AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır."

Transkript

1 AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

2 Yıldızlar uzakta değiller aslında, gözümüzün önünde durur, keşfedilmeyi beklerler sadece. Benim işim de yıllardır bu zaten. Onları keşfetmek

3 Avrupark da böyle bir yer. Altyapısıyla, planlamasıyla, konumuyla, İstanbul un geleceğinin yıldızı Kimilerinin önünden yıldızlar kayıp gidecek ama kimileri onu keşfedecek. Mustafa Denizli Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

4 AVRUPA YAKASI NDA YENİ BİR İSTANBUL Avrupark, Yeni İstanbul un tam kalbinde yer alan Bahçekent te yükseliyor. Geniş yeşil alanlar, örnek şehircilik anlayışı, evrensel standartlardaki altyapısı ve kent hizmetleriyle burası gerçek bir ayrıcalıklar dünyası... Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

5 Gelecekten beklentiniz büyükse, doğru projeyi ilk siz keşfetmelisiniz. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

6 AVRUPARK TA HAYATA YENİDEN BAŞLAYIN Sağlam zemin kuşağında büyüyen Yeni İstanbul, 3. Havalimanı ndan, TEM Otoyolu na, Kuzey Marmara Otoyolu ndan Kanal İstanbul Projesi ne kadar birçok önemli noktanın ev sahibi. Son yıllarda Emlak Konut öncülüğünde kurulan ve inanılmaz bir gelişme gösteren Bahçeşehir, Ataşehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin bugün geldiği nokta, Bahçekent in ve Avrupark ın sahip olduğu potansiyeli anlatmak için yeterli... Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

7 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

8 AVRUPARK TA HER ŞEY YANI BAŞINIZDA TOKİ ve Emlak Konut un gelişimini planladığı Bahçekent te şimdi yepyeni bir yaşam alanı, Avrupark yükseliyor! Cihan İnşaat ve Konut Yapı iş birliğinde, Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle inşa edilen Avrupark m 2 alan üzerinde daire ve 86 ticari üniteden oluşuyor. İstanbul un dev şehir parkı Hayat Park ın yanı başında konumlanmış Avrupark, hem bu yeni kentin sağlık, eğitim, alışveriş, spor gibi imkânlarını hem de kendi içindeki zengin sosyal olanakları bir arada yaşama şansı sunuyor. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

9 AVRUPARK LA İLKLERİN KENTİNDE İLK OLUN Bahçekent in ilk projelerinden biri olan Avrupark ta parlak bir gelecek sizleri bekliyor. Değeri her geçen gün artan bölge, hızlı davrananlar için önemli bir yatırım fırsatı sunuyor. Avrupark, insan odaklı tasarımını Bahçekent bünyesindeki olanaklarla birleştirerek siz ve aileniz için sıcak bir yaşam alanı oluştururken, yatırımınıza da değer katacak. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

10 Ailenizin geleceği için doğru yatırım

11 HAYAL ETTİĞİNİZ HAYATA ÇOK YAKINSINIZ Avrupark ta yer alan sosyal olanaklar ve kent hizmetleriyle tüm ihtiyaçlarınıza yürüme mesafesinde olacaksınız. Marketler Restoranlar ve Kafeler Alışveriş Üniteleri Mağazalar Bankalar Okullar Etkinlik Alanları Spor Alanları Çim Amfi Yamaç Terasları Çocuk Havuzu Kapalı Havuz Göletler Çocuk Oyun Alanları Piknik Alanları Cami Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

12 MANZARANIZ ÇOK YEŞİL Avrupark taki tüm bloklar birbirinin önünü kapatmayacak şekilde İstanbul un dev şehir parkı olan Hayat Park manzarasına ya da peyzaj alanlarına bakıyor. Evinizden bahçede oynayan çocuğunuzu ya da akşam işinden dönen eşinizin gelişini izleyebilmenin huzurunu Avrupark ta yaşayacaksınız. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

13 Hayat Park ın yanı başında yeşilliklerle çevrili bir dünya Avrupark ın %80 i yeşil alanlara ayrıldı. Avrupark ta hem sitenizin peyzaj alanlarında yeşilliğe doyacak hem de İstanbul un dev şehir parkı Hayat Park ın içerisinde yer alan göletler, piknik alanları, yürüme ve spor alanlarından sınırsızca faydalanabileceksiniz.

14 BAHÇELi VE BALKONLU DAiRELERDE DOĞANIN KEYFİNİ ÇIKARIN Avrupark ın özel peyzaj düzenlemesi ile dilediğiniz her anı doğayla iç içe geçirecek, göz alıcı kış bahçesinde şehrin hava ve gürültü kirliliğinden uzakta yaşayacağınız keyifli anlarla hayat standardınızı yukarıya taşıyacaksınız. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

15 HER ANINIZ SPOR DOLACAK Avrupark modern yaşamın vazgeçilmezlerinden olan ve şehir hayatında yokluğunu hissettiğiniz tüm aktiviteleri yanı başınıza getiriyor. Dilerseniz kapalı havuzda günün stresini atabilir ya da çocuklarınız havuzda suyun tadını çıkarırken, siz de hemen yanı başındaki kafede kahvenizi yudumlayarak onların bu eğlenceli anlarına tanıklık edebilirsiniz. Açık havuz (çocuklar için) Kapalı yetişkin havuzu Bisiklet ve futbol sahaları Saunalar Buhar odaları Türk hamamı Fitness, pilates salonları Çocuk parkı Masa oyunları (langırt, masa tenisi) Tenis kortu Yürüyüş, koşu ve bisiklet yolları

16 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

17 ARAÇLARINIZ İÇİN KAPALI OTOPARK Kapalı otopark sistemi ile konfor ve güvenlik bir arada. Avrupark ta park yeri aramakla vakit kaybetmeyecek, aracınızı gönül rahatlığıyla kapalı otoparktaki size ait park alanına bırakabileceksiniz. Ayrıca otopark alanındaki oto yıkama hizmeti sayesinde aracınızı yıkatmak için ekstra zaman harcamayacaksınız. Avrupark ta her yeni güne daha ferah bir başlangıç yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

18 AVRUPARK TA GÜVENDESİNİZ Aileniz ve sevdikleriniz için her zaman en güvenli olanı istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizi ve sevdiklerinizi güvende hissettirebilmek için son teknolojiden yararlanıyoruz. Tek noktadan kontrollü geçiş sistemi, 7/24 özel güvenlik sistemi, kapalı otopark ve sizleri düşünen birçok ayrıntıyla her anınızı daha güvenli, daha mutlu hale getiriyoruz. Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

19 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

20 İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTEDİĞİNİZ YERDESİNİZ TEM Otoyolu ve yeni yapılacak Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alan Avrupark ta yaşarken, şehir içi trafiğine takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bahçeşehir e 5 dakika mesafede yer alan Avrupark aynı zamanda 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul Projesi ne yakın konumuyla da kısa sürede hayatınızı ulaşım olanakları açısından kolaylaştıracak Havalimanı na 30 km - Kanal İstanbul a 3,5 km - Planlanan Metro Hattına 3,5 km ve Banliyö Tren Hattına 1,2 km

21 HER ŞEY KONFORLU BİR YAŞAM İÇİN ÖZENLE SEÇİLDİ Evinizin her metrekaresinin birinci sınıf malzemelerle tasarlandığı Avrupark ta örnek bir yaşam merkeziyle tanışacaksınız. 1+1 den 4+1 e kadar farklı daire seçeneklerinden ve 2 kattan 26 kata kadar farklı yükseklikte bloklardan oluşan Avrupark, değişen ihtiyaçlara uygun bir mimari tasarıma sahip. Rahat ve aydınlık bir gelecek için tasarlanan projede, planlı yapılaşma ve ferah konut dağılımı sayesinde güneş her zaman evinizde olacak. Çevresindeki doğal güzelliği dairelerine de yansıtan Avrupark ta, herkese ve her ihtiyaca uygun bir daire var.

22 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

23 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

24 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

25 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

26 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

27 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

28 Görseller tanıtım amaçlıdır. Cihan İnşaat ve Konut Yapı uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

29 VAZİYET PLANI A1-2 A1-1 E1 E2 E D1 C1 C2 A2-2 A E2 T1 B1 T2 E1 T3 A1-2 A1-1 B6 T5 B5 T4 B4 T3 B3 T2 B2 T1 B TİCARİ ÜNİTE OTOPARKI 2. SERVİS-YÜRÜYÜŞ YOLU 3. TERASLI BİTKİ DUVARLARI 4. AHŞAP KÖPRÜ 5. KAMERİYE 6. AHŞAP PLATFORM 7. BASKETBOL SAHASI 8. NİLÜFER HAVUZU 9. YAYA YOLLARI 10. KAFETERYA-KIŞ BAHÇESİ SERVİS ALANI 11. ZEMİN TERASI 12. HAVUZ ÜSTÜ IŞIKLIK 13. MERDİVENLER 14. AHŞAP KONSOL 15. GÖLET 16. KAPALI OTOPARK GİRİŞ-ÇIKIŞ 17. SİTE GİRİŞİ 18. ŞEV ALANI - ÇİÇEKLİKLER 19. ENGELLİ ASANSÖRÜ 20. AHŞAP GİRİŞ PLAZASI 21. SOSYAL TESİS 22. SOSYAL TESİS SERVİS ALANI 23. OTOPARK YAYA ÇIKIŞI 24. ÇİÇEK PARTERLERİ 25. AHŞAP GAZEBO 26. OKUMA ALANI 27. PERFORMANS ALANI 28. GEZİNTİ VE YÜRÜYÜŞ YOLU 29. KASKATLI SU HAVUZU 30. KAFETERYA - KIŞ BAHÇESİ 31. BİTKİ SERGİ ALANI 32. YETİŞKİN BAHÇESİ 33. ÇOCUK OYUN ALANI 34. ÇOCUK HAVUZU 35. SUYA İNEN OTURMA BASAMAKLARI 36. OTURMA VE DİNLENME ALANI

30 DAİRE PLANLARI

31 1+1 DAİRE PLANI D Blok Tip 1 BRÜT: 63,88 m DAİRE PLANI D Blok Tip 2-T BRÜT: 74,43 m ,06 m 2 (teras) Banyo Salon + Mutfak Salon + Mutfak Balkon Giriş Holü Banyo Teras Balkon SALON + MUTFAK : 23,93 m 2 EBV. YATAK ODASI : 11,00 m 2 BALKON : 4,76 m 2 BANYO : 4,62 m 2 SALON + MUTFAK : 26,13 m 2 EBV. YATAK ODASI : 13,05 m 2 BALKON : 4,34 m 2 BANYO : 4,21 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 2,95 m 2 TERAS : 29,06 m 2

32 2+1 DAİRE PLANI A Blok Tip 1-BT BRÜT: 95,41 m ,75 m 2 (teras) 2+1 DAİRE PLANI A Blok Tip 2-BT BRÜT: 116,88 m ,75 m 2 (teras) Zemin Terası SALON + MUTFAK : 23,66 m 2 EBV. YATAK ODASI : 10,37 m 2 EBV. BANYOSU : 3,76 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,39 m 2 BANYO : 4,59 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,75 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 4,50 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 2,91 m 2 HOL : 8,89 m 2 ZEMİN TERASI : 15,75 m 2 Giriş Holü Banyo Hol Ebv. Banyosu Mutfak Balkon Mutfak Salon Salon + Mutfak Balkon Giriş Holü Banyo Hol Ebv. Banyosu Zemin Terası SALON : 23,90 m 2 MUTFAK : 9,76 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,05 m 2 EBV. YATAK ODASI : 10,37 m 2 EBV. BANYOSU : 3,76 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,39 m 2 BANYO : 4,59 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,75 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 4,50 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 2,91m 2 HOL : 8,89 m 2 ZEMİN TERASI : 15,75 m 2

33 2+1 DAİRE PLANI A Blok Tip 3-T BRÜT: 117,36 m ,91 m 2 (teras) 2+1 DAİRE PLANI C Blok Tip 4-BT BRÜT: 120,75 m ,32 m 2 (teras) Giriş Holü Banyo Hol Ebv. Banyosu Ebv. Banyosu Banyo Giriş Holü Mutfak Hol Salon Salon Mutfak Mutfak Balkon Yatak Odası Mutfak Zemin Terası Teras SALON : 23,90 m 2 MUTFAK : 9,76 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,05 m 2 EBV. YATAK ODASI : 10,37 m 2 EBV. BANYOSU : 3,76 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,39 m 2 BANYO : 4,59 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,75 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 4,50 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 2,91m 2 HOL : 8,89 m 2 TERAS : 51,91 m 2 SALON : 22,82 m 2 MUTFAK : 9,32 m 2 MUTFAK BALKONU : 10,70 m 2 EBV. YATAK ODASI : 9,82 m 2 EBV. BANYOSU : 4,58 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 5,03 m 2 BANYO : 4,36 m 2 YATAK ODASI 1 : 10,31 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 5,28 m 2 HOL : 5,28 m 2 ZEMİN TERASI : 10,32 m 2

34 2+1 DAİRE PLANI C Blok Tip 5 BRÜT: 126,24 m DAİRE PLANI D Blok Tip 6-BT BRÜT: 112,73 m ,90 m 2 (teras) Mutfak Zemin Terası Salon Mutfak Balkon Salon + Mutfak Yatak Odası Hol Giriş Holü Yatak Odası Banyo Giriş Holü Ebv. Banyosu Ebv. Banyosu SALON : 26,24 m 2 MUTFAK : 10,16 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,27 m 2 EBV. YATAK ODASI : 11,25 m 2 EBV. BANYOSU : 4,51 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,61 m 2 BANYO : 4,56 m 2 YATAK ODASI : 9,69 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 5,41 m 2 HOL : 8,09 m 2 SALON + MUTFAK : 35,77 m 2 BALKON : 6,24 m 2 YATAK ODASI : 9,90 m 2 EBV. YATAK ODASI : 13,05 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,34 m 2 BANYO : 4,21 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 2,95 m 2 ZEMİN TERASI : 18,90 m 2

35 2+1 DAİRE PLANI D Blok Tip 7-T BRÜT: 124,87 m ,21 m 2 (teras) 3+1 DAİRE PLANI A-B-E Blok Tip 1-BT BRÜT: 144,59 m ,80 m 2 (teras) Salon Mutfak SALON : 27,62 m 2 MUTFAK : 10,62 m 2 MUTFAK BALKONU : 6,05 m 2 EBV. YATAK ODASI : 12,19 m 2 EBV. BANYOSU : 3,71 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,17 m 2 BANYO : 4,58 m 2 YATAK ODASI 1 : 10,47 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 5,83 m 2 YATAK ODASI 2 : 10,60 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,99 m 2 HOL : 10,65 m 2 ZEMİN TERASI : 16,80 m 2 Zemin Terası Teras Mutfak Balkon Mutfak Hol Salon Ebv. Banyosu Banyo Giriş Holü Ebv. Yatak Odası Mutfak Yatak Odası 2 Hol SALON : 24,15 m 2 MUTFAK : 11,47 m 2 MUTFAK BALKONU : 4,60 m 2 EBV. YATAK ODASI : 14,59 m 2 EBV. BANYOSU : 4,22 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,34 m 2 BANYO : 4,54 m 2 YATAK ODASI 1 : 8,80 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,41 m 2 HOL : 2,52 m 2 TERAS : 16,21 m 2 Ebv. Banyosu Banyo Giriş Holü

36 3+1 DAİRE PLANI A-B-E Tip 2-BT BRÜT: 154,44 m ,80 m 2 (teras) 3+1 DAİRE PLANI A-B-E Blok Tip 2-T BRÜT: 153,61 m ,61 m 2 (teras) Ebv. Banyosu Banyo Giriş Holü Yatak Odası 2 Mutfak Hol Yatak Odası 2 Salon Mutfak Teras Salon Mutfak Yatak Odası 2 Hol Yatak Odası 2 Balkon Balkon Mutfak Ebv. Banyosu Banyo Giriş Holü SALON : 27,62 m 2 MUTFAK : 10,64 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,65 m 2 EBV. YATAK ODASI : 12,19 m 2 EBV. BANYOSU : 3,71 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,17 m 2 BANYO : 4,58 m 2 YATAK ODASI 1 : 10,86 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 6,05 m 2 YATAK ODASI 2 : 10,47 m 2 YATAK ODASI 2 BALKON : 5,83 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,99 m 2 HOL : 9,49 m 2 ZEMİN TERASI : 16,80m 2 Zemin Terası SALON : 27,62 m 2 MUTFAK : 10,36 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,65 m 2 EBV. YATAK ODASI : 12,13 m 2 EBV. BANYOSU : 3,71 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,30 m 2 BANYO : 4,58 m 2 YATAK ODASI 1 : 10,86 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 6,05 m 2 YATAK ODASI 2 : 10,47 m 2 YATAK ODASI 2 BALKON : 5,83 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,99 m 2 HOL : 9,49 m 2 TERAS : 11,61 m 2

37 3+1 DAİRE PLANI B Blok Tip 3-BT BRÜT: 159,97 m ,85 m 2 (teras) 3+1 DAİRE PLANI C Blok Tip 4-BT BRÜT: 145,85 m ,27 m 2 (teras) SALON : 33,48 m 2 MUTFAK : 14,10 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,40 m 2 EBV. YATAK ODASI : 12,90 m 2 EBV. BANYOSU : 3,71 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,70 m 2 BANYO : 4,58 m 2 YATAK ODASI 1 : 10,86 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 8,39 m 2 YATAK ODASI 2 : 9,80 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,99 m 2 HOL : 10,44 m 2 ZEMİN TERASI : 17,85 m 2 Zemin Tarası Ebv. Banyosu Banyo Hol Giriş Holü Balkon Balkon Salon Mutfak Yatak Odası 2 Salon Mutfak Yatak Odası 2 Mutfak Yatak Odası 2 Ebv. Banyosu Hol Banyo Giriş Holü Zemin Terası SALON : 26,24 m 2 MUTFAK : 10,45 m 2 MUTFAK BALKONU : 6,98 m 2 EBV. YATAK ODASI : 11,25 m 2 EBV. BANYOSU : 4,51 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,61 m 2 BANYO : 4,56 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,69 m 2 YATAK ODASI 2 : 9,99 m 2 YATAK ODASI 2 BALKON : 5,85 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 5,41 m 2 HOL : 6,77 m 2 ZEMİN TERASI : 16,27 m 2

38 3+1 DAİRE PLANI T Blok Tip 5-D BRÜT: 170,86 m 2 + ÜST KAT TERAS 56,25 m 2 + ALT KAT TERAS 29,66 m DAİRE PLANI T Blok Tip 6-D BRÜT: 191,62 m 2 + ÜST KAT TERAS 65,54 m 2 + ALT KAT TERAS 33,32 m 2 Banyo Banyo Giriş Holü Hol Hol Yatak Odası 2 Mutfak Salon ALT KAT Yatak Odası 2 Mutfak Salon ALT KAT Teras Teras Ebv. Banyosu Hol Merdiven Teras SALON : 27,72 m 2 MUTFAK : 9,34 m 2 EBV. YATAK ODASI : 16,35 m 2 EBV. BANYO : 4,20 m 2 BANYO : 4,20 m 2 YATAK ODASI 1 : 10,73 m 2 YATAK ODASI 2 : 10,97 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 3,34 m 2 HOL ALT KAT : 8,50 m 2 HOL ÜST KAT : 3,26 m 2 MERDİVEN : 6,20 m 2 ÜST KAT TERAS : 56,25 m 2 ALT KAT TERAS : 29,66 m 2 Ebv. Banyosu Hol Merdiven Teras SALON : 32,30 m 2 MUTFAK : 10,16 m 2 EBV. YATAK ODASI : 18,71 m 2 EBV. BANYO : 4,97 m 2 BANYO : 4,97 m 2 YATAK ODASI 1 : 12,56 m 2 YATAK ODASI 2 : 12,18 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,34 m 2 HOL ALT KAT : 9,50 m 2 HOL ÜST KAT : 3,26 m 2 MERDİVEN : 6,20 m 2 ÜST KAT TERAS : 65,54 m 2 ALT KAT TERAS : 33,32 m 2 ÜST KAT ÜST KAT

39 4+1 DAİRE PLANI C Blok Tip 1-BT BRÜT: 174,37 m ,27 m 2 (teras) 4+1 DAİRE PLANI C Blok Tip 2-BT BRÜT: 182,26 m ,27 m 2 (teras) Zemin Tarası Zemin Tarası Balkon Oturma Odası Balkon Oturma Odası Mutfak Mutfak Salon Salon Oturma Odası Yatak Odası 2 Hol Giriş Holü Oturma Odası Yatak Odası 2 Hol Giriş Holü Banyo Banyo Banyo SALON : 26,24 m 2 MUTFAK : 14,15 m 2 EBV. YATAK ODASI : 11,25 m 2 EBV. BANYOSU : 4,51 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,61 m 2 OTURMA ODASI : 15,53 m 2 OTURMA ODASI BALKONU : 5,03 m 2 BANYO : 4,56 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,99 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 5,85 m 2 YATAK ODASI 2 : 9,69 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 9,26 m 2 HOL : 6,77 m 2 ZEMİN TERASI : 16,27 m 2 SALON : 26,24 m 2 MUTFAK : 14,15 m 2 EBV. YATAK ODASI : 11,25 m 2 EBV. BANYOSU : 4,51 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 4,61 m 2 OTURMA ODASI : 20,87 m 2 OTURMA ODASI BALKONU : 6,44 m 2 BANYO : 4,56 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,99 m 2 YATAK ODASI 1 BALKON : 5,85 m 2 YATAK ODASI 2 : 9,69 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 9,26 m 2 HOL : 6,77 m 2 ZEMİN TERASI : 16,27 m 2

40 4+1 DAİRE PLANI B Blok Tip 3 BRÜT: 185,31 m 2 Yatak Odası 2 Balkon Oturma Odası Balkon Yatak Odası 2 Salon Oturma Odası Mutfak Hol Ebv. Banyosu Banyo Giriş Holü SALON : 33,48 m 2 MUTFAK : 11,87 m 2 MUTFAK BALKONU : 7,54 m 2 EBV. YATAK ODASI : 12,90 m 2 EBV. BANYOSU : 3,71 m 2 EBV. YATAK ODASI BALKONU : 6,70 m 2 OTURMA ODASI : 14,65 m 2 OTURMA ODASI BALKONU : 7,68 m 2 BANYO : 4,58 m 2 YATAK ODASI 1 : 9,79 m 2 YATAK ODASI 2 : 10,86 m 2 YATAK ODASI 2 BALKON : 8,39 m 2 GİRİŞ HOLÜ : 4,99 m 2 HOL : 10,44 m 2

41 AVRUPARK TOKİ İŞTİRAKİ EMLAK KONUT GYO A.Ş. Kaynak Geliştirme Uygulamaları Kapsamında Yapılmaktadır.

42 avrupark.com

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi

Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi Bağlıca nın En Kapsamlı Projesi YAZICI GRUP / YAZICI İNŞAAT Yazıcı İnşaat, Hasan Yazıcı nın 1954 yılında Trabzon dan iş hayatına atılmak üzere yaptığı göçle başlamıştır. Başlangıçta taşeron olarak çalıştığı

Detaylı

İstanbul un orta yerinde 2. perde!

İstanbul un orta yerinde 2. perde! İstanbul un orta yerinde 2. perde! 2 Yukarıdaki görsel tanıtım amaçlı olup ARTAŞ teknik gereklilik olması halinde Emlak Konut GYO A.Ş. nin onayı ile değişiklik yapma hakkına sahiptir. 3 A B 4 Yukarıdaki

Detaylı

Kaliteli Yaşamın En Tepesi

Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli Yaşamın En Tepesi ì Kaliteli yaşamın, Kaliteli Yaşamın En Tepesi Kaliteli YaamnEn Tepesiî en tepesi! Beytepe, Yalova daki en önemli mimari eserlerden biri. Prestijli

Detaylı

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!..

İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest Menemen: Cumhuriyet Mah. 7508/1 Sok. No: 1 Koyundere Mevkii Menemen- İZMİR e-posta :info@nestyap.com 0 530 108 86 49 0 530 108 81 86 /nestyap www.nestyap.com İster YATIRIM!.. İster OTURUN!.. Nest

Detaylı

R üyalarınızın en güzel yorumu...

R üyalarınızın en güzel yorumu... R üyalarınızın en güzel yorumu... R üyalarınızın en güzel yorumu... 0212 501 76 76 www.monreveeyüp.com A şk-ı Eyüp İklimiyle, suyuyla, coğrafi yapısıyla tarih boyu insanlar için bir cazibe merkezidir Eyüp...

Detaylı

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ

2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ OCAK 2015 SAYI 5 www.yeniprojeler.com İNTERAKTİF PROJE GAYRİMENKUL YATIRIM DEKORASYON YAPI DERGİSİ 2014 ÜN EN İYİ 10 KONUT PROJESİ İNŞAAT 2015 TE TÖKEZLEYECEK Mİ? DUMANKAYA DAN D PLANI NEF TEN KOLAY YATIRIM

Detaylı

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu broşür tanıtım amaçlıdır. Yüklenici teknik açıdan gerekli gördüğü her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. BİR YAŞAM MOZAİĞİ TEPE MESA Tepe İnşaat Sanayi A.Ş., Bilkent Holding in amiral gemisi olarak güçlü mali yapısı, köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle, Türkiye de ve dünyada inşaat sektörünün öncü

Detaylı

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R

H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R H A L İ Ç T E Y A Ş A N A C A K Ç O K Ş E Y V A R Modern yaşam standartlarını yüksek kaliteyle sunan KRG İnşaat, çok seçkin bir projeye imza atıyor. Kentsel

Detaylı

75. YIL 75. YIL 75. YIL MAHALLESİ MAHALLESİ MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz

75. YIL 75. YIL 75. YIL MAHALLESİ MAHALLESİ MAHALLESİ ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR. Sizden Aldığımız Güçle Sultangazi için Çalışıyoruz BAŞKANDAN ŞEHİR HAYATI MAHALLE DE BAŞLAR Değerli hemşehrilerim! Mahalle kültürü geniş bir aile gibidir. Eğer bir mahallenin çocuğuysan, seni koruyacak, düştüğünde kaldıracak komşuların vardır. Kan bağına

Detaylı

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu

8 İstanbul Silivrisaray. Modern çağda hızla artan. Bahçesaray Gençlik Kulübü Kuruldu SOSYAL PAYLAŞIM ve İLETİŞİM GAZETESİ 0 (422) 238 54 54 SAYI: 2/2012 Ücretsizdir. Para ile satılmaz. Aile hekimi Necati Karaaslan ve öğretmen Ebru Hanım Kendi yiyeceklerini yetiştiriyorlar... Malatya Belediye

Detaylı

Ancak yüksektekiler bilir

Ancak yüksektekiler bilir Ancak yüksektekiler bilir Ona, çıkabileceğiniz yüksekleri söyleyin, size kim olduğunuzu söylesin!.. Çünkü onun, aşağılarla da, aşağıdakilerle de işi yok!.. O sadece yüksekler için; yükseklere göre!.. 03

Detaylı

Konsept & Factsheet Kış 2014-2015

Konsept & Factsheet Kış 2014-2015 Konsept & Factsheet Kış 2014-2015 Kategori: 5 Yıldız Açılış tarihi: Eylül 2007 Konsept: Ultra Herşey Dahil (24 saat) Yüzölçümü: 90.000 m² Mesafeler: Belek Çarşı 2 km, Havaalanı 35 km, Antalya Şehir Merkezi

Detaylı

İSTANBUL İMAR YÖNETMELİĞİ

İSTANBUL İMAR YÖNETMELİĞİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İSTANBUL İMAR YÖNETMELİĞİ Meclis Kararı Tarihi ve Sayısı : 15.06.2007-1512 Yürürlük Tarihi : 23.06.2007 (Değişik: 14.10.2011-2354 sayılı Meclis Kararı ile) (Değişik:

Detaylı

Zenginliğin mekânda yeni yansımaları: İstanbul da güvenlikli siteler

Zenginliğin mekânda yeni yansımaları: İstanbul da güvenlikli siteler 92 Zenginliğin mekânda yeni yansımaları: İstanbul da güvenlikli siteler Jean-François Pérouse* - A. Didem Danış** Yepyeni Bir İstanbul Düşü Müstakil, eskinin en güzel deneyimlerinden biri... Mahremiyeti,

Detaylı

YAZ FACT SHEET & KONSEPT

YAZ FACT SHEET & KONSEPT YAZ FACT SHEET & KONSEPT Konaklama Restaurant Bar Aktivite SPA Toplantı Genel Bilgiler Açılış Tarihi : Mayıs 2010 Adres : Alara Turizm Center Okurcalar-Alanya-Antalya Telefon : +90 242 510 07 07 Faks :

Detaylı

şahin: Pendik in yapısı kültür ve sanatla değişecek

şahin: Pendik in yapısı kültür ve sanatla değişecek MARMARA BELEDİYELER BİRLİĞİ YAYIN ORGANIDIR TEMMUZ 2015 - SAYI: 48 - ÜCRETSİZDİR www.marmara.gov.tr şahin: Pendik in yapısı kültür ve sanatla değişecek Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin bir doktor...

Detaylı

PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015. Kış güneşi...

PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015. Kış güneşi... PALOMA HOTELS KIŞ 2014-2015 Kış güneşi... 1 Kış dönemi ERKEN REZERVASYON indirimlerimizi kaçırmayın! Türkiye de kışın güzelliğini hafife almayın! Antalya da kış hem GÜNEŞLİ hem EĞLENCELİ. Gelin, bu kış

Detaylı

1/1000 ÖLÇEKLİ CENDERE VADİSİ D ALT BÖLGESİ UYGULAMA İMAR PLANI PLAN NOTLARI

1/1000 ÖLÇEKLİ CENDERE VADİSİ D ALT BÖLGESİ UYGULAMA İMAR PLANI PLAN NOTLARI 1/1000 ÖLÇEKLİ CENDERE VADİSİ D ALT BÖLGESİ UYGULAMA İMAR PLANI PLAN NOTLARI CENDERE VADİSİ D ALT BÖLGESİ 1/1000 UYGULAMA İMAR PLANI PLAN HÜKÜMLERİ 1. AMAÇ 1/5.000 ölçekli Cendere Vadisi Nazım İmar Planı

Detaylı

GAYRİMENKUL DEĞERLEME SEKTÖRÜNÜN HABERLERİ KENTSEL DÖNÜŞÜM YENİ 2B DÜZENLEMESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ. Değerlemede Öncü...

GAYRİMENKUL DEĞERLEME SEKTÖRÜNÜN HABERLERİ KENTSEL DÖNÜŞÜM YENİ 2B DÜZENLEMESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ. Değerlemede Öncü... GAYRİMENKUL DEĞERLEME SEKTÖRÜNÜN ARTIBIR MART HABERLERİ 2013 KENTSEL DÖNÜŞÜM YENİ 2B DÜZENLEMESİ YÜRÜRLÜĞE GİRDİ Değerlemede Öncü... Günümüzün en gözde mesleklerinden S.P.K. Lisanslı Gayrimenkul Değerleme

Detaylı

ARAŞTIRMA PROJESİ. Kağıthane Peyzajı : Yeni Bir Peyzaj Modeli Arayışı "Mesire" Kavramına Güncel ve Özgün Bir Yaklaşım

ARAŞTIRMA PROJESİ. Kağıthane Peyzajı : Yeni Bir Peyzaj Modeli Arayışı Mesire Kavramına Güncel ve Özgün Bir Yaklaşım ARAŞTIRMA PROJESİ Kağıthane Peyzajı : Yeni Bir Peyzaj Modeli Arayışı "Mesire" Kavramına Güncel ve Özgün Bir Yaklaşım Proje Yüklenicisi: B. Deniz Çalış Kural, Yrd. Doç. Dr. Ağustos 2008 2007-İstanbul. Bu

Detaylı

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor;

Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Mesleki tecrübemiz ve finansal gücümüzle, tüm dünya ile rekabet edebilecek kapasitedeki teknik ve idari kadrolarımızla çalışmalarımıza değer katıyor; Türkiye nin sınırları aşan gücünün bir simgesi olmaktan

Detaylı

YENİ BİR HAYATIN BAŞLADIĞI YER / 1

YENİ BİR HAYATIN BAŞLADIĞI YER / 1 YENİ BİR HAYATIN BAŞLADIĞI YER / 1 YENİ BİR HAYAT Filmin Başladığı Yer RİVA HILLS E HOŞGELDİNİZ 2 / / 3 LİFE STYLE YENİ ve FARKLI BİR HAYATA MERHABA! RAHATLIK, KONFOR, KEYİF VE EĞLENCE Alışılmışın dışında,

Detaylı

Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum

Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum Beş Exclusive Villa Gümüşlük, Bodrum Modern, mimari çizgilerin doğal güzellik ile buluşması Myndos Antik Kenti; kralların tarihteki eşsiz evi Mavi ve yeşilin gümüş yansımalar ile birleştiği panoramik bir

Detaylı

Çalışmanın şekli değişiyor!

Çalışmanın şekli değişiyor! Çalışmanın şekli değişiyor! Urban Station farklı bir biçimde çalı mak veya toplantı yapmak isteyenler için ofis hizmetleri sunan bir çalı ma alanıdır. Sosyal, canlı ama aynı zamanda sakin bir ortamda,

Detaylı

Tüketim Odaklı Mimarlığın Son Yıllardaki Yeni Ürünleri: Rezidanslar *

Tüketim Odaklı Mimarlığın Son Yıllardaki Yeni Ürünleri: Rezidanslar * MAKALE / ARTICLE Tüketim Odaklı Mimarlığın Son Yıllardaki Yeni Ürünleri: Rezidanslar * The New Products of Consumption-Oriented Architecture in Recent Years: Residences * Uygar YÜKSEL, 1 M. Tolga AKBULUT

Detaylı

KONYA. YÜZÖLÇÜMÜ 40.814 km² İLÇE SAYISI 31 BELEDİYE SAYISI 32 TOPLAM NÜFUS 2.108.808

KONYA. YÜZÖLÇÜMÜ 40.814 km² İLÇE SAYISI 31 BELEDİYE SAYISI 32 TOPLAM NÜFUS 2.108.808 KONYA YÜZÖLÇÜMÜ 40.814 km² İLÇE SAYISI 31 BELEDİYE SAYISI 32 TOPLAM NÜFUS 2.108.808 R. TAYYİP ERDOĞAN KURUCU GENEL BAŞKANIMIZ AHMET DAVUTOĞLU Genel BaşkanıMIZ ve başbakanimiz AK Parti olarak, 13 yılda

Detaylı

MEKÂNSAL PLANLAR YAPIM YÖNETMELİĞİ İKİNCİ BÖLÜM. Amaç, Kapsam ve Dayanak

MEKÂNSAL PLANLAR YAPIM YÖNETMELİĞİ İKİNCİ BÖLÜM. Amaç, Kapsam ve Dayanak MEKÂNSAL PLANLAR YAPIM YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam ve Dayanak Amaç MADDE 1 (1) Bu Yönetmeliğin amacı; fiziki, doğal, tarihi ve kültürel değerleri korumak ve geliştirmek, koruma ve kullanma dengesini

Detaylı

BALIKESİR DE TURİZMİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ:

BALIKESİR DE TURİZMİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ: BALIKESİR DE TURİZMİN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ: BALIKESİR TURİZM ÇALIŞTAYI RAPORU 19 NİSAN 2011 (Son Güncelleme: Ağustos 2012) 1 SUNUŞ Günümüzde tüm dünyada iktisadi kalkınma anlayışı değişmekte ve yerel aktörlerin

Detaylı