PACKAGING MACHINERY ASSOCIATION

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.amd.org.tr PACKAGING MACHINERY ASSOCIATION"

Transkript

1

2 PACKAGING MACHINERY ASSOCIATION Ambalajlama makineleri ile bunlarla birlikte çalışan tamamlayıcı makineleri üreten firmaların kurmuş olduğu Ambalaj Makinecileri Derneği nin amacı, Türk ambalaj makinelerinin ulusal ve uluslararası piyasalardaki kimliğinin olumlu yönde arttırılması ve bu makinelerin üretiminin uluslararası normlarda, tercih edilen ürünler seviyesine çıkarılmasıdır R AMD - Ambalaj Makinecileri Derneği Koşuyolu Katip Salih Sokak No. 13 Kadıköy - İSTANBUL Telefon: ( ) / Faks: ( ) / E-posta:

3 Cem BÜYÜKCINGIL AMD Yönetim Kurulu Başkanı Chairman of AMD AMD AMBALAJ MAKİNECİLERİ DERNEĞİ AMD, Ambalaj Makinecileri Derneği 2006 yılında ambalajlama makineleri ve bunlara bağlı çalışan tamamlayıcı makineleri üreten konusunda uzman, saygın ve güçlü firmalar tarafından kurulmuş olan bir mesleki sivil toplum kuruluşudur. Ambalaj Makinecileri Derneği nin amacı ambalaj makinesi üreten yerli firmaların ve makinelerinin yurt içi ve yurt dışında gelişmesi, üretiminin uluslararası standartlarda gerçekleşmesini sağlamak ve daha rekabetçi olabilmesi için her alanda tanıtımını yapmak ve sektörün sorunlarını çözebilmek için her platformda girişimde bulunmaktır. Ambalaj Makinecileri Derneğinin bu broşürde tanıttığımız üyeleri, konularında uzman ve tecrübeli firmalardan oluşmaktadır. Bu broşürdeki Türk üretici firmaların, ihtiyacınız olan Ambalaj makineleri ve tamamlayıcı makineler tedarikinizde size önemli bir kaynak olması amacı ile hazırlanmıştır. Türk ambalaj makineleri ihracatının %47 si Almanya ve İtalya ya yapılmaktadır. Kalite ve teknoloji seviyesi ile özellikle Avrupa menşeili makineler ile rekabet eden Türk ambalaj makineleri, dünyada bir çok ülke ve sektörde başarı ile kullanılmaktadır. Ambalaj Makinecileri Derneği olarak, Ambalaj makineleri ve tamamlayıcı makineleri ile ilgili sizlere ambalaj makineleri talepleriniz ile ilgili en doğru çözüm için üyelerimiz ile beraber işbirliğine hazır olduğumuzu ve bundan büyük memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim. Sevgi ve Saygılarımla... AMD, The Packaging Machinery Producers Association of Turkey has been founded in 2006 by important Turkish Packaging Machineries producer companies as a nongovernmental professional organization. The aim of AMD is to promote the growth of The Turkish Machinery Producer Companies and their machines in the domestic & international markets, motivate its members to increase the production standards & levels, to promote the industry to be more competitive in the global markets. The member companies of AMD which we introduced to you in this booklet are among the most experienced, specialized and respectful packaging machinery producer companies in Turkey. We have prepared this booklet to be a important and useful reference guide for your Packaging machineries and Packaging machineries auxiliary equipment inquiries and needs. More than% 47 percent of the Turkish made packaging machineries are exporting to Germany and Italy. The Turkish Packaging Machines with their high quality and technology levels are competing mostly with European origin machines in the global market. I would like to express that we as AMD, are ready to assist and guide you regarding your inquiries of Packaging machines and auxiliary equipment and we are at your complete disposal. 01

4 MAKİNA SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ. www. ardolet.com.tr İMALAT PROGRAMI Sıvı Dolum Hatları Çalkalama Makineleri Dolum Makineleri Kapama Makineleri Etiketleme Makineleri Palet Bozma Makineleri Paletleme Makineleri Tünel Soğutucu Tünel Pastörize Havalı Konveyörler Konveyörler Filling Line (carbonated non carbonated) Rinsing Machines Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Depalitezing Machines Paletezing Machines Cooling Tunnels Pasterizing Tunnels Conveying Systems Air Conveyors ARDOLET MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ Mehmet Sıddık DİKER Genel Müdür Ankara Asfaltı 377/13 Naldöken Mevkii Bornova/ İZMİR / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Su Tesisleri, Meyve Suyu, Meşrubat, Sıvı Yağ, Deterjan, Konserve, Ketçap ve Mayonez Vasser, Fruit, Juice, Oil, Detergent, Preserves, Ketchup, Mayonnaise 02 (+90232) (+90232) (+90533)

5 Ambalaj Besleme Makineleri Ambalaj Temizleme Makineleri Dolum Makineleri Kapama Makineleri Etiketleme Makineleri Proses Makineleri Homojenizatör Blender Inline Mikser Bottle Feeding Machines Bottle Cleaning-Rinsing Machines Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Process Machines Colloidmils Blenders Inline Mixers AYMAKSAN AYLA MAKİNA SANAYİ A.Ş CEMAL AYLA Genel Müdür İstanbul Dudullu Org. San. Böl. 3. Cad. AND Sanayi Sit. No:16/ Yukarı Dudullu Ümraniye/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER İlaç, Gıda, Kozmetik, Kimya, Kağıt, Temizlik Ürünleri, Kırtasiye, Boya, Yapı Kimyasalları, Petrokimya Ve Madeni Yağ, Tekstil Ve Deri Kimyasalları Pharmaceutical, Food And Beverages, Cosmetics,Chemicals,Paper Cleaning Product, Sattioneries, Paints, Construction Chemicals, Petrochemicals and Engine Oil, Textile and Leather Chemicals, 03 ( ) ( ) ( )

6 Teneke Kutu Makinaları ve Kalıpları Alüminyum Folyo Kesme Kalıpları Yarı Otomatik Teneke Kutu Üretim Hatları Tam Otomatik Teneke Kutu Gövde Üretim Hatları Tam Otomatik Teneke Kutu Dip ve Çok Fonksiyonlu Kapak Üretim Hatları Can Making Machines & Dies Aluminium Foil Cutting Dies Semi Automatic Can Making Lines Full Automatic Can Body Production Lines Full Automatic Multi Function Top And Bottom Lines BATI MAKINA KALIP ve AMBALAJ SANAYİ TİC. A.Ş Mehmet YILMAZ Yönetim Kurulu Başkanı İmes Sanayi Sitesi C Blok 302 Sok. No: Y. Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Teneke Kutu Ambalaj Üretimi Can Manufacturing 04 (+90216) (+90216)

7 Koli Hazırlama Makinaları Koli Dolum Robotları Palet Dizme Makinaları Palet Sarma Makinaları Carton Erectors Bag In Box Robots Palletizers Pallet Stretch Wrapping Machines CD MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ CELAL AYLA Orhanlı Beldesi Merkez Mah. Çeşme Cad. No:41 Posta Kodu: TUZLA/ istanbul/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Ambalaj, Gıda, İçecek, Elektrik, Kimya, Plastik, Tekstil, Boya, Mobilya, Matbaa, Kozmetik, Makine, Cam, Otomotiv Packaging, Food, Baverage, Electric, Chemicals, Plastic, Textile, Paint, Furnature, Printing, Cosmetic, Machine, Glass, Automotive, 05 (+90216) (+90216) (+90533)

8 Çimento, Kireç, Alçı, Barit, Kalsit, Yapı Kimyasalı vb. Dökme Malzeme İçin Taşıma, Yönlendirme, Eleme, Tasnif Etme, Numune Alma ve Paketleme Makinaları. Conveying, Directing, Sieving, Sorting, Sampling And Packing Machines For Bulk Materials Such As Cement, Lime, Plaster, Barite, Calcite And Other Construction Chemicals. CEYLAN MAKİNA MONTAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ALİ CEYLAN Makina Yüksek Mühendisi İSMET ASLAN Makina Teknisyeni Birlik Sanayi Sitesi 2. Cadde No: Beylikdüzü/ Büyükçekmece/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Çimento, Beyaz Çimento, Fayans Çimentosu, Kireç, Alçı, Barit, Kalsit ve Toz Boya Fabrikaları İçin Döner ve Sait Tip Paketleme Makinaları İmalat ve Montajı, Muhtelif Konveyör Bantlar, Taşıma Makara ve Şaseleri, 150 mm ile 1000 mm Arası Havalı Bantlar, Helezonlar, Pnömatik- Motorlu-Manuel Muhtelif Klapeler, Yırtık Torba Balyalama Makinaları, Sevk Dirsekleri, Big-Bag Makinaları, Açık Dolum Makinaları, Şiber Sürgüler, Elektronik Torba Tartım Kantarları, Hücre Tekerleri, Dozir Valsler, Siloya Mal Basma ve Silodan Mal Alma Pnömatik Sistemleri. Rotary And İnline Packing Machines For Bulk Materials Such As Cement, White Cement, Lime, Plaster, Barite; Various Types Of Belt Conveyors, Airslides Between 150Mm Mm, Screw Conveyors Between 100Mm Mm, Pneumatic-Electrical-Motor Driven Valves, Samplers, Slide Gates, Big-Bag Machines, Various Types Of Bulk Loading Equipments, Vibrating Screens, Check Weighers, Rotary Feeders, Dosier Valves, Feeding Silos, Discharging Silos, Pneumatic Handling Systems. (+90212) (+90212)

9 Dolum Makinaları Kapama Makinaları Etiketleme Makinaları Filling Machine Capping Machine Labelling Machine DİZAYN MAKİNA GIDA İNŞ. KUYUM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ NECMETTİN ÖZTÜRK Genel Müdür Demirkapı Cad. Sayaç Han İş Merkezi B-Blok No: 5/8 Topçular / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda Sektörü, Süt ve Süt Ürünleri, Gazsız ve Alkolsüz İçecek, Baharat Sektörü Food Sector, Milk And Milk Product, Non- Carbonated And Non-Alcoholic Drinks, Spices Sector (+90212) (+90212) (+90532)

10 İMALAT PROGRAMI Endüstriyel Mikserler Endüstriyel Seyyar Mikserler Pnömatik Likid Dolum Makineleri Toz ve Hamur Mikserleri Depolar ve Stok Tankları Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemleri Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemleri Bant Konveyörler Kapak Kapatma Makineleri Presfiltre Süzme Makineleri Likid Transfer Pompaları Homojenizatörler Industrial Mixers Industrial Portable Mixers Pneumatic Liquid Filling Machines Powder And Dough Mixers Depot And Storage Tanks Industrial Reverse Osmosis Systems Industrial Water Softener Systems Band Conveyors Cap Closing Machines Pressfilter Straınıng Machines Liquid Transfer Pumps Homogenizers (Colloid Mills) DOL-MAK DOLUM MAKİNELERİ PASLANMAZ ÇELİK MAM. SAN. VE TİC. A.Ş NACİ VARDAL Mehmet Akif Ersoy Mah. 117 Sok. Hüseyin Toplu İş Merkezi B2 Taşoluk - Arnavutköy İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Kozmetik Kimya İlaç Gıda Deterjan Sanayi Cosmetic Chemical Pharmaceutical Food Detergent Ind. 08 ( ) (+90212) (+90533)

11 Doypak Dikey Paketleme Makinası, Doyzip Zipper Aplikatör, Hazır Torba Makineleri, Rotary Ambalajlama Makineleri, Paslanmaz Çelik Konveyörler ve Platformlar, Paketleme Tesisleri için Komple Çözümler Doypak Vertical Form-Fill-Seal Bagmaker, Doyzip Zipper Applicator, Rotary Filler & Sealler For Premade Pouches Stainless Steel Conveyors And Platforms, Complete Solutions For Packaging Plants DOYPAK PAKETLEME GIDA MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ E.TAYFUN YESÜGEY İmes Sanayi Sitesi A-Blok 106 Sokak No Yukarı Dudullu / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Gıda, Kozmetik, Kimya. Food, Pharma, Chemical Industries. 09 ( ) (+90216) (+90543)

12 DURAN MACHINERY İMALAT PROGRAMI Omega Katlama Ve Yapıştırma Makinaları: Omega Folder Gluers: Omega Allpro ( ) Omega Allpro (55, 70, 90, 110, 130, 145, 165 Cm) Omega Performa ( ) Omega Performa (80, 110, 130, 145, 165 Cm) Omega Performa Plus (80-110) Omega Performa Plus (80, 110 Cm) Omega Hi-Line ( ) Omega Hi-Line (90, 110, 130,145 Cm) Omega Magnus ( ) Omega Magnus (170, 210, 230 Cm) Omega 35 Pharma Omega 35 Pharma Phoenix Flame Sealer Phoenix Flame Sealer Omega Karton Çanta Katlama & Yapıştırma Makinası (145) Omega Carton Bag Machine (145) Omega Pre-Feeder Omega Pre-Feeder Omega Pack Station Omega Pack Station Omega Braille Sistem Omega Braille System Omega Turnpro Omega Tumpro Omega Nick Breaker Omega Nick Breaker DURAN MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ ABDURRAHMAN KÜÇÜKARAS Managing Director Akçaburgaz Mah. 127.Sok. No: Esenyurt / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Matbaacılık,Karton ve Oluklu Ambalaj Üretimi, Pe Kaplı Aseptik Karton Ambalaj Üretimi. Folding Carton Industry; Production Of Cardboard And Corrugated Packaging Pe Coated Aseptic Packaging For Liquids (Phoenix Flame Sealers For The Production Of Packaging For Food And Beverage) 10 (+90212) (+90212) (+90532)

13 Tam Otomatik ve Yarı Otomatik Dolum Makineleri Kapama Makineleri Etiketleme Makineleri Yıkama ve Çalkalama Makineleri Besleme-Toplama Tablaları Full Automatic And Semi Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Rinsing Machines Inline-Outlet Tables ENMAK ENDÜSTRİYEL MAKİNE SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ BURÇİN ZİYA ŞENGÜN Fabrika Müdürü Cihangir Mah. Ambarlı Dol.Tes.Yolu Onbaşı Uğur Hancı Sk. NO:6 AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER İlaç, Deterjan, Kozmetik, Boya, Gıda, Petrol Ürünleri Medicals Detergents Cosmetics Paints Foods Oil Products 11 (+90212) (+90212) (+90532)

14 ENPAŞ MAKİNA SANAYİ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İMALAT PROGRAMI Şişirme Makinası, Pet Şişe Dolum Hatları, Konveyör, Damacana ve Cam Şişe Yıkama Makinası, Damacana ve Cam Şişe Dolum Hatları, Damacana Yükleme Makinası Blow Moulding Machine, Pet Bottle Filling Line, Conveyors, Policarbonated And Glass Bottle Washing Machine, Policarbonated And Glass Bottle Filling Line, Rack Loader ENPAŞ MAK. SAN VE DIŞ TİC LTD ŞTİ GAMZE TUNA BEYSAN SAN SİT DEREBOYU CAD NO :3/1 Haramidere/ Beylikdüzü/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Su ve İçecek Water and Beverages 12 ( ) (+90212)

15 Ambalaj Besleme Makinaları Ambalaj Temizleme Makinaları Dolum Makinaları Kapama Makinaları Etiketleme Makinaları Proses Makinaları Homojenizatör Blender Inline Mikser Bottle Feeding Machines Bottle Cleaning-Rinsing Filling Machines Capping Machines Labelling Machines Process Machines Colloidmils Blenders Inline Mixers ERPAKSAM ERPAKSAM MAKİNA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ HAYATİ ERTUĞRUL Genel Müdür - General Manager Ömerli Mevkii, Adnan Kahveci Cad. Kos. Koop. San. Sitesi, 3.Cadde No : 15 Hadımköy/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Bakliyat Kuruyemiş Kahve Baharat Beans Driedfoods Coffie Spices 13 ( ) (+90212)

16 İMALAT PROGRAMI Şişirme Makineleri Polikarbonat Yıkama Dolum Kapatma Hattı Monoblog Çalkalama Dolum Kapatma Hattı Gazlı Çalkalama Dolum Kapatma Hattı O.P.P. Sıcak Tutkal Etiketleme Paletizer Rotatif Ön Yıkama Emniyet Bandı Teleskobik Konveyör Şişe Dizme Unscreambler Kapak Sökme Decapper Kulp Takma Makinası Blow Molding Machine Polycarbonate Wasing Filling Closing Line Monobloc Rinse Filling Closing Line Gas Rinsing Filling Closing Line O.P.P. Hot Glue Labeling Machine Palletizer Pre Washing Machine Slevee Machine Telescopic Conveyor Bottle Lining Unscrambler Decapper Handle Mounting Machine ERSEY MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ HÜDAVER YANOVA Genel Müdür Ömerli Mahallesi Ilgaz Sok. No: Hadımköy / Arnavutköy / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda Ambalaj Food Packaging Industry. 14 ( ) (+90212)

17 Taşıt Kantarları, Torbalama Kantarları, Dolum Kantarları, Akış Kantarları, Bantlı Kontrol Kantarları, Endüstriyel Basküller, Yük Hücreleri, Ağırlık ve Kontrol Indikatörleri, İlgili Aksesuarlar Truck Scales, Bagging Scales, Filling Scales, Flow Scales, Checkweighers, Industrial Scales, Load Cells, Weighing Indicators And Controllers, Related Accessories ESİT ELEKTRONİK SİSTEMLERİ İMALAT VE TİC. LTD. ŞTİ ÇAĞRI HEKİMOĞLU Satış ve Pazarlama Müdürü Nişantepe Mahallesi Handegül Sokak No: Çekmeköy/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: İmalat, Tarım, Madencilik, Demir-Çelik İmalatı, Tahıl İşleme, Kimya Manufacturing, Aggriculture, Mining, Steel Production, Grain Process, Chemistry 15 ( ) (+90216)

18 İMALAT PROGRAMI Robotik Sistemler, Kartezyen Sistemler, Paletleme ve Depaletleme, Koli Dolum Otomasyonu Koli Açma ve Koli Kapama Makineleri, Ürün Etiketleme, Ürün Transferi, Robotlu Kamera Uygulamaları, Parça İşleme, Tesis Projelendirme Robotic Systems, Cartesian Systems, Palletizing And Depalletizing, Case Filling Automation Case Forming And Case Closing Machines, Product Labelling, Product Handling, Camera Applicatios With Robot, Part Processing, Facility Projecting FLOKONTROL ENDÜSTRİYEL OTOMASYON LTD. ŞTİ GÜVEN BAŞARAN Genel Müdür Çerkezköy Yolu Üzeri Otoyol Kavşağı Kuştepe Mevkii Velimeşe/ Çorlu / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Yiyecek-İçecek, Cam, Kozmetik, Kağıt, İlaç, Boya, Tekstil, Metal, Yapı Kimyasalları, Maden ve Çimento, Yalıtım, Bitkisel ve Madeni Yağ, Plastik Food And Beverages, Glass, Cosmetics, Paper, Pharmaceuticals, Dye, Mining And Cement, Insulation, Textile, Metal, Construction Chemicals, Vegetative And Mineral Oil, Plastic 16 ( ) (+90282)

19 Düz / Şekilli Gofret Üretim Hatları Besleme Otomasyonları Yatay Ambalaj Makinaları Flat / Wafer Lines Feeding Automations Horizontal Flowpack Machines FORMA MAKİNA LTD. ŞTİ. FORMA MAKİNA OTOMATİK AMB.SAN. TİC.LTD.ŞTİ EMİN AKBAŞ Genel Müdür Akçaburgaz Mah. 2. Cadde No:8 ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Gıda Sektörü, Kozmetik Sektörü, Medikal Sektörü, Ambalaj Sektörü Food Sector, Cosmetic Sector, Medical Sector, Packaging Sector 17 ( ) (+90212)

20 Ambalaj Makinaları Konveyör Sistemleri Konveyör Yedek Parçaları Packaging Machine Conveyor Systems Conveyor Replacement Parts www. haselmakina.com.tr HASEL AMBALAJ MAK. VE KONV. SİST. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ERTÜRK ATILGAN Genel Müdür Başakşehir San. Sit. B Blok No: 2 İKİTELLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Tüm Ambalaj Sektörü, Konveyör İhtiyacı Duyulan Tüm Sektörler Shrink Packaging Sector, Conveyor Need Sector 18 (+90212) (+90212) (+90532)

21 Sıvı Ürün Dolum Hatları Aerosol Ürün Dolum Hatları Kapaklama Makineleri Etiketleme Makineleri Filling Systems For Any Liquid Type Products Filling Systems For Any Aerosol Type Products Capping Machines For Various Closures Labelling Machines For Various Containers HİTİT MAKİNA İMAL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ HALİL KIRIŞ General Manager SENCER DESTAN Export Manager Ambarlı Dolum Tesisleri Cad. Şehit Zafer Kızıltaş Sok. No: 5 (Araba Girişli Zemin Kat ) Avcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Kimyasal Ürünler : Sıvı Temizlik Ürünleri, Zırai İlaç, Sıvı Gübre, Mineral Yağ, Sıvı Sabun Kozmetik : Parfüm, Deodorant, Saç Jölesi Krem, Şampuan Sıvı Ilaç Ürünleri Homecare Cleaning : Liquid Soap, Surface Cleaner, Window Cleaning Products Etc. Cosmetics : Perfumery, Deodorant, Macara, Nail Polishing, Hair Gels, Cream, Wax, Cologne, Shampoo, Shoe Polishing Etc. Pharmaceutical : Any Kind Of Liquid Pharmaceutical Products Chemical : Organic Fertilizers, Insecticides, Herbicides, Mineral Oils 19 ( ) (+90212)

22 Termoform Makinesi Termoform Bardak Makinesi Thermoform Machine Plastic Cup Machine R HTFORM TERMOFORM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ TAMER GÜVEN İkitelli O.S.B Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A1 Blok No11-12 İkitelli/ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Plastik Plastik Ambalaj Termoform Kaplar Plastik Bardak Plastic Plastic Packaging Thermoform Cups Plastic Cups 20 (+90212) (+90212) (+90555)

23 Shrink Makinası Strech Makinası PVC Shrink Film Pof Shrink Film PVC Strech Film Shrink Wrapping Machines Strech Wrapping Machines Pvc Shrink Film Pof Shrink Film Pvc Strech Film İMES AMB. MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ Kazım ITIL Genel Müdür OSB 1. Cad. No: 34 Y. Dudullu Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Plastikçiler, Oyuncakçılar, Kozmetikçiler, Yumurta Ambalajları, Hediyelik Eşya, Kırtasiye Ürünleri v.s. Plastic Molderers, Toy Makers, Cosmetic Producers, Egg Packaging, Souvenirs,Stationery Producis etc. 21 (+90216) (+90216) (+90532)

24 İNKA İMALAT PROGRAMI Paletleme Sistemleri, Konveyör Sistemleri, Shuttle Sistemleri, Hat Sonu Ekipmanları Palletizing Systems Conveyor Systems Shuttle Systems End Of Line Equipments İNKA MAKİNA SAN. VE TİC. A.Ş ERCAN İĞDEBELİ Genel Müdür İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesi Atatürk Bulvarı 113 Ada 7 Parsel Tuzla / İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda ve İçecek, Otomotiv Yan Sanayi, Kimya, Boya,Yapı Kimyasalları, Kırtasiye, Kağıt, İlaç Food And Beverages,Automotive Supply İndustry, Chemicals, Paints, Construction Chemicals, Paper, Pharmaceutical 22 ( ) ( )

25 Anahtar Teslimi Paketleme Tesisleri Yüksek kapasiteli palet istifleme hatları Robotlu Paletleme Depaletleme Stretch hood makinaları Shrink Makinaları Tam otomatik çemberleme makinaları Robotik çözümler Turnkey Packaging Plants High Level Palletizer Robotic Palletizing And Depalletizing Stretch Hood Machines Shrink Machines Fully Automatic Strapping Machines Robotic Solutions KERAMİK AMBALAJLAMA MAKİNALARI LİMİTED ŞİRKETİ CEM BÜYÜKCINGIL Managing Director Şekerpınar Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:15 P.K: Çayırova / KOCAELİ / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: İnşaat ve Yapı Malzemeleri Endüstrisi, Cam Endüstrisi, Yapı Kimyasalları Endüstrisi, İçecek ve Gıda Endüstrisi, Kağıt Ve Karton Endüstrisi İlaç Endüstrisi, Ağaç ve Orman Ürünleri Endüstrisi, Otomotiv Endüstrisi Construction Materials Industry, Glass And Glassware Industry, Building Chemicals Industry (Cement, Gypsum, Etc.), Beverage And Food Industry, Paper And Corregated Cardboard Industry, Pharmaceuticals Industry, Wood Industry, Automotive Industry 23 ( ) (+90262) (+90533)

26 Kapaklı Shrink Makinesi L Kaynak Makinesi Sürekli Yapıştırma Makinesi Shrink Tüneli Otomatik Shrink Paketleme Hatları. Analogue Shrınk Machine L Welding Machine. Continuous Sealing Machine Shrink Tunnel Full Automatic Shrink Packaging Machine. KOTA MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ Uğur KORKMAZ Genel Müdür İ.O.S.B. İPKAS Sanayi Sitesi 2.Etap 6A Blok No:12/14/16 İkitelli / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Kuru Gıda, Meyve, Sebze, Yumurta, Ekmek, Kozmetik, Sabun, Şampuan, Promosyon, CD ve DVD Kutuları, Çikolata ve Şeker Kutuları, Plastik, Cam, İletişim, Yazılım, Oyuncak, Resim Çerçevesi, Kâğıt Havlu, Parke, Kilit Kutuları, Matbaa, Tekstil. Dry Food, Fruit, Vegetable, Egg,Bread, Cosmetics, Soap, Shampoo, Promotion Products, Cd And Dvd, Chocolate And Candy Box, Plastics, Glass, Communication, Software, Toy, Picture Frame, Detergent, Paper Towel, Parquet, Lock Box, Printery, Textile. 24 ( ) ( )

27 Yarı Otomatik Volumetrik Dolum Makineleri Otomatik Volumetrik Dolum Makineleri Otomatik Kapak Dizme Sistemleri Yarı Otomatik Kapak Kapatma Makineleri Otomatik Kapak Kapatma Makineleri Yarı Otomatik Etiketleme Makineleri Otomatik Etiketleme Makineleri Homojenizatör Yarı Otomatik Kaymaklı Yoğurt Dolum Makineleri Otomatik Homojenize Yoğurt Dolum Makineleri Maya Atma Makineleri Sütlü Tatlı Dolum Makineleri Volumetrik Pistonlu Transfer Pompaları Besleme Tepsileri Toplama Tepsileri Semi Automatic Volumetric Depositors Automatic Volumetric Filling Machines Cap Sorting Systems Capping Machines Labellers For Pressure Sensitive Labels. Homogenizers Depositors For Bakery Products. Automatic Yogurt Filling Machines Semi Automatic Yogurt Filling Machines Yeast Filling Machines Volumetric Transfer Pumps. Feeding Tables Collecting Tables KULP MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ TOLGA ERGÜN Satış Yöneticisi Çavuşbaşı Cad. No : 56-A Çekmeköy İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda Sanayi, Süt Sanayi, Kozmetik Sanayi, Kimya Sanayi, Boya Sanayi, İlaç Sanayi, Pastane Sektörü Food Industry, Dairy Industry, Cosmetics Industry, Chemical Industry, Paint Industry, Pharmaceutical Industry, Bakery Industry 25 (+90216) (+90216) (+90532)

28 Shrink Ambalaj Makineleri İnce Filmler : Poliolefin, PVC Kalin Filmler : Polietilen Ambalaj Makinesi ve Otomasyon Hatları Thin Shrink Film Packaging Machines and Thick Polietilen Shrink Film Packaging Machines and Automation Lines. MARİPAK AMBALAJ VE END. MAM. SAN. TİC. LTD MUSTAFA KASAPOĞLU Şerif Ali Mevkii Bostancı Cad. Divan Sok. No: Y. Dudullu / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Matbaa, Kozmetik, Tekstil, Gıda, Elektronik, Plastik ve Cam Eşya, Ahşap ve Alüminyum Graphic Industry, Cosmatic, Textile, Food Electronic, Plastic And Glassware, Wooden And Aluminium 26 ( ) (+90216) (+90533)

29 Stick Paketleme Makinaları Sachet Paketleme Makinaları Dikey Paketleme Makinaları Germark Etiketleme Sistemleri-İspanya Anser-U2 Kodlama Makinaları-Tayvan Stickpack Machines Sachet Machines Vfss Machines Germark Labeling Machines Anser Thermal Transfer Ink -Jets MENT ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ve AMBALAJ MAKİNALARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ MEHMET KUNDURACI Genel Müdür İkitelli O.S.B. Metal-İş San. Sitesi 12. Blok No:8-10 Başakşehir/ İSTANBUL/ TÜRKIYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Gıda, Kozmetik, İlaç, İkramlık Ürünler Sektörü Diary Foods, Cosmetic, Pharmaceutical, Contract Packaging İndustries 27 ( ) (+90212)

30 İMALAT PROGRAMI Konveyör Sistemleri İmalatı, Elavatörler, Liftler, Havai Konveyörler, Sistem Dizaynı ve Manipülatör, Continous Lifts, Teleskopik Konveyor, Sorting Sistemleri ve As/Rs Conveyor Systems, Elevator, Havai Conveyor, Continous Lifts,Telescopic Conveyor,Sorting Systems Ve As/Rs Konveyör Sistemleri ve Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi MİMSAN KONVEYÖR SİSTEMLERİ VE EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD GÜLŞEN ÇETİN KILTAÇ Ömerli Mahallesi Uzunçayır Sokak No: 15 Hadımköy/ Arnavutköy/ İSTANBUL/ TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Beyaz Ve Kahverengi Eşya Sektörü, Cam Sektörü, Lojistik, Gıda,Otomotiv, Klima Sektörü vs. White And Brown Furniture,Glass Production İndustry, Logistic İndustry, Food İndustry And Air Condition 28 ( ) ( )

31 1,5 lt ye Kadar Tam Otomatik Cam ve Pet Şişe Shrink Ambalaj Makineleri 5-10 lt Tam Otomatik Cam ve Pet Şişe Shrink Ambalaj Makineleri Yandan ve Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makineleri Karton Almalı Tam Otomatik Shrink Ambalaj Makineleri Manuel Shrink Ambalaj Makineleri Tam ve Yarı Otomatik I Kesim Shrink Ambalaj Makineleri Kapaklı I Kesim Shrink Makineleri Overlap Tipi Yüksek Kapasiteli Shrink Ambalaj Makinası Shrink Packaging Machines For Full Automatic Glass And Pet Bottles Up To 1,5 Lt Shrink Packaging Machines For Full Automatic Glass And Pet Bottles Between 5-10 Lt Full Automatic Shrink Packaging Machines With Side And Front Feed Full Automatic Shrink Packaging Machines With Carton Feed Manual Shrink Packaging Machines Full And Semi-Automatic Shrink Machines With I Cut Shrink Machines With I Cut With Lid High Speed Overlap Type Shrink Wrapping Machine ÖNERSAN AMBALAJ MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ AHMET ÇETİN Pazarlama Müdürü İkitelli O.S.B. Metal-İş Sanayi Sitesi 7. Blok No:13 Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER Gıda, İçecek, Kimya, İlaç, Kozmetik, Kırtasiye, Mobilya, Otomotiv, Üretim Food And Beverage, Chemistry, Pharmaceuticals, Cosmetics, Stationery Equipment, Furniture, Automotive, Production 29 ( ) (+90212) (+90533)

32 İMALAT PROGRAMI Likit ve Yarı Likit Dolum Makinaları Toz, Granül ve Likit Paketleme Makinaları Thermoform Dolum Sistemleri: Bal, Reçel, Çokokrem, Tereyağı, Şokella, Krema, Cips Zarf Tipi Paketleme Makinaları: Meybuz Dondurma Makinası Stick Makina: Stick Şeker, Kahve, Krema, Tuz, Stick Şokella Makinaları Torba Dolum ve Kapama Makinaları Liquid And Semi-Liquid Filling Machines Powder, Granul And Liquid Packing Machines Thermoform System Filling: Jam, Marmalade, Honey, Butter Cheese, Chips Envelope Type Labeling Machinery Ice Stick Machine (Meybuz), Stick Type Machine Filling Sugar, Caffee, Salt, Caffe Cremar Bag Filling And Clossing Machines ÖZARTAŞ AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ İHRACAT VE TİCARET LTD. ŞTİ ALPAY ÖZGEN Yönetim Kurulu Başkanı Piyalepaşa Mahallesi Akçay Sokak No:9 Dörtyol BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Ambalaj Sanayi Gıda Sanayi Kimya Sanayi Packaging Industry Food Industry Chemical Industry 30 (+90212) (+90212)

33 Big-Bag Dolum Makinesi, Big-Bag Boşaltma Makinesi, Açık Ağızlı ve Ventilli Torba Dolum Makinesi, Varil Dolum Makinesi, Ibc Dolum Makinesi, Teneke Dolum Makinesi Big-Bag Filling Machine, Big-Bag Discharge Machine, Open And Valve Bag Filling Machine, Drum Filling Machine, Ibc Filling Machine, Tin Filling Machine SAFMAK SAF MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş H. TAHSİN KARABİBER G.E.P.O.S.B Atatürk Bulvarı 9. Cad. 92. Sok. No:1 Gebze / KOCAELİ / TÜRKİYE MAKİNELERİMİZİN KULLANILDIĞI SEKTÖRLER: Kimya Sektörü Gıda Sektörü Plastik Sektörü Lastik Sektörü Maden Sektörü Deterjan Sektörü Chemical Ind. Food Ind. Plastic Ind. Rubber Ind. Mine Ind. Mining Detergant Ind. 31 (+90262) (+90262) (+90533)

KATALOG / CATALOG 2014

KATALOG / CATALOG 2014 MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ ASSOCIATION OF TURKISH MACHINE MANUFACTURERS www.mib.org.tr KATALOG / CATALOG 2014 ÜYESİDİR / MEMBER OF 1 www.mib.org.tr MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ YAZILI KARARI OLMADAN İZİNSİZ

Detaylı

KAYSERİ ÜRETİCİ FİRMALAR REHBERİ

KAYSERİ ÜRETİCİ FİRMALAR REHBERİ c KAYSERİ ÜRETİCİ FİRMALAR REHBERİ NİHAL SOLMAZ KAYSERİ ÜRETİCİ FİRMALAR REHBERİ KAYSERİ MANUFACTURERS DIRECTORY ŞUBAT 2015 KAYSERİ TİCARET ODASI Cumhuriyet Mah. Tennuri Sok.No:6 38040 Kiçikapı Melikgazi

Detaylı

MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ THE ASSOCIATION OF TURKISH MACHINE MANUFACTURERS. www.mib.org.tr

MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ THE ASSOCIATION OF TURKISH MACHINE MANUFACTURERS. www.mib.org.tr MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ THE ASSOCIATION OF TURKISH MACHINE MANUFACTURERS 2015 www.mib.org.tr 2 3 MAKİNA İMALATÇILARI BİRLİĞİ The Associaton of Turkish Machine Manufacturers And Sokak 8/ 9 Çankaya,

Detaylı

Dilovası O.S.B. 4. Kısım Ceyhan Cad. No:10 Tavşanlı Köyü Gebze / Kocaeli TÜRKİYE Tel : +90 262 724 85 50 +90 262 724 91 14 Faks: +90 262 724 85 49 E

Dilovası O.S.B. 4. Kısım Ceyhan Cad. No:10 Tavşanlı Köyü Gebze / Kocaeli TÜRKİYE Tel : +90 262 724 85 50 +90 262 724 91 14 Faks: +90 262 724 85 49 E 2010 Dilovası O.S.B. 4. Kısım Ceyhan Cad. No:10 Tavşanlı Köyü Gebze / Kocaeli TÜRKİYE Tel : +90 262 724 85 50 +90 262 724 91 14 Faks: +90 262 724 85 49 E Posta : astim@astim.web.tr Web : www.astim.web.tr

Detaylı

OUTSTANDING EXPORTERS 2007

OUTSTANDING EXPORTERS 2007 Yayın No 1 Publication No : 2008 /79 BAŞARILI İHRACATÇlLAR 2007 OUTSTANDING EXPORTERS 2007 İSTANBUL TİCARET ODASI THE ISTANBUL CHAMBER OF COMMERCE Adres 1 Address Telefon 1 Telephone Telefaks 1 Telefax

Detaylı

AC İhracat İthalat ve Pazarlama Ltd. Şti. Salon No: 6 Stand No: 608B

AC İhracat İthalat ve Pazarlama Ltd. Şti. Salon No: 6 Stand No: 608B 15. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman i ve Ahşap Teknolojisi Fuar / 15th International Furniture Side Industry, Accessories, Forestry and Wood Technology Fair 13-17 Ekim / October 2012

Detaylı

5-7 / 06 / 2014 www.future-fish.com

5-7 / 06 / 2014 www.future-fish.com AGROMEY GIDA VE YEM SAN. TİC. A.Ş. Agromey, balık yetiştiriciliği, balık işleme, paketleme ve balık yemi üretiminde tam donanımlı tesisleri ile akuakültür sektöründe Türkiye nin en güçlü temsilcilerindendir.

Detaylı

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide

Türkiye Kompozit Sanayi. Sektör Kataloğu. Turkish Composites Industry Buyer s Guide Türkiye Kompozit Sanayi 2013 Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2013 Türkiye Kompozit Sanayi Sektör Kataloğu Turkish Composites Industry Buyer s Guide 2012-2013 KOMPOZİT SANAYİCİLERİ

Detaylı

stable performance Mükemmel Teknoloji, Kusursuz Performans

stable performance Mükemmel Teknoloji, Kusursuz Performans Packaging Machines VD-4 FOT & VD-6 FOT SERIES MONOBLOCK FILLING & CAPPING MACHINES SERİSİ MONOBLOK DOLUM VE KAPAK KAPAMA MAKİNELERİ perfect experience, stable performance Mükemmel Teknoloji, Kusursuz Performans

Detaylı

ÜRÜN GRUPLARINA GÖRE KATILIMCILAR / EXHIBITORS INDEX BY PRODUCT GROUPS

ÜRÜN GRUPLARINA GÖRE KATILIMCILAR / EXHIBITORS INDEX BY PRODUCT GROUPS A - AMBALAJ MAKİNELERİ A- PACKAGING MACHINES AĞIRLIK TARTIM VE KONTROL SİSTEMLERİ WEIGHT CONTROL PLANTS Akar Teknik End. Fab. Malz. Pls. Kalıp San. Tic. Alfredo Modiano ve Oğlu Koll. Şti. Ayspak Paketleme

Detaylı

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail:

Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: Orta Mah. Atayolu Caddesi, İstanbul Boya Vernikçiler San. Sit. No: 12 TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE Tel: 0216 304 04 40 Faks: 0216 304 01 88 e-mail: info@turkuazpolyester.com.tr 2015 Türkiye Kompozit Sanayi

Detaylı

Türkiye nin değerlerini Türk mühendisliği ile işliyoruz... We are processing, your values, with Turkish engineering...

Türkiye nin değerlerini Türk mühendisliği ile işliyoruz... We are processing, your values, with Turkish engineering... Türkiye nin değerlerini Türk mühendisliği ile işliyoruz... We are processing, your values, with Turkish engineering... İçindekiler / index 1 Biz / We are 2-3 Taahhüt Hizmetlerimiz / Our Commitment Services

Detaylı

1- Faydalı Model Belgesi 2- ISO 14001 Belgesi 3- Tasarım Tescil Belgesi 4- ISO 9000 Belgesi 5- Marka Tescil Belgesi 6- OHSAS 18001 Belgesi 7- TSE

1- Faydalı Model Belgesi 2- ISO 14001 Belgesi 3- Tasarım Tescil Belgesi 4- ISO 9000 Belgesi 5- Marka Tescil Belgesi 6- OHSAS 18001 Belgesi 7- TSE 1- Faydalı Model Belgesi 2- ISO 14001 Belgesi 3- Tasarım Tescil Belgesi 4- ISO 9000 Belgesi 5- Marka Tescil Belgesi 6- OHSAS 18001 Belgesi 7- TSE Kritere Uygunluk Belgesi SONTEK MÜHENDİSLİK GEMİ MAKİNA

Detaylı

S.C. Rulmenti Barlad S.A. S.C. Rulmenti Barlad S.A. Kombassan ın en önemli yatımlarının başında URB ve KRS markalarının üretimini yapan Rulmenti rulman fabrikası geliyor. Romanya da TEKNOLOJİ - MAKİNE

Detaylı

Dr. Murat YALÇINTAŞ. istanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı. Kryetari i Dhomes se Tregtise se Stambollit

Dr. Murat YALÇINTAŞ. istanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı. Kryetari i Dhomes se Tregtise se Stambollit ~! : Dr. Murat YALÇINTAŞ istanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kryetari i Dhomes se Tregtise se Stambollit President of istanbul Chamber of Commerce Arnavutluk, Türkiye'nin Balkanlardaki en önemli

Detaylı

GAZİANTEP SOSYAL VE EKONOMİK GÖSTERGELER General Information. NÜFUS RAKAMLARI Population. TEŞVİK İSTATİSTİKLERİ Investment Incentive Statistics

GAZİANTEP SOSYAL VE EKONOMİK GÖSTERGELER General Information. NÜFUS RAKAMLARI Population. TEŞVİK İSTATİSTİKLERİ Investment Incentive Statistics EKOVİZYON 2013 4 9 12 GENEL BİLGİLER Brief Information GAZİANTEP SOSYAL VE EKONOMİK GÖSTERGELER General Information GAZİANTEP SANAYİSİ GENEL BİLGİLER Gaziantep Industry-General Information 22 GAZİANTEP

Detaylı

Çevre Sorunlarınıza Etkili ve Ekonomik Çözümler Effectual and Economical Solutions For Your Environmental Problems

Çevre Sorunlarınıza Etkili ve Ekonomik Çözümler Effectual and Economical Solutions For Your Environmental Problems A.S.M ARITMA SİSTEMLERİ A.S.M TREATMENT SYSTEMS Çevre Sorunlarınıza Etkili ve Ekonomik Çözümler Effectual and Economical Solutions For Your Environmental Problems www.asmaritma.com.tr info@asmaritma.com.tr

Detaylı

GAZİANTEP SANAYİ ODASI GAZİANTEP CHAMBER OF INDUSTRY Türkçe/English

GAZİANTEP SANAYİ ODASI GAZİANTEP CHAMBER OF INDUSTRY Türkçe/English GAZİANTEP İN EKONOMİK VE SOSYAL GÖSTERGELERİ Economic and Social Indicators of Gaziantep Türkçe/English Ekovizyon 2014 3 4 ÖNSÖZ FOREWORD (GSO) BRİEF INFORMATION OF GSO GSO 2013 FAALİYETLERİ ACTIVITIES

Detaylı

OUTSTANDING EXPORTERS'2002

OUTSTANDING EXPORTERS'2002 Publication/Yayın No: 2003-32 OUTSTANDING EXPORTERS'2002 BAŞARILI İHRACATÇILAR'2002 ISTANBUL CHAMBER OF COMMERCE İSTANBUL TİCARET ODASI Web/İnternet adresi :Reşadiye Cad. Yalı Köşkü Sok. 34112 Eminönü/İSTANBUL

Detaylı

S.C. Rulmenti Barlad S.A. S.C. Rulmenti Barlad S.A. Kombassan ın en önemli yatımlarının başında URB ve KRS markalarının üretimini yapan Rulmenti rulman fabrikası geliyor. Romanya da TEKNOLOJİ - MAKİNE

Detaylı

ISTANBUL TICARET ODASI

ISTANBUL TICARET ODASI . ISTANBUL TICARET ODASI İSTANBUL CHAMBER OFCOMMERCE BAŞARILI İHRACATÇlLAR 2009 OUTSANDING EXPORTERS 2009 YA YlN NO 1 PUBLICATION NO: 2011/1 İstanbul, 2011 Copyright İTO Tüm haklar saklıdır. Bu yayımn

Detaylı

PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM MAKİNALARI PLASTIC RECYCLING MACHINES ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE

PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM MAKİNALARI PLASTIC RECYCLING MACHINES ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM MAKİNALARI PLASTIC RECYCLING MACHINES ÜRÜN KATALOĞU PRODUCT CATALOGUE HAKKIMIZDA 1982 yılında makine imalatı sektöründe ticaret hayatına başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda tüm tecrübe

Detaylı

HZESAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ.

HZESAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. 2005 yılında Ankara da kurulan HZESAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ. 5 mühendis, 20 çalışanı, Ankara Ostim deki 800 m2, lik üretim tesisleri ile Türk sanayisine hizmet

Detaylı

12. Uluslararsı Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı na İtalyan Firmalarının Resmi Katılımı

12. Uluslararsı Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı na İtalyan Firmalarının Resmi Katılımı 12. Uluslararsı Demir-Çelik ve Döküm Teknolojileri, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı na İtalyan Firmalarının Resmi Katılımı Italian Official Participation at 12 th International Iron-Steel and Foundry

Detaylı

Aydınlanma amaçlı mumlar, fitiller, yarı mamul vakslar, balmumları Candles; wicks; semi-finished wax; wax and paraffin for lighting purposes.

Aydınlanma amaçlı mumlar, fitiller, yarı mamul vakslar, balmumları Candles; wicks; semi-finished wax; wax and paraffin for lighting purposes. Class Turkish English 1 Sanayide, bilim sahasında, fotoğrafçılıkta, tarım, bahçecilik ve Chemicals used in industry, science, photography, agriculture, ormancılıkta kullanılan kimyasallar. horticulture

Detaylı

Belli Oldu PACKAGING WORLD. Ambalaj sektörü. ASD Genel Kurulu İftarda Buluştu STAND NO: 715B. www.ambalaj.org.tr FİYATI: 25TL

Belli Oldu PACKAGING WORLD. Ambalaj sektörü. ASD Genel Kurulu İftarda Buluştu STAND NO: 715B. www.ambalaj.org.tr FİYATI: 25TL ASD Genel Kurulu Gerçekleştirildi Ambalaj Sektörü İftarda Buluştu Ambalaj sektörü CARİ AÇIĞA İLAÇ OLDU www.ambalaj.org.tr YIL:28 SAYI:156 TEMMUZ - AĞUSTOS - EYLÜL 2014 Year:28 Issue:156 FİYATI: 25TL Ambalajın

Detaylı

LASTİK KAPLAMA MAKİNELERİ TIRE RETREADING MACHINERY

LASTİK KAPLAMA MAKİNELERİ TIRE RETREADING MACHINERY LASTİK KAPLAMA MAKİNELERİ TIRE RETREADING MACHINERY www.akarmak.com.tr www.autoclave.com.tr İÇİNDEKİLER / INDEX HAKKIMIZDA / ABOUT US 1 İŞ MAKİNESİ LASTİĞİ KAPLAMA MAKİNELERİ / OTR TIRE RETREADING MACHINES

Detaylı

ESKORT MAKİNA ÜRÜNLER

ESKORT MAKİNA ÜRÜNLER www.eskort.com.tr 2 HAKKIMIZDA ABOUT US Eskort Makine bisküvi makineleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Komple anahtar teslimi bisküvi hatları, paketleme makineleri,bisküvi ve gıda ile siparişe özel

Detaylı

SARPLAST SARPLAST SIZ ISTEYIN YETER SINCE YOU DEMAND

SARPLAST SARPLAST SIZ ISTEYIN YETER SINCE YOU DEMAND URUN KATALOGU PRODUCT CATALOGUE 2 SIZ ISTEYIN YETER 1928 yilinda Hamdi SAR tarafindan kurulan SAR TI- CARET firmasi ile bir sure gida, hirdavat ve nalburiye sektorlerinde yer edinerek ticari faaliyetine

Detaylı

Üretim Tesisleri Company Profile

Üretim Tesisleri Company Profile Şirket Profili Üretim Tesisleri Company Profile Production Plants O Söz konusu, Tekstil Terbiye Makineleri olunca, yılların makine imalat tecrübesi ve mühendislik altyapısı, her dönem değişen teknolojik

Detaylı