13. Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi. 18 Ocak 2011, Hilton 18 Ocak 2011, Hilton İstanbul İstanbul

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "13. Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi. 18 Ocak 2011, Hilton 18 Ocak 2011, Hilton İstanbul İstanbul"

Transkript

1 15. yıl 13. Ücret ve Ödül Yönetimi Zirvesi 18 Ocak 2011, Hilton 18 Ocak 2011, Hilton İstanbul İstanbul

2 P R O G R A M Hoşgeldiniz Alper Toper HRdergi Genel Müdürü Açılış konuşması: 2011, dünya ve Türkiye ekonomisine neler getiriyor? Prof. Dr. Taner Berksoy - Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Ücret Yönetiminde İstanbul Kafeterya Tekniği M. Yücel Atış - Prometheus Danışmanlık Genel Müdürü Çay kahve arası Ücret yönetimine çok yönlü bakış Oya Erci - British American Tobacco Ücret ve Ek Menfaatler Müdürü Konu başlığı duyurulacaktır Figen Karatan HSBC Çalışan İlişkileri, İşe Alım ve Ödül Yönetimi Grup Başkanı Perakendede ücretlendirmeye genel bakış Esra Daver CarrefourSA İK Direktörü & İcra Kurulu Üyesi Öğle yemeği Workshop ( ) Yıl: 2020 Konu: Ücret yönetimi Murat Demiroğlu PwC İK Hizmetleri Direktörü AVEA Star uygulamaları Nihat Fırat Avea İK Operasyonları ve Bordrolama Birim Müdürü Konu başlığı duyurulacaktır Göknil Akça Bristol Myers Squibb İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü Çay kahve arası Groupama da satış ekiplerinin prim yönetimi Esra Bozkurt Groupama İK dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Expat ücret yönetimi ve EFES uygulamaları Emre Kavukcuoğlu Efes Bira Grubu Ücret Sistemleri Müdürü Çay kahve arası HRdergi ücret araştırması 2011 sonuçları

3 Açılış konuşması: 2011, dünya ve Türkiye ekonomisine neler getiriyor? Prof. Dr. Taner Berksoy Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı 1966 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu yılında Cambridge (İngiltere) Üniversitesinden diploma,1975 yılında da İktisat doktorası aldı yılında Hacettepe Üniversitesi nde Doçent oldu.1987 yılında Marmara Üniversitesi ne katılarak yeni kurulan İngilizce İktisat Bölümü nün kuruluşunda Bölüm Başkanı olarak görev aldı yılında Profesör ünvanını aldı yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı yaptı yılında Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı olarak göreve başladı yıllarında Cumhuriyet Gazetesi nde, yıllarında da Radikal Gazetesi nde köşe yazıları yazmıştır.. AVEA Star uygulamaları Nihat Fırat Avea İK Operasyonları ve Bordrolama Birim Müdürü Nihat Fırat lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünde tamamlamıştır yılında iş hayatına başlayan Fırat, 5 yıl lojistik sektörün farklı bölümlerinde yer aldıktan sonra, kariyerinin son 12 yılında Finans başta olmak üzere çeşitli sektör ve firmalarda İnsan Kaynakları fonksiyonlarında görev almıştır. Mart 2006 tarihinden itibaren AVEA İnsan Kaynakları Grubu nda çalışmaya başlayan Fırat, Ocak 2008 den itibaren Avea da İnsan Kaynakları Operasyonları ve Bordrolama Birim Müdürü olarak, İK sistem geliştirmeleri, bütçeleme, ücretlendirme, yan haklar ve bordrolama hizmetlerinin operasyonlarının yürütülmesinden ve planlanmasından sorumludur.

4 Expat ücret yönetimi ve EFES uygulamaları Emre Kavukcuoğlu Efes Bira Grubu Ücret Sistemleri Müdürü 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Emre Kavukcuoğlu, çalışma hayatına yine aynı yıl, Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü nde İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başlamıştır. Daha sonra, 2006 yılı Mart ayında Efes Bira Grubu İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak atanmıştır. Emre Kavukcuoğlu 2009 yılından itibaren Efes Bira Grubu Ücret Sistemleri Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Sorumluluk alanları arasında, iş değerleme ve ücret yönetimi sistemleri ile expat çalışanların ücret ve yan haklar yönetimi yer almaktadır. İK Gündemi ve Human Capital Strategy başlıkları altında iki blogun kurucusu olan Emre Kavukcuoğlu evli ve bir çocuk babasıdır. Perakendede ücretlendirmeye genel bakış Esra Daver CarrefourSA İK Direktörü & İcra Kurulu Üyesi 1967 doğumlu Daver, yılları arasında Can Hastahanesi nde, Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Müdür Yardımcısı olarak çalışmış, daha sonra 2M Makina Mümessillik ve Ticaret A.Ş. nin yılları arasında Kurucu Ortaklığı ile İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yürütmüştür yılında, Amerika nın en büyük tekstil perakende zinciri olan Gap in Türkiye deki tedarik ofisinde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapmış ve yılları arasında yine aynı firmanın Akdeniz Bölgesi Tedarik Ofislerinden Sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütmüştür yılı Şubat ayından itibaren de CarrefourSA İnsan Kaynakları Direktörlüğü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir. Beyoğlu Anadolu Lisesi mezunu olan Daver, yüksek öğrenimini sırası ile Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi ve Londra, Richmond College de tamamlamıştır. Bekar ve 2 çocuk annesidir.

5 Groupama da satış ekiplerinin prim yönetimi Esra Bozkurt Groupama İK dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü nden mezun olan Esra Bozkurt, kariyerine aynı yıl Set Group Holding te İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı yılları arasında Phillip Morris SA da sırasıyla İşe Alım, Organizasyonel Gelişim, Eğitim, Ücretlendirme ve Sosyal Haklar alanlarında İnsan Kaynakları Yöneticisi pozisyonunda çalıştı yılında DHL Worldwide Express de göreve başlayan Esra Bozkurt, DHL Yönetim Geliştirme ve Eğitim Müdürlüğü görevini takiben yılları arasında DHL İnsan Kaynakları ve Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü görevini sürdürdü yılları arasında kariyerine Akbank ta İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak devam eden Esra Bozkurt, şu anda Groupama da İnsan Kaynakları ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Konu başlığı duyurulacaktır. Figen Karatan HSBC Çalışan İlişkileri, İşe Alım ve Ödül Yönetimi Grup Başkanı TED Ankara Koleji ve Ortadoğu Teknik Üniversitesi İş İdaresi bölümünden mezun olduktan sonra, İngiltere de Warwick Üniversitesi nde MBA yapan Figen Karatan, kariyerine Türkiye Bankalar Birliği nde başladı. Ardından TürkEximbank ta Kredi Analizi Departmanı nda Kıdemli Analist ve Interbank Ankara Şube de Kurumsal Bankacılık Yöneticisi olarak görev yapan Karatan, 1996 yılında girdiği Demirbank ta Dış İlişkiler Departmanı nda çalıştı yılından bu yana HSBC bünyesinde İnsan Kaynakları nda görev yapan Karatan, 2007 yılının Haziran ayından beri Çalışan İlişkileri, İşe Alım ve Ödül Yönetimi Grup Başkanı unvanını taşıyor.

6 Ücret yönetimine çok yönlü bakış BAT Afrika ve Ortadoğu Bölgesi olarak, ücret yönetimine temel oluşturan, iki basamaklı bir süreç geliştirdik. Bu süreç, bir ana, bir de ara gözden geçirme şeklinde iki alt süreçten oluşuyor. İki süreçte birbirinden farklı parametreler kullanıldığından, çalışan için ideal ücret seviyesini belirlerken, çok boyutlu bir metodoloji söz konusu. Bu da çalışanların ücretlerini birbiri ile karşılaştırmayı daha objektif hale getiriyor. Ayrıca toplam bütçeyi adil ve tutarlı bir şekilde çalışanlara bölmek için kurgulanmış bir sistem olduğundan, yöneticilerin işini de kolaylaştırmış oluyoruz. Oya Erci British American Tobacco Ücret ve Ek Menfaatler Müdürü Oya Erci, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü nden mezun olduktan sonra, kariyerine PwC İK Danışmanlığı bölümünde başladı. Ardından British American Tobacco da İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev yaptı. Halen Ücret ve Ek Menfaatler Müdürü olarak çalıştığı BAT de; ücretlendirme, uluslararası görevlendirmeler, İK bilgi sistemleri ve İK ortak hizmetler alanlarından sorumlu. Konu başlığı duyurulacaktır. Göknil Akça Bristol-Myers Squibb İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği nden mezun olan Göknil Akça, kariyerine aynı yıl Teba Şirketler Grubu nda Satınalma Mühendisi olarak başladı yılları arasında Schneider Electric de işe alım, eğitim, performans yönetimi, ücretlendirme ve yan hakları kapsayan İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştı yılında British American Tobacco nun İzmir Tire fabrika kuruluşunda İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev alan Göknil Akça, yılları arasında Carlsberg de İşe Alım ve Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı. Kariyerine yılları arasında Cadbury de İK Süreçleri ve Yetenek Gelişim Müdürü olarak devam eden Akça, Nisan 2009 dan bu yana Bristol-Myers Squibb de İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışmaktadır.

7 Ücret Yönetiminde İstanbul Kafeterya Tekniği M. Yücel Atış Prometheus Danışmanlık Genel Müdürü İşletme mezunu olan Atış, Ücret Yönetimi konusunda yüksek lisans yapmıştır. Doktora çalışmasına sıfır işsizlik ve rekabet yönetimi tezleri ile devam etmektedir. Profesyonel iş yaşamında sırasıyla; İnterbank ta Aday Bankacı, Kordsa da İK Uzmanı, STFA Holding de İK Müdürü, Başer- Colgate de İK Direktörü, Alcatel de İK Genel Müdür Yardımcısı, Koç Holding de İK Proje Yönetmeni olarak görev yapmıştır. Prometheus Danışmanlık Kurucusu ve Genel Müdürü olan Atış, SHRM, ACA, ICF, ESOP, ITAA, ISPI, AMA, SCIP, ASTD, The Outsourcing Institute üyesidir. Atış 2008 yılı Asya-Pasifik Küresel İnsan Kaynakları Liderlik Ödülünü almıştır. Farklı sektörlerde yerli-yabancı çok sayıda şirketin proje danışmanlığını yürüten Atış, Genel Müdürlük görevinin yanında, değişik şirketlerde Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görev yapmaktadır. Yayınlanmış çok sayıda makale ve araştırması bulunan Atış, iyi yönetici olmanın ipuçları, starlarla yaşamak, yeni mezunlar için işe girmenin ipuçları ve iş koçu isimli dört kitabını yayınlamıştır. WORKSHOP / Yıl: 2020 Konu: Ücret Yönetimi Katılımcı sayısı, ilk başvuran 25 kişi ile sınırlıdır. Workshop, diğer oturumlar devam ederken gerçekleşecektir. Murat Demiroğlu Direktör, PwC İnsan Kaynakları Hizmetleri yıllarında Coopers & Lybrand de İK Müdürü olarak çalışan Demiroğlu, 1998 de gerçekleştirilen birleşme sonrasında PricewaterhouseCoopers İnsan Kaynakları Hizmetleri Bölüm Yöneticisi görevini devralmıştır. Eylül 2010 dan beri Direktör olarak görev yapmaktadır öncesinde büyük ölçekli bir bankada, medya sektöründe faaliyet gösteren bir holdingde ve yabancı bir danışmanlık firmasının kuruluşundan sorumlu olarak çalışmıştır. Yönetici seçimi ve işe alımı, proje yönetimi, kurumsal gelişim çalışmaları; İK sistemleri, strateji ve politikalarının oluşturulması ve uygulaması gibi konularda danışmanlık yapan Demiroğlu, başta performans ve ücret yönetimi olmak üzere sistem kuruluşu / iyileştirilmesi, İK Değerlemeleri (HR Due Dilligince), ücret araştırmaları, kıyaslama ve eğitim konularında uzmanlaşmıştır. Yönetici yetiştirme programlarının tasarımı ve uygulaması, yapılandırma konularında da hizmet sunan Demiroğlu, yönetici rehberliği (executive coaching) konusunda da çalışmaktadır. Özel İstihdam Büroları Derneği kurucuları arasında yer alan Demiroğlu, PERYÖN, GEO (Global Equity Organization), Human Capital Institute üyesidir. Bilgi Üniversitesi İK Yüksek lisans ve Bilkent MBA programlarında eğitim kadrosundadır. Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Demiroğlu, Marmara Üniversitesi nde İK Yönetim ve Gelişimi konusunda yüksek lisans programının derslerini tamamlamıştır.

8 13. ÜCRET ve ÖDÜL YÖNETİMİ ZİRVESİ 18 Ocak 2011 / Hilton İstanbul FİRMA BİLGİLERİ Firma Adı : Firma Adresi: Posta Kodu: Telefon: Faks: FATURA BİLGİLERİ Fatura bilgilerim şirket bilgilerimle aynıdır. Şirket Ticari Ünvanı: Adresi: Vergi Dairesi ve Numarası : KAYDI VEREN KİŞİNİN BİLGİLERİ Adı Soyadı: Telefon: Tarih: İmza: KATILIMCI/LARIN BİLGİLERİ 1 Workshop (Katılım ilk başvuran 25 kişi ile sınırlıdır) Ücret : Kişi Başı Katılım Ücreti: 695 TL + KDV Ücret: Öğle yemeği, çay-kahve ikramları ve toplantıda dağıtılacak dokümanları içermektedir. HRdergi Aboneleri için Katılım Ücreti : 556 TL + KDV Dergi aboneliği kurum adına ise indirim bir kişi için geçerlidir. İndirim Politikası Aynı şirketten 2 kişilik katılımlarda kişi başı katılım ücreti : 625 TL + KDV 3 kişilik katılımlarda kişi başı katılım ücreti : 590 TL + KDV 4 kişi ve üzeri katılımlarda kişi başı katılım ücreti : 545 TL + KDV *Her koşulda indirim gruplarından sadece biri geçerlidir. İndirim grupları birleştirilemez. KDV oranı %18 dir. Ödemeleriniz için: Küre Eğitim Basın Yayın Org. Ltd. Şti. Kayıt İşlemi : T. İş Bankası Koşuyolu Şubesi (1170) Numaralı TL hesabı. Kredi Kartı ile ödemek için lütfen arayınız. IBAN: TR Lütfen katılım ücretini yatırarak, dekontu katılım formu ile birlikte 10 Ocak 2011 Pazartesi akşamına kadar, numaralı faksa Didem Şarlı dikkatine fakslayınız. Kayıt işleminin tamamlanabilmesi için ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. İptal ve Değişiklik Herhangi bir nedenle katılmama durumunda, 10 Ocak 2011 tarihine kadar yazılı olarak bilgi verilmesi durumunda ödenen ücretin tamamı 21 Ocak 2011 tarihinde iade edilir. 10 Ocak 2011 tarihinden sonra yapılacak iptallerde para iadesi yapılmaz ancak isim değişikliği kabul edilmektedir. HRdergi toplantı yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkını saklı tutar. Konuşmacılarda değişiklik olabilir. Tel Faks

12. Ücret Yönetimi Zirvesi

12. Ücret Yönetimi Zirvesi 12. Ücret Yönetimi Zirvesi 19 Ocak 2010, Salı Conrad Hotel, İstanbul Çalışan bağlılığını ve iş performansını artırmak için yan haklar ve ödül yönetimi... Bu zirveye katılmanız her zamankinden daha önemli!

Detaylı

14. Performans Yönetimi Zirvesi

14. Performans Yönetimi Zirvesi 14. Performans Yönetimi Zirvesi 28 Kasım 2012, İstanbul Marriott Hotel Asia Etkisi yüksek performans yönetimi Bu konferans, lider şirketlerin best practice uygulama çalışmalarıyla şirketinizde etkili ve

Detaylı

İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia

İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012,

Detaylı

8. Performans Yönetimi Zirvesi

8. Performans Yönetimi Zirvesi 8. Performans Yönetimi Zirvesi 22-23 Kasım 06 / İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel Ana Sponsor e-pazarlama Sponsoru Konaklama Sponsoru Ayrıntılı bilgi ve katılım için lütfen Kıymet ERDEM i arayınız

Detaylı

7.Yetenek Yönetimi Zirvesi

7.Yetenek Yönetimi Zirvesi 7.Yetenek Yönetimi Zirvesi 17 Ekim 2012, Çarşamba İstanbul Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 7. Yetenek Yönetimi Zirvesi Programı 17 Ekim 2012, Çarşamba 09.15-09.30 Hoşgeldiniz Alper Toper HRdergi Genel

Detaylı

24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul. Ana Sponsor. Konaklama Sponsoru. Resmi Sponsor. e-pazarlama Sponsoru

24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul. Ana Sponsor. Konaklama Sponsoru. Resmi Sponsor. e-pazarlama Sponsoru 24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Konaklama Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 24-25 Mayıs 2006 Ceylan Inter-Continental Hotel, İstanbul 09.30-09.45 09.45-10.45

Detaylı

17. EĞITIMCILER ZIRVESI

17. EĞITIMCILER ZIRVESI 17. EĞITIMCILER ZIRVESI 28 29 Mayıs 2014, İstanbul Marriott Hotel Asia Ana Sponsor Resmi Sponsorlar 17. Eğitimciler Zirvesi Programı 1 gün / 28 Mayıs Çarşamba 2 gün / 29 Mayıs Perşembe 09.15 09.30 Hoşgeldiniz

Detaylı

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul

9.Performans. Yönetimi Zirvesi. 27 / 28 Kasım 2007. Polat Renaissance Hotel İstanbul 9.Performans Yönetimi Zirvesi 27 / 28 Kasım 2007 Polat Renaissance Hotel İstanbul Ana Sponsor Resmi Sponsor Performans Sponsoru e-pazarlama Sponsoru 9. Performans Yönetimi Zirvesi Programı 27 Kasım 2007

Detaylı

İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı

İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı YETKİNLİKLERE DAYALI STRATEJİK ve ENTEGRE İKY UZMANLIK PROGRAMI 06 2. dönem www.hrdergi.com İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı 7 Hafta Sonu / Eylül - Aralık 2006 / Hilton ParkSA Yetkinliklere Dayalı Stratejik

Detaylı

10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ. 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul

10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ. 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul 10. EĞİTİMCİLER ZİRVESİ 06 07 HAZiRAN 07 / CROWNE PLAZA istanbul Robert Evangelista Yazar The Business of Winning İş Yaşamında Kazanmak için Ne Gerekiyor? Yazar ve danışman Robert Evangelista, The Business

Detaylı

10. Lojistik Yönetimi Zirvesi

10. Lojistik Yönetimi Zirvesi 10. Lojistik Yönetimi Zirvesi 9-10 Nisan 2008 Ceylan Intercontinental Hotel, İstanbul Sürekli Başarı için Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Yönetimi Ana Sponsor Oturum Sponsoru Basın Sponsoru Dağıtım Sponsoru

Detaylı

İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia

İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia İşi yönetmek olan herkes için, yeni nesil ile fark yaratmak... 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012 - İstanbul Marriott Hotel Asia Resmi Sponsorlar 3. İş Yaşamında Y Kuşağı Zirvesi 6 Eylül 2012,

Detaylı

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011

Fütürizm Okulu. Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Fütürizm Okulu Birinci Dönem Programı 15 Ekim 10 Aralık 2011 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile sektör ve fikir önderi

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 Sosyal Medya ve İnsan Kaynaklarının Geleceği İpek Aral KİŞİOĞLU - Kaynağım İnsan.com 10:15-11:15 Akışkan Düşünce Dinamiği: İK için Sosyal Ağlarda Değer Yaratmak Yrd. Doç. Dr.Aykut ARIKAN -

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşe Alımda Yeni Uygulama: Sosyal İşe Alım...! Sosyal İşe Alım Nedir? Medyada Online Mülakat Nasıl Uygulanır? İpek Aral KİŞİOĞLU - Kaynağım İnsan Sosyal İşe Alım Nedir? Sosyal İşe Alımın Faydaları

Detaylı

www.okul.pwc.com.tr Business School İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul www.okul.pwc.com.tr

www.okul.pwc.com.tr Business School İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul www.okul.pwc.com.tr İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı Nisan Mayıs 2013 İstanbul PwC İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı İnsan Kaynakları (İK) alanında çalışmaya başlamış yeni mezun veya bu alana yeni geçiş yapan tecrübeli

Detaylı

Business Network Center Turkey.

Business Network Center Turkey. 09:15-10:15 İşveren Markası ve İK Pazarlaması İlişkisi: İşveren Markası, İK Pazarlaması Nedir? Nasıl Kullanılır? İrem Önal - Saha Satış İK Müdürü - PepsiCo Türkiye 10:15-11:00 Tutarlı Bir İşveren Marka

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 18 Şubat 7 Nisan 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012

Fütürizm Okulu. İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012 Fütürizm Okulu İkinci Dönem Programı 4 Şubat 31 Mart 2012 Türkiye nin ilk ve tek Fütürizm Okulu, Kadir Has Üniversitesi, Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Fütüristler Derneği işbirliği ile 15 Ekim 2011 de başladı.

Detaylı

11.EğİtİmcİlEr ZİrvEsİ 28 29 mayıs 2008, Polat renaissance, İstanbul ÖĞRENİN KEŞFEDİN EĞLENİN ESİNLENİN TANIŞIN

11.EğİtİmcİlEr ZİrvEsİ 28 29 mayıs 2008, Polat renaissance, İstanbul ÖĞRENİN KEŞFEDİN EĞLENİN ESİNLENİN TANIŞIN 11.EğİtİmcİlEr ZİrvEsİ 28 29 mayıs 2008, Polat renaissance, İstanbul ÖĞRENİN KEŞFEDİN EĞLENİN ESİNLENİN TANIŞIN Günümüzde katı rekabet ortamında ayakta kalabilme savaşı verirken bir beceri yönetimi fonksiyonu

Detaylı

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması

IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması IDC Kamu BT Daire Başkanları Özel Buluşması 31 EKIM 1 KASIM 2013, KEMPINSKI DOME, BELEK - ANTALYA Zirve İş Ortakları Destekleyen Kuruluşlar ETKİNLİK PROGRAMI

Detaylı

İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı

İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı 7 Hafta Sonu / Mart - Haziran 2007 - Hilton ParkSA 07 1. dnem www.hrdergi.com YETKİNLİKLERE DAYALI STRATEJİK ve ENTEGRE İKY UZMANLIK PROGRAMI Yetkinliklere Dayalı Stratejik

Detaylı

Kurumsal Eğitim Günleri

Kurumsal Eğitim Günleri Kurumsal Eğitim Günleri 23-24 Mayıs 2012 - Conrad Hotel, İstanbul Türkiye de kurumsal eğitim yöneticilerini bir araya getiren tek etkinlik olan Eğitimciler Zirvesi şimdi Kurumsal Eğitim Günleri ne dönüşüyor.

Detaylı

Eğitim Kataloğu 2012

Eğitim Kataloğu 2012 Eğitim Kataloğu 2012 Yenilenen eğitim içerikleri Deneyimli eğitmenler Teoriden pratiğe dönüşen uygulamalar YÖNETİM-LİDERLİK KİŞİSEL GELİŞİM SATIŞ-PAZARLAMA Temel Yöneticilik ve Liderlik Koçluk İnsan Kaynakları

Detaylı

Business Network Center Turkey

Business Network Center Turkey İş hayatındaki rekabet her geçen gün daha zorlu bir hal almakta. Şirketler için verimli ve kaliteli olmak gereklilik-zorunluluk şartına dönüşmüş durumda. Günümüzde şirketler, işe uygun eleman seçmek ve

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

Business Network Center Turkey

Business Network Center Turkey Şirketlerde doğru işe alımı gerçekleştirebilmek için etkili mülakat tekniklerini kullanmak, adayların yetkinliklerini ve kurum profiline uygunluklarını değerlendirerek işe alım sürecini başarıyla tamamlamak

Detaylı

ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT. bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow

ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT. bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow 2 0 1 5 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT bugünü anlamak yarına ilham vermek understanding today inspiring tomorrow 2 0 1 5 5. ULUSLARARASI ETİK ZİRVESİ INTERNATIONAL ETHICS SUMMIT

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Mayıs 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Mayıs 2010 Önsöz Bu sayımıza; Okan Üniversitesi nde düzenlenen ve Sayın Serdar Günizi nin oturum başkanlığı yaptığı Bilgi Güveliği Paneli ile başlıyoruz. Bültenimizin ilerleyen sayfalarında bu ay düzenlediğimiz eğitimlerimiz

Detaylı

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor!

Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Fütüristler Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Türkiye'nin ilk Fütürizm Okulu, 3 Ekim Cumartesi günü başlıyor! Her biri 7 haftalık, iki bölümden oluşan ve tamamı 14 hafta sürecek Fütürizm

Detaylı