Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım"

Transkript

1 Ambalaj ve Stant üretim ve iletişimi için yapısal tasarım ArtiosCAD Tüm dünyadaki ambalaj profesyonellerinin neden ArtiosCAD i seçtiğini keşfedin. ArtiosCAD, ambalaj ve stantlar için dünyanın lider yapısal tasarım çözümüdür. 15 yılı aşan deneyimin sonucu olarak, yapısal tasarım ürün geliştirme, sanal numune yaratma ve bıçak yapımı için en güçlü özellikleri ihtiva eder. ArtiosCAD, şirketin her alanında verimliliği arttırır, ambalaj ve stantlarınızın tüm tedarik zincirini düzenler. Belli başlı yararları Duvel by Designboard Otomatik çizim araçları, tasarımcı verimliliğini arttırır. Akıllı özellikleriyle zamandan tasarruf ettirir ve hataları azaltır. Güçlü ve verimli montaj ve kalıp tasarımı ile üretim maliyetlerini azaltır. 3D modelleme ve tasarım sayesinde, hızlı numune oluşturma ve müşteri sunumları yaratmanızı sağlar. İlişkilendirilmiş veritabanı, esnek kütüphane aramaları ve raporları sunar. CAD projenizin tüm parçalarını, güvenli ve çevrimiçi erişilebilir bir veritabanında toplayın. Grafik tasarım, yapısal tasarım, bıçak yapımı, paletleme ve lojistik öğelerini sorunsuz tek bir iş akışı içine entegre edin. ArtiosCAD, tüm oluklu, karton kutu, POP stant tasarımcıları ve bıçak yapımcıları için ideal bir yazılımdır.

2 Ambalaj ve stantların yapısal tasarımı Üretken tasarıma yönelik çizim özelliği ArtiosCAD, dünyada hiçbir ambalaj tasarım yazılımının daha hızlı sonuç vermediğini kanıtlamaktadır. Güçlü 2D çizim özelliği, yapısal tasarımcılar ve bıçak üreticileri için özel olarak yaratılmıştır. Yazılımın geniş çaplı grafik raporlama yapabilmesi, ArtiosCAD i oldukça hassas kılar. Tasarım programının büyük bölümü otomatik çalışır ve bu da tasarımcıları oldukça üretken kılar. Otomatik Çizim özelliği; tasarımınızı yaparken yatay ve dikey panellere, flaplara, orta noktalara ve çizgi sonlarına otomatik olarak yapışarak taslak çizim sırasında hız kazandırır. Yapı çizgileri ihtiyacını azaltır ve çok daha hızlı çalışmanızı sağlar. Verimli bir şekilde stant tasarlama Stant tasarlama işi genellikle kompleks tasarımlardan oluşur. Tasarlanması gereken birden fazla bileşen vardır, standın yapısal olarak sağlam olması gerekir ve tüm bileşenlerin uyumlu olduğundan emin olmak ekranda kolay olmayabilir. ArtiosCAD, stant tasarımını daha kolay hale getirmek için geliştirilmiştir. En baştan başlayabilir ve parametrik değiştirilebilir, hazır tasarım şablonlarını kullanabilirsiniz. Sadece boyutları girin ve bırakın ArtiosCAD standınızın geri kalanını otomatik oluştursun. Bu işe yönelikmontaj özelliği, tüm stant bileşenlerini birbirine bağlar. 3D işlevselliği, hızlı ve doğru bir şekilde çalışmanızı sağlar. 3D özelliği ile sanal modeller oluşturup, onay, montaj talimatları ve müşteri sunumları için kullanılabilir. ArtiosCAD, girilen bilgilere göre otomatik olarak bir stant yaratır. Akıllı Standartlar: zamandan tasarruf etmenizi ve hataları azaltmanızı sağlar. Yeniden boyutlandırılabilir tasarım standartları kataloğundan seçim yaparak saniyeler içinde ambalaj veya stant tasarımı yapabilirsiniz. ArtiosCAD, oluklukarton, kutu ambalajı (ECMA, FEFCO gibi) ve POP stantları için tasarım standartları ile birlikte gelir. Binlerce temel parametrik tasarım yaratmak için tek bir standart otomatik olarak yeniden boyutlandırılabilir. Alternatif olarak ArtiosCAD; özel tasarımları, tekrar kullanılabilir standartlara dönüştürerek saatlerce süren tasarım sürecinden tasarruf sağlayabilir. Yalnızca ArtiosCAD in kurumsal standartlar kütüphanesi yaratacak özelliği vardır. Böyle bir kütüphane, ambalaj ve stant üretimi boyunca kalite ve tutarlılığı geliştirir. Tasarım standardı oluştururken içerisine akıllı öğeler, yol göstericiler, çoktan seçmeli stil alternatifleri, yerleşik tasarım hata kontrol araçları eklenebilir. Bu şekilde, tedarik zincirindeki herkesin her bir standardı doğru bir şekilde kullandığından emin olunur. ArtiosCAD, aşağıdakiler için standartlar önerir: oluklu, karton kutu ambalajı (ECMA ve FEFCO) ve POP stantları.

3 Customer: Otomatik raporlar güçlü iletişim sağlar Kullanıcılar, gerekli öğe ve bilgilere dayanarak kendi kendilerine otomatik olarak format atan raporlar oluşturabilir. Animasyonlu 3D küçük resimler, şirkette çalışan diğer kişilerin herhangi bir ambalaj projesinin tüm bileşenlerini gözlerinde canlandırabilmelerine yardımcı olmak için raporlara eklenebilir. Tek bir düğmeye tıklayarak çok parçalı tasarım projeleri ile ilgili otomatik malzeme listesi raporu oluşturulabilir. Tüm raporlar, onları kullanıcılara ve sistemlere iletmeyi kolaylaştıran PDF, XML, HTML ve Excel formatlarında kaydedilebilir. Description: Blank size: x Board: ZIPPIES FLOOR DISPLAY_NEW File: HIGHT_SIDES Rev: 0 Designer: Date: 14/05/13 Waste: Weight: A R T I O S C A D S T R U C T U R A L D E S I G N Specific Rule Legend Length Specific Rule Legend Length Cut Pointage 0 Cut Pointage Crease Çok parçalı tasarım projeleri ile ilgili otomatik raporlar oluşturun.

4 Daha hızlı çalışın: 3D olarak tasarlayın Sanal ürünün ambalajını yapın Karmaşık şekillere sahip ürünler için ambalaj ve stant yapımı zor olabilir. 3D modelleri doğrudan ArtiosCAD içine import etmek, ambalajı ürünün etrafında oluşturmayı mümkün kılar. Bu sayede, ürüne tam olarak uyan ambalajlar yaratmak tasarımcılar için çok kolay hale gelir. Kullanıcılar, Collada, IGES, STEP, SolidWorks, CATIA, Pro Engineer, Inventor, SAT, Siemens NX, Parasolid ve VRML dahil olmak üzere çok çeşitli endüstri standardı 3D formatları import edebilirler. Dakikalar içinde doğru ve gerçekçi 3D modeller oluşturun Müşterilerinize yeni tasarımları doğrudan 3D olarak gösterin. Kıvrımlı pilyaj ve eğimlere sahip tasarımlar bile 3D olarak katlanıp görselleştirilebilir. Montaj şemaları yapmak kolaylaşıyor: Stand gövdenizi katlayın, tacını ve raflarını monte edip raflara ürünleri yerleştirin ve basılacak artwork ü de ekleyerek sunumunuzu yapın. Kullanıcılar, 3D bir imajı veya 3D bir animasyonu çeşitli dosya formatlarına (AVI veya QuickTime filmleri, animasyonlu VRML dosyası, PDF...) export edebilir. Karmaşık tasarımları hassas katlamak, Fold to Meet özelliği sayesinde tam anlamıyla çocuk oyuncağı haline gelir ve her tasarım nasıl katlandığını ve anime edildiğini hatırlar. Müşterilerinizi şaşırtmak isterseniz, tüm malzeme özellikleri ile birlikte fotoğraf gerçekliğinde 3D dosya çıkışları alabilir, yüksek çözünürlüklü artwork, zemin gölgeleri ve daha pek çok şey sunabilirsiniz. Aynı zamanda, ürünleri, ambalajlarını ve tüm parçaların montajını gösteren tamamen animasyonlu sunumlar da yaratabilirsiniz.

5 Bıçak üreticileri için ArtiosCAD Otomatik kesim malzemesi yerleşimi ArtiosCAD, hızlı bir şekilde kesim malzemesi yerleşimleri oluşturmanızı sağlar. Daha da önemlisi, minimum maliyet ile optimal yerleşimleri otomatik olarak önerir. Önerilen çözümler, tabaka firesi ve tabaka üzerindeki tasarım sayısı gibi değişkenlere göre ayrılabilir. Tasarımda küçük bir düzeltme gerektiren rötuş çözümleri de gösterilir; bunlar, tasarımcıların en verimli yerleşimi elde etmesi ve maliyetleri azaltması için küçük ayarlamalar yapmasına olanak sağlar. Otomatikleştirilmiş üretim araçları tasarımı. ArtiosCAD, bıçak, rilma, ayıklama (stripping) setleri, rotary aparatlar, lastik profilleri ve blanking sistemi yönelik üretim için güçlü ve kapsamlı özellikler sağlar. Lazer kesimi için hazır ayıklama setleri ve kalıpları tasarlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde, lazerler kesim ve bıçak dahil herhangi bir çıktı için hazır rotary aparatlar (bıçak kalıpları, açı ayarı ve dişli köprüler) oluşturun. ArtiosCAD, tek parça çelik rilma dahil olmak üzere üretim için hazır karmaşık tasarımları otomatik oluşturur. Kesim kalıpları için, lastik profilleri otomatik ve optimize kesim yerleşimi ile tek seferde oluşturun. ArtiosCAD aynı zamanda, çelik, düz tepe, grid ve kombo blankerler yaratmak için bir dizi boşluk oluşturma aparatını içerir. Bıçaklar, sayaçlar, sıyırma setleri, döner aparatlar, lastik profilleri, blankerler vs. üretin. Kesim kalıbı yapım araçları seti Kesim malzemesi yerleşiminden kısa bir süre içinde kaliteli düz ve rotary kesim kalıpları ile lak kalıpları oluşturun. Kesim kalıbı montaj deliklerinin tutuş gücünün dinamik geri bildirimi, önemli ölçüde zaman kazandırır ve kesim kalıbının kesim baskısına olan güvenliğini sağlar. Tabaka kullanımını eleman gruplama ile dengeleyen güçlü bir yerleştirme aracı kullanarak kesme yerleşimini optimize eden otomatik yerleşim özelliği ile kesme kalıbı için ejeksiyon kauçuk profilleri üretmeye yönelik otomatik çözüm. Ayrı ayrı klişelerin tam tasarımını otomatik olarak oluşturun. Tek parça çelik rilma oluşturmak için otomatik aparatlar. Üst ve alt soyma kümelerini ve ayrıca ön atık separatörünü hızlı bir şekilde tasarlayın. Çelik, üstü düz, ızgara ve kombo taslakların basit bir şekilde üretilmesi için eksiksiz araç seti.

6 Mevcut iş akışınız ile mükemmel entegrasyon Sorunsuz CAD ve grafik entegrasyonu Yapısal tasarımcılar ile grafik tasarımcıları birlikte çalışırken genellikle engellerle karşılaşır. CAD bilgilerini Adobe Illustrator veya ArtPro gibi baskı öncesi editörlerine doğru bir şekilde entegre etmek, sorunsuz herhangi bir iş akışının anahtar bileşenidir. Mükemmel iş akışını sağlamak amacıyla, Adobe Illustrator için ücretsiz Data Exchange eklentisini kullanın. Bu eklenti, yapısal ve grafik tasarımcıları arasındaki iletişim ve dosya alışverişinin hatasız olmasını ve dosya dönüştürmeksizin birlikte çalışmayı olanaklı kılar. ArtiosCAD dosyalarını Illustrator programına import edin Herhangi bir dönüştürme yapmaksızın geçerli ArtiosCAD dosyalarınızı doğrudan Adobe Illustrator programına import edin. Tüm ArtiosCAD katmanları ve bilgileri muhafaza edilir. Eklenti, CAD verilerini Adobe Illustrator içinde saklamak için özellikler sunar. Grafikleri, Illustrator dan ArtiosCAD e export edin Grafikleri ve vektör verilerini Adobe Illustrator programından doğrudan ArtiosCAD e export edin. Grafik ve yapısal tasarım arasındaki ayar muhafaza edilir. Yapısal tasarımcılar, grafiğin ana hatlarını izleyen CAD dosyaları oluşturabilirler. Bu özellikle, nihai ambalajın bıçak kesiminin genellikle spesifik grafik özelliklerini izlemek zorunda olduğu stant ve karton kutu tasarımcıları için önemlidir. BUNU BİLİYOR MUSUNUZ? Data Exchange eklentisi ile ArtiosCAD ile Adobe Illustrator arasında dosya alışverişi yapabilirsiniz. Bu programı adresinden ücretsiz indirin. CAD tasarımından paletleme yazılımına ArtiosCAD, paletleme yazılımı ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu entegrasyon, yapısal tasarım dosyasını kullanarak ambalaj konvertörleri için bir palet düzenlemesi sağlar. ArtiosCAD aynı zamanda, paletleme yazılımındaki CAD tasarımından çözümleri otomatik olarak çalıştırır. Bu, verileri çoğaltma ihtiyacını ortadan kaldırır, gönderim tahminlerini düzenler ve doğru boyutlu paket tasarımını olanaklı kılar. Alternatif olarak, konvertörler, paletleme yazılımının, palet çözümü temelinde ArtiosCAD e doğrudan geometri verisi göndererek yapısal tasarımı oluşturmasını sağlayabilir. Bu, paket tasarımının, umulan palet örüntüsü için doğru seçim olmasını sağlar.

7 ArtiosCAD Kurumsal Merkezi, web erişimi bulunan veritabanı ArtiosCAD Enterprise ın veritabanı, tüm CAD projelerinize 7/24 dünya çapında erişim sağlar. ArtiosCAD Enterprise ın veritabanı, çok şubeli kurumsal şirketlerin ve aynı zamanda küçük şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayan ölçeklenebilir bir çözümdür. Enterprise ın yararları Tüm şirket ve iştirakleri için tek bir merkezi CAD proje veritabanı Merkezi veritabanlarındaki güvenlik ve yetkiler bir kullanıcı oturumu tarafından kontrol edilir Bir ambalaj veya stant projesinin tüm varlıklarının proje yönetimi Çevrimiçi 7/24 erişim Sürekli bağlantı Ambalaj tasarımı projeleri arasında CAD çizimleri, 3D modelleri, Word belgeleri, e-postalar vs. vardır. ArtiosCAD veritabanına bir internet bağlantısı ile 7/24 erişebilirsiniz. Çevrimiçi erişiminiz yoksa, ArtiosCAD in akıllı veritabanı önbelleği, kullanıcıların çevrimdışı durumdayken de işlerine tam erişimine olanak sağlar. Tekrar çevrimiçi olduktan sonra, tüm kullanıcı değişiklikleri kaydedilir ve merkezi veritabanı ile senkronize edilir; bu da tüm verilerin güncel ve güvenilir olmasını sağlar. Kullanıcılar, uzaktaki diğer tasarımcıları, müşterileri ve tedarikçileri, projeler üzerinde birlikte çalışmak üzere veritabanına davet etme opsiyonuna da sahiptir. Kullanıcıların proje güvenliği üzerinde tam kontrolü vardır; bu nedenle, işbirliği gerektiğinde açık veya kısıtlayıcı olabilir. MÜŞTERİLER NE DİYOR ArtiosCAD Enterprise ile, kurumsal tarafta doğru bir dosya ile yapılan başlangıç sonrasındayerel tesislerimizden biri tarafından bildirimi yapılmayan bir değişiklik senaryosundan kurtulmuş olduk. Enterprise ile veritabanımız her zaman günceldir. Kenneth Miess, Üst Düzey Ambalaj Mühendisi, Victory Packaging, US Enterprise Veritabanı İşbirliği Tasarım Dosya Yönetimi Kullanıcı Yönetimi Karşılaştırma Onay ArtiosCAD Enterprise ın veritabanı, tüm CAD projelerinize dünya çapında 7/24 çevrimiçi erişim sağlar.

8 Temel ArtiosCAD modülleri ArtiosCAD, çok çeşitli modüller ile birlikte gelir; bu nedenle ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmıştır. adresindeki tam tanıtımı okuyun. 2D veya 3D Çizim Çözümü 3D Modelleme Çözümü Minimum fare hareketi ve klavye dokunuşu ile ambalaj oluşturmak için optimize edilen esnek ve kullanımı kolay araçlarla yeni tasarımlar yaratın. Kapsamlı karton kutu, oluklu ve POP stilleri kütüphanesini kullanarak saniyeler içinde tasarımlar yaratın. Grafikleri tam entegre ederek, konsept tasarımından üretim araçlarına kadar her şeye değer katın. Tasarım geometrisine göre otomatik olarak hesaplanabilen veya manuel olarak girilebilen veritabanına sınırsız kullanıcı tanımlı nitelik ekleyerek ArtiosCAD i bir bilgi yönetim aracına dönüştürün. Kalite denetimi ve müşteri sunumu için düz tasarımları 3D olarak katlayın Çok bileşenli tasarımları 3D de birleştirin. Katlama sırasının, çok parçalı montajın ve POP ayarının 3D animasyonunu oluşturun. Yeniden Ebatlandırılabilir Tasarım Araçları ArtiosCAD in çizim araçlarından herhangi birini kullanarak yeniden kullanılabilir, parametrik tasarımlar yaratın. Farklı varyantları yeniden oluşturmaya yönelik tam esneklik için sabit tasarımları değişken geometrilere dönüştürün. Bir tasarımın nasıl oluşturulduğunu incelemek için parametrik tasarımları adım adım tekrar oynatın ve bu oynatma sırasında değişiklik yapın. Tasarımlara hızlıca bileşen eklemek için genel amaçlı geometri araçlarından oluşan bir kitaplığa erişin. Stil Kataloğuna parametrik tasarımlar ekleyerek onları tüm kullanıcıların kullanımına sunun. Teneke kutular, şişeler, bardaklar ve torbalar gibi birincil ürünlerin 3D modellerini oluşturun. 3D ürünün şekli için kesiti tanımlayın veya şekil açısından değişen bir model yaratın. Ambalajları ArtiosCAD de tasarlanmış numune ürünlerin 3D modellerini görüntüleyin. 3D katı modelleri diğer 3D modelleme programlarından doğrudan ArtiosCAD e import edin. İmport edilen 3D modellere göre ambalaj için otomatik olarak tam uyumlu eklentiler ve donanımlar oluşturun. Yerleşim Araçları Güçlü yerleştirme ve kopyalama araçları, tabaka yerleşimlerini grafik olarak oluşturur. Üretim maliyetlerini düşüren tabaka yerleşimlerini otomatik olarak hesaplayın. Boşluklardan oluşan bir yerleşim görüntüsü yaratın, çift veri girişini önlemek ve nakliye tahminlerini kolaylaştırmak için lider paletleme çözümlerine gönderin. ArtiosCAD, herhangi bir iş akışına entegre olabilir İmport formatları: CFF2, DDES, DDES3, DXF, HPGL, PDF, EPS, Elcede Export formatları: CFF2, DDES, DDES3, DXF, HPGL, PDF, EPS, Elcede, CAPE CIF 3D import formatları: Collada, CATIA, ProE, STEP, SAT, IGES veya SolidWorks 3D, Siemens NX veya Parasolid 3D katı modelleri 3D ihraç formatları: Collada, STEP, IGES, ACIS veya XCGM 3D solid modeller JUL14 G _TR 2014 Esko. Her hakkı saklıdır. Bütün özellikler değişikliğe tabidir.

ambalaj ve etiket tasarımı kılavuzu

ambalaj ve etiket tasarımı kılavuzu 3D tasarım, ambalaj ve etiket tasarımı kılavuzu 3D araçlarının, ambalaj, etiket, esnek ambalaj, shrink sleeve (giydirme ambalaj), stant ve benzeri için tasarıma nasıl yardımcı olduğunu keşfedin. İçindekiler

Detaylı

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar:

Suite 14. Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon. Suite 14 yazılımı aşağıdakileri kapsar: Suite 14 Ambalajlama Yönetimi, Tasarım ve Ön Prodüksiyon Suite 14 Yazılımı ambalaj, tabela ve stand için üretim öncesi yazılım araçlarından oluşan eksiksiz bir araçtır. Suite 14, marka sahiplerinin, reklam

Detaylı

3D Ambalaj Tasarım ve Görselleştirme

3D Ambalaj Tasarım ve Görselleştirme 3D Ambalaj Tasarım ve Görselleştirme Studio Ambalaj iki boyutlu değilken neden iki boyutlu bir dünyada çalışasınız ki? Studio, spesifik olarak ambalaj artwork alanında çalışanlar için üretilmiş olan benzersiz

Detaylı

APR12 G2558455_TR - 2012 Esko. Bütün özellikler değişikliğe tabidir. Türkçe www.esko.com

APR12 G2558455_TR - 2012 Esko. Bütün özellikler değişikliğe tabidir. Türkçe www.esko.com Türkçe İçindekiler Sonuçlar sızı gülümsetsın 4 İnovasyon 4 Renk 5 Kâr 6 Hız 7 Uzmanlık 8 Güvenilirlik 9 Hatayı azaltma 10 Sürdürülebilirlik 11 Müşterilerimiz 13 Çözümlerimiz 17 Ambalaj yönetimi 17 Tasarım

Detaylı

Mac ve PC'de ambalaj üretim öncesi

Mac ve PC'de ambalaj üretim öncesi Mac ve PC'de ambalaj üretim öncesi ArtPro PackEdge DeskPack Plato Baskı öncesi profesyonellerinin, ambalaj tasarımlarını baskıya hazır dosyalara olabildiğince hızlı dönüştürmeleri gerekir. Kısa teslim

Detaylı

SolidWorks Premium ile Daha

SolidWorks Premium ile Daha B Ü L T E N SolidWorks Premium ile Daha İyi Ürünler Tasarlama Genel Bakış SolidWorks Premium CAD yazılımı kapsamlı bir pakette daha iyi ürünler tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm gelişmiş özellikleri

Detaylı

NX 10 ile Gelen Yenilikler

NX 10 ile Gelen Yenilikler Siemens PLM Software NX 10 ile Gelen Yenilikler Hiç olmadığı kadar güçlü ve kullanımı daha kolay Faydaları Tasarım NX Layout ve NX Realize Shape ile konsept tasarımlarınızı kolayca gerçekleştirin Dokunmatik

Detaylı

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio

İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ. SAP BusinessObjects Portfolio SAP BusinessObjects Portfolio İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Web Inteligence 7 Crystal Reports 13 Xcelsius Enterprise 17 Dashboard Builder 21 Explorer 25

Detaylı

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin.

Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Autodesk Simulation Onaylayın. Öngörüde Bulunun. Geliştirin. Uçak motoruna ait krank mili grubunda mekanik simülasyon. Tasarım sürecinde Autodesk Inventor ve Autodesk Simulation kullanılmıştır. ADEPT Airmotive

Detaylı

Ambalaj ve açıkhava reklam sektörü için çok yönlü, güçlü kesim sistemleri. Kongsberg XN Serisi

Ambalaj ve açıkhava reklam sektörü için çok yönlü, güçlü kesim sistemleri. Kongsberg XN Serisi Ambalaj ve açıkhava reklam sektörü için çok yönlü, güçlü kesim sistemleri Kongsberg XN Serisi Sektörün en sağlam platformunda çalışan yenilikçi özellikler Beş aparat kafası arasından seçim yapabilme ve

Detaylı

SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor?

SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor? B Ü L T E N SolıdWorks Yazılımı Tüketici Ürünlerinin Tasarımını Nasıl Hızlandırıyor? Genel bakış SolidWorks Premium, güçlü yüzey tekniklerini, özel endüstriyel tasarım araçlarından kolayca geometri aktarma

Detaylı

ix Developer Panel Yazılımı

ix Developer Panel Yazılımı ix Developer Panel Yazılımı ix Developer Panel Yazılımı Makinanızın değerini arttırır Etkileyici Görünüm, Mükemmel Performans Bu birliktelik makinanızın mükemmel olmasını sağlar ix Developer Panel Yazılımı

Detaylı

Autodesk InventorTM. exercitation ullam, corpor suscipit laboris Lorem. elitsef diam eiusmod magnus. İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme

Autodesk InventorTM. exercitation ullam, corpor suscipit laboris Lorem. elitsef diam eiusmod magnus. İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme İmalat Sektörü İçin Sayısal Modelleme Heading Mühendislik large yazılımlarının > KievitPro dünya Regular lideri geliştiricisi 23 on 23 Autodesk, pt, 75% black. firmalara, Ut ürünlerini enim ad hayata mini

Detaylı

3ds Max Design ve AutoCAD Civil 3D için Autodesk Civil Görselleştirme Eklentisi Kullanımı

3ds Max Design ve AutoCAD Civil 3D için Autodesk Civil Görselleştirme Eklentisi Kullanımı 3ds Max Design ve AutoCAD Civil 3D için Autodesk Civil Görselleştirme Eklentisi Kullanımı İçindekiler Altyapı Projeleri için Tasarım Görselleştirmenin Faydaları Ayrıntılı olarak İnşaat Görselleştirme İş

Detaylı

2007 Adobe Systems Incorporated. Tüm hakları saklıdır. Adobe Fireworks Fireworks Uygulamasını Kullanma Bu kılavuz son kullanıcı sözleşmesini içeren

2007 Adobe Systems Incorporated. Tüm hakları saklıdır. Adobe Fireworks Fireworks Uygulamasını Kullanma Bu kılavuz son kullanıcı sözleşmesini içeren KULLANIM KILAVUZU 2007 Adobe Systems Incorporated. Tüm hakları saklıdır. Adobe Fireworks Fireworks Uygulamasını Kullanma Bu kılavuz son kullanıcı sözleşmesini içeren bir yazılımla birlikte verilmişse

Detaylı

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi İçindekiler Bileşenler 240,000 in üzerinde metal ve metal dışı malzemelerin 6 milyondan fazla özellik

Detaylı

Bu sürümdeki yenilikler

Bu sürümdeki yenilikler TurboNest Bu sürümdeki yenilikler TurboNest, üretiminizin kalitesini ve verimliliğini artıran ve kullanıcı arayüzünü büyük ölçüde basitleştiren güçlü yeni özellikler ve geliştirmeler içerir. Mevcut sürüm:

Detaylı

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP

SyteLine 7 Genişletilmiş ERP SyteLine 7 Genişletilmiş ERP Satış ve tedarikten üretim ve sevkiyat aşamasına kadar MAPICS SyteLine 7, üretim süreçlerini, arzla talebi denkleştirecek ve ürünün müşteriye daima tam zamanında ulaşmasını

Detaylı

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ SAP BusinessObjects Portfolio BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ Sap BUSINESSOBJECTS PORTFOLIO BİLGİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ İÇERİK 3 Data Integrator 9 Data Quality Service 11 Data Services 15 Data Federator 19 Metadata

Detaylı

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi İçindekiler Bileşenler 240,000 in üzerinde metal ve metal dışı malzemelerin 6 milyondan fazla özellik

Detaylı

The professional s choice for Building Services

The professional s choice for Building Services Nortamonkatu 1, 26100 Rauma, Finland Tel. +358 (0)2 8387 6000 mail@progman.fi www.magicad.com MagiCAD Progman Oy nin tescilli bir markasıdır. Progman, diğer marka sahiplerini, marka isimlerini, ticari

Detaylı

Microsoft Dynamics NAV 2013 R2. Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 İşlevsellik ve Ürün Özellikleri Paketleri

Microsoft Dynamics NAV 2013 R2. Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 İşlevsellik ve Ürün Özellikleri Paketleri Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 İşlevsellik ve Ürün Özellikleri Paketleri Tarih: Kasım 2013 Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 İşlevsellik ve Ürün Özellikleri Paketleri İçindekiler

Detaylı

Daha Kolay, Daha Akıllı, Daha Hızlı.

Daha Kolay, Daha Akıllı, Daha Hızlı. BSDT Bilişim Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Merkez Ofis Konya Şube Adres: 19 Mayıs mh. İnönü cd. Sümer sk. Sümko 2 Sitesi M2 B-Blok D.25 Kozyatağı / Kadıköy / İstanbul Tel: 0216 372 16 15 Faks:

Detaylı

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu

Yumurta Endüstrisi. 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler. Endüstrideki en büyük alan servisi organizasyonu Yumurta Endüstrisi Markalama, Kodlama ve Sistem Çözümleri 30 yıldan bu yana dünyanın her yerinde memnun müşteriler Çalışabilirlik Süresiyle İlgili Rahatlık marka taahhüdü, Videojet in en yüksek çalışabilirlik

Detaylı

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu

Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen otomasyon ve hareket kontrol çözümleri kataloğu Kollmorgen Automation Suite Micron Redüktör AKC Endüstriyel PC ler AKM Servo motorlar S700 Servo Sürücüler Delik milli Servo motorlar Cartridge

Detaylı

Modül 3: Diğer Ofis Araçları

Modül 3: Diğer Ofis Araçları Modül 3: Diğer Ofis Araçları E-YAŞAM FİZİKSEL ENGELLİ İNSANLAR İÇİN E-ÖĞRENME SANAL MERKEZİ Bu proje Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilmektedir. Bu yayın sadece yazarların görüşlerini yansıtmaktadır

Detaylı

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi

Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı. Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi Dünyanın En Kapsamlı Malzeme Veritabanı Hepsi tek bir çözümde ve dünya çapında mühendislerin ilk tercihi İçindekiler 220,000 in üzerinde metal ve metal dışı malzemelerin 5 milyondan fazla özellik kaydını

Detaylı

Emniyetli makinelerde yüksek performans

Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18 TR Emniyetli makinelerde yüksek performans Technology & Trends 04. Entegre Emniyet iş başında 12. Yüz tanıma, HMI ile buluşuyor 16. Hızlı veri kaydı 2 Emniyetli makinelerde yüksek performans No.18

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ

SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ SANAYİ MAKİNELERİ VE ÜRÜN YAŞAM DÖNGÜSÜ Günümüzde sanayi makine endüstrisi Artan küresel rekabet, sanayi makineleri üreten firmaların ürünlerini sürekli geliştirme ve optimize etme ihtiyacı doğurmuştur.

Detaylı