ŞENİZ ÇELİK SPOR OKULLARI KOORDİNATÖRÜ İLETİŞİM :

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "ŞENİZ ÇELİK SPOR OKULLARI KOORDİNATÖRÜ İLETİŞİM : 0 533 571 61 93"

Transkript

1

2 ŞENİZ ÇELİK SPOR OKULLARI KOORDİNATÖRÜ İLETİŞİM :

3 SPORTİF OYUNLAR 29 Eylül 2014 Pazartesi günü başlıyor. Oyunun; tüm çocukların doğasında bulunduğu ve bedensel, sosyal gelişiminde önemli bir rol oynadığı kabul edilen bir gerçektir. Oyunun içerisinde eğlendiğini hisseden çocuk, aslında bilinçli ve planlı olarak bedenin farklı bölümlerini geliştirmek, koordinasyonunu artırmak, beden ağırlığını kullanarak vücuduna güç kazandırmaktadır. Çocuklarımız tanımlı ders saatleri dışında da SOSYAL GELİŞİMLERİNİ öğretmen gözetiminde deneyimlime fırsatı bulacaklardır. Sosyal ve bedensel gelişimini yaşına uygun düzeye getirmek isteyen ya da ek çalışmalar ile erkenden bir sportif branşın teknik alt yapısını almaya hazır olan tüm yaş tüm çocukları bekliyoruz. Çalışmalar, PAZARTESİ- CUMA günleri arasında gerçekleşecektir. Çalışma alanı:gelişim Koleji Cimnastik Salonu. Aylık ücret : Servisli: tl, Servissiz: tl Ödemelerin her ay başında muhasebe birimine yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti; öğrenciler çalışma bitiminde servis hostesleri eşliğinde OKULDAN alınıp EVİNE EN YAKIN NOKTAYA BIRAKILIR. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAK: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir). Spor Okullarında Beden Eğitimi Ders Kıyafetleri giyilecektir. Çalışma başlangıç tarihi: 29 Eylül 2015 Pazartesi ÇALIŞTIRICI: Muhsin SAĞDIÇ İLETİŞİM :

4 RİTMİK CİMNASTİK VE DANS 16 Eylül 2014 Salı günü başlıyor. Arzu edenler için ESNEKLİK bu branş için geliştirilecek, geliştirildikten sonra ulaşılan düzeye göre yönlendirilecek en önemli özelliktir. Spor okulu çalışmaları ile bu branş ile tanışan çocuğumuzun, esneklik, ayak basış ve vücut (postür) çalışmaları sayesinde branşla farklı bir duruşu olacaktır. Bu çalışmalar sonrası, çalıştırıcıların beklediği esneklik, kuvvet, algı ve psikolojik hazırlık düzeyine erişmiş çocuklara ek çalışma programları düzenlenerek çocukların çalışma grupları yükseltilebilecektir. Spor okulu çalışmalarına katılan öğrencilerimizin bedensel gelişim çalışılmaları ritim ve dans figürleri ile süslenerek yapılacaktır. Çalışmalar, salı-perşembe günleri ya da cumartesi / pazar arasında gerçekleşecektir. Çalışma alanı: Gelişim Koleji Cimnastik Salonu. Aylık ücret : Servisli olarak tl, Servissiz aylık ücret : tl olarak belirlenmiştir. Ödemelerin her ay başında Elena Çınarlı ya yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti; öğrenci çalışma bitiminde alınıp, EVİNE EN YAKIN NOKTAYA BIRAKILMASI ile yapılır.(öğrenci sayısı yeterli olduğunda servis hizmeti verilecektir.) KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR: SAĞLIK RAPORU, ( Özel doktordan alınabilir), vesikalık iki fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi. ÇALIŞTIRICI: Elena ÇINARLI (KOORDİNATÖR) Maria MAYAROVA İLETİŞİM :

5 TEMEL SPOR EĞİTİMİ VE ATLETİZM 27 Eylül 2014 Cumartesi günü başlıyor. Çocuklarımıza temel sportif alt yapının baş elementi olan sürat, çabukluk ve koordinasyon özelliklerini geliştirmek için bu branş spor okullarımızda yer almaktadır. Çocuklarımıza atletizm kültürünü aşılamak, lokomotor ve motorsal özellikleri geliştirme imkanı sağlamak, sporculuk vasıfları belirgin olarak gelişen öğrencilerimiz ile de yarışmacı kimliği oluşturmak bütün yıl çalışma programlarımız içinde yer alır. Bu eğitimi tamamlayan sporcu öğrencilerimiz ile okul/kulüp takımları oluşturarak yarışmalara katılmak en büyük amacımız. Çalışma alanlarımız hava koşullarına göre değişmektedir. Çalışmalar, cumartesi-pazar günleri gerçekleşecektir. katılım sayısı ve yaşlara çalışma saatleri değişiklik gösterebilir. Çalışma alanı: KARŞIYAKA STADYUMU Aylık ücret : Servissiz aylık ücret : tl belirlenmiştir. Ödemelerin her ay başında spor okulu antrenörüne yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti:grup sayıları ve yaşlarına göre istek olursa oluşturulabilir. Spor Okullarında Beden Eğitimi Ders Kıyafetleri giyilecektir. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir), vesikalık iki fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi ÇALIŞTIRICI: Sedat YAPUCUOĞLU Fırat SEREZLİ İLETİŞİM :

6 VOLEYBOL Bireylerin sosyalleşmesinde, takım sporu ve aidiyet kavramı çok önemlidir. Bir grup içerisinde faaliyette bulunan çocuk; birlikte hareket etme, kendini ifade etme, kendini gruba ait hissetme gibi sosyal becerileri olağan bir şekilde yerine getirir. 29 Eylül 2014 Pazartesi günü başlıyor. Çocuklarımızın hayatlarının her yönünde ihtiyaç duydukları sosyal becerileri yerine getirebilmeleri amacı ile çocukların gelişiminde bireysel farklılıkları göz önüne alarak, voleybol becerisini en üst düzeye taşımak, teknik uygulamaları bol bol tekrar ederek antrenmanlarla desteklemek, voleybol spor okulunun başlıca görevidir. Spor okullarımızda voleybol tekniklerini öğrenen ve uygulayan öğrencilerimizden okul ve kulüp takımlarının alt yapılarında yer alacak sporcuları seçmek SPOR okulumuzun bir diğer görevidir. Gelişim Koleji Voleybol Spor Okullarına arası doğumlu kız, erkek tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. Çalışmalar, pazartesi- cuma günleri arasında gerçekleşecektir. Çalışma alanı: Gelişim Koleji Spor Salonu. Aylık ücret : servisli: tl, Servissiz: tl Ödemelerin her ay başında muhasebe birimine yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti; öğrenciler çalışma bitiminde servis hostesleri eşliğinde OKULDAN alınıp EVİNE EN YAKIN NOKTAYA BIRAKILIR. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAK: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir), 1 FOTOĞRAF. Spor Okullarında Beden Eğitimi Ders Kıyafetleri ya da Antrenman kıyafetleri giyilecektir. ÇALIŞTIRICI: Halil İbrahim ÇEVİK (Voleybol Şube Başkanı) Şenay KILINÇ - Elif KILIÇ - Beste YILMAZ İLETİŞİM:

7 BASKETBOL 20 Eylül 2014 Cumartesi günü başlıyor. Gelişim Koleji Spor Okulu basketbol konusunda da tecrübe ve başarılarıyla ün kazanmış iki önemli basketbol adamı Nadir ve Arda VEKİLOĞLU nun kurduğu ve yönettiği, basketbolu kişisel gelişimin ve eğitiminin ayrılmaz bir parçası olarak gören Vekiloğlu Basketbol Okulu ile güç birliği yapmıştır. Spor kulübümüzün, A Takım Baş Antrenörlüğünü ve Ümit Milli Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini üstlenen Arda Vekiloğlu ve Türkiye nin en önemli basketbol adamlarından olan Nadir Vekiloğlu denetiminde çalışan deneyimli ve uzman teknik kadrosuyla Gelişim Koleji & Vekiloğlu Basketbol Okulu Gelişim Kolejinin çocuklarını bekliyor yaş arası tüm öğrencilerimizi basketbol okulumuza bekliyoruz Çalışmalar CUMARTESİ - PAZAR günleri 09:00 15:00 arasında gerçekleşecektir. Çalışma alanı: KARŞIYAKA ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU. Aylık ücret: tl belirlenmiştir. Ödemelerin her ay spor okulu koordinatörüne başında yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti yoktur. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAK: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir).. ÇALIŞTIRICI: Nadir VEKİLOĞLU (Koordinatör) Arda VEKİLOĞLU Halil ÇUHA - Yusuf SEDİR İLETİŞİM:

8 FUTBOL Basketbol, voleybol, ritmik cimnastik, atletizm ve sportif oyunlardan sonra Gelişim Koleji çatısı altında, Futbolun temel eğitiminin alınacağı, sporun tüm özelliklerinin 27 Eylül 2014 Cumartesi günü başlıyor. kazanılacağı ve gençlerimizin sosyalleşmesinde etkili olan futbol spor okulumuzu açıyoruz. *Saha içi alınan futbol temel eğitimi yanı sıra; iyi birer birey olma, sosyal birer genç olma gibi özellikleri kazandırılması, *Bu yaş kategorisindeki gençlerimiz gelişme çağlarında olduklarından; motorik özelliklerin gelişmesi, bireysel yeteneklerin ortaya çıkması, koordinasyon kazanımı gibi eğitimler saha içi antrenmanlarda uygulanması, *Yarışmacı ruh, takım ruhu, arkadaşlık, sportmenlik gibi sporun olmazsa olmazları gençlerimize en iyi şekilde aşılanması çalışmalarımızın içeriğini oluşturacaktır. Eğitimimiz; akademisyen ve deneyimli eğitmenler eşliğinde yapılacaktır, eğitimler okulların kapanma tarihine kadar devam edecektir. Yaz ayları da talep olması halinde devam edecektir. Kış aylarında ise kötü hava şartları sebebiyle uygulanamayacak olan antrenmanlar halı saha tesislerinde teorik ders olarak işlenecektir. Çalışmalar cumartesi - pazar günleri 09:00 12:00 arasında gerçekleşecektir. Çalışma alanı: I.A.O.S.B. FUTBOL SAHASI Aylık ücret: tl belirlenmiştir. Ödemelerin her ay başında spor okulu antrenörüne yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti yoktur. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAK: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir). ÇALIŞTIRICI: Atilla YILMAZ İLETİŞİM:

9 ORIENTEERING 29 Eylül 2014 Pazartesi günü başlıyor. Kısaca oryantiring, katılımcıların bilinmeyen bir alanda harita ve pusula yardımı ile yönlerini bularak önceden yerleştirilmiş kontrol noktalarına, sırası ile uğrayarak, kazananı en kısa sürede tamamlayanın belirlediği fiziksel ve zihinsel beceriye dayalı bir spordur. Oryantiring, zeka ile fiziksel becerinin birleşimi düşünce sporu olarak da tanımlanabilir. da çocuklarımızın fiziki güç, süratli ve tempolu koşu, dayanıklılık, kendine güven, hızlı karar verebilme, stres ortamına alışma, harita bilgisi, yön bulma yeteneği gibi özellikleri kazanmaları için çalışacağız. Çalışma süreciyle birlikte uygun yaş kategorilerinde sporcularımız ulusal yarışmalarda lisanslı olarak yarışmalarını hedeflemekteyiz. Cumartesi Pazar (atletizm) Pazartesi - Cuma ( orienteering teknik bilgi ve uygulama) Çalışmalar, PAZARTESİ - CUMA- CUMARTESİ-PAZAR günleri Çalışma alanı: Gelişim Koleji Kampüsü, KARŞIYAKA STADYUMU. Aylık ücret : Servisli olarak tl, Servissiz aylık ücret : tl belirlenmiştir. Ödemelerin her ay başında muhasebe birimine yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti: PAZARTESİ - CUMA ÇALIŞMASINDA öğrenci çalışma bitiminde OKULDAN alınıp, EVİNE EN YAKIN NOKTAYA BIRAKILIR. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAK: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir). ÇALIŞTIRICI: Halil ÇUHA İLETİŞİM :

10 AIKIDO 29 Eylül 2014 Pazartesi günü başlıyor. Aikido; Toplumun kalite seviyesini yükseltmeye, hayatın iyi ve güzel olması için çabalayan insanların, eğitilmesi ve yetiştirilmesine örnek bir savaş sanatıdır. Daha güçlü veya daha sert bir savaşçı olmak yerine, barış için çabalayan, toplum ve doğa ile uyumlu, mücadeleci çocuklar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bunun dışında; Aikido çocuklarımıza; Kendini kontrol etmeyi ve sakin olmayı, iyi bir gözlemci olmayı ve odaklanmayı öğretir. Özgüveni geliştirir. Kas gücü, esneklik, dengenin gelişmesine ve akademik başarının yükselmesine etki eder. Diğer sporlarda da başarıya yardımcı olur. Bilge, cesur ve ılımlı olmayı sağlar. Çalışmalar, PAZARTESİ- CUMA günleri arasında gerçekleşecektir. Çalışma alanı: Gelişim Koleji Kondisyon Salonu. Aylık ücret : servisli: tl, Servissiz: tl Ödemelerin her ay başında muhasebe birimine yapılması gerekmektedir. Servis hizmeti; öğrenciler çalışma bitiminde servis hostesleri eşliğinde OKULDAN alınıp EVİNE EN YAKIN NOKTAYA BIRAKILIR. KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAK: SAĞLIK RAPORU ( Özel doktordan alınabilir). 1 FOTOĞRAF. Spor Okullarında Beden Eğitimi Ders Kıyafetleri ya da Antrenman kıyafetleri giyilecektir. ÇALIŞTIRICI: CEM TEZCAN İLETİŞİM :

11

12 Gelişim Koleji Spor Kulübü Spor Okulu Kayıt Formu Öğrencinin Adı : Soyadı: Sınıfı : Okulu :... Doğum Tarihi: Kan Grubu :..... Daha önce geçirdiği önemli rahatsızlık :. Velisinin Adı : Soyadı:.... Adresi :. Ev Tel :. İş Tel :.... GSM :..:.... Acil Durumlarda Ulaşılacak Kişinin Adı :. Soyadı:.... Adresi :. Ev Tel :. İş Tel :..... GSM :..:..... Velisi olduğum kızım / oğlum nın Gelişim Koleji..... Spor Okulu na.... günleri katılmasına izin veriyorum. Servisli Servissiz Velisi.. İmza:.. Not: Kayıt formunu, gerekli belgelerle spor bölümüne iletmenizi rica ederiz. GELİŞİM KOLEJİ Menemen Yolu Ulukent-İZMİR Tel Faks GELİŞİM KOLEJİ KARŞIYAKA ANAOKULU 1746 Sokak No:19 Karşıyaka-İZMİR Tel Faks GELİŞİM KOLEJİ IAOSB ANAOKULU Sokak No:42/35 IAOSB Çiğli-İZMİR Tel Faks

TED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI OKULLARI İLE TED İSTANBUL KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR UYGULAMALARI PROGRAM VE İLKELERİ

TED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI OKULLARI İLE TED İSTANBUL KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR UYGULAMALARI PROGRAM VE İLKELERİ TED İSTANBUL KOLEJİ VAKFI OKULLARI İLE TED İSTANBUL KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR UYGULAMALARI PROGRAM VE İLKELERİ EYLÜL 2013 Page 1 of 20 Sayın Velimiz, Öğrencilerimizin daha fazla spor yapmaları

Detaylı

Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir. hatemokullari.k12.tr

Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir. hatemokullari.k12.tr Geleceğin Liderleri Hatem de Yetişir Türkiye nin en hızlı büyüyen eğitim kurumu. 3 Yılda 99 Okul... Türkiye nin yeni eğitim markası Özel Hatem Okulları, geleceğin liderlerini yetiştiren okul kimliğiyle

Detaylı

FUTBOLDA YETENEK SEÇ M

FUTBOLDA YETENEK SEÇ M FUTBOLDA YETENEK SEÇ M TFF FGM FUTBOL EĞİTİM YAYINLARI MAYIS SAYI: 4 2009 İSTANBUL Dr. Veysel KÜÇÜK FUTBOLDA YETENEK SEÇ M TFF- FGM FUTBOL EĞİTİM YAYINLARI -4 MAYIS- 2009 İSTANBUL FUTBOLDA YETENEK SEÇ

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI TED ANKARA KOLEJİ - 1

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI TED ANKARA KOLEJİ - 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI TED ANKARA KOLEJİ - 1 Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar. Türk gençliği gayeye, bizim yüksek ideallerimize durmadan yorulmadan yürüyecektir.

Detaylı

TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ STRATEJİK PLAN 2012-2016. Ulusumuzu tanıtmak, halkımıza Olimpizm ruhunu aşılamak

TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ STRATEJİK PLAN 2012-2016. Ulusumuzu tanıtmak, halkımıza Olimpizm ruhunu aşılamak TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİ STRATEJİK PLAN 2012-2016 Ulusumuzu tanıtmak, halkımıza Olimpizm ruhunu aşılamak Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. Mustafa Kemal Atatürk TÜRKİYE

Detaylı

TARİHÇEMİZ EĞİTİM POLİTİKAMIZ

TARİHÇEMİZ EĞİTİM POLİTİKAMIZ 0 TARİHÇEMİZ Özel Anakent Okulları Egitim-Öğretim hayatına 1986 yılında Anadolu Lisesi statüsünde Anakent Koleji olarak başladı. Okulun kurucuları, ikisi de matematikçi ve dershaneci olan Mahmut Gökşen

Detaylı

ETKİNLİKLER. Modafen Spor ve Sanat akademisi

ETKİNLİKLER. Modafen Spor ve Sanat akademisi ETKİNLİKLER AİKİDO 1 AİKİDO KIDS 2 ASTROLOJİ 3 BALE 4 BASKETBOL 5 BAS GİTAR 6 BATERİ 7 BİLİM KULÜBÜ 8 EBRU 9 EĞLENCELİ MATEMATİK KULÜBÜ 10 ELEKTRO GİTAR 11 ENGLISH FOR FUN 12 FOTOĞRAFÇILIK 13 FUTBOL 14

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Atatürk'ün 26 Mayıs 1937 de Halkevi nde okulumuz öğrencilerinin oynadıkları Ay Işığı Opereti ni izledikten sonra söylediği sözler. Tebrik ederim, çok muvaffak oldular.

Detaylı

Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir.

Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir. Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir. Anasınıfı İlkokul Ortaokul Anadolu Lisesi Fen Lisesi İyi eğitimle iyi gelecek 2004 2005 eğitim öğretim yılında sistemimiz ISO 9001 2000 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına

Detaylı

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ BÖLÜMÜ 2013 2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÖZEL YETENEK SINAVI SINAV GİRİŞ KILAVUZU Kırıkkale-2013 Sevgili Adaylar, Üniversite eğitimi

Detaylı

AÇI OKULLARI E-HABER Ağustos 2012

AÇI OKULLARI E-HABER Ağustos 2012 AÇI OKULLARI E-HABER Ağustos 2012 İçindekiler AÇI OKULLARI 2012 13... 3 Açı Okul Öncesi... 3 Açı İlkokulu (1-4)... 3 Açı Ortaokulu (5-8)... 3 DİĞER OKULLARIMIZ... 4 Açı Müzik Okulu... 4 Açı Yelken Okulu...

Detaylı

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2015 2016 ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2015 2016 ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2015 2016 ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU http://sb.firat.edu.tr/ F.Ü. Spor Bilimleri Fakültesi Sınav Kılavuzu, 2015 1 Sevgili Gençler, Üniversiteler, bilgi öğretimine

Detaylı

ÖĞRENCİ-VELİ EL KİTABI

ÖĞRENCİ-VELİ EL KİTABI ÖZEL FENERBAHÇE EĞİTİM KURUMLARI ÖĞRENCİ-VELİ EL KİTABI 2013-2014 1 İÇİNDEKİLER Fenerbahçe Koleji Marşı Fenerbahçe Eğitim Kurumları OKULLARIMIZ Vizyonumuz Misyonumuz İlkelerimiz Anaokulu İlkokul Ortaokul

Detaylı

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ. 2014 2015 Öğretim Yılı ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ. 2014 2015 Öğretim Yılı ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YAŞAR DOĞU SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ 2014 2015 Öğretim Yılı ÖZEL YETENEK SINAV KILAVUZU BÖLÜMLER Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Antrenörlük Eğitimi Spor Yöneticiliği

Detaylı

T.C. ÇANKAYA KAYMAKAMLIĞI ÖZEL TEVFİK FİKRET OKULLARI SPORCU ÖĞRENCİ EL KİTABI

T.C. ÇANKAYA KAYMAKAMLIĞI ÖZEL TEVFİK FİKRET OKULLARI SPORCU ÖĞRENCİ EL KİTABI T.C. ÇANKAYA KAYMAKAMLIĞI ÖZEL TEVFİK FİKRET OKULLARI SPORCU ÖĞRENCİ EL KİTABI SAYFA 2 ANKARA ÖZEL TEVFİK FİKRET OKULLARI Spor yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz. İdrak ve ahlâk da bu işe

Detaylı

İÇİNDEKİLER ÖNSÖZ. A. IRMAK OKULLAR a. Amacımız... 6 b. Vizyonumuz... 6 c. İlkelerimiz... 6

İÇİNDEKİLER ÖNSÖZ. A. IRMAK OKULLAR a. Amacımız... 6 b. Vizyonumuz... 6 c. İlkelerimiz... 6 İÇİNDEKİLER ÖNSÖZ A. IRMAK OKULLAR a. Amacımız... 6 b. Vizyonumuz... 6 c. İlkelerimiz... 6 B. ORGANİZASYON YAPISI a. Yönetim Kurulu... 6 b. Okul Yönetim Kadrosu... 6 c. Bölüm Başkanları... 6 7 d. Bölüm

Detaylı

Hayal Ederek Başladık; Kurucu Mesajı. Her Öğrenci Bizim İçin Ayrı Bir Değerdir. HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN, BU ÇİZGİ Yİ TAKİP EDİN

Hayal Ederek Başladık; Kurucu Mesajı. Her Öğrenci Bizim İçin Ayrı Bir Değerdir. HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN, BU ÇİZGİ Yİ TAKİP EDİN HAYALLERİNİZİN PEŞİNDEN GİDİN, BU ÇİZGİ Yİ TAKİP EDİN Hayal Ederek Başladık; 2 Başarmak için hayallerimize inandık. 15 yıldır bizlerle aynı rüyayı gören binlerce öğrenci ve velimizle hayalleri yaşanabilir

Detaylı

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI 2012-2013 ÖĞRETİM YILI ÖĞRENCİ KULÜPLERİ 6., 7. ve 8. SINIFLAR 301 - Basketbol / BASKETBALL Basketbol Kulübü; 6., 7. ve 8. sınıf seviyelerinde 24 kız/erkek öğrenciye açıktır.

Detaylı

Gelenekten Geleceğe. Eğitim Felsefemiz. Anaokulu. İlkokul. Ortaokul. Anadolu Lisesi. Rehberlik. Yabancı Dil. Öğrenci Takip Sistemi

Gelenekten Geleceğe. Eğitim Felsefemiz. Anaokulu. İlkokul. Ortaokul. Anadolu Lisesi. Rehberlik. Yabancı Dil. Öğrenci Takip Sistemi 2 4 6 10 14 16 18 20 22 Gelenekten Geleceğe Eğitim Felsefemiz Anaokulu İlkokul Ortaokul Anadolu Lisesi Rehberlik Yabancı Dil Öğrenci Takip Sistemi 1 Gelenekten Geleceğe Arte Koleji, kuruluş enerjisini

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013 İÇİNDEKİLER TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ...2 GİRİŞ...6 FİZİKSEL YAPI-GENEL TANITIM...8 ANAOKULUMUZ...9 İLKÖĞRETİM OKULUMUZ... 16 LİSEMİZ...

Detaylı

2014-2015 ÖĞRETİM YILI

2014-2015 ÖĞRETİM YILI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI VEGA İLKOKULU VEGA ORTAOKULU ÖĞRENCİ VELİ EL KİTABI Eylül 2014 İstanbul VİZYON-MİSYON VİZYON Tüm dünya tarafından tanınan, global eğitim alanında saygı duyulan, öğrenim standartlarının

Detaylı

LITTLE STARS SPOR OKULLARI

LITTLE STARS SPOR OKULLARI Temel Spor Eğitiminin Faydaları İngiltere de yapılan bir araştırmada, çocukların akademik başarıları için sadece ders çalışmak ve ödev yapmanın yeterli olmadığı ortaya çıkmıştır. British Journal of Sports

Detaylı

3. Yılda 3. Yıldız. HERKESiçinFUTBOL. Ocak 2011. Köklerden geleceğe HiF in hikayesi. Futbolun sınırları genişliyor. Çok güzel hareketler bunlar

3. Yılda 3. Yıldız. HERKESiçinFUTBOL. Ocak 2011. Köklerden geleceğe HiF in hikayesi. Futbolun sınırları genişliyor. Çok güzel hareketler bunlar HERKESiçinFUTBOL Ocak 2011 Köklerden geleceğe HiF in hikayesi 3. Yılda 3. Yıldız Futbolun sınırları genişliyor Çok güzel hareketler bunlar Ülker: Bizim için Önce Çocuklar NIKE ELITE SERİSİ SON SEZON, SON

Detaylı

Eğitim: Eyüboğlu. eyuboglu.k12.tr

Eğitim: Eyüboğlu. eyuboglu.k12.tr Eğitim: Eyüboğlu eyuboglu.k12.tr Eyüboğlu Bir başarı öyküsü... Eğitim Kurumlarının yükselişinin ve başarısının arkasında hayatını eğitime adamış bir isim var: Dr. Yük. Müh. Rüstem Eyüboğlu. Dr. Yük. Müh.

Detaylı

ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU 2015-2016 VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI. Sunuş ve Hoş Geldiniz...2. 1.Okulun Temelleri...4. Vizyonumuz Misyonumuz...

ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU 2015-2016 VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI. Sunuş ve Hoş Geldiniz...2. 1.Okulun Temelleri...4. Vizyonumuz Misyonumuz... ÇANAKKALE CUMHURİYET ORTAOKULU 2015-2016 VELİ - ÖĞRENCİ EL KİTABI İçindekiler Sunuş ve Hoş Geldiniz...2 1.Okulun Temelleri...4 Vizyonumuz Misyonumuz...6 Felsefe...7 İlkeler...7 2. Okulla İlgili Genel Bilgiler...8

Detaylı

A.GENEL BİLGİLER 03. 1. Özel MEF Ortaokulunun Misyon ve Hedefleri 03 2. Özel MEF Okulları Tarihçesi 03 B. MEF ORTAOKULU 04

A.GENEL BİLGİLER 03. 1. Özel MEF Ortaokulunun Misyon ve Hedefleri 03 2. Özel MEF Okulları Tarihçesi 03 B. MEF ORTAOKULU 04 1 İÇİNDEKİLER A.GENEL BİLGİLER 03 1. Özel MEF Ortaokulunun Misyon ve Hedefleri 03 2. Özel MEF Okulları Tarihçesi 03 B. MEF ORTAOKULU 04 1. EĞİTİM ve ÖĞRETİM 05 a) Eğitim Öğretim Yılı 05 b) Akademik Program

Detaylı

EĞİTİMİN BÜTÜNLÜĞÜ İÇERİSİNDE ORTA DERECELİ OKULLARDA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ

EĞİTİMİN BÜTÜNLÜĞÜ İÇERİSİNDE ORTA DERECELİ OKULLARDA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ Dum lupınar Üniversitesi Sayı: 1 Sosyal B ilim ler D ergisi Ocak 1999 EĞİTİMİN BÜTÜNLÜĞÜ İÇERİSİNDE ORTA DERECELİ OKULLARDA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ Doç. Dr. Şeydi KARAKUŞ* Y ard. Doç. D r. Veysel

Detaylı

Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulları PAYDAŞLAR KILAVUZU 2014-2015

Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulları PAYDAŞLAR KILAVUZU 2014-2015 Anabilim Eğitim Kurumları Anaokulları PAYDAŞLAR KILAVUZU 2014-2015 ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI Sayfa 1 İÇİNDEKİLER KURUM PROFİLİ.... 3 İLKOKUL-ORTAOKUL-ANADOLU LİSESİ.4-7 VİZYON...5 MİSYON.. 5 ANABİLİM AKROSTİŞİ......5

Detaylı

2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI

2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI 2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI YAŞAR ÜNİVERSİTESİ 2015 ADAY ÖĞRENCİ BİLGİ KİTAPÇIĞI İÇİNDEKİLER... SY: 4 SY: 6 SY: 12 SY: 13 SY: 14 SY: 15 SY: 16 SY: 17 SY: 18 SY: 20 SY: 24 SY: 25 MÜTEVELLİ HEYET BAŞKANIMIZDAN

Detaylı

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ SIK SORULAN SORULAR

TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ SIK SORULAN SORULAR SIK SORULAN SORULAR A-GENEL BİLGİLER 1-Turgut Özal Üniversitesi ne zaman, nasıl ve kim tarafından kuruldu? 2008 yılında kurulan Turgut Özal Düşünce ve Hamle Vakfı, Turgut Özal ın adını yaşatmak, ülkemiz

Detaylı