SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ

2

3 Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla dolu bir dünyanın başladığı kırsal bölgelerde olsun... Yeni Yeti ile şehrinizin sokaklarında dolaşabilir ve sokakları farklı bir bakış açısından görebilir ya da kimsenin gitmediği yerlerde macera arayabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli motor seçenekleri, önden veya 4 tekerlekten çekiş ve ayrıca aksesuar yelpazesi ile aracınızın karakterini şekillendirebilirsiniz. Doğal olarak, her Yeti öncelikle ve en önemlisi birer ŠKODA otomobilidir. Bu da geniş hacminin, işçilik kalitesinin ve emniyetinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Aynı zamanda en güncel trendleri yansıtan en son teknolojilere sahip ve Green Line versiyonuyla fazlasıyla çevre dostu. Son olarak, Simply Clever çözümleriyle dolu. Yeni ŠKODA Yeti ile yeni maceralar sizi bekliyor.

4 Her iki versiyonun da kendine güvenen görünümleri, şeritleri lambanın alt kısmına konumlandırılan LED gündüz sürüş lambaları ile donatılmış Bi-Xenon farlarla güçlendirildi. LED'ler (Işık Yayan Diyotlar), ön kısmın kristali andıran tasarımına çok iyi uyum sağlıyor ve aynı zamanda enerji tasarrufu ile uzun kullanım ömrü sunuyor. Sis lambalarının şekli ve konumu, ŠKODA'nın mevcut tasarım dilini yansıtıyor ve köşe dönüş işleviyle sunuyor. Çift C biçiminde aydınlatma sağlayan arka lambalar, park ve fren lambası işlevini yerine getirebilen yüksek güçlü LED diyotlarıyla donatılabilir. Ön koltukların üzerinde geniş bir açık alan yaratmanıza olanak sağlayan elektrikli olarak ayarlanabilen panoramik cam tavan* ile yeni maceralar aramaktan daha da fazla keyif alacaksınız. Yeti, dev tamponu ve siyah parçaların içerisinde mükemmel bir şekilde öne çıkması nedeniyle gözden kaçırmanızın mümkün olmadığı gümüş koruyucu kaplama ile sizi cezbedecek. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

5 Yeni ŠKODA Yeti'de önden çekiş ile dört tekerlekten çekiş arasında seçim yapabilirsiniz. Off-Road sistemi ile birlikte dört tekerlekten çekişi tercih ederseniz, zorlu arazilerde kolayca yol alabilirsiniz. Arazi seçeneği, yokuş iniş yardımı, ABS (Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi), ASR (Patinaj Önleme Sistemi) ve EDS (Elektronik Diferansiyel Sistemi) gibi sürüş koşullarına uyum sağlayan elektronik sistemleri ve daha hassas bir gaz pedalı konfigürasyonunu kapsıyor. Harika bir yardımcı olduğunu kanıtlayacak bir başka sistem ise, aracı yokuş yukarı harekete geçirmenize yardımcı olan kalkış yardımcısı. 4 tekerlekten çekiş ve motora bağlı olarak 6 veya 7 ileri versiyonları bulunan otomatik DSG (Doğrudan Geçişli Şanzıman) ile donatılmış olan araçlar, en son teknolojilerden ikisinin kombinasyonunu sunuyor. DSG, size harika ivmelenme sunuyor ve motoru en uygun devirde tutmanıza olanak sağlıyor. Ekonomik bir sürüş stilini benimsemeniz halinde, daha düşük yakıt tüketimi ve buna bağlı olarak daha düşük CO 2 emisyonları elde edebilirsiniz. Off-Road düğmesine bastığınızda, zorlu arazileri emniyetli bir şekilde aşmanıza olanak sağlayan işlevler etkinleşir. Dört tekerlekten çekiş, bir akslar arası Haldex kavrama aracılığıyla sağlanır. Arka aks kaplini otomatiktir, bu sayede normal koşullarda araç önden çekişin avantajlarından ve ekstrem koşullarda dört tekerlekten çekişin mükemmel yol tutuşundan yararlanabilir. Yeni deneyimler yaşamak için çıktığınız heyecan verici bir yolculukta, panoramik cam tavan* size sınırsız alan ve özgürlük hissi veriyor. Açılır tavanın ön kısmı kaldırılarak geriye kaydırılabiliyor. Arka kısmı sağlam bir şekilde tavana sabitlenmiş durumda. Her iki parça için de renklendirilmiş cam kullanılması, ışık ve ısı geçişini azaltıyor ve aracın içinde optimum iklimin ve konforun yaratılmasına yardımcı oluyor. Gerekli ise, tüm cam tavanı elektrikli olarak ayarlanabilen stor perde ile örtebilirsiniz.

6 Standart olarak sunulan VarioFlex arka koltuk sistemi, kabini mevcut durumunuza ve gereksinimlerinize uyarlamanıza olanak sağlar. Üç adet bağımsız arka koltuktan oluşur ve sadece her birini ayrı olarak yatırmanıza değil, aynı zamanda bunları kolayca sökmenize de olanak sağlar.

7 Tüm kabin konsepti Simply Clever olduğundan, daha yakından incelediğinizde pek çok saklama alanı ve bölmesi bulabilirsiniz. Anahtarlar, cep telefonları, gözlükler, otopark fişleri, haritalar, içecekler ve aracınızda taşıdığınız diğer gerekli şeyler dahil olmak üzere, gereksinim duyduğunuz her şeyin kabinde bir yeri var. En önemlisi de her zaman bunları nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Gözlük bölmesi, tavan panelinde, dikiz aynasının üzerinde bulunuyor, bu şekilde sürücü her zaman güneş gözlüklerine veya araç kullanırken taktığı gözlüklere kolaylıkla erişebiliyor. Yolculuğunuzda yanınıza içecek almak isterseniz, orta konsoldaki ikili içecek tutucu mutlaka hoşunuza gidecek. Ön camın kenarındaki otopark fişi tutucusu, otopark fişinizin her zaman fazlasıyla görünür bir konumda olmasını sağlayacak pratik bir ayrıntı. Ön yolcunun önünde bulunan torpido gözü, klima tarafından soğutulabilir ve yolculuğunuz sırasında içecekleriniz soğuk tutulabilir. Ön göğsün üst kısmında yer alan ve küçük nesnelerin saklanması için kullanılabilen saklama bölmesi, kapağa hafifçe dokunularak kolaylıkla açılabiliyor. Arka koltukta oturan yolcuların konforu, çakmak ve küllükler gibi diğer aksesuarlarla birlikte işlev paketinin parçası olan içecek tutucu ile daha da artırıldı.

8 GreenLine araçları, CO 2 emisyonlarını düşürmeye yönelik kesintisiz çabalarımızı yansıtıyor. Çok gelişmiş teknik çözümler, sizin için çevre ile sürüş konforu arasında olağanüstü bir denge oluşturmamıza olanak sağlıyor. Yeti GreenLine, diğer değişikliklerin yanı sıra, Çalıştırma-Durdurma sistemine, fren enerjisi geri kazanma sistemine, düşük dönüş dirençli lastiklere ve daha alçak bir şasiye sahip. Gücünü, 4,6 l/100 km ortalama tüketime ve 119 g/km CO 2 emisyonuna sahip 1,6 TDI CR DPF/105 PS dizel motordan alıyor. GreenLine versiyonu, ön ızgarada bulunan özgün logosu ile anında ayırt edilebiliyor. Yeti GreenLine versiyonunda, 16" Forest veya Helix* alaşım jantlar ile düşük dönüş direncine sahip lastikler (205/55 R16) sunulmaktadır. GreenLine logosu, aynı zamanda aracın arkasında da bulunuyor. Çalıştırma-durdurma sistemi, trafik ışıklarında beklerken veya bir araç kuyruğunda ağır hareket ederken motoru otomatik olarak durduruyor. Kavrama pedalına basıldığında motor otomatik olarak yeniden çalışıyor. Sürücü, orta konsolda yer alan bir düğme aracılığıyla sistemi devre dışı bırakabiliyor. Enerji geri kazanma işlevi, motorun yükünü azaltıyor ve daha ekonomik kullanıma olanak sağlıyor. İşlev, aküyü şarj etmek için otomobilin kinetik enerjisini etkin biçimde kullanıyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

9 Geleceğimizi düşünüyoruz. Doğa dostu ŠKODA Yeti GreenLine.

10 İster her gün işe giderken, ister macera ararken olsun, Yeti size azami emniyeti sağlıyor. Yeti, ESC (Elektronik Stabilite Kontrolü) gibi gelişmiş sistemlere bağlanabilecek mükemmel yol tutuşuna ek olarak, ekstrem koşullarda yolcuları korumakla görevli olan çok sayıda pasif emniyet özelliğine sahip.

11 Etkinleştiğinde yan camlar boyunca bir "duvar" oluşturan perde hava yastıkları, önde ve arkada oturan yolcuların başlarını koruyor. Sürücü diz hava yastığı,* çarpışma anında ön göğsün alt kısmıyla teması önlüyor. Sürücü hava yastığı direksiyon simidinde gizli ve yolcu hava yastığı da ön göğüste bulunuyor. Ön yan hava yastıkları, bir yandan çarpışma durumunda, sürücü ile yolcunun kalça ve göğüs bölgelerini koruyor. Yükseklik ayarlı WOKS ön kafalıklar, arkadan çarpışma durumunda boynu korumak üzere tasarlandı. Yandan çarpışma durumunda etkinleşen arka yan hava yastıkları,* arka yan koltuklarda oturan yolcuların kalça ve göğüs bölgelerini koruyor. Çift gölgelik,* sürücüyü ve önde oturan yolcuyu hem önden hem de yandan gözlerini kamaştıran güneş ışınlarından koruyor. Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi, 65 km/s'nin üzerindeki hızlarda güç destekli direksiyon sensörlerinden alınan verileri değerlendiriyor. Sistem, sürücünün yorgun olabileceğine işaret eden davranışlar (örneğin, direksiyon simidi ile daha yoğun sürüş yönü düzeltmeleri gibi) saptadığında, mola verilmesini öneriyor. Arka koltuktaki üçüncü kafalık, yükseklik ayarlı ve orta koltukta oturan yolcunun emniyetini artırıyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

12 - Görsel Türkiye donanım paketiyle farklılık göstermektedir.

13 Aracı park etmenin stresini önemli ölçüde azaltmak istiyorsanız, Otomatik Park Yardımcısı* harika bir özellik. Uygun bir park yeri seçebilir, dikine ve paralel olarak park edilmiş araçların arasına park edebilir ve hatta bir sıra paralel park edilmiş aracın arasından çıkabilir. Paralel park sırasında, aracın kendisinden sadece 60 cm daha uzun bir alana gereksinim duyuyor (resimde Maxi DOT ekrandaki Otomatik Park Yardımcısı görülüyor). Önerilen vites değişimi işlevi, Maxi DOT ekranın sağ üst köşesinde veya yol bilgisayarı ekranında görüntüleniyor. Gelişmiş teknoloji, sürücünün aracı kontrol etmesini kolaylaştırıyor ve yolcu konforunu artırıyor. İşte bu nedenle yeni Yeti model serisi, radyolar, navigasyon ve park sistemleri ile direksiyon simitleri gibi geniş bir opsiyon yelpazesi sunuyor. Yeti'yi sadece birkaç farklı versiyonu bulunan 3 kollu direksiyon simidi ile kullanabilirsiniz. Deri kaplamalı ve radyo ile telefon kumandalarını içeren çok işlevli direksiyon simidi, en üst seçeneği oluşturuyor. Otoyoldaki uzun yolculuklarda, sabit bir hızı otomatik olarak koruyabilen hız sabitleyicinin avantajlarından mutlaka tam anlamıyla yararlanmak isteyeceksiniz. Ayrıca, pedalları kullanmadan hızı artırma veya azaltma olanağına da sahipsiniz. Bu işlev, sabit hız kontrolü kolunun yanındaki bir düğme aracılığıyla kontrol ediliyor. Yeti model serisinin yeni özelliklerinden biri, aracı anahtarsız olarak kullanmanıza olanak sağlayan KESSY sistemi* (Anahtarsız Giriş, Çalıştırma ve Çıkış Sistemi). Motoru çalıştırmak ve durdurmak için tek yapmanız gereken, Çalıştırma/ Durdurma düğmesini kullanmak. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

14 Yan aynalara entegre edilen kaldırım aydınlatması tarafından biniş alanının aydınlatılması, tam karanlıkta bile araca binerken ve araçtan inerken emniyetinizi sağlıyor. Aracınızı şehrin sokaklarında park ederken, aracı kilitlediğinizde otomatik olarak katlanan yan aynalar sizin için özellikle çok kullanışlı olacak. Elektronik olarak kontrol edilen ve otomatik hava sirkülasyonu gerçekleştiren çift bölgeli Climatronic klima sistemi, size kabinin sol ve sağ kısımları için farklı sıcaklıklar ayarlama seçeneğini sunuyor. Elektrikli olarak ısıtılan ön cam,* buzu veya buharı hızla gideriyor ve her hava koşulunda size açık bir görüş alanı sağlıyor. Özgün çelik pedal kaplamaları,* hissettiğiniz konforu artırıyor. Elektrikli olarak ayarlanan sürücü koltuğu,* bellek özelliğine sahip ve koltuk ile yan aynalar için üç farklı konumu kaydedebiliyor. * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

15 Şeker Beyazı (Opak) Lazer Beyazı (Opak) Corrida Kırmızısı (Opak) Pasifik Mavisi (Opak) Ay Beyazı (Metalik) Gümüş (Metalik) Kil Turuncusu (Metalik) Tropik Yeşil (Metalik) Kapuçino Bej (Metalik) Mato Kahverengi (Metalik) Metal Grisi (Metalik) Lav Mavisi (Metalik) Rosso Kırmızısı (Metalik) Manyetik Kahverengi (Metalik)* Büyülü Siyah (Metalik) Yeti renkli tavan kombinasyonu örnekleri Büyülü Siyah Tavan ve Gümüş Yan Aynalar ile Kil Turuncusu (Metalik) Gümüş Tavan ve Gümüş Yan Aynalar ile Lav Mavisi (Metalik) Metal Grisi Tavan ve Gümüş Yan Aynalar ile Büyülü Siyah (Metalik) * Sadece L&K versiyonunda mevcuttur.

16 Elegance ekipman seviyesi, siyah kumaş döşeme ve siyah/siyah renk kombinasyonuna sahip ön göğüsle veya Gobi Sand kumaş döşeme ve siyah/gobi Sand renk kombinasyonuna sahip ön göğüsle sunuluyor. Ön göğüste Elegance dekoratif kaplamaları bulunuyor. Ayrıca, bu ekipman seviyesinde aşağıdaki kabin seçeneklerini sunuyoruz: siyah veya Gobi Sand renginde deri/suni deri veya siyah veya Gobi Sand renginde Alcantara/deri/suni deri. Her ikisinde de kabin rengi seçeneğine bağlı olarak siyah/siyah veya siyah/gobi Sand renk kombinasyonuna sahip ön göğüs bulunuyor. Ayrıca, kırmızı veya gümüş kumaş döşemeli Sport kabini tercih edebilirsiniz. Ambition ekipman seviyesi, siyah veya Terracotta kumaş döşeme ile sunuluyor. Siyah/siyah renk kombinasyonuna sahip olan ön göğüste Ambition dekoratif kaplamaları bulunuyor. Ayrıca, bu ekipman seviyesinde aşağıdaki kabin seçeneklerini sunuyoruz: siyah veya Terracotta renginde deri/suni deri veya siyah renkli Alcantara/deri/suni deri, her ikisinde de siyah/siyah renk kombinasyonuna sahip ön göğüs. Ayrıca, kırmızı veya gümüş kumaş döşemeli Sport kabini tercih edebilirsiniz. Temel Active ekipman seviyesi için iç mekan detayları siyah kumaş döşeme, siyah/siyah ön göğüs ve Active dekoratif kaplamalarından oluşur.

17 225/50 R17 lastikler için 7.0J x 17" Matterhorn* alaşım jantlar 225/50 R17 lastikler için cilalı yüzeye sahip 7.0J x 17" Annapurna* alaşım jantlar 225/50 R17 lastikler için 7.0J x 17" Origami alaşım jantlar 215/60 R16 lastikler için 7.0J x 16" Forest alaşım jantlar (1.6 TDI motor için lastik ebadı 205/55 R16) 215/60 R16 lastikler için 7.0J x 16" Helix* alaşım jantlar (1.6 TDI motor için lastik ebadı 205/55 R16) 215/60 R16 lastikler için Satellite kapaklı 7.0J x 16" çelik jantlar (1.6 TDI motor için lastik ebadı 205/55 R16) * Opsiyonel olarak sunulmaktadır.

18 ,446 1,437 1,027 Teknik özellikler Motor 1.2 TSI/105 PS 4x2 1.4 TSI/122 PS 4x2 1.6 TDI CR DPF/105 PS 4x2 1.6 TDI CR DPF/105 PS 4x2 2.0 TDI CR DPF/170 PS 4x4 GreenLine Green tec Turboşarjlı benzinli motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon sistemi Turboşarjlı benzinli motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon sistemi Turboşarjlı dizel motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon common rail sistemi Turboşarjlı dizel motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon common rail sistemi Turboşarjlı dizel motor, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon common rail sistemi Silindir sayısı/hacmi (cc) 4/1,197 4/1,390 4/1,598 4/1,598 4/1,968 Azami performans/devir (PS/dak -1 ) 105/5, /5, /4, /4, /4,200 Azami tork/devir (Nm/dak -1 ) 175/1,550 4, /1,500 4, /1,500 2, /1,500 2, /1,750 2,500 Emisyon standardı EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 Yakıt Kurşunsuz benzin, 95/91* oktan Kurşunsuz benzin, asgari 95 oktan Gövde 5 koltuk, 5 kapı, iki hacimli Dış Ölçüler Hava sürtünme katsayısı C w Motor versiyonuna bağlı olarak Uzunluk (mm) 4,222 Genişlik (mm) 1,793 Şasi Yükseklik (mm) motor versiyonuna bağlı olarak 1,671; 1,691 Ön aks Altta üçgen salıncaklı ve torsiyon viraj demirli McPherson süspansiyon Dingil mesafesi (mm) - motor versiyonuna bağlı olarak 2,578 Arka aks Çok bileşenli aks, uzunlamasına ve yanlamasına salıncaklar, torsiyon viraj demiri Ön/arka aks açıklığı (mm) 1,541/1,537 Fren sistemi Çift Oranlı sistem ile vakum destekli hidrolik çift diyagonal devreli fren sistemi Yerden yükseklik (mm) motor versiyonuna bağlı olarak 180; 155 ön frenler İçten soğutmalı disk frenler, tek pistonlu yüzer tip kaliper arka frenler Disk frenler Kabin Ölçüleri Direksiyon Elektro-mekanik güç destekli doğrudan kremayer direksiyon Ön/arka genişlik (mm) 1,446/1,437 Jantlar 7.0J x 16" Ön/arka etkin baş mesafesi (mm) 1,034/1,027 Lastikler Motor versiyonuna bağlı olarak 215/60 R16; 205/55 R16 Bagaj hacmi (azami l) stepne olmadan, arka koltuk sırtlıkları dik/yatırılmış/sökülmüş 416/1,580/1,760 Depo Kapasitesi (l) Motor versiyonuna bağlı olarak 55; 60 stepne mevcut ise değerler 95 l daha düşüktür * Düşük oktanlı yakıt kullanılması motor performansını etkileyebilir. ( ) Otomatik şanzıman için geçerlidir. Yakıt tüketimine ve CO 2 emisyonlarına ilişkin değerler, ekstra ekipmanın ağırlığına bağlıdır. Dizel Dizel Dizel Performans Azami hız (km/s) 175 (173) (197) km/s hızlanma (sn) 11.8 (12.0) (8.6) Yakıt tüketimi 99/100 (l/100 km) şehir içi 7.1 (7.2) (7.7) şehir dışı 5.4 (5.5) (5.4) ortalama 6.0 (6.1) (6.3) CO 2 emisyonları (g/km) 140 (142) (164) Dönüş çapı (m) Güç Aktarımı Tip Önden çekiş Önden çekiş Önden çekiş Önden çekiş Dört tekerlekten çekiş Kavrama Şanzıman Hidrolik tek disk kavrama (Çift eş eksenli kavrama, elektro-hidrolik işletim) Manuel 6 ileri (Otomatik 7 ileri DSG) Çift eş eksenli kavrama, elektro-hidrolik işletim Hidrolik tek disk kavrama Çift eş eksenli kavrama, elektro-hidrolik işletim Haldex kavrama Otomatik 7 ileri DSG Manuel 5 ileri Otomatik 7 ileri DSG Manuel 6 ileri (Otomatik 6 ileri DSG) Ağırlık Boş ağırlık - sürücü için 75 kg dahil standart versiyon (kg) 1,340 (1,365) 1,410 1,410 1,445 1,540 (1,565) Yük kapasitesi - sürücü ve ekstra ekipman dahil (kg) Toplam ağırlık (kg) 1,885 (1,910) 1,955 1,955 1,990 2,110 (2,135) Frensiz römork yükü (azami kg) 670 (680) Frenli römork yükü - %12 (azami kg) 1,200 1,300 1,400 1,400 2,100 1,691 1,034 1, l 1,541 1,793 1, , ,793 4,222

19 Çift taraflı halı, bagaj bölmesinin tabanı için evrensel bir çözüm sağlıyor. Kadife tarafı kirlenmeye karşı standart koruma sağlarken, diğer tarafındaki kaydırmaz plastik, kirli ve ıslak nesnelerin taşınmasına olanak sağlıyor. Yüksek kenarlı plastik bagaj havuzu, aracın döşemesinin kirlenmesini veya zarar görmesini önlüyor. Havuz kolaylıkla çıkarılarak boşaltılabiliyor veya silinerek temizlenebiliyor. Koruyucu arka tampon örtüsü, nesnelerin yüklenmesi veya boşaltılması sırasında çizilmeyi önlüyor. Şapkalığın altındaki file, sadece bir şemsiye için değil, diğer bagajlardan ayrı tutmak istediğiniz her şey için uygun bir saklama alanı sağlıyor. Folyo arka tampon örtüsü, arka tamponu ve aynı zamanda yükleme eşiğini korurken, üçgen şeritler aracınızın görünürlüğünü artırıyor. Alüminyum plakalı dekoratif kapı eşiği kaplamaları, kapı eşiklerini araca binerken ve araçtan inerken oluşan mekanik hasara karşı etkin biçimde koruyor. Paçalıklar, şasiyi çamurdan ve sıçrayan taşlardan koruyor. Elbise askısı, özellikle işe giderken takım elbise giyenler için fazlasıyla pratik bir aksesuar. Zarif ve sportif tarza sahip 17" Blossom alaşım jantlar, Yeti modelinin her iki versiyonunun da tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Sökülebilen çekme demiri, motor versiyonuna bağlı olarak, kiloya kadar frenli bir römorku çekmenize olanak sağlıyor.

20 Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda otomobillerimiz, en sıkı kriterleri karşılayan modern üretim tesislerinde gelişmiş teknolojiler kullanılarak üretilir. Araçların boyalı kısımlarının paslanmazlık özellikleri, kurşun içermeyen katoforez (KTL) ve su bazlı boyalar ile sağlanmaktadır. Şirket stratejimiz, yakıt tüketimini ve emisyonları sınırlandırmayı içerir. Bunun sonucunda, Škoda Auto nun motorları mevcut emisyon düzenlemelerini karşılar. Ayrıca, Dizel Partikül Filtreli (DPF) dizel motorlar da sunmaktayız. Škoda Auto tarafından üretilen tüm ürünler, toprağın ve suyun korunması ile ilgili yasalara ve düzenlemelere uygundur. Bu faaliyetlerin sonucunda, Škoda otomobilleri teknik, güvenlik, kalite ve çevre gereksinimlerini karşılar. Škoda Auto, temiz çevrenin korunmasına katkıda bulunur ve müşterilerine mobilite ve konfor sağlar. Doğa dostu logo, Škoda Auto nun sorumluluk bilincini, hayata ve doğaya olan dostça yaklaşımını ve firmanın sürdürülebilir kalkınma teşebbüsünü ifade eder. Bu katalogda yer alan araç modellerine ilişkin belirtilen özellikler hiçbir taahhüt teşkil etmez. Bazı modeller, standart donanımda bulunmayan bazı ilave opsiyonel ekipmanlarla donatılabilir veya standart donanımda gösterilen bir takım donanımlar çıkarılabilir. Ayrıca, ürünlerin aynı tip olmaları halinde bile farklı versiyon ve modeller arasında farklılık olabilir. Üretici firma ve Yüce Auto, önceden haber vermeksizin, bireysel model donanımlar veya teknik parametrelerdeki değişiklikler dâhil olmak üzere aracın tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Standart ve ilave donanımlar, mevcut fiyatlar ve teslimat koşulları bağlayıcı olmayıp ayrıntılı bilgi almak için lütfen Skoda Yetkili Satıcısına başvurunuz. ŠKODA Yetkili Satıcınız: Y /14 facebook.com/skodaturkiye

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ

SIMPLY CLEVER. yeni ŠKODA Yetİ SIMPLY CLEVER yeni ŠKODA Yetİ Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI SIMPLY CLEVER ŠKODA YetI Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde, ister yolun bittiği ve sırlarla

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YetI SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS SIMPLY CLEVER ŠKODA YetI YEARS SIMPLY CLEVER SINCE 1895 Hangi yolu seçerseniz seçin, Yeni ŠKODA Yeti size ilham vermeye devam edecek. İster değişen mimarisi, ışıkları ve kesintisiz temposu ile şehirde,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti. Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti. Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Yeti Yeti modelinin benzersiz tasarımının altında yatan sır, güçlü görünümün fonksiyonel detaylarla kusursuz şekilde birleştirilmesidir. Ön ızgaranın görünümü, Škoda markasını

Detaylı

www.skoda.com.tr Škoda Satıcınız : Y 102 20 08/10

www.skoda.com.tr Škoda Satıcınız : Y 102 20 08/10 Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Roomster. Roomster

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Roomster. Roomster SIMPLY CLEVER ŠKODA Roomster Roomster Bazı manzaralar şaşırtır. Diğerleri ise ilham verir. Bazılarının keyfine yalnız varılır. Diğerleri ise sevdiklerinizle paylaşınca güzelleşir. Bunun için yeni Škoda

Detaylı

Yeni ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER

Yeni ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER Yeni ŠkodaFabia SIMPLY CLEVER Yeni Škoda Fabia ve Fabia Combi, kendilerine benzersiz görünümler katan pek çok dış görünüm değişikliğiyle geliyor. Ön kısım, ciddi bir değişime uğradı ve bu değişiklik araca

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

Yeni ŠkodaRoomster SIMPLY CLEVER

Yeni ŠkodaRoomster SIMPLY CLEVER Yeni ŠkodaRoomster SIMPLY CLEVER Yeni Škoda Roomster, kendine daha fazla güven duyan ve dinamik bir görünüm sunan, pek çok tasarım değişikliğine uğradı. Ön tamponun yeni tasarımı, üç boyutluşekillendirilmiş

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

YENİ YEN ŠK R pi A D pi D SpA Sp c A E c b E A b c A K

YENİ YEN ŠK R pi A D pi D SpA Sp c A E c b E A b c A K SIMPLY CLEVER Yenİ ŠKODA YENİ RapId Spaceback Onu kendi kişisel alanınız haline getirin. Kendimizi en iyi hissettiğimiz alan, genellikle yaratılmasına yardımcı olduğumuz alandır. Duygularımız, mizacımız

Detaylı

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA. Fabia

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA. Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Fabia Yeni Škoda Fabia kendisine benzersiz görünüm katan pek çok dış görünüm değişikliğiyle geliyor. Ön kısım, ciddi bir değişime uğradı ve bu değişiklik araca kendine güvenen

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Octavia Octavia Yeni Octavia modelinin tasarımı, özgün şekli, net hatları, keskin kenarları ve apaçık yüzeyleri ile ilginizi çekecek. Yeni ŠKODA tasarım dili basit, kesin ve berraktır.

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI AKSESUARLAR

SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI AKSESUARLAR SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI AKSESUARLAR SPOR & DİZAYN Çıta tampon arka nikelaj (5L6 061 195) Alüminyum görünümlü kapı çıtaları (5L0 071 329A) Alüminyum görünümlü marşpiye koruma (5L0 071 685) Spor paket parçaları

Detaylı

SIMPLY CLEVER YEARS SINCE 1895

SIMPLY CLEVER YEARS SINCE 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RapId Spaceback YEARS SIMPLY CLEVER SINCE 1895 Onu kendi kişisel alanınız haline getirin. Kendimizi en iyi hissettiğimiz alan, genellikle yaratılmasına yardımcı olduğumuz alandır. Duygularımız,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo İlk bakışta aklınıza gelen "BU BİR škoda OLMALI" olacaktır. Krom kaplama çerçeveli kanatçıklı ızgara seti, geniş camları ve tam olması gerektiği gibi şekillendirilmiş farları

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium

Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium İlan no: 216074 Ford Mondeo 1.6i EcoBoost 160 HP Titanium Sahibinden BUZ BEYAZ 2011 Mondeo 1.6 EcoBoost Titanium 50.000 KM 52.500 TL İlan tarihi: 3 Aralık 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti GreenLine. Yeti Greenline

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti GreenLine. Yeti Greenline IMPLY CLEVER ŠKODA Yeti GreenLine Yeti Greenline Dünya yaşamak için güzel bir yer. Üzerine evler kurarız, çalışırız, spor yaparız, ağaç dikeriz ve bir gün bizden her şeyi devralacak olan çocuklarımızı

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Superb Hayatınızın üç yılını bir otomobilde geçireceksiniz. Yeni ŠKODA Superb. Eşsiz konfor. Günümüzün dünyasında seyahatin olmadığını hayal etmek zor. Otomobiliniz size oldukça

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 İlan no: 189193 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP Comfortline 8+1 Sahibinden Günlük : 99 TL Haftalık : 99 TL Aylık : 99 TL ASSOY TURİZM'den KİRALIK LÜX VIP ARAÇLAR İlan tarihi: 15 Mart 2014 İlan

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP İlan no: 223097 İlan detayları Sahibinden 53.500 TL 09 Tem 2015 53.500 TL 11 Nis 2015 54.750 TL 06 Mar 2015 56.500 TL 11 Şub 2015 54.000 TL Mini Cooper S OTOMATİK.. KAZASIZ.. SAHİBİNDEN

Detaylı

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium

Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium Ford C-Max 1.6 TDCi 115 HP Titanium İlan no: 185832 İlan detayları Sahibinden 69.000 TL 15 Şub 2014 69.000 TL 01 Şub 2014 70.000 TL 31 Oca 2014 71.000 TL MEMURDAN TERTEMİZ MERAKLISINA CMAX İlan tarihi:

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik

BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik İlan no: 239308 BMW 1 Serisi 1.16i Otomatik Sahibinden Dr Bayandan hasarsız Premium Sunroof Full Full Paket 4 ve 5 58.300 TL İlan tarihi: 28 Haziran 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Kadıköy,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid. Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid. Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Rapid Rapid, sade ve ince tasarımı sizi büyüleyecek. ŠKODA nın yeni tasarım dili beraberinde, net hatlar, temiz yüzeyler ve dengeli oranları getirmiştir. Ön ızgara ve farlar ile

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

SIMPLY CLEVER YENİ ŠKODA OCTAVIA AKSESUARLAR

SIMPLY CLEVER YENİ ŠKODA OCTAVIA AKSESUARLAR SIMPLY CLEVER YENİ ŠKODA OCTAVIA AKSESUARLAR SPOR & DİZAYN Spor paket: Ön tampon spoyleri (5E0 071 606), arka tampon spoyleri (5E0 071 610), spor bagaj kapak spoyleri (5E5 071 605A), 18" Turini alüminyum

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaSuperb Combi. Superb Combi

SIMPLY CLEVER. ŠkodaSuperb Combi. Superb Combi SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb Combi Superb Combi Superb Combi modelinin size sunduğu pek çok benzersiz özellik daha fazla fayda, konfor ve memnuniyet anlamına gelir. KESSY* (Anahtarsız giriş, çalıştırma ve

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M

Toyota Yaris HP Terra Sporty M/M İlan no: 185582 Toyota Yaris 1.33 99 HP Terra Sporty M/M Sahibinden 33.000 km'de 2010 model toyota yaris 31.000 TL İlan tarihi: 29 Ocak 2014 İlan detayları İlan detayları İl Hatay Model yılı Ocak 2010

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr

Türkiye Genel Distribütörü TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. www.alfaromeo.com.tr Tüm ürün çizimleri ve özellikleri, dosyanın hazırlandığı tarihlerdeki mevcut bilgilere dayandırılmıștır. Katalogdaki ürünler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. TOFAȘ Türk Otomobil Fabrikası A.Ș. gerekli

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure

Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure İlan no: 214982 Peugeot 508 1.6 e-hdi 112 HP Stop and Start Auto6R Allure Sahibinden SIFIR AYARINDA 508 - EN DOLUSU - HATASIZ 70.000 TL İlan tarihi: 26 Kasım 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara,

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Rapid SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS

SIMPLY CLEVER. Rapid SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS SIMPLY CLEVER ŠKODA RapId Rapid YEARS SIMPLY CLEVER SINCE 1895 Aynı anda birden fazla görevinizin olması her zaman sizin seçiminiz olmaz. Aynı anda hem koca hem de baba olan herhangi bir adama sorabilirsiniz.

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Octavia. Octavia SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Octavia Octavia Yeni Octavia modelinin tasarımı, özgün şekli, net hatları, keskin kenarları ve apaçık yüzeyleri ile ilginizi çekecek. Yeni ŠKODA tasarım dili basit, kesin ve berraktır.

Detaylı

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure

Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure İlan no: 194503 Peugeot 3008 1.6 HDi 112 HP Auto6R Allure Sahibinden SAHİBİNDEN SINIFIN EN DOLUSU 3008 CROSSOVER 64.900 TL İlan tarihi: 22 Mayıs 2014 İlan detayları İlan detayları İl Burdur Model yılı

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Rapid

SIMPLY CLEVER. Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA RapId Rapid Aynı anda birden fazla görevinizin olması her zaman sizin seçiminiz olmaz. Aynı anda hem koca hem de baba olan herhangi bir adama sorabilirsiniz. Aynı anda bir kaç yerde,

Detaylı

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium

Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium İlan no: 243063 Ford Fiesta 1.4 TDCi 68 HP Titanium Sahibinden 2011 MODEL 1.4 TDCİ TİTANİUM X PAKET. FİYAT DÜŞTÜ ACİL. 38.200 TL İlan tarihi: 12 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları İl Karabük, Safranbolu,

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik

Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik İlan no: 236037 Toyota Auris 1.4 D-4D 90 HP Comfort Plus M/M Otomatik Sahibinden Öğretmenden Temiz, Boyasız, Değişensiz F1 Direksiyonlu Auris 53.250 TL İlan tarihi: 27 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Yeni ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Yeni ŠKODA Superb Hayatınızın üç yılını bir otomobilde geçireceksiniz. Yeni ŠKODA Superb. Eşsiz konfor. Günümüzün dünyasında seyahatin olmadığını hayal etmek zor. Otomobiliniz size oldukça

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

FA19420 02/16. ŠKODA Yetkili Satıcınız:

FA19420 02/16. ŠKODA Yetkili Satıcınız: Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda

Detaylı

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik

Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik İlan no: 230882 Peugeot 407 2.0 HDi GT Line Otomatik Sahibinden GT LİNE TR'DE TEK 150 BİNDE 163hp 2.0HDI 6 İLERİ 36.500 TL İlan tarihi: 8 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Yenimahalle,

Detaylı

SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS

SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS Škoda Auto nun en önemli amaçlarından biri, geri dönüşümlü malzemelerin seçimine büyük önem vererek, kullanım evreleri boyunca mümkün olduğu kadar çevre dostu olan ürünlerin gelişimi ve üretimidir. Škoda

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠKODA superb SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA superb SIMPLY CLEVER SINCE 1895 YEARS SIMPLY CLEVER YENİ yeni ŠKODA superb YEARS SIMPLY CLEVER SINCE 1895 ADINI GERÇEKTEN HAKEDEN BİR OTOMOBİL. Güzellik ve işlevsellik arasındaki çizgiyi ortadan kaldıran bir otomobil hayal edin. Tarz ve genişliğin

Detaylı

En konforlu yolculuklar

En konforlu yolculuklar TR Maksimum konfor STAR, 31 kişilik yolcu kapasitesi, 4,25 m 3 lük yüksek kapasiteli ve kesintisiz bagajı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru, bağımsız

Detaylı

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor

En konforlu yolculuklar. Maksimum konfor TR En konforlu yolculuklar STAR, 31 kişiye kadar yolcu taşıma kapasitesi, geniş ve konforlu koltuk aralıkları ve farklı oturum alternatifleri ile turizm, personel ve şehirler arası taşımacılıktaki ihtiyaçlara

Detaylı

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata.

Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Yeni Dacia Sandero Yeni Dacia Sandero. Daha güzel, daha çekici. her zamanki gibi uygun fiyata. Modernliği seviyor musunuz? Araç içinde geniş alan ve ferahlık mı arıyorsunuz? Güvenliğe öncelik mi veriyorsunuz?

Detaylı

Seat Leon 1.6 Stylance

Seat Leon 1.6 Stylance Seat Leon 1.6 Stylance İlan no: 211167 İlan detayları Sahibinden 39.900 TL 19 Şub 2016 39.900 TL 30 Eki 2014 37.800 TL İBakımlı Hatasız Leon Stylance İlan tarihi: 19 Şubat 2016 İlan detayları İl Ankara

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı İlan no: 255431 Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi Titanium 2012 model 43540 km de. İSTOÇ 57.500 TL İlan tarihi: 5 Ocak 2016 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline

Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline İlan no: 225952 Volkswagen Golf 1.4 TSI 122 HP DSG Highline Sahibinden İLK SAHİBİNDEN Golf Highline 1.4 TSI Metalik Siyah - 30.800 53.000 TL İlan tarihi: 25 Şubat 2015 İlan detayları İlan detayları İl

Detaylı

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic Sahibinden Konfor Paketli 90 Beygir Grande Punto İlan no: 302430 27.500 TL İlan tarihi: 10 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Çorum Model yılı Ocak 2006

Detaylı

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet 75 HP Active

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet 75 HP Active Fiat Punto Evo 1.3 Multijet 75 HP Active İlan no: 203405 İlan detayları Sahibinden 27.600 TL 25 Ağu 2014 27.600 TL 21 Ağu 2014 29.000 TL ilk sahibinden tertemiz servis bakımlı İlan tarihi: 21 Ağustos 2014

Detaylı

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CITROËN NEMO COMBI PLUS MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP

Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP Citroen C4 1.6 THP 156 Hp Exclusive MCP İlan no: 194081 İlan detayları Sahibinden 46.900 TL 23 Haz 2014 46.900 TL 19 May 2014 46.000 TL 28000 km de garaj arabası, full İlan tarihi: 19 Mayıs 2014 İlan detayları

Detaylı

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination

Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination İlan no: 199462 Mercedes C Serisi C 200 CGI BlueEFFICIENCY Fascination Sahibinden DİVERSO AUTO'DAN YENİ KASA C 180 FASCİNATİON 2014 ''0''KM DE 149.500 TL İlan tarihi: 15 Temmuz 2014

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik

Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik İlan no: 236141 Saab 9-3 Sport 1.9 TTiD Aero Otomatik Sahibinden Günlük : 1.500 TL Haftalık : 3.000 TL Aylık : 5.000 TL SAAB 9.3 TTİD ÇİFT TURBO 210BG ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜ,CEO LARIN İlan tarihi: 28 Mayıs

Detaylı

SEAT MY12 OPSİYONEL EKİPMAN TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ. Metalik Renkler O 715. 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615

SEAT MY12 OPSİYONEL EKİPMAN TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ. Metalik Renkler O 715. 17 Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615 YENİ IBIZA SC FR Metalik Renkler O 715 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615 Bluetooth + 2 Hoparlör O 1.125 Arka orta koltuk kafalığı O 155 Navigasyon Ön Hazırlığı O 155 Kış Paketi: Isıtmalı

Detaylı

Sayısız özellik, kusursuz güzellik.

Sayısız özellik, kusursuz güzellik. Caddy Maxi Van Sayısız özellik, kusursuz güzellik. Caddy Maxi Van işiniz ne olursa olsun keyfe dönüştürüyor. Geniş iç hacmi ve keskin dış hatlarıyla size yakışan iş ortağınız oluyor. TDI teknolojisine

Detaylı

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring

BMW 5 Serisi 5.25xd Touring BMW 5 Serisi 5.25xd Touring Sahibinden BMW 2013 Model 525 Xdrive İlan no: 202698 225.000 TL İlan tarihi: 15 Ağustos 2014 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Gölbaşı Model yılı Ocak 2013 Km 20.000

Detaylı

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS

Citroen C4 Coupe 2.0 VTS İlan no: 233363 Citroen C4 Coupe 2.0 VTS Sahibinden 215 hp ile MAT Yaptık Üzerine de Pro.Ses Sistemi Koyduk 32.000 TL İlan tarihi: 30 Nisan 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı Ocak 2005 Km

Detaylı

İdeal toplu taşıma aracı

İdeal toplu taşıma aracı TR İdeal toplu taşıma aracı ATAK, 60 kişilik yolcu kapasitesi, engelli erişimine uygun alçak tabanlı yapısı, aracın arkasında konumlandırılmış ekonomi, performans ve sessiz yolculuk sağlayan motoru ve

Detaylı

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT

Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT İlan no: 192364 Mitsubishi L200 L 200 Çift Kabin 4x4 Intense Lux MT Sahibinden SİYAH İNCİ İLE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLACAK.ÇOK TEMİZ FULL BAKIM 39.000 TL İlan tarihi: 28 Nisan 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik

Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik İlan no: 234487 Mercedes M Serisi ML 280 CDI Start Otomatik Sahibinden SERVİS BAKIMLI 100.000 KM DE ML 280 CDİ LÜKS,kapalı garaj 135.000 TL İlan tarihi: 11 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul,

Detaylı

Volkswagen Caddy Kombi 1.6 TDI 102 HP Comfortline DSG

Volkswagen Caddy Kombi 1.6 TDI 102 HP Comfortline DSG Volkswagen Caddy Kombi 1.6 TDI 102 HP Comfortline DSG İlan no: 207678 İlan detayları Sahibinden 41.000 TL 15 Kas 2014 41.000 TL 10 Eki 2014 46.000 TL 26 Eyl 2014 47.500 TL 2011 VW CADDY COMFORTLINE DSG

Detaylı

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik

Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik İlan no: 239943 Toyota Auris 1.6 124 HP Elegant Otomatik Sahibinden Doktordan 30.000 KM'de Tam Otomatik Auris Elagant 1.6 45.000 TL İlan tarihi: 4 Temmuz 2015 İlan detayları İlan detayları İl Model

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 İlan no: 273584 Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 140 HP DSG Comfortline 8+1 Sahibinden Volkswagen Caravelle 2.0 TDI Comfortline 2015 model 0 km 240.000 TL İlan tarihi: 2 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion

Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Fiat Linea 1.3 Multijet Emotion Sahibinden Öğretmenden Temiz Linea 29.500 TL İlan tarihi: 18 Ağustos 2015 İlan no: 243549 İlan detayları İlan detayları İl Kayseri Model yılı Ocak 2008 Km 141.000 km Kasa

Detaylı

YENi SOUL RUHUNU YENiDEN KEŞFET

YENi SOUL RUHUNU YENiDEN KEŞFET YENi SOUL RUHUNU YENiDEN KEŞFET Teknoloji ve dizayn tek bedende buluştu. Stil ve teknolojiyle tekrar vücut bulan Soul, görüntüsü ve sahip olduğu yeni özellikleriyle daha önce hiç yaşamadığınız bir sürüş

Detaylı

Volkswagen Golf 1.6 Tour

Volkswagen Golf 1.6 Tour Volkswagen Golf 1.6 Tour Sahibinden Sahibinden LPG' li WV GOLF 5 TOUR İlan no: 220557 42.000 TL İlan tarihi: 6 Ocak 2015 İlan detayları İlan detayları İl Kahramanmaraş, Elbistan Model yılı Ocak 2008

Detaylı

( ) ( ) ( ) ( ) * Doğuş Otomotiv; Volkswagen araçlarının model, fiyat, teknik özellik,donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

( ) ( ) ( ) ( ) * Doğuş Otomotiv; Volkswagen araçlarının model, fiyat, teknik özellik,donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Maxi Caddy Maxi Van 1.6 TDI 35.352 38.357 28.015 1.121 5.244 522 450 Caddy Kombi 1.6 TDI Trendline 42.710 46.341 30.859 4.629 6.388 384 450 Kombi Caddy Kombi 1.6 TDI Trendline DSG 48.226 52.325 34.924

Detaylı