TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2015

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2015"

Transkript

1 TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 2015

2 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar İFO tarafından tedarik edilir. Lütfen FORM B yi doldurunuz.) Özel Dekorasyon Firması İletişim Bilgileri: Firma: Yetkili : Telefon/Faks: / Cep.Tel.: Lütfen Proje çizimlerini FORM A ya ekleyerek 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar İFO ya ulaştırınız. Proje çizimleri standınızın yan kesit ve üstten görünümünü net bir şekilde gösterir ve ölçüleri üzerinde belirtilmiş şekilde olmalıdır. Proje çizimlerinde talep edilen elektrik, su gideri, hava tesisatı gibi hizmetlerin yerleri belirtilmelidir. Fuar Kılavuzundaki; 2. Kurallar ve Düzenlemeler, 3. Stand Kurulum Teknik Şart ve Düzenlemeleri bu formda yazan özel dekorasyon firmasına katılımcı tarafından iletilecektir. Katılımcı ve özel dekorasyon firması kurallara uymak durumundadır.

3 Alınlık Yazısı ve Stand İçi Yerleşim Formu (Standart Modüler Stand tercih eden katılımcıların doldurması gerekmektedir) FORM B Standart Modüler Stand kurdurmak istiyoruz. (Lütfen seçmek istediğiniz tipi belirtiniz.) (Tüm standart modüler standlar; yan ve arka panelleri, üst kostrüksiyonu yapılmış, her 3m² için bir adet olmak üzere spotları takılı, monofaze elektrik çıkışı üçlü grup prizle sağlanmış, zemini halı kaplı, alınyazısı yazılmış olarak teslim edilir. Tip 1 standın iç dekorasyonu katılımcı tarafından düzenlenecektir.) Tip 1 Tip 2 (1 adet masa, 4 adet sandalye ve 1 adet banko dahildir.) Tip 3 (1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet banko, 1m*1m depo alanı dahildir.) Stand kurulum bedeli sözleşme ile ödenmiştir. Stand kurulum bedeli tarafımıza bildirilsin. 1-Firma Alın Yazısı (Sadece Standart Modüler Stand) Lütfen stand alınlıklarında yazılmasını istediğiniz katılımcı firma ismini her kelime arasına bir boşluk bırakarak belirtiniz. Firma isimleri 20 karakterlik alanı geçemez. Son gönderme tarihine kadar bu formu ulaştırmamanız durumunda firma adıyla ilgili kodlama tarafımızca yapılacaktır. 2-Yerleşim ve Kabin Planları Lütfen öncelikle kiralamış olduğunuz standın şeklini aşağıdaki planda koyu bir biçimde çiziniz ve karelerin içine bölme, kapalı alan ve kapı taleplerinizin yerlerini işaretleyiniz. Gerekli sayıda pano ve kapı siparişini FORM C yi doldurarak bildiriniz. (Her kare 1mx1m = 1 m² )

4 Stand Mobilyaları ve İlave Malzeme Listesi FORM C

5 Stand Mobilyaları ve İlave Malzeme Listesi FORM C

6 Stand Mobilyaları ve İlave Malzeme Listesi FORM C Ekstra Stand Malzeme Fiyat Listesi FİYATLAR EURO'DUR Code Description Quantity Unit Price Total Code Description Quantity Unit Price Total 103 Ahşap Masa Z Bar Sandalyesi Ahşap Masa Deri Sandalye Ahşap Bar Masası Ahşap Sandalye Cam Sehpa Ahşap Bar Sandalyesi Cam Masa Vestiyer Vitrin Çöp Kovası Vitrin Bitki Vitrin Plazma TV 154/day 205 Işıklı Vitrin DVD Oynatıcı Işıklı Vitrin Plazma Demiri Banko Su Isıtıcı Banko Kahve Makinası Raflı Dolap Buzdolabı Dolap Su Makinası Sergi Küpü Broşürlük Sergi Küpü Sistem Askılık Panel Halojen Spot 150 W Raf Halojen Spot W 231 Ahşap Kapı Spot Metal Bar Sandalyesi Uzatma kablosu ARA TOPLAM KDV %18 GENEL TOPLAM KUR DATE İMZA / KAŞE

7 Stand Elektrik, Su, Basınçlı Hava Talep Formu D Stand Elektrik, Su, Basınçlı Hava Fiyat Listesi Fiyatlar uro dur. BİRİM KODU AÇIKLAMA MİKTAR Total Code Description Quantity FİYAT Unit Price Total E1 Elektrik Tesis Ücreti C1 C2 Su Hattı Tesisi, Su Temini Ve Pis Su Gideri EVYE DOLABI (Su Hattı Hariç) 10 /KW T6 T4 Telefon Aparatı 20 T5 İnternet Bağlantısı Modemsiz 120 İnternet Bağlantısı Modemli 240 C3 T2 T3 A: 85cm B: 53cm C:90 Basınçlı Hava Hattı Tesisi ve Hava Temini (7 Bar) Telefon Hattı Bağlama Ücreti (Dahili hatlıdır. Başvuru doğrudan Türk Telekoma yapılmış dahi olsa fuar alanında hat bağlama ücreti alınmaktadır. Görüşmeler ayrıca ücretlendirilir.) Direk Telefon Hat Bağlama Ücreti (Görüşmeler ayrıca ücretlendirilir.) 100 ARA TOPLAM %18 KDV KUR GENEL TOPLAM TARİH İMZA / KAŞE *MİNİMUM 3 KW TALEP YAPMANIZ GERELMEKTEDİR! Teknik Altyapı Projesi (Su/ Elektrik / Basınçlı Hava) 60 70

8 Katalog Reklam Talep Formu FORM Sign İstanbul 2015 ün resmi kataloğu bir müşteri el kitabı şeklinde fuar katılımcısı ile ziyaretçiye fuar boyunca yardımcı olacak bir rehber olarak hazırlanmaktadır. Firmanızın tanıtımı için değerli bir fırsat olan bu katalog aşağıdaki kesimlere dağıtılmaktadır. Katalog İlan Bilgisi Teknik Detaylar : Ebat : 12cm x 21cm Cilt : Amerikan İç Sayfalar : 110 gr kuşe Kapak : 300 gr Amerikan Bristol Baskı Adedi : adet 12 cm 21 cm Katalog İlan Ücretleri (Lütfen tercihinizi işaretleyin): ARKA KAPAK ÖN KAPAK ĐÇĐ ARKA KAPAK ĐÇĐ DĐĞER SAYFALAR AYIRGAÇ (Max. 2 Adet) ZĐYARETÇĐ REHBERĐ PLAN-LOGO UYGULAMASI* 4 Colors 4 Colors 4 Colors 4 Colors 4 Colors 4 Colors TL/ İlan TL / İlan TL / İlan TL / İlan TL / Adet TL / Adet *Katalog içi planda, logo baskısı standart bir ölçüde olacak ve sadece stand alanınızın içine uygulanacaktır. Bu sebeple, logonuzun plan üzerinde uygulanabilir olup olamayacağına ilişkin lütfen danışınız. *Fiyatlara K.D.V. ilave edilecektir. **Sınırlı alanlarda gelen taleplere öncelik sırasına göre cevap verilecektir. 12 cm x 21 cm ebatlarındaki reklamlar yüksek çözünürlüklü TIF veya JPEG formatında hazırlanmalı ve en geç 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar İFO ya teslim edilmelidir.

9 Venue Advertising Order Form FORM F Lütfen doldurarak 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Uygulama Çeşitleri ve Fiyatları Siparişimiz aşağıdaki gibidir (Lütfen tercihinizi işaretleyin) : FUAR ALANI KIRLANGIÇ BAYRAK TL / Adet 1m x 4m ölçülerinde kırlangıç bayraklar, katılımcı stand alanının üzerine gelecek şekilde asılır. Kırlangıç bayraklar minimum 50 m² stand alanı üzerine, stand sınırlarının 2 metre içinden başlamak üzere asılabilir. Bu uygulama toplam 20 kırlangıç bayrak ve fuar alanının teknik özellikleriyle sınırlıdır. Bayrağın tasarımının gerekli teknik özelliklerle hazırlanması katılımcıya, baskısı ve asılması İFO ya aittir. ZİYARETÇİ YAKA KARTI BOYUN İPİ TL * Ziyaretçilere Fuar girişinde verilecek yaka kartları boyun ipine firma ismi veya logo uygulamasıdır. Tasarım katılımcıya, boyun ipi üretimi ve dağıtımı İFO ya aittir. Standart dışı boyun ipi uygulaması istendiğinde ortaya çıkacak ek maliyetler toplam tutara yansıtılacaktır. *Sadece 1 firmaya verilecektir. GİRİŞ KAPILARI BİLGİ PANOLARI REKLAM TL * Fuar girişlerinde yer alan bilgi panolarında (salon planı ve katılımcı liste panosu, etkinlikler panosu) firma logo ve isminin uygulanmasıdır. ZİYARETÇİ REHBERİ İLAN OLANAKLARI Fuar süresince tüm giriş kapıları ve salon içerisindeki CIP alanı, İFO standı ve tüm Danışma noktalarında ücretsiz olarak dağıtılacak, katlamalı Ziyaretçi Rehberi broşüründe yer alacak ilanlar uygulamasıdır. Katlamalı broşürde yer alacak ilanın tasarımının gerekli teknik özelliklerle hazırlanması katılımcıya, basım ve dağıtımı ise İFO ya ait olacaktır. Tüm ziyaretçilere dağıtılacaktır. Ziyaretçi Rehberi İlan Ücreti : ARKA KAPAK (12cm x 21cm) 4Renk TL FUAR ALANI GEZİCİ MASKOT TL/adet 4 gün süreyle fuar alanında gezici maskot uygulamasıdır. Firmalar kendi maskotlarını kendileri belirleyip, fuar alanına gelmelerini sağlayacaklardır. * Fiyatlara K.D.V. ilave edilecektir. Sınırlı alanlarda gelen taleplere öncelik sırasına göre cevap verilecektir. Tasarımlar en geç 10 Ağustos tarihine kadar İFO ya teslim edilmelidir. TARİH : KAŞE / İMZA :

10 Davetiye ve Afiş Talep Formu FORM G Lütfen doldurarak 27 TEMMUZ 2015 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Belli başlı yayın organlarında çıkan ilanlarla yapılan ziyaretçi tanıtımının yanı sıra, fuara sektörün önde gelen isimleri de davet edilecektir. Bunun yanı sıra kendi müşterilerinizi fuara davet etmek amacıyla; ücretsiz fuar davetiye ve poster talebiniz için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Ücretsiz davetiyeler direkt olarak size gönderilecektir. İleti Adresi: Aşağıdaki doldurulmamışsa, davetiyeler sözleşmede yer alan adrese gönderilecektir. Katılımcı : Adres : Telefon : _ Fax: _ Fuar Sorumlusu : _ Talep Edilen Davetiye Adedi : _ Talep Edilen Poster Adedi : _ Lütfen bu formu en geç 27 TEMMUZ 2015 tarihine kadar faks veya ile ulaştırınız.

11 Katılımcı Yaka Kartları Bildirim Formu FORM H Lütfen doldurarak 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Önceden kaydedilmiş tüm katılımcılar yaka kartlarını fuar girişinden temin edebilirler. Bunun yanı sıra önceden kaydı yapılmamış katılımcılar da İFO standından kendilerine yaka kartı alabilirler. Lütfen önceden kaydedilmiş kişilerin yaka kartı alım sırasında öncelikli olduklarını unutmayın. Lütfen fuar sırasında çalışacak olan tüm personelin (yardımcı ve tercümanlar dahil) isimlerini belirtiniz. LÜTFEN BÜYÜK HARFLERLE YAZINIZ. FĐRMA ADI ADI - SOYADI GÖREVİ ** Gerekli olduğu takdirde formu çoğaltarak doldurabilirsiniz. Ekstra personel listesi ektedir. (Lütfen kutucuğu işaretleyiniz.)

12 CIP Yaka Kartı Bildirim Formu FORM I Lütfen doldurarak 27 TEMMUZ 2015 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Fuarımıza davet edeceğiniz misafirleriniz içerisinde sizin için Ticari Açıdan Önemli (CIP) olan firmaların yöneticilerine CIP Yaka Kartı hazırlıyoruz. Aşağıdaki formu eksiksiz doldurup 27 TEMMUZ 2015 tarihine kadar İFO'ya iletmeniz halinde, CIP kartları basılarak tarafınıza iletilecektir. Göndermiş olduğumuz CIP yaka kartı ile misafiriniz fuar süresince beklemeden istediği sıklıkta fuarı ziyaret edip, özel olarak hazırlanmış olan CIP Salonu'nda dinlenebilecek ya da kendileri ile yapacağınız iş görüşmelerinizi ikram olanaklarımızdan yararlanarak sürdürebileceksiniz. LÜTFEN BÜYÜK HARF İLE YAZINIZ.

13 Temporary Personnel Order Form FORM J Lütfen doldurarak 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Stand Hostesi Talep Formu Fuar süresince stand hostesi talep ediyorsanız, aşağıdaki seçeneklerden kendinize en uygun olanı işaretleyip, lütfen bize gönderin. *Yabancı dil bilen hostes talebinizde, lütfen dil seçeneğini belirtiniz. Tercüman Talep Formu İFO dan ücret karşılığında standınızda görev alacak tercüman sağlanabilir. Tercüman ücretleri istenecek yabancı dile göre değişmektedir. Lütfen tercüman ücretleri konusunda bilgi isteyiniz.

14 Temizlik ve Güvenlik Talep Formu FORM K Lütfen doldurarak 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar tarafımıza ulaştırın. Fuar genel kullanım alanları ve koridorlar kurulum öncesi ve fuar esnasında organizatör tarafından temizlenecektir. Fuar kurulumunda ve/veya fuar süresince stand içi temizliği yapılmayacaktır. Stand içi temizlik hizmeti isteniyorsa, aşağıdaki talep formunu doldurarak, en geç 10 AĞUSTOS 2015 tarihine kadar İFO ya bildirilmesi gerekmektedir. Fuar kapanış saatinden sonra tüm ziyaretçiler ve katılımcılar standları terk etmek zorundadırlar. Fuar ziyaret saatleri sonrasında standında çalışma yapmak isteyen firmalar, çalışmayı gerçekleştirecek personelin isimlerini İFO ya bildirip, onaylatmalıdırlar. Stand Zemin Temizlik Hizmeti almak istiyorum. Lütfen tarih / tarihleri belirtiniz Özel Güvenlik Hizmeti almak istiyorum. Lütfen tarih/tarihleri belirtiniz

15

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2014 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar ĐFO tarafından

Detaylı

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013

TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 TALEP VE BĐLDĐRĐM FORMLARI 2013 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılım Tipi (Lütfen işaretleyiniz): Özel Dekorasyon Tip 1 (Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.) Standart Stand (Standart standlar

Detaylı

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI

TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI TALEP VE BİLDİRİM FORMLARI 12 Katılım Tipi Bildirim Formu FORM A Katılımcı: Fuar Sorumlusu: Katılım Tipi * Lütfen Fuar Katılım Tipi Bildirim Formlarınızı en geç 23 Ekim 2009 tarihine kadar elimizde olacak

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır.

Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, Katılımcı Bilgi Formları dosyamız, fuarlarımızda katılımcılarımızdan gerekli bilgileri almak amaçlıdır. Sizlere vereceğimiz hizmetlerin eksiksiz ve hatasız hazırlanabilmesi

Detaylı

KATILIMCI HİZMETLERİ KILAVUZU

KATILIMCI HİZMETLERİ KILAVUZU 1. FAZ 04-07 Şubat 2010 KATILIMCI HİZMETLERİ KILAVUZU BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BIRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR. Türkiye ve Avrasya Bölgesi İmalat Endüstrisinin

Detaylı

FUTURE FISH EURASIA 2010

FUTURE FISH EURASIA 2010 KATILIMCI EL KİTABI FUTURE FISH EURASIA 2010 5. Uluslararası Su Ürünleri İhracat ve İşleme, Akuakültür ve Balıkçılık Teknolojileri Fuarı 16 18 Eylül 2010 Uluslararası İzmir Fuar Alanı Salon 2 Kültürpark

Detaylı

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015

KATILIMCI EL KİTABI. www.flowershow.com.tr info@cyffuar.com.tr. Istanbul 2015 Istanbul 2015 KATILIMCI EL KİTABI info@cyffuar.com.tr BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR. Değerli Katılımcılarımız, Eurasia Plant

Detaylı

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI BURDUR FUAR ALANI Belediye Pazar Yeri KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Sayın Yetkili; Katılımcı Kılavuzu, TEKE YÖRESİ, HAYVANCILIK, TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARI ndan en iyi şekilde yararlanabilmeniz

Detaylı

1. Dünya Sulama Forumu

1. Dünya Sulama Forumu 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları SULAMA VE DRENAJ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 1. Dünya Sulama Forumu First 29 Eylül - 03 Ekim 2013 MARDİN

Detaylı

V. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuar 29 MAYIS - 1 HAZİRAN 2013 TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ. www.hightex2013.com KATILIMCI EL KİTABI

V. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuar 29 MAYIS - 1 HAZİRAN 2013 TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ. www.hightex2013.com KATILIMCI EL KİTABI HIGHTEX 2013 V. Uluslararası Teknik Tekstiller ve Nonwoven Fuar 29 MAYIS - 1 HAZİRAN 2013 TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE - İSTANBUL/TÜRKİYE www.hightex2013.com KATILIMCI EL KİTABI işbirliği

Detaylı

EK- 1. VII. ULUSAL HİDROLİK PNÖMATİK KONGRESİ VE SERGİSİ 22-25 Ekim 2014 /İSTANBUL GENEL BİLGİ FORMLAR VE ULAŞTIRILMASI GEREKEN TARİHLER

EK- 1. VII. ULUSAL HİDROLİK PNÖMATİK KONGRESİ VE SERGİSİ 22-25 Ekim 2014 /İSTANBUL GENEL BİLGİ FORMLAR VE ULAŞTIRILMASI GEREKEN TARİHLER EK- 1 22-25 Ekim 2014 /İSTANBUL GENEL BİLGİ FORMLAR VE ULAŞTIRILMASI GEREKEN TARİHLER EK KONU TARİH Ek.2 Sergi Katılım Bilgi Formu 26 Eylül 2014 Ek.3 Özel Stand 26 Eylül 2014 Ek.4 Ek.5 Ek.6 Ek.7 Örnek

Detaylı

Uluslararası Çocuk İstismarı ve İhmali Kongresi I n t e r n a t i o n a l C o n g r e s s o n C h i l d A b u s e a n d N e g l e c t

Uluslararası Çocuk İstismarı ve İhmali Kongresi I n t e r n a t i o n a l C o n g r e s s o n C h i l d A b u s e a n d N e g l e c t Uluslararası Çocuk İstismarı ve İhmali Kongresi I n t e r n a t i o n a l C o n g r e s s o n C h i l d A b u s e a n d N e g l e c t 09-12 Eylül 2012 İstanbul, Türkiye Harbiye Kültür Merkezi SPONSORLUK

Detaylı

WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com

WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com KATILIMCI KILAVUZU WOW Hotel & Convention Center İstanbul www.icsgistanbul.com Düzenleyen Organizasyon BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) İZNİ İLE DÜZENLENMEKEDİR.

Detaylı

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor.

Life Media Fuarcılık, İdeal Home Fuarı ile sektörü 2014 baharında buluşturmaya hazırlanıyor. İçindekiler İdeal Home Tanıtım... 3 İdeal Home 2013 de Neler Oldu?... 5 Talep Formu Ön Yazı... 6 Fuar Katılım, Kayıt ve Talep Formu... 7 Fiyat Tarifesi... 8 Katılım Sözleşmesi... 9 Sözleşme Şartları...

Detaylı

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE

Katılımcı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE Katılımı El Kitabı TÜYAP - BÜYÜKÇEKMECE FUAR HAKKINDA Fuarın Adı: 35. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 2012 Fuarın Konusu: Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuar Tarihi: 2-6 Mayıs 2012 Fuar Alanı

Detaylı

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler, fuar alanı ve hizmetleri hakkında bilgilendirme amaçlıdır. - 1 - Değerli Katılımcımız, FUAR KATILIMCI BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI siz değerli katılımcılarımızı bilgilendirme amaçlıdır. Sizlerde kalacak olan bu kitapçık, katılımcılarımızı fuar hakkında genel bilgiler,

Detaylı

23-26 Nisan 2015/ANTALYA

23-26 Nisan 2015/ANTALYA ULUSLARARASI KATILIMLI ULUSAL ENDOÜROLOJİ KONGRESİ 23-26 Nisan 2015/ANTALYA SPONSORLUK DOSYASI Mardan Palace Hotel www.endouroloji2015.org İÇİNDEKİLER 4 Önsöz 6 Genel Bilgiler 9 Kongre Merkezi 11 Kayıt

Detaylı

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015,

16-18 Nisan 2015. Katılımcı Kılavuzu. Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı. IFAT Eurasia 2015, Katılımcı Kılavuzu IFAT Eurasia 2015, Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 16-18 Nisan 2015 Congresium Ankara, ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı www.ifat-eurasia.com BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

Katılımcı Kılavuzu. 28-29 Nisan 2014. www.intergeo-eurasia.com. www.seismic-safety.net E U R ASIA

Katılımcı Kılavuzu. 28-29 Nisan 2014. www.intergeo-eurasia.com. www.seismic-safety.net E U R ASIA Connecting Global Competence Katılımcı Kılavuzu E U R ASIA Konferans ve Fuar www.intergeo-eurasia.com www.seismic-safety.net 28-29 Nisan 2014 WOW Kongre Merkezi, İstanbul Ziyaret Saatleri 10:00-18:00 Organizasyon

Detaylı

TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU

TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU 28.Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı 15-18 Ocak 2015 İstanbul Fuar Merkezi ( CNR) Hall 1-2-3-4 TEKNİK KATILIMCI KULLANIM KILAVUZU Sayın Katılımcımız, Bu KATILIMCI KILAVUZU, katılımcısı

Detaylı

Sergi Alanı Satış Sözleşmesi

Sergi Alanı Satış Sözleşmesi Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 26 28 Mayıs 2016 Ankara, TÜRKİYE Sergi Alanı Satış Sözleşmesi Firma Bilgileri Firmanızın Adı:.. Firmanızın Ticari Unvanı :... Fuar Duyurularında

Detaylı

ÖNSÖZ. Kıymetli Meslektaşlarım,

ÖNSÖZ. Kıymetli Meslektaşlarım, SPONSORLUK DOSYASI İÇİNDEKİLER Önsöz VESKON 4. Aile Hekimliği ve Entegre Tıp Kongresi 2014 Düzenleme Kurulu Genel Bilgiler Kongre Merkezi Kayıt Ücretleri Konaklama & Sosyal Program Stant ve Sponsorluk

Detaylı

Katılımcı El Kitabı. www.toyzeria.com. 9. ve 10. Salonlar İstanbul Fuar Merkezi

Katılımcı El Kitabı. www.toyzeria.com. 9. ve 10. Salonlar İstanbul Fuar Merkezi Katılımcı El Kitabı www.toyzeria.com 9. ve 10. Salonlar İstanbul Fuar Merkezi İçindekiler 1. Hoşgeldiniz 2. İletişim Bilgileri 2.1 Organizatör 2.2 Servis Sağlayıcılar 3. Genel Fuar Bilgileri 4. Fuar Alanı

Detaylı

İSTANBUL PROHUNT 3. İSTANBUL AV SİLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI 29 Mayıs - 1 Haziran 2014 İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10 KATILIMCI KILAVUZU

İSTANBUL PROHUNT 3. İSTANBUL AV SİLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI 29 Mayıs - 1 Haziran 2014 İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10 KATILIMCI KILAVUZU İSTANBUL PROHUNT 3. İSTANBUL AV SİLAH ve DOĞA SPORLARI FUARI 29 Mayıs - 1 Haziran 2014 İstanbul Fuar Merkezi Hall 9-10 KATILIMCI KILAVUZU 1 Sayın Katılımcımız, Bu KATILIMCI KILAVUZU, katılımcısı olduğunuz

Detaylı

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz!

Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Dünya Su Sergisi 2009 a hoş geldiniz! Katılımcı Kılavuzu,16-22 Mart 2009 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Su Sergisi nde hazırlıklarınıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Fuar ile ilgili hazırlık

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

38. Katılımcı El Kitabı

38. Katılımcı El Kitabı 38. 2015 Katılımı El Kitabı YAPI FUARLARI - TURKEYBUILD EXHIBITIONS YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabanı

Detaylı