylı

Matbaa & Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Since 1939

Matbaa & Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Since 1939 Matbaa & Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Since 1939 Hamle Printing House, 1939'da faaliyetlerine başlayan Hamle Matbaa, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini

Detaylı

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. www.parladi.com KALİTEMİZLE SEKTÖRDE GÜVENİN SİMGESİ... HAKKIMIZDA Parladı Metal San. Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan beri kendini yenileyerek

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU / YAĞLAR PRODUCT CATALOGUE / OILS

ÜRÜN KATALOĞU / YAĞLAR PRODUCT CATALOGUE / OILS ÜRÜN KATALOĞU / YAĞLAR PRODUCT CATALOGUE / OILS AYÇİÇEK YAĞLARI SUNFLOWER OILS MISIR YAĞLARI CORN OILS KANOLA YAĞLARI CANOLA OILS BİTKİSEL YAĞLAR VEGETABLE OILS www.soyyigit.com.tr / www.kentboringer.com.tr

Detaylı

www.kar-sa.com.tr 0216 491 67 67 0216 491 67 66 kar-sa@kar-sa.com.tr

www.kar-sa.com.tr 0216 491 67 67 0216 491 67 66 kar-sa@kar-sa.com.tr Tel : Fax : E-mail : 0216 491 67 67 0216 491 67 66 kar-sa@kar-sa.com.tr Yeni Şehir Mh. Osmanlı Bulvarı Çağdaş İş Merkezi A Blok K:5 D:9 Kurtköy - Pendik / İSTANBUL Faaliyet Alanlarımız: Endüstriyel Tesis

Detaylı

Boy Kesme Hattı 1 Kalınlık / Thickness: 0,2-2,5 mm Genişlik / Width: Max. 1600 mm, Min. 100 mm

Boy Kesme Hattı 1 Kalınlık / Thickness: 0,2-2,5 mm Genişlik / Width: Max. 1600 mm, Min. 100 mm HATLAR LINES Boy Kesme Hatları / Cut To Length Lines Dilme Hatları / Slitting Lines Levha Taşlama SB Hattı / Sheet to Sheet Grinding-Polishing Line Giyotin / Guillotine Line Boy Kesme Hatları Cut To Length

Detaylı

Product Code / Ürün Kodu : DT0500 DL0500 Diameter / Çap (mm) 108.9 114.0 Flush Volume / Silme Dolum (cc) 675 - Fill Volume / Seviye Dolum (cc) 500 - Height / Yükseklik (mm) 81.5 - Weight / A rl k 23,0

Detaylı

Firma Tanıtımı Company Introduction

Firma Tanıtımı Company Introduction Firma Tanıtımı Company Introduction 2015 Firma Profili Company Profile SCOPE o Design Engineering o Draft Engineering o Mechanical Fabrication o Steel works o Rafinery Machineries o Coal Mining Machineries

Detaylı

Beton Santralleri Concrete Batching Plants

Beton Santralleri Concrete Batching Plants Polita Sabit Beton Santralleri, hazır beton üretimi ve şantiyelerdeki çok uzun süreli beton dökümü için uygundur. Her türlü betonu üretebilme kabiliyetine sahip, istikrarlı ve sorunsuz çalışan, yedek parça-servis

Detaylı

DİKEY BAĞLAMA KENETLER

DİKEY BAĞLAMA KENETLER İY BAĞAMA NTR MO: 201-B, 202-B, 203-B, 204-B, 205 B MO: 201-B, 202-B, 203-B, 204-B, 205 B MO: 201-BU, 202-BU, 203-BU, 204-BU, 205 BU ullanım Alanları: MO:203-M,204-M Bir bağlantı elamanı olan kenet çesitli

Detaylı

ÜRÜN GRUPLARINA GÖRE KATILIMCILAR / EXHIBITORS INDEX BY PRODUCT GROUPS

ÜRÜN GRUPLARINA GÖRE KATILIMCILAR / EXHIBITORS INDEX BY PRODUCT GROUPS ETİKET - BARKOD - RULO ÜRÜNLERİ VE SİSTEMLERİ LABEL, BARCODE AND RECEIPT PAPER PRODUCTS AND SYSTEMS Barkodturk Aveg Dış Tic. Tekstil Ltd. Şti. Bika Etiket Makina San. Bilgi Matbaacılık ve Etiket San. Servis

Detaylı

Hakkımızda About Us. www.tabakambalaj.com

Hakkımızda About Us. www.tabakambalaj.com ÜRÜN KATALOĞU Hakkımızda About Us Firmamız 1976 yılında Süleyman Tabak tarafından, Unkapanı nda Kese Kağıt imalathanesi olarak faaliyete başlamıştır. Bugün de Baskılı Körüklü Kağıt Poşet, Büküm Saplı Kağıt

Detaylı

SL38T YALITIMLI SÜRME SİSTEMİ THERMAL SLIDING SYSTEM

SL38T YALITIMLI SÜRME SİSTEMİ THERMAL SLIDING SYSTEM SL38T YALITIMLI SÜRME SİSTEMİ THERMAL SLIDING SYSTEM HAKKIMIZDA Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİN- YUM, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli

Detaylı

ile Saklayın, Koruyun, Sevk Edin...

ile Saklayın, Koruyun, Sevk Edin... HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile Saklayın, Koruyun, Sevk Edin... Ürünü dış etkenlerden korumak ve rahat taşınmasını sağlamak için gerekli tüm ambalaj ve paketleme malzemelerini

Detaylı

YARI OTOMATİK MAKİNE SEMI AUTOMATIC MACHINE 3 LÜ SET AEROSOL DOLUM MAKİNESİ TRIPLE SET AEROSOL FILLING MACHINE GENEL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

YARI OTOMATİK MAKİNE SEMI AUTOMATIC MACHINE 3 LÜ SET AEROSOL DOLUM MAKİNESİ TRIPLE SET AEROSOL FILLING MACHINE GENEL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YARI OTOMATİK MAKİNE SEMI AUTOMATIC MACHINE 3 LÜ SET AEROSOL DOLUM MAKİNESİ TRIPLE SET AEROSOL FILLING MACHINE Ürün Kodu OZ-SET-100 Üçlü set sıvı dolum, valf sıkma ve gaz dolum pistonlarından oluşur. Hava

Detaylı

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE

GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE ÖZDE MAKiNE GERİ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ / RECYCLING SYSTEMS 1995 TEN BERİ / SINCE 1995 ÖZDE TOPUK TEL ÇIKARMA / TIRE DEBEADER TEKNiK ÖZELLiKLER / TECHNICAL SPECIFICATIONS EN / WIDTH BOY / LENGTH YÜKSEKLiK

Detaylı

MEKANÝK AKSAM OTOMATÝK YAÐLAMA Yüksek hassasiyetli vidalý miller, lineer yataklar, sertleþtirilmiþ ve taþlanmýþ kramayer diþlilerde kalitesi dünyaca tanýnmýþ markalar seçilmiþtir. We use high-performance

Detaylı

w w w. y e n i l e r. c o m

w w w. y e n i l e r. c o m w w w. y e n i l e r. c o m HAKKIMIZDA / ABOUT US Tasarlıyor Üretiyor ve Önemsiyoruz Değerli Müşterimiz, 2004 yılında kurulan firmamız, geçen süre zarfında kurduğu dinamik, tecrübeli ve daima gelişen kadrosuyla

Detaylı

Suyun Kalite ile Dansı. Gömme Rezervuar Concealed Cistern

Suyun Kalite ile Dansı. Gömme Rezervuar Concealed Cistern Suyun Kalite ile Dansı Gömme Rezervuar Concealed Cistern Banyonuzdaki Şıklık Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda oluşturduğumuz yüksek kalite ve estetiğe sahip çevre dostu GREZ gömme rezervuarlarımızı 8 farklı

Detaylı

Ambalaj San. Tic. A.Ş.

Ambalaj San. Tic. A.Ş. Ambalaj San. Tic. A.Ş. Ambalajın Yükselen Yıldızı Rising Star of Packaging Kaliteyi, Üretim Belirler Production Defines The Quality Biz Kimiz? 2014 yılında İstanbul da 10.000 m2 alan üzerine kurulan NOVAPAC,

Detaylı

Plast Link 254X Serisi

Plast Link 254X Serisi Plast Link 254X Serisi PL2540C PL2540P18 PL2540R14 PL2540RS PL2541 PL254X Serisi Güçlü ve Kullanışlı PL254X Series Strong and Reliable PL254X serisi modüler bantlar; 25.4 mm. (1 in.) hatveli, 8.8 mm. (0.35

Detaylı

Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri

Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda, İstanbul, Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri geridönüşüm faaliyetlerini sürdürmektedir. Tanrıkulu Plastik

Detaylı

EKOL LOJİSTİK YALOVA RORO LİMANI

EKOL LOJİSTİK YALOVA RORO LİMANI EKOL LOJİSTİK YALOVA RORO LİMANI İş Veren: EKOL LOJİSTİK A.Ş. İşin Tanımı: Anahtar Teslim Rıhtım, İskele, Depolama, Gümrük ve Yardımcı Binaların İnşaatı Tarih : 2016-2017 Tutar: 27.500.000,00 USD EKOL

Detaylı

SANAYİ JİLETLERİ ÜRÜN KATALOĞU

SANAYİ JİLETLERİ ÜRÜN KATALOĞU www.alyatekstil.com www.sanayibicaklari.com www.isguvenligibicaklari.com SANAYİ JİLETLERİ ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE ALYA TEKSTİL SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ALYA MACHINERY SPARE PARTS and ACCESSORIES

Detaylı

QUALITY IS OUR PRIORITY

QUALITY IS OUR PRIORITY AMBALAJ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. QUALITY IS OUR PRIORITY ÖNCELİĞİMİZ KALİTEMİZ www.yomvakum.com Since 1977 GEÇMİŞTEN GELEN TECRÜBE... EXPERIENCES FROM THE PAST... Plastic packaging insert trays Dunngle(WIP)

Detaylı

Resimler %50 küçültülmüştür

Resimler %50 küçültülmüştür C o l l e c t i o n2012 Decorative Profiles Decorative Furniture Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Dekoratif Profil Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50 from the

Detaylı

- Alüminyum Kaplar - Alüminyum Kapaklar KARTON GRUBU - Karton Bardaklar - Karton Tabaklar - Hazır Yemek Kutuları

- Alüminyum Kaplar - Alüminyum Kapaklar KARTON GRUBU - Karton Bardaklar - Karton Tabaklar - Hazır Yemek Kutuları HIZLI TÜKETİM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ KARTON PLASTİK KAĞIT CATERING ALÜMİNYUM KÖPÜK PLASTİK - Plastik Tabaklar - Plastik Çatal, Bıçak, Kaşık - Diğer Plastik Ürünleri - Plastik Bardaklar,

Detaylı

YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK.

YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK. YAKIT TANKINDA EN YAKIN & YENİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ YOUR CLOSEST AND NEW SOLUTION PARTNER IN FUEL TANK www.koctank.com KOÇ TANK KİM 1990 yılından bu güne otomotiv sektöründe tüm OEM ve AFTERMARKET Yerli ve

Detaylı

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr

ESKORT MAKİNA A.Ş. www.eskort.com.tr ESKORT MAKİNA A.Ş. Eskort Makina bisküvi makineleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Komple anahtar teslimi bisküvi hatları, paketleme makineleri,bisküvi ve gıda ile siparişe özel makinelerin tasarım

Detaylı

www.ozteknikis.com.tr

www.ozteknikis.com.tr www.ozteknikis.com.tr INDEX HAKKIMIZDA / ABOUT US... 8-9 Paslanmaz Çelik / Stainless Steel... 10-21 Krom - Nikel Kaplama / Chromium Nickel Plated... 22-33 Boyalı / Painted... 34-40 Plastik / Plastic...

Detaylı

HAKKIMIZDA about us. Mamullerin üzerine katalogda görüldüğü gibi DRY ofset baskı da yapılıyor.

HAKKIMIZDA about us. Mamullerin üzerine katalogda görüldüğü gibi DRY ofset baskı da yapılıyor. HAKKIMIZDA about us 25 yıllık tecrübesi, kalitesi ve servis anlayışı ile ambalaj sektörünün önde gelen firması Kastamonu Plastik KAST-KAP markası ile Türkiye de yeni ufuklar açıyor. Firmamızın imalatı

Detaylı

MAFSALLI ÇOK AMAÇLI KENETLER

MAFSALLI ÇOK AMAÇLI KENETLER Kullanıldığı anayiler: Özellikle; Otomotiv, eyaz eşya, Makina, eramik, Ahşap Plastik sanayilerle birlikte, her türlü sanayide kullanılabilir. Kullanım Alanları: MOL: 501 M,502 M,503 M,504 M 501 ML,502

Detaylı

SÜT SAĞIM MAKİNALARI. info@enkatarim.com

SÜT SAĞIM MAKİNALARI. info@enkatarim.com E MIL K IN G MACH IN S SÜT SAĞIM MAKİNALARI ENKA Tarım, Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti. Merkez: 1203 Sk. No: 11E / F Şahinkaya İş Merkezi Yenişehir - İZMİR Tel: 0232 459 37 66 (Pbx) Fax: 459 42 55 Şube

Detaylı

SNACK SERİ PİŞİRİCİLER / Snack Series Cookers

SNACK SERİ PİŞİRİCİLER / Snack Series Cookers SNACK SERİ PİŞİRİCİLER / Snack Series Cookers Fritöz / Fryer DF-01 DF-02 285x440x295 mm 560x440x295 mm 135.00 266.00 Konveyörlü Ekmek Kızartma Makinesi / Conveyor Toaster DEK-26 DEK-36 419x480x317 mm 520x480x367

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOG

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOG ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOG FİRMA OLARAK KARAÇETİN KİMDİR? Firmamız yıllar boyunca boru profil ve özellikle fırça sapı üzerine, araştırma yapmış, Türkiye de bir sisteme bağlı otomasyonla üretim yapan

Detaylı

Fotosel Kapılar Photocelled Doors

Fotosel Kapılar Photocelled Doors Otomatik kapılarda çözüm ortağınız... / We supply your automatic door systems... Fabrika Kapıları Factory Doors Bahçe Kapıları Garden Doors Kepenk Shadower Bariyer Sistemleri Barrier Systems Garaj Kapıları

Detaylı

100. SAYIMIZLA. You can reach to Turkish mold industry in this journal

100. SAYIMIZLA.  You can reach to Turkish mold industry in this journal www.kalipdunyasi.com.tr Mold Processing Technology Machine Tools, Automation, Quality control You can reach to Turkish mold industry in this journal 100. SAYIMIZLA T T T y K Mold Processing Technology

Detaylı

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış HAKKIMIZDA Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİN- YUM, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup,

Detaylı

VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak.

VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek ve AR-GE konusunda lider bir firma olmak. MİSYONUMUZ.. Plastik ve kalıp teknolojilerinde, çevreye ve insan sağlığına duyarlı kaliteli rekabetçi üstün nitelikli ürünler geliştirmek. VİZYONUMUZ.. Uluslararası seviyede endüstriyel ürünler geliştirmek

Detaylı

em250 PAKETLEME MAKİNESİ serisi Paketlemede Çözümün Adresi ÖZELLİKLER OPSİYONEL ÖZELLİKLER MAKİNE DİZAYNI AVANTAJLARI PAKET TİPLERİ

em250 PAKETLEME MAKİNESİ serisi Paketlemede Çözümün Adresi ÖZELLİKLER OPSİYONEL ÖZELLİKLER MAKİNE DİZAYNI AVANTAJLARI PAKET TİPLERİ em250 PAKETLEME ÖZELLİKLER Programmable Logic Controller Sistemi Sürücü kontrollü motorlar Boşluksuz planet rediktörlü tahrik sistemleri Paslanmaz çıkış konveyör sistemi Havalı şaft bobin sistemi Bobin

Detaylı

Siirt İlinde Desteklenecek Proje Konuları

Siirt İlinde Desteklenecek Proje Konuları ÖNEMLİ HATIRLATMA: Kalkınma Ajansların Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden yapılacak başvuruda Proje Genel Bilgileri bölümü Ana Faaliyet Alanı kısmında sektör belirlenirken, Başvuru Sahibi proje konusunun

Detaylı

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış HAKKIMIZDA Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİN- YUM, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup,

Detaylı

Sorun Yıkamaksa Çözüm

Sorun Yıkamaksa Çözüm Sorun Yıkamaksa Çözüm Parça Yıkama Makinaları w w w.yilmaksan.com Öncelikle bizim kataloğumuzu eline alıp inceleme nezaketini gösteren siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. 2000'li yıllarda böyle

Detaylı

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış HAKKIMIZDA Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİN- YUM, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup,

Detaylı

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış HAKKIMIZDA Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİN- YUM, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup,

Detaylı

ÖZEL KENETLER MODEL:207-B,101EK,Y-ÖZEL,204BL-ÖZEL. www.kenetfikssan.com. Kullanıldığı Sanayiler:

ÖZEL KENETLER MODEL:207-B,101EK,Y-ÖZEL,204BL-ÖZEL. www.kenetfikssan.com. Kullanıldığı Sanayiler: ÖZEL KENETLER MODEL:207-,101EK,Y-ÖZEL,204L-ÖZEL Kullanıldığı Sanayiler: Özellikle; Otomotiv, eyaz eşya, Makina, Seramik, hşap Plastik sanayilerle birlikte, her türlü sanayide kullanılabilir. Kullanım lanları:

Detaylı

SİSTEM BELGELENDİRME BÖLÜM MÜDÜRLÜĞÜ BELGELENDİRİLEN FİRMALARIN LİSTESİ

SİSTEM BELGELENDİRME BÖLÜM MÜDÜRLÜĞÜ BELGELENDİRİLEN FİRMALARIN LİSTESİ BELGELENDİRME VE MUAYENE LTD.ŞTİ. SAYFA : 1/6 1 2 OLİMPİA OTO CAM SAN. TİC. A.Ş BELGE - 41.23.004.03 FİMAK MAKİNE FIRIN MAKİNALARI İMALATI SANAYİ TİCARET A.Ş 42.18.005.03 3 DALGAKIRAN BASINÇLI HAVA MAK.

Detaylı

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış

Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış HAKKIMIZDA Marmara ve Ege bölgesinde yaygın satış ağına sahip olan ASİSTAL ALÜMİN- YUM, 1994 yılından bu yana hizmet vermektedir. Fabrikamız Kırklareli Organize Sanayi bölgesi içinde yer almakta olup,

Detaylı

stable performance Mükemmel Teknoloji, Kusursuz Performans

stable performance Mükemmel Teknoloji, Kusursuz Performans Packaging Machines VD-4 FOT & VD-6 FOT SERIES MONOBLOCK FILLING & CAPPING MACHINES SERİSİ MONOBLOK DOLUM VE KAPAK KAPAMA MAKİNELERİ perfect experience, stable performance Mükemmel Teknoloji, Kusursuz Performans

Detaylı

CAFETERIA AND COOKING UNITS

CAFETERIA AND COOKING UNITS Salamander Izgara-Elektrikli Salamander Grill-Electric Operated KOD PİŞİRME YÜZEYİ (mm) GÜÇ (W) ENERJİ AĞIRLIK (kg) ÖLÇÜLER (mm) Code Cooking surface (mm) Power (W) Energy Gross (kg) Dimensions (mm) KLG

Detaylı

IHKIB INFO BOOTH HALL: 3 STAND: G352

IHKIB INFO BOOTH HALL: 3 STAND: G352 IHKIB INFO BOOTH HALL: 3 STAND: G352 ISTANBUL APPAREL EXPORTERS ASSOCIATION Istanbul Apparel Exporters Association is one of the most important industrial organizations of Turkish Apparel Industry, which

Detaylı

www.yusufoglu.com.tr Hakkımızda Firmamız gıda sektörüne ambalaj üretimi üzerine hizmet vermektedir. Şu anki hitap ettiğimiz gıda sektörleri arasında TAHİN-PEKMEZ, SÜT ÜRÜNLERİ (ayran, süt kefir, köy tipi

Detaylı

KİRLİLİK KATSAYISI. 4 KOİ, AKM, Yağ-Gres, ph

KİRLİLİK KATSAYISI. 4 KOİ, AKM, Yağ-Gres, ph SEKTÖR GIDA SANAYİ ALT SEKTÖR KİRLİLİK KATSAYISI KİRLİLİK PARAMETRELERİ Nişasta,Un ve Makarna Üretimi 4 KOİ, AKM, ph Maya Üretimi KOİ, AKM, Yağ-Gres, Top-N, Top-P, ph Sitrik Asit Üretimi KOİ, AKM, Yağ-Gres,

Detaylı

Urgancı Gıda 1965 yılından bu yana kuruyemiş sektöründe en

Urgancı Gıda 1965 yılından bu yana kuruyemiş sektöründe en Urgancı Gıda 1965 yılından bu yana kuruyemiş sektöründe en son teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretimini sürdürmektedir. Yurt genelindeki satışlarının yanı sıra

Detaylı

C o l l e c t i o n2012

C o l l e c t i o n2012 C o l l e c t i o n2012 Plastik Çerçeveler Plastic and Wooden Picture Frame Profiles 1 Resimler %50 küçültülmüştür Plastic Frames Dekoratif Mobilya Profilleri Plastic Picture Frame Profiles Downsized %50

Detaylı

ARKUR ELEKTRONİK OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

ARKUR ELEKTRONİK OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Değerli müşterimiz... Firmamızın felsefesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak analiz ederek, isteğinden fazlasını sağlayabilecek proje çalışmalarını yapmak ve uygulamaktır. Proje çalışmaları sırasında

Detaylı

AMBALAJ MAKİNELERİ AMBALAJ FİLM ÇÖZÜMLERİ KATMA DEĞERLİ ÇÖZÜMLER

AMBALAJ MAKİNELERİ AMBALAJ FİLM ÇÖZÜMLERİ KATMA DEĞERLİ ÇÖZÜMLER BİZ NE YAPIYORUZ? VAKUM AMBALAJ MAKİNELERİ MAP SKIN AMBALAJ FİLM ÇÖZÜMLERİ HER TÜRLÜ PLASTİK VE KAĞIT AMBALAJ FİLMLERİ EAT-WITH-THE-PACK KATMA DEĞERLİ ÇÖZÜMLER ON-THE-GO LIFE STYLE FOODS 2 FİRMAMIZ Biz

Detaylı

HAKKIMIZDA. www.yildizpompa.com.tr. About Us KALİTE & MÜKEMMELLİK

HAKKIMIZDA. www.yildizpompa.com.tr. About Us KALİTE & MÜKEMMELLİK www.yildizpompa.com.tr About Us HAKKIMIZDA Yıldız Pompa 35 Yıla yakın Tecrübesiyle sanayimizin dişli pompa ihtiyacını karşılamaktadır. Sanayiyi yakından ilgilendiren viskoz ve yarı viskoz akışkanların

Detaylı

Model ZT 7728D ZT 9228D ZT 10728D

Model ZT 7728D ZT 9228D ZT 10728D ÜRETİM PRODUCTION 2 ŞİRKETİMİZ; 1975 ten beri endüstrinin birçok kolunda hizmet veren bir aile şirketi, Otuzdan fazla özel tasarım makine modeli sahibi, 1984 ten beri metal boru üreticisi, 1993 ten beri

Detaylı

Çelik Kapı / Steel Door. Önsöz/ Foreword. Kaplama: Freze Maun / Covering: Mahogany. www.akgulahsap.com.tr

Çelik Kapı / Steel Door. Önsöz/ Foreword. Kaplama: Freze Maun / Covering: Mahogany. www.akgulahsap.com.tr Önsöz/ Foreword Çelik Kapı / Steel Door Bir aile mirası olarak devam eden, 1957 yılından bu yana mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren Akgül Ahşap, bugün Yakup Akgül Ahşap Orman Ürünleri LTD.ŞTİ.

Detaylı

Re - Sizing. Yıkama ve Kalibreleme Ünitesi

Re - Sizing. Yıkama ve Kalibreleme Ünitesi About Company Re - Sizing A success story of PAK Tarım Ürünleri LTD. ŞTİ. starting in the year 1986 in Malatya where the best quality apricots grown region in Turkey in order to process, pack and export

Detaylı

DİZAYN EKOL PLASTİK, katılmış olduğu yurt iç ve yurt dışı fuarlar ile DİZAYN EKOL markasını duyurmaya çalışmaktadır.

DİZAYN EKOL PLASTİK, katılmış olduğu yurt iç ve yurt dışı fuarlar ile DİZAYN EKOL markasını duyurmaya çalışmaktadır. DİZAYN EKOL PLASTİK, mobilya sektörü başta olmak üzere plastik aksesuar ve bağlantı ekipmanları üretimi alanında faaliyet göstermek üzere İnegöl de kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde yapmış olduğumuz yenilik

Detaylı

GELECEĞİN GÜVENLİ YAPILARI; PRESTİJ VE KALİTENİN MİMARI TERAZİ YAPI A.Ş İLE YÜKSELİYOR.

GELECEĞİN GÜVENLİ YAPILARI; PRESTİJ VE KALİTENİN MİMARI TERAZİ YAPI A.Ş İLE YÜKSELİYOR. GELECEĞİN GÜVENLİ YAPILARI; PRESTİJ VE KALİTENİN MİMARI TERAZİ YAPI A.Ş İLE YÜKSELİYOR. HAKKIMIZDA TERAZİ YAPI; geçmişinden aldığı deneyim ve elde ettiği bilgi birikimlerini inşaat sektörüne hizmet etmek

Detaylı

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor

SRM 3000 SRM 3000. Yan Duvarlar Arka Duvar Aksesuar. Side Walls Rear Wall Accesories Ceiling Floor ASANSÖR Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Serimas Asansör, kurulduğu günden itibaren kaliteyi ve kalıcılığı kendine ilke edinmiş ve müşteri memnuniyetini hep ön planda tutulmuştur. Serimas Asansör bugün,

Detaylı

We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products.

We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products. Page 1 We convert our experiencess and knowledge about aluminum into qualified products. Alüminyum Hakkındaki Bilgi ve Tecrübemizi Kaliteli Ürünlere Dönüştürüyoruz Highest security with SSL Page 2 Aluminum

Detaylı

AĞAÇ İŞLERİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK HORTUMLAR HOSES FOR THE WOODWORKING INDUSTRIES

AĞAÇ İŞLERİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK HORTUMLAR HOSES FOR THE WOODWORKING INDUSTRIES 2 AĞAÇ İŞLERİ SEKTÖRÜNE YÖNELİK HORTUMLAR HOSES FOR THE WOODWORKING INDUSTRIES Günümüzde ahşap işleme ve talaş temizleme işlemleri için çok çeşitli makinalar üretilmekte, ahşaba talep artmakta ve makinalar

Detaylı

SELECTION OF THE OPTIMUM CLEANING TECHNOLOGY

SELECTION OF THE OPTIMUM CLEANING TECHNOLOGY CLEANING AND SURFACE PROCESSING SELECTION OF THE OPTIMUM CLEANING TECHNOLOGY Ümit Tekeli, Global Area Sales Turkey Forum: Surfaces in the metalworking industry, Istanbul, February 2016 www.durr.com DÜRR

Detaylı

KAMERUN A SATILABİLECEKLER

KAMERUN A SATILABİLECEKLER KAMERUN A SATILABİLECEKLER GIDA SEKTÖRÜ: - Makarna - Un - Bisküvi - Şekerleme - Maya ve kabartma tozları - Unlu mamul katkı malzemeleri - Konserveler - Salça ve turşular - Margarin ve sıvı yağlar - Yoğurt

Detaylı

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr

OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS. www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTIMA ELEVATOR COMPONENTS www.optimaasansor.com.tr info@optimaasansor.com.tr OPTİMA ASANSÖR SİSTEMLERİ Optima Asansör firması 1993 yılında teknolojinin merkezi İstanbul da kurulmuştur. Firmamız çok güçlü

Detaylı

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE

ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE Billurtuz, the first and largest refined salt factory of Turkey, started production in 1964 in Izmir, Turkey. The initial production capacity of 12.000 tons/year increased

Detaylı

konuşulan kalite the spoken quality qualität über die man spricht

konuşulan kalite the spoken quality qualität über die man spricht www.akko.com.tr 1986 yılında Abdullah KARAKUŞ tarafından kurulan AKKO Oto. Mak. Hırd. San. Tic. Ltd. Şti. Tornalama Takımlarını, Diş ve Kanal Açma Takımlarını, Delik Delme Takımlarını, Frezeleme Takımlarını

Detaylı

Beton Pompaları Concrete Pumps

Beton Pompaları Concrete Pumps 1 Boru Kelepçeleri Beton Boruları Temizle Topları Su Pompası ve Tamir Takımı 2 Elektrik & Hidrolik Aksamı Azot Tüpü Redüksiyon Boruları Şanzuman Ayracı ve Dişlisi Filtre Çeşitleri Ayak Takozu 3 Gaz Kutusu,

Detaylı