KMG PROJE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "KMG PROJE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ."

Transkript

1 KMG PROJE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

2 HAKKIMIZDA KMG Proje 2007 yılında karayolu, demiryolu, metro ve hafif raylı sistemler ile yine bu işler kapsamında yer alan güzergah, tüneller, alt-üst geçitler, köprüler, menfezler, viyadükler ve benzeri sanat yapılarının ulusal ve uluslararası standartlara uygun projelendirilmesi ve danışmanlık hizmetleri verilmesi amacıyla kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği dönemde ulusal ve uluslararası birçok işte özverili ve başarılı bir çalışma sergileyen şirketimizin öncelikli hedefleri; Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, Taahhüdümüz altındaki işlerin en kısa zamanda tamamlanması, Hızla gelişen mesleki teknolojik yeniliklerin iş kalitemizi geliştirecek şekilde takibi ve projelerimize tatbik edilmesi, Mesleğinde gerekli ve yeterli eğitimi almış teknik elemanları istihdam ederek projelerin ilgili her türlü ulusal ve uluslararası şartnamelere uygun hazırlanmasının sağlanması, Mesleki saygı ve sorumluluk çerçevesinde uzman ekiplerimizin de şirketimizle benzer kalitede hizmet vermesinin sağlanması, olarak sıralanabilir. İnşaat sektöründe yılların verdiği birikim ve deneyimimizi, genç ve dinamik teknik kadromuzla tamamlayarak çıktığımız bu yolda, mühendislik etiği, bilim ve sorumluluk bilincimizin ışığında inşaat sektöründe edindiğimiz haklı saygın yerimizi uzun senelere taşımak en büyük arzumuzdur. Şirket Müdürü Kemalettin GÖÇMEN

3 REFERANSLAR Gebze Köseköy Demiryolu Hattının 3 Hatta Çıkarılması Avan Projesi Gebze Köseköy arası yenilenecek olan demiryolu hattının 3 hatta çıkarılması için alternatif güzergah çalışmaları yapılarak bu doğrultuda demiryolu köprüleri, menfezler, altgeçitler ve karayolu/yaya üstgeçitleri için avan proje hazırlanması.

4 Tandoğan Keçiören Metro Hattı Belediye İstasyonu Yeniden Tasarımı Tandoğan Keçiören Metro Hattı Projesi kapsamında inşa edilecek olan Belediye İstasyonunun, yeni inşa yöntemine göre (Top-Down) statik, mimari, elektrik ve mekanik projelerinin hazırlanması işi

5 Akçakale-Nusaybin (226 Km) İstasyonları Arasında İlave 2. Hat Yapılması Uygulama Projesinin Hazırlanması Akçakale-Nusaybin demiryolunun uygulama projelerinin ve yapım ihalesine yönelik dokümanların hazırlanması çalışmalarının gerçekleştirilmesi hizmetleri sunulmaktadır. Proje kapsamında verilen hizmetler: Alternatifli koridor etütleri gerçekleştirilmesi, proje hattı tespiti. Harita ve topografik çalışmalar Jeolojik-jeoteknik, hidrolik-hidrolojik çalışmalar 226km Güzergah çalışmaları, Güzergâhın ÇED raporunun hazırlanması. Yeni sanat yapılarının etüt-proje-mühendislik hizmetleri. Metraj, keşif ve yapım ihale dosyaları hazırlanması

6 Bartın Amasra Cide Yolu Bartın-Çakraz Arası Amasra Bağlantı Yolu (Tünel Geçişli) Bartın-Çakraz arası Amasra Bağlantı Yolu Güzergah, Karayolu Altgeçit Köprüsü, Tünel projeleri hazırlanmıştır.

7 Sandıklı-Karakuyu-Dazkırı (115 KM) ve Dazkırı-Denizli (90 km) arası demiryolu yenilemesi uygulama projelerinin hazırlanması Afyon-Sandıklı ile Denizli arasında 2 kısımdan oluşan proje kapsamında yaklaşık 205 km uzunluğundaki tek hatlı demiryolunun güzergah uygulama projeleri hazırlanmıştır. Mevcut demiryolunun durumu incelenerek, güzergahta yapılabilecek iyileştirmeler belirlenmiş ve bu iyileştirmelerden makul olanlar projede uygulanmıştır.

8 Ordu-Giresun Havalanı Projesi Ordu ve Giresun illerini hızlı, güvenli ve verimli bir ulaşım olanağına kavuşturmak ve bu kentlerin gelişen koşullar içinde yerlerini alabilmeleri için hava ulaşımı ihtiyacını karşılamak amacıyla başlatılan proje türkiyenin deniz üzerine inşa edilen ilk havaalanı olma özelliğini taşıyacaktır.

9 İzmir Hafif raylı Sistem Projesi 2. Aşama İkmal İnşaatı Proje Hizmetleri İzmir Hafif Raylı Sistemi 2. Aşama İkmal İnşaatı kapsamında Göztepe, Poligon ve Fahrettin Altay İstasyonları, tunnel, şaft projelerinin hazırlanması hizmetleri sunulmuştur. Poligon ve Fahrettin altay istasyonları Diyafram duvarlar ile Top-Down metoduna gore tasarlanmıştır. Proje kapsamında İstasyon projeleri Kazı-iksa hesap ve projeleri Statik uygulama hesap ve projeleri Mimari uygulama ve detay projeleri Elektrik ve Mekanik projeleri Tünel projeleri Şaft projeleri Hazırlanması hizmetleri sunulmuştur.

10 Kars-Tiflis Demiryolu Senger Varyantı Projeleri o Güzergah projeleri o İki adet tünel projesi ( L=2900 m, L=1000m) o Viyadük projeleri

11 L=225 m Viyadük

12 KOSBİ Batıçim Demiryolu İltisak Hattı Etüt Proje ve Mühendislik Hizmetleri İşleri o 8 km Güzergah projesi o İki adet tünel projeleri ( L=1800 m, L=130m) o Menfezler o Altgeçitler o Hidrolojik çalışmalar ve drenaj projeleri.

13 Samsun Raylı Sistem Etüd Proje Mühendislik Hizmetleri o 15.6 Km Raylı Sistemin Harita Alımları o Güzergah avan ve uygulama projeleri o Güzergah ve sanat yapılarına ait jeolojik etüt ve sondajlar, Laboratuvar deneyleri, Geoteknik raporlar o Güzergah hidrolojik etütler ve drenaj projeleri o Depo sahası hat projeleri, bakım tesisleri komple uygulama projeleri o Hat üzerindeki 21 adet yüzeysel durak projeleri o Enerji temin ve trafo projeleri o Üç adet köprü projesinin hazırlanması (L=230m, L=100m, L=100m);aç kapa tünel projelerinin istinatlı yarma ve dolgu projeleri o Hat üstyapı projelerinin (doğrudan tespit ray-travers vb.) o Elektrik, mekanik tesistat projeleri uygulama projeleri hazırlanmıştır.

14 Viyadük Atölye binası Hemzemin durak yapısı

15 Kadıköy-Kartal Metrosu Güzergah Projeleri ve Danışmanlık Hizmeti. o 21 Km güzergah projesi ve tünel plan-profilleri hazırlanmıştır. o Bakım alanı güzergah, yerleşim projeleri hazırlanmıştır. o İstasyon mimari, statik ve kazı-iksa sistemleri ile ilgili danışmanlık hizmeti sunulmuştur.

16 Eskişehir Köseköy Demiryolu Etüt Proje Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Gen. Müd. Yard.) o Yüzellisekiz km yolun 250 km/saat işletme hızına göre yapımı planlanan çift hatlı demiryoluna ait uygulama projesi ve ihale dosyalarının hazırlanması, o Otuzdokuz adet toplam uzunluğu otuzdokuz kilometre olan tünel, o İki adet binüçyüz metre uzunluğunda aç-kapa tünel, o Onaltı adet toplam uzunluğu on km olan demiryolu viyadüğü, o Onyedi adet köprü, o Yirmibir adet üstgeçit, o Otuzyedi adet alt geçidin, uygulama projeleri hazırlanmıştır. GEBZE İSTASYONU KÖSEKÖY İSTASYONU PART-1 KOSEKOY - VEZİRHAN VEZİRHAN İSTASYONU PART-2 VEZİRHAN-İNÖNÜ ÇUKURHİSAR

17 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Taksim 4 Levent Arası İstanbul Metrosu Etüt Proje Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Üst Yapı Grup Müd.) o Altı adet yeraltı istasyonu, o Sekiz kilometre tünelin, uygulama projeleri hazırlanmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Taksim Yenikapı Arası İstanbul Metrosu Etüt Proje Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Etüt Proje Müd.) o Toplam uzunluğu beşbinikiyüz metre olan hat yapısı, o Dört adet istasyon yapısı, projeleri hazırlanmıştır.

18 Adana Hafif Raylı Taşıma Sistemi Etüt Proje Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Etüt Proje Müd.) o Toplam ondörtbin metre çift hatlı güzergah, o Üçbinbeşyüzyirmi metre aç-kapa tünel, o Beşbinüçyüzotuz metre viyadük, o Onüç istasyon yapısının, projeleri hazırlanmıştır.

19 Marmaray CR-1 Depo Sahaları (Gebze, Halkalı ve Maltepe) Proje ve Mühendislik Hizmetleri o Zemin etütleri ve geoteknik raporları, o Mevcut tünel gabari ve taşıyıcı sistem analizi, o Depo Sahaları altyapı ve bakım tesislerinin avan projeleri, hazırlanmıştır.

20 Ankara-Konya (Polatlı-Konya) Demiryolu (200 Km) Etüt Proje ve Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Gen. Müd. Yard.) o Toplam ikiyüzoniki kilometre demiryolu hattının harita alımları ve 250 km/saat hıza göre güzergah projeleri, o Sondaj ve laboratuvar deneyleri yapılmış, bu çalışmalara göre jeolojik ve jeoteknik raporları, o Bir adet tünel projesi ve sanat yapılarının (köprü, alt üst geçitler) uygulama projeleri, o Yapım ihale dosyaları hazırlanmıştır.

21 Bodrum Yalıkavak Turistik Tesis Etüt Proje ve Mühendislik Hizmetleri o Otel ve villalar, o Aç-kapa tünel, o Altyapı projeleri, o Deniz Yapılarına ait, uygulama projeleri hazırlanmıştır.

22 Türkmenistan da Türkmenbaşı Farap I. nci Sınıf Otoyolları Köprü Viyadük Projelendirme ve Yapım İhale Danışmanlık Hizmetleri

23 Çan Biga Yolu Etüt Proje ve Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Üst Yapı Grup Müd.) o Otuzbeş kilometre Etüt Aplikasyon Nivelman ve Yol Uygulama Proje İşleri o Dörtyüz metre sondaj ve zemin etütleri o Otuz ve kırkbeş metre açıklıklı Biga Şehir Geçişi Köprüsü uygulama projeleri hazırlanmıştır. Hanlı Bostankaya Çift Hatlı Demiryolu II.Kısım Proje İşleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Proje Mühendisi) o Doksanbir adet menfez o Onbir adet altgeçit o Dört adet üstgeçit o İki adet demiryolu köprüsü projeleri hazırlanmıştır.

24 Zonguldak K. Ereğlisi Demiryolu Etüt Proje ve Mühendislik Hizmetleri (Yüksel Proje Uluslararası A.Ş.; Üst Yapı Grup Müd.) o Otuzbeş adet menfez, o Üç adet altgeçit, o İki adet üstgeçit, o Yedi adet toplam beşyüzon metre uzunluğunda öngermeli demiryolu köprüsü, o Dört adet toplam bin metre uzunluğunda öngermeli demiryolu viyadüğü, o İstinat yapılarının, projeleri hazırlanmıştır.

25 İLETİŞİM KMG PROJE MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. Şirke Müdürü Yetkili Adres : Kemalettin GÖÇMEN : Ali ŞENGÖZ : İzci Sk. 24/4 G.O.P. ÇANKAYA / ANKARA Telefon : Fax : Web adresi E-posta : :

YÜKSEL PROJE. Kalite Belgeleri

YÜKSEL PROJE. Kalite Belgeleri YÜKSEL PROJE Kalite Belgeleri YÜKSEL PROJE Önsöz YÜKSEL PROJE 1978 yılında kurulmuştur. Aradan geçen süre içinde, bilgi birikimi, insan kaynakları ve iş kapasitesi ile ülkemizin tam bağımsız en büyük

Detaylı

ÖZGEÇMİŞ FORMU. : Şehir ve Bölge Plancısı

ÖZGEÇMİŞ FORMU. : Şehir ve Bölge Plancısı 1-Personelin Adı 2-Mesleği BOĞAZİÇİ PROJE MÜHENDİSLİK PLN. VE İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 3-Doğum Tarihi : 1973 4- Mesleki Deneyimi : 17 Yıl ÖZGEÇMİŞ FORMU : Hacı KARAKUŞ : Şehir ve Bölge Plancısı 5-Firmada

Detaylı

PRİZMA 2007 yılında çalışma alanlarını daha da genişletmiş ve Çelik-Betonarme İmalat ve Montaj hizmetlerini de vermeye başlamıştır.

PRİZMA 2007 yılında çalışma alanlarını daha da genişletmiş ve Çelik-Betonarme İmalat ve Montaj hizmetlerini de vermeye başlamıştır. HAKKIMIZDA PRİZMA 2002 yılında mekanik tesisatın tüm dallarında (ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, otomasyon ve sıhhi tesisat) proje, müşavirlik ve uygulama alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Detaylı

ENTEGRE TOPLU TAŞIMA, KOMBİNE TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK

ENTEGRE TOPLU TAŞIMA, KOMBİNE TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK ENTEGRE TOPLU TAŞIMA, KOMBİNE TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK Oturum II : Karayolu Ulaştırması ve Diğer Ulaşım Modları İle Entegrasyonu Fatih TURAN Altyapı Yatırımları Genel Müdür V. Karayolu 3.Ulusal Kongresi,

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 0 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2011. Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı

FAALİYET RAPORU 2011. Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı FAALİYET RAPORU 211 Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı BAKAN SUNUŞU Binali YILDIRIM Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Karayolları Gelişiyor, Türkiye nin Çehresi Aydınlanıyor Kalkınmanın temel

Detaylı

İÇİNDEKİLER BAKAN SUNUŞU GENEL MÜDÜR SUNUŞU I. GENEL BİLGİLER. A. Misyon ve Vizyon B. Yetki Görev ve Sorumluluklar C. İdareye İlişkin Bilgiler

İÇİNDEKİLER BAKAN SUNUŞU GENEL MÜDÜR SUNUŞU I. GENEL BİLGİLER. A. Misyon ve Vizyon B. Yetki Görev ve Sorumluluklar C. İdareye İlişkin Bilgiler T.C. BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2006 YILI İDARE FAALİYET RAPORU NİSAN 2007 1 2 İÇİNDEKİLER BAKAN SUNUŞU GENEL MÜDÜR SUNUŞU I. GENEL BİLGİLER

Detaylı

ALTYAPI YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROJELERİ. Y.Metin TAHAN Genel Müdür

ALTYAPI YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROJELERİ. Y.Metin TAHAN Genel Müdür ALTYAPI YATIRIMLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PROJELERİ Y.Metin TAHAN Genel Müdür 1 MARMARAY PROJE ADI İHALE TARİHİ DEMİRYOLU BOĞAZ TÜP GEÇİŞİ, TÜNELLER VE İSTASYONLAR İŞİ (BC 1) 03.10.2003 BİTİŞ TARİHİ 28.10.2013

Detaylı

HAKKIMIZDA. ERYA yurt içi ve yurtdışında, her ölçekteki altyapı ve üstyapı projelerinde. firmalara mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

HAKKIMIZDA. ERYA yurt içi ve yurtdışında, her ölçekteki altyapı ve üstyapı projelerinde. firmalara mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. TANITIM DOSYASI HAKKIMIZDA ERYA yurt içi ve yurtdışında, her ölçekteki altyapı ve üstyapı projelerinde firmalara mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamız çağdaş proje yönetim ilkelerini

Detaylı

T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2011 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI (NİHAİ)

T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2011 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI (NİHAİ) T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2011 MALİ YILI PERFORMANS PROGRAMI (NİHAİ) İÇİNDEKİLER I. GENEL BİLGİLER Sayfa A. Misyon ve Vizyon 1 B. Yetki Görev ve Sorumluluklar 2-3 C. Teşkilat

Detaylı

Mekanik Proje ve Danışmanlık Hizmetleri

Mekanik Proje ve Danışmanlık Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmetleri Firmamız Firma Tanıtımı İnşaat sektörü ve Endüstriyel tesislerde mühendislik ve mekanik proje hizmetlerinde bulunmak üzere 2003 yılında Lodos Mühendislik adı ile kurulan firmamız,

Detaylı

T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2010 YILI FAALİYET RAPORU

T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2010 YILI FAALİYET RAPORU T.C. ULAŞTIRMA BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2010 YILI FAALİYET RAPORU HAZİRAN 2011 Yollarımızı asrın, bugünkü ilerlemelerin icap ettirdiği bir mükemmel duruma eriştirmek lazımdır. Ancak bu suretle

Detaylı

ysy HARİTA PROJE MÜHENDİSLİK ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

ysy HARİTA PROJE MÜHENDİSLİK ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ysy HARİTA PROJE MÜHENDİSLİK ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TANITIM DOSYASI Sayfa 0 of 31 Firmamız haritacılık, inşaat altyapı, çevre yönetimi ve coğrafi bilgi sistemleri (CBS) alanlarında mühendislik, projelendirme,

Detaylı

ÖZGEÇMİŞ. Derece Alan Üniversite Yıl. Lisans İnşaat Mühendisliği Yıldız Teknik Üniversitesi 1994

ÖZGEÇMİŞ. Derece Alan Üniversite Yıl. Lisans İnşaat Mühendisliği Yıldız Teknik Üniversitesi 1994 ÖZGEÇMİŞ 1. Adı Soyadı : Mahmut Baran Özsoy 2. Doğum Tarihi : 08/07/1973 3. Unvanı : Yardımcı Doçent 4. Öğrenim Durumu : Doktora Derece Alan Üniversite Yıl Lisans İnşaat Mühendisliği Yıldız Teknik Üniversitesi

Detaylı

DEMİRYOLLARININ DÜNÜ BUGÜNÜ YARINI

DEMİRYOLLARININ DÜNÜ BUGÜNÜ YARINI DEMİRYOLLARININ DÜNÜ BUGÜNÜ YARINI Haziran2013 İÇİNDEKİLER DEMİRYOLLARININ DÜNÜ DEMİRYOLLARININ BUGÜNÜ DEMİRYOLLARININ YARINI DEMİRYOLLARINDA DÜNDEN BUGÜNE YIL 2013 YIL 2009 YIL 2008 YIL 2004 YIL 2003

Detaylı

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ

OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ İÇİNDEKİLER ŞİRKETLER 4 OLAĞAN GENEL KURUL GÜNDEMİ 5 YÖNETİM KURULU 6 İCRA KURULU 7 BAŞKAN'DAN MESAJ 8 MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT 10 ENERJİ 32 GAYRİMENKUL 36 SANAYİ VE TİCARET 42 SOSYAL FAALİYETLER 48 KURUMSAL

Detaylı

PERFORMANS ESASLI 2015 YILI YATIRIM VE HİZMET PROGRAMI

PERFORMANS ESASLI 2015 YILI YATIRIM VE HİZMET PROGRAMI PERFORMANS ESASLI 2015 YILI YATIRIM VE HİZMET PROGRAMI 2014 İSTANBUL İstanbul, bizim tarihimizin ve uygarlığımızın bir özetidir. BAŞKANDAN Değerli İstanbullular, Belediyemizin yeni dönem Stratejik Planında

Detaylı

2014 YILI PERFORMANS PROGRAMI

2014 YILI PERFORMANS PROGRAMI 2014 YILI PERFORMANS PROGRAMI Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı BAKAN SUNUŞU Lütfi ELVAN Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ülkemizin, bulunduğu coğrafi konumunun avantajlarından faydalanabilmesi

Detaylı

2014 YILI KURUMSAL MALİ DURUM VE BEKLENTİLER RAPORU

2014 YILI KURUMSAL MALİ DURUM VE BEKLENTİLER RAPORU T.C. ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI Karayolları Genel Müdürlüğü 2014 YILI KURUMSAL MALİ DURUM VE BEKLENTİLER RAPORU ( Temmuz 2014 ) STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANLIĞI 2014 YILI KURUMSAL

Detaylı

MAKSOMER MAKSOMER V E T İ C A R E T A N O N İ M Ş İ R K E T İ. www.maksomer.com

MAKSOMER MAKSOMER V E T İ C A R E T A N O N İ M Ş İ R K E T İ. www.maksomer.com Tasarım: www.onmedya.web.tr > Baskı: www.onofset.com > 0.2011 İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Güniz Sok. No: 24 Kavaklıdere, ANKARA Tel: (0.12) 426 7 5 Faks: (0.12) 426 70 0 info@maksomer.com www.maksomer.com

Detaylı

tüne Yıldırım Bayezİd Tünelcİlİk Fuarı nı Japon Devİnİn Greyder Bölümünü Satın Aldı Tünelcİlİk Derneğİ Gerçekleştİrecek İstanbul da

tüne Yıldırım Bayezİd Tünelcİlİk Fuarı nı Japon Devİnİn Greyder Bölümünü Satın Aldı Tünelcİlİk Derneğİ Gerçekleştİrecek İstanbul da tüne ISSN 2148-1768 İki ayda bir yayınlanır. Kasım-Aralık 2013 Yıl:1 Sayı: 1 HİDROMEK Japon Devİnİn Greyder Bölümünü Satın Aldı Türkİye nin İlk VE TEK Tünelcİlİk Fuarı nı Tünelcİlİk Derneğİ Gerçekleştİrecek

Detaylı

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş.

YILLIK FAALİYET RAPORU ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. YILLIK FAALİYET RAPORU 2 0 1 1 ENKA İNŞAAT VE SANAYİ A. Ş. ŞİRKETLER MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. Çimtaş Çelik İmalat Montaj ve Tesisat A.Ş. Cimtas Mechanical Contracting B.V. Cimtas

Detaylı

Içindekiler. İnşaat. Turizm. Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz

Içindekiler. İnşaat. Turizm. Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz Içindekiler 4 6 8 9 12 14 15 16 17 17 18 18 19 19 20 21 22 22 23 23 24 24 25 25 26 27 28 28 29 30 30 31 31 32 33 Sunuş Limak Dönüm Noktaları Grup Yapısı Küresel İşbirliklerimiz İnşaat Projeler Yurt İçi

Detaylı

T.C. VAN VALİLİĞİ. ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI Karayolları 11.Bölge Müdürlüğü 2014 YILI DEĞERLENDİRME RAPORU

T.C. VAN VALİLİĞİ. ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI Karayolları 11.Bölge Müdürlüğü 2014 YILI DEĞERLENDİRME RAPORU T.C. VAN VALİLİĞİ ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI 2014 YILI DEĞERLENDİRME RAPORU Van - 2015 BU RAPOR 3152 SAYILI İÇİŞLERİ BAKANLIĞININ TEŞKİLAT VE GÖREVLERİ HAKKINDA KANUNUN 28/A MADDESİ

Detaylı

İlerleme raporumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

İlerleme raporumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayson, Doğuş İnşaat Grubunun geoteknik işler alanında yurt içinde ve yurt dışında birçok projeye imza atmış bir firmasıdır. 2012 yılında imzalamış olduğumuz Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi

Detaylı

Ankara Metrosu Kızılay İstasyonu örneği ile Yukarıdan Aşağı (Top- Down) inşaat yöntemi

Ankara Metrosu Kızılay İstasyonu örneği ile Yukarıdan Aşağı (Top- Down) inşaat yöntemi Ankara Metrosu Kızılay İstasyonu örneği ile Yukarıdan Aşağı (Top- Down) inşaat yöntemi Top-Down construction technique in Ankara Kızılay Station Namık Kemal Öztorun İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi

Detaylı

STRATEJİK PLAN 2012-2016

STRATEJİK PLAN 2012-2016 STRATEJİK PLAN 2012-2016 Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı İçindekiler BAKAN SUNUŞU... 9 GENEL MÜDÜR SUNUŞU...11 MİSYON, VİZYON VE STRATEJİK AMAÇLAR...12 GİRİŞ...14 1. DURUM ANALİZİ...16 1.1. Tarihsel

Detaylı

2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI

2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI 2015 YILI PERFORMANS PROGRAMI Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı BAKAN SUNUŞU Feridun BİLGİN Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Küresel ekonomik rekabetin sonuçlarından biri olarak, uzakların

Detaylı

T.C MALİYE BAKANLIĞI

T.C MALİYE BAKANLIĞI T.C MALİYE BAKANLIĞI İSTANBUL VERGİ DENETİM KURULU ATAŞEHİR HİZMET BİNASI VE İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI ATAKÖY HİZMET BİNALARINA AİT ZEMİN ETÜDLERİ, MİMARİ, STATİK, MEKANİK, ELEKTRİK, ALTYAPI VE

Detaylı

İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ İÇMESUYU TESİSLERİ ETÜT, FİZİBİLİTE VE PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA AİT TEKNİK ŞARTNAME

İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ İÇMESUYU TESİSLERİ ETÜT, FİZİBİLİTE VE PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA AİT TEKNİK ŞARTNAME İLLER BANKASI ANONİM ŞİRKETİ İÇMESUYU TESİSLERİ ETÜT, FİZİBİLİTE VE PROJELERİNİN HAZIRLANMASINA AİT TEKNİK ŞARTNAME 2013 İller Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu nun 25.04.2013 tarih ve 13/341 sayılı kararı doğrultusunda

Detaylı