CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU FİNAL BÜTÜNLEME TARİHLERİ. AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI FİNAL SINAVI TARİHİ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU FİNAL BÜTÜNLEME TARİHLERİ. AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI FİNAL SINAVI TARİHİ"

Transkript

1 FİNAL TARİHLERİ AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI FİNAL I I 2 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 ANATOMİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 KONSERVATİF DİŞ TEDAVİSİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 AĞIZ RADYOLOJİSİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 T. BİLGİSAYAR TEK. KULL : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 AĞIZ HASTALIKLARI CERRAHİSİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 TÜRK DİLİ II : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 MUAYENEHANE YÖNETİMİ ve HASTA KAYIT : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 ENDODONTİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 ORTODONTİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 YABANCI DİL II : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 PERİODONTOLOJİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 PEDODONTİ : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 AĞIZ RADYOLOJİSİ UYGULAMA : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 ORTODONTİ UYGULAMA :00 HASTANE : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 PEDODONTİ UYGULAMA :00 HASTANE :00 HASTANE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 AĞIZ HASTALIKLARI CERRAHİSİ UYG :00 HASTANE :00 HASTANE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 PERİODONTOLOJİ UYGULAMA :00 HASTANE : AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 KONSERVATİF DİŞ TEDAVİSİ UYGULAMA :00 HASTANE :00 HASTANE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 ENDODONTİ UYGULAMA :00 HASTANE :00 HASTANE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ UYGULAMA :00 HASTANE :00 HASTANE AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

2 FİNAL TARİHLERİ AMELİYATHANE FİNAL I I 2 AMELİYATHANE 1 ANATOMİ : : AMELİYATHANE 1 KİŞİLER ARASI İLETİŞİM : : AMELİYATHANE 1 CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ : : AMELİYATHANE 1 AMELİYATHANE UYG. I : : AMELİYATHANE 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : AMELİYATHANE 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : AMELİYATHANE 1 TÜRK DİLİ II : : AMELİYATHANE 1 YABANCI DİL II : : AMELİYATHANE 2 MATEMATİK : : AMELİYATHANE 2 STERİLİZASYON : : AMELİYATHANE 2 HASTANE İDARESİ : : AMELİYATHANE 2 AMELİYATHANE UYG. III : : AMELİYATHANE 2 ANESTEZİYE GİRİŞ : : AMELİYATHANE 2 CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ III : : AMELİYATHANE 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

3 FİNAL TARİHLERİ ANESTEZİ FİNAL I I 2 ANESTEZİ 1 TEMEL KİMYA : : ANESTEZİ 1 ANESTEZİYOLOJİ II : : ANESTEZİ 1 HASTANE İDARESİ : : ANESTEZİ 1 DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : ANESTEZİ 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : ANESTEZİ 1 ANESTEZİ TEKNİK ÖZEL BAK. Ve TED : : ANESTEZİ 1 TEMEL MİKROBİYOLOJİ : : ANESTEZİ 1 ENFEKSİYON HASTALIKLARI : : ANESTEZİ 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : ANESTEZİ 1 TÜRK DİLİ II : : ANESTEZİ 1 YABANCI DİL II : : ANESTEZİ 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : ANESTEZİ 2 MATEMATİK : : ANESTEZİ 2 ANESTEZİYOLOJİ IV : : ANESTEZİ 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : ANESTEZİ 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

4 FİNAL TARİHLERİ ÇOCUK GELİŞİMİ NORMAL ÖĞRETİM FİNAL I I 2 ÇOCUK GELİŞİMİ 1 ETKİLİ İLETİŞİM : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 İNSAN ANATOMİ FİZYOLOJİSİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 İLK YARDIM : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 TÜRK DİLİ II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 ERKEN ÇOC. DÖN. GEL. II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 EĞİTİM PSİKOLOJİSİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 YABANCI DİL II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 DRAMA : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 MATEMATİK : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 ÖZEL EĞİTİM II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR. UYG. II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 ÇOCUK EDEBİYATI : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 ÇOCUK RUH SAĞLIĞI : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 ÇOCUK ve OYUN : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 MATERYAL GELİŞTİRME : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

5 FİNAL TARİHLERİ ÇOCUK GELİŞİMİ İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL I I 2 ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) İNSAN ANATOMİ FİZYOLOJİSİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) EĞİTİM PSİKOLOJİSİ : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) ETKİLİ İLETİŞİM : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) TÜRK DİLİ II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) İLK YARDIM : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) YABANCI DİL II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 1 (İ.Ö.) ERKEN ÇOC. DÖN. GEL. II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) MATEMATİK : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) DRAMA : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KUR. UYG. II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) ÇOCUK EDEBİYATI : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) ÇOCUK RUH SAĞLIĞI : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) ÖZEL EĞİTİM II : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) ÇOCUK ve OYUN : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) MATERYAL GELİŞTİRME : : ÇOCUK GELİŞİMİ 2 (İ.Ö.) DİKSİYON ve HİTABET : :

6 FİNAL TARİHLERİ DİŞ PROTEZ FİNAL I I 2 DİŞ PROTEZ 1 TEMEL KİMYA : : DİŞ PROTEZ 1 DENTAL ANATOMİ II : : DİŞ PROTEZ 1 MİKROBİYOLOJİ ve STERİLİZASYON : : DİŞ PROTEZ 1 TAM PROTEZ II : : DİŞ PROTEZ 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : DİŞ PROTEZ 1 SABİT PROTEZ II : : DİŞ PROTEZ 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : DİŞ PROTEZ 1 YABANCI DİL II : : DİŞ PROTEZ 1 TÜRK DİLİ II : : DİŞ PROTEZ 2 SABİT PROTEZ IV : : DİŞ PROTEZ 2 BÖLÜMLÜ PROTEZ II : : DİŞ PROTEZ 2 TAM PROTEZ IV : : DİŞ PROTEZ 2 İLK YARDIM : : DİŞ PROTEZ 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : :

7 FİNAL TARİHLERİ DİYALİZ NORMAL ÖĞRETİM FİNAL I I 2 DİYALİZ 1 BESLENME İLKELERİ : : DİYALİZ 1 CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ : : DİYALİZ 1 PATOLOJİ : : DİYALİZ 1 DAVRANIŞ BİLİMLERİ II : : DİYALİZ 1 ELEKTRİK ELEKTRONİK : : DİYALİZ 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : DİYALİZ 1 TEMEL BİYOKİMYA : : DİYALİZ 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : DİYALİZ 1 TÜRK DİLİ II : : DİYALİZ 1 FARMAKOLOJİ : : DİYALİZ 1 İÇ HASTALIKLARI BİLGİSİ : : DİYALİZ 1 YABANCI DİL II : : DİYALİZ 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : DİYALİZ 2 MATEMATİK : : DİYALİZ 2 DİYALİZ UYGULAMALARI II : : DİYALİZ 2 EVRİMSEL TIBBIN İLKELERİ : : DİYALİZ 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : :

8 FİNAL TARİHLERİ DİYALİZ İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL I I 2 DİYALİZ 1 (İ.Ö.) İÇ HASTALIKLARI BİLGİSİ : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) BESLENME İLKELERİ : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) PATOLOJİ : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) TEMEL BİYOKİMYA : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) FARMAKOLOJİ : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) TÜRK DİLİ II : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) YABANCI DİL II : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) DAVRANIŞ BİLİMLERİ II : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : DİYALİZ 1 (İ.Ö.) ELEKTRİK ELEKTRONİK : : DİYALİZ 2 (İ.Ö.) MATEMATİK : : DİYALİZ 2 (İ.Ö.) EVRİMSEL TIBBIN İLKELERİ : : DİYALİZ 2 (İ.Ö.) BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : DİYALİZ 2 (İ.Ö.) DİYALİZ UYGULAMALARI II : :

9 FİNAL TARİHLERİ FİZYOTERAPİ FİNAL I I 2 FİZYOTERAPİ 1 FİZYOTERAPİ I : : FİZYOTERAPİ 1 KİNEZYOLOJİ : : FİZYOTERAPİ 1 ELEKTROTERAPİ : : FİZYOTERAPİ 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : FİZYOTERAPİ 1 HİDROTERAPİ-BALNEOTERAPİ : : FİZYOTERAPİ 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : FİZYOTERAPİ 1 YABANCI DİL II : : FİZYOTERAPİ 1 TÜRK DİLİ II : : FİZYOTERAPİ 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : FİZYOTERAPİ 2 MATEMATİK : : FİZYOTERAPİ 2 KLİNİK UYGULAMA : : FİZYOTERAPİ 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : FİZYOTERAPİ 2 EVRİMSEL TIBBIN İLKELERİ : :

10 FİNAL TARİHLERİ İLK VE ACİL YARDIM FİNAL I I 2 İLK ve ACİL YARDIM 1 ACİL HASTA BAKIMI II : : İLK ve ACİL YARDIM 1 BEDEN EĞİTİMİ ve VÜCUT GEL. II :00 BESYO :00 BESYO İLK ve ACİL YARDIM 1 ACİL YARDIM ve KURT. ÇAL. II : : İLK ve ACİL YARDIM 1 AMBULANS SERVİS EĞİTİMİ II : : İLK ve ACİL YARDIM 1 ACİL KLİ. İLAÇ. FARM : : İLK ve ACİL YARDIM 1 TIBBİ TERMİNOLOJİ : : İLK ve ACİL YARDIM 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : İLK ve ACİL YARDIM 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : İLK ve ACİL YARDIM 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : İLK ve ACİL YARDIM 1 YABANCI DİL II : : İLK ve ACİL YARDIM 1 TÜRK DİLİ II : : İLK ve ACİL YARDIM 2 MATEMATİK : : İLK ve ACİL YARDIM 2 ACİL BAKIM UYG : : İLK ve ACİL YARDIM 2 DİKSİYON ve HİTABET : : İLK ve ACİL YARDIM 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : :

11 FİNAL TARİHLERİ ODYOMETRİ FİNAL I I 2 ODYOMETRİ 1 İŞİTME KAYIPLARI : : ODYOMETRİ 1 DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : ODYOMETRİ 1 KİŞİLER ARASI İLETİŞİM : : ODYOMETRİ 1 KLİNİĞE GİRİŞ : : ODYOMETRİ 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : ODYOMETRİ 1 TÜRK DİLİ II : : ODYOMETRİ 1 İŞİTME ve KONUŞMA ANATOMİ FİZYO : : ODYOMETRİ 1 AKUSTİK FİZİK : : ODYOMETRİ 1 YABANCI DİL II : : ODYOMETRİ 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : ODYOMETRİ 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : ODYOMETRİ 2 MATEMATİK : : ODYOMETRİ 2 ODYOMETRİ İLERİ TEST YÖN. II : : ODYOMETRİ 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : ODYOMETRİ 2 ODYOMETRİ UYG. II : : ODYOMETRİ 2 ÇOCUK TEST YÖNTEMLERİ : : ODYOMETRİ 2 VESTİBÜLER SİSTEM ve TEST YÖN : : ODYOMETRİ 2 ATİPİK ÇOCUK PSİKOLOJİSİ : : ODYOMETRİ 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

12 FİNAL TARİHLERİ OPTİSYENLİK NORMAL ÖĞRETİM FİNAL I I 2 OPTİSYENLİK 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : OPTİSYENLİK 1 FİZİK VE GEO. OPTİK : : OPTİSYENLİK 1 OPTİSYENLİK PAKET PROGRAM : : OPTİSYENLİK 1 OPTİK ALETLER VE KULL : : OPTİSYENLİK 1 HALKLA İLİŞKİLER : : OPTİSYENLİK 1 OPTİSYENLİK : : OPTİSYENLİK 1 TÜRK DİLİ II : : OPTİSYENLİK 1 ORGANİK KİMYA : : OPTİSYENLİK 1 YABANCI DİL II : : OPTİSYENLİK 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : OPTİSYENLİK 2 İŞLETME YÖNETİMİ ve PAZARLAMA : : OPTİSYENLİK 2 DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : OPTİSYENLİK 2 DİKSİYON ve HİTABET : : OPTİSYENLİK 2 BİYOKİMYA : : OPTİSYENLİK 2 MATEMATİK : : OPTİSYENLİK 2 GÖZ HASTALIKLARI : : OPTİSYENLİK 2 OPTİSYENLİK III : : OPTİSYENLİK 2 KONTAKT LENS : :

13 FİNAL TARİHLERİ OPTİSYENLİK İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL I I 2 OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) FİZİK VE GEO. OPTİK II : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) OPTİK ALETLER VE KULL : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) TÜRK DİLİ II : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) OPTİSYENLİK : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) HALKLA İLİŞKİLER : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) OPTİSYENLİK PAKET PROGRAM : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) ORGANİK KİMYA : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) YABANCI DİL II : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : OPTİSYENLİK 1 (İ.Ö.) ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) DİKSİYON ve HİTABET : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) MATEMATİK : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) BİYOKİMYA : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) İŞLETME YÖNETİMİ ve PAZARLAMA : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) KONTAKT LENS : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) GÖZ HASTALIKLARI : : OPTİSYENLİK 2 (İ.Ö.) OPTİSYENLİK III : :

14 FİNAL TARİHLERİ TIBBİ DOKÜMANTASYON ve SEKRETERLİK NORMAL ÖĞRETİM FİNAL I I 2 TIBBİ DOK. ve SEK. 1 İLK YARDIM : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 KLAVYE TEK. II :00 BLAB :00 BLAB2 TIBBİ DOK. ve SEK. 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 ARAŞTIMA TEKNİKLERİ : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 TIBBİ DÖKÜMANTASYON II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 SAĞLIK YÖNETİMİ : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 YABANCI DİL II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 TÜRKÇE KOMPOZİSYON : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 TÜRK DİLİ II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 MATEMATİK : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 YAZIŞMA TEKNİKLERİ II :00 BLAB :00 BLAB2 TIBBİ DOK. ve SEK. 2 HALKLA İLİŞKİLER : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 BİLGİSAYAR II :00 BLAB :00 BLAB2 TIBBİ DOK. ve SEK. 2 HALK SAĞLIĞI : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 MESLEKİ UYG : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

15 FİNAL TARİHLERİ TIBBİ DOKÜMANTASYON ve SEKRETERLİK İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL I I 2 TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) ARAŞTIMA TEKNİKLERİ : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) TIBBİ DÖKÜMANTASYON II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) KLAVYE TEK. II :00 BLAB :00 BLAB2 TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) İLK YARDIM : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) SAĞLIK YÖNETİMİ : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) YABANCI DİL II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) TÜRK DİLİ II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) TÜRKÇE KOMPOZİSYON : : TIBBİ DOK. ve SEK. 1 (İ.Ö.) ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) MATEMATİK : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) HALKLA İLİŞKİLER : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) YAZIŞMA TEKNİKLERİ II :00 BLAB :00 BLAB2 TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) BİLGİSAYAR II :00 BLAB :00 BLAB2 TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) HALK SAĞLIĞI : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) MESLEKİ UYG : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) DİKSİYON ve HİTABET : : TIBBİ DOK. ve SEK. 2 (İ.Ö.) BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : :

16 FİNAL TARİHLERİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME FİNAL I I 2 TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 TIBBİ BİYOLOJİ ve GENETİK : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 HASTANE İDARESİ : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 HASTALIKLAR BİLGİSİ II : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 RADYOLOJİK ANATOMİ : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 İLK YARDIM : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 KONTRASLI RAD. ve TIBBİ GÖR : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 TÜRK DİLİ II : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1 YABANCI DİL II : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 2 MİKROBİYOLOJİ ve STERİLİZASYON : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 2 UYGULAMA : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 2 MATEMATİK : : TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

17 FİNAL TARİHLERİ TIBBİ LABORATUVAR NORMAL ÖĞRETİM FİNAL I I 2 TIBBİ LABORATUAR 1 ORGANİK KİMYA : : TIBBİ LABORATUAR 1 TEMEL MİKROBİYOLOJİ II : : TIBBİ LABORATUAR 1 ANATOMİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 TEMEL BİYOKİMYA : : TIBBİ LABORATUAR 1 FİZYOLOJİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 TÜRK DİLİ II : : TIBBİ LABORATUAR 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : TIBBİ LABORATUAR 1 HASTANE İDARESİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : TIBBİ LABORATUAR 1 YABANCI DİL II : : TIBBİ LABORATUAR 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 HALK SAĞLIĞI : : TIBBİ LABORATUAR 2 KLİNİK UYGULAMA : : TIBBİ LABORATUAR 2 MATEMATİK : : TIBBİ LABORATUAR 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : TIBBİ LABORATUAR 2 DİKSİYON ve HİTABET : :

18 FİNAL TARİHLERİ TIBBİ LABORATUVAR İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL I I 2 TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) TEMEL MİKROBİYOLOJİ II : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) ANATOMİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) HASTANE İDARESİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) TEMEL BİYOKİMYA : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) FİZYOLOJİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) ORGANİK KİMYA : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) HALK SAĞLIĞI : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) YABANCI DİL II : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) TÜRK DİLİ II : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : TIBBİ LABORATUAR 1 (İÖ) ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : TIBBİ LABORATUAR 2 (İÖ) KLİNİK UYGULAMA : : TIBBİ LABORATUAR 2 (İÖ) EVRİMSEL TIBBIN İLKELERİ : : TIBBİ LABORATUAR 2 (İÖ) MATEMATİK : : TIBBİ LABORATUAR 2 (İÖ) BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : TIBBİ LABORATUAR 2 (İÖ) DİKSİYON ve HİTABET : :

19 FİNAL TARİHLERİ YAŞLI BAKIM NORMAL ÖĞRETİM FİNAL I I 2 YAŞLI BAKIM 1 YAŞLI BAKIM İLKE ve ESAS. II : : YAŞLI BAKIM 1 TIBBİ MİKROBİLOLOJİ : : YAŞLI BAKIM 1 TEMEL GERONTOLOJİ : : YAŞLI BAKIM 1 HASTALIKLAR BİLGİSİ II : : YAŞLI BAKIM 1 KİŞİLER ARASI İLİŞKİLER : : YAŞLI BAKIM 1 FARMAKOLOJİ : : YAŞLI BAKIM 1 TÜRK DİLİ II : : YAŞLI BAKIM 1 ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : YAŞLI BAKIM 1 DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : YAŞLI BAKIM 1 YABANCI DİL II : : YAŞLI BAKIM 1 ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : YAŞLI BAKIM 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : YAŞLI BAKIM 2 MESLEKİ UYG : : YAŞLI BAKIM 2 EVRİMSEL TIBBIN İLKELERİ : : YAŞLI BAKIM 2 EVDE YAŞLI BAKIM HİZMETLERİ : : YAŞLI BAKIM 2 FİZİKSEL REHABİLİTASYON : : YAŞLI BAKIM 2 YAŞLI BAKIM STR. GEL : : YAŞLI BAKIM 2 DİKSİYON ve HİTABET : : YAŞLI BAKIM 2 BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : :

20 FİNAL TARİHLERİ YAŞLI BAKIM İKİNCİ ÖĞRETİM FİNAL I I 2 YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) KİŞİLER ARASI İLİŞKİLER : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) TIBBİ MİKROBİLOLOJİ : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) YAŞLI BAKIM İLKE ve ESAS. II : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) TEMEL GERONTOLOJİ : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) DAVRANIŞ BİLİMLERİ : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) FARMAKOLOJİ : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) HASTALIKLAR BİLGİSİ II : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) TÜRK DİLİ II : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) ATATÜRK İLK. VE İNK. II : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) YABANCI DİL II : : YAŞLI BAKIM 1 (İ.Ö.) ÇÖZELTİ HAZIRLAMA : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) EVRİMSEL TIBBIN İLKELERİ : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) MESLEKİ UYG : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) EVDE YAŞLI BAKIM HİZMETLERİ : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) BİLİM ADAMLARI ve BULUŞLARI : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) YAŞLI BAKIM STR. GEL : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) DİKSİYON ve HİTABET : : YAŞLI BAKIM 2 (İ.Ö.) FİZİKSEL REHABİLİTASYON : :

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU 2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BÜTÜNLEME SINAVI TARİHLERİ 10.05.2016

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU 2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BÜTÜNLEME SINAVI TARİHLERİ 10.05.2016 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ 13.06.2016 09:10 Hastane AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ 13.06.2016 11:10 104 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 MUAYENEHANE YÖNETİMİ ve HASTA KAYIT 13.06.2016

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU 2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FİNAL SINAVI TARİHLERİ 10.05.2016

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEK OKULU 2015 2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI FİNAL SINAVI TARİHLERİ 10.05.2016 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ 23.05.2016 09:10 213 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ II 23.05.2016 14:00 302 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI 1 KONSERVATİF DİŞ TEDAVİSİ 24.05.2016 08:10

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU GÜZ YARIYILI FİNAL SINAVI TARİHLERİ. AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI SINAV TARİHİ

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU GÜZ YARIYILI FİNAL SINAVI TARİHLERİ. AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI SINAV TARİHİ FİNAL I TARİHLERİ AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI YERİ FARMAKOLOJİ 05.01.2015 13:00 104 TÜRK DİLİ I 06.01.2015 10:00 301 ALET BAKIMI, KORUMASI VE ST. YÖN. 06.01.2015 13:00 104 DİŞ MORFOLOJİSİ 07.01.2015 13:00 104

Detaylı

SINAV TARİHİ PROGRAM SINIF DERS

SINAV TARİHİ PROGRAM SINIF DERS PROGRAM SINIF DERS SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DERSLİK AMELİYATHANE HİZMETLERİ 1Enfeksiyon Hastalıkları 05.07.2010 10:00 101 AMELİYATHANE HİZMETLERİ 1Seçmeli Ders 06.07.2010 AMELİYATHANE HİZMETLERİ 1Anatomi

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MYO 2014-2015 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME TARİHLERİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

SAĞLIK HİZMETLERİ MYO 2014-2015 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME TARİHLERİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AGIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 1 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ 1 22.01.2015 14:00 101 AGIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 1 YABANCI DİL I 22.01.2015 10:00 101 AGIZ VE DİŞ SAĞLIĞI 1 TÜRK DİLİ I 22.01.2015

Detaylı

Öğrenci Sayısı SINAV TARİHİ SINAV SAATİ PROGRAM ADI SINIF DERSİN ADI DERSLİK

Öğrenci Sayısı SINAV TARİHİ SINAV SAATİ PROGRAM ADI SINIF DERSİN ADI DERSLİK PROGRAM ADI SINIF DERSİN ADI Öğrenci Sayısı SINAV TARİHİ SINAV SAATİ DERSLİK AMELİYATHANE HİZMETLERİ 1 Enfeksiyon Hastalıkları 29 14.06.2010 10:00 101 AMELİYATHANE HİZMETLERİ 1 Seçmeli Ders 15.06.2010

Detaylı

SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINIF SINAV YERİ DERSİN ADI

SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINIF SINAV YERİ DERSİN ADI SINIF DERSİN ADI SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV YERİ İlk ve Acil Yrd I BEDEN EĞT.VE VÜCUT GEL. I 17.01.2011 09:00 102 İlk ve Acil Yrd I KİŞİLER ARASI İLETİŞİM 18.01.2011 14:00 213 İlk ve Acil Yrd I FİZYOLOJİ

Detaylı

GÜZEL SANATLAR (Resim, Müzik vb) 2 0 S

GÜZEL SANATLAR (Resim, Müzik vb) 2 0 S TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI DERS PLANI ANATOMİ 6703101 2 0 Z 3 TÜRK DİLİ I 6703109 2 0 Z 2 YABANCI DİL I 6703110 2 0 Z 2 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I 6703114 2 0 Z 2 GENEL BİYOLOJİ 6703121

Detaylı

TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI DERS PLANI DÖNEM KOD DERSİN ADI TEORİK UYG. AKTS

TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI DERS PLANI DÖNEM KOD DERSİN ADI TEORİK UYG. AKTS TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI DERS PLANI 6703101 ANATOMİ 2 0 3 6703109 TÜRK DİLİ I 2 0 2 6703110 YABANCI DİL I 2 0 2 6703114 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I 2 0 2 6703121 GENEL BİYOLOJİ 3

Detaylı

GÜZEL SANATLAR (Resim, Müzik vb) S

GÜZEL SANATLAR (Resim, Müzik vb) S TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI DERS PLANI ANATOMİ 6703101 2 0 2 Z 5 TÜRK DİLİ I 6703109 2 0 2 Z 2 YABANCI DİL I 6703110 2 0 2 Z 2 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I 6703114 2 0 2 Z 2 GENEL BİYOLOJİ

Detaylı

SINIF BAHAR YARIYILI D.KODU DERSİN ADI

SINIF BAHAR YARIYILI D.KODU DERSİN ADI DİŞÇİLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI I. SINIF BAHAR YARIYILI SH-112 Farmakoloji 2-2 Z 2 SH-124 Fizyoloji 2-2 Z 2 DS-142 Alet Bakımı ve Koruması 1 2 3 M 2 DS-146 DS-148 Temel Ortodonti

Detaylı

PAZARTESİ

PAZARTESİ 07.11.2016 PAZARTESİ 09:00 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİSİ İLK YARDIM 09:30 HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ AMB.SER. EĞİTİMİ III 10:30 RADYOLOJİK ANATOMİ YAŞLIDA NÖROLOJİK HASTALIKLAR ANATOMİ 12:00 HALK SAĞLIĞI TEKNİK

Detaylı

2014-2015 AKADEMİK YILI MESLEK YÜKSEKOKULU YAZ OKULU PROGRAMI (PAŞA) Ders Adı Öğretim Elemanı İletişim Adresi Ders Günü ve Saati Derslik Acil Hasta

2014-2015 AKADEMİK YILI MESLEK YÜKSEKOKULU YAZ OKULU PROGRAMI (PAŞA) Ders Adı Öğretim Elemanı İletişim Adresi Ders Günü ve Saati Derslik Acil Hasta 2014-2015 AKADEMİK YILI MESLEK YÜKSEKOKULU YAZ OKULU PROGRAMI (PAŞA) Ders Adı Öğretim Elemanı İletişim Adresi Ders Günü ve Saati Derslik Acil Hasta Bakımı I Lokman Semih Demirkaya drlokmansemihdemirkaya@gmail.com

Detaylı

2014-2015 AKADEMİK YILI MESLEK YÜKSEKOKULU YAZ OKULU PROGRAMI (PAŞA) Ders Adı Öğretim Elemanı İletişim Adresi Acil Hasta Bakımı I Ülkü Yılmaz

2014-2015 AKADEMİK YILI MESLEK YÜKSEKOKULU YAZ OKULU PROGRAMI (PAŞA) Ders Adı Öğretim Elemanı İletişim Adresi Acil Hasta Bakımı I Ülkü Yılmaz 2014-2015 AKADEMİK YILI MESLEK YÜKSEKOKULU YAZ OKULU PROGRAMI (PAŞA) Ders Adı Öğretim Elemanı İletişim Adresi Acil Hasta Bakımı I Ülkü Yılmaz ulku.yilmaz@nisantasi.edu.tr Acil Hasta Bakımı II Ülkü Yılmaz

Detaylı

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF DERS PROĞRAMI. SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 08:00-08:50 Türk Dili I Yrd.Doç.Dr.M.N.

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF DERS PROĞRAMI. SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 08:00-08:50 Türk Dili I Yrd.Doç.Dr.M.N. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF DERS PROĞRAMI 08:00-08:50 Okt.S.UÇAR 09:00-09:50 Okt.S.UÇAR 10:00-10:50 Bilgi ve İletişim Bilgisi Okt. C. ATLI 11:00-11:50 Bilgi ve İletişim Bilgisi Okt. C. ATLI 13:00-13:50

Detaylı

TASLAK. 1.Derslik. 16:05-16:50 Özel Biyokimya (U)

TASLAK. 1.Derslik. 16:05-16:50 Özel Biyokimya (U) TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2015-2016 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Labotuvar Aletleri (U) Atatürk İlk. ve İnk.T. Laboratuvarda Güvenlik Türk Dili 09:25-10:10 Labotuvar Aletleri

Detaylı

T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Vize Sınavları Takvimi

T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Vize Sınavları Takvimi T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Vize Sınavları Takvimi ADS Programı 11:15 12:00 Dİş Hekimliği Klinik Çalışma Yöntemleri I Diş Hekimliği Fakültesi

Detaylı

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI LİSANS PROGRAMI. KODU DERSİN ADI TE UY AKTS Ders Süresi*

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI LİSANS PROGRAMI. KODU DERSİN ADI TE UY AKTS Ders Süresi* ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI LİSANS PROGRAMI 1.SINIF KODU DERSİN ADI TE UY AKTS Ders Süresi* DEN 180 Anatomi 2 1 6 DEN 186 Tıbbi Biyoloji 3 6 DEN 183 Biyofizik

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 1. SINIF 2013 2014 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 1. SINIF 2013 2014 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI 1. SINIF 2013 2014 GÜZ YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI Türk Dili I 217 27.01.2014 10:00 Öğr. Gör. S. MOÇ Uzm. A. TÜRKHAN Laboratuar Aletleri Laboratuar 28.01.2014

Detaylı

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF VİZE SINAV TARİHLERİ Vize Sınav Vize Sınav

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF VİZE SINAV TARİHLERİ Vize Sınav Vize Sınav Adı İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF VİZE SINAV TARİHLERİ Saati Yerleri IAY 104 Acil Hasta Bakımı II 05.04.2016 IAY 102 Acil Sağlık Hizmetleri II 04.04.2016 14.00 13.00 IAY 108 Tıbbi Fizyoloji 05.04.2016

Detaylı

Teorik Dersler Kampüs İktisat Fakültesi 2. Kat 211 no lu sınıf ta, Mesleki Uygulama Dersleri Zemin Kat Laboratuvarda işlenecektir.

Teorik Dersler Kampüs İktisat Fakültesi 2. Kat 211 no lu sınıf ta, Mesleki Uygulama Dersleri Zemin Kat Laboratuvarda işlenecektir. . Sınıf. Dönem 08:30-09:20 Manipülasy Güzel Sanatlar İnkılap Tarihi Top. Ağız Diş Sağ 09:30-0:20 Manipülasy Güzel Sanatlar İnkılap Tarihi Tıbbi Biyoloji Organik 0:30-:20 Manipülasyon Türk Dili Tarihi Tıbbi

Detaylı

Pazartesi. Salı. Çarşamba. Perşembe. Cuma. Bilgi ve İletişim Teknolojisi. Bilgi ve İletişim Teknolojisi. Çevre Koruma. Laboratuvar Güvenliği

Pazartesi. Salı. Çarşamba. Perşembe. Cuma. Bilgi ve İletişim Teknolojisi. Bilgi ve İletişim Teknolojisi. Çevre Koruma. Laboratuvar Güvenliği AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI I.SINIF DERS PROGRAMI Diş Hekimliği Fakültesi 09:00-09:0 09:0-10:0 10:0-11:0 Çevre Koruma Laboratuvar Güvenliği Diş Hekimliği Fakültesi 0 Genel Mikrobiyoloji Maddeler Bilgisi II Z1

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENEL SINAV TARİHLERİ Dersin Kodu ve Adı Genel Sınav Tarihi Saati Yeri AİT 103

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENEL SINAV TARİHLERİ Dersin Kodu ve Adı Genel Sınav Tarihi Saati Yeri AİT 103 DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI AİT 103 Atatürk İlk.ve İnkılap I 05 Ocak 2015 08.40-10.30 14-04 TKD 103 Türk Dili I 06 Ocak 2015 08.40-10.30 34-19 DPT 117 Hareketli Protezler I 15 Ocak 2015 08.40-09.30

Detaylı

T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Ders Programı

T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Ders Programı T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Ders Programı ADS Programı Diş Hek. Araç Gereç ve Maddeler Bilgisi Dişamfi3 İngilizce II Mikrobiyoloji ve

Detaylı

T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Final Sınavı Programı

T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu. 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Final Sınavı Programı T.C. Şifa Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2013-2014 Eğitim Yılı Bahar Dönemi Final Sınavı Programı ADS Programı Diş Hekimliği Klinik Çalışma Yöntemleri I Diş Hekimliği Araç Gereç ve Maddeler

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 GÜZ YARIYILI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI DERS PROGRAMI

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 GÜZ YARIYILI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI DERS PROGRAMI PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA DİŞ HEK. LAB.HİZ. D103 YRD.DOÇ.DR.İ.DURAN RESTORATİF DİŞ TDV UYG. YRD.DOÇ.DR.E.KARAMAN 09.15-10.00 DİŞ HEK. LAB.HİZ. UYG. YRD.DOÇ.DR.İ.DURAN RESTORATİF DİŞ TDV UYG.

Detaylı

10:20-11:05 İlkyardım (T) Tıbbi Mikrobiyoloji II (T) Biyokimyada Özel Tet. (U) Temel Laboratuvar Uyg.

10:20-11:05 İlkyardım (T) Tıbbi Mikrobiyoloji II (T) Biyokimyada Özel Tet. (U) Temel Laboratuvar Uyg. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2015-2016 GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Labotuvar Aletleri (U) Atatürk İlk. ve İnk.T. Laboratuvarda Güvenlik Türk Dili 09:25-10:10 Labotuvar Aletleri

Detaylı

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV, FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV, FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV, FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ 1.SINIF 1. Sınıf Bahar Dönemi Ara Sınavları 24.04.2017 Pzt 08:00

Detaylı

16:05-16:50 Fizyoloji. Tıp Fak.

16:05-16:50 Fizyoloji. Tıp Fak. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2014-2015 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Atatürk İlk. ve İnk.T.II İngilizce II Genel Biyokimya (T) 09:25-10:10 Atatürk İlk. ve İnk.T.II İngilizce

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2015-2016 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ Bütünleme Sınav Dersin Kodu ve Adı Tarihi AİT 103 Atatürk

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2015-2016 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ Bütünleme Sınav Dersin Kodu ve Adı Tarihi AİT 103 Atatürk DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI AİT 103 Atatürk İlk.ve İnkılap I 18.01.2016 10.40-11.30 34-21 TKD 103 Türk Dili I 18.01.2016 14.00-15.00 TÖMER BİNASI DPT 117 Hareketli Protezler I 22.01.2016 08.40-15.30

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENEL SINAV TARİHLERİ Dersin Kodu ve Adı Genel Sınav Tarihi Saati Yeri AİT 103

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENEL SINAV TARİHLERİ Dersin Kodu ve Adı Genel Sınav Tarihi Saati Yeri AİT 103 DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI AİT 103 Atatürk İlk.ve İnkılap I 28 Aralık 2015 08.40-10.30 14-04 TKD 103 Türk Dili I 28 Aralık 2015 13.00-14.00 34-19 DPT 117 Hareketli Protezler I 31 Aralık 2015 08.40-09.30

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ Dersin Kodu ve Adı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2014-2015 ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ Dersin Kodu ve Adı DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI AİT 103 Atatürk İlk.ve İnkılap I 26 Ocak 2015 08.40-10.30 14-04 TKD 103 Türk Dili I 27 Ocak 2014 08.40-10.30 34-19 DPT 117 Hareketli Protezler I 28 Ocak 2015 13.40-15.30

Detaylı

8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00

8:00-9:00 9:00-10:00 10:00-11:00 11:00-12:00 13:00-14:00 14:00-15:00 15:00-16:00 16:00-17:00 17:00-18:00 Çocuk Gelişimi Programı 1.Sınıf /1. ve 2. Öğretim Çocuk Gelişimi-II Çocuk ve Müzik D.302 Aile Eğitimi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Odyometri Programı 1. Sınıf İletişim Becerileri İşitme ve Ölçümü D.302

Detaylı

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ Final Sınav Final Sınav Final Sınav Yerleri

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ Final Sınav Final Sınav Final Sınav Yerleri Adı İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF FİNAL SINAV TARİHLERİ Yerleri IAY 104 Acil Hasta Bakımı II TEORİK 30.05.2016 11.00 amfi+d.104+d.105+d.106+d.107 IAY 104 Acil Hasta Bakımı II SÖZLÜ 30.05.2016 13.00-14.00

Detaylı

2014 DGS KILAVUZUNA GÖRE ÖNLİSANS PROGRAMLARINDAN DGS İLE GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI

2014 DGS KILAVUZUNA GÖRE ÖNLİSANS PROGRAMLARINDAN DGS İLE GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI 2014 DGS KILAVUZUNA GÖRE ÖNLİSANS PROGRAMLARINDAN DGS İLE GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI ADALET Hukuk Fakültesi AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI Sağlık İdaresi AMELİYATHANE HİZMETLERİ Acil Yardım ve Afet Yönetimi

Detaylı

T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ SHMYO-SBF YAZ OKULU DERSLERİ

T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ SHMYO-SBF YAZ OKULU DERSLERİ T.C. AVRASYA ÜNİVERSİTESİ -SBF YAZ OKULU DERSLERİ FAKÜLTE BÖLÜM/PROGRAM DERS KODU DERSİN ADI DERS DURUMU Tıbbi Laboratuvar Teknikleri MYO 105 Anatomi ADS 111 Temel İnsan Anatomisi Diş Protez Teknolojisi

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 1. SINIF(GÜNDÜZ) 2012-2013 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 1. SINIF(GÜNDÜZ) 2012-2013 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 1. SINIF(GÜNDÜZ) 2012-2013 BAHAR YARIYILI BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI in Adı Salonu* Tarihi Saati i Veren Öğr. Elemanı Gözetmen

Detaylı

1. 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM BAHARDÖNEMİAMELİYATHANE HİZMETLERİ VİZE TARİHLERİ TÜRK DİLİ-II 12.04.2017 13.15 DERSİN YAPILDIĞI YER ATATÜRK İLK.VE İNK.TAR.-II 11.04.2017 10.30 DERSİN YAPILDIĞI YER YABANCI

Detaylı

2.Derslik. 1.Derslik

2.Derslik. 1.Derslik TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2014-2015 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Atatürk İlk. ve İnk.T.II İngilizce II Genel Biyokimya (T) 09:25-10:10 Atatürk İlk. ve İnk.T.II İngilizce

Detaylı

Amfi/D.104/D.105/D. 106/D.107 IAY 104 Acil Hasta Bakımı II 24.04.2015 10.00-11.00

Amfi/D.104/D.105/D. 106/D.107 IAY 104 Acil Hasta Bakımı II 24.04.2015 10.00-11.00 İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF VİZE TARİHLERİ IAY 102 Acil Sağlık Hizmetleri II 21.04.2015 10.00-11.00 IAY 104 Acil Hasta Bakımı II 24.04.2015 10.00-11.00 IAY 108 Fizyoloji 27.04.2015 10.00-11.00

Detaylı

GOÜ- DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAFTALIK DERS PROGRAMI TABLOSU (GÜZ DÖNEMİ-1.SINIFLAR İÇİN)

GOÜ- DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI HAFTALIK DERS PROGRAMI TABLOSU (GÜZ DÖNEMİ-1.SINIFLAR İÇİN) (GÜZ DÖNEMİ-1.SINIFLAR İÇİN) 08:15-09:00 T Diş Morfolojisi ve 09:15-10:00 T Temel Bilgi Teknolojileri T Diş Morfolojisi ve Kullanımı 10:15-11:00 P Temel Bilgi Teknolojileri P Diş Morfolojisi ve Kullanımı

Detaylı

01.Yarıyıl Güz Dönemi Dersleri (1.Yil) 02.Yarıyıl Bahar Dönemi Dersleri (1.Yil)

01.Yarıyıl Güz Dönemi Dersleri (1.Yil) 02.Yarıyıl Bahar Dönemi Dersleri (1.Yil) DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PLANI 01.Yarıyıl Güz Dönemi Dersleri (1.Yil) DİŞ MORFOLOJİSİ (61612) DPTE1105 Zorunlu 1 5 0 3,5 7 - FİZYOLOJİ (62741) DPTE1104 Zorunlu

Detaylı

GENEL LİSE HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ DERSLER

GENEL LİSE HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ DERSLER DERS KATEGORİLERİ GENEL LİSE HAFTALIK DERS ÇİZELGESİ 9. 10. 11. 12. DİL VE ANLATIM 2 2 2 2 DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 1 1 1 1 T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK - - 2 - SAĞLIK BİLGİSİ 1 - - - YABANCI

Detaylı

01.07.2015 10.00 Amfi/D.104 Yapılacaktır IAY 108 6/D.107. Amfi/D.101/D.104/D.10 5/D.106/D.107

01.07.2015 10.00 Amfi/D.104 Yapılacaktır IAY 108 6/D.107. Amfi/D.101/D.104/D.10 5/D.106/D.107 İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMI 1. SINIF FİNAL/BÜTÜNLEME TARİHLERİ IAY 102 Acil Sağlık Hizmetleri II 10.06.2015 13.00 6/D.107 30.06.2015 10.00 Amfi/D.104 IAY 104 Acil Hasta Bakımı II Sınav Bitiminden Hemen

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENEL SINAV TARİHLERİ

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ GENEL SINAV TARİHLERİ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI AİT 103 Atatürk İlk.ve İnkılap I 16 Ocak 2017 10.40-11.30 14-04 TKD 103 Türk Dili I 11 Ocak 2017 12.30-13.30 34-19 DPT 117 Hareketli Protezler I Şube 1 16 Ocak 2017 13.40-15.30

Detaylı

FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI 2015-2016 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAM ÇİZELGESİ ŞUBE:F-1A Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma

FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI 2015-2016 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAM ÇİZELGESİ ŞUBE:F-1A Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI ŞUBE:F-1A MESLEK ETİĞİ EMİNE KARAKUŞ KİNEZYOLOJİ ERDOĞAN ARSLAN FİZYOTERAPİDE MASAJ UYGULAMALARI EBRU DÖNER HİDROTERAPİ EBRU DÖNER MESLEK ETİĞİ EMİNE KARAKUŞ HİDROTERAPİ YÖNTEMLERİ

Detaylı

Öğrenci Değişim. Meslek Yüksekokulu

Öğrenci Değişim. Meslek Yüksekokulu ÖD: Öğrenci Değişimi Meslek okulu Kod 11.3 11.3 01.9 01.9 Bilgisayar Programcılığı Bilgisayar Programcılığı Organik Tarım Organik Tarım 01.9 Seracılık 01.9 Seracılık 0.9 0.9 0. 0. 0.9 0.9 Bankacılık ve

Detaylı

T.C.BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ÜNİVERSİTEMİZE "ÖĞRETİM ÜYESİ" ALINACAKTIR UZMANLIK ALANI / ARANILAN ŞARTLAR

T.C.BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ÜNİVERSİTEMİZE ÖĞRETİM ÜYESİ ALINACAKTIR UZMANLIK ALANI / ARANILAN ŞARTLAR T.C.BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ÜNİVERSİTEMİZE "ÖĞRETİM ÜYESİ" ALINACAKTIR FAKÜLTE / BİRİM BÖLÜM / PROGRAM ANABİLİM DALI / BİLİMDALI UZMANLIK ALANI / ARANILAN ŞARTLAR KADRO UNVANI KADRO SAYISI Klinik

Detaylı

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV, FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV, FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV, FİNAL VE BÜTÜNLEME SINAV TARİHLERİ 1.SINIF 1. Sınıf Güz Dönemi Ara Sınavları 12.12. 2016 08:30 MANİPÜLASYON

Detaylı

Prof.Dr. Mustafa ARSLAN Müdür

Prof.Dr. Mustafa ARSLAN Müdür 2013-2014 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI I.SINIF I VE II. ÖĞRETİM -VİZE SINAV PROGRAMI 21/04/2014 10:00 ÇGP I.Ö ÇGP II.Ö ÇOCUK EDEBİYATI Yrd.Doç.Dr.. Belgin UZUN Konf. S.-140-144 21/04/2014

Detaylı

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI I. SINIF E-605

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI I. SINIF E-605 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI I. SINIF E-605 ADS 132 SAĞLIK HUKUKU MATEMATİK ADS AMH 126 LİDERLİK VE ZAMAN YÖNETİMİ ADS 102 DİŞ HEKİMLİĞİNDE KLİNİĞE GİRİŞ II ADS 136 SAĞLIK YÖNETİMİ İNGİLİZCE ADS TEMEL

Detaylı

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM 2013-2014 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 13:20-14:05. 1.

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM 2013-2014 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 13:20-14:05. 1. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2013-2014 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Y.Dil-II Tıbbi Mikrobiyoloji-I (U) 09:25-10:10 Tıbbi Biyoloji ve Genetik Y.Dil-II Tıbbi Mikrobiyoloji-I

Detaylı

Güz Dönemi, Ağız ve diş sağlığı S1

Güz Dönemi, Ağız ve diş sağlığı S1 Sifa University, Ankara cad No:, Izmir Güz Dönemi, Ağız ve diş sağlığı S :0-9: 9:0-0: :0 - : :0 - : :0 - : :0 - : Diş hekimliği araç-gereç ve maddeler bilgisi I AlEr / OsSAğ / ElFYa Diş morfoloji ve mesleki

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğretim Yılı BAHAR Dönemi GENEL SINAV Tarihleri Dersin Kodu ve Adı Genel Sınav Tarihi Saati Yeri DPT 198

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Öğretim Yılı BAHAR Dönemi GENEL SINAV Tarihleri Dersin Kodu ve Adı Genel Sınav Tarihi Saati Yeri DPT 198 DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DPT 198 Temel Protetik Yaklaşımlar 29 Mayıs 2017 16.40-17.30 34-19 DPT 122 Hareketli Protezler II 26 Mayıs 2017 08.40-09.30 34-19 DPT 122 Hareketli Protezler II 26 Mayıs

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV PROGRAMI

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV PROGRAMI SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKL 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV PROGRAMI ANESTEZİ 2. YARIYIL ANS106 Anestezi Cihazı 10.06.2015 10:00-11:00 D 603/D 604 za YENİGÜN ve Ekipmanları

Detaylı

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 10:20-11:05 14:15-15:00

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF İKİNCİ ÖĞRETİM 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 10:20-11:05 14:15-15:00 TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Genel Biyokimya (T) Türk Dili II 1 09:25-10:10 Genel Biyokimya (T) Tıbbi Biyoloji ve Genetik Türk Dili

Detaylı

REKTÖRLÜK MAKAMI Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına

REKTÖRLÜK MAKAMI Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına T.C. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANLIĞI Sayı : 64529847-03/12/2015 Konu : 2016-2017 Akademik Takvim REKTÖRLÜK MAKAMI Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına Fakültemize

Detaylı

FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAM ÇİZELGESİ ŞUBE:F-1A Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma

FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAM ÇİZELGESİ ŞUBE:F-1A Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI ŞUBE:F-1A KİNEZYOLOJİ ERDOĞAN ARSLAN FİZYOTERAPİDE MASAJ UYGULAMALARI İBRAHİM ABUHAMİD HİDROTERAPİ İBRAHİM ABUHAMİD FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI ŞUBE:F-1A İÖ KİNEZYOLOJİ

Detaylı

İLK ve ACİL YARDIM 1.SINIF I.ÖĞRETİM (GÜNDÜZ) PROGRAMI HAFTALIK DERS PROGRAMI

İLK ve ACİL YARDIM 1.SINIF I.ÖĞRETİM (GÜNDÜZ) PROGRAMI HAFTALIK DERS PROGRAMI İLK ve ACİL YARDIM 1.SINIF I.ÖĞRETİM (GÜNDÜZ) PROGRAMI HAFTALIK DERS PROGRAMI 08:00-08:50 Ambulans Servis Eğitmi I (Uyg) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I Fizyoloji Okt. G.KATAR 09:00-09:50 Ambulans

Detaylı

SAĞLIK HİZMETLERİ VE YARDIMCI SAĞLIK HİZMETLERİ SINIFINDA GÖREV YAPAN PERSONELİN BİTİRMESİ HALİNDE DEVLET MEMURLARINA ÖDENECEK ZAM VE TAZMİNATLARA

SAĞLIK HİZMETLERİ VE YARDIMCI SAĞLIK HİZMETLERİ SINIFINDA GÖREV YAPAN PERSONELİN BİTİRMESİ HALİNDE DEVLET MEMURLARINA ÖDENECEK ZAM VE TAZMİNATLARA SAĞLIK HİZMETLERİ VE YARDIMCI SAĞLIK HİZMETLERİ SINIFINDA GÖREV YAPAN PERSONELİN BİTİRMESİ HALİNDE DEVLET MEMURLARINA ÖDENECEK ZAM VE TAZMİNATLARA İLİŞKİN 17.04.2006 TARİHLİ VE 2006/10344 SAYILI BAKANLAR

Detaylı

GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ ÇEVRE SAĞLIĞI 1. SINIF 1. ŞUBE FİNAL SINAV TARİHLERİ CEV-110 CEV-104 CEV-102 Biyoistatistik Gıda Hijyeni ve Kontrolu Ekoloji Öğr.Gör.İlker ÖZGEDİK 01.06.2015 11:00 211 Yrd.Doç.Dr.Yakup ÖMEROĞLU 02.06.2015

Detaylı

16:05-16:50 Fizyoloji. Tıp Fak.

16:05-16:50 Fizyoloji. Tıp Fak. TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETİM 2014-2015 BAHAR DÖNEMİ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Atatürk İlk. ve İnk.T.II İngilizce II Genel Biyokimya (T) 09:25-10:10 Atatürk İlk. ve İnk.T.II İngilizce

Detaylı

TIBBĠ LABORATUVAR TEKNĠKLERĠ 1.SINIF ĠKĠNCĠ ÖĞRETĠM 2014-2015 GÜZ DÖNEMĠ DERS PROGRAMI Pazartesi Salı ÇarĢamba PerĢembe Cuma 13:20-14:05

TIBBĠ LABORATUVAR TEKNĠKLERĠ 1.SINIF ĠKĠNCĠ ÖĞRETĠM 2014-2015 GÜZ DÖNEMĠ DERS PROGRAMI Pazartesi Salı ÇarĢamba PerĢembe Cuma 13:20-14:05 TIBBĠ LABORATUVAR TEKNĠKLERĠ 1.SINIF NORMAL ÖĞRETĠM 2014-2015 GÜZ DÖNEMĠ DERS PROGRAMI 08:30-09:15 Atatürk Ġlk. ve Ġnk.T. Laboratuvarda Güvenlik Ġngilizce 09:25-10:10 Atatürk Ġlk. ve Ġnk.T. Laboratuvarda

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ 1. SINIF DERS PROGRAMI PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ 1. SINIF DERS PROGRAMI PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 08:00-08:50 09:00-09:50 LABORATUVAR UYGLAMALARI 1. GRUP DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ 1. SINIF DERS PROGRAMI 10:00-10:50 LABORATUVAR UYGLAMALARI 1. GRUP 11:00-11:50 LABORATUVAR UYGLAMALARI 1. GRUP 13:00-13:50

Detaylı

Final Sınavları Çizelgesi

Final Sınavları Çizelgesi Final Sınavları Çizelgesi ADS Programı ANF101 Anatomi ve Fizyoloji ADS101 Diş Hekimliği Araç ve Gereçleri Fantom Lab. ADS103 Diş Morfolojisi ve Terminolojisi Fantom Lab. ANS Programı ANS103 Klinik Anestezi

Detaylı

ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANLARINA GÖRE DİKEY GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI. Hukuk. Sağlık İdaresi Sağlık Yönetimi

ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANLARINA GÖRE DİKEY GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI. Hukuk. Sağlık İdaresi Sağlık Yönetimi ÖN LİSANS MEZUNİYET ALANLARINA GÖRE DİKEY GEÇİŞ YAPILABİLECEK LİSANS PROGRAMLARI Ön Lisans Mezuniyet Alanı Adalet Ağız Diş Sağlığı Hukuk Anestezi Ameliyathane Hizmetleri Acil Yardım Afet Yönetimi Sağlık

Detaylı

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA TERMİNOLOJİ DİŞ HEKİMLİĞİNDE MADDE BİLGİSİ SAĞLIK ÇALIŞANI VE HASTA PSİKOLOJİSİ KAMİL GÜNEŞ

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA TERMİNOLOJİ DİŞ HEKİMLİĞİNDE MADDE BİLGİSİ SAĞLIK ÇALIŞANI VE HASTA PSİKOLOJİSİ KAMİL GÜNEŞ AĞZ VE DİŞ SAĞLĞ DİŞ HEKİMLİĞİNDE KLİNİĞE GİRİŞ RADYASYONDAN KORUNMA HANDAN TANYLDZ TARİHİ ANATOMİ TERMİNOLOJİ DİŞ HEKİMLİĞİNDE MADDE BİLGİSİ DİŞ HEKİMLİĞİNDE KLİNİĞE GİRİŞ DİŞ HEKİMLİĞİNDE KLİNİĞE GİRİŞ

Detaylı

1. SINIF 1. YARIYIL 2. SINIF I. YARIYIL 1. SINIF 1. YARIYIL 2. SINIF I. YARIYIL

1. SINIF 1. YARIYIL 2. SINIF I. YARIYIL 1. SINIF 1. YARIYIL 2. SINIF I. YARIYIL 1. SINIF 1. YARIYIL SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNLER BÖLÜMÜ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERL PROGRAMI OZ101 TÜRK DİLİ I 26.11.2014 09.00 Okt.Adnan KARA Okt. Özlem ÜÇGÜL SH8

Detaylı

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DPT 198 Temel Protetik Yaklaşımlar 27 Mayıs 2016 14.30-15.30 34-19 DPT 122 Hareketli Protezler II 02 Haziran 2016 08.40-09.30 34-19 DPT 122 Hareketli Protezler II 02 Haziran

Detaylı

KÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

KÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI KÜ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI Dönem 1 1. Yarıyıl 08:00-08:45 Manipülasyon Türk Dili 09:00-09:45 Manipülasyon Türk Dili 10:00-10:45 Manipülasyon Ders Kurulu Ders

Detaylı

SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 08:00-08:50 Türk Dili I Okt.E.TOKDANIŞ 217. Kalite Yönetim Sistemi A.KIRBAŞ 217. Kalite Yönetim Sistemi

SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA 08:00-08:50 Türk Dili I Okt.E.TOKDANIŞ 217. Kalite Yönetim Sistemi A.KIRBAŞ 217. Kalite Yönetim Sistemi TIBBİ LABORATUAR TEKNİKLERİ BÖLÜMÜ 1.SINIF DERS PROGRAMI 08:00-08:50 Okt.E.TOKDANIŞ Okt.B.YILDIZ Kalite Yönetim Sistemi A.KIRBAŞ Uzm.Ayşe TÜRKHAN 09:00-09:50 Okt.E.TOKDANIŞ Okt.B.YILDIZ Kalite Yönetim

Detaylı

FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ FİRUZAN ALTUN A 109 ORTEZ PROTEZ UYGULAMALARI FİRUZAN ALTUN A 109 FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ - I FİRUZAN ALTUN A 109

FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ FİRUZAN ALTUN A 109 ORTEZ PROTEZ UYGULAMALARI FİRUZAN ALTUN A 109 FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ - I FİRUZAN ALTUN A 109 FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI ŞUBE:F-1A KİNEZYOLOJİ ERDOĞAN ARSLAN FİZYOTERAPİDE MASAJ UYGULAMALARI İBRAHİM ABUHAMİD HİDROTERAPİ İBRAHİM ABUHAMİD MESLEK ETİĞİ SONGÜL YILDIRIM FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI

Detaylı

FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ FİRUZAN ALTUN A 109 ORTEZ PROTEZ UYGULAMALARI FİRUZAN ALTUN A 109 FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ - I FİRUZAN ALTUN A 109

FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ FİRUZAN ALTUN A 109 ORTEZ PROTEZ UYGULAMALARI FİRUZAN ALTUN A 109 FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ - I FİRUZAN ALTUN A 109 FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI ŞUBE:F-1A KİNEZYOLOJİ ERDOĞAN ARSLAN FİZYOTERAPİDE MASAJ UYGULAMALARI İBRAHİM ABUHAMİD HİDROTERAPİ İBRAHİM ABUHAMİD MESLEK ETİĞİ SONGÜL YILDIRIM FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI

Detaylı

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI Dönem 1 1. Yarıyıl 08:30-09:20 Manipülasyon Türk Dili 09:30-10:20 Manipülasyon Türk Dili 10:30-11:20 Manipülasyon

Detaylı

Puan Türü ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU

Puan Türü ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU Program Kodu 01 0 0107 04 047 0 07 04 01 0 01 04 07 00 041 04 04 011 011171 011147 0111 01114 01114 011174 0101 01111 014 0111 0107 01 0107 Program Adı Adalet Adalet (%0 Burslu) Adalet (Uzaktan Eğitim)

Detaylı

SINAVDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

SINAVDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR SINAVDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR 1- Sınav salonlarında görevli öğretim elemanları tarafından mutlaka öğrenci kimlik kartlarının kontrolleri yapılacaktır. Öğrenci Kimlik Kartı yanında olmayan öğrenciler

Detaylı

Tıbbi Sekreterlik Uygulama 1 dersi, Farabi Hastanesinde yapılacaktır. Bil.sl., Bilgisayar Salonu

Tıbbi Sekreterlik Uygulama 1 dersi, Farabi Hastanesinde yapılacaktır. Bil.sl., Bilgisayar Salonu SHMYO TIBBİ DOKÜMANTASYON ve SEKRETERLİK PROGRAMI 1.SINIF 2015-2016 GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI 08:00-08:50 YDB 1070 İngilizce I 09:00-09:50 TDOK 1011 Klavye Teknikleri YDB 1070 İngilizce I TDOK 1025 Tıbbi

Detaylı

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS PROGRAMI 1.SINIF/1. YARIYIL FTR 101 Fizyoterapiye Giriş ve Etik Zorunlu 2+0+2

Detaylı

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE ATANMA PUANLARI - SENATO ONAYLANAN - 09.09.2015

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE ATANMA PUANLARI - SENATO ONAYLANAN - 09.09.2015 113082 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 75.39 222.98 459.98 74.57 186.19 370.69 113628 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ ENSTİTÜSÜ * 56.55 167.24 406.2 55.93 139.65 278.02 113627 BİLİŞİM ENSTİTÜSÜ * 75.39 222.98

Detaylı

Pazartesi BES LAB 10:00 Çocuk (Uygulama) 11:00 Yetişkin (Uygulama)

Pazartesi BES LAB 10:00 Çocuk (Uygulama) 11:00 Yetişkin (Uygulama) SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ 2012-2013 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV TAKVİMİ 22.04.2013 Pazartesi 9-10-11 8.30 Psikoloji ve Davranış Bilimi 22.04.2013 Pazartesi 9-10-11

Detaylı

31 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA EEG-EMG ARAS FAHRETTİN KORKMAZ B306

31 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA EEG-EMG ARAS FAHRETTİN KORKMAZ B306 2015-2016 AKADEMİK YILI YAZ OKULU FİNAL SINAV PROGRAMI (PAŞA KAMPÜS) Tarih Saat Ders Adı Öğretim Elemanı Derslik 29 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ 13.00 ACİL DURUM EMNİYET UYGULAMALARI NECLA YILDIRIM B107 29 AĞUSTOS

Detaylı

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma FİZYOTERAPİ ÖNLİSANS PROGRAMI - AKADEMİK YILI GÜZ DÖNEMİ.SINIF.ÖĞRETİM DERS PROGRAM ÇİZELGESİ İLETİŞİM TIBBİ TERMİNOLOJİ FİGEN KADAKAL ERDOĞAN ASLAN TEMEL FİZİK DERSLİK : A 105 FİZYOTERAPİYE GİRİŞ M.ARİF

Detaylı

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BAHAR DÖNEMİ KURUMLARARASI VE YURTDIŞI YATAY GEÇİŞ KONTENJANLARI - ÖN LİSANS PROGRAMLARI

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ BAHAR DÖNEMİ KURUMLARARASI VE YURTDIŞI YATAY GEÇİŞ KONTENJANLARI - ÖN LİSANS PROGRAMLARI ADALET MESLEK ADALET PR. 6 3 ADALET MESLEK ADALET PR. 6 3 ANADOLU BİL MESLEK AŞÇILIK PR. ANADOLU BİL MESLEK AŞÇILIK PR. ANADOLU BİL MESLEK AYAKKABI TASARIM VE ÜRETİMİ PR. 6 3 ANADOLU BİL MESLEK BANKACILIK

Detaylı

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK PROGRAMI 2015-2016 BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ TDS124 Biyoistatistik Öğr.Gör. MUSTAFA ÇAĞATAY 44 16.06.2016 11:00-12:30 D101 BÜYÜKUYSAL TDS134 Tıbbi Dökümantasyon

Detaylı

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERSHANE PROGRAMI

EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERSHANE PROGRAMI 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERSHANE PROGRAMI ORAL SİMULASYON LAB. 08:00-09:00 09:00-10:00 OS 2 E (A/B) 10:00-11:00 1OS 1 (A/B) OS 2 P 1 (A/B) OS 2 Rest. (A/B) OS 2 P 2 (A/B) 11:00-12:00 12:00-13:00

Detaylı

YÖNETİM KURULU KARARI. Karar Sayısı 2011/1-a.b.c uu.üü -2

YÖNETİM KURULU KARARI. Karar Sayısı 2011/1-a.b.c uu.üü -2 Toplantı Sayısı 19 YÖNETİM KURULU KARARI Karar Sayısı 2011/1-a.b.c uu.üü -2 Karar Tarihi 17.08.2011 Yüksekokulumuz Yönetim Kurulu Müdür Prof.Dr.Cenk DORUK başkanlığında toplanarak, Karar 1-6111 Sayılı

Detaylı

Genel Kontenjan Teklifi. Yatay Geçiş. Yüksek Lisans. Doktora

Genel Kontenjan Teklifi. Yatay Geçiş. Yüksek Lisans. Doktora ENSTİTÜ ADI: SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ Genel Kontenjan Teklifi Yurtdışı Kontenjan Teklifi ALES Yatay Geçiş Yatay Geçiş ANABİLİM DALI ADI PROGRAMIN ADI Yüksek Lisans Doktora Yüksek Lisans Doktora

Detaylı

Adalet (Tam Burslu) - Adalet (%75 Burslu) 5.913 Adalet ( %50 Burslu) 11.826 Adalet (İÖ) (Tam Burslu) - Adalet (İÖ) (%75 Burslu) 5.

Adalet (Tam Burslu) - Adalet (%75 Burslu) 5.913 Adalet ( %50 Burslu) 11.826 Adalet (İÖ) (Tam Burslu) - Adalet (İÖ) (%75 Burslu) 5. PROGRAM ADI KDV DAHİL ÜCRETİ Adalet (Tam Burslu) - Adalet (%75 Burslu) 5.913 Adalet ( %50 Burslu) 11.826 Adalet (İÖ) (Tam Burslu) - Adalet (İÖ) (%75 Burslu) 5.913 Adalet (İÖ) (%50 Burslu) 11.826 Ağız ve

Detaylı

2012 YILI AKADEMİK BİRİMLER BÖLÜM ve PROGRAM BAZINDA SCI, SSCI ve AHCI de TARANAN YAYIN SAYILARI

2012 YILI AKADEMİK BİRİMLER BÖLÜM ve PROGRAM BAZINDA SCI, SSCI ve AHCI de TARANAN YAYIN SAYILARI ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ 14 1 1 Turizm İşletmeciliği Bölümü 5 1 1 ALANYA MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ 6 2 2 İşletme Mühendisliği Bölümü 6 2 2 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 14 10 10 Klinik Diş Hekimliği Bilimleri Bölümü

Detaylı

Fakülte/Yüksekokul Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi (İ.Ö) Danışman Öğr. Gör. Ercan ARAS 1. Sınıf Ders Çizelgesi.

Fakülte/Yüksekokul Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi (İ.Ö) Danışman Öğr. Gör. Ercan ARAS 1. Sınıf Ders Çizelgesi. (YÖKi) Çocuk Gelişimi (İ.Ö) Danışman Öğr. Gör. Ercan ARAS 1. Sınıf Çizelgesi Güz/Baha r 2014 Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi I 2 2 2 X Güz Yrd. Doç. Dr. Cengiz ATLI 2014 Türk Dili I 2 2 2 X Güz Okt. Dinçer

Detaylı

2014-2015 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ İKİNCİ SINIF BİRİNCİ ÖĞRETİM VİZE SINAV PROGRAMI (PAŞA KAMPÜS) Tarih Saat Ders Adı Program Öğretim Elemanı

2014-2015 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ İKİNCİ SINIF BİRİNCİ ÖĞRETİM VİZE SINAV PROGRAMI (PAŞA KAMPÜS) Tarih Saat Ders Adı Program Öğretim Elemanı 2014-2015 AKADEMİK YILI BAHAR DÖNEMİ İKİNCİ SINIF BİRİNCİ ÖĞRETİM VİZE SINAV PROGRAMI (PAŞA KAMPÜS) Tarih Saat Ders Adı Program Öğretim Elemanı Derslik 13 Nisan 2015 Pazartesi 16.00 Periodontoloji Ağız

Detaylı

FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BİTİRME TELAFİ SINAVI

FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BİTİRME TELAFİ SINAVI FİZYOTERAPİ ve REHABİLİTASYON BÖLÜMÜ 2010-2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BİTİRME TELAFİ SINAVI 08.07.2011 Cuma 08.07.2011 Cuma 08.07.2011 701 10:00 Biyokimya 701 11:00 Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Metodoloji

Detaylı

Genel Sınav Tarihlerinde değişiklik olabileceğinden günlük takip ediniz.

Genel Sınav Tarihlerinde değişiklik olabileceğinden günlük takip ediniz. DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI DPT 122 Hareketli Protezler II 28 Mayıs 2014 12.40-16.30 DPT Lab. DPT 122 Hareketli Protezler II 29 Mayıs 2014 08.40-16.00 DPT Lab. DPT 124 Staj I 29 Mayıs 2014 16.30-17.30

Detaylı

LİSANSÜSTÜ KONTENJANLARl

LİSANSÜSTÜ KONTENJANLARl T.C. SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ GÜLHANE SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ (2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ) LİSANSÜSTÜ KONTENJANLARl Anabilim Dalı Adı Program Askeri Psikoloji Ruh Sağlığı ve Hastalıkları

Detaylı

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2016 / 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM PLANI PROGRAMI. 1. Yarıyıl (Güz) Kodu Dersin Adı Türü T U K AKTS

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2016 / 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM PLANI PROGRAMI. 1. Yarıyıl (Güz) Kodu Dersin Adı Türü T U K AKTS DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2016 / 2017 EĞİTİM ÖĞRETİM PLANI PROGRAMI 1. Yarıyıl (Güz) DIS-111 MANUPLASYON TEORİK Z 1 0 1 1 DIS-113 MANUPLASYON PRATİK Z 0 4 2 3 TTB-101 TEMEL TIP BİLİMLERİ I Z 8 0 8 8 SEÇMELİ

Detaylı

Ders Kodu Ders Adı Ders Günü Ders Saati Oda. SMY101 Anatomi Pazartesi Section 1: 9-11 H2. Cuma. SMY109 Tıbbi Terminoloji Çarşamba H2

Ders Kodu Ders Adı Ders Günü Ders Saati Oda. SMY101 Anatomi Pazartesi Section 1: 9-11 H2. Cuma. SMY109 Tıbbi Terminoloji Çarşamba H2 --Ameliyathane Hizmetleri Programı I. Yarıyıl Kodu Adı Günü Saati Oda SMY101 Anatomi Pazartesi Section 1: 9-11 SMY103 Fizyoloji Salı Cuma Section 1: 9-11 Section 2: 9-11 SMY109 Tıbbi Terminoloji Çarşamba

Detaylı

2011 YILI AKADEMİK BİRİMLER BÖLÜM ve PROGRAM BAZINDA SCI, SSCI ve AHCI de TARANAN YAYIN SAYILARI *

2011 YILI AKADEMİK BİRİMLER BÖLÜM ve PROGRAM BAZINDA SCI, SSCI ve AHCI de TARANAN YAYIN SAYILARI * ALANYA İŞLETME FAKÜLTESİ 14 2 2 Uluslararası Ticaret Bölümü 3 2 2 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 8 3 3 Klinik Diş Hekimliği Bilimleri Bölümü 3 3 Pedodonti 2 2 2 Ortodonti 2 1 1 EDEBİYAT FAKÜLTESİ 60 2 1 14 17

Detaylı

KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 AKADEMİK YILI - BAHAR YARIYILI FİNAL TAKVİMİ (SÖMESTİR PROGRAMLARI)

KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 AKADEMİK YILI - BAHAR YARIYILI FİNAL TAKVİMİ (SÖMESTİR PROGRAMLARI) KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 AKADEMİK YILI - BAHAR YARIYILI FİNAL TAKVİMİ (SÖMESTİR PROGRAMLARI) Ağız ve Diş Sağlığı 27 Nisan 2016 Çarşamba Mikrobiyoloji İngilizce - II Maddeler Bilgisi - I Araç

Detaylı

Dersin Adı Sorumlu Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik. Bilgisayar Ofis Programları Öğr.Gör.Yeşim Atasoy 23.03.

Dersin Adı Sorumlu Öğretim Elemanı Sınav Tarihi Sınav Saati Derslik. Bilgisayar Ofis Programları Öğr.Gör.Yeşim Atasoy 23.03. T.C. İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (ÖRGÜN ÖĞRETİM) 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI ARA SINAV TARİHLERİ AMELİYATHANE HİZMETLERİ PROGRAMI I. SINIF (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

Detaylı

ÖSYM KNTJ ÖSYM KNTJ EK1 MD KNTJ EK1 MD KNTJ

ÖSYM KNTJ ÖSYM KNTJ EK1 MD KNTJ EK1 MD KNTJ ( BAHAR DÖNEMİ İÇİN EK1 MADDE YATAY GEÇİŞ KONTENJANLARI KONTENJANLARININ ANADOLU BİL MESLEK YÜKSEKOKULU AYAKKABI TASARIM VE ÜRETİMİ / AYAKKABI VE SARACİYE TASARIMI 20 4 27 5 27 5 40 8 50 10 60 12 70 14

Detaylı