Hayat Yayıncılık İltş. Yap. Eğt. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Damla Yayınevi Bas. Yay. Dağ. Ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Hayat Yayıncılık İltş. Yap. Eğt. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Damla Yayınevi Bas. Yay. Dağ. Ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti."

Transkript

1 Hayat Yayıncılık İltş. Yap. Eğt. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Damla Yayınevi Bas. Yay. Dağ. Ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti. ER-PA Erdem Pazarlama Bas. Yay. Tic. Ltd. Şti. Mavi Ağaç Kültür Sanat Yayıncılık Baytan Yayınevi Ötüken Neşriyat A.Ş. Nesil Basım Yayın Gıda San. Tic. A.Ş. Aden Yayıncılık San. Tic. Ltd. Şti. Çelik Yayınevi San. Ve Tic. Ltd. Şti. Artı Yayın Dağıtım Matbaacılık Alioğlu Yayınevi Bilge Yayıncılık A.Ş. Bayrak Yayımcılık Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Birey Yayıncılık Ltd. Şti. Boğaziçi Yayınları A.Ş. Hayrat Neşriyat A.Ş. Hizmet Vakfı İktisadi İşletmesi Huzur Yayın Dağıtım Ltd. Şti. Erkam Yayın Ve Sanayi A.Ş. Gül Neşriyat San.Ve Tic. Ltd. Şti. (Osmanlı Yayınları) İnsan Yayınları Yay. Dağ. Paz. A.Ş. İnkılab Basım Yayım Org. Ve Tic. Ltd. Şti. İrfan Yayımcılık Ve Tanıtım Ltd. Şti. İz Yayıncılık Ltd. Şti. Merve Basın Yayın Dağ. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

2 Nehir Yayın Film Tan. San. Ve Tic. A.Ş. Pamuk Yayıncılık Matb. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Şamil Yayıncılık Tic. Ve San. Ltd. Şti. Şule Yayın Dağıtım Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ünlü Yayınevi Kitap Kırtasiye San. Ve Tic. Ltd. Şti. Zafer Basın Yayın San. Ve Tic. Ltd. Şti. Arı Sanat Yayınevi Cantaş Yayınları Çağrı Yayınları Gonca Yayınevi İşaret Yayınları Basım Yayın Organizasyon Kitabevi Sağlam Yayınevi Temel Yayınları Uysal Yayınevi Yay-Dağ Kitap Yayın Dağıtım Çamlıca Basım Yayın Ve Ticaret A.Ş. Karakutu Yayıncılık Sanayi Ve Tic. A.Ş. Saray Yayın Pazarlama Dağıtım Üsküdar Yayınevi Sözler Neşriyat San. Ve Tic. A.Ş. Semerkand Basım Yayın Dağ. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Fazilet Neşriyat Ve Ticaret A.Ş. İpek Yayın Dağıtım Paz. A.Ş. Yakamoz Yayıncılık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

3 Dergah Yayınları A.Ş. Nakkaş Prodüksiyon Yapım Ve Paz. Tic. Ltd. Şti. Leyla İle Mecnun Yayıncılık San. Ve Ltd. Şti. Edam Eğitim Dan. Ve Araştırmaları İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. Pınar Yayınları Tic. Ve San. Ltd. Şti. Menekşe Basım Yayın Kağıt. İnş. San. Galata Müzik Üretim Ve Yay. İletişim Sistemleri Yeni Asya Gazetecilik Matb. Ve Yay. San. Erguvan İletişim Hizmetleri Yayınevi Ve Dağ. R.N.K. Neşriyat Paz. San. Tic. A.Ş. Guraba Yayıncılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Üçdal Neşriyat Altın Bilgi Basım Yayın Eğt. Batu Kırtasiye Kağt. Ürün. Rek. Yay.San. Ve Tic. Ltd. Şti. Bilim Basın Yay. Gaz. Ve Kağt. San. Tic. A.Ş. Hikmet Neşriyat Dağıtım San. Ve Tic. Burhan Yayıncılık Turizm Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti. Bilsan Basın Yayın İletişim Dan. Ve Org. San. Tic. A.Ş. (Küre Yayınları) Nar Yayınları Müzik Film Ve Reklamcılık Ltd. Şti. Akçağ Basım Yayın Pazarlama A.Ş. Kapital Medya Hizmetleri Ensar Neşriyat Ticaret A.Ş. Türk Edebiyat Vakfı İktisadi İşletmesi Tavaslı Basın Yayın Ve Mat. San. Tic. Ltd. Şti. Türk Diyanet Vakfı Yay. Mtb. Ve Tic. İşlt.

4 Osmanlı Araştırmaları Vakfı İktisadi İşlt. Uğur Eğitim Pazarlama Ve Yay. A.Ş. Işık Yayıncılık Ticaret A.Ş. Kızkulesi Yayıncılık Tan. Eğt. Tur. Dan. San. Tic. Ltd. Şti. Beka Araş. Dan. Rek. Eğt. Yay. Ve Tic. Ltd. Şti. Beyan Yayınları Alem Ticaret Ve Yayıncılık Bilge Karınca Yayınları Epsilon Yayıncılık Hizmetleri Tic. Ve San. Ltd. Şti. Sosyal Yayınları Düşünce Kitabevi Kitap Kırtasiye Yay. Dağ. Mim Yayıncılık Matbaa Sinema Prod. Ve Tekstil Ltd. Şti. Parıltı Yayıncılık Kağıtçılık San. Tic. Ltd. Şti. Nun Yayıncılık Yeditepe Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti. Server İletişim Dan. Tan. Gaz. Ve Yay. San. Ticaret A.Ş. Adım İletişim Hizmetleri Ve Prod. Ltd. Şti. TÜRDAV A.Ş. Çıra Basın Yayın Org. Ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. Gençlik Yayınları Süeda Basım Yayın San. Ve Tic. A.Ş. Altınbaşak Neşriyat Basım Yay. San. Tic. Ltd. Şti. Başaran Eğitim Yayınları A.Ş. Da-Hi Basın Yayın Eğitim Hizmetleri Envar Neşriyat

5 İ.B.B. Kültür A.Ş. Sürat Basım Yayın Rek. Ve Eğt. Araç San. Tic. A.Ş. Timaş Basım San. Ve Tic. A.Ş. Kitapyurdu Yayın Ve İletişim Ltd. Şti. Kitsan Kitap Basım Yayım Dağıtım San. Meram Yay. Dağ. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Şefkat Yayıncılık Ve Hediyelik Eşya Ticaret Empati Yayınları Paz. Dağ. Yay. Mat. Rek. Hisar Yayınevi Söz Matbaacılık Yay. Rek. Org. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tav Dağıtım Pazarlama Mat. Bas. Yay. Ltd. Şti. Atlas Pazarlama Yayıncılık Yapımcılık Ltd. Şti. Bisiklet Yayıncılık Babıali Kültür Yayıncılığı Selis Kitaplar Özgü Yayıncılık Rek. Tan. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kayıhan Yayınları Karbey Yayıncılık Eğt. Ve Dan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (Kesit Yayınları) Rağbet Yayınları İstanbul Dağıtım A.Ş. İlgi Kültür Sanat Yayıncılık Vural Yayıncılık Kariyer Yayıncılık İletişim Eğitim Ve Sağ. Hiz. Bedir Yayınevi Bas. Yay. Mat. Bilş. Paz. San. Köprü Kitap Yayın Dağıtım

6 DBY Yayınları Ayfa Basın Yayın Dağıtım San. Ve Tic. Ltd. Şti. Sebat Bas. Yay. Dağ. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Çağdaş Basın Yayın Ve İltş. Hiz. Ltd. Şti. (Buruç Yayınları) Cevher Yayınevi Bilge Oğuz Basım Yayın Dağıtım Şelale Yayıncılık İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Mavi Lale Basım Yayın Ltd. Şti. Demir Kitabevi Çatı Yayıncılık Elektronik Bilgi Ve İltş. Sis. Dağ. Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. Yasin Yayınevi Dila Filmcilik Yay. Rek. Tan. Ve Paz. San. Tic. Ltd. Şti. C Planı Akademi Yayın Proje Merkezi Bilim Kültür Ve Sanat Derneği İkts. İşlt. Bilge Kültür Sanat Yayınları Dağt. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Beyza Müzik Basın Yayın San. Ve Tic. Ltd. Şti. ABC Ajans Film Müzik Yap. Paz. Ltd. Şti. Azim Dağıtım Kitap Basım Yay. Paz. Tic. A.Ş. Ayyıldız Ambalaj Matb. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Arz Prodüksiyon Yap. Yayın Paz. Dağ.. Ve Tic. Ltd. Şti. Altınoluk Yay. Ve San. Mam. Sesli Ve Görüntülü Yayınlar Bilgisayar Ürün. İm. Ve Tic. A.Ş. Albatros Yayıncılık Film Yap. Rek. Tic. Ltd. Şti. Ajans Yıldırım Yayın Prodüksiyon San. Tic. Ltd. Şti. AFM İletişim Ajans Org. Eğt. Ve Dan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Yesevi Yayıncılık Rek. Turz. Ve Film Yap. San. Tic. Ltd. Şti.

7 Dünya Yayıncılık Eğt. İltş. Turz. Nak. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Etüt Basın Yayın İletişim Fark Yayıncılık Özel Sağlık Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kılavuz Kitap Yayın Eğitim İnş. Turz. San. Tic. Ve Ltd. Şti. Kırk Kandil Yayınevi Mektup Basım Yayın Dağ. Paz. Tic. San. Ltd. Şti. Miraç Yayınları Nida Yayıncılık Paz. İç Ve Dış Ticaret Okyanus Basım Yayın Tic. Ltd. Şti. Rayiha İletişim Gıda Turizm Matb. Yay. Bil. Eğt. İth. İhr. Pa. San. Ve Tic. Tld. Şti. Sabır Yayıncılık Film Tanıtım Siyer Basım Yayın Ve Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti. Süleymaniye Vakfı İktisadi İşletmeleri Gezgin Kitabevi Global Yayın Dağıtım San. Tic. Ltd. Şti. Hidayet Yayınevi Hüner Yayınevi İstanbul Matbaacılık Pro. Yay. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Kalem Yayınevi (Beşikçi Yayınevi) Karma Kitaplar Basım Yayın A.Ş. Zaman Yayıncılık Pazarlama Ticaret A.Ş. Eylül Reklam Ambalaj Bas. Yay. Ve Gıda İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti. Seriyye Kırtasiye Yazılı Bas. Org. Tic. Ltd. Şti. İnsan Dergisi Yayın Dağıtım Bakış Basın Yayın Org. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

8 2 Kaynak Yayıncılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Ağaç Kitabevi Yayınları İnş. Taah. Gıda Taş. Ve Medical Araş. San. Ve Tic. Ltd. Şti Alvarlı Efe Hazretleri İlim Ve Sosyal Hizmetleri Vakfı Ataullah Efendi Tekkesi Büyük Doğu Yayınları Bas. Yay.. Prod. Ltd. Şti. Ekin Yayın Basım Dağıtım Ve Org. Tic. Ltd. Şti. Gelenek Kırtasiye Ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. Hobi Yayınevi Lacivert Yayıncılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Madve Yayın Dağıtım Pazarlama Marmara Üniversitesi İlahiyat Fak. Vakfı Mat. Yay. Tic. İşlt. Pati Eğitim Gereçleri Ve Elektrik San. Tic. Ltd. Şti Şenyıldız Yayıncılık Hediyelik Eşya Ve Tekstil San. Ve Tic. Ltd. Şti. Tenvir Neşriyat Matbaa Ve Kırtasiye İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Yağmur Yayınevi Küresel İletişim Merkezi Medya Yay. Bil. Ve İnternet Hiz. Tic. A.Ş. Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ekol Yay. Dağt. Eğt. İltş. Hiz. Ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Sarah Bilici Kitabevi Ravza Yayınları Erhan Yayınları Pozitif Basım Yayın Dağıtım Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Asya Basın Yayım Turizm Seyahat Org. Ltd. Şti. Tuğra Neşriyat Reklam Ve İş Elbiseleri Mema Yayıncılık İnşaat İthalat Ve İhracat Ltd. Şti.(Şami Yayınevi) Yolcu Yayınevi

9 Cennet Yayın Dağıtım Tahlil Yayınları Teorem Eğt. Bas. Yay. İth. Ve İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. İlgi Tanıtım Bas. Hiz. Ve Ticaret Ltd. Şti. (Özgün Yayıncılık) İsar Yayınları Motif Basın Yayın Dağ. Eğt. İltş. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Beyaz Balina Yayın Sanat Dağ. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Koridor Yayıncılık Sanat Dağ. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Temel Neşriyat Dağ. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Kilit Yayıncılık Ve Matbaacılık Sağlık Adası Yayınları Aksu Yayıncılık Eğt. Ve Dan. Hizmetleri Tusdata Yayıncılık Eğt. Dan. Sağ. Ve Bilg. Hiz. A.Ş. Legal Kitapevi San. Ve Tic. Ltd. Şti. Legal Yayıncılık Anonim Şirketi Orkide Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. İsabet Yayıncılık Eğt. Hiz. San. Tic. A.Ş. Feyza Eğitim Yayıncılık Tant. Turz. San. Ve Tic. A.Ş. Oğlak Yayıncılık Ve Reklamcılık Ltd. Şti. Erdem Yayınları Ticaret Ltd. Şti IQ Kültür Sanat Yayınları Ve Uluslararası Tanıtım Hiz. Tic. Ltd. Şti. Net Eğitim Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. Ferfir Eğitim Yayıncılık Ltd. Şti. Zambak Yayıncılık Ve Eğt. Gereçleri Tic. A.Ş. Pak Ajans Yay. Tur. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. (Nubihar Yayınları)

10 Akademi İstanbul Eğt. Yayıncılık Ve Danş. Hiz. (Akdem Yayınları) Asist Öğretim Kurumları A.Ş. Maide Yayıncılık Kubbealtı Akademisi Kültür Ve Sanat Vakfı Kubbealtı İktisadi İşletmesi Yunus Emre Yayınevi Yaran Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. Okumayı Teşvik Derneği Çapraz İnteraktif Eğitim Yayınları Ltd. Şti. Günyüzü Yayıncılık Bas. Dağ. Rek. Org. (Toplum Yayınları) BMB Yayın Kağıt Turizm Paz. San. Tic. Ltd. Şti. (Tahşiye Yayınları) Çerçeve Yayın Dağıtım San. Ve Tic. Ltd. Şti. Pamuk Ofset Matbaacılık Reklamcılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Paraf Yayınları İstanbul Fetih Cemiyeti İktisadi İşletmesi Feza Gazetecilik A.Ş. Lisans Yayıncılık Yılmaz Basım Yayın Ve Dağıtım Tic. Ltd. Şti. Kodlab Yayın Dağıtım Yaz. Ve Eğt. Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Nobel Akademik Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Birey Eğitim Yayınları Sanayi Tic. Ltd. Şti. BRY Matbaacılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. Etkin Öğretim Yayınları Ltd. Şti. Uyum Ajans Seda Yayınları Kültür Dergi Dağıtım Basın Yayın Ve Rek. Tic. Ltd. Şti. (KDD Yayınları)

11 Fatih Yayınları Yüksek Limit Eğitim Yayınları Eksen Yayıncılık Ve Eğt. Malz. San. Tic. A.Ş. Nefes Yayıncılık Eğitim Sağlık Ve Hiz. Rek. Turizm Org. San. Tic. A.Ş. Grup Yayıncılık Reklamcılık Ve Dış Tic. Ltd. Şti. Sahhaflar Kitap Sarayı Öğretmen Yayınları Deha Terapi Eğitim Ve Danışmanlık Ltd. Şti. (Adeda Yayıncılık) Muallim Neşriyat Dağıtım Paz. San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Şifa Yayınevi Ve Matbaacılık Neşeli Basım Yayın Dağ. Paz. San. Tic. Ltd. Şti. Sıradışı Analiz Yayınları Özel Eğt. Rek. Mat. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Tuğra Kitap Pazarlama Yay. Rekl. San. Tic. Ltd. Şti. Elti Ajans Matb. Bas. Yay. Rek. Gıda Ve San. Tic. Ltd. Şti. Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları TFM Müzik Film Yap. Yayıncılık İletişim Ve Org. San. Tic. Ltd. Şti. Bahar Yayıncılık Dağ. Matb. Rek. Ve Eğt. Hiz. Kırt. Bilg. San. Paz. Ltd.Şti Okuyanus Yayın Eğitim Dan. Tıbbi Malzeme Ve Reklam Hiz. San. Tic. Ltd.Şti Akademi Artı Yayıncılık Matbaacılık Hizmetleri İç Ve Dış Tic. A.Ş (Elma Yayınları) Antreman Yayıncılık Pazarlama Ve Eğitim Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti. Fanus Kitap Kadem Yapım Medya İlet. Piyasa Arş. Org. San. Tic.Ltd.Şti Yakın Plan Prodüksiyon Yayıncılık Ve Reklam Gözyaşı Sanat Merkezi Astroart Astroloji Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kartezyen Eğitim Basım Yayın Paz. Tic. Ltd. Şti.

12 Türkiye Dil Ve Edebiyat Derneği Zehra Yayıncılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisadi İşletmesi Geoturka Araştırma İletişim Hizmetleri Ve Yayıncılık Ltd. Şti. Aymir Yayın Basım Dağıtım Paz. Özel Eğt. Dersanecilik Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. Esma Yayınları İsam Yayıncılık Sosyal Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Akşit Kültür Ve Turizm Yayıncılık Dini Neşriyat Yayın Dağıtım Arapça Kitaplar İth. Ve Dağıtıcısı KRP Yayıncılık Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. Çanakkale Kitaplığı Arş. İnc. Biliş. Yay. Mat. Tic. Ltd. Şti. Kırmızı Beyaz Yayıncılık Ve Dağ. Hizm. Ltd.Şti Kollektif Kitap Bilişim Tasarım Ltd. Şti. Aydın Basın Yayın Dağıtım Ülke Yayın Haber Tic. Ltd. Şti. Ana Basın Yayın Gıda İnş. San. Ve Tic. A.Ş. Kelam Yayın Ve Dış Ticaret Demsan Özel Öğretim Kurumları Ulaştırma Ve Yayıncılık A.Ş. Ares Yayıncılık Kağ. Mat. Rek. Hiz. Ltd. Şti. İki A Yayıncılık Ve Dağ. Hiz. Tic. San. A.Ş. Gazel Medya Basım Yayın Hizmetleri Kashna Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti. İrşad Kitap Yayın Dağıtım Pazarlama Ve Tic. Ltd. Şti. Büyülü Dükkan (Büyülü Çizgi Roman) Mısra Yayıncılık & Deutsch Mit Spring

13 Dua Basım Yayın Ve Dağıtım Hiperlink Eğitim İlet. Yay. San. Paz. Ve Tic. Ltd. Şti. Helikon Yayıncılık İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Beşir Kitap Kırtasiye Yayın Dağıtım Siyer-i Nebi Eğitim Ve Araştırma Derneği İktisadi İşletmesi Bilişim Eğitim Hizmetleri Ve Tic. Ltd. Şti. Ofis24 Eğitim Araç Gereçleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. Çağlayan Basım Yayın Dağıtım Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Darülaceze Yayınları Yafa Yayınları Hikmet Fatih Bayhan Gündoğan Yayınları Basım San. Ve Tic. Ltd. Şti. Sebil Yayınevi Mehmet Selman Mısıroğlu Ve Ort.

01.06.2014-31.12.2014 TARİHLERİ ARASINDA VERİLEN KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGO VE ÇEKİLİŞ İZİNLERİ

01.06.2014-31.12.2014 TARİHLERİ ARASINDA VERİLEN KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGO VE ÇEKİLİŞ İZİNLERİ 01.06.2014-31.12.2014 ARASINDA VERİLEN KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGO VE İZİNLERİ SIRA AMACI DÜZENLEYEN YÜRÜTEN İZİN İZİN SAYISI İLAN ADI 1 Ticari İZMİT GAZ DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET 05/06/2014 1862-4689

Detaylı

3A EĞİTİM KURUMLARI 3B ÖZEL DERSHANECİLİK 3DAKADEMİ ANİMASYON VE GÖ

3A EĞİTİM KURUMLARI 3B ÖZEL DERSHANECİLİK 3DAKADEMİ ANİMASYON VE GÖ ÜYE İŞYERİ ADI 06 ZİRVE EĞİTİM HİZ.TURZ 21.YÜZYIL ÖZEL EĞİTİM HİZ 2KE TASARIM PROJE İNŞAAT TAA H 30AĞUSTOS İ.Ö.O. ETÜT VE 3A EĞİTİM KURUMLARI 3B ÖZEL DERSHANECİLİK 3DAKADEMİ ANİMASYON VE GÖ 4 AA EĞİTİM

Detaylı

Şehir İlçe İşyeri Adı Adres Telefon Numarası

Şehir İlçe İşyeri Adı Adres Telefon Numarası ADANA SEYHAN Pİ ANALİTİK DERSANELER ÇINARLI MAH. İNÖNÜ CD. SÜNNET KÖPRÜSÜSİTESİ 1000 (322) 363-1027 SAKARYA ERENLER GÜNSO İNŞ.GIDA EĞİTİM BAĞLAR MAH. 7132 SK. NO: 1 SAKARYA (264) 274-5283 ADIYAMAN GÖKKUŞAĞI

Detaylı

her kitap bir yolculuk

her kitap bir yolculuk her kitap bir yolculuk ETKİNLİK AJANDASI AÇILIŞ: AĞUSTOS SAAT: 30CUMARTESi 11:00 davetlisiniz... 30 AĞUSTOS-05 EYLÜL ZİYARET SAATLERİ: 10.00-22.00 SİVAS KENT MEYDANI 1 Sivas ellerinde kitap okunur AÇILIŞ:

Detaylı

TÜRK SOSYAL BİLİMLER DERNEĞİ

TÜRK SOSYAL BİLİMLER DERNEĞİ TÜRK SOSYAL BİLİMLER DERNEĞİ 12 U L U S A L S O S Y A L BİLİMLER KONGRESİ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KÜLTÜR ve KONGRE MERKEZİ 14-16 Aralık 2 0 1 1 PROGRAM 12. Ulusal Sosyal Bilimler Kongresi DÜZENLEME

Detaylı

2014 YılıNıN ilk SiNEMA DESTEKLEME KURUL KARARI AÇıKLANDı

2014 YılıNıN ilk SiNEMA DESTEKLEME KURUL KARARI AÇıKLANDı 332014 Sinema Genel Müdürlüğü 2014 YılıNıN ilk SiNEMA DESTEKLEME KURUL KARARI AÇıKLANDı Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Destekleme Kurulu, gündemindeki projeleri değerlendirmek ve ilke kararlarını belirlemek

Detaylı

Öğr.Gör. Hasan AKÇAY

Öğr.Gör. Hasan AKÇAY Öğr.Gör. Hasan AKÇAY Adres: Fen-Edebiyat Fakültesi, 63300 Şanlıurfa Telefon: 0414-318 30 00 Dahili: 3606 Email: hasanakcay88@hotmail.com 1963 yılında Trabzon ili, Arsin ilçesi, Çubuklu Köyü nde doğdu.

Detaylı

LİSANS MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER ADAYA AİT MEZUN OLUNULAN PROGRAM KODLARI NİTELİK KODU ÖĞRENİM KOŞULU

LİSANS MEZUNLARI İÇİN ARANAN NİTELİKLER ADAYA AİT MEZUN OLUNULAN PROGRAM KODLARI NİTELİK KODU ÖĞRENİM KOŞULU NİTELİK 4001 4003 4005 4007 4009 4011 4012 4013 4015 4016 4017 4019 4021 4023 4025 4027 4029 4031 4033 4035 4037 4039 4041 4043 4045 4047 4049 4051 Herhangi bir lisans programından mezun Türk Dili ve Edebiyatı

Detaylı

Türkiye nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin başarı öyküleri

Türkiye nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin başarı öyküleri Türkiye nin en hızlı büyüyen 100 şirketinin başarı öyküleri TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 2014 Mustafa Kemal Mh., Eskişehir Yolu (Dumlupınar Blv.) No:252, 06530 Ankara, Türkiye Telefon : +90

Detaylı

MEZUNİYET KODLARI ÖĞRENİM KOŞULU

MEZUNİYET KODLARI ÖĞRENİM KOŞULU 3001 3002 Herhangi bir önlisans programından mezun Adalet Meslek Eğitimi önlisans programından 9339 3003 3004 3005 3007 3008 3009 3011 3013 3015 3016 3017 Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek

Detaylı

İZMİR MEVCUT DURUM ANALİZİ 2013

İZMİR MEVCUT DURUM ANALİZİ 2013 İZMİR MEVCUT DURUM ANALİZİ İZMİR MEVCUT DURUM ANALİZİ Şehit Fethi Bey Cad. No: 49/ Birlik Plaza K: 5 Gümrük İZMİR T: () 489 8 8 F: () 489 85 5 www.izka.org.tr info@izka.org.tr Mevcut Durum Analizi İZMİR

Detaylı

20/02/2014 TARİH 9 SAYILI KARARA GÖRE ÖĞRETMENLİĞE KAYNAKLIK EDEN PROGRAM/BÖLÜM/DAL MEZUNLARININ ATANABİLECEĞİ ALANLAR(*)

20/02/2014 TARİH 9 SAYILI KARARA GÖRE ÖĞRETMENLİĞE KAYNAKLIK EDEN PROGRAM/BÖLÜM/DAL MEZUNLARININ ATANABİLECEĞİ ALANLAR(*) 20/02/2014 TARİH ve 9 SAYILI KARARA GÖRE ÖĞRETMENLİĞE KAYNAKLIK EDEN PROGRAM/BÖLÜM/DAL MEZUNLARININ ATANABİLECEĞİ ALANLAR (*) MEZUN OLUNAN YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMI/BÖLÜMÜ/DALI ATANABİLECEĞİ ALAN/ALANLAR

Detaylı

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI

TABLO-1. MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE DİKEY GEÇİŞ YAPILACAK YÜKSEKÖĞRETİM LİSANS PROGRAMLARI Program ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110018 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği 4 SAY 5 100110054 Okul Öncesi Öğretmenliği 4 EA 6 100110115 Biyoloji (İngilizce) 4 SAY 5 15, 17,

Detaylı

SIRA TESİS ADI TESİS KODU İL KODU 1 HUZUR ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ AŞ. 10011030 1 2 DOĞUŞ TIP MERKEZİ 10012011 1 3 GALERİA KULAK BURUN BOĞAZ MERKEZİ

SIRA TESİS ADI TESİS KODU İL KODU 1 HUZUR ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ AŞ. 10011030 1 2 DOĞUŞ TIP MERKEZİ 10012011 1 3 GALERİA KULAK BURUN BOĞAZ MERKEZİ SIRA TESİS ADI TESİS KODU İL KODU 1 HUZUR ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ AŞ. 10011030 1 2 DOĞUŞ TIP MERKEZİ 10012011 1 3 GALERİA KULAK BURUN BOĞAZ MERKEZİ 10012026 1 4 ONKO ANKARA ONKOLOJİ MERKEZİ VE SAĞ. HİZM.

Detaylı

MÜKEMMELLİK YOLUNDA 20 YIL...

MÜKEMMELLİK YOLUNDA 20 YIL... MÜKEMMELLİK YOLUNDA 20 YIL... 2010 Çalışma Raporu i MÜKEMMELLİK YOLUNDA 20 YIL... KalDer Çalışma Raporu-2010 İşbirliklerimiz: ii İÇİNDEKİLER MİSYON-VİZYON ii 2010 YILI DEĞERLENDİRMESİ 1 MÜKEMMELLİK YOLCULUĞU

Detaylı

DOĞAL KAYNAK SULARI. Sıra No İl İlçe Firma Adı Suyun Adı Suyun Nevi

DOĞAL KAYNAK SULARI. Sıra No İl İlçe Firma Adı Suyun Adı Suyun Nevi DOĞAL KAYNAK SULARI Sıra No İl İlçe Firma Adı n Adı n Nevi 1 Adana Karaisalı Marka Su ve Su Ürünleri,Gıda,Temizlik İnş.Taah.İth.İhr.San ve Tic.Ltd.Şti Dalga 2 Adana Pozantı Agthıa Grup Icecek ve Dagıtım

Detaylı

T.C. BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI

T.C. BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI T.C. BAŞBAKANLIK BASIN-YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI 2013 BİR BAKIŞTA TÜRK MEDYASI Yayın Sahibi T.C. Başbakanlık Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü adına Genel Müdür

Detaylı

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA ÖĞRETMEN OLARAK ATANACAKLARIN ATAMALARINA ESAS OLAN ALANLAR İLE MEZUN OLDUKLARI YÜKSEKÖĞRETİM

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA ÖĞRETMEN OLARAK ATANACAKLARIN ATAMALARINA ESAS OLAN ALANLAR İLE MEZUN OLDUKLARI YÜKSEKÖĞRETİM MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA ÖĞRETMEN OLARAK ATANACAKLARIN ATAMALARINA ESAS OLAN ALANLAR İLE MEZUN OLDUKLARI YÜKSEKÖĞRETİM PROGRAMLARI VE AYLIK KARŞILIĞI OKUTACAKLARI DERSLERE İLİŞKİN

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TEBLİĞLER DERGİSİ

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TEBLİĞLER DERGİSİ T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TEBLİĞLER DERGİSİ DESTEK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNCE AYDA BİR ÇIKARILIR İlk Çıkış Tarihi: 09/01/1939 CİLT: 77 AĞUSTOS 2014 SAYI: 2683 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI Meslekî ve

Detaylı

YABANCI DİL OLARAK TÜRKÇE ÖĞRETİMİ (YDTÖ)

YABANCI DİL OLARAK TÜRKÇE ÖĞRETİMİ (YDTÖ) YABANCI DİL OLARAK TÜRKÇE ÖĞRETİMİ (YDTÖ) Teaching Turkish as a Foreign Language (TTFL) Editörler Doç. Dr. Aziz KILINÇ Yrd. Doç. Dr. Abdullah ŞAHİN Ed. Doç. Dr. Aziz KILINÇ - Yrd. Doç. Dr. Abdullah ŞAHİN

Detaylı

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları

TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Yükseköğretim Lisans Programları TABLO-4. Merkezi Yerleştirme İle Öğrenci Alan Türü Kontenjan Yerleşen Aday Sayısı En Küçük En Büyük OBK En Küçük OBK En Büyük ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) 100110433 Diş Hekimliği Fakültesi MF-3

Detaylı

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi 1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi İçindekiler 2 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 İcra Başkanı nın Mesajı 4 Yaşar

Detaylı

İNTERNETTE YER ALAN TÜRKİYE DE YAYINLANMIŞ KAYNAKÇALAR Bülent Ağaoğlu İstanbul, 25 Şubat 2009 İÇİNDEKİLER KONULAR... 4 ARKEOLOJİ... 4 ARŞİVCİLİK... 4 ASKERLİK... 4 ASTRONOMİ... 5 BASIN... 5 BİLGİ TEKNOLOJİSİ...

Detaylı

BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ ALAN İŞYERLERİ LİSTESİ

BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ ALAN İŞYERLERİ LİSTESİ BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ ALAN İŞYERLERİ LİSTESİ SIRA NO TELEFONLARI İLAÇ UYGULAMA İZİN BELGESİ MESUL MÜDÜRÜN İLİ İŞYERİ ÜNVANI ADRESİ İŞ CEP TARİH SAYI ADI SOYADI ÜNVANI BELGE NO ADRES GSM

Detaylı

Simge Group Alarm, CCTV Kamera, IP Kamera ve Güvenlik Sistemleri Referanslarımız. Referanslarımız. No İşin Adı İşveren Detaylar 1 / 10

Simge Group Alarm, CCTV Kamera, IP Kamera ve Güvenlik Sistemleri Referanslarımız. Referanslarımız. No İşin Adı İşveren Detaylar 1 / 10 Referanslarımız No İşin Adı İşveren Detaylar 1 ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA EMNİYET ÖZEL GÜVENLİK MÜDÜRLÜĞÜ Özel ŞUBE Güvenlik MÜDÜRLÜĞÜ ÖZEL Şube GÜVEN Müd ENPRO MÜHENDİSLİK ENPRO MÜHENDİSLİK Şirket

Detaylı

MEZUN OLDUĞU YÜKSEK ÖĞRETİM PROGRAMI

MEZUN OLDUĞU YÜKSEK ÖĞRETİM PROGRAMI MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI EĞİTİM KURUMLARINA ÖĞRETMEN OLARAK ATANACAKLARIN ATAMALARINA ESAS OLAN ALANLAR İLE MEZUN OLDUKLARI YÜKSEK ÖĞRETİM PROGRAMLARI VE AYLIK KARŞILIĞI OKUTACAKLARI DERSLERE İLİŞKİN

Detaylı

Örnek Sözleşme Metinleri

Örnek Sözleşme Metinleri Örnek Sözleşme Metinleri Derleyen Ahmet Cemal RUHİ Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi ÖRNEK SÖZLEŞME METİNLERİ 3. Baskı Ankara, 2011 Örnek Sözleşme Metinleri Ahmet Cemal RUHİ Hukuk Kitapları

Detaylı

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Ara Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu MAYIS 2015

Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Ara Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu MAYIS 2015 Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş. 01.01.2015 31.03.2015 Ara Hesap Dönemine Ait Faaliyet Raporu MAYIS 2015 SERMAYE PİYASASI KURULU NUN II 14.1 SERMAYE PİYASASINDA FİNANSAL RAPORLAMAYA İLİŞKİN ESASLAR TEBLİĞİ

Detaylı

İndeks, Türkiye nin yerli ve yabancı seçkin konuşmacı profiline sahip tek konuşmacı ajansı.

İndeks, Türkiye nin yerli ve yabancı seçkin konuşmacı profiline sahip tek konuşmacı ajansı. İndeks, Türkiye nin yerli ve yabancı seçkin konuşmacı profiline sahip tek konuşmacı ajansı. Konuşmacı isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir. İndeks Konuşmacı Ajansı Kataloğu pdf dokümanının çözünürlüğü,

Detaylı

"Düşündüğünüzü değil, düşlediğinizi üretir."

Düşündüğünüzü değil, düşlediğinizi üretir. "Düşündüğünüzü değil, düşlediğinizi üretir." Teknolojimize, işimize duyduğumuz saygıya ve bize olan güveninize dayanarak, sizlerle kurduğumuz sarsılmaz dostluğun uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz...

Detaylı