Reform Grubu nun tüm mensupları bu temel değerlere ve iş prensiplerine uymayı inançlarının bir gereği kabul eder.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Reform Grubu nun tüm mensupları bu temel değerlere ve iş prensiplerine uymayı inançlarının bir gereği kabul eder."

Transkript

1

2 Temelleri 1994 yılında atılan Reform Grup, ilk firması olan Reform Spor sistemleri ltd. ile büyük yürüyüşünü başlattı. 21yılı aşan yolculukta 8 bini aşkın projeye imzasını atarak ulaşılması güç bir başarı örneği sergilemiştir. Hâlihazırda; Halı üretimi, Kauçuk üretimi, İnşaat -Taahhüt işleri, Çelik yapılar, Makine üretimi, Kimya sanayi, Spor ekipmanları üretimi ve Zemin döşeme sektörlerinde faaliyet göstermektedir. BİR DÜNYA MARKASI Üstün kalite anlayışı ve tecrübemizle oluşturduğumuz profesyonel üretim ve satış kadrosu, alanında uzman montaj ekiplerimiz Türkiye nin bütün illerinde, Dünyada (Orta Asya, Ortadoğu, Balkanlar, Avrupa, Afrika, Amerika ve Uzakdoğu) Yedi bölge ve 70 ülkede faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. KALİTEDE ÖNCÜ Grubumuz TSE, IAAF, ITF, FIFA, ISO 9001 vb. yerel ve uluslararası tüm sertifikalara sahiptir. Bu kaliteyi elde ederken yaptığımız ar-ge çalışmaları, kullandığımız modern teknoloji, hammadde ve yetişmiş insan kaynağı, bizi bu sektörde öncü konuma getiren en ayırt edici özelliktir. GÜÇLÜ BİR YAPI Grubumuz bünyesinde altı firma ve dokuz ticari marka bulunmaktadır. Reformsports Ltd, Refyapı, Hamle Ltd, Refrubber, İÇG Ltd, HM Lojistik, Refturf, Reform ekipman, Refziraat, Refkim, RMS ve Reffloor markaları adı altında hizmet vermektedir.2015 hedeflerimiz arasında diğer markalarımızın da şirketleştirilmesi vardır. ÜRETİCİ Reform Grup olarak; dört ana üretim bölümünden oluşan Tekirdağ Çorlu ve Bursa daki fabrikalarımızda aşağıdaki mamullerin üretimi yapılmaktadır. Çim Halı: Yıllık m2 üretim kapasitesine sahip olan bu bölümde futbol, tenis, golf, hokey ve dekoratif amaçlı her çeşit sentetik çim halı üretimi yapılmaktadır. Kauçuk: Yıllık m2 üretim kapasitesine sahip olan kauçuk bölümünde, spor zeminleri için kullanılan EPDM veya SBR den mamul Kauçuk; Karo, Parke, Rulo, süt ve at çiftlikleri için hayvan yatakları üretilmektedir. Çelik Konstrüksiyon: Yıllık m2 üretim yapan bu bölümde kapalı spor salonları, futbol sahaları, tenis kortları, tribün ve hayvan barınakları için çelik çatı sistemleri imalatı yapılmaktadır. Granül (SBR): Bursa daki tesislerimizde ise yıllık ton kapasiteyle granül üretimi yapılmaktadır.

3 DEĞERLERİMİZ; Yüksek Ahlak- İş ilişkilerimizde birinci temel prensibimiz yüksek ahlak anlayışıdır. Ahlakın ön planda olmadığı bir iş dünyasında güven esaslı sağlıklı ilişkiler kurulamaz. Buda ticarette verimi ve kaliteyi düşürür. Adalet- İş anlayışımızda en çok ben kazanayım anlayışı değil, adil ve dürüst bir şekilde biz kazanalım ilkesi prensibimizdir. Bu anlayışın egemen olmadığı ticari toplumlarda sömürü ve zulüm hâkim olur. Buda zengini daha zengin fakiri daha fakir yaparak sosyal adaletsizliğe sebep olur. Bu adaletsizliklerde toplumlarda çatışma ve huzursuzluğun kaynağıdır. İlkeli Rekabet- Vahşi kapitalist bir mantıkla değil, ahlaki prensiplere uygun, sömürgeci olmayan bir rekabet anlayışına sahibiz. İtibar ve Saygı- Onurlu olmayı bütün menfaatlerin önünde tutar, gururdan şiddetle kaçınırız. Hiçbir maddi menfaat bizim karşılıklı itibar ve saygınlık anlayışımızın önüne geçemez. Dayanışma- Tıpkı bir binanın tuğlaları gibi birbirimize sımsıkı kenetlenerek en üstün fedakârlık ve dayanışmayı ortaya koyan anlayışa sahibiz. İLKELERİMİZ; İnanç- Önümüze koyduğumuz hedefleri başaracağımız konusunda sarsılmaz bir inanca sahibiz. İstişare- Bir işe başlamadan gerekli görüşme ve istişarelerimizi yaparız.iş konularını görüşürken özgürce fikirlerimizi ifade eder, alınan kararları hepimizin ortak kararı kabul ederek uygularız. Azim- İşlerimizde önyargı ve tutuculuğa saplanmadan daima proaktif, atılgan ve istişarede alınan kararları bütün gücümüzle yerine getirmek için gayret sarf eden bir yapıya sahibiz. Sabır- İşlerimizi takip ederken hiçbir yılgınlık göstermeden işin hakkını vererek zamanında bitirmeyi esas alırız. Sadakat- Çalıştığımız kuruma, ekip arkadaşlarımıza, ülkemize ve davamıza sımsıkı bir bağlılığımız vardır. Ehliyet ve Liyakat- Görevi, işin gereğini yapabilecek donanımda olan, dürüst ve adalet anlayışına sahip insanlara veririz. Cesaret- İşlerimizde en güzel neticeyi alabilmek için gerektiğinde ölçülü ve hesaplı risk almaktan kaçınmayız. Müşteri Memnuniyeti- Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak ölçer ve ona göre çözümler üretiriz. Sosyal sorumluluk ve Çevre Bilinci- Toplumumuza ve çevremize karşı son derece duyarlıyız. Kendimizi, şirketimizi, ülkemizi, tabiat ve insanlık değerlerini korumak ve yüceltmek için var gücümüzle çalışırız. Reform Grubu nun tüm mensupları bu temel değerlere ve iş prensiplerine uymayı inançlarının bir gereği kabul eder.

4

5 İdari Kadro İhracat İç Piyasa Mali İşler Teknik İhale Satın alma Lojistik

6 Çim Halı Kauçuk Granül Çelik Konstrüksiyon

7 Temelleri 1994 yılında atılan Reform Spor Sistemleri Ltd., 21 yıllık yolculuğunda, değişimin öncüsü olarak sadece Türkiye de değil Dünyada sektörünün lider firmalarından biri olmuştur. Yaptığı spor tesislerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Reform Sports, Türkiye nin her şehrinde ve Dünya nın 70 ülkesinde sekiz bini aşkın futbol sahası, kapalı ve açık spor salonları, tenis kortları, golf sahaları, hokey sahaları ve atletizm pistleri inşa etmiştir.

8 İnşaat alanında faaliyet gösteren Refyapı; stadyum inşaatları, toplu konutlar, çelik ve betonarme yapı sistemleri, altyapı işleri, kara ve demir yolları, kanalizasyon, içme suyu şebeke inşaatları, otel, motel ve konaklama tesisleri, benzin istasyonları, turistik tesisler gibi geniş bir alanda çalışan global bir Reform Group markasıdır.

9 2009 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, her tür spor sistemlerinin üretimi için hammadde, malzeme ithalatı ile spor ekipmanlarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

10 Uluslararası bir marka olan Refrubber; atletizm pistleri, yürüyüş yolları, karo kauçuk, rulo kauçuk ve dökme tartan sektöründe saygın bir konuma sahiptir. TS-EN , IAAF ve ITF gibi uluslararası sistem ve kalite belgelerine sahip olan Refrubber, sürekli yükselen başarı grafiği ile çalışmalarına devam etmektedir.

11 2008 yılında faaliyete geçmiş olan HM Lojistik grubumuzun tüm araç, gereç ve lojistik ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Önümüzdeki yıllar içerisinde uzun vadeli ve önemli hamleler hedefleyen şirketimiz tıpkı reform spor sistemleri gibi Türkiye de ilkleri hedeflemektedir.

12 2011 yılında kurulan şirketimiz alüminyum cephe kaplama sistemleri, tarihi ve turistik binaların restorasyonları, çocuk oyun parkları, semt parkları, bahçe ve çevre düzenleme işleri alanında faaliyet göstermektedir.

13 Reform Group bünyesinde yer alan Refturf, faaliyet gösterdiğimiz sentetik çim halı imalatı sektöründeki markalarımızdan birisidir. Kalite ve müşteri taleplerine odaklı bir üretim anlayışını benimseyen Refturf TSE-EN , FIFA star 1 ve FIFA star 2 Hijyen, Gost-R kalite belgelerine sahiptir. Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Refturf, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyada sentetik çim endüstrisine yön vermektedir.

14 Spor ve endüstriyel zemin sistemlerinde kullanılan kimyasal bileşenlerin üretimini yapan ve tanınan bir yapı kimyasalı markası olan Refkim, atletizm pistleri ve modüler kauçuk elemanlarında kullanılan binder, yapıştırıcı ve çeşitli zemin boyalarının (Epoksi, Poliüretan, Akrilik vb.) üretimini yapmaktadır.

15 Spor tesislerinde kullanılan ekipmanları üreten Reform Equipment, bir olimpiyat kompleksinde bulunması gereken tüm araç ve sistemlerin üretim, tedarik ve montajını dünya standartlarında yapmaktadır.

16 Reform Group bünyesinde faaliyet gösteren Reffloor; hastane, otel ve kapalı spor salonlarında kullanılan, PVC, poliüretan, akrilik, ahşap parke, puzzle gibi malzemeler ile iç ve dış mekanlarda kullanılan zemin döşemelerini imal etmektedir.

17 Reform Makine Sanayi (RMS), atletizm pistlerinin yapımında kullanılan finişer, mikser, çizgi makineleri, halı sahalarda kullanılan top açma makineleri, kum ve granül aparatları, bakım makineleri üretir. Dünya nın dört bir tarafına ihracat yapan RMS, ürün yelpazesini her geçen gün genişleterek büyümeye devam etmektedir.

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48 VİZYONUMUZ Grup yönetimi ve çalışanlarımızla birlikte hep daha iyiyi ve güzeli ortaya koymak için; teknolojik ve bilimsel yatırımlarla sürekli desteklenen ürün ve hizmet yapısını geliştirerek, reformcu ve küresel sektör beklentilerine uygun ürün ve hizmetlerimizle en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak, bölgesel pazarlarda lider, dünya çapında etkin ve öncü, sosyal sorumluluklarının bilincinde, dünya rekabetinde en önde, sürekli gelişen ve büyüyen bir dünya şirketi olmaktır. MİSYONUMUZ İnançlı ve azimli bir kadroyla, büyük hedeflere kilitlenmiş bir anlayışla ülkemize ve insanlığa adil ve paylaşımcı ticari bir ruh kazandırmaktır. Bunu yaparken, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızın maddi ve manevi olarak kalkınmasını ve refah seviyelerinin yükselmesini esas kabul ederiz. Misyonumuzun temel ilkesi, gelecek nesillere daima en önde ve sürekli gelişip büyüyen bir dünya şirketi bırakmaktır. Ka ı a ınız için ü iz

ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 2 ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 3

ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 2 ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 3 ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 2 ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 3 ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 2 ittifak HOLDiNG FAALiYET RAPORU / 2011 // 3 içindekiler KONSEPT FOTOĞRAFLARI

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur...

Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... Büyük keşifler tecrübe ve bilgi ile hayat bulur... İçindekiler Başkan ın Mesajı Akfa Holding Hakkında Vizyon ve Misyon Kilometre Taşları Yurtdışı Ofisler & Hedef Pazarlar 7 9 10 11 12 Bilgi Grubu 14 Akfa

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU www.kibar.com İÇİNDEKİLER RAPOR HAKKINDA 3 MesajLAR 4 Kibar Grubu 6 Çalışma Hayatı Çevre Bilincimiz Topluma Kattığımız Değer 16 19 24 2 RAPOR HAKKINDA Bu rapor, Küresel İlkeler

Detaylı

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.

Çelikten Gelecek. 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr. erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline. Çelikten Gelecek 1965 ten bugüne... İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. www.erdemir.com.tr erdemir.sales@erdemir.com.tr / www.erdemironline.com İçindekiler Türk Demir Çelik Sektörünün Öncü Kuruluşu

Detaylı

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak...

ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... Sürdürülebilirlik Raporu ilerlemenin yolu her zaman ileri bakmak... İçindekiler 2 Yönetiṁ Kurulu Başkanı ndan Mesaj 4 Vizyon, Misyon, Hedef ve İlkeler 6 Kısaca Otokar 8 Otokar ın Rekabet Avantajları 10

Detaylı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı

Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı 1 Bölüm 1 - Raporun Amaç ve Kapsamı İlerleme Bildirimi Bu rapor, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi için yıllık ilerleme bildirim (COP) koşullarını ve gelişimini açıklamayı hedeflemektedir.

Detaylı

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU

UĞUR ȘİRKETLER GRUBU TANITIM KİTİ UĞUR ȘİRKETLER GRUBU Uğur Șirketler Grubu nun temeli, amiral gemisi olan Uğur Soğutma nın 1954 te Nazilli de dondurma makineleri üretimine bașlaması ile atılmıștır. Geçen yıllar içinde soğutmadan,

Detaylı

85. Yılımızı Kutluyoruz!

85. Yılımızı Kutluyoruz! S AY I 37 MAYIS 2012 anada Truva Kiremit Çatı ve Cephe Dünyası Türkiye nin bir Numaralı Kiremidi 1927 den beri... Sistemleri 85. Yılımızı Kutluyoruz! 1927 yılında Eskişehir'de temelleri atılan,günümüzde

Detaylı

1968 den beri yarınları üretiyoruz...

1968 den beri yarınları üretiyoruz... 2012 FAALİYET RAPORU 1968 den beri yarınları üretiyoruz... Zor yıllarda, kısıtlı imkanlarla yola koyulduk. Büyük hayallerle çıktığımız başarı yolunda gurur duyduğumuz geçmişimizi yanımıza alıp hiç durmadan

Detaylı

İÇİNDEKİLER. DEĞERLENDİRMELER 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu Başkanı ile Söyleşi 18 İcra Kurulu

İÇİNDEKİLER. DEĞERLENDİRMELER 10 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 12 Yönetim Kurulu 14 İcra Kurulu Başkanı ile Söyleşi 18 İcra Kurulu VESTEL ELEKTRONİK 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER BİR BAKIŞTA VESTEL ELEKTRONİK 2 Kısaca Vestel Elektronik 4 Vestel in Küresel Operasyonu 6 2011 Yılına Hızlı Bir Bakış 8 Bir Bakışta Zorlu Grubu DEĞERLENDİRMELER

Detaylı

iklim dünya save karbon bitkiler ürün ayak izi emisyon ekoloji yenilebilir alternatif korumak su rüzgar orman world

iklim dünya save karbon bitkiler ürün ayak izi emisyon ekoloji yenilebilir alternatif korumak su rüzgar orman world Yaşar 2012 Sürdürülebilirlik Raporu koruma hava energy dünya save alternatif karbon bitkiler emisyon iklim ayak izi su rüzgar sürdürülebilir toplum enerji tree korumak yenilebilir sürdürebilirlik ekosistem

Detaylı

Siemens AG Yönetim Kurulu üyeleri Zürih Sigorta Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ömer Sabancı Holding Yönetim Kurulu Baş.

Siemens AG Yönetim Kurulu üyeleri Zürih Sigorta Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Ömer Sabancı Holding Yönetim Kurulu Baş. DAVETLİSİNİZ: 29.01.2013 Salı günü (yarın) İstanbul Four Seasons Hotel de, (Beşiktaş) Elektrik ve Elektronik Sanayi Strateji Belgesi Tanıtım Toplantısı yapılacaktır. Toplantıya ilişkin elektronik davetiye

Detaylı

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi

1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi 1- Yaşar 2010 BM Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Bildirimi İçindekiler 2 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 3 İcra Başkanı nın Mesajı 4 Yaşar

Detaylı

İÇDAŞ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 daha iyi bir yaşam için...

İÇDAŞ SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 daha iyi bir yaşam için... daha iyi bir yaşam için... www.icdas.com.tr RAPORUMUZ HAKKINDA İÇDAŞ olarak ikinci sürdürülebilirlik raporumuz ile 2012-2013 yıllarına ait ekonomik, çevresel ve sosyal performansımızı ortaya koyan faaliyetlerimizi

Detaylı

Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2007-2009

Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2007-2009 Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2007-2009 2 Zorlu Holding Küresel İlkeler Sözleşmesi İlerleme Raporu 2009 İçindekiler 01 Küresel İlkeler Sözleşmesi (Global Compact) 03 Raporun Kapsamı 04 Zorlu

Detaylı

TÜREB DERGİ 01. Taner Yıldız. RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu. RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya

TÜREB DERGİ 01. Taner Yıldız. RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu. RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya DERGİ 01 Yıl 1 / Sayı 01 Mart / Nisan / Mayıs 2015 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız RÖPORTAJ TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Halil Mazıcıoğlu RÖPORTAJ TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya

Detaylı

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU

SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON PROJE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PİYASA DANIŞMANI RAPORU 10 Haziran 2013 Piyasa Danışmanı İçindekiler 1 Raporun Konusu... 5 2 Şirketi Tanıtıcı Bilgiler...

Detaylı

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009

Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 Çalışma var! Faaliyet Raporu 2009 20 Kurum Profili ve Ortaklık Yapısı 22 Vizyon, Misyon ve Kurumsal Değerler 24 Dünyada ve Türkiye de İnşaat Sektörü 30 Kısaca Bilkent Holding 34 Kısaca Tepe İnşaat 40

Detaylı

yeniliklerin öncüsü Türkiye nin ilk boya fabrikası olarak kurulan Dyo Boya, sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak güçlü bir yer edinmiştir.

yeniliklerin öncüsü Türkiye nin ilk boya fabrikası olarak kurulan Dyo Boya, sektöründe yeniliklerin öncüsü olarak güçlü bir yer edinmiştir. Dyo Boya Faaliyet Raporu 2009 içindekiler 2 Kısaca Dyo Boya 3 Türkiye nin İlk Boya Fabrikası Olan Dyo Boya nın Tarihinden Satırbaşları 4 Dyo Boya nın Rekabet Avantajları 5 Dyo Boya nın ilk leri 6 Rakamlarla

Detaylı

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu

36. YAPI FUARI. Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome. G-Pan. Bayilerle Söyleşi. Yıldız Ürün. azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Ücretsizdir Üç Ayda Bir Yayımlanmaktadır Nisan - Haziran 2013 Yıl: 1 Sayı: 4 SÖYLEŞİ azaksu mimarlık Zehra Aksu - Adnan Aksu Bayilerle Söyleşi G-Ext in Doğayla Muhteşem Uyumu Rases Hippodrome Yıldız Ürün

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İTTİFAK HOLDİNG 2 25 yıldır kapılar açıyoruz! Kolektif hareket etmenin en güzel örneklerinden birisi olan ve kapılarını her zaman herkese açık tutan İttifak, çeyrek asırdır, birlikteliğin

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU İTTİFAK HOLDİNG 2 25 yıldır kapılar açıyoruz! Kolektif hareket etmenin en güzel örneklerinden birisi olan ve kapılarını her zaman herkese açık tutan İttifak, çeyrek asırdır, birlikteliğin

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2013 İÇİNDEKİLER 3 RAPOR HAKKINDA 11 AKSA HAKKINDA 20 YÖNETİŞİM 36 SÜRDÜRÜLEBİLİR OPERASYONLAR 53 ÇEVRE 67 İNSAN KAYNAKLARI 87 TOPLUM 93 PERFORMANS TABLOLARI 101 GRI GÖSTERGELERİ

Detaylı

ISSN 2149-2581 YIL: 01 SAYI: 01 NİSAN 2015 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DERGİSİ. İnsan hayatı maddi anlamda ölçülmez. İş Sağlığı ve Güvenliğine Genel Bakış

ISSN 2149-2581 YIL: 01 SAYI: 01 NİSAN 2015 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DERGİSİ. İnsan hayatı maddi anlamda ölçülmez. İş Sağlığı ve Güvenliğine Genel Bakış ISSN 2149-2581 YIL: 01 SAYI: 01 NİSAN 2015 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DERGİSİ 10 6 İş Sağlığı ve Güvenliğine Genel Bakış İnsan hayatı maddi anlamda ölçülmez İstanbul Ankara Burdur Isparta Konya Gaziantep

Detaylı

MLS HOLDİNG BM KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESI İLERLEME RAPORU 2013. Global Compact 2013 Yılı İlerleme Raporu

MLS HOLDİNG BM KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESI İLERLEME RAPORU 2013. Global Compact 2013 Yılı İlerleme Raporu Global Compact 2013 Yılı İlerleme Raporu İÇİNDEKİLER 01 Raporun Kapsamı Sunuş 02 Şirketin Tarihçesi 03 Başkanın Mesajı Şirket Profili 04 Vizyonumuz /Misyonumuz/ İş Yapma Metotlarımız Rapor Profili 05 İnsan

Detaylı

Büyükdere Caddesi No: 163 34394 Zincirlikuyu, Şişli - İstanbul T: (0212) 306 50 00 F: (0212) 306 56 00 www.calik.com

Büyükdere Caddesi No: 163 34394 Zincirlikuyu, Şişli - İstanbul T: (0212) 306 50 00 F: (0212) 306 56 00 www.calik.com Büyükdere Caddesi No: 163 34394 Zincirlikuyu, Şişli - İstanbul T: (0212) 306 50 00 F: (0212) 306 56 00 www.calik.com facebook.com/workentainment twitter.com/workentainment Tüm içerik hakları Çalık Holding

Detaylı

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding

HAKKIMIZDA. Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding HAKKIMIZDA Gencer Grup, 1976 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2013 yılında holdingleşme sürecini tamamlayarak GNCR Holding adıyla yoluna devam etmektedir. Holding bünyesinde; Gintem Madde Yönetimi

Detaylı

İŞ MODELLERİ. Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Kurumsal Sosyal Sorumluluk Uygulamaları

İŞ MODELLERİ. Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Kurumsal Sosyal Sorumluluk Uygulamaları İŞ MODELLERİ Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Kurumsal Sosyal Sorumluluk Uygulamaları Hazırlayan: İTKİB Mayıs 2012 İstanbul Birleşmiş Milletler Ortak Programı MDG-F (Binyıl Kalkınma Fonu) 2067,

Detaylı

Topraktan Alıyoruz... Yıldır Gücümüzü. Yurt Dışı Fuarları. Yurt Dışı Bayi Gezilerimiz. Eğitim toplantılarımız. 36. Turkey Build Yapı Fuarı

Topraktan Alıyoruz... Yıldır Gücümüzü. Yurt Dışı Fuarları. Yurt Dışı Bayi Gezilerimiz. Eğitim toplantılarımız. 36. Turkey Build Yapı Fuarı BAŞAK ÇATI & CEPHE SİSTEMLERİ ÜCRETSİZ YAYINIDIR. SAYI: 13 YIL: 2014 45 Yıldır Gücümüzü Topraktan Alıyoruz... Yurt Dışı Fuarları 7.Pişmiş Toprak Sempozyumu Yurt Dışı Bayi Gezilerimiz Sponsorluklarımız

Detaylı